17 відгуків

Книга Нові Темні Віки. Колонія

Видавництво:  Бородатий Тамарин
Код товару:  490353

Про книжку «Нові Темні Віки. Колонія »

«Нові Темні Віки Колонія» – новий хіт, який з полиць розбирають фанати фантастики. Це унікальний науково-фантастичний твір, що розповідає про антиутопічне майбутнє популярного українського письменника Макса Кудрука. Завдяки максимальній реалістичності, унікальному розкриттю теми, безлічі ілюстрацій книжка стала лідером читацького інтересу та продажів не лише в Україні, а й у Європейських країнах. Тож окрім українського видавництва роман було перекладено польською, німецькою, чеською та угорською мовами. 

Анотація до книжки "Нові Темні Віки. Колонія" автор Кидрук М.И.

Отже, дії, описані в книжці «Нові Темні Віки Колонія» розгортаються у 2141 році, коли нашій планеті довелося пережити жахливу пандемію від захворювання клодис. Тут на вже виснаженій Землі нова проблема – патоген, що вражає і вбиває всіх вагітних на своєму шляху. Для боротьби з ним створюється група вчених-імунологів, якій належить зрозуміти, чи пов'язаний патоген з нейтринними спалахами і як зупинити вимирання людства.

У цей час Марс, котрий вже довгий час був колонізований землянами, також потерпає від проблем, одна з яких – перенаселення. На планеті крім марсіан дві третини населення припадає на людей, які майже в буквальному сенсі поневолили інопланетне населення. Корінні марсіани змушені волочити жалюгідне існування, програючи землянам в економічному становищі, можливостях і роботі. Тож жителі Червоної планети прагнуть усе змінити, що більше їх досягає повноліття, то більша жага змінити своє життя. Однак у своїх бажаннях поки що не розуміють, що ці зміни можуть обернутися катастрофою для всіх і Колонія стане під загрозою зникнення. Чи вдасться вченим впоратися з новим пандемічним викликом? Чи зможуть марсіани відвоювати свої права? Чим може закінчитися протистояння і що може ховатися за проблемами? Це все належить дізнатися читачеві, прочитавши першу книгу з циклу «Нові Темні Віки» – «Колонію».

У своїй книжці автор витончено зображуючи світ у майбутньому заворожує читача захопливим сюжетом і продуманими максимально реалістичними переконливими елементами. Так, із рядка в рядок читаєш немов про події, що точно відбудуться з нами, не відчуваючи жодного натяку на вигадку. Твір вражає не лише унікально створеним альтернативним нашим уявленням сьогодення світом, а й тим, як вплетені в сюжет глобальні проблеми нашої сучасності. Те, що відображається в описаному в «Нових Темних Віках Колонії», має історично пов'язаний відгук в історії та минулому, яке для нас ще поки що є сьогоденням. Цей взаємозв'язок, а також порушення таких питань, як економічна та соціальна нерівність, міжнародні відносини, боротьба за ресурси та глобалізація. У цьому творі філігранно переплелися справжні наукові факти, теорії та художня вигадка.

Читаючи твір кожен зробить для себе свій висновок. Хтось розгляне роман як одну з найреальніших теорій розвитку світу в майбутньому. Хтось зрозуміє, що попри розвиток, довголіття й досягнення, еволюцію та двопланетне існування, ніщо не може гарантувати порятунок людству, особливо такому, яке воно є. Утім, не можна сказати, що книжка написана про те, як «все погано і все пропало», попри гостроту антиутопічності з нотками апокаліптичної лінії є й світло – людство завжди сподівається на краще, яким би складним не виявилося життя.

В інтернет-магазині КнигоЛенд ви маєте змогу купити не лише найреальнішу фантастику – першу книжку з циклу «Нові Темні Віки», а й інші твори Макса Кідрука, наприклад, нашумілий бестселер «Де немає Бога».

Fishback балами 49.90 ₴
499 грн
Fishka Програма лояльності
Умови програми
Характеристики
Автори
Видавництво
ISBN
9786179526725
Мова
Українська мова
Рік видання
2023
Сторінки
904
Обкладинка
тверда
Формат, мм
155x240x2мм
-30%
Фокусы Монета-призрак
75 грн
52.50 грн
-20%
Домбі й син
180 грн
144 грн
-30%
Банда піратів. Таємничий острів
220 грн
154 грн
-20%
Логіка
50 грн
40 грн
-20%
Білченя
65 грн
52 грн
-5%
new
Твоя книга про кіно
350 грн
332.50 грн