1 відгук

Музей крадіїв

Видавництво:  Nebo BookLab Publishing
Код товару:  461974

Про книжку «Музей крадіїв»

Якими б ми були людьми, якби нам ніколи не дозволяли бути самостійними? Стрункі дерева, густі в лісі, розвивають неглибокі коріння, і їх легко може здути сильний вітер. Але дуб, що стоїть один на лузі, переносячи дощ і вітри рік за роком, розвиває глибоке коріння і міцно стоїть.

Ліан Таннер створює світ, в якому усі діти перебувають під захистом до 16-ти років – не лише під захистом, але й буквально прикутими до батьків. У місті Джуел всі діти в безпеці. Всі собаки, яструби та інші небезпечні тварини були ліквідовані, оскільки вони можуть завдати шкоди дітям. Розкидані цвяхи, зламане скло та дерев’яні скабки заборонені законом. Війна, хвороби та небезпечні вітри були замкнені. Щоб переконатися, що вони не загубляться і не травмуються, дітей приковуютьна ніч та пильно слідкують вдень.

На початку книги ми знайомимся з Ґолді в День Розділення, якого вона дуже прагне. Коли вдалині чути вибух, шоковані Благословені Стражі вирішують, що світ не є безпечним, і всі Розлуки потрібно скасувати. Ґолді більше не витримує бути на ланцюгу, тому вона скидує свої тимчасові Ceremony ties і збігає.

Це страхітливий світ для дитини, якій ніколи не довелося приймати власні рішення. Куди їй бігти? Як вона може навіть бігати, коли її нетреновані ноги не знають як це робити? Вона знає, що якщо Благословені стражі міста знайдуть її, вони назавжди зачинять її в закладі для непокірних дітей.

Поки Хранителі ведуть активні пошуки Ґолді, вона знаходить притулок у міському Музеї. Там вона почувається у безпеці та швидко знаходить друзів серед наглядачів музею, особливо їй до душі Тоудспіт, який також є втікачем. Ґолді виявляє, що музей наповнений магією, а також усіма речами, які були приховані з її захищеного світу…

Fishback балами 20.37 ₴
420 грн
407.40 грн
Fishka Програма лояльності
Умови програми
Характеристики
Автори
Видавництво
ISBN
9786177537518
Мова
Українська мова
Рік видання
2019
Сторінки
320
Обкладинка
тверда
Формат, мм
135x250
-30%
Лісові казки
300 грн
210 грн
-30%
Наука говорит... об океане
55 грн
38.50 грн
-20%
Під вулканом
350 грн
280 грн
-3%
Вибір Скорого
350 грн
339.50 грн
-25%
new
Незламній / For Invincible
410 грн
307.50 грн