Каталог товарів

10% кешбеку додатково до кожного онлайн-замовлення на сайті «КнигоЛенд» з програмою лояльності «бонус+» від ПриватБанку!
27.04.2021
Новини

В час стрімкого розвитку гаджетів та електронних книг ми починаємо забувати як приємно взяти паперову книгу до рук, перегортати сторінки, відчувати запах книжкових сторінок, переживати емоції разом з героями.

 

Візуалізували? Але чогось не вистачає? Так…..запашної ароматної кави. А якщо кава куплена за кешбек, який ви отримали при купівлі книги?….Це вдвічі приємніше.

 

«КнигоЛенд» разом з «бонус+» від ПриватБанку об’єдналися та надають 10% додаткового кешбеку на бонусний рахунок за кожну покупку на сайті) 

 

Як отримати додатковий кешбек 10% за покупку на сайті «КнигоЛенд»?

Дуже просто! При здійсненні покупки на сайті «КнигоЛенд» виберіть спосіб оплати - Оплата карткою (Visa electron, Visa, MasterCard) та сплатіть покупку будь якою карткою ПриватБанку. 

    

Як ви можете витратити накопичений кешбек на бонусному рахунку?

Накопичені кошти на бонусному рахунку ви можете витратити при покупці книг на сайті «КнигоЛенд» або при оплаті в торгових-точках партнерів «бонус+». Суму залишку на бонусному рахунку Ви можете легко дізнатися через мобільний додаток Приват24 або у web-версії Приват24 (розділ «Гаманець»).

 

І пам'ятайте, книги - кораблі думок, які мандрують по хвилях часу й обережно несуть свій дорогоцінний вантаж від покоління до покоління. Обирайте “свою” книгу на сайті, сплатіть карткою ПриватБанку та накопичуйте кешбек на бонусному рахунку для майбутніх покупок!

Сподобалася стаття? Розкажіть друзям:

Підпишись на новини та розсилки