Каталог товарів

Про нас

Мережа книгарень «Книголенд» пропонує книги, підручники, диски, розвиваючі ігри для дітей і багато іншого. Перший книжковий магазин «Книголенд» був відкритий в 2007 році в Харкові, пізніше були відкриті магазини в Полтаві, Кременчуці, Одесі, Київі та Дніпрі. У 2009 році у всесвітню мережу було запущено он-лайн представництво книжкової мережі «Книголенд» - https://knigoland.com.ua .

Купувати товари через інтернет дуже зручно, так як Ви можете ознайомитися з представленими книгами в інтернет-магазині, а потім замовити або купити книги, які Вам сподобалися в будь-якому з магазинів мережі. На сьогоднішній день книжковий магазин надає покупцям доставку книг перевізником «Нова пошта» і самовивезення.

Книжковий магазин «Книголенд» - це завжди гнучка цінова політика. Наприклад, «Книголенд» створює особливі умови для постійних покупців і для того, щоб Ви, наш читач, захотіли придбати книги саме в нашому книжковому магазині. Спеціально для покупців книгарні розроблена програма лояльності, беручи участь в якій можна купувати з постійно збільшується знижкою. Вже сьогодні Ви можете зробити покупку в нашому книжковому магазині і не платити за її доставку, завантажити флаєр і купити книгу зі знижкою і це тільки початок...

Асортимент книжкових магазинів «Книголенд» формується досвідченими товарознавцями, які замовляють популярні і рідкісні книги, вміло підбирають книги в рубрики новинки і розпродаж.