Быстрый заказ книги

«Записник» СКОРО У ПРОДАЖУ

«Записник» СКОРО У ПРОДАЖУ

СКОРО У ПРОДАЖУ ! ! ! Шукайте в мережі книгарень КНИГОЛЕНД.

Для багатьох поява цієї книги українською є довгоочікуваною подією, адже екранізована версія твору «Щоденник пам’яті» вже від часу свого виходу є одним із найулюбленіших фільмів досить широкої аудиторії. І безперечно така популярність цієї оповіді полягає у сюжеті — особливій історії життя двох молодих людей, яка вражає своєю глибиною та щирістю. До слова, відкриваючи першу сторінку «Записника», не відразу вдається впізнати саме кіноверсію цього твору, адже як це зазвичай буває, вона різниться із книгою. Тому усім, хто справді хоче збагнути цей твір по-новому, рекомендую прочитати цей вражаючий роман! 

Роман про Кохання, яке тривало з першого погляду до останнього зітхання. Він і Вона походили з різних прошарків суспільства, але ні воля батьків, ні Друга світова, ні перспективний наречений не завадили їхньому коханню. 

Екранізований бестселлер. 

Ніколас Спаркс всесвітньо відомий американський письменник. Автор 18 романів, 11 із яких екранізовано. 

«Записник» — його дебютний роман (1996) — одразу потрапив до списку бестселерів The New York Times, а згодом увійшов до списку кращих книг TOP 100 books за версією Beter Reading. Перекладений десятками мов й екранізований у Голлівуді — у нашій країні був у прокаті під назвою «Дневник памяти». 

Йому 17, їй 15. «Поезія наяву» — ось як він описував її перед іншими й лише для неї читав вірші Волта Вітмена. Але літо мину­ло… Еллі змушена повертатися додому. 

Йому 31, їй 29. Він пройшов війну, вона заручена, але нова зустріч змінює їхні життя… 

Йому 80, їй 78. У закладі для людей похилого віку він щодня читає їй історію їхнього кохання зі старенького записника.