Быстрый заказ книги

Вогненнi стовпи н

Вогненнi стовпи н

Код товара:105970
Издательство:Фолио
Автор:Иванчук
Год издания2008
Количество страниц507
ПереплетТвердый
Наличие:Под заказ
77,90грн.
 • Быстрый заказ
  Вогненнi стовпи н — ваш заказ

  Имя:

  Телефон:

  Комментарий:

  Пожалуйста, укажите ваше имя и телефон, чтобы мы могли связаться с вами

 • В избранное

Писати історичні романи - це складна справа. Бо Історія - дама примхлива, вона не завжди є такою, якою її хочуть бачити. Писати романи про історію України - справа дуже-дуже складна, бо наша історія - це роки й століття, коли ми, українці, не знали, що таке правдива інформація про рідну державу. А що ж тоді казати про людину, яка береться за воістину титанічну справу - розповісти читачеві про найскладнішу і найсуперечливішу сторінку минулого країни? Мабуть, це не просто смілива людина, це людина, яка розуміє, у чому є святий обов язок письменника перед його читачами - розповідати правду.
Роман Вогненні стовпи відомого українського письменника Романа Іваничука - це перший в Україні художній твір про історію Української повстанської армії (УПА). Історію боротьби і трагедії народу, відданості рідної землі і зради, честі і безчестя, історію, яка є такою, якою вона є...

Оставить отзыв

Ваше Имя:


Если отзыв предназначен для обращения к администрации магазина, то оставьте в нем свои контактные данные (телефон или e-mail) для обратной связи. Эта информация опубликована не будет.

Ваш отзыв:
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо       Хорошо