Быстрый заказ книги
Пн-Пт: 10.00-17.00
(095) 856 74 61
(068) 340 49 30
(093) 286 22 57
Книголенд, книжный интернет-магазин
Язык
укр / рус

Корзина

0 шт. - 0,00грн.
Личный кабинет

Словари и справочники

На странице:
Сортировать по:
Про міфи та легенди
Наша енциклопедія розповість про легенди та міфи народів різних куточків Землі, про богів та героїв, яким поклонялися люди з найдавніх часів і до наших днів, а також про «ідолів» ХХІ сторіччя.Книга розрахована на широкие коло читачів. Може бути використана як джерело додаткових відомостей при вивченні шкільного курсу історії.
Перший ілюстрований довідник школярика
У дитячому довіднику містяться відомості з фізики та біології. Інформацію подано у доступній формі. Багатий ілюстративний матеріал сприяє ефективному засвоєнню знань. Для молодшого шкільного віку.
О технике
Мир знаний, О технике (РУС)
СЛОВНИК, Орфографічний 7000 сл. ОБЛОЖКА
СЛОВНИК, Орфографічний 7000 сл. ОБЛОЖКА
СЛОВНИК базовий. Нім. -. ,. -нім. 45 000
ЛИНГВОцентр, СЛОВНИК базовий. Нім.-укр., укр.-нім. (45 000)
Англійсько-український ілюстрований словник 1-4 кл.
Англо-український словник містить близько 3000 англійських слів і словосполучень. У ньому досить широко охоплюється лексика різної тематики, що відповідає чинним типовим освітнімпрограмам з іноземних мов.Багате ілюстративне наповнення словника спрямоване на задоволення потреби дітей молодшого шкільного віку в наочному сприйнятті для більш продуктивного засвоєння навчального матеріалу. Видання укладене за принципами концепції Нової української школи.Для учнів 1—4 класів закладів загальної середньої освіти, вчителів англійської мови та всіх, хто вивчає англійську у школі й самостійно.
Міста-примари
Шкільна енциклопедія, Міста-примари (Укр)
СЛОВНИК, Анг-укр, укр-анг. 5 000 сл. ОБЛОЖКА
СЛОВНИК, Анг-укр, укр-анг. 5 000 сл. ОБЛОЖКА
Бакугани та горміти
Ви коли-небудь чули про бакуганів і гормітів? Напевно, так, якщо зараз тримаєте в руках цю книгу. На всіх континентах не лише діти, але й дорослі обожнюють дивовижні пластикові іграшки. Наша книга присвячена любителям фентезі, дивовижних мультсеріалів і комп’ютерних ігор. Вона розповідає про бакуганів та мешканцях дивовижного острова Горм — гормітах. Разом із цими персонажами на нас чекають захопливі пригоди, ми знов і знов будемо боротися зі злом і захищати добро. Читаючи цю книгу, ви зможете ближче познайомитися з улюбленими героями, дізнатися чимало нового та цікавого про їхні характери й можливості. І, звичайно ж, про основні події найпопулярніших мультиплікаційних серіалів, присвячених нашим «нестандартним» героям.
Бакуганы и гормиты
Вы когда-нибудь слышали о бакуганах и гормитах? Наверное, да, если сейчас держите в руках эту книгу. На всех континентах не только дети, но и взрослые обожают странные пластиковые игрушки.Эта книга посвящена любителям фэнтези, удивительных мультсериалов
СЛОВНИК, Польсько-Український. Українсько-Польський ОБЛОЖКА
СЛОВНИК, Польсько-Український. Українсько-Польський ОБЛОЖКА
Словничок Етимологічний 1-4 кл.
Етимологічний словничок пояснює походження близько 300 слів, більшість яких не представлена в існуючих довідкових виданнях для молодших школярів. Кожна словникова стаття містить приклад використання слова у фольклорних творах і художній літературі. Предметний покажчик робить користування словничком дуже зручним.Призначений для учнів початкової школи та вчителів.
Орфографічний словничок. 1-4 класи
Орфографічний словничок містить майже дві тисячі слів, у написанні, тлумаченні та перекладі, яких виникають певні труднощі. Книга допоможе молодшому школяреві у виконанні орфографічних завдань, формуванні навичок грамотного письма, перекладі текстів, виконанні лексичних завдань, у спілкуванні. Для школярів 1-4 класів та вчителів.
С большой буквы или с маленькой
Учебный словарик школьника поможет усовершенствовать грамотность, пополнить словарный запас, научиться пользоваться словарями других видов. Предназначен для учащихся 3–4 классов начальной школы и 5–7 классов средней школы. Учителя русского языка и родители могут воспользоваться словарем для классной и домашней работы со школьниками.
Стильні подарунки
Кращий подарунок для дівчинки, Стильні подарунки (Укр)
Чарівний бісер
Кращий подарунок для дівчинки, Чарівний бісер (Укр)
Довідник. ХІМІЯ с тест завд
У навчально-методичному посібнику-довіднику викладено теоретичні основи загальної, неорганічної та органічної хімії в обсязі, необхідному для складання зовнішнього незалежного оцінювання. Кожен розділ посібника супроводжується тестовими завданнями, задачами, вправами для самоконтролю. Узагальнено зразки розв язків розрахункових задач відповідно до шкільного курсу хімії, а також підвищеного рівня складності. Видання адресоване учням, абітурієнтам, учителям, студентам і всім тим, хто хоче поповнити свої знання з хімії.
СЛОВАРЬ современный фразеологический 10 000
ЛИНГВОцентр, СЛОВАРЬ современный фразеологический (10 000)
Словник труднощів сучасної української мови. 5–11-й класи
Видання є універсальним словником, де подано інформацію щодо найбільш складних випадків уживання слів і словосполучень, утворення граматичних форм, наголошування та ін. Також наведено відомості щодо написання великої та малої літери, зміни значень слів при вживанні паралельних закінчень іменників ІІ відміни у родовому відмінку, географічних назв, чоловічих та жіночих імен з утворенням кличного відмінку тощо. Словник адресовано учням, учителям, студентам і всім, хто опановує українську мову.
Словник синонімів та антонімів сучасної української мови. 5–11-й класи
Словник тлумачить значення найбільш уживаних синонімів та антонімів й ілюструє їх цитатами з художньої й публіцистичної літератури. Видання стане у пригоді учням середньої школи, учителям, а також усім, хто цікавиться вивченням рідної мови.