Быстрый заказ книги

Словари и справочники

На странице:
Сортировать по:
КД Русский язык 5 - 7 (РУС)
Пособие решает две задачи: помогает повторить и систематизировать изученное по русскому языку в 5–7 классах и научиться выполнять тестовые задания.Справочник содержит необходимые теоретические сведения по русскому языку, иллюстрированные многочисленными примерами, примеры выполнения тестовых заданий и тестовые задания для самоконтроля (с ключами в конце книги).Предназначено для учащихся общеобразовательных школ.
Словничок Морфемний 1-4 кл. (Укр)
Словничок показує будову близько 6000 слів. У кожному слові позначено його частини — корінь, префікс, суфікс, закінчення, а також указано наголос. Регулярне користування словником значно збагатить мовлення молодшого школяра, покращить його знання з будови слова. Призначений для учнів початкової школи та вчителів.
Світ знань, Про Землю (Укр)
Енциклопедія призначена для дітей 8-12 років і покликана пробудити й розвинути інтерес до оточуючого світу, до природи нашої планети. Розділи книги розповідають про місце Землі в Сонячній системі, її материках і континентах, людях і тваринах, які їх населяють, оболонках що обгортають Землю. Розрахована на широке коло читачів. Може бути використане як джерело додаткових відомостей при вивченні шкільного природознавства і географії.
Словничок Епітетів 1-4 кл. (Укр)
Словничок Епітетів 1-4 кл. (Укр)
Перший довідник учня 1-4 кл. (Укр)+Інформатика, Я у світі Нов. прогр.
Перший довідник учня 1-4 кл. (Укр)+Інформатика, Я у світі Нов. прогр.
ДИСК УСІ шкільні домашні завдання 3 кл.
Повні розв'язання для всіх основних підручників 3 класу, рекомендованих Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України, за предметами:- Математика,- Англійська мова,- Російська мова, - Рідна мова,- Я і Україна. Природознавство,- Я і Україна. Громадянська освіта.
Моя Батьківщина, Державні свята України
Посібник містить:• Матеріали про українські державні свята.• Цікаві відомості про українські народні свята.• Інформацію про релігійні свята народів України.• Матеріали про професійні свята і Дні міст України.• Перелік офіційних святкових (неробочих) днів.
СТРАНОВЕДЕНИЕ СПРАВОЧНИК (Рус)
Справочник представляет собой комплексный изложение материала по курсу Страноведение для углубленного изучения географии в 10-11 классах. Учебник содержит подробная характеристика многих стран мира: особенности географического положения, исторического развития, населения, хозяйства, культуры, рассматриваются глобальные проблемы человечества.
Сыроедение (Готуємо iз задоволенням)
Вы хотите перейти на сыроедение, но не знаете, что можно приготовить? Наша книга поможет вам в этом. В ней вы найдете лучшие рецепты здорового питания: первые и вторые блюда, салаты и десерты, коктейли и муссы. Попробуйте, и вы сможете улучшить свое самочувствие, похудеть, обрести энергию и вернуть молодость! Приятного аппетита!Книжка с вырубкой.
Перший ілюстрований довідник школярика
У дитячому довіднику містяться відомості з фізики та біології. Інформацію подано у доступній формі. Багатий ілюстративний матеріал сприяє ефективному засвоєнню знань. Для молодшого шкільного віку.
КАРМАН Фізика Кишеньковий довідник
Пропоноване видання — це докладний виклад усього курсу фізики середньої школи. За кожною темою курсу подано аналіз задач, що розкривають суть вивченого, допомагають перевірити глибину оволодіння знаннями.Призначено для учнів 7—11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, абітурієнтів.
Принцеса БУЗКОВА анкета для дівчаток (укр) Литера
Альбом-анкета для дівчат допоможе вашій маленькій красуні потрапити на казковий бал День Квітів. Але для цього потрібно заповнити анкету, розповісти про друзів, про уподобання, бажання і отримати запрошення від самого Короля.
Лучший подарок для мальчика, Корабли (РУС)
Корабль — удивительное творение человеческого разума, которое на каждом этапе развития цивилизации вбирало в себя ее наивысшие достижения. Странствия по океанским волнам помогли людям осознать величие и неисчерпаемость нашего мира, дали им точные сведени
Усе найцікавіше, Планета стихій (Укр)
Усе найцікавіше: Планета стихій (Укр)
100% Довідник. Українська мова
Навчально-практичний довідник укладено відповідно до програм Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Програми зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури. У ньому в дохідливій і зручній для опрацювання формі вміщено основні відомості про українську мову.Розрахований на учнів старших класів загальноосвітніх навчальних закладів, абітурієнтів, студентів-першокурсників, учителів, викладачів, репетиторів, а також усіх, хто зацікавлений у підвищенні мовленнєвої й загальнокультурної компетенції.
Английский для детей. Сборник упражнений
Сборник упражнений авторов Т.Г.Николенко, И.И.Кошмановой является практическим пособием для изучения основ грамматики английского языка. Книга написана поурочно к курсу В.Скультэ «Английский для детей» и помогает отработать грамматический материал каждого урока, одновременно закрепляя лексику урока. Принцип «Сборника» - от простого к сложному с постоянным повторением уже пройденного материала.При переиздании книги в нее был включен «Указатель». Он поможет педагогу, работающему в рамках любого другого курса английского языка, пользоваться «Сборником упражнений» как пособием по практической грамматике.
КД Всесвітня історія 8 - 9 кл. (Укр)
Посібник укладено згідно з навчальною програмою для 11-річної школи для 8-9 класів, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Посібник містить усі теми шкільних курсів зі всесвітньої історії, розбиті на окремі питання, словник термінів і понять, довідкові матеріали, предметний покажчик.Повне й доступне викладення навчального матеріалу сприяє зацікавленню учнів до опанування курсу, а застосування різноманітних методик забезпечує високу результативність у засвоєнні матеріалу.
Словничок Польсько-український 1-4 кл. (Укр)
Польско - український словничок зручний у користуванні, містить понад 2500 польських слів та сталих виразів, список найпоширеніших імен, географічних назв, табличку числівників. Відтепер заучування нових слів ставатиме дедалі цікавішим і захопливішим, ти поступово відчуватимеш всю красу і неповторність польської мови, а твоя польська з кожним днем ставатиме все досконалішою.
Школьные энциклопедии За страницами учебника предлагают вниманию учащихся полезную и интересную информацию по истории, географии, природоведению. Книги этой серии знакомят школьников с увлекательными фактами, удивительными событиями, которые не вошли в учебники. Вместе с энциклопедиями дети окунутся в чудесный мир открытий и исследований, что сделает обучение интересным и увлекательным, расширит кругозор школьников.
ЛИНГВОцентр, СЛОВНИК базовий. Рос.-укр., укр.-рос. (30 000)
ЛИНГВОцентр: СЛОВНИК базовий. Рос.-укр., укр.-рос. (30 000)