Быстрый заказ книги

Словари и справочники

На странице:
Сортировать по:
КД ГЕОГРАФІЯ 6 - 7 (Укр)
Посібник укладено згідно з навчальною програмою для 12-річної школи, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Посібник містить усі теми шкільних курсів «Загальна географія» та «Географія материків і океанів», розбиті на окреми питання, словник терминів і понять, довідкові матеріали, предметний покажчик.Посібник призначений для учнів загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів географії.
16,50грн.
НПД полный курс МАТЕМАТИКА (РУС)
Справочник представляет собой четко структурированное изложение курса математики общеобразовательной школы с акцентами на методах и алгоритмах решения основных типов задач. В пределах каждого раздела учебный материал представлен по темам и сопровожден схемами, рисунками, графиками, таблицами, что дает возможность наглядно иллюстрировать его содержание.Издание составлено согласно действующей программе по математике для общеобразовательных учебных заведений, поэтому будет полезен как при изучении учебного материала, так и в ходе подготовки к текущему или итоговому контролю, ГНА, ЗНО. Систематическое использование справочника будет способствовать формированию и закреплению навыков самостоятельной работы со справочной литературой.Пособие можно использовать в комплекте с любым дей …
35,00грн.
Языкознайка
Багатомовка це трохи незвичайна книга. По-перше, це словничок, який містить більше 500 слів та словосполучень, назв предметів, тварин, машин тощо. Кожне слово ілюструється яскравою фотографією. Слова згруповані за темами (овочі, фрукти, дорожні машини, тощо).А якщо ви завантажите БЕЗКОШТОВНИЙ мобільний додадок, що пропонуємо ми разом з цією книгою, ви почуєте, як промовляють слова англійці, німці, французи і, звісно, українці.По-друге, це книжка з картинками. Можна сказати, що Багатомовка це більше 500 фотографій, підписаних українською та трьома іноземними мовами. Яскраві фотографії Багатомовки дуже приваблюють дітлахів, які ще навіть не вміють розмовляти. Багатомовка допоможе малюкові сказати перші слова, і, можливо, не тільки сказати, а й прочитати їх рідною мовою.По-третє …
200,00грн.
Сыроедение (Готуємо iз задоволенням)
Вы хотите перейти на сыроедение, но не знаете, что можно приготовить? Наша книга поможет вам в этом. В ней вы найдете лучшие рецепты здорового питания: первые и вторые блюда, салаты и десерты, коктейли и муссы. Попробуйте, и вы сможете улучшить свое самочувствие, похудеть, обрести энергию и вернуть молодость! Приятного аппетита!Книжка с вырубкой.
19,90грн.
ДИСК УСІ шкільні домашні завдання 3 кл.
Повні розв'язання для всіх основних підручників 3 класу, рекомендованих Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України, за предметами:- Математика,- Англійська мова,- Російська мова, - Рідна мова,- Я і Україна. Природознавство,- Я і Україна. Громадянська освіта.
30,00грн.
КД Всесвітня історія 8 - 9 кл. (Укр)
Посібник укладено згідно з навчальною програмою для 11-річної школи для 8-9 класів, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Посібник містить усі теми шкільних курсів зі всесвітньої історії, розбиті на окремі питання, словник термінів і понять, довідкові матеріали, предметний покажчик.Повне й доступне викладення навчального матеріалу сприяє зацікавленню учнів до опанування курсу, а застосування різноманітних методик забезпечує високу результативність у засвоєнні матеріалу.
16,50грн.
СЛОВНИК ШКОЛЯРА, Дві приголосні чи одна (Укр)
Навчальний словничок школяра допоможе удосконалити грамотність, поповнити словниковий запас, навчитися користуватися словниками інших видів. Призначений для учнів 3–4 класів початкової школи і 5–7 класів середньої школи. Учителя української мови і батьки можуть скористатися словником для класної і домашньої роботи зі школярами.
17,50грн.
Лучший подарок для девочки, Волшебный бисер (РУС)
Сейчас все большую популярность приобретают предметы, сделанные своими руками. Прочитав эту книгу, ты сможешь самостоятельно изготовить оригинальные украшения, подарки для друзей, украсить свою одежду вышивкой и сделать стильные поделки для своей комнаты
55,00грн.
Багатомовка
Багатомовка це трохи незвичайна книга. По-перше, це словничок, який містить більше 500 слів та словосполучень, назв предметів, тварин, машин тощо. Кожне слово ілюструється яскравою фотографією. Слова згруповані за темами (овочі, фрукти, дорожні машини, тощо).А якщо ви завантажите БЕЗКОШТОВНИЙ мобільний додадок, що пропонуємо ми разом з цією книгою, ви почуєте, як промовляють слова англійці, німці, французи і, звісно, українці.По-друге, це книжка з картинками. Можна сказати, що Багатомовка це більше 500 фотографій, підписаних українською та трьома іноземними мовами. Яскраві фотографії Багатомовки дуже приваблюють дітлахів, які ще навіть не вміють розмовляти. Багатомовка допоможе малюкові сказати перші слова, і, можливо, не тільки сказати, а й прочитати їх рідною мовою.По-третє …
200,00грн.
КАРМАН ГЕОГРАФІЯ Кишеньковий довідник (Укр)
Посібник складено згідно з чинною навчальною програмою для загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Призначенийдля учнів загальноосвітніх шкіл, абітурієнтів.
20,00грн.
Моя Батьківщина, Державні свята України
Посібник містить:• Матеріали про українські державні свята.• Цікаві відомості про українські народні свята.• Інформацію про релігійні свята народів України.• Матеріали про професійні свята і Дні міст України.• Перелік офіційних святкових (неробочих) днів.
10,00грн.
Універсальний комплексний СЛОВНИК-ДОВІДНИК молодшого школяра (Укр)
Посібник містить такі словники: тлумачний, орфографічний, орфоепічний, словник наголосів, словотвірний, словник синонімів і антонімів, словник омонімів, етимологічний, фразеологічний, народознавчий, словник іншомовних слів та словник імен, а також короткий довідник з української мови. За допомогою цього збірника учень зможе поповнити свій словниковий запас, навчиться доречно вживати слова у своєму мовленні, розрізняти синоніми, антоніми й омоніми, виконувати словотвірний аналіз слова, повторити всі орфограми з курсу української мови, підготуватися до контрольної роботи.Посібник призначений для учнів 1–4 класів, їхніх батьків та вчителів початкової школи.
75,00грн.
Світ знань, Про чудеса світу (Укр)
Енциклопедія призначена для дітей 8—12 років і покликана розбудити і розвинути інтерес до історії та культури людства. Розділи книги розповідають про найбільші чудеса світу, створені людиною. Розрахована на широке коло читачів. Може бути використана як джерело додаткових знань при вивченні шкільного курсу історії.
38,50грн.
Английский для детей. Сборник упражнений
Сборник упражнений авторов Т.Г.Николенко, И.И.Кошмановой является практическим пособием для изучения основ грамматики английского языка. Книга написана поурочно к курсу В.Скультэ «Английский для детей» и помогает отработать грамматический материал каждого урока, одновременно закрепляя лексику урока. Принцип «Сборника» - от простого к сложному с постоянным повторением уже пройденного материала.При переиздании книги в нее был включен «Указатель». Он поможет педагогу, работающему в рамках любого другого курса английского языка, пользоваться «Сборником упражнений» как пособием по практической грамматике.
119,00грн.
КД ГЕОГРАФІЯ 8 - 9 (Укр)
Посібник складений згідно з навчальною програмою для 12-річної школи, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Посібник містить усі теми шкільних курсів «Фізична географія України» та «Економічна і соціальна географія України», розбиті на окремі питання, картосхеми, схеми і таблиці, предметний покажчик.Призначений для учнів загальноосвітніх шкіл, абітурієнтів.
16,50грн.
НПД полный курс ФИЗИКА (РУС)
Справочник представляет собой четко структурированное изложение курса физики общеобразовательной школы с акцентами на понятиях и закономерностях физики, методах и алгоритмах решения основных типов задач.В издании приведен комплекс специально подобранных расчетных задач с решениями, выдержаны нормативные требования к их оформлению, предложены методические рекомендации.В пределах каждого раздела учебный материал представлен по темам и сопровожден схемами, рисунками, графиками, таблицами, что позволяет наглядно иллюстрировать его содержание. Издание составлено согласно действующей программе по физике для общеобразовательных учебных заведений, поэтому будет полезно как при изучении учебного материала, так и в ходе подготовки к текущему или итоговому контролю, ЗНО. Систематическое …
35,00грн.
Сучасний рос.-укр. словник 70 000 сл+ посібник
Універсальний словник містить найбільш вживані слова та вирази, які допоможуть у діловому, культурному й побутовому спілкуванні. Видання вигідно відрізняється від аналогів тим, що пропонує широку підбірку діалектизмів та їхній найточніший переклад. Граматичні правила, проілюстровані прикладами, допоможуть якнайкраще опанувати як російську, так і українську мови.65 000 слів та словосполучень. Словник імен і географічних назв. Слова й словоформи з літерою Г .
85,00грн.
Секреты правильного питания
Что с нами может сделать еда и какие таинства скрываются в нашем рационе? Почему самая обсуждаемая женская проблема - как похудеть? Почему, несмотря на миллион точных ответов на этот вопрос, он все равно снова и снова звучит?
43,90грн.
ДИСК УСІ шкільні домашні завдання 4 кл.
Повні розв'язання для всіх основних підручників 4 класу, рекомендованих Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України, за предметами:- Математика,- Англійська мова,- Українська мова,- Я і Україна,- Читання, - Основи здоров'я.
30,00грн.
КД ИНФОРМАТИКА 9 кл. (РУС)
Справочник отвечает новой программе по информатике для 9 класса общеобразовательных учебных заведений. Пособия содержит основные сведения об информации и информационных процессах, об информационных системах и их аппаратном и программном обеспечение. В пособии описанные основы работы с текстовой и графической информацией, особенности компьютерных сетей и правила работы в них. Учебный материал составлен по темам, иллюстрирован схемами, рисунками, таблицами и т.п.Предназначено для учащихся 9 класса общеобразовательных учебных заведений.
16,50грн.

Акционное предложение
7158415360