Быстрый заказ книги

Словари и справочники

На странице:
Сортировать по:
Етимологічний словничок 1-4 кл
Етимологічний словничок пояснює походження близько 300 слів, більшість яких не представлена в існуючих довідкових виданнях для молодших школярів. Кожна словникова стаття містить приклад використання слова у фольклорних творах і художній літературі. Предметний покажчик робить користування словничком дуже зручним.Призначений для учнів початкової школи та вчителів.
СЛОВАРИК ШКОЛЬНИКА, Две согласных или одна (РУС)
Учебный словарик школьника поможет усовершенствовать грамотность, пополнить словарный запас, научиться пользоваться словарями других видов. Предназначен для учащихся 3–4 классов начальной школы и 5–7 классов средней школы. Учителя русского языка и родители могут воспользоваться словарем для классной и домашней работы со школьниками.
Словарик Синонимов 1-4 кл. (РУС)
Словарик Синонимов 1-4 кл. (РУС)
СЛОВНИК, Фразеологічний (у)
Фразеологічний словник (тлумачення близько 1000 фразеологізмів) стане у пригоді молодшим школярам в освоєнні курсу української мови. Фразеологізми допомогають точніше висловлювати думку, збагачують і прикрашають мовлення, поглиблюють знання з історії нашого народу й мови.Видання буде корисним не тільки у молодшій школі, а й у подальшому навчанні. Воно допоможе краще опанувати українську мову усім членам родини.
Моя Батьківщина, Конституція- основний закон України
Посібник містить:• Відомості про Конституцію незалежної України.• Характеристику найбільшого розділу Основного Закону — «Права, свободи та обов язки людини і громадянина».• Історичний нарис про конституції держав світу, зокрема, про українські конституції.
Лучший подарок для мальчика, Корабли (РУС)
Корабль — удивительное творение человеческого разума, которое на каждом этапе развития цивилизации вбирало в себя ее наивысшие достижения. Странствия по океанским волнам помогли людям осознать величие и неисчерпаемость нашего мира, дали им точные сведени
Кращий подарунок для хлопчика, Кораблі (Укр)
Кращий подарунок для хлопчика: Кораблі (Укр)
Мій словник з Німецької мови 1-4 кл.
Зошит з друкованою основою призначений для ведення індивідуального словника, до якого учень вписує вивчені німецькі слова та їх переклад українською мовою. Зошит містить тематичний словничок, складений відповідно до чинної програми з вивчення німецької мови на початковому рівні: у 1 т- 4 класах шкіл з вивченням німецької мови та класах основної школи, де німецька мова вивчається як друга іноземна мова. Словник охоплює передбачений програмою лексичний матеріал і допоможе учням у виконанні домашніх завдань, а також стане у пригоді батькам для повторення шкільного матеріалу і перевірки знань дітей.
Словничок Іншомовних слів 1-4 кл. (Укр)
Словничок містить близько 400 іншомовних слів. Кожна словникова стаття містить приклади використання слів у фольклорних творах або художній літературі. Алфавітний покажчик слів робить користування словничком дуже зручним. Призначений для учнів початкової школи та вчителів.
Світ знань, Про країни та народи (Укр)
Енциклопедія призначена для дітей 8—12 років і покликана пробудити й розвинути інтерес до навколишнього світу, природи й життя народів нашої планети, їх культури і традицій. Розділи книги розповідають про материки й континенти, людей і тварин, які там живуть, міста й їх визначні місця.Розрахована на широке коло читачів. Може бути використана як джерело додаткових відомостей під час вивчення шкільних курсів історії й географії.
Словничок Фразеологічний 1-4 кл (пчела)
Словничок Фразеологічний 1-4 кл (пчела)
Как написать курсовую или дипломную работу за одну ночь
Аркадий Захаров — доктор философских наук, член-корреспондент Петровской академии наук и искусств (г. Санкт-Петербург), профессор университета Натальи Нестеровой. Известно, что независимо от времени, предоставленного на написание работы, большинством населения Земли она пишется в последний день (более того, в последнюю ночь). Несмотря на это, большинству населения Земли написание работы в последний момент не мешает защищать курсовые работы и получать дипломы вовремя. Итак, написание работы за ночь все же следует признать принципиально возможным. Естественно, написать работу за ночь можно только в том случае, если вы имеете о ней хоть какое-то представление и за прошедший семестр хотя бы периодически обращали на нее внимание. Если сегодня вечер первого дня, когда вы увидели те …
СТРАНОВЕДЕНИЕ СПРАВОЧНИК (Рус)
Справочник представляет собой комплексный изложение материала по курсу Страноведение для углубленного изучения географии в 10-11 классах. Учебник содержит подробная характеристика многих стран мира: особенности географического положения, исторического развития, населения, хозяйства, культуры, рассматриваются глобальные проблемы человечества.
Словарик Орфографический 1-4 кл. (РУС) НОВЫЙ
Словарик Орфографический 1-4 кл. (РУС) НОВЫЙ
СЛОВНИК, Тлумачний
Тлумачний словник (2000 слів) стане у пригоді молодшим школярам в освоєнні курсу української мови. Словник містить новітні запозичення, що відображає зміни у мові, спричинені появою нових предметів і явищ у світі.Видання буде корисним не тільки у молодшій школі, а й у подальшому навчанні. Воно допоможе краще опанувати українську мову усім членам родини.
Моя Батьківщина, Найбільші міста України
Посібник містить:• Цікаву інформацію про найбільші міста нашої Батьківщини.• Відомості про національну історію, культуру, мову, традиції.• Поради щодо того, як стати гідним громадянином своєї Батьківщини.
Лучший подарок для мальчика, Мотоциклы (РУС)
Эта книга посвящается не только истории мотоцикла и этапам его развития, но и тем, кто конструирует эти прекрасные машины, строит их, совершенствует, путешествует на них и участвует в состязаниях, рискует жизнью и спасает друзей.
ЛИНГВОцентр, СЛОВНИК базовий. Нім.-укр., укр.-нім. (45 000)
ЛИНГВОцентр: СЛОВНИК базовий. Нім.-укр., укр.-нім. (45 000)
Перший довідник учня 1-4 кл. (Укр)+Інформатика, Я у світі Нов. прогр.
Перший довідник учня 1-4 кл. (Укр)+Інформатика, Я у світі Нов. прогр.
Английский для детей. Сборник упражнений
Сборник упражнений авторов Т.Г.Николенко, И.И.Кошмановой является практическим пособием для изучения основ грамматики английского языка. Книга написана поурочно к курсу В.Скультэ «Английский для детей» и помогает отработать грамматический материал каждого урока, одновременно закрепляя лексику урока. Принцип «Сборника» - от простого к сложному с постоянным повторением уже пройденного материала.При переиздании книги в нее был включен «Указатель». Он поможет педагогу, работающему в рамках любого другого курса английского языка, пользоваться «Сборником упражнений» как пособием по практической грамматике.