Быстрый заказ книги

Словари и справочники

На странице:
Сортировать по:
КД ІНФОРМАТИКА 9 кл. (Укр)
Посібник є коротким довідником з курсу інформатики для 9 класу і відповідає навчальній програмі з інформатики (12-річна школа). Видання містить теоретичний матеріал, складений за темами, предметний покажчик. Призначено для учнів 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
Словникові слова. Дидактичні матеріали 1 - 4 кл.
У посібнику подано традиційні та інноваційні методи роботи зі словниковими словами, розкрито психологічні закономірності запам’ятовування. Автор описує ейдетичні прийоми вивчення орфограм. Ви знайдете у цій книзі вірші, загадки, скоромовки, прислів’я до словникових слів, передбачених програмою для початкової школи. Вашій увазі також пропонуються розробки уроків за темами «Слово», «Значення слова», «Текст». Видання призначено для вчителів початкових класів шкіл з українською мовою навчання, студентів педагогічних навчальних закладів.
Мир знаний, О мифах и легендах (РУС)
Наша энциклопедия расскажет о легендах и мифах народов разных уголков Земли, о богах и героях, которым поклонялись люди с древнейших времен и до наших дней, а также об «идолах» ХХІ века. Книга рассчитана на широкий круг читателей. Может быть использована как источник дополнительных сведений при изучении школьного курса истории.
Кращий подарунок для дівчинки, Плетіння гачком (Укр)
Кращий подарунок для дівчинки: Плетіння гачком (Укр)
100 тем. Біологія
Довідник містить матеріал усього шкільного курсу, відібраний у 100 найбільш важливих тем. Інформація представлена в наочній формі чітко на одну сторінку, що дозволяє швидко знайти і запам’ятати необхідну тему.Посібник відповідає чинній програмі МОН України. Надає можливість самостійно систематизуНати знання, зосередити ува-г^ на основних поняттях, термінах, визначеннях.Рекомендований для бліц-підготовки до уроків і контрольних робіт, а також до ДПА і ЗНО.
ДОВІДНИК УНІВЕРСАЛЬНИЙ молодшого школяра (Укр)
Пропонований посібник охоплює матеріал початкової школи з основних базових предметів: української мови, російської мови, читання, математики, природознавства, громадянської освіти, основ здоров я, мистецтва. Поступовий перехід від початкового рівня до базових знань дозволяє працювати з посібником однаково продуктивно і в 1 класі, і в 4 класі. Ця книга — помічник, оскільки містить обов’язкові правила, алгоритми, визначення понять, зразки запису видів завдань, таблиці, схеми, пам’ятки, тематичні словнички та кольорову вкладку до предметів «Я і Україна» та «Мистецтво». Зібраний матеріал дозволить глибше ознайомитися з темою, що вивчається. Крім цього, довідник містить програмні вимоги «Що повинен знати і вміти кожен учень початкової школи». Книга стане у нагоді вчителям під час  …
Мої права 1-4кл.Довідник д учня
У довіднику детально розглядаються права учнів початкової школи, труднощі, які виникають у процесі адаптації до навчання. Аналізуються проблеми, що віддзеркалюють вікові особливості молодших школярів: стосунки з учителями, друзями, однокласниками.Посібник призначений для учнів 1—4 класів, їхніх батьків, учителів початкової школи.
МОЯ УКРАЇНА Комплексний ДОВІДНИК (Укр)
Довідник містить відомості про рослинний і тваринний світ України з урахуванням усіх кліматичних зон, про багатовікову культурну спадщину українського народу, а також про тисячолітню історію нашої країни. Окрему увагу приділено історії виникнення та розвитку стародавніх міст України. Книга може бути корисною для школярів при вивченні шкільного курсу історії та біології, для студентів вищих навчальних закладів, а також для всіх, хто цікавиться історією, культурою і природою України.
Сыроедение (Готуємо iз задоволенням)
Вы хотите перейти на сыроедение, но не знаете, что можно приготовить? Наша книга поможет вам в этом. В ней вы найдете лучшие рецепты здорового питания: первые и вторые блюда, салаты и десерты, коктейли и муссы. Попробуйте, и вы сможете улучшить свое самочувствие, похудеть, обрести энергию и вернуть молодость! Приятного аппетита!Книжка с вырубкой.
ЛИНГВОцентр, СЛОВАРЬ русского правописания (50 000)
ЛИНГВОцентр: СЛОВАРЬ русского правописания (50 000)
100 тем. Географія
Довідник містить матеріал усього шкільного курсу* відібраний у 100 найбільш важливих тем. Інформація представлена в наочній формі чітко на одну-дві сторінки, що дозволяє швидко знайти і запам’ятати необхідну тему.Посібник відповідає чинній програмі МОН України. Надає можливість самостійно систематизувати Знання, зосередити увагу на основних поняттях, термінах, визначеннях.Рекомендований для бліц-підготовки до уроків і контрольних робіт, а також до ЗНО
КАРМАН ОСНОВИ ЕКОНОМІКИ Кишеньковий довідник (Укр)
Посібник складено згідно з чинною навчальною програмою з курсу основ економіки для загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Призначений для учнів загальноосвітніх шкіл і вчителів економіки.
СЛОВНИК, Орфографический словарь для учащ.нач.клас. 8000 сл. (русс) СТАНДАРТ !!!
Предлагаемое учебное пособие состоит из двух частей: орфографического словаря и справочника по грамматике. Словарь содержит наиболее распространенные слова современного русского языка, слова иноязычного происхождения, при написании которых могут возникать определенные трудности. Справочник по грамматике поможет школьникам обобщить свои знания по русскому языку. Для школьников начальных классов, учителей, родителей, а также всех, кто пользуется русским языком в повседневной жизни.
Кращий подарунок для хлопчика, Бакугани та горміти (Укр)
Ви коли-небудь чули про бакуганів і гормітів? Напевно, так, якщо зараз тримаєте в руках цю книгу. На всіх континентах не лише діти, але й дорослі обожнюють дивовижні пластикові іграшки. Наша книга присвячена любителям фентезі, дивовижних мультсеріалів і комп’ютерних ігор. Вона розповідає про бакуганів та мешканцях дивовижного острова Горм — гормітах. Разом із цими персонажами на нас чекають захопливі пригоди, ми знов і знов будемо боротися зі злом і захищати добро. Читаючи цю книгу, ви зможете ближче познайомитися з улюбленими героями, дізнатися чимало нового та цікавого про їхні характери й можливості. І, звичайно ж, про основні події найпопулярніших мультиплікаційних серіалів, присвячених нашим «нестандартним» героям.
ЛИНГВОцентр, комплексний СЛОВНИК української мови (10 000)
ЛИНГВОцентр: комплексний СЛОВНИК української мови (10 000)
СЛОВНИК, Орфографічний для учнів поч. кл 7000 сл. (У)
Посібник складається з двох частин: орфографічного словника і довідника з граматики. Орфографічний словник містить найпоширеніші слова сучасної української літературної мови, при написанні яких можуть виникати певні труднощі, а також нові запозичення, так звані слова іншомовного походження, що останнім часом активно вживаються в мовленні. Довідник з граматики допоможе учням узагальнити знання з рідної мови.
Англо-русский словарик 1-4 кл
Англо-русский словарик предназначен для детей младшего школьного возраста, которые начинают изучение английского языка. Словарик содержит около 2500 слов и выражений, которые помогут школьникам в общении, чтении и переводе текстов.
КД ОСНОВИ ЕКОНОМІКИ (Укр)
Посібник спрямований не тільки на те, щоб надати учневі необхідну кількість економічних знань, але й навчити його розв язувати економічні задачі. Посібник укладено згідно з чинною навчальною програмою, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Посібник містить необхідну теоретичну інформацію, приклади розв язання задач, термінологічний словник, предметний показчик.Посібник призначений для учнів загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів економіки.
Словничок Іншомовних слів 1-4 кл. (Укр)
Словничок містить близько 400 іншомовних слів. Кожна словникова стаття містить приклади використання слів у фольклорних творах або художній літературі. Алфавітний покажчик слів робить користування словничком дуже зручним. Призначений для учнів початкової школи та вчителів.
Словник Мій ілюстрований англо-український словник (Укр)
Мій перший англо-український ілюстрований словник містить близько 1000 англійських слів та словосполучень із 28 основних тем. Малюк, відкриваючи для себе світ, вивчить нові слова та вирази, навчиться правильно їх вимовляти та використовувати у простих реченнях і запитаннях. Яскраві ілюстрації сприятимуть кращому запам’ятовуванню лексики та не залишать байдужими найдопитливіших дітей. Для дошколят, дітей молодшого шкільного віку, учителів англійської мови та всіх, хто вивчає англійську мову самостійно.