Быстрый заказ книги

Словари и справочники

На странице:
Сортировать по:
НПД повний курс ХІМІЯ (Укр)
Запропонований посібник має допомогти школярам вивчити хімію й успішно впоратися із зовнішнім незалежним тестуванням.Структура посібника обумовлена послідовністю вивчення хімії в школі й містить увесь матеріал, з якого складається шкільна програма з хімії.У довіднику наведено основні теоретичні відомості з усіх тем програми, тести різних рівнів складності для самоконтролю, два тренувальні варіанти завдань, які укладено за специфікацією ЗНО-2010.Видання розраховане на старшоклассників, випускників загальноосвітніх навчальних закладів, учнів шкіл, ліцеїв, гімназій, а також абітурієнтів та вчителів хімії.
35,00грн.
Сучасний рос.-укр. словник 70 000 сл+ посібник
Універсальний словник містить найбільш вживані слова та вирази, які допоможуть у діловому, культурному й побутовому спілкуванні. Видання вигідно відрізняється від аналогів тим, що пропонує широку підбірку діалектизмів та їхній найточніший переклад. Граматичні правила, проілюстровані прикладами, допоможуть якнайкраще опанувати як російську, так і українську мови.65 000 слів та словосполучень. Словник імен і географічних назв. Слова й словоформи з літерою Г .
85,00грн.
Лечебное питание. Диета по группе крови (ЗОЖиД)
Здоровье, долголетие и оптимальный вес можно обеспечить себе за счет правильно подобранной диеты. Четыре типа питания для четырех групп крови вы можете найти в этой книге и начать жить в гармонии со своим организмом.
9,90грн.
КАРМАН Русский язык Карманный справочник (РУС)
Справочник по русскому языку для 5-9 классов составлен согласно действующей программе для 12-летней общеобразовательной школы и содержит теоретический материал по основным разделам науки о языке.Справочник предназначен для учеников и учителей школ с русским и украинским языками обучения, может быть использован старшеклассниками, абитуриентами и широким кругом читателей.
20,00грн.
СЛОВНИК ШКОЛЯРА, Дві приголосні чи одна (Укр)
Навчальний словничок школяра допоможе удосконалити грамотність, поповнити словниковий запас, навчитися користуватися словниками інших видів. Призначений для учнів 3–4 класів початкової школи і 5–7 класів середньої школи. Учителя української мови і батьки можуть скористатися словником для класної і домашньої роботи зі школярами.
17,50грн.
Лучший подарок для девочки, Вязание крючком (РУС)
Сейчас все популярнее становятся вещи, связанные своими руками. А изделия, выполненные крючком, — просто хит сезона! Научиться вязать крючком несложно, если внимательно ознакомиться с описанием основных приемов и освоить их на практике. Возможно, наши ид
55,00грн.
СЛОВНИК, Тлумачний
Тлумачний словник (2000 слів) стане у пригоді молодшим школярам в освоєнні курсу української мови. Словник містить новітні запозичення, що відображає зміни у мові, спричинені появою нових предметів і явищ у світі.Видання буде корисним не тільки у молодшій школі, а й у подальшому навчанні. Воно допоможе краще опанувати українську мову усім членам родини.
27,50грн.
Дивовижна археологія (Укр)
У книзі йдеться про надзвичайні археологічні відкриття, про те, як проводилися розкопки античних міст, як було розшифровано письмена і реконструйовано сім чудес світу. З деяких історичних об’єктів уже знята завіса таємничості, інші археологічні пам’ятки ставлять ученим багато загадок. Книга призначена для всіх, кому цікаві екскурсії в історію, до давніх часів
34,90грн.
КД ОСНОВИ ЕКОНОМІКИ (Укр)
Посібник спрямований не тільки на те, щоб надати учневі необхідну кількість економічних знань, але й навчити його розв язувати економічні задачі. Посібник укладено згідно з чинною навчальною програмою, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Посібник містить необхідну теоретичну інформацію, приклади розв язання задач, термінологічний словник, предметний показчик.Посібник призначений для учнів загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів економіки.
16,50грн.
Мій перший словник Тлумачний словник
В этом словаре собраны свыше 1000 украинских слов. Он содержит толкования самых распространенные слов современного украинского литературного языка. Написание слов, их ударения и спряжения согласно новому украинскому правописанию. Все слова в словаре размещены в алфавитном порядке и поданы в начальных формах: существительные и местоимения - в именительном падеже единственного числа, прилагательные - в мужском роде единственного числа, глагол - в неопределенной форме.В словаре много цветных иллюстраций, которые помогут лучше понять лексические значения слов.На украинском языке.
69,90грн.
Універсальний комплексний СЛОВНИК-ДОВІДНИК молодшого школяра (Укр)
Посібник містить такі словники: тлумачний, орфографічний, орфоепічний, словник наголосів, словотвірний, словник синонімів і антонімів, словник омонімів, етимологічний, фразеологічний, народознавчий, словник іншомовних слів та словник імен, а також короткий довідник з української мови. За допомогою цього збірника учень зможе поповнити свій словниковий запас, навчиться доречно вживати слова у своєму мовленні, розрізняти синоніми, антоніми й омоніми, виконувати словотвірний аналіз слова, повторити всі орфограми з курсу української мови, підготуватися до контрольної роботи.Посібник призначений для учнів 1–4 класів, їхніх батьків та вчителів початкової школи.
79,90грн.
Світ знань, Про країни та народи (Укр)
Енциклопедія призначена для дітей 8—12 років і покликана пробудити й розвинути інтерес до навколишнього світу, природи й життя народів нашої планети, їх культури і традицій. Розділи книги розповідають про материки й континенти, людей і тварин, які там живуть, міста й їх визначні місця.Розрахована на широке коло читачів. Може бути використана як джерело додаткових відомостей під час вивчення шкільних курсів історії й географії.
39,90грн.
Довідник учня та абітурієнта. ІНФОРМАТИКА
Видання містить навчальний матеріал у вигляді таблиць і схем за шкільний курс інформатики і обчислювальної техніки, який повною мірою відповідає чинній програмі.Посібник призначений для учнів загальноосвітніх навчальних закладів, гімназій і ліцеїв та абітурієнтів.
16,50грн.
НПД полный курс ФИЗИКА (РУС)
Справочник представляет собой четко структурированное изложение курса физики общеобразовательной школы с акцентами на понятиях и закономерностях физики, методах и алгоритмах решения основных типов задач.В издании приведен комплекс специально подобранных расчетных задач с решениями, выдержаны нормативные требования к их оформлению, предложены методические рекомендации.В пределах каждого раздела учебный материал представлен по темам и сопровожден схемами, рисунками, графиками, таблицами, что позволяет наглядно иллюстрировать его содержание. Издание составлено согласно действующей программе по физике для общеобразовательных учебных заведений, поэтому будет полезно как при изучении учебного материала, так и в ходе подготовки к текущему или итоговому контролю, ЗНО. Систематическое …
35,00грн.
400 простых секретов здоровой жизни от француженок
Автор знакомит с искусством микросиесты, различными видами массажа, энергетическими упражнениями, помогает увидеть мир с лучшей стороны и учит заботиться об окружающем пространстве. При этом каждая практика занимает не более 10 минут. Рекомендации распределены в зависимости от времени суток или ситуации (на работе, дома, в отпуске и т. д.). Для широкого круга читателей.
75,50грн.
Лечебное питание, Медолечение. Защита организма на 100% (ЗОЖиД)
Известно, что пчелиный мед обладает уникальными лечебными свойствами. Он содержит глюкозу, фруктозу, различные витамины, минеральные вещества, ферменты, органические кислоты, необходимые для нормальной работы организма. С этой книгой вы узнаете, как правильно использовать этот доступный продукт для лечения различных заболеваний, а так же о его применении в косметологии и кулинарии. Вы найдете простые и очень эффективные рецепты лечения продуктами пчеловодства.
9,90грн.
КАРМАН Фізика Кишеньковий довідник
Пропоноване видання — це докладний виклад усього курсу фізики середньої школи. За кожною темою курсу подано аналіз задач, що розкривають суть вивченого, допомагають перевірити глибину оволодіння знаннями.Призначено для учнів 7—11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, абітурієнтів.
20,00грн.
СЛОВНИК ШКОЛЯРА, З великої букви чи з малої (Укр)
Навчальний словничок школяра допоможе удосконалити грамотність, поповнити словниковий запас, навчитися користуватися словниками інших видів. Призначений для учнів 3–4 класів початкової школи і 5–7 класів середньої школи. Учителя української мови і батьки можуть скористатися словником для класної і домашньої роботи зі школярами.
17,50грн.
Лучший подарок для девочки, Вышивка лентами (РУС)
Каждая девчонка хочет быть самой лучшей на свете во всех отношениях. Серия книг «Лучший подарок для девочки» поможет нашим юным читательницам раскрыть свои таланты. Любая девочка с помощью книг этой серии сможет стать креативной и особенной, прекрасной х
55,00грн.
СЛОВНИК, Орфографічний для учнів поч. кл 7000 сл. (У)
Посібник складається з двох частин: орфографічного словника і довідника з граматики. Орфографічний словник містить найпоширеніші слова сучасної української літературної мови, при написанні яких можуть виникати певні труднощі, а також нові запозичення, так звані слова іншомовного походження, що останнім часом активно вживаються в мовленні. Довідник з граматики допоможе учням узагальнити знання з рідної мови.
27,50грн.

Акционное предложение