Быстрый заказ книги

Словари и справочники

На странице:
Сортировать по:
Дивовижна Фізика (Укр)
У захоплюючій формі викладено відомості з основних розділів фізики, що залишилися поза межами шкільних підручників, описано драматичні історії великих наукових відкриттів, наведено нестандартні підходи до розуміння фізичних явищ, нетрадиційні погляди на наукове надбання відомих учених.Для вчителів, старшокласників, студентів, а також для всіх, хто бажає відкрити для себе незнайому, сповнену таємниць і парадоксів фізику.
Мої права 1-4кл.Довідник д учня
У довіднику детально розглядаються права учнів початкової школи, труднощі, які виникають у процесі адаптації до навчання. Аналізуються проблеми, що віддзеркалюють вікові особливості молодших школярів: стосунки з учителями, друзями, однокласниками.Посібник призначений для учнів 1—4 класів, їхніх батьків, учителів початкової школи.
МОЯ УКРАЇНА Комплексний ДОВІДНИК (Укр)
Довідник містить відомості про рослинний і тваринний світ України з урахуванням усіх кліматичних зон, про багатовікову культурну спадщину українського народу, а також про тисячолітню історію нашої країни. Окрему увагу приділено історії виникнення та розвитку стародавніх міст України. Книга може бути корисною для школярів при вивченні шкільного курсу історії та біології, для студентів вищих навчальних закладів, а також для всіх, хто цікавиться історією, культурою і природою України.
Лечебное питание. Различные методы похудения и диеты (ЗОЖиД)
В этой книге вы узнаете о самой эффективной кремлевской диете, которая в настоящее время является одним из наиболее действенных методов похудения. Вы найдете специальные таблицы и расчеты, меню на каждый день, а также рецепты блюд, которые можно приготовить из любимых продуктов.
Універсальний словник польсько-укр і укр-польський
Універсальний словник польсько-український, українсько-польський
КАРМАН ГЕОГРАФІЯ Кишеньковий довідник (Укр)
Посібник складено згідно з чинною навчальною програмою для загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Призначенийдля учнів загальноосвітніх шкіл, абітурієнтів.
СЛОВНИК, Орфографический словарь для учащ.нач.клас. 8000 сл. (русс) СТАНДАРТ !!!
Предлагаемое учебное пособие состоит из двух частей: орфографического словаря и справочника по грамматике. Словарь содержит наиболее распространенные слова современного русского языка, слова иноязычного происхождения, при написании которых могут возникать определенные трудности. Справочник по грамматике поможет школьникам обобщить свои знания по русскому языку. Для школьников начальных классов, учителей, родителей, а также всех, кто пользуется русским языком в повседневной жизни.
Лучший подарок для мальчика, Корабли (РУС)
Корабль — удивительное творение человеческого разума, которое на каждом этапе развития цивилизации вбирало в себя ее наивысшие достижения. Странствия по океанским волнам помогли людям осознать величие и неисчерпаемость нашего мира, дали им точные сведени
Усе найцікавіше, На гребені хвиль (Укр)
Усе найцікавіше: На гребені хвиль (Укр)
100 тем. Англійська мова
Добре знання англійської мови сьогодні стало визнаним стандартом навчання. Посібник «100 тем. Англійська мова» допоможе актуалізувати вже наявні знання, заповнити прогалини, уточнити інформацію, якої бракує. Інформація в збірнику логічно систематизована, що дозволяє скласти цілісну картину про предмет. Перша частина складається з 31 теми і розглядає граматику і морфологію англійської мови. Частини мови, їх форми, службові слова - все це представлено в розділі. Окрема увага приділяється модальним конструкціям, службовому дієслову to be, часами дієслів. Другий розділ висвітлює правила синтаксису, які використовуються в англійській мові. 6 тем присвячені стійким виразам, а також правилам їх використання. Повторити і вивчити неправильні дієслова з довідником «100 тем» можна швидк …
КД ІНФОРМАТИКА 9 кл. (Укр)
Посібник є коротким довідником з курсу інформатики для 9 класу і відповідає навчальній програмі з інформатики (12-річна школа). Видання містить теоретичний матеріал, складений за темами, предметний покажчик. Призначено для учнів 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
Словникові слова. Дидактичні матеріали 1 - 4 кл.
У посібнику подано традиційні та інноваційні методи роботи зі словниковими словами, розкрито психологічні закономірності запам’ятовування. Автор описує ейдетичні прийоми вивчення орфограм. Ви знайдете у цій книзі вірші, загадки, скоромовки, прислів’я до словникових слів, передбачених програмою для початкової школи. Вашій увазі також пропонуються розробки уроків за темами «Слово», «Значення слова», «Текст». Видання призначено для вчителів початкових класів шкіл з українською мовою навчання, студентів педагогічних навчальних закладів.
Школьная энциклопедия, От обезьяны к человеку (РУС)
Школьные энциклопедии За страницами учебника предлагают вниманию учащихся полезную и интересную информацию по истории, географии, природоведению. Книги этой серии знакомят школьников с увлекательными фактами, удивительными событиями, которые не вошли в учебники. Вместе с энциклопедиями дети окунутся в чудесный мир открытий и исследований, что сделает обучение интересным и увлекательным, расширит кругозор школьников.
ЛИНГВОцентр, СЛОВНИК українського правопису (50 000)
ЛИНГВОцентр: СЛОВНИК українського правопису (50 000)
100 тем. Фізика
Довідник містить матеріал усього шкільного курсу фізики, відібраний у 100 найбільш важливих тем. Інформація представлена в наочній формі чітко на одну сторінку, що дозволяє швидко знайти і запам’ятати необхідну тему. Посібник відповідає чинній програмі МОН України. Довідник «Фізика. 100 тем » містить весь матеріал середньої школи. Посібник стане надійним помічником у підготовці до іспитів, тестів ЗНО, контрольним і тестовим роботам. Зрозуміла й логічна структура дозволить узагальнити і систематизувати вже наявні знання. У розділі «Механіка» представлені такі основні поняття як: рух тіл, закони Ньютона, сила тертя, імпульс і багато інших тем. Законам електрики присвячено окремий розділ «Електродинаміка». Розглянуто основні характеристики: сила струму, напруга, опір і потужніст …
Дивовижна Хімія (Укр)
У захоплюючій формі викладено відомості, що залишилися за рамками шкільних підручників, про хімічну науку, великі відкриття вчених-хіміків, загадкові факти та унікальні хімічні експерименти. Для школярів, студентів і вчителів, а також для всіх, хто бажає відкрити для себе незнайому, сповнену таємниць і парадоксів хімію.
МОЇ ПРАВА 5-9кл.Довідник для учня
Видання має на меті навчити молоде покоління застосовувати норми права у повсякденному житті, захищати свої права за допомогою закону. У посібнику подано відповіді на запитання про права дітей у сім’ї, школі, про поведінку в надзвичайних ситуаціях. Підлітки дізнаються, як треба спілкуватися з працівниками правоохоронних органів, медичних установ, навчаться обстоювати свої права споживачів товарів і послуг.Видання призначене для підлітків віком 11—14 років, а також для їхніх батьків, учителів.
СЛОВАРИК ШКОЛЬНИКА, Две согласных или одна (РУС)
Учебный словарик школьника поможет усовершенствовать грамотность, пополнить словарный запас, научиться пользоваться словарями других видов. Предназначен для учащихся 3–4 классов начальной школы и 5–7 классов средней школы. Учителя русского языка и родители могут воспользоваться словарем для классной и домашней работы со школьниками.
Лечебное питание. Диета по группе крови (ЗОЖиД)
Здоровье, долголетие и оптимальный вес можно обеспечить себе за счет правильно подобранной диеты. Четыре типа питания для четырех групп крови вы можете найти в этой книге и начать жить в гармонии со своим организмом.
Багатомовка
Багатомовка це трохи незвичайна книга. По-перше, це словничок, який містить більше 500 слів та словосполучень, назв предметів, тварин, машин тощо. Кожне слово ілюструється яскравою фотографією. Слова згруповані за темами (овочі, фрукти, дорожні машини, тощо).А якщо ви завантажите БЕЗКОШТОВНИЙ мобільний додадок, що пропонуємо ми разом з цією книгою, ви почуєте, як промовляють слова англійці, німці, французи і, звісно, українці.По-друге, це книжка з картинками. Можна сказати, що Багатомовка це більше 500 фотографій, підписаних українською та трьома іноземними мовами. Яскраві фотографії Багатомовки дуже приваблюють дітлахів, які ще навіть не вміють розмовляти. Багатомовка допоможе малюкові сказати перші слова, і, можливо, не тільки сказати, а й прочитати їх рідною мовою.По-третє …