Быстрый заказ книги

Словари и справочники

На странице:
Сортировать по:
Лучший подарок для девочки, Школа рисования
Эта книга поможет нарисовать множество разных объектов. 90 рисунков, описанных несколькими простыми этапами, всегда дадут материал для вдохновления. В книге есть подсказки и секреты, которые помогут нарисовать картинку как можно лучше, а финальный рисунок покажет, как ракрасить объект, чтобы он выглядел как настоящий! Здесь есть герои самых любимых сказок и популярных мультфильмов, вымышленные персонажи, быстрые машины и самолеты, дикие, домашние, морские животные - каждый найдет что - нибудь для себя.
55,00грн.
Кращий подарунок для хлопчика, Бакугани та горміти (Укр)
Ви коли-небудь чули про бакуганів і гормітів? Напевно, так, якщо зараз тримаєте в руках цю книгу. На всіх континентах не лише діти, але й дорослі обожнюють дивовижні пластикові іграшки. Наша книга присвячена любителям фентезі, дивовижних мультсеріалів і комп’ютерних ігор. Вона розповідає про бакуганів та мешканцях дивовижного острова Горм — гормітах. Разом із цими персонажами на нас чекають захопливі пригоди, ми знов і знов будемо боротися зі злом і захищати добро. Читаючи цю книгу, ви зможете ближче познайомитися з улюбленими героями, дізнатися чимало нового та цікавого про їхні характери й можливості. І, звичайно ж, про основні події найпопулярніших мультиплікаційних серіалів, присвячених нашим «нестандартним» героям.
55,00грн.
Мова чудова
Найбільшим і найдорожчим добром кожного народу називав український письменник Панас Мирний мову - живу схованку духу, його багату скарбницю. І щоб той дух розпросторювався, а скарбниця не міліла, а збагачувалася, кожен, кому не байдуже українське слово, повинен дбати про те, щоб воно яскріло всіма барвами. Героями нашої книжки, яких ми вигадали для того, щоб читачам веселіше було подорожувати її сторінками, є Кіт-воркіт і Мишка-побіганка. Вони розкажуть про складні випадки вживання деяких слів, навчать не припускатися багатьох мовних помилок, нададуть швидку допомогу в запобіганні помилок при перекладі з російської мови сталих висловів, допоможуть уникати мовного суржику. Видання стане в пригоді для всіх, хто вивчає українську мову і прагне вільно й грамотно використовувати ї …
149,00грн.
ДИСК УСІ шкільні домашні завдання 4 кл.
Повні розв'язання для всіх основних підручників 4 класу, рекомендованих Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України, за предметами:- Математика,- Англійська мова,- Українська мова,- Я і Україна,- Читання, - Основи здоров'я.
30,00грн.
СЛОВНИК 20000 Шкільний російсько-укр, укр-російський рожевий СТАНДАРТ!!!
У Словнику наведено близько 20 000 слів найуживанішої сучасної російської та української лексики, дотримано правил останньої, четвертої редакції українського правопису та нового російського правопису. У словникових статтях подано закінчення родового, давального, місцевого та орудного відмінків, а також клична форма іменників, коли це необхідно. Словник містить близько 5000 тисяч фразеологізмів та сталих виразів. Для зручності користування в додатки винесено географічні назви, найменування хімічних елементів, фізичні одиниці СІ, чоловічі й жіночі імена та по батькові.Призначено для школярів, абітурієнтів, студентів нефілологічних спеціальностей.
35,00грн.
Мій перший англо-український ілюстрований словник містить близько 1000 англійських слів та словосполучень із 28 основних тем. Малюк, відкриваючи для себе світ, вивчить нові слова та вирази, навчиться правильно їх вимовляти та використовувати у простих реченнях і запитаннях. Яскраві ілюстрації сприятимуть кращому запам’ятовуванню лексики та не залишать байдужими найдопитливіших дітей. Для дошколят, дітей молодшого шкільного віку, учителів англійської мови та всіх, хто вивчає англійську мову самостійно.
34,90грн.
КАРМАН ОСНОВИ ЕКОНОМІКИ Кишеньковий довідник (Укр)
Посібник складено згідно з чинною навчальною програмою з курсу основ економіки для загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Призначений для учнів загальноосвітніх шкіл і вчителів економіки.
20,00грн.
МОЯ УКРАЇНА Комплексний ДОВІДНИК (Укр)
Довідник містить відомості про рослинний і тваринний світ України з урахуванням усіх кліматичних зон, про багатовікову культурну спадщину українського народу, а також про тисячолітню історію нашої країни. Окрему увагу приділено історії виникнення та розвитку стародавніх міст України. Книга може бути корисною для школярів при вивченні шкільного курсу історії та біології, для студентів вищих навчальних закладів, а також для всіх, хто цікавиться історією, культурою і природою України.
45,00грн.
Сыроедение (Готуємо iз задоволенням)
Вы хотите перейти на сыроедение, но не знаете, что можно приготовить? Наша книга поможет вам в этом. В ней вы найдете лучшие рецепты здорового питания: первые и вторые блюда, салаты и десерты, коктейли и муссы. Попробуйте, и вы сможете улучшить свое самочувствие, похудеть, обрести энергию и вернуть молодость! Приятного аппетита!Книжка с вырубкой.
19,90грн.
Английский для детей. Сборник упражнений
Сборник упражнений авторов Т.Г.Николенко, И.И.Кошмановой является практическим пособием для изучения основ грамматики английского языка. Книга написана поурочно к курсу В.Скультэ «Английский для детей» и помогает отработать грамматический материал каждого урока, одновременно закрепляя лексику урока. Принцип «Сборника» - от простого к сложному с постоянным повторением уже пройденного материала.При переиздании книги в нее был включен «Указатель». Он поможет педагогу, работающему в рамках любого другого курса английского языка, пользоваться «Сборником упражнений» как пособием по практической грамматике.
119,00грн.
Мій перший словник Тлумачний словник
В этом словаре собраны свыше 1000 украинских слов. Он содержит толкования самых распространенные слов современного украинского литературного языка. Написание слов, их ударения и спряжения согласно новому украинскому правописанию. Все слова в словаре размещены в алфавитном порядке и поданы в начальных формах: существительные и местоимения - в именительном падеже единственного числа, прилагательные - в мужском роде единственного числа, глагол - в неопределенной форме.В словаре много цветных иллюстраций, которые помогут лучше понять лексические значения слов.На украинском языке.
69,90грн.
Лучший подарок для девочки, Стильные подарки (РУС)
Если вам кто-то говорит, что он не сентиментален и не любит подарки, — не верьте. Всем приятно получать подарки. Что подарить? Этот простой вопрос часто ставит нас в тупик. Всегда хочется порадовать, удивить и восхитить своих родных и друзей. Конечно, мо
55,00грн.
0915 Картки міні Професії
0915. Роздавальні картки. Професії
12,90грн.
ДОВІДНИК УНІВЕРСАЛЬНИЙ молодшого школяра (Укр)
Пропонований посібник охоплює матеріал початкової школи з основних базових предметів: української мови, російської мови, читання, математики, природознавства, громадянської освіти, основ здоров я, мистецтва. Поступовий перехід від початкового рівня до базових знань дозволяє працювати з посібником однаково продуктивно і в 1 класі, і в 4 класі. Ця книга — помічник, оскільки містить обов’язкові правила, алгоритми, визначення понять, зразки запису видів завдань, таблиці, схеми, пам’ятки, тематичні словнички та кольорову вкладку до предметів «Я і Україна» та «Мистецтво». Зібраний матеріал дозволить глибше ознайомитися з темою, що вивчається. Крім цього, довідник містить програмні вимоги «Що повинен знати і вміти кожен учень початкової школи». Книга стане у нагоді вчителям під час  …
64,50грн.
Словникові слова. Дидактичні матеріали 1 - 4 кл.
У посібнику подано традиційні та інноваційні методи роботи зі словниковими словами, розкрито психологічні закономірності запам’ятовування. Автор описує ейдетичні прийоми вивчення орфограм. Ви знайдете у цій книзі вірші, загадки, скоромовки, прислів’я до словникових слів, передбачених програмою для початкової школи. Вашій увазі також пропонуються розробки уроків за темами «Слово», «Значення слова», «Текст». Видання призначено для вчителів початкових класів шкіл з українською мовою навчання, студентів педагогічних навчальних закладів.
29,90грн.
Світ знань, Про Землю (Укр)
Енциклопедія призначена для дітей 8-12 років і покликана пробудити й розвинути інтерес до оточуючого світу, до природи нашої планети. Розділи книги розповідають про місце Землі в Сонячній системі, її материках і континентах, людях і тваринах, які їх населяють, оболонках що обгортають Землю. Розрахована на широке коло читачів. Може бути використане як джерело додаткових відомостей при вивченні шкільного природознавства і географії.
38,50грн.
КАРМАН Русский язык Карманный справочник (РУС)
Справочник по русскому языку для 5-9 классов составлен согласно действующей программе для 12-летней общеобразовательной школы и содержит теоретический материал по основным разделам науки о языке.Справочник предназначен для учеников и учителей школ с русским и украинским языками обучения, может быть использован старшеклассниками, абитуриентами и широким кругом читателей.
20,00грн.
СТРАНОВЕДЕНИЕ СПРАВОЧНИК (Рус)
Справочник представляет собой комплексный изложение материала по курсу Страноведение для углубленного изучения географии в 10-11 классах. Учебник содержит подробная характеристика многих стран мира: особенности географического положения, исторического развития, населения, хозяйства, культуры, рассматриваются глобальные проблемы человечества.
45,00грн.
Секреты правильного питания
Что с нами может сделать еда и какие таинства скрываются в нашем рационе? Почему самая обсуждаемая женская проблема - как похудеть? Почему, несмотря на миллион точных ответов на этот вопрос, он все равно снова и снова звучит?
43,90грн.
Великий ДОВІДНИК ШКОЛЯРА (Укр) синий
У довіднику зібрано всі основні відомості зі шкільного курсу природничих наук з 5 по 11 класи. Він дає змогу швидко знайти необхідну вам інформацію, не гортаючи численні спеціальні підручники. Матеріал довідника відповідає чинній програмі Міністерства освіти і науки України. Він поданий у тій послідовності, як його вивчають у школі.Довідник стане незамінним помічником як при вивченні чи повторенні будь-якої навчальної теми, так і при підготовці до екзаменів або тестування.
87,90грн.

Акционное предложение