Быстрый заказ книги

Словари и справочники

На странице:
Сортировать по:
КАРМАН Русский язык Карманный справочник (РУС)
Справочник по русскому языку для 5-9 классов составлен согласно действующей программе для 12-летней общеобразовательной школы и содержит теоретический материал по основным разделам науки о языке.Справочник предназначен для учеников и учителей школ с русским и украинским языками обучения, может быть использован старшеклассниками, абитуриентами и широким кругом читателей.
Орфографический словарик 1-4 кл
Орфографический словарик содержит более двух тысяч слов, которые могут вызвать трудности в написании, толковании и переводе. Книга поможет младшим школьникам в выполнении орфографических заданий, формировании навыков грамотного письма, переводе текстов, выполнениии лексических заданий, в общении. Для школьников 1-4 классов и учителей.
Лучший подарок для девочки, Мягкая игрушка (РУС)
Шитье игрушки — одно из древнейших рукоделий, которое появилось в конце 19 века и продолжает быть популярным и на сегодняшний день. Сегодня в продаже можно найти много разнообразных игрушек, от традиционных куколок до героев фэнтези. В книге автор дает п
ЛИНГВОцентр, СЛОВАРЬ базовый. Франц.-рус., рус.-франц. (45 000)
ЛИНГВОцентр: СЛОВАРЬ базовый. Франц.-рус., рус.-франц. (45 000)
СЛОВНИК, Фразеологічний (у)
Фразеологічний словник (тлумачення близько 1000 фразеологізмів) стане у пригоді молодшим школярам в освоєнні курсу української мови. Фразеологізми допомогають точніше висловлювати думку, збагачують і прикрашають мовлення, поглиблюють знання з історії нашого народу й мови.Видання буде корисним не тільки у молодшій школі, а й у подальшому навчанні. Воно допоможе краще опанувати українську мову усім членам родини.
Великий ДОВІДНИК ШКОЛЯРА (Укр) синий
У довіднику зібрано всі основні відомості зі шкільного курсу природничих наук з 5 по 11 класи. Він дає змогу швидко знайти необхідну вам інформацію, не гортаючи численні спеціальні підручники. Матеріал довідника відповідає чинній програмі Міністерства освіти і науки України. Він поданий у тій послідовності, як його вивчають у школі.Довідник стане незамінним помічником як при вивченні чи повторенні будь-якої навчальної теми, так і при підготовці до екзаменів або тестування.
КД Русский язык 5 - 7 (РУС)
Пособие решает две задачи: помогает повторить и систематизировать изученное по русскому языку в 5–7 классах и научиться выполнять тестовые задания.Справочник содержит необходимые теоретические сведения по русскому языку, иллюстрированные многочисленными примерами, примеры выполнения тестовых заданий и тестовые задания для самоконтроля (с ключами в конце книги).Предназначено для учащихся общеобразовательных школ.
Словникові слова. Дидактичні матеріали 1 - 4 кл.
У посібнику подано традиційні та інноваційні методи роботи зі словниковими словами, розкрито психологічні закономірності запам’ятовування. Автор описує ейдетичні прийоми вивчення орфограм. Ви знайдете у цій книзі вірші, загадки, скоромовки, прислів’я до словникових слів, передбачених програмою для початкової школи. Вашій увазі також пропонуються розробки уроків за темами «Слово», «Значення слова», «Текст». Видання призначено для вчителів початкових класів шкіл з українською мовою навчання, студентів педагогічних навчальних закладів.
Мир знаний, О мифах и легендах (РУС)
Наша энциклопедия расскажет о легендах и мифах народов разных уголков Земли, о богах и героях, которым поклонялись люди с древнейших времен и до наших дней, а также об «идолах» ХХІ века. Книга рассчитана на широкий круг читателей. Может быть использована как источник дополнительных сведений при изучении школьного курса истории.
Кращий подарунок для дівчинки, Плетіння гачком (Укр)
Кращий подарунок для дівчинки: Плетіння гачком (Укр)
100 тем. Англійська мова
Добре знання англійської мови сьогодні стало визнаним стандартом навчання. Посібник «100 тем. Англійська мова» допоможе актуалізувати вже наявні знання, заповнити прогалини, уточнити інформацію, якої бракує. Інформація в збірнику логічно систематизована, що дозволяє скласти цілісну картину про предмет. Перша частина складається з 31 теми і розглядає граматику і морфологію англійської мови. Частини мови, їх форми, службові слова - все це представлено в розділі. Окрема увага приділяється модальним конструкціям, службовому дієслову to be, часами дієслів. Другий розділ висвітлює правила синтаксису, які використовуються в англійській мові. 6 тем присвячені стійким виразам, а також правилам їх використання. Повторити і вивчити неправильні дієслова з довідником «100 тем» можна швидк …
Довідник малий Видатні Українці червона
Українці як нація змогли вижити в пору найтяжчих історичних випробувань і зберегти свою неповторну культуру тільки завдяки тому, що серед них зі століття в століття з’являлися видатні державні діячі, полководці, мислителі, поети й художники. Ті, хто змінював не тільки хід історії, але й свідомість сучасників, хто сіяв добре насіння людяності, гідності, любові до свого народу, хто зробив вагомий внесок у загальну духовну скарбницю України й усього людства.
МОЇ ПРАВА 5-9кл.Довідник для учня
Видання має на меті навчити молоде покоління застосовувати норми права у повсякденному житті, захищати свої права за допомогою закону. У посібнику подано відповіді на запитання про права дітей у сім’ї, школі, про поведінку в надзвичайних ситуаціях. Підлітки дізнаються, як треба спілкуватися з працівниками правоохоронних органів, медичних установ, навчаться обстоювати свої права споживачів товарів і послуг.Видання призначене для підлітків віком 11—14 років, а також для їхніх батьків, учителів.
МОЯ УКРАЇНА Комплексний ДОВІДНИК (Укр)
Довідник містить відомості про рослинний і тваринний світ України з урахуванням усіх кліматичних зон, про багатовікову культурну спадщину українського народу, а також про тисячолітню історію нашої країни. Окрему увагу приділено історії виникнення та розвитку стародавніх міст України. Книга може бути корисною для школярів при вивченні шкільного курсу історії та біології, для студентів вищих навчальних закладів, а також для всіх, хто цікавиться історією, культурою і природою України.
Сыроедение (Готуємо iз задоволенням)
Вы хотите перейти на сыроедение, но не знаете, что можно приготовить? Наша книга поможет вам в этом. В ней вы найдете лучшие рецепты здорового питания: первые и вторые блюда, салаты и десерты, коктейли и муссы. Попробуйте, и вы сможете улучшить свое самочувствие, похудеть, обрести энергию и вернуть молодость! Приятного аппетита!Книжка с вырубкой.
ЛИНГВОцентр, СЛОВАРЬ русского правописания (50 000)
ЛИНГВОцентр: СЛОВАРЬ русского правописания (50 000)
Словник паронімів, омонімів та сталих виразів БШ7
Словник паронімів, омонімів та сталих виразів БШ7
КАРМАН Фізика Кишеньковий довідник
Пропоноване видання — це докладний виклад усього курсу фізики середньої школи. За кожною темою курсу подано аналіз задач, що розкривають суть вивченого, допомагають перевірити глибину оволодіння знаннями.Призначено для учнів 7—11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, абітурієнтів.
СЛОВНИК, Орфографический словарь для учащ.нач.клас. 8000 сл. (русс) СТАНДАРТ !!!
Предлагаемое учебное пособие состоит из двух частей: орфографического словаря и справочника по грамматике. Словарь содержит наиболее распространенные слова современного русского языка, слова иноязычного происхождения, при написании которых могут возникать определенные трудности. Справочник по грамматике поможет школьникам обобщить свои знания по русскому языку. Для школьников начальных классов, учителей, родителей, а также всех, кто пользуется русским языком в повседневной жизни.
Кращий подарунок для хлопчика, Бакугани та горміти (Укр)
Ви коли-небудь чули про бакуганів і гормітів? Напевно, так, якщо зараз тримаєте в руках цю книгу. На всіх континентах не лише діти, але й дорослі обожнюють дивовижні пластикові іграшки. Наша книга присвячена любителям фентезі, дивовижних мультсеріалів і комп’ютерних ігор. Вона розповідає про бакуганів та мешканцях дивовижного острова Горм — гормітах. Разом із цими персонажами на нас чекають захопливі пригоди, ми знов і знов будемо боротися зі злом і захищати добро. Читаючи цю книгу, ви зможете ближче познайомитися з улюбленими героями, дізнатися чимало нового та цікавого про їхні характери й можливості. І, звичайно ж, про основні події найпопулярніших мультиплікаційних серіалів, присвячених нашим «нестандартним» героям.