Быстрый заказ книги

Словари и справочники

На странице:
Сортировать по:
Універсальний словник української мови для мол. школярів
УНІВЕРСАЛЬНИЙ СЛОВНИК УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ДЛЯ МОЛОДШИХ ШКОЛЯРІВ
СЛОВАРИК ШКОЛЬНИКА, Слитно, раздельно или через дефис (РУС)
Учебный словарик школьника поможет усовершенствовать грамотность, пополнить словарный запас, научиться пользоваться словарями других видов. Предназначен для учащихся 3–4 классов начальной школы и 5–7 классов средней школы. Учителя русского языка и родители могут воспользоваться словарем для классной и домашней работы со школьниками.
Лучший подарок для мальчика, Космическая техника (РУС)
Человек всегда мечтал покорить космос. И пусть эра активного освоения космического пространства началась всего лишь полвека назад, успехи человечества в этом направлении впечатляют. Книга рассказывает о выдающихся ученых и исследователях космоса, констру
Словничок Антонімів і омонімів 1- 4 кл.
Словничок Антонімів і омонімів 1- 4 кл.
Взгляд внутрь болезни. Все секреты хронических и таинственных заболеваний и эффективные спосо
Медиум Энтони Уильям обладает уникальной способностью, данной ему от рождения, - он контактирует с таинственным Духом, который рассказывает ему о состоянии здоровья окружающих людей. Впервые его дар проявился в четырехлетнем возрасте, когда мальчик определил, что у бабушки рак легких: болезнь была бессимптомной, но вскоре подтвердилась медицинскими анализами. Благодаря своему дару Энтони буквально видит состояния людей и может помочь им восстановить здоровье. Среди его пациентов – голливудские знаменитости, рок-звезды, бизнесмены, спортсмены и тысячи самых обыкновенных людей. Ведь медик-медиум знает, как избавиться от заболеваний, которые современная медицина до сих пор не может диагностировать или лечит неправильно. Но его методы - вовсе не починка ауры и не коррекция биопол …
Універсальний комплексний СЛОВНИК-ДОВІДНИК молодшого школяра (Укр)
Посібник містить такі словники: тлумачний, орфографічний, орфоепічний, словник наголосів, словотвірний, словник синонімів і антонімів, словник омонімів, етимологічний, фразеологічний, народознавчий, словник іншомовних слів та словник імен, а також короткий довідник з української мови. За допомогою цього збірника учень зможе поповнити свій словниковий запас, навчиться доречно вживати слова у своєму мовленні, розрізняти синоніми, антоніми й омоніми, виконувати словотвірний аналіз слова, повторити всі орфограми з курсу української мови, підготуватися до контрольної роботи.Посібник призначений для учнів 1–4 класів, їхніх батьків та вчителів початкової школи.
Лечебное питание. Диета по группе крови (ЗОЖиД)
Здоровье, долголетие и оптимальный вес можно обеспечить себе за счет правильно подобранной диеты. Четыре типа питания для четырех групп крови вы можете найти в этой книге и начать жить в гармонии со своим организмом.
Багатомовка
Багатомовка це трохи незвичайна книга. По-перше, це словничок, який містить більше 500 слів та словосполучень, назв предметів, тварин, машин тощо. Кожне слово ілюструється яскравою фотографією. Слова згруповані за темами (овочі, фрукти, дорожні машини, тощо).А якщо ви завантажите БЕЗКОШТОВНИЙ мобільний додадок, що пропонуємо ми разом з цією книгою, ви почуєте, як промовляють слова англійці, німці, французи і, звісно, українці.По-друге, це книжка з картинками. Можна сказати, що Багатомовка це більше 500 фотографій, підписаних українською та трьома іноземними мовами. Яскраві фотографії Багатомовки дуже приваблюють дітлахів, які ще навіть не вміють розмовляти. Багатомовка допоможе малюкові сказати перші слова, і, можливо, не тільки сказати, а й прочитати їх рідною мовою.По-третє …
Словник паронімів, омонімів та сталих виразів БШ7
Словник паронімів, омонімів та сталих виразів БШ7
КРАЇНОЗНАВСТВО ДОВІДНИК (Укр)
Довідник містить комплексну характеристику понад 60 країн світу, особливості їхнього економічного та культурного розвитку, розглядає глобальні проблеми людства. Призначений для вчителів географії, школярів, абітурієнтів, студентів, викладачів, а також усіх, хто цікавиться географією.
Мій перший англійський ілюстрований словник. У місті (Укр)
Кольоровий, веселий та ігровий «Мій перший англійський ілюстрований словник» Ідеально пасує дітям, які починають вивчати англійські слова. Всередині словника ви знайдете наліпки, які можна використовувати багато разів. Вивчення англійських слів стане для вашої дитини захопливою грою.
Кращий подарунок для хлопчика, Космічна техніка (Укр)
Кращий подарунок для хлопчика: Космічна техніка (Укр)
Словник італійсько-рос-укра, укр-рос-італ
Даний словник налічує понад 6 тисяч найбільш уживаних слів (у кожній частині) італійської, української та російської мов.Призначений для туристів, учнів середніх шкіл та осіб, що вивчають італійську мову самостійно.
СЛОВНИК 20000 Шкільний російсько-укр, укр-російський рожевий СТАНДАРТ!!!
У Словнику наведено близько 20 000 слів найуживанішої сучасної російської та української лексики, дотримано правил останньої, четвертої редакції українського правопису та нового російського правопису. У словникових статтях подано закінчення родового, давального, місцевого та орудного відмінків, а також клична форма іменників, коли це необхідно. Словник містить близько 5000 тисяч фразеологізмів та сталих виразів. Для зручності користування в додатки винесено географічні назви, найменування хімічних елементів, фізичні одиниці СІ, чоловічі й жіночі імена та по батькові.Призначено для школярів, абітурієнтів, студентів нефілологічних спеціальностей.
Лучший подарок для мальчика, Бакуганы и гормиты (РУС)
Вы когда-нибудь слышали о бакуганах и гормитах? Наверное, да, если сейчас держите в руках эту книгу. На всех континентах не только дети, но и взрослые обожают странные пластиковые игрушки.Эта книга посвящена любителям фэнтези, удивительных мультсериалов
ЛИНГВОцентр, СЛОВАРЬ русско-укр. Словарь устойчивых словосоч. (20 000)
ЛИНГВОцентр: СЛОВАРЬ русско-укр. Словарь устойчивых словосоч. (20 000)
Дивовижна археологія (Укр)
У книзі йдеться про надзвичайні археологічні відкриття, про те, як проводилися розкопки античних міст, як було розшифровано письмена і реконструйовано сім чудес світу. З деяких історичних об’єктів уже знята завіса таємничості, інші археологічні пам’ятки ставлять ученим багато загадок. Книга призначена для всіх, кому цікаві екскурсії в історію, до давніх часів
Англо-укр, укр.-англ словник для учнів молод. класів
Пропонований словник укладений згідно з чинною програмою з англійської мови для учнів молодших класів середньої загальноосвітньої школи та містить понад 6 000 слів та виразів. З його допомогою учні молодшого шкільного віку зможуть прочитати та перекласти англійські тексти, виконати завдання з підручника, зробити свої перші кроки у вивченні англійської мови. Для учнів, батьків, учителів та тих, хто починає вивчати англійську мову.
Лечебное питание, Медолечение. Защита организма на 100% (ЗОЖиД)
Известно, что пчелиный мед обладает уникальными лечебными свойствами. Он содержит глюкозу, фруктозу, различные витамины, минеральные вещества, ферменты, органические кислоты, необходимые для нормальной работы организма. С этой книгой вы узнаете, как правильно использовать этот доступный продукт для лечения различных заболеваний, а так же о его применении в косметологии и кулинарии. Вы найдете простые и очень эффективные рецепты лечения продуктами пчеловодства.
СЛОВНИК, Фразеологічний (у)
Фразеологічний словник (тлумачення близько 1000 фразеологізмів) стане у пригоді молодшим школярам в освоєнні курсу української мови. Фразеологізми допомогають точніше висловлювати думку, збагачують і прикрашають мовлення, поглиблюють знання з історії нашого народу й мови.Видання буде корисним не тільки у молодшій школі, а й у подальшому навчанні. Воно допоможе краще опанувати українську мову усім членам родини.