Быстрый заказ книги
Пн-Пт: 10.00-17.00
(095) 856 74 61
(068) 340 49 30
(093) 286 22 57
Книголенд, книжный интернет-магазин
Язык
укр / рус

Корзина

0 шт. - 0,00грн.
Личный кабинет

ЗНО

На странице:
Сортировать по:
ЗНО 2020, Комплексне видання Українська література
ДПА + ЗНО 2020. Українська література. Комплексне виданняРадченко І.О., Орлова О.М.
ЗНО, Історія України. Пам ятки архітектури та образотворчого мистецтва та ПЕРСОНАЛІЇ+ТЕСТОВІ
ЗНО + ДПА. Історія України. Пам’ятки архітектури, образотворчого мистецтва та персоналії
ЗНО 2020 Українська мова та літ-ра Ч.5 Міні-Конспекти
Посібник укладено відповідно до чинної програми з української літератури для загальноосвітніх навчальних закладів і програми ЗНО-2020.Видання призначене для опрацювання учнями матеріалу після прочитання художнього тексту. У міні-коиспектах подано ключові слова, якими визначено літературний рід. жанр твору, особливості стилю, зазначено його тему й ідею, цитатний матеріал і літературні ликтаїгти.
ЗНО 2020 Українська літ-ра Ч.3 Хрестоматія
Хрестоматія містить усі твори, передбачені новою програмою до ЗНО-2020.Перед художніми творами подано стислу інформацію про письменника, а також назви його найвідоміших творів.Видання призначено для якісної підготовки старшокласників до проходження зовнішнього незалежного оцінювання з української літератури, абітурієнтів і вчителів загальноосвітніх навчальних закладів.
Українська мова. Інтерактивний довідник-практикум із тестами. Підготовка до ЗНО
Видання створено з метою якісної та ефективної підготовки до складання зовнішнього незалежного оцінювання з української мови. У довіднику вміщено теоретичний матеріал, вправи, тести до кожної теми, а також тренувальні тести у форматі ЗНО.
Українська мова, лайфхаки (серія ЗНО без зайвої напруги)
Посібник у формі корисних порад (лайфхаків) призначений для вивчення україн­ської мови та підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Він містить теоретичний матеріал, приклади виконання типових для ЗНО тестів, а також завдання різного рівня складності для групової та індивідуальної роботи.
УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРА. Візуалізований посібник
Креативний посібник «Українська література. Візуалізований посібник для підготовки до ЗНО» створений з урахуванням особливостей роботи мозку. Візуалізація фактів і теоретичних відомостей, смішні чи навіть шокуючі асоціації полегшують сприйняття, розуміння та запам’ятовування, допомагають структурувати в мозку великий обсяг інформації за короткий час.
ЗНО 2020 Українська мова та літ-ра Ч.1 Довідник
ЗНО 2020 Українська мова та літ-ра Ч.1 (у) Довідник