Быстрый заказ книги

Воспитательная работа

На странице:
Сортировать по:
Розумні прогулянки, Лісовий Квест, або Як провести вихідний у лісі (у) РПР005
Ця захоплива книга допоможе дбайливим батькам по-новому подивитися на щоденні прогулянки з дитиною. Виявляється, на прогулянці можна не лише кататися на велосипеді і ліпити в пісочниці паски з піску. Разом з малюком можна вирушити до лісу або найближчого лісопарку, де приховано багато цікавих сюрпризів і несподіванок. Завдання, зібрані в книзі, допоможуть дитині більше дізнатися про лісових мешканців, а також потренувати свою кмітливість, пам ять і увагу.
Педагогические притчи
Сборник содержит притчи выдающегося педагога, доктора психологических наук и просто Учителя от Бога — Шалвы Амонашвили, всемирно известного популяризатора идей гуманной педагогики. В отличии от принципов привычной нам приказной педагогики, Шалва Александрович предлагает иной подход — исполненный высшей духовности, любви к ребенку, понимания и уважения, а также принятия его таким, каким он есть. Книга предназначена для неравнодушных педагогов, родителей и детей — словом, для всех, кто стремится воспитать Человека, который сделает этот мир лучше. Для широкого круга читателей.
Карманная библиотека, 3 книга - Велика книга ігор та головоломок (Укр)
Велика книга ігор та головоломок для дівчаток та хлопчиків Ця нова книжка подарує юному читачеві багато таких корисних навичок, як зосередженість і концентрація уваги, логічне мислення, відчуття мови. Цікаві ігри й завдання на кмітливість, веселі картинки й забавні кросворди допоможуть розвинути спостережливість, уяву і пам’ять. Книжка цікава та корисна не лише дітям, але і їхнім батькам. Вона є незамінною і вдома, і на дачі, і в різних мандрівках, коли необхідно зацікавити дитину, зайняти її захоплюючою справою.
Шкільний гурток, Поетично-фольклорний театр зеленый (Укр)
Поетично-фольклорний театр.  Шкільний гурток Посібник містить: - орієнтовний тематичний план занять поетично-фольклорного гуртка першого і другого років навчання, - розробки занять поетично-фольклорного театру, - методичні рекомендації для педагога, - список літератури, яка допоможе керівникам гуртків в організації їх роботи.
Скарбничка успіхів. Портфоліо. 2 клас.ТНШ8
Скарбничка успіхів. Портфоліо. 2 клас.ТНШ8
АРТ, Розв. завдання для почат. школи 4 кл. (Укр)
АРТ: Розв. завдання для почат. школи 4 кл. (Укр)
Електронний конструктор уроку. Помічник психолога ДНЗ. ЕДН010
Навчально-методичний посібник:номенклатура справ та нормативни база: 3 докуменити,обліково-статистичні документи: 3 документи,діагностична робота:діагностична робота з дітьми (15 документів),діагностична робота з педагогами ( 10 доументів),діагностична робота з батьками (11 документів),картотека методик психологічної діагностики.просвітницька та консультативна робота: 3 документи,корекційно-розвивальна робота:корекційно-розвивальні програми, ігри та вправи (9 документів),робота з педагогами (1 документ),робота з батьками (1 документ).
Оздоровче виховання молод. школярів у взаємодії сім ї та школи 1-4 кл. Універсальний посібник (у)
Оздоровче виховання молод. школярів у взаємодії сім ї та школи 1-4 кл. Універсальний посібник (у)
Правила безпечної поведінки на дорогах ПЛ6
Ваш малюк навіть не уявляє, що правила дорожнього руху існують не лише для водіїв, але й для пішоходів? Йому складно відповісти, що позначають дорожні знаки, сигнали світлофора, жести регулювальника і що називають кумедним словом зебра? Про це і захоплюючі завдання. Цей зошит допоможе дорослим сформувати в дитини навички безпечної поведінки на вулицях міста.
Наш клас, Виховна година 6 кл. (Укр)
Книга містить розробки виховних годин для роботи з учнями 6 класу. Вона має на меті допомогти класному керівникові організу-вати спілкування з учнями на теми, важливі для їхнього морально-етичного, пізнавального розвитку, здоров’я та безпеки.Подані в книзі розробки передбачають різноманітні форми спілкування між учнями класу і класним керівником: лекції вчителя,виступи учнів, дискусії, ігри та конкурси, робота в парах і групах, спільне розв’язування проблемних питань. У додатках до книгивміщено допоміжні матеріали, необхідні для роботи класного керівника.Видання рекомендоване педагогічним працівникам загальноосвітніх шкіл усіх рівнів.
Наш клас, Святкові заходи 1 кл. (Укр) + ДИСК
Наш клас: Святкові заходи 1 кл. (Укр) + ДИСК
Шкільні свята й будня. Сценарії виховних вистав
Посібник містить розробки сценаріїв шкільних, родинних свят, конкурсів, вечорів, які цікаво й оригінально розкривають основні теми виховної роботи. Для вчителів, організаторів виховної роботи та студентів педагогічних навчальних закладів.
Методика. НУШ. Ранкові зустрічі. 1 кл І семестр. НУР001
Посібник містить інформаційний методичний матеріал для підготовки і проведення ранкових зустрічей у 1-му класі (І семестр), дібраний відповідно до Концепції Нової української школи, вимог нового Державного стандарту початкової загальної освіти.Щоденні вітання, цікаве подання потижневого матеріалу, групова робота, ігри та завдання розвивального характеру, диференційований підхід до кожного учня допоможуть учителеві згуртувати дитячий колектив, сприятимуть розвитку навичок спілкування, логічного мислення молодших школярів, їхньої творчої уяви, самостійності, формуванню всебічно розвиненої особистості громадянина і патріота, здатного до інновацій.Запропоновані у посібнику завдання спрямовані на формування ключових компетентностей молодших школярів Нової української школи, зокрем …
АРТ, Развивающие задания для начальной школы 1 кл.
Развивающие задания для начальной школы. 1 класс. Серия АРТ (Активное Развитие Талантов) Комплект «Развивающие задания для начальной школы» состоит из рабочей тетради с заданиями для детей соответствующего возраста и методических рекомендаций для взрослых, касающихся организации работы с детьми. Тетрадь содержит комплекс занятий, которые способствуют развитию у ребенка необходимых в обучении познавательных процессов: памяти, внимания, логического мышления, воображения, а также речи и мелкой моторики руки. Материал, подобраный в тетради можно использовать на факультативах, в группах продленного дня, при подготовке учеников к олимпиадам. Отдельные задания можно использовать на уроках языка, математики, природоведения, чтения.
Шкільні агітбригади , Юні інспектори руху (Укр.)
Юні інспектори руху. Шкільні агітбригади Збірник містить: сценарії виступів шкільних агітбригад юних інспекторів руху, сценарії святкових заходів при вивченні правил вуличного руху на уроках Основа здоровя, документи щодо вивчення правил безпечної поведінки на дорогах
Агрессивный ребенок. А мой не такой как все НТТ006
Почему один ребенок дерется, другой - мучает кота, третий - грызет ногти, а четвертому снится, что он убегает от собак? Тема всех этих историй одна - агрессия, только проявления - различные. Эта книга для родителей о детях, которые подчас злятся, и для родителей, которые сами подчас злятся. А еще эта книга о том, как быть со злостью на самого себя, о том, откуда она берется и как от нее избавиться.
Розумні прогулянки, ЗОО-КВЕСТ, або Як провести вихідний у зоопарку (у) РПР008
Усім відомо, що кожна прогулянка має нести малюкам нові відкриття, можливість навчитися чогось нового, бути захопливою та цікавою. Девіз цієї чудової книги: «Чим більше гуляємо, тим більше знаємо!» Адже в ній ви знайдете захопливу гру- квест, що допоможе батькам гуляти з дитиною не просто так, а із сенсом. Перша книга серії «Розумні прогулянки» перетворить звичайне відвідування зоопарку на справжнє свято і захопливу пригоду.
Как приручить время? 32 идеи тайм-менеджмента для детей. Корисні навички. КНН009
В каком возрасте начинать обучение тайм-менеджменту? Давать ли знания в 6 лет перед школой или «после трех уже поздно»? Как вложить в голову ребенка все инструменты, которыми владеет родитель? А если родитель не владеет ими?В книге Алены Поповой заботлив
Карманная библиотека, ТВ 1 книга - Велика книга ігор та головоломок (Укр)
Велика книга ігор та головоломок для дівчаток та хлопчиків Ця нова книжка подарує юному читачеві багато таких корисних навичок, як зосередженість і концентрація уваги, логічне мислення, відчуття мови. Цікаві ігри й завдання на кмітливість, веселі картинки й забавні кросворди допоможуть розвинути спостережливість, уяву і пам’ять. Книжка цікава та корисна не лише дітям, але і їхнім батькам. Вона є незамінною і вдома, і на дачі, і в різних мандрівках, коли необхідно зацікавити дитину, зайняти її захоплюючою справою.
Шкільний гурток, Репертуарний ЗБІРНИК для шкіл. лялькового театру (Укр) Випуск 2
Репертуарний збірник для лялькового театру. Випуск 2 Шкільний гурток Видання містить орієнтовний репертуар для шкільного лялькового театру. Пропоновані вистави можна поставити не тільки на шкільній сцені, а й для малюків підшефного дошкільного навчальноого закладу. На допомогу керівникам шкільних лялькових театрів.