Быстрый заказ книги

Воспитательная работа

На странице:
Сортировать по:
Шкільний гурток, Спортивний туризм (Укр)
Шкільний гурток: Спортивний туризм (Укр)
Виховна робота. НОВІ години спілкування. 3 клас. ПРВ028
Посібник містить 35 розробок тематичних годин спілкування у 3-му класі, користуючись якими класний керівник зможе без зайвого клопоту підготувати та провести виховний захід, дібрати доцільні методи та форми виховної роботи, згуртувати дитячий колектив, розширити кругозір учнів, розвинути їхні творчі здібності тощо.Зручний формат та розміщення розробок на відривних аркушах дасть змогу творчому вчителеві використати матеріал посібника як роздавальний, а на місцях для записів — робити необхідні примітки щодо виконавців ролей, музичного супроводу, дій гравців і т. ін.Для вчителів початкової школи.
Спільне дозвілля. Чим розважити дитину в погану погоду. СПД001
Найкраще заняття для дитини, коли за вікном погана погода, і ніяк не виходить довго перебувати на вулиці — це спільне проведення часу вдома. Чим розважити дитину в погану погоду, і які ігри можна запропонувати дитині, щоб було цікаво і корисно, підкаже книга-блокнот від проекту «4Mamas».Пропоновані ігри не тільки урізноманітнять дозвілля, а й внесуть істотний внесок в розвиток дитини. А завдяки зручному формату блокнота його легко носити з собою.Усі ігри розділені за сферами:1. Малюємо.2. Ліпимо.3. Тренуємо пам’ятьі увагу.4. Розвиваємо мовлення.5. Рухаємося вдома.6. Відчуваємо на дотик і на слух.7. Складаємо пазли.
Діти твої, Україно. Лесиними стежками
мова: укр. формат: 145х200 упаковка: 10 кількість сторінок: 96
Шкільний гурток, Поетично-фольклорний театр зеленый (Укр)
Поетично-фольклорний театр.  Шкільний гурток Посібник містить: - орієнтовний тематичний план занять поетично-фольклорного гуртка першого і другого років навчання, - розробки занять поетично-фольклорного театру, - методичні рекомендації для педагога, - список літератури, яка допоможе керівникам гуртків в організації їх роботи.
Діти твої, Україно. Шануймо слово Кобзаря
автор: Орищин Р.Ф. мова: укр. формат: 145х200 упаковка: 10 кількість сторінок: 112
Години спілкування. 1 кл ПР29
Посібник містить 35 розробок тематичних годин спілкування у 1 класі, користуючись якими, класний керівник зможе без зайвого клопоту підготувати та провести виховний захід, зібрати доцільні методи та форми виховної роботи, згуртувати дитячий колектив, розширити світогляд учнів тощо.Зручний формат та розміщення розробок на відривних аркушах дозволять творчому вчителеві використовувати матеріал посібника як розвивальний, а місця для записів — робити необхідні примітки щодо виконавців ролей, музичного супроводу, дій гравців і т. ін.
Українські народні дитячі рухливі ігри, забави та розваги. Методичний посібник
Посібник входить у серію “Бібліотека дошкільника” (наказ Міністерства освіти і науки України від 20.11.2012 р. № 1298 “Про започаткування серії видань «Бібліотека дошкільника»”).Він містить тематично систематизовані народні рухливі ігри, які є ефективною формою роботи та важливим засобом фізичного виховання дітей дошкільного віку. Ці ігри стимулюватимуть інтерес дітей до вивчення культури, побуту і звичаїв рідного народу, забезпечать здоровий відпочинок і дозвілля.Окрім ігор, запропоновано цікавий практичний матеріал (зазивки, домовлянки, лічилки, прислів’я та приказки, мирилки), який допоможе вихователеві урізноманітнити підготовку і проведення народних ігор як на заняттях, так і впродовж дня.
КЕНГУРУ Поговорим об этом. Мама много работает (Рус)
Даже у малышей есть проблемы и тревоги. Эти книги специально для них. Родителям рекомендуется читать детям вслух, предоставлять им возможность рассматривать картинки в тексте, видя в героях себя и своих друзей. Книги подтолкнут детей к более открытому общению, поощряют проявление чувств и проговаривание ситуаций, которые их беспокоят.
Як виховати не зашкодивши? Життя як проект. ДТБ039
Щодня перед батьками постає безліч питань: дати чи не дати, ще зарано чи вже час, дозволити чи заборонити. Найчастіше ми робимо ці вибори несвідомо, не замислюючись, які наслідки на нас чекають у майбутньому. Книга «Як виховати не зашкодивши» — це абсолютно новий погляд на виховання дитини! Вона спирається на здоровий розсуд та практичність. Ви навчитеся поєднувати виховання та особисте життя, не втрачаючи жодного з компонентів. Автори книги — досвідчені психологи-практики, які мають чим із вами поділитися. Вони з перших сторінок книги пропонують розглядати дитину, як «довгостроковий проект». Завдяки їхнім порадам ви зможете побудувати успішне майбутнє дитини від самого народження!Ви навчитеся:– ставити мету та розв’язувати завдання,– визначати межі та кордони,– розподіляти п …
Години спілкування. 4 кл ПР32
Посібник містить 35 розробок тематичних годин спілкування у 4 класі, користуючись якими, класний керівник зможе без зайвого клопоту підготувати та провести виховний захід, зібрати доцільні методи та форми виховної роботи, згуртувати дитячий колектив, розширити світогляд учнів тощо.Зручний формат та розміщення розробок на відривних аркушах дозволять творчому вчителеві використовувати матеріал посібника як розвивальний, а місця для записів — робити необхідні примітки щодо виконавців ролей, музичного супроводу, дій гравців і т. ін.
Наш клас, Порадник учителя 1 кл. (Укр) + ДИСК
Наш клас: Порадник учителя 1 кл. (Укр) + ДИСК
Виховна робота. НОВІ години спілкування. 4 кл. ПРВ029
Посібник містить 35 розробок тематичних годин спілкування у 4-му класі, користуючись якими класний керівник зможе без зайвого клопоту підготувати та провести виховний захід, дібрати доцільні методи та форми виховної роботи, згуртувати дитячий колектив, ро
Щедрик-ведрик. Календарно-обрядова поезія. Скоромовки. Лічилки, жмурилки. Народні прикмети БШ4
Книга покликана залучити школяра до чарівного світу української культури, зокрема усної народної творчості. Збірка містить різноманітний фольклорний матеріал, що згрупований за такими розділами: «Календарно-обрядова поезія» (веснянки, гаївки, петрівки, купальські й жниварські пісні, колядки, щедрівки, засіванки), «Скоромовки», «Лічилки, жмурилки», «Народні прикмети».
Правила безпечної поведінки на вулиці ПЛ5
Правила безпечної поведінки на вулиці ПЛ5
Виховна робота. НОВІ години спілкування. 4 кл. ПРВ029
Посібник містить 35 розробок тематичних годин спілкування у 4-му класі, користуючись якими класний керівник зможе без зайвого клопоту підготувати та провести виховний захід, дібрати доцільні методи та форми виховної роботи, згуртувати дитячий колектив, розширити кругозір учнів, розвинути їхні творчі здібності тощо.Зручний формат та розміщення розробок на відривних аркушах дасть змогу творчому вчителеві використати матеріал посібника як роздавальний, а на місцях для записів — робити необхідні примітки щодо виконавців ролей, музичного супроводу, дій гравців і т. ін.Для вчителів початкової школи.
Методика. НУШ. ЯКЩО БАТЬКИ - ПАРТНЕРИ. Сучасні форми роботи з батьками першокласників. НУР015
Як зробити батьків першокласників помічниками вчителя та молодшого школяра? Як їх залучити до освітнього процесу? Як доступно пояснити відмінність між школою минулого, у якій вони навчалися, та Новою українською школою — школою компетентностей ХХІ століття? Як налагодити із ними стосунки на засадах педагогіки партнерства? Як перетворити традиційні батьківські збори на сучасні, цікаві, корисні та радісні зустрічі з використанням інтерактивних технологій?Відповіді на ці та безліч інших запитань ви знайдете на сторінках посібника, що містить практичні розробки зборів для батьків першокласників, актуальних за тематикою та нестандартних за формою проведення (тренінг, ділова гра, дискусія, фідбек, сімейна рада, прес-конференція — презентація проекту тощо). Сценарії зустрічей розрах …
Карманная библиотека, 1 книга - Велика книга ігор та головоломок (Укр)
Кишенькова бібліотека: 1 книга - Велика книга ігор та головоломок Велика книга ігор та головоломок для дівчаток та хлопчиків Ця нова книжка подарує юному читачеві багато таких корисних навичок, як зосередженість і концентрація уваги, логічне мислення, відчуття мови. Цікаві ігри й завдання на кмітливість, веселі картинки й забавні кросворди допоможуть розвинути спостережливість, уяву і пам’ять. Книжка цікава та корисна не лише дітям, але і їхнім батькам. Вона є незамінною і вдома, і на дачі, і в різних мандрівках, коли необхідно зацікавити дитину, зайняти її захоплюючою справою.
Шкільний гурток, Репертуарний ЗБІРНИК для шкіл. лялькового театру (Укр) Випуск 2
Репертуарний збірник для лялькового театру. Випуск 2 Шкільний гурток Видання містить орієнтовний репертуар для шкільного лялькового театру. Пропоновані вистави можна поставити не тільки на шкільній сцені, а й для малюків підшефного дошкільного навчальноого закладу. На допомогу керівникам шкільних лялькових театрів.
Наша школа, Батьківські збори 4 кл (у)
Книга містить матеріали для проведення зустрічей із батьками учнів 4 класу.Конспекти батьківських зборів включають тексти для вчительських лекцій на теми, актуальні для випускного класу молодшої школи, а також схеми взаємодії батьків з учителем та між собою. У додатках до посібника подано анкети, тести для батьків і учнів, пам’ятки та поради для батьків щодо виховання дітей.Видання має на меті допомогти вчителям організувати ефективну взаємодію з батьками учнів, більше дізнатися про індивідуальні особливості дітей, дати батькам необхідну інформацію про виховання в сім’ї.