Быстрый заказ книги

Воспитательная работа

На странице:
Сортировать по:
Світлиця людських чеснот. Сценарії заходів морально-етичного спрямування. 1-4 кл
Посібник містить сценарії виховних заходів морально-етичного спрямування у 1-4-х класах, різноманітні за формою проведення (свята, години спілкування, тренінги, ігри, дискусії та ін.).Зручний формат та розміщення розробок на відривних аркушах дозволяють класному керівникові використовувати матеріал посібника як роздавальний, а місця для записів – робити необхідні примітки щодо виконавців ролей, музичного супроводу, дій гравців і т. ін.Для вчителів початкових класів.
Виховні заходи для старшокласників і студентів
Посібник містить сценарії цікавих свят, диспутів, виховних годин, тематичних та літературно-мистецьких вечорів, присвячених визначним подіям вітчизняної історії та сьогодення, відомим постатям української історії та культури, християнським цінностям, українським та світовим митцям.Для педагогів-організаторів, класних керівників, виховників, старшокласників, студентів.
Карманная библиотека, ТВ Большая книга игр и головоломок - 2 книга (РУС)
Большая книга игр и головоломок 2 книга Большая книга игр и головоломок для девочек и мальчиков Эта новая книга подарит юному читателю много таких полезных навыков, как сосредоточенность и концентрация внимания, логическое мышление, чувство языка. Увлекательные игры и задания на смекалку, весёлые картинки и забавные кроссворды помогут развить наблюдательность, воображение и память. Книжка интересна и полезна не только ребенку, но и родителям. Она незаменима и дома, и на даче, и в разных поездках, когда нужно занять ребенка, увлечь его интересным делом.
Шкільний гурток, Репертуарний збірник поетично-фольклор театру красний(у)
Посібник містить: • п’єси, які можна поставити на шкільній сцені, • музично-театралізовані забави, які відображають календарну обрядовість українського народу, • вистави, з допомогою яких діти зможуть оволодіти основами акторської майстерності.
Наш клас, Виховна година 6 кл. (Укр)
Книга містить розробки виховних годин для роботи з учнями 6 класу. Вона має на меті допомогти класному керівникові організу-вати спілкування з учнями на теми, важливі для їхнього морально-етичного, пізнавального розвитку, здоров’я та безпеки.Подані в книзі розробки передбачають різноманітні форми спілкування між учнями класу і класним керівником: лекції вчителя,виступи учнів, дискусії, ігри та конкурси, робота в парах і групах, спільне розв’язування проблемних питань. У додатках до книгивміщено допоміжні матеріали, необхідні для роботи класного керівника.Видання рекомендоване педагогічним працівникам загальноосвітніх шкіл усіх рівнів.
Кроки до успіху.Скарбничка успіхів.Портфоліо. 1 клас ТНШ11
Кроки до успіху.Скарбничка успіхів.Портфоліо. 1 клас ТНШ11
Бібліот. шкіл. психолога, КАРТКИ Проблеми розв. та кор.емоц. сфери мол.школярів
Бібліот. шкіл. психолога: КАРТКИ Проблеми розв. та кор.емоц. сфери мол.школярів
Виховна робота. НОВІ години спілкування. 1 кл. ПРВ026
Посібник містить 35 розробок тематичних годин спілкування у 1-му класі, користуючись якими класний керівник зможе без зайвого клопоту підготувати та провести виховний захід, дібрати доцільні методи та форми виховної роботи, згуртувати дитячий колектив, ро
Рідна школа Кращі СВЯТА ТА РОЗВАГИ Сценарії
Цей посібник містить сценарії нових свят, які допоможуть вам зробити шкільні урочистості цікавими та оригінальними. Зараз у навчальних закладах з явилась традиція проводити навесні конкурс серед дівчат й обирати Міс школи. Підготуватись до цього заходу вам допоможе сценарій «Міс весна». А до Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні, яке Україна буде відзначати в травні, пропонуємо сценарій «Свято, опалене війною».
Народні свята ІВАНА КУПАЛА.Збірник матеріалів
 Івана Купала. Збірник матеріалів. Серія Свята народні Видання містить: - матеріали про історію, традиції та звичаї свята Івана Купала в Україні, - сценарії святкування Івана Купала, - тематичний урок-пошук, - купальські обрядові пісні.
Робота психолога з молодшими школярами НОВА (укр)
Посібник складається з трьох частин. У першій подано загальний опис моделі супроводу розвитку учнів у початковій школі, визначено задання роботи на різних етапах, а також форми і засоби виконання цих завдань.Другу частину присвячено діагностичній діяльності психолога в роботі з молодшими школярами. Тут подано опис технологій психологічного діагностування дітей:- експрес-діагностика готовності дитини до шкільного навчання,- технологія вивчення динаміки психічного розвитку першокласників,- технологія вивчення динаміки психічного розвитку учнів 2-4-х класів,-технологія вивчення готовності випускника початкової школи до переходу у середню ланку.Третю частину посібника присвячено корекційно-розвивальній діяльності психолога. Описується загальна стратегія корекційної роботи, пропо …
СВЯТК.ДЕНЬ. Шкільні виховні заходи. випуск 4
СВЯТК.ДЕНЬ. Шкільні виховні заходи. випуск 4
Наш клас, Батьківські збори 5 кл. (Укр)
Наш клас: Батьківські збори 5 кл. (Укр)
Електронний конструктор уроку. Помічник психолога ДНЗ. ЕДН010
Навчально-методичний посібник:номенклатура справ та нормативни база: 3 докуменити,обліково-статистичні документи: 3 документи,діагностична робота:діагностична робота з дітьми (15 документів),діагностична робота з педагогами ( 10 доументів),діагностична робота з батьками (11 документів),картотека методик психологічної діагностики.просвітницька та консультативна робота: 3 документи,корекційно-розвивальна робота:корекційно-розвивальні програми, ігри та вправи (9 документів),робота з педагогами (1 документ),робота з батьками (1 документ).
Наш клас, Батьківські збори 7 кл. (Укр)
Наш клас: Батьківські збори 7 кл. (Укр)
Діти твої, Україно. Лесиними стежками
мова: укр. формат: 145х200 упаковка: 10 кількість сторінок: 96
СВЯТКОВИЙ ДЕНЬ. РОДИННІ свята в школі
Пропоноване видання містить матеріали для проведення шкільних родинних свят (Дня Матері, свята 8 Березня, Дня Татуся тощо). Збірник допоможе педагогу успішно організувати і провести свято, виховати в дитячих серцях любов до своїх рідних, повагу до вчителів, наставників, шану до рідної землі. Для вчителів, організаторов позакласної роботи, студентів.
Шкільний гурток, Шкільний ляльковий театр ( (Укр)
Шкільний ляльковий театр Шкільний гурток Гуртківці опанують основні етапи: роботи над змістом пєси, складання постановочного плау, ляльковедення, музичного оформлення вистави
СВЯТК.ДЕНЬ. Шкільні виховні заходи. випуск 1(зелена)
СВЯТК.ДЕНЬ. Шкільні виховні заходи. випуск 1(зелена)
Здоров я та безпека школяра. Тренінгові технології (у) Психологічна служба школи ПСШ002
Посібник присвячено актуальній на сьогодні темі  безпеки школяра, яка пов язана із попередженням дитячого травматизму і психологічною адаптованістю до оточення. Як попередити можливі помилки поведінки у нестандартних ситуаціях? Що робити,коли питання стоїть  щодо збереження власного здо ровя? Що потрібно робити, щоб уникнути чогось  екстремального? Як діяти в тій чи іншій життєвій ситуації? Допожіть  школяру знайти відповіді на ці питання за допомогою тренінгових технологій, що представлені у посібнику.