Быстрый заказ книги

Воспитательная работа

На странице:
Сортировать по:
Щедрик-ведрик. Календарно-обрядова поезія. Скоромовки. Лічилки, жмурилки. Народні прикмети БШ4
Книга покликана залучити школяра до чарівного світу української культури, зокрема усної народної творчості. Збірка містить різноманітний фольклорний матеріал, що згрупований за такими розділами: «Календарно-обрядова поезія» (веснянки, гаївки, петрівки, купальські й жниварські пісні, колядки, щедрівки, засіванки), «Скоромовки», «Лічилки, жмурилки», «Народні прикмети».
Шкільний гурток, Туристсько-екологічний гурток (Укр)
Шкільний гурток: Туристсько-екологічний гурток (Укр)
Я не ображу рідної землі… Сценарії заходів екологічного спрямування. 1-4 кл
Посібник містить сценарії виховних заходів екологічного спрямування у 1-4-х класах, різноманітні за формою проведення (свята, подорожі, заочні екскурсії, години спілкування, екологічні ігри та ін.).Зручний формат та розміщення розробок на відривних аркушах дозволяють класному керівникові використовувати матеріал посібника як роздавальний, а місця для записів – робити необхідні примітки щодо виконавців ролей, музичного супроводу, дій гравців і т. ін.Для вчителів початкових класів.
Наш клас, Національно-патріотичне виховання 9-11 кл. (Укр) + ДИСК
Видання містить методичні рекомендації, розробки годин спілкування, спрямовані на національно-патріотичне виховання відповідно до викликів сьогодення. Запропоновані матеріали мають на меті розвивати ціннісне ставлення школярів до суспільства і держави, формувати національну ідентичність, готовність відстоювати незалежність і цілісність України.У книзі також уміщено методику психолого-педагогічної діагностики рівня громадянського становлення учнів у процесі військово-патріотичного виховання.Розробками можуть користуватися педагогічні працівники навчальних закладів, методичних служб, усі, хто причетний до виховання громадянина-патріота
Карманная библиотека, ТВ 1 книга - Велика книга ігор та головоломок (Укр)
Велика книга ігор та головоломок для дівчаток та хлопчиків Ця нова книжка подарує юному читачеві багато таких корисних навичок, як зосередженість і концентрація уваги, логічне мислення, відчуття мови. Цікаві ігри й завдання на кмітливість, веселі картинки й забавні кросворди допоможуть розвинути спостережливість, уяву і пам’ять. Книжка цікава та корисна не лише дітям, але і їхнім батькам. Вона є незамінною і вдома, і на дачі, і в різних мандрівках, коли необхідно зацікавити дитину, зайняти її захоплюючою справою.
Шкільний гурток, Репертуарний ЗБІРНИК для шкіл. лялькового театру (Укр) Випуск 2
Репертуарний збірник для лялькового театру. Випуск 2 Шкільний гурток Видання містить орієнтовний репертуар для шкільного лялькового театру. Пропоновані вистави можна поставити не тільки на шкільній сцені, а й для малюків підшефного дошкільного навчальноого закладу. На допомогу керівникам шкільних лялькових театрів.
Діти твої, Україно. Згадаймо праведних гетьманів
Діти твої, Україно. Згадаймо праведних гетьманів
Наша школа, Виховна робота в школі, працюємо за новими стандартами (Укр)
Посібник містить матеріали, які на сучасному рівні допоможуть розв’язати проблему організації виховного процесу, а також запропонує слушні рекомендації щодо ефективного впровадження в діяльність педагогів-організаторів проектування виховної роботи, розробки виховних заходів та інші практичні цікаві матеріали.Видання рекомендовано педагогам-організаторам,замісникам директора з виховної роботи, студентам педагогічних ЗВО.
Впевнений старт. Я пізнаю світ природи. Робочий зошит ВС12
Впевнений старт. Я пізнаю світ природи. Робочий зошит ВС12
Семейная педаг, Как помочь младшему школьнику по математике (РУС) СБОРНИК
Как помочь младшему школьнику по математике Эта книга поможет вашему ребенку освоиться в мире математики. Интересные задания, секреты вычислений, игры позволят выработать у младшего школьника навыки быстрого счета, даже если ребенок отдает предпочтение гуманитарным предметам
Діти твої, Україно. Шануймо слово Кобзаря
автор: Орищин Р.Ф. мова: укр. формат: 145х200 упаковка: 10 кількість сторінок: 112
Діти твої, Україно. 10 берегинь слова
Діти твої, Україно. 10 берегинь слова
Вихователю ГПД. Методична скарбничка вихователя ГПД. ППВ004
Посібник містить зразки оформлення документації, методичні рекомендації щодо планування й організації роботи ГПД у початковій школі, орієнтовне календарно-тематичне планування на рік, практичні розробки виховних заходів різноманітної тематики, матеріали з фізкультурно-оздоровчої роботи, дидактичний матеріал.Для вихователів ГПД, учителів початкової школи, студентів педагогічних спеціальностей ВНЗ.
КЕНГУРУ Поговорим об этом. У моего брата аутизм (Рус)
Даже у малышей есть проблемы и тревоги. Эти книги специально для них. Родителям рекомендуется читать детям вслух, предоставлять им возможность рассматривать картинки в тексте, видя в героях себя и своих друзей. Книги подтолкнут детей к более открытому общению, поощряют проявление чувств и проговаривание ситуаций, которые их беспокоят.
НУШ Рухливі ігри 1-4 кл. + настільна гра (Укр)
У виданні представлено багато цікавих ігор, за якими можна не тільки весело провести вільний час, а й розвинути в дитини спритність, кмітливість, навчити орієнтуватися у просторі, сформувати особистісні риси та працювати в команді, а також підготувати до нових навантажень, пов’язаних із навчанням у школі.Ігри розраховано для дітей віком від 6 до 10 років, класних керівників, вихователів, а також дбайливих батьків, які піклуються про здоров’я своєї дитини.
КЕНГУРУ Поговорімо про це. Загубився в місті (Укр)
Навіть у малят є проблеми і тривоги. Ці книжки спеціально для них. Батькам рекомендується читати дітям уголос, надавати їм можливість розглядати картинки в тексті, вбачаючи в героях себе і своїх друзів. Книжки підштовхнуть малюків до більш відкритого спілкування, заохочують до прояву почуттів і промовлянню ситуацій, що їх бентежать.
Наш клас, Порадник учителя 2 кл. (Укр) + ДИСК
Наш клас: Порадник учителя 2 кл. (Укр) + ДИСК
Світлиця людських чеснот. Сценарії заходів морально-етичного спрямування. 1-4 кл
Посібник містить сценарії виховних заходів морально-етичного спрямування у 1-4-х класах, різноманітні за формою проведення (свята, години спілкування, тренінги, ігри, дискусії та ін.).Зручний формат та розміщення розробок на відривних аркушах дозволяють класному керівникові використовувати матеріал посібника як роздавальний, а місця для записів – робити необхідні примітки щодо виконавців ролей, музичного супроводу, дій гравців і т. ін.Для вчителів початкових класів.
Педагогические притчи
Сборник содержит притчи выдающегося педагога, доктора психологических наук и просто Учителя от Бога — Шалвы Амонашвили, всемирно известного популяризатора идей гуманной педагогики. В отличии от принципов привычной нам приказной педагогики, Шалва Александрович предлагает иной подход — исполненный высшей духовности, любви к ребенку, понимания и уважения, а также принятия его таким, каким он есть. Книга предназначена для неравнодушных педагогов, родителей и детей — словом, для всех, кто стремится воспитать Человека, который сделает этот мир лучше. Для широкого круга читателей.
Карманная библиотека, Большая книга игр и головоломок - 2 книга (РУС)
Большая книга игр и головоломок 2 книга Большая книга игр и головоломок для девочек и мальчиков Эта новая книга подарит юному читателю много таких полезных навыков, как сосредоточенность и концентрация внимания, логическое мышление, чувство языка. Увлекательные игры и задания на смекалку, весёлые картинки и забавные кроссворды помогут развить наблюдательность, воображение и память. Книжка интересна и полезна не только ребенку, но и родителям. Она незаменима и дома, и на даче, и в разных поездках, когда нужно занять ребенка, увлечь его интересным делом.