Быстрый заказ книги
Пн-Пт: 10.00-17.00
(095) 856 74 61
(068) 340 49 30
(093) 286 22 57
Книголенд, книжный интернет-магазин
Язык
укр / рус

Корзина

0 шт. - 0,00грн.
Личный кабинет

Воспитательная работа

На странице:
Сортировать по:
Как приручить время? 32 идеи тайм-менеджмента для детей
В каком возрасте начинать обучение тайм-менеджменту? Давать ли знания в 6 лет перед школой или «после трех уже поздно»? Как вложить в голову ребенка все инструменты, которыми владеет родитель? А если родитель не владеет ими? В книге Елены Поповой заботливые родители получат ответы на эти и другие вопросы, а также ознакомятся с 32 инструментами обучения тайм-менеджменту детей от полутора до шестнадцати лет.
Як виховати патріота. Початкова школа. +СК
Наш клас, Як виховати патріота 1-4 кл (у)
Поговорим об этом. Я — застенчивый
Серед дiточок часто зустрiчаються дуже сором’язливi, вони страждають через цю якiсть i стикаються з непорозумiнням з боку оточуючих. Ця книжка допоможе хлопчикам та дiвчаткам, продемонструвавши багато шляхiв подолання сором’язливостi. Як поводитися, на що не слiд звертати увагу — цi та iншi поради мiстить ця оригiнальна iсторiя.
ШД ДНЗжовті План освітньо-виховної роботи з дітьми НОВИЙ
ШД ДНЗ жовті План освітньо-виховної роботи з дітьми НОВИЙ
Порадник учителя 2 кл. + ДИСК
Наш клас, Порадник учителя 2 кл. (Укр) + ДИСК
Стежкою предметів 2 кл. .
Після уроків, Стежкою предметів 2 кл. У зошиті вміщено цікаві інформаційні блоки у яких текст, художня діяльність і математика пов язані однією темою. Матеріал подано таким чином, щоб заохотити дитину до навчання. Запропонований посібник можна використовувати під час повторення й закріплення вивченого матеріалу, на додаткових заняттях, а також як вид домашнього завдання.
Батьківські збори 2 кл.
Наш клас, Батьківські збори 2 кл. (Укр)
Тематичні дні у 1 класі. ІІ семестр
Посібник містить докладні розробки тематичних днів до тематичних тижнів у 1-му класі Нової української школи (ІІ семестр), складені відповідно до вимог нового Державного стандарту початкової загальної освіти, на засадах компетентнісного, діяльнісного підходу. Тематичні дні об’єднують блоки знань із різних навчальних предметів, тем навколо однієї проблеми з метою інформаційного та емоційного збагачення сприймання, мислення, почуттів учнів.
Книга зустрічей нашої родини
Сімейні традиції мають велике значення для зміцнення родини. Не ті традиції, які відомі всім (наприклад, святкування дня народження чи Нового року), а саме ваші, унікальні, родинні. Щодня ви маєте шанс започатковувати у своїй сім’ї традиційні свята. Саме їх згадуватимуть багато років потому ваші діти.
Стежкою предметів 4 кл. .
Після уроків, Стежкою предметів 4 кл. У зошиті вміщено цікаві інформаційні блоки у яких текст, художня діяльність і математика пов язані однією темою. Матеріал подано таким чином, щоб заохотити дитину до навчання. Запропонований посібник можна використовувати під час повторення й закріплення вивченого матеріалу, на додаткових заняттях, а також як вид домашнього завдання.
Виховна година 1 кл.
Наш клас, Виховна година 1 кл. (Укр)
Бесіди на морально-етичні теми 9-11 кл.
Наш клас, Бесіди на морально-етичні теми 9-11 кл. (Укр)
Крок до успіху, психологічний супровід та підтримка обдарованих дітей
У посібнику подано систему тренінгових занять з учнями, семінари-практикуми з педагогами і батьками, а також теоретичні матеріали про навчання й розвиток обдарованих дітей і психологічну підготовку їх до інтелектуально-творчих змагань, конкурсів, учнівських олімпіад. Видання містить практичні рекомендації шкільним психологам щодо організації роботи з педагогічним колективом із метою створення умов для підтримки обдарованих дітей, їхнього розвитку та реалізації творчих здібностей.
Стежкою предметів 1 кл.
У зошиті вміщено цікаві інформаційні блоки у яких текст, художня діяльність і математика пов язані однією темою. Матеріал подано таким чином, щоб заохотити дитину до навчання. Запропонований посібник можна використовувати під час повторення й закріплення вивченого матеріалу, на додаткових заняттях, а також як вид домашнього завдання. Для вчителів, учнів початкової школи та їх батьків.
Психологічний розвиток молодших школярів. 2 клас. Розробки уроків
Мета пропонованого видання — надати ефективну психологічну допомогу учням у навчанні створити позитивний емоційний фон, підвищити їхню самооцінку та впевненість у собі. Програма рекомендована до використання шкільними психологами та вчителями початкових класів як варіативний курс в загальноосвітніх навчальних закладах.
Рухливі ігри. 1-4 класи
У виданні представлено багато цікавих ігор, за якими можна не тільки весело провести вільний час, а й розвинути в дитини спритність, кмітливість, навчити орієнтуватися у просторі, сформувати особистісні риси та працювати в команді, а також підготувати до нових навантажень, пов’язаних із навчанням у школі.Ігри розраховано для дітей віком від 6 до 10 років, класних керівників, вихователів, а також дбайливих батьків, які піклуються про здоров’я своєї дитини.
ПСИХОЛОГІЧНІ ІГРИ З ЕЛЕМЕНТАМИ ТРЕНІНГІВ у початковій школі, вчителю та психологу
Матеріали посібника дібрано відповідно до вимог нового Державного стандарту загальної початкової освіти та положень Концепції «Нова українська школа». Психологічні ігри та вправи з елементами тренінгів спрямовані на формування і розвиток в учнів початкової школи таких якостей особистості, як комунікативність, позитивне ставлення до світу себе інших, адекватна самооцінка, здатність ухвалювати самостійні рішення, розрізняти почуття й емоції, допитливість, готовність до
Школа майбутніх відмінників. 1-4 класи + СД
У посібнику запропоновано систему психологічної роботи з дітьми, спрямованої на підготовку їх до успішного навчання в школі. Видання містить 35 розгорнутих конспектів занять, побудованих в ігровій формі з урахуванням психологічних особливостей дітей старшого дошкільного віку на основі циклу авторських казок «Пригоди в Чарівній школі», а також план і зразки семінарських занять із батьками майбутніх школярів. У безкоштовному додатку на CD подано наочний матеріал для виконання ігрових вправ. Посібник буде корисним практичним психологам, соціальним педагогам, вихователям старших дошкільних груп, студентам психологічних і педагогічних спеціальностей та батькам, які бажають самостійно готувати дитину до навчання в школі.
Поговорімо про це. Загубився в місті
Загубитися в мiстi або у великому магазинi, опинитися серед чужих людей i не бачити нiде мами чи тата — це завжди так страшно! Ця книжка розповiдає iсторiю дитини, яка загубилася в натовпi незнайомцiв. Вона налякана, очi наповнюються сльозами. Що робити? На щастя, їй на допомогу приходить офiцер полiцiї... Добре те, що добре закiнчуться… Автор закликає дiтей i батькiв заздалегiдь продумати, як дiяти в подiбнiй ситуацiї, щоб запобiгти стресу, i надає слушних порад щодо поведiнки в людних мiсцях.
Насильство. Булінг. Проблема у запитаннях та відповідях
У посібнику у формі запитань та відповідей розглянуто найактуальніші аспекти насильства над дітьми. Акцентовано увагу на найбільш складних проявах домашнього насильства, зокрема сексуального. Пояснюються особливості, відмінності, причини та наслідки шкільного насильства. Докладно проаналізовано явище булінгу та його модифікації — кібербулінгу. Надано практичні поради допомоги дітям, які зазнали насильства. Для вчителів та психологів навчальних закладів, батьків