Быстрый заказ книги

Воспитательная работа

На странице:
Сортировать по:
КЕНГУРУ Поговорімо про це. Загубився в місті (Укр)
Навіть у малят є проблеми і тривоги. Ці книжки спеціально для них. Батькам рекомендується читати дітям уголос, надавати їм можливість розглядати картинки в тексті, вбачаючи в героях себе і своїх друзів. Книжки підштовхнуть малюків до більш відкритого спілкування, заохочують до прояву почуттів і промовлянню ситуацій, що їх бентежать.
Наш клас, Святкові заходи 2 кл. (Укр) + ДИСК
Наш клас: Святкові заходи 2 кл. (Укр) + ДИСК
Розумні прогулянки, Лісовий Квест, або Як провести вихідний у лісі (у) РПР005
Ця захоплива книга допоможе дбайливим батькам по-новому подивитися на щоденні прогулянки з дитиною. Виявляється, на прогулянці можна не лише кататися на велосипеді і ліпити в пісочниці паски з піску. Разом з малюком можна вирушити до лісу або найближчого лісопарку, де приховано багато цікавих сюрпризів і несподіванок. Завдання, зібрані в книзі, допоможуть дитині більше дізнатися про лісових мешканців, а також потренувати свою кмітливість, пам ять і увагу.
Як розповЯк розповісти дітям про гроші. Книга для батьків, 100 домашніх ігор і практик (у)
Ця книга — для вас батьки. Тепер ви самі навчите своїх дітей і всю родину фінансової грамотності.Ви помітили, що наші діти не читають довгі тексти та підручники? Вони не вдивляються ні в що довше двох хвилин, якщо це не відео і не картинки. Зате наші діти і підлітки досі люблять гратися. Тому книга практикує методику навчання дітей фінансової грамотності тільки за допомогою ігор.
Діти твої, Україно. Лесиними стежками
мова: укр. формат: 145х200 упаковка: 10 кількість сторінок: 96
Шкільний гурток, Шкільний ляльковий театр ( (Укр)
Шкільний ляльковий театр Шкільний гурток Гуртківці опанують основні етапи: роботи над змістом пєси, складання постановочного плау, ляльковедення, музичного оформлення вистави
ШД ДНЗ жовті План освітньо-виховної роботи з дітьми НОВИЙ
ШД ДНЗ жовті План освітньо-виховної роботи з дітьми НОВИЙ
Бібліот. шкіл. психолога, Школа майбутніх відмінників. Для молодш.шк.віку + ДИСК (Укр)
У посібнику запропоновано систему психологічної роботи з дітьми, спрямованої на підготовку їх до успішного навчання в школі. Видання містить 35 розгорнутих конспектів занять, побудованих в ігровій формі з урахуванням психологічних особливостей дітей старшого дошкільного віку на основі циклу авторських казок «Пригоди в Чарівній школі», а також план і зразки семінарських занять із батьками майбутніх школярів. У безкоштовному додатку на CD подано наочний матеріал для виконання ігрових вправ. Посібник буде корисним практичним психологам, соціальним педагогам, вихователям старших дошкільних груп, студентам психологічних і педагогічних спеціальностей та батькам, які бажають самостійно готувати дитину до навчання в школі.
Методика. НУШ. Ранкові зустрічі. 1 кл І семестр. НУР001
Посібник містить інформаційний методичний матеріал для підготовки і проведення ранкових зустрічей у 1-му класі (І семестр), дібраний відповідно до Концепції Нової української школи, вимог нового Державного стандарту початкової загальної освіти.Щоденні вітання, цікаве подання потижневого матеріалу, групова робота, ігри та завдання розвивального характеру, диференційований підхід до кожного учня допоможуть учителеві згуртувати дитячий колектив, сприятимуть розвитку навичок спілкування, логічного мислення молодших школярів, їхньої творчої уяви, самостійності, формуванню всебічно розвиненої особистості громадянина і патріота, здатного до інновацій.Запропоновані у посібнику завдання спрямовані на формування ключових компетентностей молодших школярів Нової української школи, зокрем …
Родинна академія, Як виховати генія
Як виховати генія За рік ваша дитина урочисто переступить поріг школи, для неї розпочнеться цікаве нове життя. Але, щоб малеча з радістю та впевненістю прийняла ці зміни, ви маєте «озброїти» її важливими знаннями дошкільної освіти. У цій книзі ви знайдете прості, доступні й водночас дієві прийоми домашньої педагогіки, що допоможуть підготувати вашого малюка до школи. Книга містить 12 розділів за кількістю місяців року, тож протягом року дитина поступово сформує достатній багаж необхідних знань
Наша школа, Виховна година 4 кл (у)
У виданні представлені розробки тематичних виховних годин з учнями 4 класу. Мета посібника — допомогти класоводу урізноманітнити і збагатити власну педагогічну діяльність, згуртувати колектив класу, виховати в учнів духовні чесноти, подати необхідну інформацію в цікавій і невимушеній формі.Ця книга стане цінним помічником для вчителя, який прагне тематично збагатити виховні години, організувати дружні стосунки між дітьми, налаштувати їх на творчість.Видання рекомендовано вчителям початкової школи.
Правила безпечної поведінки на відпочинку ПЛ3
Правила безпечної поведінки на відпочинку ПЛ3
Діловий щоденник вихователя-методиста ДНЗ
Видання відповідають вимогам Інструкції про ділову документацію у дошкільних навчальних закладах (наказ МОН України № 32 від 30.01.1998 р.) і створені для успішної організації роботи кожного підрозділу ДНЗ, належного виконання посадових обов’язків працівниками та забезпечення повноцінної організації життєдіяльності дітей.
Посібник для вчителя. Ранкові зустрічі 2 кл. ІI семестр. НУР022
Посібник містить інформаційний методичний матеріал для підготовки і проведення ранкових зустрічей у 2-му класі, дібраний відповідно до Концепції Нової української школи, вимог нового Державного стандарту початкової загальної освіти. Матеріал систематизовано за темами місяців (ІІ семестр): «Вартість і цінність», «Хочу — можу — потрібно», «Ідеї — винаходи — відкриття», «Рух і час», «Все пов’язано з усім».Щоденні вітання, цікаве подання матеріалу, групова робота, ігри та завдання розвивального характеру допоможуть учителеві продовжити роботу щодо створення класної спільноти, урізноманітнити уроки, сприятимуть розвитку навичок спілкування, логічного мислення молодших школярів, їхньої творчої уяви, самостійності, формуванню всебічно розвиненої особистості громадянина і патріота, з …
НУШ Рухливі ігри 1-4 кл. + настільна гра (Укр)
У виданні представлено багато цікавих ігор, за якими можна не тільки весело провести вільний час, а й розвинути в дитини спритність, кмітливість, навчити орієнтуватися у просторі, сформувати особистісні риси та працювати в команді, а також підготувати до нових навантажень, пов’язаних із навчанням у школі.Ігри розраховано для дітей віком від 6 до 10 років, класних керівників, вихователів, а також дбайливих батьків, які піклуються про здоров’я своєї дитини.
Діти твої, Україно. 10 лицарів слова
мова: укр. формат: 145х200 упаковка: 20 кількість сторінок: 128 обкладинка: м яка
Години спілкування. 9-11 кл.ПР34
У посібнику представлені докладні розробки годин спілкування для учнів 9-11 класів, користуючись якими класний керівник зможе без зайвого клопоту підготувати та провести виховний захід, дібрати доцільні методи та форми виховної роботи, згуртувати дитячий колектив, розширити світогляд учнів тощо.Зручний формат та розміщення розробок на відривних аркушах дозволять творчому вчителеві використати матеріал посібника як роздавальний, а на місцях для записів — робити необхідні примітки щодо виконавців ролей, музичного супроводу і т. ін.
Наша школа, Святкові заходи 4 кл+ СК (у)
Наша школа: Святкові заходи 4 кл+ СК (у)
Наш клас, Батьківські збори 7 кл. (Укр)
Наш клас: Батьківські збори 7 кл. (Укр)
Посібник для вчителя. Чесноти класної спільноти. Сучасні форми вих. роботи 2 кл. НУР025
Як, відповідно до Концепції Нової української школи, організувати наскрізний процес виховання, орієнтований на формування в учнів ціннісних ставлень і суджень, необхідних для щасливого особистого життя та успішної взаємодії із суспільством? Як створити нове виховне середовище, не порушуючи життєвого простору дитини? Які форми і методи виховної роботи дібрати, аби зацікавити ними сучасних вихованців та їхніх батьків?Відповіді на ці та безліч інших запитань ви знайдете на сторінках посібника, що містить практичні розробки виховних заходів у 2-му класі, актуальних за тематикою та нестандартних за формою проведення (квест, година активного спілкування, правова година-подорож, гра-аукціон, засідання Клубу творчих та добрих дітей, родинний вечір тощо).Сценарії заходів спрямовані на …