Быстрый заказ книги

Воспитательная работа

На странице:
Сортировать по:
Після уроків, Стежкою предметів 1 кл. (Укр) НОВА ПРОГРАМА поч.шк.
У зошиті вміщено цікаві інформаційні блоки у яких текст, художня діяльність і математика пов язані однією темою. Матеріал подано таким чином, щоб заохотити дитину до навчання. Запропонований посібник можна використовувати під час повторення й закріплення вивченого матеріалу, на додаткових заняттях, а також як вид домашнього завдання. Для вчителів, учнів початкової школи та їх батьків.
Розумні прогулянки, Лісовий Квест, або Як провести вихідний у лісі (у) РПР005
Ця захоплива книга допоможе дбайливим батькам по-новому подивитися на щоденні прогулянки з дитиною. Виявляється, на прогулянці можна не лише кататися на велосипеді і ліпити в пісочниці паски з піску. Разом з малюком можна вирушити до лісу або найближчого лісопарку, де приховано багато цікавих сюрпризів і несподіванок. Завдання, зібрані в книзі, допоможуть дитині більше дізнатися про лісових мешканців, а також потренувати свою кмітливість, пам ять і увагу.
Мистецтво родинного виховання
Дитина - не аморфна маса, а істота, що таїть у собі сили, рівних яким не знайти на всій планеті. Ця прихована в дитині сила духу, розуму і серця, якщо її довести до досконалості, стане надсилою, здатною перетворювати, збагачувати, прикрашати все навкруги — і на Землі, і в Космосі, і в ній самій.Але суть у тому, що які б сили не були закладені в дитині, сама вона нічого не зможе в собі розвинути, не зможе навіть звестись на ноги, не кажучи вже про те, щоб стати людиною. Звершити диво: зробити, виховати, створити з неї людину — серйозне завдання для мудрих, люблячих дорослих, і в першу чергу для тат і мам.Книга призначена для небайдужих педагогів та батьків — для всіх, хто прагне виховати Людину, яка зробить цей світ кращим.
Карманная библиотека, ТВ Большая книга игр и головоломок - 2 книга (РУС)
Большая книга игр и головоломок 2 книга Большая книга игр и головоломок для девочек и мальчиков Эта новая книга подарит юному читателю много таких полезных навыков, как сосредоточенность и концентрация внимания, логическое мышление, чувство языка. Увлекательные игры и задания на смекалку, весёлые картинки и забавные кроссворды помогут развить наблюдательность, воображение и память. Книжка интересна и полезна не только ребенку, но и родителям. Она незаменима и дома, и на даче, и в разных поездках, когда нужно занять ребенка, увлечь его интересным делом.
Шкільний гурток, Клаптикова мозаїка (Укр)
Клаптикова мозаїка Пропоноване видання містить тематичний план занять гуртка Клаптикова мозаїка, необхідні теоретичні відомості та рекомендації щодо проведення занять. Рекомендовано для керівників шкільних гуртків, учителів трудового навчання, студентів та учнів.
Психолог. розвиток. молодших школярів. Розробки уроків (Укр) + ДИСК НОВА ПРОГРАМА
Цель данного пособия - помочь педагогам, школьным психологам, родителям решить задачу психологического развития младших школьников, а также обеспечить комплексный подход в организации такой работы. В данном пособии представлена программа психологического развития учащихся 1 класса. CD содержит раздаточный наглядный материал к урокам.
Виховна робота. НОВІ години спілкування. 4 кл. ПРВ029
Посібник містить 35 розробок тематичних годин спілкування у 4-му класі, користуючись якими класний керівник зможе без зайвого клопоту підготувати та провести виховний захід, дібрати доцільні методи та форми виховної роботи, згуртувати дитячий колектив, розширити кругозір учнів, розвинути їхні творчі здібності тощо.Зручний формат та розміщення розробок на відривних аркушах дасть змогу творчому вчителеві використати матеріал посібника як роздавальний, а на місцях для записів — робити необхідні примітки щодо виконавців ролей, музичного супроводу, дій гравців і т. ін.Для вчителів початкової школи.
Рідна школа Кращі СВЯТА ТА РОЗВАГИ Сценарії
Цей посібник містить сценарії нових свят, які допоможуть вам зробити шкільні урочистості цікавими та оригінальними. Зараз у навчальних закладах з явилась традиція проводити навесні конкурс серед дівчат й обирати Міс школи. Підготуватись до цього заходу вам допоможе сценарій «Міс весна». А до Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні, яке Україна буде відзначати в травні, пропонуємо сценарій «Свято, опалене війною».
Години спілкування. 1 кл ПР29
Посібник містить 35 розробок тематичних годин спілкування у 1 класі, користуючись якими, класний керівник зможе без зайвого клопоту підготувати та провести виховний захід, зібрати доцільні методи та форми виховної роботи, згуртувати дитячий колектив, розширити світогляд учнів тощо.Зручний формат та розміщення розробок на відривних аркушах дозволять творчому вчителеві використовувати матеріал посібника як розвивальний, а місця для записів — робити необхідні примітки щодо виконавців ролей, музичного супроводу, дій гравців і т. ін.
Українські народні дитячі рухливі ігри, забави та розваги. Методичний посібник
Посібник входить у серію “Бібліотека дошкільника” (наказ Міністерства освіти і науки України від 20.11.2012 р. № 1298 “Про започаткування серії видань «Бібліотека дошкільника»”).Він містить тематично систематизовані народні рухливі ігри, які є ефективною формою роботи та важливим засобом фізичного виховання дітей дошкільного віку. Ці ігри стимулюватимуть інтерес дітей до вивчення культури, побуту і звичаїв рідного народу, забезпечать здоровий відпочинок і дозвілля.Окрім ігор, запропоновано цікавий практичний матеріал (зазивки, домовлянки, лічилки, прислів’я та приказки, мирилки), який допоможе вихователеві урізноманітнити підготовку і проведення народних ігор як на заняттях, так і впродовж дня.
Діти твої, Україно. Лесиними стежками
мова: укр. формат: 145х200 упаковка: 10 кількість сторінок: 96
СВЯТКОВИЙ ДЕНЬ. Під прапором рідним вставай, Україно! (Укр)
Сценарії шкільних заходів про українську національну символіку.
Шкільний гурток, Поетично-фольклорний театр зеленый (Укр)
Поетично-фольклорний театр.  Шкільний гурток Посібник містить: - орієнтовний тематичний план занять поетично-фольклорного гуртка першого і другого років навчання, - розробки занять поетично-фольклорного театру, - методичні рекомендації для педагога, - список літератури, яка допоможе керівникам гуртків в організації їх роботи.
СВЯТА Школьный праздник Merry Holidays at School. Сценарии (РУС)
Посібник покликаний допомогти вчителям англійської мови в організації шкільних свят і різноманітних позакласних заходів. Книга створена з урахуванням принципів особистісно орієнтованого навчання, що має на меті викликати інтерес учнів до вивчення іноземної (англійської) мови, cформувати вміння розуміти її на слух, поповнювати словниковий запас, розвивати мовні навички. Тематика сценаріїв і комунікативна спрямованість завдань сприяєтиме підвищенню мотивації молодших школярів до навчання. Для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів, працівників позашкільних закладів освіти, студентів-практикантів.
Розумні прогулянки, ЗОО-КВЕСТ, або Як провести вихідний у зоопарку (у) РПР008
Усім відомо, що кожна прогулянка має нести малюкам нові відкриття, можливість навчитися чогось нового, бути захопливою та цікавою. Девіз цієї чудової книги: «Чим більше гуляємо, тим більше знаємо!» Адже в ній ви знайдете захопливу гру- квест, що допоможе батькам гуляти з дитиною не просто так, а із сенсом. Перша книга серії «Розумні прогулянки» перетворить звичайне відвідування зоопарку на справжнє свято і захопливу пригоду.
Педагогічні притчі
Збірка містить притчі видатного педагога, доктора психологічних наук і просто Вчителя від Бога — Шалви Амонашвілі, всесвітньо відомого поширювача ідей гуманної педагогіки. На відміну від засад звичної для нас наказової педагогіки, Шалва Олександрович пропонує інший підхід — пройнятий вищою духовністю, любов ю до дитини, розумінням та повагою, а також прийняттям и такою, якою вона є. Книга призначена для небайдужих педагогів, батьків та дітей — словом, для всіх, хто прагне виховати Людину, яка зробить цей світ кращим.
Карманная библиотека, ТВ Большая книга игр и головоломок - 3 книга (РУС)
Большая книга игр и головоломок 3 книга Большая книга игр и головоломок для девочек и мальчиков Эта новая книга подарит юному читателю много таких полезных навыков, как сосредоточенность и концентрация внимания, логическое мышление, чувство языка. Увлекательные игры и задания на смекалку, весёлые картинки и забавные кроссворды помогут развить наблюдательность, воображение и память. Книжка интересна и полезна не только ребенку, но и родителям. Она незаменима и дома, и на даче, и в разных поездках, когда нужно занять ребенка, увлечь его интересным делом.
Шкільний гурток, Репертуарний збірник для шкільного та лялькового театру (Укр)
Репертуарний збірник для шкільного лялькового театру.  Шкільний гурток Гуртківці опанують основні етапи: роботи над змістом пєси, складння постановочного плану, ляльковедення, музичного оформлення
Виховна робота, Уроки мужності в початковій школі (у) ПРВ017
В пособии представлены разработки сценариев внеклассных мероприятий для начальной школы, посвященные актуальным темам единства украинского народа, патриотизма, мужества людей, которые защищают свою Родину. Предлагаются различные формы проведения таких занятий - линейки, беседы, устные журналы и тому подобное. Авторами в разработках учтены возрастные психологические особенности младших школьников.