Быстрый заказ книги

Воспитательная работа

На странице:
Сортировать по:
Правила безпечної поведінки на дорогах ПЛ6
Ваш малюк навіть не уявляє, що правила дорожнього руху існують не лише для водіїв, але й для пішоходів? Йому складно відповісти, що позначають дорожні знаки, сигнали світлофора, жести регулювальника і що називають кумедним словом зебра? Про це і захоплюючі завдання. Цей зошит допоможе дорослим сформувати в дитини навички безпечної поведінки на вулицях міста.
Наш клас, Виховна година 6 кл. (Укр)
Книга містить розробки виховних годин для роботи з учнями 6 класу. Вона має на меті допомогти класному керівникові організу-вати спілкування з учнями на теми, важливі для їхнього морально-етичного, пізнавального розвитку, здоров’я та безпеки.Подані в книзі розробки передбачають різноманітні форми спілкування між учнями класу і класним керівником: лекції вчителя,виступи учнів, дискусії, ігри та конкурси, робота в парах і групах, спільне розв’язування проблемних питань. У додатках до книгивміщено допоміжні матеріали, необхідні для роботи класного керівника.Видання рекомендоване педагогічним працівникам загальноосвітніх шкіл усіх рівнів.
Години спілкування. 2 кл ПР30
Посібник містить 35 розробок тематичних годин спілкування у 2 класі, користуючись якими, класний керівник зможе без зайвого клопоту підготувати та провести виховний захід, зібрати доцільні методи та форми виховної роботи, згуртувати дитячий колектив, розширити світогляд учнів тощо.Зручний формат та розміщення розробок на відривних аркушах дозволять творчому вчителеві використовувати матеріал посібника як розвивальний, а місця для записів — робити необхідні примітки щодо виконавців ролей, музичного супроводу, дій гравців і т. ін.
Бібліот. шкіл. психолога, Крок до успіху, психологічний супровід та підтримка обдарованих дітей(Укр)
У посібнику подано систему тренінгових занять з учнями, семінари-практикуми з педагогами і батьками, а також теоретичні матеріали про навчання й розвиток обдарованих дітей і психологічну підготовку їх до інтелектуально-творчих змагань, конкурсів, учнівських олімпіад. Видання містить практичні рекомендації шкільним психологам щодо організації роботи з педагогічним колективом із метою створення умов для підтримки обдарованих дітей, їхнього розвитку та реалізації творчих здібностей.
Наш клас, Батьківські збори 7 кл. (Укр)
Наш клас: Батьківські збори 7 кл. (Укр)
АРТ, Развивающие задания для начальной школы 4 кл.
Развивающие задания для начальной школы. 4 класс. Серия АРТ (Активное Развитие Талантов) Комплект «Развивающие задания для начальной школы» состоит из рабочей тетради с заданиями для детей соответствующего возраста и методических рекомендаций для взрослых, касающихся организации работы с детьми. Тетрадь содержит комплекс занятий, которые способствуют развитию у ребенка необходимых в обучении познавательных процессов: памяти, внимания, логического мышления, воображения, а также речи и мелкой моторики руки.
Шкільні агітбригади , Юні інспектори руху (Укр.)
Юні інспектори руху. Шкільні агітбригади Збірник містить: сценарії виступів шкільних агітбригад юних інспекторів руху, сценарії святкових заходів при вивченні правил вуличного руху на уроках Основа здоровя, документи щодо вивчення правил безпечної поведінки на дорогах
Електронний конструктор. Моя Україна. 25 років незалежності. Нац.-патріотичне вих. 5-11
Навчально-методичний посібник:унікальні презентації: 6 великих анімованих презентацій із музичним супроводом,виховні заходи: 31 сценарій у форматі .doc (Microsoft Word) із медіа презентаціями у форматі .ppt (PowerPoint), музичні твори: 8 творів:наочні матеріали для роздрукування та оформлення заходів: 40 документів,методичні рекомендації: 2 документи.Електронний конструктор уроку - 3.0зручне середовище для створення власних розробок та презентацій до них,можливість безпосередньо та швидко редагувати будь-яку частину розробки, а також презентацію,інтегровані в програму готові розробки та презентації до них.
Народні свята Дай, Андрію,знати,яку долю ждати!.Збірник матеріалів для проведення вечорниць
Народні свята Дай, Андрію,знати,яку долю ждати!.Збірник матеріалів для проведення вечорниць
Виховні заходи для старшокласників і студентів
Посібник містить сценарії цікавих свят, диспутів, виховних годин, тематичних та літературно-мистецьких вечорів, присвячених визначним подіям вітчизняної історії та сьогодення, відомим постатям української історії та культури, християнським цінностям, українським та світовим митцям.Для педагогів-організаторів, класних керівників, виховників, старшокласників, студентів.
Методика. НУШ. ЯКЩО БАТЬКИ - ПАРТНЕРИ. Сучасні форми роботи з батьками першокласників. НУР015
Як зробити батьків першокласників помічниками вчителя та молодшого школяра? Як їх залучити до освітнього процесу? Як доступно пояснити відмінність між школою минулого, у якій вони навчалися, та Новою українською школою — школою компетентностей ХХІ століття? Як налагодити із ними стосунки на засадах педагогіки партнерства? Як перетворити традиційні батьківські збори на сучасні, цікаві, корисні та радісні зустрічі з використанням інтерактивних технологій?Відповіді на ці та безліч інших запитань ви знайдете на сторінках посібника, що містить практичні розробки зборів для батьків першокласників, актуальних за тематикою та нестандартних за формою проведення (тренінг, ділова гра, дискусія, фідбек, сімейна рада, прес-конференція — презентація проекту тощо). Сценарії зустрічей розрах …
Карманная библиотека, Большая книга игр и головоломок - 1 книга (РУС)
Большая книга игр и головоломок для девочек и мальчиков Эта новая книга подарит юному читателю много таких полезных навыков, как сосредоточенность и концентрация внимания, логическое мышление, чувство языка. Увлекательные игры и задания на смекалку, весёлые картинки и забавные кроссворды помогут развить наблюдательность, воображение и память. Книжка интересна и полезна не только ребенку, но и родителям. Она незаменима и дома, и на даче, и в разных поездках, когда нужно занять ребенка, увлечь его интересным делом.
Шкільний гурток, Репертуарний ЗБІРНИК для шкіл. лялькового театру (Укр) Випуск 2
Репертуарний збірник для лялькового театру. Випуск 2 Шкільний гурток Видання містить орієнтовний репертуар для шкільного лялькового театру. Пропоновані вистави можна поставити не тільки на шкільній сцені, а й для малюків підшефного дошкільного навчальноого закладу. На допомогу керівникам шкільних лялькових театрів.
Скарбничка успіхів. Портфоліо. 2 клас.ТНШ8
Скарбничка успіхів. Портфоліо. 2 клас.ТНШ8
Розумні прогулянки, Лісовий Квест, або Як провести вихідний у лісі (у) РПР005
Ця захоплива книга допоможе дбайливим батькам по-новому подивитися на щоденні прогулянки з дитиною. Виявляється, на прогулянці можна не лише кататися на велосипеді і ліпити в пісочниці паски з піску. Разом з малюком можна вирушити до лісу або найближчого лісопарку, де приховано багато цікавих сюрпризів і несподіванок. Завдання, зібрані в книзі, допоможуть дитині більше дізнатися про лісових мешканців, а також потренувати свою кмітливість, пам ять і увагу.
Педагогические притчи
Сборник содержит притчи выдающегося педагога, доктора психологических наук и просто Учителя от Бога — Шалвы Амонашвили, всемирно известного популяризатора идей гуманной педагогики. В отличии от принципов привычной нам приказной педагогики, Шалва Александрович предлагает иной подход — исполненный высшей духовности, любви к ребенку, понимания и уважения, а также принятия его таким, каким он есть. Книга предназначена для неравнодушных педагогов, родителей и детей — словом, для всех, кто стремится воспитать Человека, который сделает этот мир лучше. Для широкого круга читателей.
Родинна академія, Як виховати генія
Як виховати генія За рік ваша дитина урочисто переступить поріг школи, для неї розпочнеться цікаве нове життя. Але, щоб малеча з радістю та впевненістю прийняла ці зміни, ви маєте «озброїти» її важливими знаннями дошкільної освіти. У цій книзі ви знайдете прості, доступні й водночас дієві прийоми домашньої педагогіки, що допоможуть підготувати вашого малюка до школи. Книга містить 12 розділів за кількістю місяців року, тож протягом року дитина поступово сформує достатній багаж необхідних знань
Діти твої, Україно. Шануймо слово Кобзаря
автор: Орищин Р.Ф. мова: укр. формат: 145х200 упаковка: 10 кількість сторінок: 112
АРТ, Розв. завдання для почат. школи 4 кл. (Укр)
АРТ: Розв. завдання для почат. школи 4 кл. (Укр)
Електронний конструктор уроку. Помічник психолога ДНЗ. ЕДН010
Навчально-методичний посібник:номенклатура справ та нормативни база: 3 докуменити,обліково-статистичні документи: 3 документи,діагностична робота:діагностична робота з дітьми (15 документів),діагностична робота з педагогами ( 10 доументів),діагностична робота з батьками (11 документів),картотека методик психологічної діагностики.просвітницька та консультативна робота: 3 документи,корекційно-розвивальна робота:корекційно-розвивальні програми, ігри та вправи (9 документів),робота з педагогами (1 документ),робота з батьками (1 документ).