Быстрый заказ книги

Воспитательная работа

На странице:
Сортировать по:
Діти твої, Україно. Безсмертний каменяр
Безсмертний каменяр. Серія «Діти твої, Україно» мова: укр. формат: 145х200 упаковка: 10
ШД ДНЗ жовті План освітньо-виховної роботи з дітьми НОВИЙ
ШД ДНЗ жовті План освітньо-виховної роботи з дітьми НОВИЙ
Педагогические притчи
Сборник содержит притчи выдающегося педагога, доктора психологических наук и просто Учителя от Бога — Шалвы Амонашвили, всемирно известного популяризатора идей гуманной педагогики. В отличии от принципов привычной нам приказной педагогики, Шалва Александрович предлагает иной подход — исполненный высшей духовности, любви к ребенку, понимания и уважения, а также принятия его таким, каким он есть. Книга предназначена для неравнодушных педагогов, родителей и детей — словом, для всех, кто стремится воспитать Человека, который сделает этот мир лучше. Для широкого круга читателей.
Биб. психології,100 порад як отримати задоволення від роботи і уникнути емоц. вигоран (Укр.)
Поняття «стрес», «хронічна втома» стали звичними і буденними в нашому житті та сприймаються нами як невід ємна складова сьогодення. Однак більшість із нас навіть не підозрюють, наскільки руйнівний вплив здійснюють на наше життя ці процеси.
Наш клас, Святкові заходи 3 кл. (Укр) + ДИСК
Посібник пропонує добірку чудових святкових заходів для учнів 3 класу. У цій книзі вчителі початкової школи знайдуть розробки дитячих розваг,призначених для проведення не шкільним загалом, а безпосередньо учнями класу (із залученням старшокласників та батьків). А яскравості святам нададуть музичний супровід на CD та добірка кросвордів, ребусів та ігор.Видання рекомендовано вчителям початкової школи.
Наш клас, Святкові заходи 1 кл. (Укр) + ДИСК
Наш клас: Святкові заходи 1 кл. (Укр) + ДИСК
Методика. НУШ. Тематичні дні у 1 класі. І семестр. НУР012
Посібник містить докладні розробки тематичних днів до тематичних тижнів у 1-му класі Нової української школи (І семестр), складені відповідно до вимог нового Державного стандарту початкової загальної освіти на засадах компетентнісного, діяльнісного підходу.Тематичні дні об’єднують блоки знань із різних навчальних предметів, тем навколо однієї проблеми з метою інформаційного та емоційного збагачення сприймання, мислення, почуттів учнів.Уміщені у посібнику матеріали, дібрані за принципом тематичної інтеграції та апробовані на практиці авторами — вчителями пілотних навчальних закладів, сприятимуть формуванню у молодших школярів цілісної картини світу, здатності сприймати предмети і явища різнобічно, системно, емоційно, поглибленню та розширенню знань учнів та діапазону їхнього п …
Правила безпечної поведінки на дорогах ПЛ6
Ваш малюк навіть не уявляє, що правила дорожнього руху існують не лише для водіїв, але й для пішоходів? Йому складно відповісти, що позначають дорожні знаки, сигнали світлофора, жести регулювальника і що називають кумедним словом зебра? Про це і захоплюючі завдання. Цей зошит допоможе дорослим сформувати в дитини навички безпечної поведінки на вулицях міста.
Шкільний гурток, Туристсько-екологічний гурток (Укр)
Шкільний гурток: Туристсько-екологічний гурток (Укр)
Квест у місті. Школа навиворіт. Що робити, якщо…?. КВТ001
Ця книга адресована всім мамам і татусям, а також учителям, які допомагають дітям навчитися бути учнями. «Перший раз у перший клас» — цедосить складне випробування для дитини. Шкільне життя для маленького учня часто видається нелегким. І справа взагалі не в оцінках.У книзі для дбайливих дорослих наведені підказки щодо того, як не допустити проблему, як допомогти, якщо вона вже виникла, а також пропонований аналіз найпоширеніших проблем, які можуть виникнути в дитини як у перші шкільні дні, так і пізніше.
КЕНГУРУ Поговорімо про це. У мого брата аутизм (Укр)
Навіть у малят є проблеми і тривоги. Ці книжки спеціально для них. Батькам рекомендується читати дітям уголос, надавати їм можливість розглядати картинки в тексті, вбачаючи в героях себе і своїх друзів. Книжки підштовхнуть малюків до більш відкритого спілкування, заохочують до прояву почуттів і промовлянню ситуацій, що їх бентежать.
АРТ, Розвивальні завдання для початкової школи 3 кл. (УКР)
АРТ: Розвивальні завдання для початкової школи 3 кл. (УКР)
Как приручить время? 32 идеи тайм-менеджмента для детей. Корисні навички. КНН009
В каком возрасте начинать обучение тайм-менеджменту? Давать ли знания в 6 лет перед школой или «после трех уже поздно»? Как вложить в голову ребенка все инструменты, которыми владеет родитель? А если родитель не владеет ими?В книге Алены Поповой заботлив
Діти твої, Україно. Лесиними стежками
мова: укр. формат: 145х200 упаковка: 10 кількість сторінок: 96
Після уроків, Стежкою предметів 1 кл. (Укр) НОВА ПРОГРАМА поч.шк.
У зошиті вміщено цікаві інформаційні блоки у яких текст, художня діяльність і математика пов язані однією темою. Матеріал подано таким чином, щоб заохотити дитину до навчання. Запропонований посібник можна використовувати під час повторення й закріплення вивченого матеріалу, на додаткових заняттях, а також як вид домашнього завдання. Для вчителів, учнів початкової школи та їх батьків.
Наш клас, Порадник учителя 1 кл. (Укр) + ДИСК
Наш клас: Порадник учителя 1 кл. (Укр) + ДИСК
Як виховати генія, або інвестиція у Вашу дитину
Це принципово новий посібник з розвитку мислення, інтелектуальної креативності та фінансових здібностей дітей різного віку, починаючи з дошкільнят і закінчуючи підлітками. Це книга одночасно розвивальна й захоплююча. Вона вкрай необхідна для розумового розвитку маленької особистості і підготовки її до дорослого життя. Ви хочете виховати творчу обдаровану та практичну людину одночасно? Тоді ця книга для вас! Вона може бути використана у роботі батьками та їх дітьми, а також фахівцями-педагогами, психологами, вихователями та гувернерами. Вона слугуватиме як інструмент виховання багато років — від старшого дошкільного віку до юнацького, і буде в нагоді не тільки Вам і Вашим дітям, але й дітям Ваших дітей!
Родинна академія, Як виховати генія
Як виховати генія За рік ваша дитина урочисто переступить поріг школи, для неї розпочнеться цікаве нове життя. Але, щоб малеча з радістю та впевненістю прийняла ці зміни, ви маєте «озброїти» її важливими знаннями дошкільної освіти. У цій книзі ви знайдете прості, доступні й водночас дієві прийоми домашньої педагогіки, що допоможуть підготувати вашого малюка до школи. Книга містить 12 розділів за кількістю місяців року, тож протягом року дитина поступово сформує достатній багаж необхідних знань
Наш клас, Порадник учителя 2 кл. (Укр) + ДИСК
Наш клас: Порадник учителя 2 кл. (Укр) + ДИСК