Быстрый заказ книги

Воспитательная работа

На странице:
Сортировать по:
Свята народні ВЕРБНА НЕДІЛЯ.Збірник матеріалів
Збірник містить:- сценарії для святкування Вербної неділі,- вірші, пісні, гаївки,- методичні поради та дидактичні матеріали для вчителів.
СВЯТКОВИЙ ДЕНЬ. Вертайсь, рідна мово, у серце народу!
Вертайсь, рідна мово, у серце народу! Сценарії мова: укр. формат: 145х200 упаковка: 10
Виховна робота. НОВІ години спілкування. 1 кл. ПРВ026
Посібник містить 35 розробок тематичних годин спілкування у 1-му класі, користуючись якими класний керівник зможе без зайвого клопоту підготувати та провести виховний захід, дібрати доцільні методи та форми виховної роботи, згуртувати дитячий колектив, розширити кругозір учнів, розвинути їхні творчі здібності тощо.Зручний формат та розміщення розробок на відривних аркушах дасть змогу творчому вчителеві використати матеріал посібника як роздавальний, а на місцях для записів — робити необхідні примітки щодо виконавців ролей, музичного супроводу, дій гравців і т. ін.Для вчителів початкової школи.
Ми — діти твої, Україно! Сценарії заходів національного спрямування 1–4 кл
Посібник містить сценарії виховних заходів національного спрямування у 1-4-х класах, різноманітні за формою проведення (свята, години спілкування, інтелектуальні ігри, подорожі, КВК та ін.).Зручний формат та розміщення розробок на відривних аркушах дозволяють класному керівникові використовувати матеріал посібника як роздавальний, а місця для записів – робити необхідні примітки щодо виконавців ролей, музичного супроводу, дій гравців і т. ін.Для вчителів початкових класів.
Шкільний гурток, Танцювальний гурток(Укр)
Шкільний гурток: Танцювальний гурток(Укр)
Искусство семейного воспитания
Ребенок — не аморфная масса, а существо, таящее в себе силы, равных которым не найти на всей планете. Это затаённая в ребёнке сила духа, разума и сердца, если её довести до совершенства, станет сверхсилой, способной преобразовывать, обогащать, украшать все вокруг — и на Земле, и в Космосе, и в нем самой.Но суть в том, что какие бы силы не были заложены в ребёнке, сам он ничего не сможет в себе развить, не сможет даже встать на ноги, не говоря уже о возвышении до человека. Совершить чудо: сделать, воспитать, создать из него человека — серьёзная задача для мудрых, любящих взрослых, и в первую очередь для пап и мам.Книга предназначена для неравнодушных педагогов и родителей — для всех, кто стремится воспитать Человека, который сделает этот мир лучше.Для широкого круга читателей.
Ігрові технології навчання на уроках У ПОЧАТКОВІЙ ШКОЛІ 1-4кл (Укр.)
Посібник містить: - обгрунтування творчого аспекту групової роботи у процесі навчання, - методичні поради для вчителя, - цікаві завдання та ігрові моменти для уроків у початкових класах, - вікторини, вірші, кросворди для дітей.
Семейная педаг, Как помочь младшему школьнику по чтению (РУС) СБОРНИК
Как помочь младшему школьнику по чтению Как приобщить ребенка к чтению, если он не любит или не хочет читать? Нужно ли обучать чтению дошкольников? Под силу ли это родителям? Как организовать обучение в домашних условиях? Ответы на поставленные вопросы вы найдете в этой книге. В ней также содержатся практические советы, как развить у ребенка умение выразительно читать и запоминать стихи, литературные игры и викторины, которые помогут приобщить ребенка к миру книги и чтения. Книга предназначена заботливым родителям, учителям младших классов, воспитателям групп продленного дня, гувернерам, репетиторам, студентам педагогических вузов.
Соціальному педагогу. Тренінги та практикуми для учнів та вчителів. Соціальному педагогу та психолог
Посібник адресовано соціальним педагогам та шкільним психологам. У книзі представлені докладні розробки занять з учнями, батьками і педагогами з актуальних тем – сімейного вихованн , спілкування,  безпеки в сучасному світі, екології, здорового способу життя, розвитку творчості та ін.  Автор використовує велику кількість  сучасних інтерактивних  та тренінгових технологій та форм роботи.
Скарбничка успіхів. Портфоліо. 2 клас.ТНШ8
Скарбничка успіхів. Портфоліо. 2 клас.ТНШ8
Народні свята Дай, Андрію,знати,яку долю ждати!.Збірник матеріалів для проведення вечорниць
Народні свята Дай, Андрію,знати,яку долю ждати!.Збірник матеріалів для проведення вечорниць
Квест у місті. Школа навиворіт. Що робити, якщо…?. КВТ001
Ця книга адресована всім мамам і татусям, а також учителям, які допомагають дітям навчитися бути учнями. «Перший раз у перший клас» — цедосить складне випробування для дитини. Шкільне життя для маленького учня часто видається нелегким. І справа взагалі не в оцінках.У книзі для дбайливих дорослих наведені підказки щодо того, як не допустити проблему, як допомогти, якщо вона вже виникла, а також пропонований аналіз найпоширеніших проблем, які можуть виникнути в дитини як у перші шкільні дні, так і пізніше.
Впевнений старт. Я пізнаю світ людей та предметів. Робочий зошит ВС14
Впевнений старт. Я пізнаю світ людей та предметів. Робочий зошит ВС14
Народні свята ОТЧЕ МИКОЛАЮ, прийди до нас із раю.Збірник матеріалів
Отче Миколаю, прийди до нас із раю. Збірник матеріалів для проведення свята Миколая. Серія Свята народні автор: Петренко мова: укр. формат: 145х200 упаковка: 10 кількість сторінок: 96
Шкільні агітбригади , Юні інспектори руху (Укр.)
Юні інспектори руху. Шкільні агітбригади Збірник містить: сценарії виступів шкільних агітбригад юних інспекторів руху, сценарії святкових заходів при вивченні правил вуличного руху на уроках Основа здоровя, документи щодо вивчення правил безпечної поведінки на дорогах
Наша школа, Виховна година 4 кл (у)
У виданні представлені розробки тематичних виховних годин з учнями 4 класу. Мета посібника — допомогти класоводу урізноманітнити і збагатити власну педагогічну діяльність, згуртувати колектив класу, виховати в учнів духовні чесноти, подати необхідну інформацію в цікавій і невимушеній формі.Ця книга стане цінним помічником для вчителя, який прагне тематично збагатити виховні години, організувати дружні стосунки між дітьми, налаштувати їх на творчість.Видання рекомендовано вчителям початкової школи.
СВЯТА Шкільне свято Кращі КВК і свята. Сценарії
СВЯТА Шкільне свято Кращі КВК і свята. Сценарії
Агресивна дитина (у) НТТ002
Чому одна дитина б ється, інша — мучить кота, третя — гризе нігті, а четвертій сниться, що вона тікає від собак? Тема усіх цих історій одна — агресія, тільки прояви — різні. Ця книга для батьків про дітей, які іноді сердяться, і для батьків, які самі іноді сердяться. А ще ця книга про те, як бути зі злістю на самого себе, про те, звідки вона береться і як її позбутися.
Виховна робота. Нові години спілкування 9-11 кл. Україна і світове господарство. ПРВ032
У посібнику представлені докладні розробки годин спілкування для учнів 9–11 класів, що стосуються найрізноманітніших тем та є актуальними для школярів цієї вікової категорії. Позакласні заходи передбачають використання інтерактивних форм роботи. Зручний формат та розміщення на окремих аркушах дають можливість доповнити розробки власним записами та нотатками.Для класних керівників, вихователів, шкільних психологів.Мітки: старша школа, 9-11 класи, години спілкування
АРТ, Развивающие задания для начальной школы 1 кл.
Развивающие задания для начальной школы. 1 класс. Серия АРТ (Активное Развитие Талантов) Комплект «Развивающие задания для начальной школы» состоит из рабочей тетради с заданиями для детей соответствующего возраста и методических рекомендаций для взрослых, касающихся организации работы с детьми. Тетрадь содержит комплекс занятий, которые способствуют развитию у ребенка необходимых в обучении познавательных процессов: памяти, внимания, логического мышления, воображения, а также речи и мелкой моторики руки. Материал, подобраный в тетради можно использовать на факультативах, в группах продленного дня, при подготовке учеников к олимпиадам. Отдельные задания можно использовать на уроках языка, математики, природоведения, чтения.