Быстрый заказ книги

Воспитательная работа

На странице:
Сортировать по:
Правила безпечної поведінки на дорогах ПЛ6
Ваш малюк навіть не уявляє, що правила дорожнього руху існують не лише для водіїв, але й для пішоходів? Йому складно відповісти, що позначають дорожні знаки, сигнали світлофора, жести регулювальника і що називають кумедним словом зебра? Про це і захоплюючі завдання. Цей зошит допоможе дорослим сформувати в дитини навички безпечної поведінки на вулицях міста.
Діти твої, Україно. Шануймо слово Кобзаря
автор: Орищин Р.Ф. мова: укр. формат: 145х200 упаковка: 10 кількість сторінок: 112
Ми — діти твої, Україно! Сценарії заходів національного спрямування 1–4 кл
Посібник містить сценарії виховних заходів національного спрямування у 1-4-х класах, різноманітні за формою проведення (свята, години спілкування, інтелектуальні ігри, подорожі, КВК та ін.).Зручний формат та розміщення розробок на відривних аркушах дозволяють класному керівникові використовувати матеріал посібника як роздавальний, а місця для записів – робити необхідні примітки щодо виконавців ролей, музичного супроводу, дій гравців і т. ін.Для вчителів початкових класів.
Виховні заходи для старшокласників і студентів
Посібник містить сценарії цікавих свят, диспутів, виховних годин, тематичних та літературно-мистецьких вечорів, присвячених визначним подіям вітчизняної історії та сьогодення, відомим постатям української історії та культури, християнським цінностям, українським та світовим митцям.Для педагогів-організаторів, класних керівників, виховників, старшокласників, студентів.
КЕНГУРУ Поговорімо про це. Мама багато працює (Укр)
Навіть у малят є проблеми і тривоги. Ці книжки спеціально для них. Батькам рекомендується читати дітям уголос, надавати їм можливість розглядати картинки в тексті, вбачаючи в героях себе і своїх друзів. Книжки підштовхнуть малюків до більш відкритого спілкування, заохочують до прояву почуттів і промовлянню ситуацій, що їх бентежать.
КЕНГУРУ Поговорімо про це. Загубився в місті (Укр)
Навіть у малят є проблеми і тривоги. Ці книжки спеціально для них. Батькам рекомендується читати дітям уголос, надавати їм можливість розглядати картинки в тексті, вбачаючи в героях себе і своїх друзів. Книжки підштовхнуть малюків до більш відкритого спілкування, заохочують до прояву почуттів і промовлянню ситуацій, що їх бентежать.
Наш клас, Порадник учителя 2 кл. (Укр) + ДИСК
Наш клас: Порадник учителя 2 кл. (Укр) + ДИСК
Виховна робота, Земля — це дивна казка незбагненна (у) ПРВ020
Збірка містить сценарії виховних заходів, спрямованих на формування ціннісного ставлення до природи, екологічної культури дітей і юнацтва. У книзі представлені сценарії виступу шкільних агітбригад, класних годин, позакласних виховних заходів.Для класних керівників, організаторів екологічного виховання.
Виховна робота. Нові години спілкування. 5-8 кл. ПРВ031
У посібнику представлені докладні розробки годин спілкування для учнів 5-8 класів, що стосуються найрізноманітніших тем та є актуальними для школярів цієї вікової категорії. Позакласні заходи передбачають використання інтерактивних форм роботи. Зручний фо
Карманная библиотека, Большая книга игр и головоломок - 2 книга (РУС)
Большая книга игр и головоломок 2 книга Большая книга игр и головоломок для девочек и мальчиков Эта новая книга подарит юному читателю много таких полезных навыков, как сосредоточенность и концентрация внимания, логическое мышление, чувство языка. Увлекательные игры и задания на смекалку, весёлые картинки и забавные кроссворды помогут развить наблюдательность, воображение и память. Книжка интересна и полезна не только ребенку, но и родителям. Она незаменима и дома, и на даче, и в разных поездках, когда нужно занять ребенка, увлечь его интересным делом.
Шкільний гурток, Шкільний ляльковий театр ( (Укр)
Шкільний ляльковий театр Шкільний гурток Гуртківці опанують основні етапи: роботи над змістом пєси, складання постановочного плау, ляльковедення, музичного оформлення вистави
Шкільний гурток, Спортивний туризм (Укр)
Шкільний гурток: Спортивний туризм (Укр)
Електронний конструктор уроку. Помічник психолога ДНЗ. ЕДН010
Навчально-методичний посібник:номенклатура справ та нормативни база: 3 докуменити,обліково-статистичні документи: 3 документи,діагностична робота:діагностична робота з дітьми (15 документів),діагностична робота з педагогами ( 10 доументів),діагностична робота з батьками (11 документів),картотека методик психологічної діагностики.просвітницька та консультативна робота: 3 документи,корекційно-розвивальна робота:корекційно-розвивальні програми, ігри та вправи (9 документів),робота з педагогами (1 документ),робота з батьками (1 документ).
Впевнений старт.Трудове виховання старших дошкільників ВС19
Впевнений старт.Трудове виховання старших дошкільників ВС19
Родинна академія, Як виховати генія
Як виховати генія За рік ваша дитина урочисто переступить поріг школи, для неї розпочнеться цікаве нове життя. Але, щоб малеча з радістю та впевненістю прийняла ці зміни, ви маєте «озброїти» її важливими знаннями дошкільної освіти. У цій книзі ви знайдете прості, доступні й водночас дієві прийоми домашньої педагогіки, що допоможуть підготувати вашого малюка до школи. Книга містить 12 розділів за кількістю місяців року, тож протягом року дитина поступово сформує достатній багаж необхідних знань
Наша школа, Батьківські збори 4 кл (у)
Книга містить матеріали для проведення зустрічей із батьками учнів 4 класу.Конспекти батьківських зборів включають тексти для вчительських лекцій на теми, актуальні для випускного класу молодшої школи, а також схеми взаємодії батьків з учителем та між собою. У додатках до посібника подано анкети, тести для батьків і учнів, пам’ятки та поради для батьків щодо виховання дітей.Видання має на меті допомогти вчителям організувати ефективну взаємодію з батьками учнів, більше дізнатися про індивідуальні особливості дітей, дати батькам необхідну інформацію про виховання в сім’ї.
Години спілкування. 1 кл ПР29
Посібник містить 35 розробок тематичних годин спілкування у 1 класі, користуючись якими, класний керівник зможе без зайвого клопоту підготувати та провести виховний захід, зібрати доцільні методи та форми виховної роботи, згуртувати дитячий колектив, розширити світогляд учнів тощо.Зручний формат та розміщення розробок на відривних аркушах дозволять творчому вчителеві використовувати матеріал посібника як розвивальний, а місця для записів — робити необхідні примітки щодо виконавців ролей, музичного супроводу, дій гравців і т. ін.
Виховні бесіди про правила дорожнього руху 1-4 кл
Посібник містить цікавий практичний матеріал з Правил дорожнього руху і протипожежної безпеки, які є обов’язковими для вивчення у початковій школі.Матеріали доступні й цікаві для молодших школярів.Вони можуть бути використані на уроках, у позаурочний час, для проведення бесід і веселих свят.
КЕНГУРУ Поговорімо про це. У мого брата аутизм (Укр)
Навіть у малят є проблеми і тривоги. Ці книжки спеціально для них. Батькам рекомендується читати дітям уголос, надавати їм можливість розглядати картинки в тексті, вбачаючи в героях себе і своїх друзів. Книжки підштовхнуть малюків до більш відкритого спілкування, заохочують до прояву почуттів і промовлянню ситуацій, що їх бентежать.
НУШ Рухливі ігри 1-4 кл. + настільна гра (Укр)
У виданні представлено багато цікавих ігор, за якими можна не тільки весело провести вільний час, а й розвинути в дитини спритність, кмітливість, навчити орієнтуватися у просторі, сформувати особистісні риси та працювати в команді, а також підготувати до нових навантажень, пов’язаних із навчанням у школі.Ігри розраховано для дітей віком від 6 до 10 років, класних керівників, вихователів, а також дбайливих батьків, які піклуються про здоров’я своєї дитини.