Быстрый заказ книги

Воспитательная работа

На странице:
Сортировать по:
АРТ, Развивающие задания для начальной школы 4 кл.
Развивающие задания для начальной школы. 4 класс. Серия АРТ (Активное Развитие Талантов) Комплект «Развивающие задания для начальной школы» состоит из рабочей тетради с заданиями для детей соответствующего возраста и методических рекомендаций для взрослых, касающихся организации работы с детьми. Тетрадь содержит комплекс занятий, которые способствуют развитию у ребенка необходимых в обучении познавательных процессов: памяти, внимания, логического мышления, воображения, а также речи и мелкой моторики руки.
19,90грн.
Рідна школа Кращі СВЯТА ТА РОЗВАГИ Сценарії
Цей посібник містить сценарії нових свят, які допоможуть вам зробити шкільні урочистості цікавими та оригінальними. Зараз у навчальних закладах з явилась традиція проводити навесні конкурс серед дівчат й обирати Міс школи. Підготуватись до цього заходу вам допоможе сценарій «Міс весна». А до Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні, яке Україна буде відзначати в травні, пропонуємо сценарій «Свято, опалене війною».
24,50грн.
Діти твої, Україно. 10 лицарів слова
мова: укр. формат: 145х200 упаковка: 20 кількість сторінок: 128 обкладинка: м яка
18,00грн.
Психолог. розвиток. молодших школярів 2 кл. Розробки уроків (Укр) + ДИСК НОВА ПРОГРАМА
Мета пропонованого видання — надати ефективну психологічну допомогу учням у навчанні, створити позитивний емоційний фон, підвищити їхню самооцінку та впевненість у собі. Програма рекомендована до використання шкільними психологами та вчителями початкових класів як варіативний курс в загальноосвітніх навчальних закладах.
19,90грн.
Електронний конструктор уроку. Помічник психолога ДНЗ. ЕДН010
Навчально-методичний посібник:номенклатура справ та нормативни база: 3 докуменити,обліково-статистичні документи: 3 документи,діагностична робота:діагностична робота з дітьми (15 документів),діагностична робота з педагогами ( 10 доументів),діагностична робота з батьками (11 документів),картотека методик психологічної діагностики.просвітницька та консультативна робота: 3 документи,корекційно-розвивальна робота:корекційно-розвивальні програми, ігри та вправи (9 документів),робота з педагогами (1 документ),робота з батьками (1 документ).
99,00грн.
Карманная библиотека, 3 книга - Велика книга ігор та головоломок (Укр)
Велика книга ігор та головоломок для дівчаток та хлопчиків Ця нова книжка подарує юному читачеві багато таких корисних навичок, як зосередженість і концентрація уваги, логічне мислення, відчуття мови. Цікаві ігри й завдання на кмітливість, веселі картинки й забавні кросворди допоможуть розвинути спостережливість, уяву і пам’ять. Книжка цікава та корисна не лише дітям, але і їхнім батькам. Вона є незамінною і вдома, і на дачі, і в різних мандрівках, коли необхідно зацікавити дитину, зайняти її захоплюючою справою.
16,50грн.
СВЯТКОВИЙ ДЕНЬ. Гучна, ясна, іде весна!
Гучна, ясна, іде весна! День святковий Збірник пропонує найкращі розробки весняних свят у школі: - вечори, присвячені знаменним датам, - літературно-музичні свята, - конкурсно-розважальні програми.
19,90грн.
Свято ЗОЛОТА ОСІНЬ. Збірник віршів (укр)
Завітала осінь до нашого краю - яскрава, різнобарвна, щедра і багата. Принесла осінь повні кошики овочів, фруктів, грибібв і ягід, а для вас, діти, - цю книжечку з цікавими віршами і загадками. У книзі представлені віршовані мініатюри про осінь, її дари, осінні явища, розповідається про те, як готуються до зими птахи та звірі. Малятам вірші прочитають дорослі, а старші зможуть прочитати їх самі і ті, які найбільше сподобалися, вивчити напам ять. Сподіваємось, що ця книжечка стане у пригоді вихователям масових і спеціальних дошкільних установ, логопедам, студентам педагогічних коледжів і вузів, батькам дітей середнього та старшого дошкільного віку.
30,00грн.
Години спілкування. 2 кл ПР30
Посібник містить 35 розробок тематичних годин спілкування у 2 класі, користуючись якими, класний керівник зможе без зайвого клопоту підготувати та провести виховний захід, зібрати доцільні методи та форми виховної роботи, згуртувати дитячий колектив, розширити світогляд учнів тощо.Зручний формат та розміщення розробок на відривних аркушах дозволять творчому вчителеві використовувати матеріал посібника як розвивальний, а місця для записів — робити необхідні примітки щодо виконавців ролей, музичного супроводу, дій гравців і т. ін.
25,00грн.
Виховні заходи 1-4 кл (бесiди, сценарiї)
Посібник містить цікаві матеріали для бесід на морально-етичні теми та оригінальні сценарії свят для дітей молодшого шкільного віку. Велика увага приділяється вихованню милосердя, людяності, поваги до старших, культури мовлення і поведінки. В бесідах розкрито такі теми, як охорона життя і здоров’я дітей, запобігання нещасним випадкам, а також аспекти естетичного та екологічного виховання.Для вчителів початкових класів, студентів педагогічних закладів, батьків.
55,50грн.
Народні свята ОТЧЕ МИКОЛАЮ, прийди до нас із раю.Збірник матеріалів
Отче Миколаю, прийди до нас із раю. Збірник матеріалів для проведення свята Миколая. Серія Свята народні автор: Петренко мова: укр. формат: 145х200 упаковка: 10 кількість сторінок: 96
15,00грн.
Шкільний гурток, Журналістика у школі (Укр)
Журналістика у школі У посібнику подаються пояснювальна записка, програма, календарно-тематичне планування, теоретичні і практичні матеріали для занять гуртка Основи журналістики. Пропоноване видання допоможе школярам реалізувати учнівський проект - створення шкільної газети. Посібник призначений для керівників гуртків, вчителів, які викладають основи журналістики у школах, гімназіях та ліцеях. Посібник розрахований також на педагогів, які викладають факультативні курси у класах з профільним навчанням (філологічний профіль), з поглибленим вивченням української мови та літератури.
15,00грн.
Після уроків, Стежкою предметів 1 кл. (Укр) НОВА ПРОГРАМА поч.шк.
У зошиті вміщено цікаві інформаційні блоки у яких текст, художня діяльність і математика пов язані однією темою. Матеріал подано таким чином, щоб заохотити дитину до навчання. Запропонований посібник можна використовувати під час повторення й закріплення вивченого матеріалу, на додаткових заняттях, а також як вид домашнього завдання. Для вчителів, учнів початкової школи та їх батьків.
20,00грн.
Агресивна дитина (у) НТТ002
Чому одна дитина б ється, інша — мучить кота, третя — гризе нігті, а четвертій сниться, що вона тікає від собак? Тема усіх цих історій одна — агресія, тільки прояви — різні. Ця книга для батьків про дітей, які іноді сердяться, і для батьків, які самі іноді сердяться. А ще ця книга про те, як бути зі злістю на самого себе, про те, звідки вона береться і як її позбутися.
100,00грн.
АРТ, Розвивальні завдання для початкової школи 1 кл. (УКР)
Розвивальні завдання для початкової школи. 1 клас. Серія «АРТ» (Активний Розвиток Талантів) Комплект «Розвивальні завдання для початкової школи» складається з робочого зошиту із завданнями для дітей відповідного віку і методичних рекомендацій для дорослих щодо організації роботи з дітьми. Зошит містить комплекс занять, які сприяють розвитку у дитини необхідних у навчанні пізнавальних процесів: пам яті, уваги, логічного мислення, уяви, а також мовлення та дрібної моторики руки. Матеріал дібраний у зошиті можна використовувати на факультативах, у групах подовженого дня, при підготовці учнів до олімпіад. Окремі завдання можна використовувати на уроках мови, математики, природознавства, читання.
19,90грн.
Родинна академія, Виховуйте мене правильно
Виховуйте мене правильно У чому щастя родини? Звичайно, у дітях! Точніше, у їхніх радощах, успіхах, здоров ї та благополуччі. А з чого складається щасливе дитинство? Із батьківської любові, турботи та родинного тепла. Ця книга пропонує вам відкрити для себе формулу справжньої родини, краще пізнати себе та своїх близьких, навчитися не виховувати дітей, а плекати їхні душі. Завдяки цікавим анкетам і тестам, які органічно вплетені в канву розповіді, книга перетворює монолог автора на активний діалог із читачем. А слушні поради допоможуть вам знайти спільну мову між усіма членами родини.
19,90грн.
Діти твої, Україно. Безсмертний каменяр
Безсмертний каменяр. Серія «Діти твої, Україно» мова: укр. формат: 145х200 упаковка: 10
18,00грн.
Психолог. розвиток. молодших школярів. Розробки уроків (Укр) + ДИСК НОВА ПРОГРАМА
Цель данного пособия - помочь педагогам, школьным психологам, родителям решить задачу психологического развития младших школьников, а также обеспечить комплексный подход в организации такой работы. В данном пособии представлена программа психологического развития учащихся 1 класса. CD содержит раздаточный наглядный материал к урокам.
19,90грн.
Виховна робота. НОВІ години спілкування. 3 клас. ПРВ028
Посібник містить 35 розробок тематичних годин спілкування у 3-му класі, користуючись якими класний керівник зможе без зайвого клопоту підготувати та провести виховний захід, дібрати доцільні методи та форми виховної роботи, згуртувати дитячий колектив, розширити кругозір учнів, розвинути їхні творчі здібності тощо.Зручний формат та розміщення розробок на відривних аркушах дасть змогу творчому вчителеві використати матеріал посібника як роздавальний, а на місцях для записів — робити необхідні примітки щодо виконавців ролей, музичного супроводу, дій гравців і т. ін.Для вчителів початкової школи.
30,00грн.
Карманная библиотека, ТВ 1 книга - Велика книга ігор та головоломок (Укр)
Велика книга ігор та головоломок для дівчаток та хлопчиків Ця нова книжка подарує юному читачеві багато таких корисних навичок, як зосередженість і концентрація уваги, логічне мислення, відчуття мови. Цікаві ігри й завдання на кмітливість, веселі картинки й забавні кросворди допоможуть розвинути спостережливість, уяву і пам’ять. Книжка цікава та корисна не лише дітям, але і їхнім батькам. Вона є незамінною і вдома, і на дачі, і в різних мандрівках, коли необхідно зацікавити дитину, зайняти її захоплюючою справою.
21,90грн.