Быстрый заказ книги

Воспитательная работа

На странице:
Сортировать по:
Свята народні ВЕРБНА НЕДІЛЯ.Збірник матеріалів
Збірник містить:- сценарії для святкування Вербної неділі,- вірші, пісні, гаївки,- методичні поради та дидактичні матеріали для вчителів.
СВЯТКОВИЙ ДЕНЬ. Вертайсь, рідна мово, у серце народу!
Вертайсь, рідна мово, у серце народу! Сценарії мова: укр. формат: 145х200 упаковка: 10
Виховна робота. НОВІ години спілкування. 1 кл. ПРВ026
Посібник містить 35 розробок тематичних годин спілкування у 1-му класі, користуючись якими класний керівник зможе без зайвого клопоту підготувати та провести виховний захід, дібрати доцільні методи та форми виховної роботи, згуртувати дитячий колектив, розширити кругозір учнів, розвинути їхні творчі здібності тощо.Зручний формат та розміщення розробок на відривних аркушах дасть змогу творчому вчителеві використати матеріал посібника як роздавальний, а на місцях для записів — робити необхідні примітки щодо виконавців ролей, музичного супроводу, дій гравців і т. ін.Для вчителів початкової школи.
Ми — діти твої, Україно! Сценарії заходів національного спрямування 1–4 кл
Посібник містить сценарії виховних заходів національного спрямування у 1-4-х класах, різноманітні за формою проведення (свята, години спілкування, інтелектуальні ігри, подорожі, КВК та ін.).Зручний формат та розміщення розробок на відривних аркушах дозволяють класному керівникові використовувати матеріал посібника як роздавальний, а місця для записів – робити необхідні примітки щодо виконавців ролей, музичного супроводу, дій гравців і т. ін.Для вчителів початкових класів.
Шкільний гурток, Танцювальний гурток(Укр)
Шкільний гурток: Танцювальний гурток(Укр)
Виховна робота. НОВІ години спілкування. 2 клас. ПРВ027
Посібник містить 35 розробок тематичних годин спілкування у 2-му класі, користуючись якими класний керівник зможе без зайвого клопоту підготувати та провести виховний захід, дібрати доцільні методи та форми виховної роботи, згуртувати дитячий колектив, розширити кругозір учнів, розвинути їхні творчі здібності тощо.
Ігрові технології навчання на уроках У ПОЧАТКОВІЙ ШКОЛІ 1-4кл (Укр.)
Посібник містить: - обгрунтування творчого аспекту групової роботи у процесі навчання, - методичні поради для вчителя, - цікаві завдання та ігрові моменти для уроків у початкових класах, - вікторини, вірші, кросворди для дітей.
Семейная педаг, Как помочь младшему школьнику по чтению (РУС) СБОРНИК
Как помочь младшему школьнику по чтению Как приобщить ребенка к чтению, если он не любит или не хочет читать? Нужно ли обучать чтению дошкольников? Под силу ли это родителям? Как организовать обучение в домашних условиях? Ответы на поставленные вопросы вы найдете в этой книге. В ней также содержатся практические советы, как развить у ребенка умение выразительно читать и запоминать стихи, литературные игры и викторины, которые помогут приобщить ребенка к миру книги и чтения. Книга предназначена заботливым родителям, учителям младших классов, воспитателям групп продленного дня, гувернерам, репетиторам, студентам педагогических вузов.
Соціальному педагогу. Тренінги та практикуми для учнів та вчителів. Соціальному педагогу та психолог
Посібник адресовано соціальним педагогам та шкільним психологам. У книзі представлені докладні розробки занять з учнями, батьками і педагогами з актуальних тем – сімейного вихованн , спілкування,  безпеки в сучасному світі, екології, здорового способу життя, розвитку творчості та ін.  Автор використовує велику кількість  сучасних інтерактивних  та тренінгових технологій та форм роботи.
Скарбничка успіхів. Портфоліо. 2 клас.ТНШ8
Скарбничка успіхів. Портфоліо. 2 клас.ТНШ8
Народні свята Дай, Андрію,знати,яку долю ждати!.Збірник матеріалів для проведення вечорниць
Народні свята Дай, Андрію,знати,яку долю ждати!.Збірник матеріалів для проведення вечорниць
Дошк психологу, Школа майбутніх відмінників. Для старш.дошкільн.віку + ДИСК (Укр)
У посібнику запропоновано систему психологічної роботи з дітьми, спрямованої на підготовку їх до успішного навчання в школі. Видання містить 35 розгорнутих конспектів занять, побудованих в ігровій формі з урахуванням психологічних особливостей дітей старшого дошкільного віку на основі циклу авторських казок «Пригоди в Чарівній школі», а також план і зразки семінарських занять із батьками майбутніх школярів. У безкоштовному додатку на CD подано наочний матеріал для виконання ігрових вправ. Посібник буде корисним практичним психологам, соціальним педагогам, вихователям старших дошкільних груп, студентам психологічних і педагогічних спеціальностей та батькам, які бажають самостійно готувати дитину до навчання в школі.
Впевнений старт. Я пізнаю світ людей та предметів. Робочий зошит ВС14
Впевнений старт. Я пізнаю світ людей та предметів. Робочий зошит ВС14
Народні свята ОТЧЕ МИКОЛАЮ, прийди до нас із раю.Збірник матеріалів
Отче Миколаю, прийди до нас із раю. Збірник матеріалів для проведення свята Миколая. Серія Свята народні автор: Петренко мова: укр. формат: 145х200 упаковка: 10 кількість сторінок: 96
Шкільні агітбригади , Юні інспектори руху (Укр.)
Юні інспектори руху. Шкільні агітбригади Збірник містить: сценарії виступів шкільних агітбригад юних інспекторів руху, сценарії святкових заходів при вивченні правил вуличного руху на уроках Основа здоровя, документи щодо вивчення правил безпечної поведінки на дорогах
Наша школа, Виховна година 4 кл (у)
У виданні представлені розробки тематичних виховних годин з учнями 4 класу. Мета посібника — допомогти класоводу урізноманітнити і збагатити власну педагогічну діяльність, згуртувати колектив класу, виховати в учнів духовні чесноти, подати необхідну інформацію в цікавій і невимушеній формі.Ця книга стане цінним помічником для вчителя, який прагне тематично збагатити виховні години, організувати дружні стосунки між дітьми, налаштувати їх на творчість.Видання рекомендовано вчителям початкової школи.
СВЯТА Шкільне свято Кращі КВК і свята. Сценарії
СВЯТА Шкільне свято Кращі КВК і свята. Сценарії
Агресивна дитина (у) НТТ002
Чому одна дитина б ється, інша — мучить кота, третя — гризе нігті, а четвертій сниться, що вона тікає від собак? Тема усіх цих історій одна — агресія, тільки прояви — різні. Ця книга для батьків про дітей, які іноді сердяться, і для батьків, які самі іноді сердяться. А ще ця книга про те, як бути зі злістю на самого себе, про те, звідки вона береться і як її позбутися.
Діловий щоденник вихователя-методиста ДНЗ
Видання відповідають вимогам Інструкції про ділову документацію у дошкільних навчальних закладах (наказ МОН України № 32 від 30.01.1998 р.) і створені для успішної організації роботи кожного підрозділу ДНЗ, належного виконання посадових обов’язків працівниками та забезпечення повноцінної організації життєдіяльності дітей.
АРТ, Развивающие задания для начальной школы 1 кл.
Развивающие задания для начальной школы. 1 класс. Серия АРТ (Активное Развитие Талантов) Комплект «Развивающие задания для начальной школы» состоит из рабочей тетради с заданиями для детей соответствующего возраста и методических рекомендаций для взрослых, касающихся организации работы с детьми. Тетрадь содержит комплекс занятий, которые способствуют развитию у ребенка необходимых в обучении познавательных процессов: памяти, внимания, логического мышления, воображения, а также речи и мелкой моторики руки. Материал, подобраный в тетради можно использовать на факультативах, в группах продленного дня, при подготовке учеников к олимпиадам. Отдельные задания можно использовать на уроках языка, математики, природоведения, чтения.