Быстрый заказ книги

Воспитательная работа

На странице:
Сортировать по:
Шкільний гурток, Еколого-натуралістичний гурток(Укр)
Еколого-натуралістичний гурток Пропонований посібник містить програму роботи екологонатуралістічного гуртка, методичні та дидактичні матеріали щодо організації екологічних проектів, створення природозаповідних проектів, проведення навчальних конкурсів, тощо. Для керівників гуртків, вчителів біології, географії, зоології.
15,00грн.
Наш клас, Святкові заходи 3 кл. (Укр) + ДИСК
Посібник пропонує добірку чудових святкових заходів для учнів 3 класу. У цій книзі вчителі початкової школи знайдуть розробки дитячих розваг,призначених для проведення не шкільним загалом, а безпосередньо учнями класу (із залученням старшокласників та батьків). А яскравості святам нададуть музичний супровід на CD та добірка кросвордів, ребусів та ігор.Видання рекомендовано вчителям початкової школи.
37,50грн.
Виховна робот. Уроки мужності в середній школі (у) ПРВ018
У посібнику представлені розробки сценаріїв позакласних заходів для середньої  школи, присвячені актуальним темам єдності українського народу, патріотизму, мужності людей, які захищають свою Батьківщину. Пропонуються різні форми  та тематика проведення таких занять.
35,00грн.
Народні свята РІЗДВО.Збірник матеріалів
Різдво. Збірник матеріалів. Серія Свята народні автор: Бондарук мова: укр. формат: 145х200 упаковка: 20 кількість сторінок: 112 обкладинка: м яка
15,00грн.
Гра в початковій школі ПР6
Видання присвячено ігровій діяльності у початковій школі. Наведено значну кількість найрізноманітніших рухливих, сюжетно-рольових, дидактичних, українських народних ігор, ігор, що допоможуть згуртувати колектив класу та виявити особистісні якості учнів, сценарії позакласних заходів.Для вчителів початкових класів.
19,90грн.
Психолог. розвиток. молодших школярів 2 кл. Розробки уроків (Укр) + ДИСК НОВА ПРОГРАМА
Мета пропонованого видання — надати ефективну психологічну допомогу учням у навчанні, створити позитивний емоційний фон, підвищити їхню самооцінку та впевненість у собі. Програма рекомендована до використання шкільними психологами та вчителями початкових класів як варіативний курс в загальноосвітніх навчальних закладах.
19,90грн.
Золота педагогічна скарбниця. Педагогічні технології, інструментарій, механізми, технологічна карта
У книзі подано історію розвитку педагогічних технологій, методику та форми організації навчального процесу з використанням інтерактивних, ігрових, здоров язберігальних технологій. Особлива увага приділена моделюванню уроку, представлено конструктори та технологічні карти сучасного уроку, надано зразки уроків з використанням сучасних технологій навчання.Для широкого кола педагогів, керівників навчальних закладів.
35,00грн.
АРТ, Развивающие задания для начальной школы 3 кл.
Развивающие задания для начальной школы. 3 класс. Серия АРТ (Активное Развитие Талантов) Комплект «Развивающие задания для начальной школы» состоит из рабочей тетради с заданиями для детей соответствующего возраста и методических рекомендаций для взрослых, касающихся организации работы с детьми. Тетрадь содержит комплекс занятий, которые способствуют развитию у ребенка необходимых в обучении познавательных процессов: памяти, внимания, логического мышления, воображения, а также речи и мелкой моторики руки.
19,90грн.
Родинна академія, Як виховати генія
Як виховати генія За рік ваша дитина урочисто переступить поріг школи, для неї розпочнеться цікаве нове життя. Але, щоб малеча з радістю та впевненістю прийняла ці зміни, ви маєте «озброїти» її важливими знаннями дошкільної освіти. У цій книзі ви знайдете прості, доступні й водночас дієві прийоми домашньої педагогіки, що допоможуть підготувати вашого малюка до школи. Книга містить 12 розділів за кількістю місяців року, тож протягом року дитина поступово сформує достатній багаж необхідних знань
19,90грн.
СВЯТКОВИЙ ДЕНЬ. РОДИННІ свята в школі
Пропоноване видання містить матеріали для проведення шкільних родинних свят (Дня Матері, свята 8 Березня, Дня Татуся тощо). Збірник допоможе педагогу успішно організувати і провести свято, виховати в дитячих серцях любов до своїх рідних, повагу до вчителів, наставників, шану до рідної землі. Для вчителів, організаторов позакласної роботи, студентів.
19,90грн.
СВЯТКОВИЙ ДЕНЬ. УКРАЇНО,соборна державо,сонценосна колиско моя!
Мета цієї книги - допомогти вчителям і класним керівникам в організації роботи по громадянсько-патріотичному вихованню в школі, зробити змістовним відпочинок школярів, сприяти освоєнню ними духовних скарбів рідного народу. Запропоноване видання містить методичні матеріали та підбірку сценаріїв, які відрізняються тематичною різноманітністю і доступним викладом.
17,50грн.
Правила безпечної поведінки вдома ПЛ1
Не тільки малюки, а часто й ми, дорослі, не уявляємо собі, скільки небезпек чекає на нас навіть у власній оселі. Інколи складно передбачити, де і чим саме захоче погратися у домі маля.
15,00грн.
Квест у місті. Школа навиворіт. Що робити, якщо…?. КВТ001
Ця книга адресована всім мамам і татусям, а також учителям, які допомагають дітям навчитися бути учнями. «Перший раз у перший клас» — цедосить складне випробування для дитини. Шкільне життя для маленького учня часто видається нелегким. І справа взагалі не в оцінках.У книзі для дбайливих дорослих наведені підказки щодо того, як не допустити проблему, як допомогти, якщо вона вже виникла, а також пропонований аналіз найпоширеніших проблем, які можуть виникнути в дитини як у перші шкільні дні, так і пізніше.
100,00грн. 50,00грн.
SAVE 50%
Карманная библиотека, ТВ 1 книга - Велика книга ігор та головоломок (Укр)
Велика книга ігор та головоломок для дівчаток та хлопчиків Ця нова книжка подарує юному читачеві багато таких корисних навичок, як зосередженість і концентрація уваги, логічне мислення, відчуття мови. Цікаві ігри й завдання на кмітливість, веселі картинки й забавні кросворди допоможуть розвинути спостережливість, уяву і пам’ять. Книжка цікава та корисна не лише дітям, але і їхнім батькам. Вона є незамінною і вдома, і на дачі, і в різних мандрівках, коли необхідно зацікавити дитину, зайняти її захоплюючою справою.
21,90грн.
Шкільний гурток, Журналістика у школі (Укр)
Журналістика у школі У посібнику подаються пояснювальна записка, програма, календарно-тематичне планування, теоретичні і практичні матеріали для занять гуртка Основи журналістики. Пропоноване видання допоможе школярам реалізувати учнівський проект - створення шкільної газети. Посібник призначений для керівників гуртків, вчителів, які викладають основи журналістики у школах, гімназіях та ліцеях. Посібник розрахований також на педагогів, які викладають факультативні курси у класах з профільним навчанням (філологічний профіль), з поглибленим вивченням української мови та літератури.
15,00грн.
Після уроків, Стежкою предметів 1 кл. (Укр) НОВА ПРОГРАМА поч.шк.
У зошиті вміщено цікаві інформаційні блоки у яких текст, художня діяльність і математика пов язані однією темою. Матеріал подано таким чином, щоб заохотити дитину до навчання. Запропонований посібник можна використовувати під час повторення й закріплення вивченого матеріалу, на додаткових заняттях, а також як вид домашнього завдання. Для вчителів, учнів початкової школи та їх батьків.
20,00грн.
Виховна робота, Земля — це дивна казка незбагненна (у) ПРВ020
Збірка містить сценарії виховних заходів, спрямованих на формування ціннісного ставлення до природи, екологічної культури дітей і юнацтва. У книзі представлені сценарії виступу шкільних агітбригад, класних годин, позакласних виховних заходів.Для класних керівників, організаторів екологічного виховання.
30,00грн.
Нові сценарії улюблених свят.1-4 класи ППШ123
Посібник містить авторські розробки календарно-обрядових, народознавчих та тематичних шкільних свят у 1-4 класах, а також цікаву добірку дидактичного матеріала щодо історії іх виникнення та традицій святкування.Матеріали збірки допоможуть вчителеві залучити дітей та їхніх батьків до підготовки й проведення родинних свят, сприятимуть вихованню в учнів поваги до давніх звичаїв та обрядів, українського народу, розвитку творчих здібностей та пізнавального інтересу молодших школярів.Для вчителів початкових класів, заступників директорів з НВР, керівників шкільних гурків.
20,00грн.
Діти твої, Україно. 10 лицарів слова
мова: укр. формат: 145х200 упаковка: 20 кількість сторінок: 128 обкладинка: м яка
18,00грн.
Психолог. розвиток. молодших школярів. Розробки уроків (Укр) + ДИСК НОВА ПРОГРАМА
Цель данного пособия - помочь педагогам, школьным психологам, родителям решить задачу психологического развития младших школьников, а также обеспечить комплексный подход в организации такой работы. В данном пособии представлена программа психологического развития учащихся 1 класса. CD содержит раздаточный наглядный материал к урокам.
19,90грн.

Акционное предложение