Быстрый заказ книги

Воспитательная работа

На странице:
Сортировать по:
Шкільний гурток, Спортивний туризм (Укр)
Шкільний гурток: Спортивний туризм (Укр)
Виховна робота, Земля — це дивна казка незбагненна (у) ПРВ020
Збірка містить сценарії виховних заходів, спрямованих на формування ціннісного ставлення до природи, екологічної культури дітей і юнацтва. У книзі представлені сценарії виступу шкільних агітбригад, класних годин, позакласних виховних заходів.Для класних керівників, організаторів екологічного виховання.
Книги для сім ї. Книга зустрічей нашої родини. КНС001
Сімейні традиції мають велике значення для зміцнення родини. Не ті традиції, які відомі всім (наприклад, святкування дня народження чи Нового року), а саме ваші, унікальні, родинні. Щодня ви маєте шанс започатковувати у своїй сім’ї традиційні свята. Саме їх згадуватимуть багато років потому ваші діти. І саме ці спогади викликатимуть усмішку на їхніх обличчях. Сімейні традиції здатні поєднати людей різного віку, які мають різні погляди та захоплення.
Карманная библиотека, Большая книга игр и головоломок - 2 книга (РУС)
Большая книга игр и головоломок 2 книга Большая книга игр и головоломок для девочек и мальчиков Эта новая книга подарит юному читателю много таких полезных навыков, как сосредоточенность и концентрация внимания, логическое мышление, чувство языка. Увлекательные игры и задания на смекалку, весёлые картинки и забавные кроссворды помогут развить наблюдательность, воображение и память. Книжка интересна и полезна не только ребенку, но и родителям. Она незаменима и дома, и на даче, и в разных поездках, когда нужно занять ребенка, увлечь его интересным делом.
Шкільний гурток, Студія екологічного дизайну (Укр)
Студія екологічного дизайну Збірник містить програму занять гуртка, яка розрахована на ознайомлення з різними видами декорування (природними та синтетичними матеріалами), підготовку школярів до самостійного виготовлення ескізів, декоративних композицій та вдосконалення своїх умінь при оздобленні речей, які мають практичне застосування. Для керівників гуртків з екологічного дизайну, школярів.
Наш клас, Батьківські збори 6 кл. (Укр)
Ця книга обов’язково стане в пригоді вчителеві, який прагне згуртувати батьківський колектив класу, об’єднати дорослих навколо вирішення спільних проблем виховання та допомогти кожній родині подолати труднощі у навчанні чи вихованні дитини. А корисна добірка анкет, пам’яток та психологічних тестів також може бути використана педагогом у роботі з родинами учнів.
Наш клас, Виховна година 1 кл. (Укр)
Наш клас: Виховна година 1 кл. (Укр)
Шкільний гурток, Фольклорно-етнографічний гурток (Укр)
Шкільний гурток: Фольклорно-етнографічний гурток (Укр)
Виховна робота. НОВІ години спілкування. 4 кл. ПРВ029
Посібник містить 35 розробок тематичних годин спілкування у 4-му класі, користуючись якими класний керівник зможе без зайвого клопоту підготувати та провести виховний захід, дібрати доцільні методи та форми виховної роботи, згуртувати дитячий колектив, ро
Практ. вихов. ГПД, Система фіз.виховання у ГПД в 1-4 кл. (Укр)
Посібник призначений для організації годин фізичної культури у групах подовженого дня початкової школи. Книга містить комплекси вправ для учнів, навчальне планування годин фізичної культури, опис рухливих ігор. Пропонований посібник дозволить побудувати цілісну систему фізичного виховання в ГПД. Посібник призначений для вихователів груп подовженого дня, методистів, студентів педагогічних навчальних закладів.
СВЯТА Шкільне свято Кращі ЗИМОВІ СВЯТА Сценарії
Кращі зимові свята Мета цієї книги — допомогти вчителям в організації шкільних свят, зробити змістовним та веселим відпочинок школярів. Добірка сценаріїв, що містять багато віршів, відрізняється тематичною різноманітністю та доступністю у практичній реалізації. Збірник рекомендовано на допомогу педагогічним працівникам загальноосвітніх та позашкільних закладів освіти.
Електронний конструктор. Моя Україна. 25 років незалежності. Нац.-патріотичне вих. 5-11
Навчально-методичний посібник:унікальні презентації: 6 великих анімованих презентацій із музичним супроводом,виховні заходи: 31 сценарій у форматі .doc (Microsoft Word) із медіа презентаціями у форматі .ppt (PowerPoint), музичні твори: 8 творів:наочні матеріали для роздрукування та оформлення заходів: 40 документів,методичні рекомендації: 2 документи.Електронний конструктор уроку - 3.0зручне середовище для створення власних розробок та презентацій до них,можливість безпосередньо та швидко редагувати будь-яку частину розробки, а також презентацію,інтегровані в програму готові розробки та презентації до них.
Ігри на пляжі ДКК11
Ігри на пляжі ДКК11
Шкільний гурток, Шкільний хор (Укр)
Шкільний гурток: Шкільний хор (Укр)
Виховна робота. Люблю тебе всім серцем, рідний краю! ПРВ021
У збірці запропоновані сценарії для проведення класних годин (1-й розділ), уроків мужності (2-й розділ), позакласних виховних заходів — загальношкільних і родинних свят, розваг, фестивалів (3-й розділ).Для класних керівників, вихователів, учителів, керівників загальноосвітніх навчальних закладів.
Ігротека вихователя ГПД.ППШ281
Ігротека вихователя ГПД.ППШ281
Агрессивный ребёнок. НТ5
Почему один ребенок дерётся, другой – мучает кота, третий – грызёт ногти, а четвёртому снится, что он убегает от собак? Тема всех этих историй одна – агрессия, только проявления – разные. Эта книга для родителей о детях, которые иногда злятся и для родителей, которые сами иногда злятся. А ещё эта книга о том, как быть со злостью на самого себя, о том, откуда она берётся и как от неё избавиться.
Сегодня в школе праздник. Сценарии (Рус)
Сегодня в школе праздник. Сценарии Цель этой книги — помочь учителям в организации школьных праздников, сделать содержательным и веселым досуг детей. Подборка сценариев, в которую входит много стихотворений, игр и конкурсов, отличается тематическим разнообразием и доступностью в практической реализации. Сборник рекомендован в помощь педагогическим работникам общеобразовательных и внешкольных учреждений.
Шкільний гурток, Юні господарі лісу (Укр)
Юні господарі лісу. Шкільний гурток Посібник містить нормативні документи, за якими можна створити в навчальному закладі шкільне лісництво, рекомендації щодо оформлення навчального кабінету, програму роботи гуртка, що рекомендована Міністерством освіти України, тематику дослідницьких робіт, заняття для членів учнівського лісництва, випробувані на практиці. Для керівників учнівських лісництв, педагогів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.
Правила безпечної поведінки на вулиці ПЛ5
Правила безпечної поведінки на вулиці ПЛ5