Быстрый заказ книги

Воспитательная работа

На странице:
Сортировать по:
Народні свята РІЗДВО.Збірник матеріалів
Різдво. Збірник матеріалів. Серія Свята народні автор: Бондарук мова: укр. формат: 145х200 упаковка: 20 кількість сторінок: 112 обкладинка: м яка
17,50грн.
Шкільний гурток, Репертуарний збірник для шкільного та лялькового театру (Укр)
Репертуарний збірник для шкільного лялькового театру.  Шкільний гурток Гуртківці опанують основні етапи: роботи над змістом пєси, складння постановочного плану, ляльковедення, музичного оформлення
15,00грн.
Після уроків, Стежкою предметів 1 кл. (Укр) НОВА ПРОГРАМА поч.шк.
У зошиті вміщено цікаві інформаційні блоки у яких текст, художня діяльність і математика пов язані однією темою. Матеріал подано таким чином, щоб заохотити дитину до навчання. Запропонований посібник можна використовувати під час повторення й закріплення вивченого матеріалу, на додаткових заняттях, а також як вид домашнього завдання. Для вчителів, учнів початкової школи та їх батьків.
20,00грн.
Агресивна дитина (у) НТТ002
Чому одна дитина б ється, інша — мучить кота, третя — гризе нігті, а четвертій сниться, що вона тікає від собак? Тема усіх цих історій одна — агресія, тільки прояви — різні. Ця книга для батьків про дітей, які іноді сердяться, і для батьків, які самі іноді сердяться. А ще ця книга про те, як бути зі злістю на самого себе, про те, звідки вона береться і як її позбутися.
100,00грн.
АРТ, Розвивальні завдання для початкової школи 1 кл. (УКР)
Розвивальні завдання для початкової школи. 1 клас. Серія «АРТ» (Активний Розвиток Талантів) Комплект «Розвивальні завдання для початкової школи» складається з робочого зошиту із завданнями для дітей відповідного віку і методичних рекомендацій для дорослих щодо організації роботи з дітьми. Зошит містить комплекс занять, які сприяють розвитку у дитини необхідних у навчанні пізнавальних процесів: пам яті, уваги, логічного мислення, уяви, а також мовлення та дрібної моторики руки. Матеріал дібраний у зошиті можна використовувати на факультативах, у групах подовженого дня, при підготовці учнів до олімпіад. Окремі завдання можна використовувати на уроках мови, математики, природознавства, читання.
19,90грн.
Родинна академія, Як виховати генія
Як виховати генія За рік ваша дитина урочисто переступить поріг школи, для неї розпочнеться цікаве нове життя. Але, щоб малеча з радістю та впевненістю прийняла ці зміни, ви маєте «озброїти» її важливими знаннями дошкільної освіти. У цій книзі ви знайдете прості, доступні й водночас дієві прийоми домашньої педагогіки, що допоможуть підготувати вашого малюка до школи. Книга містить 12 розділів за кількістю місяців року, тож протягом року дитина поступово сформує достатній багаж необхідних знань
19,90грн.
Карманная библиотека, ТВ 3 книга - Велика книга ігор та головоломок (Укр)
Велика книга ігор та головоломок для дівчаток та хлопчиків – 3 кн. Велика книга ігор та головоломок для дівчаток та хлопчиків Ця нова книжка подарує юному читачеві багато таких корисних навичок, як зосередженість і концентрація уваги, логічне мислення, відчуття мови. Цікаві ігри й завдання на кмітливість, веселі картинки й забавні кросворди допоможуть розвинути спостережливість, уяву і пам’ять. Книжка цікава та корисна не лише дітям, але і їхнім батькам. Вона є незамінною і вдома, і на дачі, і в різних мандрівках, коли необхідно зацікавити дитину, зайняти її захоплюючою справою.
21,90грн.
Психолог. розвиток. молодших школярів. Розробки уроків (Укр) + ДИСК НОВА ПРОГРАМА
Цель данного пособия - помочь педагогам, школьным психологам, родителям решить задачу психологического развития младших школьников, а также обеспечить комплексный подход в организации такой работы. В данном пособии представлена программа психологического развития учащихся 1 класса. CD содержит раздаточный наглядный материал к урокам.
19,90грн.
Електронний конструктор уроку. Національно-патріотичне виховання. 1-4 кл. ЕКУ341
Навчально-методичний посібник:виховні заходи: 51 конспект у форматі .doc (Microsoft Word), 42 медіа презентації у форматі .ppt (PowerPoint), нормативні матеріали: 14 документів,методичні рекомендації: 2 документи.Електронний конструктор уроку - 3.0зручне середовище для створення власних розробок та презентацій до них,можливість безпосередньо та швидко редагувати будь-яку частину розробки, а також презентацію,інтегровані в програму готові розробки та презентації до них.
99,00грн.
Карманная библиотека, ТВ 1 книга - Велика книга ігор та головоломок (Укр)
Велика книга ігор та головоломок для дівчаток та хлопчиків Ця нова книжка подарує юному читачеві багато таких корисних навичок, як зосередженість і концентрація уваги, логічне мислення, відчуття мови. Цікаві ігри й завдання на кмітливість, веселі картинки й забавні кросворди допоможуть розвинути спостережливість, уяву і пам’ять. Книжка цікава та корисна не лише дітям, але і їхнім батькам. Вона є незамінною і вдома, і на дачі, і в різних мандрівках, коли необхідно зацікавити дитину, зайняти її захоплюючою справою.
21,90грн.
СВЯТКОВИЙ ДЕНЬ. РОДИННІ свята в школі
Пропоноване видання містить матеріали для проведення шкільних родинних свят (Дня Матері, свята 8 Березня, Дня Татуся тощо). Збірник допоможе педагогу успішно організувати і провести свято, виховати в дитячих серцях любов до своїх рідних, повагу до вчителів, наставників, шану до рідної землі. Для вчителів, організаторов позакласної роботи, студентів.
19,90грн.
Шкільний гурток, Поетично-фольклорний театр зеленый (Укр)
Поетично-фольклорний театр.  Шкільний гурток Посібник містить: - орієнтовний тематичний план занять поетично-фольклорного гуртка першого і другого років навчання, - розробки занять поетично-фольклорного театру, - методичні рекомендації для педагога, - список літератури, яка допоможе керівникам гуртків в організації їх роботи.
15,00грн.
Ми — діти твої, Україно! Сценарії заходів національного спрямування 1–4 кл
Посібник містить сценарії виховних заходів національного спрямування у 1-4-х класах, різноманітні за формою проведення (свята, години спілкування, інтелектуальні ігри, подорожі, КВК та ін.).Зручний формат та розміщення розробок на відривних аркушах дозволяють класному керівникові використовувати матеріал посібника як роздавальний, а місця для записів – робити необхідні примітки щодо виконавців ролей, музичного супроводу, дій гравців і т. ін.Для вчителів початкових класів.
30,00грн.
Виховні бесіди про правила дорожнього руху 1-4 кл
Посібник містить цікавий практичний матеріал з Правил дорожнього руху і протипожежної безпеки, які є обов’язковими для вивчення у початковій школі.Матеріали доступні й цікаві для молодших школярів.Вони можуть бути використані на уроках, у позаурочний час, для проведення бесід і веселих свят.
64,90грн.
Після уроків, Стежкою предметів 1 кл. (Укр.)
Після уроків: Стежкою предметів 1 кл. У зошиті вміщено цікаві інформаційні блоки у яких текст, художня діяльність і математика пов язані однією темою. Матеріал подано таким чином, щоб заохотити дитину до навчання. Запропонований посібник можна використовувати під час повторення й закріплення вивченого матеріалу, на додаткових заняттях, а також як вид домашнього завдання.
20,00грн.
Шкільний гурток, Репертуарний збірник поетично-фольклор театру красний(у)
Посібник містить: • п’єси, які можна поставити на шкільній сцені, • музично-театралізовані забави, які відображають календарну обрядовість українського народу, • вистави, з допомогою яких діти зможуть оволодіти основами акторської майстерності.
15,00грн.
СВЯТА Школьный праздник Merry Holidays at School. Сценарии (РУС)
Посібник покликаний допомогти вчителям англійської мови в організації шкільних свят і різноманітних позакласних заходів. Книга створена з урахуванням принципів особистісно орієнтованого навчання, що має на меті викликати інтерес учнів до вивчення іноземної (англійської) мови, cформувати вміння розуміти її на слух, поповнювати словниковий запас, розвивати мовні навички. Тематика сценаріїв і комунікативна спрямованість завдань сприяєтиме підвищенню мотивації молодших школярів до навчання. Для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів, працівників позашкільних закладів освіти, студентів-практикантів.
19,90грн.
Розумні прогулянки, Лісовий Квест, або Як провести вихідний у лісі (у) РПР005
Ця захоплива книга допоможе дбайливим батькам по-новому подивитися на щоденні прогулянки з дитиною. Виявляється, на прогулянці можна не лише кататися на велосипеді і ліпити в пісочниці паски з піску. Разом з малюком можна вирушити до лісу або найближчого лісопарку, де приховано багато цікавих сюрпризів і несподіванок. Завдання, зібрані в книзі, допоможуть дитині більше дізнатися про лісових мешканців, а також потренувати свою кмітливість, пам ять і увагу.
35,00грн.
АРТ, Розвивальні завдання для початкової школи 2 кл. (УКР)
Розвивальні завдання для початкової школи. 2 клас. Серія «АРТ» (Активний Розвиток Талантів) Комплект «Розвивальні завдання для початкової школи» складається з робочого зошиту із завданнями для дітей відповідного віку і методичних рекомендацій для дорослих щодо організації роботи з дітьми.
19,90грн.
СВЯТА Шкільне свято Merry Holidays at School. Сценаріі
Посібник покликаний допомогти вчителям англійської мови в організації шкільних свят і різноманітних позакласних заходів. Книга створена з урахуванням принципів особистісно орієнтованого навчання, що має на меті викликати інтерес учнів до вивчення іноземної (англійської) мови, cформувати вміння розуміти її на слух, поповнювати словниковий запас, розвивати мовні навички. Тематика сценаріїв і комунікативна спрямованість завдань сприяєтиме підвищенню мотивації молодших школярів до навчання. Для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів, працівників позашкільних закладів освіти, студентів-практикантів.
19,90грн.