Быстрый заказ книги

Управление

На странице:
Сортировать по:
Портфоліо педагога АШ61
Книга містить детальний опис педагогічного портфоліо, методичні поради щодо його складання. Наведені приклади порт фоліо вчителя, методичного кабінету, методичного об єднання. Матеріали стануть у нагоді при вивченні досвіду роботи педагогічних працівників, а також при підготовці до атестації.Окремий розділ присвячено складанню учнівського порт фоліо.Для керівників шкіл, їх заступників, педагогів, а також для методистів та спеціалістів органів управління освітою, які опікуються питаннями атестації.
Сексуальная энциклопедия для подростков (Русс) ТБ12
Сексуальная энциклопедия для подростков (Русс) ТБ12
ПРОГРАМИ факультатив. курсів та курсів за вибором для спеціал. шкіл МУЗИЧ. ПРОФІЛЮ(Укр) ФАКУЛЬТАТИВ
Програми факультативних курсів та курсів за вибором для спеціалізованих загальноосвітніх шкіл МУЗИЧНОГО ПРОФІЛЮ (хореографія, ритмика, театр, муз.інструменти, хоровий клас, муз.ансамблі) Збірники програм укладені відповідно до Типового навчального плану спеціалізованих загальноосвітніх шкіл музичного профілів. Програми розроблено авторами та авторськими колективами з різних регіонів України, до складу яких увійшли вчителі, методисти, науковці, зокрема співробітники Академії педагогічних наук України. Збірники призначені для вчителів спеціалізованих загальноосвітніх шкіл музичного профілю.
Помічник класного керівника. 2 клас.ЕКУ216
Помічник класного керівника. 2 клас.ЕКУ216
Наша школа, Виховна робота в школі, тренінги для вчителів (Укр) + ДИСК
Наша школа: Виховна робота в школі: тренінги для вчителів (Укр) + ДИСК
Педагогичний бестселер Практичне виховання в школі
Педагогичний бестселер Практичне виховання в школі
Педагогічний пошук, Директор школи та громадсько-педагогічне керування навч-вих.процесом у школі
Цю книгу присвячено організаційним формам та організації діяльності педагогічного колективу та громадськості в межах переходу від адміністративно-командного стилю та методів керування до громадсько-адміністративних форм керування навчально-виховним процесом, залучення та активізації всіх сил соціуму в інтересах підвищення ролі та якості освіти та виховання підростаючого покоління.
Планування діяльності загальноосвітнього навчального закладу.АШ64
Планування діяльності загальноосвітнього навчального закладу.АШ64
Атестація педагогічних працівників АШ56
Книга містить нормативні документи щодо підготовки, організації та проведення атестації. Наведені алгоритми допоможуть вивчити та оцінити досвід роботи педагогічних працівників, а також організувати та провести атестацію відповідно до  чинного законодавства.Окремий розділ присвячено атестації непедагогічних працівників.Для керівників шкіл, їх заступників, методистів та спеціалістів органів управління освітою, які опікуються питаннями атестації.
Сексуальна єнциклопедія для підлітків (Укр) ТБ8
Сексуальна єнциклопедія для підлітків (Укр) ТБ8
Нові пед. технології, МЕТОД ПРОЕКТІВ у початковій школі (Укр.)
Нові пед. технології: МЕТОД ПРОЕКТІВ у початковій школі (Укр.)
КНИГА алфавітна НОВА Спец цена
КНИГА алфавітна НОВА Спец цена
Класний керівник, Попередження нещасних випадків серед дітей шкільного віку
Попередження нещасних випадків серед дітей шкільного віку Підліткова неврівноваженість, агресивність, схильність до прийняття необдуманих рішень часто призводять до біди. На превеликий жаль, останнім часом ризик, що дитина стане на шлях, з якого немає повернення, дуже великий. Як вчасно помітити
Нові формати освіти. Маленькі секрети учительського успіху. Навчаємо за радістю. НФМ002
Це книга про правду… про правду шкільного життя у всьому його різноманітті. Значна частина книги написана з власного досвіду роботи в школі, — авторці є про що згадати і є про що розповісти. Крім ліричних спогадів та критичних міркувань, у книзі багато порад (педагогічних прийомів), які стануть у пригоді молодим колегам або майбутнім - студентам педагогічних вишів. Авторка сподівається, що досвідчені колеги теж зацікавляться книгою, адже вона дозволить поглянути на шкільну буденність по-новому.
Правила безопасного поведения во время отдыха ПЛ10
Правила безопасного поведения во время отдыха ПЛ10
КНИГА протоколів засідання пед.ради НОВА 2014 Спец цена
КНИГА протоколів засідання пед.ради НОВА 2014 Спец цена
КНИГА внутрішнього контролю НОВА Спец цена
КНИГА внутрішнього контролю НОВА Спец цена
Класний керівник, Щоденник класного керівника 1-4 кл. (Укр)
Дане видання містить: - перелік основних нормативно-правових документів, - декларацію прав дитини, - графіки контролю за досягненнями учнів, - шаблони протоколів, зразки анкет, - тематику батьківських зборів у початкових класах, - методичні рекомендації та поради класним керівникам і батькам, - положення про класного керівника.
Робочий зошит заступника директора з навч.-вих. (метод. роб.) АШШ010
У книзі надано методичні рекомендації з відвідування та аналізу уроків, протоколи та бланки для записів наслідків внутрішнього контролю.