Быстрый заказ книги

Управление

На странице:
Сортировать по:
Організація психологічної служби школи ПСШ19
Сучасну школу неможливо уявити без професійної, дієвої психологічної служби.Як раціонально організувати її роботу? Які проблеми вона вирішує? Які її основні напрямки та види діяльності? Які сучасні форми та методи роботи слід використовувати? Як зробити шкільну психологічну службу невід’ємною частиною навчально-виховного процесу?Цим і багатьом іншим практичним питанням присвячено посібник ,який стане у пригоді і психологам, і шкільним адміністраторам.
Класний керівник, Щоденник класного керівника 1-4 кл. (Укр)
Дане видання містить: - перелік основних нормативно-правових документів, - декларацію прав дитини, - графіки контролю за досягненнями учнів, - шаблони протоколів, зразки анкет, - тематику батьківських зборів у початкових класах, - методичні рекомендації та поради класним керівникам і батькам, - положення про класного керівника.
Індивідуальне навчання учнів 1-4 класів, нормативно-правове забезпечення.ППШ285
Індивідуальне навчання учнів 1-4 класів: нормативно-правове забезпечення.ППШ285
Контрольно-аналітична діяльність керівника навчального закладу.АШ50
У книзі представлено теоретичні засади реалізації функцій контролю та аналізу, основи аудиторської діяльності. Представлено кращий досвід організації внутрішньошкільного контролю та педагогічного аналізу в школі. Надано кваліметричні моделі та діагностичні матеріали для оцінки окремих аспектів навчально-виховного процесу і роботи персоналу навчального закладу.Для керівників навчальних закладів
Шкільна бібліотека, сценарії бібліотечних заходів.ШБ2
У збірці представлені розробки бібліотечних свят, читацьких конференцій, літературних вечорів, вікторин та інших заходів, присвячених книзі, творчості письменників і поетів.Для шкільних бібліотекарів, організаторів виховної роботи
КНИГА обліку руху трудових книжок та вкладишів до них
Книга обліку руху трудових книжок і вкладишів до них Кіл-ть сторінок: 96 Тип обкладинки: Мягкая Формат: 290 x 205 Мова: Укр
Професійний довідник учителя трудового навчання.ПТ43
Професійний довідник учителя трудового навчання.ПТ43
КНИГА обліку і видачі атестатів НОВА 2014 Спец цена
КНИГА обліку і видачі атестатів НОВА 2014 Спец цена
Наша школа, Порадник керівника ДНЗ (у)
Наша школа: Порадник керівника ДНЗ (у)
КНИГА обліку руху учнів новий
Помічник класного керівника. 3 клас.ЕКУ217
Помічник класного керівника. 3 клас.ЕКУ217
Наша школа, Якість освіти в навчальному закладі (Укр) + ДИСК
Наша школа: Якість освіти в навчальному закладі (Укр) + ДИСК
Прийоми педагогічної техніки. НФМ001
Ця книга-методика адресована вчителям-практикам і методистам незалежно від предметної спеціалізації.
Нові формати освіти. Звичайні форми роботи — новий підхід, розвиваємо ключові компетентності. НФМ004
Посібник містить докладний та зрозумілий виклад вимог нової української школи щодо формування в учнів необхідних компетентностей. Схарактеризовано інтерактивні методи й візуальні засоби навчання, розглянуто їхню роль у розвитку ключових та предметних компетентностей на прикладі викладання окремих предметів шкільного курсу.Для вчителів-предметників ЗНЗ, викладачів коледжів і технікумів, студентів відповідного фаху педагогічних вишів.
Помічник класного керівника. 2 клас.ЕКУ216
Помічник класного керівника. 2 клас.ЕКУ216
Портфоліо педагога АШ61
Книга містить детальний опис педагогічного портфоліо, методичні поради щодо його складання. Наведені приклади порт фоліо вчителя, методичного кабінету, методичного об єднання. Матеріали стануть у нагоді при вивченні досвіду роботи педагогічних працівників, а також при підготовці до атестації.Окремий розділ присвячено складанню учнівського порт фоліо.Для керівників шкіл, їх заступників, педагогів, а також для методистів та спеціалістів органів управління освітою, які опікуються питаннями атестації.
Сексуальная энциклопедия для подростков (Русс) ТБ12
Сексуальная энциклопедия для подростков (Русс) ТБ12
Нові педагогічні технології, МЕТОД ПРОЕКТІВ у практиці сучасної школи (Укр.)
Пропонований посібник містить рекомендації щодо використання методу проектів у процесі організації навчального процесу, а також практичні розробки загальношкільних, міжшкільних та телекомунікаційних проектів у межах програми Міністерства освіти і науки України з різних предметів. Книга адресована педагогам, які мають бажання працювати за проектною технологією та цікавляться інноваціями в освіті, а також адміністрації навчальних закладів, які впроваджують метод проектів нарівні з іншими освітніми технологіями.
Планування діяльності загальноосвітнього навчального закладу.АШ64
Планування діяльності загальноосвітнього навчального закладу.АШ64