Быстрый заказ книги

Управление

На странице:
Сортировать по:
Класні години із соціальним педагогом СЦ9
У посібнику представлені докладні розробки класних годин для учнів 1-11 класів, які можуть провести  разом класний керівник і соціальний педагог.  Заходи присвячені найрізноманітнішим темам , що зацікавлять учнів – спілкування з однолітками, екологія, шкідливі звички, здоров я та ін.Для соціальних педагогів,  класних керівників та шкільних психологі
20,00грн.
Класний керівник, Батьківські збори 10-11 кл. (Укр)
Батьківські збори 10-11 кл. Даний посібник містить розробки тематичних бесід із батьками, анкети, тести для батьків та учнів, пам’ятки та поради для батьків із виховання дітей, а також педагогічні практикуми для батьків. Видання допоможе класному керівникові дослідити взаємовідносини в родинах учнів класу, більше дізнатися про особистості учнів та їхніх батьків, покращити спілкування між учителем та батьками, надати батькам слушні поради з актуальних проблем сучасного виховання, за допомогою батьків визначити доцільні методи виховання учнів та сприяти зміцненню батьківського колективу.
19,90грн.
Нові формати освіти. Маленькі секрети учительського успіху. Навчаємо за радістю. НФМ002
Це книга про правду… про правду шкільного життя у всьому його різноманітті. Значна частина книги написана з власного досвіду роботи в школі, — авторці є про що згадати і є про що розповісти. Крім ліричних спогадів та критичних міркувань, у книзі багато порад (педагогічних прийомів), які стануть у пригоді молодим колегам або майбутнім - студентам педагогічних вишів. Авторка сподівається, що досвідчені колеги теж зацікавляться книгою, адже вона дозволить поглянути на шкільну буденність по-новому.
65,00грн.
Олімпіадні завдання з основних дисциплін ППШ103
Посібник містить різноманітні олімпіадні завдання з основних дисциплін у початковій школі.Надані завадання сприятимуть розвитку інтелектуальних здібностей та розкриттю творчого потенціала учнів 1–4 класів.
20,00грн.
Організація психологічної служби школи ПСШ19
Сучасну школу неможливо уявити без професійної, дієвої психологічної служби.Як раціонально організувати її роботу? Які проблеми вона вирішує? Які її основні напрямки та види діяльності? Які сучасні форми та методи роботи слід використовувати? Як зробити шкільну психологічну службу невід’ємною частиною навчально-виховного процесу?Цим і багатьом іншим практичним питанням присвячено посібник ,який стане у пригоді і психологам, і шкільним адміністраторам.
15,00грн.
Класний керівник, Година спілкування 9 кл. (Укр)
Година спілкування 9 клас Даний посібник містить розробки тематичних годин спілкування з учнями 9-го класу. Мета книги — допомогти класному керівникові урізноманітнити і збагатити власну педагогічну діяльність, дібрати доцільні методи та форми виховної роботи, спрямовані на формування і розвиток гармонійних, інтелектуально і духовно багатих особистостей. Запропоновані розробки традиційних виховних заходів відрізняються тематичною різноманітністю бесід, розмаїттям цікавих творчих завдань і доступністю у практичній реалізації.
19,90грн.
Робочий зошит заступника директора з навч.-вих. (метод. роб.) АШШ010
У книзі надано методичні рекомендації з відвідування та аналізу уроків, протоколи та бланки для записів наслідків внутрішнього контролю.
85,00грн.
Педагогічна майстерня. Виховуємо дітей змалку
Виховуємо дітей змалку Посібник призначений для виховної роботи в початковій школі. Містить авторські оповідання й казки на етично-моральну тематику за мотивами народних казок, прислів’їв і приказок, зразки розробок занять за цими творами. У додатках подані вірші, прислів’я, афоризми та правила поведінки в громадських місцях, що стануть у нагоді під час підготовки й проведення виховних заходів.
15,00грн.
Отзывов: 1
Контрольно-аналітична діяльність керівника навчального закладу.АШ50
У книзі представлено теоретичні засади реалізації функцій контролю та аналізу, основи аудиторської діяльності. Представлено кращий досвід організації внутрішньошкільного контролю та педагогічного аналізу в школі. Надано кваліметричні моделі та діагностичні матеріали для оцінки окремих аспектів навчально-виховного процесу і роботи персоналу навчального закладу.Для керівників навчальних закладів
25,00грн.
Класний керівник, Попередження нещасних випадків серед дітей шкільного віку
Попередження нещасних випадків серед дітей шкільного віку Підліткова неврівноваженість, агресивність, схильність до прийняття необдуманих рішень часто призводять до біди. На превеликий жаль, останнім часом ризик, що дитина стане на шлях, з якого немає повернення, дуже великий. Як вчасно помітити
17,50грн.
Вихователю ГПД. У другу половину дня. Методичний посібник для вихователів груп продовженого дня. ППВ
Посібник висвітлює особливості організації педагогічного процесу в групі продовженого дня (початкова школа). Матеріал подано за блок-схемами: «Самопідготовка — обов’язкове заняття у групі продовженого дня», «Організація дозвілля молодших школярів», «Використання здоров’язбережувальних технологій у групі продовженого дня», «Виховна робота як засіб формування світогляду учнів початкових класів».До уваги вихователів ГПД пропонуються методичні та дидактичні матеріали з цих тем.Для практичного використання у роботі вихователями груп продовженого дня.
35,00грн.
Педагогічний пошук, Метод проектів у виховному процесі
Метод проектів у виховному процесі автор: Романовська мова: укр. формат: 145х200 упаковка: 10 кількість сторінок: 260
15,00грн.
Портфоліо педагога АШ61
Книга містить детальний опис педагогічного портфоліо, методичні поради щодо його складання. Наведені приклади порт фоліо вчителя, методичного кабінету, методичного об єднання. Матеріали стануть у нагоді при вивченні досвіду роботи педагогічних працівників, а також при підготовці до атестації.Окремий розділ присвячено складанню учнівського порт фоліо.Для керівників шкіл, їх заступників, педагогів, а також для методистів та спеціалістів органів управління освітою, які опікуються питаннями атестації.
25,00грн.
КНИГА обліку руху трудових книжок та вкладишів до них
Книга обліку руху трудових книжок і вкладишів до них Кіл-ть сторінок: 96 Тип обкладинки: Мягкая Формат: 290 x 205 Мова: Укр
20,00грн.
Планування роботи школи АШ39
Представлено докладні методичні рекомендації щодо планування роботи школи відповідно до чинної нормативно- правової бази й сучасних вимог управління. Надані зразки річних планів роботи загальноосвітніх навчальних закладів, на основі яких будь-який керівник може скласти свій власний план згідно зі спеціфікацією свого навчального закладу.
30,00грн.
Атестація педагогічних працівників АШ56
Книга містить нормативні документи щодо підготовки, організації та проведення атестації. Наведені алгоритми допоможуть вивчити та оцінити досвід роботи педагогічних працівників, а також організувати та провести атестацію відповідно до  чинного законодавства.Окремий розділ присвячено атестації непедагогічних працівників.Для керівників шкіл, їх заступників, методистів та спеціалістів органів управління освітою, які опікуються питаннями атестації.
30,00грн.
КНИГА обліку руху учнів новий
Журнал обліку руху учнів
21,90грн.
ПРОГРАМИ факультатив. курсів та курсів за вибором для спеціал. шкіл МУЗИЧ. ПРОФІЛЮ(Укр) ФАКУЛЬТАТИВ
Програми факультативних курсів та курсів за вибором для спеціалізованих загальноосвітніх шкіл МУЗИЧНОГО ПРОФІЛЮ (хореографія, ритмика, театр, муз.інструменти, хоровий клас, муз.ансамблі) Збірники програм укладені відповідно до Типового навчального плану спеціалізованих загальноосвітніх шкіл музичного профілів. Програми розроблено авторами та авторськими колективами з різних регіонів України, до складу яких увійшли вчителі, методисти, науковці, зокрема співробітники Академії педагогічних наук України. Збірники призначені для вчителів спеціалізованих загальноосвітніх шкіл музичного профілю.
20,00грн.
Концепції та програми розвитку школи. АШ57
У збірці представлені зразки концепцій і програм розвитку навчальних закладів, надано алгоритм діяльності школи закладу з підготовки стратегічних планів.Для керівників навчальних закладів
30,00грн.
Мистецтво управління школою АШ42
У книзі зібрані найбільш значущі праці відомого вченого і педагога сучасності. Певною мірою книга є абеткою керівника школи, дороговказом на складному шляху побудови сучасного навчального закладу. Особливу увагу автор приділив моделюванню педагогічних процесів, побудові моделей учасників навчального-виховного процесу. Окремі розділи присвячені психології управління, організації навчання учнів, розбудові методичної та дослідно-експериментальної роботи. Для керівників навчальних закладів.
30,00грн.

Акционное предложение