Быстрый заказ книги

Труды

На странице:
Сортировать по:
Трудове навчання КАРТКИ 3 кл. (Укр) до альбома НОВА ПРОГРАМА
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
Трудове навчання 1 кл (у) Альбом-посібник
Зміст уроків пропонованого посібника відповідає Державному стандарту початкової освіти, чинній програмі з трудового навчання для 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів і підручнику В.П. Тименко, І.М. Веремійчик. Трудове навчання. 1 клас. Альбом містить практичний матеріал, що урізноманітнює процес навчання, унаочнює етапи виконання завдань. Для учнів 1 класу, учителів, батьків.
Трудове навчання 3 кл (у) Альбом Умійко до підр. Котелянец
В альбомі-посібнику запропоновано творчі завдання для уроків трудового навчання в 3 класі, розроблені відповідно до нової програми МОН України (В. К. Сидоренко та ін. Трудове навчання. 1–4 класи) і підручника В. К. Сидоренко, Н. В. Котелянець, О. В. Агєєва «Трудове навчання. 3 клас», спрямовані на розвиток універсальних творчих якостей та сенсорних здібностей учнів.Для учнів 3 класу, учителів початкових класів, учителів трудового навчання, батьків.
Альбом. Трудове навчання 6 кл. (Укр) Технічні види праці (хлопці)
Навчально-методичний посібник з об’єктами технологічної діяльності розроблений відповідно до чинної програми з трудового навчання для 6 класів (технічні види праці).Альбом адресований учням закладів загальної середньої освіти, учителям трудового навчання і технологій.
Атлас творчий 3-4 кл. для справжніх мандрівн.та знавців культури,звичаїв,традицій різних країн світу
На сторінках видання учні 3-4 класів отримають інформацію про навколишній світ, здійснять віртуальну подорож різними країнами. Ознайомляться з культурою інших народів. Практичні та творчі завдання, робота з картами, схемами, таблицями допоможуть набути необхідних знань та вмінь, які знадобляться в подальшому житті. Видання можно використовувати на уроках під час вивчення курсу Я у світі, а також у позаурочний час.
Альбом. Трудове навчання 3 кл. до підр. Веремійчика І.М, Тименка В.П. (Укр) НОВА ПРОГРАМА
Посібник створений відповідно до програми (2011р.) для 3 класів та підручника І. М. Веремійчика, В. П. Тименка (Київ «Генеза», 2013). Альбом містить творчі завдання з трудового навчання, зразки готових виробів, схеми для виконання виробів, які мають виготовити учні, розвивальні завдання, загадки, вірші та кросворди, а також правила безпечної роботи з інструментами. У додатку до альбому подані шаблони для виготовлення окремих виробів. Призначено для організації роботи учнів 3 класів загальноосвітніх навчальних закладів на уроках трудового навчання, учителів початкових класів, студентів вищих навчальних педагогічних закладів.
Трудове навчання Робочий зошит 8 кл. Хлопці та дівчата (Укр) Оновл . прогр.
Зошит для проектування з трудового навчання укладений відповідно до вимог оновленої програми.Його структура відображає етапи проектування, які виконують учні під керівництвом педагога. Також у зошиті подано зразки готових учнівських проектів.Посібник рекомендований до використання учнями 8 класу (хлопчиками і дівчатами) та вчителями з трудового навчання.За загальною редакцією Дятленка С. М.
Практикум вчителя праці , МАКРАМЕ
Практикум вчителя праці. Макраме Пропонований посібник «Макраме» містить: - стислий виклад теоретичних основ макраме та інструкції до виконання практичних завдань, - послідовність виконання певних трудових процесів, - рисунки, рекомендації, поради для вчителя та учнів.
Трудове навчання П-К 7-9 кл. Технологія плетіння з лози (варіат.модуль)
Трудове навчання П-К 7-9 кл. Технологія плетіння з лози (варіат.модуль)
Усі уроки технологій. 10-11 кл. Кн. 3. Техіка декор-ужитков. мистецтва. Дизайн сучас. одягу. ТНУ020
У посібнику розміщено теоретичні та практичні відомості до навчальних модулів «Техніки декоративно-ужиткового мистецтва», «Дизайн сучасного одягу», «Краса та здоров’я», «Ландшафтний дизайн».Запропоновані доробки допоможуть учителеві технологій, який викладає у 10-11 класах, зробити уроки цікавими та методично насиченими на засадах компетентнісного підходу. Відповідно до нового змісту навчальної програми з технологій 2017 р.Для вчителів технологій.Особливу увагу приділено розвиваючої діяльності та формування ключових і предметних компетенцій, інноваційних та інтерактивних методах навчання.Посібник містить теоретичні та практичні відомості до навчальних модулів:• «Техніки декоративно-ужиткового мистецтва», • «Дизайн сучасного одягу», • «Краса та здоров’я», • «Ландшафтний дизайн»
Мій конспект. Трудове навчання. 4 клас (за підр. Веремійчика,Тименка) ПШМ188
Мій конспект. Трудове навчання. 4 клас (за підр. Веремійчика, Тименка) ПШМ188
Трудове навчання 4 кл (у) Робочий зошит-альбом
Матеріал посібника відповідає чинній програмі з трудового навчання для 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Альбом містить творчі завдання з використанням різних технік та матеріалів. Для учнів, учителів, батьків.
В стране мастеров 3 кл (р) Рабочая тетрадь
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
Трудове навчання Робочий зошит 6 кл. Хлопці та дівчата (Укр) Оновл. прогр.
Зошит для проектування з трудового навчання укладений відповідно до вимог оновленої програми.Його структура відображає етапи проектування, які виконують учні під керівництвом педагога. Також у зошиті подано зразки готових учнівських проектів. Посібник рекомендований до використання учнями 6 класу (хлопчиками і дівчатами) та вчителями з трудового навчання.За загальною редакцією Дятленка С. М.
Практикум вчителя праці , В язання гачком. Ткацтво
Практикум вчителя праці. В язання гачком. Ткацтво Пропонований посібник містить: - стислий виклад теоретичних аспектів таких видів декоративно-ужиткового мистецтва, як в язання гачком і ткацтво, - інструкційні рекомендації щодо виконання практичних завдань, - рисунки, поради для педагогів і школярів.
Тиждень трудового навчання. 5-11 класи. Найкращі сценарії (У), 14, Позакласні заходи ~ ПТ46 ПРР001,
У посібнику запропоновано найкращий досвід творчих учителів трудового навчання, який допоможе у проведенні тематичного тижня та інших форм позакласної діяльності у 5-11 класах. До збірки включені варіанти планів тематичного тижня, методичні рекомендації щодо їх проведення, сценарії оригінальних позакласних заходів, вірші, кросворди, ребуси тощо. Унікальність збірки в різноманітності авторських підходів до проведення позакласної роботи.Для вчителів трудового навчання.
УСІ уроки. Усі уроки технологій. 10-11 кл. Кн. 2. Дизайн предм. та інтер’єра. Кулінарія. Комп. проек
У посібнику розміщено теоретичні та практичні відомості до навчальних модулів «Дизайн предметів інтер’єру», «Кулінарія», «Комп’ютерне проектування».Запропоновані доробки допоможуть учителеві технологій, який викладає у 10-11 класах, зробити уроки цікавими та методично насиченими на засадах компетентнісного підходу. Відповідно до нового змісту навчальної програми з технологій 2017 р.Для вчителів технологій.Особливу увагу приділено розвиваючої діяльності та формування ключових і предметних компетенцій, інноваційних та інтерактивних методах навчання.Посібник містить теоретичні та практичні відомості до навчальних модулів:• «Дизайн предметів інтер’єру», • «Кулінарія», • «Комп’ютерне проектування».
Мій конспект.Трудове навчання 3 кл (за підр І. М. Веремійчика, В. П. Тименка) ПШМ30 ПШМ083
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
УСІ уроки. Усі уроки трудового навчання. 8 кл. Інваріативний блок 1 (для хлопців). ТНУ013
У посібнику розміщені розробки уроків інваріантної складової (Блок 1). Зміст посібника відповідає новому Державному стандарту базової і повної загальної середньої освіти (зміни 2015 року). Посібникмістить календарно-тематичне планування, теоретичні відомості, інформаційні картки, банк ідей, ілюстративний матеріал.Для вчителів трудового навчання, які викладають у 8 класах у групах хлопців.