Быстрый заказ книги

Труды

На странице:
Сортировать по:
Технології 11 кл. Розробки уроків. НОВИЙ майстер-клас
Посібник складено відповідно до чинної навчальної програми з технологій для 11 класу (рівень стандарту й академічний рівень). Видання містить орієнтовне тематичне планування й розробки занять інваріантної частини програми (базового модуля), у тому числі підсумкового тематичного контролю. Також у посібнику наводяться конспекти нестандартних уроків, провести які можна за наявності вільного часу й зацікавленості учнів у цьому предметі. Пропоновані практичні заняття дадуть можливість закріпити отримані знання дослідним шляхом і в ігровій формі, що робить поставлене завдання найбільш досяжним. Для вчителів предмета «Технології», студентів педагогічних навчальних закладів.
Трудове навчання. Альбом-посібник для 4-го класу Оновл.пр
Трудове навчання. Альбом-посібник для 4-го класу Оновл.пр
У країні майстрів 4 кл (у) Робочий зошит-альбом
Складова НМК для 3 класу з образотворчого мистецтва. Робочий зошит укладений відповідно до підручника. Уміщує завдання, зазначені у підручнику зі сторінками, на яких передбачено варіанти його виконання.
Усі уроки трудового навчання. 10-11 кл Варіативний блок.Виготовлення макетів.ТНУ5 ТНУ009
Усі уроки трудового навчання. 10-11 кл Варіативний блок.Виготовлення макетів.ТНУ5 ТНУ009
Трудове навчання 3 кл (у) Робочий зошит-альбом
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
Як працювати з комплектом робочих зошитів Творчий проект. Методичні рекомендації 5-9 кл ТНП006
Посібник містить методичні рекомендації щодо ефективної організації роботи учнів із щоденниками проектної діяльності. Автором окреслено актуальність створеного комплекту, докладно розглянуто особливості роботи на кожному з етапів проектування, наведено практичні поради, які допоможуть продуктивно виконувати творчі проекти на уроках трудового навчання.Методичні рекомендації стануть у нагоді педагогам-технологам та їх вихованцям, студентам технологічних факультетів.
Лицювальник-плиточник (укр)
Цей навчальний посібник створено на основі модульної системи професійного навчання, розробленої Міжнародною організацією праці. Теоретичний матеріал поданий у такому обсязі, який потрібен для засвоєння в першу чергу трудових навичок і передбачений вимогами кваліфікаційної характеристики професії.
Мій конспект.Трудове навчання 6 кл. Блок 1 (за підр. В.К. Сидоренка).ТНМ006
НОВА ПРОГРАМА !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
Трудове навчання 4 кл (у) Робочий зошит-альбом
Матеріал посібника відповідає чинній програмі з трудового навчання для 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Альбом містить творчі завдання з використанням різних технік та матеріалів. Для учнів, учителів, батьків.
ТЕХНОЛОГІЇ підручник 11 кл (укр) Литера
Підручник для загальноосвітніх навчальних закладів рівень стандарту, академічний рівень.
Альбом. Трудовое обучение 2 кл. к учебн. Сидоренко, Котелянец (РУС) НОВАЯ ПРОГРАММА
Альбом. Трудовое обучение 2 кл. к учебн. Сидоренко, Котелянец (РУС) НОВАЯ ПРОГРАММА
Трудове навчання ПК 8 кл. Технологія виготовлення швейних виробів (інваріантний модуль)(Укр) + СК
Посібник укладено відповідно до нової навчальної програми з курсу «Трудове навчання» для 8 класу. Видання містить розробки занять інваріантної частини програми. У посібнику представлені також практичні заняття, які дають можливість закріпити отримані знання дослідним шляхом.До посібника додається скетч-карта для безкоштовного завантаження додатків, які містять календарний план, шаблони уроків та роздавальні матеріали для учнів. Кожний із цих компонентів можна відредагувати в редакторі Word і роздрукувати.
Усі уроки трудового навчання (хлопці) 6 кл. Інваріантний модуль.ТНУ3 ТНУ008
Усі уроки трудового навчання (хлопці) 6 кл. Інваріантний модуль.ТНУ3 ТНУ008
Мій конспект.Трудове навчання. 3 кл (за підруч. В.К.Сидоренка, Н.В.Котелянець, О.В.Агєєвої.).ПШМ29
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
Усі уроки трудового навчання (хлопці) 5-6 кл. Варіативна складова (у) ТНУ012
У посібнику наведено розробки уроків варіативних модулів «Технологія виконання електротехнічних робіт», «Технологія виготовлення сувенірів із деревних матеріалів». Висвітлені сучасні підходи до організації педагогічного процесу, які спрямовані на формування пізнавального інтересу до предмета, підвищення якості навчання учнів, формування їхніх життєвих умінь і навичок.
Трудове навчання 2 кл (у) Маленький трудівничок
Альбом-посібник з трудового навчання Маленький трудівничок 2 кл Роговська універсальний Видавництво Підручники та Посібники описание: В альбомі-посібнику запропоновано творчі завдання для уроків трудового навчання в 2 класі, розроблені відповідно до нової програми МОН України (В. Сидоренко та ін. Трудове навчання. 1–4 класи) і спрямовані на розвиток універсальних творчих якостей та сенсорних здібностей учнів. Для учнів 2-го класу, учителів початкових класів, учителів трудового навчання, батьків.
Альбом. Трудове навчання 3 кл. до підр. Веремійчика І.М, Тименка В.П. (Укр) НОВА ПРОГРАМА
Посібник створений відповідно до програми (2011р.) для 3 класів та підручника І. М. Веремійчика, В. П. Тименка (Київ «Генеза», 2013). Альбом містить творчі завдання з трудового навчання, зразки готових виробів, схеми для виконання виробів, які мають виготовити учні, розвивальні завдання, загадки, вірші та кросворди, а також правила безпечної роботи з інструментами. У додатку до альбому подані шаблони для виготовлення окремих виробів. Призначено для організації роботи учнів 3 класів загальноосвітніх навчальних закладів на уроках трудового навчання, учителів початкових класів, студентів вищих навчальних педагогічних закладів.
Декупаж. Ukrhandmade
Декупаж – простая, но очень эффектная техника декорирования. Издательство АССА выпустило новую книгу в серии Ukrhandmade, посвященную этому современному виду творчества. В издании подробно рассмотрены материалы и различные техники. Читатель узнает кракелюрных лаках, клее для декупажа, шеллаке, гуммиарабике, битуме, патине и финишных составляющих. Для начинающих декупаж будет интересен детальным обзором самой техники. В книге представлены как поэтапные инструкции, так и тонкости мастерства, секреты и рекомендации, которые сделают конечный продукт более привлекательным.В качестве декора стандартно используются салфетки для декупажа, автор издания также рассматривает другие печатные формы как источник украшения. Издание богато проиллюстрировано, представлены пошаговые инструкции …
Трудове навчання Альбом-посібник для 4-го кл
В альбомах подано поурочні розробки з трудового навчання 2-4 класах, складені відповідно до вимог навчальної програми. Запропоновані матеріали допоможуть учителям організувати уроки за рівнями складності, за видами роботи з папером, картоном, природними матеріалами, нитками й волокнистими матеріалами тощо.
Альбом. Трудове навчання 2 кл. до підр. Сидоренка, Котелянець (Укр) НОВА ПРОГРАМА
Альбом. Трудове навчання 2 кл. до підр. Сидоренка, Котелянець (Укр) НОВА ПРОГРАМА