Быстрый заказ книги

Труды

На странице:
Сортировать по:
Мій конспект.Трудове навчання. 6 кл Блок 1 (за підр. Б. М. Терещука)ТНМ1 ТНМ002
НОВА ПРОГРАМА !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
Мій конспект. Трудове навчання. 8 кл. Блок 2. ТНМ013
У посібнику представлені розробки уроків для всіх занять курсу та описані всі практичні роботи, передбачені програмою. Посібник має на меті підтримати методичну творчість учителя під час підготовки до уроків, забезпечити його інформацією, матеріалами, які допоможуть ефективно організувати навчальний процес.Посібник — це спроба співпраці двох педагогів — автора й читача, це крок до розробки неповторного уроку, залучення до пошуку, спільного розв’язання проблем сучасного уроку
Практикум вчителя праці , Культура харчування.Технологія приготування кулінарних страв.
Практикум вчителя праці. Культура харчування. Технологія приготування кулінарних страв Пропонований посібникмістить: - методичні рекомендації до проведення навчальних занять, - відомості про технології приготування кулінарних страв, - види і правила механічної та теплової кулінарної обробки продуктів і напівфабрикатів, - правила складання меню, - основи калькуляції та обліку.
Трудове навчання КАРТКИ 2 кл. (Укр) до альбома НОВА ПРОГРАМА
Трудове навчання КАРТКИ 2 кл. (Укр) до альбома НОВА ПРОГРАМА
Трудове навчання Робочий зошит 8 кл. Хлопці та дівчата (Укр) Оновл . прогр.
Зошит для проектування з трудового навчання укладений відповідно до вимог оновленої програми.Його структура відображає етапи проектування, які виконують учні під керівництвом педагога. Також у зошиті подано зразки готових учнівських проектів.Посібник рекомендований до використання учнями 8 класу (хлопчиками і дівчатами) та вчителями з трудового навчання.За загальною редакцією Дятленка С. М.
Трудове навчання 3 кл (у) Підручник Веремійчик
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
Усі уроки трудового навчання 4 кл (у) ПШУ035
Посібник містить орієнтовне календарне планування та розробки всіх уроків трудового навчання у 4 класі, складені відповідно до вимог оновленої навчальної програми (у редакції 2014 р.)
УСІ уроки. Усі уроки технологій. 10-11 кл. Кн. 2. Дизайн предм. та інтер’єра. Кулінарія. Комп. проек
У посібнику розміщено теоретичні та практичні відомості до навчальних модулів «Дизайн предметів інтер’єру», «Кулінарія», «Комп’ютерне проектування».Запропоновані доробки допоможуть учителеві технологій, який викладає у 10-11 класах, зробити уроки цікавими та методично насиченими на засадах компетентнісного підходу. Відповідно до нового змісту навчальної програми з технологій 2017 р.Для вчителів технологій.Особливу увагу приділено розвиваючої діяльності та формування ключових і предметних компетенцій, інноваційних та інтерактивних методах навчання.Посібник містить теоретичні та практичні відомості до навчальних модулів:• «Дизайн предметів інтер’єру», • «Кулінарія», • «Комп’ютерне проектування».
Мій конспект.Трудове навчання 6 кл. Блок 1 (за підр. В.К. Сидоренка).ТНМ006
НОВА ПРОГРАМА !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
Мій конспект. Трудове навчання. 3 кл (за підр.Веремійчика, Тименка) ПШМ186
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки компетентнісно орієнтованих уроків трудового навчання у 3-му класі, складені відповідно до вимог оновленої навчальної програми (у редакції 2016 р.) за підручником І. М. Веремійчика, В. П. Тименка (К. : Видавництво «Генеза», 2014).Зміст конспектів уроків дібраний з метою формування в учнів предметної, зокрема предметно-перетворювальної компетентності (формування узагальнених способів (алгоритмів), предметно-перетворювальної діяльності з дотриманням безпечних прийомів ручної праці та економного використання матеріалів, розвитку творчих здібностей, елементів графічної грамоти, умінь працювати в команді та навичок виконання операцій з ручних технік обробки матеріалів, набуття досвіду предметно-перетворювально …
Практикум вчителя праці ,Печворк
Практикум вчителя праці. Печворк Пропонований посібник містить: - стислий виклад теоретичних основ печворку та рекомендацій для практичних завдань, - методичні поради для вчителя, - рисунки, фотографії готових виробів, - інструкційні карти на виготовлення виробів клаптиковою технікою.
Мій конспект.Трудове навчання. 1 клас.(за підр. В. К. Сидоренка, Н. В.Котелянець).ППШ331
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки уроків трудового навчання в 1 класі, складені відповідно до вимог нової навчальної програми ( К. : Видавничий дім «Освіта», 2012) за підручником В. К. Сидоренка, Н. В. Котелянець ( К. : Видавничий дім «Освіта», 2012).Задля зручності використання всі розробки розміщені на відривних аркушах. Поля для записів дозволяють творчому вчителеві, користуючись запропонованим у посібнику матеріалом, скласти власні плани-конспекти уроків курсу.Для вчителів початкової школи.
Трудове навчання Робочий зошит 6 кл. Хлопці та дівчата (Укр) Оновл. прогр.
Зошит для проектування з трудового навчання укладений відповідно до вимог оновленої програми.Його структура відображає етапи проектування, які виконують учні під керівництвом педагога. Також у зошиті подано зразки готових учнівських проектів. Посібник рекомендований до використання учнями 6 класу (хлопчиками і дівчатами) та вчителями з трудового навчання.За загальною редакцією Дятленка С. М.
Трудове навчання 3 кл (у) Робочий зошит-альбом
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
Трудове навчання. 4 кл (у) Розробки уроків за нов. прогр.
Трудове навчання. 4 кл (у) Розробки уроків за нов. прогр.
Альбом. Трудове навчання 3 кл. до підр. Веремійчика І.М, Тименка В.П. (Укр) НОВА ПРОГРАМА
Посібник створений відповідно до програми (2011р.) для 3 класів та підручника І. М. Веремійчика, В. П. Тименка (Київ «Генеза», 2013). Альбом містить творчі завдання з трудового навчання, зразки готових виробів, схеми для виконання виробів, які мають виготовити учні, розвивальні завдання, загадки, вірші та кросворди, а також правила безпечної роботи з інструментами. У додатку до альбому подані шаблони для виготовлення окремих виробів. Призначено для організації роботи учнів 3 класів загальноосвітніх навчальних закладів на уроках трудового навчання, учителів початкових класів, студентів вищих навчальних педагогічних закладів.
Енциклопедія цікавинок. Матеріали до уроків трудового навчання. 5-6 кл. Блок 1. ЕНЦ006
У посібнику запропоновані додаткові матеріали до уроків Блоку 1 інваріантної складової трудового навчання для 5 і 6 класів. Зміст посібника відповідає календарно-тематичному плануванню курсів.До збірки включені цікаві відомості, уривки з літературних творів, наукові факти, цікаві завдання. Запропоновані шаблони для випилювання лобзиком і матеріали для копіювання.Матеріали посібника можуть бути використані під час проведення уроків, предметних тижнів, інтегрованих уроків, позакласних заходів.Для вчителів трудового навчання.
Технологии 11 кл. Разработки уроков.Уровень стандарта. Академ. уровень. НОВЫЙ мастер-класс
Технологии 11 кл. Разработки уроков.Уровень стандарта. Академический уровень. НОВЫЙ мастер-класс Пособие составлено в соответствии с действующей учебной программой по технологиям для 11 класса (уровень стандарта и академический уровень). Издание содержит ориентировочное тематическое планирование и разработки занятий инвариантной части программы (базового модуля), в том числе итогового тематического контроля. Также в пособии представлены конспекты нестандартных уроков, провести которые можно при наличии свободного времени и незаурядной заинтересованности учащихся в данном предмете. Представленные практические занятия дадут возможность закрепить полученные знания опытным путём и в игровой форме, что делает поставленную задачу наиболее достижимой. Для учителей предмета технологи …
Плани-конспекти. 7 кл Трудове навчання (інваріантна част.)
НОВА ПРОГРАМА - 2015 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
Трудове навчання Робочий зошит 7 кл. Хлопці та дівчата (Укр) Оновл. прогр.
Зошит для проектування з трудового навчання укладений відповідно до вимог оновленої програми.Його структура відображає етапи проектування, які виконують учні під керівництвом педагога. Також у зошиті подано зразки готових учнівських проектів.Посібник рекомендований до використання учнями 7 класу (хлопчиками і дівчатами) та вчителями з трудового навчання.За загальною редакцією Дятленка С. М.