Быстрый заказ книги
Пн-Пт: 10.00-17.00
(095) 856 74 61
(068) 340 49 30
(093) 286 22 57
Книголенд, книжный интернет-магазин
Язык
укр / рус

Корзина

0 шт. - 0,00грн.
Личный кабинет

Труды

На странице:
Сортировать по:
Трудове навчання підручник для 5-6 класів загальноосвітніх навчальних закладів
Переваги підручника,• Два класи в одному підручнику — заощадження коштів• Унікальний ілюстративний матеріал• 21 творчий проект із покроковими інструкціями• Сучасний дизайн, зручний формат
Магія творчості, Квілінг
Магія творчості, Квілінг
Усі уроки трудового навчання 9 клас. Блок 1. Інваріантна складова
У посібнику розміщені розробки уроків інваріантної складової (Блок 1). Зміст посібника відповідає новому Державному стандарту базової і повної загальної середньої освіти (зміни 2015 року). Посібник містить календарно-тематичне планування, теоретичні відомості, інформаційні картки, банк ідей, ілюстративний матеріал. Для вчителів трудового навчання, які викладають у 9 класах у групах хлопців.
Альбом-пособие. Умелые ручки. Дизайн и технологии. 1 класс
Пособие создано в соответствии с новым Государственным стандартом начального образования и Типовыми образовательными программами, разработанными под руководством а. Я. Савченко и р. Б. Шияна. альбом-пособие содержит творческие задания, образцы готовых изделий, схемы выполнения работ, которые должны изготовить учащиеся.Предназначено для организации работы учащихся 1 класса учреждений общего среднего образования, учителей начальных классов, родителей.
Трудове навчання. 6 клас. Альбом, об’єкти технологічної праці, обслуговуючі види праці
Навчально-методичний посібник з об’єктами технологічної діяльності розроблений відповідно до чинної програми з трудового навчання для 6 класів (обслуговуючі види праці).Альбом адресований учням закладів загальної середньої освіти, учителям трудового навчання і технологій.
Усі уроки технологій. 10-11 кл. Кн. 3. Техіка декор-ужитков. мистецтва. Дизайн сучас. одягу
У посібнику розміщено теоретичні та практичні відомості до навчальних модулів «Техніки декоративно-ужиткового мистецтва», «Дизайн сучасного одягу», «Краса та здоров’я», «Ландшафтний дизайн». Запропоновані доробки допоможуть учителеві технологій, який
Технології. 10 (11) кл. Підручник. Рівень стандарту
Підручник створено відповідно до навчальної програми з технологій (рівня стандарту) для закладів загальної середньої освіти, затвердженої 2017 року. Він містить основний теоретичний матеріал, передбачений програмою, алгоритми виконання навчальних проектів та українознавчий матеріал. Містить велику кількість ілюстрацій.
Трудове навчання. Проектна діяльність. 7 клас
Видання «Мій конспект» - серія посібників, які ставлять за мету надати допомогу вчителеві під час підготовки до уроку. Матеріали посібника відповідають вимогам і змісту оновленої програми для 7 класів. У посібнику запропоновано варіант побудови навчального процесу у 7 класі. Форма надання теоретичного і практичного матеріалу відповідає сучасним вимогам до викладання. У посібнику подано схеми, алгоритми проектування, різноманітні прийоми рефлексії, роботи з інформацією, вибору об’єкту праці тощо.
Дидакта. Мистецтво. 1 клас , альбом до підручника Людмили Масол, Олени Гайдамаки, Оксани Колотило)
Посібник створено відповідно до Державного стандарту початкової освіти та Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко. Альбом є складовою навчально-методичного комплекту інтегрованого курсу «Мистецтво. 1 клас».Матеріал посібника спрямований на закріплення знань, умінь, навичок здобувачів освіти. Альбом містить різнорівневі завдання, вправи, які допоможуть першокласникам набути мистецьких знань та умінь, необхідних для їхнього саморозвитку та самоствердження. QR-коди, розташовані на сторінках посібника, допоможуть швидко перейти до електронного додатка, де містяться допоміжні матеріали, репродукції творів образотворчого мистецтва, музичні ілюстрації тощо.Призначений для учнів 1 класу закладів загальної середньої освіти, учителів початкової школи.
Творчий атлас справжніх мандрівників та знавців культури, звичаїв, традицій різних країн світу
На сторінках видання учні 3-4 класів отримають інформацію про навколишній світ, здійснять віртуальну подорож різними країнами. Ознайомляться з культурою інших народів. Практичні та творчі завдання, робота з картами, схемами, таблицями допоможуть набути необхідних знань та вмінь, які знадобляться в подальшому житті. Видання можно використовувати на уроках під час вивчення курсу Я у світі, а також у позаурочний час.
Трудове навчання. Проектна діяльність. Обслуговуючі та технічні види праці. Перша частина. 5-6 класи
Видання «Мій конспект» - серія посібників, які ставлять за мету надати допомогу вчителеві під час підготовки до уроку. Матеріали посібника відповідають вимогам і змісту нової програми та охоплюють більшість технологій, запропонованих для 5-6 класів. Автори пропонують сучасні, цікаві учням об’єкти проектування. Форма надання теоретичного і практичного матеріалу відповідає сучасним вимогам до викладання. У посібнику подано інтелект-карти, схеми, алгоритми проектування тощо.
Трудове навчання. 4 клас (за підручником Н. В. Котелянець, О. В. Агєєвої)
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки компетентнісно орієнтованих уроків трудового навчання у 4-му класі, складені відповідно до вимог оновленої навчальної програми (у редакції 2016 р.) за підручником Н. В. Котелянець, О. В. Агєєвої (Х. , Сиция, 2014). Зміст конспектів уроків дібраний з метою формування в учнів предметної, а саме предметно-перетворювальної компетентності, та ключових компетентностей (уміння вчитися комунікативної соціальної здоров’язбережувальної загальнокультурної).
Усі уроки трудового навчання 9 клас. Блок 2. Інваріантна складова
Посібник створений відповідно до вимог нової програми предмета «Трудове навчання» в загальноосвітніх навчальних закладах. У посібнику розміщені теоретичні та практичні відомості курсу трудового навчання, календарно-тематичне планування, докладні конспекти уроків, запропоновані інструкційні карти, додатковий матеріал до уроків, тестові завдання. Для вчителів трудового навчання, які викладають у 9 класах у групах дівчат.
Трудове навчання. Розробки уроків для 3 класу
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
Альбом-пособие Дизайн и технологии. 2 класс.
Пособие создано в соответствии с новым Государственным стандартом начального образования и Типовыми образовательными программами, разработанными под руководством а. Я. Савченко и р. Б. Шияна. альбом-пособие содержит творческие задания, образцы готовых изделий, схемы выполнения работ, которые должны изготовить учащиеся.Предназначено для организации работы учащихся 2 класса учреждений общего среднего образования, учителей начальных классов, родителей.
Мистецтво 1 клас. Альбом-шаблон
Альбом є частиною навчально-методичного комплекту «Мистецтво» для 1 класу закладів загальної середньої освіти авторів Т. Є. Рублі, Т. Л. Щеглові, І. Л. Мед. Він містить практичний матеріал і реалізує компетентнісний підхід до освітнього процесу в початковій школі. У посібнику представлені вправи, завдання і творчі роботи за темами підручника «Мистецтво. 1 клас» (автори Т. Є. Рубля, Т. Л. Щеглова, І. Л. Мед). Альбом допоможе розвинути в дітей спостережливість, уяву, фантазію, графічні навички.
Трудове навчання. 8 клас, робочий зошит
Зошит для проектування з трудового навчання укладений відповідно до вимог оновленої програми.Його структура відображає етапи проектування, які виконують учні під керівництвом педагога. Також у зошиті подано зразки готових учнівських проектів.Посібник рекомендований до використання учнями 8 класу (хлопчиками і дівчатами) та вчителями з трудового навчання.За загальною редакцією Дятленка С. М.
Трудове навчання 2 кл. Розробки уроків до підр. Сидоренка та до підр. Веремійчика+ДИСКНОВА ПРОГР
Трудове навчання 2 кл (у) Розробки уроків до підр.Сидоренка та до підр.Веремійчика Диск нов.прог
Трудове навчання. 6 клас. Альбом, об’єкти технологічної праці, технічні види праці
Навчально-методичний посібник з об’єктами технологічної діяльності розроблений відповідно до чинної програми з трудового навчання для 6 класів (технічні види праці).Альбом адресований учням закладів загальної середньої освіти, учителям трудового навчання і технологій.
Трудове навчання. 7 (8) клас. Альбом, об’єкти технологічної праці, обслуговуючі види праці
Навчально-методичнийпосібник «Альбом. Об’єкти технологічноїдіяльності» розроблений у відповідності до чинної програми з трудового навчання для 7–8 класів (обслуговучі види праці).Видання призначене для вчителів трудового навчання закладів загальної серед