Быстрый заказ книги

Труды

На странице:
Сортировать по:
Схема для вишивання. Рушники. №1
Схема для вишивання. Рушники. №1
Усі уроки трудового навчання (хлопці) 5-6 кл. Варіативна складова (у) ТНУ012
У посібнику наведено розробки уроків варіативних модулів «Технологія виконання електротехнічних робіт», «Технологія виготовлення сувенірів із деревних матеріалів». Висвітлені сучасні підходи до організації педагогічного процесу, які спрямовані на формування пізнавального інтересу до предмета, підвищення якості навчання учнів, формування їхніх життєвих умінь і навичок.
Усі уроки технологій. 10-11 кл. Кн. 1. Осн. підпр. діяльн. Осн. автом. і роб-тех Креслення. ТНУ019
У посібнику розміщено теоретичні та практичні відомості до навчальних модулів «Основи підприємницької діяльності», «Основи автоматики і робототехніки», «Креслення».Запропоновані доробки допоможуть учителеві технологій, який викладає у 10-11 класах, зробити уроки цікавими та методично насиченими на засадах компетентнісного підходу. Відповідно до нового змісту навчальної програми з технологій 2017 р.Для вчителів технологій.Особливу увагу приділено розвиваючої діяльності та формування ключових і предметних компетенцій, інноваційних та інтерактивних методах навчання.Посібник містить теоретичні та практичні відомості до навчальних модулів:• «Основи підприємницької діяльності»,• «Основи автоматики і робототехніки», • «Креслення».
Трудове навчання для хлопців 6кл Книга для вчителя
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
УСІ уроки. Усі уроки трудового навчання. 8 кл. Інваріативний блок 1 (для хлопців). ТНУ013
У посібнику розміщені розробки уроків інваріантної складової (Блок 1). Зміст посібника відповідає новому Державному стандарту базової і повної загальної середньої освіти (зміни 2015 року). Посібникмістить календарно-тематичне планування, теоретичні відомості, інформаційні картки, банк ідей, ілюстративний матеріал.Для вчителів трудового навчання, які викладають у 8 класах у групах хлопців.
Практикум вчителя праці , МАКРАМЕ
Практикум вчителя праці. Макраме Пропонований посібник «Макраме» містить: - стислий виклад теоретичних основ макраме та інструкції до виконання практичних завдань, - послідовність виконання певних трудових процесів, - рисунки, рекомендації, поради для вчителя та учнів.
Альбом. Трудове навчання 2 кл. до підр. Сидоренка, Котелянець (Укр) НОВА ПРОГРАМА
Альбом. Трудове навчання 2 кл. до підр. Сидоренка, Котелянець (Укр) НОВА ПРОГРАМА
Трудове навчання 1 кл (у) Альбом-посібник
Зміст уроків пропонованого посібника відповідає Державному стандарту початкової освіти, чинній програмі з трудового навчання для 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів і підручнику В.П. Тименко, І.М. Веремійчик. Трудове навчання. 1 клас. Альбом містить практичний матеріал, що урізноманітнює процес навчання, унаочнює етапи виконання завдань. Для учнів 1 класу, учителів, батьків.
Мій конспект. Трудове навчання. 4 клас (за підр. Веремійчика,Тименка) ПШМ188
Мій конспект. Трудове навчання. 4 клас (за підр. Веремійчика, Тименка) ПШМ188
Усі уроки трудового навчання 7 кл. Блок1 Інваріантна складова (у)
У посібнику розміщені теоретичні та практичні відомості до інваріантного модуля «Технологія виготовлення виробів із деревини». Запропоновані доробки допоможуть учителеві трудового навчання, який викладає в групах хлопців у 7 класі, зробити уроки цікавими та методично насиченими. Відповідно до нового змісту освітньої галузі «Технології».Для вчителів трудового навчання.
Усі уроки технологій. 10-11 кл. Кн. 3. Техіка декор-ужитков. мистецтва. Дизайн сучас. одягу. ТНУ020
У посібнику розміщено теоретичні та практичні відомості до навчальних модулів «Техніки декоративно-ужиткового мистецтва», «Дизайн сучасного одягу», «Краса та здоров’я», «Ландшафтний дизайн».Запропоновані доробки допоможуть учителеві технологій, який викладає у 10-11 класах, зробити уроки цікавими та методично насиченими на засадах компетентнісного підходу. Відповідно до нового змісту навчальної програми з технологій 2017 р.Для вчителів технологій.Особливу увагу приділено розвиваючої діяльності та формування ключових і предметних компетенцій, інноваційних та інтерактивних методах навчання.Посібник містить теоретичні та практичні відомості до навчальних модулів:• «Техніки декоративно-ужиткового мистецтва», • «Дизайн сучасного одягу», • «Краса та здоров’я», • «Ландшафтний дизайн»
У країні майстрів 3 кл (у) Робочий зошит-альбом
Складова НМК для 3 класу з образотворчого мистецтва. Робочий зошит укладений відповідно до підручника. Уміщує завдання, зазначені у підручнику зі сторінками, на яких передбачено варіанти його виконання.
Мій конспект. Трудове навчання. 8 кл. Блок 2. ТНМ013
У посібнику представлені розробки уроків для всіх занять курсу та описані всі практичні роботи, передбачені програмою. Посібник має на меті підтримати методичну творчість учителя під час підготовки до уроків, забезпечити його інформацією, матеріалами, які допоможуть ефективно організувати навчальний процес.Посібник — це спроба співпраці двох педагогів — автора й читача, це крок до розробки неповторного уроку, залучення до пошуку, спільного розв’язання проблем сучасного уроку
Практикум вчителя праці , В язання гачком. Ткацтво
Практикум вчителя праці. В язання гачком. Ткацтво Пропонований посібник містить: - стислий виклад теоретичних аспектів таких видів декоративно-ужиткового мистецтва, як в язання гачком і ткацтво, - інструкційні рекомендації щодо виконання практичних завдань, - рисунки, поради для педагогів і школярів.
Трудове навчання КАРТКИ 2 кл. (Укр) до альбома НОВА ПРОГРАМА
Трудове навчання КАРТКИ 2 кл. (Укр) до альбома НОВА ПРОГРАМА
Трудове навчання Робочий зошит 8 кл. Хлопці та дівчата (Укр) Оновл . прогр.
Зошит для проектування з трудового навчання укладений відповідно до вимог оновленої програми.Його структура відображає етапи проектування, які виконують учні під керівництвом педагога. Також у зошиті подано зразки готових учнівських проектів.Посібник рекомендований до використання учнями 8 класу (хлопчиками і дівчатами) та вчителями з трудового навчання.За загальною редакцією Дятленка С. М.
Мій конспект. Українська мова 8 кл. І семестр. Нов. прогр. УММ040
У посібнику репрезентовано всі уроки української мови для І семестру 8 класу за новою програмою 11-річної школи згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 585 від 29.05.2015.Метою створення цього посібника є бажання полегшити підготовку вчителя до уроку, вивільнити час для творчої складової. Конспекти складено за чіткою структурою, містять основні етапи уроку, але можуть бути творчо доопрацьовані. Зручний формат перфорації дає можливість виокремити конспект кожного уроку.Для вчителів української мови й літератури загальноосвітніх шкіл, керівників методичних об’єднань, студентів вищих навчальних закладів.
Усі уроки трудового навчання 4 кл (у) ПШУ035
Посібник містить орієнтовне календарне планування та розробки всіх уроків трудового навчання у 4 класі, складені відповідно до вимог оновленої навчальної програми (у редакції 2014 р.)
УСІ уроки. Усі уроки технологій. 10-11 кл. Кн. 2. Дизайн предм. та інтер’єра. Кулінарія. Комп. проек
У посібнику розміщено теоретичні та практичні відомості до навчальних модулів «Дизайн предметів інтер’єру», «Кулінарія», «Комп’ютерне проектування».Запропоновані доробки допоможуть учителеві технологій, який викладає у 10-11 класах, зробити уроки цікавими та методично насиченими на засадах компетентнісного підходу. Відповідно до нового змісту навчальної програми з технологій 2017 р.Для вчителів технологій.Особливу увагу приділено розвиваючої діяльності та формування ключових і предметних компетенцій, інноваційних та інтерактивних методах навчання.Посібник містить теоретичні та практичні відомості до навчальних модулів:• «Дизайн предметів інтер’єру», • «Кулінарія», • «Комп’ютерне проектування».
Трудове навчання КАРТКИ 3 кл. (Укр) до альбома НОВА ПРОГРАМА
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.