Быстрый заказ книги

Труды

На странице:
Сортировать по:
Усі уроки трудового навчання (дівчата). 5-6 кл. Варіативний складова. ТНУ1 ТНУ007
Усі уроки трудового навчання (дівчата). 5-6 кл. Варіативний складова. ТНУ1 ТНУ007
НУШ Альбом. УМІЛІ РУЧКИ до Я досл. світ. Дизайн і технології 2 кл. (Укр) до підр. за прогр. Савченко
Посібник створений відповідно до нового Державного стандарту початкової освіти та Типових освітніх програм, розроблених під керівництвом о. Я. Савченко та р. Б. Шияна.альбом містить творчі завдання, зразки готових виробів, схеми для виконання виробів, які мають виготовити учні.Призначено для організації роботи учнів 2 класів закладів загальної середньої освіти, учителів початкових класів, батьків.
НУШ Альбом. УМІЛІ РУЧКИ до Я досл. світ. Дизайн і технології 1 кл. (Укр) до підр. за прогр. Савченко
Посібник створений відповідно до нового Державного стандарту початкової освіти та Типових освітніх програм, розроблених під керівництвом о. Я. Савченко та р. Б. Шияна.альбом містить творчі завдання, зразки готових виробів, схеми для виконання виробів, які мають виготовити учні.Призначено для організації роботи учнів 1 класів закладів загальної середньої освіти, учителів початкових класів, батьків.
Трудове навчання. 4 кл (у) Розробки уроків за нов. прогр.
Трудове навчання. 4 кл (у) Розробки уроків за нов. прогр.
Альбом. Трудове навчання 6 кл. (Укр) Обслуговуючі види праці (дівчата)
Навчально-методичний посібник з об’єктами технологічної діяльності розроблений відповідно до чинної програми з трудового навчання для 6 класів (обслуговуючі види праці).Альбом адресований учням закладів загальної середньої освіти, учителям трудового навчання і технологій.
Мій конспект. Трудове навчання. 4 клас (за підр. Веремійчика,Тименка) ПШМ188
Мій конспект. Трудове навчання. 4 клас (за підр. Веремійчика, Тименка) ПШМ188
Альбом. Трудове навчання 7-8 кл. (Укр) Обслуговуючі види праці (дівчата)
Навчально-методичнийпосібник «Альбом. Об’єкти технологічноїдіяльності» розроблений у відповідності до чинної програми з трудового навчання для 7–8 класів (обслуговучі види праці).Видання призначене для вчителів трудового навчання закладів загальної серед
Енциклопедія цікавинок. Енциклопедія цікавинок 7-9 кла. Блок 2. Матеріали до уроків трудового нав
Посібник містить додаткові матеріали до інваріантної складової курсу трудового навчання. Матеріали посібника чітко структуровані згідно календарно-тематичного планування за темами і рубриками.У посібнику розміщені пізнавальні тексти, кросворди, ребуси, матеріали для копіювання. Запропоновані матеріали можуть бути використані як під час уроків, так і в позакласних заходах, предметних тижнях, стіннівках тощо.Для вчителів трудового навчання, що викладають у 7-9 класах у групі дівчат.
Усі уроки технологій. 10-11 кл. Кн. 1. Осн. підпр. діяльн. Осн. автом. і роб-тех Креслення. ТНУ019
У посібнику розміщено теоретичні та практичні відомості до навчальних модулів «Основи підприємницької діяльності», «Основи автоматики і робототехніки», «Креслення».Запропоновані доробки допоможуть учителеві технологій, який викладає у 10-11 класах, зробити уроки цікавими та методично насиченими на засадах компетентнісного підходу. Відповідно до нового змісту навчальної програми з технологій 2017 р.Для вчителів технологій.Особливу увагу приділено розвиваючої діяльності та формування ключових і предметних компетенцій, інноваційних та інтерактивних методах навчання.Посібник містить теоретичні та практичні відомості до навчальних модулів:• «Основи підприємницької діяльності»,• «Основи автоматики і робототехніки», • «Креслення».
Трудове навчання 3 кл. Розробки уроків (Укр) + ДИСК НОВА ПРОГРАМА
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ 5-6 кл. Підручник (Укр) Ходзицька І.Ю. та ін.
Переваги підручника:• Два класи в одному підручнику — заощадження коштів• Унікальний ілюстративний матеріал• 21 творчий проект із покроковими інструкціями• Сучасний дизайн, зручний формат
Атлас творчий 3-4 кл. для справжніх мандрівн.та знавців культури,звичаїв,традицій різних країн світу
На сторінках видання учні 3-4 класів отримають інформацію про навколишній світ, здійснять віртуальну подорож різними країнами. Ознайомляться з культурою інших народів. Практичні та творчі завдання, робота з картами, схемами, таблицями допоможуть набути необхідних знань та вмінь, які знадобляться в подальшому житті. Видання можно використовувати на уроках під час вивчення курсу Я у світі, а також у позаурочний час.
Альбом. Трудове навчання 6 кл. (Укр) Технічні види праці (хлопці)
Навчально-методичний посібник з об’єктами технологічної діяльності розроблений відповідно до чинної програми з трудового навчання для 6 класів (технічні види праці).Альбом адресований учням закладів загальної середньої освіти, учителям трудового навчання і технологій.
Альбом. Трудове навчання 3 кл. до підр. Веремійчика І.М, Тименка В.П. (Укр) НОВА ПРОГРАМА
Посібник створений відповідно до програми (2011р.) для 3 класів та підручника І. М. Веремійчика, В. П. Тименка (Київ «Генеза», 2013). Альбом містить творчі завдання з трудового навчання, зразки готових виробів, схеми для виконання виробів, які мають виготовити учні, розвивальні завдання, загадки, вірші та кросворди, а також правила безпечної роботи з інструментами. У додатку до альбому подані шаблони для виготовлення окремих виробів. Призначено для організації роботи учнів 3 класів загальноосвітніх навчальних закладів на уроках трудового навчання, учителів початкових класів, студентів вищих навчальних педагогічних закладів.
НУШ 1 кл. Мистецтво. Альбом - зошит до підр. Масол Л.М. та ін. (Укр) ДИДАКТА
Посібник створено відповідно до Державного стандарту початкової освіти та Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко. Альбом є складовою навчально-методичного комплекту інтегрованого курсу «Мистецтво. 1 клас».Матеріал посібника спрямований на закріплення знань, умінь, навичок здобувачів освіти. Альбом містить різнорівневі завдання, вправи, які допоможуть першокласникам набути мистецьких знань та умінь, необхідних для їхнього саморозвитку та самоствердження. QR-коди, розташовані на сторінках посібника, допоможуть швидко перейти до електронного додатка, де містяться допоміжні матеріали: репродукції творів образотворчого мистецтва, музичні ілюстрації тощо.Призначений для учнів 1 класу закладів загальної середньої освіти, учителів початкової школи.
Енциклопедія цікавинок. Матеріали до уроків трудового навчання. 5-6 кл. Блок 1. ЕНЦ006
У посібнику запропоновані додаткові матеріали до уроків Блоку 1 інваріантної складової трудового навчання для 5 і 6 класів. Зміст посібника відповідає календарно-тематичному плануванню курсів.До збірки включені цікаві відомості, уривки з літературних творів, наукові факти, цікаві завдання. Запропоновані шаблони для випилювання лобзиком і матеріали для копіювання.Матеріали посібника можуть бути використані під час проведення уроків, предметних тижнів, інтегрованих уроків, позакласних заходів.Для вчителів трудового навчання.
Усі уроки технологій. 10-11 кл. Кн. 3. Техіка декор-ужитков. мистецтва. Дизайн сучас. одягу. ТНУ020
У посібнику розміщено теоретичні та практичні відомості до навчальних модулів «Техніки декоративно-ужиткового мистецтва», «Дизайн сучасного одягу», «Краса та здоров’я», «Ландшафтний дизайн».Запропоновані доробки допоможуть учителеві технологій, який викладає у 10-11 класах, зробити уроки цікавими та методично насиченими на засадах компетентнісного підходу. Відповідно до нового змісту навчальної програми з технологій 2017 р.Для вчителів технологій.Особливу увагу приділено розвиваючої діяльності та формування ключових і предметних компетенцій, інноваційних та інтерактивних методах навчання.Посібник містить теоретичні та практичні відомості до навчальних модулів:• «Техніки декоративно-ужиткового мистецтва», • «Дизайн сучасного одягу», • «Краса та здоров’я», • «Ландшафтний дизайн»
Трудове навчання. Альбом 3 кл. Нов. прогр.
НОВА ПРОГРАМА !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
НУШ 1 кл. Мистецтво Альбом КОМПЛЕКТ з роб.зошитом до підр. Рублі Т.Є. та ін. (Укр) НВ
Альбом є частиною навчально-методичного комплекту «Мистецтво» для 1 класу закладів загальної середньої освіти авторів Т. Є. Рублі, Т. Л. Щеглові, І. Л. Мед. Він містить практичний матеріал і реалізує компетентнісний підхід до освітнього процесу в початковій школі. У посібнику представлені вправи, завдання і творчі роботи за темами підручника «Мистецтво. 1 клас» (автори Т. Є. Рубля, Т. Л. Щеглова, І. Л. Мед). Альбом допоможе розвинути в дітей спостережливість, уяву, фантазію, графічні навички.
Трудове навчання ПК 8 кл. Технологія виготовлення швейних виробів (інваріантний модуль)(Укр) + СК
Посібник укладено відповідно до нової навчальної програми з курсу «Трудове навчання» для 8 класу. Видання містить розробки занять інваріантної частини програми. У посібнику представлені також практичні заняття, які дають можливість закріпити отримані знання дослідним шляхом.До посібника додається скетч-карта для безкоштовного завантаження додатків, які містять календарний план, шаблони уроків та роздавальні матеріали для учнів. Кожний із цих компонентів можна відредагувати в редакторі Word і роздрукувати.

Акционное предложение