Быстрый заказ книги

Труды

На странице:
Сортировать по:
Практикум вчителя праці , В язання гачком. Ткацтво
Практикум вчителя праці. В язання гачком. Ткацтво Пропонований посібник містить: - стислий виклад теоретичних аспектів таких видів декоративно-ужиткового мистецтва, як в язання гачком і ткацтво, - інструкційні рекомендації щодо виконання практичних завдань, - рисунки, поради для педагогів і школярів.
17,50грн.
Альбом. Трудове навчання 3 кл. до підр. Веремійчика І.М, Тименка В.П. (Укр) НОВА ПРОГРАМА
Посібник створений відповідно до програми (2011р.) для 3 класів та підручника І. М. Веремійчика, В. П. Тименка (Київ «Генеза», 2013). Альбом містить творчі завдання з трудового навчання, зразки готових виробів, схеми для виконання виробів, які мають виготовити учні, розвивальні завдання, загадки, вірші та кросворди, а також правила безпечної роботи з інструментами. У додатку до альбому подані шаблони для виготовлення окремих виробів. Призначено для організації роботи учнів 3 класів загальноосвітніх навчальних закладів на уроках трудового навчання, учителів початкових класів, студентів вищих навчальних педагогічних закладів.
35,00грн.
В стране мастеров 2 кл (р) Рабочая терадь-альбом
Рабочая тетрадь с печатной основой дополняет НМК для 1 класса «Трудовое обучение». Соответствует структуре учебника. Содержит не только игровые и познавательные задания к каждому уроку, но и наборы цветной бумаги, шаблоны и другие вспомогательные материалы к каждой творческой работе, которую предлагается выполнять на уроках. Помогает учителю эффективнее и удобнее организовать работу на уроке, поможет сориентировать родителей в процессе подготовки первоклассников для уроков трудового обучения.
37,90грн.
Трудове навчання Альбом-посібник 2 кл
Зміст уроків трудового навчання для учнів 2-го класу у пропонованому посібнику відповідає чинній програмі Міністерства освіти і науки України та вимогам Державного стандарту початкової загальної освіти. Альбом–посібник містить чисті аркуші, на яких діти мають змогу працювати під час уроку. Для учнів 2-го класу, вчителів, батьків.
18,50грн.
Тиждень трудового навчання. 5-11 класи. Найкращі сценарії (У), 14, Позакласні заходи ~ ПТ46 ПРР001,
У посібнику запропоновано найкращий досвід творчих учителів трудового навчання, який допоможе у проведенні тематичного тижня та інших форм позакласної діяльності у 5-11 класах. До збірки включені варіанти планів тематичного тижня, методичні рекомендації щодо їх проведення, сценарії оригінальних позакласних заходів, вірші, кросворди, ребуси тощо. Унікальність збірки в різноманітності авторських підходів до проведення позакласної роботи.Для вчителів трудового навчання.
40,00грн.
Трудове навчанная 3 кл (у) Підручник Сидоренко
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
105,00грн.
Атлас творчий 3-4 кл. для справжніх мандрівн.та знавців культури,звичаїв,традицій різних країн світу
На сторінках видання учні 3-4 класів отримають інформацію про навколишній світ, здійснять віртуальну подорож різними країнами. Ознайомляться з культурою інших народів. Практичні та творчі завдання, робота з картами, схемами, таблицями допоможуть набути необхідних знань та вмінь, які знадобляться в подальшому житті. Видання можно використовувати на уроках під час вивчення курсу Я у світі, а також у позаурочний час.
27,00грн.
Практикум вчителя праці , В язання спицями
Практикум вчителя праці. В язання спицями Пропонований посібник містить: - теоретичні відомості про властивості й види пряжі, спиць, петель, - інструкційні матеріали щодо в язання спицями, - схеми в язання різноманітних деталей, швів, - відомості про волого-теплову обробку в язаних виробів, - перелік рекомендованої літератури з в язання спицями.
17,50грн.
Трудове навчання. Альбом 3 кл. Нов. прогр.
НОВА ПРОГРАМА !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
35,00грн.
У країні майстрів 4 кл (у) Робочий зошит-альбом
Складова НМК для 3 класу з образотворчого мистецтва. Робочий зошит укладений відповідно до підручника. Уміщує завдання, зазначені у підручнику зі сторінками, на яких передбачено варіанти його виконання.
37,90грн.
Трудове навчання Альбом-посібник для 4-го кл
В альбомах подано поурочні розробки з трудового навчання 2-4 класах, складені відповідно до вимог навчальної програми. Запропоновані матеріали допоможуть учителям організувати уроки за рівнями складності, за видами роботи з папером, картоном, природними матеріалами, нитками й волокнистими матеріалами тощо.
35,00грн.
Усі уроки трудового навчання (дівчата). 5 кл. Інваріативний модуль.ПТ41
У посібнику представлені розробки всіх уроків трудового навчання в 5 класі за новою програмою, календарне планування, методичні рекомендації та дидактичні матеріали, які сприятимуть ефективному засвоєнню учнями знань. Запропоновані доробки допоможуть учителеві трудового навчання зробити уроки цікавими та методично насиченими.Посібник складено відповідно до нового змісту освітньої галузі «Технологія». Для вчителів трудового навчання.
35,00грн.
Трудове навчання 3 кл. Розробки уроків (Укр) + ДИСК НОВА ПРОГРАМА
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
39,90грн.
Трудове навчання 4 кл (у) Робочий зошит-альбом
Матеріал посібника відповідає чинній програмі з трудового навчання для 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Альбом містить творчі завдання з використанням різних технік та матеріалів. Для учнів, учителів, батьків.
37,50грн.
Практикум вчителя праці , Культура харчування.Технологія приготування кулінарних страв.
Практикум вчителя праці. Культура харчування. Технологія приготування кулінарних страв Пропонований посібникмістить: - методичні рекомендації до проведення навчальних занять, - відомості про технології приготування кулінарних страв, - види і правила механічної та теплової кулінарної обробки продуктів і напівфабрикатів, - правила складання меню, - основи калькуляції та обліку.
17,50грн.
В стране мастеров 3 кл (р) Рабочая тетрадь
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
37,90грн.
Трудове навчання ПК 8 кл. Технологія виготовлення швейних виробів (інваріантний модуль)(Укр) + СК
Посібник укладено відповідно до нової навчальної програми з курсу «Трудове навчання» для 8 класу. Видання містить розробки занять інваріантної частини програми. У посібнику представлені також практичні заняття, які дають можливість закріпити отримані знання дослідним шляхом.До посібника додається скетч-карта для безкоштовного завантаження додатків, які містять календарний план, шаблони уроків та роздавальні матеріали для учнів. Кожний із цих компонентів можна відредагувати в редакторі Word і роздрукувати.
29,50грн.
УСЕ для атестаціїї, Учителя трудового навчання (Укр)
Видання містить обов’язковий мінімум нормативно-правових документів щодо проходження атестації педагогічних працівників, методичні рекомендації та матеріали, що дають необхідну інформацію з найважливіших аспектів діяльності вчителя у школі, зокрема, як підготуватися до уроку, як скласти календарно-тематичне планування, що потрібно знати класному керівникові тощо. Наводяться вимоги до оформлення шкільної документації та зразки документів, необхідних для звітування. Кожний учитель може знайти відповіді на запитання, які виникають під час підготовки до фахової атестації.Призначено для вчителів трудового навчання.
19,90грн.
Як працювати з комплектом робочих зошитів Творчий проект. Методичні рекомендації 5-9 кл ТНП006
Посібник містить методичні рекомендації щодо ефективної організації роботи учнів із щоденниками проектної діяльності. Автором окреслено актуальність створеного комплекту, докладно розглянуто особливості роботи на кожному з етапів проектування, наведено практичні поради, які допоможуть продуктивно виконувати творчі проекти на уроках трудового навчання.Методичні рекомендації стануть у нагоді педагогам-технологам та їх вихованцям, студентам технологічних факультетів.
15,00грн.
Усі уроки трудового навчання. 6 кл (дівчата). Інваріативний модуль.ТНУ004
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
40,00грн.