Быстрый заказ книги
Пн-Пт: 10.00-17.00
(095) 856 74 61
(068) 340 49 30
(093) 286 22 57
Книголенд, книжный интернет-магазин
Язык
укр / рус

Корзина

0 шт. - 0,00грн.
Личный кабинет

Труды

На странице:
Сортировать по:
Умілі ручки. Альбом-посібник. Дизайн та технології. 1 клас
Посібник створений відповідно до нового Державного стандарту початкової освіти та Типових освітніх програм, розроблених під керівництвом о. Я. Савченко та р. Б. Шияна.альбом містить творчі завдання, зразки готових виробів, схеми для виконання виробів, які мають виготовити учні.Призначено для організації роботи учнів 1 класів закладів загальної середньої освіти, учителів початкових класів, батьків.
Трудове навчання. 7 (8) клас. Альбом, об’єкти технологічної праці, обслуговуючі види праці
Навчально-методичнийпосібник «Альбом. Об’єкти технологічноїдіяльності» розроблений у відповідності до чинної програми з трудового навчання для 7–8 класів (обслуговучі види праці).Видання призначене для вчителів трудового навчання закладів загальної серед
Трудове навчання. 9 клас. Блок 1
Видання «Мій конспект» - серія посібників, які ставлять за мету надати допомогу вчителеві під час підготовки до уроку. Конспекти всіх уроків трудового навчання розміщені на окремих аркушах і містять методично грамотно оформлену «шапку» уроку (мету, обладнання, основні поняття тощо), стислий опис кожного етапу, завдання для актуалізації та закріплення завдань тощо.
Трудове навчання. Розробки уроків для 3 класу
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
Трудове навчання. 7 клас, робочий зошит
Зошит для проектування з трудового навчання укладений відповідно до вимог оновленої програми.Його структура відображає етапи проектування, які виконують учні під керівництвом педагога. Також у зошиті подано зразки готових учнівських проектів.Посібник рекомендований до використання учнями 7 класу (хлопчиками і дівчатами) та вчителями з трудового навчання.За загальною редакцією Дятленка С. М.
Мистецтво 1 кл. Робочий зошит
Робочий зошит є частиною навчально-методичного комплекту «Мистецтво» для 1 класу закладів загальної середньої освіти авторів Т. Є. Рублі, Т. Л. Щеглової, І. Л. Мед. У ньому представлені запитання та завдання за темами підручника «Мистецтво. 1 клас» (автори Т. Є. Рубля, Т. Л. Щеглова, І. Л. Мед). Робота із зошитом навчить першокласників сприймати музичні твори, відчувати характер і настрій музики, створювати та виконувати прості ритмічні супроводи розвине художній смак та любов до українського музичного мистецтва.Розташований на обкладинці QR-код містить словничок понять і термінів.
Енциклопедія цікавинок. Матеріали до уроків трудового навчання. 5-6 класи. Блок 1
Посібник містить додаткові матеріали до інваріантної складової курсу трудового навчання. Матеріали посібника чітко структуровані згідно календарно-тематичного планування за темами і рубриками. У посібнику розміщені пізнавальні тексти, кросворди, ребуси, матеріали для копіювання.
Трудове навчання 2 кл. Розробки уроків до підр. Сидоренка та до підр. Веремійчика+ДИСКНОВА ПРОГР
Трудове навчання 2 кл (у) Розробки уроків до підр.Сидоренка та до підр.Веремійчика Диск нов.прог
Трудове навчання. 8 клас (Інваріантна частина)
Посібник укладено відповідно до нової навчальної програми з курсу «Трудове навчання» для 8 класу. Видання містить розробки занять інваріантної частини програми. У посібнику представлені також практичні заняття, які дають можливість закріпити отримані знання дослідним шляхом.До посібника додається скетч-карта для безкоштовного завантаження додатків, які містять календарний план, шаблони уроків та роздавальні матеріали для учнів. Кожний із цих компонентів можна відредагувати в редакторі Word і роздрукувати.
Усі уроки технологій. 10-11 кл. Кн. 2. Дизайн предм. та інтер’єра. Кулінарія. Комп. проектування
У посібнику розміщено теоретичні та практичні відомості до навчальних модулів «Дизайн предметів інтер’єру», «Кулінарія», «Комп’ютерне проектування». Запропоновані доробки допоможуть учителеві технологій, який
Трудове навчання (обслуговуючі види праці). 8 клас. Підручник для ЗНЗ
Технологии 11 кл. Разработки уроков. Уровень стандарта. Академ. уровень. НОВЫЙ мастер-класс
Технологии 11 кл. Разработки уроков.Уровень стандарта. Академический уровень. НОВЫЙ мастер-класс Пособие составлено в соответствии с действующей учебной программой по технологиям для 11 класса (уровень стандарта и академический уровень). Издание содержит ориентировочное тематическое планирование и разработки занятий инвариантной части программы (базового модуля), в том числе итогового тематического контроля. Также в пособии представлены конспекты нестандартных уроков, провести которые можно при наличии свободного времени и незаурядной заинтересованности учащихся в данном предмете. Представленные практические занятия дадут возможность закрепить полученные знания опытным путём и в игровой форме, что делает поставленную задачу наиболее достижимой. Для учителей предмета технологи …
Усі уроки технологій. 10-11 кл. Кн. 1. Осн. підпр. діяльн. Осн. автом. і роб-тех Креслення
У посібнику розміщено теоретичні та практичні відомості до навчальних модулів «Основи підприємницької діяльності» , «Основи автоматики і робототехніки», «Креслення». Запропоновані доробки допоможуть учителеві технологій, який
Магія творчості, Фріволіте
Магія творчості, Фріволіте
Трудове навчання. Альбом-посібник для 3-го класу Оновлена програма
Трудове навчання. Альбом-посібник для 3-го кл Оновл. прогр. (у)
Магія творчості, Бісероплетіння
Магія творчості, Бісероплетіння
РЗ. Трудове навчання. 6 кл.
Зошит для проектування з трудового навчання укладений відповідно до вимог оновленої програми.Його структура відображає етапи проектування, які виконують учні під керівництвом педагога. Також у зошиті подано зразки готових учнівських проектів. Посібник рекомендований до використання учнями 6 класу (хлопчиками і дівчатами) та вчителями з трудового навчання.За загальною редакцією Дятленка С. М.
Учуся все робити сам. Трудове навчання. 2 кл. Альбом з шаблонами. До підр. Сидоренка, Котелянець
Альбом. Трудове навчання 2 кл. до підр. Сидоренка, Котелянець (Укр) НОВА ПРОГРАМА
Трудове навчання. Альбом-посібник для 4-го класу Оновлена програма
Трудове навчання. Альбом-посібник для 4-го класу Оновл.пр
Трудове навчання. 4 клас (за підручником І. М. Веремійчика, В. П. Тименка)
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки компетентнісно орієнтованих уроків трудового навчання у 4-му класі, складені відповідно до вимог оновленої навчальної програми (у редакції 2016 р.) за підручником І. М. Веремійчика, В. П. Тименка (К. , Видавництво «Генеза», 2014). Зміст конспектів уроків дібраний з метою формування в учнів предметної, а саме предметно-перетворювальної компетентності, та ключових