Быстрый заказ книги

Труды

На странице:
Сортировать по:
Мій конспект.Трудове навчання 4 кл (за підр. Веремійчика,Тименка) ПШМ118
Посібник містить орієнтовне календарне планування та розробки уроків трудового навчання в 4 класі, складені відповідно до вимог оновленої навчальної програми (у редакції 2014 р.) за підручником І. М. Веремійчика, В. П. Тименка (К. : Видавництво «Генеза», 2015).Задля зручності використання всі розробки розміщені на відривних аркушах. Поля для записів дозволяють творчому вчителеві, користуючись запропонованим у посібнику матеріалом, скласти власні плани-конспекти уроків курсу.Для вчителів початкової школи.
35,00грн.
Мій конспект.Трудове навчання. 3 кл (за підруч. В.К.Сидоренка, Н.В.Котелянець, О.В.Агєєвої.).ПШМ29
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
25,00грн.
Електронний конструктор уроку. Трудове навчання 4 кл. За підр.Веремійчика, Тим
Навчально-методичний посібник62 конспекти усіх уроків до курсу Природознавство. 4 клас у форматі .doc (Microsoft Word)62 медіапрезентації до уроків у форматі .ppt (PowerPoint) Електронний конструктор уроку - 3.0зручне середовище для створення власних уроків та презентацій до них,можливість безпосереднього та швидкого редагування будь-якої частини уроку, а також презентації до нього,інтегровані в програму готові конспекти уроків та презентації до них,115 прийомів роботи на уроці, які урізноманітнюють зміст вашого уроку,дидактичні та додаткові матеріали до кожного уроку,283 ілюстрацій до курсу.
99,00грн.
Практикум вчителя праці , Бісерне рукоділля
Практикум вчителя праці. Бісерне рукоділля Пропонований посібник «Бісерне рукоділля» містить: - стислий виклад теоретичних аспектів бісерного рукоділля, - рекомендації щодо виконання практичних завдань з бісероплетіння, - доступний опис різноманітних технік нанизування бісеру.
17,50грн.
Альбом. Трудове навчання 3 кл. до підр. Веремійчика І.М, Тименка В.П. (Укр) НОВА ПРОГРАМА
Посібник створений відповідно до програми (2011р.) для 3 класів та підручника І. М. Веремійчика, В. П. Тименка (Київ «Генеза», 2013). Альбом містить творчі завдання з трудового навчання, зразки готових виробів, схеми для виконання виробів, які мають виготовити учні, розвивальні завдання, загадки, вірші та кросворди, а також правила безпечної роботи з інструментами. У додатку до альбому подані шаблони для виготовлення окремих виробів. Призначено для організації роботи учнів 3 класів загальноосвітніх навчальних закладів на уроках трудового навчання, учителів початкових класів, студентів вищих навчальних педагогічних закладів.
35,00грн.
Плани-конспекти. 7 кл Трудове навчання (інваріантна част.)
НОВА ПРОГРАМА - 2015 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
29,50грн.
В стране мастеров 2 кл (р) Рабочая терадь-альбом
Рабочая тетрадь с печатной основой дополняет НМК для 1 класса «Трудовое обучение». Соответствует структуре учебника. Содержит не только игровые и познавательные задания к каждому уроку, но и наборы цветной бумаги, шаблоны и другие вспомогательные материалы к каждой творческой работе, которую предлагается выполнять на уроках. Помогает учителю эффективнее и удобнее организовать работу на уроке, поможет сориентировать родителей в процессе подготовки первоклассников для уроков трудового обучения.
37,90грн.
ТЕХНОЛОГІЇ підручник 11 кл (укр) Литера
Підручник для загальноосвітніх навчальних закладів рівень стандарту, академічний рівень.
70,00грн.
Усі уроки трудового навчання 4 кл (у) ПШУ035
Посібник містить орієнтовне календарне планування та розробки всіх уроків трудового навчання у 4 класі, складені відповідно до вимог оновленої навчальної програми (у редакції 2014 р.)
50,00грн.
Трудове навчанная 3 кл (у) Підручник Сидоренко
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
105,00грн.
Іграшки із фетру
Фетр — чудовий матеріал для родинної творчості: він щільний, добре тримає форму, не сиплеться, виглядає затишно, доступний за ціною і існує в багатьох кольорах. Недивно, що з фетру виходять такі симпатичні іграшки. Зшиті власноруч милі тваринки несуть особливе тепло, а також можуть стати незамінними елементами в розвиваючих іграх з малюком. Докладні майстер-класи, що містять як викрійки, так і покрокові інструкції, допоможуть вам створити свій власний «зоопарк» із фетру.
40,90грн.
Практикум вчителя праці , В язання гачком. Ткацтво
Практикум вчителя праці. В язання гачком. Ткацтво Пропонований посібник містить: - стислий виклад теоретичних аспектів таких видів декоративно-ужиткового мистецтва, як в язання гачком і ткацтво, - інструкційні рекомендації щодо виконання практичних завдань, - рисунки, поради для педагогів і школярів.
17,50грн.
Трудове навчання. Альбом 3 кл. Нов. прогр.
НОВА ПРОГРАМА !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
35,00грн.
Трудове навчання 3 кл (у) Альбом Умійко до підр. Котелянец
В альбомі-посібнику запропоновано творчі завдання для уроків трудового навчання в 3 класі, розроблені відповідно до нової програми МОН України (В. К. Сидоренко та ін. Трудове навчання. 1–4 класи) і підручника В. К. Сидоренко, Н. В. Котелянець, О. В. Агєєва «Трудове навчання. 3 клас», спрямовані на розвиток універсальних творчих якостей та сенсорних здібностей учнів.Для учнів 3 класу, учителів початкових класів, учителів трудового навчання, батьків.
35,50грн.
У країні майстрів 4 кл (у) Робочий зошит-альбом
Складова НМК для 3 класу з образотворчого мистецтва. Робочий зошит укладений відповідно до підручника. Уміщує завдання, зазначені у підручнику зі сторінками, на яких передбачено варіанти його виконання.
37,90грн.
Трудове навчання Альбом-посібник 2 кл
Зміст уроків трудового навчання для учнів 2-го класу у пропонованому посібнику відповідає чинній програмі Міністерства освіти і науки України та вимогам Державного стандарту початкової загальної освіти. Альбом–посібник містить чисті аркуші, на яких діти мають змогу працювати під час уроку. Для учнів 2-го класу, вчителів, батьків.
18,50грн.
Усі уроки трудового навчання. 7 кл. Блок 2. Інваріантна складова (у)
У посібнику розміщені теоретичні та практичні відомості до інваріантного модуля «Технологія виготовлення виробів в язаних гачком». Запропоновані доробки допоможуть учителеві трудового навчання, який викладає в групах дівчат у 7 класі, зробити уроки цікавими та методично насиченими. Відповідно до нового змісту освітньої галузі «Технології».Для вчителів трудового навчання.
50,00грн.
Трудове навчання 3 кл. Розробки уроків (Укр) + ДИСК НОВА ПРОГРАМА
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
39,90грн.
Мій конспект. Трудове навчання. 4 кл (за під.Котелянець, Агєєвої) ПШМ126
Посібник містить орієнтовне календарне планування та розробки уроків трудового навчання в 4 класі, складені відповідно до вимог оновленої навчальної програми (у редакції 2014 р.) за підручником Н. В. Котелянець , О. В. Агєєвої (Х. : ТОВ «Сиция», 2015).Задля зручності використання всі розробки розміщені на відривних аркушах.
35,00грн.
Практикум вчителя праці , В язання спицями
Практикум вчителя праці. В язання спицями Пропонований посібник містить: - теоретичні відомості про властивості й види пряжі, спиць, петель, - інструкційні матеріали щодо в язання спицями, - схеми в язання різноманітних деталей, швів, - відомості про волого-теплову обробку в язаних виробів, - перелік рекомендованої літератури з в язання спицями.
17,50грн.

Акционное предложение