Быстрый заказ книги

Труды

На странице:
Сортировать по:
Трудове навчання 3 кл (у) Підручник Веремійчик
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
Усі уроки трудового навчання (хлопці) 5-6 кл. Варіативна складова (у) ТНУ012
У посібнику наведено розробки уроків варіативних модулів «Технологія виконання електротехнічних робіт», «Технологія виготовлення сувенірів із деревних матеріалів». Висвітлені сучасні підходи до організації педагогічного процесу, які спрямовані на формування пізнавального інтересу до предмета, підвищення якості навчання учнів, формування їхніх життєвих умінь і навичок.
Мій конспект.Трудове навчання. 6 кл Блок 1 (за підр. Б. М. Терещука)ТНМ1 ТНМ002
НОВА ПРОГРАМА !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
УСІ уроки. Усі уроки трудового навчання. 8 кл. Інваріативний блок 1 (для хлопців). ТНУ013
У посібнику розміщені розробки уроків інваріантної складової (Блок 1). Зміст посібника відповідає новому Державному стандарту базової і повної загальної середньої освіти (зміни 2015 року). Посібникмістить календарно-тематичне планування, теоретичні відомості, інформаційні картки, банк ідей, ілюстративний матеріал.Для вчителів трудового навчання, які викладають у 8 класах у групах хлопців.
Технологии 11 кл. Разработки уроков.Уровень стандарта. Академ. уровень. НОВЫЙ мастер-класс
Технологии 11 кл. Разработки уроков.Уровень стандарта. Академический уровень. НОВЫЙ мастер-класс Пособие составлено в соответствии с действующей учебной программой по технологиям для 11 класса (уровень стандарта и академический уровень). Издание содержит ориентировочное тематическое планирование и разработки занятий инвариантной части программы (базового модуля), в том числе итогового тематического контроля. Также в пособии представлены конспекты нестандартных уроков, провести которые можно при наличии свободного времени и незаурядной заинтересованности учащихся в данном предмете. Представленные практические занятия дадут возможность закрепить полученные знания опытным путём и в игровой форме, что делает поставленную задачу наиболее достижимой. Для учителей предмета технологи …
Альбом. Трудове навчання 2 кл. до підр. Сидоренка, Котелянець (Укр) НОВА ПРОГРАМА
Альбом. Трудове навчання 2 кл. до підр. Сидоренка, Котелянець (Укр) НОВА ПРОГРАМА
Трудове навчання 1 кл (у) Альбом-посібник
Зміст уроків пропонованого посібника відповідає Державному стандарту початкової освіти, чинній програмі з трудового навчання для 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів і підручнику В.П. Тименко, І.М. Веремійчик. Трудове навчання. 1 клас. Альбом містить практичний матеріал, що урізноманітнює процес навчання, унаочнює етапи виконання завдань. Для учнів 1 класу, учителів, батьків.
Трудове навчання 3 кл (у) Робочий зошит-альбом
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
Усі уроки трудового навчання 7 кл. Блок1 Інваріантна складова (у)
У посібнику розміщені теоретичні та практичні відомості до інваріантного модуля «Технологія виготовлення виробів із деревини». Запропоновані доробки допоможуть учителеві трудового навчання, який викладає в групах хлопців у 7 класі, зробити уроки цікавими та методично насиченими. Відповідно до нового змісту освітньої галузі «Технології».Для вчителів трудового навчання.
Мій конспект.Трудове навчання 6 кл. Блок 1 (за підр. В.К. Сидоренка).ТНМ006
НОВА ПРОГРАМА !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
Мій конспект. Трудове навчання. 8 кл. Блок 2. ТНМ013
У посібнику представлені розробки уроків для всіх занять курсу та описані всі практичні роботи, передбачені програмою. Посібник має на меті підтримати методичну творчість учителя під час підготовки до уроків, забезпечити його інформацією, матеріалами, які допоможуть ефективно організувати навчальний процес.Посібник — це спроба співпраці двох педагогів — автора й читача, це крок до розробки неповторного уроку, залучення до пошуку, спільного розв’язання проблем сучасного уроку
Технології 11 кл. Робочий зошит. Рівень стадарту й академічний
Технології 11 кл. Робочий зошит. Рівень стандарту й академічний Зошит містить завдання і практичні роботи відповідно до чинної програми з технологій для 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Завдання різного рівня складності згруповані за темами, що вивчаються протягом року. Практичні роботи є етапами розробки творчого проекту. Завдання для контролю знань винесені в окремий зошит-вкладиш, що кріпиться до основного зошита. Ілюстрації, схеми, таблиці урізноманітнять навчальний процес і підвищать інтерес учнів до навчання. Посібник призначений для учнів 11 класів.
Трудове навчання КАРТКИ 2 кл. (Укр) до альбома НОВА ПРОГРАМА
Трудове навчання КАРТКИ 2 кл. (Укр) до альбома НОВА ПРОГРАМА
Трудове навчання Робочий зошит 8 кл. Хлопці та дівчата (Укр) Оновл . прогр.
Зошит для проектування з трудового навчання укладений відповідно до вимог оновленої програми.Його структура відображає етапи проектування, які виконують учні під керівництвом педагога. Також у зошиті подано зразки готових учнівських проектів.Посібник рекомендований до використання учнями 8 класу (хлопчиками і дівчатами) та вчителями з трудового навчання.За загальною редакцією Дятленка С. М.
Мій конспект.Трудове навчання. 3 кл (за підруч. В.К.Сидоренка, Н.В.Котелянець, О.В.Агєєвої.).ПШМ29
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
Усі уроки трудового навчання 4 кл (у) ПШУ035
Посібник містить орієнтовне календарне планування та розробки всіх уроків трудового навчання у 4 класі, складені відповідно до вимог оновленої навчальної програми (у редакції 2014 р.)
Альбом. Трудове навчання 3 кл. до підр. Веремійчика І.М, Тименка В.П. (Укр) НОВА ПРОГРАМА
Посібник створений відповідно до програми (2011р.) для 3 класів та підручника І. М. Веремійчика, В. П. Тименка (Київ «Генеза», 2013). Альбом містить творчі завдання з трудового навчання, зразки готових виробів, схеми для виконання виробів, які мають виготовити учні, розвивальні завдання, загадки, вірші та кросворди, а також правила безпечної роботи з інструментами. У додатку до альбому подані шаблони для виготовлення окремих виробів. Призначено для організації роботи учнів 3 класів загальноосвітніх навчальних закладів на уроках трудового навчання, учителів початкових класів, студентів вищих навчальних педагогічних закладів.
Мій конспект. Трудове навчання. 3 кл (за підр.Веремійчика, Тименка) ПШМ186
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки компетентнісно орієнтованих уроків трудового навчання у 3-му класі, складені відповідно до вимог оновленої навчальної програми (у редакції 2016 р.) за підручником І. М. Веремійчика, В. П. Тименка (К. : Видавництво «Генеза», 2014).Зміст конспектів уроків дібраний з метою формування в учнів предметної, зокрема предметно-перетворювальної компетентності (формування узагальнених способів (алгоритмів), предметно-перетворювальної діяльності з дотриманням безпечних прийомів ручної праці та економного використання матеріалів, розвитку творчих здібностей, елементів графічної грамоти, умінь працювати в команді та навичок виконання операцій з ручних технік обробки матеріалів, набуття досвіду предметно-перетворювально …
Технології 11 кл. Розробки уроків. НОВИЙ майстер-клас
Посібник складено відповідно до чинної навчальної програми з технологій для 11 класу (рівень стандарту й академічний рівень). Видання містить орієнтовне тематичне планування й розробки занять інваріантної частини програми (базового модуля), у тому числі підсумкового тематичного контролю. Також у посібнику наводяться конспекти нестандартних уроків, провести які можна за наявності вільного часу й зацікавленості учнів у цьому предметі. Пропоновані практичні заняття дадуть можливість закріпити отримані знання дослідним шляхом і в ігровій формі, що робить поставлене завдання найбільш досяжним. Для вчителів предмета «Технології», студентів педагогічних навчальних закладів.
Мій конспект.Трудове навчання. 1 клас.(за підр. В. К. Сидоренка, Н. В.Котелянець).ППШ331
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки уроків трудового навчання в 1 класі, складені відповідно до вимог нової навчальної програми ( К. : Видавничий дім «Освіта», 2012) за підручником В. К. Сидоренка, Н. В. Котелянець ( К. : Видавничий дім «Освіта», 2012).Задля зручності використання всі розробки розміщені на відривних аркушах. Поля для записів дозволяють творчому вчителеві, користуючись запропонованим у посібнику матеріалом, скласти власні плани-конспекти уроків курсу.Для вчителів початкової школи.