Быстрый заказ книги

Зарубежная литература и русский язык

На странице:
Сортировать по:
ГРАМОТЕЙ, Русский язык 9 кл. для РУС. шк. Тетр. для успешного овладения орфогр. и пункт. навыками
ГРАМОТІЙ: Українська мова. 9 клас. Зошит для успішного набуття орфографічних та пунктуаційних навичок (для шкіл з російською мовою навчання) Зошити серії «Грамотій» подають нову систему опанування українського правопису, яка пропонує дітям відчути себе справжніми ученими, що роблять мовознавчі відкриття. Мета посібника обумовила його зміст, структуру та побудову розділів. Орфографічні та пунктуаційні правила, які подані в посібнику, призначені не для заучування, а для довідок і самостійної роботи учнів.
Контроль учеб. достижений. Русский язык 10 кл. д УКР. шк. Уровень стандарта (РУС) НОВАЯ ПРОГРАММА
Тетрадь содержит задания для всех видов контроля: тесты для оценивания языковых знаний и умений по темам, вопросы к текстам для аудирования, тексты для чтения молча и вопросы к ним, материал для составления диалога, задания для самостоятельных работ по вс
Контроль навч. досягнень. Зар. література 6 кл. (Укр) НОВА ПРОГРАМА
Зошит відповідає чинній програмі з зарубіжної літератури для 6 класу закладів загальної середньої освіти. Посібник містить матеріал для оцінювання навчальних досягнень учнів із зарубіжної літератури. Автори пропонують різні форми робіт, які допомагають здобувачам освіти формувати предметні та ключові компетентності. На сайті interactive.ranok.com.ua розміщений електронний додаток, у якому запропоновані інтерактивні тренувальні завдання. Видання призначене для учнів 6 класу закладів загальної середньої освіти.
РУСС. ЯЗЫК 10(10) кл. П-К для УКР.шк. Разработки уроков (РУС) НОВАЯ ПРОГРАММА
Издание соответствует действующей программе «Русский язык (обучение с 1 класса). Уровень стандарта. 10–11 классы». В пособии даны детальные разработки 70 уроков, включая уроки развития речи, контрольные работы. Учитель найдет в книге много интересных заданий, применение интерактивных методик, игровых форм, разнообразный дидактический материал. Объем текстов и содержание тестовых заданий отвечают требованиям программы.Календарно-тематический план находится в электронном приложении.Предназначено для учителей русского языка заведений общего среднего образования с обучением на украинском языке.
УСІ уроки. Усі уроки зарубіжної літ-ри. 11-й кл. Профільний рівень + рівень стандарту. II семе
Посібник складено за новою програмою Міносвіти, чинною для 2019 20 навчального року. Календарно-тематичне планування та плани-конспекти уроків (II семестр) розроблено з урахуванням предметних і ключових компетентностей, вікових особливостей підлітків та новітніх педагогічних методик. Наведені матеріали допоможуть учителеві на найвищому рівні провести урок зарубіжної літератури як за профільним рівнем, так і за рівнем стандарту. За посиланням, зазначеним на обкладинці, розміщено тексти художніх творів із зарубіжної літератури за програмою для II семестру 11-го класу.Для вчителів зарубіжної літератури ЗЗСО та студентів відповідного фаху педагогічних вишів.
Світова література 5 кл (у) Зошит для контр. і сам. робіт
Волощук Є.В. Зарубіжна література, 5 клас. Зошит для контрольних і самостійних робіт
Хрестоматія ВЕРШИНИ. Зарубіжна література 10 кл +Щоденник читача ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
Хрестоматія Вершина. Зарубіжна література 10 кл + Щоденник читача оновленій програмі (384 стр).
УСІ уроки. Усі уроки зарубіжної літ-ри. 11-й кл. Профільний рівень + рівень стандарту. I семес
Посібник складено за новою програмою Міносвіти, чинною для 2019 20 навчального року. Календарно-тематичне планування та плани-конспекти уроків (I семестр) розроблено з урахуванням предметних і ключових компетентностей, вікових особливостей підлітків та новітніх педагогічних методик. Наведені матеріали допоможуть учителеві на найвищому рівні провести урок зарубіжної літератури як за профільним рівнем, так і за рівнем стандарту. За посиланням, зазначеним на обкладинці, розміщено тексти художніх творів із зарубіжної літератури за програмою для I семестру 11-го класу.Для вчителів зарубіжної літератури ЗЗСО та студентів відповідного фаху педагогічних вишів.
КТП Русский язык 11 кл. (Укр) для укр шк. ОБНОВЛЕННАЯ ПРОГРАММА
Предлагаемый календарно-тематический план разработан в соответствии с действующей программой по русскому языку для 11 класса заведений общего среднего образования.В пособии учтены основополагающие идеи личностно ориентированного и компетентностного подходов в обучении, обозначены направления формирования предметных и ключевых компетентностей. Каждый учитель может творчески подойти к реализации программы, учитывая интересы и уровень подготовки учеников, условия обучения и т. п.Пособие предназначено для учителей русского языка заведений общего среднего образования.
РУСС. ЯЗЫК 11 кл. П-К для УКР.шк. Разработки уроков (РУС). Мастер-клас 2.0 НОВАЯ ПРОГРАММА
Издание соответствует действующей программе «Русский язык (обучение с 1 класса). Уровень стандарта. 10–11 классы». В пособии даны детальные разработки 70 уроков, включая уроки развития речи, контрольные работы. Учитель найдет в книге много интересных заданий, применение интерактивных методик, игровых форм, разнообразный дидактический материал. Объем текстов и содержание тестовых заданий отвечают требованиям программы.Календарно-тематический план находится в электронном приложении.Предназначено для учителей русского языка заведений общего среднего образования с обучением на украинском языке.
Хрестоматія ВЕРШИНИ. Зарубіжна література 11 кл Рівень стандарт+Щоденник читача ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
Хрестоматію укладено за чинною програмою із зарубіжної літератури для 11 класу (рівень стандарту).Хрестоматія має належний методичний супровід. Подано короткі біографії письменників. Після кожного твору пропонуються запитання і завдання, робота над якими допоможе кращому засвоєнню змісту твору та розвитку аналітичних навичок учнів і учениць. Наведено коментарі до незрозумілих слів.
Контроль навч. досягнень. Зар. література 5 кл. (Укр) НОВА ПРОГРАМА
Зошит відповідає чинній програмі з зарубіжної літератури для 5 класу закладів загальної середньої освіти. Посібник містить матеріал для оцінювання навчальних досягнень учнів із зарубіжної літератури. Автори пропонують різні форми робіт, які допомагають здобувачам освіти формувати предметні та ключові компетентності. На сайті interactive.ranok.com.ua розміщений електронний додаток, у якому запропоновані інтерактивні тренувальні завдання. Видання призначене для учнів 5 класу закладів загальної середньої освіти.
ГРАМОТЕЙ, Русский язык 8 кл. для укр. шк. Тетр. для успешного овладения орфогр. и пункт. навыками
Грамотей. Русский язык. 8 класс. Тетрадь для успешного овладения орфографическими и пунктуационными навыками (для укр. школ) мова: рос. формат: 145х200 упаковка: 30 обкладинка: м яка
Русский язык Контроль учебных достижений 8 кл. для укр.шк. НОВАЯ ПРОГРАММА
Комплект состоит из пособия для учащихся, пособия для учителя и интернет-поддержки. Пособие для учащихся содержит задания для оценивания языковых, речевых и коммуникативных знаний, умений и навыков учащихся 8 класса по русскому языку. Пособие для учителя (бесплатное приложение) содержит материал для проведения всех видов контрольных работ. Интернет-поддержка - это комплект тестовых заданий закрытого типа, которые можно выполнить onlinе, проверить правильные ответы и проанализировать свои ошибки (оценку ставит программа в конце выполнения работы).
Контроль навч. досягнень. Зар. література 11 кл. (Укр) НОВА ПРОГРАМА
Зошит відповідає чинній програмі з зарубіжної літератури для 11 класу закладів загальної середньої освіти. Посібник містить матеріал для оцінювання навчальних досягнень учнів із зарубіжної літератури. Автори пропонують різні форми робіт, які допомагають здобувачам освіти формувати предметні та ключові компетентності. На сайті interactive.ranok.com.ua розміщений електронний додаток, у якому запропоновані інтерактивні тренувальні завдання. Видання призначене для учнів 11 класу закладів загальної середньої освіти.
ГРАМОТЕЙ, Русский язык 9 кл. для укр. шк. Тетр. для успешного овладения орфогр. и пункт. навыками
Грамотей. Русский язык. 9 класс. Тетрадь для успешного овладения орфографическими и пунктуационными навыками (для укр. школ) мова: рос. формат: 145х200 упаковка: 30 обкладинка: м яка
Литература 7 кл (р) Учебник Волощук
Литература 7 класс Волощук Е. В.
Контроль навч. досягнень. Зар. література 10 кл. (Укр) НОВА ПРОГРАМА
Зошит відповідає чинній програмі з зарубіжної літератури для 10 класу закладів загальної середньої освіти. Посібник містить матеріал для оцінювання навчальних досягнень учнів із зарубіжної літератури. Автори пропонують різні форми робіт, які допомагають здобувачам освіти формувати предметні та ключові компетентності. На сайті interactive.ranok.com.ua розміщений електронний додаток, у якому запропоновані інтерактивні тренувальні завдання. Видання призначене для учнів 10 класу закладів загальної середньої освіти.
Міні-підручник. Рус.яз. Морфология. Именные части речи
Основные сведения, правила и формулы поданы в таблицах. Благодаря удобному формату пособий, ими очень легко пользоваться и всегда иметь под рукой.
Контроль учеб. достижений. Русский язык 11 кл. д УКР. шк. Уровень стандарта (РУС)
Тетрадь содержит задания для всех видов контроля: тесты для оценивания языковых знаний и умений по темам, вопросы к текстам для аудирования, тексты для чтения молча и вопросы к ним, материал для составления диалога, задания для самостоятельных работ по вс