Быстрый заказ книги

Зарубежная литература и русский язык

На странице:
Сортировать по:
Тестовый контроль знаний. Русский язык и литература.10 класс (для рус. шк.) (рус)
Пособие содержит тестовые задания различного уровня сложности, задания для текущего и итогового оценивания, задания для самоконтроля, творческие задания.
ЛИТЕРАТУРА 6 кл. Современный майстер-класс + ДИСК НОВА ПРОГРАМА
Пособие содержит календарное планирование по литературе для 6 класса, составленное по программе «Література (російська і світова). 5—9 класи. Для загальноосвітніх навчальних закладів із навчанням російською мовою». Пособие включает в себя подробное поурочное планирование и примеры уроков, предлагаемых на диске-приложении.
Мій конспект. Зарубіжна література 7 кл (за нов прогр) (у) СЛМ009
НОВА ПРОГРАМА - 2015 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
КТП Зарубіжна література 7 кл. (Укр) НОВА ПРОГРАМА
КТП Зарубіжна література 7 кл. (Укр) НОВА ПРОГРАМА
ГРАМОТЕЙ, Русский язык 7 кл. для РУС. шк. Тетр. для успешного овладения орфогр. и пункт. навыками
Грамотей. Русский язык. 7 класс. Тетрадь для успешного овладения орфографическими и пунктуационными навыками (для рус. школ) мова: рос. формат: 145х200 упаковка: 30 обкладинка: м яка  
Мій конспект. Зарубіжна література. 10 кл Рівень стандарт і академі рівень. СЛМ014
Посібник серії «Мій конспект» створений з метою надання допомоги вчителеві під час підготовки та проведення уроків. Автори пропонують базову основу конспектів уроків зарубіжної літератури на відривних аркушах та орієнтовне календарно-тематичне планування за новою програмою Міносвіти.Узявши за основу це видання, учитель може створити власний конспект уроку.Для вчителів зарубіжної літератури загальноосвітніх навчальних закладів, викладачів коледжів, студентів.
Хрест.-довідник, Світова лiт-ра 10 кл. 3 рівня НОВА (Рівень стандарту, академ. і профільний) ...
Хрестоматія відповідає чинним програмам зі світової літератури. Оглядові статті допоможуть уявити загальну картину мистецького життя певної епохи.
Русский язык 5-11 кл. Сборник диктантов Даценко
Сборник содержит более 300 художественных, научно-популярных и публицистических текстов для различных видов диктантов. Он составлен на основе типовой школьной программы по русскому языку.Учебный материал систематизирован по классам и грамматическим темам, в комментариях после текстов указано количество слов, приведены контрольные орфограммы и пунктограммы.
Хрест.-довідник, Світова лiт-ра 9 кл тверда НОВА ...
Хрест.-довідник: Світова лiт-ра 9 кл тверда НОВА ...
Зарубіжна література П-К 9 кл. (Укр) Розробки уроків. Сучасний майстер-клас НОВА ПРОГРАМА
Видання відповідає чинній програмі з урахуванням останніх змін. Посібник містить розробки лекційно-практичних (комбінованих) уроків, уроків позакласного читання, розвитку мовлення, контролю рівня сформованості компетенцій. Ці уроки повністю охоплюють вивчення як обов’язкових програмових творів зарубіжної літератури, так і творів для позакласного читання.Плани-конспекти, вміщені в посібнику, дають учителеві змогу використовувати на заняттях з літератури надзвичайно різноманітні форми роботи. Усі уроки розроблені таким чином, щоб не лише дати учням передбачений програмою обсяг інформації, а й сформувати необхідні предметні та ключові компетентності.До книги пропонується безкоштовний електронний додаток, що містить календарно-тематичний план, презентації, плани-конспекти нестанд …
Світова літ-ра. Розробки уроків 6 кл (у) +Скрейтч карта Нов. прогр.
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
Мій конспект. Зарубіжна література. 8 кл. СЛМ011
Видання «Мій конспект» — це серія посібників, які ставлять за мету надати допомогу вчителеві в підготовці до уроку. Автори пропонують базову основу, використовуючи яку, кожен учитель може створити власний конспект уроку.Посібник розрахований на вчителів загальноосвітніх закладів, які працюють у 8 класі за навчальною програмою з математики для учнів 5–9 класів загальноосвітніх закладів .
РУСС. ЯЗЫК 8(8) кл. П-К для УКР.шк. Разработки уроков к уч.Баландиной (РУС)+ СК НОВАЯ ПРОГРАММА
Русский язык. 8(8) класс. Разработки уроков (к уч.Баландиной, для УКР.шк.)
Хрест.-довідник, Світова лiт-ра 10 кл. Академ. рівень.+ Проф. рівень
Світова література. Хрестоматія. 10 клас (академічний, профільний рівень). Серія «Джерела» Хрестоматія відповідає чинній програмі із світової літератури. Оглядові статті допоможуть уявити загальну картину мистецького життя певної епохи. Розповіді про письменників, їхні життєві та творчі шляхи, естетичні пошуки покликані підготувати учнів до сприйняття художніх творів. Питання, завдання зосереджують увагу на ключових фрагментах твору, окремих образах, деталях, особливостях стилю письменника, допомагають усвідомити значущість художнього явища. Посібник призначений для учнів 10 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
Конструктор урока. Русский язык 7 кл (р) Разработки уроков для шк с укр. яз. обуч.
НОВА ПРОГРАМА - 2015 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
Усі уроки світової літератури 7 кл (у) 1 семестр
НОВА ПРОГРАМА - 2015 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
РУСС. ЯЗЫК 9(5) кл. Тетрадь по развитию речи к учеб. Баландиной (РУС) Нов. прогр.
Тетрадь поможет сформировать красивую и правильную речь, излагать свою мысль логически последовательно и грамматически правильно, сокращать и конспектировать текст, выделяя главную и второстепенную информацию, приобрести навык стилистического анализа текста, расскажет о разнообразии художественных средств. К каждой теме предложено 12 заданий. Два из них направлены на практическое усвоение теоретических сведений, остальные созданы на лексико-синтаксическом материале учебника.
ГРАМОТЕЙ, Русский язык 8 кл. для укр. шк. Тетр. для успешного овладения орфогр. и пункт. навыками
Грамотей. Русский язык. 8 класс. Тетрадь для успешного овладения орфографическими и пунктуационными навыками (для укр. школ) мова: рос. формат: 145х200 упаковка: 30 обкладинка: м яка
Мій конспект. Зарубіжна література. 11 кл Рівень стандарт і академ. рівень. СЛМ015
Посібник серії «Мій конспект» створений за оновленою 2016 року Програмою Міносвіти з метою надання допомоги вчителеві під час підготовки до уроків та їхнього проведення. Авторка пропонує базову основу конспектів уроків зарубіжної літератури на відривних аркушах та календарно-тематичне планування. Узявши за основу це видання, учитель може створити власний конспект уроку.Для вчителів зарубіжної літератури загальноосвітніх навчальних закладів, викладачів коледжів і студентів відповідного фаху педагогічних вишів.
Литература 7 кл. Разработки уроков
Пособие содержит краткие разработки уроков по предмету «Интег­рированный курс Литература (русская и зарубежная)» для 7 класса. Мини-конспекты, предлагаемые в пособии, помогут учителю разно­образить способы подачи нового материала и формы контроля учебных достижений учащихся.