Быстрый заказ книги

Зарубежная литература и русский язык

На странице:
Сортировать по:
Русский язык 6 кл (р) Тетрадь для контрольных работ
Тетрадь разработана в соответствии с методическими рекомендации по проведению контроля знаний в 6 классе. Она содержит контрольные работы по темам, разработанным в учебнике тех же авторов, которые состоят из тестовых заданий закрытой и открытой формы. Также подаются материалы для проверки уровня сформированности языковых и речевых, орфографических и пунктуационных навыков. Все тестовые задания представлены в 2-х вариантах.
22,90грн.
Тестовый контроль знаний Русский язык и литература 7 кл
Самостоятельные и конрольные работы, содержащиеся в пособии предназначены для проверки уровня овладения учащимися учебным материалом по русскому языку и литературе в течении года и могут использоваться при подготовке к итоговой контрольной работе.
30,00грн.
Русский язык. 10 класс: Комплексная тетрадь для контроля знаний (для школ с русским языком обучения) Комплексная тетрадь для контроля знаний содержит задания для всех видов контрольных работ: тесты для оценивания языковых знаний и умений по темам, задания к текстам для аудирования, тексты для чтения молча и вопросы к ним, тексты для устных изложений всех видов. Предназначено для учащихся 10 класса общеобразовательных школ с русским языком обучения.
18,00грн.
Усі уроки світової літератури 7 кл (у) 1 семестр
НОВА ПРОГРАМА - 2015 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
60,00грн.
РУСС. ЯЗЫК 9(9) кл. Тетрадь по развитию речи к учеб. Баландиной (РУС) Нов. прогр.
Тетрадь поможет сформировать красивую и правильную речь, излагать свою мысль логически последовательно и грамматически правильно, сокращать и конспектировать текст, выделяя главную и второстепенную информацию, приобрести навык стилистического анализа текста, узнать о разнообразии художественных средств. К каждой теме предложено 12 заданий. Два из них направлены на практическое усвоение теоретических сведений, остальные созданы на лексико-синтаксическом материале учебника.
15,00грн.
КЗКЗ Світова література 10 кл. (Укр) Рівень стандарту
Комплексний зошит містить завдання для тематичних контрольних робіт зі світової літератури, складені відповідно до чинної програми «Світова література. 10-11 класи. Рівень стандарту» та Критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів у системі загальної середньої освіти. У зошиті до кожної теми подано три варіанти завдань різних рівнів складності: початкового, середнього, достатнього, високого. У другій частині зошита — тестові завдання для проведення поточних перевірочних робіт. Видання призначене для учнів 10 класу загальноосвітніх шкіл з українською мовою навчання.   
18,00грн.
Хрестоматія. Світова література 11 кл (укр)
Наша ХРЕСТОМАТІЯ містить: усі передбачені програмою тексти художніх творів, найцікавіші подробиці біографій митців, висловлювання письменників про самих себе й оцінки їхньої творчості літературною критикою. Забезпечує знання: фактів життя письменника, необхідних для кращого розуміння його творчості, творчого шляху і найвиразніших особливостей художнього стилю письменника, теоретико - літературних понять, передбачених програмою.
62,50грн.
Контроль учеб. достижений. Русский язык 8 кл. д УКР. шк. (РУС) Нов.прогр.
Тетрадь содержит задания для всех видов контроля: тесты для оценивания языковых знаний и умений по темам, вопросы к текстам для аудирования, тексты для чтения молча и вопросы к ним, тексты для зрительно-слухового диктанта, материал для составления диалога, задания для самостоятельных работ по всем темам.
18,00грн.
Контроль учеб. достижений. Русский язык 8 кл. д РУС. шк. (РУС) Нов. прогр.
Тетрадь содержит задания для всех видов контроля: тесты для оценивания языковых знаний и умений по темам, вопросы к текстам для аудирования, тексты для чтения молча и вопросы к ним, тексты для зрительно-слухового диктанта, материал для составления диалога, задания для самостоятельных работ по всем темам.
18,00грн.
Профільна школа, Світова література 10 кл Розробки уроків. Профільний рівень. Академ. рівень(Укр)
«Світова література. Програма для профільного навчання учнів загальноосвітніх навчальних закладів. 10—12 класи. Суспільно-гуманітарний, художньо-естетичний, філологічний та спортивний напрями. Академічний рівень» — це той базовий документ, яким керувався автор пропонованого посібника. Уроки, запропоновані у посібнику, вирізняються різноманітністю педагогічних технологій, прийомів та методів, гуманістичним та комунікативним спрямуванням. Книга підкаже шлях вивчення літературного твору, дасть необхідну інформацію, яка допоможе вчителю осмислити складні теми курсу «Світова література». Для вчителів світової літератури та студентів філологічних факультетів.
39,50грн.
Мій конспект. Зарубіжна література. 10 кл Рівень стандарт і академі рівень. СЛМ014
Посібник серії «Мій конспект» створений з метою надання допомоги вчителеві під час підготовки та проведення уроків. Автори пропонують базову основу конспектів уроків зарубіжної літератури на відривних аркушах та орієнтовне календарно-тематичне планування за новою програмою Міносвіти.Узявши за основу це видання, учитель може створити власний конспект уроку.Для вчителів зарубіжної літератури загальноосвітніх навчальних закладів, викладачів коледжів, студентів.
60,00грн.
Хрест.-довідник, Світова лiт-ра 10 кл. 3 рівня НОВА (Рівень стандарту, академ. і профільний) ...
Хрестоматія відповідає чинним програмам зі світової літератури. Оглядові статті допоможуть уявити загальну картину мистецького життя певної епохи.
70,00грн.
Мій конспект. Русский язык 7 кл. с укр яз. обуч.
Пособие содержит ориентировочное календарно-тематическое планирование и разработки 78 уроков русского языка в 7 классе по программам «Російська мова. 5–9 класи. Програма для загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання (початок вивчення з 1 класу)», «Російська мова.5–9 класи. Програма для загальноосвітніх навчальних закладів з російською мовою навчання». Ориентировочное календарное планирование составлено так, что учитель сам определяет: какое количество часов выделить для изучения той или иной темы. Реализация всех основных видов компетентностей: лингвистической, языковой, коммуникативной и культуроведческой.Для учителей русского языка, студентов филологических факультетов вузов.
70,00грн.
Все школьные новые сочинения 5-11кл. красная НОВАЯ
Все школьные новые сочинения. 5-7кл. (12лет. шк.) 8-11кл. (11лет.шк.) (Для шкіл з російською мовою навчання) мова: рос. формат: 130*200 упаковка: 8 кількість сторінок: 512 обкладинка: тверда
24,50грн.
Тестовый контроль знаний Русский язык и литература 8 кл
Самостоятельные и конрольные работы, содержащиеся в пособии предназначены для проверки уровня овладения учащимися учебным материалом по русскому языку и литературе в течении года и могут использоваться при подготовке к итоговой контрольной работе.
30,00грн.
Все уроки литературы.6 кл.Для общеобраз. уч. заведений с рус яз.обуч.ЛИУ1
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
55,00грн.
Світова літ-ра. 7 кл. П-К Сучасний мастер-клас + СК (зар. літ-ра) Нов. прогр.
Посібник містить розробки лекційно-практичних (комбінованих) уроків, уроків позакласного читання, розвитку мовлення, контролю знань, які повністю охоплюють вивчення як обов язкових програмових творів зарубіжної літератури, так і творів для позакласного читання.
42,50грн.
РУСС. ЯЗЫК 9(5) кл. П-К для УКР.шк. Разработки уроков к уч.Баландиной (РУС)+ СК НОВАЯ ПРОГРАММА
РУСС. ЯЗЫК 9(5) кл. П-К для УКР.шк. Разработки уроков к уч.Баландиной (РУС)+ СК НОВАЯ ПРОГРАММА
29,90грн.
КЗКЗ Світова література 11 кл. (Укр) Рівень стандарту. НОВА 11-р.шк.
Світова література.11 клас. Комплексний контрольно-заліковий зошит. Рівень стандарту Комплексний контрольно-заліковий зошит допоможе вчителю здійснювати контроль на всіх етапах підготовки учнів. Він мстить матеріал поточного контролю знань, зокрема й індивідуальних завдань, контрольних робіт за певною темою, для підсумкових контрольних робіт. Завдання, запропоновані у зошиті, надають учню можливість виявити свої компетенції, проявити себе як особистість, яка усвідомлює власну національну ідентичність й водночас приналежність до цивілізованого світу, особистість, здатну цінувати класичну й сучасну літературу, переживати важливі для духовного становлення особистості естетичні емоції.
18,00грн.
ШБ,Твардовский Александр
Пособие по изучению творчества А. Твардовского
7,50грн.