Быстрый заказ книги
Пн-Пт: 10.00-17.00
(095) 856 74 61
(068) 340 49 30
(093) 286 22 57
Книголенд, книжный интернет-магазин
Язык
укр / рус

Корзина

0 шт. - 0,00грн.
Личный кабинет

Украинский язык и литература

На странице:
Сортировать по:
Довідник у таблицях.Українська мова. 7–11 кл
Виникла потреба систематизувати й поглибити знання з біології, фізики, української та англійської мов? На допомогу прийдуть довідники в таблицях від видавництва «УЛА»!У новій серії книжок відомості з відповідних шкільних дисциплін подані в доступній, стислій і наочній формі — у вигляді зручних таблиць. Теми, передбачені чинною програмою, містять правила й визначення, що супроводжуються зрозумілими прикладами.Довідники дозволять учням 7–11 класів швидко та якісно підготуватися до самостійних і контрольних робіт, ДПА та ЗНО.
Геометрія. 7 кл. Зошит для контролю навч. досягнень
НОВА ПРОГРАМА - 2015 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
Українська література. 10клас. I семестр
Навчальний посібник містить конспекти всіх уроків української літератури для I семестру 10 класу, які розроблено із урахуванням змін, здійснених Міністерством освіти і науки України. Розподіл навчального часу та зміст розроблених уроків носить орієнтований характер. Згідно з положеннями пояснювальної записки оновленої програми в разі потреби вчитель має право самостійно змінювати обсяг
Універсальний комплект складається з двох частин, завдання для контрольних робіт з української літератури, складені відповідно до «Критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів у системі загальної середньої освіти» тестові завдання для проведення поточних перевірочних робіт із теми, що охоплює твори одного письменника.У кожній контрольній роботі подано три варіанти завдань різних рівнів складності, початкового та середнього, достатнього, високого.Підготуватися до тестових контрольних робіт можна online в Інтернеті за посиланням interactive.ranok.com.ua.Видання призначене для учнів 6 класу закладів загальної середньої освіти.Видання відповідає чинній програмі з урахуванням останніх змін.
МОВА П-К 11 кл. д. шк. Рівень стандарту. НОВИЙ майстер-клас
Українська мова. 11 клас. Рівень стандарту, Плани-конспекти для шкіл з українською мовою навчання Посібник укладено відповідно до вимог чинної програми рівня стандарту для профільного навчання учнів технологічного, природничо-математичного, спортивного напрямів, суспільно-гуманітарного напряму (економічний профіль). Видання містить детальні розробки 35 різнопланових уроків з української мови в 11 класі. Пропонуються різні форми і методи роботи, що мають на меті найкраще засвоєння учнями навчального матеріалу, індивідуальний підхід до кожного конкретного класу й школяра. Матеріал посібника представлено в різних формах, розповідь учителя, схеми, таблиці, алгоритми, різнорівневі завдання, роботи творчого характеру та ін. Крім того, пропонуються тексти для проведення аудію …
Усі уроки української мови. 8 клас. І семестр. Нова програма
У посібнику вміщено всі уроки української мови для 1 семестру 8 класу, які розвоблено за новою програмою. Розробки уроків характеризуються поєднанням комунікативно-діяльнісного, соціокультурного підходів і принципу практичної спрямованості, відповідають сучасним досягненням теорії і практики навчання української мови й розвитку мовлення.
Українська література. 8 клас, Зошит для контролю навчальних досягнень учнів
Зошит складається з двох частин, завдання для контрольних робіт з української літератури, складені відповідно до «Критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів у системі загальної середньої освіти» тестові завдання для проведення самостійних робіт із теми, що охоплює твори одного письменника. У кожній контрольній роботі подано три варіанти завдань різних рівнів складності, початкового та середнього, достатнього, високого. Підготуватися до тестових контрольних робіт можна online в Інтернеті за посиланням interactive.ranok.com.ua.
Міні-підручник. Українська мова. Морфологія. Дієслово. Прислівник. Службова частина
Міні-підручник. Українська мова. Морфологія. Дієслово. Прислівник. Службова частина
Українська мова. 6 клас. Плани-конспекти уроків на друкованій основі (для шкіл з укр. мов. навч.)
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
Українська мова, правопис у таблицях, тестові завдання
Посібник містить відомості з орфографії й пунктуації, викладені у формі таблиць різнорівневі вправи репродуктивного та творчого характеру завдання в тестовій формі відповіді на вправи наприкінці книжки. Нове видання Олександра Авраменка й Оксани Тищенк
Українська мова. 8 клас. Нова програма
Навчальний посібник містить конспект всіх уроків української мови для 8 класу, які розроблено з урахуванням змін, здійснених Міністерством освіти і науки України 2017 року. Розподіл навчального часу та зміст розроблених уроків носить орієнтований характер. Згідно з положеннями пояснювальної записки оновленої програми в разі потреби вчитель має право самостійно змінювати обсяг годин у межах розділу, а також змінювати послідовність вивчення розділів.
Українська лiтература. 5 клас. Хрестоматія-довідник
Хрест.-довідник, Укр.лiт 5 кл. НОВА ПРОГРАММА
Українська мова 8 кл. для . шк.
Навчальний посібник упорядкований відповідно до чинної шкільної програми з української мови. У виданні подано правила та вправи для їх відпрацьовування. Посібник призначений як для використання на уроках української мови, так і для додаткової роботи з орфографії й пунктуації.
Українська мова. 10 клас. II семестр
Навчальний посібник містить конспекти всіх уроків української мови для II семестру 10 класу, які розроблено із урахуванням змін, здійснених Міністерством освіти і науки України. Розподіл навчального часу та зміст розроблених уроків носить орієнтований характер. Згідно з положеннями пояснювальної записки оновленої програми в разі потреби вчитель має право самостійно змінювати обсяг годин в межах розділу, а також змінювати послідовність вивчення розділів.
Універсальний комплект містить завдання для всіх видів контролю, перевірки мовних знань і вмінь (тести), питан- ня до текстів з аудіювання, тексти для читання мовчки та питання до них, матеріал для складання діалогу, теми творів завдання для поточних перевірочних робіт. Підготуватися до тестових контрольних робіт можна online в Інтернеті за посиланням httр,interactive.ranok.com.ua. Видання призначене для учнів 5 класу загальноосвітніх шкіл з українською мовою навчання.
УКРАЇНСЬКА МОВА повторюємо шкільну програму
Посібник містить матеріал з усіх розділів мови, що вивчаються в загальноосвітніх середніх школах і вищих навчальних закладах. Лексика посібника відповідає новим нормам українського правопису. Особлива увага звертається на ті моменти, що викликають найбільші труднощі у вивченні української мови. Посібник доповнено лінгвістичним та орфографічними словниками, а також словником власних імен людей. Наведено українську і російську орфографію у зіставленні. Посібник стане у пригоді школярам, абітурієнтам у підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання.
Українська література. 7 клас. КТП (Календарно-тематичний план з урахуванням компетентнісного потенц
Запропонований календарно-тематичний план розроблено у відповідності до програми для загальноосвітніх навчальних закладів «Українська література» 5—9 класи (затверджена Наказом Міністерства освіти і науки України від 07.06.2017 №?804) з урахуванням засадничих ідей особистісно зорієнтованого і компетентнісного підходів у навчанні. Видання призначене вчителям загальноосвітніх навчальних закладів.
Українська мова (рівень стандарту). Розробки уроків для 11 класу ЗЗСО з навчанням українською мовою
Посібник містить детальні розробки уроків з української мови для 10-го класу. Видання укладено відповідно до вимог чинної програми. У посібнику подано детальні розробки 70 уроків, включаючи уроки розвитку зв’язного мовлення, контрольні роботи. Враховано вік учнів. Учитель знайде в книжці багато цікавих завдань, застосування інтерактивних методик, ігрових форм. Деякий теоретичний матеріал подано у формі таблиць. Обсяг текстів та зміст тестових завдань відповідає програмовим вимогам.
УКРАЇНСЬКА МОВА 9 кл ТЕКСТИ І ТЕСТИ Робочий зошит з інтерактивними додатками
УКРАЇНСЬКА МОВА 9 кл ТЕКСТИ І ТЕСТИ Робочий зошит з інтерактивними додатками