Быстрый заказ книги

Украинский язык и литература

На странице:
Сортировать по:
УСІ уроки. Усі уроки української мови. 10 клас. II семестр. Профіль — українська філологія. УМУ038
У посібнику вміщено всі уроки української мови для ІІ семестру 10 класу, які розроблено за програмою профільного рівня (профіль — українська філологія) із врахуванням змін, здійснених Міністерством освіти і науки України. Розробки уроків характеризуються
Універс. комплект 5 кл. Укр. мова для укр.шк. (Укр) НОВА ПРОГРАМА ОВ
Універсальний комплект містить завдання для всіх видів контролю: перевірки мовних знань і вмінь (тести), питання до текстів з аудіювання, тексти для читання мовчки та питання до них, матеріал для складання діалогу, теми творів, завдання для поточних перевірочних робіт.Підготуватися до тестових контрольних робіт можна online в Інтернеті за посиланням interactive.ranok.com.ua.Видання призначене для учнів 5 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням українською мовою.Видання відповідає чинній програмі з урахуванням останніх змін.
Українська мова для іноземців. Рівень А2
Пропонований посібник є другою частиною навчального комплексу для іноземних громадян (рівень А2), які бажають вивчати українську мову з метою подальшого навчання, стажування, працевлаштування, отримання громадянства України та складання сертифікаційного іспиту з українськоїмови як іноземної.Опанування матеріалу посібника дозволить іноземцям оволодіти українською мовою в межах комунікативних тем: «Моя країна», «Природа України», «Здоров’я», «Характер. Зовнішній вигляд», «Робота», «Послуги», «Готель», «Подорожі», «Дозвілля», «Українські свята» тощо.Граматичні таблиці, матеріали для допитливих, діалоги, клоуз-тести роблять процес вивчення української мови легким, цікавим і творчим.
Мій конспект. Українська література 8 кл. Нов. прогр. УММ032
Навчальний посібник містить конспекти всіх уроків української літератури за новою програмою для 8 класу 11-річної школи. Серед них уроки текстуального вивчення творів, позакласного читання, розвитку зв язного мовлення, літератури рідного краю, тематичного оцінювання. Запропоновані розробки містять елементи нестандартних підходів, інтерактивних методик.
Контроль навч. досягнень. Укр. література 10 кл. Рівень стандарту (Укр)
Зошит складається з двох частин: завдання для контрольних робіт з української літератури, складені відповідно до «Критеріїв оці ню вання навчальних до ся г нень уч нів у си с те мізагальної середньої освіти», тестові завдання для проведення самостійних робіт із теми, що охоплює твори одного письменника.У кожній контрольній роботі подано три варіанти завдань різних рі в нів скла д но с ті: почат ко вого та се ре д ньо го, достатнього, високого.
УСІ уроки. Усі уроки української мови 11 кл. ІІ семестр. Профіль - укр. філологія. УМУ046
Навчальний посібник містить конспекти всіх уроків української літератури для ІІ семестру 11 класу профільного рівня (профіль — українська філологія), які розроблено із урахуванням змін, здійснених Міністерством освіти і науки України 2017 року. Розподіл навчального часу та зміст розроблених уроків носить орієнтовний характер. Згідно з положеннями пояснювальної записки оновленої програми в разі потреби вчитель має право самостійно змінювати обсяг годин у межах розділу, а також змінювати послідовність вивчення розділів.Для вчителів української мови та літератури шкіл різних типів, керівників методичних об’єднань, викладачів та студентів вищих навчальних закладів.
УСІ уроки. Усі уроки української мови. 10 клас. I семестр. Профіль — українська філологія. УМУ037
У посібнику вміщено всі уроки української мови для І семестру 10 класу, які розроблено за програмою профільного рівня (профіль — українська філологія) із врахуванням змін, здійснених Міністерством освіти і науки України. Розробки уроків характеризуються п
Універс. комплект 6 кл. Укр. мова для укр.шк. (Укр) НОВА ПРОГРАМА ОВ
Універсальний комплект містить завдання для всіх видів контролю: перевірки мовних знань і вмінь (тести), питання до текстів з аудіювання, тексти для читання мовчки та питання до них, матеріал для складання діалогу, завдання для поточних перевірочних робіт.Підготуватися до тестових контрольних робіт можна online в Інтернеті за посиланням interactive.ranok.com.ua.Видання призначене для учнів 6 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням українською мовою.Видання відповідає чинній програмі з урахуванням останніх змін.
Сучасна українська літературна мова. Навч. посібник
У посібнику, відповідно до типової програми з курсу Сучасна українська літературна мова, компактно репрезентовано розділи Фонетика і фонологія, Орфоепія, Графіка й орфографія, Лексикологія і фразеологія, Лексикографія, Морфеміка, Словотвір, Морфологія, Синтаксис і пунктуація. Мовна теорія, викладена описово й у вигляді таблиць і схем, супроводжується блоками запитань та завдань для самоконтролю. Завершують посібник тестові завдання, що охоплюють основні питання лінгвістичної теорії.Для студентів філологічних спеціальностей вищих навчальних закладів. Може бути корисний для тих, хто самостійно підвищує знання з української мови.
Шкільна бібліотека, Пані Будьласка та вуйко Пампулько. Оповідання, вірші. Сенатович Оксана (Укр)
Шкільна бібліотека: Пані Будьласка та вуйко Пампулько. Оповідання, вірші. Сенатович Оксана (Укр) 160 стр.
Контроль навч. досягнень. Укр. мова 9 кл. д укр. шк. (Укр)
Зошит містить завдання для всіх видів контролю: перевірки мовних знань і вмінь (тести), питання до текстів з аудіювання, тексти для читання мовчки та питання до них, матеріал для складання діалогу, завдання для самостійних робіт.Підготуватися до тестових контрольних робіт можна online в Інтернеті за посиланням interactive.ranok.com.ua.Видання призначене для учнів 9 класу шкіл з навчанням українською мовою.
Контроль навч. досягнень. Укр. мова 8 кл. д укр. шк. (Укр) ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
Комплект складається з посібника для учнів, посібника для вчителя і інтернет-підтримки. Посібник для учнів містить завдання для оцінювання мовних, мовленнєвих і комунікативних знань, умінь і навичок учнів 8 класу з украънської мови. Посібник для вчителя (безкоштовний додаток) містить матеріал для проведення всіх видів контрольних робіт.
УСІ уроки. Усі уроки української літ-ри 11 кл. ІІ семестр. УМУ042
Навчальний посібник містить конспекти всіх уроків української літератури для II семестру 11 класу, які розроблено з урахуванням змін, здійснених Міністерством освіти і науки України 2017 року. Розподіл навчального часу та зміст розроблених уроків носить орієнтовний характер. Згідно з положеннями пояснювальної записки оновленої програми, в разі потреби вчитель має право самостійно змінювати обсяг годин у межах розділу. До видання додано електронний додаток «Усі художні твори української літератури. 11 клас».Для вчителів української мови та літератури шкіл різних типів, керівників методичних об’єднань, викладачів та студентів закладів вищої освіти.
УСІ уроки. Усі уроки української літ-ри. 10 кл. II семестр. Профіль — українська філологія. Но
Навчальний посібник містить конспекти всіх уроків української літератури профільного рівня (профіль — українська філологія) для ІІ семестру 10 класу які розроблено із урахуванням змін, здійснених Міністерством освіти і науки України. Серед них уроки текст
Український правопис
Сучасна українська мова — відкрита й динамічна. Якою має бути «правильна українська мова»? Яку мову ми передамо нащадкам? Ці й подібні питання, що десятиліттями не втрача­ють своєї актуальності, спонукають до періодичного оновлення, перегляду й доопрацювання правописного кодексу, граматики й словників.У новій редакції Українського правопису збережено підхід до мови як до знакової системи й суспільного явища з позицій історичної й етнографічної соборності української мови й української нації.
УКР МОВА 9 кл. Зошит з розвитку мовлення до підр. Глазової (Укр) ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
Українська мова. 9 клас. Зошит з розвитку мовлення до підручника О. П. ГлазовоїШабельник Т.М.
Українська мова 10-11кл. Зошит тренажер з правопису
Цей зошит призначено для закріплення правописних навичок учнів 10-11 класів та підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Він передбачає як самостійну роботу школярів у навчальному закладі чи вдома, так і виконання завдань під керівництвом учителя чи батьків. Регулярна робота із цим посібником сприятиме підвищенню орфографічної й пунктуаційної грамотності та в цілому рівня підготовки учнів з української мови.Укладено відповідно до навчальних програм з української мови для 10-11 класів (рівень стандарту, профільний рівень). Рекомендується використовувати як додаток до підручника.Для учнів 10-11 класів закладів загальної середньої освіти, учнів професійно-технічних навчальних закладів та вчителів української мови.
Мій конспект. Українська література. 10 кл. II семестр. УММ042
Навчальний посібник містить конспекти всіх уроків української літератури для ІІ семестру 10 класу, які розроблено із урахуванням змін, здійснених Міністерством освіти і науки України. Розподіл навчального часу та зміст розроблених уроків носить орієнтовний характер. Згідно з положеннями пояснювальної записки оновленої програми в разі потреби вчитель має право самостійно змінювати обсяг годин у межах розділу, а також змінювати послідовність вивчення розділів.Для вчителів української мови та літератури шкіл різних типів, керівників методичних об’єднань, викладачів та студентів вищих навчальних закладів.
УСІ уроки. Усі уроки української мови 11 кл. І семестр. Профіль - укр філологія. УМУ045
Навчальний посібник містить конспекти всіх уроків української літератури для І семестру 11 класу профільного рівня (профіль — українська філологія), які розроблено із урахуванням змін, здійснених Міністерством освіти і науки України 2017 року. Розподіл навчального часу та зміст розроблених уроків носить орієнтовний характер. Згідно з положеннями пояснювальної записки оновленої програми в разі потреби вчитель має право самостійно змінювати обсяг годин у межах розділу, а також змінювати послідовність вивчення розділів.Для вчителів української мови та літератури шкіл різних типів, керівників методичних об’єднань, викладачів та студентів закладів вищої освіти.
УСІ уроки. Усі уроки української літ-ри 11 кл. І семестр. УМУ041
Навчальний посібник містить конспекти всіх уроків української літератури для I семестру 11 класу, які розроблено з урахуванням змін, здійснених Міністерством освіти і науки України 2017 року. Розподіл навчального часу та зміст розроблених уроків носить орієнтовний характер. Згідно з положеннями пояснювальної записки оновленої програми, в разі потреби вчитель має право самостійно змінювати обсяг годин у межах розділу. До видання додано електронний додаток «Усі художні твори української літератури. 11 клас».Для вчителів української мови та літератури шкіл різних типів, керівників методичних об’єднань, викладачів та студентів закладів вищої освіти.