Быстрый заказ книги
Пн-Пт: 10.00-17.00
(095) 856 74 61
(068) 340 49 30
(093) 286 22 57
Книголенд, книжный интернет-магазин
Язык
укр / рус

Корзина

0 шт. - 0,00грн.
Личный кабинет

Украинский язык и литература

На странице:
Сортировать по:
Українська мова 7кл. Зошит тренажер з правопису
НОВА ПРОГРАМА - 2015 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
Мій конспект. Українська мова. 9 клас. І семестр
У посібнику репрезентовано всі уроки української мови для I семестру 9 класу за новою програмою 11-річної школи згідно з наказом Міністерства освіти і науки України. Метою створення цього посібника є бажання полегшити підготовку вчителя до уроку, вивільнити час для творчої складової. Конспекти складено за чіткою структурою, містять основні етапи уроку, але можуть бути творчо доопрацьовані.
УКРАЇНСЬКА МОВА повт.шкільну програму Литера
Посібник містить матеріал з усіх розділів мови, що вивчаються в загальноосвітніх середніх школах і вищих навчальних закладах. Лексика посібника відповідає новим нормам українського правопису. Особлива увага звертається на ті моменти, що викликають найбільші труднощі у вивченні української мови. Посібник доповнено лінгвістичним та орфографічними словниками, а також словником власних імен людей. Наведено українську і російську орфографію у зіставленні. Посібник стане у пригоді школярам, абітурієнтам у підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання.
Українська мова за професійним спрямуванням. Навч. посібник
Українська мова за професійним спрямуванням. Навч. посібник (укр)
Українська мова. 5 клас. Компетентнісно орієнтовані завдання
Посібник створено відповідно до чинної навчальної програми з української мови для 5 класу закладів загальної середньої освіти. Зошит містить різні типи завдань для формування в учнів предметних і ключових компетентностей на уроках української мови.Завдання можна виконувати індивідуально або в групах, їх можна застосовувати для роботи як на уроці, так і вдома.Посібник призначений для учнів 5 класу закладів загальної середньої освіти, а також учителів української мови.
УКРАЇНСЬКА МОВА 9 кл ТЕКСТИ І ТЕСТИ Робочий зошит з інтерактивними додатками
УКРАЇНСЬКА МОВА 9 кл ТЕКСТИ І ТЕСТИ Робочий зошит з інтерактивними додатками
Українська мова. 8 клас. Нова програма
Навчальний посібник містить конспект всіх уроків української мови для 8 класу, які розроблено з урахуванням змін, здійснених Міністерством освіти і науки України 2017 року. Розподіл навчального часу та зміст розроблених уроків носить орієнтований характер. Згідно з положеннями пояснювальної записки оновленої програми в разі потреби вчитель має право самостійно змінювати обсяг годин у межах розділу, а також змінювати послідовність вивчення розділів.
Усі уроки української літератури. 10 клас. II семестр. Профіль — українська філологія. Нова програма
Навчальний посібник містить конспекти всіх уроків української літератури профільного рівня (профіль - українська філологія) для II семестру 10 класу, які розроблено із урахуванням змін, здійснених Міністерством освіти і науки України. Серед них - уроки текстуального вивчення творів, позакласного читання, розвитку зв’язного мовлення, літератури рідного краю, тематичного оцінювання.
Українська мова. 9 клас Зошит до підручника Глазової О. П.
Зошит до підручника «Українська мова. 9 клас (автор О. П. Глазова)» допоможе учням у формуванні красивого і правильного мовлення. Кожне заняття складається з трьох розділів, завдання з теорії, завдання до тексту підручника та вправи, із ним не пов’язані. Видання призначене для допитливих учнів, батьків, небайдужих до на­вчання власної дитини, та вчителів, що працюють з учнями 9-го класу.
Українська література. Хрестоматія. 9 клас. Серія Джерела
Хрестоматія відповідає чинній програмі з української літератури. Посібник містить усі твори за шкільною програмою, вступні нариси до кожного розділу, відомості про життєвий і творчий шлях письменників, запитання і завдання. Посібник призначений для учнів 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
Усі уроки української мови. 10 клас. I семестр. Профіль — українська філологія
У посібнику вміщено всі уроки української мови для I семестру 10 класу, які розроблено за програмою профільного рівня (профіль — українська філологія) із урахуванням змін, здійснених Міністерством освіти і науки України. Розробки уроків характеризуються поєднанням комунікативно-діяльнісного, соціокультурного принципів і принципу практичної спрямованості, відповідають сучасним
Українська мова 8кл. Зошит тренажер з правопису
Українська мова. 8 клас. Зошит тренажер з правопису
Українська мова. 10 клас. II семестр
Навчальний посібник містить конспекти всіх уроків української мови для II семестру 10 класу, які розроблено із урахуванням змін, здійснених Міністерством освіти і науки України. Розподіл навчального часу та зміст розроблених уроків носить орієнтований характер. Згідно з положеннями пояснювальної записки оновленої програми в разі потреби вчитель має право самостійно змінювати обсяг годин в межах розділу, а також змінювати послідовність вивчення розділів.
Бібл.вчит.-словесника, Укр.мова 10-11 кл. Зб. текстів для аудіювання та читання мовчки +СD
Бібл.вчит.-словесника, Укр.мова 10-11 кл. Зб. текстів для аудіювання та чит мовчки (Укр) +СD
Українська мова. 10-11 кл. Пунктуація (ГРАМОТІЙ)
ГРАМОТІЙ, Українська мова 10-11 кл. Пунктуація (Укр)
Хрестоматія ДИВОСВІТ. Українська література 7 кл , 10, несерийный
Усі твори для додаткового читання за новою програмоюЦікаві відомості про авторівПояснення незрозумілих слівУ хрестоматії подано твори художньої літератури, визначені для додаткового читання з української літератури в 7 класі (відповідно до нової програми з української літератури).Видання призначене для учнів загальноосвітніх навчальних закладів, педагогів, батьків, методичних працівників.
Усі уроки української мови. 10 клас. І семестр
Навчальний посібник містить конспекти всіх уроків української мови для I семестру 10 класу, які розроблено із урахуванням змін, здійснених Міністерством освіти і науки України. Розподіл навчального часу та зміст розроблених уроків носить орієнтований характер. Згідно з положеннями пояснювальної записки оновленої програми в разі потреби вчитель має право самостійно змінювати обсяг годин в межах розділу, а також змінювати послідовність вивчення розділів.
Усі уроки української мови. 9 клас. І семестр
У посібнику вміщено всі уроки української мови для І семестру 9 класу, які розроблено за новою програмою, затвердженою Міністер¬ством освіти і науки України. Розроб-ки уроків характеризуються поєднанням комунікативно-діяльнісного, соціокультурного принципів і принципу практичної спрямованості,
Українська література. 11 клас. І семестр
Навчальний посібник містить конспекти всіх уроків української літератури для 1 семестру 11 класу, які (Далее – по образцу прошлого года)
Галина Малик. Принцеса Мішель і король Грифаїни та Пригода в зачарованому місті
Шкільна бібліотека, Принцеса Мішель і король Грифаїни та Пригода в зачарованому місті. Малик Г. (Укр