Быстрый заказ книги

Украинский язык и литература

На странице:
Сортировать по:
ТВОРИ Найкращі твори 5-11 (Укр) тв НОВЕ ВИДАННЯ 2011
Найкращі твори 2010 Пропонований посібник, складений за новими програмами, затвердженими Міністерством освіти і науки України, містить зразки творів з української мови, української та зарубіжної літератури, а також рекомендації щодо написання творів різних жанрів. Користуючись планами і зразками, учні 5-11 класів успішно напишуть будь-який твір.
Хрест.-довідник, Укр.лiт 11 кл для укр. шк. Акад.рівень. Рівень стандарту
Українська література Хрестоматія-довідник рівень стандарту, академічний рівень 11  клас. Хрестоматія укладена за чинною програмою «Українська література. 11  клас. Рівеь стандарту, академічний рівень» для загальноосвітніх шкіл, затвердженою Міністерством освіти і  науки, молоді та спорту України. Поряд із літературними творами до хрестоматії включені літературознавчі статті та біографічні довідки про письменників. Після кожного твору пропонуються питання і  завдання, робота над якими допоможе кращому засвоєнню змісту твору та розвитку аналітичних навичок. Пропонуються також необхідні матеріали з  теорії літератури. Призначено для учнів 11  класу загальноосвітніх шкіл і  вчителів української літератури.
Українська мова 6 кл (у) Зошит для контрольних робіт з рос. мов. навч.
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
ДИСК УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРА 5 кл. Електронні демонстраційні матеріали.
ДИСК УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРА 5 кл. Електронні демонстраційні матеріали.
Укр. Література 5 кл П-К (Укр) Розробки уроків. Сучасний майстер-клас + ДИСК
Укр. Література 5 кл П-К (Укр) Розробки уроків. Сучасний майстер-клас + ДИСК
УКР МОВА П-К 8 кл. (Укр) Розробки уроків. Сучасний майстер-клас+СК Нов. прогр.
Посібник містить детальні розробки уроків з української мови для 8-го класу. Видання укладено відповідно до вимог чинної програми. У посібнику подано детальні розробки 70 уроків, включаючи уроки розвитку зв’язного мовлення, контрольніроботи. Враховано вік восьмикласників. Учитель знайде в книжці багато цікавих завдань, застосування інтерактивних методик, ігрових форм. Деякий теоретичний матеріал подано у формі таблиць. Обсяг текстів та зміст тестових завдань відпові-дає програмовим вимогам. До посібника додається скретч-картка для завантаження безкоштовногоелектронного додатка: календарного плану та розробок уроків із презентаціями. Призначений для вчителів української мови та студентів філологічних факультетів.
Мій конспект. Мій конспект. Українська мова 9 кл І семестр. УММ036
У посібнику репрезентовано всі уроки української мови для I семестру 9 класу за новою програмою 11-річної школи згідно з наказом Міністерства освіти і науки України. Метою створення цього посібника є бажання полегшити підготовку вчителя до уроку, вивільнити час для творчої складової. Конспекти складено за чіткою структурою, містять основні етапи уроку, але можуть бути творчо доопрацьовані.
ГРАМОТІЙ, Українська мова 8 кл. для укр. шк. (Укр)
ГРАМОТІЙ: Українська мова. 8 клас. Зошит для успішного набуття орфографічних та пунктуаційних навичок (для шкіл з українською мовою навчання) Зошити серії «Грамотій» подають нову систему опанування українського правопису, яка пропонує дітям відчути себе справжніми ученими, що роблять мовознавчі відкриття. Мета посібника обумовила його зміст, структуру та побудову розділів. Орфографічні та пунктуаційні правила, які подані в посібнику, призначені не для заучування, а для довідок і самостійної роботи учнів.
УК 5том Г. КОСИНКА . Вибрані твори
Григорій Косинка. Вибрані твори. Том 5 Г. Косинка - майстер жанру новели. Письменник відзначався глибиною проникнення у психологічні тонкощі своїх героїв. Що йому тільки не закидали, називаючи «співцем куркульства» та «апологетом бандитизму». Його розстріляли, однак він до останньої хвилини свого життя не зрадив ані собі, ані своїм читачам, ані коханій Україні. Новели, що ввійшли в цю книгу,- твори, які свого часу «з рук виривали»,- будуть надзвичайно цікавими й сучасному читачеві.
УК 1 том Г. КВІТКА-ОСНОВЯНЕНКО. Українські повісті
Григорій Квітка-Основ’яненко. Українські повісті. Том 1 До цього видання ввійшли такі шедеври української літератури, як «Конотопська відьма», «Маруся», «Щира любов» тощо. Ці повісті Г. Квітки-Основ яненка відкривають нову сторінку в письменстві всієї Європи. Популярні в українській бароковій літературі мандровані сюжети Квітка розмальовує розкішними соковитими фарбами слобожанського ярмарку. Його герої та героїні - добрі, повні любові, щирої набожності. Ця книжка, безумовно, створить у читача гарний настрій, викличе вибух яскравих емоцій, потішить приємним українським гумором.
ДИСК УКРАЇНСЬКА МОВА 6 кл. Електронні демонстраційні матеріали Наочність нового покоління
Серія дисків видавництва Ранок - Наочність нового покоління - спеціально для тих, хто цінує свій час та прагне до вдосконалення! Наші диски стануть Вашим незамінним помічником при підготовці та проведенні уроків.Диск містить:- 31 анімовану мультимедійну презентацію до уроків курсу Українська мова. 6 клас у форматі Microsoft PowerPoint (ppt),- 1 презентація в сучасній програмі Prezi,- розробка уроку до кожної з презентацій у форматі doc,- календарне планування до курсу Українська мова. 6 клас,- майстер-клас Правила створення презентацій (відеофільм)
Мій конспект.Українська література. 11 клас. 1 семестр.Академічний та рівень стандарту ПУМ144
У посібнику репрезентовано усі уроки української літератури для 1 семестру 11 класу, що відповідають чинній програмі академічного та рівню стандарт.Метою створення данного посібника є намір полегшити підготовку вчителя до уроку, вивільнити час для творчої складової. Кожен учитель, використавши матеріали посібника, може створити власні розробки. Зручний формат перфорації дає можливість виокремити конспект кожного уроку.
Усі уроки української мови 7 кл І семестр (у) УМУ021
НОВА ПРОГРАМА - 2015 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
Мій конспект. Українська мова 2 кл. ІІ семестр (за підр. Захарійчук) ПШМ163
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки компетентнісно орієнтованих уроків української мови у 2-му класі (ІІ семестр), складені відповідно до вимог оновленої навчальної програми (у редакції 2016 р.), Орієнтовних вимог до оцінювання навчальних досягнень учнів 1–4-х класів (Наказ МОН від 19.08.2016 № 1009) за підручником М. Д. Захарійчук (К. : Видавництво «Грамота», 2013).Зміст конспектів уроків дібраний з метою формування в учнів предметних компетентностей (формування мовних знань та вмінь, формування та розвиток навичок мовленнєвої діяльності) та ключових компетентностей, зокрема: комунікативної (здатність успішно користуватися мовою (всіма видами мовленнєвої діяльності) в процесі спілкування, пізнання навколишнього світу, розв’язування життєво …
Українська мова. Практичний матеріал. 100 карток
Посібник містить 100 карток для складання звукових моделей слів: по 10 карток з умовними позначеннями звуків української мови ( — голосний звук, — приголосний твердий звук, — приголосний м’який звук) та 70 карток із предметними малюнками (акула, ананас, барабан, бобер, весло, вовк, ворона, в’юн, голка, голуб, груша, ґава, ґанок, ґудзик, джміль, дуб, дятел, екран, єнот, жаба, жук, заєць, змія, зозуля, іній, ірис, їжак, йод, йорж, кавун, калина, колобок, корова, кущ, лимон, літак, лялька, мак, машина, мило, м’яч, ніж, ножиці, олень, оса, парта, півень, пір’їна, поїзд, равлик, ракета, сова, сонце, тарілка, тигр, удав, фазан, фартух, халат, хустка, цап, цукор, чайник, черепаха, шишка, шуба, щавель, юрта, ялина, ясен). Пропонований практичний матеріал допоможе малюкам навчитися ви …
КЗКЗ Укр. МОВА 9 кл. (Укр) для РОС.шк.
 Українська мова. 9 клас. Комплексний зошит для контролю знань (для рус. шкіл) Комплексний зошит для контролю знань містить тестові контрольні роботи, питання до текстів з аудіювання, тексти для читання мовчки та питання до них, тексти для усних переказів, матеріал для складання діалогу, теми творів.  
УКРАЇНСЬКА МОВА. 11кл (Укр.) Академічний рівень.Практичний довідник учителя
Українська мова. Практичний довідник учителя 11 кл. Академічний рівень Зміст пропонованого практичного посібника відповідає вимогам чинної програми Міністерства освіти і науки України «Українська мова. 11 клас. Академічний рівень». У посібнику викладено теоретичний матеріал за мовленнєвою змістовою лінією (поняття культури спілкування, усна і писемна форми спілкування) та мовною змістовою лінією (стилістичні засоби морфології й синтаксису) програми.
Українська мова. 10 клас. Комплексний зошит для контролю знань (для рос. школ) Рівень стандарту Комплексний зошит містить завдання для оцінювання мовних, мовленнєвих і комунікативних знань, умінь і навичок учнів 10 класу з української мови у школах з російською мовою навчання.
Усі уроки української мови. 5 клас. 1 семестр.ПУМ196
У посібнику вміщено всі української мови для І семестру 5 класу, які укладено за новою програмою, затвердженою Міністерством освіти і науки України.Розробки уроків характеризуються поєднанням комунікативно-діяльнісного, соціокультурного принципів і принципу практичної спрямованості навчання української мови і розвитку мовлення.Для вчителів української мови та літератури загальноосвітніх шкіл, ліцеїв та гімназій, керівників методичних об єднань, студентів філологічних факультетів педагогічних університетів.
КОНСТРУКТОР уроку з CD УКР. МОВА 9 кл. для укр.шк. (Укр)
КОНСТРУКТОР уроку з CD УКР. МОВА 9 кл. для укр.шк. (Укр)