Быстрый заказ книги

Украинский язык и литература

На странице:
Сортировать по:
100 екпрес-уроків української
Цей кишеньковий посібник містить 100 експрес-уроків, які в доступній формі навчають норм сучасної української мови. Про книгу Українською, по-українськи або по-українському? Скласти чи здати іспит? Протягом дня чи на протязі? Як правильно? Цей кишеньковий посібник допоможе вам більш упевнено й грамотно говорити українською. «Створюючи цю книжку, я мав задум у легкій і цікавій формі розповісти про поширені помилки як у приватному спілкуванні, так і в офіційному» - розповідає автор «100 експрес-уроків української» Олександр Авраменко. — «Аби комфортно було вдосконалювати свою мову й мовлення, пропоную вам коротенькі уроки з ілюстраціями, які сприятимуть якнайкращому запам’ятовуванню норм сучасної української мови». Для кого книга Для широкого кола читачів. Про автора Олександр …
124,90грн.
Методика навчання української літератури в середній школі
Йдеться про загальні засади, методи, методики, інноваційні прийоми навчання літератури, методологічні підходи і типологію шкільного аналізу ходужнього твору
69,90грн.
Мій конспект.Українська література. 5 кл (за підр. Л. Т. Коваленко).ПУМ198
Навчальний посібник містить конспекти всіх уроків української мови за новою програмою 5 класу, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Серед них уроки текстуального вивчення творів, позакласного читання, розвитку зв язного мовлення, літератури рідного краю, контрольних робіт. Запропоновані розробки містять елементи нестандартних підходів, інтерактивних методик. Для вчителів української мови та літератури шкіл різних типів, керівників методичних об єднань, викладачів та студентів вищих навчальних закладів.
25,00грн.
УСІ уроки. Усі уроки української мови. 8 кл. І семестр. УМУ026
У посібнику вміщено всі уроки української мови для І семестру 8 класу, які розроблено за новою програмою, затвердженою Міністерством освіти і науки України наказом № 585 від 29.05.2015. Розробки уроків характеризуються поєднанням комунікативно-діяльнісного, соціокультурного принципів і принципу практичної спрямованості, відповідають сучасним досягненням теорії і практики навчання української мови й розвитку мовлення.Для вчителів української мови та літератури загальноосвітніх шкіл, ліцеїв
30,00грн.
Тестовий контроль знань. Укр. мова та літ.. 10 кл (рівень академічний)
Посібники призначені для виконання контрольних і самостійних робіт з української мови та літератури, які передбачають застосування тестових завдань. Усі роботи оцінюються за 12-бальною шкалою. До тематичних тестувань запропоновано два варіанти, кожен із яких містить завдання різного виду. Поруч із завданням указано максимальну кількість балів, яку вказано біля цього завдання.
30,00грн.
УК 2 том В. ВИННИЧЕНКО. Вибрані твори
Володимир Винниченко. Вибрані твори. Том 2 Проза та драматургія В. Винниченка вирізняються яскравістю та рельєфністю образів, оригінальністю ідей, розмаїтістю тематики, багатою жанровою палітрою. У книзі представлено найкращі твори з доробку письменника - повість «На той бік», п єси «Чорна Пантера і Білий Медвідь», «Між двох сил», а також оповідання. Ці твори принесли письменникові всеєвропейську відомість. Читача, без сумніву, зацікавить символічна наповненість Винниченківських текстів, їхня «закодованість», посилена увага митця до фройдизму та психоаналізу.
34,50грн.
КЗКЗ Укр. МОВА 10 кл.(Укр) для укр.шк. Рівень стандарту
Зошит відповідає вимогам чинної програми з української мови для 10 класу та призначений для поточного та тематичного контролю навчальних досягнень учнів.
18,00грн.
КНД Укр. мова 7 кл (Укр) д УКР. шк. Нов. прогр.
Зошит містить завдання для всіх видів контролю: перевірки мовних знань і вмінь(тести), питання до текстів з аудіювання, тексти для читання мовчки та питання до них,матеріал для складання діалогу, завдання для самостійних робіт.Підготуватися до тестових контрольних робіт можна online в Інтернеті за посиланнямhttр:interactive.ranok.com.ua.Видання призначене для учнів 7 класу загальноосвітніх шкіл з українською мовоюнавчання.
14,00грн.
УСІ уроки. Усі уроки української літератури 9 кл. II семестр. УМУ029
Навчальний посібник містить конспекти всіх уроків української літератури для II семестру 9 класу, які розроблено із урахуванням змін, здійснених Міністерством освіти і науки України 2015, 2016, 2017 рр. Розподіл навчального часу та зміст розроблених уроків носить орієнтовний характер. Згідно з положеннями пояснювальної записки оновленої програми в разі потреби вчитель має право самостійно змінювати обсяг годин у межах розділу, а також змінювати послідовність вивчення розділів.Для вчителів української мови та літератури шкіл різних типів, керівників методичних об’єднань, викладачів та студентів вищих навчальних закладів.
50,00грн.
ГРАМОТІЙ, Українська мова 9 кл. для укр. шк. (Укр)
ГРАМОТІЙ: Українська мова. 9 клас. Зошит для успішного набуття орфографічних та пунктуаційних навичок (для шкіл з українською мовою навчання) Зошити серії «Грамотій» подають нову систему опанування українського правопису, яка пропонує дітям відчути себе справжніми ученими, що роблять мовознавчі відкриття. Мета посібника обумовила його зміст, структуру та побудову розділів. Орфографічні та пунктуаційні правила, які подані в посібнику, призначені не для заучування, а для довідок і самостійної роботи учнів.
18,50грн.
УК 7 том І. ФРАНКО Вибрані твори
Іван Франко. Вибрані твори. Том 7 Великий Каменяр. Хто він? Реаліст, бунтар-революціонер чи романтик, ніжна душа? Розгадати секрет однієї з найвеличніших постатей української літератури допоможе це видання. До книги ввійшли неперевершені поетичні твори циклів «З вершин і низин», «Зів яле листя» тощо, а також шедевр драматичного жанру - п єса «Украдене щастя». Цей доробок письменника має великий енергетичний позитив, доводить, що автор - майстер, який володіє поетичним інструментарієм для «переконання душ». Наразі у читача з явилась можливість доторкнутися до високого мистецтва слова Франка.
34,50грн.
УКРАЇНСЬКА МОВА. Комплексний довідник (Укр) НОВЕ ВИДАННЯ
Українська мова. Комплексний довідник Довідник складений відповідно до чинної програми з української мови для 12-річної школи і містить усі теми шкільного курсу української мови. Запропоновано вправи для самоконтролю. У довіднику наведено схеми фонетичного, морфемного, словотвірного і синтаксичного розбору, схеми морфологічного аналізу всіх частин мови. Доречними є міні-словнички, які мають практичне призначення: «Слова з подвійним наголосом», «Найпоширеніші помилки в наголошуванні», «Лексична сполучуваність слів у російській та українській мовах», «Граматичне керування різних частин мови».
45,00грн.
Українська мова 6кл. Зошит тренажер з правопису (укр)
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
22,50грн.
ГРАМОТІЙ, Українська мова 5 кл. для укр. шк. (Укр) НОВИЙ
Посібник призначений для фронтальної роботи на уроках української мови та для індивідуальної роботи. За формою -- це звід правил з орфографії, пунктуації та вправ для відпрацювання орфографічних та пунктуаційних навичок.
18,50грн.
Контроль навч. досягнень. Укр. мова 8 кл. д УКР. шк. (Укр) Нов. прогр.
Комплект складається з посібника для учнів, посібника для вчителя і інтернет-підтримки. Посібник для учнів містить завдання для оцінювання мовних, мовленнєвих і комунікативних знань, умінь і навичок учнів 8 класу з украънської мови. Посібник для вчителя (безкоштовний додаток) містить матеріал для проведення всіх видів контрольних робіт. Інтернет-підтримка - це комплект тестових завдань закритого типу, які можна виконати onlinе, перевірити правильні відповіді і проаналізувати свої помилки (оцінку ставить програма в кінці виконання роботи).
14,00грн.
Мій конспект. Мій конспект. Українська мова 9 кл І семестр. УММ036
У посібнику репрезентовано всі уроки української мови для I семестру 9 класу за новою програмою 11-річної школи згідно з наказом Міністерства освіти і науки України. Метою створення цього посібника є бажання полегшити підготовку вчителя до уроку, вивільнити час для творчої складової. Конспекти складено за чіткою структурою, містять основні етапи уроку, але можуть бути творчо доопрацьовані.
45,00грн.
КЗКЗ Укр. МОВА 11 кл(Укр) для шкіл з рос. мов. навчан. Академ.рівень
Комплексний зошит для контролю знань містить тестові контрольні роботи, питання до текстів з аудіювання, тексти для читання мовчки та питання до них, тексти для усних переказів, теми для створення власних висловлювань. Видання призначене для учнів 11 класу загальноосвітніх шкіл з російською мовою навчання.
18,00грн.
КЗКЗ Укр. МОВА 10 кл.(Укр) для РОС.шк. Академ.рівень
Українська мова. 10 клас (академічний рівень). Комплексний зошит для контролю знань (для рос. школ) Зошит містить тестові завдання для оцінювання мовних знань і вмінь, для контрольного аудіювання, тексти й тестові завдання для читання мовчки, тексти для усного переказу, теми творів. Тестові завдання для оцінювання мовних знань і вмінь розроблено у двох варіантах.  
18,00грн.
ДИСК УКРАЇНСЬКА МОВА Майстер-клас 10-11 кл. для укр. шк. Рівень стандарту. Академічний рівень.
Серия дисков издательства Ранок - Майстер-клас нового покоління - специально для тех, кто ценит свое время и стремится к совершенствованию! Наши диски станут Вашим незаменимым помощником при подготовке к урокам, благодаря простоте распечатки отдельных разработок уроков, удобному интерфейсу, а также мультимедийным презентациям к одному из уроков для каждого класса.Кроме того, теперь Вам не придется покупать каждую книгу отдельно - все они собраны в одном диске!Диск содержит:- календарные планирования для каждого представленного класса,- разработки для каждого урока,- презентации по одной из тем для каждого класса.
60,00грн.
КНД Геометрія 7 к (Укр) Нов. прогр.
НОВА ПРОГРАМА - 2015 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
14,00грн.

Акционное предложение