Быстрый заказ книги

Украинский язык и литература

На странице:
Сортировать по:
УК 5том Г. КОСИНКА . Вибрані твори
Григорій Косинка. Вибрані твори. Том 5 Г. Косинка - майстер жанру новели. Письменник відзначався глибиною проникнення у психологічні тонкощі своїх героїв. Що йому тільки не закидали, називаючи «співцем куркульства» та «апологетом бандитизму». Його розстріляли, однак він до останньої хвилини свого життя не зрадив ані собі, ані своїм читачам, ані коханій Україні. Новели, що ввійшли в цю книгу,- твори, які свого часу «з рук виривали»,- будуть надзвичайно цікавими й сучасному читачеві.
УК 1 том Г. КВІТКА-ОСНОВЯНЕНКО. Українські повісті
Григорій Квітка-Основ’яненко. Українські повісті. Том 1 До цього видання ввійшли такі шедеври української літератури, як «Конотопська відьма», «Маруся», «Щира любов» тощо. Ці повісті Г. Квітки-Основ яненка відкривають нову сторінку в письменстві всієї Європи. Популярні в українській бароковій літературі мандровані сюжети Квітка розмальовує розкішними соковитими фарбами слобожанського ярмарку. Його герої та героїні - добрі, повні любові, щирої набожності. Ця книжка, безумовно, створить у читача гарний настрій, викличе вибух яскравих емоцій, потішить приємним українським гумором.
ГРАМОТІЙ, Українська мова 10-11 кл. Орфографія (Укр)
Посібник призначений для фронтальної роботи на уроках української мови та для індивідуальної роботи. За формою -- це звід правил з орфографії, пунктуації та вправ для відпрацювання орфографічних та пунктуаційних навичок.
Грамотій-репетитор, Українська мова 9-10кл. (Укр) + ДИСК
Грамотій-репетитор: Українська мова 9-10кл. (Укр) + ДИСК
Мій конспект. Українська мова. 8 кл. ІІ семестр. Новю прогр. УММ034
У посібнику репрезентовано всі уроки української мови для ІІ семестру 8 класу за новою програмою 11-річної школи згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 585 від 29.05.2015.Метою створення цього посібника є бажання полегшити підготовку вчителя до уроку, вивільнити час для творчої складової. Конспекти складено за чіткою структурою, містять основні етапи уроку, але можуть бути творчо доопрацьовані. Зручний формат перфорації дає можливість виокремити конспект кожного уроку.Для вчителів української мови й літератури загальноосвітніх шкіл, керівників методичних об’єднань, студентів вищих навчальних закладів.
Тестовий контроль знань Українська мова та літ-ра 8 кл Оновл. прогр.
Тестовий контроль знань Українська мова та літ-ра 8 кл Оновл. прогр.
КЗКЗ Укр. література 11 кл (у)) Рівень стадарту. Академічний рівень
Українська література 11 кл. Рівень стадарту. Академічний рівень (Для шкіл з українською мовою навчання) Комплексний зошит містить завдання для контрольних робіт з української літератури, складені відповідно до «Критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів у системі загальної середньої освіти». У зошиті до кожної теми подано три варіанти завдань різних рівнів складності: початкового та середнього, достатнього, високого. У другій частині зошита  — тестові завдання для проведення поточних перевірочних робіт з теми, що охоплює твори одного письменника. Видання призначене для учнів 11 класу загальноосвітніх шкіл.
УКРАЇНСЬКА МОВА. Комплексний довідник (Укр)
Довідник складений відповідно до чинної програми з української мови і містить усі теми шкільного курсу української мови. Запропоновано вправи для самоконтролю. У довіднику наведено схеми фонетичного, морфемного, словотвірного і синтаксичного розбору, схеми морфологічного аналізу всіх частин мови. Для учнів 5-12 класів, абітурієнтів, учителів.
Усі уроки української мови. 6 кл. ІІ семестр .НОВА ПРОГРАМА. УМУ3 УМУ012
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
Шевченко Т.Г. Життя і творчість в ілюстраціях (Укр)
Шевченко Т.Г. Життя і творчість в ілюстраціях (Укр)
Мій конспект.Українська література 6 кл (за підр.Авраменка) УММ5 УММ013
Навчальний посібник містить конспекти всіх уроків української мови за новою програмою 6 класу (за підручником О. М. Авраменка), затвердженою Міністерством освіти і науки України. Серед них уроки текстуального вивчення творів, позакласного читання, розвитку зв язного мовлення, літератури рідного краю, контрольних робіт. Запропоновані розробки містять елементи нестандартних підходів, інтерактивних методик.
Укр. Література 8 кл П-К Розробки уроків до підр. Борзенка, Лобусової (Укр) +СК Новюпрогр.
Посібник містить розробки лекційно-практичних (комбінованих) уроків, уроків позакласного читання, розвитку мовлення, контролю знань, які повністю охоплюють вивчення як обов’язкових програмових творів української літератури, так і творів для позакласного читання.Плани-конспекти, подані в посібнику, дають учителеві змогу використовувати на заняттях з літератури надзвичайно різноманітні форми роботи і подання матеріалу. Усі уроки розроблені таким чином, щоб не лише дати учням передбачений програмою обсяг інформації, а й розширити культурний світогляд школярів.До книги додається скретч-картка для завантаження безкоштовного електронного додатка (календарно-тематичний план, презентації, плани-конспекти нестандартних уроків, завдання для контрольних робіт, роздавальні матеріали для учнів тощо).
Усі уроки української літератури в 11 кл. 1 семестр. Профіль - українська філологія.ПУМ135
Усі уроки української літератури в 11 кл. 1 семестр. Профіль - українська філологія.ПУМ135
Тестовий контроль знань Українська мова та література 5 кл (укр)
Посібник «Тестовий контроль знань» укладений відповідно до чинних програм, містить контрольні й самостійні роботи для перевірки навчальних досягнень учнів із української мови та літератури. Контрольні та самостійні роботи складаються із завдань різних рівнів складності закритого й відкритого типу. Видання призначене для учнів загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів української мови та літератури.
ДИСК ФОНО хрестоматія 7 кл. (2 диски)
Фонохрестоматії стануть незамінними помічниками для вчителя, оскільки вони укладені відповідно до програми «Музика 5—8 класи», затвердженої Міністерством освіти і науки України, містять музичний матеріал, необхідний для проведення уроків музики в початковій школі, і є чудовим доповненням до учнівських робочих зошитів М. К. Яскулка.
Універс. комплект 6 кл. Укр. література (Укр) НОВА ПРОГРАМА
Комплект складається з Посібника для учнів, Посібника для вчителя та інтернет-підтримки Посібник для учнів містить завдання для оцінювання мовних, мовленнєвих і комунікативних знань, умінь і навичок учнів 6 класу з української мови в школах з російською мовою навчання (контрольні та перевірочні роботи). Посібник для вчителя (безкоштовний додаток) містить матеріал для проведення всіх видів контрольних робіт: тексти для аудиювання й читання мовчки з питаннями до них, тексти для диктантів і переказів, матеріиал для складання діалога. Інтернет-підтримка на сайті являє собою комплект тестових завдань закритого типу для підготовки до контрольної роботи: виконується on-line, має відповіді для самоперевірки і автоматичне виставляння зароблених учнем балів.
ГРАМОТІЙ, Українська мова 10-11 кл. Пунктуація (Укр)
ГРАМОТІЙ: Українська мова 10-11 кл. Пунктуація (Укр)
Усі уроки української літ-ри в 7 кл. I семестр. Нов прогр+СD Усі художні твори
У посібнику вміщено всі української літератури для 7 класу, які укладено за новою програмою, затвердженою Міністерством освіти і науки України.Серед них уроки текстуального вивчення творів, позакласного читання, розвитку зв язного мовлення, літератури рідного краю, тематичного оцінювання. Запропоновані розробки містять елементи нестандартних уроків, інтерактивних методик. 
Мій конспект. Мій конспект. Українська література. 9 кл II семестр. УММ039
Навчальний посібник містить конспекти всіх уроків української літератури для II семестру 9 класу, які розроблено із урахуванням змін, здійснених Міністерством освіти і науки України 2015, 2016, 2017 рр. Розподіл навчального часу та зміст розроблених уроків носить орієнтовний характер. Згідно з положеннями пояснювальної записки оновленої програми в разі потреби вчитель має право самостійно змінювати обсяг годин у межах розділу, а також змінювати послідовність вивчення розділів.Для вчителів української мови та літератури шкіл різних типів, керівників методичних об’єднань, викладачів та студентів вищих навчальних закладів.
Довідник у таблицях. Українська мова. 7–11 кл
Виникла потреба систематизувати й поглибити знання з біології, фізики, української та англійської мов? На допомогу прийдуть довідники в таблицях від видавництва «УЛА»!У новій серії книжок відомості з відповідних шкільних дисциплін подані в доступній, стислій і наочній формі — у вигляді зручних таблиць. Теми, передбачені чинною програмою, містять правила й визначення, що супроводжуються зрозумілими прикладами.Довідники дозволять учням 7–11 класів швидко та якісно підготуватися до самостійних і контрольних робіт, ДПА та ЗНО.