Быстрый заказ книги

Украинский язык и литература

На странице:
Сортировать по:
Найкращий довідник в таблицях Українська мова 5-9 кл
Посібник укладено відповідно до чинної оновленої програми загальноосвітньої школи. Зручна структура посібника (у вигляді таблиць і схем) навчить учнів працювати зі схемами й таблицями, аналізувати, робити висновки, самостійно закріплювати й поглиблювати здобуті знання. Шпаргалки, що розташовані на звороті обкладинки, допоможуть швидко знайти відповіді на питання, що цікавлять
ДИСК ФОНО хрестоматія 5 кл. (2 диски)
Фонохрестоматії стануть незамінними помічниками для вчителя, оскільки вони укладені відповідно до програми «Музика 5—8 класи», затвердженої Міністерством освіти і науки України, містять музичний матеріал, необхідний для проведення уроків музики в початковій школі, і є чудовим доповненням до учнівських робочих зошитів М. К. Яскулка.
Україна - це наша доля
У посібнику розроблено сценарії різноманітних позакласних заходів для учнів 5-11 класів. Пропоноване видання допоможе учням, класним керівникам, студентам педагогічних коледжів, інститутів та університетів підготуватися до проведення позакласних заходів.
Тестовий контроль знань. Укр. мова та літ. 6 кл (для укр.шкіл)Нов. прогр.
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
ДИСК УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРА 5 кл. Електронні демонстраційні матеріали.
ДИСК УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРА 5 кл. Електронні демонстраційні матеріали.
УКРАЇНСЬКА МОВА 5-11кл Фонетика.Будова слова.Морфологія оранж
УКРАЇНСЬКА МОВА 5-11кл Фонетика.Будова слова.Морфологія оранж
УСІ уроки. Усі уроки української літератури у 8 кл. I семестр. Нов. пргр.+ СD диск. УМУ024
Навчальний посібник містить конспекти всіх уроків української літератури для I семестру 8 класу 11-річної школи за новою програмою згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 585 від 29.05.2015. Серед них уроки текстуального вивчення творів, позакласного читання, розвитку зв’язного мовлення, виразного читання, літератури рідного краю, контрольних робіт. Запропоновані розробки містять елементи нестандартних підходів, інтерактивних методик.Для вчителів української мови та літератури шкіл різних типів, керівників методичних об’єднань, викладачів та студентів вищих навчальних закладів.
УСІ уроки. Усі уроки української літератури. 8 кл 2 семестр. УМУ025
Навчальний посібник містить конспекти всіх уроків української літератури для II семестру 8 класу 11-річної школи, які розроблено із врахування змін, здійснених Міністерством освіти і науки України 2015, 2016, 2017 рр. Розподіл навчального часу та зміст розроблених уроків носить орієнтовний характер. Згідно з положеннями пояснювальної записки оновленої програми в разі потреби вчитель має право самостійно змінювати обсяг годин у межах розділу, а також змінювати послідовність вивчення розділів.Для вчителів української мови та літератури шкіл різних типів, керівників методичних об’єднань, викладачів та студентів вищих навчальних закладів.
КТП Українська мова 10 кл. (Укр) для рос шк. ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
Запропонований календарно-тематичний план розроблено відповідно до чинної програми з української мови для 10 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням російською мовою.
Розвиток життєвих компетентностей на уроках УКР. ЛІТЕРАТУРИ (Укр)
Пропонований посібник укладено з метою поширення досвіду вчителів української літератури, які спрямовують свою роботу на розвиток основних життєвих компетентностей. Для вчителів української літератури, студентів філологічних факультетів.
Хрест.-довідник, Укр.лiт 9 кл для укр. шк.
Українська література. 9 клас. Хрестоматія (Для шкіл з українською мовою навчання) Хрестоматію укладено за чинною програмою «Українська література» для шкіл з українською мовою навчання, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Поряд з літературними творами до хрестоматій включені літературознавчі статті, біографічні довідки про письменників, літературознавчі словнички до кожної теми. Після текстів творів пропонуються питання і завдання, робота над якими допоможе кращому засвоєнню змісту твору та розвитку аналітичних навичок.  
У Вашої дитини проблеми з вивченням української мови, а Ви не можете дозволити собі заняття з репетитором? Ми знаємо, як вам допомогти. Пропонуємо видання, що стане для Вас справжнім помічником. Його автор — досвідчений фахівець, учитель української мови з багаторічним стажем роботи — розробила ефективну систему, що передбачає індивідуальний підхід до дитини. Ця система не потребує від батьків спеціальної підготовки. Слід лише виділити для своїх сина чи дочки хвилин 20 –30 двічі - тричі на тиждень і скористатися цим посібником — недоліків у знаннях та навичках значно зменшиться і грамотність школяра підвищиться. Видання містить тренувальні завдання, словникові диктанти, 100 стандартних диктантів, інформацію про те, які орфограми та пунктограми має знати семиклассник, усі осно …
Мій конспект.Українська література. 11 клас. 1 семестр.Академічний та рівень стандарту ПУМ144
У посібнику репрезентовано усі уроки української літератури для 1 семестру 11 класу, що відповідають чинній програмі академічного та рівню стандарт.Метою створення данного посібника є намір полегшити підготовку вчителя до уроку, вивільнити час для творчої складової. Кожен учитель, використавши матеріали посібника, може створити власні розробки. Зручний формат перфорації дає можливість виокремити конспект кожного уроку.
КНД Укр. література 7 кл (Укр) Нов. прогр.
КНД Укр. література 7 кл (Укр) Нов. прогр.
Тестовий контроль знань Українська мова та літ-ра 9 кл Оновл. прогр.
Тестовий контроль знань Українська мова та літ-ра 9 кл Оновл. прогр.
Хрестоматія ВЕРШИНИ. Українська літ-ра 5 кл +Щоденник читача ОНОВЛЕНА ПРОГ
Хрестоматію укладено за чинною nрограмою «Українська література. 5 клас». Поряд із літературними творами до хрестоматії включено літературознавчі статті та біографічні довідки про письменників. Після кожного твору nропонуються питання і завдання, робота над якими допоможе кращому засвоєнню змісту твору та розвитку аналітичних навичок. Наведено також необхідні матеріали з теорії літератури.Призначено для учнів 5 класу закладів середньої освіти і вчителів української літератури.
УК 11том М.КОЦЮБИНСЬКИЙ. Вибрані твори
Михайло Коцюбинський. Вибрані твори. Том 11 Книга містить кращі твори апологета краси, рафінованого модерніста і «європейця» у творчості Михайла Коцюбинського. Перед очима читача проминуть сторінки з історії нашої країни, з історії героїв письменника. Тут є надзвичайно сильні емоції, які вражають до глибини душі.  Любов, ненависть, пристрасть, магія, чарівна природа - цей нестримний вир - шлях у світ тіней забутих предків. Пориньте в нього, зачаруйтесь дивним словом великого майстра - Михайла Коцюбинського.
У.МУЗА 9 том У.САМЧУК Вибрані твори
Том 9. Улас Самчук. Вибрані твори Напрочуд цікавий митець, «літописець українського простору» в цій книзі постане перед читачем у кількох іпостасях: як майстер жанру новели (оповідання «Віднайдений рай»), великий романіст (твір «Марія»), блискучий публіцист (стаття «Нарід чи чернь?»). У новелі «Віднайдений рай» читач знайде своєрідну ліризовану студію людської душі, що відзначається психологізмом, увагою до деталі, іронічними нотками. Роман-сенсація «Марія», написаний за гарячим слідом організованого Кремлем геноциду в Україні 193-1933 років, до глибини душі зворушить злободенністю проблематики, довершеністю образної системи, художньою викінченістю.  
У.МУЗА 1 том Г.СКОВОРОДА Вибрані твори
У.МУЗА 1 том Г.СКОВОРОДА Вибрані твори
Мій конспект.Українська мова. 5 кл. 1семестр (за підр. Олександри Глазової).УММ1
Навчальний посібник містить конспекти всіх уроків української мови за новою програмою 5 класу, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Розробки уроків (за підручником О. В. Заболотного, О. О. Заболотної) характеризуються поєднанням комунікативно-діяльнісного , соціокультурного принципів і принципу практичної спрямованості навчання, відповідають сучасним досягненням теорії і практики навчання української мови й розвитку мовлення.