Быстрый заказ книги

Украинский язык и литература

На странице:
Сортировать по:
ТВОРИ Найкращі твори 5-11 (Укр) тв НОВЕ ВИДАННЯ 2011
Найкращі твори 2010 Пропонований посібник, складений за новими програмами, затвердженими Міністерством освіти і науки України, містить зразки творів з української мови, української та зарубіжної літератури, а також рекомендації щодо написання творів різних жанрів. Користуючись планами і зразками, учні 5-11 класів успішно напишуть будь-який твір.
43,90грн.
Усі українські письменники та їхні твори 10 клас (Укр.)
УСІ українські письменники та їхні твори. 10 клас. (Для шкіл з українською мовою навчання) Пропонований посібник надасть можливість узагальнити, систематизувати і самостійно перевірити знання з української літератури, підготуватися до підсумкових атестацій чи вступу до вищого навчального закладу. Авторський колектив прагнув подати особливості історичної доби, в умовах якої працював той чи інший митець, цілісно висвітлити життєві й творчі шляхи письменників, глибоко проаналізувати літературні твори. Поряд із теоретичним матеріалом у посібнику вміщено відгуки літературознавців, запитання та завдання для самоконтролю. Книга повністю відповідає чинній програмі з української літератури 11-річної школи.  
27,50грн.
Українська мова 6кл. Зошит тренажер з правопису (укр)
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
20,00грн.
КОНСТРУКТОР уроку. Українська мова 7 кл для шк з укр мов навч.
НОВА ПРОГРАМА - 2015 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
44,90грн.
УСІ уроки. Усі уроки української літ-ри в 7 кл. II семестр. Нов прогр. УМУ023
У посібнику вміщено всі уроки  української літератури для ІІ семестру 7 класу, які укладено за новою програмою, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Серед них уроки текстуального вивчення творів, позакласного читання, розвитку зв язного мовлення, літератури рідного краю, контрольних робіт. Запропоновані розробки містять елементи нестандартних підходів, інтерактивних методик.
60,00грн.
КЗКЗ Укр. література 11 кл (у)) Рівень стадарту. Академічний рівень
Українська література 11 кл. Рівень стадарту. Академічний рівень (Для шкіл з українською мовою навчання) Комплексний зошит містить завдання для контрольних робіт з української літератури, складені відповідно до «Критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів у системі загальної середньої освіти». У зошиті до кожної теми подано три варіанти завдань різних рівнів складності: початкового та середнього, достатнього, високого. У другій частині зошита  — тестові завдання для проведення поточних перевірочних робіт з теми, що охоплює твори одного письменника. Видання призначене для учнів 11 класу загальноосвітніх шкіл.
18,00грн.
УК 3 том І. МИКИТЕНКО. Вуркагани та інші твори
Іван Микитенко. Вуркагани та інші твори. Том 3 Автора включених до цієї книжки повістей «Брати» й «Вуркагани», п єс «Диктатура» і «Соло на флейті» можна назвати свідком жорстокої доби. Він жив і творив у післяреволюційний період, часи сталінизму. Доля чудового митця, який для своєї країни працював на повну силу і навіть більше,  обірвалася трагічно. Але його твори, яскраві, самобутні, залишилися нащадкам «у спадок». Пригоди героїв І. Микитенка настільки цікаві, що не залишать байдужими найвибагливішого читача.
34,50грн.
КОНСТРУКТОР уроку УКР. МОВА 10 кл для укр.шк. Академічний рівень
Посібник серії Конструктор уроку пропонує нову структуру подання методичного й дидактичного матеріалу для уроків: учитель-початківець матиме ґрунтовно розроблений план-конспект, досвідчений викладач може внести бажані зміни до будь-якого етапу уроку, враховуючи особливості конкретного класу. Матеріал для учнів винесено на окремі сторінки й супроводжено відповідними посиланнями: готуючись до уроку, вчитель на свій розсуд може зробити потрібну кількість копій.Друкарське оформлення видання (швидкозшивач, кольорові закладки, перфорація) робить його зручним у користуванні.
25,00грн.
Методика навчання української літератури в середній школі
Йдеться про загальні засади, методи, методики, інноваційні прийоми навчання літератури, методологічні підходи і типологію шкільного аналізу ходужнього твору
69,90грн.
Мій конспект.Українська література. 9 клас 2 семестр.2-ге вид, перероб та доп ПУМ167
У посібнику репрезентовано усі уроки української літератури для IІ семестру 9 класу, що відповідають чинній програмі 11-річної школи.Метою створення данного посібника є намір полегшити підготовку вчителя до уроку, вивільнити час для творчої складової. Кожен учитель, використавши матеріали посібника, може створити власні розробки. Зручний формат перфорації дає можливість виокремити конспект кожного уроку.
25,00грн.
УСІ уроки. Усі уроки української мови. 8 клас. ІІ семестр. УМУ027
У посібнику вміщено всі уроки української мови для ІІ семестру 8 класу, які розроблено за новою програмою, затвердженою Міністерством освіти і науки України наказом № 585 від 29.05.2015. Розробки уроків характеризуються поєднанням комунікативно-діяльнісного, соціокультурного принципів і принципу практичної спрямованості, відповідають сучасним досягненням теорії і практики навчання української мови й розвитку мовлення.Для вчителів української мови та літератури загальноосвітніх шкіл, ліцеїв
35,00грн.
Мій конспект.Українська мова. 10 клас. Рівень стандарту ПУМ183
У посібнику репрезентовано усі уроки української мови для 10 класу, що відповідають чинній програмі рівня стандарту.Метою створення данного посібника є намір полегшити підготовку вчителя до уроку, вивільнити час для творчої складової. Кожен учитель, використавши матеріали посібника, може створити власні розробки. Зручний формат перфорації дає можливість виокремити конспект кожного уроку.
20,00грн.
УКРАЇНСЬКА МОВА повторюємо шкільну програму
Посібник містить матеріал з усіх розділів мови, що вивчаються в загальноосвітніх середніх школах і вищих навчальних закладах. Лексика посібника відповідає новим нормам українського правопису. Особлива увага звертається на ті моменти, що викликають найбільші труднощі у вивченні української мови. Посібник доповнено лінгвістичним та орфографічними словниками, а також словником власних імен людей. Наведено українську і російську орфографію у зіставленні. Посібник стане у пригоді школярам, абітурієнтам у підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання.
17,50грн.
Українське козацтво у ХVI - першiй половинi XVII ст 1,1 500 000 картон
Українське козацтво у XVI - першій половині XVII ст. Карта на картонi, для 8 класу.Масштаб 1:500 000 .Розмір 158х108см.Видання має гриф Міністерства освіти і науки України та відповідає санітарному законодавству України.
135,00грн.
КЗКЗ Укр. МОВА 10 кл.(Укр) для укр.шк. Рівень стандарту
Зошит відповідає вимогам чинної програми з української мови для 10 класу та призначений для поточного та тематичного контролю навчальних досягнень учнів.
18,00грн.
Усі уроки української мови 7 кл І семестр (у) УМУ021
НОВА ПРОГРАМА - 2015 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
45,00грн.
Довідник у таблицях. Українська мова. 7–11 кл
Виникла потреба систематизувати й поглибити знання з біології, фізики, української та англійської мов? На допомогу прийдуть довідники в таблицях від видавництва «УЛА»!У новій серії книжок відомості з відповідних шкільних дисциплін подані в доступній, стислій і наочній формі — у вигляді зручних таблиць. Теми, передбачені чинною програмою, містять правила й визначення, що супроводжуються зрозумілими прикладами.Довідники дозволять учням 7–11 класів швидко та якісно підготуватися до самостійних і контрольних робіт, ДПА та ЗНО.
29,90грн.
Тестовий контроль знань Українська мова та література 5 кл (укр)
Посібник «Тестовий контроль знань» укладений відповідно до чинних програм, містить контрольні й самостійні роботи для перевірки навчальних досягнень учнів із української мови та літератури. Контрольні та самостійні роботи складаються із завдань різних рівнів складності закритого й відкритого типу. Видання призначене для учнів загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів української мови та літератури.
30,00грн.
Усі українські письменники та їхні твори 11 клас (Укр.)
УСІ українські письменники та їхні твори. 11 клас. (Для шкіл з українською мовою навчання) Пропонований посібник надасть можливість узагальнити, систематизувати і самостійно перевірити знання з української літератури, підготуватися до підсумкових атестацій чи вступу до вищого навчального закладу. Авторський колектив прагнув подати особливості історичної доби, в умовах якої працював той чи інший митець, цілісно висвітлити життєві й творчі шляхи письменників, глибоко проаналізувати літературні твори. Поряд із теоретичним матеріалом у посібнику вміщено відгуки літературознавців, запитання та завдання для самоконтролю. Книга повністю відповідає чинній програмі з української літератури 11-річної школи.  
27,50грн.
Універсальний комплект 6 кл. Укр. мова для РОС.шк. (Укр) НОВА ПРОГРАМА
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
20,00грн.

Акционное предложение
7150518272