Быстрый заказ книги

Украинский язык и литература

На странице:
Сортировать по:
УК 3 том І. МИКИТЕНКО. Вуркагани та інші твори
Іван Микитенко. Вуркагани та інші твори. Том 3 Автора включених до цієї книжки повістей «Брати» й «Вуркагани», п єс «Диктатура» і «Соло на флейті» можна назвати свідком жорстокої доби. Він жив і творив у післяреволюційний період, часи сталінизму. Доля чудового митця, який для своєї країни працював на повну силу і навіть більше,  обірвалася трагічно. Але його твори, яскраві, самобутні, залишилися нащадкам «у спадок». Пригоди героїв І. Микитенка настільки цікаві, що не залишать байдужими найвибагливішого читача.
У.МУЗА 9 том У.САМЧУК Вибрані твори
Том 9. Улас Самчук. Вибрані твори Напрочуд цікавий митець, «літописець українського простору» в цій книзі постане перед читачем у кількох іпостасях: як майстер жанру новели (оповідання «Віднайдений рай»), великий романіст (твір «Марія»), блискучий публіцист (стаття «Нарід чи чернь?»). У новелі «Віднайдений рай» читач знайде своєрідну ліризовану студію людської душі, що відзначається психологізмом, увагою до деталі, іронічними нотками. Роман-сенсація «Марія», написаний за гарячим слідом організованого Кремлем геноциду в Україні 193-1933 років, до глибини душі зворушить злободенністю проблематики, довершеністю образної системи, художньою викінченістю.  
Тестовий контроль знань Українська мова та література 7 кл НОВА ПРОГРАМА (У), 30, несерийный
Посібник «Тестовий контроль знань» укладений відповідно до чинних програм, містить контрольні й самостійні роботи для перевірки навчальних досягнень учнів із української мови та літератури. Контрольні та самостійні роботи складаються із завдань різних рівнів складності закритого й відкритого типу. Видання призначене для учнів загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів української мови та літератури.
Бібл.вчит.-словесника, Укр.мова 10 кл. Зб. завдань і вправ зі стилістики (Укр)
Бібл.вчит.-словесника: Укр.мова 10 кл. Зб. завдань і вправ зі стилістики (Укр)
У.МУЗА 5 том ПРАЗЬКА ПОЕТИЧНА ШКОЛА
У.МУЗА 5 том ПРАЗЬКА ПОЕТИЧНА ШКОЛА
Українська мова 5 кл. Зошит тренажер з правопису (2е вид)
заболотний українська мова 5 клас зошит-тренажер з правопису
Українська мова 9 кл. Зошит тренажер з правопису
Українська мова 9 кл. Зошит тренажер з правопису
УКРАЇНСЬКА МОВА. 11кл (Укр.) Академічний рівень.Практичний довідник учителя
Українська мова. Практичний довідник учителя 11 кл. Академічний рівень Зміст пропонованого практичного посібника відповідає вимогам чинної програми Міністерства освіти і науки України «Українська мова. 11 клас. Академічний рівень». У посібнику викладено теоретичний матеріал за мовленнєвою змістовою лінією (поняття культури спілкування, усна і писемна форми спілкування) та мовною змістовою лінією (стилістичні засоби морфології й синтаксису) програми.
Українська мова 6кл. Зошит тренажер з правопису (укр)
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
Усі уроки української мови. 5 кл. 2 семестр.НОВА ПРОГРАМА!ПУМ197
У посібнику вміщено всі української мови для ІІ семестру 5 класу, які укладено за новою програмою, затвердженою Міністерством освіти і науки України.Розробки уроків характеризуються поєднанням комунікативно-діяльнісного, соціокультурного принципів і принципу практичної спрямованості навчання української мови і розвитку мовлення.Для вчителів української мови та літератури загальноосвітніх шкіл, ліцеїв та гімназій, керівників методичних об єднань, студентів філологічних факультетів педагогічних університетів.
ННП Українська мова. 5 клас, ПЛАКАТИ + ДИСК + Метод.рекоменд. (Укр)
ННП Українська мова. 5 клас: ПЛАКАТИ + ДИСК + Метод.рекоменд. (Укр)
Мій конспект. Українська література. 8 кл. Нов прогр. УММ032
Навчальний посібник містить конспекти всіх уроків української літератури за новою програмою для 8 класу 11-річної школи. Серед них уроки текстуального вивчення творів, позакласного читання, розвитку зв’язного мовлення, літератури рідного краю, тематичного оцінювання. Запропоновані розробки містять елементи нестандартних підходів, інтерактивних методик.Для вчителів української мови та літератури шкіл різних типів, керівників методичних об’єднань, викладачів та студентів вищих навчальних закладів.
Контроль навч. досягнень. Укр. мова 9 кл. д УКР. шк. (Укр) Нов. прогр.
Зошит містить завдання для всіх видів контролю: перевірки мовних знань і вмінь (тести), питання до текстів з аудіювання, тексти для читання мовчки та питання до них, матеріал для складання діалогу, завдання для самостійних робіт. Підготуватися до тестових
ТВОРИ Найкращі твори 5-11 (Укр) тв НОВЕ ВИДАННЯ 2011
Найкращі твори 2010 Пропонований посібник, складений за новими програмами, затвердженими Міністерством освіти і науки України, містить зразки творів з української мови, української та зарубіжної літератури, а також рекомендації щодо написання творів різних жанрів. Користуючись планами і зразками, учні 5-11 класів успішно напишуть будь-який твір.
Хрест.-довідник, Укр.лiт 11 кл для укр. шк. Акад.рівень. Рівень стандарту
Українська література Хрестоматія-довідник рівень стандарту, академічний рівень 11  клас. Хрестоматія укладена за чинною програмою «Українська література. 11  клас. Рівеь стандарту, академічний рівень» для загальноосвітніх шкіл, затвердженою Міністерством освіти і  науки, молоді та спорту України. Поряд із літературними творами до хрестоматії включені літературознавчі статті та біографічні довідки про письменників. Після кожного твору пропонуються питання і  завдання, робота над якими допоможе кращому засвоєнню змісту твору та розвитку аналітичних навичок. Пропонуються також необхідні матеріали з  теорії літератури. Призначено для учнів 11  класу загальноосвітніх шкіл і  вчителів української літератури.
Хрестоматія ВЕРШИНИ. Українська література 5 кл +Щоденник читача (укр) Литера
Хрестоматію укладено за чинною програмою «Українська література. 5 клас». Поряд із літературними творами до хрестоматії включено літературознавчі статті та біографічні довідки про письменників. Після кожного твору пропонуються питання і завдання, робота над якими допоможе кращому засвоєнню змісту твору та розвитку аналітичних навичок. Наведено також необхідні матеріали з теорії літератури. Призначено для учнів 5 класу загальноосвітніх шкіл і вчителів української літератури.
У.МУЗА 10 том В.ПІДМОГИЛЬНИЙ Місто
У.МУЗА 10 том В.ПІДМОГИЛЬНИЙ Місто
Мій конспект.Українська мова 7 кл II семестр (до прогр) УММ030
НОВА ПРОГРАМА - 2015 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
КТП Українська література 7 кл. (Укр) НОВА ПРОГРАМА
Кожен учитель має змогу творчо підійти до реалізації програми, враховуючи інтереси та рівень підготовки учнів, умови навчання тощо. Видання призначене вчителям загальноосвітніх навчальних закладів.
Мій конспект.Українська мова. 11 клас. 1 семестр. Академічний рівень ПУМ146
Мій конспект.Українська мова. 11 клас. 1 семестр. Академічний рівень ПУМ146