Быстрый заказ книги

Правоведение

На странице:
Сортировать по:
КЗКЗ Правоведение 10 кл. (РУС) Академич.уровень. Уровень стандарта
Правоведение. 10 класс (академический уровень). Комплексная тетрадь для контроля знаний Издание составлено в соответствии с программой «Правоведение. 10 класс. Академический уровень». В издании задания скомпонованы по темам программы и выделены в пределах каждой в два раздела - текущий контроль и обобщающее оценивание. Особо ценным является использование заданий, предусматривающих работу с нормативно-правовыми актами (приложение). Предназначено для учащихся общеобразовательных учебных заведений и учителей.
18,00грн.
КЗКЗ Правознавство 10 кл. (Укр) Академічний рівень. Рівень стандарту
Правознавство. 10 клас (академічний рівень). Комплексний зошит для контролю знань Видання укладене відповідно до програми «Правознавство. 10 клас. Академічний рівень». У виданні завдання вміщено за темами програми і виокремлено в межах кожної у два розділи - поточний контроль та тематичне оцінювання. Дуже цінним є використання завдань, які передбачають роботу з нормативно-правовими актами (додаток). Призначене для учнів загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів.
18,00грн.
КОНСТРУКТОР уроку ПРАВОЗНАВСТВО 10 кл. Академічний рівень СТАНДАРТ!!!
Конструктор уроку  Правознавство. 10 клас. Рівень стандарту: Уроки нового покоління. Посібник створено відповідно до програми курсу для загальноосвітніх навчальних закладів «Правознавство. 10 клас. Академічний рівень». Посібник містить розробки 35 уроків курсу із додатковим матеріалом. У посібнику пропонується базова основа, використовучи яку учитель зможе структурно правильно побудувати урок з правознавства, у стислий час перевірити рівень засвоєння учнями навчального матеріалу, не витрачаючи багато часу на пошуки різноманітних форм роботи, позбутися рутинної, повсякденної роботи.  
39,90грн.
ПК майстер-класс ПРАВОВЕДЕНИЕ практический курс 9 класс(Рус.) 12-лет. шк.
Правоведение (практический курс). 9 класс: Разработки уроков Пособие содержит методические рекомендации относительно структуры уроков, форм, средств и методов обучения, ориентировочное тематическое планирование и разработки уроков правоведения для 9 класса. Пособие содержит задания для стогового контроля знаний. Разработки уроков составлены в соответствии с новой программой по правоведению (практическому курсу) для 12-летней школы. Для учителей правоведения общеобразовательных учебных заведений.
29,90грн.
ПРАВОЗНАВСТВО 10 кл.(Укр.) Розробки уроків.Академіч.рівень Рівень стандарту Майстер-клас 12-річ. шк.
Правознавство. 10 клас. Майстер-клас: розробки уроків. Академічний рівень Посібник укладено за чинною навчальною програмою з курсу «Правознавство. 10 клас. Академічний рівень», затвердженої Міністерством освіти і науки України. Посібник містить розробки уроків, покликані сприяти розумінню учнями основних закономірностей розвитку державно-правових реалій, засвоєнню правових понять, оволодінню вміннями й навичками роботи з різними джерелами інформації. Призначено для вчителів і викладачів правознавства, студентів вищих навчальних закладів.  
29,90грн.
ПРАВОЗНАВСТВО зошит практичний курс 9кл (Укр)
Зошит з правознавства, практичний курс, для 9 класу загальноосвітніх шкіл. Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах Міністерством освіти і науки України.
20,00грн.
Проф. школа, Прав-во 10 кл.Роб.зош.+зош.д узаг.оцін. Проф. рівень (Укр) НОВА 11-річна
Робочий зошит із правознавства містить різнорівневі завдання, спрямовані на актуалізацію опорних знань і вмінь учнів, вивчення нового матеріалу та рефлексію. Зошит призначений для роботи на уроці та виконання домашніх вправ. Контрольні завдання за темами, що наводяться у другій частині (додатку), формують системні уявлення щодо правознавства, дозволяють провести узагальнюючий контроль. Видання призначене для учнів загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів правознавства.
20,00грн.
Профільна школа, Правознавство 10 кл Розробки уроків. Профільний рівень (Укр)
Посібник складено відповідно до нової програми 12-річної школи (профільний рівень), затвердженої Міністерством освіти і науки України з курсу «Правознавство». У посібнику наведено методичні рекомендації щодо вивчення правознавства, методичні розробки та конспекти занять, цікаву додаткову інформацію тощо. Крім того, у посібнику наведено весь необхідний матеріал для підготовки та проведення уроків-узагальнень. Для вчителів правознавства, викладачів, студентів вищих навчальних закладів та ін.
39,50грн.
Бібліот. вчит. правознавства, ПРАВОЗНАВСТВО. Документи. Матеріали
Правознавство: Документи. Матеріали Посібник містить документи та матеріали, нормативно-правові акти, чинні в Україні на момент укладення посібника, афоризми про державу і право, правові пам ятки, які ілюструють розвиток українського державотворення. Після кожного документа подані різнорівневі запитання й завдання, що стосуються тексту джерела, а також активізують загальні знання учнів із теми. Видання стане незамінним помічником у складній праці вчителя, допоможе організувати роботу з документами, не витрачаючи багато часу на їхній пошук у різних джерелах.
15,00грн.
ПРАВОЗНАВСТВО зошит практичний курс 10кл (Укр)
Зошит з правознавства, практичний курс, для 10 класу загальноосвітніх шкіл. Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах Міністерством освіти і науки України.
20,00грн.
КАРМАН СУСПІЛЬСТВОЗНАВЧІ НАУКИ Кишеньковий довідник
Суспільствознавчі науки. Кишеньковий довідник Посібник складено згідно з чинною навчальною програмою з суспільствознавчих дисциплін для загальноосвітніх шкіл, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Призначений для учнів загальноосвітніх шкіл, абітурієнтів.  
20,00грн.
Олімпіади. Олімпіадні завдання з правознавства. 9-11 кл ОЛМ011
Посібник, автором якого є Заслужений вчитель України В. Т. Машика, містить завдання і задачі для підготовки учнів 9-11 класів до олімпіад з правознавства. Автор пропонує розгорнуті коментарі до кожного завдання, варіанти відповідей, і пропонує систему їх оцінювання.Видання розраховано на методистів, вчителів та учнів, які складатимуть ДПА з правознавства або готуються взяти участь у правових олімпіадах.
40,00грн.
КЗКЗ Людина і світ 11 кл.(Укр) Рівень стандарту. Академ. рівень. Проф. рівень НОВА 11-річ шк.
Зошит містить: завдання для поточного контролю предметних компетентностей учнів, завдання для узагальнюючого контролю, тестові завдання на зразок ЗНО.
18,00грн.
Мій конспект. Правознавство 10 кл. ІПМ022
Пропонований посібник розроблений у повній відповідності до останньої (2016 р.) Програми до курсу «Правознавство. 10 клас для академічного та стандарного рівнів». Автор видання — заслужений учитель України В. Т. Машика. У посібнику читачі знайдуть не лише розробки уроків і матеріали для практичних занять, а й календарне планування до курсу.Ще одним подарунком для наших читачів стануть новели українського законодавства та коментарі до них.Видання розраховане на вчителів, методистів і студентів педагогічних вишів.
60,00грн.

Акционное предложение