Быстрый заказ книги

Правоведение

На странице:
Сортировать по:
СП Правознавство у визначеннях, таблицях і схемах (Укр)
СП Правознавство у визначеннях, таблицях і схемах (Укр)
КЗКЗ Людина і світ 11 кл.(Укр) Рівень стандарту. Академ. рівень. Проф. рівень НОВА 11-річ шк.
Зошит містить: завдання для поточного контролю предметних компетентностей учнів, завдання для узагальнюючого контролю, тестові завдання на зразок ЗНО.
ЛЮДИНА І СВІТ 11 кл. Розробки уроків (Укр) Рівні, стадарт, академ., проф. НОВИЙ майстер-клас
ЛЮДИНА І СВІТ 11 кл. Розробки уроків (Укр) Рівні: стадарт, академ., проф. НОВИЙ майстер-клас
КЗКЗ Правоведение 10 кл. (РУС) Академич.уровень. Уровень стандарта
Правоведение. 10 класс (академический уровень). Комплексная тетрадь для контроля знаний Издание составлено в соответствии с программой «Правоведение. 10 класс. Академический уровень». В издании задания скомпонованы по темам программы и выделены в пределах каждой в два раздела - текущий контроль и обобщающее оценивание. Особо ценным является использование заданий, предусматривающих работу с нормативно-правовыми актами (приложение). Предназначено для учащихся общеобразовательных учебных заведений и учителей.
ПРАВОЗНАВСТВО 11 кл.(Укр) робочий зошит.Профільний рівень НОВА 11-р.шк.
ПРАВОЗНАВСТВО 11 кл.(Укр) робочий зошит.Профільний рівень НОВА 11-р.шк.
КЗКЗ Правознавство 10 кл. (Укр) Академічний рівень. Рівень стандарту
Правознавство. 10 клас (академічний рівень). Комплексний зошит для контролю знань Видання укладене відповідно до програми «Правознавство. 10 клас. Академічний рівень». У виданні завдання вміщено за темами програми і виокремлено в межах кожної у два розділи - поточний контроль та тематичне оцінювання. Дуже цінним є використання завдань, які передбачають роботу з нормативно-правовими актами (додаток). Призначене для учнів загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів.
Олімпіади. Олімпіадні завдання з правознавства. 9-11 кл ОЛМ011
Посібник, автором якого є Заслужений вчитель України В. Т. Машика, містить завдання і задачі для підготовки учнів 9-11 класів до олімпіад з правознавства. Автор пропонує розгорнуті коментарі до кожного завдання, варіанти відповідей, і пропонує систему їх оцінювання.Видання розраховано на методистів, вчителів та учнів, які складатимуть ДПА з правознавства або готуються взяти участь у правових олімпіадах.
КОНСТРУКТОР уроку ПРАВОЗНАВСТВО 10 кл. Академічний рівень СТАНДАРТ!!!
Конструктор уроку  Правознавство. 10 клас. Рівень стандарту: Уроки нового покоління. Посібник створено відповідно до програми курсу для загальноосвітніх навчальних закладів «Правознавство. 10 клас. Академічний рівень». Посібник містить розробки 35 уроків курсу із додатковим матеріалом. У посібнику пропонується базова основа, використовучи яку учитель зможе структурно правильно побудувати урок з правознавства, у стислий час перевірити рівень засвоєння учнями навчального матеріалу, не витрачаючи багато часу на пошуки різноманітних форм роботи, позбутися рутинної, повсякденної роботи.  
Мій конспект. Правознавство 10 кл. ІПМ022
Пропонований посібник розроблений у повній відповідності до останньої (2016 р.) Програми до курсу «Правознавство. 10 клас для академічного та стандарного рівнів». Автор видання — заслужений учитель України В. Т. Машика. У посібнику читачі знайдуть не лише розробки уроків і матеріали для практичних занять, а й календарне планування до курсу.Ще одним подарунком для наших читачів стануть новели українського законодавства та коментарі до них.Видання розраховане на вчителів, методистів і студентів педагогічних вишів.
ПРАВОЗНАВСТВО 10 кл.(Укр.) Розробки уроків.Академіч.рівень Рівень стандарту Майстер-клас 12-річ. шк.
Правознавство. 10 клас. Майстер-клас: розробки уроків. Академічний рівень Посібник укладено за чинною навчальною програмою з курсу «Правознавство. 10 клас. Академічний рівень», затвердженої Міністерством освіти і науки України. Посібник містить розробки уроків, покликані сприяти розумінню учнями основних закономірностей розвитку державно-правових реалій, засвоєнню правових понять, оволодінню вміннями й навичками роботи з різними джерелами інформації. Призначено для вчителів і викладачів правознавства, студентів вищих навчальних закладів.  
КТП Основи правознавства 9 кл. (Укр) НОВА ПРОГРАМА
Запропонований календарно-тематичний план розроблено відповідно до навчальної програми з основ правознавства для 9 класу з урахуванням провідних ідей особистісно орієнтованого і компетентнісного підходу у навчанні.У посібнику окреслені напрямки формування предметних та ключових компетентностей. Кожен учитель має змогу творчо підійти до реалізації програми, ураховуючи інтереси та рівень підготовки учнів, умови навчання тощо.Призначений для вчителів правознавства загальноосвітніх навчальних закладів.
Проф. школа, Прав-во 10 кл.Роб.зош.+зош.д узаг.оцін. Проф. рівень (Укр) НОВА 11-річна
Робочий зошит із правознавства містить різнорівневі завдання, спрямовані на актуалізацію опорних знань і вмінь учнів, вивчення нового матеріалу та рефлексію. Зошит призначений для роботи на уроці та виконання домашніх вправ. Контрольні завдання за темами, що наводяться у другій частині (додатку), формують системні уявлення щодо правознавства, дозволяють провести узагальнюючий контроль. Видання призначене для учнів загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів правознавства.
Тестовий контроль знань. ОСНОВИ ПРАВОЗНАВСТВА 9 кл ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
14 самостійних робіт4 тематичні контрольні роботиСамостійні й тематичні контрольні роботи у двох варіантах10 практичних робіт
Профільна школа, Правознавство 10 кл Розробки уроків. Профільний рівень (Укр)
Посібник складено відповідно до нової програми 12-річної школи (профільний рівень), затвердженої Міністерством освіти і науки України з курсу «Правознавство». У посібнику наведено методичні рекомендації щодо вивчення правознавства, методичні розробки та конспекти занять, цікаву додаткову інформацію тощо. Крім того, у посібнику наведено весь необхідний матеріал для підготовки та проведення уроків-узагальнень. Для вчителів правознавства, викладачів, студентів вищих навчальних закладів та ін.
Контроль навч. досягнень. Основи правознавства 9 кл. (Укр) НОВА ПРОГРАМА
Посібник відповідає чинній навчальній програмі з основ правознавства для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів з урахуванням останніх змін.Зошит містить завдання для тематичного та підсумкового контролю знань учнів з основ правознавства.Підготува
Проф. школа, Прав-во 11 кл. Розроб. уроків 105 годин (Укр) Профільний рівень
Проф. школа: Прав-во 11 кл. Розроб. уроків 105 годин (Укр) Профільний рівень
ОСНОВИ ПРАВОЗНАВСТВА Роб. зошит 9 кл. до підр.Святокум О.Є., Святокум І.О. (Укр) НОВА ПРОГРАМА
Посібник відповідає чинній навчальній програмі з основ правознавства для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів з урахуванням останніх змін.Робочий зошит містить різнорівневі завдання, спрямовані на формування знань, умінь, навичок та компетентностей учнів 9 класів у вивченні основ правознавства.Видання призначене для учнів 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів правознавства.
СП Правоведение в определениях, таблицах и схемах (РУС)
СП Правоведение в определениях, таблицах и схемах (РУС)
КЗКЗ Правознавство 10 кл. (Укр) Академічний рівень. Рівень стандарту...
КЗКЗ Правознавство 10 кл. (Укр) Академічний рівень. Рівень стандарту...