Быстрый заказ книги

Правоведение

На странице:
Сортировать по:
ПРАВОЗНАВСТВО 10 кл.(Укр.) Розробки уроків.Академіч.рівень Рівень стандарту Майстер-клас 12-річ. шк.
Правознавство. 10 клас. Майстер-клас: розробки уроків. Академічний рівень Посібник укладено за чинною навчальною програмою з курсу «Правознавство. 10 клас. Академічний рівень», затвердженої Міністерством освіти і науки України. Посібник містить розробки уроків, покликані сприяти розумінню учнями основних закономірностей розвитку державно-правових реалій, засвоєнню правових понять, оволодінню вміннями й навичками роботи з різними джерелами інформації. Призначено для вчителів і викладачів правознавства, студентів вищих навчальних закладів.  
Проф. школа, Прав-во 11 кл. Розроб. уроків 105 годин (Укр) Профільний рівень
Проф. школа: Прав-во 11 кл. Розроб. уроків 105 годин (Укр) Профільний рівень
СП Правоведение в определениях, таблицах и схемах (РУС)
СП Правоведение в определениях, таблицах и схемах (РУС)
СП Правознавство у визначеннях, таблицях і схемах (Укр)
СП Правознавство у визначеннях, таблицях і схемах (Укр)
ПРАВОЗНАВСТВО 11 кл.(Укр) робочий зошит.Профільний рівень НОВА 11-р.шк.
ПРАВОЗНАВСТВО 11 кл.(Укр) робочий зошит.Профільний рівень НОВА 11-р.шк.
Олімпіади. Олімпіадні завдання з правознавства. 9-11 кл ОЛМ011
Посібник, автором якого є Заслужений вчитель України В. Т. Машика, містить завдання і задачі для підготовки учнів 9-11 класів до олімпіад з правознавства. Автор пропонує розгорнуті коментарі до кожного завдання, варіанти відповідей, і пропонує систему їх оцінювання.Видання розраховано на методистів, вчителів та учнів, які складатимуть ДПА з правознавства або готуються взяти участь у правових олімпіадах.
КТП Основи правознавства 9 кл. (Укр) НОВА ПРОГРАМА
Запропонований календарно-тематичний план розроблено відповідно до навчальної програми з основ правознавства для 9 класу з урахуванням провідних ідей особистісно орієнтованого і компетентнісного підходу у навчанні.У посібнику окреслені напрямки формування предметних та ключових компетентностей. Кожен учитель має змогу творчо підійти до реалізації програми, ураховуючи інтереси та рівень підготовки учнів, умови навчання тощо.Призначений для вчителів правознавства загальноосвітніх навчальних закладів.
Тестовий контроль знань. ОСНОВИ ПРАВОЗНАВСТВА 9 кл ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
14 самостійних робіт4 тематичні контрольні роботиСамостійні й тематичні контрольні роботи у двох варіантах10 практичних робіт
Контроль навч. досягнень. Основи правознавства 9 кл. (Укр) НОВА ПРОГРАМА
Посібник відповідає чинній навчальній програмі з основ правознавства для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів з урахуванням останніх змін.Зошит містить завдання для тематичного та підсумкового контролю знань учнів з основ правознавства.Підготува
ОСНОВИ ПРАВОЗНАВСТВА Роб. зошит 9 кл. до підр.Святокум О.Є., Святокум І.О. (Укр) НОВА ПРОГРАМА
Посібник відповідає чинній навчальній програмі з основ правознавства для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів з урахуванням останніх змін.Робочий зошит містить різнорівневі завдання, спрямовані на формування знань, умінь, навичок та компетентностей учнів 9 класів у вивченні основ правознавства.Видання призначене для учнів 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів правознавства.