Быстрый заказ книги
Пн-Пт: 10.00-17.00
(095) 856 74 61
(068) 340 49 30
(093) 286 22 57
Книголенд, книжный интернет-магазин
Язык
укр / рус

Корзина

0 шт. - 0,00грн.
Личный кабинет

Правоведение

На странице:
Сортировать по:
Правознавство. 9 клас. Компетентнісні завдання
Посібник створено відповідно до чинної навчальної програми з основ правознавства для 9 класу, затвердженої Міністерством освіти і науки України. Він містить різні типи завдань для реалізації компетентнісного потенціалу шкільного курсу предмета. Завдання, які пропонуються, можна використовувати на різних етапах уроків, а також як домашні завдання.
Правознавство. 10 клас. ЗОРН
Посібник містить завдання для поточного, тематичного та підсумкового (річного) оціню- вання результатів навчання учнів учениць 10 класу закладів загальної середньої освіти із правознавства (профільний рівень). Видання також надає можливість онлайн-тестування. Призначений для учнів учениць закладів загальної середньої освіти та вчителів пра- вознавства.
Основи правознавства. 9 клас. Зошит для контролю навчальних досягнень учнів
Посібник відповідає чинній навчальній програмі з основ правознавства для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів з урахуванням останніх змін.Зошит містить завдання для тематичного та підсумкового контролю знань учнів з основ правознавства.Підготува
Правоведение. 9 класс. Спасатель (уровень стандарта). Серия 2.0
Посібник має інтерактивну складову у вигляді QR-кодів, які містять посилання на електронні додатки. Призначений для учнів та учениць закладів загальної середньої освіти, а також абітурієнтів і вчителів.
Основи правознавства. 9 клас. Робочий зошит
Посібник відповідає чинній навчальній програмі з основ правознавства для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів з урахуванням останніх змін.Робочий зошит містить різнорівневі завдання, спрямовані на формування знань, умінь, навичок та компетентностей учнів 9 класів у вивченні основ правознавства.Видання призначене для учнів 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів правознавства.
Правоведение. 10-11 классы (профильный уровень). Спасатель. Серия 2.0
Посібник має інтерактивну складову у вигляді QR-кодів, які містять посилання на електронні додатки. Призначений для учнів та учениць закладів загальної середньої освіти, а також абітурієнтів і вчителів.
СП Правоведение в определениях, таблицах и схемах
СП Правоведение в определениях, таблицах и схемах (РУС)