Быстрый заказ книги

Правоведение

На странице:
Сортировать по:
КЗКЗ Правознавство 10 кл. (Укр) Академічний рівень. Рівень стандарту
Правознавство. 10 клас (академічний рівень). Комплексний зошит для контролю знань Видання укладене відповідно до програми «Правознавство. 10 клас. Академічний рівень». У виданні завдання вміщено за темами програми і виокремлено в межах кожної у два розділи - поточний контроль та тематичне оцінювання. Дуже цінним є використання завдань, які передбачають роботу з нормативно-правовими актами (додаток). Призначене для учнів загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів.
18,00грн.
КОНСТРУКТОР уроку ПРАВОЗНАВСТВО 10 кл. Академічний рівень СТАНДАРТ!!!
Конструктор уроку  Правознавство. 10 клас. Рівень стандарту: Уроки нового покоління. Посібник створено відповідно до програми курсу для загальноосвітніх навчальних закладів «Правознавство. 10 клас. Академічний рівень». Посібник містить розробки 35 уроків курсу із додатковим матеріалом. У посібнику пропонується базова основа, використовучи яку учитель зможе структурно правильно побудувати урок з правознавства, у стислий час перевірити рівень засвоєння учнями навчального матеріалу, не витрачаючи багато часу на пошуки різноманітних форм роботи, позбутися рутинної, повсякденної роботи.  
39,90грн.
ПК майстер-класс ПРАВОВЕДЕНИЕ практический курс 9 класс(Рус.) 12-лет. шк.
Правоведение (практический курс). 9 класс: Разработки уроков Пособие содержит методические рекомендации относительно структуры уроков, форм, средств и методов обучения, ориентировочное тематическое планирование и разработки уроков правоведения для 9 класса. Пособие содержит задания для стогового контроля знаний. Разработки уроков составлены в соответствии с новой программой по правоведению (практическому курсу) для 12-летней школы. Для учителей правоведения общеобразовательных учебных заведений.
29,90грн.
ПРАВОЗНАВСТВО 10 кл.(Укр.) Розробки уроків.Академіч.рівень Рівень стандарту Майстер-клас 12-річ. шк.
Правознавство. 10 клас. Майстер-клас: розробки уроків. Академічний рівень Посібник укладено за чинною навчальною програмою з курсу «Правознавство. 10 клас. Академічний рівень», затвердженої Міністерством освіти і науки України. Посібник містить розробки уроків, покликані сприяти розумінню учнями основних закономірностей розвитку державно-правових реалій, засвоєнню правових понять, оволодінню вміннями й навичками роботи з різними джерелами інформації. Призначено для вчителів і викладачів правознавства, студентів вищих навчальних закладів.  
29,90грн.
Проф. школа, Прав-во 10 кл.Роб.зош.+зош.д узаг.оцін. Проф. рівень (Укр) НОВА 11-річна
Робочий зошит із правознавства містить різнорівневі завдання, спрямовані на актуалізацію опорних знань і вмінь учнів, вивчення нового матеріалу та рефлексію. Зошит призначений для роботи на уроці та виконання домашніх вправ. Контрольні завдання за темами, що наводяться у другій частині (додатку), формують системні уявлення щодо правознавства, дозволяють провести узагальнюючий контроль. Видання призначене для учнів загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів правознавства.
20,00грн.
Профільна школа, Правознавство 10 кл Розробки уроків. Профільний рівень (Укр)
Посібник складено відповідно до нової програми 12-річної школи (профільний рівень), затвердженої Міністерством освіти і науки України з курсу «Правознавство». У посібнику наведено методичні рекомендації щодо вивчення правознавства, методичні розробки та конспекти занять, цікаву додаткову інформацію тощо. Крім того, у посібнику наведено весь необхідний матеріал для підготовки та проведення уроків-узагальнень. Для вчителів правознавства, викладачів, студентів вищих навчальних закладів та ін.
39,50грн.
ПРАВОЗНАВСТВО зошит практичний курс 10кл (Укр)
Зошит з правознавства, практичний курс, для 10 класу загальноосвітніх шкіл. Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах Міністерством освіти і науки України.
20,00грн.
Олімпіади. Олімпіадні завдання з правознавства. 9-11 кл ОЛМ011
Посібник, автором якого є Заслужений вчитель України В. Т. Машика, містить завдання і задачі для підготовки учнів 9-11 класів до олімпіад з правознавства. Автор пропонує розгорнуті коментарі до кожного завдання, варіанти відповідей, і пропонує систему їх оцінювання.Видання розраховано на методистів, вчителів та учнів, які складатимуть ДПА з правознавства або готуються взяти участь у правових олімпіадах.
40,00грн.
Бібліот. вчит. правознавства, ПРАВОЗНАВСТВО. Документи. Матеріали
Правознавство: Документи. Матеріали Посібник містить документи та матеріали, нормативно-правові акти, чинні в Україні на момент укладення посібника, афоризми про державу і право, правові пам ятки, які ілюструють розвиток українського державотворення. Після кожного документа подані різнорівневі запитання й завдання, що стосуються тексту джерела, а також активізують загальні знання учнів із теми. Видання стане незамінним помічником у складній праці вчителя, допоможе організувати роботу з документами, не витрачаючи багато часу на їхній пошук у різних джерелах.
15,00грн.
Мій конспект. Правознавство 10 кл. ІПМ022
Пропонований посібник розроблений у повній відповідності до останньої (2016 р.) Програми до курсу «Правознавство. 10 клас для академічного та стандарного рівнів». Автор видання — заслужений учитель України В. Т. Машика. У посібнику читачі знайдуть не лише розробки уроків і матеріали для практичних занять, а й календарне планування до курсу.Ще одним подарунком для наших читачів стануть новели українського законодавства та коментарі до них.Видання розраховане на вчителів, методистів і студентів педагогічних вишів.
60,00грн.
КЗКЗ Людина і світ 11 кл.(Укр) Рівень стандарту. Академ. рівень. Проф. рівень НОВА 11-річ шк.
Зошит містить: завдання для поточного контролю предметних компетентностей учнів, завдання для узагальнюючого контролю, тестові завдання на зразок ЗНО.
18,00грн.
КЗКЗ Правоведение 10 кл. (РУС) Академич.уровень. Уровень стандарта
Правоведение. 10 класс (академический уровень). Комплексная тетрадь для контроля знаний Издание составлено в соответствии с программой «Правоведение. 10 класс. Академический уровень». В издании задания скомпонованы по темам программы и выделены в пределах каждой в два раздела - текущий контроль и обобщающее оценивание. Особо ценным является использование заданий, предусматривающих работу с нормативно-правовыми актами (приложение). Предназначено для учащихся общеобразовательных учебных заведений и учителей.
18,00грн.