Быстрый заказ книги

Основы здоровья

На странице:
Сортировать по:
Основы здоровья 7 кл (р) Рабочая тетрадь
Основы здоровья 7 кл (р) Рабочая тетрадь
Мій конспект. Мій конспект. Основи здоров?я. 9 клас. ПОМ007
Мій конспект Основи здоров’я 9 клас створений за програмою зі змінами 2017 року. Конспекти всіх уроків курсу розміщені на окремих аркушах і містять методично грамотно оформлену «шапку уроку» (мета, основні поняття, обладнання тощо), стислий опис кожного етапу, завдання для актуалізації та закріплення тощо. Також передбачено місце для власних записів учителя, що зробить розробку заняття по-справжньому авторською, але заощадить час для планування та оформлення.
Основи здоровья: Экспресс-контроль для 9 класса. Посібник містить тестові завдання, укладені згідно з програмою з основ здоров’я для 9-го класу. Тестові роботи складаються з двох варіантів. Мета посібника — допомогти вчителю швидко перевірити рівень знань учнів. Призначено для учнів 9-х класів загальноосвітніх навчальних закладів.
ОСНОВЫ ЗДОРОВЬЯ 8 кл. Раб. тетрадь (Рус) + прилож. ОБНОВЛЕННАЯ ПРОГРАММА
ОСНОВЫ ЗДОРОВЬЯ 8 кл. Раб. тетрадь (Рус) + приложение ОБНОВЛЕННАЯ ПРОГРАММА
Основи здоров я. 7 кл (у) Розробки уроків до підр. Тагліної
Основи здоров я. 7 кл (у) Розробки уроків до підр. Тагліної
ОСНОВЫ ЗДОРОВЬЯ 9 кл. Раб. тетрадь (Рус) + приложение НОВАЯ ПРОГРАММА
Рабочая тетрадь соответствует действующей программе по основам здоровья для 9 класса с учетом последних изменений. Содержит задания разных уровней сложности и практические задания.Во вкладыше даны задания для тематического контроля знаний.Тетрадь предназначена для учащихся 9 классов общеобразовательных учебных заведений.
Усі уроки з курсу «Основи здоров’я». 6 кл.ПБУ2 ПОУ001
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
ОСНОВИ ЗДОРОВ’Я р з 6 кл до підр. Бойченко ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
Робочий зошит відповідає чинній програмі з основ здоров я та підручнику •Основи здоров я. 6 клас• (авт. Т. Є. Бойченко, І. П. Василашко, С. В. Василенко, О. К. Гурська, Н. І. Гущина, Н. С. Коваль). Виконання завдань покликане розширити уявлення учнів про здоровий спосіб життя і сформувати свідоме прагнення його дотримуватися. Зошитдопомагає ефективно організувати роботу в школі і вдома, здійснювати поточний контроль засвоєння навчального матеріалу, стимулює розвиток потукової діяльності.
Щоденник з безпеки життєдіяльності 5-9 кл.
Щоденник з безпеки життєдіяльності 5-9 кл.
КТП Основи здоров я 9 кл. (Укр) НОВА ПРОГРАМА
Запропонований календарно-тематичний план розроблено у відповідності до програми для загальноосвітніх навчальних закладів «Основи здоров’я» 5–9 класи (затверджена Наказом Міністерства освіти і науки України) з урахуванням засадничих ідей компетентнісного підходу в навчанні.У посібнику окреслені напрями формування предметних та ключових компетентностей
ОСНОВЫ ЗДОРОВЬЯ 6 кл. П-К Современный мастер-класс (РУС) + ДИСК
Пособие содержит шаблоны планов-конспектов всех уроков основ здоровья для 6 класса общеобразовательных школ в соответствии с действующей программой. К пособию прилагается электронный диск, содержащий календарный план, планы-конспекты всех уроков, вспомогательные материалы для учителя, раздаточные материалы для учащихся и презентации к урокам. Предназначено для учителей основ здоровья.
ОСНОВИ ЗДОРОВ’Я р з 7 кл до підр. Бойченко ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
Робочий зошит відповідає чинній програмі з основ здоров я та підручнику Основи здоров я. 7 клас (авт. Т.Є. Бойченко, І.П. Василашко, О.К. Гурська, Н.С. Коваль). Виконання завдань покликане розширити уявлення учнів про здоровий спосіб життя і сформувати свідоме прагнення його дотримуватися. Зошит допомагає ефективно організувати роботу в школі і вдома, здійснювати поточний контроль засвоєння навчального матеріалу, стимулює розвиток потукової діяльності.Для учнів 7 класу, вчителів, методистів, батьків.
ОСНОВИ ЗДОРОВ Я 8 кл. Роб. зошит (Укр) + додат.Нов.прогр.
Робочий зошит відповідає чинній програмі з основ здоров я для 8 класу. Містить завдання різних рівнів складностіта практичні вправи.У вкладиші подано завдання для тематичного контролю знань. Зошит призначений для учнів 8 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
ОСНОВИ ЗДОРОВ Я 9 кл. Роб. зошит (Укр) + додат. Нов. прогр.
Робочий зошит відповідає чинній програмі з основ здоров’я для 9 класу. Містить завдання різних рівнів складності та практичні вправи. У вкладиші подано завдання для тематичного контролю знань.Зошит призначений для учнів 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
Основы здоровья 4 кл (р) Рабочая тетрадь
НОВА ПРОГРАМА - 2015 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
ОСНОВЫ ЗДОРОВЬЯ 8 кл. Раб. тетрадь (Рус) + приложение Нов. прогр.
Рабочая тетрадь соответствует действующей программе по основам здоровья для 8 класса. Содержит задания разных уровней сложности и практические работы. Во вкладыше даны задания для тематического контроля знаний. Тетрадь предназначена для учащихся 8 классов общеобразовательных учебных заведений.
Валеологія щодня.Основи здоровя для дітей 5-6 років ДНВ11
Посібник містить розвиваючи заняття для дітей старшого дошкільного віку. Матеріалипосібника передбачають різні форми взаємодії дітей і дорослих і спрямлвані на формування основ здоров’я, обережного ставлення до небезпечних речей, безпечної поведінки в побуті.
Основи здоров я 5 кл (у) Робочий зошит до підр. Бойченко
Основи здоров я 5 кл (у) Робочий зошит до підр. Бойченко
Основи здоров’я 7 кл (у) Робочий зошит
НОВА ПРОГРАМА - 2015 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
Мій конспект. Основи здоров’я. 8 клас. ПОМ006
Пособие созданное по программе «Основы здоровья. 5-9 классы общеобразовательных учебных заведений »(редакция 2015 года). Конспекты всех уроков курса основы здоровья для 7 класса размещены на отдельных листах и содержат методически грамотно оформленную «шапку урока» (цель, основные понятия, оборудование и т.д.), краткое описание каждого этапа, задания для актуализации и закрепления тому подобное. Также предусмотрено место для собственных записей учителя, что сделает разработку занятия по-настоящему авторской, но сэкономит время для планирования и оформления. Для учителей основ здоровья.