Быстрый заказ книги
Пн-Пт: 10.00-17.00
(095) 856 74 61
(068) 340 49 30
(093) 286 22 57
Книголенд, книжный интернет-магазин
Язык
укр / рус

Корзина

0 шт. - 0,00грн.
Личный кабинет

Основы здоровья

На странице:
Сортировать по:
Робочий зошит. Основи здоров’я. 7 клас
НОВА ПРОГРАМА - 2015 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
Рабочая тетрадь. Основы здоровья. 6 класс
Рабочая тетрадь соответствует действующей программе по основам здоровья для 6 класса. Содержит задания разных уровней сложности и практические работы. Во вкладыше даны задания для тематического контроля знаний.Тетрадь предназначена для учащихся 6 классов общеобразовательных учебных заведений.
ОСНОВИ ЗДОРОВ’Я р з 7 кл до підр. Бойченко ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
Робочий зошит відповідає чинній програмі з основ здоров я та підручнику Основи здоров я. 7 клас (авт. Т.Є. Бойченко, І.П. Василашко, О.К. Гурська, Н.С. Коваль). Виконання завдань покликане розширити уявлення учнів про здоровий спосіб життя і сформувати свідоме прагнення його дотримуватися. Зошит допомагає ефективно організувати роботу в школі і вдома, здійснювати поточний контроль засвоєння навчального матеріалу, стимулює розвиток потукової діяльності.Для учнів 7 класу, вчителів, методистів, батьків.
Усі уроки курсу Основи здоров’я. 8 клас
Посібник містить розгорнуті розробки уроків з предмета «Основи здоров’я» для 8 класу, які повністю відповідають чинній програмі. До кожного уроку підібрано завдання для групової та індивідуальної роботи, проблемні ситуації, цікаві інформаційні повідомлення. Обов’язковий елемент — оздоровлювальні вправи, руханки, гімнастика для очей, вправи для відпочинку.
Основи здоров’я. 5 клас. Робочий зошит
Робочий зошит охоплює всі теми, передбачені чинною програмою з предмета «Основи здоров’я» для 5 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Кожний урок містить завдання різних рівнів складності.Посібник допоможе організувати вивчення нових тем, дасть можливість оцінити знання учнів, сформувати їхні практичні вміння та навички самостійної роботи.У вкладиші, що відділяється від основного зошита, розміщено завдання для тематичного контролю знань.На сайті interactive.ranok.com.ua розміщений електронний додаток, у якому запропоновані практичні завдання за оновленою програмою та тренувальні тестові завдання для підготовки до контролю знань.Зошит призначений для учнів 5 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
Мій конспект. Основи здоров’я. 9 клас
Посібник створений з урахуванням змін 2017 року у програмі курсу «Основи здоров?я. 9 клас». Конспекти всіх уроків розміщені на окремих аркушах і містять методично грамотно офрмлену «шапку уроку» (мета, основні поняття, обладнання тощо), стислий опис кожного етапу, цікаві завдання, оздоровлювальні вправи.
Основы здоровья. 5 класс. Рабочая тетрадь
ОСНОВЫ ЗДОРОВЬЯ 5 кл. Раб. тетрадь (Рус) + приложение ОБНОВЛЕННАЯ ПРОГРАММА
Основи здоровя. 7 клас. Розробки уроків до підручника О.В.Тагліної
Основи здоров я. 7 кл (у) Розробки уроків до підр. Тагліної
Основи здоров’я. 8 клас. Розробки уроків
Посібник складений відповідно до нової програми з основ здоров’я для 8 класів загальноосвітніх навчальних закладів.Посібник містить розробки всіх уроків із методичними рекомендаціями щодо форм, засобів і методів навчання. У посібнику наведено необхідний теоретичний матеріал та додаткові матеріали до уроків. Електронний додаток до підручника містить календарно-тематичний план та додаткові матеріали до уроків. Посібник призначений учителям основ здоров’я.
Основи здоровя. 9 клас. Робочий зошит
Робочий зошит відповідає програмі з основ здоров’я для 9 класу з урахуванням останніх змін. Містить завдання різних рівнів складності та практичні вправи. У вкладиші подано завдання для тематичного контролю знань. Зошит призначений для учнів 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
Рабочая тетрадь. Основы здоровья. 8 класс
ОСНОВЫ ЗДОРОВЬЯ 8 кл. Раб. тетрадь (Рус) + приложение ОБНОВЛЕННАЯ ПРОГРАММА
Усі уроки Основи правознавства. 9 клас
Посібник розроблено у повній відповідності до Програми з основ правознавства для 9 класу (2017). Особливу увагу автори приділили розвивальній діяльності та формуванню ключових та предметних компетентностей на рівні, що відповідає основним віковим можливостям дев’ятикласників.
Робочий зошит. Основи здоров’я. 7 клас
Зошит відповідає новій програмі з предмета «Основи здоров’я» для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Він являє собою два в одному — робочий зошит і зошит-вкладиш із завданнями для тематичного контролю знань. Крім того, до зошита на сайті видавництва «Ранок» розміщені завдання для підготовки до тематичних контрольних робіт, що їх можна розв’язувати в онлайн-режимі.
ОСНОВИ ЗДОРОВ’Я р з 9 кл до підр. Бойченко ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
Робочий зошит відповідає чинній програмі з основ здоров я та підручнику Основи здоров я. 9 клас (автори, Т.Є. Бойченко, І.П. Василашко, О.К. Гурська, Н.С. Коваль). Виконання завдань покликане розширити уявлення учнів про здоровий спосіб життя і сформувати свідоме прагнення його дотримуватися. Зошит допомагає ефективно організувати роботу в школі і вдома, здійснювати поточний контроль засвоєння навчального матеріалу, стимулює розвиток пошукової діяльності.
Основи здоровя. 9 клас. Розробки уроків до підручника О. В. Тагліної
ОСНОВИ ЗДОРОВ Я 9 кл. ПК (Укр) Розробки уроків до підр.Тагліної О.В.+ СК НОВА ПРОГРАМА
Усі уроки курсу Основи здоров’я. 7 клас
Посібник містить розгорнуті розробки уроків з предмета «Основи здоров’я» для 7 класу, які повністю відповідають чинній програмі.
Правознавство. 9 клас. Посібник для вчителя
Видання орієнтоване на роботу із зошитом «Основи правознавства. 9 клас. Компетент- нісно орієнтовані завдання». У ньому представлені докладні відповіді на завдання та пе- релік компетентностей, що формуються в разі їх виконання, методичні рекомендації що- до проведення уроку. Видання супроводжує електронний додаток, на якому розміщено відповіді на завдан- ня для практичних занять і методичні рекомендації щодо їх проведення. Зошит призначений для вчителів правознавства.
Валеологія щодня. Основи здоров’я для дітей 5–6 років
Посібник містить розвиваючи заняття для дітей старшого дошкільного віку. Матеріалипосібника передбачають різні форми взаємодії дітей і дорослих і спрямлвані на формування основ здоров’я, обережного ставлення до небезпечних речей, безпечної поведінки в побуті.
Робочий зошит. Основи здоров’я. 6 клас
ОСНОВИ ЗДОРОВ Я 6 кл. Роб. зошит (Укр) + додаток ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА