Быстрый заказ книги

Основы здоровья

На странице:
Сортировать по:
Основи здоров я 6 кл (у) Робочий зошит до підр. Бойченко
Основи здоров я 6 клас Робочий зошит (до підручника Бойченко)
КТП Захист Вітчизни (Основи мед. знань) 11 кл. (Укр) Рівень стандарту
Запропонований календарно-тематичний план розроблено відповідно до навчальної програми із захисту Вітчизни (основи медичних знань) для 11 класу, з урахуванням провіднихідей особистісно орієнтованого і компетентнісного підходів у навчанні.У посібнику окреслено напрямки формування предметних та ключових компетентностей. Кожен учитель отримає можливість творчо підійти до реалізації програми, ураховуючиінтереси та рівень підготовки учнів, умови навчання тощо.Посібник призначений для вчителів із захисту Вітчизни закладів загальної середньої освіти.
ОСНОВЫ ЗДОРОВЬЯ 6 кл. Раб. тетрадь (Рус) + прилож. ОБНОВЛЕННАЯ ПРОГРАММА
Рабочая тетрадь соответствует действующей программе по основам здоровья для 6 класса. Содержит задания разных уровней сложности и практические работы. Во вкладыше даны задания для тематического контроля знаний.Тетрадь предназначена для учащихся 6 классов общеобразовательных учебных заведений.
Тестовий контроль результатів навчання. ОСНОВИ ПРАВОЗНАВСТВА 9 кл
Зошит тестового контролю результатів навчання відповідає чинній програмі з основ правознавства для 9 класу.Призначено для перевірки засвоєння навчального матеріалу кожної теми та оцінювання навчальних досягнень учнів. Учні виконують завдання безпосередньо в зошиті.Зошит містить по два варіанти завдань для проведення самостійних і тематичних контрольних робіт, практичні роботи, обов язковість яких передбачена навчальною програмою.
ОСНОВЫ ЗДОРОВЬЯ 7 кл. Раб. тетрадь (Рус) + прилож. ОБНОВЛЕННАЯ ПРОГРАММА
Рабочая тетрадь содержит задания разных уровней сложности и практические задания. Во вкладыше даны задания для тематического контроля знаний.На сайте interactive.ranok.com.ua размещено электронное приложение, в котором предложены тренировочные тестовые задания для подготовки к контролю знаний.Тетрадь предназначена для учащихся 7 классов общеобразовательных учебных заведений.
Основи здоров я 7 кл (у) Робочий зошит до підр. Бех
Бех основи здоров я 7 клас зошит практикум
ОСНОВИ ЗДОРОВ Я 7 кл. Роб. зошит (Укр) + додат.ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
Зошит відповідає новій програмі з предмета «Основи здоров’я» для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Він являє собою два в одному — робочий зошит і зошит-вкладиш із завданнями для тематичного контролю знань. Крім того, до зошита на сайті видавництва «Ранок» розміщені завдання для підготовки до тематичних контрольних робіт, що їх можна розв’язувати в онлайн-режимі.
Мій конспект. Основи здоров’я 9 клас. ПОМ007
Мій конспект. Основи здоров’я 9 клас. ПОМ007
ОСНОВИ ЗДОРОВ Я 6 кл. Роб. зошит (Укр) + додаток ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
ОСНОВИ ЗДОРОВ Я 6 кл. Роб. зошит (Укр) + додаток ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
ОСНОВИ ПРАВОЗНАВСТВА Компетент. орієнт. завдання 9 кл. Посібник для вчителя (Укр)
Видання орієнтоване на роботу із зошитом «Основи правознавства. 9 клас. Компетентнісно орієнтовані завдання». У ньому представлені докладні відповіді на завдання та перелік компетентностей, що формуються в разі їх виконання, методичні рекомендації щодо проведення уроку.Видання супроводжує електронний додаток, на якому розміщено відповіді на завдання для практичних занять і методичні рекомендації щодо їх проведення.Зошит призначений для вчителів правознавства.
ОСНОВЫ ЗДОРОВЬЯ 5 кл. Раб. тетрадь (Рус) + прилож. ОБНОВЛЕННАЯ ПРОГРАММА
ОСНОВЫ ЗДОРОВЬЯ 5 кл. Раб. тетрадь (Рус) + приложение ОБНОВЛЕННАЯ ПРОГРАММА
ОСНОВЫ ЗДОРОВЬЯ 8 кл. Раб. тетрадь (Рус) + прилож. ОБНОВЛЕННАЯ ПРОГРАММА
ОСНОВЫ ЗДОРОВЬЯ 8 кл. Раб. тетрадь (Рус) + приложение ОБНОВЛЕННАЯ ПРОГРАММА
ОСНОВИ ЗДОРОВ’Я р з 6 кл до підр. Бойченко ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
Робочий зошит відповідає чинній програмі з основ здоров я та підручнику •Основи здоров я. 6 клас• (авт. Т. Є. Бойченко, І. П. Василашко, С. В. Василенко, О. К. Гурська, Н. І. Гущина, Н. С. Коваль). Виконання завдань покликане розширити уявлення учнів про здоровий спосіб життя і сформувати свідоме прагнення його дотримуватися. Зошитдопомагає ефективно організувати роботу в школі і вдома, здійснювати поточний контроль засвоєння навчального матеріалу, стимулює розвиток потукової діяльності.
ОСНОВИ ЗДОРОВ’Я р з 7 кл до підр. Бойченко ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
Робочий зошит відповідає чинній програмі з основ здоров я та підручнику Основи здоров я. 7 клас (авт. Т.Є. Бойченко, І.П. Василашко, О.К. Гурська, Н.С. Коваль). Виконання завдань покликане розширити уявлення учнів про здоровий спосіб життя і сформувати свідоме прагнення його дотримуватися. Зошит допомагає ефективно організувати роботу в школі і вдома, здійснювати поточний контроль засвоєння навчального матеріалу, стимулює розвиток потукової діяльності.Для учнів 7 класу, вчителів, методистів, батьків.