Быстрый заказ книги

Математика

На странице:
Сортировать по:
Алгебра 8 кл (р) СБОРНИК ЗАДАЧ И КР Мерзляк
Алгебра Сборник задач 8 класс Мерзляк
СП Алгебра в опред,табл.и схем. 7-11 кл. (р) Спасатель
СП Алгебра в опред,табл.и схем. 7-11 кл. (р) Спасатель
Довідник у таблицях. Алгебра. 7–11 кл
Виникла потреба систематизувати й поглибити знання з біології, фізики, української та англійської мов? На допомогу прийдуть довідники в таблицях від видавництва «УЛА»!У новій серії книжок відомості з відповідних шкільних дисциплін подані в доступній, стислій і наочній формі — у вигляді зручних таблиць. Теми, передбачені чинною програмою, містять правила й визначення, що супроводжуються зрозумілими прикладами.Довідники дозволять учням 7–11 класів швидко та якісно підготуватися до самостійних і контрольних робіт, ДПА та ЗНО.
Геометрія 9 кл (у) Підручник Мерзляк НОВИЙ
Геометрія 9 кл (у) Підручник Мерзляк НОВИЙ
Математика 10 кл (р) Сборник задач, тестов и контр.р Уровень станд. (Нов)
Мерзляк 10 класс Математика Сборник задач, тестов и контрольных работ Уровень стандарта
Геометрія 7 кл (у) Підручник Істер
Цей підручник відзначається високим науково - методичним і дидактичним рівнем викладу навчального матеріалу. Завдяки оригінальній структурі підручника, вправам, ікі подано із запасом, можна розподіляти навчальні години та добирати завдання залежно від поставленої мети навчання та рівня підготовленності учнів.
МАТЕМ, Повний курс. Енциклопедія тестових завдань. 1 ч. Різнорівневі завдання (Укр)
Математика. Енциклопедія тестових завдань. Повний курс математики в тестах Посібник являє собою збірник тестових завдань з математики і включає всі основні типи тестових завдань, які використовуються під час тестування якості знань. Матеріал посібника структуровано за типами тестових завдань і за тематичними блоками — змістовими лініями сучасного шкільного курсу математики (5–11 класи). До всіх письмових завдань подано відповіді. Посібник призначено для учнів загальноосвітніх навчальних закладів, абітурієнтів і тих, хто хоче систематизувати й повторити матеріал шкільного курсу математики, вчителів математики.
ННП Математика 5 клас, ПЛАКАТИ + ДИСК + Метод.рекоменд. (Укр)
ННП Математика 5 клас: ПЛАКАТИ + ДИСК + Метод.рекоменд. (Укр)
Алгебра 8 кл (у) Підручник з поглибл. вивч. Мерзляк
Підручник Алгебра (Поглиблене вивчення) 8 клас Мерзляк 2016
Математика. 6 клас. IІ семестр (за підручником О. С. Істера) ПММ006, (У), 20, Мій конспект ~ ПММ2
Математика. 6 клас. IІ семестр (за підручником О. С. Істера) ПММ006, (У), 20, Мій конспект ~ ПММ2
Мій конспект.Алгебра і початки аналізу.11 клас. Рівень стандарту ПМ67
Видання Мій конспект — це нова серія посібників, які ставлять за мету надати допомогу вчителю під час підготовки до уроку. Автор пропонує базову основу, використовуючи яку кожен учитель може створити власний конспект уроку.
КОНСТРУКТОР уроку з CD Математика 6 кл. (Укр)
Посібник містить шаблони планів-конспектів усіх уроків з математики для 6 класу, які складені відповідно до нової програми з математики для 5–9 класів загальноосвітніх навчальних закладів. До посібника додається електронний диск, на якому розміщено календарно-тематичний план, матеріали до всіх уроків, роздавальні матеріали для учнів, шаблони планів-конспектів уроків, ділові папери для аналізу навчально-виховної діяльності. Кожний із цих компонентів можна відредагувати в текстовому редакторі та роздрукувати. Посібник призначено для вчителів математики загальноосвітніх навчальних закладів.
Геометрия. 7 кл (р) Cборник самостоят. и контр. работ
Геометрия. 7 кл (р) Cборник самостоят. и контр. работ
Мій конспект. Геометрія. Академічний рівень. 11 кл ПММ026
Видання «Мій конспект» — це серія посібників, які ставлять за мету надати допомогу вчителеві під час підготовки до уроку. Автор пропонує базову основу, використовуючи яку кожен учитель може створити власний конспект уроку.
Алгебра 10 кл (у) Підручник проф. рівень Мерзляк (нов)
Підручник для 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів з поглибленим вивченням математики (профільний рівень).
Контроль навч. досягнень. Алгебра 9 кл. (Укр) Нов. прогр.
Зошит відповідає вимогам оновленої програми з математики для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів і призначений для поточного і тематичного контролю навчальних досягнень учнів з алгебри.У посібнику запропоновані два види перевірочних робіт: самос
СП Геометрiя у визнач.,формулах i табл. 7-11 кл. (Укр) Рятівник НОВИЙ
СП Геометрiя у визнач.,формулах i табл. 7-11 кл. (Укр) Рятівник НОВИЙ
Алгебра КОНТРОЛЬ РЕЗУЛЬТАТІВ НАВЧАННЯ 8 кл. до підр. Прокопенко Н.С.та ін.(Укр) Нов. прогр.
Посібник відповідає вимогам чинної програми з математики для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів і призначений для організації регулярної діагностики, оцінювання та контролю навчальних досягнень учнів з кожної теми на основних етапах її засвоєння. У посібнику запропоновано два види перевірочних робіт: самостійні та контрольні роботи, наведені у двох рівноцінних варіантах і призначені для перевірки рівня засвоєння учнями навчального матеріалу за кожною темою або частиною теми. Наприкінці посібника наведено завдання для проведення бліц-опитування, подані у двох варіантах.
Математика 10 кл (у) Збірник задач, тестів і к р. Рівень станд. Мерзляк
Математика 10 кл (у) Збірник задач, тестів і к р. Рівень станд. Мерзляк