Быстрый заказ книги
Пн-Пт: 10.00-17.00
(095) 856 74 61
(068) 340 49 30
(093) 286 22 57
Книголенд, книжный интернет-магазин
Язык
укр / рус

Корзина

0 шт. - 0,00грн.
Личный кабинет

Математика

На странице:
Сортировать по:
Алгебра. 7 клас, Розробки уроків (СМК)+скретч-карта
Алгебра 7 кл (у) Розробки уроків (СМК)+CD
Геометрія. 10 клас. Профільний рівень. І семестр
Видання «Мій конспект» - це серія посібників, які ставлять за мету надати допомогу вчителеві під час підготовки до уроку. Автор пропонує базову основу, використовуючи яку кожен учитель може створити власний конспект уроку.
Математика. 6 класс. Универсальный комплект, Контроль учебных достижений
Комплект состоит из пособия, в котором содержатся разные виды проверочных работ, представленных в виде карточек, и интерактивных заданий, размещенных на сайте издательства. Пособие соответствует требованиям новой программы по математике для 6 класса и предназначен для организации текущего, тематического и итогового контроля учебных достижений учащихся по математике. Для организации текущего контроля по каждой изучаемой теме предлагаются несколько видов проверочных работ, контроль теоретических знаний — проверяется уровень усвоения теоретического материала практический тренинг — контролируются умения применять приобретенные знания на практике, а также владение навыками читать и анализировать материал, представленный графически самостоятельная работа — определяется уровень усво …
Довідник у таблицях. Алгебра. 7–11 кл
Виникла потреба систематизувати й поглибити знання з біології, фізики, української та англійської мов? На допомогу прийдуть довідники в таблицях від видавництва «УЛА»!У новій серії книжок відомості з відповідних шкільних дисциплін подані в доступній, стислій і наочній формі — у вигляді зручних таблиць. Теми, передбачені чинною програмою, містять правила й визначення, що супроводжуються зрозумілими прикладами.Довідники дозволять учням 7–11 класів швидко та якісно підготуватися до самостійних і контрольних робіт, ДПА та ЗНО.
Математика. 1 клас. Робочий зошит у 2 частинах. Частина 2
НУШ Математика Роб. зошит 1 кл. 2 Ч. (У 2-х ч.) (Укр) до підр. Скворцова, Онопрієнко
Геометрія. 10 клас. Профільний рівень. ІІ семестр
Видання «Мій конспект» - це серія посібників, які ставлять за мету надати допомогу вчителеві під час підготовки до уроку. Автор пропонує базову основу, використовуючи яку кожен учитель може створити власний конспект уроку.
Я вивчаю відсотки
Що потрібно спортсменові для перемоги у змаганнях? Тренуватися, і ще раз тренуватися! Що потрібно робити учневі, щоб зрозуміти, що таке відсоток? Теж тренуватися! У цьому зошиті пропонована захоплива й незвична програма тренувань. Вона передбачає розв’язування цікавих і нестандартних задач. Різноманітні завдання зроблять тренування веселими і легкими й обов’язково сприятимуть розумінню поняття відсотка, допоможуть правильно працювати з відсотками не тільки в школі, а й головне в повсякденному житті.
Довідник у таблицях. Геометрія 7–11 кл
У новій серії книжок відомості з відповідних шкільних дисциплін подані в доступній, стислій і наочній формі — у вигляді зручних таблиць. Теми, передбачені чинною програмою, містять правила й визначення, що супроводжуються зрозумілими прикладами.Довідники дозволять учням 7–11 класів швидко та якісно підготуватися до самостійних і контрольних робіт, ДПА та ЗНО.
Фізика. Підручник для 9 кл. ЗНЗ
Підручник відрізняє наявність таких матеріалів, - Тексти та ілюстрації для мотивації навчальної діяльності - Алгоритми розв’язання основних типів фізичних задач - Завдання для самоперевірки - Домашні експериментальні завдання - Покрокові описи лабораторних робіт - Тематичне узагальнення і систематизація матеріалу - Приклади практичного застосування фізики - Відомості про досягнення фізики та техніки в Україні Інтернет-підтримка підручника дозволить, - здійснити інтерактивне онлайн-тестування за кожною темою - унаочнити фізичний дослід або процес Відеоролики демонстраційних і фронтальних експериментів створені на базі лабораторії МанЛаб Національного центру «Мала академія наук України»
Алгебра. 8 клас. Контроль результатів навчання (до підруч. Прокопенко та ін.)
Посібник відповідає вимогам чинної програми з математики для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів і призначений для організації регулярної діагностики, оцінювання та контролю навчальних досягнень учнів з кожної теми на основних етапах її засвоєння. У посібнику запропоновано два види перевірочних робіт, самостійні та контрольні роботи, наведені у двох рівноцінних варіантах і призначені для перевірки рівня засвоєння учнями навчального матеріалу за кожною темою або частиною теми. Наприкінці посібника наведено завдання для проведення бліц-опитування, подані у двох варіантах.
Алгебра та початки аналізу. 10 клас. Профільний рівень. IІ семестр
Видання «Мій конспект» - це серія посібників, які ставлять за мету надати допомогу вчителеві під час підготовки до уроку. Автор пропонує базову основу, використовуючи яку кожен учитель може створити власний конспект уроку.
Тестовий контроль результатів навчання. Алгебра і початки аналізу 10 кл Профільний Рівень
Посібник являє собою збірник самостійних і контрольних робіт з алгебри і початків аналізу для 10 класу (профільний рівень).Видання призначене для учнів 10 класу закладів загальної середньої освіти і вчителів математики.
Алгебра 9 кл ЗБІРНИК ЗАДАЧ ТА К\Р (Нов.)
Алгебра 9 клас Мерзляк - Збірник задач 2017
Геометрия УЧЕБНИК 11 кл. Академ. и проф. уровни
ГЕОМЕТРИЯ УЧЕБНИК 11 кл (Рус) Академ. уровень. Профильный уровень
Математика. 5 клас. ІІ семестр
Видання «Мій конспект» - це серія посібників, які ставлять за мету надати допомогу вчителеві під час підготовки до уроку. Автор пропонує базову основу, використовуючи яку кожен учитель може створити власний конспект уроку.
Геометрія. 9 клас, Контроль результатів навчання
Збірник робіт для контролю результатів навчання з геометрії для 9 класу призначений для поточного і підсумкового оцінювання та коригування динаміки навчальних досягнень учнів у процесі вивчення курсу геометрії 9 класу за підручником «Геометрія» авторів А. П. Єршової, В. В. Голобородька, О. Ф. Крижановського і С. В. Єршова.Збірник складається з трьох частин, частина І містить самостійні роботи (на готових кресленнях, теоретична та письмова), частина ІІ — контрольні роботи,частина III — завдання в тестовій формі. Матеріал поділено на 6 навчальних блоків, які відповідають основним етапам вивчення курсу геометрії 9 класу.На сайті interactive.ranok.com.ua наведено електронний додаток, який містить другий варіант тестів і відповіді до тестів.Призначено для учнів 9 класів загальноос …
Математика на 12 баллов. Алгебра 9 кл. Трен. упр. Сам. и контр. работы
Математика на 12 баллов. Алгебра 9 кл. Тренировочные упражнения. Сам. и контр. работы (РУС)
Алгебра. 9 клас
Видання «Мій конспект» — це серія посібників, які ставлять за мету надати допомогу вчителеві під час підготовки до уроку. Автор пропонує базову основу, використовуючи яку кожен учитель може створити власний конспект уроку.
Геометрія. 7 кл. Розробки уроків (СМК)
Геометрія 7 кл. Розробки уроків (СМК)+CD (у) Сучасний майстер-клас