Быстрый заказ книги

Математика

На странице:
Сортировать по:
Мій конспект.Математика. 5 к.1 семестр. (за підр.Н.А. Тарасенкова, І.М Богатирьова)ПММ5
Мій конспект.Математика. 5 к.1 семестр. (за підр.Н.А. Тарасенкова, І.М Богатирьова)ПММ5
КЗКЗ Алгебра 10 кл.(РУС) Уровень стандарта
Алгебра и начала анализа. 10 клас. Уровень стандарта. Комплексная тетрадь для контроля знаний Пособие составлено в соответствии с требованиями новой программы по математике для 10 класса общеобразовательных учебных заведений (уровень стандарта) и предназначено для текущего и тематического контроля учебных достижений учащихся. Пособие состоит из двух частей: текущий контроль знаний и контрольные работы. Содержание пособия позволяет использовать издание в комплекте с любым учебником для обучения на уровне стандарта.
Алгебра 8 кл (р) СБОРНИК ЗАДАЧ И КР Мерзляк
Алгебра Сборник задач 8 класс Мерзляк
Математика на 12 балів. Алгебра 9 кл. Тренувальні вправи. Сам. та контр. роботи (Укр)
Математика на 12 балів. Алгебра 9 кл. Тренувальні вправи. Сам. та контр. роботи (Укр)
Методичні рекомендації. Математика 5-11 кл 2015 2016
Методичні рекомендації. Математика 5-11 кл 2015 2016
Як Гусь свою Любов шукав
Якщо все не так і все не те – саме час шукати, з ким поділитися своєю любов’ю. І обов’язково знайдеться хтось, хто саме без тебе почувається самотнім. Бо у кожного є своя любов. Навіть у Гуся.
Мій конспект. Математика. 6 кл. І семестр. ПММ041
Видання «Мій конспект» — це серія посібників, які ставлять за мету надати допомогу вчителеві в підготовці до уроку. Автор пропонує базову основу, використовуючи яку, кожен учитель може створити власний конспект уроку.Пропонований посібник призначений для вчителів загальноосвітніх закладів, які викладають математику в 6 класі за оновленою програмою (2017 рік).
КЗКЗ Геометрія 10 кл.(Укр) Рівень стандарту
Геометрія. 10 клас. Рівень стандарту: Комплексний зошит для контролю знань Посібник складений відповідно до нової програми з геометрії для 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів (рівень стандарту) і призначений для поточного та тематичного контролю навчальних досягнень учнів. Посібник складається з двох частин: поточний контроль знань і контрольні роботи. Зміст посібника дозволяє використовувати видання в комплекті з будь-яким підручником, призначеним для організації навчання на рівні стандарту.
Тестовий контроль знань. Математика 5 кл ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
Тестовий контроль знань. Математика 5 кл ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
Профильная школа, Алгебра10 кл. Сб. заданий для контроля знаний. Профильний уровень (РУС)
Профильная школа: Алгебра10 кл. Сб. заданий для контроля знаний. Профильний уровень (РУС)
АЛГЕБРА П-К 8 кл. (Укр) Розробки уроків. Сучасний майстер-клас+СК Нов. прогр.
Посібник укладено відповідно до нової програми з алгебри для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Видання містить детальні розробки уроків, у яких вміщено детальний опис кожного етапу уроку, запропоновано доцільні форми і методи роботи з класом, реалізовано особистісно орієнтований підхід. Всі самостійні і контрольні роботи подано у двох варіантах і супроводжено розв’язаннями або відповідями. До видання додається скетч-картка, яка надає доступ до безкоштовного* електронного додатка, розміщеного на сайті interactive.ranok.com.ua. Додаток містить календарно-тематичний план, матеріали до нестандартних уроків та уроків узагальнення й систематизації знань: розробки уроків, роздавальні матеріали, презентації. На сайті також розміщено тестові завдання до уроків на повторенн …
Мій конспект. Геометрія. Академічний рівень. 11 кл ПММ026
Видання «Мій конспект» — це серія посібників, які ставлять за мету надати допомогу вчителеві під час підготовки до уроку. Автор пропонує базову основу, використовуючи яку кожен учитель може створити власний конспект уроку.
Математика 10 кл (р) Сборник задач, тестов и контр.р Уровень станд. (Нов)
Мерзляк 10 класс Математика Сборник задач, тестов и контрольных работ Уровень стандарта
Геометрия СБ. САМ. И КОНТР. РАБОТ (Рус) 11 кл. Академический уровень
Сборник составлен в соответствии с действующей программой по математике и предназначен для оценивания и коррекции учебных достижений учащихся, издание является частью учебно-методического комплекта «Геометрия-11». Самостоятельные и контрольные работы сгруппированы в 4 учебных блока, соответствующих основным разделам курса геометрии 11 класса. В каждый блок самостоятельных работ входят три работы: на готовых чертежах, теоретическая и письменная. Контрольные работы представлены в виде заданий открытой формы и в виде тестов. Системы заданий, представленные в пособии, могут быть предложены учащимся с разными уровнями учебных возможностей. Сборник предназначен для учащихся 11 класса, учителей математики.
Міні-підручник. Арифметика. Алгебра і початки аналізу
Основні відомості, правила і формули подані в таблицях. Завдяки зручному формату посібників ними дуже легко користуватися та завжди тримати під рукою.
ДИСК МАТЕМАТИКА Майстер-клас 10-11 кл. Рівень стандарту. Академічний рівень.
Серія дисків видавництва Ранок - Майстер-клас нового покоління - спеціально для тих, хто цінує свій час і прагне до вдосконалення! Диски стануть Вашим незамінним помічником при підготовці до уроків, завдяки простоті роздруківки окремих розробок уроків, зручному інтерфейсу, а також мультимедійним презентаціям до одного з уроків для кожного класу. Крім того, тепер Вам не доведеться купувати кожну книгу окремо - всі вони зібрані в одному диску! Диск містить: - Календарні планування для кожного представленого класу, - Розробки для кожного уроку, - Презентації за однією з тем для кожного класу.
ЛОГИКА+ Матем. калейдоскоп 5 кл. часть 1 (факульт. курс) Рабочая тетрадь (РУС)
ЛОГИКА+ Матем. калейдоскоп 5 кл. часть 1 (факульт. курс) Рабочая тетрадь (РУС)
Геометрия КОНТРОЛЬ РЕЗУЛЬТАТОВ ОБУЧЕНИЯ 8 кл. (РУС) Нов. прогр.
Сборник работ для контроля результатов обучения по геометрии для 8 класса составлен в соответствии с новой программой по математике. Пособие предназначено для текущего и итогового оценивания и коррекции динамики учебных достижений учащихся в процессе изучения курса геометрии 8 класса по учебнику А. П. Ершовой, В. В. Голобородько, А. Ф. Крижановского и С. В. Ершова «Геометрия». Сборник может быть использован также при работе с любым действующим учебником по геометрии для 8 класса общеобразовательных учебных заведений. Сборник состоит из трех частей: часть I содержит самостоятельные работы (на готовых чертежах, теоретическая и письменная), часть II — контрольные работы, часть III — задания в тестовой форме. Материал разделен на 9 учебных блоков, соответствующих основным этапам  …
Математика. 6 клас. IІ семестр (за підручником О. С. Істера) ПММ006, (У), 20, Мій конспект ~ ПММ2
Математика. 6 клас. IІ семестр (за підручником О. С. Істера) ПММ006, (У), 20, Мій конспект ~ ПММ2