Быстрый заказ книги

Математика

На странице:
Сортировать по:
Тестовий контроль результатів навч. Алгебра і поч. аналізу 10 кл Профільний Рівень (У
Посібник являє собою збірник самостійних і контрольних робіт з алгебри і початків аналізу для 10 класу (профільний рівень).Видання призначене для учнів 10 класу закладів загальної середньої освіти і вчителів математики.
СП Геометрiя у визнач.,формулах i табл. 7-11 кл. (Укр) Рятівник НОВИЙ
СП Геометрiя у визнач.,формулах i табл. 7-11 кл. (Укр) Рятівник НОВИЙ
Навч.-моніторинг.комплект Алгебра 8 кл. І сем.(Навч. зошит, ЗЗ, моніт.навч.досягн.)+СК (Укр)
Навчальний-моніторинговий комплект з алгебри складається з Навчального зошита, вкладки Заліковий зошит та інтернет-додатка, відповідає новій програмі з алгебри для 8 класу загальнооствітніх навчальних закладів і містить матеріал 1 семестру. У Навчальному зошиті матеріал розподілено за уроками. У кожному уроці виділено рубрики: Теоретичний матеріал, Розв язуємо в класі, Розв язуємо вдома. Рубрика Теоретичний матеріал містить стислий виклад теоретичних матеріалів, які повинні засвоїти учні під час вивчення певної теми. У рубриках Розв язуємо в класі і Розв язуємо вдома подано практичні завдання і виділено місце для їх розв язання.Видання можна використовувати в комплекті з будь-яким підручником алгебри для 8 класу.
Мій конспект. Математика. 5 кл. І семестр. ПММ039
Видання «Мій конспект» — це серія посібників, які ставлять за мету надати допомогу вчителеві в підготовці до уроку. Автор пропонує базову основу, використовуючи яку, кожен учитель може створити власний конспект уроку. Пропонований посібник призначений для вчителів загальноосвітніх закладів, які викладають математику в 5 класі за оновленою програмою, розглянутою на Колегії МОНУ 7 червня2017 року.
МАТЕМ, Повний курс. Енциклопедія тестових завдань. 1 ч. Різнорівневі завдання (Укр)
Математика. Енциклопедія тестових завдань. Повний курс математики в тестах Посібник являє собою збірник тестових завдань з математики і включає всі основні типи тестових завдань, які використовуються під час тестування якості знань. Матеріал посібника структуровано за типами тестових завдань і за тематичними блоками — змістовими лініями сучасного шкільного курсу математики (5–11 класи). До всіх письмових завдань подано відповіді. Посібник призначено для учнів загальноосвітніх навчальних закладів, абітурієнтів і тих, хто хоче систематизувати й повторити матеріал шкільного курсу математики, вчителів математики.
КНД Алгебра 7 кл (Укр) Нов. прогр
КНД Алгебра 7 кл (Укр) Нов. прогр
Контроль учеб. достижений. Геометрия 9 кл. (РУС) НОВАЯ ПРОГРАММА
Тетрадь соответствует требованиям обновленной программы по математике для 9 класса общеобразовательных учебных заведений и предназначена для текущего и тематического контроля учебных достижений учащихся по геометрии.В пособии представлены два вида провер
Контроль навч. досягнень. Алгебра 8 кл. (Укр) НОВА ПРОГРАМА
Зошит відповідає вимогам нової програми з математики для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів і призначений для поточного і тематичного контролю навчальних досягнень, учнів з алгебри.У посібнику запропоновані два види перевірочних робіт: самості
Алгебра 9 кл (р) СБОРНИК ЗАДАЧ И КР Мерзляк
Учебник для 9 класса общеобразовательных учебных заведений.
Контроль учеб. достижений. Геометрия 8 кл. (РУС) Нов.прогр.
Тетрадь соответствует требованиям новой программы по математике для 8 класса общеобразовательных учебных заведений и предназначена для текущего и тематического контроля учебных достижений учащихся по геометрии. В пособии представлены два вида проверочных работ: самостоятельные и контрольные работы. Все работы приведены в двух равноценных вариантах и предназначены для проверки уровня усвоения учащимися учебного материала по каждой теме или части темы.
КОНСТРУКТОР уроку з CК Алгебра 8 кл. (Укр) Нов.прогр.
Посібник містить шаблони планів-конспектів усіх уроків з алгебри для 8 класу, які складені відповідно до нової програми з математики для загальноосвітніх навчальних закладів. До посібника додається скретч-картка, що надає доступ до електронного додатка. Складовими електронного додатка є календарно-тематичний план, матеріали до всіх уроків, роздавальні матеріали для учнів, шаблони планів-конспектів уроків, ділові папери для аналізу навчально-виховної діяльності. Складові електронного додатка містяться в окремих файлах, які можна відредагувати та роздрукувати.Посібник призначено для вчителів математики загальноосвітніх навчальних закладів.
Мій конспект.Математика. 5 клас.1семестр (за підручником О. С. Істер).ПМ70
Мій конспект.Математика. 5 клас.1семестр (за підручником О. С. Істер).ПМ70
Мій конспект. Математика 5 кл. ІІ семестр. ПММ040
Видання «Мій конспект» — це серія посібників, які ставлять за мету надати допомогу вчителеві в підготовці до уроку. Автор пропонує базову основу, використовуючи яку, кожен учительможе створити власний конспект уроку.Пропонований посібник призначений для вчителів загальноосвітніх закладів, які викладають математику в 5 класі за оновленою програмою, затвердженою 2017 року.
Контроль навч. досягнень. Алгебра 9 кл. (Укр) Нов. прогр.
Зошит відповідає вимогам оновленої програми з математики для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів і призначений для поточного і тематичного контролю навчальних досягнень учнів з алгебри.У посібнику запропоновані два види перевірочних робіт: самос
СП Геометрия в опред., табл. и схемах 7-11 кл. (РУС) НОВЫЙ
СП Геометрия в опред., табл. и схемах 7-11 кл. (РУС) НОВЫЙ
Алгебра 7 кл (р) Учебник Мерзляк (тв)
Учебник Мерзляк для 7 класса для общеобразовательных учебных заведений. Текст учебника разделен на на четыре параграфа, каждый из которых состоит из пунктов. В пунктах изложен теоретический материал и поданы примеры решения задач. К каждому пункту подобраны задачи для самостоятельного решения.
Мій конспект. Математика. 5 клас. ІІ семестр. ПММ040
Видання «Мій конспект» — це серія посібників, які ставлять за мету надати допомогу вчителеві в підготовці до уроку. Автор пропонує базову основу, використовуючи яку, кожен учитель може створити власний конспект уроку.Пропонований посібник призначений для вчителів загальноосвітніх закладів, які викладають математику в 5 класі за оновленою програмою, затвердженою 2017 року.
Тестовий контроль знань. Математика 6 кл НОВА ПРОГРАМА (укр)
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
КНД Алгебра 7 кл (Рус) Нов. прогр.
КНД Алгебра 7 кл (Рус) Нов. прогр.
Найкращий довідник в таблицях Алгебра 7-9 кл (за оновл. прогр.ю)
Посібник укладено відповідно до чинної оновленої програми загальноосвітньої школи. Зручна структура посібника (у вигляді таблиць і схем) навчить учнів працювати зі схемами й таблицями, аналізувати, робити висновки, самостійно закріплювати й поглиблювати здобуті знання. Шпаргалки, що розташовані на звороті обкладинки, допоможуть швидко знайти відповіді на питання, що цікавлять.