Быстрый заказ книги

Математика

На странице:
Сортировать по:
Мій конспект. Геометрія. 9 кл. ПММ030
Видання Мій конспект — це серія посібників, які ставлять за мету надати допомогу вчителеві в підготовці до уроку. Автор пропонує базову основу, використовуючи яку, кожен учитель може створити власний конспект уроку.
60,00грн.
Мій конспект.Алгебра і початки аналізу.11 клас. Рівень стандарту ПМ67
Видання Мій конспект — це нова серія посібників, які ставлять за мету надати допомогу вчителю під час підготовки до уроку. Автор пропонує базову основу, використовуючи яку кожен учитель може створити власний конспект уроку.
25,00грн.
Тестовий контроль знань. Математика 6 кл НОВА ПРОГРАМА (укр)
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
30,00грн.
Довідник у таблицях. Алгебра. 7–11 кл
Виникла потреба систематизувати й поглибити знання з біології, фізики, української та англійської мов? На допомогу прийдуть довідники в таблицях від видавництва «УЛА»!У новій серії книжок відомості з відповідних шкільних дисциплін подані в доступній, стислій і наочній формі — у вигляді зручних таблиць. Теми, передбачені чинною програмою, містять правила й визначення, що супроводжуються зрозумілими прикладами.Довідники дозволять учням 7–11 класів швидко та якісно підготуватися до самостійних і контрольних робіт, ДПА та ЗНО.
29,90грн.
Алгебра 7 кл (у) Зошит для контролю навч. досягнень
Матеріали посібника відповідають чинній програмі з математики для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Для вчителів математики, учнів 7-го класу загальноосвітніх навчальних закладів.
22,50грн.
Електронний конструктор уроку. Алгебра 7 клас ЕКУ16
Методичний комп’ютерний посібник (диск)1. 86 конспектів усіх уроків до курсу «Алгебра. 7 клас» у форматі doc(MicrosoftWord)2. 86 медіа-презентацій до усіх уроків у форматі ppt(MicrosoftPowerPoint)3. Комп’ютерна програма «Електронний конструктор уроку»:- зручне середовище для створення власних уроків та презентацій до них,- можливість безпосереднього та швидкого редагування будь-якої частини уроку, а також презентації до нього,- Інтегровані в програму готові конспекти уроків та презентації до них,- 115 прийомів роботи на уроці, які урізноманітнюють зміст вашого уроку,- дидактичні та додаткові матеріали до кожного уроку,- 274 ілюстрації до курсу.4. Детальна інструкція зі створення власних уроків за допомогою програми «Електронний конструктор уроку».5. Технічна підтримка по роб …
75,00грн.
Геометрія 10 кл (у) Підручник академ. рівень Білянина
Пропонуємо підручник «Геометрія. 10 клас» академічного рівня, який містить навчально-практичний матеріал вивчення навколишнього світу, адже геометрія як наука – один із специфічних засобів його відображення.Цей підручник є початком вивчення стереометрії – науки, яка вивчає фігури та їхні властивості в просторі. Він складається із 7 модулів, структура яких є такою: назва модуля, його короткий зміст і характеристика цілей вивчення, виклад теоретичного матеріалу зі зразками розв’язання, вправи, складені відповідно до чотирьох рівнів складності, задачі прикладного змісту, історичний матеріал у рубриці «З літопису геометрії», запитання для самоконтролю, тест для самоконтролю.
99,00грн.
Алгебра 10 кл (у) Підручник академ. рівень Мерзляк
Підручник для 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Академічний рівень. Весь підручник для більш зручного і ефективного вивчення алгебри розділено на п ять загальних параграфів, які в свою чергу, складаються з великої кількості пунктів і підпунктів. У кожному параграфі ви зможете ознайомитися з теоретичними питаннями, а вже після цього, перейти до практики. У кожному пункті приводяться приклади вирішення задач чи прикладів.
129,00грн.
Геометрі 8 кл (у) Підручник Бурда
Геометрі 8 кл (у) Підручник Бурда
115,00грн.
Математика 5 кл (р) Экспресс-контроль Ч.1
Математика 5 кл (р) Экспресс-контроль Ч.1
16,50грн.
КЗКЗ Геометрия 11 кл.(РУС) Уровень стандарта НОВА 11-р.шк.
Пособие составлено в соответствии с действующей программой по геометрии для 11 класса общеобразовательных учебных заведений (уровень стандарта) и предназначено для текущего и итогового контроля учебных достижений учащихся. Пособие состоит из двух частей: текущий контроль знаний и контрольные работы. В первой части по каждой изучаемой теме предложено несколько видов проверочных работ: карточка контроля теоретических знаний (проверяется уровень усвоения теоретического материала), графический тренинг (контролируется владение графическими умениями), самостоятельная работа (отслеживается уровень усвоения части изучаемой темы). Каждая работа представлена в двух вариантах. Вторая часть содержит контрольные работы, которые помогут проверить уровень усвоения учащимися учебного материа …
18,00грн.
Геометрія 9 кл Підручник навч. закладів Єршова Голобородько В.
Особливостi пiдручника- багаторiвнева побудова навчального матерiалу- авторська система усних, графiчних та письмових вправ- тематичне узагальнення i систематизацiя матерiалу- доступнiсть викладення, зручнiсть користування- наявнiсть тем навчальних проектiвlнтернет-пiдтримка дозволить:- здiйснити iнтерактивне онлайн-тестування за кожною темою- переглянути вiдеоуроки за темами курсу- ознайомитися з темами повiдомлень i рефератiв та джерелами iнформацiї для їх пiдготовки загальноосвiтня i допрофiльна пiдготовка- багаторiвнева побудова навчального матерiалу- авторська система усних, графiчних та письмових вправ- тематичне узагальнення i систематизацiя матерiалу- доступнiсть викладення, зручнiсть користування- наявнiсть тем навчальних проектiв
100,00грн.
Мій конспект. Геометрія 7 кл (у)
Видання Мій конспект — це нова серія посібників, які ставлять за мету надати допомогу вчителю під час підготовки до уроку. Автор пропонує базову основу, використовуючи яку кожен учитель може створити власний конспект уроку.
45,00грн.
Мій конспект. Алгебра та початки аналізу.11 кл. Академічний рівень. ІІ семестр. ПММ023
Видання «Мій конспект» — це серія посібників, які ставлять за мету надати допомогу вчителеві під час підготовки до уроку. Автор пропонує базову основу, використовуючи яку кожен учитель може створити власний конспект уроку
50,00грн.
ГЕОМЕТРИЯ 10 кл (р) Ершова УЧЕБНИК Уровень станд и академ
Учебник содержит обязательный объем учебного материала, необходимые теоретические сведения, большое количество задач, которые облегчают работу учителей и учащихся. В конце каждой главы дается итоговый обзор в виде удобных таблиц. Для закрепления теоретического материала предложен ряд практических заданий — от простых к более сложным. Учебник предназначен для учащихся 10 классов, учителей математики и методистов. Учебник содержит обязательный объем учебного материала, необходимые теоретические сведения и понятия, большое количество задач, которые облегчат работу учителей и учащихся. в конце каждого раздела подводятся итоги, представленные в виде удобных таблиц. Для закрепления теоретического материала предложен ряд практических заданий - от простых к более сложным. Учебник пре …
100,00грн.
Мій конспект.Алгебра та початки аналізу.10 клас.Рівень стандарту ПМ52
Видання Мій конспект — це нова серія посібників, які ставлять за мету надати допомогу вчителю під час підготовки до уроку. Автор пропонує базову основу, використовуючи яку кожен учитель може створити власний конспект уроку.
30,00грн.
Універсальний комплект 6 кл. Математика (Укр) НОВА ПРОГРАМА
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
20,00грн.
Алгебра КОНТРОЛЬ РЕЗУЛЬТАТІВ НАВЧАННЯ 8 кл. до підр. Прокопенко Н.С.та ін.(Укр) Нов. прогр.
Посібник відповідає вимогам чинної програми з математики для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів і призначений для організації регулярної діагностики, оцінювання та контролю навчальних досягнень учнів з кожної теми на основних етапах її засвоєння. У посібнику запропоновано два види перевірочних робіт: самостійні та контрольні роботи, наведені у двох рівноцінних варіантах і призначені для перевірки рівня засвоєння учнями навчального матеріалу за кожною темою або частиною теми. Наприкінці посібника наведено завдання для проведення бліц-опитування, подані у двох варіантах.
22,50грн.
5 кроків до успіху Математика. Числа і вирази За оновл. прогр.
Ця книга містіть усі типі: виразів, що зустрічаються у програй з математики початкової школи. Посібник також включає приклади оформлення вправ різних типів.
36,90грн.
КЗКЗ Алгебра 10 кл.(РУС) Академический уровень
Алгебра и начала анализа. 10 класс. Академический уровень: Комплексная тетрадь для контроля знаний Тетрадь соответствует требованиям действующей программы по математике для 10 класса общеобразовательных учебных заведений (академический уровень) и предназначена для текущего и тематического контроля учебных достижений учащихся. Пособие состоит из двух частей: текущий контроль знаний и контрольные работы. Содержание пособия позволяет использовать издание в комплекте с любым учебником, предназначенным для организации обучения на академическом уровне.  
18,00грн.