Быстрый заказ книги

Математика

На странице:
Сортировать по:
Майстер-клас АЛГЕБРА 9 кл (Укр) розробки уроків НОВА
Алгебра. 9 клас.  Майстер-клас: розробки уроків + кал.план У посібнику подано розробки уроків відповідно до чинної програми з математики для загальноосвітніх навчальних закладів. Посібник також містить методичні рекомендації щодо плану проведення уроків і попередження типових помилок учнів, дидактичні матеріали (тестові завдання, усні та письмові вправи, самостійні роботи, цікаві (логічні) задачі, задачі підвищеної складності). До посібника безкоштовно додається календарно-тематичне планування. Видання розраховане на вчителів математики загальноосвітніх закладів та студентів фізико-математичних факультетів педагогічних вузів.   
27,50грн.
Геометрія ЗБ. САМ. І КОНТР. РОБІТ 11 кл. (Укр) Академічний рівень
Збірник складений відповідно до чинної програми з математики і призначений для оцінювання та корекції навчальних досягнень учнів.Самостійні та контрольні роботи складають 4 навчальні блоки, які відповідають основним розділам курсу геометрії 11 класу. До кожного блоку самостійних робіт входять три роботи: на готових кресленнях, теоретична та письмова. Контрольні роботи подані в традиційному вигляді (завдання відкритої форми) та у вигляді тестів. Системи завдань, подані в посібнику, можуть бути запропоновані учням з різними рівнями навчальних можливостей. Збірник призначений для учнів 11 класу, учителів математики.
18,00грн.
Геометрія 8 кл. П-К (Укр) Розробки уроків до підр. Єршової А.П. та ін.+ СК Нов. прогр.
Посібник укладено відповідно до нової програми з математики для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Видання є складовою навчально-методичного комплекту «Геометрія-8» і містить розробки уроків, створені з урахуванням змісту підручника «Геометрія» (автори А. П. Єршова, В. В. Голобородько, О. Ф. Крижановський, С. В. Єршов). До посібника додається скетч-картка, яка надає доступ до електронного додатка, розміщеного на сайті interactive.ranok.com.ua Додаток містить календарно-тематичний план, матеріали до нестандартних уроків та уроків узагальнення й систематизації знань (розробки уроків, роздавальні матеріали, презентації), розв’язання і відповіді до контрольних робіт, роздавальні матеріали до уроків на повторення.Призначено для вчителів математики загальноосвітніх навча …
29,90грн.
Геометрія ЗБ. САМ. І КОНТР. РОБІТ 11 кл. (Укр) Академічний рівень
Збірник складений відповідно до чинної програми з математики і призначений для оцінювання та корекції навчальних досягнень учнів.Самостійні та контрольні роботи складають 4 навчальні блоки, які відповідають основним розділам курсу геометрії 11 класу. До кожного блоку самостійних робіт входять три роботи: на готових кресленнях, теоретична та письмова. Контрольні роботи подані в традиційному вигляді (завдання відкритої форми) та у вигляді тестів. Системи завдань, подані в посібнику, можуть бути запропоновані учням з різними рівнями навчальних можливостей. Збірник призначений для учнів 11 класу, учителів математики.
18,00грн.
Міні-підручник. Планіметрія
Основні відомості, правила і формули подані в таблицях. Завдяки зручному формату посібників ними дуже легко користуватися та завжди тримати під рукою.
11,90грн.
КОНСТРУКТОР уроку з CD Математика 6 кл. (Укр)
Посібник містить шаблони планів-конспектів усіх уроків з математики для 6 класу, які складені відповідно до нової програми з математики для 5–9 класів загальноосвітніх навчальних закладів. До посібника додається електронний диск, на якому розміщено календарно-тематичний план, матеріали до всіх уроків, роздавальні матеріали для учнів, шаблони планів-конспектів уроків, ділові папери для аналізу навчально-виховної діяльності. Кожний із цих компонентів можна відредагувати в текстовому редакторі та роздрукувати. Посібник призначено для вчителів математики загальноосвітніх навчальних закладів.
49,90грн.
Навч.-моніторинг.комплект Алгебра 8 кл. І сем.(Навч. зошит, ЗЗ, моніт.навч.досягн.)+СК (Укр)
Навчальний-моніторинговий комплект з алгебри складається з Навчального зошита, вкладки Заліковий зошит та інтернет-додатка, відповідає новій програмі з алгебри для 8 класу загальнооствітніх навчальних закладів і містить матеріал 1 семестру. У Навчальному зошиті матеріал розподілено за уроками. У кожному уроці виділено рубрики: Теоретичний матеріал, Розв язуємо в класі, Розв язуємо вдома. Рубрика Теоретичний матеріал містить стислий виклад теоретичних матеріалів, які повинні засвоїти учні під час вивчення певної теми. У рубриках Розв язуємо в класі і Розв язуємо вдома подано практичні завдання і виділено місце для їх розв язання.Видання можна використовувати в комплекті з будь-яким підручником алгебри для 8 класу.
27,50грн.
КЗКЗ Геометрия 10 кл.(РУС) Академический уровень
Геометрия. 10 класс. Академический уровень: Комплексная тетрадь для контроля знаний Пособие составлено согласно новой программе по геометрии для 10 класса общеобразовательных учебных заведений (академический уровень) и предназначено для текущего и тематического контроля учебных достижений учащихся. Пособие состоит из двух частей: текущий контроль знаний и контрольные работы. Все контрольные работы приведены в четырех вариантах. Содержание пособия позволяет использовать издание в комплекте с любым учебником, предназначенным для организации обучения на академическом уровне.  
18,00грн.
Математика 11кл (р) Бевз Учебник. Ур.стандарта.
Учебник предназначен для завершения изучения математики в средней школе. Он соответствует уровню стандарта. Имеет шесть разделов: Показательные и логарифмические функции, Произведения и ее применение, Интеграл и его применение, Элементы теории вероятностей и математической статистики, Координаты и векторы в пространстве, Геометрические тела. Объемы и площади поверхностей геометрических тел.
69,90грн.
Мій конспект.Геометрія.10 клас.Рівень стандарту ПМ49
Видання «Мій конспект» — це нова серія посібників, що ставлять надати допомогу вчителеві під час підготовки до уроку. Автор пропонує базову основу, використовуючи яку, кожен учитель може створити власний конспект уроку.
30,00грн.
Електронний конструктор уроку. Алгебра. 7 кл. ЕКУ364
Навчально-методичний комп’ютерний посібник70 конспектів всіх уроків до курсу «Алгебра. 7 клас» у форматі .doc (Microsoft Word)69 медіапрезентацій до уроків у форматі .ppt (Microsoft PowerPoint)«Електронний конструктор уроку —3.0»:зручне середовище для створення власних уроків та презентацій до них,можливість безпосереднього та швидкого редагування будь-якої частини уроку, а також презентації до нього,інтегровані в програму готові конспекти уроків та презентації до них,115 прийомів роботи на уроці, які урізноманітнюють зміст вашого уроку,дидактичні та додаткові матеріали до кожного уроку,66 ілюстрацій до курсу,календарне планування.
99,00грн.
Майстер-клас АЛГЕБРА 9 кл (Укр)до Мальованого,Литвиненка,Возняка, розр. уроків
Алгебра. 9 клас: Розробки уроків (до підр. Мальованого, Литвиненка, Возняка) Посібник укладений відповідно до чинної програми для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів і мітить плани-конспекти уроків, які розроблені до підручника «Алгебра. 9 клас» (автори Ю. І. Мальований, Г. М. Литвиненко, Г. М. Возняк). У виданні наведені математичні й графічні диктанти, самостійні роботи в тестовій формі, контрольні роботи для контролю і корекції знань, супроводжені розв язаннями або відповідями, запропоновані різноманітні методи, прийоми і форми навчальної діяльності. До посібника додається календарно-тематичний план. Видання призначене для вчителів математики, студентів педагогічних вузів.  
27,50грн.
МАТЕМ, Повний курс. Енциклопедія тестових завдань. 1 ч. Різнорівневі завдання (Укр)
Математика. Енциклопедія тестових завдань. Повний курс математики в тестах Посібник являє собою збірник тестових завдань з математики і включає всі основні типи тестових завдань, які використовуються під час тестування якості знань. Матеріал посібника структуровано за типами тестових завдань і за тематичними блоками — змістовими лініями сучасного шкільного курсу математики (5–11 класи). До всіх письмових завдань подано відповіді. Посібник призначено для учнів загальноосвітніх навчальних закладів, абітурієнтів і тих, хто хоче систематизувати й повторити матеріал шкільного курсу математики, вчителів математики.
100,00грн.
Навч.-моніторинг.комплект Геометрія 8 кл. І сем.(Навч.зошит, ЗЗ, моніт.навч.досягн.)+СК (Укр)
Навчально-моніторинговий комплект з геометрії складається з «Навчального зошита», вкладки «Заліковий зошит» та інтернет-додатка, відповідає новій програмі з геометрії для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів і містить матеріал І семестру. У «Навчальному зошиті» матеріал розподілено за уроками. У кожному уроці виділено рубрики: «Теоретичний матеріал», «Розв’язуємо в класі», «Розв’язуємо вдома». Рубрика «Теоретичний матеріал» містить стислий виклад теоретичних матеріалів, які повинні засвоїти учні під час вивчення певної теми. У рубриках «Розв’язуємо в класі» і «Розв’язуємо вдома» подано практичні завдання і виділено місце для їх розв’язання. Вкладка «Заліковий зошит» містить самостійні та контрольні роботи. Інтернет-додаток дозволяє порівняти результати самоконтролю уч …
27,50грн.
АЛГЕБРА 8 кл. Практикум до підр. Прокопенко Н.С. (Укр) Нов.прогр.
Практикум складений відповідно до чинної програми з математики для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів і є частиною навчально-методичного комплекту «Алгебра. 8 клас» авторів Н. С. Проопенко, Ю. О. Захарійченка, Н. Л. Кінащук.Практикум являє собою збірник завдань для роботи учнів на різних етапах уроку та вдома. Практикум містить опорні конспекти, усні вправи, приклади розв’язування завдань, тренувальні вправи, різнорівневі завдання на закріплення, задачі практичного змісту, завдання підвищеної складності, логічні задачі. На сайті interactive.ranok.com.ua розміщено відповіді до завдань практикуму та інші електронні матеріали на підтримку навчально-методичного комплекту. Призначено для учнів 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів, учителів математики.
35,00грн.
Міні-підручник. Тригонометрія
Основні відомості, правила і формули подані в таблицях. Завдяки зручному формату посібників ними дуже легко користуватися та завжди тримати під рукою
11,90грн.
Математика. Пізнавальні та логічні задачі з математики 5-9 кл. (у)
У пропонованому збірнику наведені цікаві оригінальні математичні задачі для учнів 5—9 класів, які розвивають математичне мислення, творчу уяву, привчають школярів міркувати логічно, заохочують до творчого пошуку, розкривають здібності учнів, пов’язані з арифметичними й геометричними уявленнями. Збірник рекомендовано на допомогу педагогічним працівникам загальноосвітніх навчальних закладів усіх рівнів.
17,50грн.
Алгебра 7 кл (р) Учебник Мерзляк (тв)
Учебник Мерзляк для 7 класса для общеобразовательных учебных заведений. Текст учебника разделен на на четыре параграфа, каждый из которых состоит из пунктов. В пунктах изложен теоретический материал и поданы примеры решения задач. К каждому пункту подобраны задачи для самостоятельного решения.
110,00грн.
КЗКЗ Геометрия 10 кл.(РУС) Уровень стандарта
Геометрия. 10 клас. Уровень стандарта: Комплексная тетрадь для контроля знаний Пособие составлено согласно новой программе по геометрии для 10 класса общеобразовательных учебных заведений (уровень стандарта) и предназначено для текущего и тематического контроля учебных достижений учащихся. Пособие состоит из двух частей: текущий контроль знаний и контрольные работы. Содержание пособия позволяет использовать издание в комплекте с любым учебником, предназначенным для организации обучения на уровне стандарта.  
18,00грн.
Алгебра 8 кл (р) СБОРНИК ЗАДАЧ И КР Мерзляк
Алгебра Сборник задач 8 класс Мерзляк
39,90грн.

Акционное предложение
7164813312