Быстрый заказ книги

Математика

На странице:
Сортировать по:
РОЗВ ЯЗНИК АЛГЕБРА 9 кл. усіх завдань до підр. Г.М.ВОЗНЯКА (Укр)
Алгебра. 9 клас. Повні розв’язання усіх завдань (до підручника А. Г. Возняка та ін.) Серія Розв язник Зразки виконання вправ - спроба допомогти школярам у вивченні тієї чи іншої теми та під час підготовки домашнього завдання. Відповіді оформлено у відповідності до вимог щодо учнівстких робіт. Видання містить розв язання всіх завдань до підручника А. Г. Возняка та ін. «Алгебра» та докладні пояснення до них. Воно допоможе дбайливим батькам контролювати виконання домашніх робіт школярами і позбавить їх від зайвих проблем.
20,00грн.
Мій конспект. Алгебра 7 кл (у)
Видання Мій конспект — це нова серія посібників, які ставлять за мету надати допомогу вчителю під час підготовки до уроку. Автор пропонує базову основу, використовуючи яку кожен учитель може створити власний конспект уроку.
45,00грн.
Контроль учеб. достижений. Геометрия 9 кл. (РУС) НОВАЯ ПРОГРАММА
Тетрадь соответствует требованиям обновленной программы по математике для 9 класса общеобразовательных учебных заведений и предназначена для текущего и тематического контроля учебных достижений учащихся по геометрии.В пособии представлены два вида провер
18,00грн.
КЗКЗ Геометрия 11 кл.(РУС) Уровень стандарта НОВА 11-р.шк.
Пособие составлено в соответствии с действующей программой по геометрии для 11 класса общеобразовательных учебных заведений (уровень стандарта) и предназначено для текущего и итогового контроля учебных достижений учащихся. Пособие состоит из двух частей: текущий контроль знаний и контрольные работы. В первой части по каждой изучаемой теме предложено несколько видов проверочных работ: карточка контроля теоретических знаний (проверяется уровень усвоения теоретического материала), графический тренинг (контролируется владение графическими умениями), самостоятельная работа (отслеживается уровень усвоения части изучаемой темы). Каждая работа представлена в двух вариантах. Вторая часть содержит контрольные работы, которые помогут проверить уровень усвоения учащимися учебного материа …
18,00грн.
Тестовий контроль знань. Математика 6 кл НОВА ПРОГРАМА (укр)
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
30,00грн.
Довідник у таблицях. Алгебра. 7–11 кл
Виникла потреба систематизувати й поглибити знання з біології, фізики, української та англійської мов? На допомогу прийдуть довідники в таблицях від видавництва «УЛА»!У новій серії книжок відомості з відповідних шкільних дисциплін подані в доступній, стислій і наочній формі — у вигляді зручних таблиць. Теми, передбачені чинною програмою, містять правила й визначення, що супроводжуються зрозумілими прикладами.Довідники дозволять учням 7–11 класів швидко та якісно підготуватися до самостійних і контрольних робіт, ДПА та ЗНО.
29,90грн.
Геометрія 9 кл (у) ЗБІРНИК ЗАДАЧ ТА КР (Нов.)
Геометрія 9 кл (у) ЗБІРНИК ЗАДАЧ ТА КР (Нов.)
49,90грн.
Геометрия 11кл (р) Учебник (акад., проф. уров.) Бевз
Учебник предназначен для завершения изучения геометрии в средней школе. Он соответствует академическому и профильному уровням. Учебник состоит из разделов: «Координаты, геометрические преобразования и векторы в пространстве», «Многогранные углы. Многогранники», «Тела вращения», «Объемы и площади поверхностей геометрических тел» и «Приложения».
105,00грн.
Алгебра 10 кл (у) ЗБІРНИК ЗАДАЧ ТА КР Мерзляк
Підручник для 10 кл. загальноосвітніх навчальних закладів, академічний рівень. Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (Наказ від 03.03.2010 р. № 177).
49,90грн.
Словники за предметами Математика.тлумачення.правопис.перекл рос. мов
Пропоноване видання орієнтоване на учнів та вчителів. У словнику зібрані найбільш поширені терміни, вживані в області математики передбачені для вивчення шкільної програми.Перша частина словника містить російські відповідності українських термінів і тлумачень математичних понятій.Вторая частина видання представляє собою перекладний словник з російської мови на українська.Сподіваємося, що видання стане незамінним помічником у процесі вивчення шкільного курсу математики, а також буде корисним для всіх, хто цікавиться математикою.
33,90грн.
Алгебра 10 кл (у) Підручник академ. рівень Мерзляк
Підручник для 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Академічний рівень. Весь підручник для більш зручного і ефективного вивчення алгебри розділено на п ять загальних параграфів, які в свою чергу, складаються з великої кількості пунктів і підпунктів. У кожному параграфі ви зможете ознайомитися з теоретичними питаннями, а вже після цього, перейти до практики. У кожному пункті приводяться приклади вирішення задач чи прикладів.
129,00грн.
Геометрі 8 кл (у) Підручник Бурда
Геометрі 8 кл (у) Підручник Бурда
115,00грн.
КЗКЗ Алгебра 10 кл.(РУС) Уровень стандарта
Алгебра и начала анализа. 10 клас. Уровень стандарта. Комплексная тетрадь для контроля знаний Пособие составлено в соответствии с требованиями новой программы по математике для 10 класса общеобразовательных учебных заведений (уровень стандарта) и предназначено для текущего и тематического контроля учебных достижений учащихся. Пособие состоит из двух частей: текущий контроль знаний и контрольные работы. Содержание пособия позволяет использовать издание в комплекте с любым учебником для обучения на уровне стандарта.
18,00грн.
КТП Геометрія 9 кл. (Укр) НОВА ПРОГРАМА
КТП Геометрія 9 кл. (Укр) НОВА ПРОГРАМА
17,50грн.
Мій конспект. Геометрія 7 кл (у)
Видання Мій конспект — це нова серія посібників, які ставлять за мету надати допомогу вчителю під час підготовки до уроку. Автор пропонує базову основу, використовуючи яку кожен учитель може створити власний конспект уроку.
45,00грн.
Мій конспект. Алгебра та початки аналізу.11 кл. Академічний рівень. ІІ семестр. ПММ023
Видання «Мій конспект» — це серія посібників, які ставлять за мету надати допомогу вчителеві під час підготовки до уроку. Автор пропонує базову основу, використовуючи яку кожен учитель може створити власний конспект уроку
50,00грн.
КЗКЗ Геометрія 10 кл.(Укр) Академічний рівень
Геометрія. 10 клас. Академічний рівень: Комплексний зошит для контролю знань Посібник складений відповідно до нової програми з геометрії для 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів (академічний рівень) і призначений для поточного та тематичного контролю навчальних досягнень учнів. Посібник складається з двох частин: поточний контроль знань і контрольні роботи. У першій частині за кожною темою, що вивчається, запропоновано декілька перевірочних робіт. Друга частина містить контрольні роботи, за допомогою яких перевіряють рівень засвоєння учнями навчального матеріалу за кожною темою.
18,00грн.
Універсальний комплект 6 кл. Математика (Укр) НОВА ПРОГРАМА
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
20,00грн.
Алгебра КОНТРОЛЬ РЕЗУЛЬТАТІВ НАВЧАННЯ 8 кл. до підр. Прокопенко Н.С.та ін.(Укр) Нов. прогр.
Посібник відповідає вимогам чинної програми з математики для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів і призначений для організації регулярної діагностики, оцінювання та контролю навчальних досягнень учнів з кожної теми на основних етапах її засвоєння. У посібнику запропоновано два види перевірочних робіт: самостійні та контрольні роботи, наведені у двох рівноцінних варіантах і призначені для перевірки рівня засвоєння учнями навчального матеріалу за кожною темою або частиною теми. Наприкінці посібника наведено завдання для проведення бліц-опитування, подані у двох варіантах.
22,50грн.
Фiнансова грамотність 7кл (у) Робочий зошит. Фінансова кул-ра
Робочий зошит укладено відповідно до навчальної програми курсу за вибором “Фінансова культура” для учнів 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів, схваленої для використання у загальноосвітніх навчальних закладах (лист ІІТЗО від 29.05.2015 №14.1 12-Г-330).Видання містить практичні матеріали для проведення уроків, навчальних ігор, виконання проектних завдань, ситуаційних вправ тощо. Це дозволить учням не тільки засвоїти вивчений матеріал, а й, ставши активними учасниками навчання, опанувати навички, потрібні для підвищення рівня власної фінансової культури.Робочий зошит допоможе учневі й учителеві налагодити ефективну співпрацю на всіх етапах освітнього процесу.
22,90грн.

Акционное предложение