Быстрый заказ книги

Календарное планирование

На странице:
Сортировать по:
КТП зі світової літератури 5-11 кл. (Укр) НОВА 11-р.шк.
Календарно-тематичний план укладено відповідно до чинної програми «Світова література» для шкіл з українською мовою навчання і критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів. Календарний план для 10–11 класів подано для трьох рівнів: стандарту, академічного та профільного. Призначено для вчителів світової літератури.
12,50грн.
КТП з укр. мови 5-11 кл. для РОС.шк. (Укр) НОВА 11-р. шк.
Календарно-тематичний план укладено відповідно до чинної програми «Українська мова» для шкіл з російською мовою навчання і критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів. Календарний план для 10-11 класів подано для двох рівнів: стандарту та академічного. Призначено для вчителів української мови.
12,50грн.
КТП з інформатики 9-11 кл. Спецкурси (Укр)
Календарно-тематичний план з інформатики. 9-11 класи Видання укладено відповідно до чинних програм з інформатики для учнів 9–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Матеріали, що пропонуються у виданні, є орієнтовним планом на весь навчальний рік. Структура плану передбачає, що вчитель самостійно нумерує уроки та заповнює дати їх проведення відповідно до розкладу кожного класу в паралелі та свого бачення послідовності викладення матеріалу. Призначено для вчителів інформатики.
15,00грн.
КТП зі світової літератури 5-11 кл. (Укр) НОВА 11-р.шк.
Календарно-тематичний план зі світової літератури 5-11 кл. Календарно-тематичний план укладено відповідно до чинної програми «Світова література» для шкіл з українською мовою навчання і критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів. Календарний план для 10–11 класів подано для трьох рівнів: стандарту, академічного та профільного. Призначено для вчителів світової літератури.  
12,50грн.
КТП з укр. мови 5-11 кл. для РОС.шк. (Укр) НОВА 11-р. шк.
Календарно-тематичний план з української мови 5-11 кл. Календарно-тематичний план укладено відповідно до чинної програми «Українська мова» для шкіл з російською мовою навчання і  критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів. Календарний план для 10-11 класів подано для двох рівнів: стандарту та академічного. Призначено для вчителів української мови.
12,50грн.