Быстрый заказ книги

История

На странице:
Сортировать по:
Мій конспект. Історія України 9 кл. До оновл. прогр. 2017р. ІПМ023
Посібник «Мій конспект. Історія України. 9 клас» був розроблений авторами відповідно до програми з історії України 2017 р. Видання містить календарне планування й розробки уроків.Посібник адресовано вчителям, методистам і студентам педагогічних вишів.
СП Всесв. історія у визн.табл.і схем. 6-7 кл. (Укр) Нов.
Пропонований навчальний посібник є довідником із курсу всесвітньої історії для 6 й 7 класів. Подання матеріалу у вигляді схем і таблиць полегшує його сприйняття. Посібник структурований відповідно до чинної навчальної програми (за новим Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти).Призначений для учнів загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів. учителів історії, а також абітурієнтів.
Тестовий контроль результатів навчання. Історія України. Всесвітня Історія 10 кл ОНОВЛЕНА ПР
Зошит тестового контролю результатів навчання для 10 класу відповідає чинній програмі з історії за новим Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти. Зошит призначено ля перевірки засвоєння навчального матеріалу кожного уроку та оцінювання навчальних досягнень учнів. Учні виконують завдання безпосередньо у зошиті. За наявності часу відповіді можна переносити на окремі аркуші або бланки. Це дасть змогу вчителеві інтенсифікувати процес перевірки та оцінювання. Зошит містить по два варіанти завдань для проведення тематичних контрольних робіт (тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів), обов язковість яких передбачена навчальною програмою.
Міні-підручник. Алгоритм вивчення історії
Основні відомості, правила і формули подані в таблицях. Завдяки зручному формату посібників ними дуже легко користуватися та завжди тримати під рукою
Тестовий контроль знань. Історія України. Всесвітня історія 9 кл Оновл. прогр.
Тестовий контроль знань. Історія України. Всесвітня історія 9 кл Оновл. прогр.
Мій конспект. Історія України 11 кл. Рівень стандарту. ІПМ035
Видання «Мій конспект» — серія посібників, які ставлять на меті допомогти вчителеві під час підготовки до уроку. Пропонований посібник цілком узгоджено з новою програмою (2017 р.) до курсу «Історія України» для 11 класу. Конспекти всіх уроків курсу подано на окремих аркушах.У виданні передбачено завдання, спрямовані на формування предметних компетентностей учнів, а також розробки практичних занять та уроків узагальнення й тематичного оцінювання. Для записів учителя передбачено місце.Для вчителів історії.
Довідник у таблицях. Історія України. 7–11 кл
Виникла потреба систематизувати й поглибити знання з біології, фізики, української та англійської мов? На допомогу прийдуть довідники в таблицях від видавництва «УЛА»!У новій серії книжок відомості з відповідних шкільних дисциплін подані в доступній, стислій і наочній формі — у вигляді зручних таблиць. Теми, передбачені чинною програмою, містять правила й визначення, що супроводжуються зрозумілими прикладами.Довідники дозволять учням 7–11 класів швидко та якісно підготуватися до самостійних і контрольних робіт, ДПА та ЗНО.
Мій конспект. Всесвітня історія. 10 кл. Стандартний та академ. рівні. ІПМ027
Видання «Мій конспект» — серія посібників, які ставлять на меті допомогти вчителеві під час підготовки до уроку. Пропонований посібник цілком узгоджено з новою програмою (2017 р.) до курсу «Всесвітня історія» для 10 класу (рівень стандарту). Конспекти всіх уроків курсу «Всесвітня історія» подано на окремих аркушах. У виданні передбачено завдання, спрямовані на формування предметних компетентностей учнів, а також розробки практичних занять та уроків узагальнення й тематичного оцінювання. Для записів учителя передбачено місце.Для вчителів історії.
Всесвітня історія. Історія України 6 кл (у) Робочий зошит
Всесвітня історія Історія України Робочий зошит 6 клас
ВСЕСВІТНЯ ІСТОРІЯ 8 кл. П-К (Укр) Розробки уроків до підр. Гісема, Мартинюка + СК Нов. прогр.
Посібник складений до підручника Гісема, Мартинюка «Всесвітня Історія» для 8 класу та відповідає навчальній програмі, затвердженій Міністерством освіти і науки України, що набуває чинності у 2016 17 навчальному році. Видання містить розробки уроків, зокрема узагальнення й тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів, практичних робіт, а також багато цікавої додаткової інформації. До посібника додається скретч-картка для завантаження безкоштовного електронного додатка (календарно-тематичне планування, повні плани-конспекти до всіх уроків, у тому числі дидактичні матеріали). Кожний із цих компонентів можна опрацювати у текстовому редакторі Microsoft Word та роздрукувати. Для вчителів, студентів, викладачів.
Довідник. ІСТОРІЯ УКРАЇНИ(6-е вид.) д абітур. та школярів
У довіднику висвітлено історію України від найдавніших часів до сьогодення з позицій сучасної науки. Структура видання поєднує високу інформативність із простотою, логічністю й дохідливістю викладу. Текстовий матеріал належно ілюстрований. Довідник має карти до основних періодів історії України. Для зручності користування наприкінці книги вміщено покажчик назв основних подій, постатей, понять і термінів.
Усе, що потрібно знати про ІСТОРІЮ НАУК (Укр)
Усе, що потрібно знати про історію наук. Історія науки — це історія стосунків людини з природою, і триває вона стільки ж, скільки існує рід людський. Із глибокої давнини люди шукали, накопичували, високо цінували та прагнули зберегти знання. У цій книзі розповідається про багатотисячолітню історію розвитку людської думки від винайдення примітивних знарядь праці до створення тисяч машин і механізмів, підкорення інформаційного та космічного простору. Ви дізнаєтеся, як наукова думка та наполегливість видатних учених перетворили людину на справжнього господаря планети.
Мій конспект. Історія України 9 кл. До оновленої програми 2017р. ІПМ023
Посібник «Мій конспект. Історія України. 9 клас» був розроблений авторами відповідно до програми з історії України 2017 р. Видання містить календарне планування й розробки уроків.Посібник адресовано вчителям, методистам і студентам педагогічних вишів.
Мій конспект. Пропедевтичний курс Вступ до історії. 5 клас. ІПМ037
Видання «Мій конспект» — серія посібників, які ставлять на меті допомогти вчителеві під час підготовки до уроку. Пропонований посібник пропедевтичного курсу «Вступ до історії» для 5 класу цілком узгоджено з новою програмою з історії України (2017 р.) та змінами (2019 р.). Конспекти всіх уроків курсу подано на окремих аркушах. У виданні передбачено завдання, спрямовані на формування предметних компетентностей учнів, а також розробки практичних занять та уроків узагальнення й тематичного оцінювання. Для записів учителя передбачено місце.Для вчителів історії.
Контроль навч. досягнень. Всесвітня історія 10 кл. (Укр) НОВА ПРОГРАМА
Посібник містить завдання для поточного та підсумкового оцінювання результатів навчання учнів учениць 10 класів закладів загальної середньої освіти зі всесвітньої історії. Видання також надає можливість онлайн-тестування.Призначено для учнів учениць закладів загальної середньої освіти та вчителів історії.
ВСЕСВІТНЯ ІСТОРІЯ ПІДРУЧНИК 7 кл (у) Д’ячков С.В.
ВСЕСВІТНЯ ІСТОРІЯ ПІДРУЧНИК 7 кл (у) Д’ячков С.В.
Все, что нужно знать о ИСТОРИИ НАУК (РУС)
Все, что нужно знать об истории наук. Иллюстрированная энциклопедия школьника История науки — это история отношений человека с природой, и длится она столько же, сколько существует род человеческий. С глубокой древности люди искали, накапливали, высоко ценили и стремились сохранить знания. В этой книге рассказано о многотисячелетней истории развития человеческой мысли, от изобретения примитивных орудий труда, до создания тысяч машин и механизмов, покорения информационного и космического пространств. Вы узнаете, как научная мысль и настойчивость великих ученых превратили человека в настоящего хозяина планеты.
Таблиці та схеми Історія України 10-11кл .Вид.4е доп.
Історія України 10-11 класив таблицях і схемах»» Основні події »» Історичні факти»» Історичні документи »» Першоджерела»» Політичні лідери
Контроль навч. досягнень. Історія України. 10 кл. Рівень стандарту (Укр) НОВА ПРОГРАМА
Посібник містить завдання для поточного та тематичного оцінювання результатів навчання учнів 10 класів із курсу «Історія України». Видання також надає можливість онлайн-тестування.Видання призначене для учнів закладів загальної середньої освіти та вчителів історії.
Харківщинознавство 8-9 кл. Навч. посібн.
Навчальний курс Харківщинознавство. Ми часто вживаємо словосполучення рідний край, наш край. Ці поняття означають ту територію, землю, де народилася та живе людина. Для кожного жителя нашої країни - це Україна, для кожного харківянина - Харків і Харківщина.Ці поняття також означають ще і рідне місто, село, селище, район, навіть квартал та вулицю, де мешкає, навчається чи працює. Ось чому тим, хто живе на Харківщині, цікава історія та сучасність нашого рідного краю, бо це наша мала батьківщина.