Быстрый заказ книги
Пн-Пт: 10.00-17.00
(095) 856 74 61
(068) 340 49 30
(093) 286 22 57
Книголенд, книжный интернет-магазин
Язык
укр / рус

Корзина

0 шт. - 0,00грн.
Личный кабинет

История

На странице:
Сортировать по:
Всесвітня історія. 11 клас. Рівень стандарту
Посібник розроблено у відповідності до нової програми з історії для 11 класу (2017). Особливу увагу автор приділив формуванню предметних компетентностей на рівні, що відповідає основним віковим можливостям одинадцятикласників. Містить календарне планування, розробки уроків узагальнення та тематичного оцінювання, матеріали для практичних і творчих робіт.
Всесвітня історія. 8 клас. Посібник для вчителя
Посібник містить методичні рекомендації для вчителя щодо роботи із зошитом «Всесвітня історія. 8 клас. Компетентнісно орієнтовані завдання» (видавництво «Ранок»). У посібнику представлені відповіді на поставлені запитання, надані методичні рекомендації щодо роботи із кожним конкретним запитанням, наведений певний теоретичний матеріал до кожної компетентності, а також поради щодо ускладнення або спрощення завдань. Посібник призначений для вчительок та вчителів історії.
Интегрированный курс. Литература (русская и зарубежная). 9 кл. Учебник для ОУЗ. ГОСЗАКАЗ
Особенности учебника,- создает условия для активной деятельности на уроке и осознанной самостоятельной работы, формирует творческий подход к чтениюобеспечивает реализацию компетентностного подхода к обучению через систему компетентностно ориентированных заданий к теоретическому материалу и художественным произведениям- содержит теоретический материал и тексты художественных произведений реализует принцип вариативности
Вступ до історії. 5 клас. Посібник для вчителя
Посібник містить методичні рекомендації для вчителя щодо роботи із зошитом «Вступ до історії. 5 клас. Компетентнісно орієнтовані завдання» (видавництво «Ранок»). У посіб- нику представлені відповіді на поставлені запитання, надані методичні рекомендації що- до роботи із кожним конкретним запитанням, наведений певний теоретичний матеріал до кожної компетентності, а також поради щодо ускладнення або спрощення завдань. Посібник призначений для вчительок та вчителів історії.
Всесвітня історія. 7 клас. Конструктор уроку
Пропонований посібник містить шаблони планів-конспектів уроків із курсу «Всесвітня історія. Історія України» для шостого класу, складені згідно з вимогами нової навчальної програми.
Всесвітня історія. Історія України. 6 клас. ЗОРН
Посібник містить завдання для поточного, тематичного та річного оцінювання результатів навчання учнів 6 класу закладів загальної середньої освіти з курсу історії. Кожна робота представленау двох варіантах (річне оцінювання — у трьох).Видання також надає можливість онлайн-тестування.Призначено для учнів 6 класів закладів загальної середньої освіти та вчителів історії.
Історія України. 7 клас. Конструктор уроку (зі скретч-карткою)
Пропонований посібник містить шаблони планів-конспектів уроків із курсу «Історія України» для сьомого класу, складені згідно з вимогами нової навчальної програми.
Історія України. 9 клас. Зошит для контролю навчальних досягнень учнів
Зошит відповідає чинній програмі з історії України для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів з урахуванням останніх змін. Посібник містить завдання для тематичного та підсумкового контролю знань учнів. Підготуватися до тематичного контролю можна в
Всесвітня історія. Історія України. 6 кл. Навчально-практичний зошит
Навчально-практичний зошит «Всесвітня історія. Історія України. 6 клас» складено на основі оновленої програми, затвердженої Наказом Міністерства освіти і науки України від 7.06.2017 р. № 804. Теоретичний матеріал та практичні завдання спрямовані на розвиток в учнів інтересу до предмета та формування низки ключових компетентностей (спілкування державною мовою, уміння вчитися впродовж життя, обізнаність у сфері культури тощо) та предметних компетенцій (хронологічної, інформаційної, просторової, логічної, аксіологічної).Матеріал розподілено за уроками. Зошит містить розділи,? «Довідник», в якому подано стисло теоретичний матеріал уроку
Підручник 11 кл Історія України. Профільний рівень
Підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти.
Тестовий контроль результатів навчання. Історія_ Всесвітня історія. Історія України 6 кл ОП
Зошит тестового контролю резултатів навчання для 6 класу відповідає чинній програмі з історії за новим Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти.Зошит призщначено для перевірки засвоєння навчаьного матеріалу кожного уроку та оцінювання навчальних досягнень учнів. Учні виконують завдання безпосередньо в зошиті. За наявності часу відповіді можна переносити на окремі аркуші або бланки. Це дасть змогу вчителеві інтенсифікувати процес перевірки та оцінювання.Зошит містить по два варіанти завдань для проведення тематичних контрольних робіт (тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів), обов язковість яких передбачена навчальною програмою.
Тестовий контроль знань. Історія України. Всесвітня історія 6 кл ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
Зошит тестового контролю знань для 6 класу є складовою навчального комплекту до курсу Всесвітня історія. Історія України. 6 клас. Він відповідає навчальній програмі з історії за новим Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти та підручникові В. Власова. Зошит призначено для перевірки засвоєння навчального матеріалу кожного уроку та оцінювання навчальних досягнень учнів. Учні виконують завдання безпосередньо в зошиті. За наявності часу відповіді можна переносити на окремі аркуші або бланки. Це дасть змогу вчителеві інтенсифікувати процес перевірки та оцінювання. Зошит містить по 2 варіанти завдань для проведення тематичних контрольних робіт (тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів), обов язковість яких передбачена навчальною програмою.Додаток - …
Всесвітня історія. 9 клас. Посібник для вчителя
Посібник містить методичні рекомендації для вчителя щодо роботи із зошитом «Всесвітня історія. 9 клас. Компетентнісно орієнтовані завдання» (видавництво «Ранок»). У по- сібнику представлені відповіді на поставлені запитання, надані методичні рекомендації щодо роботи із кожним конкретним запитанням, наведений певний теоретичний матеріал до кожної компетентності, а також поради щодо ускладнення або спрощення завдань. Посібник призначений для вчительок та вчителів історії.
Історія України. 10 клас. Рівень стандарту
Посібник розроблено у відповідності до нової програми з історії України для 10 класу 2017 р. (рівень стандарту). Особливу увагу автор приділив формуванню предметних компетентностей на рівні, що відповідає основним віковим можливостям десятикласників. Містить календарне планування, розробки уроків узагальнення та тематичного оцінювання, матеріали для практичних і творчих робіт.
Всесвітня історія. 7 клас. Сучасний майстер-клас
Всесвітня історія 7 кл (у) Сучасний майстер-клас
Усе, що потрібно знати про ІСТОРІЮ НАУК
Усе, що потрібно знати про історію наук. Історія науки — це історія стосунків людини з природою, і триває вона стільки ж, скільки існує рід людський. Із глибокої давнини люди шукали, накопичували, високо цінували та прагнули зберегти знання. У цій книзі розповідається про багатотисячолітню історію розвитку людської думки від винайдення примітивних знарядь праці до створення тисяч машин і механізмів, підкорення інформаційного та космічного простору. Ви дізнаєтеся, як наукова думка та наполегливість видатних учених перетворили людину на справжнього господаря планети.
Повний курс ІСТОРІЇ УКРАЇНИ в тестах
Видання являє собою збірник завдань з історії України, зміст яких охоплює матеріал чинної навчальної програми з історії України для 5—11 класів та Програми зовнішнього незалежного оцінювання. Завдання згруповані за темами шкільного курсу в порядку їх вивчення. До кожної теми посібника також подано перелік історичних подій та визначен-ня основних понять.
ІСТОРІЯ УКРАЇНИ. 7-9 класи. Рятівник. 2.0
Посібник має інтерактивну складову у вигляді QR-кодів, які містять посилання на електронні додатки. Призначений для учнів та учениць закладів загальної середньої освіти, а також абітурієнтів і вчителів.
Історія України. 8 клас. Компетентнісні завдання
Посібник створено відповідно до чинної навчальної програми з історії України для 8 класу закладів загальної середньої освіти. Зошит містить різні типи завдань для фор- мування в учнів предметних і міжпредметних компетентностей на уроках історії України. Завдання можна виконувати індивідуально або в групах, їх можна застосовувати для роботи як на уроці, так і вдома. Посібник призначений для учнів 8 класу закладів загальної середньої освіти, а також вчителів історії.
Всемирная история. 6 класс. Компетентностные задания
Посібник створено відповідно до чинної навчальної програми з історії для 6 класу закладів загальної середньої освіти. Зошит містить різні типи завдань для формування в учнів і учениць предметних, міжпредметних та ключових компетентностей на уроках історії.