Быстрый заказ книги

История

На странице:
Сортировать по:
Школьные таблицы. История Украины 6-9 кл. (РУС)
Школьные таблицы. История Украины 6-9 кл. (РУС)
Мій конспект. Всесвітня історія. Історія України (інтегрований курс) 6 кл. ІПМ031
Видання «Мій конспект» — серія посібників, які ставлять на меті допомогти вчителеві під час підготовки до уроку. Пропонований посібник розроблено у повній відповідності з новою програмою 2017 р. до інтегрованого курсу «Всесвітня історія. Історія України» для 6 класу. Конспекти всіх уроків курсу подано на окремих аркушах. У виданні передбачено завдання, спрямовані на формування історичних компетентностей учнів, а також розробки практичних занять та уроків узагальнення, тематичного оцінювання. Для записів учителя передбачено місце.Для вчителів історії.
КЗКЗ Всесвітня історія 11 кл. (Укр) Рівень стандарту. Академічний рівень. НОВА 11-річна шк.
Всесвітня історія. 11 клас. Академічний рівень: Рівень стандарту: Комплексний зошит для контролю знань Зошит містить завдання для поточного та узагальнюючого контролю навчальних досягнень учнів 11-х класів із курсу всесвітньої історії. Видання призначене для учнів загальноосвітніх шкіл і вчителів. Зошит містить завдання для поточного і узагальнюючого контролю рівня знань учнів 11 класів із курсу всесвітньої історії (академічний рівень, рівень стандарту).
Таблиці та схеми Історія України 5-9 кл Вид. 4-е-доп. виправ.
Історія України 5-9 класив таблицях і схемах»» Видатні особи »» Факти»» Події »» Хронологія
КТП Історія України 10 кл. (Укр) рівень стандарту
Запропонований календарно-тематичний план розроблено відповідно до навчальної програми з історії України для 10 класу з урахуванням провідних ідей особистісно орієнтованого і компетентісного підходів у навчанні. У посібнику окреслені напрямки формування предметних та ключових компетентостей. Кожен учитель має змогу творчо підійти до реалізації програми, враховуючи інтереси та рівень підготовки учнів, умови навчання тощо. Призначений для вчителів історії закладів загальної середньої освіти.
Універсальний комплект 6 кл. Всесв.іст. Іст. України (Укр)до підр. Пометун та ін. НОВА ПРОГРАМА
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
Історія України 5 кл (у) Робочий зошит до підр. Власов
Робочий зошит укладено за новою програмою до підручника Історія України 5 клас Нова програма Авт: Власов В. Вид-во: Генеза. У зошиті в ігровій формі подано завдання, які допоможуть тренувати і розвивати пам ять, аналізувати текст і зображення, а також перевіряти засвоєнні знання.
Мій конспект. Історія України 11 кл. Рівень стандарту. ІПМ035
Видання «Мій конспект» — серія посібників, які ставлять на меті допомогти вчителеві під час підготовки до уроку. Пропонований посібник цілком узгоджено з новою програмою (2017 р.) до курсу «Історія України» для 11 класу. Конспекти всіх уроків курсу подано на окремих аркушах.У виданні передбачено завдання, спрямовані на формування предметних компетентностей учнів, а також розробки практичних занять та уроків узагальнення й тематичного оцінювання. Для записів учителя передбачено місце.Для вчителів історії.
Мій конспект. Історія України 9 кл. До оновл. прогр. 2017р. ІПМ023
Посібник «Мій конспект. Історія України. 9 клас» був розроблений авторами відповідно до програми з історії України 2017 р. Видання містить календарне планування й розробки уроків.Посібник адресовано вчителям, методистам і студентам педагогічних вишів.
Универс. комплект 6 кл. Всем. история. Ист. Украины к уч. Бандровского,Власова (РУС) НОВАЯ ПРОГРАММА
Универс. комплект 6 кл. Всем. история. Ист. Украины к уч. Бандровского,Власова (РУС) НОВАЯ ПРОГРАММА
Мій конспект. Всесвітня історія. 10 кл. Стандартний та академ. рівні. ІПМ027
Видання «Мій конспект» — серія посібників, які ставлять на меті допомогти вчителеві під час підготовки до уроку. Пропонований посібник цілком узгоджено з новою програмою (2017 р.) до курсу «Всесвітня історія» для 10 класу (рівень стандарту). Конспекти всіх уроків курсу «Всесвітня історія» подано на окремих аркушах. У виданні передбачено завдання, спрямовані на формування предметних компетентностей учнів, а також розробки практичних занять та уроків узагальнення й тематичного оцінювання. Для записів учителя передбачено місце.Для вчителів історії.
Міні-підручник. Алгоритм вивчення історії
Основні відомості, правила і формули подані в таблицях. Завдяки зручному формату посібників ними дуже легко користуватися та завжди тримати під рукою
Контроль учеб. достижений. История Украины 8 кл. (РУС) Нов. прогр.
Тетрадь содержит задания для тематического и итогового контроля знаний учащихся, а также разработки всех практических занятий по курсу истории Украины. Издание адресовано учащимся 8-х классов общеобразовательных школ и учителям.
Тестовий контроль результатів навчання. Історія України. Всесвітня Історія 10 кл ОНОВЛЕНА ПР
Зошит тестового контролю результатів навчання для 10 класу відповідає чинній програмі з історії за новим Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти. Зошит призначено ля перевірки засвоєння навчального матеріалу кожного уроку та оцінювання навчальних досягнень учнів. Учні виконують завдання безпосередньо у зошиті. За наявності часу відповіді можна переносити на окремі аркуші або бланки. Це дасть змогу вчителеві інтенсифікувати процес перевірки та оцінювання. Зошит містить по два варіанти завдань для проведення тематичних контрольних робіт (тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів), обов язковість яких передбачена навчальною програмою.
Універсальний комплект 6 кл. Всесвітня історія. Історія Укр (Укр) НОВА ПРОГРАМА
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
Мій конспект. Історія України 9 кл. До оновленої програми 2017р. ІПМ023
Посібник «Мій конспект. Історія України. 9 клас» був розроблений авторами відповідно до програми з історії України 2017 р. Видання містить календарне планування й розробки уроків.Посібник адресовано вчителям, методистам і студентам педагогічних вишів.
Всесвітня історія. Історія України 6 кл (у) Робочий зошит
Всесвітня історія Історія України Робочий зошит 6 клас
Усі уроки Всесвітня історія 7 кл (у) ІПУ003
Посібник розроблено у повній відповідності до Програми зі Всесвітньої історії для 7 класу (2014). Особливу увагу автори приділили розвивальній діяльності та формуванню ключових та предметних компетентностей на рівні, що відповідає основним віковим можливостям семикласників. Видання містить значну кількість документальних і візуальних джерел, матеріали для уроків узагальнення та тематичного оцінювання, не передбачених у підручниках. Видання пропонується вчителям, методистам і студентам вищих педагогічних навчальних закладів.
ВСЕСВІТНЯ ІСТОРІЯ ПІДРУЧНИК 7 кл (у) Д’ячков С.В.
ВСЕСВІТНЯ ІСТОРІЯ ПІДРУЧНИК 7 кл (у) Д’ячков С.В.
УСЕ для атестаціїї, вчителя історії та правознавства (Укр)
Усе для атестації вчителя історії та правознавства Видання містить обов’язковий мінімум нормативно-правових документів щодо проходження атестації педагогічних працівників, методичні рекомендації та матеріали, що дають необхідну інформацію з найважливіших аспектів діяльності вчителя у школі, зокрема, як підготуватися до уроку, як скласти календарно-тематичне планування, що потрібно знати класному керівникові тощо. Наводяться вимоги до оформлення шкільної документації та зразки документів, необхідних для звітування. Кожний учитель може знайти відповіді на запитання, які виникають під час підготовки до фахової атестації. Призначено для вчителів історії та правознавства.