Быстрый заказ книги
Пн-Пт: 10.00-17.00
(095) 856 74 61
(068) 340 49 30
(093) 286 22 57
Книголенд, книжный интернет-магазин
Язык
укр / рус

Корзина

0 шт. - 0,00грн.
Личный кабинет

История

На странице:
Сортировать по:
Вступ до історії. 5 клас. Робочий зошит
Посібник відповідає чинній навчальній програмі з історії для 5 класу закладів загальної середньої освіти. Робочий зошит містить різнорівневі завдання, спрямовані на формування знань, умінь, навичок та компетентностей учнів 5 класів.Видання також надає можливість онлайн-тестування, у тому числі за системою QR-кодів.Призначено для учнів 5 класів закладів загальної середньої освіти і вчителів історії.
Всесвітня історія. 7 клас. Конструктор уроку
Пропонований посібник містить шаблони планів-конспектів уроків із курсу «Всесвітня історія. Історія України» для шостого класу, складені згідно з вимогами нової навчальної програми.
Історія України. 8 клас (до підручника Н. М. Гупана, І. І. Смагина, О. І. Пометун)
Посібник розроблено у повній відповідності до підручника «Історія України. 8 клас» за авторством Н. М. Гупана, І. І. Смагина, О. І. Пометун. Особливу увагу автори приділили розвивальній діяльності та формуванню ключових та предметних компетентностей на рівні, що відповідає основним віковим можливостям восьмикласників. Видання пропонується вчителям, методистам і студентам вищих педагогічних навчальних закладів.
Всесвітня історія. 9 клас. Зошит для контролю навчальних досягнень учнів
Зошит відповідає чинній програмі зі всесвітньої історії для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів з урахуванням останніх змін. Посібник містить завдання для тематичного та підсумкового контролю знань учнів. Підготуватися до тематичного контролю мож
Тестовий контроль результатів навчання. Історія_Історія України. Всесвітня Історія 8 кл ОП
Зошит тестового контролю знань відповідає оновленій в 2017 р. програмі з історії для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Зошит призначено для перевірки засвоєння навчального матеріалу кожної теми та оцінювання навчальних досягнень учнів. Учні виконують завдання безпосередньо в зошиті. За наявності часу відповіді можна переносити на окремі аркуші або бланки. Це дасть змогу вчителеві інтенсифікувати процес перевірки та оцінювання. Зошит містить по 2 варіанти завдань для проведення тематичних контрольних робіт (тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів), обов язковість яких передбачена навчальною програмою.
Интегрированный курс. Литература (русская и зарубежная). 9 кл. Учебник для ОУЗ. ГОСЗАКАЗ
Особенности учебника,- создает условия для активной деятельности на уроке и осознанной самостоятельной работы, формирует творческий подход к чтениюобеспечивает реализацию компетентностного подхода к обучению через систему компетентностно ориентированных заданий к теоретическому материалу и художественным произведениям- содержит теоретический материал и тексты художественных произведений реализует принцип вариативности
Всесвітня історія. Історія України. 6 клас. Робочий зошит
Робочий зошит містить завдання з курсу історії, спрямовані на формування знань, умінь і навичок учнів 6 класу закладів загальної середньої освіти. Посібник відповідає чинній навчальній програмі, затвердженій Міністерством освіти і науки України.Видання т
Тестовий контроль знань. Історія України. Всесвітня історія 6 кл ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
Зошит тестового контролю знань для 6 класу є складовою навчального комплекту до курсу Всесвітня історія. Історія України. 6 клас. Він відповідає навчальній програмі з історії за новим Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти та підручникові В. Власова. Зошит призначено для перевірки засвоєння навчального матеріалу кожного уроку та оцінювання навчальних досягнень учнів. Учні виконують завдання безпосередньо в зошиті. За наявності часу відповіді можна переносити на окремі аркуші або бланки. Це дасть змогу вчителеві інтенсифікувати процес перевірки та оцінювання. Зошит містить по 2 варіанти завдань для проведення тематичних контрольних робіт (тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів), обов язковість яких передбачена навчальною програмою.Додаток - …
Історія України. 9 клас. Компетентнісні завдання
Посібник створено відповідно до чинної навчальної програми з історії України для 9 класу закладів загальної середньої освіти. Зошит містить різні типи завдань для фор- мування в учнів і учениць предметних і міжпредметних компетентностей на уроках іс- торії України. Завдання можна виконувати індивідуально або в групах, їх можна застосовувати для роботи як на уроці, так і вдома. Посібник призначений для учнів і учениць 9 класу закладів загальної середньої освіти, а також вчительок та вчителів історії.
Історія України. 8 клас (до підручника Н. М. Гупана, І. І. Смагина, О. І. Пометун)
Посібник розроблено у повній відповідності до підручника «Історія України. 8 клас» за авторством Н. М. Гупана, І. І. Смагина, О. І. Пометун. Особливу увагу автори приділили розвивальній діяльності та формуванню ключових та предметних компетентностей на рівні, що відповідає основним віковим можливостям восьмикласників. Видання пропонується вчителям, методистам і студентам вищих педагогічних навчальних закладів.
Вступ до історії 5 клас. Компетентнісні завдання
Посібник створено відповідно до чинної навчальної програми з історії для 5 класу закладів загальної середньої освіти. Зошит містить різні типи завдань для формування в учнів і учениць предметних, міжпредметних та ключових компетентностей на уроках історії.
Повний курс ІСТОРІЇ УКРАЇНИ в тестах
Видання являє собою збірник завдань з історії України, зміст яких охоплює матеріал чинної навчальної програми з історії України для 5—11 класів та Програми зовнішнього незалежного оцінювання. Завдання згруповані за темами шкільного курсу в порядку їх вивчення. До кожної теми посібника також подано перелік історичних подій та визначен-ня основних понять.
Історія України. 8 клас. Робочий зошит
Зошит містить завдання для поточного, тематичного, семестрового та річного контролю знань із курсу історії України.Видання призначене для учнів 8-х класів загальноосвітніх шкіл та вчителів.
Історія України. 8 клас. Компетентнісні завдання
Посібник створено відповідно до чинної навчальної програми з історії України для 8 класу закладів загальної середньої освіти. Зошит містить різні типи завдань для фор- мування в учнів предметних і міжпредметних компетентностей на уроках історії України. Завдання можна виконувати індивідуально або в групах, їх можна застосовувати для роботи як на уроці, так і вдома. Посібник призначений для учнів 8 класу закладів загальної середньої освіти, а також вчителів історії.
Тестовий контроль результатів навчання. Історія_Історія України. Всесвітня Історія 7 кл ОП
Зошит тестового контролю знань для 7 класу відповідає чинній програмі з історії за новим Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти. Зошит призначено для перевірки засвоєння навчального матеріалу кожного уроку та оцінювання навчальних досягнень учнів. Учні виконують завдання безпосередньо в зошиті. За наявності часу відповіді можна переносити на окремі аркуші або бланки. Це дасть змогу вчителеві інтенсифікувати процес перевірки та оцінювання. Зошит містить по 2 варіанти завдань для проведення тематичних контрольних робіт (тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів), обов язковість яких передбачена навчальною програмою.
Історія України. 7 клас. Конструктор уроку (зі скретч-карткою)
Пропонований посібник містить шаблони планів-конспектів уроків із курсу «Історія України» для сьомого класу, складені згідно з вимогами нової навчальної програми.
Всесвітня історія. 8 клас. Розробки уроків
Посібник складений до підручника Гісема, Мартинюка «Всесвітня Історія» для 8 класу та відповідає навчальній програмі, затвердженій Міністерством освіти і науки України, що набуває чинності у 2016 17 навчальному році. Видання містить розробки уроків, зокрема узагальнення й тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів, практичних робіт, а також багато цікавої додаткової інформації. До посібника додається скретч-картка для завантаження безкоштовного електронного додатка (календарно-тематичне планування, повні плани-конспекти до всіх уроків, у тому числі дидактичні матеріали). Кожний із цих компонентів можна опрацювати у текстовому редакторі Microsoft Word та роздрукувати. Для вчителів, студентів, викладачів.
Всесвітня історія. 8 клас. Посібник для вчителя
Посібник містить методичні рекомендації для вчителя щодо роботи із зошитом «Всесвітня історія. 8 клас. Компетентнісно орієнтовані завдання» (видавництво «Ранок»). У посібнику представлені відповіді на поставлені запитання, надані методичні рекомендації щодо роботи із кожним конкретним запитанням, наведений певний теоретичний матеріал до кожної компетентності, а також поради щодо ускладнення або спрощення завдань. Посібник призначений для вчительок та вчителів історії.
Історія, Україна і світ. 10 кл. Підручник. Інтегрований курс, рівень стандарту
Історія, Україна і світ. 10 клас. Підручник. Інтегрований курс. Рівень стандарту
Все, что нужно знать о ИСТОРИИ НАУК
Все, что нужно знать об истории наук. Иллюстрированная энциклопедия школьника История науки — это история отношений человека с природой, и длится она столько же, сколько существует род человеческий. С глубокой древности люди искали, накапливали, высоко ценили и стремились сохранить знания. В этой книге рассказано о многотисячелетней истории развития человеческой мысли, от изобретения примитивных орудий труда, до создания тысяч машин и механизмов, покорения информационного и космического пространств. Вы узнаете, как научная мысль и настойчивость великих ученых превратили человека в настоящего хозяина планеты.