Быстрый заказ книги

Иностранные языки

На странице:
Сортировать по:
Топ 1000 слов. Польский
Карманный учебник Польский язык - топ 1000 слов это:•1000 слов с предложениями-примерами из повседневной жизни.•Клапан обложки предназначеный для прикрытия слов.•Книга с транскрипцией, переводом и дополнительными подсказками по польскому языку.•Книга с рекомендациями, как лучше выучить слова на польском языке.
Німецька грамота. Повний довідник для початківців без CD
Перед вами унікальний довідник з німецької мови, який містить весь матеріал відповідно до шкільної програми для перших років навчання. Книжка допомагає систематизувати знання і дає відповіді на будь-які запитання, що виникають у дітей і дорослих на початкових етапах вивчення німецької мови.У довіднику в простій і доступній формі викладаються усі правила читання і граматики, які передбачені шкільною програмою, пояснюється вимова німецьких звуків, надається уся необхідна лексика, а також наводяться приклади розповідей за шкільними темами. Тематичний словник також містить багато корисних виразів, які навчають природного спілкування німецькою мовою.Видання буде корисне також і дорослим, які почали вивчати німецьку.
Click On is a five-level course consisting of five modules each for learners of English from complete beginner to intermediate level. In full colour, the course combines active English language learning with a variety of lively topics presented in themed units. Its well-organised syllabus promotes the gradual development of all four language skills needed by learners to communicate effectively in English. The cross-cultural approach of the course stimulates learners interest, focusing on topics carefully chosen to motivate. The Student?s Book and the Workbook for each level are designed to be covered in approximately 80 to 100 hours of classroom work. Key Features * five modules of two units each, per level (Click On Starter has got three modules) * realistic, stimulating di …
Английский быстро и легко CD***К-КТ(рус)
Это полноценный аудиокурс английского языка для тех, кому не хватает времени на занятия с преподавателем. На диске вы найдете множество диалогов и активную лексику по самым нужным и актуальным темам, а также понятные объяснения грамматического материала на русском языке. Слушая его в пробках или на отдыхе, вы освежите в памяти грамматику, научитесь к месту применять новые слова и выражения, станете лучше воспринимать английскую речь на слух. Курс рассчитан на обучающихся с начальным и средним уровнем подготовки и предназначен для самостоятельных занятий английским языком.
PONS Basisworterbuch. Deutsch als F
PONS Basisworterbuch. Deutsch als F
АНГЛ.мова 6 кл П-К до Карп юк (Укр) + СК НОВІ
АНГЛ.мова 6 кл П-К до Карп юк (Укр) + СК НОВІ
АНГЛ. мова. ЗОШИТ з лексичними вправами 8 кл. Easy Vocabulary (Укр)
Зошит містить лексичний матеріал за темами, передбаченими чинною програмою з іноземних мов, затвердженою Міністерством освіти і науки України, та різноманітні цікаві завдання для відпрацювання вивченого. Призначений для більш детального опрацювання учнями матеріалу як на уроках, так і вдома.Для учнів 8-го класу загальноосвітніх шкіл і вчителів англійської мови.
Живі слова англійської мови. Рівень 1 з CD
Ви тримаєте в руках ілюстрований «живий» словник англійської мови, з яким дітей не відтягнеш від занять. У книжці в захоплюючій формі подаються слова за основними темами англійської мови, які вивчаються в школі. За ілюстрованим уведенням слів наводяться різноманітні веселі завдання, покликані не тільки полегшити запам’ятовування, але й розвинути у дитини уяву, увагу і кмітливість.Ми сподіваємося, що з посібниками серії «Живі книги» у дітей ніколи не виникне страху перед іноземною мовою і пробудиться величезний інтерес до її вивчення.Видання також стане у пригоді дорослим, які тільки починають вивчати англійську.Рекомендується як для самостійного навчання, так і для занять у групі.Видання є результатом багаторічної плідної роботи авторів з дітьми й дорослими за методикою активного навчання.
Без проблем! АНГЛІЙСЬКА Високий рівень В2-С1
Третя книжка з серії «Англійська без проблем!» містить лексичний і граматичний матеріал, що відповідає високому рівню володіння англійською мовою (B2-C1).Видання складається з кількох тематичних розділів, ключів до вправ і словника. У кожному розділі є т
АНГЛ. мова. Метод. матеріали до зош. з граматики Easy Grammar. CD 5-9 кл (Укр)
Диск із методичними матеріалами для вчителя до зошитів з граматики є частиною серії для 5—9 класів загальноосвітніх навчальних закладів.До серії входять:- зошити з граматики «Easy Grammar» для учнів 5—9 класів і методичні посібники для вчителя до них,- зошити з аудіювання «Easy Listening» для учнів 5—9 класів і методичні посібники для вчителя до них,- зошити з лексичними вправами «Easy Vocabulary» для 5—9 класів і методичні посібники для вчителя до них.Диск містить методичні матеріали для вчителя до зошита з граматики (рекомендації щодо методів подання граматичних тем на уроках, ключі до вправ зошита, граматичні ігри до кожної теми, дидактичні матеріали для роздрукування й використання під час проведення ігор, презентації окремих граматичних тем, підсумкові вправи й ігри).Мет …
Польський супертренажер. Множина іменників і прикметників без CD
Цей тренажер допомагає навчитися правильно формувати множину іменників і прикметників у польській мові. Зазвичай ця тема становить неабиякі труднощі для учнів. Адже треба розібратися у численних типах формування множини, навчитися правильно чергувати голосні і приголосні у множині, відрізняти чоловічо-особовий і нечоловічо-особовий рід.
Англійська мова 7 кл (у) Книга для читання Карпюк
Read Me Book Книга для домашнього читання англійською мовою 7 клас Карпюк О.Д.
Английский супертренажер. Present Continuous
Английский супертренажер Present Continuous поможет ребенку научиться правильно употреблять Настоящее продолженное время Present Continuous. Кроме того, ребенок получит представление о том, что такое -ing форма глагола, в каких случаях она употребляется, а также познакомится с оборотом be going to.Тренажер соответствует школьной программе и предназначен для детей начальной школы. Также будет полезен для более старших детей, отставших от школьной программы и для взрослых, которые начали изучать английский язык.
Fly High 1 AB
Нoвый учeбник aнглийскoгo Fly High1, 2010 года от Pearson Longman. Он удобен для учителей и в полной мере учитывает потребности младших школьников. На его страницах детей ждут веселые истории о животных, песни, увлекательные игры. Все это делает занятия языком необычайно захватывающими и пробуждает интерес к активному общению на английском языке.
English World is a stunningly visual ten-level course which will take children through from primary to secondary. Written by the authors of best-sellers Way Ahead and Macmillan English, English World combines best practice methodology with innovative new features for the modern classroom. Active whole-class learning is supported by vibrant posters and interactive activities on the DVD-ROM. Thorough grammar and skills work is applied in natural contexts in the real world, through dialogues and cross-curricular material. English World provides a complete package for today s teachers and pupils. Подробнее: http: www.labirint.ru books 278587
Нім. мова. ЗОШИТ з граматики 6 кл. Einfache Grammatik НОВИЙ
Зошит містить різноманітні й цікаві завдання, призначений для більш детального опрацювання учнями граматичного матеріалу на уроках і вдома. Відповідає чинній програмі з іноземних мов. Для учнів 6 класів загальноосвітніх шкіл і вчителів німецької мови.
Англ.мова роб. зошит 11 кл. до підр. Карп юк (Укр)
Англ.мова роб. зошит 11 кл. до підр. Карп юк (Укр)
Німецька мова за 4 тижні. Інтенсивний курс німецької мови з компакт-диском
Запропонований у посібнику інтенсивний курс німецької мови зацікавить не лише тих, хто починає її вивчати, а й у кого виникла потреба швидко та ефективно відтворити в пам’яті німецьку лексику і повторити граматику. До посібника додається компакт-диск із записами всіх діалогів.
Английский супертренажер. Неправильные глаголы
Этот супертренажер поможет ребенку научиться правильно употреблять неправильные глаголы английского языка в Past Simple. 64 упражнения разного уровня сложности,3 теста, таблица неправильных глаголов,ответы на все задания и тесты.