Быстрый заказ книги

Иностранные языки

На странице:
Сортировать по:
Smart Junior 3 SB
First Friends 1 Class Book Pack
Англійська мова. Граматичний довідник 5-11кл
Довідник містить детальну інформацію про всі частини англійської мови — як самостійні, так і службові. У книзі подано лексико-тематичний довідник, у якому, зокрема, розглянуто складні випадки вживання слів, близьких за звучанням, написанням і лексичним значенням. У виданні вміщено список деяких відповідників британського й американського варіантів англійської мови. Тренувальні вправи з ілюстративним матеріалом, подані в кінці розділів, дозволять учням перевірити свої знання. У кінці книги вміщено ключі до тренувальних вправ, за якими учні зможуть перевірити правильність виконання завдань.
Английский клуб. Страусёнок Хампти и его семья
Этa книгa - сбoрник зaбaвныx истoрий o жизни сeмьи стрaусoв, пoвeдaнныx сaмым стaршим из стрaусят. Жизнь aфрикaнскиx стрaусят oднoврeмeннo пoлнa oпaснoстeй и курьeзoв. Вo всex ситуaцияx иx спaсaeт нaxoдчивoсть, сaмooтвeржeннoсть и прeдaннoсть друг другу. Кaждaя глaвa снaбжeнa упрaжнeниями, нaпрaвлeнными нa рaзвитиe нaвыкoв рeчи и oтрaбoтку грaммaтики. Пoсoбиe aдрeсoвaнo учaщимся 3-4 клaссoв шкoл, лицeeв и гимнaзий. Книгa сoдeржит aнглo-русский слoвaрь, сooтвeтствующий дaннoму этaпу oбучeния.
В издание входят 134 карточки со словом на одной стороне листа и картинкой с другой. Для изучающих английский язык.
ЗЗ, Німец. мова до підр.Deutsch lernen ist super! 6(6) (Укр)
Тестовий зошит, укладений до підручника німецької мови для 6 класу «Dеutsch lernen ist super!», містить різнорівневі завдання для оцінювання умінь і навичок учнів з німецької мови. Крім тематичних тестів, до зошита включено семестрове тестування з чотирьох видів мовленнєвої діяльності (читання, аудіювання, письма й мовлення).Для учнів 6 класів загальноосвітніх шкіл і вчителів німецької мови.
НІМ. МОВА. Граматичний практикум І рівень (УКР)
НІМ. МОВА. Граматичний практикум І рівень (УКР)
Английский клуб. Мандри Гулівера (англ-укр)
«Мандри Лемюеля Гуллівера» — відомий фантастичний роман ірландсько-англійського письменника-сатирика Джонатана Свіфта (1667-1745), у якому автор яскраво й дотепно висміяв людські та суспільні вади.У першій частині книги читач сміється над безглуздою зарозумілістю ліліпутів, у другій, у країні велетнів, з’ясовується, що наша цивілізація заслуговує такого ж осміяння, у третій — висміюється зарозумілість людської гордині, а в четвертій Гул лівер потрапляє в країну розумних і доброчесних коней — гуігнгнмів, де живуть і люди-дикуни, і мерзенні єгу — втілення споконвічної людської природи, не облагородженої духовністю. Свіфт не вдається до моралізаторських повчань, надаючи читачеві можливість зробити власні висновки — вибрати між єгу та їх моральним антиподом, химерно втіленим у кі …
Усі вправи з граматики француз. мови (середній рівень)
У книзі представлені граматичні вправи чотирьох рівнів складності з основних правил французької мови, а також тестові завдання для самоперевірки.
5 кроків до успіху. Англійська мова. Правила
Даний посібник допоможе маленькому учню опанувати низку важливих правил англійської граматики, набути певних орфографічних навичок. Посібник містить відомості про частини мови та найпростіші конструкції.
Английский клуб. Вiдомi iсторiї про тварин (англ.-укр)
У пропонованих оповіданнях Слід оленя, Лобо та Червоношийка канадського письменника Ернеста Сетона-Томпсона розкриваються як позитивні, так і негативні риси людей і тварин: азарт від мисливства, захоплення розумом та інтуїцією звірів, людяність тв
ЗЗ, Англ. мова 7 кл. (Укр) до підр. Карп юк Нов. прогр.
ЗЗ: Англ. мова 7 кл. (Укр) до підр. Карп юк Нов. прогр.
Английский за рулем (4 аудио-CD+пособие)
Идеальный аудиокурс для самостоятельного изучения английского языка.За рулем автомобиля, на работе, в поездке или дома вы сможете быстро и эффективно углубить или возобновить свои знания.Шесть уроков с увлекательными диалогами, лексический интенсив и разноплановые упражнения
Самовчитель італійської мови. Практичний курс + 4CD***К-КТ (укр)
• Систематичне і ґрунтовне вивчення італійської мови• Детальне і доступне пояснення граматики• Характерні для повсякденного життя діалоги та тексти• Усі пояснення і вказівки українською мовою• Рубіжний тестовий контроль знань• Дозволяє досягти рівня В1 європейського мовного сертифікату• У кінці підручника переклад усіх діалогів, ключі до вправ, тестів та аудіокурсу, а також таблиця дієслів, пояснення граматичних термінів, правопис слів, транскрипція і словник• 4 аудіо-СО з діалогами та аудіорозмовним курсом
Топ 1000 слів. Французька
Кишеньковий довідник Французька мова - топ 1000 слів це:•1000 слів із реченнями-прикладами з повсякденного життя.•Клапан обкладинки призначений для прикриття слів.•Книга з транскрипцією, перекладом і додатковими підказками з французької мови.•Книга з рекомендаціями, як краще вивчити слова французькою мовою.
Click On is a five-level course consisting of five modules each for learners of English from complete beginner to intermediate level. In full colour, the course combines active English language learning with a variety of lively topics presented in themed units. Its well-organised syllabus promotes the gradual development of all four language skills needed by learners to communicate effectively in English. The cross-cultural approach of the course stimulates learners interest, focusing on topics carefully chosen to motivate. The Student?s Book and the Workbook for each level are designed to be covered in approximately 80 to 100 hours of classroom work. Key Features * five modules of two units each, per level (Click On Starter has got three modules) * realistic, stimulating di …
Challenges NEW 2 SB
Коммуникативный курс с современными и очень интересными текстами, статьями и разнообразными упражнениями, ориентированными на формирование языковых продуктивных навыков.Ученики достигают быстрого прогресса за счёт логически и чётко структурированного материала.Секции Sentence Builder, Word Builder и разнообразные Extra Activities, а также Help Boxes обеспечивают лёгкое изучение и употребление грамматического и лексического материала. Каждый раздел имеет необходимый компонент для определения пробелов в обучение, а также мониторинга приобретённых знаний в виде разнообразных тестов.
УСІ уроки. Усі уроки німецької мови у 8 кл (як друга іноземна). Нов.прогр. НМУ003
Методичний посібник пропонує конспекти уроків для 8-го класу відповідно до нової програми. Видання містить авторські розробки уроків, різноманітнізавдання для роботи в групах та парах, індивідуальні завдання, контрольні роботи в кінці вивчення теми, тексти для домашнього читання, семестрові контрольні роботи. У плані кожного уроку подано тексти для читання та аудіювання — на вибір учителя.У пригоді вчителям стане також календарне планування курсу.Для викладачів, методистів і студентів педагогічних навчальних закладів.
АНГЛ.мова 6 кл П-К до Несвіт (Укр)
АНГЛ.мова 6 кл П-К до Несвіт (Укр)
Англ.мова роб. зошит 7 кл. до підр. Несвіт (Укр) НОВИЙ
Робочий зошит (автор Ходаковська О. О.), укладений до підручника А. М. Несвіт «Англійська мова. 7 клас», відповідає чинній програмі з іноземних мов. Різноманітні завдання, призначені для більш детального опрацювання учнями навчального матеріалу на уроках і вдома, складені з урахуванням комунікативного підходу. Новітні світові тенденції вивчення іноземних мов втілені у мовному портфоліо (розміщене на сайті), яке дозволить учням самостійно здійснити контроль своїх навчальних досягнень, оцінити свою успішність і виявити прогалини у знаннях. У зошиті пропонуються також посилання на інтерактивні завдання, розміщені на сайті видавництва. Їх виконання сприятиме підсиленню інтересу учнів до вивчення іноземної мови.Для учнів загальноосвітніх навчальних закладів, учителів англійської мови.
Живая грамматика нем. языка. Уровень 1 без CD
Серия Живые книги:Простые объясненияНаглядные примерыУвлекательные заданияКлючи для самопроверки