Быстрый заказ книги

Иностранные языки

На странице:
Сортировать по:
Самовчитель французької мови. Практичний курс + CD
Систематизований інтенсивний курс сучасної французької мови Для початківців і тих, хто удосконалює знання з французької мови Для самостійного навчання і занять з викладачем Сучасна розмовна мова у повсякденному житті Детальне пояснення граматики, велика кількість вправ з ключами для самоконтроля Два аудіо-CD для постановки правильної вимови і сприйняття французької мови на слух Наявність малюнків, таблиць
215,00грн.
КЗКЗ Німецька мова 9 кл. (Укр) 12-річ
Комплексний зошит для контролю знань містить тематичні та семестрові контрольні, а також поточні перевірочні роботи з німецької мови для учнів 9 класів. Завдання побудовані на зразок зовнішнього незалежного оцінювання, що допоможе школярам навчатися працювати з тестовими технологіями. Видання також містить безкоштовний кольоровий додаток — підсумкову контрольну роботу в формі гри. Наприкінці книги подано тексти та діалоги для аудіювання. Для учнів загальноосвітніх шкіл і вчителів німецької мови.
18,00грн.
Access 2 is designed exclusively for students studying English at Elementary level. It follows the principles of the Council of Europe Common Framework of Reference Level A2.
165,00грн.
FCE Practice Tests Plus Student‘s Book without Key CD-Rom Audio CDs Pack
350,00грн.
Нім. мова. Роб. зошит 6(6) кл. Deutsch lernen ist super!
Зошит, укладений до підручника С. І. Сотникової, Г. В. Гоголєвої «Німецька мова. 6 клас. Deutsch lernen ist super!», містить різноманітні завдання, призначені для більш детального опрацювання учнями матеріалу підручника на уроках і вдома. Багато завдань спрямовані на формування навичок письма й аудіювання. Різноманітність і насиченість посібника уможливлює варіювання видів роботи на уроці й реалізацію індивідуального підходу до кожного учня. До зошита включено інтерактивні завдання, розміщені на сайті видавництва. Для учнів шостих класів загальноосвітніх шкіл і вчителів німецької мови.
35,00грн.
Англійська за 4 тижні. Інтенсивний курс англ. мови з компакт диском
Запропонований у посібнику інтенсивний курс англійської мови зацікавить не лише тих, хто починає її вивчати, а й тих, у кого виникла потреба швидко та ефективно відтворити в пам яті англійську лексику і повторити граматику. До посібника додається компакт-диск із записами всіх діалогів. Охороняється законом про авторське право. Жодна частина цього видання не може бути відтворена в будь-якому вигляді без дозволу автора чи видавництва.
99,00грн.
Мій конспект.Англійська мова 7 кл за підр. Карп’юк (2015) Нов. прогр.
Видання «Мій конспект» — це серія посібників, які ставлять за мету надати допомогу вчителеві в підготовці та проведенні уроку.Автор пропонує базову основу конспектів уроків англійської мови на відривних аркушах із використанням додаткових матеріалів та підручника О. Д. Карп юк (2015).Узявши за основу посібник, учитель може створити свій власний конспект уроку.Для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів.
50,00грн.
Англ.мова роб. зошит 8 кл. до підр. Карп юк (Укр) НОВА ПРОГРАМА
Робочий зошит, укладений до підручника О. Д. Карп юк Англійська мова. 8 клас, відповідає чинній програмі з іноземних мов. Різноманітні завдання, призначені для більш детального опрацювання учнями навчального матеріалу на уроках і вдома, складені з урахуванням комунікативного підходу. Новітні світові тенденції вивчення іноземних мов втілені у мовному портфоліо (розміщене на сайті), яке дозволить учням самостійно здійснити контроль своїх навчальних досягнень, оцінити свою успішність і виявити прогалини у знаннях. У зошиті пропонуються також посилання на інтерактивні завдання, розташовані на сайті видавництва. Їх виконання сприятиме підсиленню інтересу учнів до вивчення іноземної мови.Для учнів загальноосвітніх навчальних закладів, учителів англійської мови.
28,00грн.
5 кроків до успіху. Англійська мова. Читання
Данний посібник сформовано для учнів, які роблять перші кроки в оволодінні читанням англійською. Мета книжки - допомогти дитині опанувати низку важливих правил фонетики і надати їй можливість потренуватися в читанні.
24,50грн.
Англійська за 30 днів + CD
На основі реальних ситуацій повсякденного життя і цікавих місць їх дії Ви вивчите у ЗО уроках англійську мову, якою розмовляють у Лондоні та Манчестері, і навчитеся розуміти будь-якого англійця. • Теми охоплюють подорожі в поїзді, літаку, автомобілі, екскурсії по місту, похід на роботу в будні дні, похід по магазинах, на ринок за покупками, а також легкий флірт. • Уроки містять діалоги, переклади, граматичні пояснення, велику кількість вправ і словник. • Інформація з країнознавства допомагає краще розуміти країну і людей. • Книга супроводжується аудіо-CD, за допомогою якої можна швидко досягти успіхів
175,00грн.
Топ 1000 слів. Польська
Кишеньковий довідник Польська мова - топ 1000 слів це:•1000 слів із реченнями-прикладами з повсякденного життя.•Клапан обкладинки призначений для прикриття слів.•Книга з транскрипцією, перекладом і додатковими підказками з польської мови.•Книга з рекомендаціями, як краще вивчити слова польською мовою.
79,90грн.
First Friends 2 AB
Курс aнглийскoгo языкa с интeрeсными урoкaми, цифрoвыми рeсурсaми и пoлeзными дoпoлнитeльными мaтeриaлaми нa кaждoм урoвнe! Ключeвыe xaрaктeристики: Зaбaвныe, привлeкaющиe внимaниe мaлышeй гeрoи прeдстaвляют языкoвoй мaтeриaл в мoтивирующeм кoнтeкстe. Кaждый рaздeл чeткo структурирoвaн, oднa стрaницa рaссчитaнa нa oдин урoк, всe кoмпoнeнты oргaничнo связaны друг с другoм. Кaждый рaздeл сoдeржит стрaницы, пoсвящeнныe рaбoтe с прoизнoшeниeм. Рeбятa знaкoмятся сo звукaми чeрeз лeгкo зaпoминaющиeся пeсeнки. Прeдусмoтрeны рeгулярныe рaздeлы для пoвтoрeния, пoзвoляющиe учaщимся пeрсoнaлизирoвaть язык. В рeсурсный пaкeт для кaждoгo урoвня вxoдят рaбoчaя тeтрaдь, тeтрaдь для рaбoты с числaми, рeсурсный пaкeт для учитeля с пoстeрaми к истoриям из учeбникa, пoстeрoм с aлфaвитoм и флeшк …
199,00грн.
Click on Ukraine 2 Culture Clips
Learn more about the beautiful country of Ukraine, its glorious past and original culture and traditions with a special edition of one of the most popular coursebooks for teenagers Click On Ukraine Culture Clips. This booklet is very colorful, and each of its twelve units has skillfully developed communicative exercises, which is a characteristic feature of all the Express Publishing coursebooks.
54,90грн.
Експрес-курс. Англійська мова за 20 хвилин щодня - це самовчитель для початківців, складений за принципом систематичного опанування невеликих порцій знань. Швидко й ефективно навчає основам німецької мови та допомагає добре закріпити набуті вміння. Експрес-курс. Англійська мова за 20 хвилин кожен день містить: 32 розділи, поділені на 20-хвилинні уроки, що охоплюють лексику, практичні звороти, граматику, діалоги та вправи. Додатково 8 розділів на повторення, ключ із відповідями до всіх вправ, переклади діалогів, словничок, таблицю неправильних дієслів, пояснення принципів вимови. Аудіо-диск із записом всіх діалогів.
139,00грн.
ЗЗ, Англ. мова 6 кл. (Укр) до підр. Карп юк НОВИЙ
Зошит для контролю рівня знань містить тематичні та семестрові контрольні, а також поточні перевірочні роботи з англійської мови для учнів 6-х класів. До зошита включено завдання, побудовані на зразок зовнішнього незалежного оцінювання, що допоможе школярам навчатися працювати з тестами. На кольоровому вкладиші подано семестрові контрольні роботи з аудіювання. Для учнів загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів англійської мови.
25,00грн.
Нім. мова. Метод.матеріали для вчителя. CD 5 кл. Einfache(s)...
Диск містить: - методичні матеріали для вчителя до зошита з граматики (рекомендації щодо методів подання граматичних тем на уроках, ключі до вправ зошита, граматичні ігри до кожної теми, дидактичні матеріали для роздрукування й використання під час проведення ігор, презентації окремих граматичних тем, підсумкові вправи й ігри),- методичні матеріали для вчителя до зошита з аудіювання (скрипти й аудіозаписи текстів для аудіювання, ключі до вправ зошита, додатки з дидактичним матеріалом для роздрукування й використання на уроках),- методичні матеріали для вчителя до зошита з лексичними вправами (ключі до вправ зошита, лексичні ігри до кожної теми, додатки з дидактичним матеріалом для роздрукування й використання на уроках).
60,00грн.
Англійська мова 7 кл (у) Зошит з граматики
Английский язык Карпюк 7 класс грамматика Либра Терра является интегрированной составляющей НМК English 7, которая призвана расширить грамматический блок каждого урока учебника и предложить дополнительные упражнения и задания для тренировки грамматических явлений, которые рассматриваются.
32,90грн.
Живая грамматика англ. языка. Уровень 2
Серия Живые книги:Простые объясненияНаглядные примерыУвлекательные заданияКлючи для самопроверки
87,50грн.
Hallo, Freunde! ЗОШИТ з німец. мови 7(3) Укр.
  У робочому зошиті свідомо подається надлишкова кількість вправ і завдань, що дає можливість учителеві диференційовано підходити до учнів, варіювати обсяг матеріалу залежно від їхніх можливостей та рівня знань. Видання містить ігрові й творчі завдання, супроводжувані великою кількістю малюнків, а також кросворди, ребуси, проектні завдання.
35,00грн.
ЗЗ, Англ. мова 9 кл. (Укр) до підр. Карп юк
Зошит, складений до підручника О. Д. Карп юк, містить тематичні та семестрові контрольні, а також поточні перевірочні роботи з англійської мови для учнів 9 класів. Наприкінці книги подано тексти та діалоги для аудіювання. Посібник містить семестрові, тематичні контрольні та поточні перевірочні роботи як закритого, так і відкритого типів. Тести подані у двох абсолютно рівнозначних варіантах. Видання дозволить комплексно перевірити весь вивчений матеріал.  
20,00грн.

Акционное предложение