Быстрый заказ книги
Пн-Пт: 10.00-17.00
(095) 856 74 61
(068) 340 49 30
(093) 286 22 57
Книголенд, книжный интернет-магазин
Язык
укр / рус

Корзина

0 шт. - 0,00грн.
Личный кабинет

Иностранные языки

На странице:
Сортировать по:
Німецька мова. 5 клас. Зошит з лексичними вправами (Einfaches Vokabellernen)
НІМ. мова. ЗОШИТ з лексичними вправами 5 кл. Einfaches Vokabellernen (Укр)
Німецька мова. 9 кл. Зошит з граматики (Einfache Grammatik)
Зошит містить граматичний матеріал за темами, передбаченими програмою з іноземних мов, затвердженою Міністерством освіти і науки України, та різноманітні й цікаві завдання для відпрацювання вивченого.Призначений для більш детального опрацювання учнями матеріалу як на уроках, так і вдома.Для учнів закладів загальної середньої освіти і вчителів німецької мови.
Кейс-технології в початковій школі. Порадник для вчителя
У посібнику представлено досвід впровадження кейс-технології у навчання школярів початкової школи. Докладно розглянуто теоретичні засади кейс-методу та найрізноманітніший практичний матеріал, інтегровані кейс-уроки та фрагменти уроків за кейс-технологією для школярів 1-4 класів. Частина матеріалів запропонована для копіювання і використання учнями.
Reading &Writing робочий зошит з текстами для чит. та перекладу з дов. грам. матеріалом
Читати, перекладати та формувати свій перший словниковий запас — дуже важлива складова у процесі навчання. У цій книжці зібрано 30 простих текстів на різні побутові теми. Кожен текст проілюстровано в іронічному англійському стилі, що, сподіваємось, викликає у вас посмішку та бажання щось домалювати. Книжку можна використовувати й як робочий зошит з англійської мови. У ній також подано правила вимови звуків, вживання артиклів, використання прийменників та зручну таблицю часів.
Кн. для читання. Hallo, Freunde 8(4) кл
Книга для читання є складовою навчально-методичного комплекту до підручника німецької мови «H@llo, Freunde!» 8(4). Вона містить тексти, супроводжувані вправами і спрямовані на формування в учнів навичок читання — одного з основних видів мовленнєвої діяльності. Тексти і завдання складені таким чином, щоб активізувати пізнавально-когнітивні процеси, посилити мотивацію школярів до вивчення іноземної мови.Для учнів загальноосвітніх навчальних закладів, які вивчають німецьку мову як другу іноземну.
РЗ. Англійська мова. 8 кл. (до підр. А. М. Несвіт)
Робочий зошит, укладений до підручника А. М. Несвіт «Англійська мова. 8 клас», відповідає чинній програмі з іноземних мов для 8 класу закладів загальної середньої освіти з урахуванням останніх змін. Різноманітні завдання ґрунтуються на комунікативному підході й призначені для більш детального опрацювання учнями навчального матеріалу на уроках і вдома. Виконання інтерактивних вправ, посилання на які пропонуються в зошиті, сприятиме підвищенню інтересу школярів до вивчення англійської мови. У мовному портфоліо для самоконтролю навчальних досягнень втілені новітні світові тенденції мовної освіти.Для учнів закладів загальної середньої освіти, учителів англійської мови.
Німецька мова. 8 кл. Зошит з аудіювання. (Einfaches Horverstehen)
Зошит містить різноманітні вправи, спрямовані на формування й удосконалення навичок аудіювання — одного з основних видів мовленнєвої діяльності. Завдання носять випереджаючий характер, що є методично виправданим, оскільки відповідає реальному процесу оволодіння мовою. Весь матеріал посібника розподілений за трьома рівнями (А, В, С), які передбачають етап підготовки до аудіювання, власне аудіювання й етап перевірки розуміння змісту тексту. Весь матеріал дібрано з урахуванням вікових особливостей учнів, що сприятиме підвищенню зацікавленості школярів у вивченні німецької мови як засобу спілкування з однолітками.Для проведення аудіювання слід завантажити з сайта видавництва тексти, скориставшися спеціальним кодом, і роздрукувати їх.Для учнів 8 класів загальноосвітніх навчальних  …
Speakout NEW Starter WB
Speakout 2nd Edition is a comprehensive six-level general English course for adults that has been developed in association with BBC Worldwide and BBC Learning English. The course integrates authentic video from popular BBC programmes into every unit and builds the skills and knowledge learners need to express themselves confidently in a real English-speaking environment. The Speakout 2nd Edition Workbook contains a wide variety of practice exercises that review all the language areas covered in the Students‘ Book, Grammar, vocabulary and functional language exercises help to consolidate and extend new language Extra practice in reading, writing and listening extends learners‘ skills Regular review sections reinforce key language and allow learners to check their progress.
Французская грамота. Полный справочник для начинающих без CD
Французский справочник для начинающих содержит материал школьной программы по французскому языку для первых лет обучения,все правила чтения подаются в простой и доступной формеобъясняются знаки французской транскрипцииграмматика начального уровня в удобных таблицах и схемахдается вся необходимая лексикаприводятся примеры рассказов по всем школьным темам
РЗ. Німецька мова. 6(2) кл (до підр. Hallo, Freunde!)
Робочий зошит належить до навчально-методичного комплекту разом із підручником, тестовим зошитом, книгою для читання, методичним посібником для вчителів, аудіозаписами вправ і текстів для аудіювання, набором флеш-карток. Містить завдання для розвитку навичок письма й аудіювання, призначені для виконання як удома, так і в класі.Для учнів 6 класів загальноосвітніх шкіл, які вивчають німецьку мову як другу іноземну.
Спасатель. Английский язык в таблицах и схемах. 5-11 класс
СП Английский язык в опред,табл.и схем. 7-11 кл. (р) Спасатель
English, удосконалюємо англійську читаючи. Книга для читання С. П. Дугін (Основний курс)
У книзі зібрані основні теми англійської граматики, які викладено дуже коротко та зрозуміло. Єдине, що вам слід зробити, так це брати цю маленьку книжечку з собою, щоб при нагоді за одну-дві хвилини прочитати той чи інший невеличкий розділ.
РЗ. Англійська мова. 10 кл. (до підр. О. Д. Карпюк)
Робочий зошит, укладений до підручника О. Д. Карпюк «Англійська мова. 10 клас», відповідає чинній програмі з іноземних мов для 10 класу закладів загальної середньої освіти. Різноманітні завдання ґрунтуються на комунікативному підході й призначені для більш детального опрацювання учнями навчального матеріалу на уроках і вдома. Виконання інтерактивних вправ, посилання на які пропонуються в зошиті*, сприятиме підвищенню інтересу школярів до вивчення англійської мови. У мовному портфоліо для самоконтролю навчальних досягнень втілені новітні світові тенденції мовної освіти. Інтерактивні завдання й портфоліо розміщені на сайті interactive.ranok.com.ua. Для учнів закладів загальної середньої освіти, учителів англійської мови.
English World 2 WB
English World - новый, прекрасно иллюстрированный десятиуровневый курс современного английского языка, написанный авторами популярного УМК Way Ahead. English World сочетает лучшие традиции преподавания английского языка с инновационными методиками обучения английскому языку как иностранному. Для учащихся начальной школы.
Граматика англійської мови. Доступно і просто.
Цей посібник стане у нагоді всім, хто прагне вивчити граматику англійської мови. Матеріал викладено у стислій і доступній формі. Граматичні правила відпрацьовуються за допомогою вправ і тестів із використанням сучасної розмовної лексики.Книга призначена для учнів середніх і старших класів загальноосвітніх і спеціалізованих шкіл, абітурієнтів, а також усіх, хто прагне підвищити свій рівень володіння письмовою англійською мовою.
Польський супертренажер. Доконаний і недоконаний вид дієслів без CD
Цей тренажер допомогає навчитися правильно вживати у теперішньому часі дієслова, що мають особливий тип дієвідмінювання, часто з чергуванням голосних або приголосних у корені.У книжці також тренується формування за допомогою префіксів дієслів доконаного виду. Розуміння такого словотворення дасть змогу учням без проблем уживати простий майбутній час.Тренажер призначений для дітей і дорослих середнього ріня навчання. У ньому надається велика кількість різнотипних вправ, що дозволяє поступово позбутися проблем, з якими стикаються учні при вживанні складних дієслів на письмі та в мовленні.
Жива граматика англійської мови. Рівень 3 без CD
Виявляється, вивчення англійської граматики може бути захоплюючим і зовсім нескладним! Автори книжки «Жива граматика англійської мови» довели це, зумівши просто, доступно і, головне, цікаво подати як елементарні, так і більш складні граматичні конструкції англійської мови. Книжка наповнена різноманітними завданнями, які допоможуть дитині відчути англійську мову й навчать говорити нею просто і природно.Ми сподіваємося, що з книжками цієї серії в дітей ніколи не виникне страху перед іноземною мовою і прокинеться величезний інтерес до її вивчення.Видання також стане у пригоді дорослим, які хочуть покращити знання англійської граматики.Рекомендується як для самостійного навчання, так і для занять у групі.Видання є результатом багаторічної плідної роботи авторів з дітьми й доросли …
РЗ. Англійська мова. 7 кл. (до підр. А. М. Несвіт)
Робочий зошит (автор Ходаковська О. О.), укладений до підручника А. М. Несвіт «Англійська мова. 7 клас», відповідає чинній програмі з іноземних мов. Різноманітні завдання, призначені для більш детального опрацювання учнями навчального матеріалу на уроках і вдома, складені з урахуванням комунікативного підходу. Новітні світові тенденції вивчення іноземних мов втілені у мовному портфоліо (розміщене на сайті), яке дозволить учням самостійно здійснити контроль своїх навчальних досягнень, оцінити свою успішність і виявити прогалини у знаннях. У зошиті пропонуються також посилання на інтерактивні завдання, розміщені на сайті видавництва. Їх виконання сприятиме підсиленню інтересу учнів до вивчення іноземної мови.Для учнів загальноосвітніх навчальних закладів, учителів англійської мови.