Быстрый заказ книги

Иностранные языки

На странице:
Сортировать по:
АНГЛ. мова. Граматика. Let’s Learn Grammar (Укр) красн.
Посібник (автор Краєвська М.) містить правила англійської граматики, подані у наочній формі, вправи різних ступенів складності, що допоможуть відпрацювати й закріпити граматичний матеріал, і ключі для перевірки й самоконтролю. Видання укладено з урахуванн
Англійська мова 10 кл (у) Робочий зошит Карпюк (нов)
Робочий зошит є інтегрованою складовою навчально-методичного комплекту з англійської мови для 10 року навчання (рівня стандарту), створеного для старшої школи відповідно до нового Державного Стандарту базової та повної загальної середньої освіти та Програ
PONS Basisworterbuch. Deutsch als F
PONS Basisworterbuch. Deutsch als F
1000 АНГЛІЙСЬКИХ найкращих тем + СК (Укр)
Посібник містить англійські теми з паралельним перекладом українською мовою. Пропоновані тексти різноманітної тематики можна використовувати протягом навчального року й під час підготовки до іспитів з англійської мови, а також учні можуть користуватися ними як зразками, складаючи власні повідомлення.До книги додається скретч-картка для безкоштовного* доступу до додатка (аудіозаписів окремих тем, здійснених носіями англійської мови), розміщеного на сайті «Інтерактивне навчання. Видавництво “Ранок”».Для учнів 5—11 класів закладів загальної середньої освіти й викладачів англійської мови.
Hallo, Freunde! ЗОШИТ з німец. мови 8(4) Укр. НОВА ПРОГРАМА
Зошит, укладений до підручника «Німецька мова. 8 клас. H@llo, Freunde!», містить різноманітні завдання, призначені для більш детального опрацювання учнями матеріалу підручника на уроках і вдома. Багато завдань спрямовані на формування навичок письма й ауд
Hallo, Freunde! ЗОШИТ з німец. мови 5(1) Укр. ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
Робочий зошит належить до навчально-методичного комплекту разом із підручником, тестовим зошитом, книгою для вчителя, диском із аудіозаписами вправ і текстів для аудіювання, набором флеш-карток. Містить завдання на розвиток умінь писемного продукування й сприймання на слух, призначені для виконання як удома, так і в класі. До зошита включено інтерактивні завдання, розміщені на сайті видавництва*. Мовне портфоліо дозволить учням самостійно здійснити контроль своїх навчальних досягнень і виявити прогалини у знаннях.Для учнів 5 класів закладів загальної середньої освіти, які вивчають німецьку мову як другу іноземну, і вчителів німецької мови.
PONS Fachwortebuch Marktwirtschaft
Rund 7000 deutsche Stichworter mit uber 10000 Ubersetzungen und ca. 6800 Wendungen,Das moderne und handliche Nachschlagewerk von hochsfer Aktualitat,Begriffe aus Betriebs- und Volkswirtschaft, EDV und Recht,Besondere Berucksichtigung der Bereiche Management, Marketing, Bank-, Borsen- und Finanzwesen, Aubenhandel, Rechnungs und Steuerwesen,Wichtige Informationen zu Genus, Aspekt und Betonung,Kurze enzyklopadische Erlauterungen,Erstellt von einem erfahrenen Tetsm deutsch- und russischsprachiger Wirtschaftsfachleute, Ubersetzer und Sprachwissenschaftler,
Bingo! Книга для вчителя. Рівень 1 без CD
Цей посібник є складовою частиною першого рівня навчально-методичного комплекту «Bingo!» для навчання англійської мови учнів початкової школи, а також дітей дошкільного віку.
ЗЗ, Німец. мова до підр.Hallo,Freunde! 10(6) (Укр) Рівень стандарту. НОВА ПРОГРАМА
Тестовий зошит містить різнорівневі й різноманітні завдання для оцінювання навчальних досягнень учнів з німецької мови. Крім підсумкових тестів, до зошита включено семестроветестування з усіх видів мовленнєвої діяльності (зорового сприймання, сприймання на слух, усного й писемного продукування, усної й писемної взаємодії).Для учнів 10 класів закладів загальної середньої освіти й вчителів німецької мови.
Bingo! Книга для учня. Рівень 1 + CD
Перед вами 1-й рівень, призначений для дітей 5-7 років. У ньому є все для веселого і ненав’язливого розпочинання навчання англійської — цікавий сюжет, в який уміло вплетено програму навчання, рухливі ігри і фізкультхвилинки, пісеньки, чанти та віршики.«B
Hallo, Freunde! ЗОШИТ з німец. мови 10(6) Укр. Рівень стандарту. НОВА ПРОГРАМА
Зошит містить різноманітні завдання, призначені для більш детального опрацювання учнями матеріалу підручника на уроках і вдома. Багато завдань спрямовано на розвиток таких комунікативних умінь, як сприймання на слух, писемне продукування й писемна взаємодія. Різноманітність і насиченість посібника уможливлює варіювання видів роботи на уроці й реалізацію індивідуального підходу. Мовне портфоліо дозволить учням самостійно здійснити контроль своїх навчальних досягнень і виявити прогалини у знаннях. До зошита також включено інтерактивні завдання, розміщені на сайті видавництва*.Для учнів 10 класів закладів загальної середньої освіти, що вивчають німецьку мову як другу іноземну, і вчителів німецької мови.
Англійська мова 5 кл (у) Робочий зошит (Несвіт) нов
ЗЗ, Німец. мова до підр.Deutsch lernen ist super! 5(5) (Укр) ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
Тестовий зошит, укладений до підручника, містить різнорівневі завдання для оцінювання навчальних досягнень учнів з німецької мови. Крім підсумкових тестів, до зошита включеносеместрове тестування з усіх видів мовленнєвої діяльності (зорового сприймання, сприймання на слух, усного й писемного продукування, усної й писемної взаємодії).Для учнів 5 класів закладів загальної середньої освіти і вчителів німецької мови.
Bingo! Робочий зошит. Рівень 1 без CD
Цей робочий зошит є складовою частиною першого рівня навчально-методичного комплекту «Віпдо!» для навчання англійської мови учнів початкової школи, а також дітей дошкільного віку.
ЗЗ, Англ. мова 8 кл (Укр) до підр. Несвіт ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
Зошит для контролю рівня знань, укладений до підручника А. М. Несвіт «Англійська мова. 8 клас», відповідає чинній програмі з іноземних мов для 8 класу закладів загальної середньої освіти з урахуванням останніх змін. Він містить підсумкові та семестрові тестові роботи, а також експрес-тести з англійської мови для учнів 8 класів. До зошита включено завдання, побудовані на зразок зовнішнього незалежного оцінювання, що допоможе школярам навчатися працювати з тестами.Для учнів закладів загальної середньої освіти і вчителів англійської мови.
Smart Junior 3 SB
First Friends 1 Class Book Pack
ЗЗ, Німец. мова до підр.Deutsch lernen ist super! 10(10) (Укр)
Тестовий зошит, укладений до підручника, містить різнорівневі завдання для оцінювання навчальних досягнень учнів з німецької мови. Крім підсумкових тестів до зошита включено семестрове тестування з усіх видів мовленнєвої діяльності (зорового сприймання, сприймання на слух, усного й писемного продукування, усної й писемної взаємодії). Для учнів 10 класів закладів загальної середньої освіти і вчителів німецької мови.
Нім. мова. Флеш-картки 5(1) кл. до будь-якого підр. (Укр) ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
Упаковка ПВХ-папка з кнопкою (клапан 30 мм). Інструкція + 36 карток обертаються обкладинкою і вкладаються в папку. Картки підібрати за алфавітом цифрам (A-Z, 1-10).
Smart Junior 2 WB with CD CD-ROM
First Friends 1 Class Book Pack
АНГЛ. мова П-К 9 кл. до Карп юк (Укр) + СК НОВА ПРОГРАМА
Посібник являє собою плани-конспекти уроків англійської мови до підручника О. Д. Карп’юк для учнів 9-го класу. Побудований відповідно до чинної програми з англійської мови, затвердженої Міністерством освіти і науки України для закладів загальної середньої

Акционное предложение