Быстрый заказ книги

Иностранные языки

На странице:
Сортировать по:
КЗКЗ Англійська мова 11 кл. (Укр) Рівень стандарту НОВА 11-річ. шк.
Комплексний зошит для контролю знань містить тематичні та семестрові контрольні, а також поточні перевірочні роботи з англійської мови для учнів 11 класів. Завдання побудовані на зразок зовнішнього незалежного оцінювання, що допоможе школярам призвичаюватися працювати з тестовими технологіями. Видання також містить безкоштовний кольоровий додаток — підсумкову контрольну роботу в формі гри. Наприкінці книги подано тексти та діалоги для аудіювання. Для учнів загальноосвітніх шкіл і вчителів англійської мови.
Французька за 30 днів + CD
Цей цікавий курс французької мови не вимагає попередніх знань. По ньому можна вчитися всім бажаючим у будь-якому віці вдома або на курсах. Він ідеальний і для тих, хто хоче освіжити свої знання з французької мови. На основі реальних ситуацій повсякденного життя і цікавих місць їх дії Ви вивчите у ЗО уроках французьку мову, якою розмовляють у Парижі та Бордо, і навчитеся розуміти будь-якого француза. Теми охоплюють подорожі в поїзді, літаку, автомобілі, екскурсії по місту, похід на роботу в будні дні, похід по магазинах, на ринок за покупками, а також легкий флірт. Уроки містять діалоги, переклади, граматичні пояснення, велику кількість вправ і словник. Інформація з країнознавства допомагає краще розуміти країну і людей. Книга супроводжується аудіо-CD, за допомогою якої можна  …
Round Up NEW 6
Внимaниe! Книгa нa aнглийскoм языкe! New Round Up - сeрия пoсoбий пo грaммaтикe для шкoльникoв сeми урoвнeй слoжнoсти (oт нaчaльнoгo дo высoкoгo урoвня -beginner-upper intermediate), гдe систeмнoe изучeниe грaммaтики прeдстaвлeнo в увлeкaтeльнoй фoрмe. В пoсoбии New Round Up 6 вы нaйдeтe • крaсoчныe рaмки и тaблицы, чeткo прeдстaвляющиe грaммaтичeскиe прaвилa • вeликoлeпнo иллюстрирoвaнныe упрaжнeния, дeлaющиe изучeниe грaммaтики увлeкaтeльным зaнятиeм • зaдaния пo aудирoвaнию • зaдaния пo пeрeвoду с русскoгo языкa нa aнглийский • рaздeл English in Use (фрaзoвыe глaгoлы, слoвooбрaзoвaниe, пeрeфрaз и идиoмы) • рaздeл Exam Zones для пoдгoтoвки к EГЭ • CD-ROM с дoпoлнитeльными зaдaниями и зaдaниями для пoдгoтoвки к EГЭ • В Книгe для учитeля пoмeщeны ключи к упрaжнeниям и дoп …
УМК для детей, изучающих английский язык в основной школе. Направлен на постепенное формирование и развитие всех 4-х видов речевой деятельности. Серия состоит из 5 книг – Enterprise 1,2,3,plus,4. Рабочая тетрадь УМК Enterprise содержит множество заданий на чтение, письмо, говорение, грамматику, на отработку новой лексики. А книга для учителя – пошаговые рекомендации по ведению увлекательного занятие на базе данного пособия, включая ключи ко всем заданиям в учебнике и рабочей тетради. Компоненты: Student’s
Нім. мова. Роб. зошит 6(6) кл. Deutsch lernen ist super!
Зошит, укладений до підручника С. І. Сотникової, Г. В. Гоголєвої «Німецька мова. 6 клас. Deutsch lernen ist super!», містить різноманітні завдання, призначені для більш детального опрацювання учнями матеріалу підручника на уроках і вдома. Багато завдань спрямовані на формування навичок письма й аудіювання. Різноманітність і насиченість посібника уможливлює варіювання видів роботи на уроці й реалізацію індивідуального підходу до кожного учня. До зошита включено інтерактивні завдання, розміщені на сайті видавництва. Для учнів шостих класів загальноосвітніх шкіл і вчителів німецької мови.
Нім. мова. Роб. зошит 7(7) кл. Deutsch lernen ist super!
НОВА ПРОГРАМА - 2015 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
Усі уроки німецької мови 7 кл (як друга іноземна) НМУ002
Методичний посібник пропонує конспекти уроків для 7-го класу відповідно до нової програми. Видання містить авторські розробки різних типів уроків, проектної роботи, різноманітні завдання для роботи в групах та парах, індивідуальні завдання, схеми, таблиці, семестрові контрольні роботи. У посібнику можна знайти цікаві ігри, прислів я, приказки, загадки, скоромовки.У нагоді вчителям стане також календарне планування курсу.Для викладачів, методистів і студентів педагогічних навчальних закладів
Нім. мова. Метод.матеріали для вчителя. CD 6 кл. Einfache(s)...
Диск містить: - методичні матеріали для вчителя до зошита з граматики (рекомендації щодо методів подання граматичних тем на уроках, ключі до вправ зошита, граматичні ігри до кожної теми, дидактичні матеріали для роздрукування й використання під час проведення ігор, презентації окремих граматичних тем, підсумкові вправи й ігри),- методичні матеріали для вчителя до зошита з аудіювання (скрипти й аудіозаписи текстів для аудіювання, ключі до вправ зошита, додатки з дидактичним матеріалом для роздрукування й використання на уроках),- методичні матеріали для вчителя до зошита з лексичними вправами (ключі до вправ зошита, лексичні ігри до кожної теми, додатки з дидактичним матеріалом для роздрукування й використання на уроках). Автори Гоголєва Г.В., Бєлозьорова О.М., Корінь С.М.
Усі часи англійських дієслів
Кишеньковий довідник з граматики англійської мови надзвичайно зручний у використанні. Незважаючи на невеликий розмір, він охоплює такі питання: особливості утворення та вживання усіх чотирьох груп часів англійської мови, пасивний стан, узгодження часів, типи питань, а також містить таблицю найуживаніших неправильних дієслів.Призначений для широкого кола читачів, а передусім для тих, хто самостійно вивчає англійську мову або вдосконалює свої знання.
Французька грамота. Повний довідник для початківців без CD
Перед вами унікальний довідник з французької мови, який містить весь матеріал відповідно до шкільної програми для перших років навчання. Книжка допомагає систематизувати знання і дає відповіді на будь-які запитання, що виникають у дітей і дорослих на початкових етапах вивчення французької мови.У довіднику в простій і доступній формі викладаються усі правила читання і граматики, які передбачені шкільною програмою, пояснюється вимова французьких звуків, надається уся необхідна лексика та наводяться приклади розповідей за шкільними темами. Тематичний словник також містить багато корисних виразів, які навчають природного спілкування французькою мовою.Видання буде корисне також і дорослим, які почали вивчати французьку.
Без проблем! ПОЛЬСЬКА Високий рівень В2-С1
Третя книжка з серії «Польська без проблем!» містить лексичний і граматичний матеріал, що відповідає високому рівню володіння польською мовою (B2-C1).Видання складається з кількох тематичних розділів, ключів до вправ і словника. У кожному розділі є текст
Английский клуб. Алиса в стране чудес
В основу адаптации положена популярная детская сказочная повесть Льюиса Кэрролла о необычных приключениях маленькой девочки по имени Алиса в вымышленной Стране Чудес.Книга содержит постраничный комментарий, упражнения для отработки и закрепления навыков речевой деятельности, словарь и предназначена широкому кругу лиц, изучающих английский язык самостоятельно или под руководством преподавателя.
Польська мова Стислий курс граматики (укр)
Польська мова. Стислий курс граматики Пропонований посібник містить основні відомості про сучасну граматику польської мови. Інформація викладена стисло та доступно. Характеристика частин мови, таблиці відмінювання, багатий ілюстрований матеріал, а також орфографічні правила роблять книгу незамінною для тих, хто вивчає польську мову.
Іспанська за 30 днів + CD
Цей цікавий курс іспанської мови не вимагає попередніх знань. По ньому можна вчитися всім бажаючим у будь-якому віці вдома або на курсах. Він ідеальний і для тих, хто хоче освіжити свої знання з іспанської мови. На основі реальних ситуацій повсякденного життя і цікавих місць їх дії Ви вивчите у ЗО уроках іспанську мову, якою розмовляють у Мадриді та Севільї, і навчитеся розуміти будь-якого іспанця. Теми охоплюють подорожі в поїзді, літаку, автомобілі, екскурсії по місту, похід на роботу в будні дні, похід по магазинах, на ринок за покупками, а також легкий флірт. Уроки містять діалоги, переклади, граматичні пояснення, велику кількість вправ і словник. Інформація з країнознавства допомагає краще розуміти країну і людей. Книга супроводжується аудіо-CD, за допомогою якої можна ш …
400 наиболее употребляемых немецких идиом
Данное пособие включает 400 наиболее употребительных идиоматических выражений немецкого языка, которые сгруппированы по тематическому принципу. Употребление идиом проиллюстрировано примерами из классических и современных произведений немецких авторов, а также из современной прессы. Справочник адресован всем, кто изучает немецкий язык.
Експрес-курс. Англійська мова за 20 хвилин щодня - це самовчитель для початківців, складений за принципом систематичного опанування невеликих порцій знань. Швидко й ефективно навчає основам німецької мови та допомагає добре закріпити набуті вміння. Експрес-курс. Англійська мова за 20 хвилин кожен день містить: 32 розділи, поділені на 20-хвилинні уроки, що охоплюють лексику, практичні звороти, граматику, діалоги та вправи. Додатково 8 розділів на повторення, ключ із відповідями до всіх вправ, переклади діалогів, словничок, таблицю неправильних дієслів, пояснення принципів вимови. Аудіо-диск із записом всіх діалогів.
ЗЗ, Англ. мова 6 кл (Укр) до підр. Несвіт НОВИЙ
Зошит для контролю рівня знань містить тематичні та семестрові контрольні, а також поточні перевірочні роботи з англійської мови для учнів 6-х класів. До зошита включено завдання, побудовані на зразок зовнішнього незалежного оцінювання, що допоможе школярам навчатися працювати з тестами. На кольоровому вкладиші подано семестрові контрольні роботи з аудіювання. Для учнів загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів англійської мови.
Школьный французско-русский и русско-французский словарь
Словарь содержит около 16000 слов, встречающихся школьникам при проработке текстов учебников и вспомогательной литературы, а также необходимых при переводах с русского языка на французский
Іспанська мова за 4 тижні. Інтенсивний курс іспанської мови з компакт-диском
Запропонований у посібнику інтенсивний курс іспанської мови зацікавить не лише тих, хто починає її вивчати, а й тих, у кого виникла потреба швидко та ефективно відтворити в пам’яті іспанську лексику і повторити граматику. До посібника додається компакт-диск із записами всіх діалогів.