Быстрый заказ книги

Иностранные языки

На странице:
Сортировать по:
АНГЛІЙСЬКА МОВА СТИСЛИЙ КУРС граматики
Довідник містить матеріал за всіма розділами англійської граматики, ілюстрований прикладами, наочними таблицями та схемами. Від інших навчальних посібників видання відрізняється лаконічністю й доступністю викладу матеріалу, тому може використовуватися як початківцями, так і тими, хто хоче систематизувати й узагальнити вже вивчений матеріал. Особливо важлива інформація виділена кольоровими плашками зі знаком оклику. Для учнів 5—12 класів загальноосвітніх шкіл, незалежно від їхнього профілю, вчителів англійської мови та всіх, хто вивчає англійську.
49,90грн.
Школьный французско-русский и русско-французский словарь
Словарь содержит около 16000 слов, встречающихся школьникам при проработке текстов учебников и вспомогательной литературы, а также необходимых при переводах с русского языка на французский
96,90грн.
АНГЛ. мова. ЗОШИТ з лексичними вправами 7 кл. Easy Vocabulary (Укр)
Зошит містить лексичний матеріал за темами, передбаченими програмою з іноземних мов, затвердженою Міністерством освіти і науки України, та різноманітні й цікаві завдання для відпрацювання вивченого. Призначений для більш детального опрацювання учнями матеріалу як на уроках, так і вдома. Для учнів загальноосвітніх шкіл і вчителів англійської мови.
25,00грн.
Живая грамматика англ. языка. Уровень 2 без CD
Серия Живые книги:Простые объясненияНаглядные примерыУвлекательные заданияКлючи для самопроверки
87,50грн.
Живі слова англійської мови. Рівень 1 без CD
Не такі вже й рідкісні випадки, коли учень, який тривалий час старанно вивчав англійську мову в школі та вивчив достатню кількість англійських слів, словосполучень і речень, не може зв язно поговорити на жодну тему, не може розповісти нічого англійською за винятком заздалегідь зазубленої теми в стилі London is the capital....Посібник Живі фрази і діалоги англійської мови допоможе дитині не розгубитися при необхідності заговорити англійською на певну тематику, в ігровій формі запам ятати найуживаніші англійські фрази і зрозуміти, коли слід використати той або інший вираз, з тим щоб його без зусиль зрозумів носій англійської - будь то англієць, американець чи австралієць.
87,50грн.
АНГЛ. мова. ЗОШИТ з аудіювання 7 кл. Easy Listening (Укр)
Зошит містить різноманітні вправи, спрямовані на формування й удосконалення навичок аудіювання — одного з основних видів мовленнєвої діяльності. Завдання носять випереджаючий характер, що є методично виправданим, оскільки відповідає реальному процесу овол
25,00грн.
Английский клуб. Английские народные сказки (ДЧ)
Сборник включает одиннадцать английских народных сказок. Сюжеты сказок упрошены, но при этом, по возможности, сохранено образное и стилевое богатство английского языка народного фольклора. Тексты сказок сопровождаются постраничным комментарием, а также упражнениями, направленными на отработку лексики, грамматических структур, проверку понимания текста и развитие речевых навыков. В конце книги приводится словарь.Сборник адресован учащимся 4-6 классов средних школ, лицеев, гимназий, а также широкому кругу лиц, изучающих английский язык самостоятельно или под руководством преподавателя.
99,00грн.
Одразу говори англійською + CD
Усе необхідне для подорожі за 90 хвилин Новий прискорений курс з аудюдиском Просто слухайте, повторюйте та читайте. За 90 хвилин курсу вчимося розуміти та говорити англійською: 35 діалогів у найтиповіших життєвих ситуаціях: у магазині, в готелі, у лікаря та багато іншого на диску та в розмовнику. Для всіх, хто їде за кордон на відпочинок чи у справах. Хто знає мову, краще розуміє країну та п людей.
79,90грн.
Іспанська за 30 днів + CD
Цей цікавий курс іспанської мови не вимагає попередніх знань. По ньому можна вчитися всім бажаючим у будь-якому віці вдома або на курсах. Він ідеальний і для тих, хто хоче освіжити свої знання з іспанської мови. На основі реальних ситуацій повсякденного життя і цікавих місць їх дії Ви вивчите у ЗО уроках іспанську мову, якою розмовляють у Мадриді та Севільї, і навчитеся розуміти будь-якого іспанця. Теми охоплюють подорожі в поїзді, літаку, автомобілі, екскурсії по місту, похід на роботу в будні дні, похід по магазинах, на ринок за покупками, а також легкий флірт. Уроки містять діалоги, переклади, граматичні пояснення, велику кількість вправ і словник. Інформація з країнознавства допомагає краще розуміти країну і людей. Книга супроводжується аудіо-CD, за допомогою якої можна ш …
175,00грн.
Click On is a five-level course consisting of five modules each for learners of English from complete beginner to intermediate level. In full colour, the course combines active English language learning with a variety of lively topics presented in themed units. Its well-organised syllabus promotes the gradual development of all four language skills needed by learners to communicate effectively in English. The cross-cultural approach of the course stimulates learners interest, focusing on topics carefully chosen to motivate. The Student?s Book and the Workbook for each level are designed to be covered in approximately 80 to 100 hours of classroom work. Key Features * five modules of two units each, per level (Click On Starter has got three modules) * realistic, stimulating di …
295,00грн.
Новый учебник английского Fly High2, 2010 года от Pearson Longman. Он удобен для учителей и в полной мере учитывает потребности младших школьников. На его страницах детей ждут веселые истории о животных, песни, увлекательные игры. Все это делает занятия языком необычайно захватывающими и пробуждает интерес к активному общению на английском языке.
325,00грн.
Hallo, Freunde! ЗОШИТ з німец. мови 10(6) Укр. Академ. рів. Рівень стандарту
Робочий зошит, який входить до складу навчально-методичного комплексу, містить завдання різних типів та форм для вдосконалення основних мовних і мовленнєвих вмінь, насамперед навичок писемного мовлення й аудіювання. Може використовуватися як для роботи у класі, так і для самостійної роботи.Для учнів 10 класів загальноосвітніх навчальних закладів, які вивчають німецьку мову як другу іноземну за програмою рівня стандарту, академічного рівня (шостий рік навчання), затвердженою Міністерством освіти і науки України.
35,00грн.
Немецкая грамота. Полный справочник для начинающих
Німецький довідник для початківців містить весь матеріал з німецької мови, який проходять діти в загальноосвітній школі за перші роки навчання: усі правила читання пояснення вимови німецьких звуків граматичні таблиці та схеми з простими поясненнями тематичний словник корисні вирази, розмовні теми
94,90грн.
Англійська мова 7 кл (у) Метод. рекомендації
Пропоновані тексти для вдумливого читання містять лексичний матеріал широкого тематичного спектру, складені відповідно до вікових особливостей школярів і відповідають чинній програмі МОН України з англійської мови. Вони сприятимуть активізації лексичних та граматичних знань, навичок логічного мислення школярів.
30,90грн.
Усі часи англійських дієслів
Кишеньковий довідник з граматики англійської мови надзвичайно зручний у використанні. Незважаючи на невеликий розмір, він охоплює такі питання: особливості утворення та вживання усіх чотирьох груп часів англійської мови, пасивний стан, узгодження часів, типи питань, а також містить таблицю найуживаніших неправильних дієслів.Призначений для широкого кола читачів, а передусім для тих, хто самостійно вивчає англійську мову або вдосконалює свої знання.
27,50грн.
Французська грамота. Повний довідник для початківців
Перед вами унікальний довідник з французької мови, який містить весь матеріал відповідно до шкільної програми для перших років навчання. Книжка допомагає систематизувати знання і дає відповіді на будь-які запитання, що виникають у дітей і дорослих на початкових етапах вивчення французької мови.У довіднику в простій і доступній формі викладаються усі правила читання і граматики, які передбачені шкільною програмою, пояснюється вимова французьких звуків, надається уся необхідна лексика та наводяться приклади розповідей за шкільними темами. Тематичний словник також містить багато корисних виразів, які навчають природного спілкування французькою мовою.Видання буде корисне також і дорослим, які почали вивчати французьку.
94,90грн.
Англійська за кермом (4 аудіо CD+посібник)
Ідеальний аудіокурс для самостійного вивчення англійської мови За кермом автомобіля, на роботі або на дозвіллі ви зможете швидко й ефективно поглибити або відновити свої знання Шість уроків із захопливими діалогами, лексичний інтенсив і різноманітні вправи допоможуть без особливих зусиль запам ятати найуживаніші слова та вислови У посібнику: всі діалоги з перекладом українською мовою, лексика до уроків, вправи з ключами, короткий огляд граматики й словник Відповідає рівню А2 європейського мовного сертифікату Для початківців з деякими навичками та для тих, хто хотів би поглибити свої знання
225,00грн.
Сразу говори по-испански + CD
Курс длится 90 минут. Содержит 1000 важнейших слов, 100 самых употребляемых выражений, основы испанской грамматики, 35 диалогов в самых типичных жизненных ситуациях: в магазине, в гостинице, у врача и многое другое на диске и разговорнике.
79,90грн.
5000 примеров по англ. Future Simple
Дaннoe пoсoбиe пoлнoстью сooтвeтствуeт фeдeрaльнoму гoсудaрствeннoму oбрaзoвaтeльнoму стaндaрту (втoрoгo пoкoлeния). Сeрия 5000 примeрoв пo грaммaтикe aнглийскoгo языкa сoстoит из пяти книг: глaгoлы be, have, can, must, Present Simple (Present Indefinite), мeстoимeния. Кoнструкция There is There are, Present Continuous (Present Progressive), Future Simple (Future Indefinite). Кaждoe пoсoбиe сoдeржит пo 1000 примeрoв. Зaдaния oбeспeчивaют усвoeниe и зaкрeплeниe прaвил грaммaтики, кoтoрыe изучaются в шкoлe. Xaрaктeр упрaжнeний пoзвoляeт выпoлнять иx мaксимaльнo быстрo, чтo экoнoмит силы и врeмя учaщиxся и пoмoгaeт в кoрoткиe срoки дoбиться xoрoшeгo знaния грaммaтики. Пoсoбиe включaeт Стрaнички для рoдитeлeй, в кoтoрыx дaeтся Грaммaтичeский спрaвoчник и Ключи кo всeм зaдaниям. …
35,00грн.
Cool speaking Pre-intermediate level Вправи і завд. для розвитку мовлення.(синя)
Серія «Cool Games» складається з чотирьох книжок різного рівня складності, в яких представлені ігрові завдання лексичного, граматичного, комунікативного характеру, а також ігри-проекти, які допоможуть учневі удосконалювати набуті навички в ігровій формі. Навчальні посібники відповідають навчальному плану, а тематика і сфери спілкування — чинним програмам з іноземних мов. Даний посібник призначений для учнів молодших класів загальноосвітніх шкіл (четвертий-п ятий рік навчання).
16,90грн.