Быстрый заказ книги

Информатика

На странице:
Сортировать по:
Усі уроки інформатики. 6 клас.ИНУ1 ИНУ001
НОВА ПРОГРАМА !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
Інформатика 5 кл (у) Зошит для практичних робіт Морзе
Зошит для практичних робіт та проектної діяльності з інформатики. 5 клас.
ИНФОРМАТИКА Розробки уроків 11 кл. (Укр) Рівень стандарту НОВИЙ МК
ИНФОРМАТИКА Розробки уроків 11 кл. (Укр) Рівень стандарту НОВИЙ МК
Інформатика. БАЗИ ДАНИХ. Системи управління базами даних (укр)
 Інформатика. Бази даних. Системи управління базами даних. Microsoft Access. Зошит Пропонований посібник відповідає вимогам чинної програми курсу інформатики базового навчального рівня і покликаний допомогти учням при вивченні курсу інформатики за темою «Бази даних. Системи управління базами даних. Microsoft Access». Видання містить основні теоретичні відомості про бази даних, системи управління базами даних та інформаційно-пошукові системи, етапи проектування й створення баз даних і принципи роботи з ними на прикладі СУБД Microsoft Access, а також навчальні задачі та приклади їх розв’язування.  Посібник складається з основної частини (зошит-конспект) та двох додатків (зошит для практичних і самостійних робіт і методичні рекомендації для вчителя). Зошит-конспект містить завда …
Методичні рекомендації. Інформатика. 2-11 кл 2015 2016
Методичні рекомендації. Інформатика. 2-11 кл 2015 2016
Универсальный комплект 5 кл. Информатика (РУС) НОВАЯ ПРОГРАММА
Универсальный комплект 5 кл. Информатика (РУС) НОВАЯ ПРОГРАММА
КТП Інформатика 9 кл. (Укр) НОВА ПРОГРАМА
Запропонований календарно-тематичний план розроблено відповідно до навчальної програми з інформатики для 9 класу з урахуванням провідних ідей особистісно орієнтованого і компетентнісного підходів у навчанні.
Информатика. 10 кл. Розробки уроків. Рівень стандарту (Укр) НОВИЙ майстер-клас
Информатика. 10 кл. Розробки уроків. Рівень стандарту (Укр) НОВИЙ майстер-клас
Інформатика. ЕЛЕКТРОННІ ТАБЛИЦІ EXCEL (укр)
Електронні таблиці Microsoft Excel є найбільш часто використовуваним додатком інтегрованого пакету MS Office для розв’язання різноманітних завдань, так або інакше пов’язаних з обчисленнями і розрахунками. Пропонований посібник відповідає вимогам чинної програми курсу інформатики базового навчального рівня та покликаний допомогти учням при вивченні курсу інформатики за темою «Електронні таблиці».Призначено для учнів загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів.
ЕК Інформатика 5-6 кл (у)
ЕК Інформатика 5-6 кл (у)
Мій конспект.Інформатика.5 кл.(за підру. Н.В.Морзе, О.В.Барної,В.П.Вембер, О.Г.Кузьмівської)ИН36
Видання Мій конспект — це нова серія посібників, які ставлять за мету надати допомогу вчителю під час підготовки до уроку. Автор пропонує базову основу, використовуючи яку кожен учитель може створити власний конспект уроку.
Інформатика 9 кл. Підручник загальноосв. навч. закладів з навч. рос. мовою
Особенности учебника:- Актуализация знаний в начале каждого раздела - Примеры практического применения полученных знаний- Вопросы для самопроверки по каждой теме - Пошаговые описания практических работ - Энциклопедические страницыИнтернет-поддержка поз
ЕК Інформатика 10 кл (у) Рівень стандарту. Академ. рівень (12-річ-шк)
Інформатика. 10 клас (рівень стандарту, академічний рівень). Експрес-контроль Посібник складений відповідно до нових програм з інформатики для 10 класу (рівень стандарту, академічний рівень) і призначений для поточного контролю навчальних досягнень учнів. Видання містить 28 тестових робіт у двох варіантах. Кожна робота містить 6 завдань, правильне виконання яких оцінюється по 2 бали. Роботи 1-24 відповідають програмі рівня стандарту, роботи 1-28 (окрім 8-ї) - програмі академічного рівня. Призначено для учнів 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів та вчителів інформатики.
ЕК Інформатика 11 кл. (Укр) Академічний рівень
ЕК Інформатика 11 кл. (Укр) Академічний рівень
Інформатика. ТЕКСТОВИЙ редактор Microsoft Word (укр)
Інформатика. Текстовий редактор Microsoft Word. Зошит  Пропонований посібник відповідає вимогам чинної програми курсу інформатики базового навчального рівня і покликаний допомогти учням в ході вивчення курсу інформатики за темою «Текстовий редактор». Видання містить навчальний матеріал про системи опрацювання текстів, основні функції текстового редактора та правила роботи з ним, а також навчальні задачі та приклади їх розв’язування. Посібник складається з основної частини (зошит-конспект) та двох додатків (зошит для практичних і самостійних робіт і методичні рекомендації для вчителя).  Призначено для учнів загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів.
ЕК Информатика. 5-6 кл (р)
ЕК Информатика. 5-6 кл (р)
КОНСТРУКТОР уроку з CD Інформатика 5 кл. (Укр)
КОНСТРУКТОР уроку з CD Інформатика 5 кл. (Укр)
КТП Інформатика 8 кл. (Укр) НОВА ПРОГРАМА
Запропонований календарно-тематичний план розроблено відповідно до навчальної програми з інформатики для 8 класу з урахуванням провідних ідей особистісно орієнтованого і компетентнісного підходів у навчанні.У посібнику наведено предметні та ключові компетентності, що сформуються, протягом кожного уроку
Експресс-контроль Информатика 10 кл. (РУС) Уровень стандарта.Академический уровень.
Информатика. 10 класс (уровень стандарта, академический уровень). Экспресс-контроль Пособие составлено согласно новым программам по информатике для 10 класса (уровень стандарта, академический уровень) и предназначено для текущего контроля учебных достижений учащихся. Издание содержит 28 тестовых работ в двух вариантах. Каждая работа содержит 6 заданий, правильное выполнение которых оценивается по 2 балла. Работы 1-24 соответствуют программе уровня стандарта, работы 1-28 (кроме 8-й) - программе академического уровня. Предназначено для учащихся 10 класса общеобразовательных учебных заведений и учителей информатики.
Информатика, Курс за вибором. РЗ Основи візуального програмування. Зошит практ. роб (Укр)
Информатика: Курс за вибором. РЗ Основи візуального програмування. Зошит практ. роб (Укр)