Быстрый заказ книги

Информатика

На странице:
Сортировать по:
Інформатика 6 кл (у) Робочий зошит
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
Информатика. Алгоритмізація і програмування. Навч. посібник 5-7 кл. (Укр)
Навчальний посібник відповідає вимогам навчальної програми з інформатики та містить матеріали з алгоритмізації та програмування на базі навчального середовища програмування Scratch. Усі розділи видання є логічно завершеними самостійними модулями. Навчальний матеріал викладено доступною для учнів мовою та проілюстровано значною кількістю прикладів.Посібник призначений для учнів 5–7 класів загальноосвітніх навчальних закладів, учителів інформатики.За загальною редакцією академіка НАПН України, доктора технічних наук, професора В. Ю. Бикова
КЗКЗ Інформатика 10 кл. (Укр)
КЗКЗ Інформатика 10 кл. (Укр)
Информатика. Электронные таблицы EXCEL (РУС)
Электронные таблицы Microsoft Excel являются наиболее часто используемым приложением интегрованного пакета MS Office для решения разнообразных задач, так или иначе связанных с вычислениями и расчетами. Данное пособие отвечает требованиям действующей программы по курсу информатики базового учебного уровня и призвано помочь учащимся при изучении курса информатики по теме «Электронные таблицы».Пособие состоит из основной части (тетради-конспекта) и двух приложений (тетради для практических и самостоятельных работ и методических рекомендаций для учителя). Тетрадь-конспект содержит задания для работы над теоретическим материалом, примеры решения задач с пошаговым выполнением, практические задания для самостоятельной работы, вопросы для самоконтроля. Тетрадь для практических и само …
Майстер-клас Інформатика 6 кл (у) Нов. прог.
Майстер-клас Інформатика 6 кл (у) Нов. прог.
Усі уроки інформатики. 6 клас.ИНУ1 ИНУ001
НОВА ПРОГРАМА !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
Інформатика 5 кл (у) Зошит для практичних робіт Морзе
Зошит для практичних робіт та проектної діяльності з інформатики. 5 клас.
ИНФОРМАТИКА Розробки уроків 11 кл. (Укр) Рівень стандарту НОВИЙ МК
ИНФОРМАТИКА Розробки уроків 11 кл. (Укр) Рівень стандарту НОВИЙ МК
Информатика, Курс за вибором. Основи візуального програмування (укр) (35)
Информатика: Курс за вибором. Основи візуального програмування Пропонований навчальний посібник є складовою частиною навчально-методичного комплекту з основ візуального програмування, до складу якого також входять зошит для практичних робіт і методичні рекомендації для вчителів. Метою посібника є навчання основ сучасного програмування. Видання орієнтоване на старшокласників, які роблять перші кроки у візуальному програмуванні мовою Delphi.
Методичні рекомендації. Інформатика. 2-11 кл 2015 2016
Методичні рекомендації. Інформатика. 2-11 кл 2015 2016
Универсальный комплект 5 кл. Информатика (РУС) НОВАЯ ПРОГРАММА
Универсальный комплект 5 кл. Информатика (РУС) НОВАЯ ПРОГРАММА
КТП Інформатика 9 кл. (Укр) НОВА ПРОГРАМА
Запропонований календарно-тематичний план розроблено відповідно до навчальної програми з інформатики для 9 класу з урахуванням провідних ідей особистісно орієнтованого і компетентнісного підходів у навчанні.
Информатика. 10 кл. Розробки уроків. Рівень стандарту (Укр) НОВИЙ майстер-клас
Информатика. 10 кл. Розробки уроків. Рівень стандарту (Укр) НОВИЙ майстер-клас
Інформатика. БАЗИ ДАНИХ. Системи управління базами даних (укр)
 Інформатика. Бази даних. Системи управління базами даних. Microsoft Access. Зошит Пропонований посібник відповідає вимогам чинної програми курсу інформатики базового навчального рівня і покликаний допомогти учням при вивченні курсу інформатики за темою «Бази даних. Системи управління базами даних. Microsoft Access». Видання містить основні теоретичні відомості про бази даних, системи управління базами даних та інформаційно-пошукові системи, етапи проектування й створення баз даних і принципи роботи з ними на прикладі СУБД Microsoft Access, а також навчальні задачі та приклади їх розв’язування.  Посібник складається з основної частини (зошит-конспект) та двох додатків (зошит для практичних і самостійних робіт і методичні рекомендації для вчителя). Зошит-конспект містить завда …
ЕК Інформатика 5-6 кл (у)
ЕК Інформатика 5-6 кл (у)
Мій конспект.Інформатика.5 кл.(за підру. Н.В.Морзе, О.В.Барної,В.П.Вембер, О.Г.Кузьмівської)ИН36
Видання Мій конспект — це нова серія посібників, які ставлять за мету надати допомогу вчителю під час підготовки до уроку. Автор пропонує базову основу, використовуючи яку кожен учитель може створити власний конспект уроку.
Інформатика 9 кл. Підручник загальноосв. навч. закладів з навч. рос. мовою
Особенности учебника:- Актуализация знаний в начале каждого раздела - Примеры практического применения полученных знаний- Вопросы для самопроверки по каждой теме - Пошаговые описания практических работ - Энциклопедические страницыИнтернет-поддержка поз
ЕК Інформатика 11 кл. (Укр) Академічний рівень
ЕК Інформатика 11 кл. (Укр) Академічний рівень
Інформатика. ЕЛЕКТРОННІ ТАБЛИЦІ EXCEL (укр)
Електронні таблиці Microsoft Excel є найбільш часто використовуваним додатком інтегрованого пакету MS Office для розв’язання різноманітних завдань, так або інакше пов’язаних з обчисленнями і розрахунками. Пропонований посібник відповідає вимогам чинної програми курсу інформатики базового навчального рівня та покликаний допомогти учням при вивченні курсу інформатики за темою «Електронні таблиці».Призначено для учнів загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів.
ЕК Информатика. 5-6 кл (р)
ЕК Информатика. 5-6 кл (р)