Быстрый заказ книги

Художественная культура

На странице:
Сортировать по:
ХУДОЖНЯ КУЛЬТУРА ЄВРОПИ (Укр) Навч. посіб. для учнів вчителів
Художня культура України. Навчальний посібник для учнів старших класів та вчителів з художньої культури Художня культура України - унікальне явище світової культури, що в яскравій палітрі мистецьких видів, жанрів і форм втілює ментальні риси українського народу: емоційність, ліричність, героїзм, життєвий оптимізм, гумор, естетичне світосприйняття. Вивчення української художньої культури сприятиме узагальненню знань у царині народного і професійного мистецтва, здобутків минулого і сучасності. Видання містить: - відомості про видатні культурні надбання українського народу, - цікаві факти та пам ятки мистецтва України.
ХУДОЖНЯ КУЛЬТУРА СВІТУ (Укр) Навч. посіб. для учнів вчителів
Художня культура світу. Навчальний посібник для учнів старших класів та вчителів з художньої культури Кожна країна світу - унікальне культурне явище. І саме ця унікальність зумовлює надзвичайне багатство духовної спадщини людства, що складається з прекрасних творів мистецтва різних народів. Від Африки до Індії, від Японії до Америки - повсюди квітнуть яскраві квіти людського творчого генія. Видання містить: - статті про видатні культурні надбання різних народів світу, - цікаві факти з історії художньої культури різних народів світу.
ХУДОЖНЯ КУЛЬТУРА УКРАЇНИ (Укр) Навч. посіб. для учнів вчителів
Художня культура Європи. Навчальний посібник для учнів старших класів та вчителів з художньої культури Європа - осередок найвизначніших мистецьких відкриттів людства. Вона подарувала світові геніальних художників, композиторів, архітекторів, скульпторів, які стали ключовими особистостями цілих епох - від античності й до наших днів. Видання містить: - статті про видатні культурні надбання народів Європи, про відомих особистостей, чия творчість становить золотий фонд світової культури, - цікаві факти з історії художньої культури країн європейського регіону та списки додаткової літератури до кожної теми.