Быстрый заказ книги

Художественная культура

На странице:
Сортировать по:
Мамина пасочка. Великодні традиції та звичаї українців
Посібник «Мамина пасочка» спрямований на те, щоб дати можливість дітям дізнатись про великодні традиції та звичаї українців. Для вчителів початкових класів, вихователів груп продовженого дня, вихователів дитсадків, батьків і дітей молодшого шкільного віку.
Мій конспект.Художня культура. 11клас. Рівень-стандарт ОМ24
Посібник містить календарне планування, плани-конспекти 17 уроків, які складено згідно оновленої програми-2010 Міністерства освіти і науки України для 11-річної школи «Зарубіжна художня культура. 11 клас» (рівень стандарт).План-конспект кожного уроку розміщено на окремому відривному аркуші з полями для нотаток.Для вчителів художньої культури, студентів вищих навчальних закладів відповідного фаху.
Світова художня культура (Укр) Навч. посіб. для учнів вчителів
Світова художня культура (Укр) Навч. посіб. для учнів вчителів
ПК майстер-клас, ХУДОЖНЯ КУЛЬТУРА 10 кл. (Укр) тематичні розробки уроків. Рівень стандарту. Академ.
Художня культура. 10 клас (рівень стандарту, академічний рівень). Майстер-клас: Тематичне планування та розробки уроків У збірнику представлені кращі авторські розробки уроків з художньої культури для учнів 10 класу, написані провідними вчителями цього напряму з різних куточків України. Методичний посібник містить загальнометодичні підходи, типологію, класифікацію й докладні конспекти уроків, доповнені ілюстративним рядом, посиланнями на відповідні літературні та музичні твори, використання яких значно збагатить навчальний процес. Велику увагу у виданні приділено естетичній оцінці творів мистецтва, запропоновано достатню кількість завдань, що допомагають школярам навчитися визначати спадкоємність культур різних народів, що жили на території сучасної України, їх зв язок з куль …
Художня культура 10 кл. Конспекти уроків. Рівень стандарту + академ. ІНТЕРАКТИВНИЙ урок + ДИСК
Художня культура 10 кл. Конспекти уроків. Рівень стандарту + академ. ІНТЕРАКТИВНИЙ урок + ДИСК
Усі уроки художньої культури. 11 клас ОМ16
Видання містить календарне планування та структуровані розробки уроків із курсу «Художня культура» для 11-го класу, складені відповідно до чинної навчальної програми 2010 року з художньої культури для загальноосвітніх навчальних закладів. Поряд із традиційними уроками наведено значну кількість нетрадиційних форм проведення уроків (усний журнал, віртуальна екскурсія, ділова гра, уявна мандрівка та ін.).
Мій конспект.Художня культура.10 клас.(2-ге вид., перероблене відповідно до програми-2010) ОМ22
Мій конспект.Художня культура.10 клас.(2-ге вид., перероблене відповідно до програми-2010) ОМ22
Художня культура Роб. зошит 11 кл. (Укр) + тематичний контроль
 Художня культура. Робочий зошит та тематичний контроль 11 клас Робочий зошит з художньої культури містить цікаві перевірочні завдання, багатий ілюстративний ряд, мистецькі проекти для індивідуальної та колективної роботи, поради до виконання мистецьких проектів
ХУДОЖНЯ КУЛЬТУРА 10 кл. (Укр) Підручник. Рівень станд. + академ.
Художня культура. 10 клас. Рівень стандарту, академічний рівень. Підручник Підручник присвячений вивченню мистецької спадщини українського народу. Матеріал підручника викладений за хронологічним принципом й висвітлює основні періоди становлення культури України в часовому вимірі: давня - класична - сучасна. Вивчення художньої культури рідного краю сприяє глибшому пізнанню мистецьких народних традицій, вселяє гордість та талановитий багатонаціональний народ України.
ХУДОЖНЯ КУЛЬТУРА 10 кл. (Укр) РОБОЧИЙ ЗОШИТ Масол
Художня культура. 10 клас. Робочий зошит Зошит для 10 класу доповнює підручник Л. М. Масол, Н. Є. Миро польської та О. В. Гайдамаки і спрямований на розширення уявлень про розвиток художньої культури України від прадавніх часів, епохи античності й Київської Русі до кінця XX століття. Запитання, творчі завдання й ілюстративний матеріал дібрані таким чином, щоб з одного боку, зробити навчальний процес цікавішим та більш захопливим, а з іншого - краще зрозуміти унікальність культури українського народу. Окрім традиційних перевірочних завдань та запитань, зошит пропонує також завдання у формі головоломок і кросвордів. Кожна тема, освітлена в посібнику, завершується блоком тематичного контролю.
Художня культура 11 кл. Тематичні розробки (Укр) Рівень стандарту. НОВИЙ майстер-клас
Художня культура 11 кл. Тематичні розробки. Рівень стандарту. НОВИЙ майстер-клас Методичний посібник укладено відповідно до чинної програми для загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженої Міністерством освіти і науки України. Збірник містить кращі тематичні розробки уроків, корисний довідковий матеріал. Користуючись матеріалами посібника, учитель зможе в цікавій і доступній формі підготувати учнів до вирішення різноманітних творчих завдань. Видання рекомендовано педагогічним працівникам загальноосвітніх шкіл усіх рівнів. Посібник є збіркою авторських уроків кращих учителів з різних регіонів України. Видання укладене відповідно до тем програми «Художня культура 11 клас»
ХУДОЖНЯ КУЛЬТУРА ЄВРОПИ (Укр) Навч. посіб. для учнів вчителів
Художня культура України. Навчальний посібник для учнів старших класів та вчителів з художньої культури Художня культура України - унікальне явище світової культури, що в яскравій палітрі мистецьких видів, жанрів і форм втілює ментальні риси українського народу: емоційність, ліричність, героїзм, життєвий оптимізм, гумор, естетичне світосприйняття. Вивчення української художньої культури сприятиме узагальненню знань у царині народного і професійного мистецтва, здобутків минулого і сучасності. Видання містить: - відомості про видатні культурні надбання українського народу, - цікаві факти та пам ятки мистецтва України.
ХУДОЖНЯ КУЛЬТУРА СВІТУ (Укр) Навч. посіб. для учнів вчителів
Художня культура світу. Навчальний посібник для учнів старших класів та вчителів з художньої культури Кожна країна світу - унікальне культурне явище. І саме ця унікальність зумовлює надзвичайне багатство духовної спадщини людства, що складається з прекрасних творів мистецтва різних народів. Від Африки до Індії, від Японії до Америки - повсюди квітнуть яскраві квіти людського творчого генія. Видання містить: - статті про видатні культурні надбання різних народів світу, - цікаві факти з історії художньої культури різних народів світу.
ХУДОЖНЯ КУЛЬТУРА УКРАЇНИ (Укр) Навч. посіб. для учнів вчителів
Художня культура Європи. Навчальний посібник для учнів старших класів та вчителів з художньої культури Європа - осередок найвизначніших мистецьких відкриттів людства. Вона подарувала світові геніальних художників, композиторів, архітекторів, скульпторів, які стали ключовими особистостями цілих епох - від античності й до наших днів. Видання містить: - статті про видатні культурні надбання народів Європи, про відомих особистостей, чия творчість становить золотий фонд світової культури, - цікаві факти з історії художньої культури країн європейського регіону та списки додаткової літератури до кожної теми.

Акционное предложение