Быстрый заказ книги

Художественная культура

На странице:
Сортировать по:
ХУДОЖНЯ КУЛЬТУРА ЄВРОПИ (Укр) Навч. посіб. для учнів вчителів
Художня культура України. Навчальний посібник для учнів старших класів та вчителів з художньої культури Художня культура України - унікальне явище світової культури, що в яскравій палітрі мистецьких видів, жанрів і форм втілює ментальні риси українського народу: емоційність, ліричність, героїзм, життєвий оптимізм, гумор, естетичне світосприйняття. Вивчення української художньої культури сприятиме узагальненню знань у царині народного і професійного мистецтва, здобутків минулого і сучасності. Видання містить: - відомості про видатні культурні надбання українського народу, - цікаві факти та пам ятки мистецтва України.
ХУДОЖНЯ КУЛЬТУРА СВІТУ (Укр) Навч. посіб. для учнів вчителів
Художня культура світу. Навчальний посібник для учнів старших класів та вчителів з художньої культури Кожна країна світу - унікальне культурне явище. І саме ця унікальність зумовлює надзвичайне багатство духовної спадщини людства, що складається з прекрасних творів мистецтва різних народів. Від Африки до Індії, від Японії до Америки - повсюди квітнуть яскраві квіти людського творчого генія. Видання містить: - статті про видатні культурні надбання різних народів світу, - цікаві факти з історії художньої культури різних народів світу.
ХУДОЖНЯ КУЛЬТУРА УКРАЇНИ (Укр) Навч. посіб. для учнів вчителів
Художня культура Європи. Навчальний посібник для учнів старших класів та вчителів з художньої культури Європа - осередок найвизначніших мистецьких відкриттів людства. Вона подарувала світові геніальних художників, композиторів, архітекторів, скульпторів, які стали ключовими особистостями цілих епох - від античності й до наших днів. Видання містить: - статті про видатні культурні надбання народів Європи, про відомих особистостей, чия творчість становить золотий фонд світової культури, - цікаві факти з історії художньої культури країн європейського регіону та списки додаткової літератури до кожної теми.
Мамина пасочка. Великодні традиції та звичаї українців
Посібник «Мамина пасочка» спрямований на те, щоб дати можливість дітям дізнатись про великодні традиції та звичаї українців. Для вчителів початкових класів, вихователів груп продовженого дня, вихователів дитсадків, батьків і дітей молодшого шкільного віку.
Світова художня культура (Укр) Навч. посіб. для учнів вчителів
Світова художня культура (Укр) Навч. посіб. для учнів вчителів