Быстрый заказ книги

Химия

На странице:
Сортировать по:
Шкільні таблиці. Хімія. 7-9 кл. (Укр)
Шкільні таблиці. Хімія. 7-9 кл. (Укр)
Контроль навч. досягнень. Хімія 8 кл. (Укр) ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
Зошит призначений для перевірки знань восьмикласників з хімії. Він укладений відповідно до чинної програми Міністерства освіти і науки України. Посібник містить різні форми контролю: залікові роботи з певної теми, тестові й самостійні роби та роботи для бліцконтролю знань.Підготуватися до контрольних робіт можна в онлайн-режимі на сайті interactive.ranok.com.ua, де розміщені тренувальні завдання.Видання призначене для учнів 8 класів загальноосвітніх шкіл.
Мій конспект. Хімія. 9 кл. До підр. Гранкіна Т.М. УЧЧ036
Мій конспект. Хімія. 9 кл. До підр. Гранкіна Т.М. УЧЧ036
Таблица Менделеева Таблица растворимости А4
Ламинированный лист формата А4, на одной стороне которого размещена таблица Менделеева, а на другой - таблица растворимости, пригодится учащимся при изучении курса химии.
Хімія. Зошит. 10 кл. для хім. експ. та розрах. задач (Григорович, Черевань) Рівень стандарту. НОВА П
Посібник містить розробки лабораторних і демонстраційних дослідів, практичної роботи, розрахункові задачі та теоретичний матеріал для їх розв’язання.Електронний додаток до зошита містить відеоролики демонстраційних та лабораторних дослідів.Правила безпеки під час виконання хімічних дослідів та деякі роботи супроводжуються відеоматеріалами, котрі допоможуть краще організувати навчальний процес.Призначений для учнів 10 класів закладів загальної середньої освіти, які вивчають хімію за рівнем стандарту.
Хімія. Зошит. 11 кл. для л п.роб. (Черевань) + додат. Академічний рівень
Хімія. 11 клас: Зошит для лабораторних дослідів і практичних робіт (академічний рівень) Посібник містить лабораторні досліди і практичні роботи, передбачені чинною програмою академічного рівня. У вкладиші, що виймається з основного зошита, розміщено самостійні та контрольні роботи. Зошит призначений для учнів 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
Хімія. Зошит. 9 кл. для л п.роб. (Григорович, Черевань) + додат. НОВА ПРОГРАМА
Хімія. Зошит. 9 кл. для л п.роб. (Григорович, Черевань) + додат. НОВА ПРОГРАМА
Школьные таблицы. Химия 7-9 кл. (РУС)
Школьные таблицы. Химия 7-9 кл. (РУС)
Тестовий контроль результатів навч. ХІМІЯ 10 кл Рівень стандарту ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА+лаб.і
Тестовий контроль знань. 10 клас. Хімія. Лабораторні досліди і практичні роботи. Оновлена програма
Тестовий контроль результатів навчання. ХІМІЯ 7 кл +Тематичний контроль і практ. роботи
Зі змінами до оновленої в 2017 р. програми з хімії для ЗНЗ. У двох варіантах. Тематичний контроль і практичні роботи 64 ст.
Мій конспект. Хімія. 8 кл. ПХМ002
Посібник відповідає чинній програмі і містить конспекти 60 уроків, зразки котрольних та самостійних робіт, а также практичні роботи й лабораторні досліди.Автор пропонує цікаві та різноманітні формі й методи проведення уроків.Конспекти уроків розміщені на окремих аркушах. Вільне місце передбачено для фіксації власних записів учителя, що дає змогу зробити розробку авторською.Завдання, схеми, таблиці можливо розмножити та використовувати як роздавальний матеріал.Рекомендований для вчителів середніх шкіл, ліцеїв, гімназій.
Хімія. Зошит 9 кл. для л п.роб. (Григорович, Черевань) + додат. НОВА ПРОГРАМА+QR-код
Посібник містить лабораторні досліди і практичні роботи, передбачені чинною програмою з хімії для загальноосвітніх навчальних закладів. У зошиті наведено класичний варіант проведення робіт.Правила безпеки під час виконання хімічних дослідів та деякі роботи супроводжуються відеоматеріалами, котрі допоможуть краще організувати навчальний процес.Призначений для учнів 9 класів закладів загальної середньої освіти.
Тестовий контроль знань. ХІМІЯ 8 кл ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА+Тематичний контроль і практичні роботи
Тестовий контроль знань. ХІМІЯ 8 кл ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА+Тематичний контроль і практичні роботи
Хімічні елементи в організмі людини ПХ47
Хімічні елементи в організмі людини ПХ47
Мій конспект. Хімія 7 кл (у) ПХМ001
НОВА ПРОГРАМА - 2015 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
Хімія.10 кл зошит для лаб. дослідів і практ. робіт. Рівень стандарт ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
Зошит для лабораторних дослідів і практичних робіт. Рівень стандарт. Хімія 10 клас.
Міні-підручник. Неорганічна хімія (Таблиця Мендєлєєва)
Міні-підручник. Неорганічна хімія (Таблиця Мендєлєєва)
Марковання хімічних речовин та хімічної продукції. Навчальний посібник
У навчальному посібнику представлено сучасні підходи до позначення небезпеки та марковання хімічних речовин і хімічної продукції згідно з Узгодженою на глобальному рівні системою класифікації та марковання хімічної продукції (Globally Harmonized System of Classification and Labelling of Chemicals – GHS) та відповідно до ДСТУ ГОСТ 31340:2009 “Попереджувальне марковання хімічної продукції. Загальні вимоги”.Для вчителів, учнів загальноосвітніх навчальних закладів, абітурієнтів.
Тестовий контроль результатів навчання. ХІМІЯ 8 кл +Тематичний контроль і практ. роботи
Зі змінами до оновленої в 2017 р. програми з хімії для ЗНЗ. У двох варіантах. Тематичний контроль і практичні роботи 64 ст.
Тест-контроль з хімії 7 кл
Тест-контроль. Хімія 7 клас + лабораторні та практичні роботи. Схвалено МОН України.