Быстрый заказ книги
Пн-Пт: 10.00-17.00
(095) 856 74 61
(068) 340 49 30
(093) 286 22 57
Книголенд, книжный интернет-магазин
Язык
укр / рус

Корзина

0 шт. - 0,00грн.
Личный кабинет

Химия

На странице:
Сортировать по:
Хімія. 9 клас. Зошит для лабораторних дослідів і практичних робіт
Посібник містить лабораторні досліди і практичні роботи, передбачені чинною програмою з хімії для загальноосвітніх навчальних закладів. У зошиті наведено класичний варіант проведення робіт. У додатку розміщено розробки домашніх експериментів та матеріали, що стануть у пригоді під час підготовки до практичних робіт. Призначений для учнів 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
Хімія (рівень стандарту). 10 клас. Зошит для хімічних експериментів та розрахункових задач
Посібник містить розробки лабораторних і демонстраційних дослідів, практичної роботи, а також розрахункові задачі та теоретичний матеріал для їх розв’язання. Електронний додаток до зошита містить відеоролики демонстраційних та лабораторних дослідів.Призначений для учнів 10 класів закладів загальної середньої освіти, які вивчають хімію за рівнем стандарту.
Хімія. 11 клас
Посібник відповідає чинній програмі і містить конспекти усіх уроків, зразки контрольних та самостійних робіт, а також практичні роботи і лабораторні досліди. Приділяєтеся увага компетентністному підходу до навчання, розроблені наскрізні навчальні лінії. Автор пропонує цікаві та різноманітні формі й методи проведення уроків. Вільне місце на сторінках передбачено для власних записів учителя, що дає змогу зробити розробку авторською. Рекомендується учителям загальноосвітніх шкіл, гімназій та ліцеїв.
Химия. Тетр. 11 кл. для лп. раб. Черевань Академический уровень
Пособие содержит лабораторные и практические работы, предусмотренные действующей программой по химии академического уровня для 11 клаcсов. Во вкладыше, который отделяется от основной тетради, размещены самостоятельные и контрольные работы.Тетрадь предназначена для учащихся 11 классов общеобразовательных учебных заведений.
Л1107У, Хімія.11 кл зошит для лаб. дослідів і практ. робіт. Рівень стандарт ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА , 3
Хімія.11 кл зошит для лаб. дослідів і практ. робіт. Рівень стандарт ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
Хімія. 7 клас. Зошит для лабораторних дослідів і практичних робіт.
Зошит відповідає чинній програмі з хімії для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів з урахуванням останніх змін. Посібник містить лабораторні досліди і практичні роботи, передбачені програмою. У зошиті наведений класичний варіант проведення робіт. У додатку розміщені розробки домашніх експериментів та матеріали, що стануть у пригоді під час підготовки до практичних робіт.Правила безпеки під час виконання хімічних дослідів та деякі роботи супроводжуються відеоматеріалами, котрі допоможуть краще організувати навчальний процес.Призначений для учнів 7 класів закладів загальної середньої освіти.
Хімія. 11 клас (профільний рівень). Зошит для лабораторних дослідів і практичних робіт.
Хімія (профільний рівень). 11 клас. Зошит для практичних робіт
Посібник містить практичні роботи, виконання яких передбачене чинною програмою з хімії для 10 класів профільного рівня. У додатку, що відділяється від основного зошита, розміщено лабораторні досліди, передбачені програмою. Призначений для учнів 11 класів закладів загальної середньої освіти, які навчаються за програмою профільного рівня, та вчителів хімії.
Химия. 8 класс. Тетрадь для лабораторных опытов и практических работ
Тетрадь отвечает действующей программе по химии для 8 класса общеобразовательных учебных заведений с учетом последних изменений. Пособие содержит разработки лабораторных опытов и практических работ, предусмотренных программой. В тетради приведен классичес
Хімія 8 кл (у) Зошит для контрольних і практичних робіт
“Будинок для їжачка” – рiвень Starter. Серiя “Читаю англiйською” розрахована на учнів, які вивчають англійську мову з першого по одинадцятий клас. Вся серія містить адаптований текст, ілюстрації, англо-український словник, вправи для перевірки розуміння прочитаного. Саме тому посібники серії “Читаю англiйською” рекомендуеться учням загальноосвiтнiх шкiл, гiмназiй, лiцеїв, а також усiм, хто вивчае або вдосконалюе свої знання з англiйської мови.
Химия в определениях, таблицах и схемах. 7-11 классы. Спасатель
СП Химия в опред. таблицах и схемах 7-11 (РУС) НОВЫЙ
ХІМІЯ П-К 11 кл. Академічний рівень. НОВИЙ майстер-клас
Хімія П-К 11 кл. (Укр) Академічний рівень. НОВИЙ майстер-клас
Хімія. 10-11. Задачик із помічником
Посібник укладено відповідно до чинної програми з хімії для 10–11 класів закладів загальної середньої освіти і може бути використаний у комплекті з будь-яким підручником. У збірнику подано всі типи розрахункових задач, що передбачені навчальною програмою. До кожного типу задач наведено теоретичний мінімум та приклади розв’язання задач із поясненнями. Для самостійного розв’язування запропоновано велику кількість типових задач та задач підвищеної складності. У кінці посібника подано відповіді.Посібник може бути використаний для роботи на уроці, виконання домашніх завдань, самостійної перевірки знань, підготовки до контрольних робіт.Призначений для учнів 10–11 класів та вчителів хімії.
Хiмiя у визначеннях, таблицях, схемах. 7-11 клас. Рятівник
СП Хімія у визн.,табл.,схемах 7-11 кл. (Укр) НОВИЙ
Химия. 9 класс. Тетрадь для лабораторных опытов и практических работ
Химия.Тетр. 9 кл. для л п.раб. (РУС) (Григорович, Черевань)+прил. ОБНОВЛЕННАЯ ПРОГРАММА
Химия. 7 класс. Тетрадь для лабораторных опытов и практических работ.
Тетрадь соответствует действующей программе по химии для 7 класса общеобразовательных учебных заведений с учетом последних изменений. Пособие содержит лабораторные опыты и практические работы, предусмотренные программой. В тетради приведен классический вариант проведения работ.В приложении представлены разработки домашних экспериментов и материалы, которые пригодятся при подготовке к практическим работам.Предназначен для учащихся 7 классов общеобразовательных учебных заведений.
Хімія (рівень стандарту). 10 клас. Зошит для хімічних експериментів та розрахункових задач
Посібник містить розробки лабораторних і демонстраційних дослідів, практичної роботи, а також розрахункові задачі та теоретичний матеріал для їх розв’язання. Електронний додаток до зошита містить відеоролики демонстраційних та лабораторних дослідів.Призначений для учнів 10 класів закладів загальної середньої освіти, які вивчають хімію за рівнем стандарту.
Хімія. 7 клас. Розробки уроків. До підручника О.В.Григоровича
ХІМІЯ П-К 7 кл. (Укр) Сучасний майстер-клас Нов. прогр.
Хімія. Збірник завдань. 10–11 кл.
Збірник складається з двох частин. Він містить задачі и завдання відповідно діючий програмі для 10–11 класів. У першій частині багато однотипних завдань, які можна використовувати при поясненнях та для контролю знань різного рівня. Є рішення з поясненням кожного типа задач, а також завдання для перевірки теоретичних знань за кожною темою.
Зошит для контролю навчальних досягнень учнів. Хімія. 8 клас
Зошит призначений для перевірки знань восьмикласників з хімії. Він укладений відповідно до чинної програми Міністерства освіти і науки України. Посібник містить різні форми контролю, залікові роботи з певної теми, тестові й самостійні роби та роботи для бліцконтролю знань.Підготуватися до контрольних робіт можна в онлайн-режимі на сайті interactive.ranok.com.ua, де розміщені тренувальні завдання.Видання призначене для учнів 8 класів загальноосвітніх шкіл.