Быстрый заказ книги

Химия

На странице:
Сортировать по:
Контроль учеб. достижений. Химия 9 кл. (РУС) Нов. прогр.
Предлагаемое пособие предназначено для проверки знаний учащихся 9 класса по химии. Оно составлено в соответствии с действующей программой Министерства образования и науки Украины. Пособие содержит различные формы контроля: зачетные тематические работы, а
Довідник у таблицях. Хімія. 7–11 кл
Довідник допоможе учням 7–11 класів систематизувати й поглибити знання з хімії. Усі відомості з відповідних шкільних дисциплін подані в доступній, стислій і наочній формі — у вигляді зручних таблиць. Видання містять правила й визначення, що супроводжуються зрозумілими прикладами. Довідники дозволять швидко та якісно підготуватися до самостійних і контрольних робіт, ДПА та ЗНО.
Тестовий контроль результатів навчання. ХІМІЯ 8 кл +Тематичний контроль і практ. роботи
Зі змінами до оновленої в 2017 р. програми з хімії для ЗНЗ. У двох варіантах. Тематичний контроль і практичні роботи 64 ст.
Контроль навч. досягнень. Хімія 8 кл. (Укр) Нов. прогр.
Зошит призначений для перевірки знань восьмикласників з хімії. Він укладений відповідно до чинної програми Міністерства освіти і науки України. Посібник містить різні форми контролю: залікові роботи з певної теми, тестові й самостійні роби та роботи для бліцконтролю знань.. Підготуватися до контрольних робіт можна в онлайн-режимі на сайті interactive.ranok.com.ua, де розміщені тренувальні завдання. Видання призначене для учнів 8 класів загальноосвітніх шкіл.
СП Химия в опред. таблицах и схемах 7-11 (РУС) НОВЫЙ
СП Химия в опред. таблицах и схемах 7-11 (РУС) НОВЫЙ
Хімія. 7 кл (у) Зошит для контролю навч. досягнень учнів (у)
Хімія. 7 кл (у) Зошит для контролю навч. досягнень учнів (у)
Мій конспект. Хімія 10 кл. До програми. ПХМ005
Цей посібник містить конспекти 54 уроків для 10 класу за оновленою програмою (редакція 2017 року, рівень стандарт), зразки контрольних та самостійних робіт, практичні роботи і лабораторні досліди, а також календарне планування. В розробках уроків урахований компетентнісний підхід до навчання.Конспекти уроків розміщені на окремих аркушах. Вільне місце передбачено для власних записів учителя, що дає змогу зробити розробку авторською. Використання посібника заощадить час для підготовки до уроків, дасть можливість використати його для творчої діяльності, формування власного педагогічного стилю викладання.Рекомендується для вчителів середніх шкіл, ліцеїв, гімназій.
Контроль навч. досягнень. Хімія 10 кл. Рівень стандарту (Укр) НОВА ПРОГРАМА
Зошит укладений відповідно до чинної програми Міністерства освіти і науки України. Зошит містить завдання для поточного та тематичного оцінювання результатів навчання.Підготуватися до тематичного оцінювання можна в онлайн-режимі на сайті interactive.ranok.com.ua, де розміщені тренувальні завдання.Видання призначене для учнів 10 класів закладів загальної середньої освіти.
Інтелектуальне змагання Слабка ланка Хімія, Фізика
Книга запрошує до участі у захопливій інтелектуальній грі, що стане цікавим різновидом проведення дозвілля школярів.Дібрані запитання та відповіді стосуються хімії та фізики.Для старшокласників, учителів хімії та фізики, організаторів учнівського дозвілля та усіх, хто полюбляє інтелектуальні ігри.
Тестовий контроль результатів навчання. ХІМІЯ 9 кл +Тематичний контроль і практичні роботи
Посібник Тестовий контроль забезпечить дієвість навчальної, розвивальної та виховної функцій контролю знань, умінь, навичок учнів.2 варіанти самостійних робіт.6 варіантів тестів.
УСІ уроки. Усі уроки хімії. 8 кл. ПХУ002
Методичний посібник містить усі розробки уроків хімії для 8 класу відповідно до нової програми. В основу покладена інтегральна технологія навчання. Посібник містить теоретичний і дидактичній матеріал до уроків, розробки перевірочних, контрольних і практичних робіт, а також календарне планування. До методичного посібника додається диск із презентаціями до уроків.Рекомендовано вчителям загальноосвітніх шкіл, гімназій та ліцеїв, спеціалізованих професійних закладів.
Химия.Тетр. 7 кл. для л п.раб. (РУС) (Черевань И.И.) под ред.Григоровича+приложение+QR-код
Тетрадь соответствует действующей программе по химии для 7 класса общеобразовательных учебных заведений с учетом последних изменений. Пособие содержит лабораторные опыты и практические работы, предусмотренные программой. В тетради приведен классический вариант проведения работ.В приложении представлены разработки домашних экспериментов и материалы, которые пригодятся при подготовке к практическим работам.Предназначен для учащихся 7 классов общеобразовательных учебных заведений.
ХІМІЯ П-К 7 кл. (Укр) Сучасний майстер-клас Нов. прогр.
ХІМІЯ П-К 7 кл. (Укр) Сучасний майстер-клас Нов. прогр.
Хімія 7-9 кл. ЗАДАЧНИК із помічником
Хімія 7-9 кл. ЗАДАЧНИК із помічником (112 стр).
Химия. Тетр. 11 кл. для л п.раб. (РУС) (Черевань) Уровень стандарта ОБНОВЛЕННАЯ ПРОГРАММА+QR-код
Пособие предлагает разработки лабораторных опытов и практических работ.Электронное приложение содержит видеоролики лабораторных опытов. Правила безопасности во время выполнения химических опытов сопровождаются видеоматериалами, которые помогут лучше организовать учебный процесс.Пособие предназначено для учащихся 11 классов заведений общего среднего образования и учителей химии.
Мій конспект. Хімія. 9 кл. ПХМ004
Посібник містить розробки всіх уроків хімії для 9 класу згідно з оновленою програмою (2017 р.), зразки самостійних робіт і завдання для контролю знань. Наведено демонстраційні та лабораторні досліди, інструкції до практичних робіт. У посібнику врахован компетентністний підхід до викладання навчального матеріалу. Конспекти уроків розміщені на окремих аркушах з полями для власних записів учителя.Рекомендується для вчителів середніх навчальних закладів.
УСІ уроки. Усі уроки хімії 11 кл. ПХУ005
Методичний посібник містить усі розробки уроків хімії для 11 класу відповідно до нової програми. В основу покладена інтегральна технологія навчання. Посібник містить теоретичний і дидактичний матеріал до уроків, розробки перевірочних, контрольних і практичних робіт, а також календарне планування.Рекомендовано вчителям загальноосвітніх шкіл, гімназій та ліцеїв, спеціалізованих професійних закладів.
СП Хімія у визн.,табл.,схемах 7-11 кл. (Укр) НОВИЙ
СП Хімія у визн.,табл.,схемах 7-11 кл. (Укр) НОВИЙ
КТП Хімія 10 кл. (Укр) рівень стандарту
Запропонований календарно-тематичний план розроблено відповідно до програми для загальноосвітніх навчальних закладів «Хімія» 10—11 класи (затверджена Наказом Міністерства освіти і науки України) з урахуванням засадничих ідей компетентнісного підходу в навчанні. У посібнику окреслені напрями формування предметних та ключових компетентностей. Видання призначене вчителям хімії загальноосвітніх навчальних закладів.
Хімія. Зошит. 8 кл. для л п.роб. (Григорович, Черевань) + додат. Нов. прогр.
Посібник містить лабораторні досліди і практичні роботи, передбачені чинною програмою з хімії для загальноосвітніх навчальних закладів. У зошиті наведено класичний варіант проведення робіт. Електронний додаток до зошита містить навчальні відеофрагменти з дослідами. У додатку вміщено розробки домашніх експериментів та матеріали, що стануть у пригоді під час підготовки до практичних робіт. Призначений для учнів 8 класів загальноосвітніх навчальних закладів.