Быстрый заказ книги

Химия

На странице:
Сортировать по:
Химия 10-11 кл. ЗАДАЧНИК с помощником
Химия. Задачник з «помощником». 10-11 классы Сборник заданий составлен в соответствии с новой программой по химии для 12-летней школы (уровень стандарта и академический уровень) и может использоваться в комплекте с любым учебником для 10-11 класа. В сборнике представлены все необходимые типы задач, предусмотренные программой, задачи из повседневной жизни и повышенной сложности. Пособие содержит более 250 задач, необходимые теоретические сведения, приведены примеры решения задач и все ответы. Может использоваться для работы в классе, использования домашних заданий, самостоятельной проверки знаний, подготовки к контрольным работам.
П-К мастер-класс ХИМИЯ розр.уроков 10 кл (РУС) уровень СТАНДАРТА
П-К мастер-класс ХИМИЯ розр.уроков 10 кл (РУС) уровень СТАНДАРТА
Найкращий довідник в таблицях Хімія 7-9 кл
Посібник укладено відповідно до чинної оновленої програми загальноосвітньої школи. Зручна структура посібника (у вигляді таблиць і схем) навчить учнів працювати зі схемами й таблицями, аналізувати, робити висновки, самостійно закріплювати й поглиблювати здобуті знання. Шпаргалки, що розташовані на звороті обкладинки, допоможуть швидко знайти відповіді на питання, що цікавлять.
ЕК Хімія 11 кл. (Укр) Академічний рівень
Хімія. 11 клас (академічний рівень): Експрес-контроль Посібник містить перевірні роботи з хімії, які можна використовувати на уроках в 11 класі для поточного експрес-контролю знань учнів. За змістом матеріалу вони розраховані на виконання протягом 5—10 хвилин на початку уроку, що є наступним після вивчення певної теми або наприкінці уроку на етапі узагальнення знань. Роботи відповідають чинній програмі з хімії академічного рівня для загальноосвітніх навчальних закладів з 11-річним терміном навчання. Призначений для учнів 11 класів.
Хімія. Зошит. 11 кл. для л п.роб. (Черевань) + додат. Рівень стандарту
Хімія. 11 клас: Зошит для лабораторних дослідів і практичних робіт (рівень стандарту) Посібник містить лабораторні досліди і практичні роботи, передбачені чинною програмою рівня cтандарту. У вкладиші, що виймається з основного зошита, розміщено самостійні та контрольні роботи. Зошит призначений для учнів 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
Олімпіади з хімії. Задачі районних олімпіад (у)
Посібник містить задачі, які було запропоновано на районних олімпіадах з хімії у 2008–2012 роках у м. Одеса, а також сорок задач для самостійного розв язування. Додатково до складу посібника увійшли задачі за темами «Розчини», «Електроліз», «Реакції за участі газоподібних речовин». Рекомендовано вчителям хімії та учням, які цікавляться хімією.
Нові педагогічні технології, МЕТОД ПРОЕКТІВ на уроках хімії (Укр.)
Метод проектів на уроках хімії Обгрурнтування проектної методики, орієнтовні конспекти уроків у 7-9 класах, проектні технолоогії у позакласній роботі
Цікаві науки, ХІМІЯ від 6 і старші (Укр)
Автор книги в доступній формі розповідає про головні хімічні поняття. Яскраві ілюстрації та приклади з повсякденного життя допоможуть вашій дитині отримати початкові знання про основи хімії. Книга пробудить інтерес до хімії та закладе базові уявлення про цю науку задовго до початку вивчення її систематичного курсу в середній школі. Для дітей, їхніх батьків та вихователів.
Хімія 7-11 кл (у) Тести
В основі навчального посібника — розуміння тестових завдань як важливого засобу організування і самоорганізування учнів у навчальному процесі, а також контролю їхніх знань. Системна робота над ним сприятиме актуалізації логічного мислення, впорядкуванню почерпнутої з різних джерел інформації, діагностуванню і самодіагностуванню навчальних досягнень. Матеріал сформовано відповідно до Програми зовнішнього незалежного оцінювання з хімії, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України № 77 від 03.02.2016 р.Адресований учням загальноосвітніх навчальних закладів. Прислужиться вчителям і всім зацікавленим перевірити свої знання з хімії.
Химия.Тетр. 11 кл. для л п.раб. (РУС) (Черевань) Уровень стандарта
 Тетрадь для лабораторных опытов и практических работ   Химия. 11 класс(уровень стандарта) Пособие содержит лабораторные опыты и практические работы, предусмотренные действующей программой по химии уровня стандарта. Во вкладыше, который отделяется от основной тетради, размещены самостоятельные и контрольные работы. Предназначено для учащихся 11 классов общеобразовательных учебных заведений.
КЗКЗ Хімія 11 кл.(Укр) Академічний рівень
КЗКЗ Хімія 11 кл.(Укр) Академічний рівень
Розчинність основ, кислот, амфотерних гідроксидів і солей у воді
Розчинність основ, кислот, амфотерних гідроксидів і солей у воді
Експресс-контроль ХИМИЯ 10 кл. (РУС)
Экспресс-контроль по химии. 10 класс Пособие содержит проверочные работы по химии, которые можно использовать на уроках в 10 классе для текущего экспресс-контроля знаний учащихся. Предлагаемые работы можно использовать на каждом уроке. Они рассчитаны на выполнение в течение 5-10 минут в начале следующего урока после изучения определенной темы или в конце урока на этапе обобщения знаний. Работы соответствуют программе по химии уровня стандарта и академического уровня для общеобразовательных учебных заведений, утвержденной Министерством образования и науки Украины.
ХІМІЯ.10 кл зошит для лабораторних і практичних робіт (укр)
Посібник містить лабораторні досліди і практичні роботи, передбачені програмою з хімії рівня стандарту та академічного рівня для 10 класів 12-річної школи. Зошит призначений для учнів 10 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
Хімія. 7 кл (у) Зошит для контролю навч. досягнень учнів (у)
Хімія. 7 кл (у) Зошит для контролю навч. досягнень учнів (у)
ПК майстер-клас, ХІМІЯ розр.уроків 9кл (Укр)
Хімія. 9 клас. Майстер-клас: Розробки уроків + кал.план Посібник містить методичні рекомендації щодо структури уроків, форм, засобів і методів навчання, орієнтовне календарно-тематичне планування й розробки уроків хімії для 9 класу та має за мету зорієнтувати вчителів хімії у виборі педагогічних технологій для реалізації компетентнісного підходу до навчання хімії. Представлені розробки уроків укладені відповідно до нової програми з хімії для 12-річної школи та підручника з хімії для учнів 9 класу. Посібник містить зразки самостійних, перевірних робіт, завдання для тематичного оцінювання, описи лабораторних і демонстраційних дослідів, практичні роботи, додаткові матеріали до уроків. Посібник призначений учителям хімії загальноосвітніх навчальних закладів та студентам хімічних  …
Хімія. Зошит. 10 кл. для л п.роб. (Черевань) + додат. Рівень стандарту ...
Хімія. Зошит. 10 кл. для л п.роб. (Черевань) + додат. Рівень стандарту ...
Безпечний хімічний експеримент. Методичний посібник
Посібник містить основні правила безпеки проведення демонстраційного експерименту, лабораторних та практичних робіт з неорганічної та органічної хімії в загальноосвітній середній школі, правила надання першої допомоги при нещасних випадках, а також перелік предметів, що мають бути у лабораторній аптечці для надання першої допомоги. Для вчителів, лаборантів та учнів загальноосвітніх навчальних закладів.
Химия 10 кл (р) Тетрадь для л/п.раб. Уровень стандарта
Пособие содержит лабораторные опыты и практические работы, предусмотренные программой по химии cтандартного уровня для 10 классов. Пособие содержит таблицу растворимости кислот, оснований и солей в воде и Периодическую систему химических элементов Д. И. Менделеева с современной номенклатурой. Предназначено для учащихся 10 классов общеобразовательных учебных заведений.
Химия.Тетр.10 кл. для л п.раб. (РУС) (Черевань) Академический уровень+прилож
Химия.Тетр.10 кл. для л п.раб. (РУС) (Черевань) Академический уровень+прилож