Быстрый заказ книги

Химия

На странице:
Сортировать по:
КЗКЗ Химия 11 кл. (РУС) Академический уровень. НОВА 11-р.шк.
Пособие составлено в соответствии с программой по химии 11 класса академического уровня 11-летней общеобразовательной школы. Определенные проверочные работы можно использовать в классах, изучающих химию на стандартном уровне. Пособие содержит разные формы контроля: зачетные работы по определенной теме, а также проверочные работы для текущего контроля, составленные преимущественно в тестовой форме. Предназначено для учащихся 11 классов общеобразовательных учебных заведений.
Химия.Тетр. 11 кл. для л п.раб. (РУС) (Черевань) Академический уровень
Пособие содержит лабораторные и практические работы, предусмотренные действующей программой по химии академического уровня для 11 клаcсов. Во вкладыше, который отделяется от основной тетради, размещены самостоятельные и контрольные работы.Тетрадь предназначена для учащихся 11 классов общеобразовательных учебных заведений.
Хімія 8 кл зошит для практичних і лабораторних дослідів (у) Нов. прогр.
Хімія. 8 клас. Зошит для практичних і лабораторних дослідів
Тестовий контроль знань. Хімія.10 кл. Лабораторні досліди і практичні роботи
Поточний, тематичний, підсумковий контроль знань, умінь, навичок, лабораторні і практичні роботи. Увага! 2 посібника в одному: лабораторні і практичині роботи, три типи тестових завдань - навчальні, контрольні, для самоконтролю, завдання різних рівнів складності, зразки бланків відповідей.
ДИСК ХІМІЯ Майстер-клас 10-11 кл. Рівень стандарту. Академічний рівень.
ДИСК ХІМІЯ Майстер-клас 10-11 кл. Рівень стандарту. Академічний рівень.
Робочий зошит (до підр. Гранкіної) +лаб. та практичні роботи. Хімія. 8 к. Навч. пос.
Робочий зошит призначено для виконання учнями завдань у класі і вдома. Він містить завдання до всіх тем 8 класу відповідно до оновленної програми (2017 р.). У вкладці надано розробки для проведення лабораторних дослідів, практичних робіт та додаткові завдання до них.У робочому зошити присутні домашні експерименти. Використання цих матеріалів дозволить заощадити час на уроці й ефективніше здійснити контроль знань учнів, а також допоможе під час виконання лабораторних і практичних робіт.Для вчителів і учнів 8 класу середньої школи.
Хімія. Зошит 10 кл. для л п.роб. ПРОФІЛЬНИЙ рівень (УКР)
Хімія. 10 клас (профільний рівень). Зошит для лабораторних дослідів і практичних робіт Посібник містить лабораторні та практичні роботи та роботи лабораторних практикумів, виконання яких передбачене чинною програмою з хімії для 10 класів (профільний рівень). Класичну структуру пропонованих робіт доповнюють ілюстрації, правила безпечної роботи та теоретичні відомості.
Усі уроки хімії 7 кл (у) ПХУ001
Посібник складено згідно з чинною програмою Міністерства освіти і науки України. Орієнтовні календарне планування та конспекти оригінальних 48 уроків, перевірочні роботи, різноманітні експерименти, багатий дидактичний матеріал – все це допоможе учителю зробити сучасний ефективний урок. Для вчителів хімії загальноосвітніх навчальних закладів.
Хімія.10 кл зошит для лаб. дослідів і практ. робіт. Рівень стандарт ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
Зошит для лабораторних дослідів і практичних робіт. Рівень стандарт. Хімія 10 клас.
КЗКЗ Хімія 10 кл.(Укр) Рівень стандарту. Академ. рівень
Хімія. 10 клас. Рівень стандарту, академічний рівень. Комплексний зошит для контролю знань Посібник призначений для перевірки рівня знань із хімії учнів 10 класу з використанням різних форм письмової роботи. Він укладений відповідно до чинної програми з хімії 10 класу (рівень стандарту та академічний рівень). Посібник містить різні форми контролю: залікові роботи з певної теми, а також перевірочні роботи для поточного контролю: тестові роботи, бліц-контролі, самостійні роботи. У посібнику розміщено Періодичну систему елементів Д. І. Менделєєва та таблицю розчинності кислот, основ і солей у воді. У вкладиші до посібника надано запитання і завдання, які можна використовувати для підготовки до уроків, на етапі узагальнення знань учнів, для підготовки до тематичного контролю знан …
Химия.Тетр.10кл.для л п.раб. ПРОФИЛЬНЫЙ уровень
Химия. 10 класс. Тетрадь для лабораторных исследований и практических работ (профильный уровень) Пособие содержит лабораторные опыты и практические работы, предусмотренные программой по химии для 10 классов 12-летней школы профильного уровня. Пособие содержит таблицу растворимости кислот, оснований и солей в воде и Периодическую систему химических элементов Д. И. Менделеева с современной номенклатурой.
Тестовий контроль знань. ХІМІЯ 8 кл Нов. прогр.+Тем.контроль і практ. роботи 20 (У)
Посібник відповідає чинній програмі з хімії. У першій частині посібника наведено тестові завдання (навчальні, контрольні та для самоконтролю) у двох варіантах до тем, що вивчаються. Різні форми завдань у тестах знадобляться учням для тренування, щоб у майбутньому взяти участь у різного виду тестуваннях. Друга частина містить протоколи лабораторних дослідів і практичних робіт, передбачених програмою. Система тестових завдань, запропонована у посібнику, дає змогу використовувати його як для навчання учнів у 8 класі, так і для повторення матеріалу учнями 11 класу під час підготовки до ДПА та ЗНО.
Тестовий контроль знань. Хімія.11 кл. Лабораторні досліди і практичні роботи
Поточний, тематичний, підсумковий контроль знань, умінь, навичок, лабораторні і практичні роботи. Увага! 2 посібника в одному: лабораторні і практичині роботи, три типи тестових завдань - навчальні, контрольні, для самоконтролю, завдання різних рівнів складності, зразки бланків відповідей.
Занимательные науки, ХИМИЯ от 6 и старше (РУС)
Занимательные науки: ХИМИЯ от 6 и старше (РУС)
КТП Хімія 9 кл. (Укр) НОВА ПРОГРАМА
Запропонований календарно-тематичний план розроблено у відповідності до програми для загальноосвітніх навчальних закладів «Хімія» 7—9 класи (затверджена Наказом Міністерства освіти і науки України) з урахуванням засадничих ідей компетентнісного підходу в навчанні.У посібнику окреслені напрями формування предметних та ключових компетентностей. Кожен учитель має змогу творчо підійти до реалізації програми, враховуючи інтереси та рівень підготовки учнів, умови навчання тощо.
Хімія. Зошит 10 кл. для л п.роб. Рівень стандарту (Черевань)
Хімія. 10 клас. Зошит для лабораторних дослідів і практичних робіт (рівень стандарту) Посібник містить лабораторні досліди і практичні роботи, передбачені програмою з хімії для 10 класів рівня cтандарту. Зошит містить таблицю розчинності кислот, основ і солей у воді та Періодичну систему хімічних елементів Д. І. Менделєєва за сучасною номенклатурою.
Хімія 7 кл (у) Зошит для лабораторних робіт
Хімія 7 кл (у) Зошит для лабораторних робіт
Довідник. ХІМІЯ (2-ге Вид) для абітурієнтів та учнів знз
У посібнику-довіднику викладено теоретичні основи загальної, неорганічної та органічної хімії в обсязі, необхідному для складання зовнішнього незалежного оцінювання. Кожен розділ посібника супроводжується тестовими завданнями, задачами, вправами для самоконтролю. Узагальнено зразки розв’язків розрахункових задач відповідно до шкільного курсу хімії, а також підвищеного рівня складності.Видання адресоване учням, абітурієнтам, учителям, студентам і всім тим, хто хоче поповнити свої знання з хімії.
КЗКЗ Хімія 11 кл.(Укр). Профільний рівень. НОВА 11-р.шк.
Хімія. 11 клас: Комплексний зошит для контролю знань з хімії (профільний рівень) Посібник складено відповідно до програми з хімії для 11 класу профільного рівня. Посібник містить різні форми контролю: контрольні роботи за темами, а також перевірні роботи для поточного контролю, складені переважно в тестовій формі. Призначений для учнів 11 класів, що займаються по програмі профільного рівня.
Хімія 7 кл зошит для практичних і лабораторних дослідів ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
Хімія 7 кл зошит для практичних і лабораторних дослідів ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА