Быстрый заказ книги

Химия

На странице:
Сортировать по:
Контроль навч. досягнень. Хімія 11 кл. Рівень стандарту (Укр)
Зошит укладений відповідно до чинної програми Міністерства освіти і науки України. Зошит містить завдання для поточного та тематичного оцінювання результатів навчання.
Химия.Тетр. 8 кл. для л п.раб. (РУС) (Григорович, Черевань) +приложение+QR-код
Тетрадь отвечает действующей программе по химии для 8 класса общеобразовательных учебных заведений с учетом последних изменений. Пособие содержит разработки лабораторных опытов и практических работ, предусмотренных программой. В тетради приведен классический вариант проведения работ.В приложении представлены разработки домашних экспериментов и материалы, которые помогут подготовиться к лабораторным опытам и практическим работам.Пособие предназначено учащимся 8 классов общеобразовательных учебных заведений.
Хімія. Зошит 8 кл. для л п.роб. (Григорович, Черевань) + додат. НОВА ПРОГРАМА ОВ+QR-код
Зошит відповідає чинній програмі з хімії для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів з урахуванням останніх змін. Посібник містить усі лабораторні досліди і практичні роботи, передбачені програмою. У зошиті наведено класичний варіант проведення робіт. Електронний додаток до зошита містить навчальні відеофрагменти з дослідами.У додатку розміщено розробки домашніх експериментів та матеріали, що стануть у пригоді під час підготовки до лабораторних дослідів і практичних робіт.Правила безпеки під час виконання хімічних дослідів та деякі роботи супроводжуються відеоматеріалами, котрі допоможуть краще організувати навчальний процес.Призначений для учнів 8 класів закладів загальної середньої освіти.
Контроль навч. досягнень. Хімія 8 кл. (Укр) ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА НВ
Зошит призначений для перевірки знань восьмикласників з хімії. Він укладений відповідно до чинної програми Міністерства освіти і науки України. Посібник містить різні форми контролю: залікові роботи з певної теми, тестові й самостійні роби та роботи для б
Контроль учеб. достижений. Химия 10 кл. Уровень стандарта (РУС) НОВАЯ ПРОГРАММА
Тетрадь составлена в соответствии с действующей программой Министерства образования и науки Украины. Тетрадь содержит задания для текущего и тематического оценивания результатов обучения.Подготовиться к тематическому оцениванию можно в онлайн­режиме на сайте interactive.ranok.com.ua, где размещены тренировочные задания.Пособие предназначено для учащихся 10 классов заведений общего среднего образования, изучающих химию по уровню стандарта.
Хімія. Зошит. 11 кл. для л п.роб. (Білик) + додат. Проф.рівень ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
Посібник містить практичні роботи, виконання яких передбачене чинною програмою з хімії для 11 класів профільного рівня. У додатку, що відділяється від основного зошита, розміщено лабораторні досліди, передбачені програмою.Призначений для учнів 11 класів закладів загальної середньої освіти, які навчаються за програмою профільного рівня, та вчителів хімії.
Тестовий контроль результатів навчання. ХІМІЯ 7 кл +Тематичний контроль і практ. роботи
Зі змінами до оновленої в 2017 р. програми з хімії для ЗНЗ. У двох варіантах. Тематичний контроль і практичні роботи 64 ст.
Хімія.11 кл зошит для лаб. дослідів і практ. робіт. Рівень стандарт ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
Хімія.11 кл зошит для лаб. дослідів і практ. робіт. Рівень стандарт ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
Контроль учеб. достижений. Химия 11 кл. Уровень стандарта (РУС)
Тетрадь составлена в соответствии с действующей программой Министерства образования и науки Украины. Тетрадь содержит задания для текущего и тематического оценивания результатов обучения.
Хімія 10-11 кл. ЗАДАЧНИК із помічником
Посібник укладено відповідно до чинної програми з хімії для 10–11 класів закладів загальної середньої освіти і може бути використаний у комплекті з будь-яким підручником. У збірнику подано всі типи розрахункових задач, що передбачені навчальною програмою. До кожного типу задач наведено теоретичний мінімум та приклади розв’язання задач із поясненнями. Для самостійного розв’язування запропоновано велику кількість типових задач та задач підвищеної складності. У кінці посібника подано відповіді.Посібник може бути використаний для роботи на уроці, виконання домашніх завдань, самостійної перевірки знань, підготовки до контрольних робіт.Призначений для учнів 10–11 класів та вчителів хімії.
УСІ уроки. Усі уроки хімії. 11 клас. ПХУ005
Методичний посібник містить усі розробки уроків хімії для 11 класу відповідно до нової програми. В основу покладена інтегральна технологія навчання. Посібник містить теоретичний і дидактичний матеріал до уроків, розробки перевірочних, контрольних і практичних робіт, а також календарне планування.Рекомендовано вчителям загальноосвітніх шкіл, гімназій та ліцеїв, спеціалізованих професійних закладів.
Хімія 11 кл (у) Зошит для практичних робіт рівень станд.
Хімія 11 кл (у) Зошит для практичних робіт рівень станд.
Тестовий контроль результатів навч. ХІМІЯ 10 кл Рівень стандарту ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА+лаб.і
Тестовий контроль знань. 10 клас. Хімія. Лабораторні досліди і практичні роботи. Оновлена програма
Контроль навч. досягнень. Хімія 9 кл. (Укр) ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА+ Електронний додаток
ропонований посібник призначений для перевірки знань учнів 9 класу з хімії. Він укладений відповідно до чинної програми. Посібник містить різні форми контролю: залікові роботи з певної теми, а також тестові й самостійні роботи та бліцконтролі для поточних перевірок знань.Підготуватися до контрольних робіт можна в онлайн-режимі на сайті interactive.ranok.com.ua, де розміщено тренувальні завдання.Видання призначене для учнів 9 класів загальноосвітніх шкіл.
Профільна школа, Хімія 10 кл.Зб.завдань для контролю знань. Профільний рівень (Укр)12-річна
Хімія. 10 клас. Збірник завдань для контролю знань (профільний рівень). Профільна школа Збірник завдань для контролю знань  містить різні за формою та призначенням завдання для контролю знань учнів. Усі завдання розподілені за темами, а в кожній темі за чотирма дидактичними рівнями складності. Збірник може використовуватися як для роботи на уроці, так і для виконання домашніх завдань, підготовки до контрольних робіт, олімпіад. Посібник укладено за програмою профільного рівня, але його можна використовувати і при роботі за програмами рівня стандарту та академічного рівня.
Хімія.10 кл зошит для лаб. дослідів і практ. робіт. Рівень стандарт ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
Зошит для лабораторних дослідів і практичних робіт. Рівень стандарт. Хімія 10 клас.
Хімія. Зошит. 10 кл. для хім. експ. та розрах. задач (Григорович, Черевань) Рівень стандарту. НОВА П
Посібник містить розробки лабораторних і демонстраційних дослідів, практичної роботи, розрахункові задачі та теоретичний матеріал для їх розв’язання.Електронний додаток до зошита містить відеоролики демонстраційних та лабораторних дослідів.Правила безпеки під час виконання хімічних дослідів та деякі роботи супроводжуються відеоматеріалами, котрі допоможуть краще організувати навчальний процес.Призначений для учнів 10 класів закладів загальної середньої освіти, які вивчають хімію за рівнем стандарту.
Контроль навч. досягнень. Хімія 10 кл. Рівень стандарту (Укр) НОВА ПРОГРАМА
Зошит укладений відповідно до чинної програми Міністерства освіти і науки України. Зошит містить завдання для поточного та тематичного оцінювання результатів навчання.Підготуватися до тематичного оцінювання можна в онлайн-режимі на сайті interactive.ranok.com.ua, де розміщені тренувальні завдання.Видання призначене для учнів 10 класів закладів загальної середньої освіти.
Довідник. ХІМІЯ (2-ге Вид) для абітурієнтів та учнів знз
У посібнику-довіднику викладено теоретичні основи загальної, неорганічної та органічної хімії в обсязі, необхідному для складання зовнішнього незалежного оцінювання. Кожен розділ посібника супроводжується тестовими завданнями, задачами, вправами для самоконтролю. Узагальнено зразки розв’язків розрахункових задач відповідно до шкільного курсу хімії, а також підвищеного рівня складності.Видання адресоване учням, абітурієнтам, учителям, студентам і всім тим, хто хоче поповнити свої знання з хімії.
Хімія. Зошит 9 кл. для л п.роб. (Григорович, Черевань) + додат. НОВА ПРОГРАМА+QR-код
Посібник містить лабораторні досліди і практичні роботи, передбачені чинною програмою з хімії для загальноосвітніх навчальних закладів. У зошиті наведено класичний варіант проведення робіт.Правила безпеки під час виконання хімічних дослідів та деякі роботи супроводжуються відеоматеріалами, котрі допоможуть краще організувати навчальний процес.Призначений для учнів 9 класів закладів загальної середньої освіти.