Быстрый заказ книги

Химия

На странице:
Сортировать по:
Хімія. Зошит. 11 кл. для л п.роб. (Черевань) + додат. Рівень стандарту
Хімія. 11 клас: Зошит для лабораторних дослідів і практичних робіт (рівень стандарту) Посібник містить лабораторні досліди і практичні роботи, передбачені чинною програмою рівня cтандарту. У вкладиші, що виймається з основного зошита, розміщено самостійні та контрольні роботи. Зошит призначений для учнів 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
Олімпіади з хімії. Задачі районних олімпіад (у)
Посібник містить задачі, які було запропоновано на районних олімпіадах з хімії у 2008–2012 роках у м. Одеса, а також сорок задач для самостійного розв язування. Додатково до складу посібника увійшли задачі за темами «Розчини», «Електроліз», «Реакції за участі газоподібних речовин». Рекомендовано вчителям хімії та учням, які цікавляться хімією.
Мій конспект.Хімія.10 клас.Стандарт і академічний рівень ПХ14
Посібник містить розробки всіх уроків хімії для стандартного та академічного рівнів десятого класу 12-річної школи. Наведені матеріали за змістом і структурою повністю відповідають діючій програмі курсу хімії. В розробках уроків широко використовуються сучасні наукові данні й прогресивні педагогічні технології. Докладно описано проведення всіх лабораторних і практичних робіт, передбачених програмою. Посібник має перфоровані відривні аркуші з полями для внесення змін та доповнень до уроку.
Контроль навч. досягнень. Хімія 8 кл. (Укр) Нов. прогр.
Зошит призначений для перевірки знань восьмикласників з хімії. Він укладений відповідно до чинної програми Міністерства освіти і науки України. Посібник містить різні форми контролю: залікові роботи з певної теми, тестові й самостійні роби та роботи для бліцконтролю знань.. Підготуватися до контрольних робіт можна в онлайн-режимі на сайті interactive.ranok.com.ua, де розміщені тренувальні завдання. Видання призначене для учнів 8 класів загальноосвітніх шкіл.
Марковання хімічних речовин та хімічної продукції. Навчальний посібник
У навчальному посібнику представлено сучасні підходи до позначення небезпеки та марковання хімічних речовин і хімічної продукції згідно з Узгодженою на глобальному рівні системою класифікації та марковання хімічної продукції (Globally Harmonized System of Classification and Labelling of Chemicals – GHS) та відповідно до ДСТУ ГОСТ 31340:2009 “Попереджувальне марковання хімічної продукції. Загальні вимоги”.Для вчителів, учнів загальноосвітніх навчальних закладів, абітурієнтів.
Химия 10-11 кл. ЗАДАЧНИК с помощником
Химия. Задачник з «помощником». 10-11 классы Сборник заданий составлен в соответствии с новой программой по химии для 12-летней школы (уровень стандарта и академический уровень) и может использоваться в комплекте с любым учебником для 10-11 класа. В сборнике представлены все необходимые типы задач, предусмотренные программой, задачи из повседневной жизни и повышенной сложности. Пособие содержит более 250 задач, необходимые теоретические сведения, приведены примеры решения задач и все ответы. Может использоваться для работы в классе, использования домашних заданий, самостоятельной проверки знаний, подготовки к контрольным работам.
КЗКЗ Хімія 11 кл.(Укр) Академічний рівень
КЗКЗ Хімія 11 кл.(Укр) Академічний рівень
Найкращий довідник в таблицях Хімія 7-9 кл
Посібник укладено відповідно до чинної оновленої програми загальноосвітньої школи. Зручна структура посібника (у вигляді таблиць і схем) навчить учнів працювати зі схемами й таблицями, аналізувати, робити висновки, самостійно закріплювати й поглиблювати здобуті знання. Шпаргалки, що розташовані на звороті обкладинки, допоможуть швидко знайти відповіді на питання, що цікавлять.
Мій конспект. Хімія. 9 кл. До підр. Гранкіна Т.М. УЧЧ036
Мій конспект. Хімія. 9 кл. До підр. Гранкіна Т.М. УЧЧ036
ХІМІЯ.10 кл зошит для лабораторних і практичних робіт (укр)
Посібник містить лабораторні досліди і практичні роботи, передбачені програмою з хімії рівня стандарту та академічного рівня для 10 класів 12-річної школи. Зошит призначений для учнів 10 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
Хімія. 7 кл (у) Зошит для контролю навч. досягнень учнів (у)
Хімія. 7 кл (у) Зошит для контролю навч. досягнень учнів (у)
Міні-підручник. Органічна хімія
Основні відомості, правила і формули подані в таблицях. Завдяки зручному формату посібників ними дуже легко користуватися та завжди тримати під рукою.
Цікаві науки, ХІМІЯ від 6 і старші (Укр)
Автор книги в доступній формі розповідає про головні хімічні поняття. Яскраві ілюстрації та приклади з повсякденного життя допоможуть вашій дитині отримати початкові знання про основи хімії. Книга пробудить інтерес до хімії та закладе базові уявлення про цю науку задовго до початку вивчення її систематичного курсу в середній школі. Для дітей, їхніх батьків та вихователів.
Хімія 7-11 кл (у) Тести
В основі навчального посібника — розуміння тестових завдань як важливого засобу організування і самоорганізування учнів у навчальному процесі, а також контролю їхніх знань. Системна робота над ним сприятиме актуалізації логічного мислення, впорядкуванню почерпнутої з різних джерел інформації, діагностуванню і самодіагностуванню навчальних досягнень. Матеріал сформовано відповідно до Програми зовнішнього незалежного оцінювання з хімії, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України № 77 від 03.02.2016 р.Адресований учням загальноосвітніх навчальних закладів. Прислужиться вчителям і всім зацікавленим перевірити свої знання з хімії.
Химия.Тетр. 11 кл. для л п.раб. (РУС) (Черевань) Уровень стандарта
 Тетрадь для лабораторных опытов и практических работ   Химия. 11 класс(уровень стандарта) Пособие содержит лабораторные опыты и практические работы, предусмотренные действующей программой по химии уровня стандарта. Во вкладыше, который отделяется от основной тетради, размещены самостоятельные и контрольные работы. Предназначено для учащихся 11 классов общеобразовательных учебных заведений.
Химия.Тетр.10 кл. для л п.раб. (РУС) (Черевань) Академический уровень+прилож
Химия.Тетр.10 кл. для л п.раб. (РУС) (Черевань) Академический уровень+прилож
Розчинність основ, кислот, амфотерних гідроксидів і солей у воді
Розчинність основ, кислот, амфотерних гідроксидів і солей у воді
ЕК Химия 11 кл. (РУС) Академический уровень
Химия. 11 класс (академический уровень): Экспресс-контроль Пособие содержит проверочные работы по химии, которые можно использовать на уроках в 11 классе для текущего экспресс-контроля знаний учащихся. По содержанию материала они рассчитаны на выполнение в течение 5—10 минут в начале урока, следующего за изучением определенной темы, или в конце урока на этапе обобщения знаний. Работы соответствуют действующей программе по химии академического уровня для общеобразовательных учебных заведений с 11-летним сроком обучения. Предназначено для учащихся 11 классов.
Тестовий контроль знань. ХІМІЯ 8 кл ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА+Тематичний контроль і практичні роботи
Тестовий контроль знань. ХІМІЯ 8 кл ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА+Тематичний контроль і практичні роботи
ХІМІЯ П-К 7 кл. (Укр) Сучасний майстер-клас Нов. прогр.
ХІМІЯ П-К 7 кл. (Укр) Сучасний майстер-клас Нов. прогр.