Быстрый заказ книги

Химия

На странице:
Сортировать по:
УСЕ для атестаціїї, Учителя ХІМІЇ (Укр)
Усе для атестаціїї учителя хімії Видання містить вимоги до проведення фахової атестації, правила оформлення шкільної документації, зразки планів-конспектів уроків
Робочий зошит (до підр. Гранкіної) +лаб. та практичні роботи. Хімія. 8 к. Навч. пос.
Робочий зошит призначено для виконання учнями завдань у класі і вдома. Він містить завдання до всіх тем 8 класу відповідно до оновленної програми (2017 р.). У вкладці надано розробки для проведення лабораторних дослідів, практичних робіт та додаткові завдання до них.У робочому зошити присутні домашні експерименти. Використання цих матеріалів дозволить заощадити час на уроці й ефективніше здійснити контроль знань учнів, а також допоможе під час виконання лабораторних і практичних робіт.Для вчителів і учнів 8 класу середньої школи.
Занимательные науки, ХИМИЯ от 6 и старше (РУС)
Занимательные науки: ХИМИЯ от 6 и старше (РУС)
Тестовий контроль результатів навч. ХІМІЯ 10 кл Рівень стандарту ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА+лаб.і
Тестовий контроль знань. 10 клас. Хімія. Лабораторні досліди і практичні роботи. Оновлена програма
Навч.-моніторинг.комплект Хімія 8 кл. І сем.(Навч. зошит, ЗЗ, моніт.навч.досягн.)+СК (Укр)
Навчально-моніторинговий комплект з хімії складається з «Навчального зошита», вкладки «Заліковий зошит» та інтернет-додатка, відповідає новій програмі з хімії для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів і містить матеріал І семестру. У «Навчальному зошиті» матеріал розподілено за уроками. У кожному уроці виділено рубрики: «Теоретичний матеріал», «Розв’язуємо в класі», «Розв’язуємо вдома». Рубрика «Теоретичний матеріал» містить стислий виклад теоретичних матеріалів, які повинні засвоїти учні під час вивчення певної теми. У рубриках «Розв’язуємо в класі» і «Розв’язуємо вдома» подано практичні завдання і виділено місце для їх розв’язання. Вкладка «Заліковий зошит» містить самостійні та контрольні роботи. Інтернет-додаток дозволяє порівняти результати самоконтролю учня і кон …
Химия 10-11 кл. ЗАДАЧНИК с помощником
Химия. Задачник з «помощником». 10-11 классы Сборник заданий составлен в соответствии с новой программой по химии для 12-летней школы (уровень стандарта и академический уровень) и может использоваться в комплекте с любым учебником для 10-11 класа. В сборнике представлены все необходимые типы задач, предусмотренные программой, задачи из повседневной жизни и повышенной сложности. Пособие содержит более 250 задач, необходимые теоретические сведения, приведены примеры решения задач и все ответы. Может использоваться для работы в классе, использования домашних заданий, самостоятельной проверки знаний, подготовки к контрольным работам.
КТП Хімія 9 кл. (Укр) НОВА ПРОГРАМА
Запропонований календарно-тематичний план розроблено у відповідності до програми для загальноосвітніх навчальних закладів «Хімія» 7—9 класи (затверджена Наказом Міністерства освіти і науки України) з урахуванням засадничих ідей компетентнісного підходу в навчанні.У посібнику окреслені напрями формування предметних та ключових компетентностей. Кожен учитель має змогу творчо підійти до реалізації програми, враховуючи інтереси та рівень підготовки учнів, умови навчання тощо.
Шкільні таблиці. Хімія. 7-9 кл. (Укр)
Шкільні таблиці. Хімія. 7-9 кл. (Укр)
Хімія.10 кл зошит для лаб. дослідів і практ. робіт. Рівень стандарт ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
Зошит для лабораторних дослідів і практичних робіт. Рівень стандарт. Хімія 10 клас.
Мій конспект. Хімія. 9 кл. До підр. Гранкіна Т.М. УЧЧ036
Мій конспект. Хімія. 9 кл. До підр. Гранкіна Т.М. УЧЧ036
Таблица Менделеева Таблица растворимости А4
Ламинированный лист формата А4, на одной стороне которого размещена таблица Менделеева, а на другой - таблица растворимости, пригодится учащимся при изучении курса химии.
Хімія. Зошит. 11 кл. для л п.роб. (Черевань) + додат. Академічний рівень
Хімія. 11 клас: Зошит для лабораторних дослідів і практичних робіт (академічний рівень) Посібник містить лабораторні досліди і практичні роботи, передбачені чинною програмою академічного рівня. У вкладиші, що виймається з основного зошита, розміщено самостійні та контрольні роботи. Зошит призначений для учнів 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
Хімія. Зошит. 9 кл. для л п.роб. (Григорович, Черевань) + додат. НОВА ПРОГРАМА
Хімія. Зошит. 9 кл. для л п.роб. (Григорович, Черевань) + додат. НОВА ПРОГРАМА
Школьные таблицы. Химия 7-9 кл. (РУС)
Школьные таблицы. Химия 7-9 кл. (РУС)
Довідник. ХІМІЯ (2-ге Вид) для абітурієнтів та учнів знз
У посібнику-довіднику викладено теоретичні основи загальної, неорганічної та органічної хімії в обсязі, необхідному для складання зовнішнього незалежного оцінювання. Кожен розділ посібника супроводжується тестовими завданнями, задачами, вправами для самоконтролю. Узагальнено зразки розв’язків розрахункових задач відповідно до шкільного курсу хімії, а також підвищеного рівня складності.Видання адресоване учням, абітурієнтам, учителям, студентам і всім тим, хто хоче поповнити свої знання з хімії.
Міні-підручник. Неорганічна хімія (Таблиця Мендєлєєва)
Міні-підручник. Неорганічна хімія (Таблиця Мендєлєєва)
Мій конспект. Хімія. 8 кл. ПХМ002
Посібник відповідає чинній програмі і містить конспекти 60 уроків, зразки котрольних та самостійних робіт, а также практичні роботи й лабораторні досліди.Автор пропонує цікаві та різноманітні формі й методи проведення уроків.Конспекти уроків розміщені на окремих аркушах. Вільне місце передбачено для фіксації власних записів учителя, що дає змогу зробити розробку авторською.Завдання, схеми, таблиці можливо розмножити та використовувати як роздавальний матеріал.Рекомендований для вчителів середніх шкіл, ліцеїв, гімназій.
Тестовий контроль знань. ХІМІЯ 8 кл ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА+Тематичний контроль і практичні роботи
Тестовий контроль знань. ХІМІЯ 8 кл ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА+Тематичний контроль і практичні роботи
Найкращий довідник в таблицях Хімія 7-9 кл
Посібник укладено відповідно до чинної оновленої програми загальноосвітньої школи. Зручна структура посібника (у вигляді таблиць і схем) навчить учнів працювати зі схемами й таблицями, аналізувати, робити висновки, самостійно закріплювати й поглиблювати здобуті знання. Шпаргалки, що розташовані на звороті обкладинки, допоможуть швидко знайти відповіді на питання, що цікавлять.
Мій конспект. Хімія 7 кл (у) ПХМ001
НОВА ПРОГРАМА - 2015 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.