Быстрый заказ книги

Химия

На странице:
Сортировать по:
Таблица Менделеева Таблица растворимости А4
Ламинированный лист формата А4, на одной стороне которого размещена таблица Менделеева, а на другой - таблица растворимости, пригодится учащимся при изучении курса химии.
Хімія. Зошит. 11 кл. для л п.роб. (Черевань) + додат. Академічний рівень
Хімія. 11 клас: Зошит для лабораторних дослідів і практичних робіт (академічний рівень) Посібник містить лабораторні досліди і практичні роботи, передбачені чинною програмою академічного рівня. У вкладиші, що виймається з основного зошита, розміщено самостійні та контрольні роботи. Зошит призначений для учнів 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
Хімія. Зошит. 9 кл. для л п.роб. (Григорович, Черевань) + додат. НОВА ПРОГРАМА
Хімія. Зошит. 9 кл. для л п.роб. (Григорович, Черевань) + додат. НОВА ПРОГРАМА
Школьные таблицы. Химия 7-9 кл. (РУС)
Школьные таблицы. Химия 7-9 кл. (РУС)
Довідник. ХІМІЯ (2-ге Вид) для абітурієнтів та учнів знз
У посібнику-довіднику викладено теоретичні основи загальної, неорганічної та органічної хімії в обсязі, необхідному для складання зовнішнього незалежного оцінювання. Кожен розділ посібника супроводжується тестовими завданнями, задачами, вправами для самоконтролю. Узагальнено зразки розв’язків розрахункових задач відповідно до шкільного курсу хімії, а також підвищеного рівня складності.Видання адресоване учням, абітурієнтам, учителям, студентам і всім тим, хто хоче поповнити свої знання з хімії.
Мій конспект. Хімія. 9 кл. До підр. Гранкіна Т.М. УЧЧ036
Мій конспект. Хімія. 9 кл. До підр. Гранкіна Т.М. УЧЧ036
Мій конспект. Хімія. 8 кл. ПХМ002
Посібник відповідає чинній програмі і містить конспекти 60 уроків, зразки котрольних та самостійних робіт, а также практичні роботи й лабораторні досліди.Автор пропонує цікаві та різноманітні формі й методи проведення уроків.Конспекти уроків розміщені на окремих аркушах. Вільне місце передбачено для фіксації власних записів учителя, що дає змогу зробити розробку авторською.Завдання, схеми, таблиці можливо розмножити та використовувати як роздавальний матеріал.Рекомендований для вчителів середніх шкіл, ліцеїв, гімназій.
Тестовий контроль знань. ХІМІЯ 8 кл ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА+Тематичний контроль і практичні роботи
Тестовий контроль знань. ХІМІЯ 8 кл ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА+Тематичний контроль і практичні роботи
Найкращий довідник в таблицях Хімія 7-9 кл
Посібник укладено відповідно до чинної оновленої програми загальноосвітньої школи. Зручна структура посібника (у вигляді таблиць і схем) навчить учнів працювати зі схемами й таблицями, аналізувати, робити висновки, самостійно закріплювати й поглиблювати здобуті знання. Шпаргалки, що розташовані на звороті обкладинки, допоможуть швидко знайти відповіді на питання, що цікавлять.
Мій конспект. Хімія 7 кл (у) ПХМ001
НОВА ПРОГРАМА - 2015 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
Мій конспект. Хімія 10 кл. До програми. ПХМ005
Цей посібник містить конспекти 54 уроків для 10 класу за оновленою програмою (редакція 2017 року, рівень стандарт), зразки контрольних та самостійних робіт, практичні роботи і лабораторні досліди, а також календарне планування. В розробках уроків урахований компетентнісний підхід до навчання.Конспекти уроків розміщені на окремих аркушах. Вільне місце передбачено для власних записів учителя, що дає змогу зробити розробку авторською. Використання посібника заощадить час для підготовки до уроків, дасть можливість використати його для творчої діяльності, формування власного педагогічного стилю викладання.Рекомендується для вчителів середніх шкіл, ліцеїв, гімназій.
Тестовий контроль знань. ХІМІЯ 7 кл ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА+Тематичний контр і практичні робє
Тестовий контроль знань. ХІМІЯ 7 кл ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА+Тематичний контроль і практичні роботи
Марковання хімічних речовин та хімічної продукції. Навчальний посібник
У навчальному посібнику представлено сучасні підходи до позначення небезпеки та марковання хімічних речовин і хімічної продукції згідно з Узгодженою на глобальному рівні системою класифікації та марковання хімічної продукції (Globally Harmonized System of Classification and Labelling of Chemicals – GHS) та відповідно до ДСТУ ГОСТ 31340:2009 “Попереджувальне марковання хімічної продукції. Загальні вимоги”.Для вчителів, учнів загальноосвітніх навчальних закладів, абітурієнтів.
Тест-контроль з хімії 7 кл
Тест-контроль. Хімія 7 клас + лабораторні та практичні роботи. Схвалено МОН України.
Хімічні елементи в організмі людини ПХ47
Хімічні елементи в організмі людини ПХ47
Усі уроки хімії 7 кл (у) ПХУ001
Посібник складено згідно з чинною програмою Міністерства освіти і науки України. Орієнтовні календарне планування та конспекти оригінальних 48 уроків, перевірочні роботи, різноманітні експерименти, багатий дидактичний матеріал – все це допоможе учителю зробити сучасний ефективний урок. Для вчителів хімії загальноосвітніх навчальних закладів.
Хімія 7-9 кл. ЗАДАЧНИК із помічником
Хімія 7-9 кл. ЗАДАЧНИК із помічником (112 стр).
Мій конспект.Хімія.10 клас.Стандарт і академічний рівень ПХ14
Посібник містить розробки всіх уроків хімії для стандартного та академічного рівнів десятого класу 12-річної школи. Наведені матеріали за змістом і структурою повністю відповідають діючій програмі курсу хімії. В розробках уроків широко використовуються сучасні наукові данні й прогресивні педагогічні технології. Докладно описано проведення всіх лабораторних і практичних робіт, передбачених програмою. Посібник має перфоровані відривні аркуші з полями для внесення змін та доповнень до уроку.
Безпечний хімічний експеримент. Методичний посібник
Посібник містить основні правила безпеки проведення демонстраційного експерименту, лабораторних та практичних робіт з неорганічної та органічної хімії в загальноосвітній середній школі, правила надання першої допомоги при нещасних випадках, а також перелік предметів, що мають бути у лабораторній аптечці для надання першої допомоги. Для вчителів, лаборантів та учнів загальноосвітніх навчальних закладів.
Химия.Тетр. 11 кл. для л п.раб. (РУС) (Черевань) Академический уровень
Пособие содержит лабораторные и практические работы, предусмотренные действующей программой по химии академического уровня для 11 клаcсов. Во вкладыше, который отделяется от основной тетради, размещены самостоятельные и контрольные работы.Тетрадь предназначена для учащихся 11 классов общеобразовательных учебных заведений.