Быстрый заказ книги
Пн-Пт: 10.00-17.00
(095) 856 74 61
(068) 340 49 30
(093) 286 22 57
Книголенд, книжный интернет-магазин
Язык
укр / рус

Корзина

0 шт. - 0,00грн.
Личный кабинет

Химия

На странице:
Сортировать по:
Хімія. 7-9. Задачник із помічником
Хімія 7-9 кл. ЗАДАЧНИК із помічником (112 стр).
Тестовий контроль результатів навчання. ХІМІЯ 10 кл Рівень стандарту ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА+лаб.і
Тестовий контроль знань. 10 клас. Хімія. Лабораторні досліди і практичні роботи. Оновлена програма
Хімія. 10 клас. До програми
Посібник відповідає чинній програмі і містить конспекти усіх уроків, зразки контрольних та самостійних робіт, а також практичні роботи і лабораторні досліди. Приділяєтеся увага компетентністному підходу до навчання, розроблені наскрізні навчальні лінії. Автор пропонує цікаві та різноманітні формі й методи проведення уроків. Вільне місце на сторінках передбачено для власних записів учителя, що дає змогу зробити розробку авторською. Рекомендується учителям загальноосвітніх шкіл, гімназій та ліцеїв.
Хімія (рівень стандарту). 11 клас. Зошит для оцінювання результатів навчання
Зошит укладений відповідно до чинної програми Міністерства освіти і науки України. Зошит містить завдання для поточного та тематичного оцінювання результатів навчання. Підготуватися до тематичного оцінювання можна в онлайн-режимі на сайті interactive.ranok.com.ua, де розміщені тренувальні завдання. Посібник призначений для учнів 10 класів закладів загальної середньої освіти, які навчаються за рівнем стандарту, та вчителів хімії.
Хімія. Збірник завдань. 10–11 кл.
Збірник складається з двох частин. Він містить задачі и завдання відповідно діючий програмі для 10–11 класів. У першій частині багато однотипних завдань, які можна використовувати при поясненнях та для контролю знань різного рівня. Є рішення з поясненням кожного типа задач, а також завдання для перевірки теоретичних знань за кожною темою.
Хімія. 9 клас. Зошит для лабораторних дослідів і практичних робіт
Посібник містить лабораторні досліди і практичні роботи, передбачені чинною програмою з хімії для загальноосвітніх навчальних закладів. У зошиті наведено класичний варіант проведення робіт. У додатку розміщено розробки домашніх експериментів та матеріали, що стануть у пригоді під час підготовки до практичних робіт. Призначений для учнів 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
Химия. 9 класс. Тетрадь для лабораторных опытов и практических работ
Химия.Тетр. 9 кл. для л п.раб. (РУС) (Григорович, Черевань)+прил. ОБНОВЛЕННАЯ ПРОГРАММА
Химия в определениях, таблицах и схемах. 7-11 классы. Спасатель
СП Химия в опред. таблицах и схемах 7-11 (РУС) НОВЫЙ
Довідник. ХІМІЯ (2-ге Вид) для абітурієнтів та учнів знз
У посібнику-довіднику викладено теоретичні основи загальної, неорганічної та органічної хімії в обсязі, необхідному для складання зовнішнього незалежного оцінювання. Кожен розділ посібника супроводжується тестовими завданнями, задачами, вправами для самоконтролю. Узагальнено зразки розв’язків розрахункових задач відповідно до шкільного курсу хімії, а також підвищеного рівня складності.Видання адресоване учням, абітурієнтам, учителям, студентам і всім тим, хто хоче поповнити свої знання з хімії.
Хімія. 7 клас. Розробки уроків. До підручника О.В.Григоровича
ХІМІЯ П-К 7 кл. (Укр) Сучасний майстер-клас Нов. прогр.
Хiмiя у визначеннях, таблицях, схемах. 7-11 клас. Рятівник
СП Хімія у визн.,табл.,схемах 7-11 кл. (Укр) НОВИЙ
Хімія. 7 клас
Посібник складено згідно з чинною програмою Міністерства освіти і науки України.. Орієнтовні календарне планування та плани-конспекти 48 уроків на відривних аркушах з полями для нотаток допоможуть учителеві скласти поурочні плани, доповнивши запропоновані у цьому виданні форми й методи роботи власними напрацюваннями з урахуванням навчальних досягнень учнів конкретного класу. Для вчителів хімії загальноосвітніх навчальних закладів.
Химия. 9 класс. Тетрадь для контроля учебных достижений учащихся
Предлагаемое пособие предназначено для проверки знаний учащихся 9 класса по химии. Оно составлено в соответствии с действующей программой Министерства образования и науки Украины. Пособие содержит различные формы контроля, зачетные тематические работы, а
Хімія. 9 клас. Зошит для лабораторних дослідів і практичних робіт
Посібник містить лабораторні досліди і практичні роботи, передбачені чинною програмою з хімії для загальноосвітніх навчальних закладів. У зошиті наведено класичний варіант проведення робіт. У додатку розміщено розробки домашніх експериментів та матеріали, що стануть у пригоді під час підготовки до практичних робіт. Призначений для учнів 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
Хімія. 8 клас. Зошит для лабораторних дослідів і практичних робіт
Посібник містить лабораторні досліди і практичні роботи, передбачені чинною програмою з хімії для загальноосвітніх навчальних закладів. У зошиті наведено класичний варіант проведення робіт. Електронний додаток до зошита містить навчальні відеофрагменти з дослідами. У додатку вміщено розробки домашніх експериментів та матеріали, що стануть у пригоді під час підготовки до практичних робіт. Призначений для учнів 8 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
Хімія.10 кл зошит для лаб. дослідів і практ. робіт. Рівень стандарт ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
Зошит для лабораторних дослідів і практичних робіт. Рівень стандарт. Хімія 10 клас.
Хімія. 10-11. Задачик із помічником
Посібник укладено відповідно до чинної програми з хімії для 10–11 класів закладів загальної середньої освіти і може бути використаний у комплекті з будь-яким підручником. У збірнику подано всі типи розрахункових задач, що передбачені навчальною програмою. До кожного типу задач наведено теоретичний мінімум та приклади розв’язання задач із поясненнями. Для самостійного розв’язування запропоновано велику кількість типових задач та задач підвищеної складності. У кінці посібника подано відповіді.Посібник може бути використаний для роботи на уроці, виконання домашніх завдань, самостійної перевірки знань, підготовки до контрольних робіт.Призначений для учнів 10–11 класів та вчителів хімії.
Хімія (профільний рівень). 10 клас. Зошит для практичних робіт
Посібник містить практичні роботи, виконання яких передбачене чинною програмою з хімії для 10 класів профільного рівня. У додатку, що відділяється від основного зошита, розміщено лабораторні досліди, передбачені програмою. Призначений для учнів 10 класів закладів загальної середньої освіти, які навчаються за програмою профільного рівня, та вчителів хімії.
Хімія. 9 клас
Посібник відповідає чинній програмі і містить конспекти 60 уроків, зразки котрольних та самостійних робіт, а також практичні роботи і лабораторні досліди. Автор пропонує цікаві та різноманітні формі й методи проведення уроків. Вільне місце на сторінках посібника передбачено для власних записів учителя, що дає змогу зробити розробку авторською.
Химия, учебник для 9 кл. ОУЗ. ГОСЗАКАЗ
Хімія 9 кл Підручник загальноосв. навч. закладів з навч. рос. мовою Григорович