Быстрый заказ книги

Химия

На странице:
Сортировать по:
КЗКЗ Хімія 11 кл.(Укр). Профільний рівень. НОВА 11-р.шк.
Хімія. 11 клас: Комплексний зошит для контролю знань з хімії (профільний рівень) Посібник складено відповідно до програми з хімії для 11 класу профільного рівня. Посібник містить різні форми контролю: контрольні роботи за темами, а також перевірні роботи для поточного контролю, складені переважно в тестовій формі. Призначений для учнів 11 класів, що займаються по програмі профільного рівня.
18,00грн.
УСІ уроки. Усі уроки хімії. 8 кл. ПХУ002
Методичний посібник містить усі розробки уроків хімії для 8 класу відповідно до нової програми. В основу покладена інтегральна технологія навчання. Посібник містить теоретичний і дидактичній матеріал до уроків, розробки перевірочних, контрольних і практичних робіт, а також календарне планування. До методичного посібника додається диск із презентаціями до уроків.Рекомендовано вчителям загальноосвітніх шкіл, гімназій та ліцеїв, спеціалізованих професійних закладів.
55,00грн.
Химия.Тетр. 11 кл. для л п.раб. (РУС) (Черевань) Уровень стандарта
 Тетрадь для лабораторных опытов и практических работ   Химия. 11 класс(уровень стандарта) Пособие содержит лабораторные опыты и практические работы, предусмотренные действующей программой по химии уровня стандарта. Во вкладыше, который отделяется от основной тетради, размещены самостоятельные и контрольные работы. Предназначено для учащихся 11 классов общеобразовательных учебных заведений.
14,00грн.
Хімія. Зошит. 11 кл. для л п.роб. (Черевань) + додат. Рівень стандарту
Хімія. 11 клас: Зошит для лабораторних дослідів і практичних робіт (рівень стандарту) Посібник містить лабораторні досліди і практичні роботи, передбачені чинною програмою рівня cтандарту. У вкладиші, що виймається з основного зошита, розміщено самостійні та контрольні роботи. Зошит призначений для учнів 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
16,00грн.
КОНСТРУКТОР уроку Хімія 10 кл. Рівень стандару.Академічний рівень.СТАНДАРТ
Конструктор уроку Хімія. 10 клас (рівень стандарту й академічний рівень) Посібник містить шаблони для розробки уроків із хімії для 10 класу за чинною програмою рівнів стандарту й академічного. На сторінках посібника для вчителя залишені вільні місця для записів, скориставшись якими, можна створити власні розробки уроків. Крім того посібник містить сторінки для копіювання з дидактичним матеріалом. Папка зі швидкозшивачем і закладки допоможуть сконструювати власний посібник з розробками уроків, яким буде зручно користуватися. За необхідності можна прикріпити у посібник додатковий матеріал.
25,00грн.
Мій конспект. Хімія 7 кл (у) ПХМ001
НОВА ПРОГРАМА - 2015 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
30,00грн.
Химия 10 кл (р) Тетрадь для л/п.раб. Уровень стандарта
Пособие содержит лабораторные опыты и практические работы, предусмотренные программой по химии cтандартного уровня для 10 классов. Пособие содержит таблицу растворимости кислот, оснований и солей в воде и Периодическую систему химических элементов Д. И. Менделеева с современной номенклатурой. Предназначено для учащихся 10 классов общеобразовательных учебных заведений.
16,00грн.
ХІМІЯ.10 кл зошит для лабораторних і практичних робіт (укр)
Посібник містить лабораторні досліди і практичні роботи, передбачені програмою з хімії рівня стандарту та академічного рівня для 10 класів 12-річної школи. Зошит призначений для учнів 10 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
12,00грн.
Мій конспект.Хімія.10 клас.Стандарт і академічний рівень ПХ14
Посібник містить розробки всіх уроків хімії для стандартного та академічного рівнів десятого класу 12-річної школи. Наведені матеріали за змістом і структурою повністю відповідають діючій програмі курсу хімії. В розробках уроків широко використовуються сучасні наукові данні й прогресивні педагогічні технології. Докладно описано проведення всіх лабораторних і практичних робіт, передбачених програмою. Посібник має перфоровані відривні аркуші з полями для внесення змін та доповнень до уроку.
20,00грн.
Усі уроки хімії 7 кл (у) ПХУ001
Посібник складено згідно з чинною програмою Міністерства освіти і науки України. Орієнтовні календарне планування та конспекти оригінальних 48 уроків, перевірочні роботи, різноманітні експерименти, багатий дидактичний матеріал – все це допоможе учителю зробити сучасний ефективний урок. Для вчителів хімії загальноосвітніх навчальних закладів.
50,00грн.
ХІМІЯ. Зошит для лабораторних і практичних робіт 8 кл (укр)
Рекомендовано для використання у навчально-виховному процесі згідно з програмою, затвердженою Міністерством освіти і науки України. У зошиті наведений класичний варіант проведення лабораторних дослідів і практичних робіт. Чітко структурований хід роботи. Подані правила техніки безпеки. Він допоможе учням опанувати основи хімії, навчитися застосовувати свої знання на практиці, набувати навичок дослідницької роботи.
8,00грн.
Експресс-контроль ХІМІЯ 10 кл. (Укр)
Експрес-контроль з хімії. 10 клас Даний посібник містить перевірочні роботи з хімії, які можна використовувати на уроках у 10 класі для поточного експрес-контролю знань учнів. Роботи, що пропонуються, можна викорис­товувати на кожному уроці. Вони розраховані на виконання протягом 5-10 хвилин на початку уроку, що є наступним після вивчення певної теми, або наприкінці уроку на етапі узагальнення знань. Роботи відповідають програмі з хімії рівня стандарту та академічного рівня для загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженій Міністерством освіти і науки України.
10,00грн.
Нові педагогічні технології, МЕТОД ПРОЕКТІВ на уроках хімії (Укр.)
Метод проектів на уроках хімії Обгрурнтування проектної методики, орієнтовні конспекти уроків у 7-9 класах, проектні технолоогії у позакласній роботі
10,00грн.
Олімпіади з хімії. Задачі районних олімпіад (у)
Посібник містить задачі, які було запропоновано на районних олімпіадах з хімії у 2008–2012 роках у м. Одеса, а також сорок задач для самостійного розв язування. Додатково до складу посібника увійшли задачі за темами «Розчини», «Електроліз», «Реакції за участі газоподібних речовин». Рекомендовано вчителям хімії та учням, які цікавляться хімією.
50,00грн.
Хімія 8-11 кл. (у) Тести
Тестові завдання розроблено відповідно до Програми з хімії, затвердженої Міністерством освіти і науки України (2004 р.), методичних рекомендацій (2004—2005 рр.) та вимог до абітурієнтів вищих навчальних закладів. Посібник охоплює теоретичний і практичний матеріал основних розділів курсу хімії і містить різні за функціональним призначенням завдання. Використання їх сприятиме актуалізації і систематизації знань, розвитку інтелектуального потенціалу на різних етапах підготовки до перевірки навчальних досягнень учнів.Для учителів, учнів середніх загальноосвітніх закладів, абітурієнтів.
52,50грн.
КЗКЗ Химия 11 кл. (РУС) Профильний уровень НОВАЯ 11-л.шк.
Химия. 11 класс: Комплексная тетрадь для контроля знаний по химии (профильный уровень) Пособие составлено в соответствии с программой по химии для 11 класса профильного уровня. Пособие содержит разные формы контроля: контрольные работы по темам, а также проверочные работы для текущего контроля, составленные преимущественно в тестовой форме. Предназначено для учащихся 11 классов, занимающихся по программе профильного уровня.
18,00грн.
ПК майстер-клас, ХІМІЯ розр.уроків 9кл (Укр)
Хімія. 9 клас. Майстер-клас: Розробки уроків + кал.план Посібник містить методичні рекомендації щодо структури уроків, форм, засобів і методів навчання, орієнтовне календарно-тематичне планування й розробки уроків хімії для 9 класу та має за мету зорієнтувати вчителів хімії у виборі педагогічних технологій для реалізації компетентнісного підходу до навчання хімії. Представлені розробки уроків укладені відповідно до нової програми з хімії для 12-річної школи та підручника з хімії для учнів 9 класу. Посібник містить зразки самостійних, перевірних робіт, завдання для тематичного оцінювання, описи лабораторних і демонстраційних дослідів, практичні роботи, додаткові матеріали до уроків. Посібник призначений учителям хімії загальноосвітніх навчальних закладів та студентам хімічних  …
29,90грн.
Хімія. Зошит. 8 кл. для л п.роб. (Григорович, Черевань) + додат. Нов. прогр.
Посібник містить лабораторні досліди і практичні роботи, передбачені чинною програмою з хімії для загальноосвітніх навчальних закладів. У зошиті наведено класичний варіант проведення робіт. Електронний додаток до зошита містить навчальні відеофрагменти з дослідами. У додатку вміщено розробки домашніх експериментів та матеріали, що стануть у пригоді під час підготовки до практичних робіт. Призначений для учнів 8 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
15,00грн.
ХІМІЯ П-К 10 кл (Укр) Академічний рівень. Майстер-клас
Хімія. 10 клас. Академічний рівень. Майстер-клас: Розробки уроків Посібник містить: - тематичне планування уроків хімії в 10 класі, - розробки 35 уроків різних типів, - диференційовані домашні завдання з відповідями і розв язками, - контрольні і самостійні роботи з відповідями до всіх завдань.
29,90грн.
ЕК Химия 11 кл. (РУС) Академический уровень
Химия. 11 класс (академический уровень): Экспресс-контроль Пособие содержит проверочные работы по химии, которые можно использовать на уроках в 11 классе для текущего экспресс-контроля знаний учащихся. По содержанию материала они рассчитаны на выполнение в течение 5—10 минут в начале урока, следующего за изучением определенной темы, или в конце урока на этапе обобщения знаний. Работы соответствуют действующей программе по химии академического уровня для общеобразовательных учебных заведений с 11-летним сроком обучения. Предназначено для учащихся 11 классов.
10,00грн.

Акционное предложение