Быстрый заказ книги

Химия

На странице:
Сортировать по:
Контроль навч. досягнень. Хімія 10 кл. Рівень стандарту (Укр) НОВА ПРОГРАМА
Зошит укладений відповідно до чинної програми Міністерства освіти і науки України. Зошит містить завдання для поточного та тематичного оцінювання результатів навчання.Підготуватися до тематичного оцінювання можна в онлайн-режимі на сайті interactive.ranok.com.ua, де розміщені тренувальні завдання.Видання призначене для учнів 10 класів закладів загальної середньої освіти.
Робочий зошит (до підр. Гранкіної) +лаб. та практичні роботи. Хімія. 8 к. Навч. пос.
Робочий зошит призначено для виконання учнями завдань у класі і вдома. Він містить завдання до всіх тем 8 класу відповідно до оновленної програми (2017 р.). У вкладці надано розробки для проведення лабораторних дослідів, практичних робіт та додаткові завдання до них.У робочому зошити присутні домашні експерименти. Використання цих матеріалів дозволить заощадити час на уроці й ефективніше здійснити контроль знань учнів, а також допоможе під час виконання лабораторних і практичних робіт.Для вчителів і учнів 8 класу середньої школи.
Хімія.11 кл зошит для лаб. дослідів і практ. робіт. Рівень стандарт ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
Хімія.11 кл зошит для лаб. дослідів і практ. робіт. Рівень стандарт ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
СП Хімія у визн.,табл.,схемах 7-11 кл. (Укр) НОВИЙ
СП Хімія у визн.,табл.,схемах 7-11 кл. (Укр) НОВИЙ
Контроль навч. досягнень. Хімія 8 кл. (Укр) ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
Зошит призначений для перевірки знань восьмикласників з хімії. Він укладений відповідно до чинної програми Міністерства освіти і науки України. Посібник містить різні форми контролю: залікові роботи з певної теми, тестові й самостійні роби та роботи для бліцконтролю знань.Підготуватися до контрольних робіт можна в онлайн-режимі на сайті interactive.ranok.com.ua, де розміщені тренувальні завдання.Видання призначене для учнів 8 класів загальноосвітніх шкіл.
Навч.-моніторинг.комплект Хімія 8 кл. І сем.(Навч. зошит, ЗЗ, моніт.навч.досягн.)+СК (Укр)
Навчально-моніторинговий комплект з хімії складається з «Навчального зошита», вкладки «Заліковий зошит» та інтернет-додатка, відповідає новій програмі з хімії для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів і містить матеріал І семестру. У «Навчальному зошиті» матеріал розподілено за уроками. У кожному уроці виділено рубрики: «Теоретичний матеріал», «Розв’язуємо в класі», «Розв’язуємо вдома». Рубрика «Теоретичний матеріал» містить стислий виклад теоретичних матеріалів, які повинні засвоїти учні під час вивчення певної теми. У рубриках «Розв’язуємо в класі» і «Розв’язуємо вдома» подано практичні завдання і виділено місце для їх розв’язання. Вкладка «Заліковий зошит» містить самостійні та контрольні роботи. Інтернет-додаток дозволяє порівняти результати самоконтролю учня і кон …
Хімія 10-11 кл. ЗАДАЧНИК із помічником
Посібник укладено відповідно до чинної програми з хімії для 10–11 класів закладів загальної середньої освіти і може бути використаний у комплекті з будь-яким підручником. У збірнику подано всі типи розрахункових задач, що передбачені навчальною програмою. До кожного типу задач наведено теоретичний мінімум та приклади розв’язання задач із поясненнями. Для самостійного розв’язування запропоновано велику кількість типових задач та задач підвищеної складності. У кінці посібника подано відповіді.Посібник може бути використаний для роботи на уроці, виконання домашніх завдань, самостійної перевірки знань, підготовки до контрольних робіт.Призначений для учнів 10–11 класів та вчителів хімії.
Химия. Тетр. 11 кл. для л п.раб. (РУС) (Черевань) Уровень стандарта ОБНОВЛЕННАЯ ПРОГРАММА+QR-код
Пособие предлагает разработки лабораторных опытов и практических работ.Электронное приложение содержит видеоролики лабораторных опытов. Правила безопасности во время выполнения химических опытов сопровождаются видеоматериалами, которые помогут лучше организовать учебный процесс.Пособие предназначено для учащихся 11 классов заведений общего среднего образования и учителей химии.
КТП Хімія 9 кл. (Укр) НОВА ПРОГРАМА
Запропонований календарно-тематичний план розроблено у відповідності до програми для загальноосвітніх навчальних закладів «Хімія» 7—9 класи (затверджена Наказом Міністерства освіти і науки України) з урахуванням засадничих ідей компетентнісного підходу в навчанні.У посібнику окреслені напрями формування предметних та ключових компетентностей. Кожен учитель має змогу творчо підійти до реалізації програми, враховуючи інтереси та рівень підготовки учнів, умови навчання тощо.
Занимательные науки, ХИМИЯ от 6 и старше (РУС)
Занимательные науки: ХИМИЯ от 6 и старше (РУС)
Тестовий контроль результатів навч. ХІМІЯ 10 кл Рівень стандарту ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА+лаб.і
Тестовий контроль знань. 10 клас. Хімія. Лабораторні досліди і практичні роботи. Оновлена програма
Таблица Менделеева Таблица растворимости А4
Ламинированный лист формата А4, на одной стороне которого размещена таблица Менделеева, а на другой - таблица растворимости, пригодится учащимся при изучении курса химии.
Контроль навч. досягнень. Хімія 9 кл. (Укр) ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА+ Електронний додаток
ропонований посібник призначений для перевірки знань учнів 9 класу з хімії. Він укладений відповідно до чинної програми. Посібник містить різні форми контролю: залікові роботи з певної теми, а також тестові й самостійні роботи та бліцконтролі для поточних перевірок знань.Підготуватися до контрольних робіт можна в онлайн-режимі на сайті interactive.ranok.com.ua, де розміщено тренувальні завдання.Видання призначене для учнів 9 класів загальноосвітніх шкіл.
Химия 10-11 кл. ЗАДАЧНИК с помощником
Химия. Задачник з «помощником». 10-11 классы Сборник заданий составлен в соответствии с новой программой по химии для 12-летней школы (уровень стандарта и академический уровень) и может использоваться в комплекте с любым учебником для 10-11 класа. В сборнике представлены все необходимые типы задач, предусмотренные программой, задачи из повседневной жизни и повышенной сложности. Пособие содержит более 250 задач, необходимые теоретические сведения, приведены примеры решения задач и все ответы. Может использоваться для работы в классе, использования домашних заданий, самостоятельной проверки знаний, подготовки к контрольным работам.
Хімія. Зошит. 9 кл. для л п.роб. (Григорович, Черевань) + додат. НОВА ПРОГРАМА
Хімія. Зошит. 9 кл. для л п.роб. (Григорович, Черевань) + додат. НОВА ПРОГРАМА
Шкільні таблиці. Хімія. 7-9 кл. (Укр)
Шкільні таблиці. Хімія. 7-9 кл. (Укр)
Хімія.10 кл зошит для лаб. дослідів і практ. робіт. Рівень стандарт ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
Зошит для лабораторних дослідів і практичних робіт. Рівень стандарт. Хімія 10 клас.
Мій конспект. Хімія. 8 кл. ПХМ002
Посібник відповідає чинній програмі і містить конспекти 60 уроків, зразки котрольних та самостійних робіт, а также практичні роботи й лабораторні досліди.Автор пропонує цікаві та різноманітні формі й методи проведення уроків.Конспекти уроків розміщені на окремих аркушах. Вільне місце передбачено для фіксації власних записів учителя, що дає змогу зробити розробку авторською.Завдання, схеми, таблиці можливо розмножити та використовувати як роздавальний матеріал.Рекомендований для вчителів середніх шкіл, ліцеїв, гімназій.
Хімія. Зошит. 10 кл. для хім. експ. та розрах. задач (Григорович, Черевань) Рівень стандарту. НОВА П
Посібник містить розробки лабораторних і демонстраційних дослідів, практичної роботи, розрахункові задачі та теоретичний матеріал для їх розв’язання.Електронний додаток до зошита містить відеоролики демонстраційних та лабораторних дослідів.Правила безпеки під час виконання хімічних дослідів та деякі роботи супроводжуються відеоматеріалами, котрі допоможуть краще організувати навчальний процес.Призначений для учнів 10 класів закладів загальної середньої освіти, які вивчають хімію за рівнем стандарту.
Хімія. Зошит. 11 кл. для л п.роб. (Черевань) + додат. Академічний рівень
Хімія. 11 клас: Зошит для лабораторних дослідів і практичних робіт (академічний рівень) Посібник містить лабораторні досліди і практичні роботи, передбачені чинною програмою академічного рівня. У вкладиші, що виймається з основного зошита, розміщено самостійні та контрольні роботи. Зошит призначений для учнів 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.