Быстрый заказ книги

Физика. Астрономия

На странице:
Сортировать по:
Фізика. Збірник задач 7 кл (у) Нов. програма
НОВА ПРОГРАМА - 2015 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
УСІ уроки. Усі уроки фізики. 9 кла IІ семестр. ПФУ005
Посібник призначений для вчителя фізики, який працює у 9 класі відповідно до нової програми (Програма з фізики. 7–9 класи. 2012 рік, зі змінами 2015 та 2017 років). У цьому посібнику вчитель зможе знайти всі матеріали, необхідні для підготовки й проведення повноцінних уроків фізики: детальні плани уроків, методичні рекомендації, завдання тестів, самостійних і контрольних робіт, опис демонстраційного і фронтального експериментів, інструкції щодо виконання лабораторних робіт. Під час розробки поурочних планів автором особливу увагу було приділено впровадженню компетентнісного підходу. Також в електронному додатку (Цифрові навчальні ресурси «Фізика. 9 клас»: http: book.osnova.com.ua book 6020) до цього посібника вміщено всі необхідні ресурси в цифровому форматі, які вчитель мож …
Фізика. Збірник задач 8 кл. (Укр) Нов. прогр.
Посібник складений відповідно до чинної програми з фізики для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів і містить задачі, диференційовані за трьома рівнями складності. Збірник побудований максимально зручно для вчителя та учня. Наведено приклади розв’язування задач, подано відповіді, вказівки, розв’язання до задач, уміщено тести для самоперевірки та відповіді до них. Наявність однотипних задач дозволяє оптимально добирати задачі для домашньої роботи учнів та самостійних робіт. Задачі для допитливих допоможуть учням перевірити глибину отриманих знань і підготуватися до олімпіад з фізики. Збірник містить додаток, що складається з довідкових таблиць і математичного довідника. Призначено для учнів 8 класів загальноосвітніх навчальних закладів та вчителів фізики.
Мій конспект. Фізика 7 кл (у) ПФМ002
Пропонований навчальний посібник відповідає новій програмі з фізики для 7 класу.Книга містить календарно тематичне планування, поурочні розробки, методичні рекомендації, тематичне оцінювання з усіх тем. Посібник буде корисний як учителямґ. так і учням, а також студентам педагогічних вишів.
ФІЗИКА.10 кл Рівень стандарту. Зошит для експериментальних робіт ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
Зошит укладено відповідно до програми з фізики для 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів і призначений для організації навчання на академічному рівні. Посібник містить 6 лабораторних робіт і 9 робіт фізичного практикуму. Диференціація робіт за рівнем знань учнів досягається завдяки наявності завдань на обчислення похибок вимірювання і творчих завдань. Призначено для учнів 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів фізики. (64 стр)
Популярно про складне, Світ теорії відносності (Укр)
Що таке теорія відносності, про яку знають всі, але пояснити ніхто не може? Чи можна кожній людині доступно розповісти про основи сучасної науки? У виданні розповідається про історією створення та елементарні основи теорії відносності, а також про останні досягнень релятивістської фізики.
Физика. 8 кл.Тетрадь для лаб.и пр.работ Нов.прог.
Тетрадь для лабораторных работ соответствует действующей программе по физике для 8 классов общеобразовательных учебных заведений и содержит 5 лабораторных работ. К изданию прилагается описание классических лабораторных работ с использованием стандартного оборудования.Предназначено для учащихся 8 класса общеобразовательных учебных заведений, учителей физики.
КТП Астрономія 11 кл. (Укр) Рівень стандарту
Запропонований календарно-тематичний план розроблено відповідно до навчальної програми з астрономії для 11 класу, з урахуванням провідних ідей особистісно орієнтованогоі компетентнісного підходів у навчанні.У посібнику окреслено напрямки формування предметних та ключових компетентностей. Кожен учитель отримає можливість творчо підійти до реалізації програми, ураховуючиінтереси та рівень підготовки учнів, умови навчання та ін.Посібник призначений для вчителів з астрономії закладів загальної середньої освіти.
Довідник у таблицях. Фізика. 7–11 кл
Виникла потреба систематизувати й поглибити знання з біології, фізики, української та англійської мов? На допомогу прийдуть довідники в таблицях від видавництва «УЛА»!У новій серії книжок відомості з відповідних шкільних дисциплін подані в доступній, стислій і наочній формі — у вигляді зручних таблиць. Теми, передбачені чинною програмою, містять правила й визначення, що супроводжуються зрозумілими прикладами.Довідники дозволять учням 7–11 класів швидко та якісно підготуватися до самостійних і контрольних робіт, ДПА та ЗНО.
СП Фізика у визн, табл.i схемах 7-11 кл. (Укр) НОВИЙ
СП Фізика у визн, табл.i схемах 7-11 кл. (Укр) НОВИЙ
УСІ уроки. Усі уроки фізики. 9 кл I семестр. ПФУ004
Посібник призначений для вчителя фізики, який працює у 9 класі відповідно до нової програми (Програма з фізики. 7–9 класи. 2012 рік, зі змінами 2015 та 2017 років). У цьому посібнику вчитель зможе знайти всі матеріали, необхідні для підготовки й проведення повноцінних уроків фізики: детальні плани уроків, методичні рекомендації, завдання тестів, самостійних і контрольних робіт, опис демонстраційного і фронтального експериментів, інструкції щодо виконання лабораторних робіт. Під час розробки поурочних планів автором особливу увагу було приділено впровадженню компетентнісного підходу. Також в електронному додатку (Цифрові навчальні ресурси «Фізика. 9 клас»: http: book.osnova.com.ua book 5966) до цього посібника вміщено всі необхідні ресурси в цифровому форматі, які вчитель мож …
Контроль учеб. достижений. Физика 8 кл. (РУС) НОВАЯ ПРОГРАММА
Тетрадь соответствует требованиям действующей программы по физике для 8 класса общеобразовательных учебных заведений с учетом последних изменений и предназначена для проведения текущего и тематического контроля учебных достижений учащихся.Пособие состоит
Фізика. 7 кл. Зошит для лабораторних робіт Нов прогр.
Фізика. 7 кл. Зошит для лабораторних робіт Нов прогр.
Мій конспект. Фізика. 10 клас. II семестр. ПФМ009
Посібник «Фізика. 10 клас. II семестр. Рівень стандарту» (серія «Мій конспект») складено за програмою Фізика і астрономія. 10–11класи. Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів (рівень стандарту) авторського колективу під керівництвом О. І. Ляшенка, що затверджена Міністерством освіти і науки України (наказ № 1539 від 24.11. 2017р.) Видання «Мій конспект» — серія посібників, які мають на меті надати допомогу вчителеві під час підготовки до уроку. Конспекти всіх уроків курсу фізики для 10 класу (рівень стандарту) розташовані на окремих аркушах і містять методично грамотно оформлену «шапку уроку» (мета, тип уроку, обладнання тощо), стислий опис кожного етапу, завдання для актуалізації та закріплення тощо. Також передбачено місце для власних записів учителя, що …
Популярно о сложном, Мир кибернетики. Кибернетические этюды об искусственном разуме (РУС)
Могут ли машины мыслить? А если могут, то как они будут относиться к своему создателю — человеку и что в итоге ждет человечество — Судный день или Утопия? И как определить, что перед тобой — «безмозглый» механизм или искусственное мыслящее существо? В чем разница между автоматом и роботом, андроидом и трансформером, киборгом и сигомом? Эти и многие другие вопросы обсуждаются на страницах настоящей книги, посвященной истории, современным достижениям и фантастическому будущему удивительной науки — кибернетики. Изложение материала построено в виде занимательных рассказов, позволяющих понять, над чем «колдуют» современные лабораторные боги — нейрокибернетики, программисты, системотехники, наделяя автоматические устройства зачатками «разума», и каковы перспективы создания «искусст …
УСІ уроки. Усі уроки фізики. 8 кл. ПФУ003
Пропонований навчальний посібник відповідає новій програмі з фізики для 8 класу.Книга містить , поурочні розробки, методичні рекомендації, тематичне оцінювання з усіх тем. Посібник буде корисний як учителям. так і учням, а також студентам педагогічних вишів.
КЗКЗ Фізика 11 кл. (Укр) Академічний рівень. Профільний рівень
Фізика 11 кл. Академічний рівень. Профільний рівень Зошит відповідає вимогам чинних програм із фізики для 11 класу (академічний, профільний рівні) і призначений для поточного й тематичного контролю навчальних досягнень учнів. Роботи й завдання, позначені символом *, призначені для тих, хто вивчає фізику на профільному рівні.
Физика. 11 кл.Тетрадь для лаб.и пр.работ Академический уровень. НОВА 11-р.шк.
Физика. 11 кл.Тетрадь для лаб.и пр.работ Академический уровень. НОВА 11-р.шк.
Физика. 9 кл.Тетрадь для лаб.и пр.работ НОВАЯ ПРОГРАММА
Тетрадь для лабораторных работ соответствует действующей программе по физике для 9 класса общеобразовательных учебных заведений и содержит описания 7 лабораторных работ. Каждая работа предусматривает два варианта выполнения: по рисункам и домашний эксперимент. К изданию прилагаются описания классических лабораторных работ с использованием стандартного оборудования. Предназначено для учащихся 9 класса общеобразовательных учебных заведений, учителей физики. Три варианта проведения работ: • Классический • По рисункам • Домашний эксперимент
Фізика. 10 кл Зошит для лаб. і практ. робіт (до прогр. Локтєва В.М.) Рівень стандарту НОВА ПРОГРАМА
Фізика. 10 кл Зошит для лаб. і практ. робіт (до прогр. Локтєва В.М.) Рівень стандарту НОВА ПРОГРАМА, 48 стр.