Быстрый заказ книги

Физика. Астрономия

На странице:
Сортировать по:
Популярно о сложном, Удивительная астрономия (РУС)
В книге в доступной форме рассказывается об основных вопросах общей астрономии, астрофизики, космогонии и космологии. Описывается история открытия расширения Вселенной, галактик, их ассоциаций и сверхструктуры «вселенских сот». Обсуждаются загадки и парадоксы галактической эволюции, а также возникновение Метагалактики по сценарию Большого взрыва. Освещаются современные астрофизические методы исследования таинственных космических объектов и загадочных явлений Мироздания. Рассматриваются самые интересные гипотезы о строении Космоса с учетом последних научных данных.Книга рассчитана на учащихся старших классов и учителей, а также на широкий круг читателей, интересующихся историей астрономии и ее современными представлениями.
Мій конспект. Фізична культура. 8 кл. ФКМ001
Посібник складено за новою програмою Міністерства освіти та науки України для використання у загальноосвітньому процесі. Наведені орієнтовне календарне та тематичне планування та 105 планів-конспектів уроків з фізичної культури у 8-му класі допоможуть учителеві підготуватися до уроку (доповнюючи або дещо змінюючи запропонований матеріал власними напрацюваннями) та провести його на найвищому рівні.Для вчителів фізичної культури загальноосвітніх навчальних закладів і студентів відповідного фаху педагогічних навчальних закладів.Посібник є методичною допомогою педагогам.
УСІ уроки. Усі уроки фізики. 9 клас. I семестр. ПФУ004
Посібник призначений для вчителя фізики, який працює у 9 класі відповідно до нової програми (Програма з фізики. 7–9 класи. 2012 рік, зі змінами 2015 та 2017 років). У цьому посібнику вчитель зможе знайти всі матеріали, необхідні для підготовки й проведенн
Астрономія 11 кл. Конспекти уроків. Інтерактивний урок (Укр) Рівень стандарту. Акад. рівень + ДИСК
Астрономія 11 кл. Конспекти уроків. Інтерактивний урок (Укр) Рівень стандарту. Акад. рівень + ДИСК
Фізика. 9 кл Зошит для лаб. і практ. робіт Нов.прогр.
Зошит для лабораторних робіт відповідає чинній програмі з фізики для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів і містить описи 7 лабораторних робіт. Кожна робота передбачає два варіанти виконання: за рисунками і домашній експеримент. До видання додається опис класичних лабораторних робіт із використанням стандартного обладнання.Призначено для учнів 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів, учителів фізики.
Физика. Сборник задач 10 кл. (РУС) Уровень стандарта. НОВАЯ ПРОГРАММА
Пособие составлено в соответствии с новыми учебными программами по физике для 10 класса заведений общего среднего образования (уровень стандарта) и содержит задачи, дифференцированные по трем уровням сложности.Сборник построен максимально удобно для учителя и учащихся. Даны примеры решения задач, приведены ответы к большинству задач, а также выборочно указания и решения. Предложены тесты для самопроверки с ответами.Наличие однотипных задач позволяет осуществить оптимальный подбор задач для домашних заданий и самостоятельных работ. Задачи для любознательных помогут учащимся проверить глубину полученных знаний и подготовиться к олимпиадам по физике.Сборник содержит приложение, состоящее из справочных таблиц и математического справочника.Предназначено для учащихся 10 классов зав …
Фізика. 11 кл Зошит для лаб. і практ. робіт. Рівень стандарту НОВА 11-р.шк
Фізика. 11 клас. Рівень стандарту: Зошит для лабораторних робіт і фізичного практикуму Зошит складений відповідно до чинноїх програми з фізики для 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів і призначений для організації навчання на рівні стандарту. Посібник містить опису 6 лабораторних робіт і 5 робіт фізичного практикуму, опис методів обчислення похибок вимірювання, а також кольорову вкладку з фотографіями реальних установок для проведення експериментов до кожної роботи.
Мій конспект.Фізика. 10 клас. Академічний рівень ПФ32
Корекційна робота є одним із найважливіших напрямків діяльності соціального педагога. У посібнику розповідається про те, як організувати цю діяльність з метою вирішення найбільш актуальних проблем учнів-адаптації до шкільного життя у проблемних сім ях, розвитку комунікативних умінь, розв язання конфліктів і т.ін.Автор пропонує велику кількість анкет, тестів й різноманітних вправ, які можна використати під час занять та тренінгів.
ФІЗИКА П-К 7 кл. (Укр) до підр. Бар яхтар ,Довгий Сучасний майстер-клас+СК НОВА ПРОГРАМА
ФІЗИКА П-К 7 кл. (Укр) до підр. Бар яхтар ,Довгий Сучасний майстер-клас+СК НОВА ПРОГРАМА
Популярно про складне, Парадоксальна фізика часу (Укр)
У виданні описується, як сучасна фізика уявляє собі появу часу в катаклізмі Великого вибуху та зв язки між простором і часом на найбільших і найменших відстанях, обговорюється можливість побудови машини часу й подорожей у минуле та майбутнє.
Физика. Сборник задач 8 кл. (Рус) Нов. прогр.
Пособие составленное в соответствии с новой программой по физике для 8 класса общеобразовательных учебных заведений и содержит задачи, дифференцированные по трем уровням сложности. Сборник построен максимально удобно для учителя и учащихся. Приведены примеры решения задач, всем задачам предложены ответы, указания, решения к задачам, приведены тесты для самопроверки и ответы к ним. Наличие однотипных задач позволяет оптимально подбирать задачи для домашней работы учащихся и для самостоятельных работ. Задачи для любознательных помогут учащимся проверить глубину полученных знаний и подготовиться к олимпиадам по физике. Сборник содержит приложение, состоящее из справочных таблиц и математического справочника. Предназначено для учащихся 8 классов общеобразовательных учебных заведе …
УСІ уроки. Усі уроки фізики. 10 кл. IІ семестр. Рівень стандарту. ПФУ007
Посібник призначений для вчителя фізики, який працює у 10 класі відповідно до нової програми (Фізика. 10 клас. 2017 рік, авторський колектив під керівництвом Локтєва В. М.) за рівнем стандарту. У посібнику вчитель зможе знайти всі матеріали, необхідні для
Занимательные науки, ФИЗИКА от 6 и старше (РУС)
Занимательные науки: ФИЗИКА от 6 и старше (РУС)
Мій конспект. Фізика. 9 кл ІІ семестр. ПФМ007
Видання «Мій конспект» — серія посібників, які мають на меті надати допомогу вчителеві під час підготовки до уроку. Конспекти всіх уроків курсу фізики для 9-го класу розташовані на окремих аркушах і містять методично грамотно оформлену «шапку уроку» (мета, тип уроку, обладнання тощо), стислий опис кожного етапу, завдання для актуалізації та закріплення тощо.Також передбачено місце для власних записів учителя, що зробить план-конспект по-справжньому авторським і водночас заощадить час для планування й оформлення.У посібнику враховані зміни до навчальних програм, чинних з 2017–2018 навчального року (розглянуті на колегії МОН 26 травня 2017 р.)Згідно з чинною програмою авторами передбачена можливість змінювати кількість годин, відведених для вивчення певних тем.Для вчителів фізики.
ФІЗИКА.11 кл Рівень стандарту. Зошит для експериментальних робіт ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
Зошит для експериментальних робіт відповідає чинним програмам з фізики для 11 класу закладів загальної середньої освіти (рівень стандарту) авторського колективу під керівництвом В.М. Локтєва та авторського колективу під керівництвом О.І. Ляшенка і містить описи 16 експериментальних робіт. Посібник має електронний додаток, який містить описи ще шести експериментальних робіт.Призначено для учнів 11 класу закладів загальної середньої освіти, учителів фізики.
Фізкультура ПК 11 кл НОВИЙ майстер-клас (дівчата)
Фізкультура 11 кл розробки уроків (дівчата) Навчальний посібник складено на основі програми «Основи здоров’я і фізична культура». 1—11 класи (2001 р.). Структура змісту запропонованих матеріалів передбачає передмову і два розділи, в яких розкриваються зміст державної програми, орієнтовне планування (календарні плани і плани-конспекти уроків). Посібник підготовлено для вчителів фізичної культури загальноосвітніх навчальних закладів різних типів.
Физика 7 кл.Тетрадь для лаб.и пр.работ НОВАЯ ПРОГРАММА
Тетрадь для лабораторных работ соответствует действующей программе по физике для 7 класса общеобразовательных учебных заведений с учетом последних изменений и содержит описания 12 лабораторных работ. Каждая работа предусматривает два варианта выполнения: по рисункам и домашний эксперимент. К изданию прилагается описание классических лабораторных работ с использованием стандартного оборудования.Предназначено для учащихся 7 класса заведений общего среднего образования, учителей физики.
УСІ уроки. Усі уроки фізики. 7 кл. ІІ семестр ПФУ002
УСІ уроки. Усі уроки фізики. 7 кл. ІІ семестр ПФУ002
Популярно про складне, Світ кібернетики. Кібернетичні етюди про штучний розум (Укр)
Чи можуть машини мислити? А якщо можуть, то як вони будуть ставитися до свого творця — людини? І що врешті чекає на людство — Судний день чи Утопія? І як визначити, що перед тобою — «нерозумний» механізм чи штучна істота, здатна мислити? У чому різниця між автоматом і роботом, андроїдом і трансформером, кіборгом і сигомом? Про ці та багато інших питань ідеться на сторінках цієї книжки, присвяченої історії, сучасним досягненням і фантастичному майбутньому дивовижної науки — кібернетики. Виклад матеріалу побудовано у вигляді цікавих розповідей, які дозволяють зрозуміти, над чим «чаклують» сучасні лабораторні боги — нейрокібернетики, програмісти, системотехніки, наділяючи автоматичні пристрої зачатками «розуму», і якими є перспективи створення «штучного інтелекту». Книга признач …
Контроль учеб. достижений. Физика 7 кл. (РУС) Нов. прогр.
Тетрадь соответствует требованиям действующей программы по физике для 7 класса общеобразовательных учебных заведений и предназначена для проведения текущего и тематического контроля учебных достижений учащихся. Пособие состоит из двух частей: текущий контроль знаний и контрольные работы. В первой части пособия предлагается несколько видов проверочных работ: самостоятельная работа — отслеживается уровень усвоения полученных знаний, умений решать качественные и расчетные задачи на два логических шага, контроль теоретических знаний — проверяется уровень усвоения теоретического материала, практический тренинг — контролируются умение применять полученные знания в ходе решения задач разного типа, овладение навыками читать и анализировать материал, представленный графически, выполня …