Быстрый заказ книги

Физика. Астрономия

На странице:
Сортировать по:
Фізика. 11 кл Зошит для лаб. і практ. робіт. Рівень стандарту НОВА 11-р.шк
Фізика. 11 клас. Рівень стандарту: Зошит для лабораторних робіт і фізичного практикуму Зошит складений відповідно до чинноїх програми з фізики для 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів і призначений для організації навчання на рівні стандарту. Посібник містить опису 6 лабораторних робіт і 5 робіт фізичного практикуму, опис методів обчислення похибок вимірювання, а також кольорову вкладку з фотографіями реальних установок для проведення експериментов до кожної роботи.
КЗКЗ Фізика 11 кл. (Укр) Рівень стандарту
КЗКЗ Фізика 11 кл. (Укр) Рівень стандарту
В книге вопросах красочно и популярно рассказывается об удивительном физическом понятии в современной парадоксальной картине Мироздания — о времени. Рассматриваются история рождения образа времени и его измерение различными часами и календарями. Описывается, как современная физика представляет себе появление времени в катаклизме Большого взрыва, а также загадочные связи между пространством и временем на самых больших и самых малых расстояниях. Обсуждается возможность построения машины времени и путешествий в прошлое и будущее.Книга рассчитана на школьников, их учителей и всех любознательных читателей, интересующихся историей и современными представлениями удивительной физики времени.
Фізика. 7 кл. Зошит для лабораторних робіт Нов прогр.
Фізика. 7 кл. Зошит для лабораторних робіт Нов прогр.
Міні-підручник. Механіка
Основні відомості, правила і формули подані в таблицях.Завдяки зручному формату посібників ними дуже легко користуватися та завжди тримати під рукою.
ДИСК ФІЗІКА Майстер-клас 10 кл. Рівень стандарту. Академічний рівень
ДИСК ФІЗІКА Майстер-клас 10 кл. Рівень стандарту. Академічний рівень
Фізика. Збірник задач 7 кл. (Укр)
Фізика. 7 клас. Збірник задач Збірник задач з фізики включає якісні, кількісні й графічні задачі, які: • згруповано за тематичними блоками • диференційовано за рівнем складності • супроводжено рисунками Посібник містить: • задачі для допитливих • відповіді, вказівки, розв’язання • довідкові таблиці • математичний довідничок.  
ЕК Фізика 10-11 кл. (Укр) Академічний рівень. Профільний рівень
ЕК Фізика 10-11 кл. (Укр) Академічний рівень. Профільний рівень
В книзі в доступній формі розповідається про основні питання загальної астрономії, астрофізики, космогонії та космології. Описується історія відкриття розширення Всесвіту, галактик, їхніх асоціацій та надструктури «вселенських стільників». Обговорюються загадки і парадокси галактичної еволюції, а також виникнення Метагалактики за сценарієм Великого вибуху. Висвітлюються сучасні астрофізичні методи дослідження таємничих космічних об’єктів та загадкових явищ Світобудови. Розглядаються найбільш цікаві гіпотези про будову Космосу з урахуванням останніх наукових даних. Книга розрахована на учнів старших класів і вчителів, а також на широке коло читачів, які цікавляться історією астрономії та її сучасними досягненнями.
Физика. 7 кл (р) Сборник задач Нов. прогр.
Физика. 7 кл (р) Сборник задач Нов. прогр.
ПК ВСЕХ УРОКОВ ФИЗИКА 9кл (РУС) к учебн.Божиновой и др. НОВАЯ
Физика. 9 класс. Планы-конспекты всех уроков (к учеб. Божиновой) Пособие составлено в соответствии с действующей программой по физике для 9 класса общеобразовательных учебных заведений и ориентировано на учебник «Физика. 9 класс» авторов Ф. Я. Божиновой, Н. М. Кирюхина, Е. А. Кирюхиной, рекомендованный Министерством образования и науки Украины. Издание представляет собой детальные разработки уроков, которые содержат краткий конспект изложения нового материала, описания демонстраций и экспериментов, материалы для проверки и закрепления изученного материала. Пособие дополнено приложением - «Сборником вопросов для устного опроса». К пособию бесплатно прилагается календарно-тематическое планирование
НПД полный курс Физика (РУС) ...
НПД полный курс Физика (РУС) ...
Фізика. Збірник задач 8 кл. (Укр)
Посібник відповідає чинній програмі з фізики для 8 класу (11-річна школа) і містить задачі, що диференційовані за трьома рівнями складності. Видання побудоване максимально зручно для учителя й учня, наведені відповіді, коментарі, розв’язання. Завдання для допитливих допоможуть учителю підготувати учнів до олімпіад, сприятимуть формуванню учнівських навичок щодо самостійного аналізу фізичних ситуацій.Посібник призначений для учнів 8 класу загальноосвітніх закладів та вчителів фізики.
Фізика. 11 кл Зошит для лаб. і практ. робіт. Академічний рівень
Фізика. 11 кл Зошит для лаб. і практ. робіт. Академічний рівень
У виданні розповідається про ключові проблеми виникнення й розвитку наукових уявлень сучасної фізики й космології, висвітлюються гіпотези про будову й еволюцію навколишньої фізичної реальності.
Усі уроки фізики. 7 клас. I семестр ПФУ001
Пропонований навчальний посібник відповідає новій програмі з фізики для 7 класу. В посібнику надані методичні рекомендації щодо проведення уроків фізики в 7 класі. Книга містить поурочні розробки, методичні рекомендації, тематичне оцінювання з усіх тем. Посібник буде корисний як  молодим учителям, так і вчителям зі стажем, а також студентам педагогічних вишів.
Усе, що потрібно знати про АНАТОМІЮ ЛЮДИНИ (Укр)
Усе, що потрібно знати про анатомію людини. У цій книзі ви знайдете основні відомості про людину: походження, чому ми так не схожі одне на одного, як влаштоване наше тіло, як ми ростемо й чому старіємо, завдяки чому бачимо, чуємо, відчуваємо. Отримані знання допоможуть школярам при вивченні природознавства та біології.
ФІЗИКА Повний курс шкільної фізики в тестах. Енциклопедія тестових завдань. (Укр)
ФІЗИКА Повний курс шкільної фізики в тестах. Енциклопедія тестових завдань. (Укр)
Фізкультура ПК 11 кл НОВИЙ майстер-клас (дівчата)
Фізкультура 11 кл розробки уроків (дівчата) Навчальний посібник складено на основі програми «Основи здоров’я і фізична культура». 1—11 класи (2001 р.). Структура змісту запропонованих матеріалів передбачає передмову і два розділи, в яких розкриваються зміст державної програми, орієнтовне планування (календарні плани і плани-конспекти уроків). Посібник підготовлено для вчителів фізичної культури загальноосвітніх навчальних закладів різних типів.
Фізика. Збірник задач 11 кл. (Укр) Академічний рівень. Профільний рівень НОВА 11-р.шк.
Фізика. Збірник задач 11 кл. (Укр) Академічний рівень. Профільний рівень НОВА 11-р.шк.

Акционное предложение