Быстрый заказ книги

Физика. Астрономия

На странице:
Сортировать по:
Мій конспект. Фізика 7 кл (у) ПФМ002
Пропонований навчальний посібник відповідає новій програмі з фізики для 7 класу.Книга містить календарно тематичне планування, поурочні розробки, методичні рекомендації, тематичне оцінювання з усіх тем. Посібник буде корисний як учителямґ. так і учням, а також студентам педагогічних вишів.
45,00грн.
ФІЗИКА П-К 10 кл (Укр.) Рівень стандарту. Майстер-клас НОВА 11-річна шк.
Фізика. 10 клас. Майстер-клас: розробки уроків (рівень стандарту) Посібник складений відповідно до чинної програми з фізики 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів і призначений для організації навчання на рівні стандарту. Видання являє детальні конспекти уроків, які містять план вивчення нового матеріалу, зведену план-схему уроку з орієнтовними розподілом часу за етапами уроку та методами і формами роботи з класом, комплекс вправ і задач для закріплення і контролю засвоєння навчального матеріалу, описи демонстрацій та експериментів.
29,90грн.
ФІЗИКА П-К 8 кл (Укр.) Розробки уроків до підр. Бар яхтара В.Г.+ СК Нов. прогр.
ФІЗИКА П-К 8 кл (Укр.) Розробки уроків до підр. Бар яхтара В.Г.+ СК Нов. прогр.
29,90грн.
КЗКЗ Физика 10 кл.(Рус) Уровень стандарта НОВАЯ 11-л.шк.
Физика. 10 класс. Уровень стандарта: Комплексная тетрадь для контроля знаний Тетрадь соответствует требованиям действующей программы по физике для 10 класса и предназначена для текущего и тематического контроля учебных достижений учащихся. В части 1 пособия по каждой изучаемой теме предлагается несколько видов проверочных работ: карточки контроля теоретических знаний (проверяется уровень усвоения теоретического материала), самостоятельные работы (проверяются уровень усвоения полученных знаний, умение решать качественные и расчетные задачи на один-два логических шага), практический тренинг (контролируется умение применять полученные знания при решении задач разного типа), графический тренинг (проверяются навыки чтения и анализа графического материала). Каждая работа предложена …
18,00грн.
Фізика. Зошит для лабораторних робіт та фізичного практикуму .Рівень стандарту 10 клас. Посібник є складовою навчально-методичного комплекту «Фізика-10», призначеного для організації навчання на академічному рівні.  Зошит, складений згідно з чинною програмою з фізики для 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів, містить 8 лабораторних робіт і 10 робіт фізичного практикуму. Кожна робота складається з чотирьох частин, які відповідають етапам проведення фізичного екс¬перименту. Диференціація робіт за рівнем складності досягається завдяки наявності завдань на обчислення похибок вимірювання, творчих завдань та матеріалів для організації нестандартних ситуацій. Видання має додаток, який містить матеріали для проведення підготовчого етапу лабораторної або практичної роботи. При …
15,00грн.
Цікаві науки, ФІЗИКА від 6 і старші (Укр)
Чому навесні тане лід, а влітку швидко висихають калюжі? Що таке приплив? І чому дме вітер? Якщо ваш малюк ставить такі запитання, уже час познайомити його з наукою фізикою! Ця книга розповість про те, що фізики називають силою, роботою та енергією. Ваша дитина дізнається, що таке звук і світло, невагомість та електричний струм, звідки беруться сонячні зайчики і чому гази невидимі. І хто знає, може, саме ваш малюк, вивчивши закони природи, стане знаменитим винахідником… Для дітей, їхніх батьків та вихователів.
29,90грн.
Мій конспект. Фізика. 11 кл. Рівень стандарту. ПФМ005
Видання «Мій конспект» — серія посібників, які мають на меті надати допомогу вчителеві під час підготовки до уроку. Конспекти всіх уроків курсу фізики для 11 класу (рівень стандарту) розташовані на окремих аркушах і містять методично грамотно оформлену «шапку уроку» (мета, тип уроку, обладнання тощо), стислий опис кожного етапу, завдання для актуалізації та закріплення тощо. Також передбачено місце для власних записів учителя, що зробить план-конспект посправжньому авторським і водночас заощадить час для планування й оформлення.Посібник адаптовано до оновленої програми 2016 р.Для вчителів фізики.
70,00грн.
ФИЗИКА П-К 10 кл (РУС) мастер-класс. Уровень стандарта
Физика. 10 класс. Уровень стандарта. Мастер-класс: Разработки уроков Пособие составлено согласно действующей программе по физики для 10 класса общеобразовательных учебных заведений и предназначено для организации обучения на уровне стандарта. Издание представляет собой детальные конспекты уроков, которые содержат план изучения нового материала, план-схему урока с ориентировочным распределением времени по этапам урока, комплекс упражнений и задач для закрепления и контроля усвоения учебного материала, описание демонстраций и экспериментов. К пособию бесплатно прилагается календарно-тематический план.
29,90грн.
Мій конспект. Фізика. 8 кла Мій конспект. ПФМ003
Видання «Мій конспект» — серія посібників, які ставлять на меті надати допомогу вчителеві під час підготовки до уроку. Посібник «Фізика. 8 клас» складено відповідно до нової програми «ФIЗИКА. 7–9 класи.Навчальна програма, 2015 рік». Конспекти всіх уроків курсу фізики для 8 класу розміщені на окремих аркушах і містять методично грамотно оформлену «шапку уроку» (мета, тип уроку, обладнання тощо), стислий опис кожного етапу, завдання для актуалізації та закріплення тощо. Також передбачене місце для власних записів учителя, що зробить розробку заняття по-справжньому авторською, але заощадить час для планування та оформлення.
50,00грн.
Фізика. 11 кл Зошит для лаб. і практ. робіт. Рівень стандарту НОВА 11-р.шк
Фізика. 11 клас. Рівень стандарту: Зошит для лабораторних робіт і фізичного практикуму Зошит складений відповідно до чинноїх програми з фізики для 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів і призначений для організації навчання на рівні стандарту. Посібник містить опису 6 лабораторних робіт і 5 робіт фізичного практикуму, опис методів обчислення похибок вимірювання, а також кольорову вкладку з фотографіями реальних установок для проведення експериментов до кожної роботи.
17,00грн.
Физика. 8 кл.Тетрадь для лаб.и пр.работ Нов.прог.
Тетрадь для лабораторных работ соответствует действующей программе по физике для 8 классов общеобразовательных учебных заведений и содержит 5 лабораторных работ. К изданию прилагается описание классических лабораторных работ с использованием стандартного оборудования.Предназначено для учащихся 8 класса общеобразовательных учебных заведений, учителей физики.
17,00грн.
КЗКЗ Физика 11 кл.(Рус) Академический уровень. Профильный уровень
Физика 11 кл. Академический уровень. Профильный уровень. Комплексная тетрадь для контроля знаний Тетрадь соответствует требованиям действующих программ по физике для 11 класса (академический, профильный уровни) и предназначена для текущего и тематического контроля учебных достижений учащихся по физике. Работы и задания, отмеченные символом *, предназначены для изучающих физику на профильном уровне. К тетради бесплатно прилагается «Сборник вопросов для устного опроса», который поможет быстро провести опрос учащихся на различных этапах изучения темы. В приложении также приводятся справочные данные, необходимые для выполнения заданий, представленных в тетради.
18,00грн.
В книге в доступной форме рассказывается об основных вопросах общей астрономии, астрофизики, космогонии и космологии. Описывается история открытия расширения Вселенной, галактик, их ассоциаций и сверхструктуры «вселенских сот». Обсуждаются загадки и парадоксы галактической эволюции, а также возникновение Метагалактики по сценарию Большого взрыва. Освещаются современные астрофизические методы исследования таинственных космических объектов и загадочных явлений Мироздания. Рассматриваются самые интересные гипотезы о строении Космоса с учетом последних научных данных.Книга рассчитана на учащихся старших классов и учителей, а также на широкий круг читателей, интересующихся историей астрономии и ее современными представлениями.
49,90грн.
ДИСК ФІЗІКА Майстер-клас 7-9 кл.
Новая серия дисков издательства Ранок - Майстер-клас нового покоління - специально для тех, кто ценит свое время и стремится к совершенствованию! Наши диски станут Вашим незаменимым помощником при подготовке к урокам, благодаря простоте распечатки отдельных разработок уроков, удобному интерфейсу, а также мультимедийным презентациям к одному из уроков для каждого класса.Кроме того, теперь Вам не придется покупать каждую книгу отдельно - все они собраны в одном диске!Диск содержит:- календарные планирования для каждого представленного класса,- разработки для каждого урока,- презентации по одной из тем для каждого класса.
60,00грн.
Физика. 10 кл.Тетрадь для лаб.и пр.работ. Академ. уровень
Физика. 10 класс (академический уровень). Тетрадь для лабораторных и практических работ Пособие является частью учебно-методического комплекта «Физика-10», предназначенного для организации обучения на академическом уровне. Тетрадь составлена согласно действующей программе по физике для 10 класса общеобразовательных учебных заведений и содержит описания 8 лабораторных работ и 10 работ физического практикума. Каждая работа состоит из четырех частей, соответствующих этапам проведения физического эксперимента. Дифференциация работ по уровню сложности достигается благодаря наличию заданий на вычисление погрешностей измерения, творческих заданий и материалов для организации нестандартных ситуаций.
16,00грн.
Усі уроки фізики. 7 клас. I семестр ПФУ001
Пропонований навчальний посібник відповідає новій програмі з фізики для 7 класу. В посібнику надані методичні рекомендації щодо проведення уроків фізики в 7 класі. Книга містить поурочні розробки, методичні рекомендації, тематичне оцінювання з усіх тем. Посібник буде корисний як  молодим учителям, так і вчителям зі стажем, а також студентам педагогічних вишів.
75,00грн.
Фізика. Збірник задач 7 кл. (Укр)
Фізика. 7 клас. Збірник задач Збірник задач з фізики включає якісні, кількісні й графічні задачі, які: • згруповано за тематичними блоками • диференційовано за рівнем складності • супроводжено рисунками Посібник містить: • задачі для допитливих • відповіді, вказівки, розв’язання • довідкові таблиці • математичний довідничок.  
25,00грн.
УСІ уроки. Усі уроки фізики. 8 кл. ПФУ003
Пропонований навчальний посібник відповідає новій програмі з фізики для 8 класу.Книга містить , поурочні розробки, методичні рекомендації, тематичне оцінювання з усіх тем. Посібник буде корисний як учителям. так і учням, а також студентам педагогічних вишів.
65,00грн.
КЗКЗ Фізика 10 кл.(Укр) Академічний рівень
Фізика. 10 клас. Академічний рівень. Комплексний зошит для контролю знань Зошит відповідає вимогам чинної програми з фізики й призначений для поточного та тематичного контролю навчальних досягнень учнів з фізики. До зошита безкоштовно додається «Добірка запитань для усного опитування», яка допоможе швидко провести опитування учнів на різних етапах вивчання теми. У додатку також наведено довідкові дані, необхідні для виконання завдань, поданих у зошиті. Пропонований посібник є складовою навчально-методичного комплекту «Фізика-10», який включає також підручник, збірник задач і зошит для лабораторних робіт. Зошит може бути використаний у комплекті з будь-яким чинним підручником фізики для 10 класу (академічний рівень). Призначено для учнів 10 класу загальноосвітніх навчальних за …
18,00грн.
У виданні описується, як сучасна фізика уявляє собі появу часу в катаклізмі Великого вибуху та зв язки між простором і часом на найбільших і найменших відстанях, обговорюється можливість побудови машини часу й подорожей у минуле та майбутнє.
49,90грн.

Акционное предложение