Быстрый заказ книги
Пн-Пт: 10.00-17.00
(095) 856 74 61
(068) 340 49 30
(093) 286 22 57
Книголенд, книжный интернет-магазин
Язык
укр / рус

Корзина

0 шт. - 0,00грн.
Личный кабинет

Физика. Астрономия

На странице:
Сортировать по:
Физика. 8 кл. Сборник задач НОВАЯ ПРОГРАММА
Пособие составленное в соответствии с новой программой по физике для 8 класса общеобразовательных учебных заведений и содержит задачи, дифференцированные по трем уровням сложности. Сборник построен максимально удобно для учителя и учащихся. Приведены примеры решения задач, всем задачам предложены ответы, указания, решения к задачам, приведены тесты для самопроверки и ответы к ним. Наличие однотипных задач позволяет оптимально подбирать задачи для домашней работы учащихся и для самостоятельных работ. Задачи для любознательных помогут учащимся проверить глубину полученных знаний и подготовиться к олимпиадам по физике. Сборник содержит приложение, состоящее из справочных таблиц и математического справочника. Предназначено для учащихся 8 классов общеобразовательных учебных заведе …
Фізика. 9 клас. І семестр
Видання «Мій конспект» — серія посібників, які мають на меті ¬надати допомогу вчителеві під час підготовки до уроку. Конспекти всіх уроків курсу фізики для 9 класу розташовані на окремих аркушах і містять мето¬дично грамотно оформлену «шапку уроку» (мета, тип уроку, обладнання тощо), стислий опис кожного етапу, завдання для актуалізації та закріплення тощо.
Фізика (рівень стандарту, за навч. прогр. Локтєва), підруч. для 10 кл. (за ред. Бар’яхтара, Довгого)
ФІЗИКА ПІДРУЧНИК 10 кл. (за прог. Локтєва В.М.) (Укр) Рівень стандарту. НОВА ПРОГРАМА 272 стр.
Усі уроки хімії. 10 клас
Методичний посібник містить усі розробки уроків хімії для 8 класу відповідно до нової програми. Приділяєтеся увага компетентністному підходу до навчання, розроблені наскрізні навчальні лінії. В основу покладена інтегральна технологія навчання. Посібник містить теоретичний і дидактичній матеріал до уроків, розробки перевірочних, контрольних і практичних робіт, а також календарне планування. Рекомендується учителям загальноосвітніх шкіл, гімназій та ліцеїв.
Фізика. 11 кл. Академ, Зошит для лаб. робіт і фіз. практикуму
Фізика. 11 кл Зошит для лаб. і практ. робіт. Академічний рівень
Дивовижна астрономія
В книзі в доступній формі розповідається про основні питання загальної астрономії, астрофізики, космогонії та космології. Описується історія відкриття розширення Всесвіту, галактик, їхніх асоціацій та надструктури «вселенських стільників». Обговорюються загадки і парадокси галактичної еволюції, а також виникнення Метагалактики за сценарієм Великого вибуху. Висвітлюються сучасні астрофізичні методи дослідження таємничих космічних об’єктів та загадкових явищ Світобудови. Розглядаються найбільш цікаві гіпотези про будову Космосу з урахуванням останніх наукових даних. Книга розрахована на учнів старших класів і вчителів, а також на широке коло читачів, які цікавляться історією астрономії та її сучасними досягненнями.
Усі уроки фізики. 9 клас. I семестр. Н.Ц., 60,00 грн.
У цьому посібнику вчитель зможе знайти всі необхідні для під- готовки й проведення повноцінних уроків фізики матеріали, детальні плани уроків, методичні рекомендації, завдання тестів, самостійних і контрольних робіт, опис демонстраційного й фронтального експери- ментів, інструкції щодо виконання лабораторних робіт і опис завдань для учнів у рамках проектної діяльності.
Захоплива фізична наука
У виданні розповідається про ключові проблеми виникнення й розвитку наукових уявлень сучасної фізики й космології, висвітлюються гіпотези про будову й еволюцію навколишньої фізичної реальності.
Фізика. 9 кл. Зошит для лабораторних робіт НОВА ПРОГРАМА
Зошит відповідає чинній програмі з фізики для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів і містить описи 7 лабораторних робіт. Кожна робота передбачає два варіанти виконання, за рисунками і домашній експеримент. До видання додається опис класичних лабораторних робіт із використанням стандартного обладнання. Призначено для учнів 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів, учителів фізики.
ФІЗИКА.10 кл Рівень стандарту. Зошит для експериментальних робіт ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
Зошит укладено відповідно до програми з фізики для 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів і призначений для організації навчання на академічному рівні. Посібник містить 6 лабораторних робіт і 9 робіт фізичного практикуму. Диференціація робіт за рівнем знань учнів досягається завдяки наявності завдань на обчислення похибок вимірювання і творчих завдань. Призначено для учнів 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів фізики. (64 стр)
Довідник у таблицях. Фізика. 7–11 кл
Виникла потреба систематизувати й поглибити знання з біології, фізики, української та англійської мов? На допомогу прийдуть довідники в таблицях від видавництва «УЛА»!У новій серії книжок відомості з відповідних шкільних дисциплін подані в доступній, стислій і наочній формі — у вигляді зручних таблиць. Теми, передбачені чинною програмою, містять правила й визначення, що супроводжуються зрозумілими прикладами.Довідники дозволять учням 7–11 класів швидко та якісно підготуватися до самостійних і контрольних робіт, ДПА та ЗНО.
Фізика. 8 кл. Зошит для лабораторних робіт НОВА ПРОГРАМА
Зошит для лабораторних робіт відповідає чинній програмі з фізики для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів та містить описи 5 лабораторних робіт і 2 навчальних проектів. До видання додається опис класичних лабораторних робіт із використанням стандартного обладнання. Призначено для учнів 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів, учителів фізики.
Фізика. 9 кл. Збірник задач НОВА ПРОГРАМА
Фізика. Збірник задач 9 кл. (Укр) Нов. прогр.
Физика. 10 кл. Уровень стандарта. Тетрадь для ЛР и физ. практикума (по программе Локтева)
Пособие соответствует требованиям учебной программы «Физика» авторского коллектива под руководством В. М. Локтева и предназначено для организации обучения в 10 классе на уровне стандарта. Тетрадь является частью учебно-методического комплекта «Физика. 10 класс», созданного на базе учебника под редакцией В. Г. Барьяхтара, С. А. Довгого.Тетрадь содержит описания 9 экспериментальных работ, а также методов вычисления погрешностей измерения. К пособию прилагается тетрадь для подготовки к экспериментальным работам, в которой приведены задания для проведения подготовительного этапа каждой работы. Пособие имеет интернет-поддержку, материалы которой помогут реализовать личностно-ориентированный подход к обучению.Предназначено для учащихся 10 класса заведений общего среднего образовани …
Парадоксальна фізика часу
У виданні описується, як сучасна фізика уявляє собі появу часу в катаклізмі Великого вибуху та зв язки між простором і часом на найбільших і найменших відстанях обговорюється можливість побудови машини часу й подорожей у минуле та майбутнє.
Мій конспект. Фізична культура. 2 клас. 1 семестр
Посібник складено за новою програмою Міністерства освіти і науки України для використання у загальноосвітньому процесі. Розкриті плани-конспекти уроків (на 1 семестр) місять докладне вивчення техніки виконання базових рухових умінь та навичок та цікаві сучасні сюжети уроків для учнів 2-го класу. Наведені конспекти допоможуть учителеві творчо підготуватися до уроку (доповнюючи або дещо змінюючи запропонований матеріал власними напрацюваннями) та провести його на найвищому рівні.
Фізика. 9 клас. ІІ семестр
Видання «Мій конспект» — серія посібників, які мають на меті ¬надати допомогу вчителеві під час підготовки до уроку. Конспекти всіх уроків курсу фізики для 9 класу розташовані на окремих аркушах і містять мето¬дично грамотно оформлену «шапку уроку» (мета, тип уроку, обладнання тощо), стислий опис кожного етапу, завдання для актуалізації та закріплення тощо.
ФІЗИКА. Зошит для лабораторних робіт 8 кл ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
ФІЗИКА. Зошит для лабораторних робіт 8 кл Оновл. прогр.
Світ кібернетики. Кібернетичні етюди про штучний розум
Чи можуть машини мислити? А якщо можуть, то як вони будуть ставитися до свого творця — людини? І що врешті чекає на людство — Судний день чи Утопія? І як визначити, що перед тобою — «нерозумний» механізм чи штучна істота, здатна мислити? У чому різниця між автоматом і роботом, андроїдом і трансформером, кіборгом і сигомом? Про ці та багато інших питань ідеться на сторінках цієї книжки, присвяченої історії, сучасним досягненням і фантастичному майбутньому дивовижної науки — кібернетики. Виклад матеріалу побудовано у вигляді цікавих розповідей, які дозволяють зрозуміти, над чим «чаклують» сучасні лабораторні боги — нейрокібернетики, програмісти, системотехніки, наділяючи автоматичні пристрої зачатками «розуму», і якими є перспективи створення «штучного інтелекту». Книга признач …
ФІЗИКА. Зошит для лабораторних робіт 9 кл ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
ФІЗИКА. Зошит для лабораторних робіт 9 кл Оновл. прогр.