Быстрый заказ книги

Физика. Астрономия

На странице:
Сортировать по:
Мій конспект.Фізика. 11 клас. Академічний рівень ПФ30
Мій конспект 11 клас академічний рівень — посібник, який ставить на меті надати допомогу вчителеві під час підготовки до уроку. Конспекти уроків розміщені на окремих аркушах. Передбачене місце для власних записів учителя. Використання посібника значно скорочує час, необхідний для підготовки для уроку.
40,00грн.
Що таке теорія відносності, про яку знають всі, але пояснити ніхто не може? Чи можна кожній людині доступно розповісти про основи сучасної науки? У виданні розповідається про історією створення та елементарні основи теорії відносності, а також про останні досягнень релятивістської фізики.
49,90грн.
Мій конспект. Фізика. 9 кл ІІ семестр. ПФМ007
Видання «Мій конспект» — серія посібників, які мають на меті надати допомогу вчителеві під час підготовки до уроку. Конспекти всіх уроків курсу фізики для 9-го класу розташовані на окремих аркушах і містять методично грамотно оформлену «шапку уроку» (мета, тип уроку, обладнання тощо), стислий опис кожного етапу, завдання для актуалізації та закріплення тощо.Також передбачено місце для власних записів учителя, що зробить план-конспект по-справжньому авторським і водночас заощадить час для планування й оформлення.У посібнику враховані зміни до навчальних програм, чинних з 2017–2018 навчального року (розглянуті на колегії МОН 26 травня 2017 р.)Згідно з чинною програмою авторами передбачена можливість змінювати кількість годин, відведених для вивчення певних тем.Для вчителів фізики.
45,00грн.
Фізика 10 кл (у) Підручник Рівень стандарту
Підручник з фізики для 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Рекомендовано Міністерством освіти і науки України.
99,00грн.
Мій конспект. Фізика 7 кл (у) ПФМ002
Пропонований навчальний посібник відповідає новій програмі з фізики для 7 класу.Книга містить календарно тематичне планування, поурочні розробки, методичні рекомендації, тематичне оцінювання з усіх тем. Посібник буде корисний як учителямґ. так і учням, а також студентам педагогічних вишів.
45,00грн.
Фізика. 9 клас: Комплексний зошит для контролю знань (під програму) Зошит відповідає вимогам чинної програми з фізики для 9 класу та призначений для поточного і тематичного контролю навчальних досягнень учнів з фізики. Посібник складається з двох частин: поточний контроль і контрольні роботи. Продумана структура навчального матеріалу, диференціація завдань за рівнем складності, наявність перфорації забезпечують оперативність під час використання посібника. До зошита безкоштовно додається «Добірка запитань для усного опитування», яка допоможе швидко провести опитування учнів на різних етапах вивчення теми. У додатку також наводяться всі довідкові дані, необхідні для виконання завдань, поданих у зошиті. Зошит може бути використаний у комплекті з будь-яким чинним підручником з ф …
18,00грн.
УСІ уроки. Усі уроки фізики. 8 кл. ПФУ003
Пропонований навчальний посібник відповідає новій програмі з фізики для 8 класу.Книга містить , поурочні розробки, методичні рекомендації, тематичне оцінювання з усіх тем. Посібник буде корисний як учителям. так і учням, а також студентам педагогічних вишів.
65,00грн.
Міні-підручник. Механіка
Основні відомості, правила і формули подані в таблицях.Завдяки зручному формату посібників ними дуже легко користуватися та завжди тримати під рукою.
11,90грн.
Популярно о сложном, Мир кибернетики. Кибернетические этюды об искусственном разуме (РУС)
Могут ли машины мыслить? А если могут, то как они будут относиться к своему создателю — человеку и что в итоге ждет человечество — Судный день или Утопия? И как определить, что перед тобой — «безмозглый» механизм или искусственное мыслящее существо? В чем разница между автоматом и роботом, андроидом и трансформером, киборгом и сигомом? Эти и многие другие вопросы обсуждаются на страницах настоящей книги, посвященной истории, современным достижениям и фантастическому будущему удивительной науки — кибернетики. Изложение материала построено в виде занимательных рассказов, позволяющих понять, над чем «колдуют» современные лабораторные боги — нейрокибернетики, программисты, системотехники, наделяя автоматические устройства зачатками «разума», и каковы перспективы создания «искусст …
49,90грн.
Фізика. Збірник задач 9 кл. (Укр) Нов. прогр.
Фізика. Збірник задач 9 кл. (Укр) Нов. прогр.
25,00грн.
Фізика 10 кл (у) Зошит для лаб. робіт і фізичного практикуму
Зошит складений відповідно до чинної програми з фізики для загальноосвітніх навчальних закладів і призначений для організації навчання на рівні стандарту. Посібник містить 5 лабораторних робіт і 5 робіт фізичного практикуму. Кожна робота складається з чотирьох частин, які відповідають етапам проведення фізичного експерименту. Призначено для учнів 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів фізики.
12,00грн.
Мій конспект. Фізика. 8 кла Мій конспект. ПФМ003
Видання «Мій конспект» — серія посібників, які ставлять на меті надати допомогу вчителеві під час підготовки до уроку. Посібник «Фізика. 8 клас» складено відповідно до нової програми «ФIЗИКА. 7–9 класи.Навчальна програма, 2015 рік». Конспекти всіх уроків курсу фізики для 8 класу розміщені на окремих аркушах і містять методично грамотно оформлену «шапку уроку» (мета, тип уроку, обладнання тощо), стислий опис кожного етапу, завдання для актуалізації та закріплення тощо. Також передбачене місце для власних записів учителя, що зробить розробку заняття по-справжньому авторською, але заощадить час для планування та оформлення.
50,00грн.
Довідник у таблицях. Фізика. 7–11 кл
Виникла потреба систематизувати й поглибити знання з біології, фізики, української та англійської мов? На допомогу прийдуть довідники в таблицях від видавництва «УЛА»!У новій серії книжок відомості з відповідних шкільних дисциплін подані в доступній, стислій і наочній формі — у вигляді зручних таблиць. Теми, передбачені чинною програмою, містять правила й визначення, що супроводжуються зрозумілими прикладами.Довідники дозволять учням 7–11 класів швидко та якісно підготуватися до самостійних і контрольних робіт, ДПА та ЗНО.
29,90грн.
Популярно о сложном, Занимательная физическая наука (РУС)
В книге в популярной форме рассказывается об узловых проблемах возникновения и развития научных представлений современной физики и космологии. Описываются особенности физической картины окружающего мира, включающие разнообразные сценарии развития объективной реальности во Вселенной.В контексте последних достижений физики и астрономии анализируются общие принципы построения и эволюции объективной реальности мультимира, попытки создания общей теории темной материи и темной энергии, объединения вселенских и сверхмикроскопических масштабов на основе квантовой механики. Книга рассчитана на школьников, их учителей и всех читателей, интересующихся современными представлениями и гипотезами о строении и эволюции окружающей физической реальности.
49,90грн.
ФИЗИКА П-К 8 кл (РУС) Разработки уроков к учеб. Барьяхтара В.Г. + СК Нов. прогр.
Пособие составлено согласно новой программе по физике для 8 класса общеобразовательных учебных заведений и учебника «Физика» авторов В. Г. Барьяхтара, Ф. Я. Божиновой, С. А. Довгого, Е. А. Кирюхиной (под редакцией В. Г. Барьяхтара, С. А. Довгого).Издание содержит календарно-тематический план и детальные разработки уроков, в которых приведены основные структурные элементы и дидактическая цель каждого урока, описания всех лабораторных работ, демонстраций и экспериментов, материалы для проведения текущего и итогового контроля.К пособию прилагается скретч-карта, предоставляющая доступ к материалам интернет-поддержки, — электронному приложению. Приложение содержит календарно-тематический план, материалы к урокам обобщения и систематизации знаний и нестандартным урокам (конспекты у …
29,90грн.
ПК ВСЕХ УРОКОВ ФИЗИКА 9кл (РУС) к учебн.Божиновой и др. НОВАЯ
Физика. 9 класс. Планы-конспекты всех уроков (к учеб. Божиновой) Пособие составлено в соответствии с действующей программой по физике для 9 класса общеобразовательных учебных заведений и ориентировано на учебник «Физика. 9 класс» авторов Ф. Я. Божиновой, Н. М. Кирюхина, Е. А. Кирюхиной, рекомендованный Министерством образования и науки Украины. Издание представляет собой детальные разработки уроков, которые содержат краткий конспект изложения нового материала, описания демонстраций и экспериментов, материалы для проверки и закрепления изученного материала. Пособие дополнено приложением - «Сборником вопросов для устного опроса». К пособию бесплатно прилагается календарно-тематическое планирование
29,90грн.
Популярно о сложном, Мир теории относительности (РУС)
Что такое теория относительности, о которой знают все, но объяснить которую никто не может? Можно ли каждому желающему доступно рассказать об основах современной науки? А если можно, то как сделать это просто и занимательно? И как определить, где проходит черта между понятным и неясным?На эти и многие другие вопросы попытался найти решение автор, популярно рассказывая в книге об элементарных основах одной из главных теорий физической науки. Изложение построено в форме занимательных иллюстрированных рассказов, позволяющих понять, что лежит в основе современных научных представлений о пространстве и времени и как ученые исследуют окружающую природу.Книга предназначена для учащихся и их учителей, а также всех читателей, интересующихся историей создания теории относительности и п …
49,90грн.
УСІ уроки. Усі уроки фізики. 9 кла IІ семестр. ПФУ005
Посібник призначений для вчителя фізики, який працює у 9 класі відповідно до нової програми (Програма з фізики. 7–9 класи. 2012 рік, зі змінами 2015 та 2017 років). У цьому посібнику вчитель зможе знайти всі матеріали, необхідні для підготовки й проведення повноцінних уроків фізики: детальні плани уроків, методичні рекомендації, завдання тестів, самостійних і контрольних робіт, опис демонстраційного і фронтального експериментів, інструкції щодо виконання лабораторних робіт. Під час розробки поурочних планів автором особливу увагу було приділено впровадженню компетентнісного підходу. Також в електронному додатку (Цифрові навчальні ресурси «Фізика. 9 клас»: http: book.osnova.com.ua book 6020) до цього посібника вміщено всі необхідні ресурси в цифровому форматі, які вчитель мож …
50,00грн.
ФІЗИКА П-К 10 кл (Укр.) Рівень стандарту. Майстер-клас НОВА 11-річна шк.
Фізика. 10 клас. Майстер-клас: розробки уроків (рівень стандарту) Посібник складений відповідно до чинної програми з фізики 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів і призначений для організації навчання на рівні стандарту. Видання являє детальні конспекти уроків, які містять план вивчення нового матеріалу, зведену план-схему уроку з орієнтовними розподілом часу за етапами уроку та методами і формами роботи з класом, комплекс вправ і задач для закріплення і контролю засвоєння навчального матеріалу, описи демонстрацій та експериментів.
29,90грн.
Усі уроки фізики. 7 клас. I семестр ПФУ001
Пропонований навчальний посібник відповідає новій програмі з фізики для 7 класу. В посібнику надані методичні рекомендації щодо проведення уроків фізики в 7 класі. Книга містить поурочні розробки, методичні рекомендації, тематичне оцінювання з усіх тем. Посібник буде корисний як  молодим учителям, так і вчителям зі стажем, а також студентам педагогічних вишів.
75,00грн.