Быстрый заказ книги

Физика. Астрономия

На странице:
Сортировать по:
Енциклопедичний довідник у таблицях. Фізика. Хімія. Біологія. 7-11 кл
Пропонований довідник містить вичерпні відомості зі шкільних курсів фізики, хімії та біології. Матеріал у виданні викладений чітко і послідовно.При укладанні довідника враховано сучасні вимоги до рівня знань учнів і побажання школярів. За допомогою книги школярі зможуть підготуватися до контрольних робіт, тематичного оцінювання, іспитів.Видання адресоване школярам, абітурієнтам, а також їхнім дбайливим батькам.
Фізика. 11 кл Зошит для лаб. і практ. робіт. Рівень стандарту НОВА 11-р.шк
Фізика. 11 клас. Рівень стандарту: Зошит для лабораторних робіт і фізичного практикуму Зошит складений відповідно до чинноїх програми з фізики для 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів і призначений для організації навчання на рівні стандарту. Посібник містить опису 6 лабораторних робіт і 5 робіт фізичного практикуму, опис методів обчислення похибок вимірювання, а також кольорову вкладку з фотографіями реальних установок для проведення експериментов до кожної роботи.
СПР. Физика. Справочник с примерами реш.задач (РУС) ...
СПР. Физика. Справочник с примерами реш.задач (РУС) ...
Найкращий довідник в таблицях Фізика 7-9кл
Найкращий довідник в таблицях Фізика 7-9кл
Фізика. Зошит для лабораторних робіт та фізичного практикуму .Рівень стандарту 10 клас. Посібник є складовою навчально-методичного комплекту «Фізика-10», призначеного для організації навчання на академічному рівні.  Зошит, складений згідно з чинною програмою з фізики для 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів, містить 8 лабораторних робіт і 10 робіт фізичного практикуму. Кожна робота складається з чотирьох частин, які відповідають етапам проведення фізичного екс¬перименту. Диференціація робіт за рівнем складності досягається завдяки наявності завдань на обчислення похибок вимірювання, творчих завдань та матеріалів для організації нестандартних ситуацій. Видання має додаток, який містить матеріали для проведення підготовчого етапу лабораторної або практичної роботи. При …
Мій конспект.Фізика. 10 клас. Академічний рівень ПФ32
Корекційна робота є одним із найважливіших напрямків діяльності соціального педагога. У посібнику розповідається про те, як організувати цю діяльність з метою вирішення найбільш актуальних проблем учнів-адаптації до шкільного життя у проблемних сім ях, розвитку комунікативних умінь, розв язання конфліктів і т.ін.Автор пропонує велику кількість анкет, тестів й різноманітних вправ, які можна використати під час занять та тренінгів.
ПК ВСЕХ УРОКОВ ФИЗИКА 9кл (РУС) к учебн.Божиновой и др. НОВАЯ
Физика. 9 класс. Планы-конспекты всех уроков (к учеб. Божиновой) Пособие составлено в соответствии с действующей программой по физике для 9 класса общеобразовательных учебных заведений и ориентировано на учебник «Физика. 9 класс» авторов Ф. Я. Божиновой, Н. М. Кирюхина, Е. А. Кирюхиной, рекомендованный Министерством образования и науки Украины. Издание представляет собой детальные разработки уроков, которые содержат краткий конспект изложения нового материала, описания демонстраций и экспериментов, материалы для проверки и закрепления изученного материала. Пособие дополнено приложением - «Сборником вопросов для устного опроса». К пособию бесплатно прилагается календарно-тематическое планирование
Цікаві науки, ФІЗИКА від 6 і старші (Укр)
Чому навесні тане лід, а влітку швидко висихають калюжі? Що таке приплив? І чому дме вітер? Якщо ваш малюк ставить такі запитання, уже час познайомити його з наукою фізикою! Ця книга розповість про те, що фізики називають силою, роботою та енергією. Ваша дитина дізнається, що таке звук і світло, невагомість та електричний струм, звідки беруться сонячні зайчики і чому гази невидимі. І хто знає, може, саме ваш малюк, вивчивши закони природи, стане знаменитим винахідником… Для дітей, їхніх батьків та вихователів.
Мій конспект. Фізична культура. 8 кл. ФКМ001
Посібник складено за новою програмою Міністерства освіти та науки України для використання у загальноосвітньому процесі. Наведені орієнтовне календарне та тематичне планування та 105 планів-конспектів уроків з фізичної культури у 8-му класі допоможуть учителеві підготуватися до уроку (доповнюючи або дещо змінюючи запропонований матеріал власними напрацюваннями) та провести його на найвищому рівні.Для вчителів фізичної культури загальноосвітніх навчальних закладів і студентів відповідного фаху педагогічних навчальних закладів.Посібник є методичною допомогою педагогам.
Мій конспект. Фізика. 10 кл Рівень стандарту. ПФМ004
Посібник «Фізика. 10 клас. Рівень стандарту» (серія «Мій конспект») складено відповідно оновленої програми 2016 року. Видання «Мій конспект» — серія посібників, які мають на меті надати допомогу вчителеві під час підготовки до уроку. Конспекти всіх уроків курсу фізики для 10 класу (рівень стандарту) розташовані на окремих аркушах і містять методично грамотно оформлену «шапку уроку» (мета, тип уроку, обладнання тощо), стислий опис кожного етапу, завдання для актуалізації та закріплення тощо. Також передбачено місце для власних записів учителя, що зробить план-конспект по-справжньому авторським, але заощадить час для планування та оформлення.Для вчителів фізики.
Фізика. Збірник задач 7 кл. (Укр)
Фізика. 7 клас. Збірник задач Збірник задач з фізики включає якісні, кількісні й графічні задачі, які: • згруповано за тематичними блоками • диференційовано за рівнем складності • супроводжено рисунками Посібник містить: • задачі для допитливих • відповіді, вказівки, розв’язання • довідкові таблиці • математичний довідничок.  
Фізика. Збірник задач 7 кл (у) Нов. програма
НОВА ПРОГРАМА - 2015 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
УСІ уроки. Усі уроки фізики. 9 кла IІ семестр. ПФУ005
Посібник призначений для вчителя фізики, який працює у 9 класі відповідно до нової програми (Програма з фізики. 7–9 класи. 2012 рік, зі змінами 2015 та 2017 років). У цьому посібнику вчитель зможе знайти всі матеріали, необхідні для підготовки й проведення повноцінних уроків фізики: детальні плани уроків, методичні рекомендації, завдання тестів, самостійних і контрольних робіт, опис демонстраційного і фронтального експериментів, інструкції щодо виконання лабораторних робіт. Під час розробки поурочних планів автором особливу увагу було приділено впровадженню компетентнісного підходу. Також в електронному додатку (Цифрові навчальні ресурси «Фізика. 9 клас»: http: book.osnova.com.ua book 6020) до цього посібника вміщено всі необхідні ресурси в цифровому форматі, які вчитель мож …
Довідник у таблицях. Фізика. 7–11 кл
Виникла потреба систематизувати й поглибити знання з біології, фізики, української та англійської мов? На допомогу прийдуть довідники в таблицях від видавництва «УЛА»!У новій серії книжок відомості з відповідних шкільних дисциплін подані в доступній, стислій і наочній формі — у вигляді зручних таблиць. Теми, передбачені чинною програмою, містять правила й визначення, що супроводжуються зрозумілими прикладами.Довідники дозволять учням 7–11 класів швидко та якісно підготуватися до самостійних і контрольних робіт, ДПА та ЗНО.
Популярно о сложном, Удивительная астрономия (РУС)
В книге в доступной форме рассказывается об основных вопросах общей астрономии, астрофизики, космогонии и космологии. Описывается история открытия расширения Вселенной, галактик, их ассоциаций и сверхструктуры «вселенских сот». Обсуждаются загадки и парадоксы галактической эволюции, а также возникновение Метагалактики по сценарию Большого взрыва. Освещаются современные астрофизические методы исследования таинственных космических объектов и загадочных явлений Мироздания. Рассматриваются самые интересные гипотезы о строении Космоса с учетом последних научных данных.Книга рассчитана на учащихся старших классов и учителей, а также на широкий круг читателей, интересующихся историей астрономии и ее современными представлениями.
Мій конспект. Геометрія. 8 кл. ПММ015
Видання «Мій конспект» — це серія посібників, які ставлять за мету надати допомогу вчителеві в підготовці до уроку. Автори пропонують базову основу, використовуючи яку, кожен учитель може створити власний конспект уроку.Посібник розрахований на вчителів загальноосвітніх закладів, які працюють у 8 класі за навчальною програмою з математики для учнів 5–9 класів загальноосвітніх закладів .
Усе, що потрібно знати про АНАТОМІЮ ЛЮДИНИ (Укр)
Усе, що потрібно знати про анатомію людини. У цій книзі ви знайдете основні відомості про людину: походження, чому ми так не схожі одне на одного, як влаштоване наше тіло, як ми ростемо й чому старіємо, завдяки чому бачимо, чуємо, відчуваємо. Отримані знання допоможуть школярам при вивченні природознавства та біології.
ДИСК ФІЗІКА Майстер-клас 7-9 кл.
Новая серия дисков издательства Ранок - Майстер-клас нового покоління - специально для тех, кто ценит свое время и стремится к совершенствованию! Наши диски станут Вашим незаменимым помощником при подготовке к урокам, благодаря простоте распечатки отдельных разработок уроков, удобному интерфейсу, а также мультимедийным презентациям к одному из уроков для каждого класса.Кроме того, теперь Вам не придется покупать каждую книгу отдельно - все они собраны в одном диске!Диск содержит:- календарные планирования для каждого представленного класса,- разработки для каждого урока,- презентации по одной из тем для каждого класса.
Физика. Сборник задач 8 кл. (Рус) Нов. прогр.
Пособие составленное в соответствии с новой программой по физике для 8 класса общеобразовательных учебных заведений и содержит задачи, дифференцированные по трем уровням сложности. Сборник построен максимально удобно для учителя и учащихся. Приведены примеры решения задач, всем задачам предложены ответы, указания, решения к задачам, приведены тесты для самопроверки и ответы к ним. Наличие однотипных задач позволяет оптимально подбирать задачи для домашней работы учащихся и для самостоятельных работ. Задачи для любознательных помогут учащимся проверить глубину полученных знаний и подготовиться к олимпиадам по физике. Сборник содержит приложение, состоящее из справочных таблиц и математического справочника. Предназначено для учащихся 8 классов общеобразовательных учебных заведе …
Фізика. Найновіший універсальний довідник школяра і студента
Ця книжка є найновішим довідником для вивчення шкільного курсу фізики у повному обсязі. Завдання довід¬ника — об’єд¬нати в одному джерелі всю інформацію, необхідну для підготовки до уроків, контрольних і лабораторних робіт, іспитів. У виданні наводяться визначення фізичних понять, фізичні закони, роз’яснюється їхня суть. Як практичний додаток до теоретичного матеріалу наводяться приклади розв’язання базових задач.Видання адресоване учням 7–11 класів, абітурієнтам, студентам.