Быстрый заказ книги

Физика. Астрономия

На странице:
Сортировать по:
Популярно про складне, Світ кібернетики. Кібернетичні етюди про штучний розум (Укр)
Чи можуть машини мислити? А якщо можуть, то як вони будуть ставитися до свого творця — людини? І що врешті чекає на людство — Судний день чи Утопія? І як визначити, що перед тобою — «нерозумний» механізм чи штучна істота, здатна мислити? У чому різниця між автоматом і роботом, андроїдом і трансформером, кіборгом і сигомом? Про ці та багато інших питань ідеться на сторінках цієї книжки, присвяченої історії, сучасним досягненням і фантастичному майбутньому дивовижної науки — кібернетики. Виклад матеріалу побудовано у вигляді цікавих розповідей, які дозволяють зрозуміти, над чим «чаклують» сучасні лабораторні боги — нейрокібернетики, програмісти, системотехніки, наділяючи автоматичні пристрої зачатками «розуму», і якими є перспективи створення «штучного інтелекту». Книга признач …
Физика. 7 кл (р) Сборник задач Нов. прогр.
Физика. 7 кл (р) Сборник задач Нов. прогр.
ФІЗИКА ПІДРУЧНИК 7 кл. (Укр) Нрв. прогр.
ФІЗИКА ПІДРУЧНИК 7 кл. (Укр) Нов. прогр.
Занимательные науки, ФИЗИКА от 6 и старше (РУС)
Занимательные науки: ФИЗИКА от 6 и старше (РУС)
УСІ уроки. Усі уроки фізики. 8 кл. ПФУ003
Пропонований навчальний посібник відповідає новій програмі з фізики для 8 класу.Книга містить , поурочні розробки, методичні рекомендації, тематичне оцінювання з усіх тем. Посібник буде корисний як учителям. так і учням, а також студентам педагогічних вишів.
Фізика 10 кл (у) Підручник Рівень стандарту
Підручник з фізики для 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Рекомендовано Міністерством освіти і науки України.
Фізика. 11 кл Зошит для лаб. і практ. робіт. Академічний рівень
Фізика. 11 кл Зошит для лаб. і практ. робіт. Академічний рівень
Найкращий довідник в таблицях Фізика 7-9кл
Найкращий довідник в таблицях Фізика 7-9кл
В книге вопросах красочно и популярно рассказывается об удивительном физическом понятии в современной парадоксальной картине Мироздания — о времени. Рассматриваются история рождения образа времени и его измерение различными часами и календарями. Описывается, как современная физика представляет себе появление времени в катаклизме Большого взрыва, а также загадочные связи между пространством и временем на самых больших и самых малых расстояниях. Обсуждается возможность построения машины времени и путешествий в прошлое и будущее.Книга рассчитана на школьников, их учителей и всех любознательных читателей, интересующихся историей и современными представлениями удивительной физики времени.
Мій конспект. Фізика. 8 кла Мій конспект. ПФМ003
Видання «Мій конспект» — серія посібників, які ставлять на меті надати допомогу вчителеві під час підготовки до уроку. Посібник «Фізика. 8 клас» складено відповідно до нової програми «ФIЗИКА. 7–9 класи.Навчальна програма, 2015 рік». Конспекти всіх уроків курсу фізики для 8 класу розміщені на окремих аркушах і містять методично грамотно оформлену «шапку уроку» (мета, тип уроку, обладнання тощо), стислий опис кожного етапу, завдання для актуалізації та закріплення тощо. Також передбачене місце для власних записів учителя, що зробить розробку заняття по-справжньому авторською, але заощадить час для планування та оформлення.
Мій конспект. Фізика. 10 клас. II семестр. ПФМ009
Посібник «Фізика. 10 клас. II семестр. Рівень стандарту» (серія «Мій конспект») складено за програмою Фізика і астрономія. 10–11класи. Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів (рівень стандарту) авторського колективу під керівництвом О. І. Ляшенка, що затверджена Міністерством освіти і науки України (наказ № 1539 від 24.11. 2017р.) Видання «Мій конспект» — серія посібників, які мають на меті надати допомогу вчителеві під час підготовки до уроку. Конспекти всіх уроків курсу фізики для 10 класу (рівень стандарту) розташовані на окремих аркушах і містять методично грамотно оформлену «шапку уроку» (мета, тип уроку, обладнання тощо), стислий опис кожного етапу, завдання для актуалізації та закріплення тощо. Також передбачено місце для власних записів учителя, що …
ДИСК ФІЗІКА Майстер-клас 10 кл. Рівень стандарту. Академічний рівень
ДИСК ФІЗІКА Майстер-клас 10 кл. Рівень стандарту. Академічний рівень
ФИЗИКА П-К 8 кл (РУС) Разработки уроков к учеб. Барьяхтара В.Г. + СК Нов. прогр.
Пособие составлено согласно новой программе по физике для 8 класса общеобразовательных учебных заведений и учебника «Физика» авторов В. Г. Барьяхтара, Ф. Я. Божиновой, С. А. Довгого, Е. А. Кирюхиной (под редакцией В. Г. Барьяхтара, С. А. Довгого).Издание содержит календарно-тематический план и детальные разработки уроков, в которых приведены основные структурные элементы и дидактическая цель каждого урока, описания всех лабораторных работ, демонстраций и экспериментов, материалы для проведения текущего и итогового контроля.К пособию прилагается скретч-карта, предоставляющая доступ к материалам интернет-поддержки, — электронному приложению. Приложение содержит календарно-тематический план, материалы к урокам обобщения и систематизации знаний и нестандартным урокам (конспекты у …
Фізика. 11 кл Зошит для лаб. і практ. робіт. Рівень стандарту НОВА 11-р.шк
Фізика. 11 клас. Рівень стандарту: Зошит для лабораторних робіт і фізичного практикуму Зошит складений відповідно до чинноїх програми з фізики для 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів і призначений для організації навчання на рівні стандарту. Посібник містить опису 6 лабораторних робіт і 5 робіт фізичного практикуму, опис методів обчислення похибок вимірювання, а також кольорову вкладку з фотографіями реальних установок для проведення експериментов до кожної роботи.
Фізика. Збірник задач 11 кл. (Укр) Академічний рівень. Профільний рівень НОВА 11-р.шк.
Фізика. Збірник задач 11 кл. (Укр) Академічний рівень. Профільний рівень НОВА 11-р.шк.
УСІ уроки. Усі уроки фізики. 9 кла IІ семестр. ПФУ005
Посібник призначений для вчителя фізики, який працює у 9 класі відповідно до нової програми (Програма з фізики. 7–9 класи. 2012 рік, зі змінами 2015 та 2017 років). У цьому посібнику вчитель зможе знайти всі матеріали, необхідні для підготовки й проведення повноцінних уроків фізики: детальні плани уроків, методичні рекомендації, завдання тестів, самостійних і контрольних робіт, опис демонстраційного і фронтального експериментів, інструкції щодо виконання лабораторних робіт. Під час розробки поурочних планів автором особливу увагу було приділено впровадженню компетентнісного підходу. Також в електронному додатку (Цифрові навчальні ресурси «Фізика. 9 клас»: http: book.osnova.com.ua book 6020) до цього посібника вміщено всі необхідні ресурси в цифровому форматі, які вчитель мож …
В книзі в доступній формі розповідається про основні питання загальної астрономії, астрофізики, космогонії та космології. Описується історія відкриття розширення Всесвіту, галактик, їхніх асоціацій та надструктури «вселенських стільників». Обговорюються загадки і парадокси галактичної еволюції, а також виникнення Метагалактики за сценарієм Великого вибуху. Висвітлюються сучасні астрофізичні методи дослідження таємничих космічних об’єктів та загадкових явищ Світобудови. Розглядаються найбільш цікаві гіпотези про будову Космосу з урахуванням останніх наукових даних. Книга розрахована на учнів старших класів і вчителів, а також на широке коло читачів, які цікавляться історією астрономії та її сучасними досягненнями.
Усі уроки фізики. 7 клас. I семестр ПФУ001
Пропонований навчальний посібник відповідає новій програмі з фізики для 7 класу. В посібнику надані методичні рекомендації щодо проведення уроків фізики в 7 класі. Книга містить поурочні розробки, методичні рекомендації, тематичне оцінювання з усіх тем. Посібник буде корисний як  молодим учителям, так і вчителям зі стажем, а також студентам педагогічних вишів.
Тест-контроль Фізика 7 кл (у)
Дані робочі зошити містять тестові завдання для поточного та тематичного оцінювання учнів, а також зошити для лабораторних робіт. Неодмінною рисою посібників є наявність усіх самостійних і контрольних робіт, розроблених у форматі ЗНО. Пропоновані навчальні видання допоможуть учителеві здійснити ефективний контроль над засвоєнням учнями навчального матеріалу, а учневі — зорієнтуватися у тестових завданнях та набути навичок швидкого та безпомилкового заповнення бланка відповідей. Крім того, зошити можуть використовуватися школярами для самостійної підготовки до роботи з тестовими завданнями, самоперевірки своїх знань та вмінь.
НПД полный курс Физика (РУС) ...
НПД полный курс Физика (РУС) ...