Быстрый заказ книги

Физика. Астрономия

На странице:
Сортировать по:
Фізика. Збірник задач 8 кл. (Укр)
Посібник відповідає чинній програмі з фізики для 8 класу (11-річна школа) і містить задачі, що диференційовані за трьома рівнями складності. Видання побудоване максимально зручно для учителя й учня, наведені відповіді, коментарі, розв’язання. Завдання для допитливих допоможуть учителю підготувати учнів до олімпіад, сприятимуть формуванню учнівських навичок щодо самостійного аналізу фізичних ситуацій.Посібник призначений для учнів 8 класу загальноосвітніх закладів та вчителів фізики.
Фізика. Збірник задач 7 кл (у) Нов. програма
НОВА ПРОГРАМА - 2015 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
УСІ уроки. Усі уроки фізики. 8 кл. ПФУ003
Пропонований навчальний посібник відповідає новій програмі з фізики для 8 класу.Книга містить , поурочні розробки, методичні рекомендації, тематичне оцінювання з усіх тем. Посібник буде корисний як учителям. так і учням, а також студентам педагогічних вишів.
КЗКЗ Физика 10 кл.(Рус) Академический уровень
Физика. 10 класс. Академический уровень: Комплексная тетрадь для контроля знаний Тетрадь соответствует требованиям действующей программы по физике для 10 класса и предназначена для текущего и тематического контроля учебных достижений учащихся по физике. В части 1 пособия по каждой изучаемой теме предлагается несколько видов проверочных работ: карточки контроля теоретических знаний (проверяется уровень усвоения теоретического материала), самостоятельные работы (проверяются уровень усвоения полученных знаний, умение решать качественные и расчетные задачи на один-два логических шага), практический тренинг (контролируется умение применять полученные знания при решении задач разного типа), графический тренинг (проверяются навыки чтения и анализа графического материала). Каждая раб …
У виданні описується, як сучасна фізика уявляє собі появу часу в катаклізмі Великого вибуху та зв язки між простором і часом на найбільших і найменших відстанях, обговорюється можливість побудови машини часу й подорожей у минуле та майбутнє.
Мій конспект. Геометрія. 8 кл. ПММ015
Видання «Мій конспект» — це серія посібників, які ставлять за мету надати допомогу вчителеві в підготовці до уроку. Автори пропонують базову основу, використовуючи яку, кожен учитель може створити власний конспект уроку.Посібник розрахований на вчителів загальноосвітніх закладів, які працюють у 8 класі за навчальною програмою з математики для учнів 5–9 класів загальноосвітніх закладів .
Мій конспект. Фізика. 9 кл ІІ семестр. ПФМ007
Видання «Мій конспект» — серія посібників, які мають на меті надати допомогу вчителеві під час підготовки до уроку. Конспекти всіх уроків курсу фізики для 9-го класу розташовані на окремих аркушах і містять методично грамотно оформлену «шапку уроку» (мета, тип уроку, обладнання тощо), стислий опис кожного етапу, завдання для актуалізації та закріплення тощо.Також передбачено місце для власних записів учителя, що зробить план-конспект по-справжньому авторським і водночас заощадить час для планування й оформлення.У посібнику враховані зміни до навчальних програм, чинних з 2017–2018 навчального року (розглянуті на колегії МОН 26 травня 2017 р.)Згідно з чинною програмою авторами передбачена можливість змінювати кількість годин, відведених для вивчення певних тем.Для вчителів фізики.
Физика. 10 кл.Тетрадь для лаб.и пр.работ. Академ. уровень
Физика. 10 класс (академический уровень). Тетрадь для лабораторных и практических работ Пособие является частью учебно-методического комплекта «Физика-10», предназначенного для организации обучения на академическом уровне. Тетрадь составлена согласно действующей программе по физике для 10 класса общеобразовательных учебных заведений и содержит описания 8 лабораторных работ и 10 работ физического практикума. Каждая работа состоит из четырех частей, соответствующих этапам проведения физического эксперимента. Дифференциация работ по уровню сложности достигается благодаря наличию заданий на вычисление погрешностей измерения, творческих заданий и материалов для организации нестандартных ситуаций.
Усі уроки фізичної культури 7 кл (у) ФКУ003
Посібник складено згідно за новою програмою Міносвіти України для використання у загальноосвітньому процесі. Наведені календарне планування та 105 конспектів уроків з фізичної культури у 7-му класі допоможуть учителеві підготуватися до уроку (доповнюючи або дещо змінюючи запропонований матеріал власними напрацюваннями) та провести його на найвищому рівні. Для вчителів фізичної культури загальноосвітніх навчальних закладів і студентів відповідного фаху педагогічних навчальних закладів.
Усі уроки фізики. 7 клас. I семестр ПФУ001
Пропонований навчальний посібник відповідає новій програмі з фізики для 7 класу. В посібнику надані методичні рекомендації щодо проведення уроків фізики в 7 класі. Книга містить поурочні розробки, методичні рекомендації, тематичне оцінювання з усіх тем. Посібник буде корисний як  молодим учителям, так і вчителям зі стажем, а також студентам педагогічних вишів.
Тест-контроль Фізика 8 кл (у)
Тест-контроль Фізика 8 кл (у)
Фізкультура ПК 11 кл НОВИЙ майстер-клас (дівчата)
Фізкультура 11 кл розробки уроків (дівчата) Навчальний посібник складено на основі програми «Основи здоров’я і фізична культура». 1—11 класи (2001 р.). Структура змісту запропонованих матеріалів передбачає передмову і два розділи, в яких розкриваються зміст державної програми, орієнтовне планування (календарні плани і плани-конспекти уроків). Посібник підготовлено для вчителів фізичної культури загальноосвітніх навчальних закладів різних типів.
СП Фізика у визн, табл.i схемах 7-11 кл. (Укр) НОВИЙ
СП Фізика у визн, табл.i схемах 7-11 кл. (Укр) НОВИЙ
ФИЗИКА П-К 8 кл (РУС) Разработки уроков к учеб. Барьяхтара В.Г. + СК Нов. прогр.
Пособие составлено согласно новой программе по физике для 8 класса общеобразовательных учебных заведений и учебника «Физика» авторов В. Г. Барьяхтара, Ф. Я. Божиновой, С. А. Довгого, Е. А. Кирюхиной (под редакцией В. Г. Барьяхтара, С. А. Довгого).Издание содержит календарно-тематический план и детальные разработки уроков, в которых приведены основные структурные элементы и дидактическая цель каждого урока, описания всех лабораторных работ, демонстраций и экспериментов, материалы для проведения текущего и итогового контроля.К пособию прилагается скретч-карта, предоставляющая доступ к материалам интернет-поддержки, — электронному приложению. Приложение содержит календарно-тематический план, материалы к урокам обобщения и систематизации знаний и нестандартным урокам (конспекты у …
КЗКЗ Физика 10 кл.(Рус) Уровень стандарта НОВАЯ 11-л.шк.
Физика. 10 класс. Уровень стандарта: Комплексная тетрадь для контроля знаний Тетрадь соответствует требованиям действующей программы по физике для 10 класса и предназначена для текущего и тематического контроля учебных достижений учащихся. В части 1 пособия по каждой изучаемой теме предлагается несколько видов проверочных работ: карточки контроля теоретических знаний (проверяется уровень усвоения теоретического материала), самостоятельные работы (проверяются уровень усвоения полученных знаний, умение решать качественные и расчетные задачи на один-два логических шага), практический тренинг (контролируется умение применять полученные знания при решении задач разного типа), графический тренинг (проверяются навыки чтения и анализа графического материала). Каждая работа предложена …
Чи можуть машини мислити? А якщо можуть, то як вони будуть ставитися до свого творця — людини? І що врешті чекає на людство — Судний день чи Утопія? І як визначити, що перед тобою — «нерозумний» механізм чи штучна істота, здатна мислити? У чому різниця між автоматом і роботом, андроїдом і трансформером, кіборгом і сигомом? Про ці та багато інших питань ідеться на сторінках цієї книжки, присвяченої історії, сучасним досягненням і фантастичному майбутньому дивовижної науки — кібернетики. Виклад матеріалу побудовано у вигляді цікавих розповідей, які дозволяють зрозуміти, над чим «чаклують» сучасні лабораторні боги — нейрокібернетики, програмісти, системотехніки, наділяючи автоматичні пристрої зачатками «розуму», і якими є перспективи створення «штучного інтелекту». Книга признач …
ФИЗИКА Полный курс школьной физики в тестах. Энциклопедия тестовых заданий. (РУС)
ФИЗИКА Полный курс школьной физики в тестах. Энциклопедия тестовых заданий. (РУС)
Фізика. Збірник задач 9 кл. (Укр) Нов. прогр.
Фізика. Збірник задач 9 кл. (Укр) Нов. прогр.
Физика. 11 кл.Тетрадь для лаб.и пр.работ Уровень стандарта. НОВА 11-р.шк.
Физика. 11 кл. Тетрадь для лаб.и пр.работ Уровень стандарта. Тетрадь составлена согласно действующей программе по физике для 11 класса общеобразовательных учебных заведений и предназначена для организации обучения на уровне стандарта. Пособие содержит описания 6 лабораторных работ и 5 работ физического практикума, описание методов вычисления погрешностей измерения, а также цветной вкладыш с фотографиями реальных установок для проведения експериментов к каждой работе.
Астрономія 11 кл. Конспекти уроків. Інтерактивний урок (Укр) Рівень стандарту. Акад. рівень + ДИСК
Астрономія 11 кл. Конспекти уроків. Інтерактивний урок (Укр) Рівень стандарту. Акад. рівень + ДИСК