Быстрый заказ книги

Экономика

На странице:
Сортировать по:
Экономика 11 кл. УЧЕБНИК (РУС) Уровень стандарта. Академический уровень
Учебник соответствует требованиям «Государственного стандарта базового и полного среднего образования» и учебной программе «Экономика» для общеобразовательных учебных заведений, утвержденной Министерством образования и науки Украины. Учебник состоит из десяти тем, которые раскрывают содержание учебного материала по экономике. Отличительной особенностью издания является образцы решения задач для всех тем, а также разноуровневые задания и вопросы на осмысление и закрепление материала.
Контроль навч. досягнень. Економіка 10 кл. Профільний рівень (Укр)
Посібник містить завдання для поточного та тематичного оцінювання результатів навчання учнів 10-х класів з курсу «Економіка (профільний рівень)». У кожному варіанті тематичного оцінюванні подано завдання чотирьох видів складності, які дозволять перевірити рівень теоретичних знань та набутих навичок. Видання також надає можливість онлайн-підготовки до уроків тематичного оцінювання Посібник призначений для учнів закладів загальної середньої освіти й учителів економіки.
Економіка 10 кл. ПІДРУЧНИК (Укр) Профільний рівень. НОВА ПРОГРАМА
Економіка. Підручник. 10 класКрупська Л.П., Тимченко І.Є., Чорна Т.І.
СП Економіка у визн.табл.і схем. 10-11 кл. Рятівник 2.0 (Укр)
У посібнику у стислій і наочній формі представлений обов’язковий мінімум шкільного курсу з економіки для 10—11 класів. Виклад теоретичного матеріалу дозволить учням найбільш ефективно повторити інформацію, систематизувати й узагальнити знання. У довіднику реалізовано компетентнісний підхід до навчання, що є необхідною умовою сучасного навчального процесу.Видання буде корисним також при виконанні індивідуальних і домашніх завдань, а також під час підготовки до самостійних і контрольних робіт.Посібник має інтерактивну складову у вигляді QR-кодів, які містять посилання на електронні додатки.Призначений для учнів та учениць закладів загальної середньої освіти, а також абітурієнтів і вчителів.
СП Економіка у визнач.,табл. і схемах (Укр)
СП Економіка у визнач.,табл. і схемах (Укр)
СП Экономики в опред.,табл. и схемы (РУС)
СП Экономики в опред.,табл. и схемы (РУС)
КЗКЗ Економіка 11 кл. (Укр) Рівень стандарту. Академічний рівень. НОВА 11-річна шк.
КЗКЗ Економіка 11 кл. (Укр) Рівень стандарту. Академічний рівень. НОВА 11-річна шк.
Економіка 11 кл. ПІДРУЧНИК (Укр) Рівень стандарту. Академічний рівень
Підручник відповідає вимогам «Державного стандарту базової і повної середньої освіти» та навчальній програмі «Економіка» для загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженій Міністерством освіти і науки України. Підручник складається з десяти тем, які розкривають зміст навчального матеріалу з економіки. Відмітною особливістю видання є зразки розв’язання задач до всіх тем, а також різнорівневі завдання та запитання на осмислення та закріплення вивченого матеріалу. Призначено для учнів 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
Проф. школа, Економіка 11 кл. Роб.зошит+зошит для узагальнюючого контролю.Профільний рівень (Укр)
Проф. школа: Економіка 11 кл. Роб.зошит+зошит для узагальнюючого контролю.Профільний рівень (Укр)
Економіка 11 кл. ПІДРУЧНИК (Укр.) Профільний рівень
Підручник відповідає вимогам «Державного стандарту базової і повної середньої освіти» та навчальній програмі «Економіка» для суспільно-гуманітарного профілю навчання, затвердженої Міністер-ством освіти і науки України. Підручник складається з 12 тем, які розкривають зміст навчального матеріалу з економіки. Відмітною особливістю видання є зразки розв’язання задач до всіх тем. Крім того, підручник містить довідкову інформацію, а також різнорівневі завдання та запитання на осмислення та закріплення вивченого матеріалу. Призначено для учнів 11 класів загальноосвітніх шкіл.
Економіка 10 кл (у) Підручник Профільний рівень
Економіка. 10 клас. Профільний рівень. Підручник Підручник допоможе учням у 10 класі засвоїти зміст фундаментальних явищ, які властиві будь-якій економіці. Це - ресурси, продукт, виробництво, потреби, споживач, виробник, економічна ефективність, економічна система тощо. Далі він знайоме учнів з процесами та явищами, які властиві ринковій економіці, а саме: попитом, пропозицією, ціною, еластичністю попиту та пропозиції, ринковими прибутками, формами грошей та ринковою інфраструктурою.
Экономика 10-11 кл. ЗАДАЧНИК с помощничком (РУС)
Экономика 10-11 кл. ЗАДАЧНИК с помощничком (РУС)
Контроль навч. досягнень. Економіка 11 кл. Профільний рівень (Укр)
Зошит укладений відповідно до чинної програми Міністерства освіти і науки України. Зошит містить завдання для поточного та тематичного оцінювання результатів навчання.
Проф. школа, Економіка 11 кл Розробки уроків. Проф. рівень (Укр)
Проф. школа: Економіка 11 кл Розробки уроків. Проф. рівень (Укр)
Економіка 11 кл. ПІДРУЧНИК (Укр) Рівень стандарту. Академічний рівень
Економіка 11 кл. ПІДРУЧНИК. Профільний рівень Підручник відповідає вимогам «Державного стандарту базової і повної середньої освіти» та навчальній програмі «Економіка» для загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженій Міністерством освіти і науки України. Підручник складається з десяти тем, які розкривають зміст навчального матеріалу з економіки. Відмітною особливістю видання є зразки розв’язання задач до всіх тем, а також різнорівневі завдання та запитання на осмислення та закріплення вивченого матеріалу. Призначено для учнів 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
Економіка 10-11 кл. ЗАДАЧНИК із помічничком (Укр)
Економіка 10-11 кл. ЗАДАЧНИК із помічничком (Укр)
ДИСК ЕКОНОМІКА Майстер-клас 10-11 кл. Усі рівні. (Рівень стандарту. Академ. рівень. Проф. рівень)
Серія дисків видавництва Ранок - Майстер-клас нового покоління - спеціально для тих, хто цінує свій час і прагне до вдосконалення! Диски стануть Вашим незамінним помічником при підготовці до уроків, завдяки простоті роздруківки окремих розробок уроків, зручному інтерфейсу, а також мультимедійним презентаціям до одного з уроків для кожного класу. Крім того, тепер Вам не доведеться купувати кожну книгу окремо - всі вони зібрані в одному диску! Диск містить: - Календарні планування для кожного представленого класу, - Розробки для кожного уроку, - Презентації за однією з тем для кожного класу.
НУШ Я досліджую світ Роб. зошит 1 кл. 1.1 Ч. (У 2-х ч.) (Укр) до підр. Бібіб, Бондар
Зошит складено відповідно до типової освітньої програми для початкових класів, розробленої під керівництвом О.Я. Савченко, та підручника Н. М. Бібік, Г. П. Бондарчук Я досліджую світ для 1 класу закладів загальної середньої освіти.Посібник містить вправи дослідницького характеру, творчі завдання на міжпредметній основі, логічні вправи, завдання компетентністного характеру, елементарні тестові завдання.