Быстрый заказ книги
Пн-Пт: 10.00-17.00
(095) 856 74 61
(068) 340 49 30
(093) 286 22 57
Книголенд, книжный интернет-магазин
Язык
укр / рус

Корзина

0 шт. - 0,00грн.
Личный кабинет

Экономика

На странице:
Сортировать по:
Економіка 11 клас. Профільний рівень , підручник для загальноосвітніх навчальних закладів
Економіка 11 кл. ПІДРУЧНИК. Профільний рівень Підручник відповідає вимогам «Державного стандарту базової і повної середньої освіти» та навчальній програмі «Економіка» для загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженій Міністерством освіти і науки України. Підручник складається з десяти тем, які розкривають зміст навчального матеріалу з економіки. Відмітною особливістю видання є зразки розв’язання задач до всіх тем, а також різнорівневі завдання та запитання на осмислення та закріплення вивченого матеріалу. Призначено для учнів 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
Економіка 11 кл Розробки уроків. Проф. рівень
Проф. школа, Економіка 11 кл Розробки уроків. Проф. рівень (Укр)
Экономика. 11 класс. Учебник. Уровень стандарта. Академический уровень
Учебник соответствует требованиям «Государственного стандарта базового и полного среднего образования» и учебной программе «Экономика» для общеобразовательных учебных заведений, утвержденной Министерством образования и науки Украины. Учебник состоит из десяти тем, которые раскрывают содержание учебного материала по экономике. Отличительной особенностью издания является образцы решения задач для всех тем, а также разноуровневые задания и вопросы на осмысление и закрепление материала.
Економіка. 11 клас. Підручник (профільний рівень)(Крупська, Тимченко, Чорна)
Підручник знайомить із фундаментальними поняттями, процесами та явищами ринкової економіки. Наочність, логічність та особлива системність у подачі навчального матеріалу покликані забезпечити успішне опанування предмета. Видання має практичну спрямованість
Економіка. 11 клас. ЗОРН
Посібник містить завдання для поточного та тематичного оцінювання результатів навчання учнів 11-х класів з курсу «Економіка (профільний рівень)». У кожному варіанті тематичного оцінюванні подано завдання чотирьох видів складності, які дозволять перевірити рівень теоретичних знань та набутих навичок. Видання також надає можливість онлайн-підготовки до уроків тематичного оцінювання Посібник призначений для учнів закладів загальної середньої освіти й учителів економіки.
Економіка. 10 клас. Підручник. Профільний рівень
Підручник знайомить із фундаментальними поняттями, процесами та явищами ринкової економіки. Наочність, логічність та особлива системність у подачі навчального матеріалу покликані забезпечити успішне опанування предмета. Видання має практичну спрямованість, теоретичний виклад матеріалу підкріплено завданнями та прикладами їх розв?язання. Завдяки такому підходу учні мають змогу використовувати здобуті знання й уміння в повсякденному житті
Економіка 11 клас. Профільний рівень , підручник для загальноосвітніх навчальних закладів
Підручник відповідає вимогам «Державного стандарту базової і повної середньої освіти» та навчальній програмі «Економіка» для суспільно-гуманітарного профілю навчання, затвердженої Міністер-ством освіти і науки України. Підручник складається з 12 тем, які розкривають зміст навчального матеріалу з економіки. Відмітною особливістю видання є зразки розв’язання задач до всіх тем. Крім того, підручник містить довідкову інформацію, а також різнорівневі завдання та запитання на осмислення та закріплення вивченого матеріалу. Призначено для учнів 11 класів загальноосвітніх шкіл.
Економіка. 10-11 класи. Рятівник 2.0
У посібнику у стислій і наочній формі представлений обов’язковий мінімум шкільного курсу з економіки для 10—11 класів. Виклад теоретичного матеріалу дозволить учням найбільш ефективно повторити інформацію, систематизувати й узагальнити знання. У довіднику реалізовано компетентнісний підхід до навчання, що є необхідною умовою сучасного навчального процесу.Видання буде корисним також при виконанні індивідуальних і домашніх завдань, а також під час підготовки до самостійних і контрольних робіт.Посібник має інтерактивну складову у вигляді QR-кодів, які містять посилання на електронні додатки.Призначений для учнів та учениць закладів загальної середньої освіти, а також абітурієнтів і вчителів.
Економіка. 10 клас. Зошит для оцінювання результатів навчання
Посібник містить завдання для поточного та тематичного оцінювання результатів навчання учнів 10-х класів з курсу «Економіка (профільний рівень)». У кожному варіанті тематичного оцінюванні подано завдання чотирьох видів складності, які дозволять перевірити рівень теоретичних знань та набутих навичок. Видання також надає можливість онлайн-підготовки до уроків тематичного оцінювання Посібник призначений для учнів закладів загальної середньої освіти й учителів економіки.
Я досліджую світ. 1 клас. Робочий зошит у 2 частинах. Частина 1.1 (Бібік-Бондарчук)
Зошит складено відповідно до типової освітньої програми для початкових класів, розробленої під керівництвом О.Я. Савченко, та підручника Н. М. Бібік, Г. П. Бондарчук Я досліджую світ для 1 класу закладів загальної середньої освіти.Посібник містить вправи дослідницького характеру, творчі завдання на міжпредметній основі, логічні вправи, завдання компетентністного характеру, елементарні тестові завдання.
Економіка. 11 клас. Робочий зошит. Профільний рівень
Проф. школа, Економіка 11 кл. Роб.зошит+зошит для узагальнюючого контролю.Профільний рівень (Укр)