Быстрый заказ книги

Дополнительные пособия

На странице:
Сортировать по:
Усі ГДР 11 кл Т.1 + Пояснення 2014 р.
«УСІ ГДР 11.1» (11 клас. ТОМ 1) — універсальне видання для всіх шкіл України з українською мовою навчання. Книга забезпечує виконання письмових домашніх робіт за підручниками академічного та профільного рівнів з алгебри, геометрії, фізики, хімії, за підручником академічного і рівня стандарту з астрономії та підручниками рівня стандарту з української мови, а також подає в окремих блоках пояснення та теоретичні обґрунтування, на яких базуються розв язання. Потребує додаткового придбання книги «УСІ ГДР 11.2» (11 клас. ТОМ 2) для підготовки домашніх робіт з математики, фізики, хімії за підручниками рівня стандарту, з української мови за підручниками академічного та профільного рівнів, а також з інформатики, біології, української та зарубіжної літератур, англійської, російської та …
89,90грн.
Профільна школа, Філософія 10 кл.Навчальний посібник. Профільний рівень (Укр)
Філософія. 10 клас. Профільний рівень: Навчальний посібник Посібник складено згідно з чинною навчальною програмою з філософії для профільних класів загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженою Міністерством освіти і науки України.
34,90грн.
Навчальні програми 2016 2017 Біологія 6-11 кл. (Укр)
Посібник містить нормативні документи Міністерства освіти і науки України, необхідні вчителеві для організації навчально-виховного процесу протягом усього року, коментарі провідних фахівців Інституту педагогіки НАПН України. Призначено для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів.
15,00грн.
Захист Вітчизни 10 кл. Робочий зошит із тестовими завданнями. Курс навчання ДІВЧАТ (Укр)
Захист Вітчизни. Курс навчання дівчат. Робочий зошит. 10 клас Робочий зошит охоплює всі теми, передбачені новою програмою з предмета Захист Вітчизни: Курс навчання дівчат для 10 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Кожний урок складається із завдань різних рівнів складності та проводиться наприкінці вивчення чергової теми предмета. Зошит допоможе організувати закріплення знань учнів, надасть можливість оцінити знання учнів, формувати в них практичні вміння й навички самостійної роботи.
15,00грн.
Видання АУДІО ГДР 11 клас 3 томи + СD забезпечує виконання письмових домашніх робіт і підготовку усних завдань у формі прослуховування. На СD містяться теоретичні матеріали до уроку в форматі mp3, а три томи об’єднують виконані домашні роботи за 28 предметами та підручниками. До розв’язань завдань і вправ додано в окремих блоках «ЗОЛОТІ ПОЯСНЕННЯ», що подають теоретичні обґрунтування, на яких базуються розв’язання. Книги укомплектовані розв’язаннями до підручників у відповідності до профілів навчання, що дозволяє підібрати необхідний комплект з одного, двох або трьох томів і робить видання універсальним для всіх шкіл України. БОНУС видання — НОВІ учнівські твори та довідкові матеріали. РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ дбайливим батькам для надання допомоги їхнім дітям та контролю за виконанням …
31,90грн.
Книга призначена для допитливих дослідників світу науки й техніки. Юні читачі зможуть провести цікаві експерименти й дізнатися про рослини багато нового й дивовижного.
15,00грн.
Мій конспект. Захист Вітчизни. 10 кл. Основи медичних знань для дівчат. ДПП002
Методичний посібник містить конспекти усіх уроків курсу для потижневого навантаження по 1,5 год (54 години на курс) відповідно до оновленої програми. Зміст матеріалу відповідає найсучаснішим принципам та вимогам щодо надання домедичної допомоги, заснованих на досвіді екстреної й тактичної медицини. Розміщений на окремому відривному аркуші конспект кожного заняття є готовим, методично грамотно оформленим планом-конспектом уроку, що заощаджує час учителя на планування й оформлення поурочних конспектів. У посібнику передбачено місце для записів учителя, що зробить розробку урокупо-справжньому авторською, пристосованою для індивідуальних особливостей викладання.Для вчителів, методистів, що викладають курс «Захист Вітчизни».
55,00грн.
Усе, що потрібно знати про ЧУДЕСА СВІТУ (Укр)
Усе, що потрібно знати про чудеса світу Серед видатних творінь різних цивілізацій є такі, що й дононі викликають захоплення своєю художньою досконалістю. Єгипетські піраміди, висячі сади Семіраміди, храм Артеміди в Ефесі… Про ці та інші чудові споруди, які часто називають чудесами світу, і розповідає наша енциклопедія. Понад 300 чудових ілюстрацій допоможуть наочно побачити унікальні досягнення, які дивували й захоплювали людей від часів сивої давнини й до наших днів.
38,50грн.
Навчальні програми 2016 2017 Трудове навчання та технології 5-11 кл. (Укр)
Посібник містить нормативні документи Міністерства освіти і науки України, необхідні вчителеві для організації навчально-виховного процесу протягом усього року. Призначено для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів.
15,00грн.
Усі матеріали КОМПЛЕКСНОЇ ПІДГОТОВКИ до ЗНО+ СD пробне тестування до ЗНО
Усі матеріали комплексної підготовки до ЗНО (ГДЗ) Видання містить рішення домашніх завдань і вправ по всьому шкільному курсу і докладні пояснення до них. Воно допоможе дбайливим батькам контролювати виконання домашніх робіт школярами і позбавить їх від зайвих проблем. За допомогою нашого збірника легко засвоїти підхід до виконання домашніх робіт і звикнути приходити на заняття до школи цілком підготовленим.
34,90грн.
Навчальні програми 2016 2017 Українська література 5-11 кл. (Укр)
Посібник містить нормативні документи Міністерства освіти і науки України, необхідні вчителеві для організації навчально-виховного процесу протягом усього року. Призначено для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів.
15,00грн.
Захист Вітчизни 10 кл. Робочий зошит із тестовими завданнями. Курс навчання для ЮНАКІВ (Укр)
Захист Вітчизни. Курс навчання юнаків. 10 клас. Робочий зошит Робочий зошит охоплює всі теми, передбачені новою програмою з предмета Захист Вітчизни: Курс навчання юнаків для 10 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Кожний урок складається із завдань різних рівнів складності та проводиться наприкінці вивчення чергової теми предмета.
15,00грн.
Комплект Аудiо ГДР: книга + СD, забезпечує виконання письмових домашніх робіт і (УВАГА!) підготовку усних завдань в аудіорежимі.
82,90грн.
Книга призначена для допитливих дослідників світу науки й техніки. Юні читачі зможуть провести цікаві експерименти й дізнатися про рослини багато нового й дивовижного.
15,00грн.
Захист Вітчизни 10 кл. Розробки уроків. Курс навч. дівчат (Укр) Сучасний майстер-клас + СК
Посібник (автор Цуканова Є.О.) укладенийзгідно з новою програмою «Захисту Вітчизни» для 10класів загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженою МОН України. Розроб-ки уроків містять методичнірекомендації щодо структури уроків, форм, засобів і методів навчання, ретельно розроблені конспекти уроків, тести для поточного контролю навчальних досягнень учнів, додаткові матеріали до уроків. До посібника додається скретч-картка для завантаження безкоштовного електронного додатка: календарного плану та розробок окремих уроків із презентаціями. Видання призначене для вчителів, що викладають цей курс у 10 класах загальноосвітніх навчальних закладів.
42,50грн.
Усі предмети шкільного курсу у визначеннях, таблицях та схемах ДОВІДНИК (Укр.)+CD
УСІ предмети у визначеннях, таблицях та схемах. ДОВІДНИК + CD Посібник у схематично-табличній формі систематизує та узагальнює основний зміст шкільного курсу. Зміст посібника відповідає діючим програмам з основних дисциплін для середніх загальноосвітніх учбових закладів. Зручне розташування матеріалу, а також посилання між сторінок значно полегшують роботу з цим посібником. Призначено для учнів 6-11 класів, абітурієнтів та вчителів.
49,90грн.
Все ГДР 10 кл + золотые обьяснения (2013)
НОВОЕ издание «ВСЕ ГДР. 10 класс» дарит заботливым родителям ЗОЛОТЫЕ ОБЪЯСНЕНИЯ, с которыми Вам будет проще помочь детям выполнить домашние работы.КНИГА объединяет 19 компонентов. По русскому языку домашние работы выполнены по двум учебникам, а по английскому языку — по трем, что делает издание универсальным для всех школ Украины.Издание также содержит новые ученические сочинения, рефераты и справочные материалы.РЕКОМЕНДОВАНО заботливым родителям для оказания помощи их детям и контроля выполнения домашних работ.
44,90грн.
Школа народної мудрості, Ене, бене, раба, вінтер, пінтер, жаба(Укр.народ.усмішки,забавлянки,лічилки)
Світ дитинства грає кольоровими фарбами. Кожна річ у дитячому світі має свою назву, на кожен випадок є примовка. У цій збірочці ви знайдете малі жанри українського фольклору: народні усмішки, забавлянки, скоромовки, лічилки, прозивалки, заклички і примови, колискові пісні.
18,00грн.
Навчальні програми 2016 2017 Російська мова 5-11 кл. (Укр)
Посібник містить нормативні документи Міністерства освіти і науки України, необхідні вчителеві для організації навчально-виховного процесу протягом усього року. Призначено для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів.
20,00грн.
Захист Вітчизни 10 кл. Розробки уроків. Курс навчання юнаків (Укр) майстер-клас
Захист Вітчизни 10 кл. Розробки уроків. Курс навчання юнаків Розробки уроків містять методичні рекомендації щодо структури уроків, форм, засобів і методів навчання, орієнтовне календарно-тематичне планування, ретельно розроблені конспекти уроків, тести для поточного контролю навчальних досягнень учнів, додаткові матеріали до уроків.
29,90грн.

Акционное предложение