Быстрый заказ книги

Дополнительные пособия

На странице:
Сортировать по:
Книга для детей дошкольного возраста и учеников младших классов. В ней малыш найдет четыре захватывающие, волшебные сказки о приключениях принцессы Алисы, принца Макса, маленького дракончика и милого поросенка. Вместе с героями юный читатель посетит рыцарский турнир и узнает, как может помочь в непростой ситуации волшебная метла. Легкий для восприятия текст книги написан на двух языках – украинском и английском. Данное издание поможет вашему малышу весело и с интересом изучать основы английского языка.
Усі ГДР 8 кл (у) в 2-х тт
Усі готові домашні завдання 8 клас. (1, 2 том)
Навчальні програми 2018 2019 Інформатика 5-11 кл. (Укр)
Збірник містить чинні навчальні програми з інформатики, методичні рекомендації щодо організації навчально-виховного процесу в 2018 2019 навчальному році.Посібник допоможе вчителеві скласти календарно-тематичний план, адаптувати підручники до змін у програмах, підготувати матеріали для оцінювання навчальних досягнень учнів відповідно до чинних вимог.Призначено для вчителів інформатики закладів загальної середньої освіти.
Усі ГДР 8 кл. Т.2 + Пояснення 2014 р.
«УСІ ГДР 8.2» (8 клас. ТОМ 2) — універсальне видання для всіх шкіл України з українською мовою навчання. Книга забезпечує виконання письмових домашніх робіт з рідної (української), російської, англійської, німецької мов, біології (+ лабораторні та практичні роботи), географії, історії України, всесвітньої історії, пропонує зразки творчих робіт з української та зарубіжної літератур і розвитку мовлення, а також подає в окремих блоках пояснення та теоретичні обґрунтування, на яких базуються розв язання. Потребує додаткового придбання книги «УСІ ГДР 8.1» (8 клас. ТОМ 1) для підготовки домашніх робіт з алгебри, геометрії, фізики та хімії.
Навчальні програми 2018 2019 Суспільствознавчі предмети 5-11 кл. (Укр)
Збірник містить навчальні програми з історії, правознавства та громадянської освіти, а також інструктивно-методичні рекомендації щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018 2019 навчальному році.Посібник допоможе вчителеві скласти календарно-тематичний план, підготувати матеріали для оцінювання навчальних досягнень учнів відповідно до чинних вимог тощо.Призначено для вчителів закладів загальної середньої освіти.
Свято інтелекту для школярів та студентів. Світова література
Посібник містить поради щодо організації та проведення захопливих інтелектуальних ігор “Що? Де? Коли?”, “Брейн-ринґ”, “Своя гра”, а також понад 1000 запитань і відповідей до цих ігор, що стосуються світової літератури.Пропоновані ігри урізноманітнять уроки світової літератури та інтелектуальне дозвілля школярів і студентів.Для старшокласників, учителів світової літератури, організаторів учнівського дозвілля, а також усіх, хто полюбляє інтелектуальні ігри.
ЕК Я у світі 3 кл. (Укр) до підр. Бібік Н.М. НОВА ПРОГРАМА
ЕК Я у світі 3 кл. (Укр) до підр. Бібік Н.М. НОВА ПРОГРАМА
Все, что нужно знать об экспериментах Если тебе хочется больше узнать о мире, в котором ты живешь, разгадать тайны простых вещей, попробовать самому преобразовать природу, то эта книга — для тебя. Ты узнаешь множество занимательных историй о выдающихся ученых и великих экспериментах, сможешь сам провести немало увлекательных опытов. Полученные знания помогут тебе при изучении школьных курсов физики, химии, биологии.
Усі ГДР 9 кл (у) 2018
Усі ГДР 9 кл (у) 2018
Літнє оздоровлення та відпочинок дітей. Випуск 5. У ПРИШКІЛЬНОМУ ТАБОРІ (Укр)
Літнє оздоровлення та відпочинок дітей. Випуск 5. У ПРИШКІЛЬНОМУ ТАБОРІ Видання присвячене відпочинку та оздоровленню дітей у літньому пришкільному таборі. Посібник містить всі необхідні нормативні документи для організації відпочинку дітей, програму та режим роботи табору, тематичні виховні заходи для організації дозвілля учнів. Для вихователів, вожатих, керівників літніх оздоровчих таборів
Усі ГДР 10 кл Т.2 + Пояснення 2014р.
«УСІ ГДР 10.2» (10 клас. ТОМ 2) - універсальне видання для всіх шкіл України з українською мовою навчання. Книга забезпечує виконання письмових домашніх робіт за підручниками академічного Та профільного рівнів з української, англійської мов та інформатики, за підручниками рівня стандарту та академічного рівня з французької мови, географії, біології, всесвітньої історії, історії України, за підручниками рівня стандарту з математики, фізики та російської мови, пропонує зразки творчих робіт з української та зарубіжної літератур і розвитку мовлення, а також подає в окремих блоках пояснення та теоретичні обґрунтування, на яких базуються розв’язання. Потребує додаткового придбання книги «УСІ ГДР 10.1» (10 клас. ТОМ 1) для підготовки домашніх робіт за підручниками академічного та пр …
Навчальні програми 2018 2019 Фізика і астрономія 7-11 кл. (Укр)
Збірник містить чинні навчальні програми з фізики і астрономії, методичні рекомендації щодо організації навчально-виховного процесу в 2018 2019 навчальному році.Посібник допоможе вчителеві скласти календарно-тематичний план, підготувати матеріали для оцінювання навчальних досягнень учнів відповідно до чинних вимог.Призначено для вчителів фізики і астрономії закладів загальної середньої освіти.
Усе, що потрібно знати про ЕКСПЕРИМЕНТИ (Укр)
Усе, що потрібно знати про експерименти Якщо тобі кортить якнайбільше дізнатися про світ, у якому ти живеш, розгадати таємниці простих речей, спробувати самому перетворити природу, то ця книга — саме для тебе. Ти відкриєш для себе безліч захопливих історій про видатних учених і великі експерименти, зможеш самостійно здійснити чимало цікавих дослідів. Отримані знання допоможуть тобі під час вивчення шкільних курсів фізики, хімії, біології.
Усі ГДР 6 з подарунком
Усі ГДР 6 з подарунком
Книга призначена для допитливих дослідників світу науки й техніки. Юні читачі зможуть провести цікаві експерименти й дізнатися про рослини багато нового й дивовижного.
Ми віримо в майбутнє твоє, Україно!КК25 ККР003
Ми віримо в майбутнє твоє, Україно!КК25 ККР003
Мій конспект. Захист Вітчизни. 11 кл Основи медичних знань для дівчат. ДПП003
Методичний посібник містить конспекти усіх уроків (32 год) та розробки занять у лікувально-оздоровчому закладі (18 год) відповідно до оновленої програми курсу. Зміст матеріалу відповідає найсучаснішим принципам та вимогам щодо надання домедичної допомоги, заснованих на досвіді екстреної та тактичної медицини. Конспект кожного уроку розміщено на окремому відривному аркуші. Є готовим методично грамотно оформленим планом-конспектом уроку, що заощаджує час учителя на планування й оформлення поурочних конспектів. Передбачено місце для записів учителя, що зробить розробку уроку пристосованою для власних особливостей викладання. Розробки окремих занять у лікувально-оздоровчому закладі містять основні знання та практичні вміння, які учні мають удосконалити в ході практики. Для вчител …
Усі ГДР 11 кл Т.1 + Пояснення 2014 р.
«УСІ ГДР 11.1» (11 клас. ТОМ 1) — універсальне видання для всіх шкіл України з українською мовою навчання. Книга забезпечує виконання письмових домашніх робіт за підручниками академічного та профільного рівнів з алгебри, геометрії, фізики, хімії, за підручником академічного і рівня стандарту з астрономії та підручниками рівня стандарту з української мови, а також подає в окремих блоках пояснення та теоретичні обґрунтування, на яких базуються розв язання. Потребує додаткового придбання книги «УСІ ГДР 11.2» (11 клас. ТОМ 2) для підготовки домашніх робіт з математики, фізики, хімії за підручниками рівня стандарту, з української мови за підручниками академічного та профільного рівнів, а також з інформатики, біології, української та зарубіжної літератур, англійської, російської та …
Навчальні програми 2018 2019 Українська мова 5-11 кл. (Укр)
Збірник містить чинні навчальні програми з української мови, методичні рекомендації щодо організації навчально-виховного процесу в 2018 2019 навчальному році, вимоги до оцінювання результатів навчання.Посібник допоможе вчителеві скласти календарно-тематичний план, адаптувати підручники до змін у програмах, підготувати матеріали для оцінювання навчальних досягнень учнів відповідно до чинних вимог.Призначено для вчителів закладів загальної середньої освіти.
Видання АУДІО ГДР 11 клас 3 томи + СD забезпечує виконання письмових домашніх робіт і підготовку усних завдань у формі прослуховування. На СD містяться теоретичні матеріали до уроку в форматі mp3, а три томи об’єднують виконані домашні роботи за 28 предметами та підручниками. До розв’язань завдань і вправ додано в окремих блоках «ЗОЛОТІ ПОЯСНЕННЯ», що подають теоретичні обґрунтування, на яких базуються розв’язання. Книги укомплектовані розв’язаннями до підручників у відповідності до профілів навчання, що дозволяє підібрати необхідний комплект з одного, двох або трьох томів і робить видання універсальним для всіх шкіл України. БОНУС видання — НОВІ учнівські твори та довідкові матеріали. РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ дбайливим батькам для надання допомоги їхнім дітям та контролю за виконанням …