Быстрый заказ книги

Дополнительные пособия

На странице:
Сортировать по:
Захист Вітчизни 11 кл. Робочий зошит із тест. завдан. (дівчата) (у) Нов. прогр.
Робочий зошит охоплює всі теми, передбачені новою програмою з предмета
15,00грн.
Комплект АУДІО ГДР 10 клас, 2 томи + СD, забезпечує виконання письмових домашніх робіт і (УВАГА!) підготовку усних завдань в аудіорежимі. На СD містяться теоретичні знання до уроку в форматі mp3, а двотомник об’єднує виконані домашні роботи за 45 предметами та підручниками. До розв’язань завдань і вправ додано в окремих блоках «ЗОЛОТІ ПОЯСНЕННЯ», що подають теоретичні обґрунтування, на яких базуються розв’язання. З алгебри та фізики домашні роботи виконані за чотирма, з геометрії, української, російської та англійської мов — за трьома, а з математики та хімії — за двома підручниками, що робить видання універсальним для всіх шкіл України. БОНУС видання — НОВІ учнівські твори, реферати, лабораторні роботи та довідкові матеріали. РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ дбайливим батькам для надання допо …
82,90грн.
Навчальні програми 2016 2017 Хімія 7-11 кл. (Укр)
Посібник містить нормативні документи Міністерства освіти і науки України, необхідні вчителеві для організації навчально-виховного процесу протягом усього року. Призначено для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів.
20,00грн.
Усі шкільні домашні завдання 9клас Мерзляк ЖОВТІ
Видання містить розв язання домашніх завдань і вправ по всьому шкільному курсу і докладні пояснення до них.Воно допоможе дбайливим батькам контролювати виконання домашніх робіт школярами і позбавить їх від зайвих проблем.За допомогою нашого збірника легко засвоїти підхід до виконання домашніх робіт і звикнути приходити на заняття до школи цілком підготовленим (усі шкільні домашні завдання, 9 клас (до підручника Мерзляк А.Г.).
50,00грн.
Все ГДР 8 кл + золотые обьяснения (2013)
НОВОЕ издание «ВСЕ ГДР. 8 класс» дарит заботливым родителям ЗОЛОТЫЕ ОБЪЯСНЕНИЯ, с которыми Вам будет проще помочь детям выполнить домашние работы.КНИГА объединяет 25 компонентов. Издание универсально для всех школ Украины.Издание также содержит новые ученические сочинения, рефераты и справочные материалы.РЕКОМЕНДОВАНО заботливым родителям для оказания помощи их детям и контроля выполнения домашних работ.
44,90грн.
ДИСК УСІ шкільні домашні завдання 9 кл.
Диск містить розвязання усіх шкільних домашніх завданнь: алгебра, геометрія, фізика, хімія, українська мова, російська мова, англійська мова
30,00грн.
Шахова абетка. Робочий зошит (у)
Робочий зошит «Шахова абетка» створений відповідно до вимог варіативної складової Базового компонента дошкільної освіти — освітньої лінії «Шахи». Зміст зошита приваблює різноманітністю тем, виразним і яскравим художнім оформленням, наявністю не лише навчального матеріалу, але й практичних графічних завдань з поясненнями та підказками не лише для дітей, але й дорослих.
28,00грн.
Захист Вітчизни 11 кл. Робочий зошит із тест. завдан. (юнаки)
Робочий зошит охоплює всі теми, передбачені новою програмою з предмета «Захист Вітчизни: Курс навчання юнаків» для 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Кожний урок складається із завдань різних рівнів складності, які пропонуються учням наприкінці вивчення чергової теми предмета.Зошит допоможе організувати закріплення знань учнів, надасть можливість оцінити їхні знання, формувати в них уміння й навички самостійної роботи.Зошит призначений для учнів 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
15,00грн.
Книга для детей дошкольного возраста и учеников младших классов. В ней малыш найдет четыре захватывающие, волшебные сказки о приключениях принцессы Алисы, принца Макса, маленького дракончика и милого поросенка. Вместе с героями юный читатель посетит рыцарский турнир и узнает, как может помочь в непростой ситуации волшебная метла. Легкий для восприятия текст книги написан на двух языках – украинском и английском. Данное издание поможет вашему малышу весело и с интересом изучать основы английского языка.
81,50грн.
Навчальні програми 2016 2017 Іноземні мови 1-11 кл. (Укр)
Посібник містить нормативні документи Міністерства освіти і науки України, необхідні вчителеві для організації навчально-виховного процесу протягом усього року, а також коментарі провідних фахівців Інституту педагогіки НАПН України. Призначено для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів.
20,00грн.
Усі шкільні домашні завдання 9клас Мерзляк ЧЕРВОНІ НОВІ
Усі шкільні домашні завдання. 9 клас Видання містить рішення домашніх завдань і вправ по всьому шкільному курсу і докладні пояснення до них. Воно допоможе дбайливим батькам контролювати виконання домашніх робіт школярами і позбавить їх від зайвих проблем. За допомогою нашого збірника легко засвоїти підхід до виконання домашніх робіт і звикнути приходити на заняття до школи цілком підготовленим.
50,00грн.
Усі ГДР 10 кл Т.1 + Пояснення 2014 р.
«УСІ ГДР 10.1» (10 клас. ТОМ 1) — універсальне видання для всіх шкіл України з українською мовою навчання. Книга забезпечує виконання письмових домашніх робіт за підручниками академічного та профільного рівнів з алгебри, геометрії, фізики, хімії, за підручниками академічного і рівня стандарту з української мови, а також подає в окремих блоках пояснення та теоретичні обґрунтування, на яких базуються розв’язання. Потребує додаткового придбання книги «УСІ ГДР 10.2» (10 клас. ТОМ 2) для підготовки домашніх робіт з математики і фізики за підручниками рівня стандарту, з української мови за підручником профільного рівня, а також з інформатики, географії, історії України, всесвітньої історії, біології, української та зарубіжної літератур, англійської, російської та французької мов.
89,90грн.
Усе, що потрібно знати про ЕКСПЕРИМЕНТИ (Укр)
Усе, що потрібно знати про експерименти Якщо тобі кортить якнайбільше дізнатися про світ, у якому ти живеш, розгадати таємниці простих речей, спробувати самому перетворити природу, то ця книга — саме для тебе. Ти відкриєш для себе безліч захопливих історій про видатних учених і великі експерименти, зможеш самостійно здійснити чимало цікавих дослідів. Отримані знання допоможуть тобі під час вивчення шкільних курсів фізики, хімії, біології.
38,50грн.
Усі ГДР 9 кл Т.1 + Пояснення 2014 р.
«УСІ ГДР 9.1» (9 клас. ТОМ 1) — універсальне видання для всіх шкіл України з українською мовою навчання. Книга забезпечує виконання письмових домашніх робіт з алгебри та геометрії і подає в окремих блоках пояснення та теоретичні обґрунтування, на яких базуються розв язання. Потребує додаткового придбання книги «УСІ ГДР 9.2» (9 клас. ТОМ 2) для підготовки домашніх робіт з шкільних дисциплін, детальний перелік яких наведено на обкладинці видання.
89,90грн.
Захист Вітчизни 11 кл. Розробки уроків. Курс навчання дівчат (Укр) майстер-клас
Посібник укладений згідно з новою програмою «Захисту Вітчизни» для 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженою МОН України. Розробки уроків містять методичні рекомендації щодо структури уроків, форм, засобів і методів навчання, орієнтовне календарно-тематичне планування, ретельно розроблені конспекти уроків, тести для поточного контролю навчальних досягнень учнів, додаткові матеріали до уроків. Видання призначене для вчителів, що викладають цей курс у 11 класах загальноосвітніх навчальних закладів.
29,90грн.
Все, что нужно знать об экспериментах Если тебе хочется больше узнать о мире, в котором ты живешь, разгадать тайны простых вещей, попробовать самому преобразовать природу, то эта книга — для тебя. Ты узнаешь множество занимательных историй о выдающихся ученых и великих экспериментах, сможешь сам провести немало увлекательных опытов. Полученные знания помогут тебе при изучении школьных курсов физики, химии, биологии.
39,90грн.
Навчальні програми 2016 2017 Інформатика 5-11 кл. (Укр)
Посібник містить нормативні документи Міністерства освіти і науки України, необхідні вчителеві для організації навчально-виховного процесу протягом усього року, а також коментарі провідних фахівців Інституту педагогіки НАПН України. Призначено для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів.
20,00грн.
Усі ГДР 8 кл. Т.2 з подарунком
«УСІ ГДР 8.1» (8 клас. TOM 1) — універсальне видання для всіх шкіл України з українською мовою навчання. Книга забезпечує виконання письмових домашніх робіт з алгебри, геометрії, фізики, хімії та подає в окремих блоках пояснення і теоретичні обґрунтування, на яких базуються розв’язання. Потребує додаткового придбання книги «УСІ ГДР 8.2» (8 клас. ТОМ 2) для підготовки домашніх робіт зі шкільних дисциплін, детальний перелік яких наведено на обкладинці видання.
65,00грн.
Усі ГДР 9 кл Т.2 + Пояснення 2014р.
«УСІ ГДР 9.2» (9 клас. ТОМ 2) —універсальне видання для всіх шкіл України з українською мовою навчання. Книга забезпечує виконання письмових домашніх робіт з фізики, хімії, біології (+ лабораторні та практичні роботи), географії, інформатики, української, російської, англійської, німецької мов, пропонує зразки творчих робіт з української та зарубіжної літератур і розвитку мовлення, а також подає в окремих блоках пояснення та теоретичні обґрунтування, на яких базуються розв’язання. Потребує додаткового придбання книги «УСІ ГДР 9.1» (9 клас. ТОМ 1) для підготовки домашніх робіт з алгебри та геометрії.
48,90грн.
Навчальні програми 2016 2017 Зарубіжна література 5-11 кл. (Укр)
Посібник містить нормативні документи Міністерства освіти і науки України, необхідні вчителеві для організації навчально-виховного процесу протягом усього року. Призначено для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів.
15,00грн.