Быстрый заказ книги

Дополнительные пособия

На странице:
Сортировать по:
Нова школа 1 клас Я розв язую задачі. Розвиток математичного мислення
Кожна книжка цієї серії спрямована на формування у дітей досвіду використання математичних знань для розв язування навчальних і практичних задач. Підібрані завдання відповідають програмам Нової української школи.
Шахова абетка. Робочий зошит (у)
Робочий зошит «Шахова абетка» створений відповідно до вимог варіативної складової Базового компонента дошкільної освіти — освітньої лінії «Шахи». Зміст зошита приваблює різноманітністю тем, виразним і яскравим художнім оформленням, наявністю не лише навчального матеріалу, але й практичних графічних завдань з поясненнями та підказками не лише для дітей, але й дорослих.
Щоденник Поле (Укр)
Матеріал внутрішнього блоку - офсет.Щільність матеріалу - 70.Обкладинка видання - скоба.
Усе, що потрібно знати про ЕКСПЕРИМЕНТИ (Укр)
Усе, що потрібно знати про експерименти Якщо тобі кортить якнайбільше дізнатися про світ, у якому ти живеш, розгадати таємниці простих речей, спробувати самому перетворити природу, то ця книга — саме для тебе. Ти відкриєш для себе безліч захопливих історій про видатних учених і великі експерименти, зможеш самостійно здійснити чимало цікавих дослідів. Отримані знання допоможуть тобі під час вивчення шкільних курсів фізики, хімії, біології.
Ця книга – важливий крок підлітка в організації власної прибуткової справи. Адже в ній ідеться про реальні способи заробітку, наведені корисні поради щодо подієвого плану створення своєї справи. Книга юного підприємця допоможе організувати свою роботу та роботу команди, знайти спільну мову з партнерами, замовниками, клієнтами, відстежувати доходи і витрати, зрозуміти, як влаштований великий і маленький бізнес, і головне — заробити свої перші гроші!Створювати та розвивати власну справу — це цікаво! Переконайся в цьому сам!
СУПЕР ГДЗ 2018 Готові домашні завдання 7 кл.
Посібник дозволяє швидко та якісно виконувати домашні завдання з усіх предметів. Він містить готові домашні роботи за всіма підручниками, які використовуються в загальноосвітніх школах і відповідають новій навчальній програмі. Також тут наведено реферати, алгоритми розв’язання прикладів та рівнянь, покрокові пояснення задач. Посібник допоможє учням краще засвоювати матеріал з усіх предметів, а турботливим батькам – без зайвих зусиль перевіряти роботу дитини і пояснювати незрозумілі моменти. Тепер виконання домашніх завдань займатиме мінімум часу і даватиме максимальний ефект!
Практикум (НУШ) 2 кл. Розв язання задач
Цей посібник сприяє формуванню у дітей досвіду використання математичних знань та способів дій для розв язування навчальних і практичних задач. Матеріал посібника відповідає основним програмам Нової української школи. Тренажер допоможе Вашій дитині розвивати математичне мислення, а батькам та вчителям - відстежувати навчальні досягненя дитини
Книга призначена для допитливих дослідників світу науки й техніки. Юні читачі зможуть провести цікаві експерименти й дізнатися про рослини багато нового й дивовижного.
Пригоди в місті роботів
Друга книга за програмою комплексного навчання дошкільнят SuperМалюк Академії KeenMind, в якій діти знаймоляться з простими геометричними фігурами. Завдання книги розвивають пам’ять, увагу, логічне і критичне мислення дитини, вчать дитину порівнювати,
Практикум (НУШ) 1 кл. Склад числа 2-10
Цей посібник містить різноманітні завдання та приклади для формування знань про склад чисел першого десятка відповідно програмі Нової української школи. Тренажер допоможе вашій дитині удосконалювати обчислювальні навички, а батькам книжка стане у нагоді, якщо ви захочете оцінити навчальні досягнення своєї дитини
Интересные эксперименты с электричеством (РУС)
Интересные эксперименты с электричеством (РУС)
Щоденник Соняшник (Укр)
Матеріал внутрішнього блоку - офсет.Щільність матеріалу - 70.Обкладинка видання - скоба.
Тренажер Тренажер для виправлення почерку. Правильне з єднання
Книги серії Тренажер являються незамінним помічником вашої дитини. Завдяки цікавим завданням і тренувальним вправам в учнів поступово вироблятимуться навички правильного і охайного написання літер, слів та текстів. Незвичайна форма подання вправ, представленних у данному посібнику, сприяє виправленню почерку дитини, надаючи дитині задоволення під час подолання труднощів і досягненню успіхів. Тренажер може бути використаний як у школі на уроках, так і в позаурочний час, а також удома для додаткового тренування письмової навички та розвитку дрібної моторики
Географія. Готуємося до ЗНО. Збірник тестів
Збірник містить тести до всіх тем соціально-економічної географії світу для загальноосвітніх навчальних закладів, які відповідають програмі зовнішнього незалежного оцінювання.Посібник складається з п яти розділів, які поділено на підрозділи, а ті, своєю чергою, на теми. За структурою і змістом вони повністю відповідають посібникові Й. Р. Гілецького та Р. Р. Сливки Соціально-економічна географія світу: навчальні матеріали (Тернопіль : Мандрівець, 2016).До кожної теми дібрано тести трьох типів: тестові завдання з вибором однієї правильної відповіді, завдання на встановлення правильної відповідності, завдання множинного вибору (три правильні відповіді із семи тверджень).Посібник призначений для самостійної підготовки випускників та абітурієнтів до зовнішнього незалежного оцінюва …
Переймаючи досвід Сінгапуру. Сила парадоксів (Укр)
Видання присвячене освітній системі Сінгапуру, одній з найефективніших у світі, про що свідчать блискучі результати сінгапурських школярів у міжнародних оцінюваннях.Розповідь про реформування освіти вписана в картину 50-річного розвитку держави. Досліджується не лише хронологія змін, а й унікальні риси Сінгапуру на шляху до якісної освіти: хоробрість змінюватися й мудрість зберігати цінності, пошук рушійної сили в парадоксальних рішеннях, терпіння заради віддаленої перспективи — добробуту майбутніх поколінь. А головне — постійний рух уперед. Автор пропонує освітянам з усього світу ознайомитись із досвідом сінгапурських реформ, для того щоб творчо його осмислити й винести уроки, які дадуть надію на краще майбутнє саме їхнім країнам.Для широкого загалу.
Підготовка до школи Логіка 5+
Дорогий читачу, якщо ти любиш відгадувати та загадувати загадки, вирішувати складні задачі та головоломки, грати в ігри, де потрібні розум та кмітливість, тоді сміливіше перегортай сторінки зошита. Запропоновані ігрові вправи розвиватимуть у тебе здатність розмірковувати з використанням основних логічних прийомів.
Все ГДР 9 кл + золотые обьяснения (2013)
Очередное издание «Все ГДР» дарит заботливым родителям золотые объяснения, с которыми Вам будет проще помочь детям выполнить домашние работы. Книга объединяет выполненные домашние работы по всем предметам и учебникам, что делает издание универсальным для всех школ Украины.Внимание! Настоящее издание также содержит новые ученические сочинения, рефераты и доклады.РЕКОМЕНДОВАНО заботливым родителям для оказания помощи детям и контроля выполнения домашних работ.Книга содержит 23 компонента: «Алгебра» А. Г. Мерзляка, В. Б. Полонского, М. С. Якира,«Алгебра» В. Р. Кравчука, Г. М. Янченко, М. В. Пидручной,«Геометрия» Г. В. Апостоловой,«Геометрия» А. Г. Мерзляка, В. Б. Полонского, М. С. Якира, «Физика» В. Д. Сиротюка,«Физика» Ф. Я. Божиновой, Е. А. Кирюхиной, Н. М. Кирюхина,«Химия» П …
КТП Інформатика 5 кл. (Укр) НОВА ПРОГРАМА
Запропонований календарно-тематичний план розроблено відповідно до навчальної програми з інформатики для 5 класу з урахуванням провідних ідей особистісно орієнтованого і компетентнісного підходів у навчанні.У посібнику окреслено напрямки формування предметних та ключових компетентностей. Кожен учитель має змогу творчо підійти до реалізації програми, ураховуючи інтереси та рівень підготовки учнів, умови навчання тощо.Призначений для вчителів інформатики закладів загальної середньої освіти.
Усі ГДР 8 кл. Т.2 з подарунком
Усі ГДР 8 кл. Т.2 з подарунком
Интересные эксперименты с растениями (РУС)
Интересные эксперименты с растениями (РУС)