Быстрый заказ книги

Дополнительные пособия

На странице:
Сортировать по:
Усе, що потрібно знати про ЕКСПЕРИМЕНТИ (Укр)
Усе, що потрібно знати про експерименти Якщо тобі кортить якнайбільше дізнатися про світ, у якому ти живеш, розгадати таємниці простих речей, спробувати самому перетворити природу, то ця книга — саме для тебе. Ти відкриєш для себе безліч захопливих історій про видатних учених і великі експерименти, зможеш самостійно здійснити чимало цікавих дослідів. Отримані знання допоможуть тобі під час вивчення шкільних курсів фізики, хімії, біології.
44,90грн.
Усі ГДР 8 кл. Т.1 з подарунком
Усі ГДР 8 кл. Т.1 з подарунком
105,00грн.
Захист Вітчизни 11 кл. Робочий зошит із тест. завдан. (юнаки)
Робочий зошит охоплює всі теми, передбачені новою програмою з предмета «Захист Вітчизни: Курс навчання юнаків» для 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Кожний урок складається із завдань різних рівнів складності, які пропонуються учням наприкінці вивчення чергової теми предмета.Зошит допоможе організувати закріплення знань учнів, надасть можливість оцінити їхні знання, формувати в них уміння й навички самостійної роботи.Зошит призначений для учнів 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
15,00грн.
Все, что нужно знать об экспериментах Если тебе хочется больше узнать о мире, в котором ты живешь, разгадать тайны простых вещей, попробовать самому преобразовать природу, то эта книга — для тебя. Ты узнаешь множество занимательных историй о выдающихся ученых и великих экспериментах, сможешь сам провести немало увлекательных опытов. Полученные знания помогут тебе при изучении школьных курсов физики, химии, биологии.
44,90грн.
Навчальні програми 2016 2017 Фізика 7-11 кл. (Укр)
Посібник містить нормативні документи Міністерства освіти і науки України, необхідні вчителеві для організації навчально-виховного процесу протягом усього року. Призначено для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів.
20,00грн.
Усі ГДР 8 кл. Т.2 з подарунком
Усі ГДР 8 кл. Т.2 з подарунком
65,00грн.
Усі ГДР 8 кл. Т.1+ Пояснення 2014 р.
«УСІ ГДР 8.1» (8 клас. TOM 1) — універсальне видання для всіх шкіл України з українською мовою навчання. Книга забезпечує виконання письмових домашніх робіт з алгебри, геометрії, фізики, хімії та подає в окремих блоках пояснення і теоретичні обґрунтування, на яких базуються розв’язання. Потребує додаткового придбання книги «УСІ ГДР 8.2» (8 клас. ТОМ 2) для підготовки домашніх робіт зі шкільних дисциплін, детальний перелік яких наведено на обкладинці видання.
89,90грн.
Навчальні програми 2016 2017 Зарубіжна література 5-11 кл. (Укр)
Посібник містить нормативні документи Міністерства освіти і науки України, необхідні вчителеві для організації навчально-виховного процесу протягом усього року. Призначено для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів.
15,00грн.
Шахова абетка. Методичні рекомендації до зошита.
Комплект «Шахова абетка» складається з робочого зошита і методичних рекомен-дацій до нього, що стануть помічниками для дорослих, навіть для тих, які не маютьспеціальної шахової освіти, у навчальному процесі з шахової гри.У методичних рекомендаціях запропоновані підходи з використання нових,ефективних форм і методів роботи, які прискорять опанування основних початковихзнань шахової гри.
20,00грн.
Захист Вітчизни 11 кл. Розробки уроків. Курс навчання дівчат (Укр) майстер-клас
Посібник укладений згідно з новою програмою «Захисту Вітчизни» для 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженою МОН України. Розробки уроків містять методичні рекомендації щодо структури уроків, форм, засобів і методів навчання, орієнтовне календарно-тематичне планування, ретельно розроблені конспекти уроків, тести для поточного контролю навчальних досягнень учнів, додаткові матеріали до уроків. Видання призначене для вчителів, що викладають цей курс у 11 класах загальноосвітніх навчальних закладів.
29,90грн.
Книга призначена для допитливих дослідників світу науки й техніки. Юні читачі зможуть провести цікаві експерименти й дізнатися про рослини багато нового й дивовижного.
17,50грн.
Корисні навички. Книга юного підприємця. 9 детальних планів своєї справи для підлітків. КНН006
Ця книга – важливий крок підлітка в організації власної прибуткової справи. Адже в ній ідеться про реальні способи заробітку, наведені корисні поради щодо подієвого плану створення своєї справи. Книга юного підприємця допоможе організувати свою роботу та роботу команди, знайти спільну мову з партнерами, замовниками, клієнтами, відстежувати доходи і витрати, зрозуміти, як влаштований великий і маленький бізнес, і головне — заробити свої перші гроші!Створювати та розвивати власну справу — це цікаво! Переконайся в цьому сам!
150,00грн.
Школа народної мудрості, Коло вуха завірюха, а у вусі ярмарок (Українські народні загадки)
Розгадування загадок - улюблена забава багатьох дітлахів, та й, мабуть, дорослих. Це гарний спосіб розважитися, відпочити і, заразом, перевірити гнучкість розуму, логічність мислення та багатство фантазії. Адже, щоб розгадати загадку, недостатньо просто знати, що в хаті напохваті. Тут знадобиться вміння думати, проводити аналогії, порівнювати, шукати асоціації.
18,00грн.
Усі ГДР 8 кл. Т.2 + Пояснення 2014 р.
«УСІ ГДР 8.2» (8 клас. ТОМ 2) — універсальне видання для всіх шкіл України з українською мовою навчання. Книга забезпечує виконання письмових домашніх робіт з рідної (української), російської, англійської, німецької мов, біології (+ лабораторні та практичні роботи), географії, історії України, всесвітньої історії, пропонує зразки творчих робіт з української та зарубіжної літератур і розвитку мовлення, а також подає в окремих блоках пояснення та теоретичні обґрунтування, на яких базуються розв язання. Потребує додаткового придбання книги «УСІ ГДР 8.1» (8 клас. ТОМ 1) для підготовки домашніх робіт з алгебри, геометрії, фізики та хімії.
49,90грн.
Видання АУДІО ГДР 11 клас 3 томи + СD забезпечує виконання письмових домашніх робіт і підготовку усних завдань у формі прослуховування. На СD містяться теоретичні матеріали до уроку в форматі mp3, а три томи об’єднують виконані домашні роботи за 28 предметами та підручниками. До розв’язань завдань і вправ додано в окремих блоках «ЗОЛОТІ ПОЯСНЕННЯ», що подають теоретичні обґрунтування, на яких базуються розв’язання. Книги укомплектовані розв’язаннями до підручників у відповідності до профілів навчання, що дозволяє підібрати необхідний комплект з одного, двох або трьох томів і робить видання універсальним для всіх шкіл України. БОНУС видання — НОВІ учнівські твори та довідкові матеріали. РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ дбайливим батькам для надання допомоги їхнім дітям та контролю за виконанням …
42,90грн.
Навчальні програми 2016 2017 Географія 6-11 кл. (Укр)
Посібник містить нормативні документи Міністерства освіти і науки України, необхідні вчителеві для організації навчально-виховного процесу протягом усього року. Призначено для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів.
15,00грн.
КРЕСЛЕННЯ Розробки уроків 11 кл. (Укр) Технологічний профіль. НОВИЙ майстер-клас
Креслення  Розробки уроків 11 кл. Технологічний профіль. Даний посібник структуровано відповідно до чинної програми з креслення для профільного навчання учнів загальноосвітніх навчальних закладів. У виданні висвітлюються загальнотехнологічні підходи та методи планування уроків з предмета «Креслення». Методично грамотно оформлені детальні розробки уроків містять опис кожного етапу, запитання для актуалізації та закріплення матеріалу. У посібнику подаються завдання для практичних робіт, які передбачені чинною програмою з креслення для класів технологічного профілю загальноосвітніх навчальних закладів. Зразки уроків ґрунтуються на міжособистісному спілкуванні між учителем та учнями та розкривають використання таких підходів для досягнення дидактичних цілей. Посібник розроблений  …
39,50грн.
ЕК Я в мире 3 кл. (РУС) к уч. Бибик Н.М. НОВАЯ ПРОГРАММА
Пособие составлено в соответствии с действующей программой и учебником Н. М. Бибик «Я в мире. 3 класс» для общеобразовательных учебных заведений. Издание содержит 16 тестов в двух вариантах и предназначено для организации текущего контроля знаний с целью их дальнейшей коррекции. Предназначено для учащихся 3 класса общеобразовательных учебных заведений, учителей начальных классов.
16,00грн.
1000 найважливіших тем. Весь шкільний курс
«1000 найважливіших тем» — це сучасний довідник за всіма шкільними предметами. Він містить найважливіші та найактуальніші теми всього шкільного курсу. Цей довідник стане помічником на весь час навчання в середній школі при виконанні будь-яких домашніх завдань, підготовці до контрольних та самостійних робіт. При підготовці до ДПА та ЗНО довідник допоможе систематизувати знання та відмінно скласти усі іспити, які б предмети ви не обрали.Придбавши цю книгу, ви легко напишете контрольні роботи та складете іспити з наступних предметів:українська мова,українська література,історія України,всесвітня історія,англійська мова,математика,фізика,хімія,біологія,географія.Кожна тема в довіднику викладена стисло та наочно, тому ви легко знайдете потрібний матеріал та швидко вивчите його.
189,00грн.
Школа народної мудрості, Хто в світі не бував, той дива не видав (укр. приказки, прислів я)
У цих збірках ви знайдете малі жанри українського фольклору: народні усмішки, забавлянки, скоромовки, лічилки, прозивалки, заклички і примови, колискові пісні, прикмети та повір’я, що стосуються різноманітних боків нашого життя, кумедні та серйозні, складні та прості загадки, народні прислів’я та приказки, народні приповідки, примовки, побажання.
18,00грн.