Быстрый заказ книги
Пн-Пт: 10.00-17.00
(095) 856 74 61
(068) 340 49 30
(093) 286 22 57
Книголенд, книжный интернет-магазин
Язык
укр / рус

Корзина

0 шт. - 0,00грн.
Личный кабинет

Дополнительные пособия

На странице:
Сортировать по:
Захист Вітчизни. Курс навчання юнаків. 11 клас , Робочий зошит
Робочий зошит охоплює всі теми, передбачені новою програмою з предмета «Захист Вітчизни, Курс навчання юнаків» для 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Кожний урок складається із завдань різних рівнів складності, які пропонуються учням наприкінці вивчення чергової теми предмета.Зошит допоможе організувати закріплення знань учнів, надасть можливість оцінити їхні знання, формувати в них уміння й навички самостійної роботи.Зошит призначений для учнів 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
Розроблення уроків є не тільки професійним обов’язком учителя та ще є цікавим процесом, у якому педагоги мають безліч можливостей для творчості. Ця книга додасть до вашого досвіду нових цікавих ідей та сприятиме власним дидактичним знахідкам. Допоможе з організацією уроку і відповість на питання. — Як розпочати урок? — Як мотивувати учнів? — Як організувати дослідницьку діяльність? Автор переконаний, що кожен учитель може отримувати задоволення від пошуку і впровадження нових дидактичних прийомів.
Захист Вітчизни. Курс навчання дівчат. 11 клас. Розробки уроків
Посібник укладений згідно з новою програмою «Захисту Вітчизни» для 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженою МОН України. Розробки уроків містять методичні рекомендації щодо структури уроків, форм, засобів і методів навчання, орієнтовне календарно-тематичне планування, ретельно розроблені конспекти уроків, тести для поточного контролю навчальних досягнень учнів, додаткові матеріали до уроків. Видання призначене для вчителів, що викладають цей курс у 11 класах загальноосвітніх навчальних закладів.
Леонід Глібов. Байки
Шкільна бібліотека, Коник - стрибунець.Байки.Вірші.Загадки. Глібов Л. (Укр) 128 стр.
ЗДОРН Захист Вітчизни. Дівчата. 10 клас
Зошит для оцінювання результатів навчання охоплює всі теми, передбачені чинною програмою з предмета «Захист Вітчизни (рівень стандарту, «Основи медичних знань»)» для 10 класів закладів загальнорї середньої освіти. Кожний урок складається із завдань різних рівнів складності та проводиться наприкінці вивчення чергової теми предмета.Зошит допоможе організувати закріплення знань учнів, надасть можливість оцінити знання учнів, формувати в них практичні вміння й навички самостійної роботи.Зошит призначений для учнів 10 класів закладів загальної середньої освіти.
Захист Вітчизни. Основи медичних знань. 10 клас
Методичний посібник містить конспекти усіх уроків курсу (рівень стандарту) для потижневого навантаження по 1,5 год (54 години на курс) відповідно новій програмі. Зміст матеріалу відповідає найсучаснішим принципам та вимогам щодо надання домедичної допомоги, заснованих на досвіді екстреної та тактичної медицини. Конспект кожного уроку розміщено на окремому відривному аркуші. Є готовим методично грамотно оформленим планом-конспектом уроку,
Книга юного підприємця. 9 детальних планів своєї справи для підлітків
Ця книга – важливий крок підлітка в організації власної прибуткової справи. Адже в ній йдеться про реальні способи заробітку, даються корисні поради щодо подієвого плану створення своєї справи.
Шпаргалка старшокласника. 7–11 кл. Алгебра. Геометрія. Фізика. Хімія
Це видання містить основні визначення, формули та схеми з алгебри, геометрії, фізики та хімії. Компактно структурований матеріал допоможе школяреві краще підготуватися до контрольної роботи, тематичного оцінювання та ЗНО. Зручний кишеньковий формат видання дозволить завжди тримати необхідну інформацію під рукою та швидко пригадати її за потреби.
Громадянська освіта. Інтегрований курс. 10 клас. I семестр
Посібник розроблено у відповідності до нової програми з інтегрованого курсу «Громадянська освіта» (2017). Особливу увагу автор приділив формуванню предметних компетентностей на рівні, що відповідає основним віковим можливостям десятикласників. Містить календарне планування, розробки уроків узагальнення та тематичного оцінювання, матеріали для практичних і творчих робіт. Видання пропоноване вчителям, методистам і студентам вищих педагогічних навчальних закладів.
Класний журнал. 1-4 класи. Зеленый
Класний журнал I-IV кл. Спец ціна Фисташковый с узором
Щоденні 5. 1 клас. Частина 1
Посібник містить практичний матеріал з навчання грамоти, який створений за вимогами Типових освітніх програм з української мови для 1 класу (НУШ 1 і НУШ 2). Завдання розроблено за методикою «Щоденні 5», яка сприяє розвитку самостійності, креативності, умінню мислити нестандартно. Посібник сконструйовано на основі потижневого планування. На кожний тиждень запропоновано по п’ять різноманітних цікавих завдань з п’яти видів діяльності відповідно до теми.
Шпаргалка старшокласника. 7–11 кл. Українська мова. Англійська мова. Історія України
Це видання містить основні визначення, правила та дати з української та англійської мов, а також історії України. Компактно структурований матеріал допоможе школяреві краще підготуватися до контрольної роботи, тематичного оцінювання та ЗНО. Зручний кишеньковий формат видання дозволить завжди тримати необхідну інформацію під рукою та швидко пригадати її за потреби.
Усе, що потрібно знати про ЕКСПЕРИМЕНТИ
Усе, що потрібно знати про експерименти Якщо тобі кортить якнайбільше дізнатися про світ, у якому ти живеш, розгадати таємниці простих речей, спробувати самому перетворити природу, то ця книга — саме для тебе. Ти відкриєш для себе безліч захопливих історій про видатних учених і великі експерименти, зможеш самостійно здійснити чимало цікавих дослідів. Отримані знання допоможуть тобі під час вивчення шкільних курсів фізики, хімії, біології.
Наша школа, Супутник бібліотекаря 5-9 кл. (Укр)
Методичні рекомендації. Трудове навчання 5-9. Технології 10(11).
Збірник містить чинні навчальні програми з трудового навчання та технологій, методичні рекомендації щодо навчально-виховного процесу у 2019 2020 навчальному році.Посібник допоможе вчителеві скласти календарно-тематичний план, адаптувати підручники до змін у програмах, підготувати матеріали для оцінювання навчальних досягнень учнів відповідно до чинних вимог.Призначено для вчителів закладів загальної середньої освіти та методистів.
Російська мова. 5-11 класи, навчальні програми, методичні рекомендації на 2019 2020 навч. рік
Збірник містить чинні навчальні програми з російської мови, методичні рекомендації щодо організації навчально-виховного процесу в 2019 2020 навчальному році, вимоги до оцінювання результатів навчання. Посібник допоможе вчителеві скласти календарно-тематичний план, адаптувати підручники до змін у програмах, підготувати матеріали для оцінювання навчальних досягнень учнів відповідно до чинних вимог. Призначено для вчителів закладів загальної середньої освіти.
Видання АУДІО ГДР 11 клас 3 томи + СD забезпечує виконання письмових домашніх робіт і підготовку усних завдань у формі прослуховування. На СD містяться теоретичні матеріали до уроку в форматі mp3, а три томи об’єднують виконані домашні роботи за 28 предметами та підручниками. До розв’язань завдань і вправ додано в окремих блоках «ЗОЛОТІ ПОЯСНЕННЯ», що подають теоретичні обґрунтування, на яких базуються розв’язання. Книги укомплектовані розв’язаннями до підручників у відповідності до профілів навчання, що дозволяє підібрати необхідний комплект з одного, двох або трьох томів і робить видання універсальним для всіх шкіл України. БОНУС видання — НОВІ учнівські твори та довідкові матеріали. РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ дбайливим батькам для надання допомоги їхнім дітям та контролю за виконанням …
Финские уроки. 2.0
Фінські уроки. Чого може навчитися світ з освітніх змін у Фінляндії. Пасі Салберг (Укр)
Щоденник № 2 (Жовто-блакитний)
Матеріал внутрішнього блоку - офсет.Щільність матеріалу - 70.Обкладинка видання - скоба.
Щоденник № 3 (Пшеничне поле+небо)
Матеріал внутрішнього блоку - офсет.Щільність матеріалу - 70.Обкладинка видання - скоба.