Быстрый заказ книги

Дополнительные пособия

На странице:
Сортировать по:
Профільна школа, Філософія 10 кл.Навчальний посібник. Профільний рівень (Укр)
Філософія. 10 клас. Профільний рівень: Навчальний посібник Посібник складено згідно з чинною навчальною програмою з філософії для профільних класів загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженою Міністерством освіти і науки України.
Навчальні програми 2016 2017 Трудове навчання та технології 5-11 кл. (Укр)
Посібник містить нормативні документи Міністерства освіти і науки України, необхідні вчителеві для організації навчально-виховного процесу протягом усього року. Призначено для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів.
Видання АУДІО ГДР 11 клас 3 томи + СD забезпечує виконання письмових домашніх робіт і підготовку усних завдань у формі прослуховування. На СD містяться теоретичні матеріали до уроку в форматі mp3, а три томи об’єднують виконані домашні роботи за 28 предметами та підручниками. До розв’язань завдань і вправ додано в окремих блоках «ЗОЛОТІ ПОЯСНЕННЯ», що подають теоретичні обґрунтування, на яких базуються розв’язання. Книги укомплектовані розв’язаннями до підручників у відповідності до профілів навчання, що дозволяє підібрати необхідний комплект з одного, двох або трьох томів і робить видання універсальним для всіх шкіл України. БОНУС видання — НОВІ учнівські твори та довідкові матеріали. РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ дбайливим батькам для надання допомоги їхнім дітям та контролю за виконанням …
Навчальні програми 2016 2017 Українська література 5-11 кл. (Укр)
Посібник містить нормативні документи Міністерства освіти і науки України, необхідні вчителеві для організації навчально-виховного процесу протягом усього року. Призначено для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів.
Навчальні програми 2016 2017 Початкова школа 3 кл. (Укр)
Збірник містить чинні навчальні програми для початкової школи, методичні рекомендації МОН України щодо організації навчально-виховного процесу в 2016 2017 навчальному році та коментарі провідних фахівців Інституту педагогіки НАПН України. Посібник допоможе вчителеві скласти календарно-тематичний план, адаптувати підручники до змін у програмах, підготувати матеріали для оцінювання навчальних досягнень учнів відповідно до чинних вимог. Призначено для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів.
Книга призначена для допитливих дослідників світу науки й техніки. Юні читачі зможуть провести цікаві експерименти й дізнатися про рослини багато нового й дивовижного.
Усі ГДР 6 кл (у) 2017
Комплексне видання об’єднує зразки виконання домашніх завдань до НОВИХ підручників з математики, українекої мови, російської мови, англійської мови, німецької мови, інформатики, творчих робіт з української та світової літератури, які необхідні для всебічної підготовки до уроків. Матеріал збірника повністю відповідає НОВІЙ шкільній програмі для 6 класу
Усі матеріали КОМПЛЕКСНОЇ ПІДГОТОВКИ до ЗНО+ СD пробне тестування до ЗНО
Усі матеріали комплексної підготовки до ЗНО (ГДЗ) Видання містить рішення домашніх завдань і вправ по всьому шкільному курсу і докладні пояснення до них. Воно допоможе дбайливим батькам контролювати виконання домашніх робіт школярами і позбавить їх від зайвих проблем. За допомогою нашого збірника легко засвоїти підхід до виконання домашніх робіт і звикнути приходити на заняття до школи цілком підготовленим.
Все ГДР 10 кл + золотые обьяснения (2013)
НОВОЕ издание «ВСЕ ГДР. 10 класс» дарит заботливым родителям ЗОЛОТЫЕ ОБЪЯСНЕНИЯ, с которыми Вам будет проще помочь детям выполнить домашние работы.КНИГА объединяет 19 компонентов. По русскому языку домашние работы выполнены по двум учебникам, а по английскому языку — по трем, что делает издание универсальным для всех школ Украины.Издание также содержит новые ученические сочинения, рефераты и справочные материалы.РЕКОМЕНДОВАНО заботливым родителям для оказания помощи их детям и контроля выполнения домашних работ.
Нестандартні інтегровані уроки естетичного циклу в школі 5-9-й кл. Моя методика. ММП004
Видання містить розробки нестандартних (здебільшого інтегрованих) уроків художньо-естетичного циклу для 5—9-х класів загальноосвітніх шкіл, а також змістовну добірку матеріалів для підготовки доповідей та презентацій.Пропоновані зразки різноманітних форм проведення занять (лекція-концерт, урок-композиція, урок-презентація, урок-панорама, урок-мандрівка та ін.) передбачають активне використання інтерактивних методів навчання.Збірка стане у пригоді вчителям музичного й образотворчого мистецтва, художньої культури й інтегрованого курсу «Мистецтво».
Комплект Аудiо ГДР: книга + СD, забезпечує виконання письмових домашніх робіт і (УВАГА!) підготовку усних завдань в аудіорежимі.
Навчальні програми 2016 2017 Російська мова 5-11 кл. (Укр)
Посібник містить нормативні документи Міністерства освіти і науки України, необхідні вчителеві для організації навчально-виховного процесу протягом усього року. Призначено для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів.
Усе, що потрібно знати про ЧУДЕСА СВІТУ (Укр)
Усе, що потрібно знати про чудеса світу Серед видатних творінь різних цивілізацій є такі, що й дононі викликають захоплення своєю художньою досконалістю. Єгипетські піраміди, висячі сади Семіраміди, храм Артеміди в Ефесі… Про ці та інші чудові споруди, які часто називають чудесами світу, і розповідає наша енциклопедія. Понад 300 чудових ілюстрацій допоможуть наочно побачити унікальні досягнення, які дивували й захоплювали людей від часів сивої давнини й до наших днів.
УСІ шкільні ДЗ 6 клас жовті НОВЕ ВИДАННЯ
Видання містить розв’язання домашніх завдань і вправ по всьому шкільному курсу і докладні пояснення до них. Воно допоможе дбайливим батькам контролювати виконання домашніх робіт школярами і позбавить їх від зайвих проблем. За допомогою нашого збірника легко засвоїти підхід до виконання домашніх робіт і звикнути приходити на заняття до школи цілком подготовленим.
Мнемотехніка, технології ефективного засвоєння інформації. 2-ге вид.
У посібнику розкрито теоретико-методологічні основи застосування методів мнемотехніки в сучасній освіті, описано сферу застосування та історію розвитку цієї технології.Значну увагу приділено поясненню методів та прийомів мнемотехніки, наведено приклади застосування мнемотехнічних методик для засвоєння різноманітної навчальної інформації в загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах.Окрім того, посібник містить орієнтовні програми інтелектуального розвитку особистості з використанням методів і прийомів мнемотехніки.Для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів, педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів, студентів та батьків.
Школа народної мудрості, Ене, бене, раба, вінтер, пінтер, жаба(Укр.народ.усмішки,забавлянки,лічилки)
Світ дитинства грає кольоровими фарбами. Кожна річ у дитячому світі має свою назву, на кожен випадок є примовка. У цій збірочці ви знайдете малі жанри українського фольклору: народні усмішки, забавлянки, скоромовки, лічилки, прозивалки, заклички і примови, колискові пісні.
Усі ГДР 11 кл Т.2 + Пояснення 2014 р.
«УСІ ГДР 11.2» (11 клас. ТОМ 2) — універсальне видання для всіх шкіл України з українською мовою навчання. Книга Забезпечує виконання письмових домашніх робіт з математики, фізики, хімії за підручниками рівня стандарту, з української мови за підручниками академічного та профільного рівнів, а також з інформатики, біології, англійської, російської та німецької мов, пропонує зразки творчих робіт з української та зарубіжної літератур і розвитку мовлення та подає в окремих блоках пояснення та теоретичні обґрунтування, на яких базуються розв язання. Потребує додаткового придбання книги «УСІ ГДР 11.1» (11 клас. ТОМ 1) для підготовки домашніх робіт, за підручниками академічного та профільного рівнів з алгебри, геометрії, фізики, хімії, за підручником академічного і рівня стандарту з  …
ДИСК УСІ шкільні домашні завдання 9 кл.
Диск містить розв"язання усіх шкільних домашніх завданнь: алгебра, геометрія, фізика, хімія, українська мова, російська мова, англійська мова.
Комплект АУДІО ГДР 9 клас забезпечує виконання письмових домашніх робіт і (УВАГА!) підготовку усних завдань в аудіорежимі.
Навчальні програми 2016 2017 Суспільствознавчі предмети 5-11 кл. (Укр)
Посібник містить нормативні документи Міністерства освіти і науки України, необхідні вчителеві для організації навчально-виховного процесу протягом усього року. Призначено для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів.