Быстрый заказ книги

Дополнительные пособия

На странице:
Сортировать по:
Школа народної мудрості, Коло вуха завірюха, а у вусі ярмарок (Українські народні загадки)
Розгадування загадок - улюблена забава багатьох дітлахів, та й, мабуть, дорослих. Це гарний спосіб розважитися, відпочити і, заразом, перевірити гнучкість розуму, логічність мислення та багатство фантазії. Адже, щоб розгадати загадку, недостатньо просто знати, що в хаті напохваті. Тут знадобиться вміння думати, проводити аналогії, порівнювати, шукати асоціації.
Усі ГДР 10 кл Т.1 + Пояснення 2014 р.
«УСІ ГДР 10.1» (10 клас. ТОМ 1) — універсальне видання для всіх шкіл України з українською мовою навчання. Книга забезпечує виконання письмових домашніх робіт за підручниками академічного та профільного рівнів з алгебри, геометрії, фізики, хімії, за підручниками академічного і рівня стандарту з української мови, а також подає в окремих блоках пояснення та теоретичні обґрунтування, на яких базуються розв’язання. Потребує додаткового придбання книги «УСІ ГДР 10.2» (10 клас. ТОМ 2) для підготовки домашніх робіт з математики і фізики за підручниками рівня стандарту, з української мови за підручником профільного рівня, а також з інформатики, географії, історії України, всесвітньої історії, біології, української та зарубіжної літератур, англійської, російської та французької мов.
Навчальні програми 2016 2017 Суспільствознавчі предмети 5-11 кл. (Укр)
Посібник містить нормативні документи Міністерства освіти і науки України, необхідні вчителеві для організації навчально-виховного процесу протягом усього року. Призначено для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів.
Свято інтелекту для школярів та студентів. Світова література
Посібник містить поради щодо організації та проведення захопливих інтелектуальних ігор “Що? Де? Коли?”, “Брейн-ринґ”, “Своя гра”, а також понад 1000 запитань і відповідей до цих ігор, що стосуються світової літератури.Пропоновані ігри урізноманітнять уроки світової літератури та інтелектуальне дозвілля школярів і студентів.Для старшокласників, учителів світової літератури, організаторів учнівського дозвілля, а також усіх, хто полюбляє інтелектуальні ігри.
ДИСК ФІЛОСОФІЯ Майстер-клас 10-11 кл. ЛЮДИНА І СВІТ 11кл.
ДИСК ФІЛОСОФІЯ Майстер-клас 10-11 кл. ЛЮДИНА І СВІТ 11кл.
Усі ГДР 8 кл (у) в 2-х тт
Усі готові домашні завдання 8 клас. (1, 2 том)
КРЕСЛЕННЯ Розробки уроків 11 кл. (Укр) Технологічний профіль. НОВИЙ майстер-клас
Креслення  Розробки уроків 11 кл. Технологічний профіль. Даний посібник структуровано відповідно до чинної програми з креслення для профільного навчання учнів загальноосвітніх навчальних закладів. У виданні висвітлюються загальнотехнологічні підходи та методи планування уроків з предмета «Креслення». Методично грамотно оформлені детальні розробки уроків містять опис кожного етапу, запитання для актуалізації та закріплення матеріалу. У посібнику подаються завдання для практичних робіт, які передбачені чинною програмою з креслення для класів технологічного профілю загальноосвітніх навчальних закладів. Зразки уроків ґрунтуються на міжособистісному спілкуванні між учителем та учнями та розкривають використання таких підходів для досягнення дидактичних цілей. Посібник розроблений  …
Книга для детей дошкольного возраста и учеников младших классов. В ней малыш найдет четыре захватывающие, волшебные сказки о приключениях принцессы Алисы, принца Макса, маленького дракончика и милого поросенка. Вместе с героями юный читатель посетит рыцарский турнир и узнает, как может помочь в непростой ситуации волшебная метла. Легкий для восприятия текст книги написан на двух языках – украинском и английском. Данное издание поможет вашему малышу весело и с интересом изучать основы английского языка.
Усі ГДР 6 з подарунком
Усі ГДР 6 з подарунком
Школа народної мудрості, Хто в світі не бував, той дива не видав (укр. приказки, прислів я)
У цих збірках ви знайдете малі жанри українського фольклору: народні усмішки, забавлянки, скоромовки, лічилки, прозивалки, заклички і примови, колискові пісні, прикмети та повір’я, що стосуються різноманітних боків нашого життя, кумедні та серйозні, складні та прості загадки, народні прислів’я та приказки, народні приповідки, примовки, побажання.
Усі ГДР 9 кл Т.2 + Пояснення 2014р.
«УСІ ГДР 9.2» (9 клас. ТОМ 2) —універсальне видання для всіх шкіл України з українською мовою навчання. Книга забезпечує виконання письмових домашніх робіт з фізики, хімії, біології (+ лабораторні та практичні роботи), географії, інформатики, української, російської, англійської, німецької мов, пропонує зразки творчих робіт з української та зарубіжної літератур і розвитку мовлення, а також подає в окремих блоках пояснення та теоретичні обґрунтування, на яких базуються розв’язання. Потребує додаткового придбання книги «УСІ ГДР 9.1» (9 клас. ТОМ 1) для підготовки домашніх робіт з алгебри та геометрії.
Навчальні програми 2016 2017 Математика 5-11 кл. (Укр)
Посібник містить нормативні документи Міністерства освіти і науки України, необхідні вчителеві для організації навчально-виховного процесу протягом усього року, а також коментарі провідних фахівців Інституту педагогіки НАПН України. Призначено для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів.
Усе, що потрібно знати про ЕКСПЕРИМЕНТИ (Укр)
Усе, що потрібно знати про експерименти Якщо тобі кортить якнайбільше дізнатися про світ, у якому ти живеш, розгадати таємниці простих речей, спробувати самому перетворити природу, то ця книга — саме для тебе. Ти відкриєш для себе безліч захопливих історій про видатних учених і великі експерименти, зможеш самостійно здійснити чимало цікавих дослідів. Отримані знання допоможуть тобі під час вивчення шкільних курсів фізики, хімії, біології.
Захист Вітчизни 11 кл. Розробки уроків. Курс навчання юнаків (Укр) майстер-клас НОВА 11-р.шк.
Захист Вітчизни 11 кл. Розробки уроків. Курс навчання юнаків (Укр) майстер-клас НОВА 11-р.шк.
Усі ГДР 9 кл (у) 2018
Усі ГДР 9 кл (у) 2018
Літнє оздоровлення та відпочинок дітей. Випуск 5. У ПРИШКІЛЬНОМУ ТАБОРІ (Укр)
Літнє оздоровлення та відпочинок дітей. Випуск 5. У ПРИШКІЛЬНОМУ ТАБОРІ Видання присвячене відпочинку та оздоровленню дітей у літньому пришкільному таборі. Посібник містить всі необхідні нормативні документи для організації відпочинку дітей, програму та режим роботи табору, тематичні виховні заходи для організації дозвілля учнів. Для вихователів, вожатих, керівників літніх оздоровчих таборів
Все, что нужно знать об экспериментах Если тебе хочется больше узнать о мире, в котором ты живешь, разгадать тайны простых вещей, попробовать самому преобразовать природу, то эта книга — для тебя. Ты узнаешь множество занимательных историй о выдающихся ученых и великих экспериментах, сможешь сам провести немало увлекательных опытов. Полученные знания помогут тебе при изучении школьных курсов физики, химии, биологии.
Методичні рекомендації. Суспільствознавчі предмети 5-11 кл 2015 2016
Методичні рекомендації. Суспільствознавчі предмети 5-11 кл 2015 2016
Навчальні програми 2016 2017 Українська мова 5-11 кл. (Укр)
Посібник містить нормативні документи Міністерства освіти і науки України, необхідні вчителеві для організації навчально-виховного процесу протягом усього року. Призначено для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів.
Усі ГДР 8 кл. Т.1+ Пояснення 2014 р.
«УСІ ГДР 8.1» (8 клас. TOM 1) — універсальне видання для всіх шкіл України з українською мовою навчання. Книга забезпечує виконання письмових домашніх робіт з алгебри, геометрії, фізики, хімії та подає в окремих блоках пояснення і теоретичні обґрунтування, на яких базуються розв’язання. Потребує додаткового придбання книги «УСІ ГДР 8.2» (8 клас. ТОМ 2) для підготовки домашніх робіт зі шкільних дисциплін, детальний перелік яких наведено на обкладинці видання.