Быстрый заказ книги

Дополнительные пособия

На странице:
Сортировать по:
Усі ГДР 10 кл Т.1 + Пояснення 2014 р.
«УСІ ГДР 10.1» (10 клас. ТОМ 1) — універсальне видання для всіх шкіл України з українською мовою навчання. Книга забезпечує виконання письмових домашніх робіт за підручниками академічного та профільного рівнів з алгебри, геометрії, фізики, хімії, за підручниками академічного і рівня стандарту з української мови, а також подає в окремих блоках пояснення та теоретичні обґрунтування, на яких базуються розв’язання. Потребує додаткового придбання книги «УСІ ГДР 10.2» (10 клас. ТОМ 2) для підготовки домашніх робіт з математики і фізики за підручниками рівня стандарту, з української мови за підручником профільного рівня, а також з інформатики, географії, історії України, всесвітньої історії, біології, української та зарубіжної літератур, англійської, російської та французької мов.
Щоденник Колосок (Укр)
Матеріал внутрішнього блоку - офсет.Щільність матеріалу - 70.Обкладинка видання - скоба.
Усі матеріали КОМПЛЕКСНОЇ ПІДГОТОВКИ до ЗНО+ СD пробне тестування до ЗНО
Усі матеріали комплексної підготовки до ЗНО (ГДЗ) Видання містить рішення домашніх завдань і вправ по всьому шкільному курсу і докладні пояснення до них. Воно допоможе дбайливим батькам контролювати виконання домашніх робіт школярами і позбавить їх від зайвих проблем. За допомогою нашого збірника легко засвоїти підхід до виконання домашніх робіт і звикнути приходити на заняття до школи цілком підготовленим.
Интересные эксперименты с растениями (РУС)
Интересные эксперименты с растениями (РУС)
Навчальні програми 2019 2020 Російська мова 5-11 кл. (Укр)
Збірник містить чинні навчальні програми з російської мови, методичні рекомендації про викладання навчального предмета у закладах загальної середньої освіти у 2019 2020 навчальному році, вимоги до оцінювання результатів навчання.Посібник допоможе вчителеві скласти календарно-тематичний план, адаптувати підручники до змін у програмах, підготувати матеріали для оцінювання навчальних досягнень учнів відповідно до чинних вимог.Призначено для вчителів закладів загальної середньої освіти та методистів.
Комплект Аудiо ГДР: книга + СD, забезпечує виконання письмових домашніх робіт і (УВАГА!) підготовку усних завдань в аудіорежимі.
Географія. Готуємося до ЗНО. Збірник тестів
Збірник містить тести до всіх тем соціально-економічної географії світу для загальноосвітніх навчальних закладів, які відповідають програмі зовнішнього незалежного оцінювання.Посібник складається з п яти розділів, які поділено на підрозділи, а ті, своєю чергою, на теми. За структурою і змістом вони повністю відповідають посібникові Й. Р. Гілецького та Р. Р. Сливки Соціально-економічна географія світу: навчальні матеріали (Тернопіль : Мандрівець, 2016).До кожної теми дібрано тести трьох типів: тестові завдання з вибором однієї правильної відповіді, завдання на встановлення правильної відповідності, завдання множинного вибору (три правильні відповіді із семи тверджень).Посібник призначений для самостійної підготовки випускників та абітурієнтів до зовнішнього незалежного оцінюва …
Усі ГДР 9 кл Т.2 + Пояснення 2014р.
«УСІ ГДР 9.2» (9 клас. ТОМ 2) —універсальне видання для всіх шкіл України з українською мовою навчання. Книга забезпечує виконання письмових домашніх робіт з фізики, хімії, біології (+ лабораторні та практичні роботи), географії, інформатики, української, російської, англійської, німецької мов, пропонує зразки творчих робіт з української та зарубіжної літератур і розвитку мовлення, а також подає в окремих блоках пояснення та теоретичні обґрунтування, на яких базуються розв’язання. Потребує додаткового придбання книги «УСІ ГДР 9.1» (9 клас. ТОМ 1) для підготовки домашніх робіт з алгебри та геометрії.
Кружок по теории вероятности 8-11 кл
Сборник составлен по материалам кружка МЦНМО, который проводился в 2015-2017 годах для школьников 8-9 классов. Задачи сгруппированы по занятиям, а занятия - по темам. Последовательность занятий устроена так, что сборник имеет обучающий характер. Большинст
Школа народної мудрості, Ене, бене, раба, вінтер, пінтер, жаба(Укр.народ.усмішки,забавлянки,лічилки)
Світ дитинства грає кольоровими фарбами. Кожна річ у дитячому світі має свою назву, на кожен випадок є примовка. У цій збірочці ви знайдете малі жанри українського фольклору: народні усмішки, забавлянки, скоромовки, лічилки, прозивалки, заклички і примови, колискові пісні.
Усі ГДР 9 кл Т.1 + Пояснення 2014 р.
«УСІ ГДР 9.1» (9 клас. ТОМ 1) — універсальне видання для всіх шкіл України з українською мовою навчання. Книга забезпечує виконання письмових домашніх робіт з алгебри та геометрії і подає в окремих блоках пояснення та теоретичні обґрунтування, на яких базуються розв язання. Потребує додаткового придбання книги «УСІ ГДР 9.2» (9 клас. ТОМ 2) для підготовки домашніх робіт з шкільних дисциплін, детальний перелік яких наведено на обкладинці видання.
Щоденник Поле (Укр)
Матеріал внутрішнього блоку - офсет.Щільність матеріалу - 70.Обкладинка видання - скоба.
Комплект АУДІО ГДР 9 клас забезпечує виконання письмових домашніх робіт і (УВАГА!) підготовку усних завдань в аудіорежимі.
Усі ГДР 6 кл (у) 2017
Комплексне видання об’єднує зразки виконання домашніх завдань до НОВИХ підручників з математики, українекої мови, російської мови, англійської мови, німецької мови, інформатики, творчих робіт з української та світової літератури, які необхідні для всебічної підготовки до уроків. Матеріал збірника повністю відповідає НОВІЙ шкільній програмі для 6 класу
Усі ГДР 8 кл. Т.1+ Пояснення 2014 р.
«УСІ ГДР 8.1» (8 клас. TOM 1) — універсальне видання для всіх шкіл України з українською мовою навчання. Книга забезпечує виконання письмових домашніх робіт з алгебри, геометрії, фізики, хімії та подає в окремих блоках пояснення і теоретичні обґрунтування, на яких базуються розв’язання. Потребує додаткового придбання книги «УСІ ГДР 8.2» (8 клас. ТОМ 2) для підготовки домашніх робіт зі шкільних дисциплін, детальний перелік яких наведено на обкладинці видання.
Пригоди в місті роботів
Друга книга за програмою комплексного навчання дошкільнят SuperМалюк Академії KeenMind, в якій діти знаймоляться з простими геометричними фігурами. Завдання книги розвивають пам’ять, увагу, логічне і критичне мислення дитини, вчать дитину порівнювати,
Школа народної мудрості, ЗОЗУЛЯ КУВАЛА - МОРОЗ ОДІГНАЛА (укр. народ. прикмети, повіря та забобони)
У цих збірках ви знайдете малі жанри українського фольклору: народні усмішки, забавлянки, скоромовки, лічилки, прозивалки, заклички і примови, колискові пісні, прикмети та повір’я, що стосуються різноманітних боків нашого життя, кумедні та серйозні, складні та прості загадки, народні прислів’я та приказки, народні приповідки, примовки, побажання.
Усі ГДР 8 кл. Т.1 з подарунком
Усі ГДР 8 кл. Т.1 з подарунком
Щоденник Соняшник (Укр)
Матеріал внутрішнього блоку - офсет.Щільність матеріалу - 70.Обкладинка видання - скоба.
Комплект АУДІО ГДР 10 клас, 2 томи + СD, забезпечує виконання письмових домашніх робіт і (УВАГА!) підготовку усних завдань в аудіорежимі. На СD містяться теоретичні знання до уроку в форматі mp3, а двотомник об’єднує виконані домашні роботи за 45 предметами та підручниками. До розв’язань завдань і вправ додано в окремих блоках «ЗОЛОТІ ПОЯСНЕННЯ», що подають теоретичні обґрунтування, на яких базуються розв’язання. З алгебри та фізики домашні роботи виконані за чотирма, з геометрії, української, російської та англійської мов — за трьома, а з математики та хімії — за двома підручниками, що робить видання універсальним для всіх шкіл України. БОНУС видання — НОВІ учнівські твори, реферати, лабораторні роботи та довідкові матеріали. РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ дбайливим батькам для надання допо …