Быстрый заказ книги

Биология, природоведение, экология

На странице:
Сортировать по:
БИОЛОГИЯ Тетрадь для лаб.и пр. работ 11 кл. (РУС) Профильный уровень НОВАЯ 11-л.шк.
Биология. 11 класс: Тетрадь для лабораторных и практических работ (Профильный уровень) Пособие содержит лабораторные и практические работы, а также работы лабораторных и полевых практикумов, предусмотренные программой по биологии для 11 классов профильного уровня. Классическую структуру предлагаемых работ дополняют иллюстрации, правила безопасности и теоретические сведения. Предназначено для учащихся 11 классов общеобразовательных учебных заведений, учителей биологии.
36,00грн.
БИОЛОГИЯ Тетрадь для лаб.и пр. работ 10 кл. (р) Профильный уровень. Нов. изд
Биология. Тетрадь для л п.раб. 10 кл. ПРОФИЛЬНЫЙ уровень Пособие содержит лабораторные и практические работы, а также работы лабораторных практикумов, предусмотренные программой по биологии для 10 классов профильного уровня. Классическую структуру предложенных работ дополняют иллюстрации, правила безопасности и теоретические сведения
36,00грн.
Контроль навч. досягнень. Біологія 8 кл. (Укр) Нов. прогр.
Зошит для контролю навчальних досягнень учнів призначений для перевірки знань учнів з біології. Він укладений відповідно до чинної програми Міністрерства освіти і науки України. Зошит містить завдання для самостійних та контрольних робіт різних рівнів складності. Підготуватися до контролю знань можна в онлайн-режимі на сайті interactive.ranok.com.ua, де розміщені тренувальні завданні. Видання призначене для для учнів 8 класів загальноосвітніх шкіл.
14,00грн.
Біологія 9 кл (у) Зошит для практ лаб.робіт
Біологія: 7 клас: Зошит для оцінювання навчальних досягнень. Схвалено МОН України
19,50грн.
Біологія 6кл (у) Зошит для практ лаб. роб. і досл. практ. (Балан)
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
22,90грн.
КЗКЗ Біологія 11 кл.(Укр) Рівень стандарту. Академ. рівень
Комплексний зошит для контролю знань Біологія. 11 клас. Рівень стандарту. Академічний рівень. Посібник складений відповідно до чинної програми з біології (рівень стандарту й академічний рівень). Він містить завдання для контролю знань за кожним тематичним розділом навчальної програми, підсумкові семестрові контрольні роботи за І та ІІ семестр. У вкладиші, що відділяється, розміщено задачі з генетики та екології. Призначений для вчителів біології та учнів 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
18,00грн.
КОНСТРУКТОР уроку з CD Природознавство 5 кл. (Укр) НОВА ПРОГРАМА
Потрапляючи у воду, бомбочки шиплять і вирують, створюючи ефект джакузі, і наповнює ванну фантастичними ароматами. З цим набором дівчатка можуть виготовити бомбочки в домашніх умовах. 4 бомбочки!
44,90грн.
Биология 10 кл (р) Раб.тетр.+тетр.для л п.Уровень станд. Акад. уровень
Биология (уровень стандарта, академический уровень). 10 класс. Рабочая тетрадь В тетради приведены задания разного уровня сложности по каждой теме программы уровня стандарт и академический для общеобразовательных учебных заведений. Задания к каждой теме расположены таким образом, что один разворот тетради соответствует теме одного-двух уроков. В конце каждой темы даны задания в тестовой форме в двух вариантах для тематического оценивания знаний учащихся. В отличие от других аналогичных изданий, лабораторные работы вынесены в отдельную тетрадь-вкладыш, который крепится к основной тетради. Он легко вынимается из нее и используется как тетрадь для лабораторных работ. Большое количество иллюстраций, схем, таблиц разнообразят учебный процесс, повысят интерес учащихся к биологии.  
36,00грн.
Експрес-контроль Біологія 10 кл. (Укр.)
Експрес-контроль з біології. 10 клас автор: Демічева І. О. мова: укр. формат: 107х140 упаковка: 40 кількість сторінок: 64 обкладинка: м яка
10,00грн.
Тестовий контроль знань. Біологія 8 кл (У) Нов. прогр.
Тестовий контроль знань. Біологія 8 кл (У) Нов. прогр.
30,00грн.
Біологія 6 кл (у) Зошит для практ лаб.робіт. Міні-проект
Біологія: 7 клас: Зошит для оцінювання навчальних досягнень. Схвалено МОН України
17,50грн.
Цікаві науки, БІОЛОГІЯ від 6 і старші (Укр)
Чи можна розповісти маленькій дитині про серйозну науку? Можна й потрібно, тим більше, що мова піде про таку цікаву науку, як біологія. Написана зрозумілою мовою, повна яскравих прикладів і чудових ілюстрацій, ця книга стане вірним супутником у вашій захоплюючій подорожі світом живої природи. На вашого малюка, а разом з ним і на вас, чекає чимало відкриттів. Навчайте дитину спостерігати, ставити запитання й отримувати відповіді, виконувати прості досліди й робити висновки. І головне—намагайтеся прищепити дитині любов та інтерес до всього живого. Ця книга—для всіх допитливих дітей, їхніх енергійних батьків і компетентних вихователів.
29,90грн.
Мій конспект.Біологія. 10 клас. Стандарт і академічний рівень ПБ25
Посібник містить розробки всіх уроків біології для стандартного та академічного рівнів десятого класу за новою програмою. Наведено розробки всіх практичних і лабораторних робіт. Для кожної теми запропоновано кілька варіантів завдань для контролю знань. Посібник має перфоровані відривні аркуші з полями для внесення змін і доповнень до уроку.
25,00грн.
Біологія Зошит для практичних робіт 8 кл (у) Нов. прогр.
Біологія Зошит для практичних робіт 8 кл
12,00грн.
БИОЛОГИЯ П-К 10 кл. (Рус) мастер-класс. Уровни стандарта и академический
Биология. 10 класс (уровни стандарта и академический). Мастер-класс: разработки уроков Пособие содержит методические рекомендации по структуре уроков, формам, средствам и методам обучения, планы-конспекты уроков биологии в 10 классе и имеет целью сориентировать учителей биологии в выборе педагогических технологий для реализации компетентностного подхода к обучению биологии. Планы-конспекты уроков составлены в соответствии с действующей программой по биологии. Представлены варианты самостоятельных, проверочных работ, задания для тематического и текущего контроля знаний, демонстрационные опыты, описаны лабораторные и практические работы. К пособию прилагается календарно-тематическое планирование.  
29,90грн.
КЗКЗ Биология 10 кл.(Рус) Академ. уровень. Уровень стандарта
Биология. 10 класс (академический уровень). Комплексная тетрадь для контроля знаний Пособие составлено в соответствии с действующей программой по биологии (уровень стандарта и академический уровень). Оно содержит задания для контроля знаний по каждому тематическому разделу учебной программы, итоговые семестровые контрольные работы за I и II семестры, примеры решения элементарных задач по молекулярной биологии, задачи для самостоятельного решения.  
18,00грн.
Навч.-моніторинг.комплект Біологія 8 кл. І сем.(Навч. зошит, ЗЗ, моніт.навч.досягн.)+СК (Укр)
Навчальний-моніторинговий комплект з біології складається з Навчального зошита, вкладки Заліковий зошит та інтернет-додатка, відповідає новій програмі з біології для 8 класу загальнооствітніх навчальних закладів і містить матеріал 1 семестру. У Навчальному зошиті матеріал розподілено за уроками. У кожному уроці виділено рубрики: Теоретичний матеріал, Розв язуємо в класі, Розв язуємо вдома. Рубрика Теоретичний матеріал містить стислий виклад теоретичних матеріалів, які повинні засвоїти учні під час вивчення певної теми. У рубриках Розв язуємо в класі і Розв язуємо вдома подано практичні завдання і виділено місце для їх розв язання.Видання можна використовувати в комплекті з будь-яким підручником біології для 8 класу.
27,50грн.
Природознавство 5 кл (у) Зошит для практ лаб.робіт. Міні-проект
Біологія: 7 клас: Зошит для оцінювання навчальних досягнень. Схвалено МОН України
15,00грн.
Универс. комплект 6 кл. Биология (РУС) НОВАЯ ПРОГРАММА
Универсальный комплект предназначен для проверки знаний учащихся по биологии. Он составлен в соответствии с действующей программой Министерства образования и науки Украины. Комплект содержит задания входного, а также текущего и тематического контроля знаний. Подготовиться к тестовым контрольним работам можно в онлайн-режиме на сайте interactive.ranok.com.ua, где размещены тренировочные задания. Издание предназначено для учащихся 6 классов общеобразовательных школ.
20,00грн.
Мій конспект.Біологія. 11 клас. Стандарт і академічний рівні ПБ26
Посібник містить розробки всіх уроків біології для 11 класу (стандарт та академічний рівень) за новою програмою. Наведені матеріали за змістом і структурою повністю відповідають діючій програмі курсу біології. В розробках уроків широко використовуються сучасні наукові данні й прогресивні педагогічні технології. Докладно описано проведення всіх лабораторних і практичних робіт, передбачених програмою. Посібник має перфоровані відривні аркуші з полями для внесення змін та доповнень до уроку.
25,00грн.