Быстрый заказ книги

Биология, природоведение, экология

На странице:
Сортировать по:
ДИСК БІОЛОГІЯ Майстер-клас 10-11 кл. Рівень стандарту. Академічний рівень.
Серія дисків видавництва Ранок - Майстер-клас нового покоління - спеціально для тих, хто цінує свій час і прагне до вдосконалення! Диски стануть Вашим незамінним помічником при підготовці до уроків, завдяки простоті роздруківки окремих розробок уроків, зручному інтерфейсу, а також мультимедійним презентаціям до одного з уроків для кожного класу. Крім того, тепер Вам не доведеться купувати кожну книгу окремо - всі вони зібрані в одному диску! Диск містить: - Календарні планування для кожного представленого класу, - Розробки для кожного уроку, - Презентації за однією з тем для кожного класу.
60,00грн.
КЗКЗ Біологія 9 кл. (Укр)
Біологія. 9 клас. Комплексний зошит для контролю знань Видання укладене відповідно до програми з біології для 9-го класу 12-річної школи, затвердженої Міністерством Освіти і науки України. При укладенні посібника враховано сучасні методичні підходи до здійснення контролю навчальних досягнень учнів з біології. Усі завдання представлені в двох варіантах, що дозволяє організувати роботу над ними як з окремими учнями, так і з класом у цілому. Видання містить окремий зошит-вкладиш, у якому описані практичні та лабораторні роботи. Зошит-вкладиш прикріплюється до основного зошита й легко виймається з нього, стаючи самостійним компонентом навчального комплексу.  
18,00грн.
Електронний конструктор уроку. Біологія. 7 клас. ЕКУ361
Навчально-методичний посібник60 конспектів усіх уроків до курсу «Біологія. 7 колас» у форматі .doc (Microsoft Word)60 медіа-презентацій до усіх уроків у форматі .ppt (Microsoft PowerPoint)Комп’ютерна програма «Електронний конструктор уроку —3.0»:зручне середовище для створення власних уроків та презентацій до них,можливість безпосереднього та швидкого редагування будь-якої частини уроку, а також презентації до нього,інтегровані в програму готові конспекти уроків та презентації до них,115 прийомів роботи на уроці, які урізноманітнюють зміст вашого уроку,дидактичні та додаткові матеріали до кожного уроку,763 ілюстрації до курсу,календарне планування.
99,00грн.
БИОЛОГИЯ Тетрадь для лаб.и пр. работ 11 кл. (РУС) Профильный уровень НОВАЯ 11-л.шк.
Биология. 11 класс: Тетрадь для лабораторных и практических работ (Профильный уровень) Пособие содержит лабораторные и практические работы, а также работы лабораторных и полевых практикумов, предусмотренные программой по биологии для 11 классов профильного уровня. Классическую структуру предлагаемых работ дополняют иллюстрации, правила безопасности и теоретические сведения. Предназначено для учащихся 11 классов общеобразовательных учебных заведений, учителей биологии.
36,00грн.
Тестовий контроль знань. Біологія 8 кл (укр)
Посібник «Тестовий контроль знань» укладений відповідно до чинної програми, містить контрольні й самостійні роботи для перевірки навчальних досягнень учнів з біології для 8 класу. Контрольні та самостійні роботи складаються із завдань різних рівнів складності закритого й відкритого типу. Посібник містить безкоштовний додаток із лабораторними і практичними роботами. Видання призначене для учнів загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів біології.
30,00грн.
У посібнику надано 96 наліпок, що містять основний матеріал. Наліпки можна наклеїти в зошит, на щоденник, підручник, мобільний телефон. Це дозволить школярам легко й швидко скористатися ними на уроках, при виконанні домашніх завдань, при підготовці до контрольної, ДПА, ЗНО.
24,90грн.
Мій конспект. Природознавство 3 кл. I семестр (за підр.Гільберг, Сак) ПШМ150
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки компетентнісно орієнтованих уроків природознавства у 3-му класі (І семестр), складені відповідно до вимог оновленої навчальної програми (у редакції 2016 p.), Орієнтовних вимог до оцінювання навчальних досягнень учнів 1–4-х класів (Наказ МОН від 19.08.2016 № 1009) за підручником Г. Г. Гільберг, Т. В. Сак (К. : Видавництво «Генеза», 2013).Зміст конспектів уроків дібраний з метою формування предметної, зокрема природознавчої компетентності школярів шляхом засвоєння системи інтегрованих знань про неживу та живу природу, основ екологічних знань, опанування способів навчально-пізнавальної та природо-охоронної діяльності, формування ціннісного ставлення до природи та людини (формування наукової картини світу, фо …
50,00грн.
БІОЛОГІЯ. Зошит для лабораторних і практичних робіт 10 кл (укр)
Рекомендовано для використання у навчально-виховному процесі згідно з програмою, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Зошит допоможе розвивати в учнів дослідницькі навички та експериментальні вміння, уміння планувати досліди, описувати і систематизувати результати експериментів, робити висновки.
12,00грн.
БИОЛОГИЯ ПК 6 кл. Современный майстер-класс + ДИСК НОВАЯ ПРОГРАММА
Пособие составлено в соответствии с новой учебной программой курса « Биология» для 6 класса. Издание содержит подробные планы-конспекты уроков. К пособию прилагается электронный диск, который содержит календарный план, шаблоны уроков и презентации к ним, раздаточные материалы для учащихся. Предназначено для учителей биологии.
42,50грн.
КЗКЗ Біологія 10 кл.(Укр) Академ. рівень. Рівень стандарту
Біологія 10 клас (Рівень стандарту, академічний рівень). Комплексний зошит для контролю знань   мова: укр. формат: 205х260 упаковка: 30 кількість сторінок: 64 обкладинка: м яка
18,00грн.
Мій конспект. Біологія. 8 клас. ПБМ007
Видання «Мій конспект» — це серія посібників, які ставлять за мету надати допомогу вчителеві в підготовці до уроку. Автори пропонують базову основу, використовуючи яку, кожен учитель може створити власний конспект уроку.Посібник розрахований на вчителів загальноосвітніх закладів, які працюють у 8 класі за навчальною програмою з математики для учнів 5–9 класів загальноосвітніх закладів .
40,00грн.
Биология 10 кл (р) Раб.тетр.+тетр.для л п.Уровень станд. Акад. уровень
Биология (уровень стандарта, академический уровень). 10 класс. Рабочая тетрадь В тетради приведены задания разного уровня сложности по каждой теме программы уровня стандарт и академический для общеобразовательных учебных заведений. Задания к каждой теме расположены таким образом, что один разворот тетради соответствует теме одного-двух уроков. В конце каждой темы даны задания в тестовой форме в двух вариантах для тематического оценивания знаний учащихся. В отличие от других аналогичных изданий, лабораторные работы вынесены в отдельную тетрадь-вкладыш, который крепится к основной тетради. Он легко вынимается из нее и используется как тетрадь для лабораторных работ. Большое количество иллюстраций, схем, таблиц разнообразят учебный процесс, повысят интерес учащихся к биологии.  
36,00грн.
Тестовий контроль знань. Біологія.10 кл (укр)
Посібник «Тестовий контроль знань» укладений відповідно до чинної програми, містить контрольні й самостійні роботи для перевірки навчальних досягнень учнів з біології для 10 класу (рівень стандарту, академічний рівень). Контрольні та самостійні роботи складаються із завдань різних рівнів складності закритого й відкритого типу. Посібник містить безкоштовний додаток із лабораторними і практичними роботами. Видання призначене для учнів загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів біології.
30,00грн.
КОНСТРУКТОР уроку з CD БІОЛОГІЯ 6 кл. (Укр) НОВА ПРОГРАМА
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
44,90грн.
Біологія 9 кл (у) Зошит для практ лаб.робіт
Біологія: 7 клас: Зошит для оцінювання навчальних досягнень. Схвалено МОН України
15,00грн.
БІОЛОГІЯ Роб. зошит 6 кл. (Укр) НОВА ПРОГРАМА
Посібник укладено відповідно до чинної програми з біології для 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Він складається з двох частин — робочого зошита і зошита для практичних робіт. Робочий зошит містить різноманітні завдання для роботи на уроці і вдома. У кінці кожної теми розміщено завдання для узагальненя знань, подані у двох варіантах. Підготуватися до контролю знань можна також за допомогою онлайн тестів на сторінці Інтернету, посилання на яку є в зошиті. Зошит для практичних робіт містить розробки всіх практичних робіт, передбачених програмою. До деяких із них є посилання на сторінку Інтернету з відео, що демонструє виконання роботи.Призначений для учнів 6 класів та учителів біології.
35,00грн.
КЗКЗ Біологія 11 кл.(Укр) Рівень стандарту. Академ. рівень
Комплексний зошит для контролю знань Біологія. 11 клас. Рівень стандарту. Академічний рівень. Посібник складений відповідно до чинної програми з біології (рівень стандарту й академічний рівень). Він містить завдання для контролю знань за кожним тематичним розділом навчальної програми, підсумкові семестрові контрольні роботи за І та ІІ семестр. У вкладиші, що відділяється, розміщено задачі з генетики та екології. Призначений для вчителів біології та учнів 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
18,00грн.
Довідник у таблицях. Біологія. 7–11 кл
Виникла потреба систематизувати й поглибити знання з біології, фізики, української та англійської мов? На допомогу прийдуть довідники в таблицях від видавництва «УЛА»!У новій серії книжок відомості з відповідних шкільних дисциплін подані в доступній, стислій і наочній формі — у вигляді зручних таблиць. Теми, передбачені чинною програмою, містять правила й визначення, що супроводжуються зрозумілими прикладами.Довідники дозволять учням 7–11 класів швидко та якісно підготуватися до самостійних і контрольних робіт, ДПА та ЗНО.
29,90грн.
БИОЛОГИЯ П-К 10 кл. (Рус) мастер-класс. Уровни стандарта и академический
Биология. 10 класс (уровни стандарта и академический). Мастер-класс: разработки уроков Пособие содержит методические рекомендации по структуре уроков, формам, средствам и методам обучения, планы-конспекты уроков биологии в 10 классе и имеет целью сориентировать учителей биологии в выборе педагогических технологий для реализации компетентностного подхода к обучению биологии. Планы-конспекты уроков составлены в соответствии с действующей программой по биологии. Представлены варианты самостоятельных, проверочных работ, задания для тематического и текущего контроля знаний, демонстрационные опыты, описаны лабораторные и практические работы. К пособию прилагается календарно-тематическое планирование.  
29,90грн.
Тестовий контроль знань. Біологія.11 кл (укр)
Посібник «Тестовий контроль знань» укладений відповідно до чинної програми, містить контрольні й самостійні роботи для перевірки навчальних досягнень учнів із біології для 11 класу. Контрольні та самостійні роботи складаються із завдань різних рівнів складності закритого й відкритого типу. Посібник містить безкоштовний додаток із лабораторними і практичними роботами. Видання призначене для учнів загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів біології.
30,00грн.

Акционное предложение