Быстрый заказ книги

Биология, природоведение, экология

На странице:
Сортировать по:
КОНСТРУКТОР уроку з CD БІОЛОГІЯ 6 кл. (Укр) НОВА ПРОГРАМА
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
Найкращий довідник в таблицях Біологія 6-9 кл (за оновл. прогр.)
Біологія в таблицях та схемах 6-9 класи. Найкращій довідник.+ шпаргалка у подарунок. Швидка допомога у навчанні та підготовці до ДПА. Усі основні визначення, правила, формули.
БИОЛОГИЯ Тетрадь для лаб.и пр. работ 11 кл. (РУС) Профильный уровень НОВАЯ 11-л.шк.
Биология. 11 класс: Тетрадь для лабораторных и практических работ (Профильный уровень) Пособие содержит лабораторные и практические работы, а также работы лабораторных и полевых практикумов, предусмотренные программой по биологии для 11 классов профильного уровня. Классическую структуру предлагаемых работ дополняют иллюстрации, правила безопасности и теоретические сведения. Предназначено для учащихся 11 классов общеобразовательных учебных заведений, учителей биологии.
Школьные таблицы. Биология 7-9 кл. (РУС)
Школьные таблицы. Биология 7-9 кл. (РУС)
Мій конспект. Біологія. 10 клас. ПБМ010
Посібник повністю відповідає новій програмі з останніми змінами (2017 р., рівень стандарт). Розробку кожного з уроків розташовано на окремому аркуші з полями для нотаток. Наданий матеріал є основою, завдяки якій учитель може адаптувати конспект до потреб конкретного класу і свого бачення викладання предмета.Згідно з новою навчальною програмою для 10 класу (затверджена наказом МОН України від 07.06.2017 № 804), наведена кількість годин на вивчення кожної теми є орієнтовною, а їх послідовність у межах одного навчального року вчитель може змінювати на власний розсуд. У розробках уроків ураховано компетентністній підхід до навчання.
Ігрові технології навчання на уроках БІОЛОГІЇ (Укр.)
Історія стародавнього світу. Давня історія українських земель. Інтегрований курс. Підручник 6 кл.(Дьячков С. В., Мартемянов О. П.) Кількість сторінок: 256 Формат, мм: 170х240 Мова: укр.
Інтелектуальне змагання Слабка ланка Біологія
Книга запрошує до участі у захопливій інтелектуальній грі, що стане цікавим різновидом проведення дозвілля школярів.Дібрані запитання та відповіді стосуються біології.Для старшокласників, учителів біології, організаторів учнівського дозвілля та усіх, хто полюбляє інтелектуальні ігри.
Контроль учеб. достижений. Биология и экология 10 кл. Уровень стандарта (РУС) НОВАЯ ПРОГРАММА
Тетрадь составлена в соответствии с действующей программой Министерства образования и науки Украины. Тетрадь содержит задания для текущего и тематического оценивания результатов обучения.Подготовиться к тематическому оцениванию можно в онлайн-режиме на сайте interactive.ranok.com.ua, где размещены тренировочные задания.Пособие предназначено для учащихся 10 классов заведений общего среднего образования, изучающих биологию и экологию по уровню стандарта.
Універсальний комплект 6 кл. Біологія (Укр) НОВА ПРОГРАМА
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
Мій конспект. Біологія. 7 клас.ПБМ006
Посібник повністю відповідає новій програмі з останніми змінами.Розробку кожного з уроків розташовано на окремому аркуші з полями для нотаток. Наданий матеріал є основою, завдяки якій учитель може адаптувати конспект до потреб конкретного класу і свого бачення викладання предмета.Для вчителів біології загальноосвітніх навчальних закладів.
БІОЛОГІЯ Зошит для л/п роб. 11 кл. Профільний рівень (УКР) НОВА 11-р.шк.
Посібник містить лабораторні та практичні роботи, а також роботи лабораторних та польових практикумів, виконання яких передбачене чинною програмою з біології для 11 класів профільного рівня. Класичну структуру пропонованих робіт доповнюють ілюстрації, правила безпеки та теоретичні відомості. Призначений для учнів 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, які навчаються за програмою профільного рівня, учителів біології.
СП Біологія у визн,табл.і схем. (7-11 кл.) (Укр)
СП Біологія у визн,табл.і схем. (7-11 кл.) (Укр)
БІОЛОГІЯ Роб. зошит 7 кл (Укр) ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
Зошит (автор Задорожний К.М.) укладено відповідно до чинної програми з біології для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Він складається з двох частин — робочого зошита і зошита для практичних робіт. Робочий зошит містить різноманітні завдання для роботи на уроці і вдома. У кінці кожної теми розміщено завдання для узагальнення знань, подані у двох варіантах. Підготуватися до контролю знань можна також за допомогою онлайн-тестів на сторінці Інтернету, посилання на яку є в зошиті. Зошит для практичних робіт містить розробки всіх практичних робіт, передбачених програмою.
БІОЛОГІЯ Компетентісно орієнтовані завдання 7 кл. Посібник для вчителя (Укр)
Посібник містить методичні рекомендації для вчителя щодо роботи за зошитом «Біологія. 7 клас. Компетентнісно орієнтовані завдання» (видавництва «Ранок»). У посібнику розглянуто різні типи компетентнісних завдань, їхню структуру, систему оцінювання та на конкретних завданнях показано, як організувати роботу із зошитом.Посібник призначений для вчителів біології.
Мій конспект. Природознавство 3 кл. I семестр (за підр.Гільберг, Сак) ПШМ150
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки компетентнісно орієнтованих уроків природознавства у 3-му класі (І семестр), складені відповідно до вимог оновленої навчальної програми (у редакції 2016 p.), Орієнтовних вимог до оцінювання навчальних досягнень учнів 1–4-х класів (Наказ МОН від 19.08.2016 № 1009) за підручником Г. Г. Гільберг, Т. В. Сак (К. : Видавництво «Генеза», 2013).Зміст конспектів уроків дібраний з метою формування предметної, зокрема природознавчої компетентності школярів шляхом засвоєння системи інтегрованих знань про неживу та живу природу, основ екологічних знань, опанування способів навчально-пізнавальної та природо-охоронної діяльності, формування ціннісного ставлення до природи та людини (формування наукової картини світу, фо …
БІОЛОГІЯ І ЕКОЛОГІЯ ПК 10 кл. Рівень стандарту. Сучасний майстер-клас + СК НОВА ПРОГРАМА
Посібник складений відповідно до нової програми з біології і екології рівня стандарту для 10 класів закладів загальної середньої освіти.Посібник містить розробки всіх уроків із методичними рекомендаціями щодо форм, засобів і методів навчання. У посібнику наведено необхідний теоретичний матеріал, зразки самостійних, перевірних робіт, завдання для тематичного контролю знань та додаткові матеріали до уроків.В електронному додатку подано календарно-тематичний план, роздавальний матеріал, додаткові матеріали до уроків.Посібник можна використовувати з будь-яким підручником. Призначенийдля учителів біології і екології та студентів вузів педагогічних спеціальностей.
Мій конспект.Біологія. 6 клас (за підр. І.Ю.Костіков, С.О.Волгін та ін.) ПБМ1 ПБМ002
НОВА ПРОГРАМА !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
Усі уроки природознавства. 5 клас.ПГ24
Усі уроки природознавства. 5 клас.ПГ24
БІОЛОГІЯ Роб. зошит 11 кл. (УКР) Рівень стандарту. Академічний рівень
Посібник укладений відповідно до чинної програми з біології рівнів стандарту та академічного. Він складається з двох частин — робочого зошита і зошита для лабораторних і практичних робіт. Робочий зошит містить матеріал для роботи за всіма темами програми і тестові завдання для тематичного контролю знань. Кожний тематичний блок зошита складається з трьох розділів: «Мій словник», «Мій конспект» і «Завдання для закріплення знань». Давши тлумачення основним поняттям і термінам та заповнивши таблиці і схеми перших двох розділів, учні отримають конспект теми, яким можна користуватися для підготовки до уроку, поточного і тематичного контролю. Відпрацювати новий матеріал, закріпити знання можна із завданнями наступного розділу. У зошиті залишені вільні місця для записів. Зошит для ла …
СП Биология в опред,табл.и схем.(7-11кл) (РУС) НОВЫЙ
СП Биология в опред,табл.и схем.(7-11кл) (РУС) НОВЫЙ