Быстрый заказ книги

Биология, природоведение, экология

На странице:
Сортировать по:
Тестовий контроль знань. Біологія 7 кл ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
Тестовий контроль знань. Біологія 7 кл ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
Біологія 6 кл Зошит для лабораторних досліджень, практ. робіт Оновл. прогр.
Біологія 6 кл Зошит для дабораторних досліджень, практ. робіт Оновл. прогр.
Дітям про науку, Біологія (у)
Хлопця, який мужніє, турбує безліч тем стосовно зовнішності, стосунків із батьками й однолітками, дружби, статевого дозрівання, дозвілля, майбутньої професії тощо.Книга дає відповіді на більшість найважливіших питань молодших підлітків.
Универс. комплект 6 кл. Биология (РУС) НОВАЯ ПРОГРАММА
Универсальный комплект предназначен для проверки знаний учащихся по биологии. Он составлен в соответствии с действующей программой Министерства образования и науки Украины. Комплект содержит задания входного, а также текущего и тематического контроля знаний. Подготовиться к тестовым контрольним работам можно в онлайн-режиме на сайте interactive.ranok.com.ua, где размещены тренировочные задания. Издание предназначено для учащихся 6 классов общеобразовательных школ.
ЭКОЛОГИЯ 11 кл. Раб. тетрадь (РУС) Уровни стандарта и академический
Тетрадь содержит теоретический материал и задания для закрепления знаний по всем темам действующей программы по экологии для 11 классов (уровень стандарта, академический уровень). Во вкладыше, который отделяется от основной тетради, размещены все практические работы, выполнение которых предусмотрено программой, и две контрольные работы, каждая в двух вариантах (32 с.).Предназначена для учащихся 11 классов общеобразовательных учебных заведений.
БІОЛОГІЯ І ЕКОЛОГІЯ Зошит для практ. роб. 11 кл. Профільний рівень (Укр)
Зошит містить покрокові інструкції для виконання всіх практичних робіт, передбачених чинною програмою з біології і екології профільного рівня. Класичну структуру запропонованих робіт доповнюють теоретичні відомості, ілюстрації.Призначений для учнів 11 кл
БІОЛОГІЯ ПК 8 кл. Розробки уроків до підр.Задорожного К.М.(Укр)+СК Нов.прогр.
Посібник укладено відповідно до чинної програми з біології для 8 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Посібник містить розробки всіх уроків з методичними рекомендаціями щодо форм, засобів і методів навчання. Посібник орієнтований на підручник «Біологія. 8 клас» автора К. М. Задорожного. Посібник має електронний додаток, в якому розміщено календарний план та додаткові матеріали до уроків у форматі Word. Посібник призначений для учителів біології та студентів педагогічних спеціальностей.
Биология 7 кл (р) Рабочая тетрадь
Биология 7 кл (р) Рабочая тетрадь
Природознавство. Роб. зошит 5 кл. (Укр) До підруч. Ярошенко, Бойко НОВА ПРОГРАМА НВ
Робочий зошит укладений відповідно до чинної програми з природознавства та підручника О. Г. Ярошенко, В. М. Бойко. Він містить різноманітні цікаві завдання різних рівнів складності: кросворди, тести, компетентнісні завдання тощо. У кінці зошита розташований календар природи. Окрім того, видання має два додатки — практичні та семестрові контрольні роботи.Зошит для практичних робіт (32 с.) + Зошит для семестрового контролю знань (16 с.).
Контроль учеб. достижений. Биология и экология 11 кл. Уровень стандарта (РУС)
Тетрадь составлена в соответствии с действующей программой Министерства образования и науки Украины. Тетрадь содержит задания для текущего и тематического оценивания результатов обучения.
Контроль навч. досягнень. Біологія 9 кл. (Укр) Нов. прогр.
Зошит для контролю навчальних досягнень учнів призначений для перевірки знань учнів з біології. Він укладений відповідно до чинної програми Міністерства освіти і науки України. Зошит містить завдання для самостійних та контрольних робіт різних рівнів скла
БИОЛОГИЯ Рабочая тетрадь 8 кл. (РУС) + прилож.(онлайн-подготовка к контролю знаний).
Тетрадь соответствует новой программе по биологии для 8 класса общеобразовательных учебных заведений. Она представляет собой два в одном — рабочая тетрадь и тетрадь-вкладыш для лабораторных работ, опытов и исследовательских практикумов. Впервые в рабочей
БИОЛОГИЯ Рабочая тетрадь 6 кл. (РУС) НОВАЯ ПРОГРАММА
Пособие составлено в соответствии с действующей программой по биологии для 6 класса общеобразовательных учебных заведений. Он состоит из двух частей — рабочей тетради и тетради для практических работ. Рабочая тетрадь содержит разнообразные задания для работы на уроке и дома. В конце каждой темы помещены задания для обобщенных знаний, представлены в двух вариантах. Подготовиться к контролю знаний можно с помощью онлайн тестов на странице Интернета, ссылка на которую есть в тетради. Тетрадь для практических работ содержит разработки всех практических работ, предусмотренных программой. К некоторым из них есть ссылка на страницу Интернета с видео, демонстрирующее выполнения работы. Тетрадь предназначена для учащихся 6 классов и учителей биологии.
БІОЛОГІЯ І ЕКОЛОГІЯ Зошит для практ. роб. 10 кл. Профільний рівень (Укр)
Зошит містить покрокові інструкції виконання усіх практичних робіт, передбачених чинною програмою з біології і екології профільного рівня. Класичну структуру запропонованих робіт доповнюють теоретичні відомості, ілюстрації, правила безпеки.Призначений дл
БІОЛОГІЯ Роб. зошит 8 кл.(Укр)+ додаток (онлайн-підготовка до контролю знань).
Посібник укладено відповідно до чинної програми з біології для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів.Він містить завдання різного рівня складності. У зошиті подано також дві роботи для узагальнення знань учнів, по одній у кінці кожного півріччя. Ї
Контроль навч. досягнень. Укр. мова 10 кл. д РОС. шк. Рівень стандарту (Укр) НОВА ПРОГРАМА
Зошит містить завдання для всіх видів контролю: перевірки мовних знань і вмінь (тести), запитання до текстів з аудіювання, тексти для читання мовчки та запитання до них,матеріал для складання діалогу, завдання для самостійних робіт.Підготуватися до тестових контрольних робіт можна online за посиланням interactive.ranok.com.ua.Видання призначене для учнів 10 класу ЗЗСО з на вчанням російською мовою.
КНД Біологія 7 кл (Укр) Нов. прогр.
КНД Біологія 7 кл (Укр) Нов. прогр.
Усі уроки біології. 10 клас. ПБУ007
Навчальний посібник містить конспекти всіх уроків біології за новою програмою 10 класу з останніми змінами, затвердженими Міністерством освіти і науки України (2017 рік, рівень стандарт). Розробки уроків характеризуються поєднанням комунікативно-діяльнісного принципу і принципу практичної спрямованості навчання, відповідають сучасним досягненням теорії та практики навчання біології.Для вчителів біології шкіл різних типів, керівників методичних об’єднань, викладачів та студентів вищих навчальних закладів.
Природознавство. Роб. зошит 5 кл. (Укр) До підруч. Коршевнюк, Баштового НОВА ПРОГРАМА НВ
Робочий зошит укладений відповідно до чинної програми з природознавства та підручника Т. В. Коршевнюк, В. І. Баштового. Він містить різноманітні цікаві завдання різних рівнів складності: кросворди, тести, компетентнісні завдання тощо. У кінці зошита розташований календар природи. Окрім того, видання має два додатки — практичні та семестрові контрольні роботи.
Тестовий контроль знань. Біологія 9 кл ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
Тестовий контроль знань. Біологія 9 кл ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА