Быстрый заказ книги

Биология, природоведение, экология

На странице:
Сортировать по:
КЗКЗ Біологія 11 кл.(Укр) Рівень стандарту. Академ. рівень
Комплексний зошит для контролю знань Біологія. 11 клас. Рівень стандарту. Академічний рівень. Посібник складений відповідно до чинної програми з біології (рівень стандарту й академічний рівень). Він містить завдання для контролю знань за кожним тематичним розділом навчальної програми, підсумкові семестрові контрольні роботи за І та ІІ семестр. У вкладиші, що відділяється, розміщено задачі з генетики та екології. Призначений для вчителів біології та учнів 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
Занимательные науки, БИОЛОГИЯ от 6 и стареше (РУС)
Занимательные науки: БИОЛОГИЯ от 6 и стареше (РУС)
Біологія, Довідник школяра і студента
Біологія — один із найважливіших шкільних предметів. Вона допомагає оволодіти екологічним способом мислення, принципами здорового способу життя, осягнути красу і гармонію навколишнього світу.До книжки ввійшли довідкові матеріали з усіх галузей біології — ботаніки, зоології, анатомії і фізіології людини, загальної біології, екології. За допомогою довідника учні зможуть підготуватися до уроку, лабораторної та контрольної роботи, до заліку, іспиту.Видання розраховане на учнів загальноосвітніх шкіл (у тому числі з поглибленим вивченням біології), абітурієнтів, студентів, викладачів.
БИОЛОГИЯ Тетрадь для лаб.и пр. работ 11 кл. (РУС) Профильный уровень НОВАЯ 11-л.шк.
Биология. 11 класс: Тетрадь для лабораторных и практических работ (Профильный уровень) Пособие содержит лабораторные и практические работы, а также работы лабораторных и полевых практикумов, предусмотренные программой по биологии для 11 классов профильного уровня. Классическую структуру предлагаемых работ дополняют иллюстрации, правила безопасности и теоретические сведения. Предназначено для учащихся 11 классов общеобразовательных учебных заведений, учителей биологии.
Тестовий контроль знань. Географія 6 кл Загальна (укр)
Посібники містять практичні роботи, завдання для перевірки рівня засвоєння вивченого матеріалу. Кожний варіант поточного контролю містить матеріал, який вивчався протягом двох-трьох попередніх уроків. Форма завдань відповідає формі чинних завдань ЗНО. Видання призначене для учнів загальноосвітніх шкіл і вчителів географії.
Екологія 11 кл. Розробки уроків. Рівень стандарту. Академ. рівень. НОВИЙ майстер-клас
Екологія 11 кл. Розробки уроків. Рівень стандарту. Академ. рівень. НОВИЙ майстер-клас
Найкращий довідник в таблицях Біологія 6-9 кл (за оновл. прогр.)
Біологія в таблицях та схемах 6-9 класи. Найкращій довідник.+ шпаргалка у подарунок. Швидка допомога у навчанні та підготовці до ДПА. Усі основні визначення, правила, формули.
Природознавство 5 кл (у) Зошит для практ лаб.робіт. Міні-проект
Біологія: 7 клас: Зошит для оцінювання навчальних досягнень. Схвалено МОН України
Цікаві науки, БІОЛОГІЯ від 6 і старші (Укр)
Чи можна розповісти маленькій дитині про серйозну науку? Можна й потрібно, тим більше, що мова піде про таку цікаву науку, як біологія. Написана зрозумілою мовою, повна яскравих прикладів і чудових ілюстрацій, ця книга стане вірним супутником у вашій захоплюючій подорожі світом живої природи. На вашого малюка, а разом з ним і на вас, чекає чимало відкриттів. Навчайте дитину спостерігати, ставити запитання й отримувати відповіді, виконувати прості досліди й робити висновки. І головне—намагайтеся прищепити дитині любов та інтерес до всього живого. Ця книга—для всіх допитливих дітей, їхніх енергійних батьків і компетентних вихователів.
Усі уроки біології. 7 кл ПБУ004
Посібник складено згідно з чинною програмою Міністерства освіти і науки України Розробки уроків характеризуються поєднанням комунікативно-діяльнісного принципу і принципу практичной спрямованості навчання, відповідають сучасним досягненням теорії і практики навчання біології.Для вчителів біології загальноосвітніх навчальних закладів.
Тестовий контроль знань. Біологія 6 кл ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
Тестовий контроль знань. Біологія 6 кл ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
БІОЛОГІЯ Роб. зошит 10 кл. (Укр) Рівень стандарту. Академічний рівень ...
БІОЛОГІЯ Роб. зошит 10 кл. (Укр) Рівень стандарту. Академічний рівень ...
Інтелектуальне змагання Слабка ланка Біологія
Книга запрошує до участі у захопливій інтелектуальній грі, що стане цікавим різновидом проведення дозвілля школярів.Дібрані запитання та відповіді стосуються біології.Для старшокласників, учителів біології, організаторів учнівського дозвілля та усіх, хто полюбляє інтелектуальні ігри.
Биология 10 кл (р) Раб.тетр.+тетр.для л п.Уровень станд. Акад. уровень
Биология (уровень стандарта, академический уровень). 10 класс. Рабочая тетрадь В тетради приведены задания разного уровня сложности по каждой теме программы уровня стандарт и академический для общеобразовательных учебных заведений. Задания к каждой теме расположены таким образом, что один разворот тетради соответствует теме одного-двух уроков. В конце каждой темы даны задания в тестовой форме в двух вариантах для тематического оценивания знаний учащихся. В отличие от других аналогичных изданий, лабораторные работы вынесены в отдельную тетрадь-вкладыш, который крепится к основной тетради. Он легко вынимается из нее и используется как тетрадь для лабораторных работ. Большое количество иллюстраций, схем, таблиц разнообразят учебный процесс, повысят интерес учащихся к биологии.  
БИОЛОГИЯ Тетрадь для лаб.и пр. работ 10 кл. (р) Профильный уровень. Нов. изд
Биология. Тетрадь для л п.раб. 10 кл. ПРОФИЛЬНЫЙ уровень Пособие содержит лабораторные и практические работы, а также работы лабораторных практикумов, предусмотренные программой по биологии для 10 классов профильного уровня. Классическую структуру предложенных работ дополняют иллюстрации, правила безопасности и теоретические сведения
СП Біологія у визн,табл.і схем. (7-11 кл.) (Укр)
СП Біологія у визн,табл.і схем. (7-11 кл.) (Укр)
Природознавство в таблицях 5 кл. Навчальний посібник
1. Природа2. Основні ознаки живої природи3. Методи вивчення природи4. Прилади5. Тіла6. Речовини. Агрегатні стани речовини7. Склад речовин8. Речовини9. Повітря — природна суміш10. Вода — найпоширеніша речовина на Землі11. Розчини12. Органічні та неорганічні речовини13. Механічні явища. Механічний рух14. Теплові явища. Термометри15. Магнітні та електричні явища. Електричний струм. Електроприлади16. Хімічні явища17. Звукові явища. Джерела звуку. Звукові хвилі. Ехолокація18. С Світлові явища. Джерела світла. Склад сонячного світла19. Дослідження Всесвіту людиною20. Зоряні світи — галактики. Зорі. Сузір’я20.1 Сузір’я21. Сонце. Сонячна система. Рух планет навколо Сонця22. Земля — планета Сонячної системи22.1 Зображення на глобусі екватора, полюсів, меридіанів, півкуль22.2 Пори року …
БІОЛОГІЯ ПК 8 кл. Розробки уроків до підр.Задорожного К.М.(Укр)+СК Нов.прогр.
Посібник укладено відповідно до чинної програми з біології для 8 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Посібник містить розробки всіх уроків з методичними рекомендаціями щодо форм, засобів і методів навчання. Посібник орієнтований на підручник «Біологія. 8 клас» автора К. М. Задорожного. Посібник має електронний додаток, в якому розміщено календарний план та додаткові матеріали до уроків у форматі Word. Посібник призначений для учителів біології та студентів педагогічних спеціальностей.
Универс. комплект 6 кл. Биология (РУС) НОВАЯ ПРОГРАММА
Универсальный комплект предназначен для проверки знаний учащихся по биологии. Он составлен в соответствии с действующей программой Министерства образования и науки Украины. Комплект содержит задания входного, а также текущего и тематического контроля знаний. Подготовиться к тестовым контрольним работам можно в онлайн-режиме на сайте interactive.ranok.com.ua, где размещены тренировочные задания. Издание предназначено для учащихся 6 классов общеобразовательных школ.
Природознавство 5 кл (у) Роб. зошит до підр. Ярошенко
Природознавство 5 кл (у) Роб. зошит до підр. Ярошенко