Быстрый заказ книги
Пн-Пт: 10.00-17.00
(095) 856 74 61
(068) 340 49 30
(093) 286 22 57
Книголенд, книжный интернет-магазин
Язык
укр / рус

Корзина

0 шт. - 0,00грн.
Личный кабинет

Биология, природоведение, экология

На странице:
Сортировать по:
Робочий зошит. Біологія. 6 клас
Посібник укладено відповідно до чинної програми з біології для 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Він складається з двох частин — робочого зошита і зошита для практичних робіт. Робочий зошит містить різноманітні завдання для роботи на уроці і вдома. У кінці кожної теми розміщено завдання для узагальненя знань, подані у двох варіантах. Підготуватися до контролю знань можна також за допомогою онлайн тестів на сторінці Інтернету, посилання на яку є в зошиті. Зошит для практичних робіт містить розробки всіх практичних робіт, передбачених програмою. До деяких із них є посилання на сторінку Інтернету з відео, що демонструє виконання роботи.Призначений для учнів 6 класів та учителів біології.
Біологія і екологія (рівень стандарту). 11 клас. Робочий зошит
Посібник укладено відповідно до чинної програми з біології і екології (рівень стандарту). Містить різнорівневі завдання з кожної теми програми, у тому числі компетентнісно орієнтовані та завдання у форматі PISA. У додатку розміщено покрокові інструкції виконання лабораторних і практичних робіт. В електронному додатку, що розміщений на сайті interactive.ranok.com.ua, подано тестові онлайн-завдання, призначені для підготовки до тематичногооцінювання або для узагальнення матеріалу за темами. Призначений для роботи на уроці та вдома.
Біологія. 9 клас
Посібник складено згідно з чинною програмою Міністерства освіти і науки України Орієнтовні плани-конспекти 62 уроків на відривних аркушах з полями для нотаток допоможуть учителеві скласти поурочні плани, доповнивши запропоновані у цьому виданні форми й методи роботи власними напрацюваннями з урахуванням навчальних досягнень учнів конкретного класу. Для вчителів біології загальноосвітніх навчальних закладів.
Довідник у таблицях. Біологія. 7–11 кл
Виникла потреба систематизувати й поглибити знання з біології, фізики, української та англійської мов? На допомогу прийдуть довідники в таблицях від видавництва «УЛА»!У новій серії книжок відомості з відповідних шкільних дисциплін подані в доступній, стислій і наочній формі — у вигляді зручних таблиць. Теми, передбачені чинною програмою, містять правила й визначення, що супроводжуються зрозумілими прикладами.Довідники дозволять учням 7–11 класів швидко та якісно підготуватися до самостійних і контрольних робіт, ДПА та ЗНО.
Биология и экология (уровень стандарта). 10 класс. Тетрадь для оценивания результатов обучения
Зошит для контролю навчальних досягнень учнів призначений для перевірки знань учнів з біології. Він укладений відповідно до чинної програми Міністерства освіти і науки України. Зошит містить завдання для самостійних та контрольних робіт різних рівнів складності. Підготуватися до контролю знань можна в онлайн-режимі на сайті interactive.ranok.com.ua, де розміщені тренувальні завдання. Видання призначене для учнів 10 класів загальноосвітніх шкіл, які навчаються за рівнем стандарту.
Тестовий контроль результатів навчання. Біологія 9 кл + Зошит
Посібник Тестовий контроль результатів навчання укладено відповідно до чинної програми. Він містить контрольні й самостійні роботи для перевірки навчальних досягнень учнів з біології для 9 класу. Посібник містить безкоштовний додаток Зошит з біології, лабораторні роботи, дослідження, практикум. 9 клас (32 с.).Видання призначене для учнів 9 класу закладів загальної середньої освіти і вчителів біології.10 самостійних робіт.2 контрольні роботи.Усі роботи подано у двох варіантах.Додаток. Зошит для лабораторних робіт, досліджень, практикуму.
Біологія і екологія 11кл Зошит для практикуму. Профільний рівень
Цей навчальний посібник є практичним керівництвом для вчителів та учнів із методики організації і проведення дослідницьких практикумів із біології і екології в 11 класі (профільний рівень). Проведення лабораторних дослідницьких практикумів, наведених у по
Біологія. 9 клас. Робочий зошит
Посібник укладено відповідно до чинної програми з біології для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Він містить завдання різного рівня складності. У зошиті подано також дві роботи для узагальнення знань. Додаток до зошита містить алгоритми виконання всіх лабораторних і практичних робіт та лабораторних досліджень, передбачених програмою. До зошита додається електронний додаток, розміщений на сайті http, interactive.ranok.com.ua, що містить тестові завдання для узагальнення знань з кожної теми, що вивчається.
Біологія і екологія (профільний рівень). 11 клас. Зошит для практичних робіт
Зошит містить покрокові інструкції виконання усіх практичних робіт, передбачених чинною програмою з біології і екології профільного рівня (2017 р.). Класичну структуру запропонованих робіт доповнюють теоретичні відомості, ілюстрації, правила безпеки. Призначений для учнів 11 класів закладів загальної середньої освіти, які навчаються за програмою профільного рівня, учителів біології.
Зошит для контролю навчальних досягнень учнів. Біологія. 7 клас
Зошит (автор Кот К. В.) призначений для перевірки знань семикласників з біології. Він укладений відповідно до чинної програми Міністерства освіти і науки України. Зошит містить завдання для самостійних та контрольних робіт різних рівнів складності.Підготуватися до тестових контрольних робіт можна в онлайн-режимі на сайті interactive.ranok.com.ua, де розміщені тренувальні завдання.Видання призначене для учнів 7 класів загальноосвітніх шкіл.
ЭКОЛОГИЯ. Рабочая тетрадь. 11 класс. Уровни стандарта и академический
Тетрадь содержит теоретический материал и задания для закрепления знаний по всем темам действующей программы по экологии для 11 классов (уровень стандарта, академический уровень). Во вкладыше, который отделяется от основной тетради, размещены все практические работы, выполнение которых предусмотрено программой, и две контрольные работы, каждая в двух вариантах (32 с.).Предназначена для учащихся 11 классов общеобразовательных учебных заведений.
Биология и экология (уровень стандарта). 11 класс. Рабочая тетрадь
Посібник укладено відповідно до чинної програми з біології для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Він містить завдання різного рівня складності. У зошиті подано також дві роботи для узагальнення знань. Додаток до зошита містить алгоритми виконання всіх лабораторних і практичних робіт та лабораторних досліджень, передбачених програмою. До зошита додається електронний додаток, розміщений на сайті http, interactive.ranok.com.ua, що містить тестові завдання для узагальнення знань з кожної теми, що вивчається.
Біологія. 10 клас
Посібник складено згідно з чинною програмою Міністерства освіти і науки України Орієнтовні плани-конспекти 62 уроків на відривних аркушах з полями для нотаток допоможуть учителеві скласти поурочні плани, доповнивши запропоновані у цьому виданні форми й методи роботи власними напрацюваннями з урахуванням навчальних досягнень учнів конкретного класу. Для вчителів біології загальноосвітніх навчальних закладів.
Рабочая тетрадь. Биология. 8 класс
Тетрадь соответствует новой программе по биологии для 8 класса общеобразовательных учебных заведений. Она представляет собой два в одном — рабочая тетрадь и тетрадь-вкладыш для лабораторных работ, опытов и исследовательских практикумов. Впервые в рабочей
Сучасний майстер-клас. Биология. 6 класс
Пособие составлено в соответствии с новой учебной программой курса « Биология» для 6 класса. Издание содержит подробные планы-конспекты уроков. К пособию прилагается электронный диск, который содержит календарный план, шаблоны уроков и презентации к ним, раздаточные материалы для учащихся. Предназначено для учителей биологии.
Биология. 6 класс. Рабочая тетрадь
Пособие составлено в соответствии с действующей программой по биологии для 6 класса общеобразовательных учебных заведений. Он состоит из двух частей — рабочей тетради и тетради для практических работ. Рабочая тетрадь содержит разнообразные задания для работы на уроке и дома. В конце каждой темы помещены задания для обобщенных знаний, представлены в двух вариантах. Подготовиться к контролю знаний можно с помощью онлайн тестов на странице Интернета, ссылка на которую есть в тетради. Тетрадь для практических работ содержит разработки всех практических работ, предусмотренных программой. К некоторым из них есть ссылка на страницу Интернета с видео, демонстрирующее выполнения работы. Тетрадь предназначена для учащихся 6 классов и учителей биологии.
Біологія. 7 клас. Компетентнісно орієнтовані завдання. Посібник для вчителя
Посібник містить методичні рекомендації для вчителя щодо роботи за зошитом «Біологія. 7 клас. Компетентнісно орієнтовані завдання» (видавництва «Ранок»). У посібнику розглянуто різні типи компетентнісних завдань, їхню структуру, систему оцінювання та на конкретних завданнях показано, як організувати роботу із зошитом. Посібник призначений для вчителів біології.
Спасатель. Биология. 6-11 класс
СП Биология в опред,табл.и схем.(7-11кл) (РУС) НОВЫЙ
Природоведение. Рабочая тетрадь. 5 класс
Рабочая тетрадь содержит различные интересные задания разных уровней сложности, кроссворды,тесты, задания на соответствие и т. п. В конце тетради размещен календарь погоды. Кроме того, изданиесодержит два приложения — практические и семестровые контрольные работы — а также цветные карточки с планетами Солнечной системы.Тетрадь предназначена для учащихся 5 классов и их учителей.