Быстрый заказ книги

Биология, природоведение, экология

На странице:
Сортировать по:
БІОЛОГІЯ ПК 7 кл. Сучасний майстер-клас + СК Нов. прогр.
БІОЛОГІЯ ПК 7 кл. Сучасний майстер-клас + СК Нов. прогр.
ЕК Біологія 11 кл. (Укр) Рівень стандарту. Академічний рівень
Посібник містить перевірні роботи з біології, які можна використовувати на уроках в 11 класі для поточного експрес-контролю знань учнів. За змістом матеріалу вони розраховані на використання протягом 5—10 хвилин на початку уроку, що є наступним після вивчення певної теми, або наприкінці уроку на етапі узагальнення знань. Роботи відповідають чинній програмі з біології загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженій Міністерством освіти і науки України. Призначено для вчителів біології та учнів 11 класів.
Шкільні таблиці. Біологія 6-9 кл. (Укр)
Шкільні таблиці. Біологія 6-9 кл. (Укр)
Довідник у таблицях. Біологія. 7–11 кл
Виникла потреба систематизувати й поглибити знання з біології, фізики, української та англійської мов? На допомогу прийдуть довідники в таблицях від видавництва «УЛА»!У новій серії книжок відомості з відповідних шкільних дисциплін подані в доступній, стислій і наочній формі — у вигляді зручних таблиць. Теми, передбачені чинною програмою, містять правила й визначення, що супроводжуються зрозумілими прикладами.Довідники дозволять учням 7–11 класів швидко та якісно підготуватися до самостійних і контрольних робіт, ДПА та ЗНО.
БИОЛОГИЯ И ЭКОЛОГИЯ Рабочая тетрадь 10 кл. (РУС) Уровень стандарта. НОВАЯ ПРОГРАММА
Пособие составлено в соответствии с действующей программой по биологии и экологии (уровень стандарта). Содержит разноуровневые задания по каждой теме программы, в том числе компетентностно ориентированные и задания в формате PISA. В приложении размещены п
Природознавство. Роб. зошит 5 кл. (Укр) До підруч. Коршевнюк, Баштового НОВА ПРОГРАМА НВ
Робочий зошит укладений відповідно до чинної програми з природознавства та підручника Т. В. Коршевнюк, В. І. Баштового. Він містить різноманітні цікаві завдання різних рівнів складності: кросворди, тести, компетентнісні завдання тощо. У кінці зошита розташований календар природи. Окрім того, видання має два додатки — практичні та семестрові контрольні роботи.
Мій конспект. Біологія. 9 клас. ПБМ008
Посібник складено згідно з чинною програмою Міністерства освіти і науки України. Орієнтовні плани-конспекти 62 уроків на окремих аркушах з полями для нотаток допоможуть учителеві скласти поурочні плани, доповивши запропоновані у цьому виднні форми й методи роботи власними напрацюваннями з урахуванням навчальних досягнень учнів конкретного класу.
Цікаві науки, БІОЛОГІЯ від 6 і старші (Укр)
Чи можна розповісти маленькій дитині про серйозну науку? Можна й потрібно, тим більше, що мова піде про таку цікаву науку, як біологія. Написана зрозумілою мовою, повна яскравих прикладів і чудових ілюстрацій, ця книга стане вірним супутником у вашій захоплюючій подорожі світом живої природи. На вашого малюка, а разом з ним і на вас, чекає чимало відкриттів. Навчайте дитину спостерігати, ставити запитання й отримувати відповіді, виконувати прості досліди й робити висновки. І головне—намагайтеся прищепити дитині любов та інтерес до всього живого. Ця книга—для всіх допитливих дітей, їхніх енергійних батьків і компетентних вихователів.
БІОЛОГІЯ ПІДРУЧНИК 7 кл. (Укр) Запорожець Н.В. та ін.
БІОЛОГІЯ ПІДРУЧНИК 7 кл. (Укр) Запорожець Н.В. та ін.
ЕКОЛОГІЯ роб. зошит 11 кл. (Укр) Рівні стандарту й академічний
Робочий зошит з екології 11 кл. Академічний рівень, рівень  стандарт Зошит містить теоретичний матеріал і завдання для закріплення знань за всіма темами чинної програми з екології для 11 класів (рівень стандарту і академічний рівень). У вкладиші, що відділяється від основного зошита, розміщено всі практичні роботи, виконання яких передбачене програмою, та дві контрольні роботи, подані у двох варіантах. Призначений для учнів 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
Екологія 11 кл. Розробки уроків. Рівень стандарту. Академ. рівень. НОВИЙ майстер-клас
Екологія 11 кл. Розробки уроків. Рівень стандарту. Академ. рівень. НОВИЙ майстер-клас
УСІ уроки. Усі уроки біології. 8 кл. ПБУ005
Навчальний посібник містить конспекти всіх уроків біології за новою програмою 8 класу, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Розробки уроків характеризуються поєднанням комунікативно-діяльнісного принципу і принципу практичної спрямованості навчання, відповідають сучасним досягненням теорії і практики навчання біології.Для вчителів біології шкіл різних типів, керівників методичних об’єднань, викладачів та студентів вищих навчальних закладів.
Природоведение. Раб. тетрадь 5 кл. (РУС) К любому действущ. уче. НОВАЯ ПРОГРАММА
Рабочая тетрадь содержит различные интересные задания разных уровней сложности: кроссворды,тесты, задания на соответствие и т. п. В конце тетради размещен календарь погоды. Кроме того, изданиесодержит два приложения — практические и семестровые контрольные работы — а также цветные карточки с планетами Солнечной системы.Тетрадь предназначена для учащихся 5 классов и их учителей.
СП Бiологiя у визн,табл.i схем.(7-11кл) Рятівник
Зміст посібника відповідає чинній програмі з біології для середніх загальноосвітніх шкіл. Зручне розташування матеріалу у вигляді таблиць і схем, а також посилання на відповідні сторінки значно полегшують роботу. Посібник допоможе школярам повторити, узагальнити і систематизувати свої знання з біології. Призначено для учнів 7-11 класів, абітурієнтів і вчителів біології.
Біологія 6 кл Зошит для лабораторних досліджень, практ. робіт Оновл. прогр.
Біологія 6 кл Зошит для дабораторних досліджень, практ. робіт Оновл. прогр.
Универс. комплект 6 кл. Биология (РУС) НОВАЯ ПРОГРАММА
Универсальный комплект предназначен для проверки знаний учащихся по биологии. Он составлен в соответствии с действующей программой Министерства образования и науки Украины. Комплект содержит задания входного, а также текущего и тематического контроля знаний. Подготовиться к тестовым контрольним работам можно в онлайн-режиме на сайте interactive.ranok.com.ua, где размещены тренировочные задания. Издание предназначено для учащихся 6 классов общеобразовательных школ.
Мій конспект.Природознавство. 5 клас (за підр. Т. В. Коршевнюк, В. І.Баштового).ПГ25
Мій конспект.Природознавство. 5 клас (за підр. Т. В. Коршевнюк, В. І.Баштового).ПГ25
БИОЛОГИЯ  Рабочая тетрадь  9 кл. (РУС) ОБНОВЛЕННАЯ ПРОГРАММА
БИОЛОГИЯ  Рабочая тетрадь  9 кл. (РУС) ОБНОВЛЕННАЯ ПРОГРАММА
СП Біологія у визн,табл.і схем. (7-11 кл.) (Укр)
СП Біологія у визн,табл.і схем. (7-11 кл.) (Укр)
АНГЛ.мова 7 кл П-К до Карп юк (Укр)
Посібник являє собою плани-конспекти уроків англійської мови до підручника О. Д. Карп юк для учнів 7-го класу. Побудований відповідно до чинної програми з англійської мови, затвердженої Міністерством освіти і науки України для загальноосвітніх навчальних закладів . Містить календарне планування, розробки уроків, у яких застосовуються різноманітні форми й методи роботи з класом . До книги додаються матеріали на сайті «Інтерактивне навчання. Видавництво Ранок »із можливістю їх безкоштовного * завантаження (електронні презентації, ключі до зошита для контролю рівня знань, матеріали для копіювання). Для студентів факультетів іноземних мов, молодих учителів, учителів-практиків.