Быстрый заказ книги

Биология, природоведение, экология

На странице:
Сортировать по:
БИОЛОГИЯ И ЭКОЛОГИЯ Рабочая тетрадь 10 кл. (РУС) Уровень стандарта. НОВАЯ ПРОГРАММА
Пособие составлено в соответствии с действующей программой по биологии и экологии (уровень стандарта). Содержит разноуровневые задания по каждой теме программы, в том числе компетентностно ориентированные и задания в формате PISA. В приложении размещены п
Мій конспект. Біологія. 9 клас. ПБМ008
Посібник складено згідно з чинною програмою Міністерства освіти і науки України. Орієнтовні плани-конспекти 62 уроків на окремих аркушах з полями для нотаток допоможуть учителеві скласти поурочні плани, доповивши запропоновані у цьому виднні форми й методи роботи власними напрацюваннями з урахуванням навчальних досягнень учнів конкретного класу.
БІОЛОГІЯ ПІДРУЧНИК 7 кл. (Укр) Запорожець Н.В. та ін.
БІОЛОГІЯ ПІДРУЧНИК 7 кл. (Укр) Запорожець Н.В. та ін.
Мій конспект. Біологія. 8 клас. ПБМ007
Видання «Мій конспект» — це серія посібників, які ставлять за мету надати допомогу вчителеві в підготовці до уроку. Автори пропонують базову основу, використовуючи яку, кожен учитель може створити власний конспект уроку.Посібник розрахований на вчителів загальноосвітніх закладів, які працюють у 8 класі за навчальною програмою з математики для учнів 5–9 класів загальноосвітніх закладів .
Природоведение. Раб. тетрадь 5 кл. (РУС) К любому действущ. уче. НОВАЯ ПРОГРАММА
Рабочая тетрадь содержит различные интересные задания разных уровней сложности: кроссворды,тесты, задания на соответствие и т. п. В конце тетради размещен календарь погоды. Кроме того, изданиесодержит два приложения — практические и семестровые контрольные работы — а также цветные карточки с планетами Солнечной системы.Тетрадь предназначена для учащихся 5 классов и их учителей.
Біологія 6 кл Зошит для лабораторних досліджень, практ. робіт Оновл. прогр.
Біологія 6 кл Зошит для дабораторних досліджень, практ. робіт Оновл. прогр.
Мій конспект.Природознавство. 5 клас (за підр. Т. В. Коршевнюк, В. І.Баштового).ПГ25
Мій конспект.Природознавство. 5 клас (за підр. Т. В. Коршевнюк, В. І.Баштового).ПГ25
Довідник у таблицях. Біологія. 7–11 кл
Виникла потреба систематизувати й поглибити знання з біології, фізики, української та англійської мов? На допомогу прийдуть довідники в таблицях від видавництва «УЛА»!У новій серії книжок відомості з відповідних шкільних дисциплін подані в доступній, стислій і наочній формі — у вигляді зручних таблиць. Теми, передбачені чинною програмою, містять правила й визначення, що супроводжуються зрозумілими прикладами.Довідники дозволять учням 7–11 класів швидко та якісно підготуватися до самостійних і контрольних робіт, ДПА та ЗНО.
Природознавство. Роб. зошит 5 кл. (Укр) До підруч. Ярошенко, Бойко НОВА ПРОГРАМА НВ
Робочий зошит укладений відповідно до чинної програми з природознавства та підручника О. Г. Ярошенко, В. М. Бойко. Він містить різноманітні цікаві завдання різних рівнів складності: кросворди, тести, компетентнісні завдання тощо. У кінці зошита розташований календар природи. Окрім того, видання має два додатки — практичні та семестрові контрольні роботи.Зошит для практичних робіт (32 с.) + Зошит для семестрового контролю знань (16 с.).
Контроль навч. досягнень. Біологія 9 кл. (Укр) Нов. прогр.
Зошит для контролю навчальних досягнень учнів призначений для перевірки знань учнів з біології. Він укладений відповідно до чинної програми Міністерства освіти і науки України. Зошит містить завдання для самостійних та контрольних робіт різних рівнів скла
ЭКОЛОГИЯ 11 кл. Раб. тетрадь (РУС) Уровни стандарта и академический
Тетрадь содержит теоретический материал и задания для закрепления знаний по всем темам действующей программы по экологии для 11 классов (уровень стандарта, академический уровень). Во вкладыше, который отделяется от основной тетради, размещены все практические работы, выполнение которых предусмотрено программой, и две контрольные работы, каждая в двух вариантах (32 с.).Предназначена для учащихся 11 классов общеобразовательных учебных заведений.
УСІ уроки. Усі уроки біології. 8 кл. ПБУ005
Навчальний посібник містить конспекти всіх уроків біології за новою програмою 8 класу, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Розробки уроків характеризуються поєднанням комунікативно-діяльнісного принципу і принципу практичної спрямованості навчання, відповідають сучасним досягненням теорії і практики навчання біології.Для вчителів біології шкіл різних типів, керівників методичних об’єднань, викладачів та студентів вищих навчальних закладів.
Усі уроки біології. 10 клас. ПБУ007
Навчальний посібник містить конспекти всіх уроків біології за новою програмою 10 класу з останніми змінами, затвердженими Міністерством освіти і науки України (2017 рік, рівень стандарт). Розробки уроків характеризуються поєднанням комунікативно-діяльнісного принципу і принципу практичної спрямованості навчання, відповідають сучасним досягненням теорії та практики навчання біології.Для вчителів біології шкіл різних типів, керівників методичних об’єднань, викладачів та студентів вищих навчальних закладів.
Тестовий контроль знань. Біологія 9 кл ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
Тестовий контроль знань. Біологія 9 кл ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
БІОЛОГІЯ І ЕКОЛОГІЯ Зошит для практ. роб. 10 кл. Профільний рівень (Укр)
Зошит містить покрокові інструкції виконання усіх практичних робіт, передбачених чинною програмою з біології і екології профільного рівня. Класичну структуру запропонованих робіт доповнюють теоретичні відомості, ілюстрації, правила безпеки.Призначений дл
АНГЛ.мова 7 кл П-К до Карп юк (Укр)
Посібник являє собою плани-конспекти уроків англійської мови до підручника О. Д. Карп юк для учнів 7-го класу. Побудований відповідно до чинної програми з англійської мови, затвердженої Міністерством освіти і науки України для загальноосвітніх навчальних закладів . Містить календарне планування, розробки уроків, у яких застосовуються різноманітні форми й методи роботи з класом . До книги додаються матеріали на сайті «Інтерактивне навчання. Видавництво Ранок »із можливістю їх безкоштовного * завантаження (електронні презентації, ключі до зошита для контролю рівня знань, матеріали для копіювання). Для студентів факультетів іноземних мов, молодих учителів, учителів-практиків.
Контроль навч. досягнень. Біологія і екологія 10 кл. Рівень стандарту (Укр) НОВА ПРОГРАМА
Зошит укладений відповідно до чинної програми Міністерства освіти і науки України. Зошит містить завдання для поточного та тематичного оцінювання результатів навчання.Підготуватися до тематичного оцінювання можна в онлайн-режимі на сайті interactive.rano
БІОЛОГІЯ ПК 9 кл. Розробки уроків до підр.Задорожного К.М.(Укр)+СК Нов. прогр.
Посібник укладено відповідно до чинної програми з біології для 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Посібник містить розробки всіх уроків з методичними рекомендаціями щодо форм, засобів і методів навчання. Посібник орієнтований на підручник «Біологія. 9 клас» автора К. М. Задорожного. Посібник має електронний додаток, в якому розміщено календарний план та додаткові матеріали до уроків у форматі Word. Посібник призначений для учителів біології та студентів педагогічних спеціальностей.
КТП Біологія і екологія 10 кл. (Укр) рівень стандарту
КТП Біологія і екологія 10 кл. (Укр) Рівень стандарту
Біологія, Довідник школяра і студента
Біологія — один із найважливіших шкільних предметів. Вона допомагає оволодіти екологічним способом мислення, принципами здорового способу життя, осягнути красу і гармонію навколишнього світу.До книжки ввійшли довідкові матеріали з усіх галузей біології — ботаніки, зоології, анатомії і фізіології людини, загальної біології, екології. За допомогою довідника учні зможуть підготуватися до уроку, лабораторної та контрольної роботи, до заліку, іспиту.Видання розраховане на учнів загальноосвітніх шкіл (у тому числі з поглибленим вивченням біології), абітурієнтів, студентів, викладачів.