Быстрый заказ книги

Биология, природоведение, экология

На странице:
Сортировать по:
ЕКОЛОГІЯ роб. зошит 11 кл. (Укр) Рівні стандарту й академічний
Робочий зошит з екології 11 кл. Академічний рівень, рівень  стандарт Зошит містить теоретичний матеріал і завдання для закріплення знань за всіма темами чинної програми з екології для 11 класів (рівень стандарту і академічний рівень). У вкладиші, що відділяється від основного зошита, розміщено всі практичні роботи, виконання яких передбачене програмою, та дві контрольні роботи, подані у двох варіантах. Призначений для учнів 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
Мій конспект. Біологія 7 кл (у) ПБМ006
Посібник складено згідно з чинною програмою Міністерства освіти і науки України Орієнтовні плани-конспекти 62 уроків на відривних аркушах з полями для нотаток допоможуть учителеві скласти поурочні плани, доповнивши запропоновані у цьому виданні форми й методи роботи власними напрацюваннями з урахуванням навчальних досягнень учнів конкретного класу.Для вчителів біології загальноосвітніх навчальних закладів.
Природознавство. Роб. зошит 5 кл. (Укр) До підруч. Ярошенко, Бойко НОВА ПРОГРАМА НВ
Робочий зошит укладений відповідно до чинної програми з природознавства та підручника О. Г. Ярошенко, В. М. Бойко. Він містить різноманітні цікаві завдання різних рівнів складності: кросворди, тести, компетентнісні завдання тощо. У кінці зошита розташований календар природи. Окрім того, видання має два додатки — практичні та семестрові контрольні роботи.Зошит для практичних робіт (32 с.) + Зошит для семестрового контролю знань (16 с.).
Біологія і екологія 10кл Зошит. Практикум. Профільний рівень ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
Біологія і екологія 10кл Зошит. Практикум. Профільний рівень ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
Мій конспект. Біологія. 9 клас. ПБМ008
Посібник складено згідно з чинною програмою Міністерства освіти і науки України. Орієнтовні плани-конспекти 62 уроків на окремих аркушах з полями для нотаток допоможуть учителеві скласти поурочні плани, доповивши запропоновані у цьому виднні форми й методи роботи власними напрацюваннями з урахуванням навчальних досягнень учнів конкретного класу.
Усі уроки біології. 6 клас.ПБУ1 ПБУ001
НОВА ПРОГРАМА !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
ЭКОЛОГИЯ 11 кл. Раб. тетрадь (РУС) Уровни стандарта и академический
Тетрадь содержит теоретический материал и задания для закрепления знаний по всем темам действующей программы по экологии для 11 классов (уровень стандарта, академический уровень). Во вкладыше, который отделяется от основной тетради, размещены все практические работы, выполнение которых предусмотрено программой, и две контрольные работы, каждая в двух вариантах (32 с.).Предназначена для учащихся 11 классов общеобразовательных учебных заведений.
БИОЛОГИЯ  Рабочая тетрадь  9 кл. (РУС) ОБНОВЛЕННАЯ ПРОГРАММА
БИОЛОГИЯ  Рабочая тетрадь  9 кл. (РУС) ОБНОВЛЕННАЯ ПРОГРАММА
Усі уроки біології. 7 кл ПБУ004
Посібник складено згідно з чинною програмою Міністерства освіти і науки України Розробки уроків характеризуються поєднанням комунікативно-діяльнісного принципу і принципу практичной спрямованості навчання, відповідають сучасним досягненням теорії і практики навчання біології.Для вчителів біології загальноосвітніх навчальних закладів.
Усі уроки біології. 10 клас. ПБУ007
Навчальний посібник містить конспекти всіх уроків біології за новою програмою 10 класу з останніми змінами, затвердженими Міністерством освіти і науки України (2017 рік, рівень стандарт). Розробки уроків характеризуються поєднанням комунікативно-діяльнісного принципу і принципу практичної спрямованості навчання, відповідають сучасним досягненням теорії та практики навчання біології.Для вчителів біології шкіл різних типів, керівників методичних об’єднань, викладачів та студентів вищих навчальних закладів.
БІОЛОГІЯ Зошит для л п роб. 11 кл. Профільний рівень (УКР) НОВА 11-р.шк.
 Зошит для лабораторних і практичних робіт Біологія 11 клас (профільний рівень) Посібник містить лабораторні та практичні роботи, а також роботи лабораторних та польових практикумів, виконання яких передбачене чинною програмою з біології для 11 класів профільного рівня. Класичну структуру пропонованих робіт доповнюють ілюстрації, правила безпеки та теоретичні відомості. Призначений для учнів 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, які навчаються за програмою профільного рівня, учителів біології.
Біологія 6 кл Зошит для лабораторних досліджень, практ. робіт Оновл. прогр.
Біологія 6 кл Зошит для дабораторних досліджень, практ. робіт Оновл. прогр.
БИОЛОГИЯ Тетрадь для лаб.и пр. работ 11 кл. (РУС) Профильный уровень НОВАЯ 11-л.шк.
Биология. 11 класс: Тетрадь для лабораторных и практических работ (Профильный уровень) Пособие содержит лабораторные и практические работы, а также работы лабораторных и полевых практикумов, предусмотренные программой по биологии для 11 классов профильного уровня. Классическую структуру предлагаемых работ дополняют иллюстрации, правила безопасности и теоретические сведения. Предназначено для учащихся 11 классов общеобразовательных учебных заведений, учителей биологии.
Занимательные науки, БИОЛОГИЯ от 6 и стареше (РУС)
Занимательные науки: БИОЛОГИЯ от 6 и стареше (РУС)
БІОЛОГІЯ І ЕКОЛОГІЯ Зошит для практ. роб. 10 кл. Профільний рівень (Укр)
Зошит містить покрокові інструкції виконання усіх практичних робіт, передбачених чинною програмою з біології і екології профільного рівня. Класичну структуру запропонованих робіт доповнюють теоретичні відомості, ілюстрації, правила безпеки.Призначений дл
Ігрові технології навчання на уроках БІОЛОГІЇ (Укр.)
Історія стародавнього світу. Давня історія українських земель. Інтегрований курс. Підручник 6 кл.(Дьячков С. В., Мартемянов О. П.) Кількість сторінок: 256 Формат, мм: 170х240 Мова: укр.
Довідник у таблицях. Біологія. 7–11 кл
Виникла потреба систематизувати й поглибити знання з біології, фізики, української та англійської мов? На допомогу прийдуть довідники в таблицях від видавництва «УЛА»!У новій серії книжок відомості з відповідних шкільних дисциплін подані в доступній, стислій і наочній формі — у вигляді зручних таблиць. Теми, передбачені чинною програмою, містять правила й визначення, що супроводжуються зрозумілими прикладами.Довідники дозволять учням 7–11 класів швидко та якісно підготуватися до самостійних і контрольних робіт, ДПА та ЗНО.
Контроль навч. досягнень. Біологія і екологія 10 кл. Рівень стандарту (Укр) НОВА ПРОГРАМА
Зошит укладений відповідно до чинної програми Міністерства освіти і науки України. Зошит містить завдання для поточного та тематичного оцінювання результатів навчання.Підготуватися до тематичного оцінювання можна в онлайн-режимі на сайті interactive.rano
КОНСТРУКТОР уроку з CD БІОЛОГІЯ 6 кл. (Укр) НОВА ПРОГРАМА
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
Контроль навч. досягнень. Біологія 9 кл. (Укр) Нов. прогр.
Зошит для контролю навчальних досягнень учнів призначений для перевірки знань учнів з біології. Він укладений відповідно до чинної програми Міністерства освіти і науки України. Зошит містить завдання для самостійних та контрольних робіт різних рівнів скла