Быстрый заказ книги

Биология, природоведение, экология

На странице:
Сортировать по:
БІОЛОГІЯ Роб. зошит 11 кл. (УКР) Рівень стандарту. Академічний рівень
Посібник укладений відповідно до чинної програми з біології рівнів стандарту та академічного. Він складається з двох частин — робочого зошита і зошита для лабораторних і практичних робіт. Робочий зошит містить матеріал для роботи за всіма темами програми і тестові завдання для тематичного контролю знань. Кожний тематичний блок зошита складається з трьох розділів: «Мій словник», «Мій конспект» і «Завдання для закріплення знань». Давши тлумачення основним поняттям і термінам та заповнивши таблиці і схеми перших двох розділів, учні отримають конспект теми, яким можна користуватися для підготовки до уроку, поточного і тематичного контролю. Відпрацювати новий матеріал, закріпити знання можна із завданнями наступного розділу. У зошиті залишені вільні місця для записів. Зошит для ла …
36,00грн.
Мій конспект.Біологія. 6 клас (за підр. І.Ю.Костіков, С.О.Волгін та ін.) ПБМ1 ПБМ002
НОВА ПРОГРАМА !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
40,00грн.
КЗКЗ Біологія 9 кл. (Укр)
Біологія. 9 клас. Комплексний зошит для контролю знань Видання укладене відповідно до програми з біології для 9-го класу 12-річної школи, затвердженої Міністерством Освіти і науки України. При укладенні посібника враховано сучасні методичні підходи до здійснення контролю навчальних досягнень учнів з біології. Усі завдання представлені в двох варіантах, що дозволяє організувати роботу над ними як з окремими учнями, так і з класом у цілому. Видання містить окремий зошит-вкладиш, у якому описані практичні та лабораторні роботи. Зошит-вкладиш прикріплюється до основного зошита й легко виймається з нього, стаючи самостійним компонентом навчального комплексу.  
18,00грн.
КОНСТРУКТОР уроку з CD Природознавство 5 кл. (Укр) НОВА ПРОГРАМА
Потрапляючи у воду, бомбочки шиплять і вирують, створюючи ефект джакузі, і наповнює ванну фантастичними ароматами. З цим набором дівчатка можуть виготовити бомбочки в домашніх умовах. 4 бомбочки!
44,90грн.
Тестовий контроль знань. Географія 6 кл Загальна (укр)
Посібники містять практичні роботи, завдання для перевірки рівня засвоєння вивченого матеріалу. Кожний варіант поточного контролю містить матеріал, який вивчався протягом двох-трьох попередніх уроків. Форма завдань відповідає формі чинних завдань ЗНО. Видання призначене для учнів загальноосвітніх шкіл і вчителів географії.
30,00грн.
Навч.-моніторинг.комплект Біологія 8 кл. І сем.(Навч. зошит, ЗЗ, моніт.навч.досягн.)+СК (Укр)
Навчальний-моніторинговий комплект з біології складається з Навчального зошита, вкладки Заліковий зошит та інтернет-додатка, відповідає новій програмі з біології для 8 класу загальнооствітніх навчальних закладів і містить матеріал 1 семестру. У Навчальному зошиті матеріал розподілено за уроками. У кожному уроці виділено рубрики: Теоретичний матеріал, Розв язуємо в класі, Розв язуємо вдома. Рубрика Теоретичний матеріал містить стислий виклад теоретичних матеріалів, які повинні засвоїти учні під час вивчення певної теми. У рубриках Розв язуємо в класі і Розв язуємо вдома подано практичні завдання і виділено місце для їх розв язання.Видання можна використовувати в комплекті з будь-яким підручником біології для 8 класу.
27,50грн.
БІОЛОГІЯ. Зошит для лабораторних і практ. робіт.11 кл (укр) Литера
Зошит відповідає програмі з біології для 11-річної школи (рівень стандарту й академічний рівень). Автори пропонують логічно вивірені й прості алгоритми виконання практичних і лабораторних робіт, використовуючи класичну схему їхнього проведення, полегшуючи роботу школярів завдяки використанню малюнків, таблиць, рекомендацій з формулювання висновків.
12,90грн.
Біологія 6кл (у) Зошит для практ лаб. роб. і досл. практ. (Балан)
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
22,90грн.
КЗКЗ Біологія 10 кл.(Укр) Академ. рівень. Рівень стандарту
Біологія 10 клас (Рівень стандарту, академічний рівень). Комплексний зошит для контролю знань   мова: укр. формат: 205х260 упаковка: 30 кількість сторінок: 64 обкладинка: м яка
18,00грн.
Мій конспект.Природознавство. 5 клас (за підр. О. Г. Ярошенко, В. М.Бойко).ПГ26
Посібник містить розробки всіх уроків природознавства у 5 класі відповідно до нової програми за підручником О. Г. Ярошенко, В. М. Бойко Природознавство. Розробку кожного з уроків розташовано на окремому листі, який має перфорацію і може використовуватися у відокремленому вигляді. Наданий матеріал є основою, використовуючи яку вчитель може адаптувати конспект для потреб конкретного класу і свого погляду на викладання предмету.
30,00грн.
БIОЛОГIЯ 10 кл. Роб. зошит (УКР) Рівень стандарту.Академічний рівень НОВА ПРОГРАМА
Біологія (рівень стандарту, академічний рівень). 10 клас. Робочий зошит У зошиті наведені завдання різного рівня складності з кожної теми програми рівня стандарт та академічний для загальноосвітніх навчальних закладів. Завдання до кожної теми розміщені таким чином, що один разворот зошита відповідає темі одного-двох уроків.
32,00грн.
БИОЛОГИЯ Тетрадь для лаб.и пр. работ 10 кл. (р) Профильный уровень. Нов. изд
Биология. Тетрадь для л п.раб. 10 кл. ПРОФИЛЬНЫЙ уровень Пособие содержит лабораторные и практические работы, а также работы лабораторных практикумов, предусмотренные программой по биологии для 10 классов профильного уровня. Классическую структуру предложенных работ дополняют иллюстрации, правила безопасности и теоретические сведения
36,00грн.
Біологія, Довідник школяра і студента
Біологія — один із найважливіших шкільних предметів. Вона допомагає оволодіти екологічним способом мислення, принципами здорового способу життя, осягнути красу і гармонію навколишнього світу.До книжки ввійшли довідкові матеріали з усіх галузей біології — ботаніки, зоології, анатомії і фізіології людини, загальної біології, екології. За допомогою довідника учні зможуть підготуватися до уроку, лабораторної та контрольної роботи, до заліку, іспиту.Видання розраховане на учнів загальноосвітніх шкіл (у тому числі з поглибленим вивченням біології), абітурієнтів, студентів, викладачів.
69,90грн.
БІОЛОГІЯ. Зошит для лабораторних і практичних робіт 10 кл (укр)
Рекомендовано для використання у навчально-виховному процесі згідно з програмою, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Зошит допоможе розвивати в учнів дослідницькі навички та експериментальні вміння, уміння планувати досліди, описувати і систематизувати результати експериментів, робити висновки.
12,90грн.
Цікаві науки, БІОЛОГІЯ від 6 і старші (Укр)
Чи можна розповісти маленькій дитині про серйозну науку? Можна й потрібно, тим більше, що мова піде про таку цікаву науку, як біологія. Написана зрозумілою мовою, повна яскравих прикладів і чудових ілюстрацій, ця книга стане вірним супутником у вашій захоплюючій подорожі світом живої природи. На вашого малюка, а разом з ним і на вас, чекає чимало відкриттів. Навчайте дитину спостерігати, ставити запитання й отримувати відповіді, виконувати прості досліди й робити висновки. І головне—намагайтеся прищепити дитині любов та інтерес до всього живого. Ця книга—для всіх допитливих дітей, їхніх енергійних батьків і компетентних вихователів.
29,90грн.
КЗКЗ Біологія 11 кл.(Укр) Рівень стандарту. Академ. рівень
Комплексний зошит для контролю знань Біологія. 11 клас. Рівень стандарту. Академічний рівень. Посібник складений відповідно до чинної програми з біології (рівень стандарту й академічний рівень). Він містить завдання для контролю знань за кожним тематичним розділом навчальної програми, підсумкові семестрові контрольні роботи за І та ІІ семестр. У вкладиші, що відділяється, розміщено задачі з генетики та екології. Призначений для вчителів біології та учнів 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
18,00грн.
Мій конспект. Біологія 7 кл (у) ПБМ006
Посібник складено згідно з чинною програмою Міністерства освіти і науки України Орієнтовні плани-конспекти 62 уроків на відривних аркушах з полями для нотаток допоможуть учителеві скласти поурочні плани, доповнивши запропоновані у цьому виданні форми й методи роботи власними напрацюваннями з урахуванням навчальних досягнень учнів конкретного класу.Для вчителів біології загальноосвітніх навчальних закладів.
40,00грн.
БИОЛОГИЯ Рабочая тетрадь 11 кл. (РУС) Уровень стандарта и академический
Биология 11 класс. Уровень стандарта и академический уровень Пособие составлено в соответствии с действующей программой по биологии уровней стандарта и академического. Оно состоит из двух частей — рабочей тетради и тетради для лабораторных и практических работ. Рабочая тетрадь содержит материал для работы по всем темам программы и тестовые задания для тематического контроля знаний. Каждый тематический блок тетради состоит из трех разделов:
36,00грн.
Експрес-контроль Біологія 10 кл. (Укр.)
Експрес-контроль з біології. 10 клас автор: Демічева І. О. мова: укр. формат: 107х140 упаковка: 40 кількість сторінок: 64 обкладинка: м яка
10,00грн.
Інтелектуальне змагання Слабка ланка Біологія
Книга запрошує до участі у захопливій інтелектуальній грі, що стане цікавим різновидом проведення дозвілля школярів.Дібрані запитання та відповіді стосуються біології.Для старшокласників, учителів біології, організаторів учнівського дозвілля та усіх, хто полюбляє інтелектуальні ігри.
34,50грн.