Быстрый заказ книги

Биология, природоведение, экология

На странице:
Сортировать по:
Тестовий контроль знань. Біологія.11 кл (укр)
Посібник «Тестовий контроль знань» укладений відповідно до чинної програми, містить контрольні й самостійні роботи для перевірки навчальних досягнень учнів із біології для 11 класу. Контрольні та самостійні роботи складаються із завдань різних рівнів складності закритого й відкритого типу. Посібник містить безкоштовний додаток із лабораторними і практичними роботами. Видання призначене для учнів загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів біології.
Біологія 7 кл (у) Робочий зошит
Біологія 7 кл (у) Робочий зошит
Біологія 8 кл (у) Зошит для лаб. робіт, лаб. досл., дослідн. практ. проектів
Біологія: 7 клас: Зошит для оцінювання навчальних досягнень. Схвалено МОН України
Универс. комплект 6 кл. Биология (РУС) НОВАЯ ПРОГРАММА
Универсальный комплект предназначен для проверки знаний учащихся по биологии. Он составлен в соответствии с действующей программой Министерства образования и науки Украины. Комплект содержит задания входного, а также текущего и тематического контроля знаний. Подготовиться к тестовым контрольним работам можно в онлайн-режиме на сайте interactive.ranok.com.ua, где размещены тренировочные задания. Издание предназначено для учащихся 6 классов общеобразовательных школ.
Біологія, Довідник школяра і студента
Біологія — один із найважливіших шкільних предметів. Вона допомагає оволодіти екологічним способом мислення, принципами здорового способу життя, осягнути красу і гармонію навколишнього світу.До книжки ввійшли довідкові матеріали з усіх галузей біології — ботаніки, зоології, анатомії і фізіології людини, загальної біології, екології. За допомогою довідника учні зможуть підготуватися до уроку, лабораторної та контрольної роботи, до заліку, іспиту.Видання розраховане на учнів загальноосвітніх шкіл (у тому числі з поглибленим вивченням біології), абітурієнтів, студентів, викладачів.
КЗКЗ Біологія 11 кл.(Укр) Рівень стандарту. Академ. рівень
Комплексний зошит для контролю знань Біологія. 11 клас. Рівень стандарту. Академічний рівень. Посібник складений відповідно до чинної програми з біології (рівень стандарту й академічний рівень). Він містить завдання для контролю знань за кожним тематичним розділом навчальної програми, підсумкові семестрові контрольні роботи за І та ІІ семестр. У вкладиші, що відділяється, розміщено задачі з генетики та екології. Призначений для вчителів біології та учнів 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
Школьные таблицы. Биология 7-9 кл. (РУС)
Школьные таблицы. Биология 7-9 кл. (РУС)
Найкращий довідник в таблицях Біологія 6-9 кл (за оновл. прогр.)
Біологія в таблицях та схемах 6-9 класи. Найкращій довідник.+ шпаргалка у подарунок. Швидка допомога у навчанні та підготовці до ДПА. Усі основні визначення, правила, формули.
БИОЛОГИЯ Рабочая тетрадь 11 кл. (РУС) Уровень стандарта и академический
Биология 11 класс. Уровень стандарта и академический уровень Пособие составлено в соответствии с действующей программой по биологии уровней стандарта и академического. Оно состоит из двух частей — рабочей тетради и тетради для лабораторных и практических работ. Рабочая тетрадь содержит материал для работы по всем темам программы и тестовые задания для тематического контроля знаний. Каждый тематический блок тетради состоит из трех разделов:
Тестовий контроль знань. Географія 6 кл Загальна (укр)
Посібники містять практичні роботи, завдання для перевірки рівня засвоєння вивченого матеріалу. Кожний варіант поточного контролю містить матеріал, який вивчався протягом двох-трьох попередніх уроків. Форма завдань відповідає формі чинних завдань ЗНО. Видання призначене для учнів загальноосвітніх шкіл і вчителів географії.
Мій конспект. Біологія 7 кл (у) ПБМ006
Посібник складено згідно з чинною програмою Міністерства освіти і науки України Орієнтовні плани-конспекти 62 уроків на відривних аркушах з полями для нотаток допоможуть учителеві скласти поурочні плани, доповнивши запропоновані у цьому виданні форми й методи роботи власними напрацюваннями з урахуванням навчальних досягнень учнів конкретного класу.Для вчителів біології загальноосвітніх навчальних закладів.
Біологія 6 кл (у) Зошит для практ лаб.робіт. Міні-проект
Біологія: 7 клас: Зошит для оцінювання навчальних досягнень. Схвалено МОН України
Тестовий контроль знань. Біологія 6 кл НОВА ПРОГРАМА
НОВА ПРОГРАМА !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
Інтелектуальне змагання Слабка ланка Біологія
Книга запрошує до участі у захопливій інтелектуальній грі, що стане цікавим різновидом проведення дозвілля школярів.Дібрані запитання та відповіді стосуються біології.Для старшокласників, учителів біології, організаторів учнівського дозвілля та усіх, хто полюбляє інтелектуальні ігри.
Тестовий контроль знань. Біологія 6 кл ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
Тестовий контроль знань. Біологія 6 кл ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
Шкільні таблиці. Біологія 6-9 кл. (Укр)
Шкільні таблиці. Біологія 6-9 кл. (Укр)
Природознавство в таблицях 5 кл. Навчальний посібник
1. Природа2. Основні ознаки живої природи3. Методи вивчення природи4. Прилади5. Тіла6. Речовини. Агрегатні стани речовини7. Склад речовин8. Речовини9. Повітря — природна суміш10. Вода — найпоширеніша речовина на Землі11. Розчини12. Органічні та неорганічні речовини13. Механічні явища. Механічний рух14. Теплові явища. Термометри15. Магнітні та електричні явища. Електричний струм. Електроприлади16. Хімічні явища17. Звукові явища. Джерела звуку. Звукові хвилі. Ехолокація18. С Світлові явища. Джерела світла. Склад сонячного світла19. Дослідження Всесвіту людиною20. Зоряні світи — галактики. Зорі. Сузір’я20.1 Сузір’я21. Сонце. Сонячна система. Рух планет навколо Сонця22. Земля — планета Сонячної системи22.1 Зображення на глобусі екватора, полюсів, меридіанів, півкуль22.2 Пори року …
БИОЛОГИЯ Тетрадь для лаб.и пр. работ 11 кл. (РУС) Профильный уровень НОВАЯ 11-л.шк.
Биология. 11 класс: Тетрадь для лабораторных и практических работ (Профильный уровень) Пособие содержит лабораторные и практические работы, а также работы лабораторных и полевых практикумов, предусмотренные программой по биологии для 11 классов профильного уровня. Классическую структуру предлагаемых работ дополняют иллюстрации, правила безопасности и теоретические сведения. Предназначено для учащихся 11 классов общеобразовательных учебных заведений, учителей биологии.
УСЕ для атестаціїї, Учителя БІОЛОГІЇ (Укр)
Усе для атестаціїї учителя біології Видання містить вимоги до проведення фахової атестації, правила оформлення шкільної документації, зразки планів-конспектів уроків.
Усі уроки біології. 7 кл ПБУ004
Посібник складено згідно з чинною програмою Міністерства освіти і науки України Розробки уроків характеризуються поєднанням комунікативно-діяльнісного принципу і принципу практичной спрямованості навчання, відповідають сучасним досягненням теорії і практики навчання біології.Для вчителів біології загальноосвітніх навчальних закладів.