Быстрый заказ книги

Биология, природоведение, экология

На странице:
Сортировать по:
БІОЛОГІЯ Роб. зошит 7 кл (Укр) ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
Зошит (автор Задорожний К.М.) укладено відповідно до чинної програми з біології для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Він складається з двох частин — робочого зошита і зошита для практичних робіт. Робочий зошит містить різноманітні завдання для роботи на уроці і вдома. У кінці кожної теми розміщено завдання для узагальнення знань, подані у двох варіантах. Підготуватися до контролю знань можна також за допомогою онлайн-тестів на сторінці Інтернету, посилання на яку є в зошиті. Зошит для практичних робіт містить розробки всіх практичних робіт, передбачених програмою.
БІОЛОГІЯ І ЕКОЛОГІЯ ПК 10 кл. Рівень стандарту. Сучасний майстер-клас + СК НОВА ПРОГРАМА
Посібник складений відповідно до нової програми з біології і екології рівня стандарту для 10 класів закладів загальної середньої освіти.Посібник містить розробки всіх уроків із методичними рекомендаціями щодо форм, засобів і методів навчання. У посібнику наведено необхідний теоретичний матеріал, зразки самостійних, перевірних робіт, завдання для тематичного контролю знань та додаткові матеріали до уроків.В електронному додатку подано календарно-тематичний план, роздавальний матеріал, додаткові матеріали до уроків.Посібник можна використовувати з будь-яким підручником. Призначенийдля учителів біології і екології та студентів вузів педагогічних спеціальностей.
БИОЛОГИЯ Рабочая тетрадь 7 кл. (РУС) ОБНОВЛЕННАЯ ПРОГРАММА
Тетрадь (автор Задорожный К. Н.) составлена в соответствии с действующей программой по биологии для 7 класса общеобразовательных учебных заведений. Она состоит из двух частей — рабочей тетради и тетради для практических работ. Рабочая тетрадь содержит разнообразные задания для работы на уроке и дома. В конце каждой темы размещены задания для обобщения знаний, представленные в двух вариантах. Подготовиться к контролю знаний можно также с помощью онлайн-тестов на Интернет-странице, ссылки на которую даны в тетради. Тетрадь для практических работ содержит разработки всех практических работ, предусмотренных программой.
БИОЛОГИЯ Рабочая тетрадь 11 кл. (РУС) Уровень стандарта и академ.
Пособие (автор Котик Т. С., Таглина О. В.) составлено в соответствии с действующей программой по биологии уровней стандарта и академического. Оно состоит из двух частей — рабочей тетради и тетради для лабораторных и практических работ. Рабочая тетрадь содержит материал для работы по всем темам программы и тестовые задания для тематического контроля знаний. Каждый тематический блок тетради состоит из трех разделов:
БІОЛОГІЯ Компетентісно орієнтовані завдання 7 кл. (Укр)
Посібник створено відповідно до чинної навчальної програми з біології для 7 класу закладів загальної середньої освіти. Зошит містить різні типи завдань для формування в учнів предметних, міжпредметних та ключових компетентностей на уроках біології. Завдання можна виконувати індивідуально або в групах, їх можна застосовувати для роботи як на уроці, так і вдома.Посібник призначений для учнів 7 класу закладів загальної середньої освіти та вчителів біології.
БИОЛОГИЯ И ЭКОЛОГИЯ Рабочая тетрадь 10 кл. (РУС) Уровень стандарта. НОВАЯ ПРОГРАММА
Пособие составлено в соответствии с действующей программой по биологии и экологии (уровень стандарта). Содержит разноуровневые задания по каждой теме программы, в том числе компетентностно ориентированные и задания в формате PISA. В приложении размещены п
БІОЛОГІЯ Компетентісно орієнтовані завдання 7 кл. Посібник для вчителя (Укр)
Посібник містить методичні рекомендації для вчителя щодо роботи за зошитом «Біологія. 7 клас. Компетентнісно орієнтовані завдання» (видавництва «Ранок»). У посібнику розглянуто різні типи компетентнісних завдань, їхню структуру, систему оцінювання та на конкретних завданнях показано, як організувати роботу із зошитом.Посібник призначений для вчителів біології.
Природоведение. Раб. тетрадь 5 кл. (РУС) К любому действущ. уче. НОВАЯ ПРОГРАММА
Рабочая тетрадь содержит различные интересные задания разных уровней сложности: кроссворды,тесты, задания на соответствие и т. п. В конце тетради размещен календарь погоды. Кроме того, изданиесодержит два приложения — практические и семестровые контрольные работы — а также цветные карточки с планетами Солнечной системы.Тетрадь предназначена для учащихся 5 классов и их учителей.
Природознавство 5 кл (у) Робочий зошит
Зошит з природознавства 5 клас до підручника коршевнюк
Природознавство. Роб. зошит 5 кл. (Укр) До підруч. Ярошенко, Бойко НОВА ПРОГРАМА НВ
Робочий зошит укладений відповідно до чинної програми з природознавства та підручника О. Г. Ярошенко, В. М. Бойко. Він містить різноманітні цікаві завдання різних рівнів складності: кросворди, тести, компетентнісні завдання тощо. У кінці зошита розташований календар природи. Окрім того, видання має два додатки — практичні та семестрові контрольні роботи.Зошит для практичних робіт (32 с.) + Зошит для семестрового контролю знань (16 с.).
Природознавство. Роб. зошит 5 кл. (Укр) До підруч. Коршевнюк, Баштового НОВА ПРОГРАМА НВ
Робочий зошит укладений відповідно до чинної програми з природознавства та підручника Т. В. Коршевнюк, В. І. Баштового. Він містить різноманітні цікаві завдання різних рівнів складності: кросворди, тести, компетентнісні завдання тощо. У кінці зошита розташований календар природи. Окрім того, видання має два додатки — практичні та семестрові контрольні роботи.
Усі уроки біології. 10 клас. ПБУ007
Навчальний посібник містить конспекти всіх уроків біології за новою програмою 10 класу з останніми змінами, затвердженими Міністерством освіти і науки України (2017 рік, рівень стандарт). Розробки уроків характеризуються поєднанням комунікативно-діяльнісного принципу і принципу практичної спрямованості навчання, відповідають сучасним досягненням теорії та практики навчання біології.Для вчителів біології шкіл різних типів, керівників методичних об’єднань, викладачів та студентів вищих навчальних закладів.
Біологія і екологія 10кл Зошит. Практикум. Профільний рівень ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
Біологія і екологія 10кл Зошит. Практикум. Профільний рівень ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
Контроль навч. досягнень. Біологія і екологія 10 кл. Рівень стандарту (Укр) НОВА ПРОГРАМА
Зошит укладений відповідно до чинної програми Міністерства освіти і науки України. Зошит містить завдання для поточного та тематичного оцінювання результатів навчання.Підготуватися до тематичного оцінювання можна в онлайн-режимі на сайті interactive.rano
ЭКОЛОГИЯ 11 кл. Раб. тетрадь (РУС) Уровни стандарта и академический
Тетрадь содержит теоретический материал и задания для закрепления знаний по всем темам действующей программы по экологии для 11 классов (уровень стандарта, академический уровень). Во вкладыше, который отделяется от основной тетради, размещены все практические работы, выполнение которых предусмотрено программой, и две контрольные работы, каждая в двух вариантах (32 с.).Предназначена для учащихся 11 классов общеобразовательных учебных заведений.
Тестовий контроль результатів навчання. Біологія і Екологія 10 кл. Рівень Стандарту (+Додаток)
Біологія і екологія. 10 клас.Тестовий контроль результатів навчання. Рівень стандарту
БІОЛОГІЯ І ЕКОЛОГІЯ Зошит для практ. роб. 10 кл. Профільний рівень (Укр)
Зошит містить покрокові інструкції виконання усіх практичних робіт, передбачених чинною програмою з біології і екології профільного рівня. Класичну структуру запропонованих робіт доповнюють теоретичні відомості, ілюстрації, правила безпеки.Призначений дл
Тестовий контроль результатів навчання. Біологія і Екологія 10 кл. Профільний рівень(+Додаток)
Біологія і екологія. 10 клас.Тестовий контроль результатів навчання. Профільний рівень
Біологія і екологія 10кл Зошит. Лабораторні работи, практикум. Рівень стандарту ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
Цей навчальний посібник є практичним керівництвом для вчителів та учнів із методики організації і проведення лабораторних досліджень, лабораторної роботи та дослідницьких практикумів із біології у 10 класі.Проведення лабораторних досліджень, лабораторної
Контроль учеб. достижений. Биология и экология 10 кл. Уровень стандарта (РУС) НОВАЯ ПРОГРАММА
Тетрадь составлена в соответствии с действующей программой Министерства образования и науки Украины. Тетрадь содержит задания для текущего и тематического оценивания результатов обучения.Подготовиться к тематическому оцениванию можно в онлайн-режиме на сайте interactive.ranok.com.ua, где размещены тренировочные задания.Пособие предназначено для учащихся 10 классов заведений общего среднего образования, изучающих биологию и экологию по уровню стандарта.

Акционное предложение