Быстрый заказ книги

Право

На странице:
Сортировать по:
ПРАВОЗНАЙКО Робочий зошит з права 2 кл
Правознайко: Робочий зошит з права. 2 клас У сучасному житті знання своїх прав необхідне як дорослій людині, так і маленькому школяреві. Перші уявлення про права людини мають закладатися саме в дитячому віці, аби в подальшому уберегти малюка від помилок і неприємностей. Таке завдання і переслідує пропонований робочий зошит. Посібник складений за «Навчальною програмою безперервної правової освіти учнів загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів». Разом із книгою О. В. Бахтінової «Матеріали до уроків права. 1-2 класи» зошит складає навчально-методичний комплект із права для 2 класу. На сторінках зошита учні виконують цікаві завдання, малюють і розфарбовують, грають, розгадують лабіринти та криптограми, розв язують кросворди й тести. А допомагають їм дізнатися про права …
ПРАВОЗНАЙКО Робочий зошит з права 3 кл
Посібник складений за «Навчальною програмою безперервної правової освіти учнів загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів». Разом із книгою О. В. Бахтінової «Матеріали до уроків права. 3-4 класи» зошит складає навчально-методичний комплект із права для 3 класу. На сторінках зошита учні виконують цікаві завдання, малюють і розфарбовують, грають, розгадують лабіринти та криптограми, розв язують кросворди й тести. А допомагають їм дізнатися про права людини герої улюблених казок. Посібник призначений для учнів 3 класів загальноосвітніх шкіл.
ПРАВОЗНАЙКО Робочий зошит з права 4 кл
Правознайко: Робочий зошит з права. 4 клас Пропонований зошит відповідає курсу «Вивчаємо правознавство», що рекомендований Міністерством освіти і науки України і вивчається за рахунок годин варіативної складової. Разом із книгою О. В. Бахтінової «Матеріали до уроків права. 3-4 класи» (Х.: Вид-во «Ранок», 2009) зошит складає навчально-методичний комплект із права для 4 класу. На сторінках зошита учні виконують цікаві завдання, малюють і розфарбовують, грають, розгадують лабіринти та криптограми, розв язують кросворди й тести. А допомагають їм дізнатися про права людини герої улюблених казок.