Быстрый заказ книги

Письмо

На странице:
Сортировать по:
Я відмінник! Українська мова. Тести 1 кл
Ця книга допоможе учням першого класу успішно підготуватися до тестових підсумкових завдань з української мови в молодшій школі. У виданні міститься довідковий матеріал до кожної теми, підготовчі вправи (завдання з відкритою формою відповіді та творчі завдання), а також тематичні тести. Кожен розділ упорядковано відповідно до нової програми Міністерства освіти і науки України.
Мій конспект.Українська мова. 3 кл. 1 семестр (за підр. М.Д.Захарійчук, А.І.Мовчун).ПШМ31
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
РУС. ЯЗЫК 3 кл. Разработки уроков для укр. шк. к Самоновой Е.И. и др. (РУС)
Данное методическое пособие поможет учителю начальных классов быстро и качественно подготовиться к урокам русского языка в 3 классе общеобразовательных учебных заведений с украинским языком обучения. В пособии содержится календарно-тематический план уроков русского языка в соответствии с новой программой (2011 г.) и учебником Е.И. Самоновой, В.И. Стативки, Т.М. Поляковой «Русский язык: учеб. для 3 кл. общеобразоват. учебн. заведений с укр. языком обучения» (К.: «Генеза», 2013). Вместе с учебником Е.И. Самоновой, В.И. Стативки, Т.М. Поляковой «Русский язык : учеб. для 3 кл. общеобразоват. учебн. заведений с укр. языком обучения», тетрадью по русскому языку «Соловушка» (Автор Л.И. Тимченко. — Х.: Издательство «Ранок», 2014) пособие составляет полный учебно-методический комплект …
ЩЕБЕТУН Зошит з розв. зв язн. мовлення 4 кл. (Укр) НОВИЙ
Посібник серії «Щебетун» «Українська мова. 4 клас: зошит із розвиткузв язного мовлення» призначений для формування різних видів мовленнєвоїдіяльності, пов язаної із писемним мовленням.Автор пропонує цікаві завдання та змістовний дидактичний матеріал, якийдопоможе учням навчитися складати запитання за змістом прочитаного та відповіді на них, визначати тему, мету тексту, добирати заголовок, упорядковувати частини тексту, речення в тексті, використовувати слова для зв язку речень у тексті тощо.
ЕК Русский язык 2 кл. Грамматические разборы (РУС)
ЕК Русский язык 2 кл. Грамматические разборы (РУС)
Довідник молодшого школяра. Укр мова. 1-4 клас
українська мова 1-4 класи довідник молодшого школяра
Мій конспект. Українська мова. 2 кл I семестр (за підр. Захарійчук) ПШМ162
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки компетентнісно орієнтованих уроків української мови у 2-му класі (І семестр), складені відповідно до вимог оновленої навчальної програми (у редакції 2016 р.), Орієнтовних вимог до оцінювання навчальних досягнень учнів 1–4-х класів (Наказ МОН від 19.08.2016 № 1009) за підручником М. Д. Захарійчук (К. : Видавництво «Грамота», 2013).Зміст конспектів уроків дібраний з метою формування в учнів предметних компетентностей (формування мовних знань та вмінь, формування та розвиток навичок мовленнєвої діяльності) та ключових компетентностей, зокрема: комунікативної (здатність успішно користуватися мовою (всіма видами мовленнєвої діяльності) в процесі спілкування, пізнання навколишнього світу, розв’язування життєво  …
Каліграфія для першокласників. Прописи по русскому языку
Данные прописи помогут детям научиться ориентироваться на страницах в косую линейку правильно писать рукописные буквы русского алфавита и соединять их в слова. Издание предназначено для первоклассников, их родителей и учителей
АРТшкола, Готовлюсь к диктантам 2 кл (р)
Если маленький школьник волнуется перед диктантом, на помощь придут тетради этой серии. Школьника ожидают разные виды диктантов по каждой учебной теме второго класса. А взрослых — тексты диктантов, которые можно извлечь.
Українська мова 1 кл (у) Каліграфічні хвилинки в таблицях (64 табл.) (НУШ)
Каліграфією називають майстерність писати чітким, рівним, гарним почерком. Формування в учнів навичок правильного письма — одне з головних завдань початкової школи. Даний комплект наочності спрямований на формування графічних умінь в школярів. У ньому подано зразки букв, їх з’єднань, окремих складів, слів, словосполучень і речень.
ЕК Орфографический тренажер по рус.яз 4кл
Экспресс-контроль по русскому языку 4 класс Орфографический тренажер Орфографический тренажер - это прекрасный способ развития орфографической зоркости учащихся, экономия времени урока, закрепление навыков грамотного письма, развитие скорости мышления. В пособии предложены интересные задания для проверки написания словарных слов, уровня овладения соответствующими знаниями по языку, умения применять изученные орфограммы при выполнении практических заданий.
Мій конспект. Уроки розвитку мовлення. 4 кл ПШМ137
Посібник містить докладні розробки уроків розвитку зв’язного мовлення у 4-му класі (17 уроків на рік), складені відповідно до вимог оновленої навчальної програми для ЗНЗ із навчанням українською мовою (у редакції 2014 р.) та змісту чинних підручників.У додатку подано дидактичні матеріали до уроків для копіювання (картки, опорні таблиці, схеми, кросворди тощо).Зручний формат та поля для записів дають змогу творчому вчителеві, користуючись запропонованим у посібнику матеріалом, скласти власні плани-конспекти уроків курсу.Для вчителів початкової школи
Русский язык Контроль учебных достижений 3 кл. для РУС.шк. Тетрадь (РУС) НОВАЯ ПРОГРАММА
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
Вчимося писати грамотно. Вивчаємо словникові слова
Посібник містить 230 завдань, направлених на відпрацювання вимови, вживання і написання усіх словникових слів, вивчення яких передбачене програмою з української мови. Перевірити правильність виконання поданих завдань допоможуть ключі, що знаходяться в кінці зошита. Видання призначене для учнів і вчителів початкових класів.
Русский язык Контроль учебных достижений 2 кл. для РУС.шк. Тетрадь (РУС) НОВАЯ ПРОГРАММА
Русский язык Контроль учебных достижений 2 кл. для РУС.шк. Тетрадь (РУС) НОВАЯ ПРОГРАММА
Абетка каліграфії. Крок 2 (Укр)
Абетка каліграфії. Крок 2 (Укр)
Українська мова 3 кл (у) Завдання для відпрацювання навичок. РМП001
Посібник містить дидактичний матеріал з української мови для учнів 3-го класу, дібраний відповідно до вимог чинної програми (у редакції 2014 р.) та змісту сучасних підручників. Різнорівневі завдання у вигляді карток призначені для узагальнення й систематизації мовних знань та вдосконалення  й відпрацювання мовленнєвих умінь і навичок учнів та їх контролю.
Збірник диктантів Українська мова, 1-4 класи
Збірник диктантів укладено відповідно до чинної програми вивчення української мови в початковій школі. У ньому наведено контрольні диктанти, а також різні види навчальних диктантів і тренувальні вправи. Автори використали цікаві уривки з творів видатних митців української та світової літератури. Видання призначено для вчителів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів та батьків учнів.
Мой конспект.Русский язык.1 кл.2 семестр(по уч. В. И. Стативки, Е. И. Самоновой) .ППШ376
Мой конспект.Русский язык.1 кл.2 семестр(по уч. В. И. Стативки, Е. И. Самоновой) .ППШ376