Быстрый заказ книги

Письмо

На странице:
Сортировать по:
Українська мова 3 кл (у) Зошит №6 Вимова і правопис слів із дзвінкими та глух. приголосними звукам
Пропонований посібник входить до серії 10-ти блокнотів «Тренувальні 10-хвилинки», мета яких — забезпечити практичне засвоєння та закріплення учнями 3-го класу найголовніших орфоепічних та орфографічних правил української мови.Блокнот містить картки з вправами та завданнями, розрахованими на 10-хвилинне виконання, а також підсумковий тест-контроль знань з навчальної теми та відповіді для самоперевірки.Посібник зручний у використанні. Працювати з ним можна не лише в школі чи вдома, а й під час подорожі, відпочинку на природі.Для учнів 3-х класів, учителів та дбайливих батьків.
Я пишу 1 кл (у) Зошит з письма і розвитку мовлення. Ч. 1
Я пишу 1 кл (у) Зошит з письма і розвитку мовлення. Ч. 1
Мій конспект. Українська мова (навч. грамоти) 1 кл. Ч. 1 (за підр. Большакової)
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки уроків української мови (навчання грамоти) у 1-му класі Нової української школи, складені відповідно до вимог нового Державного стандарту початкової освіти (2018) за Типовою освітньою програмою авторського колективу під керівництвом Р. Б. Шияна.Розподіл годин і тематика уроків відповідають змісту підручника О. І. Большакової, М. С. Пристінської (Українська мова. Буквар : підруч. для 1 кл. закл. загал. серед. освіти : у 2-х частинах).— Х. : Вид-во «Ранок», 2018).Конспекти уроків, різноманітних за формою проведення, побудовано з урахуванням основних положень Концепції «Нова українська школа», на засадах компетентнісного, діяльнісного підходів, з використанням елементів інтеграції, інноваційних та здоров’язб …
НУШ 1 клас Зошит з навчання грамоти Частина 1 до підр. Іщенко О.Л., Логачевської С.П.
НУШ 1 кл. Зошит з навчання грамоти Ч. 1 до підр. Іщенко О.Л., Логачевської С.П
ГРАМОТЕЙЧИК 2 кл. Тетрадь для успешного овлад. орфогр. и пунктуац. навыками (РУС) НОВАЯ ПРОГРАММА
Грамотейчик. Русский язык. 2 класс. Предлагаемое пособие может стать надежным помощником учителя в деле формирования орфографических и пунктуационных навыков учеников второго класса. Содержание пособия соответствует требованиям программы для обще¬образовательных учебных заведений «Русский язык. 1—4 классы».
Буду мову я вивчати 3 кл. (Укр) до підр. Гавриш Н.В. РОС.шк.(2 частини) НОВА ПРОГРАМА
Зошит призначений для організації роботи учнів 3 класу загальноосвітніх навчальних закладів з російською мовою навчання на уроці та вдома. Відповідає програмі (2011 р.) з української мови для загальноосвітніх навчальних закладів з російською мовою навчання та підручнику «Українська мова» Н. В. Гавриш, Т. С. Маркотенко (К.: «Генеза», 2013). Посібник допоможе ефективно засвоїти курс української мови, оскільки містить різноманітні завдання: мовні розминки, усні вправи, скоромовки, творчі завдання, загадки, віршики, корисні додатки для вчителя та учня, багато ілюстрацій. Завдання на кольоровій вкладці призначені для розвитку мовлення третьокласників. Методичні рекомендації, призначені для вчителів, містять відповіді до складних завдань і корисні поради щодо викладання матеріалу уроків.
Азбука каллиграфии. Шаг 4 (РУС)
Азбука каллиграфии. Шаг 4 (РУС)
ЩЕБЕТУН Тетрадь по развитию речи 4 кл. (РУС) НОВАЯ
В пособии предлагаются задания для развития устной и письменной речи (диалогической и монологической). Система заданий и упражнений поможет учащимся научиться составлять  текст-повествование,  текст-описание  и текст-рассуждение, диалог,  рассказ по рисунку, загадки, писать объявление, поздравление и изложение, описывать, используя разные части речи.
Русский язык 4 кл (р) Тетрадь для контрольных работ
Посібник з російськох мови для проведення контрольних робіт складено відповідно до нової програми. В ньому передбачені перевірочні роботи по всім видам мовленнєвої діяльності, мовним темам, а також перевірка орфографічних та пунктуаційних вмінь і навичок, культура оформлення письмових робіт.
2000 упражнений и заданий. Русский язык 2 кл.
Данное пособие составлено в соответствии с новой програмой по русскому языку для 2 класса общеобразовательныхучебных заведений с русским языком обучения и может использоваться при работе со всеми учебниками.
Я пишу 1 кл (у) Зошит з письма і розвитку мовлення. Ч. 2
Я пишу 1 клас Пономарьова (2 частина) - зошит для письма і розвитку мовлення, схвалений для використання МОН України у загальноосвітніх навчальних закладах з українською мовою навчання.
НУШ Укр.мова Роб.зошит з розв.зв язн.мовлення та читання 1 кл. 2 частина (У 2-х частинах) до букв. В
Зошит розроблено відповідно до нового Державного стандарту початкової освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 №87 та букваря Н. О. Воскресенської, І. В. Цепової.Навчальний посібник складається з двох частин і має чітку структуру, яка охоплює добукварний і букварний періоди навчання грамоти.Завдання, уміщені в зошиті, спрямовані на формування в учнів механізму письма друкованим шрифтом і читання надрукованого, збагачення й уточнення словникового запасу першокласників, розвиток діалогічного і монологічного мовлення.Призначений для учнів 1 класу закладів загальної середньої освіти, учителів, батьків.
Робота в парі, Українська мова 4 кл. Картки до уроків (Укр)
Робота в парі: Українська мова 4 кл. Картки до уроків Посібник включає картки із завданнями тестового характеру, які дають змогу за короткий час перевірити рівень засвоєних учнями знань із програмного мовного матеріалу. Видання покликане допомогти вчителю урізноманітнити методи роботи на заняттях з української мови. Матеріали посібника можна використовувати на уроках і в позаурочний час.
Мій конспект.Українська мова.3 кл.2 семестр.(за підр.М.С.Вашуленка,О.І.Мельничайко) ПШМ34 ПШМ065
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
До школи готовий! Тренажер з підготовки до письма
Дана книга містить тренувальні завдання, направлені на підготовку руки до письма. Також дитина зможе повправлятися в написанні друкованих літер.Книги серії До школи готовий! допоможуть швидко підготувами малюка до школи. Посібники спрямовані на розвиток та закріплення навичок у кількох напрямках: читання, підготовка до письма, лічба та ангійська мова.Виконуючи цікаві завдання діти:- вивчать цифри та навчаться рахувати в межах 10, ознайомляться з поняттями розміру, ваги, швидкості, висоти та довжини,- навчаться читати склади та речення, а також потренуються читати казки та оповідання,- підготують руку до письма, повправляються в малюванні візерунків і навчаться писати друковані літери,- вивчать англійські літери, запам ятають англійські назви кольорів, іграшок, фруктів та овоч …
Азбука каллиграфии. Шаг 1 (РУС)
Азбука каллиграфии. Шаг 1 (РУС)
Українська мова 2 кл. ЗКНД для шк. з укр. мов. навч.
Українська мова 2 кл. ЗКНД для шк. з укр. мов. навч.
Цікаві завдання з укр. мови 3 кл. (Укр)
Цікаві завдання з укр. мови 3 кл. (Укр)
Усі базові правила. Українська мова 1-4 кл
Довідник «Усі базові правила. Українська мова. 1–4 класи» не лише містить основні відомості з будови слова, частин мови, звуків зі зрозумілими прикладами, а й має зручний формат: компактні картки скріплені таким чином, що їх легко розгортати віялом. Потрібна учневі інформація буде завжди під рукою.