Быстрый заказ книги

Письмо

На странице:
Сортировать по:
Каліграфічний зошит-шаблон (Збільшений розмір графічної сітки (синій)
Загальновідомим є той факт, що процес опанування навичок письма, особливо на першому етапі, — нелегка праця для дитини шести-семи років. Надзвичайно важливим моментом стає вибір додаткового посібника для вироблення початкови графічни навичок, що вра овує вікові фізіологічні та пси ологічні особливості дітей молодшого шкільного віку.Ми пропонуємо графічний шаблон, що являє собою густу по илу сітку, кожна чарунка якої призначена для вписування в неї елемента цифри, букви або з’єднання. Працюючи за таким шаблоном, дитина легше і швидше навчиться дотримуватися правильного на илу в процесі письма, однакової висоти і ширини букв, відстані між буквами, словами і реченнями.
Предметні тижні з української мови в поч. школі 1-4 кл. (Укр)
Предметні тижні з української мови в початковій школі. Серія «Предметні тижні» Пропонований посібник допоможе організувати Тижні української мови в 1-4 класах. У ньому вміщені матеріали для олімпіад по класах, мовні ігри, конкурси, вікторини, лабіринти, кросворди, вірші, гуморески, пісні, інсценізації. І все це об єднано в єдиний сценарій свята української мови, яке триває п ять днів поспіль. Автор підібрав і розмістив матеріал таким чином, аби учитель міг спланувати роботу конкретного класу на кожний день Тижня і зробити це свято не тільки пізнавальним і корисним, а й цікавим і веселим. До того ж у додатках подаються вірші, загадки, ігри, ребуси, мовний матеріал, що дозволить збагатити й урізноманітнити завдання поданого в посібнику Тижня української мови або розробити власн …
Русский язык Контроль учебных достижений 3 кл. для РУС.шк. Тетрадь (РУС) НОВАЯ ПРОГРАММА
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
Тренажер Русский язык 2 кл. (РУС)
Тренажер Русский язык 2 кл. (РУС)
АРТ, Розв. завдання з української мови 1-2 кл. (Укр)
АРТ: Розв. завдання з української мови 1-2 кл. (Укр)
Тренажер Розвиток мовлення 2 кл. (Укр)
Тренажер Розвиток мовлення 2 кл. (Укр)
Українська мова 4 кл (у) Розробки уроків до підр. Вашуленка, Дубовик. Зі скретч-карт
Українська мова 4 кл (у) Розробки уроків до підр. Вашуленка, Дубовик. Зі скретч-карт
Практикум 2000 заданий по русскому языку 3 кл. Пишем грамотно
Практикум 2000 заданий по русскому языку 3 кл. Пишем грамотно
Українська мова 3 кл (у) Зошит №10 Дієслово
Пропонований посібник входить до серії 10-ти блокнотів «Тренувальні 10-хвилинки», мета яких — забезпечити практичне засвоєння та закріплення учнями 3-го класу найголовніших орфоепічних та орфографічних правил української мови.Блокнот містить картки з вправами та завданнями, розрахованими на 10-хвилинне виконання, а також підсумковий тест-контроль знань з навчальної теми та відповіді для самоперевірки.Посібник зручний у використанні. Працювати з ним можна не лише в школі чи вдома, а й під час подорожі, відпочинку на природі.Для учнів 3-х класів, учителів та дбайливих батьків.
НУШ Зб. диктантів з укр. мови 1-4 кл. (Укр)
Збірник відповідає новому Державному стандарту початкової освіти закладів загальної середньої освіти з українською мовою навчання. Продумана система навчальних і контрольних диктантів, послідовний добір орфографічного матеріалу роблять цей збірник корисним для всіх, хто навчає дітей рідної мови.Тексти диктантів можна використовувати у класах із різним рівнем підготовки учнів загальноосвітніх навчальних закладів з українською та російською мовами навчання.Призначено для вчителів початкових класів і батьків.
Зошит з розвитку мовлення 3 кл
ЗОШИТ З РОЗВИТКУ МОВЛЕННЯ. 3 КЛАС. ЗА НОВОЮ ПРОГРАМОЮ.
Начинается урок, Русский язык 2 кл. (РУС)
Начинается урок: Русский язык 2 кл. Пособие включает необходимый практический материал по русскому языку в виде карточек, разработанных для организации первых этапов урока и для индивидуальной работы учащихся 2 класса. Издание направлено помочь учителю разнообразить такие виды работ, как каллиграфические минутки, отработка правописания словарных слов, организовать этап актуализации опорных знаний по теме каждого конкретного урока. Материалы пособия можно использовать на уроках и во внеурочное время. Для учителей, учащихся ачальной школы и их родителей. Пособие включает необходимый практический материал по русскому языку в виде карточек, разработанных для организации первых этапов урока и для индивидуальной работы учащихся 2 класса. Издание направлено помочь учителю разнообраз …
ГРАМОТЕЙЧИК 4 кл. Тетрадь для успешного овладения орфогр. и пунктуац. навыками (РУС) НОВАЯ ПРОГРАММА
Грамотейчик. Русский язык. 4 класс. Содержание пособия соответствует требованиям Государственного стандарта и действующих программ по русскому языку (1—4 классы). В пособии представлены разнообразные упражнения и задания, способствующие формированию орфографических и пунктуационных навыков у учащихся 4 класса: правописания падежных окончаний имён существительных и прилагательных, числительных, местоимений, глаголов, знаков препинания при обращении, однородных членах, в сложном предложении.
Українська мова 3кл (у) Підсумковий контроль знань
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
РУС. ЯЗЫК 1 кл. Словарные слова. Рабочий словарик (РУС)
РУС. ЯЗЫК 1 кл. Словарные слова. Рабочий словарик (РУС)
ГРАМОТІЙКО 4 кл. Зошит для успішного набуття орфограф. та пунктуац. навичок (Укр) НОВА ПРОГРАМА
ГРАМОТІЙКО 4 кл. Зошит для успішного набуття орфограф. та пунктуац. навичок (Укр) НОВА ПРОГРАМА
Тренажер Русский язык 4 кл. (РУС)
Тренажер Русский язык 4 кл. (РУС)
Пишу грамотно. Українська мова. Ч.2 1 кл (у)
Як пояснити першокласнику навчальну тему? Як допомогти дитині відпрацювати потрібні навички? Тут стануть у нагоді робочі зошити серії «АРТшкола». Кожен розворот — це міні-урок, що складається з теми, стислого пояснення теорії, завдань різного рівня складності, поради для дорослих і смайликів для самооцінки. Зошит «Пишу грамотно» створений для тих, хто хоче грамотно писати. Чому варто обрати саме ці зошити? Тому що вони... - зручні та зрозумілі, - надруковані на гарному сертифікованому папері, - містять яскраві ілюстрації, - створені з урахуванням усіх вимог та стандартів системи освіти, - доповнюють будь-який навчальний комплект (підручник). Зверніть увагу! У зошиті «Пишу грамотно» 2 частини. Кожну з них можна використовувати незалежно.
Мій конспект. Українська мова. 2 кл I семестр (за підр. Захарійчук) ПШМ162
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки компетентнісно орієнтованих уроків української мови у 2-му класі (І семестр), складені відповідно до вимог оновленої навчальної програми (у редакції 2016 р.), Орієнтовних вимог до оцінювання навчальних досягнень учнів 1–4-х класів (Наказ МОН від 19.08.2016 № 1009) за підручником М. Д. Захарійчук (К. : Видавництво «Грамота», 2013).Зміст конспектів уроків дібраний з метою формування в учнів предметних компетентностей (формування мовних знань та вмінь, формування та розвиток навичок мовленнєвої діяльності) та ключових компетентностей, зокрема: комунікативної (здатність успішно користуватися мовою (всіма видами мовленнєвої діяльності) в процесі спілкування, пізнання навколишнього світу, розв’язування життєво  …
Україньска мова. Вивчаємо словникові слова легко! 1-4 класи.ППШ280
Україньска мова. Вивчаємо словникові слова легко! 1-4 класи.ППШ280