Быстрый заказ книги

Письмо

На странице:
Сортировать по:
Таблиці та схеми д початкової школи УКРАЇНСЬКА МОВА
Українська мова. Таблиці та схеми Посібник допоможе повторити основні теоретичні відомості з української мови та закріпити відповідні знання й уміння. Завдання посібника – навчити дітей працювати зі схемами й таблицями, аналізувати й зіставляти, робити висновки. Навчальний матеріал структуровано за принципом від простого до складного. Теми з української мови подані у вигляді чітких схем і таблиць, що дає можливість швидко знайти відповідь на запитання й розібратися в складному матеріалі. Пам’ятки допомагають швидко навчитися розбирати слова за будовою, як частину мови, речення за членами речення тощо.
Русский язык Тетрадь Волшебный ключик 3 кл. к учеб. Сильновой (РУС) для РУС.шк.
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
ЩЕБЕТУН Зошит з розв. зв язн. мовлення 3 кл. (Укр) НОВИЙ
Посібник серії «Щебетун» «Українська мова. 3 клас: зошит із розвитку мовлення» призначений для формування різних видів мовленнєвої діяльності, пов’язаної із писемним мовленням.Автор пропонує цікаві завдання та змістовний дидактичний матеріал, який допоможе учням навчитися складати запитання за змістом прочитаного та відповіді на них, визначати тему, мету тексту, добирати заголовок, упорядковувати частини тексту, речення в тексті, використовувати слова для зв’язку речень у тексті тощо.Посібник призначений учням третього класу, учителям для використання на уроках розвитку мовлення, а також для індивідуальної роботи з дітьми.
Азбука каллиграфии. Шаг 2 (РУС)
Азбука каллиграфии. Шаг 2 (РУС)
Українська мова 4 кл (у) Розробки уроків до підр. Вашуленка, Дубовик. Зі скретч-карт
Українська мова 4 кл (у) Розробки уроків до підр. Вашуленка, Дубовик. Зі скретч-карт
Тренажер орфографічний. М який знак. Правила переносу
Серія «Нова школа» представляє лінійку тренажерів, які спрямовані на відпрацювання певних навичок, визначених і затверджених шкільною програмою. Один тренажер — одна навичка, доведена до автоматизму. Завдяки тренажеру учень:повторює базові правила української мови,детально відпрацьовує орфограми «Правопис мякого знака», «Правила переносу»,автоматизує навички грамотного письма,збагачує своє мовлення правильними граматичними формами.На третій сторінці обкладинки є короткий словник найуживаніших слів з орфограмою «Мякий знак». Тренажер можна використовувати як на уроках, так і для самостійної роботи вдома.
Мой конспект.Русский язык.1кл.2 сем.Устный практ. курс(по учебн. И. Н.Лапшиной, Н. Н. Зорьки).ППШ375
Мой конспект.Русский язык.1кл.2 сем.Устный практ. курс(по учебн. И. Н.Лапшиной, Н. Н. Зорьки).ППШ375
ЕК Укр.мова 3 кл. (Укр) до підр. Вашуленка та ін., до підр. Захарійчук, Мовчун ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
Посібник укладений відповідно до програми (з урахуванням змін, затверджених Наказом МОН України від 05.08.2016 № 948) з української мови та підручників М. С. Вашуленка, О. І. Мельничайко, Н. А. Васильківської (К.: Видавничий дім «Освіта», 2013) і М. Д. Захарійчук, А. І. Мовчун (К. : Грамота, 2013).Збірник завдань призначений для організації самостійної роботи третьокласників на уроках, мета якої — перевірити засвоєння вивченого матеріалу. Учитель оцінює правильність виконання завдань в балах. Учень здійснює самооцінку й домальовує відповідний вираз «обличчя» соняшнику.
Українська мова 1 кл (у) Каліграфічні хвилинки в таблицях (64 табл.) (НУШ)
Каліграфією називають майстерність писати чітким, рівним, гарним почерком. Формування в учнів навичок правильного письма — одне з головних завдань початкової школи. Даний комплект наочності спрямований на формування графічних умінь в школярів. У ньому подано зразки букв, їх з’єднань, окремих складів, слів, словосполучень і речень.
За партой, Грамматические разборы 2 кл. (Рус)
За партой: Грамматические разборы 2 кл. Тетрадь-помощник включает различные виды разборов, которые изучают в 1 (2, 3, 4) классе. Пособие предназначено для того, чтобы помочь ученикам научиться делать грамматические разборы, а также закрепить полученные знания и навыки. Для учителей начальной школы, учеников и их родителей. Тетради серии «Грамматические разборы» предназначены для того, чтобы помочь ученикам, которые учатся делать грамматические разборы, а именно: звуковой и буквенный разборы, разбор слов по составу, распознавание частей речи, разбор предложения. Пособие поможет учителям, которые обучают русскому языку в начальной школе, и родителям, которые хотят помочь своим детям в обучении.
Зошит для списування 1 клас +вкладиш закладка ТНШ4
Усі батьки й учителі мріють про те, щоб дитина грамотно писала. Один з ключиків до грамотного письма прихований у такій вправі, як списування тексту за алгоритмом (правилами) списування. Працюючи за алгоритмом, дитина навчається планувати свої дії, контролювати їх та оцінювати результати.Казкові герої Професор і Майстер, Бджілка Жужу допомагають дитині засвоїти алгоритм списування, перетворюють нецікаве й нудне заняття на захоплююче, значиме, результативне та успішне для маленького учня.
УКР МОВА 3 кл. Розробки уроків до підр. Гавриш Н.В. для РОС. шкіл (Укр)
Посібник містить розгорнуті плани-конспекти творчих уроків української мови для 3 класу за підручником Н.В. Гавриш, Т.С. Маркотенко. Видання допоможе вчителю поглиблювати знання школярів з української мови, розвивати пізнавальний інтерес учнів, формувати життєві компетентності третьокласників та зробити кожний урок цікавим і змістовним.Для вчителів початкових класів.
УКР МОВА 2 кл. Розробки уроків до Гавриш Н.В.,Маркотенко Т.С. для РОС. шкіл (Укр) + ДИСК
УКР МОВА 2 кл. Розробки уроків до Гавриш Н.В.,Маркотенко Т.С. для РОС. шкіл (Укр) + ДИСК
СЛОВНИК Д. комплексний молодшого школяра 1-4 кл. (+ Довідник молодшого школяра) (Укр) КОМПЛЕКТ ОНОВЛ
СЛОВНИК комплексний молодшого школяра 1-4 кл. (+ Довідник молодшого школяра) (Укр) КОМПЛЕКТ
Усі базові правила. Українська мова 1-4 кл
Довідник «Усі базові правила. Українська мова. 1–4 класи» не лише містить основні відомості з будови слова, частин мови, звуків зі зрозумілими прикладами, а й має зручний формат: компактні картки скріплені таким чином, що їх легко розгортати віялом. Потрібна учневі інформація буде завжди під рукою.
Я відмінник! Українська мова. Тести 2 кл
Ця книга допоможе учням другого класу успішно підготуватися до тестових підсумкових завдань з української мови в молодшій школі. У виданні міститься довідковий матеріал до кожної теми, підготовчі вправи (завдання з відкритою формою відповіді та творчі завдання), а також тематичні тести. Кожен розділ упорядковано відповідно до нової програми Міністерства освіти і науки України.
НУШ Укр.мова. Прописи до букв. Катерини Пономарьової 1 Ч. (У 2-х ч.) (Укр)
НУШ Мій перший зошит. Прописи. 1 клас: до «Букваря» К. І. Пономарьової. У 2-х частинах. Частина 1
ППК 2 кл. Українська мова. Збірник завд.д оц. навч. досяг.
У навчальному посібнику пропонується новий підхід до оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи ,розроблений на основі компетентністно зорієнтованих завдань. У посібнику вміщено перевірні роботи до всіх передбачених програмлю розділів та на кінець навчального року, що призначені для перевірки сформованості в учнів складників мовної і мовленнєвої компетентностей.
Начинается урок, Русский язык 4 кл. (РУС)
Начинается урок: Русский язык 4 кл. Пособие включает необходимый практический материал по русскому языку в виде карточек, разработанных для организации первых этапов урока и для индивидуальной работы учащихся 4 класса. Издание направлено помочь учителю разнообразить такие виды работ, как каллиграфические минутки, отработка правописания словарных слов, организовать этап актуализации опорных знаний по теме каждого конкретного урока. Материалы пособия можно использовать на уроках и во внеурочное время. Для учителей, учащихся ачальной школы и их родителей. Пособие включает необходимый практический материал по русскому языку в виде карточек, разработанных для организации первых этапов урока и для индивидуальной работы учащихся 2 класса. Издание направлено помочь учителю разнообраз …
Подружися зі словом 3 кл (у) Зошит з розвитку зв язного мовлення
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.