Быстрый заказ книги

Письмо

На странице:
Сортировать по:
ЕК Укр.мова 3 кл. ВИПРАВ ПОМИЛКУ
Експрес-контроль з української мови. Виправ помилку. 3 клас Експрес-контроль - це чудовий засіб організації поточного контролю навчальних досягнень учнів, економія часу уроку, диференційний підхід, розвиток навичок самостійної роботи, привчання до швидкої розумової праці. У посібнику подані два варіанти самостійних робіт. Запропоновані цікаві завдання для розвитку орфографічної зіркості учнів, уміння застосовувати знання на практиці, удосконалення розумової діяльності третьокласників.
16,00грн.
УКРАЇНСЬКА МОВА. Контроль навчальних досягнень.Зошит 4кл(Укр)
Зошит містить усі види завдань для перевірки й оцінювання мовних умінь і навичок четвертокласників. Зміст посібника відповідає новим «Критеріям оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи» (2008 р.).У зошиті подані завдання з аудіювання, діалогічного та монологічного мовлення, контрольні роботи за мовними темами, контрольні диктанти та списування, підсумкові контрольні роботи в кінці кожного семестру. Вправи із зірочкою є завданнями підвищеної складності, тому не обов язкові для виконання.
10,00грн.
Русский язык Тетрадь СОЛОВУШКА 3 кл. для укр.шк. (РУС) 2 части НОВАЯ
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
36,00грн.
До школи готовий! Тренажер з підготовки до письма
Дана книга містить тренувальні завдання, направлені на підготовку руки до письма. Також дитина зможе повправлятися в написанні друкованих літер.Книги серії До школи готовий! допоможуть швидко підготувами малюка до школи. Посібники спрямовані на розвиток та закріплення навичок у кількох напрямках: читання, підготовка до письма, лічба та ангійська мова.Виконуючи цікаві завдання діти:- вивчать цифри та навчаться рахувати в межах 10, ознайомляться з поняттями розміру, ваги, швидкості, висоти та довжини,- навчаться читати склади та речення, а також потренуються читати казки та оповідання,- підготують руку до письма, повправляються в малюванні візерунків і навчаться писати друковані літери,- вивчать англійські літери, запам ятають англійські назви кольорів, іграшок, фруктів та овоч …
29,90грн.
Мій конспект. Уроки розвитку мовлення 3 кл (у) ПШМ1361
Посібник містить докладні розробки уроків розвитку зв’язного мовлення у 3-му класі (17 уроків на рік), складені відповідно до вимог оновленої навчальної програми для ЗНЗ із навчанням українською мовою (у редакції 2014 р.) та змісту чинних підручників.У додатку подано дидактичні матеріали до уроків для копіювання (картки, опорні таблиці, схеми, кросворди тощо).Зручний формат та поля для записів дають змогу творчому вчителеві, користуючись запропонованим у посібнику матеріалом, скласти власні плани-конспекти уроків курсу.Для вчителів початкової школи.
30,00грн.
Русский язык Тетрадь СОЛОВУШКА 2 кл. для укр.шк. (РУС) Обновл. прогр.
Тетрадь составлена в соответствии с обновленной и утвержденной в Украине программой обучения русскому языку для начальных классов общеобразовательных учебных заведений с украинским языком обучения и является дополнительным учебным пособием к учебникам, рекомендованным Министерством образования и науки Украины.Разнообразный, интересный и занимательный материал, содержащийся в тетради, позволит сформировать у второклассников интерес к русскому языку и создать мотивацию для его изучения. Вкладыш содержит новый дополнительный материал для работы над речевыми темами.Рабочая тетрадь предназначена для учащихся 2-х классов, а также для учителей и родителей, стремящихся помочь ребенку овладеть вторым, близкородственным языком.
25,00грн.
Каліграфічний зошит-шаблон (Збільшений розмір графічної сітки (синій)
Загальновідомим є той факт, що процес опанування навичок письма, особливо на першому етапі, — нелегка праця для дитини шести-семи років. Надзвичайно важливим моментом стає вибір додаткового посібника для вироблення початкови графічни навичок, що вра овує вікові фізіологічні та пси ологічні особливості дітей молодшого шкільного віку.Ми пропонуємо графічний шаблон, що являє собою густу по илу сітку, кожна чарунка якої призначена для вписування в неї елемента цифри, букви або з’єднання. Працюючи за таким шаблоном, дитина легше і швидше навчиться дотримуватися правильного на илу в процесі письма, однакової висоти і ширини букв, відстані між буквами, словами і реченнями.
15,00грн.
ГРАМОТЕЙЧИК 4 кл. Тетрадь для успешного овладения орфогр. и пунктуац. навыками (РУС) НОВАЯ ПРОГРАММА
Грамотейчик. Русский язык. 4 класс. Содержание пособия соответствует требованиям Государственного стандарта и действующих программ по русскому языку (1—4 классы). В пособии представлены разнообразные упражнения и задания, способствующие формированию орфографических и пунктуационных навыков у учащихся 4 класса: правописания падежных окончаний имён существительных и прилагательных, числительных, местоимений, глаголов, знаков препинания при обращении, однородных членах, в сложном предложении.
22,50грн.
Українська мова 3кл (у) Робочий зошит ч.1 Вашуленко
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
13,50грн.
Мой конспект.Русский язык.2 кл.1семестр.Обуч. грамоте.(по учеб. Е.И.Самоновой, В.И.Стативки).ППШ355
Пособие содержит календарное планирование и разработки уроков русского языка во 2 классе (І семестр), составленные согласно требованиям новой учебной  программы (К.  : Видавничий дім «Освіта», 2012) для школ с украинским языком обучения по учебнику Е. И. Самоновой, В. И. Стативки, Т. М. Поляковой (К. : Видавництво «Генеза», 2012).Для удобства использования все разработки размещены на отрывных листах. Поля для записей позволят творческому учителю, пользуясь предложенным в пособии материалом, составить собственные планы-конспекты уроков курса.
20,00грн.
Тренажер орфографічний. М який знак. Правила переносу
Серія «Нова школа» представляє лінійку тренажерів, які спрямовані на відпрацювання певних навичок, визначених і затверджених шкільною програмою. Один тренажер — одна навичка, доведена до автоматизму. Завдяки тренажеру учень:повторює базові правила української мови,детально відпрацьовує орфограми «Правопис мякого знака», «Правила переносу»,автоматизує навички грамотного письма,збагачує своє мовлення правильними граматичними формами.На третій сторінці обкладинки є короткий словник найуживаніших слів з орфограмою «Мякий знак». Тренажер можна використовувати як на уроках, так і для самостійної роботи вдома.
22,90грн.
Русский язык 3 кл (р) Тетрадь по развитию речи
Тетрадь входит в учебно-методический комплект к учебнику Русский язык. 3 класс для общеобразовательных учебных заведений с обучением на русском языке. Задания способствуют расширению словарного запаса, закреплению знаний и навыков, сформировавшихся у учащихся в процессе работы с учебником, в частности умения составлять словосочетания, предложения, диалоги, небольшие тексты (устно и письменно), подбирать к ним заголовки.
18,90грн.
Робота в парі, Українська мова 2 кл. Картки до уроків (Укр)
Робота в парі: Українська мова 2 кл. Картки до уроків Посібник включає картки із завданнями тестового характеру, які дають змогу за короткий час перевірити рівень засвоєних учнями знань із програмного мовного матеріалу. Видання покликане допомогти вчителю урізноманітнити методи роботи на заняттях з української мови. Матеріали посібника можна використовувати на уроках і в позаурочний час. Для вчителів, учнів початкової школи та їхніх батьків.
17,50грн.
Мій конспект.Українська мова.3 кл.2 сем. (за підр. М. Д. Захарійчук, А. І. Мовчун).ПШМ33 ПШМ071
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
25,00грн.
Буду мову я вивчати 3 кл. (Укр) до підр. Гавриш Н.В. РОС.шк.(2 частини) НОВА ПРОГРАМА
Зошит призначений для організації роботи учнів 3 класу загальноосвітніх навчальних закладів з російською мовою навчання на уроці та вдома. Відповідає програмі (2011 р.) з української мови для загальноосвітніх навчальних закладів з російською мовою навчання та підручнику «Українська мова» Н. В. Гавриш, Т. С. Маркотенко (К.: «Генеза», 2013). Посібник допоможе ефективно засвоїти курс української мови, оскільки містить різноманітні завдання: мовні розминки, усні вправи, скоромовки, творчі завдання, загадки, віршики, корисні додатки для вчителя та учня, багато ілюстрацій. Завдання на кольоровій вкладці призначені для розвитку мовлення третьокласників. Методичні рекомендації, призначені для вчителів, містять відповіді до складних завдань і корисні поради щодо викладання матеріалу уроків.
39,00грн.
Мій конспект. Українська мова. 3 кл ІІ семестр (за підр.Захарійчук, А. І. Мовчун)
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки компетентнісно орієнтованих уроків української мови у 3-му класі (ІІ семестр), складені відповідно до вимог оновленої навчальної програми (у редакції 2016 р.), Орієнтовних вимог до оцінювання навчальних досягнень учнів 1–4-х класів (Наказ МОН від 19.08.2016 № 1009) за підручником М. Д. Захарійчук, А. І. Мовчун
55,00грн.
За партой, Грамматические разборы 1 кл. (Рус)
За партой: Грамматические разборы 1 кл. (Рус) Тетрадь-помощник включает различные виды разборов, которые изучают в 1 классе. Пособие предназначено для того, чтобы помочь ученикам научиться делать грамматические разборы, а также закрепить полученные знания и навыки. Для учителей начальной школы, учеников и их родителей.Тетради серии «Грамматические разборы» предназначены для того, чтобы помочь ученикам, которые учатся делать грамматические разборы, а именно: звуковой и буквенный разборы, разбор слов по составу, распознавание частей речи, разбор предложения. Пособие поможет учителям, которые обучают русскому языку в начальной школе, и родителям, которые хотят помочь своим детям в обучении.  
25,00грн.
Українська мова 3 кл (у) Робочий зошит Ч.1 Захарійчук
Пропонований посібник складено відповідно до вимог чинної програми з української мови для 2 класу загальноосвітних шкіл. Призначений для вчителів початкових класів, студентів вищих навчальних педагогічних закладів.
19,90грн.
Русский язык Тетрадь Волшебный ключик 3 кл. к учеб. Сильновой (РУС) для РУС.шк.
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
25,00грн.
Вчимося писати грамотно. Правопис великої букви. 1–
Посібник містить 170 завдань, направлених на відпрацювання навички вживання великої букви на початку речення, в іменах, назвах міст, сіл, річок, морів, вулиць, пам яток культури тощо. Перевірити правильність виконання поданих завдань допоможуть ключі, що знаходяться в кінці зошита. Видання призначене для учнів і вчителів початкових класів.
19,90грн.