Быстрый заказ книги

Письмо

На странице:
Сортировать по:
ЕК Укр.мова 3 кл. Вивчаю орфограми (Укр)
ЕК Укр.мова 3 кл. Вивчаю орфограми (Укр)
Тетрадь для списывания 1 кл. с калькой (РУС) НОВАЯ ПРОГРАММА
Тетрадь для списывания 1 кл. с калькой (РУС) НОВАЯ ПРОГРАММА
Русский язык 4 кл. ЗКНД для шк. с рус. яз. обуч.
Русский язык 4 кл. ЗКНД для шк. с рус. яз. обуч.ким языком обуч
Быстрые тесты. Русский язык 2 кл (р)
Быстрая проверка знаний, разве это возможно? Конечно! Если перед вами «Быстрые тесты». Каждая страница в них - это контрольный мини-урок, который содержит тему, краткое объяснение теории, 10 тестовых заданий, тестометр для самооценки.
Сходинками правильного мовлення. Навчально-метод. посібник
У посібнику представлено навчально-методичний і мовленнєвий матеріал для подолання порушень фонетико-фонематичної складової мовлення у дітей старшого дошкільного віку. Авторська ідея використання ігрових персонажів робить ігри-заняття цікавими та ефективними.Для вчителів-логопедів, корекційних педагогів, вихователів дошкільних навчальних закладів, зокрема і спеціальних компенсуючого типу, з інклюзивною спрямованістю навчання та виховання, учителів молодших класів загальноосвітніх і спеціальних навчальних закладів для дітей із тяжкими порушеннями мовлення, працівників реабілітаційних центрів, батьків дітей з особливими освітніми потребами, студентів педагогічних навчальних закладів.
Я відмінник! Чистописання 1 кл
На сторінках цього тренажера із чистописання учні першого класу познайомляться з рукописними великими й малими буквами, навчаться правильно їх поєднувати в слова, дотримуватися правильної форми, ширини й висоти букв, а також розвинуть навички зв’язного та ритмічного письма.Це видання допоможе дитині закріпити графічні навички на початковому етапі на­вчання, а також істотно збільшити швидкість письма.
Каліграфічні прописи (Синя графічна сітка)
Прописи допоможуть усім бажаючим оволодіти навичками правильного написання букв українського алфавіту. Спеціально розробленні завдання допоможуть краще стандартизувати написання та поєднання буквенних елементів, дотримуватися однакового нахилу букв та від
Зошит для списування 1 кл. з калькою.
Зошит для списування з калькою до букваря Вашуленко за новою програмою Інші зошити для першого класу ви можете замовити в категорії 1-й клас За Новою Програмою
Експрес-словник. Розбір слова за будовою. 1-4 клас
Експрес-словник. Розбір слова за будовою містить слова української мови, які розібрані за будовою відповідно до сучасних норм. Працюючи з даним посібником діти познайомляться з частинами слова (закінчення, основа, корінь, префікс, суфікс). Діти із задоволенням крутитимуть посібники в різні боки, роздивляючись у спеціальних віконцях слова.Видання призначене для учнів 1–4 класів, а також для всіх, хто починає вивчати українську мову. Словник стане незамінним помічником учням, їхнім батькам, учителям.
Українська мова 3 кл (у) Зошит для оц. навч. досяг. уч. ч.1
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
УКР МОВА Соловейко 3 кл. Роб. зошит для укр.шк. до підр.Захарійчук (Укр) 2частини НОВА ПРОГРАМА
Зошит відповідає чинній програмі вивчення української мови та новому підручнику М. Д. Захарійчук, А. І. Мовчун «Українська мова» для 3 класу загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання. Завдання зошита сприяють розвитку правописних умінь учнів, зв язного мовлення, уміння використовувати набуті теоретичні знання у практичній діяльності. Завдання творчого характеру спрямовані на розвиток здібностей та особистості учнів. Зошит містить кольорову вкладку з малюнками до завдань. Видання призначене для організації роботи учнів 3 класу загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання.
УКР МОВА 2 кл. Розробки уроків до Гавриш Н.В.,Маркотенко Т.С. для РОС. шкіл (Укр) + ДИСК
УКР МОВА 2 кл. Розробки уроків до Гавриш Н.В.,Маркотенко Т.С. для РОС. шкіл (Укр) + ДИСК
ЕК Русский язык 2 кл. укр.шк (РУС) к учеб. Самоновой Е.И. и к учеб. Лапшиной И.Н. НОВАЯ ПРОГРАММА
ЕК Русский язык 2 кл. укр.шк (РУС) к учеб. Самоновой Е.И. и к учеб. Лапшиной И.Н. НОВАЯ ПРОГРАММА
Пишу грамотно. Українська мова 1 кл (у) Ч2
Як пояснити першокласнику навчальну тему? Як допомогти дитині відпрацювати потрібні навички? Тут стануть у нагоді робочі зошити серії «АРТшкола». Кожен розворот — це міні-урок, що складається з теми, стислого пояснення теорії, завдань різного рівня складності, поради для дорослих і смайликів для самооцінки. Зошит «Пишу грамотно» створений для тих, хто хоче грамотно писати. Чому варто обрати саме ці зошити? Тому що вони... - зручні та зрозумілі, - надруковані на гарному сертифікованому папері, - містять яскраві ілюстрації, - створені з урахуванням усіх вимог та стандартів системи освіти, - доповнюють будь-який навчальний комплект (підручник). Зверніть увагу! У зошиті «Пишу грамотно» 2 частини. Кожну з них можна використовувати незалежно.
Мій конспект. Українська мова. 2 кл I семестр (за підр. Захарійчук) ПШМ162
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки компетентнісно орієнтованих уроків української мови у 2-му класі (І семестр), складені відповідно до вимог оновленої навчальної програми (у редакції 2016 р.), Орієнтовних вимог до оцінювання навчальних досягнень учнів 1–4-х класів (Наказ МОН від 19.08.2016 № 1009) за підручником М. Д. Захарійчук (К. : Видавництво «Грамота», 2013).Зміст конспектів уроків дібраний з метою формування в учнів предметних компетентностей (формування мовних знань та вмінь, формування та розвиток навичок мовленнєвої діяльності) та ключових компетентностей, зокрема: комунікативної (здатність успішно користуватися мовою (всіма видами мовленнєвої діяльності) в процесі спілкування, пізнання навколишнього світу, розв’язування життєво  …
Мій конспект.Українська мова. 2 клас. 2 семестр (за підручником М. Д. Захарійчук) ППШ347
Мій конспект.Українська мова. 2 клас. 2 семестр (за підручником М. Д. Захарійчук) ППШ347
НУШ 1 кл. УКР. МОВА Роб. зошит до підр.Большакової, Пристінської 1Ч.
Зміст посібника відповідає вимогам Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом Р. Б. Шияна, та враховує особливості структури підручника Українська мова. Буквар авторів І. О. Большакової, М. С. Пристінської. Видання є складовою навчально-методичного комплекту Українська мова. 1 клас, який створено на базі підручника. Посібник складається з двої частин. Перша частина містить матеріали для першого семестру навчання: вправи на формування навички письма друкованих букв і елементів рукописних букв, завдання на розвиток критичного мислення, чек-листи для самоперевірки правильності виконання завдань. Матеріал подано в цікавій і доступній формі з урахуванням психологічних особливостей першокласників. Призначено для учнів 1 класу закладів загальної середньої освіти і вчит …
Експрес-словник.English. Тематичний словник. 1-4 кл
Серія складається з наочних видань:«Синоніми та антоніми», «Словникові слова», «Розбір слова за будовою» (упорядкування — Л. Іванець),«Англо-український словник», «Тематичний словник», «Неправильні дієслова» (упорядкування — Л. Зінов’єва).Посібники містять інформацію з орфографії, орфоепії, лексикології та морфеміки української мови, а також базову англійську лексику й відомості з англійської граматики, що стануть у пригоді учням 1–4 класів. Завдяки оригінальній формі видання сприятимуть розвитку не лише пам’яті, уваги, пізнавальних і мовленнєвих навичок, а й дрібної моторики. Діти із задоволенням крутитимуть посібники в різні боки, роздивляючись у спеціальних віконцях слова, призначені для запам’ятовування.
Мій конспект.Українська мова. 3 кл. 1 семестр. (за підр. О.Н. Хорошковської, Г.І. Охоти) ПШМ36
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
Веселий тренажер. Словникові слова
Посібники з математики, української та англійської мов із наліпками та кумедними героями зроблять заняття дитини насиченими і захопливими. Книги сприятимуть закріпленню навичок усної лічби в межах 100, формуванню умінь грамотного письма, а також оволодіння базовою лексикою.