Быстрый заказ книги

Письмо

На странице:
Сортировать по:
НУШ 1 клас Зошит з навчання грамоти Частина 1 до підр. Іщенко О.Л., Логачевської С.П.
НУШ 1 кл. Зошит з навчання грамоти Ч. 1 до підр. Іщенко О.Л., Логачевської С.П
ГРАМОТЕЙЧИК 2 кл. Тетрадь для успешного овлад. орфогр. и пунктуац. навыками (РУС) НОВАЯ ПРОГРАММА
Грамотейчик. Русский язык. 2 класс. Предлагаемое пособие может стать надежным помощником учителя в деле формирования орфографических и пунктуационных навыков учеников второго класса. Содержание пособия соответствует требованиям программы для обще¬образовательных учебных заведений «Русский язык. 1—4 классы».
Буду мову я вивчати 3 кл. (Укр) до підр. Гавриш Н.В. РОС.шк.(2 частини) НОВА ПРОГРАМА
Зошит призначений для організації роботи учнів 3 класу загальноосвітніх навчальних закладів з російською мовою навчання на уроці та вдома. Відповідає програмі (2011 р.) з української мови для загальноосвітніх навчальних закладів з російською мовою навчання та підручнику «Українська мова» Н. В. Гавриш, Т. С. Маркотенко (К.: «Генеза», 2013). Посібник допоможе ефективно засвоїти курс української мови, оскільки містить різноманітні завдання: мовні розминки, усні вправи, скоромовки, творчі завдання, загадки, віршики, корисні додатки для вчителя та учня, багато ілюстрацій. Завдання на кольоровій вкладці призначені для розвитку мовлення третьокласників. Методичні рекомендації, призначені для вчителів, містять відповіді до складних завдань і корисні поради щодо викладання матеріалу уроків.
Азбука каллиграфии. Шаг 4 (РУС)
Азбука каллиграфии. Шаг 4 (РУС)
ЩЕБЕТУН Тетрадь по развитию речи 4 кл. (РУС) НОВАЯ
В пособии предлагаются задания для развития устной и письменной речи (диалогической и монологической). Система заданий и упражнений поможет учащимся научиться составлять  текст-повествование,  текст-описание  и текст-рассуждение, диалог,  рассказ по рисунку, загадки, писать объявление, поздравление и изложение, описывать, используя разные части речи.
Пишу красиво. Українська мова 1 кл (у)
Як пояснити першокласнику навчальну тему? Як допомогти дитині відпрацювати потрібні навички? Тут стануть у нагоді робочі зошити серії «АРТшкола». Кожен розворот — це міні-урок, що складається з теми, стислого пояснення теорії, завдань різного рівня складності, поради для дорослих і смайликів для самооцінки. Зошит «Пишу красиво» сподобається тим, хто дбає про чіткий, рівний, зрозумілий почерк. Чому варто обрати саме ці зошити? Тому що вони... - зручні та зрозумілі, - надруковані на гарному сертифікованому папері, - містять яскраві ілюстрації, - створені з урахуванням усіх вимог та стандартів системи освіти, - доповнюють будь-який навчальний комплект (підручник). До речі, письмо позитивно впливає на розвиток творчих та інтелектуальних здібностей!
Литературное чтение 3 кл (р) Рабочая тетрадь Ч. 2 Учимся быть читателем
В тетради подана система упражнений для развития навыков быстрого и правильного чтения, система тестовых заданий для проверки понимания прочитанного.Авторы уделили значительное внимание игровым упражнениям, заданиям, способствующим литературному творчеству, развивающим логическое мышление.
Навчання грамоти. Вивчаємо абетку 1 кл. Картки. Лепбуки. Відеоматеріали (Укр) НУШ
КОМПЛЕКТ «ВИВЧАЄМО АБЕТКУ. НАВЧАННЯ ГРАМОТИ» Картки із зразками друкованих та рукописних літер українського алфавіту.На звороті кожної картки подано зображення предметів, у назвах яких є буква, що вивчається, та художній образ літери. З карток можна складати слова — назви зображених предметів та звукові моделі до них. У комплекті є дві заготовки для лепбуків, у які діти складатимуть ці картки. Картки з друкованими буквами та умовними позначеннями звуків.На кожній картці є QR-код. При наведенні камери пристрою на QR-код дитина може переглянути презентацію, яка є до кожної букви української абетки.Схвалено для використання у закладах загальної середньої освіти (лист Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України від 02.02.2018 № 22.1 12-Г-80).+ Мет …
Українська мова 2 кл (у) Зошит моїх досягнень
Українська мова. 2 клас. Зошит моїх досягнень. Вашуленко
Мої перші 100 слів.Пиши правильно
Ця навчалочка допоможе підготувати малюка до школи, адже 100 запропонованих слів можна не лише читати, але й прописувати. Така методика поповнення словникового запасу є надзвичайно легкою та результативною.
Робота в парі, Українська мова 3 кл. Картки до уроків (Укр)
Посібник включає картки із завданнями тестового характеру, які дають змогу за короткий час перевірити рівень засвоєних учнями знань із програмного мовного матеріалу. Видання призначене допомогти вчителю урізноманітнити методи роботи на заняттях з української мови. Матеріали посібника можна використовувати на уроках і в позаурочний час. Для вчителів, учнів початкової школи та їхніх батьків.
Мій конспект.Українська мова.3 кл.2 семестр.(за підр.М.С.Вашуленка,О.І.Мельничайко) ПШМ34 ПШМ065
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
До школи готовий! Тренажер з підготовки до письма
Дана книга містить тренувальні завдання, направлені на підготовку руки до письма. Також дитина зможе повправлятися в написанні друкованих літер.Книги серії До школи готовий! допоможуть швидко підготувами малюка до школи. Посібники спрямовані на розвиток та закріплення навичок у кількох напрямках: читання, підготовка до письма, лічба та ангійська мова.Виконуючи цікаві завдання діти:- вивчать цифри та навчаться рахувати в межах 10, ознайомляться з поняттями розміру, ваги, швидкості, висоти та довжини,- навчаться читати склади та речення, а також потренуються читати казки та оповідання,- підготують руку до письма, повправляються в малюванні візерунків і навчаться писати друковані літери,- вивчать англійські літери, запам ятають англійські назви кольорів, іграшок, фруктів та овоч …
Азбука каллиграфии. Шаг 1 (РУС)
Азбука каллиграфии. Шаг 1 (РУС)
Українська мова 2 кл. ЗКНД для шк. з укр. мов. навч.
Українська мова 2 кл. ЗКНД для шк. з укр. мов. навч.
Пишу грамотно. Русский язык 2 кл (р)
Как объяснить первокласснику учебную тему? Как помочь ребенку отработать нужные навыки? Здесь пригодятся рабочие тетради серии «АРТшкола». Каждый разворот - это мини-урок, состоящий из темы, сжатого объяснения теории, задач разного уровня сложности, советы для взрослых и смайлики для самооценки. Почему стоит выбрать именно эти тетради? Потому что они ... - удобные и понятные, - Напечатаны на хорошей сертифицированной бумаге, - Содержат яркие иллюстрации, - Созданы с учетом всех требований и стандартов системы образования, - Дополняют любой учебный комплект (учебник). Тетрадь «Решаю задачи» поможет, если при решении задач случаются ошибки. Часто случаются ошибки в добавлении или вычитании? Пригодятся тетради «Решаю, вычисляю», где отрабатывается нумерация чисел, состав числа,  …
Мой конспект.Русский язык.1кл.2 сем.Устный практ. курс(по учебн. И. Н.Лапшиной, Н. Н. Зорьки).ППШ375
Мой конспект.Русский язык.1кл.2 сем.Устный практ. курс(по учебн. И. Н.Лапшиной, Н. Н. Зорьки).ППШ375
АРТшкола, Готуюсь до диктантів 2 кл (у)
Якщо школярик хвилюється перед диктантами, у нагоді стануть зошити цієї серії. На дитину чекають різні види диктантів з кожної теми навчальної програми другого класу. А на дорослих — тексти диктантів, які можна вилучити.
Я дружу зі словом 2 кл (у) Посібник з укр. мови Ч.1
Дидактичний матеріал спрямований на розвиток звя зного мовлення учнів, формування умінь сприймати і розуміти тексти різних типів і стилів, шукати інформацію у різних джерелах.
ЕК Укр.мова 2 кл. ВИПРАВ ПОМИЛКУ
Експрес-контроль з української мови. Виправ помилку. 2 клас Посібник складено відповідно до чинної програми з української мови для початкових класів загальноосвітніх шкіл з українською мовою до підручників М. Л. Білецького, М. С. Вашуленко для 2 класу «Рідна мова» (К.: Освіта, 2002). У посібнику представлені два варіанти самостійних робіт. Подані цікаві завдання для розвитку орфографічної грамотності учнів, вміння застосовувати знання на практиці, вдосконалення розумової діяльності второклашек.