Быстрый заказ книги
Пн-Пт: 10.00-17.00
(095) 856 74 61
(068) 340 49 30
(093) 286 22 57
Книголенд, книжный интернет-магазин
Язык
укр / рус

Корзина

0 шт. - 0,00грн.
Личный кабинет

Письмо

На странице:
Сортировать по:
НУШ 2 клас Українська мова та читання зошит Ч1 до підр. Іщенко О.Л., Логачевської С.П.
Перша частина робочого зошита з української мови відповідає змісту першої частини підручника. Містить цікаві завдання на формування орфографічних навичок, завдання для розвитку мовлення.
Комплексний словник молодшого школяра 1-4 кл. + Довідник молодшого школяра КОМПЛЕКТ
СЛОВНИК комплексний молодшого школяра 1-4 кл. (+ Довідник молодшого школяра) (Укр) КОМПЛЕКТ
Я відмінник! Українська мова. Тести 2 кл
Ця книга допоможе учням другого класу успішно підготуватися до тестових підсумкових завдань з української мови в молодшій школі. У виданні міститься довідковий матеріал до кожної теми, підготовчі вправи (завдання з відкритою формою відповіді та творчі завдання), а також тематичні тести. Кожен розділ упорядковано відповідно до нової програми Міністерства освіти і науки України.
Українська мова. 1 клас. Навчальний зошит, У 4 частинах. Частина 2
Зміст посібника відповідає вимогам Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом Р. Б. Шияна.Зошит містить граматичні завдання, матеріал з розвитку мовлення, а також завдання з розвитку критичного, логічного, творчого мислення, завдання підвищеної складності. Матеріалподано в цікавій і доступній формі з урахуванням психологічних особливостей першокласників.Призначено для учнів 1 класу закладів загальної середньої освіти і вчителів початкових класів.
50 експрес-уроків української для дітей
Яскраві ілюстрації від львівської художниці Наталі Кудляк та вже улюблені герої каналу ПЛЮСПЛЮС Квадрик, Трикутя і Кружко допоможуть навіть найменшим читачам вивчати українську мову. А зрозуміла подача від Олександра Авраменка точно навчить юних читачів не робити найрозповсюдженіших помилок.Попередні книжки Олександра Авраменка, які вийшли у #книголав «100 експрес-уроків української» та «100 експрес-уроків української. Частина 2» - абсолютні бестселери, які поповнили книжкові полиці майже 100 000 українців. Дитяча новинка допоможе дітям уникнути типових помилок та вивчити матеріал разом із героями ПЛЮСПЛЮС.
ЕК Орфограф. тренажер 4 кл. по скому языку
Экспресс-контроль по русскому языку 4 класс Орфографический тренажер Орфографический тренажер - это прекрасный способ развития орфографической зоркости учащихся, экономия времени урока, закрепление навыков грамотного письма, развитие скорости мышления. В пособии предложены интересные задания для проверки написания словарных слов, уровня овладения соответствующими знаниями по языку, умения применять изученные орфограммы при выполнении практических заданий.
Соловейко 3 клас. Робочий зошит з української мови. У 2-х частинах (І частина)
Зошит відповідає чинній програмі вивчення української мови та новому підручнику М. Д. Захарійчук, А. І. Мовчун «Українська мова» для 3 класу загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання. Завдання зошита сприяють розвитку правописних умінь учнів, зв язного мовлення, уміння використовувати набуті теоретичні знання у практичній діяльності. Завдання творчого характеру спрямовані на розвиток здібностей та особистості учнів. Зошит містить кольорову вкладку з малюнками до завдань. Видання призначене для організації роботи учнів 3 класу загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання.
Буду мову я вивчати. Робочий зошит з української мови. 4 клас. Для ЗНЗ з рос. мовою навчання
Буду мову я вивчати. Роб. зошит з укр мови. 4 кл. для шк. з рос. мов. навч
Мій перший зошит. Прописи для лівшів. 1 клас. До букваря Цепової І. В. У 2-х частинах. Ч.1
До букваря Н. О. Воскресенської, І. В. Цепової.Блакитна сітка, що зберігає зір дитини.Калька, що допомагає сформувати навички письма.
Тренувалочка. Українська мова 4 кл. Зошит практичних завдань
Тренувалочка. Українська мова 4 кл. Зошит практичних завдань
Розвивайко. Українська мова, Таємниці речення 4 кл
НУШ 2 клас Українська мова робочий зошит Ч2 до підр. Пономарьової К.І.
НУШ Українська мова. 2 клас. Робочий зошит до підручника Пономарьової К.І. У 2-х частинах. ЧАСТИНА 2Зарольська Л.І.
Розв. завдання з аїнської мови 1-2 кл.
АРТ, Розв. завдання з української мови 1-2 кл. (Укр)
Волшебный ключик. Русский язык. 3 класс. Рабочая тетрадь. К учебн. Рудякова, Челышевой
Тетрадь составлена в соотвествии с новой программой (2011) по русскому языку и учебником Э.С. Сильновой, Н. Г. Каневской, В.Ф. Олейник (К. , Генеза, 2013) для 3 класса общеобразовательніх учебніх заведений с русским язіком обучения.
НУШ 1 клас Зошит для письма і розвитку мовлення Частина 1 до підр. Іщенко О.Л., Логачевської
НУШ 1 клас Зошит для письма і розвитку мовлення 1 Ч. до підр. Іщенко, Логачевської
НУШ 2 клас Українська мова робочий зошит Ч1 до підр. Пономарьової К.І.
НУШ Українська мова. 2 клас. Робочий зошит до підручника Пономарьової К.І. У 2-х частинах. ЧАСТИНА 1Зарольська Л.І.
Розвивайко. Українська мова, Вивчаємо частини мови 3 кл
Українська мова, Вивчаємо частини мови 3 кл
НУШ 2 клас СУПЕРТРЕНАЖЕР з української мови
НУШ 2 клас СУПЕРТРЕНАЖЕР з української мови
ЕК ский язык 4 кл. Грамматические разборы
ЕК Русский язык 4 кл. Грамматические разборы (РУС)
Збірник диктантів з української мови. 1-4 класи
Збірник відповідає новому Державному стандарту початкової освіти закладів загальної середньої освіти з українською мовою навчання. Продумана система навчальних і контрольних диктантів, послідовний добір орфографічного матеріалу роблять цей збірник корисним для всіх, хто навчає дітей рідної мови.Тексти диктантів можна використовувати у класах із різним рівнем підготовки учнів загальноосвітніх навчальних закладів з українською та російською мовами навчання.Призначено для вчителів початкових класів і батьків.