Быстрый заказ книги

Письмо

На странице:
Сортировать по:
Українська мова 3кл (у) Зошит для тест. перевірки знань
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
ЕК Українська мова 4 кл (у) для шк рос.мов. навч.
НОВА ПРОГРАМА - 2015 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
Зб. переказiв з укр. мови 1-4 кл. (Укр) НОВИЙ
Зб. переказiв з укр. мови 1-4 кл. (Укр) НОВИЙ
Цікаві завдання з укр. мови 4 кл. (Укр)
Цікаві завдання з укр. мови 4 кл. (Укр)
Картки 3 кл з Літературного читання до підр. Науменко Оновл.прогр. для поточної перевір
Посібник укладено з метою проведення експрес-контролю засвоєння учнями знань з літературного читання, уміння бути уважним під час читання та роботи над текстом. Картки із завданнями сформовані так, що їх можна використовувати після вивчення окремої теми або її частини.У посібнику вміщено 15 карток у 2 рівноцінних варіантах. Кожна картка складається з чотирьох завдань.Передбачено оцінювання за 12-бальною шкалою. За складністю завдань перший тест кожного варіанта оцінюється в 2 бали, другий і третій - у 3, а четвертий - у 4 бали.Тести сформовано відповідно до оновленої в 2016 році програми та містять завдання до текстів з підручника В. О. Науменко Літературне читання. 3 клас та Хрестоматії сучасної української літератури для читання в 3, 4 класах.
Я відмінник! Українська мова. Тести 2 кл
Ця книга допоможе учням другого класу успішно підготуватися до тестових підсумкових завдань з української мови в молодшій школі. У виданні міститься довідковий матеріал до кожної теми, підготовчі вправи (завдання з відкритою формою відповіді та творчі завдання), а також тематичні тести. Кожен розділ упорядковано відповідно до нової програми Міністерства освіти і науки України.
НУШ Укр.мова. Прописи до букв. Катерини Пономарьової 1 Ч. (У 2-х ч.) (Укр)
НУШ Мій перший зошит. Прописи. 1 клас: до «Букваря» К. І. Пономарьової. У 2-х частинах. Частина 1
НУШ КТП Укр. мова та читання 2 кл. до підр. Большакової , Пристінської М.С. (Укр)
Орієнтовний календарно-тематичний план з української мови та читання для 2 класу для закладів загальної середньої освіти з українською мовою навчання укладено відповідно до Державного стандарту початкової освіти, за Типовою освітньою програмою, розробленою під кервіництвом Р. Б. Шияна, та враховує особливості структури підручника «Українська мова та читання»авторів І. О. Большакової, М. С. Пристінської.У посібнику окреслено можливий навчальний матеріал (поурочні теми), на основі якого формуються очікувані результати навчання, які передбачено Типовою освітньою програмою.Призначено для вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти.
НУШ Укр. мова та чит. Роб. зошит. 2 кл. Ч.1 (у 2-х ч.) (Укр) до підр. Захарійчук М. ДИДАКТА
Робочий зошит створено відповідно до вимог Закону України «Про освіту», Державного стандарту початкової освіти, Типової освітньої програми для закладів загальної середньої освіти, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко. Він реалізовує мету та завдання мовно-літературної освітньої галузі.Призначений для використання на уроках української мови та читання в 2 класі та для виконання домашніх завдань.
Мій конспект. Літературне читання 3 кл. ІІ семестр (за підр.Науменко) ПШМ179
Мій конспект. Літературне читання 3 кл. ІІ семестр (за підр.Науменко) ПШМ179
Зошит для списування 1 клас +вкладиш закладка ТНШ4
Усі батьки й учителі мріють про те, щоб дитина грамотно писала. Один з ключиків до грамотного письма прихований у такій вправі, як списування тексту за алгоритмом (правилами) списування. Працюючи за алгоритмом, дитина навчається планувати свої дії, контролювати їх та оцінювати результати.Казкові герої Професор і Майстер, Бджілка Жужу допомагають дитині засвоїти алгоритм списування, перетворюють нецікаве й нудне заняття на захоплююче, значиме, результативне та успішне для маленького учня.
РУС. ЯЗЫК 3 кл. Разработки уроков для укр. шк. к Самоновой Е.И. и др. (РУС)
Данное методическое пособие поможет учителю начальных классов быстро и качественно подготовиться к урокам русского языка в 3 классе общеобразовательных учебных заведений с украинским языком обучения. В пособии содержится календарно-тематический план уроков русского языка в соответствии с новой программой (2011 г.) и учебником Е.И. Самоновой, В.И. Стативки, Т.М. Поляковой «Русский язык: учеб. для 3 кл. общеобразоват. учебн. заведений с укр. языком обучения» (К.: «Генеза», 2013). Вместе с учебником Е.И. Самоновой, В.И. Стативки, Т.М. Поляковой «Русский язык : учеб. для 3 кл. общеобразоват. учебн. заведений с укр. языком обучения», тетрадью по русскому языку «Соловушка» (Автор Л.И. Тимченко. — Х.: Издательство «Ранок», 2014) пособие составляет полный учебно-методический комплект …
Тренажер Развитие речи 2 кл. (РУС)
Тренажер Развитие речи 2 кл. (РУС)
Таблиці та схеми д початкової школи УКРАЇНСЬКА МОВА (Укр) ...
Таблиці та схеми д початкової школи УКРАЇНСЬКА МОВА (Укр) ...
Пишу грамотно. Українська мова 1 кл (у) Ч1
Як пояснити першокласнику навчальну тему? Як допомогти дитині відпрацювати потрібні навички? Тут стануть у нагоді робочі зошити серії «АРТшкола». Кожен розворот — це міні-урок, що складається з теми, стислого пояснення теорії, завдань різного рівня складності, поради для дорослих і смайликів для самооцінки. Зошит «Пишу грамотно» створений для тих, хто хоче грамотно писати. Чому варто обрати саме ці зошити? Тому що вони... - зручні та зрозумілі, - надруковані на гарному сертифікованому папері, - містять яскраві ілюстрації, - створені з урахуванням усіх вимог та стандартів системи освіти, - доповнюють будь-який навчальний комплект (підручник). Зверніть увагу! У зошиті «Пишу грамотно» 2 частини. Кожну з них можна використовувати незалежно.
Українська мова 3 кл (у) Зошит №6 Вимова і правопис слів із дзвінкими та глух. приголосними звукам
Пропонований посібник входить до серії 10-ти блокнотів «Тренувальні 10-хвилинки», мета яких — забезпечити практичне засвоєння та закріплення учнями 3-го класу найголовніших орфоепічних та орфографічних правил української мови.Блокнот містить картки з вправами та завданнями, розрахованими на 10-хвилинне виконання, а також підсумковий тест-контроль знань з навчальної теми та відповіді для самоперевірки.Посібник зручний у використанні. Працювати з ним можна не лише в школі чи вдома, а й під час подорожі, відпочинку на природі.Для учнів 3-х класів, учителів та дбайливих батьків.
Пам’ятка для початкової школи. Укр. мова. Усі види розборів. 1-4 кл
У пам’ятці вміщено зразки всіх мовних розборів, що передбачені програмою початкової школи. У виданні представлені звуко-буквений, морфологічний та лексичний розбори слова, розбір слова за будовою, а також розбір речення та аналіз тексту. Запропоновані види розборів допоможуть учням краще зрозуміти теоретичний матеріал, а також послужать зразками для аналогічних розборів під час виконання домашніх завдань та на уроках.Видання призначене для учнів початкових класів, їхніх батьків та вчителів.
Русский язык 1 кл (р) Тетрадь с укр. яз. обуч.
Тетрадь к учебнику Русский язык для 1 касса заведений общего среднего образования с обучением на украинском языке (авт. Е.И. Самонова, Ю.А. Горобец) предлагает систему упражнений, направленных на формирование общих и предметных компетентностей. Стихотворения, прозаические тексты, диалоги, языковые игры сделают уроки русского языка разнообразными и эффективными.
Мої перші 100 слів.Пиши правильно
Ця навчалочка допоможе підготувати малюка до школи, адже 100 запропонованих слів можна не лише читати, але й прописувати. Така методика поповнення словникового запасу є надзвичайно легкою та результативною.
Я відмінник! Українська мова. Тести 3 кл
Ця книга допоможе учням третього класу успішно підготуватися до тестових підсумкових завдань з української мови в молодшій школі. У виданні міститься довідковий матеріал до кожної теми, підготовчі вправи (завдання з відкритою формою відповіді та творчі завдання), а також тематичні тести. Кожен розділ упорядковано відповідно до нової програми Міністерства освіти і науки України.