Быстрый заказ книги

Письмо

На странице:
Сортировать по:
Буду мову я вивчати 3 кл. (РУС) до підр. Хорошковської РОС.шк.(2 частини) НОВА ПРОГРАМА
Зошит призначений для організації роботи учнів 3 класу загальноосвітніх навчальних закладів з російською мовою навчання на уроці та вдома. Відповідає програмі (2011 р.) з української мови для загальноосвітніх навчальних закладів з російською мовою навчання та підручнику «Українська мова» О. Н. Хорошковської, Г. І. Охоти, Н. І. Яновицької (К.: «Освіта», 2013). Посібник допоможе ефективно засвоїти курс української мови, оскільки містить різноманітні завдання: мовні розминки, усні вправи, скоромовки, творчі завдання, загадки, віршики, корисні додатки для вчителя та учня, багато ілюстрацій. Завдання на кольоровій вкладці призначені для розвитку мовлення третьокласників. Методичні рекомендації, призначені для вчителів, містять відповіді до складних завдань і корисні поради щодо ви …
ЕК Укр.мова 2 кл. Вивчаю орфограми (Укр)
ЕК Укр.мова 2 кл. Вивчаю орфограми (Укр)
ЕК Укр.мова 2 кл. (Укр) для РОС.шк. до підр. Хорошковської О.Н.,Охоти Г.І. НОВА ПРОГРАМА
ЕК Укр.мова 2 кл. (Укр) для РОС.шк. до підр. Хорошковської О.Н.,Охоти Г.І. НОВА ПРОГРАМА
Правопис для початкової школи 2-4 кл. (Укр)
Правопис для початкової школи 2-4 кл. (Укр)
Русский язык Тетрадь Волшебный ключик 2 кл. к учеб. Рудякова, Челышевой (РУС) для РУС.шк. Обновл.
Тетрадь составлена в соответствии с программой по русскому языку и учебником А. Н. Рудякова, И. Л. Челышева «Русский язык» для 2 класса общеобразовательных учебных заведений с русским языком обучения. Пособие содержит разнообразные задания для проверки знаний учащихся по каждой из изученных тем, для выявления уровня сформированности орфографических и пунктуационных навыков, для определения умения применять теоретические знания по языку на практике. Тетрадь содержит цветной вкладыш – дополнительный иллюстрированный материал для работы в игровой форме над речевыми темами. С помощью рисунков ребенок должен уметь составить предложения, правильно употреблять предлоги и соблюдать падежи. Пособие может успешно использоваться и на уроках, и при выполнении домашних заданий. Тетрадь пр …
Україньска мова. Вивчаємо словникові слова легко! 1-4 класи.ППШ280
Україньска мова. Вивчаємо словникові слова легко! 1-4 класи.ППШ280
ЕК Укр.мова 3 кл. ВИПРАВ ПОМИЛКУ
Експрес-контроль з української мови. Виправ помилку. 3 клас Експрес-контроль - це чудовий засіб організації поточного контролю навчальних досягнень учнів, економія часу уроку, диференційний підхід, розвиток навичок самостійної роботи, привчання до швидкої розумової праці. У посібнику подані два варіанти самостійних робіт. Запропоновані цікаві завдання для розвитку орфографічної зіркості учнів, уміння застосовувати знання на практиці, удосконалення розумової діяльності третьокласників.
Тренажер Українська мова 3 кл. (Укр)
Зошит допоможе школяру закріпити орфографічні уміння й навички, поповнити словниковий запас, розвивати усне й писемне мовлення. Призначено для учнів початкових класів шкіл з українською і російською мовами навчання.
Мой конспект.Русский язык. 3 кл. 1 семестр. (по уч. В.И. Стативки, Е.И. Самоновой) ПШМ25
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
Тетрадь по развитию речи 3 кл для укр.шк. Самонова Е.И.
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
До школи готовий! Тренажер з підготовки до письма
Дана книга містить тренувальні завдання, направлені на підготовку руки до письма. Також дитина зможе повправлятися в написанні друкованих літер.Книги серії До школи готовий! допоможуть швидко підготувами малюка до школи. Посібники спрямовані на розвиток та закріплення навичок у кількох напрямках: читання, підготовка до письма, лічба та ангійська мова.Виконуючи цікаві завдання діти:- вивчать цифри та навчаться рахувати в межах 10, ознайомляться з поняттями розміру, ваги, швидкості, висоти та довжини,- навчаться читати склади та речення, а також потренуються читати казки та оповідання,- підготують руку до письма, повправляються в малюванні візерунків і навчаться писати друковані літери,- вивчать англійські літери, запам ятають англійські назви кольорів, іграшок, фруктів та овоч …
Новый мастер клас. Українська мова 7 кл для шк з укр мов.навч.
НОВА ПРОГРАМА - 2015 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
ПРОПИСИ в широку лінію (котик с мышкой) (Укр) до букв. Вашуленка, 2 частини
ПРОПИСИ в широку лінію (котик с мышкой) (Укр) до букв. Вашуленка, 2 частини
Українська мова 4 кл. ЗКНД для ЗНЗ з укр. мов навч
Українська мова 4 кл. ЗКНД для ЗНЗ з укр. мов навч
Мій конспект. Уроки розвитку мовлення 3 кл (у) ПШМ1361
Посібник містить докладні розробки уроків розвитку зв’язного мовлення у 3-му класі (17 уроків на рік), складені відповідно до вимог оновленої навчальної програми для ЗНЗ із навчанням українською мовою (у редакції 2014 р.) та змісту чинних підручників.У додатку подано дидактичні матеріали до уроків для копіювання (картки, опорні таблиці, схеми, кросворди тощо).Зручний формат та поля для записів дають змогу творчому вчителеві, користуючись запропонованим у посібнику матеріалом, скласти власні плани-конспекти уроків курсу.Для вчителів початкової школи.
Русский язык Тетрадь СОЛОВУШКА 2 кл. для укр.шк. (РУС) Обновл. прогр.
Тетрадь составлена в соответствии с обновленной и утвержденной в Украине программой обучения русскому языку для начальных классов общеобразовательных учебных заведений с украинским языком обучения и является дополнительным учебным пособием к учебникам, рекомендованным Министерством образования и науки Украины.Разнообразный, интересный и занимательный материал, содержащийся в тетради, позволит сформировать у второклассников интерес к русскому языку и создать мотивацию для его изучения. Вкладыш содержит новый дополнительный материал для работы над речевыми темами.Рабочая тетрадь предназначена для учащихся 2-х классов, а также для учителей и родителей, стремящихся помочь ребенку овладеть вторым, близкородственным языком.
2000 вправ та завдань. Українська мова 3 кл.
У цьому посібнику подано завдання з української мови на вміння застосовувати основні орфографічні правила, що вивчаються в 4 класі.
Каліграфічний зошит-шаблон (Збільшений розмір графічної сітки (синій)
Загальновідомим є той факт, що процес опанування навичок письма, особливо на першому етапі, — нелегка праця для дитини шести-семи років. Надзвичайно важливим моментом стає вибір додаткового посібника для вироблення початкови графічни навичок, що вра овує вікові фізіологічні та пси ологічні особливості дітей молодшого шкільного віку.Ми пропонуємо графічний шаблон, що являє собою густу по илу сітку, кожна чарунка якої призначена для вписування в неї елемента цифри, букви або з’єднання. Працюючи за таким шаблоном, дитина легше і швидше навчиться дотримуватися правильного на илу в процесі письма, однакової висоти і ширини букв, відстані між буквами, словами і реченнями.
Зошит для списування 1 клас +вкладиш закладка ТНШ4
Усі батьки й учителі мріють про те, щоб дитина грамотно писала. Один з ключиків до грамотного письма прихований у такій вправі, як списування тексту за алгоритмом (правилами) списування. Працюючи за алгоритмом, дитина навчається планувати свої дії, контролювати їх та оцінювати результати.Казкові герої Професор і Майстер, Бджілка Жужу допомагають дитині засвоїти алгоритм списування, перетворюють нецікаве й нудне заняття на захоплююче, значиме, результативне та успішне для маленького учня.
Мій перший зошит до букв. Вашуленка, (Укр) 2 частини лисичка,зайчики
Видання отримало схвалення комісії з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з питань освіти МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ГА СПОРТУ УКРАЇНИ Прописи складено відповідно до «Букваря» М. С. Вашуленка, О. В. Вашуленко Навертання літер відповідає «Єдиним зразкам каліграфічного письма цифр, українських і російських букв та їх з’єднань», затвердженим рішенням Колегії. Видання відповідає гігієнічним вимогам, має позитивне психологічне значення, сприяє високій інтенсивності та результативності навчальної діяльності.