Быстрый заказ книги
Пн-Пт: 10.00-17.00
(095) 856 74 61
(068) 340 49 30
(093) 286 22 57
Книголенд, книжный интернет-магазин
Язык
укр / рус

Корзина

0 шт. - 0,00грн.
Личный кабинет

Письмо

На странице:
Сортировать по:
Українська мова та читання. 2 клас. Рабочий зошит до підручника К. Пономарьової. ч. 1
Посібник створено відповідно до Державного стандарту початкової освіти та Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко. Зошит є складовою навчально-методичного комплекту «Українська мова та читання. 2 клас».Матеріал посібника спрямований на вдосконалення та закріплення знань і вмінь здобувачів освіти.Зошит містить різнорівневі завдання, вправи для роботи в парі, мовні ігри, загадки тощо. Завдання рубрики «Перевір себе!» після кожного розділу зошита сприяють повторенню, систематизації та контролю навчальних досягнень другокласників. QR-коди, розташовані на сторінках посібника, містять додатковий матеріал для опрацювання у вигляді тестів, схем і таблиць.Призначено для учнів 2 класу закладів загальної середньої освіти, учителів початкових класів.
Рівень 3. Мова та мовлення. Текст. Речення
Точилка — це серія зошитів для відпрацювання навичок з математики та української мови. Кожна сторінка — маленький, але впевнений крок до міцних знань, підкріплених практикою. Серія містить завдання за всією програмою з предметів.
Готуюсь до диктантів. Українська мова. 3 клас
Якщо школярик хвилюється перед диктантами, у пригоді стануть зошити серії Готуюсь до диктантів. На дитину чекають різні види диктантів з кожної теми навчальної програми третього класу. А на дорослих — тексти диктантів, які можна вилучити.
Пишу красиво. Українська мова. 1 клас
Як пояснити першокласнику навчальну тему? Як допомогти дитині відпрацювати потрібні навички? Тут стануть у нагоді робочі зошити серії «АРТшкола». Кожен розворот — це міні-урок, що складається з теми, стислого пояснення теорії, завдань різного рівня складності, поради для дорослих і смайликів для самооцінки. Зошит «Пишу красиво» сподобається тим, хто дбає про чіткий, рівний, зрозумілий почерк. Чому варто обрати саме ці зошити? Тому що вони... - зручні та зрозумілі - надруковані на гарному сертифікованому папері - містять яскраві ілюстрації - створені з урахуванням усіх вимог та стандартів системи освіти - доповнюють будь-який навчальний комплект (підручник). До речі, письмо позитивно впливає на розвиток творчих та інтелектуальних здібностей!
Рівень 4. Слово
Точилка — це серія зошитів для відпрацювання навичок з математики та української мови. Кожна сторінка — маленький, але впевнений крок до міцних знань, підкріплених практикою. Серія містить завдання за всією програмою з предметів.
Быстрые тесты. Русский язык. 2 класс
Завдяки Швидким тестам дитина повторить шкільний матеріал та підготується до контрольних робіт. Переконайтесь, що перевірити знання школярика можна швидко та зручно! У кожному зошиті — 25 тестів для перевірки вивченого.
Дидакта. Української мовая. 2 клас. Зошит в 2-х ч. 1 Ч. (До підручника М. Д. Захарійчук)
Робочий зошит створено відповідно до вимог Закону України «Про освіту», Державного стандарту початкової освіти, Типової освітньої програми для закладів загальної середньої освіти, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко. Він реалізовує мету та завдання мовно-літературної освітньої галузі.Призначений для використання на уроках української мови та читання в 2 класі та для виконання домашніх завдань.
Українська мова. 1 клас. Буква до букви - виникло слово. Розвиток мовлення. Картки
Поданий комплект дидактичних матеріалів допоможе першокласникам засвоїти основну частину курсу «Навчання грамоти».За структурою комплект складається з двох частин — добукварної і букварної. Тематична спрямованість його впливає на національне виховання першокласників, підвищує інтерес до краси українського слова.У добукварній частині першокласники мають можливість «побувати» у казці, на ігрових майданчиках, «перенестись» у всі пори року, ознайомитись із працею фермера, відвідати столицю України — місто Київ, подружитися з фауною і флорою лісів, гір, степів, водоймищ. Гортаючи сторінки добукварного періоду, у школярів створюється цілісне уявлення про рідну Україну — її багатство, красу, працьовитість людей.Абетку подано таким чином, що кожна літера виконує функцію «міні-енцикло …
НУШ 1 клас Зошит для письма і розвитку мовлення Частина 1 до підр. Іщенко О.Л., Логачевської
НУШ 1 клас Зошит для письма і розвитку мовлення 1 Ч. до підр. Іщенко, Логачевської
Українська мова. Буквар, Підручник для 1 класу ЗЗСО, У 2 ч. Частина 2
НУШ Укр. мова. Буквар. Підручник 1 кл. 2 частина (У 2-х частинах) (Укр) Большакова І.О., Пристінська М.С.
Українська мова. 4 клас. Зошит із розвитку мовлення (Серія Щебетун - оновл.програма)
Посібник «Щебетун. Українська мова. 4 клас. Зошит із розвитку мовлення» складений у відповідності до чинної програми (з урахуванням змін, затверджених Наказом МОН України від 05.08.2016 №?948) і призначений для формування різних видів мовленнєвої ­діяльності, пов’язаної із писемним мовленням.
Цікаві завдання з. мови 2 кл.
Цікаві завдання з укр. мови 2 кл. (Укр)
Грамотійко. Українська мова. 2 клас
Автори пропонують різнотипні вправи і завдання, спрямовані на формування мовленнєвої компетенції учнів 2-го класу, правильно записувати слова, вимова і написання яких не збігаються позначати на письмі м’якість приголосних звуків дотримуватися правил уживання великої літери на початку речення та у власних назвах, уживати розділові знаки під час списування й запису на слух речень.
Я відмінник! Українська мова. Тести 4 кл
Ця книга допоможе учням четвертого класу успішно підготуватися до тестових підсумкових завдань у молодшій школі. У виданні міститься довідковий матеріал до кожної теми, підготовчі вправи (завдання з відкритою формою відповіді та творчі завдання), а також тематичні тести. Кожен розділ упорядковано відповідно до нової програми Міністерства освіти і науки України.
НУШ 1 клас Зошит з навчання грамоти Частина 1 до підр. Іщенко О.Л., Логачевської С.П.
НУШ 1 кл. Зошит з навчання грамоти Ч. 1 до підр. Іщенко О.Л., Логачевської С.П
Українська мова. 1 клас. Навчальний зошит, У 4 частинах. Частина 3
Зміст посібника відповідає вимогам Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом Р. Б. Шияна. У зошиті подано граматичні завдання, матеріал з розвитку мовлення, а також завдання з розвитку критичного, логічного, творчого мислення, завдання підвищеної складності. Матеріал подано в цікавій і доступній формі з урахуванням психологічних особливостей першокласників.Посібник містить додаток «Прописи», у якому запропоновано вправи на формування навички письма рукописних букв, а також чек-листи для самоперевірки правильності виконання завдань. Призначено для учнів 1 класу закладів загальної середньої освіти і вчителів початкових класів.
Пам’ятка для початкової школи. Українська мова. 3 кл
Видання охоплює основні розділи з української мови для 3 класу, що передбачені чинною програмою для початкової школи. У пам’ятці в зручному форматі подані найголовніші визначення, правила та зрозумілі приклади, отже, дитина легко зможе вивчити, повторити чи узагальнити матеріал.Видання призначене для учнів початкових класів, їхніх батьків та вчителів.
Українська мова. 1 клас. Методичні рекомендації щодо уроків укр. мови. До підр. Коваленко О.М., Тел
Посібник розкриває систему роботи за підручником о. М. Коваленко, Ю. М. Тельпуховської «Українська мова» для 1 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням російською мовою. він містить у собі календарний план і рекомендації щодо організації та проведення уроків.Методичні рекомендації, подані в посібнику, розкривають загальні підходи до опрацювання програмових лексичних тем, дозволяють визначити форми організації та проведення уроків, а також найбільш продуктивні методи і прийоми для кращого засвоєння учнями навчального матеріалу.Призначений для вчителів початкової школи.
Тренувалочка. Українська мова 1 кл. Зошит практичних завдань
Посібник допоможе учням 1 класу повторити алфавіт, удосконалити навички роботи з буквами і звуками, повправлятися в правописі апострофа, знака м’якшення, буквосполучень «йо» і «ьо» та поділі слів на склади, а також закріпити знання про слово, речення й текст.Перевірити правильність рішення допоможуть ключі, що знаходяться в кінці зошита. Матеріал відповідає освітній програмі з української мови для 1–4 класів.
Тренажер Українська мова 2 кл.
Тренажер Українська мова 2 кл. нова Зошит допоможе школяру закріпити орфографічні уміння й навички, поповнити словниковий запас, розвивати усне й писемне мовлення. Призначено для учнів початкових класів шкіл з українською і російською мовами навчання.