Быстрый заказ книги

Основы здоровья

На странице:
Сортировать по:
Основи здоров’я в таблицях 3 кл. Навчальний посібник
Навчальний посібник у таблицях Основи здоров’я для 3 класу — елемент дидактико-методичного комплекту, який рекомендується використовувати на уроках під час пояснення, закріплення, узагальнення знань, умінь та навичок учнів.Зміст:1. Людина та її здоров я2. Як росте і розвивається дитина3. Чинники здоров я4. Здоровий спосіб життя5. Працездатність людини. Активний відпочинок6. Розпорядок дня7. Здоров я і хвороби8. Охайність та особиста гігієна9. Харчування і здоров я10. Дружний клас11. Сім я і здоров я12. Спілкування13. Як уникнути конфлікту14. Небезпека шкідливих звичок15. Безпека вдома. Правила користування водогоном16. Пожежна безпека17. Електрика в побуті18. Безпека з газом19. Знаки, що попереджують про небезпеку20. Дорожня безпека. Перехід дороги з обмеженою оглядовістю21.  …
ЕК Основи здоров я 1 кл. (Укр) НОВА ПРОГРАМА
ЕК Основи здоров я 1 кл. (Укр) НОВА ПРОГРАМА
Основи здоровя р з 2 кл до підр. БЕХ Оновл.прогр.
Зошит з курсу Основи здоров я для 2 класу містить навчальний матеріал, який відповідає оновленій у 2016 році програмі Міністерства освіти і науки України та підручнику Основи здоров я (автори І.Д.Бех, Т.В. Воронцова, В.С. Пономаренко, С.В. Страшко). Різнорівневі завдання для індивідуальної та групової роботи, проблемні запитання складені таким чином, щоб спонукати учнів до самостійного мислення, творчого аналізу навчального матеріалу. Він спрямований на формування в учнів уявлення про здоров я та його сладові, правильне харчування, безпечну поведінку тощо. Виконуючи запропановані у зошиті завдання, молодші школярі зможуть оволодіти практичними навичками здорового способу життя.Для учнів 2 класу загальноосвітніх навчальних закладів, вчителів, методистів, батьків.
ОСНОВИ ЗДОРОВЯ КАРТКИ 2 кл. (Укр.) до роб. зошитів
Основи здоров’я. 2 кл. Картки до робочих зошитів Пропонований навчальний посібник містить 16 кольорових карток, що ілюструють ключові теми програми курсу «Основи здоров’я» і робочого зошита для 2 класу (автор Н. В. Діптан). Перевагою комплекту є наявність різноманітних завдань на звороті кожної картки, що дозволяє вчителеві використовувати ілюстрації під час проведення бесід, ігор, виконання творчих вправ.
ЕК Основи здоровя 4 кл (у)
НОВА ПРОГРАМА - 2015 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
Основи здоров’я 4 кл (у) Робочий зошит до підр. Гнатюк
Основи здоров’я 4 кл (у) Робочий зошит до підр. Гнатюк
Основи здоров я 3 кл (у) Тести Фруктова
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
ЕК Основи здоров я 2 кл. (Укр) НОВА ПРОГРАМА
ЕК Основи здоров я 2 кл. (Укр) НОВА ПРОГРАМА
Основы здоровья 4 кл (р) Учебник Бех
Основы здоровья 4 кл (р) Учебник Бех
ОСНОВИ ЗДОРОВ Я 3 кл. Розробки уроків до підр.Гнатюк О.В. (Укр) + ДИСК НОВА ПРОГРАМА
Посібник розроблено відповідно до нової (2011 р.) програми з основ здоров’я та її викладання у 3 класі шкіл із української мовою навчання та новим підручником О. В. Гнатюк «Основи здоров’я». Автор дібрав багатий дидактичний матеріал, який дозволить зробити уроки цікавими та змістовними. Гнучка структура уроків дозволяє органічно поєднати навчально­пізнавальну та оздоровчо­рухову діяльність дітей, а також різноманітні види співпраці учнів та учителя. Разом із підручником О. В. Гнатюк «Основи здоров’я» для 3 класу (К.: «Генеза», 2013), робочим зошитом «Основи здоров’я» (автори Н. В. Діптан, О. Ю. Чекіна — Х.: Ранок, 2014) посібник складає повний навчально­методичний комплект. Урізноманітнити та збагатити уроки новим цікавим матеріалом учителю допоможуть демонстраційні матеріали …
ОСНОВИ ЗДОРОВ Я 3 кл. Роб. зошит (у) до підр. Беха І.Д. та ін. Нов.прогр.
ОСНОВИ ЗДОРОВ Я 3 кл. Роб. зошит (у) до підр. Беха І.Д. та ін. Нов.прогр.
Мій конспект. Я у світі. 3 кл (за підр.Бібік). ПШМ190
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки компетентнісно орієнтованих уроків курсу «Я у світі» у 3-му класі, складені відповідно до вимог оновленої навчальної програми (у редакції 2016 р.) за підручником Н. М. Бібік (Х. : Видавнича група «Основа», 2014).Зміст конспектів уроків дібраний з метою формування в учнів ключових компетентностей, а саме: соціальної, громадянської, загальнокультурної, уміння вчитися, інформаційно-комунікативної. Задля зручності використання всі розробки розміщені на окремих аркушах. Поля для записів дозволять творчому вчителеві, користуючись запропонованим у посібнику матеріалом, скласти власні плани-конспекти уроків курсу.Для вчителів початкової школи.
ОСНОВИ ЗДОРОВЯ КАРТКИ 3 кл. (Укр.) до роб. зошитів
Пропонований навчальний посібник містить 16 кольорових карток, що ілюструють ключові теми програми курсу «Основи здоров’я» і робочого зошита для 3 класу (автор Н. В. Діптан). Перевагою комплекту є наявність різноманітних завдань на звороті кожної картки, що дозволяє вчителеві використовувати ілюстрації під час проведення бесід, ігор, виконання творчих вправ.На звороті кожної картки ви знайдете: • бесіди за змістом малюнків • бесіди-міркування • бесіди-обговорення • бесіди-опитування • творчі завдання • тести • цікаві факти • вірші • загадки • ігри Призначений для вчителів початкової школи.
ОСНОВЫ ЗДОРОВЬЯ 4 кл Раб. тетрадь (РУС) к учеб. Бойченко, Коваль Нов.прогр
Пособие составлено в соответствии с действующей программой и учебником для 4 класса общеобразовательных учебных заведений «Основы здоровья» (авторов Т. Е. Бойченко, Н. С. Коваль). Тетрадь содержит разноуровневые задания, цель которых — способствовать закреплению полученных учащимися знаний, пониманию сути здорового образа жизни, развитию здоровьесберегающих компетенций, мотивированию к выбору здорового образа жизни, формированию жизненного опыта. К пособию прилагаются тесты для самооценивания «Проверь себя», с помощью которыхучащиеся смогут проверить свои знания по изученным темам. Предназначено для учащихся 4 класса общеобразовательных учебных заведений, учи-телей начальных классов.
Програма парціальна. Англійська мова. ЦІКАВИНКА (Укр)
Програма парціальна. Англійська мова. ЦІКАВИНКА (Укр)
Я В МИРЕ Рабочая тетрадь 3 кл. к уч. Бибик Н.М. (РУС) НОВАЯ ПРОГРАММА
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
ОСНОВИ ЗДОРОВ Я 2 кл (у) Робочий зошит до Гнатюка Нов. прогр.
ОСНОВИ ЗДОРОВ Я 2 кл (у) Робочий зошит до Гнатюка Нов. прогр.
Я У СВІТІ 3 кл. Метод.посібник до підр. Бібік Н.М. (Укр) НОВА ПРОГРАМА
Посібник складений відповідно до чинної програми та підручника Н. М. Бібік «Я у світі. 3 клас» для загальноосвітніх навчальних закладів. Видання містить календарно­тематичний план, характеристику основ­них методичних рішень, що можуть бути реалізовані на уроках із предмета «Я у світі», а також орієнтовні розробки уроків. Особливу увагу приділено системі завдань компетентнісного характеру, які спрямовані на залучення життєвого досвіду учнів, на відпрацьовування дій, які пов’язані з їхньою соціальною практикою і передбачають засвоєння поведінкових еталонів, пізнання зв’язків і залежностей у навколишньому світі. Призначено для вчителів початкових класів, викладачів і студентів педагогічних навчальних закладів, методистів.
ОСНОВИ ЗДОРОВ Я 3 кл. Роб. зошит (Укр) до підр. Гнатюк О.В. НОВА ПРОГРАМА
ОСНОВИ ЗДОРОВ Я 3 кл. Роб. зошит (Укр) до підр. Гнатюк О.В. НОВА ПРОГРАМА