Быстрый заказ книги

Основы здоровья

На странице:
Сортировать по:
ОСНОВИ ЗДОРОВ Я 3 кл. Розробки уроків до підр.Гнатюк О.В. (Укр) + ДИСК НОВА ПРОГРАМА
Посібник розроблено відповідно до нової (2011 р.) програми з основ здоров’я та її викладання у 3 класі шкіл із української мовою навчання та новим підручником О. В. Гнатюк «Основи здоров’я». Автор дібрав багатий дидактичний матеріал, який дозволить зробити уроки цікавими та змістовними. Гнучка структура уроків дозволяє органічно поєднати навчально­пізнавальну та оздоровчо­рухову діяльність дітей, а також різноманітні види співпраці учнів та учителя. Разом із підручником О. В. Гнатюк «Основи здоров’я» для 3 класу (К.: «Генеза», 2013), робочим зошитом «Основи здоров’я» (автори Н. В. Діптан, О. Ю. Чекіна — Х.: Ранок, 2014) посібник складає повний навчально­методичний комплект. Урізноманітнити та збагатити уроки новим цікавим матеріалом учителю допоможуть демонстраційні матеріали …
Основи здоров’я. 4 кл (у) Робочий зошит до підруч. Бойченко
Основи здоров’я. 4 кл (у) Робочий зошит до підруч. Бойченко
ОСНОВИ ЗДОРОВ Я 2 кл. розробки уроків до підр.Беха(Укр) НОВА ПРОГРАМА
ОСНОВИ ЗДОРОВ Я 2 кл. розробки уроків до підр.Беха(Укр) НОВА ПРОГРАМА
Основи здоровя р з 2 кл до підр. БЕХ Оновл.прогр.
Зошит з курсу Основи здоров я для 2 класу містить навчальний матеріал, який відповідає оновленій у 2016 році програмі Міністерства освіти і науки України та підручнику Основи здоров я (автори І.Д.Бех, Т.В. Воронцова, В.С. Пономаренко, С.В. Страшко). Різнорівневі завдання для індивідуальної та групової роботи, проблемні запитання складені таким чином, щоб спонукати учнів до самостійного мислення, творчого аналізу навчального матеріалу. Він спрямований на формування в учнів уявлення про здоров я та його сладові, правильне харчування, безпечну поведінку тощо. Виконуючи запропановані у зошиті завдання, молодші школярі зможуть оволодіти практичними навичками здорового способу життя.Для учнів 2 класу загальноосвітніх навчальних закладів, вчителів, методистів, батьків.
Я у світі 3 кл (у) Робочий зошит до підр. Бібік Нов. прогр.
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
ОСНОВИ ЗДОРОВ Я 3 кл. Роб. зошит (у) до підр. Беха І.Д. та ін. Нов.прогр.
ОСНОВИ ЗДОРОВ Я 3 кл. Роб. зошит (у) до підр. Беха І.Д. та ін. Нов.прогр.
НУШ Я иссл. мир Раб.тетрадь 1 кл. 2 часть (В 2-х частях) к учеб. Гильберг Т.В. и др. (РУС) ДИДАКТА
Рабочая тетрадь соответствует новому Государственному стандарту начального образования и основным требованиям Новой Украинской школы. Пособие обеспечивает формирование у младших школьников ключевых, предметных и межпредметных компетентностей, которые обозначаются через умение учиться, критически мыслить, способность логически рассуждать, готовность решать проблемы с применением опыта учебной деятельности, умение работать в команде и т.д., предусматривают овладение приемами поисковой деятельности, развитие исследовательских умений детей.Задача пособия — использовать интерактивные формы и методы обучения: исследовательские, информационные, моделирование, ситуативные упражнения и тому подобное.
Я У СВІТІ 3 кл. Метод.посібник до підр. Бібік Н.М. (Укр) НОВА ПРОГРАМА
Посібник складений відповідно до чинної програми та підручника Н. М. Бібік «Я у світі. 3 клас» для загальноосвітніх навчальних закладів. Видання містить календарно­тематичний план, характеристику основ­них методичних рішень, що можуть бути реалізовані на уроках із предмета «Я у світі», а також орієнтовні розробки уроків. Особливу увагу приділено системі завдань компетентнісного характеру, які спрямовані на залучення життєвого досвіду учнів, на відпрацьовування дій, які пов’язані з їхньою соціальною практикою і передбачають засвоєння поведінкових еталонів, пізнання зв’язків і залежностей у навколишньому світі. Призначено для вчителів початкових класів, викладачів і студентів педагогічних навчальних закладів, методистів.
Я у світі. 4 кл (у) Підручник
Я у світі. 4 кл (у) Підручник
Мій конспект. Я у світі. 4 кл (за підр. Бібік) ПШМ19
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки компетентнісно орієнтованих уроків курсу «Я у світі» у 4-му класі, складені відповідно до вимог оновленої навчальної програми (у редакції 2016 р.) за підручником Н. М. Бібік (X. : Видавнича група «Основа», 2015).Зміст конспектів уроків дібраний з метою формування в учнів ключових компетентностей, зокрема: соціальної (здатність налагоджувати взаємодію з іншими дітьми та дорослими, працювати в команді, знаходити порозуміння, запобігати конфліктам, ухвалювати самостійні рішення, відповідати за їхні наслідки для оточення, ціннісно ставитися до довкілля та своєї особистості), громадянської (усвідомлення своїх прав і обов’язків, використання моделей поведінки, що відповідають нормам моралі та права, здатність к …
ЕК Природознавство 3 кл. (Укр) до підр. Гільберг та Грущинської НОВА ПРОГРАМА
ЕК Природознавство 3 кл. (Укр) до підр. Гільберг та Грущинської НОВА ПРОГРАМА
Мій конспект. Я у світі. 3 кл (за підр.Бібік). ПШМ190
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки компетентнісно орієнтованих уроків курсу «Я у світі» у 3-му класі, складені відповідно до вимог оновленої навчальної програми (у редакції 2016 р.) за підручником Н. М. Бібік (Х. : Видавнича група «Основа», 2014).Зміст конспектів уроків дібраний з метою формування в учнів ключових компетентностей, а саме: соціальної, громадянської, загальнокультурної, уміння вчитися, інформаційно-комунікативної. Задля зручності використання всі розробки розміщені на окремих аркушах. Поля для записів дозволять творчому вчителеві, користуючись запропонованим у посібнику матеріалом, скласти власні плани-конспекти уроків курсу.Для вчителів початкової школи.
Основи здоров я 3 кл (у) Тести Фруктова
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
ОСНОВИ ЗДОРОВ Я 3 кл. Роб. зошит (Укр) до підр. Гнатюк О.В. НОВА ПРОГРАМА
ОСНОВИ ЗДОРОВ Я 3 кл. Роб. зошит (Укр) до підр. Гнатюк О.В. НОВА ПРОГРАМА
НУШ Я иссл. мир Раб.тетрадь 1 кл. 1 часть (В 2-х частях) к учеб. Гильберг Т.В. и др. (РУС) ДИДАКТА
Рабочая тетрадь соответствует новому Государственному стандарту начального образования и основным требованиям Новой Украинской школы. Пособие обеспечивает формированиеу младших школьников ключевых, предметных и межпредметных компетентностей, которые обозначаются через умение учиться, критически мыслить, способность логически рассуждать,готовность решать проблемы с применением опыта учебной деятельности, умение работать в команде и т.д., предусматривают овладение приемами поисковой деятельности, развитиеисследовательских умений детей.Задача пособия — использовать интерактивные формы и методы обучения: исследовательские, информационные, моделирование, ситуативные упражнения и тому подобное.
Робочий зошит Здоровятко.Основи здоровя. 1 кл.ТНШ35
Робочий зошит містить цікаві завдання для індивідуальної та групової роботи, проблемні ситуації, вправи для обдарованих дітей. До кожного уроку підібрано валеологічні паузи: руханки, вправи для відпочинку, пальцеві ігри та гімнастика для очей, образні етюди та елементи сміхотерапії. Матеріали зошиту складені за новою програмою.Зошит призначений для учнів 1 класу та вчителів початкової школи.
Я у світі. 4 кл (у) ЕК Відривні картки до підр.Тагліної, Іванової
Я у світі. 4 кл (у) ЕК Відривні картки до підр.Тагліної, Іванової
Основи здоровя р з 3 кл до підр. ГНАТЮК Оновл.прогр. (У)
Зошит з курсу Основи здоров я для 3 класу містить навчальний матеріал, який відповідає оновленій у 2016 році програмі Міністерства освіти і науки України та підручнику Основи здоров я (автор О.В. Гнатюк). Різнорівневі завдання для індивідуальної та групової роботи, проблемні запитання складені таким чином, щоб спонукати учнів до самостійного мислення, творчого аналізу навчального матеріалу. Він спрямований на формування в учнів уявлення про здоров я та його сладові, правильне харчування, безпечну поведінку тощо. Виконуючи запропановані у зошиті завдання, молодші школярі зможуть оволодіти практичними навичками здорового способу життя.Для учнів 3 класу загальноосвітніх навчальних закладів, вчителів, методистів, батьків.
ЕК Читання 3 кл. (Укр) до підр. Савченко О.Я. НОВА ПРОГРАМА
ЕК Читання 3 кл. (Укр) до підр. Савченко О.Я. НОВА ПРОГРАМА
Щоденник з безпеки життєдіяльності 1-4 кл. (Укр)
Щоденник з безпеки життєдіяльності 1-4 кл. (Укр)