Быстрый заказ книги

Математика

На странице:
Сортировать по:
АРТ, Геометрия для учащихся начальной школы 1-2 кл. (РУС)
Геометрия для учеников начальной школs 1-2 класс за новой програмой Посібник призначений для того, щоб познайомити учнів почат кової школи з основами геометрії. У доступній формі школярам подається геометричний матеріал, який включає нова програма з математики для учнів 1-2 класів. Видання допоможе дітям опа нувати основні геометричні поняття, навчитися креслити геоме тричні фігури, вимірювати довжину ліній, знаходити периметр різних фігур, розв’язувати геометричні задачі. Крім цього, зошит містить картонну вкладку, яку зручно використовувати у прак тичних завданнях. Матеріали посібника можна використовувати.
Матем. розминки 4-5 кл. Множення та ділення в межах 1 000 000 (Укр)
Матем. розминки 4-5 кл. Множення та ділення в межах 1 000 000 (Укр)
Матем. розминки 1-2 кл. Додавання та віднімання в межах 100 (Укр)
Матем. розминки 1-2 кл. Додавання та віднімання в межах 100 (Укр)
Мій конспект.Математика 4 кл I семестр за підр.Богдановича,Лишенка ПШМ111
Посібник містить орієнтовне календарне планування та розробки уроків математики в 4 класі  (I семестр), складені відповідно до вимог оновленої навчальної програми (у редакції 2014 р.) за підручником М. В. Богдановича, Г. П. Лишенка (К. : Видавництво «Генеза», 2015).Задля зручності використання всі розробки розміщені на відривних аркушах. Поля для записів дозволяють творчому вчителеві, користуючись запропонованим у посібнику матеріалом, скласти власні плани-конспекти уроків курсу.Для вчителів початкової школи.
Математика 2 кл. Тести навчальних досягнень (Укр) Скворцова С.О.,Онопрієнко О.В. Онов. прогр.
Посібник містить тестові контрольні роботи для підсумкового контролю навчальних досягнень учнів. Роботи відповідають орієнтовним вимогам до контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи (з урахуванням змін, затверджених наказом МОН України від 19.08.2016 №1009). Призначено для учнів 2 класу загальноосвітніх навчальних закладів, учителів початкових класів.
Розумні закладки 1 кл. (Укр) Математика, укр. мова, рус.язык, природознавство, основи здоров я
Розумні закладки 1 кл. (Укр) Математика, укр. мова, рус.язык, природознавство, основи здоров я
Математика. Зошит з ГЕОМЕТРІЇ. 4 кл.
Математика. Зошит з ГЕОМЕТРІЇ. 4 кл. Матеріал посібника відповідає чинній програмі з курсу математики в початковій школі. Завдання зошита допоможуть учням засвоїти необхідний теоретичний мінімум із геометрії, навчитися розпізнавати геометричні фігури й тіла, будувати геометричні фігури й обчислювати їхні периметри та площі, виконувати завдання на розвиток уваги та просторової уяви тощо. Крім того, у посібнику міститься кольорова вставка із наклейками, які використовуються при виконанні ігрових завдань. Супроводжує школярів по сторінках зошита веселий Геометрик. Цей герой допомагає усвідомити просторові поняття й упевнитися в тому, що світ геометрії надзвичайно цікавий і навпрочуд зрозумілий. Посібник призначений для роботи в класі та вдома.
МАТЕМАТИКА 3 кл. Розробки уроків (Укр) 2 Ч. до підр. Скворцова, Оноприенко
Пропонований посібник містить розробки уроків математики за виданням: Скворцова С. О., Онопрієнко О. В. Математика. 3 клас. Навчальний зошит: У 3 ч. (Х.: Вид-во «Ранок», 2014). Посібник відповідає чинній програмі з математики для 3 класу загальноосвітніх навчальних закладів і є складовою навчально-методичного комплекту «Математика-3». Видання містить деталізовані проекти всіх уроків математики. Реалізовано особистісно зорієнтований, діяльнісний і компетентнісний підходи до навчання третьокласників, розкрито методику формування нових знань і способів дії, окреслено доцільні форми організації виконання завдань. До посібника додаються завдання для розвитку логічного мислення, які можна безкоштовно завантажити на сайті www.e-ranok.com.ua. Призначено для вчителів початкових класів …
ЕК Математика. 3 кл. (РУС) к учеб. Богдановича М.В., Лишенко Г.П. ОБНОВЛЕННАЯ ПРОГРАМА
ЕК Математика 3 кл. (р) к учеб. Богдановича М.В., Лишенко Г.П. НОВА ПРОГРАМА
Матем. разминки 4-5 кл. Действия с именованными числами в пределах 1 000 000 (РУС)
Матем. разминки 4-5 кл. Действия с именованными числами в пределах 1 000 000 (РУС)
Тренажер школяра Математика 4 клас Додавання і віднімання в межах 1000
Тренажер школяра Математика 4 клас Додавання і віднімання в межах 1000
Математика до школи АРТ, Вимірювання (у)
Ця серія допоможе малюкові попрактикуватися у засвоєнні перших математичних знань. Що робить ці зошити особливими?1. Яскраві малюнки до кожного завдання. (Щоб навчатися було цікаво та весело).2. Гарні сертифіковані папір і фарба. (Адже ми дбаємо про безпеку діток).3. Більшість завдань у зошитах мають зразки виконання. (Отже, дитина без складнощів займатиметься самостійно, і знадобиться мінімум втручання дорослих).4. Серія побудована за принципом «від простого до складного» і включає всі необхідні дошкільнику теми.
НУШ 1-4 кл. Математика. Грошові одиниці на магнiтах до будь-якого підручника (Укр)
У папці 64 односторонні картки, магніти (36), методичні рекомендації щодо використання комплекту (48 ст.).
Тренажер Математика 4 кл. (РУС)
Тренажер. Математика 4 класс «Тренажер» предназначен для отрабатывания навыков счета на сложение, вычитание, умножение и деление многозначных чисел, что является обязательной составляющей изучения математики. Задания тетради можно использовать как дополнительный материал на уроках, а также для занятий дома. Пособие предназначено для учащихся 4 классов и может также использоваться в 5 класах для повторения материала.
Веселий тренажер. Множення та ділення
Посібники з математики, української та англійської мов із наліпками та кумедними героями зроблять заняття дитини насиченими і захопливими. Книги сприятимуть закріпленню навичок усної лічби в межах 100, формуванню умінь грамотного письма, а також оволодінню базовою лексикою. Перевірка знань за допомогою серії «Веселий тренажер» перетвориться на цікаву гру! Видання призначені для учнів початкової школи, вчителів і батьків.
Матем. разминки 4-5 кл. Умножение и деление в пределах 1 000 000 (РУС)
Матем. разминки 4-5 кл. Умножение и деление в пределах 1 000 000 (РУС)
Тренажер школяра Математика 3 клас. Позначення часу. Хвилини, секунди. Години, хвилини
Тренажер школяра Математика 3 клас. Позначення часу. Хвилини, секунди. Години, хвилини
Тренажер з математики. Задачі. 3 кл.
Практичний посібник Математика. Задачі. 3 клас призначений для самостійної роботи учнів і містить усі види задач, що передбачені програмою з математики для 1-4 класів. Видання охоплює завдання різних типів для відпрацювання й закріплення практичних математичних навичок. У кінці книги розміщені ключі до деяких завдань, що дозволить ефективно перевірити правильність виконання вправ. Видання розраховане на учнів молодших класів, їхніх батьків та вчителів.
Веселі рядочки (зошит з письма) три части
Веселі рядочки. Зошит для робіт з письма (комплект із З-х зошитів) (Рекомендовано до букваря М.С. Вашуленко, Н.Ф. Скрипченко) «Веселі рядочки» — це комплект, що складається із трьох зошитів, призначених для формування графічних навичок і розвитку логічного мислення. Виконання завдань зошита сприятиме опануванню дитиною написання структурних елементів букв, засвоєнню вимог до каліграфічного письма, розвиткові уваги, акуратності, а також укріпленню дрібних м’язів кисті руки. Призначено для організації навчальної, творчої, самостійної роботи молодших школярів.