Быстрый заказ книги

Математика

На странице:
Сортировать по:
После уроков, Математические КРОССВОРДЫ. Уровень 4 (РУС)
Математические КРОССВОРДЫ. Уровень 4 Данное собрание математических кроссвордов включает такие задания для школьников, выполнение которых помогает ребёнку развивать логическое и математическое мышление, углубляет знания ученика, давая возможность таким образом ещё лучше усвоить школьную программу. Тетрадь может использоваться не только на уроках, но и в математических кружках, группах продлённого дня, во время индивидуальных занятий дома. Издание предназначено для учителей, учащихся начальной школы и их родителей.
Математика 3 кл (р) Рабочая тетрадь Лишенко
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
Матем. розминки 3-4 кл. Дії з іменованими числами в межах 1000 (Укр)
Матем. розминки 3-4 кл. Дії з іменованими числами в межах 1000 (Укр)
КОНСТРУКТОР уроку з CD Математика 2 кл. до підр. Рівкінд Ф.В., Оляницької Л.В. (Укр)
КОНСТРУКТОР уроку з CD Математика 2 кл. до підр. Рівкінд Ф.В., Оляницької Л.В. (Укр)
Тренажер школяра Математика 3 клас. Додавання в межах 300
Тренажер школяра Математика 3 клас. Додавання в межах 300
Математика 4 кл (р) Рабочая тетрадь к Богдановичу
Математика тетрадь 4 класс к учебнику М. Богдановича автор Г. Лишенко Генеза
Тренажер з математики. Додавання і віднімання в межах 100 з переходом через розряд
«Тренажер з математики. Додавання і віднімання в межах 100 з переходом через розряд» допоможе дитині засвоїти цю складну і корисну навичку. Матеріал посібника відповідає оновленій програмі початкової школи.
НУШ 1 кл. Математичні матеріали. Міні-кейс (Укр) Скворцова, Онопрієнко О.В.
Математичні матеріали допоможуть:- організувати дослідницьку діяльність учнів- унаочнити математичні поняття та способи виконання дій- стимулювати навчально-пізнавальну активність учнів- спрямувати учнів на пошук різних способів розв язування навчальної задачі
Тренувалочка. Математика 2 кл. Зошит практичних завдань
Посібник допоможе учням 2 класу розвинути й удосконалити навички додавання та віднімання у межах 100 з переходом через розряд, табличного множення та ділення чисел 2–9, порівняння іменованих чисел, розв’язання простих і складених сюжетних задач. Перевірити правильність виконання завдань допоможуть ключі. Матеріал відповідає освітній програмі з математики для 1–4 класів.
Я відмінник! Математика. Тести 1 кл.
Видання допоможе учням першого класу успішно підготуватися до тестових підсумкових завдань з математики в початковій школі. У книзі містяться довідкові матеріали до кожної теми, підготовчі вправи (завдання з відкритою формою відповіді та творчі завдання), а також тематичні тести. Видання стане в пригоді молодшим школярам, їхнім батькам та вчителям.
Я відмінник! Математика. Тести 2 кл.
Видання допоможе учням другого класу успішно підготуватися до тестових підсумкових завдань з математики в початковій школі. У книзі містяться довідкові матеріали до кожної теми, підготовчі вправи (завдання з відкритою формою відповіді та творчі завдання), а також тематичні тести. Видання стане в пригоді молодшим школярам, їхнім батькам та вчителям.
Розвивайко. Математика. Рахуємо і розв язуємо 2 кл
У посібнику подано оригінальні завдання для учнів 2 класу. Робота з матеріалом посібника дозволить довести практичні навички обчислень до автоматизму.Даний посібник укладено відповідно до діючої програми з математики для учнів 2 класу загальноосвітніх навчальних закладів і може використовуватися вчителями як тренажер або зошит для контрольних робіт. Зібрані у посібнику вирази і задачі призначені для самостійної роботи вдома і на уроці.Видання розраховано на учнів початкових класів, учнів та їх батьків.
ЕК по математике 2 кл. (РУС) к учеб. Богдановича, Лышенко НОВЫЙ
ЕК по математике 2 кл. (РУС) к учеб. Богдановича, Лышенко НОВЫЙ
АРТ, Розв. завдання з математики 3-4 кл. (Укр) НОВА ПРОГРАМА
АРТ: Розв. завдання з математики 3-4 кл. (Укр) НОВА ПРОГРАМА
Тренажер школяра Математика 4 кл. Додавання і віднімання в межах 500
Тренажер школяра Математика 4 клас Додавання і віднімання в межах 500
Практикум 2000 прикладів з математики 2 кл. Множення, ділення Рахуємо швидко
Практикум 2000 прикладів з математики 2 кл. Множення, ділення Рахуємо швидко
Математика. РОБ.ЗОШИТ 2 кл. 1 Ч. (Укр) до підр. Гісь, Філяк Нов. прогр.
Математика. РОБ.ЗОШИТ 2 кл. 1 Ч. (Укр) до підр. Гісь, Філяк Нов. прогр.
Мій конспект. Математика 1 кл. Ч. 1 (за підр. Скворцової, Онопрієнко) ПШМ
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки уроків математики у 1-му класі Нової української школи, складені відповідно до вимог нового Державного стандарту початкової освіти (2018) за Типовою освітньою програмою авторського колективу під керівництвом О. Я. Савченко.Розподіл годин і тематика уроків відповідають змісту підручника С. О. Скворцової, О. В. Онопрієнко (Математика : підруч. для 1 кл. закл. загал. серед. освіти.— Х. : Вид-во «Ранок», 2018).Конспекти уроків, різноманітних за формою проведення, побудовано з урахуванням основних положень Концепції «Нова українська школа», на засадах компетентнісного, діяльнісного підходів, з використанням елементів інтеграції, інноваційних та здоров’язбережувальних технологій, інтерактивних методів та прийом …
Начинается урок, Математика 4 кл. (РУС)
Начинается урок: Математика 4 кл. Пособие включает необходимый практический материал по математике в виде карточек, разработанных для организации первых этапов урока и для индивидуальной работы учащихся 4 класса . Издание направленно помочь учителю разнообразить такие виды работ, как каллиграфические минутки, отрабатывание устных вычислительных навыков, организовать этап актуализации опорных знаний по теме каждого урока.
Дидактичні матеріали. Навчальне ДОМІНО. Лічба. НУД018
Навчальне доміно «Лічба» — це корисна гра для дітей від 5 років. Вона допоможе в ігровій формі закріпити навички лічби, навчитися зіставляти кількість предметів з відповідною цифрою. За Концепцією Нової української школи вагому роль у вихованні та навчанні молодших школярів й дошкільників старшого вікової групи відіграє дидактика та методика «Навчання через гру». За допомогою цікавої навчальної гри, вчитель та вихователь сприятиме формуванню базових математичних уявлень та закріпити навички лічби. Гру можна застосовувати для одного або для декількох учасників. Кожна картка, як і в звичайному доміно, розділена на дві частини. Ліворуч намальовано декілька предметів, а праворуч — цифра. У свій хід гравець повинен або приставити до цифри картку з відповідною кількістю предметів,  …