Быстрый заказ книги

Математика

На странице:
Сортировать по:
Поміркуй і відпочинь 4 кл. (Укр)
У цій книжці вміщені кросворди, ребуси, загадки, жарти, математичні ігри – усе для того, щоб весело відпочити. Крім того, пропоновані завдання допоможуть розвинути кмітливість, пам ять, увагу. Видання розраховане на четвертокласників, які бажають гарно відпочити й корисно провести канікули.
Математика. РОБ.ЗОШИТ 3 кл. (Укр) до підр. Рівкінд 2 частини НОВА ПРОГРАМА
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
Довідник молодшого школяра. Математика 1-4 клас
марченко математика 1-4 клас довідник молодшого школяра
Математика. РОБ.ЗОШИТ 2 кл. (Укр) до підр. Рівкінд 2 частини НОВА ПРОГРАМА
Математика. РОБ.ЗОШИТ 2 кл. (Укр) до підр. Рівкінд 2 частини НОВА ПРОГРАМА
Матем. розминки 3-4 кл. Розв язання рівнянь в межах 1 000 (Укр)
Матем. розминки 3-4 кл. Розв язання рівнянь в межах 1 000 (Укр)
Считаю, решаю. Математика. Ч.2 1 кл (р)
Как объяснить первокласснику учебную тему? Как помочь ребенку отработать нужные навыки? Тут пригодятся рабочие тетради серии «АРТшкола». Каждый разворот — это мини-урок, который содержит тему, краткое объяснение теории, задания разного уровня сложности, советы для взрослых и смайлики для самооценки. Тетрадь «Пишу красиво» понравится тем, кто заботится о четком, ровном, понятном почерке. Почему стоит выбрать именно эти тетради? Потому что они… - удобные и понятные, - напечатаны на хорошей сертифицированной бумаге, - содержат яркие иллюстрации, - созданы с учетом всех требований и стандартов системы образования, - дополняют любой учебный комплект (учебник). Кстати, письмо позитивно влияет на развитие творческих и интеллектуальных способностей!
МАТЕМАТИКА 3 кл. Учебная тетрадь. 1 ч. (РУС) Скворцова С.А., Оноприенко О.В.+ приложение ОБНОВЛЕНН
Содержание пособия соответствует требованиям действующей учебной программы по математике для 3 класса общеобразовательных учебных заведений (с учетом последних изменений) и органично соединяет функции учебника и тетради с печатной основой. Издание состоит из трех частей, каждая из которых содержит тексты правил, образцы рассуждений, задания на актуализацию опорных знаний, создание проблемной ситуации и ее решение, первичное закрепление, формирование умений и навыков, непрерывное повторение. Каждая часть содержит приложение «Работаю самостоятельно» для самостоятельной работы учащихся на уроках и дома. В пособии предложены задания пропедевтического характера (со значком «Для тех, кто хочет знать больше»), которые способствуют успешному усвоению соответствующего материала при да …
Картки 4 кл з МАТЕМАТИКИ Оновл. прогр. для поточної перевірки знань
Зміст посібника відповідає оновленій навчальній програмі з математики для учнів 4 класу. Посібник вміщує 16 карток у двох рівноцінних варіантах. Учитель може їх використовувати на всіх етапах засвоєння учнями програмового змісту: формування вмінь і навичок, закріплення і повторення вивченого матеріалу, для проведення самостійних робіт, додаткових індивідуальних занять.
2000 вправ та завдань. Математика 1 кл
2000 вправ та завдань. Математика 1 кл
НУШ Математика Раб. тетрадь 1 кл. 1 Ч. (В 2-х ч.) (РУС) к учеб. Скворцова, Оноприенко О.
НУШ Математика Раб. тетрадь 1 кл. 1 Ч. (В 2-х ч.) (РУС) к учеб. Скворцова, Оноприенко О.
Математика 2 кл. Самостоятельны и контрольные работы (1, 2 ч)
Самостоятельные и контрольные работы (в двух вариантах) составлены в соответствии с программой по математике для начальной школы автора Л. Г. Петерсон. Содержат рекомендации для учителей по организации и проведению контроля знаний учащихся. Данные работы могут быть использованы во всех типах учебных заведений. Выпуски 2 1 и 2 2 предназначены для работы с учащимися 2 класса.
Цікаві завдання з математики 4 кл. (Укр)
Цікаві завдання з математики 4 кл. Зацікавити молодшого школяра математикою зовсім не складно. Необхідно лише запропонувати йому справді цікаві завдання. Зошит містить математичні цікавинки, детективи, лабіринти, ігри, загадки, шифри, зміст яких відповідає сучасним вимогам програми з курсу математики для початкової школи. Перед кожним завданням подається коротенька оповідка, яка підводить до виконання й зацікавлює самим процесом розв’язання. Перевірити правильність результатаів допоможуть відповіді в кінці зошита.
МАТЕМАТИКА 3 кл. Розробки уроків (Укр) 2 Ч. до підр. Скворцова, Оноприенко
Пропонований посібник містить розробки уроків математики за виданням: Скворцова С. О., Онопрієнко О. В. Математика. 3 клас. Навчальний зошит: У 3 ч. (Х.: Вид-во «Ранок», 2014). Посібник відповідає чинній програмі з математики для 3 класу загальноосвітніх навчальних закладів і є складовою навчально-методичного комплекту «Математика-3». Видання містить деталізовані проекти всіх уроків математики. Реалізовано особистісно зорієнтований, діяльнісний і компетентнісний підходи до навчання третьокласників, розкрито методику формування нових знань і способів дії, окреслено доцільні форми організації виконання завдань. До посібника додаються завдання для розвитку логічного мислення, які можна безкоштовно завантажити на сайті www.e-ranok.com.ua. Призначено для вчителів початкових класів …
Матем. разминки 3-4 кл. Действия с именованными числами в пределах 1000 (РУС)
Матем. разминки 3-4 кл. Действия с именованными числами в пределах 1000 (РУС)
Предметний довідник. Математика 1-4 кл. (Укр)
Предметний довідник. Математика 1-4 кл. (Укр)
Прописи Математичні зошит НОВА ПРОГРАМА (укр)
Прописи Математичні зошит НОВА ПРОГРАМА (укр)
Розв язую, обчислюю. Математика Ч.3 1 кл (у)
Як пояснити першокласнику навчальну тему? Як допомогти дитині відпрацювати потрібні навички? Тут стануть у нагоді робочі зошити серії «АРТшкола». Кожен розворот — це міні-урок, що складається з теми, стислого пояснення теорії, завдань різного рівня складності, поради для дорослих і смайликів для самооцінки. Зошит «Пишу красиво» сподобається тим, хто дбає про чіткий, рівний, зрозумілий почерк. Чому варто обрати саме ці зошити? Тому що вони... - зручні та зрозумілі, - надруковані на гарному сертифікованому папері, - містять яскраві ілюстрації, - створені з урахуванням усіх вимог та стандартів системи освіти, - доповнюють будь-який навчальний комплект (підручник). До речі, письмо позитивно впливає на розвиток творчих та інтелектуальних здібностей!
Математика до школи АРТ, Вимірювання (у)
Ця серія допоможе малюкові попрактикуватися у засвоєнні перших математичних знань. Що робить ці зошити особливими?1. Яскраві малюнки до кожного завдання. (Щоб навчатися було цікаво та весело).2. Гарні сертифіковані папір і фарба. (Адже ми дбаємо про безпеку діток).3. Більшість завдань у зошитах мають зразки виконання. (Отже, дитина без складнощів займатиметься самостійно, і знадобиться мінімум втручання дорослих).4. Серія побудована за принципом «від простого до складного» і включає всі необхідні дошкільнику теми.
Математичний тренажер 3кл в 2х ч.
Навчальний посібник для учнів 3 класу з математики у двох частинах.Посібник містить тренувальні картки, подані у двох варіантах однакового рівня складності, в яких пропонуються завдання на відпрацювання основних умінь і навичок, передбачених програмою з математики. Може використовуватись учителем і для проміжного контролю знань окремих учнів з метою виявлення прогалин у знаннях.
Тренажер з математики. Розвиток логічного мислення
Однією з основних цілей вивчення математики в початковій школі є формування і розвиток мислення дитини: гнучкості, конструктивності, критичності. Логічне мислення лежить в основі здібностей особистості, є умовою навчання, набуття знань, формування необхідних умінь і навичок.Тренажер «Розвиток логічного мислення» — це цікаві вправи початкового рівня складності для розвитку просторової уяви, логіки, уваги та пам’яті дитини. Смайлики — це можливість для вчителя та батьків оцінити якість виконання завдання дитиною.