Быстрый заказ книги

Математика

На странице:
Сортировать по:
ЕК Математика. 3 кл. (РУС) к учеб. Богдановича М.В., Лишенко Г.П. ОБНОВЛЕННАЯ ПРОГРАМА
ЕК Математика 3 кл. (р) к учеб. Богдановича М.В., Лишенко Г.П. НОВА ПРОГРАМА
КОНСТРУКТОР уроку з CD Математика 2 кл. до підр. Богдановича М.В., Лишенка Г.П. (Укр)
КОНСТРУКТОР уроку з CD Математика 2 кл. до підр. Богдановича М.В., Лишенка Г.П. (Укр)
Тренажер школяра Математика 3 клас Додавання і віднімання в межах 100
Тренажер школяра Математика 3 клас Додавання і віднімання в межах 100
Тренажер з математики. Таблиці додавання і віднімання у межах 10
Серія «Нова школа» представляє лінійку тренажерів, які спрямовані на відпрацювання певних навичок, визначених і затверджених шкільною програмою. Один тренажер — одна навичка, доведена до автоматизму. Запорукою успішного навчання є сучасна методика, покладена в основу посібника і повна відповідність матеріалу оновленим («спрощеним») державним програмам.Завдяки цьому тренажеру учень відпрацьовує необхідний рівень базових знань та умінь, тренується у вирішенні табличних випадків додавання і віднімання у межах 10.Посібник можна використовувати як на уроках, так і для самостійної роботи вдома.
Навчалочка. Вправи з математики 1 кл (у)
Ваш маленький учень жити не може без математики й шукає, що б такого ще обчислити? Чи, може, навпаки? Математика школярика відверто кульгає? У будь-якому разі Навчалочка вже мчить вам на допомогу! Цей великий збірник містить просто тонну завдань з усіх тем курсу математики за 1 клас. У кожній темі: - школярик спочатку повторить правила,- потім розгляне схеми та приклади, аби правила стали зрозумілішими,- і, нарешті, потренується як слід, виконуючи різноманітні вправи.Кольорові сторінки з малюнками піднімуть настрій кожній дитині! А в кінці посібника можна відзначити свої успіхи. Просто зафарбовуємо кружечок із номером сторінки, яку вже опрацювали.
НУШ 1 клас Математичні прописи, робочий зошит
НУШ 1 клас Математичні прописи: робочий зошит
НУШ Математика Роб. зошит 2 кл. Ч.2 КОМПЛЕКТ з 2-х ч. (Укр) до підр. Лишенко Г. ДИДАКТА
Посібник створено відповідно до Державного стандарту початкової освіти та Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко. Зошит є складовою навчально-методичного комплекту «Математика. 2 клас».У посібнику представлена система завдань для удосконалення обчислювальних навичок й умінь здобувачів освіти розв’язувати основні види програмових задач. Завдання рубрики «Перевір себе» сприяють повторенню та систематизації навчальних досягнень другокласників.На сторінках зошита розміщено QR-коди, за допомогою яких можна швидко перейти до додаткового матеріалу у вигляді презентацій та геометричної гри «Головоломка Піфагора».Призначений для учнів 2 класу закладів загальної середньої освіти.
Математика 4 кл. Учебник (в 3-х частях, комплект)
Рекомендовано Министерством образования и науки Российской Федерации.Учебник ориентирован на развитие мышления, творческих способностей ребенка, его интереса к математике.Реализует деятельностный метод обучения, включающий детей в самостоятельный поиск и помогающий не только обеспечить высокий уровень математической подготовки, но и сформировать общеучебные и общекультурные умения и способности, необходимые для успешного обучения в средней школе, а затем и в жизни.Предполагает возможность индивидуальной траектории саморазвития ученика в собственном темпе за счет выбора учителем заданий, соответствующих уровню подготовки и познавательной мотивации детей. Объем обязательной части домашних заданий соответствует примерно 20 мин самостоятельной работы ученика, остальные за­дания в …
НУШ Математика Роб. зошит 2 кл. Ч.1 КОМПЛЕКТ з 2-х ч. (Укр) до підр. Листопад Н. ДИДАКТА
Робочий зошит складено відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко, та поурочно узгоджено з підручником «Математика» для 2 класу (Наталії Листопад). Посібник складається з двох частин і містить завдання практичного, комунікативного та розвивального характеру. Зошит пропонує три рівні опрацювання навчальних тем, що відображено відповідними умовними позначками. Крім того, низка завдань має додаткові запитання для індивідуальної та парної роботи, які сприяють поглибленому засвоєнню знань.Для учнів другого класу закладів загальної середньої освіти, вчителів і батьків.
Работа в паре, Математика 2 кл. Карточки к урокам (РУС)
Пособие включает карточки c заданиями тестового характера, которые дают возможность за короткое время проверить уровень знаний учащихся по программному математическому материалу. Издание поможет учителю разнообразить методы работы на занятиях по математике во 2 классе. Материалы пособия можно использовать на уроках и во внеурочное время. Для учителей, учащихся начальной школы и их родителей.
Цікаві завдання з математики 1 кл. (Укр) + КОЛЬОРОВА ВКЛАДКА
Цікаві завдання з математики 1 кл. (Укр) + КОЛЬОРОВА ВКЛАДКА
Математика 3 кл (у) Робочий зошит до підруч. Рівкінд, Оляницької
Математика 3 кл (у) Робочий зошит до підруч. Рівкінд, Оляницької
Тренажер школяра Математика 3 клас. Міри ваги.Віднімання. Кілограми і грами.Центнери і кілограми
Тренажер школяра Математика 3 клас. Міри ваги.Віднімання. Кілограми і грами.Центнери і кілограми
АРТ Таблиця множення чисел 8 і 9 (у)
«Таблиця множення» - це…1. новий підхід: вивчення через практичні завдання (головоломки, ігри, задачки…),2. кольорове оформлення, що охоплює кожну сторінку цілком, 3. і на додачу підказки для кращого запам’ятовування та розмальовка для самостійного оцінювання знань.Ці зошити - найвеселіший спосіб вивчити таблицю множення!
Розумні закладки 1 кл. (Укр) Математика, укр. мова, рус.язык, природознавство, основи здоров я
Розумні закладки 1 кл. (Укр) Математика, укр. мова, рус.язык, природознавство, основи здоров я
Математика 1 кл (у) Робочий зошит до підр. Бевз
Математика 1 кл (у) Робочий зошит до підр. Бевз
НУШ 2 кл. Математика робочий зошит Ч.1 до підр. Логачевської С.П.
Робочий зошит з математики у двох частинах до підручника містить цікавий і корисний навчальний матеріал, спрямований на оптимізацію навчального процесу. Так, кожна тема має обсяг в одну сторінку.
Після уроків, Математичні КРОСВОРДИ 5 рівень
Математичні КРОСВОРДИ 5 рівень Даний збірник математичних кросвордів представляє собою систему завдань для школярів, виконання яких допомагає дитині розвивати логічне та математичне мислення, поглиблює знання дитини, надаючи таким чином учневі можливість краще засвоїти шкільну програму. Зошит може використовуватися не лише на уроках, а й у математичних гуртках, групах подовженого дня, при індивідуальному навчанні вдома. Видання призначене для вчителів, учнів початкової школи та їхніх батьків. Видання призначене для того, щоб допомогти школярам шляхом розвязання кросвордів навчитися швидко і правильно рахувати, закріпити прийоми обчислень, поповнити словниковий запас.
Дидактичні матеріали. Навчальне ДОМІНО. Дроби. НУД017
Навчальне доміно «Дроби» допоможе в ігровій формі ознайомить молодших школярів з дробами. На наочних прикладах діти зрозуміють, що позначає чисельник та знаменникКожна картка, як і в звичайному доміно, розділена на дві частини. Ліворуч намальована фігура, праворуч - дріб. У свій хід гравець читає дріб, приставляє картку з відповідною фігурою або може приставити до фігури картку з відповідним дробом. Гру можна застосовувати для одного або для декількох учасників. Характер змагання перетворить процес навчання на розвагу і дозволить в короткі терміни досягти значних результатів.
Розв язую задачі. Математика 2 кл (у) Ч2
Як пояснити першокласнику навчальну тему? Як допомогти дитині відпрацювати потрібні навички? Тут стануть у нагоді робочі зошити серії «АРТшкола». Кожен розворот — це міні-урок, що складається з теми, стислого пояснення теорії, завдань різного рівня складності, поради для дорослих і смайликів для самооцінки. Чому варто обрати саме ці зошити? Тому що вони... - зручні та зрозумілі, - надруковані на гарному сертифікованому папері, - містять яскраві ілюстрації, - створені з урахуванням усіх вимог та стандартів системи освіти, - доповнюють будь-який навчальний комплект (підручник). Зошит «Розв’язую задачі» допоможе, якщо під час розв’язування задач трапляються помилки. Часто трапляються помилки у додаванні або відніманні? Стануть у нагоді зошити «Розв’язую, обчислюю», де відпрацьов …