Быстрый заказ книги

Математика

На странице:
Сортировать по:
Математика 4 кл. Учебник (в 3-х частях, комплект)
Рекомендовано Министерством образования и науки Российской Федерации.Учебник ориентирован на развитие мышления, творческих способностей ребенка, его интереса к математике.Реализует деятельностный метод обучения, включающий детей в самостоятельный поиск и помогающий не только обеспечить высокий уровень математической подготовки, но и сформировать общеучебные и общекультурные умения и способности, необходимые для успешного обучения в средней школе, а затем и в жизни.Предполагает возможность индивидуальной траектории саморазвития ученика в собственном темпе за счет выбора учителем заданий, соответствующих уровню подготовки и познавательной мотивации детей. Объем обязательной части домашних заданий соответствует примерно 20 мин самостоятельной работы ученика, остальные за­дания в …
АРТ, Геометрия для учащихся начальной школы 3-4 кл. (РУС)
АРТ: Геометрия для учащихся начальной школы. 3-4 классы Пособие предназначено для того, чтобы познакомить учащихся начальной школы с основами геометрии. В доступной форме подается материал, который включает действующая программа по математике для учащихся 3-4 классов. Издание поможет детям усвоить основные понятия, научиться чертить геометрические фигуры, измерять длину линий, находить периметр и площадь различных фигур. Материал пособия можно использовать на уроках по математике, а также на дополнительных занятиях.
МАТЕМАТИКА робочий зошит 4 кл Оновл.прогр. до підр. Богдановича Лишенка
Насичений різноманітними й цікавими завданнями робочий зошит зробить процес вивчення математики для учнів 4-го класу легким і плідним. Завдання складені таким чином, щоб сприяти практичному закріпленню набутих знань і стимулювати пізнавальну активність молодших школярів. Додаткові вправи до кожної теми дають можливість повторити вивчений матеріал.Зошит укладено відповідно до оновленої навчальної програми з математики 2016 р. та підручника М.В. Богдановича і Г.П. Лишенка Математика. 4 клас.
Математика 4 кл. Зошит для контролю навч. досягнень (у)
НОВА ПРОГРАМА - 2015 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
Математика 4 кл (у) Навчальний зошит компл. Ч.1
Математика 4 кл (у) Навчальний зошит компл. Ч.1
Математика 2 кл. Тести навчальних досягнень (Укр) Скворцова С.О.,Онопрієнко О.В. Онов. прогр.
Посібник містить тестові контрольні роботи для підсумкового контролю навчальних досягнень учнів. Роботи відповідають орієнтовним вимогам до контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи (з урахуванням змін, затверджених наказом МОН України від 19.08.2016 №1009). Призначено для учнів 2 класу загальноосвітніх навчальних закладів, учителів початкових класів.
Картки 4 кл з МАТЕМАТИКИ Оновл. прогр. для поточної перевірки знань
Зміст посібника відповідає оновленій навчальній програмі з математики для учнів 4 класу. Посібник вміщує 16 карток у двох рівноцінних варіантах. Учитель може їх використовувати на всіх етапах засвоєння учнями програмового змісту: формування вмінь і навичок, закріплення і повторення вивченого матеріалу, для проведення самостійних робіт, додаткових індивідуальних занять.
Мій конспект.Математика. 1 кл. 2 семестр (за підр. М. В. Богдановича, Г. П. Лишенка).ППШ319
Мій конспект.Математика. 1 кл. 2 семестр (за підр. М. В. Богдановича, Г. П. Лишенка).ППШ319
Поміркуй і відпочинь 1 кл. (Укр)
У цій книжечці вміщені загадки, жарти, ігри, лабіринти – усе для того, щоб весело відпочити на канікулах. Крім того, пропоновані завдання допоможуть розвинути кмітливість, пам ять, увагу. Посібник містить вправи з математики, української мови, курсу «Я і Україна», що дають можливість повторити вивчене на уроках. Видання розраховане на першокласників та дітей, які щойно закінчили 1 клас.
Вчимося лічити швидко. Вивчаємо таблицю множення 2–3 кл
Посібник містить 1015 завдань, направлених на відпрацювання навичок розв язування виразів із діями множення та ділення. Перевірити правильність виконання завдань допоможуть ключі, що знаходяться в кінці зошита. Матеріал відповідає навчальній програмі з математики для 1-4 класів. Видання призначене для учнів і вчителів початкових класів.
ЕК Математика 3 кл. (Укр) до підр. Богдановича,Лишенка та до підр.Рівкінд,Оляницької ОНОВЛЕНА ПРОГРА
ЕК Математика 3 кл. (Укр) до підр. Богдановича,Лишенка та до підр.Рівкінд,Оляницької НОВА ПРОГРАМА
АРТ, Разв. задания по математике 3-4 кл. (РУС) НОВАЯ ПРОГРАММА
АРТ: Разв. задания по математике 3-4 кл. (РУС) НОВАЯ ПРОГРАММА
НУШ 1 клас Мій помічник з математики (комплект у 2-ох Ч.)
НУШ 1 клас Мій помічник з математики (комплект у 2-ох Ч.)
Математика до школи АРТ, Вимірювання (у)
Ця серія допоможе малюкові попрактикуватися у засвоєнні перших математичних знань. Що робить ці зошити особливими?1. Яскраві малюнки до кожного завдання. (Щоб навчатися було цікаво та весело).2. Гарні сертифіковані папір і фарба. (Адже ми дбаємо про безпеку діток).3. Більшість завдань у зошитах мають зразки виконання. (Отже, дитина без складнощів займатиметься самостійно, і знадобиться мінімум втручання дорослих).4. Серія побудована за принципом «від простого до складного» і включає всі необхідні дошкільнику теми.
МАТЕМАТИКА робочий зошит 3 кл Оновл.прогр. до підр. Богдановича Лишенка
Насичений різноманітними й цікавими завданнями робочий зошит зробить процес вивчення математики для учнів 3-го класу легким і плідним. Завдання складені таким чином, щоб сприяти практичному закріпленню набутих знань і стимулювати пізнавальну активність молодших школярів. Додаткові вправи до кожної теми дають можливість повторити вивчений матеріал.Зошит укладено відповідно до оновленої навчальної програми з математики 2016 р. та підручника М.В. Богдановича і Г.П. Лишенка Математика. 3 клас.
Я вивчаю величини. Зошити. НУШ003
Що потрібно робити спортсменові для перемоги у змаганнях? Тренуватися, і ще раз тренуватися. Що потрібно робити дитині, щоб навчитися вимірювати величини? Теж тренуватися! У цьому зошиті пропонована дуже захоплива і незвичайна програма тренувань. Вона передбачає прості дії (розфарбовування, промовляння та записування), лічбу, практичні завдання з вимірювання величин і багато чого іншого.Яскраві ілюстрації, різноманітні завдання зроблять тренування веселими та легкими і обов’язково сприятимуть успіху в такій справі, як вимірювання величин.Видання пропоноване вчителям для використання на уроках, а також дбайливим батькам для додаткових занять з дитиною вдома.
Цікаві завдання з математики 4 кл. (Укр)
Цікаві завдання з математики 4 кл. Зацікавити молодшого школяра математикою зовсім не складно. Необхідно лише запропонувати йому справді цікаві завдання. Зошит містить математичні цікавинки, детективи, лабіринти, ігри, загадки, шифри, зміст яких відповідає сучасним вимогам програми з курсу математики для початкової школи. Перед кожним завданням подається коротенька оповідка, яка підводить до виконання й зацікавлює самим процесом розв’язання. Перевірити правильність результатаів допоможуть відповіді в кінці зошита.
АРТ, Разв. задания по математике 1-2 кл. (РУС)
АРТ: Разв. задания по математике 1-2 кл. (РУС)
Матем. розминки 3-4 кл. Дії з іменованими числами в межах 100 (Укр)
Матем. розминки 3-4 кл. Дії з іменованими числами в межах 100 (Укр)
Математика 4 кл. Робочий зошит до підр.Богдановича (у)
Математика 4 кл. Робочий зошит до підр.Богдановича (у)