Быстрый заказ книги

Математика

На странице:
Сортировать по:
Мій конспект. Математика. 1 кл. Ч. 2 (за підр. Листопад) ПШМ213
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки уроків математики у 1-му класі Нової української школи, складені відповідно до вимог нового Державного стандарту початкової освіти (2018) за Типовою освітньою програмою авторського колективу під керівництвом О. Я. Савченко.Розподіл годин і тематика уроків відповідають змісту підручника Н. П. Листопад (Математика : підруч. для 1 кл. закладів загальної середньої освіти.— К. : УОВЦ «Оріон», 2018).Конспекти уроків, різноманітних за формою проведення, побудовано з урахуванням основних положень Концепції «Нова українська школа», на засадах компетентнісного, діяльнісного підходів, з використанням елементів інтеграції, інноваційних та здоров’язбережувальних технологій, інтерактивних методів та прийомів навчання,  …
НУШ 1 клас Математика робочий зошит (комплект у 2-х ч.) до підр. Листопад Н.П.
НУШ Робочий зошит з математики. 1 клас. Комплект у 2-х частинах до підручника Листопад Н.П.Козаченко О.М.
АРТ, Геометрия для учащихся начальной школы 3-4 кл. (РУС)
АРТ: Геометрия для учащихся начальной школы. 3-4 классы Пособие предназначено для того, чтобы познакомить учащихся начальной школы с основами геометрии. В доступной форме подается материал, который включает действующая программа по математике для учащихся 3-4 классов. Издание поможет детям усвоить основные понятия, научиться чертить геометрические фигуры, измерять длину линий, находить периметр и площадь различных фигур. Материал пособия можно использовать на уроках по математике, а также на дополнительных занятиях.
За партой, Решаю уравнения 4 кл. Тетрадь-помощник (РУС) НОВАЯ
За партой: Решаю уравнения 4 кл. Тетрадь-помощник (РУС) НОВАЯ
Тренажер Математика 2 кл. (Укр) НОВИЙ
Тренажер Математика 2 кл. (Укр) НОВИЙ
Розв язую задачі. Математика 2 кл (у) Ч1
Як пояснити першокласнику навчальну тему? Як допомогти дитині відпрацювати потрібні навички? Тут стануть у нагоді робочі зошити серії «АРТшкола». Кожен розворот — це міні-урок, що складається з теми, стислого пояснення теорії, завдань різного рівня складності, поради для дорослих і смайликів для самооцінки. Чому варто обрати саме ці зошити? Тому що вони... - зручні та зрозумілі, - надруковані на гарному сертифікованому папері, - містять яскраві ілюстрації, - створені з урахуванням усіх вимог та стандартів системи освіти, - доповнюють будь-який навчальний комплект (підручник). Зошит «Розв’язую задачі» допоможе, якщо під час розв’язування задач трапляються помилки. Часто трапляються помилки у додаванні або відніманні? Стануть у нагоді зошити «Розв’язую, обчислюю», де відпрацьов …
Навчалочка. Вправи з математики 1 кл (у)
Ваш маленький учень жити не може без математики й шукає, що б такого ще обчислити? Чи, може, навпаки? Математика школярика відверто кульгає? У будь-якому разі Навчалочка вже мчить вам на допомогу! Цей великий збірник містить просто тонну завдань з усіх тем курсу математики за 1 клас. У кожній темі: - школярик спочатку повторить правила,- потім розгляне схеми та приклади, аби правила стали зрозумілішими,- і, нарешті, потренується як слід, виконуючи різноманітні вправи.Кольорові сторінки з малюнками піднімуть настрій кожній дитині! А в кінці посібника можна відзначити свої успіхи. Просто зафарбовуємо кружечок із номером сторінки, яку вже опрацювали.
НУШ Математика Роб. зошит 1 кл. 1 частина (У 2-х частинах) (Укр) до підр. Скворцова С.О., Онопрієнк
Зміст посібника відповідає вимогам Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко, та враховує особливості структури підручника з математики для 1 класу (автори С. О. Скворцова, О. В. Онопрієнко). Видання є складовою навчально-методичного комплекту «Математика. 1 клас», який створено на базі підручника.Посібник складається з двох частин. Кожна частина містить завдання на актуалізацію опорних знань, створення проблемної ситуації та її розв’язання, первинне закріплення, формування вмінь і навичок, неперервне повторення. Матеріал подано в цікавій і доступній формі з урахуванням психологічних особливостей сучасних першокласників.Призначено для учнів 1 класу закладів загальної середньої освіти і вчителів початкових класів.
Математика 2 кл. Задачі на рух без нудьги. Робочий зошит. НУШ
Пропонований посібник відповідає вимогам Державного стандарту початкової освіти та типових освітніх програм з математики.Матеріал посібника допоможе учням сформувати уміння розв’язувати задачі на рух, сприятиме розвитку логічного мислення.Зошит доцільно використовувати на уроках під час закріплення матеріалу, для самостійної роботи, а також для додаткових занять з математики.Для учнів 2 класу , учителів та батьків.
Математика 3 кл. Учебник (в 3-х частях, комплект)
Учебник ориентирован на развитие мышления, творческих способностей ребенка, его интереса к математике. Он может быть использован для обучения математике младших школьников по программам 1-3 и 1-4, а также для индивидуальной работы родителей с детьми. Учебник является составной частью непрерывного курса математики Школа 2000...Рекомендовано Министерством образования и науки РФ.
Дидактичні матеріали. Навчальне ДОМІНО. Словниковий ланцюжок. НУД020
Навчальне доміно «Словниковий ланцюжок» — це корисна гра для дітей, які опановують навички читання. За Концепцією Нової української школи вагому роль у вихованні та навчанні молодших школярів й дошкільників старшого вікової групи відіграє дидактика та методика «Навчання через гру». Навчальне доміно «Словниковий ланцюжок» допоможе в ігровій формі викликати інтерес до читання, розвинути увагу, вміння швидко знаходити картки з відповідними словами, розширити словниковий запас. Гру можна застосовувати для одного або для декількох учасників. Кожна картка, як і в звичайному доміно, розділена на дві частини. Ліворуч намальована картинка, а праворуч написано слово. У свій хід гравець читає слово і знаходить картку з відповідною картинкою або може приставити до малюнка картку з відпов …
Розвивайко. Математика. Рахуємо і розв язуємо 2 кл
У посібнику подано оригінальні завдання для учнів 2 класу. Робота з матеріалом посібника дозволить довести практичні навички обчислень до автоматизму.Даний посібник укладено відповідно до діючої програми з математики для учнів 2 класу загальноосвітніх навчальних закладів і може використовуватися вчителями як тренажер або зошит для контрольних робіт. Зібрані у посібнику вирази і задачі призначені для самостійної роботи вдома і на уроці.Видання розраховано на учнів початкових класів, учнів та їх батьків.
Математика. РОБ.ЗОШИТ 2 кл. (Укр) до підр. Рівкінд 2 частини НОВА ПРОГРАМА
Математика. РОБ.ЗОШИТ 2 кл. (Укр) до підр. Рівкінд 2 частини НОВА ПРОГРАМА
Интересные задания по математике 4 кл. (РУС)
Интересные задания по математике 4 кл. (РУС)
Розв язую, обчислюю. Математика 1 кл (у) Ч3
Як пояснити першокласнику навчальну тему? Як допомогти дитині відпрацювати потрібні навички? Тут стануть у нагоді робочі зошити серії «АРТшкола». Кожен розворот — це міні-урок, що складається з теми, стислого пояснення теорії, завдань різного рівня складності, поради для дорослих і смайликів для самооцінки. Зошит «Пишу красиво» сподобається тим, хто дбає про чіткий, рівний, зрозумілий почерк. Чому варто обрати саме ці зошити? Тому що вони... - зручні та зрозумілі, - надруковані на гарному сертифікованому папері, - містять яскраві ілюстрації, - створені з урахуванням усіх вимог та стандартів системи освіти, - доповнюють будь-який навчальний комплект (підручник). До речі, письмо позитивно впливає на розвиток творчих та інтелектуальних здібностей!
АРТ Таблиця множення чисел 2 і 3 (у)
«Таблиця множення» - це…1. новий підхід: вивчення через практичні завдання (головоломки, ігри, задачки…),2. кольорове оформлення, що охоплює кожну сторінку цілком, 3. і на додачу підказки для кращого запам’ятовування та розмальовка для самостійного оцінювання знань.Ці зошити - найвеселіший спосіб вивчити таблицю множення!
Фінансова грамотність 4 кл (у) Робочий зошит. Фінансова поведінка
Робочий зошит учня укладено відповідно до навчальної програми курсу за вибором для учнів 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів, рекомендованої Міністерством освіти і науки України (лист МОНУ від 20.05.2015 № 1 11-7117).Навчальне видання містить практичні матеріали для проведення 16 уроків, які розкривають суть курсу з фінансової грамотності у 4 класі, що називається “Фінансова поведінка”.У виданні представлено цікаві творчі форми роботи, спрямовані на формування як фінансових знань, фінансової і споживчої культури, які сприятимуть особистісному розвиткові дитини, її становленню як громадянина та соціальній адаптації в умовах ринкового середовища.
АРТ Точилка, Математика 1кл. Рівень 6. Нумерація чисел від 11 до 20. Дії з числами на основі нумерац
Зошити для активного розвитку математичних навичок першокласників. Точилки навчають в ігровій формі та допомагають успішно писати контрольні роботи. 8 рівнів — 8 кроків до успішного навчання! Кожна сторінка зошитів — маленький, але впевнений крок до міцних знань, підкріплених практикою.
НУШ Математика Роб. зошит 2 кл. Ч.2 КОМПЛЕКТ з 2-х ч. (Укр) до підр. Скворцова С.О., Онопрієнко О.В
Посібник є складовою навчально-методичного комплекту «Математика. 2 клас» авторів Світлани Скворцової, Оксани Онопрієнко. Зошит створений на основі підручника, доповнює його зміст, що забезпечує якісне досягнення учнями очікуваних результатів навчання.Зошит складається з двох частин і може використовуватись на різних етапах засвоєння учнями змісту навчання. Посібник сприяє організації самостійної пізнавальної та дослідницької діяльності учнів, урізноманітненню видів роботи на уроці, ефективному формуванню математичних понять і способів дії. Матеріал подано з урахуванням психологічних особливостей сучасних другокласників.Призначено для учнів 2 класу закладів загальної середньої освіти і вчителів початкових класів.
Після уроків, Математичні КРОСВОРДИ 4 рівень
Математичні КРОСВОРДИ 4 рівень Даний збірник математичних кросвордів представляє собою систему завдань для школярів, виконання яких допомагає дитині розвивати логічне та математичне мислення, поглиблює знання дитини, надаючи таким чином учневі можливість краще засвоїти шкільну програму. Зошит може використовуватися не лише на уроках, а й у математичних гуртках, групах подовженого дня, при індивідуальному навчанні вдома. Видання призначене для вчителів, учнів початкової школи та їхніх батьків. Видання призначене для того, щоб допомогти школярам шляхом розвязання кросвордів навчитися швидко і правильно рахувати, закріпити прийоми обчислень, поповнити словниковий запас.