Быстрый заказ книги

Математика

На странице:
Сортировать по:
Математика 1 кл. Родничок полезных упражнений и заданий (код 246-9)
Математика 1 кл. Родничок полезных упражнений и заданий (код 246-9)
До школи готовий! Тренажер з математики
Дана книга містить тренувальні завдання з математики, що допоможуть перевірити готовність майбутнього першокласника до школи.
Матем. разминки 4-5 кл. Сложение и вычитание в пределах 1 000 000 (РУС)
Матем. разминки 4-5 кл. Сложение и вычитание в пределах 1 000 000 (РУС)
Веселі клітинки (зошит з математики) две части
Веселі клітинки (зошит з математики) две части
Тренажер школяра Математика 3 клас. Міри ваги.Віднімання. Кілограми і грами.Центнери і кілограми
Тренажер школяра Математика 3 клас. Міри ваги.Віднімання. Кілограми і грами.Центнери і кілограми
АРТ Таблиця множення чисел 8 і 9 (у)
«Таблиця множення» - це…1. новий підхід: вивчення через практичні завдання (головоломки, ігри, задачки…),2. кольорове оформлення, що охоплює кожну сторінку цілком, 3. і на додачу підказки для кращого запам’ятовування та розмальовка для самостійного оцінювання знань.Ці зошити - найвеселіший спосіб вивчити таблицю множення!
Фінансова грамотність 4 кл (у) Робочий зошит. Фінансова поведінка
Робочий зошит учня укладено відповідно до навчальної програми курсу за вибором для учнів 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів, рекомендованої Міністерством освіти і науки України (лист МОНУ від 20.05.2015 № 1 11-7117).Навчальне видання містить практичні матеріали для проведення 16 уроків, які розкривають суть курсу з фінансової грамотності у 4 класі, що називається “Фінансова поведінка”.У виданні представлено цікаві творчі форми роботи, спрямовані на формування як фінансових знань, фінансової і споживчої культури, які сприятимуть особистісному розвиткові дитини, її становленню як громадянина та соціальній адаптації в умовах ринкового середовища.
Обучалочка. Упражнения по математике 2 кл (р)
Математический сборник содержит упражнения по всем темам курса математики за 2 класс. Школьник повторит правила, сможет лучше их понять с помощью схем и примеров, а потом потренироваться выполнять задания. А в конце — отметит свои успехи на специальной страничке.
Математика 3 кл. Учебник (в 3-х частях, комплект)
Учебник ориентирован на развитие мышления, творческих способностей ребенка, его интереса к математике. Он может быть использован для обучения математике младших школьников по программам 1-3 и 1-4, а также для индивидуальной работы родителей с детьми. Учебник является составной частью непрерывного курса математики Школа 2000...Рекомендовано Министерством образования и науки РФ.
2000 вправ та завдань. Математика 4 кл
2000 вправ та завдань. Математика 4 кл
Считаю, решаю. Математика 2 кл (р) Ч1
Как объяснить первокласснику учебную тему? Как помочь ребенку отработать нужные навыки? Здесь пригодятся рабочие тетради серии «АРТшкола». Каждый разворот - это мини-урок, состоящий из темы, сжатого объяснения теории, задач разного уровня сложности, советы для взрослых и смайлики для самооценки. Почему стоит выбрать именно эти тетради? Потому что они ... - удобные и понятные, - Напечатаны на хорошей сертифицированной бумаге, - Содержат яркие иллюстрации, - Созданы с учетом всех требований и стандартов системы образования, - Дополняют любой учебный комплект (учебник). Тетрадь «Решаю задачи» поможет, если при решении задач случаются ошибки. Часто случаются ошибки в добавлении или вычитании? Пригодятся тетради «Решаю, вычисляю», где отрабатывается нумерация чисел, состав числа,  …
ЕК Математика. 4 кл. (РУС) ОБНОВЛЕННАЯ ПРОГРАММА
НОВА ПРОГРАМА - 2015 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
Математика. 4 кл (у) Розробки уроків до підр. Богдановича
Математика. 4 кл (у) Розробки уроків до підр. Богдановича
Быстрые тесты. Математика 2 кл (р)
Быстрая проверка знаний, разве это возможно? Конечно! Если перед вами «Быстрые тесты». Каждая страница в них - это контрольный мини-урок, который содержит тему, краткое объяснение теории, 10 тестовых заданий, тестометр для самооценки.
МАТЕМАТИКА робочий зошит 3 кл Оновл.прогр. до підр. Богдановича Лишенка
Насичений різноманітними й цікавими завданнями робочий зошит зробить процес вивчення математики для учнів 3-го класу легким і плідним. Завдання складені таким чином, щоб сприяти практичному закріпленню набутих знань і стимулювати пізнавальну активність молодших школярів. Додаткові вправи до кожної теми дають можливість повторити вивчений матеріал.Зошит укладено відповідно до оновленої навчальної програми з математики 2016 р. та підручника М.В. Богдановича і Г.П. Лишенка Математика. 3 клас.
Математика. Флеш-картки 1 кл. до будь-якого підручника (Укр) НУШ
Математика. Флеш-картки 1 кл. до будь-якого підручника (Укр) НУШ
НУШ 1 кл. Математика робочий зошит Ч. 2 до підр. Логачевської С.П.
Посібник містить цікаві завдання до кожної теми підручника (орієнтовно ІІ семестр), а також теми на повторення вивченого матеріалу протягом навчального тижня, що змістовно інтегровані з темами тижня у підручниках «Українська мова. Буквар» і «Я досліджую світ» видавництва «Літера ЛТД». (З розрахунку 3 год на тижні математики і 1 год математики в інтегрованому курсі ЯДС).
Після уроків, Математичні КРОСВОРДИ 4 рівень
Математичні КРОСВОРДИ 4 рівень Даний збірник математичних кросвордів представляє собою систему завдань для школярів, виконання яких допомагає дитині розвивати логічне та математичне мислення, поглиблює знання дитини, надаючи таким чином учневі можливість краще засвоїти шкільну програму. Зошит може використовуватися не лише на уроках, а й у математичних гуртках, групах подовженого дня, при індивідуальному навчанні вдома. Видання призначене для вчителів, учнів початкової школи та їхніх батьків. Видання призначене для того, щоб допомогти школярам шляхом розвязання кросвордів навчитися швидко і правильно рахувати, закріпити прийоми обчислень, поповнити словниковий запас.
МАТЕМАТИКА 3 кл. Розробки уроків (Укр) до підр. Богдановича М.В., Лишенка Г.П. НОВА ПРОГРАМА
Посібник містить плани-конспекти уроків математики в 3 класі загальноосвітньої школи. Пропонований матеріал відповідає програмі (2011 р.) для початкової школи та підручнику М. В. Богдановича, Г. П. Лишенка «Математика. Підручник для 3 класу загальноосвітніх навчальних закладів» (К.: Генеза, 2013). Розробки уроків містять різноманітні форми та методи роботи, дидактичні ігри, роботу з геометричним матеріалом. Додаток містить календарне планування уроків математики. Призначено для вчителів початкових класів, студентів вищих педагогічних навчальних закладів.
Розумні закладки 3 кл. (Укр) Математика, укр. мова, рус.язык, природознавство, основи здоров я
Розумні закладки 3 кл. (Укр) Математика, укр. мова, рус.язык, природознавство, основи здоров я