Быстрый заказ книги

Математика

На странице:
Сортировать по:
Розвивайко. Математика. Рахуємо до мільярда 4 кл
У посібнику подано оригінальні завдання для учнів 4 класу. Робота з матеріалом посібника дозволить довести практичні навички обчислень до автоматизму.Даний посібник укладено відповідно до діючої програми з математики для учнів 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів і може використовуватися вчителями як тренажер або зошит для контрольних робіт. Зібрані у посібнику вирази і задачі призначені для самостійної роботи вдома і на уроці.Видання розраховано на учнів початкових класів, учнів та їх батьків.
Матем. розминки 3-4 кл. Дії з іменованими числами в межах 100 (Укр)
Матем. розминки 3-4 кл. Дії з іменованими числами в межах 100 (Укр)
Тренажер школяра Математика 3 клас. Позначення часу. Хвилини, секунди. Години, хвилини
Тренажер школяра Математика 3 клас. Позначення часу. Хвилини, секунди. Години, хвилини
Багаторазові блокноти , Додавання 4+ (у)
Ці яскраві та зрозумілі «тренажери» з лічби, додавання, віднімання неодмінно сподобаються дітям і їхнім батькам. Адже займатися в них можна стільки разів, скільки необхідно дитині, щоб опанувати навичку:1. Пишемо маркером.2. Стираємо вологою серветкою.3. Знову пишемо!Займайтеся та досягайте 100% результату!! «Багаторазові блокноти» є доповненням до серії «Математика до школи».
Я вивчаю таблицю множення. Зошити. НУШ002
Що потрібно робити спортсменові для перемоги у змаганнях? Тренуватися, і ще раз тренуватися. Що потрібно робити дитині, щоб запам’ятати таблицю множення? Теж тренуватися! У цьому зошиті пропонована дуже захоплива і незвичайна програма тренувань. Вона передбачає пошук закономірностей, лічбу, розв’язування цікавих задач і багато чого іншого.Яскраві ілюстрації, різноманітні завдання зроблять тренування веселими та легкими і обов’язково сприятимуть успіху в такій важкій справі, як запам’ятовування таблиці множення.
НУШ 1 клас Математика робочий зошит Частина 1 до підр. Логачевської С.П.
НУШ 1 клас Математика робочий зошит Ч. 1 до підр. Логачевської С.П
Набір першокласника. Математика. Роздатковий матеріал. НУШ
Посібник містить 200 карток для лічби: по дві картки з цифрами від 0 до 9 та числом 10 і знаками арифметичних дій, по чотири картки із зображеннями тваринок, а також по 10 карток із геометричними фігурами та предметними малюнками.Пропонований практичний матеріал допоможе малюкам оволодіти навичками лічби до 10 (у прямому та зворотному порядку), навчитися розпізнавати “сусідів того чи іншого числа, порівнювати числа, складати приклади на додавання та віднімання в межах 10 й ознайомитися з найпростішими геометричними фігурами.Використання карток сприятиме формуванню навичок усних обчислень та розвитку логічного мислення дошкільнят.
Після уроків, Математичні КРОСВОРДИ 1 рівень
Математичні КРОСВОРДИ 1 рівень Даний збірник математичних кросвордів представляє собою систему завдань для школярів, виконання яких допомагає дитині розвивати логічне та математичне мислення, поглиблює знання дитини, надаючи таким чином учневі можливість краще засвоїти шкільну програму. Зошит може використовуватися не лише на уроках, а й у математичних гуртках, групах подовженого дня, при індивідуальному навчанні вдома. Видання призначене для вчителів, учнів початкової школи та їхніх батьків. Видання призначене для того, щоб допомогти школярам шляхом розвязання кросвордів навчитися швидко і правильно рахувати, закріпити прийоми обчислень, поповнити словниковий запас.
Дидактичні матеріали. Навчальне ДОМІНО. Таблиця множення. НУД016
Навчальне доміно «Таблиця множення» ? це один з найпростіших і захоплюючих способів вивчити і запам ятати таблицю множення. Ця гра також допоможе розвинути пам ять і увагу. За Концепцією Нової української школи вагому роль у вихованні та навчанні молодших школярів відіграє дидактика та методика «Навчання через гру». За допомогою цікавої навчальної гри, вчитель сприятиме формуванню базових математичних уявлень та допоможе учням запам’ятати таблицю множення. На уроках у школі «Навчальне доміно» можна використовувати не лише на етапі ознайомлення з таблицею множення, але і під час відпрацювання й закріплення здобутих знань.Гру можна застосовувати для одного або для декількох учасників.Кожну картку, як і в звичайному доміно, розподілено навпіл. Ліворуч написана відповідь, а право …
МАТЕМАТИКА робочий зошит 4 кл Оновл.прогр. до підр. Богдановича Лишенка
Насичений різноманітними й цікавими завданнями робочий зошит зробить процес вивчення математики для учнів 4-го класу легким і плідним. Завдання складені таким чином, щоб сприяти практичному закріпленню набутих знань і стимулювати пізнавальну активність молодших школярів. Додаткові вправи до кожної теми дають можливість повторити вивчений матеріал.Зошит укладено відповідно до оновленої навчальної програми з математики 2016 р. та підручника М.В. Богдановича і Г.П. Лишенка Математика. 4 клас.
Матем. розминки 4-5 кл. Додавання та віднімання в межах 1 000 000 (Укр)
Матем. розминки 4-5 кл. Додавання та віднімання в межах 1 000 000 (Укр)
АРТ, Геометрія для учнів початкової школи 1-2 кл. (Укр)
АРТ: Геометрія для учнів початкової школи 1-2 кл. (Укр)
Розв язую, обчислюю. Математика 2 кл (у) Ч1
Як пояснити першокласнику навчальну тему? Як допомогти дитині відпрацювати потрібні навички? Тут стануть у нагоді робочі зошити серії «АРТшкола». Кожен розворот — це міні-урок, що складається з теми, стислого пояснення теорії, завдань різного рівня складності, поради для дорослих і смайликів для самооцінки. Чому варто обрати саме ці зошити? Тому що вони... - зручні та зрозумілі, - надруковані на гарному сертифікованому папері, - містять яскраві ілюстрації, - створені з урахуванням усіх вимог та стандартів системи освіти, - доповнюють будь-який навчальний комплект (підручник). Зошит «Розв’язую задачі» допоможе, якщо під час розв’язування задач трапляються помилки. Часто трапляються помилки у додаванні або відніманні? Стануть у нагоді зошити «Розв’язую, обчислюю», де відпрацьов …
Картки 2 кл з МАТЕМАТИКИ Оновл. прогр. для поточної перевірки знань (у)
Зміст посібника відповідає оновленій навчальній програмі з математики для учнів 2 класу. Посібник вміщує 16 карток у двох рівноцінних варіантах. Учитель може їх використовувати на всіх етапах засвоєння учнями програмового змісту: формування вмінь і навичок, закріплення і повторення вивченого матеріалу, для проведення самостійних робіт, додаткових індивідуальних занять.
Математика. РОБ.ЗОШИТ 2 кл. 3 Ч. (Укр) до підр. Гісь, Філяк Нов. прогр.
Математика. РОБ.ЗОШИТ 2 кл. 3 Ч. (Укр) до підр. Гісь, Філяк Нов. прогр.
НУШ Математика Роб. зошит 1 кл. 3 частина (У 4-х частинах) (Укр) до підр. Гісь О.М. та ін.
Робочий зошит складений відповідно до нової програми з математики, поурочно узгоджений з підручником «Математика» для першого класу (авт. О. М. Гісь, І. В. Філяк). Робочий зошит сприяє формуванню загальноосвітніх умінь і навичок учнів, а також призначений для кращого засвоєння ними програмового матеріалу.Зошит складається з чотирьох частин, містить велику кількість завдань пізнавального та пошукового характеру, що активізує творчі здібності учнів.Для учнів першого класу закладів загальної середньої освіти, гімназій, а також для вчителів, методистів і батьків.
Бліц-контроль з математики 4 кл. до підр. Богданович
Бліц-контроль з математики. Картки для поурочного опитування. 4 клас. (До підруч. Богдановича М.)
НУШ 1 клас Математика робочий зошит (комплект у 2-х ч.) до підр. Листопад Н.П.
НУШ Робочий зошит з математики. 1 клас. Комплект у 2-х частинах до підручника Листопад Н.П.Козаченко О.М.
Математика 2 кл. Родничок полезных упражнений и заданий (код 249-0)
Математика 2 кл. Родничок полезных упражнений и заданий (код 249-0)