Быстрый заказ книги

Иностранные языки

На странице:
Сортировать по:
Нім. мова. 1 кл. Флеш-картки до будь-якого підручника (Укр)
Флеш-картки можуть використовуватися з будь-яким підручником німецької мови для 1 класу. Вони являють собою додатковий дидактичний матеріал, розрахований на відпрацювання літер німецького алфавіту, числівників від 1 до 10, лексики, вивченої на уроках. За допомогою флеш-карток можна організовувати різні види групової та індивідуальної роботи в класі, цікаві ігри, використовувати їх як наочний та роздавальний матеріал тощо.
Каліграфія для першокласників. Прописи з математики
Дані книжки допоможуть підготувати руку вашого малюка до письма, навчать цого орієнтуватися на сторінках у клітинку та лінійку, сприятимуть розширенню його знань з математики, української та англійської мов.
Усі базові правила. Англійська мова. 1-4 кл
Навчально-методичний посібник з усіма базовими правилами англійської мови для учнів 1-4 классів.
Английский язык. 1 кл. Родничок полезных упражнений и заданий (код 255-1)
Английский язык 1 кл. Родничок полезных упражнений и заданий (код 255-1
Пам’ятка для початкової школи. Англ. мова. Розмовні теми та діалоги. 2-4 кл
Видання містить розмовні теми й діалоги, що вивчаються в початковій школі згідно з чинною програмою. У пам’ятці в зручному форматі подані англомовні тексти та їхні переклади за найпоширенішими темами, а також короткі тематичні словнички та діалоги до поданих тем.Видання призначене для учнів початкових класів, їхніх батьків та вчителів.
Практикум 1000 завдань з англійської мови 4 кл. English Tasks
Практикум 1000 завдань з англійської мови 4 кл. English Tasks
Різнорівневі усні розмовні теми English 1-4кл
Посібник містить не тільки розмовні теми з дослівним перекладом, а й цікаві завдання, зразки усних відповідей і тематичний словник. Тексти складені в межах лексичного і граматичного матеріалу, що відповідає чинній програмі з іноземної мови МОН України для початкової школи. Чітко структурований за трьома рівнями складності посібник дає змогу ефективно підготуватися до аудіювання, словникових диктантів, контрольних і самостійних робіт, поглибити знання, закріпити комунікативні навички за допомогою вправ різних типів. Видання призначене для молодших школярів, їхніх батьків та вчителів.
Нім. мова. Підручник 2 кл. Deutsch lernen ist super! + ДИСК
Нім. мова. Підручник 2 кл. Deutsch lernen ist super! + ДИСК
Читаємо iз задоволенням №3. Merry trains. Посібник для домашн. чит. (2-е вид)
“Merry Trains. Посібник для домашнього читання. Третій рік навчання” – третя книжка комплекту посібників для вивчення англійської мови на початковому етапі. Пропонований матеріал відповідає вимогам навчальної програми для загальноосвітніх та спеціалізованих навчальних закладів “Іноземні мови. 1–4 класи”.Використання посібника сприятиме розвитку в учнів навичок аудіювання, говоріння, читання та письма. Оригінальний методичний апарат допоможе учням розвинути вміння:– представляти себе та друзів,– називати та описувати предмети,– створювати мікродіалоги,– ставити запитання та давати відповіді на них,– читати мовчки та вголос,– писати слова, словосполучення, короткі речення.Для учнів, учителів, батьків.
My first English words. Дитячий садок- дитяча книга для вивч. англ.мови
Зараз саме час для ігор, і кожна дитина може для себе визначити, у що і чим їй гратися.Леа та Акін будують високу башту, Неле бавиться ляляками, а вихователька з деякими дітьми майструє веселі капелюшки.
Англійська мова 3 кл. Пiдручник для спец. шк (Калініна)
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
Англійська на відмінно. English Topics 2 кл
Видання даної серії містять тексти за всіма темами, передбаченими шкільною програмою для 1-4 класів. Кожна тема супроводжується словником та вправами на розвиток монологічного і діалогічного мовлення. В кінці книг розміщені тематичні фрази для щоденного спілкування, а також граматичний тренажер з ключами.
Нім. мова. Роб. зошит 4 кл. Deutsch lernen ist super!
Нім. мова. Роб. зошит 4 кл. Deutsch lernen ist super!
2000 вправ та завдань. Англійська мова 4 кл.
У цьому посібнику подано вправи з англійської мови на тренування та повторення граматики. Робота над мовним матеріалом посібника дає можливість довести практичні навички дітей із граматики та правопису до автоматизму. Посібник складений згідно з новою Програмою для 1-4 класів середньої загальноосвітньої школи та може використовуватися вчителями і як тренувальний, і як контрольний зошит. Матеріал, вміщений у ньому, можна застосовувати для індивідуальної і фронтальної роботи у класі та вдома.
Nick and Lilly - In the kitchen - детская книга для изуч. англ.яз.
Для детей появилась новая серия книг! Персонажи брат Ник и сестра Лилли помогут легко и просто выучить английский! В этой книге вы вместе с Ником и Лилли прогуляетесь на детскую площадку, слепите пасочки из песка, поводите хороводы, полазите по горкам, покатаетесь на качелях и выучите слова и фразы, которые можно использовать гуляя на улице. Приемуществом этой книги есть то, что в игровой форме легко заучиваются английские слова и предложения, а на каждой страничке всего одна картинка и одно короткое предложение. Успех в изучении гарантирован всем!
Easy english. Повнокольорове вид. Starter book. (Легкий англійський)
Нынче изучение английского языка является не просто хобби, а необходимостью. И заложить фундамент будущего овладения языком стоит как можно раньше, используя колоссальную способность дошкольников к изучению языков.Цель данного пособия – в доступной и интересной форме познакомить ребенка с первыми английскими словами и выражениями. В книге представлены основные темы по развитию устной речи для ребенка, который начинает изучать английский. В пособии вы найдете начальные игровые задания, выполняя которые малыш запомнит первые фразы и слова, приобретет первые навыки общения на английском языке.Весь материал книги разделен на темы и подан в виде разговорника-словаря с черно-белыми рисунками, которые можно раскрашивать.Транскрипция к английским словам украинскими буквами дает ваше …
Англійська мова 3 кл (у) Підручник Карпюк (нов)
Підручник для 2 класу загальноосвiтнiх навчальних закладiв. Рекомендовано Міністерством освіти і науки України
Тренажер з англійської мови 3 кл.
Тренажер з англійської мови підготовлений відповідно до чинної програми МОН України для початкової школи. Систематизований і поданий в оригінальному форматі матеріал курсу 3 класу дає змогу підготуватися до контрольних і самостійних робіт, поглибити знання, закріпити практичні уміння та навички за допомогою вправ різних типів. Сучасне оформлення та наочна форма подання матеріалу роблять роботу з книгою легкою і зручною.
ЕК Англійська мова 4 кл. до підр. Карп’юк О.Д. (Укр) Нов. прогр.
Посібник допоможе забезпечити своєчасну, швидку й ефективну перевірку рівня сформованості мовної та мовленнєвої компетенцій учнів. Тематика завдань відповідає новій програмі з іноземних мов, затвердженій Міністерством освіти і науки України. До кожної теми пропонується по два тести, які подаються у трьох рівнозначних варіантах. Посібник містить: • тести для поточної перевірки рівня засвоєння учнями матеріалу підручника, • ілюстрації до завдань, що відповідають віковим особливостям учнів початкової школи. Збірник завдань допоможе: • організувати контроль знань на уроках, • виявити і своєчасно ліквідувати прогалини у знаннях учнів, • витратити мінімум часу на перевірку рівня знань.
АНГЛ.мова. Enjoy English. Smart dictionary ЗОШИТ для запису слів 4 р.н. дракон НВ
АНГЛ.мова. Enjoy English. Smart dictionary ЗОШИТ для запису слів 4 р.н. дракон НВ