Быстрый заказ книги

Иностранные языки

На странице:
Сортировать по:
ЕК Англійська мова 3 кл. (Укр) до підр. Несвіт А.М. НОВА ПРОГРАМА
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
Тренажер з англійської мови 1кл.
Тренажер з англійської мови підготовлений відповідно до чинної програми МОН України для початкової школи. Систематизований і поданий в оригінальному форматі матеріал курсу 1 класу дає змогу підготуватися до контрольних і самостійних робіт, поглибити знання, закріпити практичні уміння та навички за допомогою вправ різних типів. Сучасне оформлення та наочна форма подання матеріалу роблять роботу з книгою легкою і зручною.
ЕК Англійська мова 3 кл. (Укр) до підр. Карп юк НОВА ПРОГРАМА
ЕК Англійська мова 3 кл. (Укр) до підр. Карп юк НОВА ПРОГРАМА
Усі правила англійської мови
Цей навчальний посібник містить основні граматичні правила та вправи на їх опрацювання та засвоєння, а також тести для перевірки знань.Призначений для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, які починають вивчати англійську мову, а також їхніх батьків.
My first English words. Удома - дитяча книга для вивч. англ.мови
Гра — найкращий спосіб запам’ятати перші англійські слова! За допомогою серії книг «My first English words» малюк познайомиться з першими словами та предметами, котрі об’єднує тема книги. А для більшої цікавості у книзі є маленькі «віконця» за якими ховаються різні предмети. У серії розкриваються таки теми: дитячий садок, тварини, ферма, транспорт, будинок, закупи. Успіх у вивченні англійської гарантован!
УРОКИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ (Укр) Поч. школа шаблон
Зошит-шаблон складений з врахуванням особливостей написання польських літер,- Літери розташовані у порядку їх вивчення на уроках польської мови,- У зразку до кожної літери подано послідовність її написання, що сприяє правильному відтворенню літери дитиною,- Пунктиром подано контури букв, які діти обводять, тренуючи руку перед написанням літер,- Для кращого засвоєння вивченого матеріалу у посібнику подано буквосполучення, слова та речення.
Робочий зошит є невід’ємною складовою навчально-методич- ного комплексу. Він доповнює матеріал підручника, включаючи завдання для розвитку навичок письма й аудіювання. У робочому зошиті свідомо подається надлишкова кількість вправ і завдань, що дає можливість учителеві варіювати обсяг матеріалу залежно від можливостей і рівня знань школярів. Робочий зошит містить вправи творчого та ігрового характеру.
Зошит-словничок для запису англійських слів 5-9 кл
Зошит-словничок для запису англійських слів — це індивідуальний зошит школяра, до якого він записує нові слова з транскрипцією та перекладом з кожної вивченої теми.
АНГЛ.мова 4 кл П-К до Несвіт (Укр)
Посібник являє собою плани-конспекти уроків англійської мови до підручника А. М. Несвіт для учнів 4-го класу. Побудований відповідно до чинної програми з англійської мови, затвердженої Міністерством освіти і науки України для загальноосвітніх навчальних закладів. Містить календарне планування, розробки уроків, у яких застосовуються різноманітні форми й методи роботи з класом. До книги додаються матеріали на сайті «Інтерактивне навчання. Видавництво „Ранок”» із можливістю безкоштовного* завантаження (електронні презентації, ключі до зошита для контролю знань, матеріали для копіювання). Для студентів факультетів іноземних мов, молодих учителів, учителів-практиків.
Англ.мова роб. зошит 4 кл. до підр. Карп юк нов.пр. + ДОДАТОК
Англ.мова роб. зошит 4 кл. до підр. Карп юк нов.пр. + ДОДАТОК
My first English words. Покупки - детская книга для изуч. англ.яз.
Игра - лучший способ выучить первые английские слова! С помощью серии обучающих книг «My first English words» малыш познакомится с первыми словами и предметами, которые обьединяет тема книги. А для большего привлечения внимания и игры в книге есть специальные «окошки» за которыми прячутся предметы. В серии раскрываются такие темы: детский садик, животные, ферма, транспорт, дом, покупки. Успех в изучении английского гарантирован!
Англійська мова 2 кл. Скринька корисних вправ та завдань.(код 233-9)
Англійська мова 2 кл. Скринька корисних вправ та завдань.(код 233-9
ЗЗ, Англ. мова 3 кл. (Укр) до підр. Карп юк НОВИЙ
Зошит, укладений до підручника О. Д. Карп’юк, містить тематичні та семестрові контрольні, а також поточні перевірочні роботи з англійської мови для учнів 3 класів.Для учнів загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів англійської мови.
УРОКИ НІМЕЦЬКОЇ (Укр) Початкова школа зошит-шаблон
УРОКИ НІМЕЦЬКОЇ (Укр) Початкова школа зошит-шаблон
Практикум 1000 завдань з англійської мови 3 кл.English Tasks
Цей посібник призначений учням 3 класу та їхнім батькам, які прагнуть допомогти дитині оволодіти початковими знаннями іноземної мови і бажають перевірити рівень успішності малюка. Посібник містить близько 1000 завдань і мінімум необхідної лексики, передбачений програмою МОН України. Також робочий зошит стане у пригоді вчителям початкової школи при підбиранні дидактичного матеріалу.
Читаємо iз задоволенням №4. Merry trains. Посібник для домашн. чит. (2-е вид)
“Merry Trains. Посібник для домашнього читання. Перший рік навчання” – перша книжка комплекту посібників для вивчення англійської мови на початковому етапі. Пропонований матеріал відповідає вимогам чинної Програми з іноземних мов для загальноосвітніх навчальних закладів і спеціалізованих шкіл із поглибленим вивченням іноземних мов. 1–4 класи. К.: Видавничий дім “Освіта”, 2012.Використання посібника сприятиме розвитку в учнів навичок аудіювання, говоріння, читання та письма. Оригінальний методичний апарат допоможе учням розвинути вміння:представляти себе,називати та описувати предмети,лічити предмети,розуміти та виконувати вказівки,розрізняти і продукувати незнайомі звуки,читати слова, словосполучення, речення, засвоєні в усному мовленні,писати літери англійського алфавіту,за  …
Easy english. Повнокольорове вид. Starter book. (Легкий англійський)
Нынче изучение английского языка является не просто хобби, а необходимостью. И заложить фундамент будущего овладения языком стоит как можно раньше, используя колоссальную способность дошкольников к изучению языков.Цель данного пособия – в доступной и интересной форме познакомить ребенка с первыми английскими словами и выражениями. В книге представлены основные темы по развитию устной речи для ребенка, который начинает изучать английский. В пособии вы найдете начальные игровые задания, выполняя которые малыш запомнит первые фразы и слова, приобретет первые навыки общения на английском языке.Весь материал книги разделен на темы и подан в виде разговорника-словаря с черно-белыми рисунками, которые можно раскрашивать.Транскрипция к английским словам украинскими буквами дает ваше …
Англійська мова 3 кл (у) Підручник Несвіт
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
Різнорівневі лексичні тести за завдання English 1-4кл
Посібник з англійської лексики підготовлений відповідно до чинної програми з іноземної мови МОН України для 1—4 класів. Матеріал видання допоможе школярам оволодіти всім необхідним лексичним запасом, що вивчається в курсі початкової школи. Практичні вправи трьох рівнів складності допоможуть ефективно засвоїти вивчене, а тематичні діалоги дозволять удосконалити навички усного мовлення. Видання призначене для молодших школярів, їхніх батьків та вчителів.
Нім. мова. Прописи ABC-Schreibheft. 1. Stufe. Deutsch mit Spass (Укр) Чарівниця
Нім. мова. Прописи ABC-Schreibheft. 1. Stufe. Deutsch mit Spass (Укр) Чарівниця