Быстрый заказ книги

Иностранные языки

На странице:
Сортировать по:
НУШ Англійська мова 1 кл. Робочий зошит з прописами (до підр. Карп юк)
Робочий зошит укладений до підручника О. Д. Карпюк «Англійська мова. 1 клас», розширює його практичну складову й містить різноманітні вправи для виконання учнями на уроках і вдома.Відповідає типовим Освітнім програмам з іноземних мов, затвердженим Міністерством освіти і науки України. Для учнів перших класів закладів загальної середньої освіти і вчителів англійської мови.
English(початкова) Усі граматичні вправи
Книга Усі граматичні вправи містить різнорівневі вправи, завдання та тексти, що враховують необхідний для засвоєння мінімум лексичних одиниць та граматичних правил учнями молодших класів. Спрямовані на розвиток творчого й аналітичного мислення, вправи допоможуть учням швидко й цікаво вивчити лексику і граматику кожного розділу. Уміщенний матеріал відповідає навчальному плану , а тематика і сфери спілкування - чинним програмам з іноземних мов, Посібник призначенний для учнів молодших класів загальноосвітніх навчальних закладів.
Тренажер з англійської мови. Reading. 4 кл
Тренажер з читання англійською мовою підготовлений відповідно до чинної програми з іноземної мови МОН України для початкової школи. Систематизований і поданий в оригінальному форматі матеріал курсу 4 класу дає змогу підготуватися до аудіювання, словникових диктантів, контрольних і самостійних робіт, поглибити знання, закріпити навички читання за допомогою вправ різних типів. Сучасне оформлення та наочна форма подання матеріалу роблять роботу з книгою легкою і зручною. Видання розраховане на учнів 4 класу загальноосвітніх шкіл, учителів та батьків молодших школярів.
Нім. мова. Підручник 4 кл. Deutsch lernen ist super!
Нім. мова. Підручник 4 кл. Deutsch lernen ist super!
Читаємо iз задоволенням №4. Merry trains. Посібник для домашн. чит. (2-е вид)
“Merry Trains. Посібник для домашнього читання. Перший рік навчання” – перша книжка комплекту посібників для вивчення англійської мови на початковому етапі. Пропонований матеріал відповідає вимогам чинної Програми з іноземних мов для загальноосвітніх навчальних закладів і спеціалізованих шкіл із поглибленим вивченням іноземних мов. 1–4 класи. К.: Видавничий дім “Освіта”, 2012.Використання посібника сприятиме розвитку в учнів навичок аудіювання, говоріння, читання та письма. Оригінальний методичний апарат допоможе учням розвинути вміння:представляти себе,називати та описувати предмети,лічити предмети,розуміти та виконувати вказівки,розрізняти і продукувати незнайомі звуки,читати слова, словосполучення, речення, засвоєні в усному мовленні,писати літери англійського алфавіту,за  …
Пам’ятка для початкової школи. Англ. мова. Алфавіт та прописи. 1-2 кла
Прописи з англійської мови допоможуть учням вивчити англійський алфавіт, сформувати та закріпити навички написання великих і малих англійських літер, а також засвоїти перші англійські слова.Видання призначене для учнів початкових класів, їхніх батьків та вчителів.
Навчальний посібник №2 Вчи англійську
• Транскрипцію слів подано на звороті.• Цупкий папір є абсолютно безпечним та довговічним.• У навчальних посібниках використано якісні, обрамлені у яскраву рамку, зображення, що привертають увагу малюка,• Формат навчальних посібників зручний і для дітей, і для дорослих.• Навчальні посібники можна використовувати як для індивідуальних, так і для групових занять.
Англійська мова 1 кл. Скринька корисних вправ та завдань.(код 230-8)
Англійська мова 1 кл. Скринька корисних вправ та завдань.(код 230-8)
Нім. мова. Флеш-картки 2 кл. до будь-якого підручника (Укр)
Флеш-картки можуть використовуватися з будь-яким підручником німецької мови для 2 класу. Вони являють собою додатковий дидактичний матеріал, розрахований на відпрацювання лексики за темами чинної програми. За допомогою флеш-карток можна організовувати різні види групової та індивідуальної роботи в класі, цікаві ігри, використовувати їх як наочний та роздавальний матеріал тощо. Комплект флеш-карток містить: • лексичні одиниці та ілюстрації до них, • числівники від 11 до 20, • кросворди, ребуси, анаграми, • багато цікавих завдань на закріплення лексики. За допомогою флеш-карток учні зможуть із задоволенням: • закріпити вивчену лексику, • пограти в цікаві ігри з навчальною метою. Для вчителів це незвичний дидактичний засіб, який допоможе: • урізноманітнити навчальний процес, • з …
Каліграфія для першокласників. Прописи з математики
Дані книжки допоможуть підготувати руку вашого малюка до письма, навчать цого орієнтуватися на сторінках у клітинку та лінійку, сприятимуть розширенню його знань з математики, української та англійської мов.
Англійська мова 4 кл (у) Робочий зошит (Несвіт)
Робочий зошит структурований за тематичним принципом на засадах комунікативно-орієнтованого підходу до навчання іноземних мов, що розглядає мову як засіб міжкультурного спілкування. Працюючи із цим зошитом учні навчаться правильно писати вивчені слова, вживати в письмовому та усному мовленні засвоєні на уроках граматичні структури, розгадувати загадки та кросворди. До підручника Англійська мова We learn English 4 клас Нова програма Авт: Алла Несвіт Вид-во: Генеза
Nick and Lilly - In the bathroom - дитяча книга для вивч.англ.мови
Для дітей з’явилась нова чудова серія книг! Веселі герої брат Нік та сестирчка Ліллі допоможуть легко та просто вівчити англійську! В цій книзі ви разом з Ніком та Ліллі прогуляєтесь на дитячому майданчику, збудуєте пасочки із піску, покатаєтесь на гойдалках та вивчите слова та фрази, котрі можна використовувати на вулиці. Перевагою книги є те, що граючись легше вчити англійські слова та речення. На одній сторінці ви знайдете один ситуаційний малюнок та одне коротке речення. Успіх у вивченні англійської гарантован!
English with Smiling Sam НУШ підручник 1 клас
Підручник розроблено згідно із Державним стандартом початкової загальної середньої освіти Нової української школи на основі оригінальної авторської концепції позитивної мотивації та креативного іншомовного навчання молодших школярів. Книга містить матеріа
НУШ КТП Французька мова. 2 кл. до підр. Ураєвої І.Г. (Укр)
Календарно-тематичний план, укладений до підручника французької мови для 2-го класу, відповідає чинним типовим освітнім програмам з іноземних мов для закладів загальної середньоїосвіти, затвердженим Міністерством освіти і науки України, й передбачає використання відповідного навчально-методичного комплекту. Посібник укладено за принципами концепції Новоїукраїнської школи, він ґрунтується на особистісно зорієнтованому й компетентнісному підходах до навчання. До кожного уроку подаються інтегровані змістові лінії та компетентності, що формуються. Посібник оформлений таким чином, щоб учителеві було зручно з ним працювати: у вигляді таблиці, де можна поставити дати за своїм розкладом.Для вчителів французької мови.
Українська мова 3-4 кл (у) Учимся писать есе
Українська мова 3-4 кл (у) Учимся писать есе
Англ.прописи Starter Enjoy English (Дракон) (РУС)
Прописи помогут младшим школьникам научиться писать как печатные, так и прописные буквы английского алфавита, освоить необходимую базовую лексику, а также потренироваться правильно произносить звуки иностранного языка с помощью приведенных в издании скороговорок. Пособие содержит большое количество игровых заданий, направленных на развитие мелкой моторики руки, внимания, памяти, мышления, логики, воображения. Издание пригодится как детям, пишущим правой рукой, так и тем, кому удобнее писать левой.Для детей, первый год изучающих английский язык, учителей общеобразовательных учебных заведений.
Англ.мова роб. зошит 2 кл. до підр. Несвіт (Укр) + ДОДАТОК
Англ.мова роб. зошит 2 кл. до підр. Несвіт (Укр) + ДОДАТОК
НУШ КТП Нім. мова. 2 кл. до підр. Deutsch lernen ist super! (Укр)
Календарно-тематичний план, укладений до підручника німецької мови для 2-го класу «Deutsch lernen ist super!», передбачає використання відповідного навчально-методичного комплекту й відповідає чинним типовим освітнім програмам з іноземних мов для закладів загальної середньої освіти, затвердженим Міністерством освіти і науки України. Посібник укладено за принципамиконцепції Нової української школи, він ґрунтується на особистісно зорієнтованому й компетентнісному підходах у навчанні. До кожного уроку подаються інтегровані змістові лінії та компетентності, що формуються. Посібник оформлений таким чином, щоб учителеві було зручно з ним працювати,— у вигляді таблиці, де можна поставити дати за своїм розкладом.Для вчителів німецької мови.
Nick and Lilly - In the kitchen - детская книга для изуч. англ.яз.
Для детей появилась новая серия книг! Персонажи брат Ник и сестра Лилли помогут легко и просто выучить английский! В этой книге вы вместе с Ником и Лилли прогуляетесь на детскую площадку, слепите пасочки из песка, поводите хороводы, полазите по горкам, покатаетесь на качелях и выучите слова и фразы, которые можно использовать гуляя на улице. Приемуществом этой книги есть то, что в игровой форме легко заучиваются английские слова и предложения, а на каждой страничке всего одна картинка и одно короткое предложение. Успех в изучении гарантирован всем!
My clothes. Мій одяг. Level 1
My clothes. Мій одяг. Level 1 - это веселая история про кролика Брэди.Кролик поможет выучить английский и станет настоящим другом вашему малышу. Книжечка поможет весело практиковать английский язык.Герой книги познакомит малышей с разными предметами одежды, которые он находит в своем шкафу. Футболка, штаны, шапка, пиджак, солнечные очки - и это еще не все. Учите предметы из книги, а потом ищите подобные вещи у себя дома. Разве не весело?Кроме темы Одежда, в книге есть слова из тем Цвета и Прилагательные. В конце книжечки есть иллюстрированный словарь.Основные преимущества:развитие речи, памяти, навыков чтения, внимательности и воображенияпошаговое изучение английского языкаинтересные истории, простые текстызапоминание слов с помощью ассоциацийбольшие и яркие иллюстрациизахват …