Быстрый заказ книги

Иностранные языки

На странице:
Сортировать по:
English ABC Англ. алфавит+игра-домино
English ABC Англ. алфавит+игра-домино
АНГЛ.мова 3 кл П-К до Карп юк (Укр)
Посібник являє собою плани-конспекти уроків англійської мови до підручника О. Д. Карп’юк для учнів 3-го класу. Побудований відповідно до чинної програми з англійської мови, затвердженої Міністерством освіти і науки України для загальноосвітніх навчальних закладів. Містить календарне планування та розробки 65 уроків, на яких застосовуються різноманітні форми й методи роботи з класом. Для студентів факультетів іноземних мов, молодих учителів, учителів-практиків.
Мій конспект. Англійська мова. 2 кл (до підр. А. Несвіт).ППШ363
Видання «Мій конспект» — це посібник, який ставить на меті надати допомогу вчителеві в підготовці до уроку.Автор пропонує плани-конспекти 70 уроків англійської мови, розроблені на основі підручника А. Несвіт English 2 із використанням додаткових матеріалів. Є можливість створити власний конспект, використовуючи посібник, який розрахований на вчителів загальноосвітніх закладів, які працюють у 2 класі за підручником А. Несвіт.
ЗЗ, Англ. мова 4 кл (Укр) до підр. Несвіт Оновл. рпрогр.
Зошит для контролю рівня знань учнів пропонує тестові завдання, що відповідають тематичним розділам підручника, семестрові тести з читання, аудіювання, письма, мовлення, а також експрес-тести. Усі тести подані в двох варіантах. За допомогою зошита можна проводити поточний, підсумковий та семестровий контроль рівня знань учнів 4 класів з англійської мови. Посібник створено відповідно до чинної програми (з урахуванням змін, затверджених Наказом МОН України від 05.08.2016 № 948).Зошит для контролю рівня знань містить:• підсумкові тести,• семестрові тести,• експрес-тести.Для учнів загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів англійської мови.
Nick and Lilly - In the bathroom - дитяча книга для вивч.англ.мови
Для дітей з’явилась нова чудова серія книг! Веселі герої брат Нік та сестирчка Ліллі допоможуть легко та просто вівчити англійську! В цій книзі ви разом з Ніком та Ліллі прогуляєтесь на дитячому майданчику, збудуєте пасочки із піску, покатаєтесь на гойдалках та вивчите слова та фрази, котрі можна використовувати на вулиці. Перевагою книги є те, що граючись легше вчити англійські слова та речення. На одній сторінці ви знайдете один ситуаційний малюнок та одне коротке речення. Успіх у вивченні англійської гарантован!
Англійська мова 4 кл (у) Підручник Несвіт
Підручник «Англійська мова» створений відповідно до чинної програми з іноземних мов, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для оволодіння англійською мовою у 4-му класі загальноосвітніх навчальних закладів. Підручник побудовано на принципах комунікативнос-ті, інтегрованого розвитку навичок і вмінь аудіювання, читання, говоріння і письма. Тематико-ситуативний розподіл навчального матеріалу забезпечує дотримання принципів посильності, логічності, активності та наочності у навчанні.
Англійські розмовні теми з українським перекладом. Вправи для самоперевірки. Запитання до текстів.Серія книжок English. Початкова школа складається з посібників, призначених для роботи учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів.Уміщений матеріал відповідає навчальному плану, а тематика і сфери спілкування - чинним програмам з іноземних мов.
Тренажер з англійської мови. Reading. 4 кл
Тренажер з читання англійською мовою підготовлений відповідно до чинної програми з іноземної мови МОН України для початкової школи. Систематизований і поданий в оригінальному форматі матеріал курсу 4 класу дає змогу підготуватися до аудіювання, словникових диктантів, контрольних і самостійних робіт, поглибити знання, закріпити навички читання за допомогою вправ різних типів. Сучасне оформлення та наочна форма подання матеріалу роблять роботу з книгою легкою і зручною. Видання розраховане на учнів 4 класу загальноосвітніх шкіл, учителів та батьків молодших школярів.
Англійська мова. 4 кл. Робочий зошит (до підр. Start up!) (уа)
Англійська мова. 4 кл. Робочий зошит (до підр. Start up!) (уа)
Найкращий довідник в таблицях Англійська мова 1-4 кл (за оновл. пргр.)
Посібник укладено відповідно до чинної оновленої програми в початковій школі. Відомості розташовано від простого до складного. Завдання посібника - навчити дітей працювати зі схемами і таблицями, аналізувати, робити висновки, самостійно закріплювати і поглиблювати отримані знання.Видання стане у пригоді вчителям під час підготовки до уроків, учням та небайдужим батькам, що прагнуть допомогти своїм дітям у навчанні.
Італійська по 20 хвилин щодня. Компакт-курс+аудіо-CD (укр.)
Самовчитель для початківців, побудований за новим принципом систематичного опанування невеличких порцій знань. Швидко й ефективно навчає основам мови та допомагає добре закріпити набуті вміння. ЕКСПРЕС-КУРС МІСТИТЬ - 32 розділи, поділені на 20-хвилинні уроки, що охоплюють лексику, практичні звороти, граматику, діалоги та вправи, додатково 8 розділів на повторення, ключ із відповідями до всіх вправ, переклади діалогів, словничок, таблицю неправильних дієслів, пояснення засад вимови, аудіо-CD із записом усіх діалогів.
Нім. мова. Флеш-картки 2 кл. до будь-якого підручника (Укр)
Флеш-картки можуть використовуватися з будь-яким підручником німецької мови для 2 класу. Вони являють собою додатковий дидактичний матеріал, розрахований на відпрацювання лексики за темами чинної програми. За допомогою флеш-карток можна організовувати різні види групової та індивідуальної роботи в класі, цікаві ігри, використовувати їх як наочний та роздавальний матеріал тощо. Комплект флеш-карток містить: • лексичні одиниці та ілюстрації до них, • числівники від 11 до 20, • кросворди, ребуси, анаграми, • багато цікавих завдань на закріплення лексики. За допомогою флеш-карток учні зможуть із задоволенням: • закріпити вивчену лексику, • пограти в цікаві ігри з навчальною метою. Для вчителів це незвичний дидактичний засіб, який допоможе: • урізноманітнити навчальний процес, • з …
Каліграфія для першокласників. Прописи з математики
Дані книжки допоможуть підготувати руку вашого малюка до письма, навчать цого орієнтуватися на сторінках у клітинку та лінійку, сприятимуть розширенню його знань з математики, української та англійської мов.
Усі базові правила. Англійська мова. 1-4 кл
Навчально-методичний посібник з усіма базовими правилами англійської мови для учнів 1-4 классів.
Читаємо iз задоволенням №4. Merry trains. Посібник для домашн. чит. (2-е вид)
“Merry Trains. Посібник для домашнього читання. Перший рік навчання” – перша книжка комплекту посібників для вивчення англійської мови на початковому етапі. Пропонований матеріал відповідає вимогам чинної Програми з іноземних мов для загальноосвітніх навчальних закладів і спеціалізованих шкіл із поглибленим вивченням іноземних мов. 1–4 класи. К.: Видавничий дім “Освіта”, 2012.Використання посібника сприятиме розвитку в учнів навичок аудіювання, говоріння, читання та письма. Оригінальний методичний апарат допоможе учням розвинути вміння:представляти себе,називати та описувати предмети,лічити предмети,розуміти та виконувати вказівки,розрізняти і продукувати незнайомі звуки,читати слова, словосполучення, речення, засвоєні в усному мовленні,писати літери англійського алфавіту,за  …
ЕК Англійська мова 4 кл. до підр. Карп’юк О.Д. (Укр) ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
Посібник допоможе забезпечити своєчасну, швидку й ефективну перевірку рівня сформованості мовної та мовленнєвої компетенцій учнів. Тематика завдань відповідає новій програмі з іноземних мов, затвердженій Міністерством освіти і науки України. До кожної теми пропонується по два тести, які подаються у трьох рівнозначних варіантах.Посібник містить:• тести для поточної перевірки рівня засвоєння учнями матеріалу підручника,• ілюстрації до завдань, що відповідають віковим особливостям учнів початкової школи.Збірник завдань допоможе:• організувати контроль знань на уроках,• виявити і своєчасно ліквідувати прогалини у знаннях учнів,• витратити мінімум часу на перевірку рівня знань.
Мій конспект. Англійська мова. 9 кл. За підр. Карп юк. ПАМ010
Мій конспект. Англійська мова. 9 кл. За підр. Карп юк. ПАМ010
Англ.прописи Starter Enjoy English (Дракон) (РУС)
Прописи помогут младшим школьникам научиться писать как печатные, так и прописные буквы английского алфавита, освоить необходимую базовую лексику, а также потренироваться правильно произносить звуки иностранного языка с помощью приведенных в издании скороговорок. Пособие содержит большое количество игровых заданий, направленных на развитие мелкой моторики руки, внимания, памяти, мышления, логики, воображения. Издание пригодится как детям, пишущим правой рукой, так и тем, кому удобнее писать левой.Для детей, первый год изучающих английский язык, учителей общеобразовательных учебных заведений.
Нім. мова. Підручник 2 кл. Deutsch lernen ist super! + ДИСК
Нім. мова. Підручник 2 кл. Deutsch lernen ist super! + ДИСК
Читаємо iз задоволенням №3. Merry trains. Посібник для домашн. чит. (2-е вид)
“Merry Trains. Посібник для домашнього читання. Третій рік навчання” – третя книжка комплекту посібників для вивчення англійської мови на початковому етапі. Пропонований матеріал відповідає вимогам навчальної програми для загальноосвітніх та спеціалізованих навчальних закладів “Іноземні мови. 1–4 класи”.Використання посібника сприятиме розвитку в учнів навичок аудіювання, говоріння, читання та письма. Оригінальний методичний апарат допоможе учням розвинути вміння:– представляти себе та друзів,– називати та описувати предмети,– створювати мікродіалоги,– ставити запитання та давати відповіді на них,– читати мовчки та вголос,– писати слова, словосполучення, короткі речення.Для учнів, учителів, батьків.