Быстрый заказ книги

Иностранные языки

На странице:
Сортировать по:
Усі базові правила. Німецька мова 1-4 кл
Навчально-методичний посібник з усіма базовими правилами німецької мови для учнів 1-4 класів. Видання має зручний формат: компактні картки скріплені таким чином, що їх легко розгортати віялом.
Тренажер з англійської мови. Reading. 1 кл
Тренажер з читання англійською мовою підготовлений відповідно до чинної програми з іноземної мови МОН України для початкової школи. Систематизований і поданий в оригінальному форматі матеріал курсу 1 класу дає змогу підготуватися до аудіювання, словникових диктантів, контрольних і самостійних робіт, поглибити знання, закріпити навички читання за допомогою вправ різних типів. Сучасне оформлення та наочна форма подання матеріалу роблять роботу з книгою легкою і зручною. Видання розраховане на учнів 1 класу загальноосвітніх шкіл, учителів та батьків молодших школярів.
Нім. мова. 2 кл. Тестовий зошит до підр. Сотникової С.І.,Гоголєвої Г.В. Deutsch lernen ist super!
Нім. мова. 2 кл. Тестовий зошит до підр. Сотникової С.І.,Гоголєвої Г.В. Deutsch lernen ist super!
Англійська мова 2 кл (у) Робочий зошит (Несвіт)
Робочий зошит з англійської мови 2 кл Косован до підр Несвіт Видавництво Підручники та Посібники описание: Робочий зошит з англійської мови укладено відповідно до чинної програми МОНмолодьспорт України та підручника для 2-го класу (Несвіт А. М. Англійська мова: підручник для 2 класу загальноосвітніх навчальних закладів).
Nick and Lilly - At the playground - детская книга для изучения англ.яз.
Для детей появилась новая серия книг! Персонажи брат Ник и сестра Лилли помогут легко и просто выучить английский! В этой книге вы вместе с Ником и Лилли прогуляетесь на детскую площадку, слепите пасочки из песка, поводите хороводы, полазите по горкам, покатаетесь на качелях и выучите слова и фразы, которые можно использовать гуляя на улице. Приемуществом этой книги есть то, что в игровой форме легко заучиваются английские слова и предложения, а на каждой страничке всего одна картинка и одно короткое предложение. Успех в изучении гарантирован всем!
Англійська грамота. Повний довідник для початкової школи без CD
Робочий зошит з англійської мови для 1-го класу закладів загальної середньої освіти укладено відповідно до Державного стандарту початкової освіти, типових освітніх програм та підручника «Англійська мова. 1 клас» (авт.Карп’юк О.Д.).
Англійська мова 2 кл (у) Робочий зошит (Quick Minds)
Quick Minds for Ukraine – автентичний навчальний курс з англійської мови для початкових класів, адаптований відповідно до нових програм і стандартів Нової Української Школи.
Английский язык 2 кл. Родничок полезных упражнений и заданий (код 258-2)
Английский язык 2 кл. Родничок полезных упражнений и заданий (код 258-2)
Мій конспект.Англійська мова 3 кл (за підр. О. Д. Карпюк) НОВА ПРОГРАМА! ПШМ48 ПШМ068
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
Англійська на відмінно. English Topics 3 кл
Видання даної серії містять тексти за всіма темами, передбаченими шкільною програмою для 1-4 класів. Кожна тема супроводжується словником та вправами на розвиток монологічного і діалогічного мовлення. В кінці книг розміщені тематичні фрази для щоденного спілкування, а також граматичний тренажер з ключами.
АНГЛ.мова. Enjoy English. Funny Holidays. Summer Level 2. (Дракон) (Укр)
Посібник призначений для занять молодших школярів англійською мовою під час літніх канікул. Виконання лише одного завдання з цієї книжки на день дозволить учням не переривати процес вивчення англійської, повторити протягом літа засвоєні лексичні й граматичні теми та бути підготовленими до продовження навчання. Завдяки ігровій формі вміщених завдань дітям буде легко й цікаво займатися за посібником. Матеріал видання відповідає чинній програмі з іноземних мов, затвердженій Міністерством освіти і науки України.Для учнів, що вивчають англійську мову протягом двох років, та їх батьків.
АНГЛ.мова. Enjoy English. Smart dictionary ЗОШИТ для запису слів 4 р.н. дракон НВ
АНГЛ.мова. Enjoy English. Smart dictionary ЗОШИТ для запису слів 4 р.н. дракон НВ
Пам’ятка для початкової школи. Англ. мова. Розмовні теми та діалоги. 2-4 кл
Видання містить розмовні теми й діалоги, що вивчаються в початковій школі згідно з чинною програмою. У пам’ятці в зручному форматі подані англомовні тексти та їхні переклади за найпоширенішими темами, а також короткі тематичні словнички та діалоги до поданих тем.Видання призначене для учнів початкових класів, їхніх батьків та вчителів.
Навчальний посібник №3 Изучай английский
Навчальний посібник №3 Изучай английский. Мова: російська, англійська. 7 тем для вивчення: цифри, пори року, предмети побуту, сім я, емоції, їжа, геометричні фігури. Подробнее: https: kidsbook.in.ua p902242684-navchalnij-posibnik-izuchaj.html
Мій конспект. Англійська мова. 9 кл. За підр. Карп юк. ПАМ010
Мій конспект. Англійська мова. 9 кл. За підр. Карп юк. ПАМ010
Англ.мова роб. зошит 3 кл. до підр. Несвіт (Укр)
Зошит, укладений до підручника А. М. Несвіт «Англійська мова. 3 клас», містить різноманітні цікаві завдання і призначений для більш детального опрацювання учнями матеріалу підручника на уроках і вдома. Для учнів третіх класів загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів англійської мови.
Словарик Англо-русский 1-4 кл. ...
Словарик Англо-русский 1-4 кл. ...
АНГЛ.мова. Start up. 4 кл. Тестовий зошит до підр. Start up! (Укр) Оновл. прогр.
Тестовий зошит, укладений до підручника англійської мови для 4-го класу «Start Up!», містить різнорівневі завдання для оцінювання умінь і навичок учнів з англійської мови. Крім тематичних тестів, до зошита включено семестрове тестування з чотирьох видів мовленнєвої діяльності (читання, аудіювання, письма й мовлення). Зошит створено відповідно до чинної програми (з урахуванням змін, затверджених Наказом МОН України від 05.08.2016 № 948).Містить завдання для контролю рівня знань у двох варіантах:- підсумкові,- семестрові,- екстпрес-тести.Допоможе вчителям провести контроль рівня знань учнів, завдання будуть цікавими для молодших школярів.Для учнів 4-х класів загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів англійської мови.
My first English words. Дитячий садок- дитяча книга для вивч. англ.мови
Зараз саме час для ігор, і кожна дитина може для себе визначити, у що і чим їй гратися.Леа та Акін будують високу башту, Неле бавиться ляляками, а вихователька з деякими дітьми майструє веселі капелюшки.
В королевстве английских стишков+ CD
В королевстве английской грамматики (Юлия Иванова) - это увлекательный английский для детей 6-10 лет, которые только начали изучать этот язык. Простые детские объяснения элементарной английской грамматики с визуализацией непременно понравятся ребенку, а сказочно-сюжетные задания - упражнения увлекут даже тех детей, которых никогда не привлекало изучение английского языка. Кроме чисто грамматических заданий в книге также даются упражнения на пополнение словарного запаса и развитие речи.К книге создано электронное приложение, на котором озвучены все упражнения и ответы книги, благодаря чему ребенок научится правильно произносить английские слова и предложения. В электронном приложении также даются ответы на все упражнения этой простой английской грамматики для детей. Содержани …