Быстрый заказ книги

Иностранные языки

На странице:
Сортировать по:
English ABC Англ. абетка+игра-доміно
Вивчити англійську абетку зовсім не складно, якщо робити це за допомогою веселих вправ і цікавих завдань. Цей посібник спеціально розроблено для учнів першого року навчання. У ньому є все для запам ятовування і закріплення написання англійських букв — зра
Nick and Lilly, Nick s birthday - детская книга для изуч. англ.яз.
Для детей появилась новая серия книг! Персонажи брат Ник и сестра Лилли помогут легко и просто выучить английский! В этой книге вы вместе с Ником и Лилли прогуляетесь на детскую площадку, слепите пасочки из песка, поводите хороводы, полазите по горкам, покатаетесь на качелях и выучите слова и фразы, которые можно использовать гуляя на улице. Приемуществом этой книги есть то, что в игровой форме легко заучиваются английские слова и предложения, а на каждой страничке всего одна картинка и одно короткое предложение. Успех в изучении гарантирован всем!
English(початкова) Усі тексти для читання
Книга Усі тексти для читання містить історії, казки й оповідання, що вирізняються стилистичним розмаїттям, невеликим обсягом, доступної і чіткістю будови, цікавим змістом і належним лексико-граматичним оформленням. До всіх текстів передбаченні різноманітні вправи та завдання. Післятекстові вправи укладалися з урахуванням таких психологічних процессів, як логічне мислення, пам ять, володіння мовним оформленням думки, емоційне становлення до подій і героїв. Уміщений матеріал відповідає навчальному плану, а тематика і сфери спілкування - чинним програмам з іноземних мов. Посібник призначенний для учнів молодших класів загальноосвітніх закладів.
Тренажер з англійської мови 4 кл.
Тренажер з англійської мови підготовлений відповідно до чинної програми МОН України для початкової школи. Систематизований і поданий в оригінальному форматі матеріал курсу 4 класу дає змогу підготуватися до контрольних і самостійних робіт, поглибити знання, закріпити практичні уміння та навички за допомогою вправ різних типів. Сучасне оформлення та наочна форма подання матеріалу роблять роботу з книгою легкою і зручною.
Нім. мова. Прописи ABC-Schreibheft. 1. Stufe. Deutsch mit Spass (Укр) Чарівниця
Нім. мова. Прописи ABC-Schreibheft. 1. Stufe. Deutsch mit Spass (Укр) Чарівниця
ЗЗ, Німец. мова до підр.Deutsch lernen ist super! 4(4) (Укр)
ЗЗ: Німец. мова до підр.Deutsch lernen ist super! 4(4) (Укр)
Nick and Lilly, Visiting the grandparents - дитяча книга для вивч. англ.мови
Для дітей з’явилась нова чудова серія книг! Веселі герої брат Нік та сестирчка Ліллі допоможуть легко та просто вівчити англійську! В цій книзі ви разом з Ніком та Ліллі прогуляєтесь на дитячому майданчику, збудуєте пасочки із піску, покатаєтесь на гойдалках та вивчите слова та фрази, котрі можна використовувати на вулиці. Перевагою книги є те, що граючись легше вчити англійські слова та речення. На одній сторінці ви знайдете один ситуаційний малюнок та одне коротке речення. Успіх у вивченні англійської гарантован!
Мій перший англійський ілюстрований словник. У місті (Укр)
Кольоровий, веселий та ігровий «Мій перший англійський ілюстрований словник» Ідеально пасує дітям, які починають вивчати англійські слова. Всередині словника ви знайдете наліпки, які можна використовувати багато разів. Вивчення англійських слів стане для вашої дитини захопливою грою.
Каліграфія для першокласників. Прописи з німецької мови
Дані прописи допоможуть усім бажаючим навчитися правильно писати друковані та рукописні букви німецького алфавіту та з єднувати їх у слова.
АНГЛ.мова. Enjoy English. Funny Holidays. Summer Level 2. (Дракон) (Укр)
Посібник призначений для занять молодших школярів англійською мовою під час літніх канікул. Виконання лише одного завдання з цієї книжки на день дозволить учням не переривати процес вивчення англійської, повторити протягом літа засвоєні лексичні й граматичні теми та бути підготовленими до продовження навчання. Завдяки ігровій формі вміщених завдань дітям буде легко й цікаво займатися за посібником. Матеріал видання відповідає чинній програмі з іноземних мов, затвердженій Міністерством освіти і науки України.Для учнів, що вивчають англійську мову протягом двох років, та їх батьків.
Англійська мова 4 кл (у) Робочий зошит (Несвіт)
Робочий зошит структурований за тематичним принципом на засадах комунікативно-орієнтованого підходу до навчання іноземних мов, що розглядає мову як засіб міжкультурного спілкування. Працюючи із цим зошитом учні навчаться правильно писати вивчені слова, вживати в письмовому та усному мовленні засвоєні на уроках граматичні структури, розгадувати загадки та кросворди. До підручника Англійська мова We learn English 4 клас Нова програма Авт: Алла Несвіт Вид-во: Генеза
My first English words. Транспорт - детская книга для изуч. англ.яз.
Игра - лучший способ выучить первые английские слова! С помощью серии обучающих книг «My first English words» малыш познакомится с первыми словами и предметами, которые обьединяет тема книги. А для большего привлечения внимания и игры в книге есть специальные «окошки» за которыми прячутся предметы. В серии раскрываются такие темы: детский садик, животные, ферма, транспорт, дом, покупки. Успех в изучении английского гарантирован!
ЕК Англійська мова 2 кл. (Укр) до підр. Карп юк О.Д. ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
Посібник (автор Куварзіна М. В.) складено відповідно до нової програми з іноземних мов для початкових класів загальноосвітніх шкіл. Книга призначена для організації контролю знань другокласників, мета якого — виявити і своєчасно ліквідувати прогалини у знаннях учнів. Кожний тест поданий у трьох варіантах і розрахований на 7—10 хвилин. Для учнів загальноосвітніх шкіл, вчителів англійської мови.
УРОКИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ (Укр) Поч. школа шаблон
Зошит-шаблон складений з врахуванням особливостей написання польських літер,- Літери розташовані у порядку їх вивчення на уроках польської мови,- У зразку до кожної літери подано послідовність її написання, що сприяє правильному відтворенню літери дитиною,- Пунктиром подано контури букв, які діти обводять, тренуючи руку перед написанням літер,- Для кращого засвоєння вивченого матеріалу у посібнику подано буквосполучення, слова та речення.
2000 вправ та завдань. Англійська мова 2 кл.
У цьому посібнику подано вправи з англійської мови на тренування та повторення граматики. Робота над мовним матеріалом посібника дає можливість довести практичні навички дітей із граматики та правопису до автоматизму. Посібник складений згідно з новою Програмою для 1-4 класів середньої загальноосвітньої школи та може використовуватися вчителями і як тренувальний, і як контрольний зошит. Матеріал, вміщений у ньому, можна застосовувати для індивідуальної і фронтальної роботи у класі та вдома.
ЕК Німецька мова 3 кл. (Укр) НОВА ПРОГРАМА
Посібник складено відповідно до нової програми з іноземних мов для початкових класів загальноосвітніх шкіл. Збірник завдань призначений для організації самостійної роботи третьокласників на уроках, мета якої — виявити і своєчасно ліквідувати прогалини у знаннях учнів. Кожна самостійна робота подана у двох варіантах і розрахована на 7—10 хвилин.Для учнів загальноосвітніх шкіл, вчителів німецької мови.
Хімія 9 кл (у) Підручник (нов) Попель
Хімія 9 кл (у) Підручник (нов) Попель
Nick and Lilly - At the playground - дитяча книга для вивч. англ.мови
Для дітей з’явилась нова чудова серія книг! Веселі герої брат Нік та сестирчка Ліллі допоможуть легко та просто вівчити англійську! В цій книзі ви разом з Ніком та Ліллі прогуляєтесь на дитячому майданчику, збудуєте пасочки із піску, покатаєтесь на гойдалках та вивчите слова та фрази, котрі можна використовувати на вулиці. Перевагою книги є те, що граючись легше вчити англійські слова та речення. На одній сторінці ви знайдете один ситуаційний малюнок та одне коротке речення. Успіх у вивченні англійської гарантован!
Англійські розмовні теми з українським перекладом. Вправи для самоперевірки. Запитання до текстів.Серія книжок English. Початкова школа складається з посібників, призначених для роботи учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів.Уміщений матеріал відповідає навчальному плану, а тематика і сфери спілкування - чинним програмам з іноземних мов.
Тренажер з англійської мови 1кл.
Тренажер з англійської мови підготовлений відповідно до чинної програми МОН України для початкової школи. Систематизований і поданий в оригінальному форматі матеріал курсу 1 класу дає змогу підготуватися до контрольних і самостійних робіт, поглибити знання, закріпити практичні уміння та навички за допомогою вправ різних типів. Сучасне оформлення та наочна форма подання матеріалу роблять роботу з книгою легкою і зручною.