Быстрый заказ книги
Пн-Пт: 10.00-17.00
(095) 856 74 61
(068) 340 49 30
(093) 286 22 57
Книголенд, книжный интернет-магазин
Язык
укр / рус

Корзина

0 шт. - 0,00грн.
Личный кабинет

Иностранные языки

На странице:
Сортировать по:
Англійська мова. Граматика у віконцях
Посібник містить основні правила англійської граматики та орфографії, подані у вигляді таблиць (віконець) і схем, а також вправи і тести для самоперевірки з відповідями до них. Унікальна наочна структура допоможе краще запам’ятати новий матеріал та ефективніше повторити вивчений. У «віконцях» під різними рубриками («Запам’ятайте!», «Це цікаво», «Шпаргалка») подано складні правила, винятки з них, складні моменти, що привертає увагу та стимулює зорову пам’ять. Посібник може бути використаний як додатковий матеріал на уроках англійської мови, для самостійного вивчення або повторення, під час підготовки до різних екзаменів. Для учнів загальноосвітніх навчальних закладів, вчителів англійської мови та усіх, хто вивчає англійську мову.
My Numbers. Мої цифри. Level 1
У книжечці «Мої цифри» — дітлахи разом з новим другом будуть рахувати різноманітні предмети. Вісім кольорових олівців чи шість повітряних кульок, — хіба не цікаво? Усі цифри написані на предметах, щоб малюкам було легше рахувати. Наприкінці на вас чекає багато цікавих вправ, шукайте слова, знайдіть потрібну кількість предметів та розмальовуйте картинки. І, звісно, у книжечці є словничок. Але не звичайний, а ілюстрований, поруч з новими словами є ще й зображення предмета. Так малечі буде набагато простіше запам’ятовувати нові слова. Давайте рахувати разом!
В королевстве английских сказок+ CD
Книга содержит 70 простых английских стишков забавно-сказочного содержания. Каждый стишок посвящен правилу чтения определенной английской буквы или буквосочетания. Для родителей рядом с каждым стишком дается коротенькая справка относительно правил произношения соответствующего английского звука. Яркие иллюстрации к каждому стишку возбуждают воображение ребенка и создают необходимые ассоциации для лучшего запоминания. Кроме знакомства с правилами чтения стишки помогут ребенку без усилий запомнить около 600 простых английских слов, поскольку стихи составлены так, что самые употребляемые английские слова повторяются множество раз.Все стишки озвучены на диске носителем английского языка. Диск также содержит огромное количество полезного дополнительного материала, который превраща …
Enjoy English. Level 2. Activity Book (Англійська мова. 2 клас. Робочий зошит)
АНГЛ.мова. Enjoy English. Activity Book. Level 2. (Дракон) (Укр)
Німецька мова. 3 клас. Експрес-контроль
Посібник складено відповідно до нової програми з іноземних мов для початкових класів загальноосвітніх шкіл. Збірник завдань призначений для організації самостійної роботи третьокласників на уроках, мета якої — виявити і своєчасно ліквідувати прогалини у знаннях учнів. Кожна самостійна робота подана у двох варіантах і розрахована на 7—10 хвилин. Для учнів загальноосвітніх шкіл, вчителів німецької мови.
Funny holidays. 2 level. Веселі канікули (літо) (Enjoy English)
Посібник призначений для занять молодших школярів англійською мовою під час літніх канікул. Виконання лише одного завдання з цієї книжки на день дозволить учням не переривати процес вивчення англійської, повторити протягом літа засвоєні лексичні й граматичні теми та бути підготовленими до продовження навчання. Завдяки ігровій формі вміщених завдань дітям буде легко й цікаво займатися за посібником. Матеріал видання відповідає чинній програмі з іноземних мов, затвердженій Міністерством освіти і науки України.Для учнів, що вивчають англійську мову протягом двох років, та їх батьків.
My first English words. Тварини - дитяча книга для вивч. англ.мови
Гра — найкращий спосіб запам’ятати перші англійські слова! За допомогою серії книг «My first English words» малюк познайомиться з першими словами та предметами, котрі об’єднує тема книги. А для більшої цікавості у книзі є маленькі «віконця» за якими ховаються різні предмети. У серії розкриваються таки теми, дитячий садок, тварини, ферма, транспорт, будинок, закупи. Успіх у вивченні англійської гарантован!
Англійська мова. 2 клас. Підручник (Start Up)
Підручник є спільним проектом видавництва «Ранок» і ГО «GoGlobal» і призначений для вивчення англійської мови в 2 класі закладів загальної середньої освіти. Міжнародна команда фахівців у галузі мовної освіти втілила в ньому найкращі європейські стратегії викладання іноземних мов, адаптовані під реалії сучасної української школи. Зокрема активно застосовуються ігрові технології та прийом драматизації для усунення психологічних бар’єрів і природного засвоєння мови, наявний аудіосупровід у виконанні носіїв англійської мови для засвоєння учнями правильної вимови й розвитку навичок сприймання мовлення на слух. Підручник відповідає типовим освітнім програмам, затвердженим Міністерством освіти і науки України, враховує психофізіологічні особливості та пізнавальні можливості сучасної …
ЭК. Англійська мова. 4 клас. (до підр. О. Д. Карп’юк)
Посібник допоможе забезпечити своєчасну, швидку й ефективну перевірку рівня сформованості мовної та мовленнєвої компетенцій учнів. Тематика завдань відповідає новій програмі з іноземних мов, затвердженій Міністерством освіти і науки України. До кожної теми пропонується по два тести, які подаються у трьох рівнозначних варіантах. Посібник містить, • тести для поточної перевірки рівня засвоєння учнями матеріалу підручника, • ілюстрації до завдань, що відповідають віковим особливостям учнів початкової школи. Збірник завдань допоможе, • організувати контроль знань на уроках, • виявити і своєчасно ліквідувати прогалини у знаннях учнів, • витратити мінімум часу на перевірку рівня знань.
Пам’ятка для початкової школи. Англ. мова. Розмовні теми та діалоги. 2-4 кл
Видання містить розмовні теми й діалоги, що вивчаються в початковій школі згідно з чинною програмою. У пам’ятці в зручному форматі подані англомовні тексти та їхні переклади за найпоширенішими темами, а також короткі тематичні словнички та діалоги до поданих тем.Видання призначене для учнів початкових класів, їхніх батьків та вчителів.
Playing English Іграшки (наліпки)
За допомогою серії Playing English ваш малюк з легкістю оволодіє базовими словами англійської мови. Завдяки яскравим наліпкам процес вивчення англійської мови буде цікавим та захоплюючим. У серію Playing English входять такі теми, Кольори, цифри Рослини, овочі, фрукти Моя сім я, мій дім Іграшки Алфавіт Тварини. Вчимо англійську граючи!
НУШ 1 клас Англійська мова, робочий зошит з прописами (до підр. Карп юк)
Робочий зошит укладений до підручника О. Д. Карпюк «Англійська мова. 1 клас», розширює його практичну складову й містить різноманітні вправи для виконання учнями на уроках і вдома.Відповідає типовим Освітнім програмам з іноземних мов, затвердженим Міністерством освіти і науки України. Для учнів перших класів закладів загальної середньої освіти і вчителів англійської мови.
My first English words. Дитячий садок- дитяча книга для вивч. англ.мови
Зараз саме час для ігор, і кожна дитина може для себе визначити, у що і чим їй гратися.Леа та Акін будують високу башту, Неле бавиться ляляками, а вихователька з деякими дітьми майструє веселі капелюшки.
РЗ. Англійська мова. 2 кл. (до підр. Smart Junior)(НУШ)
Робочий зошит укладений до підручника «Англійська мова. English» Г. К. Мітчелла й призначений для більш детального відпрацювання його матеріалу. Різноманітні завдання зошита спрямовані на розвиток комунікативних умінь учнів.Відповідає типовим освітнім програмам з іноземних мов, затвердженим Міністерством освіти і науки України, враховує принципи концепції Нової української школи.Для учнів 2-х класів закладів загальної середньої освіти і вчителів англійської мови.
Англійська мова 2 кл. Скринька корисних вправ та завдань.(код 233-9
Англійська мова 2 кл. Скринька корисних вправ та завдань.(код 233-9
Тренажер з англійської мови 2кл.
Тренажер з англійської мови підготовлений відповідно до чинної програми МОН України для початкової школи. Систематизований і поданий в оригінальному форматі матеріал курсу 2 класу дає змогу підготуватися до контрольних і самостійних робіт, поглибити знання, закріпити практичні уміння та навички за допомогою вправ різних типів. Сучасне оформлення та наочна форма подання матеріалу роблять роботу з книгою легкою і зручною.
My first English words. Транспорт - детская книга для изуч. англ.яз.
Игра - лучший способ выучить первые английские слова! С помощью серии обучающих книг «My first English words» малыш познакомится с первыми словами и предметами, которые обьединяет тема книги. А для большего привлечения внимания и игры в книге есть специальные «окошки» за которыми прячутся предметы. В серии раскрываются такие темы, детский садик, животные, ферма, транспорт, дом, покупки. Успех в изучении английского гарантирован!
Англійська на відмінно. English Topics 1кл
Видання даної серії містять тексти за всіма темами, передбаченими шкільною програмою для 1-4 класів. Кожна тема супроводжується словником та вправами на розвиток монологічного і діалогічного мовлення. В кінці книг розміщені тематичні фрази для щоденного спілкування, а також граматичний тренажер з ключами.
Навчальний посібник №1 Вчи німецьку
• Наочний матеріал для навчання представлено одночасно двома мовами.• Транскрипцію слів подано на звороті.Цупкий папір є абсолютно безпечним та довговічним.У навчальних посібниках використано які обрамлені у яскраву рамку, зображення, що привертають увагу малюка.Формат навчальних посібників зручний і, і для дорослих.Навчальні посібники можна використовувати як для індивідуальних, так і для групових занять
Англійська мова 1 кл. Learn to Read. Вчимося читати. Набір флеш-карток НУШ
Набір флеш-карток Англійська мова 1-4 клас Learn to Read Вчимося читати Нова українська школа НУШ.