Быстрый заказ книги
Пн-Пт: 10.00-17.00
(095) 856 74 61
(068) 340 49 30
(093) 286 22 57
Книголенд, книжный интернет-магазин
Язык
укр / рус

Корзина

0 шт. - 0,00грн.
Личный кабинет

Иностранные языки

На странице:
Сортировать по:
КТП Английский 2 кл (з компетентнісним підходом)
Календарно-тематичний план, укладений до підручника англійської мови для 2-го класу «Start Up!», відповідає чинним типовим освітнім програмам з іноземних мов для закладів загальноїсередньої освіти, затвердженим Міністерством освіти і науки України, й передбачає використання відповідного навчально-методичного комплекту. Посібник укладено за принципами концепціїНової української школи, він ґрунтується на особистісно зорієнтованому й компетентнісному підходах до навчання. До кожного уроку подаються інтегровані змістові лінії та компетентності, щоформуються. Посібник оформлений таким чином, щоб учителеві було зручно з ним працювати, у вигляді таблиці, де можна поставити дати за своїм розкладом.Для вчителів англійської мови.
Зошит-словничок для запису англійських слів 5-9 кл
Зошит-словничок для запису англійських слів — це індивідуальний зошит школяра, до якого він записує нові слова з транскрипцією та перекладом з кожної вивченої теми.
Англійська мова. 4 клас. Підручник (Start Up)
АНГЛ.мова. Start up. 4 кл. Підручник (Укр)
Англійська мова. 10(10) кл. Підручник. Рівень стандарту
Англійська мова. Підручник. 10 класБуренко В.М.
Playing English Кольори та Цифри (наліпки)
За допомогою серії Playing English ваш малюк з легкістю оволодіє базовими словами англійської мови. Завдяки яскравим наліпкам процес вивчення англійської мови буде цікавим та захоплюючим. У серію Playing English входять такі теми, Кольори, цифри Рослини, овочі, фрукти Моя сім я, мій дім Іграшки Алфавіт Тварини. Вчимо англійську граючи!
Англійська мова 3 кл (у) Підручник Карпюк (нов)
Підручник для 2 класу загальноосвiтнiх навчальних закладiв. Рекомендовано Міністерством освіти і науки України
Тренажер з англійської мови. Reading. 2 кл
Тренажер з читання англійською мовою підготовлений відповідно до чинної програми з іноземної мови МОН України для початкової школи. Систематизований і поданий в оригінальному форматі матеріал курсу 2 класу дає змогу підготуватися до аудіювання, словникових диктантів, контрольних і самостійних робіт, поглибити знання, закріпити навички читання за допомогою вправ різних типів. Сучасне оформлення та наочна форма подання матеріалу роблять роботу з книгою легкою і зручною. Видання розраховане на учнів 2 класу загальноосвітніх шкіл, учителів та батьків молодших школярів.
My first English words. Тварини - дитяча книга для вивч. англ.мови
Гра — найкращий спосіб запам’ятати перші англійські слова! За допомогою серії книг «My first English words» малюк познайомиться з першими словами та предметами, котрі об’єднує тема книги. А для більшої цікавості у книзі є маленькі «віконця» за якими ховаються різні предмети. У серії розкриваються таки теми, дитячий садок, тварини, ферма, транспорт, будинок, закупи. Успіх у вивченні англійської гарантован!
Навчальний посібник №2 Изучай английский
Навчальний посібник №2 «Вивчай англійську» з картками із серії «Розвиток малюка».Вік, від 6 місяців до 6 років.Мова, російська, англійська.Кількість наборів карток в коробочці, 10 шт. + гід для батьків з іграми.Теми карток, англійська абетка, домашні тварини, овочі, фрукти, дикі тварини, кольори, іграшки, ягоди, іжа, одяг.Розмір, 120х110х60 ммМатеріал, картон та цупкий папір Які переваги карток «Розвиток малюка»?Наочний матеріал для навчання представлено одночасно двома мовами.Транскрипцію англійських слів подано на звороті картки.Цупкий папір є абсолютно безпечним та довговічним. ?У навчальних посібниках використано якісні, обрамлені у яскраву рамку, зображення, що привертають увагу малюка.Формат навчальних посібників зручний і для дітей, і для дорослих.Навчальні посібники м …
АНГЛ. мова 2 кл. П-К до НЕСВІТ
АНГЛ.мова 2 кл П-К до Несвіт (Укр)
Англійська мова 1 кл. Скринька корисних вправ та завдань.(код 230-8)
Англійська мова 1 кл. Скринька корисних вправ та завдань.(код 230-8)
Тренажер з англійської мови 4 кл.
Тренажер з англійської мови підготовлений відповідно до чинної програми МОН України для початкової школи. Систематизований і поданий в оригінальному форматі матеріал курсу 4 класу дає змогу підготуватися до контрольних і самостійних робіт, поглибити знання, закріпити практичні уміння та навички за допомогою вправ різних типів. Сучасне оформлення та наочна форма подання матеріалу роблять роботу з книгою легкою і зручною.
ЭК. Англійська мова. 4 клас. (до підр. О. Д. Карп’юк)
Посібник допоможе забезпечити своєчасну, швидку й ефективну перевірку рівня сформованості мовної та мовленнєвої компетенцій учнів. Тематика завдань відповідає новій програмі з іноземних мов, затвердженій Міністерством освіти і науки України. До кожної теми пропонується по два тести, які подаються у трьох рівнозначних варіантах. Посібник містить, • тести для поточної перевірки рівня засвоєння учнями матеріалу підручника, • ілюстрації до завдань, що відповідають віковим особливостям учнів початкової школи. Збірник завдань допоможе, • організувати контроль знань на уроках, • виявити і своєчасно ліквідувати прогалини у знаннях учнів, • витратити мінімум часу на перевірку рівня знань.
ЭК. Англійська мова. 4 клас. (до підр. О. Д. Карп’юк)
Посібник допоможе забезпечити своєчасну, швидку й ефективну перевірку рівня сформованості мовної та мовленнєвої компетенцій учнів. Тематика завдань відповідає новій програмі з іноземних мов, затвердженій Міністерством освіти і науки України. До кожної теми пропонується по два тести, які подаються у трьох рівнозначних варіантах.Посібник містить,• тести для поточної перевірки рівня засвоєння учнями матеріалу підручника,• ілюстрації до завдань, що відповідають віковим особливостям учнів початкової школи.Збірник завдань допоможе,• організувати контроль знань на уроках,• виявити і своєчасно ліквідувати прогалини у знаннях учнів,• витратити мінімум часу на перевірку рівня знань.
Німецька мова. 2 кл. Флеш-картки (до будь-якого підручника)
Інструкція + 36 карток. Упаковка ПВХ-папка з кнопкою (розмір 98х143, клапан 30 мм).
Пам’ятка для початкової школи. Англійська мова. Базова лексика. 1-4 кл
Видання містить базову лексику англійської мови, яка вивчається в початковій школі. Слова розділені на тематичні групи, що допоможе учневі використати їх в усних та письмових роботах та легко розкрити кожну тему в повному обсязі.Видання призначене для учнів початкових класів, їхніх батьків та вчителів.
Англійська на відмінно. English Topics 4 кл
Видання даної серії містять тексти за всіма темами, передбаченими шкільною програмою для 1-4 класів. Кожна тема супроводжується словником та вправами на розвиток монологічного і діалогічного мовлення. В кінці книг розміщені тематичні фрази для щоденного спілкування, а також граматичний тренажер з ключами.
Smart dictionary. 4 Level. Зошит для запису слів (Enjoy English)
АНГЛ.мова. Enjoy English. Smart dictionary ЗОШИТ для запису слів 4 р.н. дракон НВ
Читайлик, книга для читання. Англійська мова. 1, 2 клас
Английский супертренажер Past Simple поможет ребенку научиться правильно употреблять одно из самых употребимых времен английского языка - Past Simple (простое прошедшее время).Тренажер разработан в соответствии со школьной программой и предназначен для детей 3-6 классов. Издание также может быть использовано взрослыми на начальном этапе изучения английского языка.Каждый их 16 уроков этого супертренажера посвящен отдельной грамматической теме. Такая подача материала поможет поочередно избавиться от всех проблем, с которыми сталкиваются ученики при употреблении времени Past Simple.Супертренажер Past Simple содержит,64 упражнения разного уровня сложности3 теста веселые игры для закрепления материалаответы на все задания и тесты.В начале каждого урока дается небольшое схематическ …