Быстрый заказ книги

Иностранные языки

На странице:
Сортировать по:
Різнорівневі граматичні тести та завдання English 1-4кл
Посібник з граматики підготовлений відповідно до чинної програми з іноземної мови МОН України для початкової школи. Чітко структурований за трьома рівнями складності і поданий у зручному форматі матеріал курсу 1-4 класів дає змогу ефективно підготуватися до написання творів, контрольних і самостійних робіт, поглибити знання, закріпити практичні навички за допомогою вправ різних типів. Видання призначене для молодших школярів, їхніх батьків та вчителів.
Усі розмовні теми з француз. мови (поч. рвень, поч. шк.)
Усі розмовні теми з француз. мови (поч. рвень, поч. шк.)
My first English words. Ферма - дитяча книга для вивч. англ.мови
Гра — найкращий спосіб запам’ятати перші англійські слова! За допомогою серії книг «My first English words» малюк познайомиться з першими словами та предметами, котрі об’єднує тема книги. А для більшої цікавості у книзі є маленькі «віконця» за якими ховаються різні предмети. У серії розкриваються таки теми: дитячий садок, тварини, ферма, транспорт, будинок, закупи. Успіх у вивченні англійської гарантован!
НУШ Англійська мова. Зошит-шаблон 1-2 кл. (Укр)
Зошит-шаблон з англійської мови призначений для першого та другого років навчання у закладах загальної середньої освіти. Зошит відповідає типовим освітнім програмам Нової української школи, затвердженим МОН України.Крім завдань на написання напівдрукованих і прописних літер, буквосполучень, слів він містить різноманітні завдання, які сприяють розвиткові та закріпленню навичок письма. Зразки літер подано з обох боків рядка — для дітей, що пишуть правою, і дітей, що пишуть лівою рукою. Після основної частини подано буквосполучення, слова, які містять ці буквосполучення, та словничок.Зошит-шаблон призначений для використання учнями на уроках і для самостійної роботи.
Тренувалочка. Англійська мова 4 кл. Зошит практичних завдань
Посібник допоможе учням 4 класу розвинути й удосконалити навички утворення ступенів порівняння прикметників, майбутнього й теперішнього тривалого часів, використання означеного та неозначеного артиклів, числівників і сполучників.Перевірити правильність рішення допоможуть ключі, що знаходяться в кінці зошита. Матеріал відповідає освітній програмі з англійської мови для 1–4 класів.
АНГЛ.мова. Start up. 4 кл. Книга для вчителя Start up
АНГЛ.мова. Start up. 4 кл. Книга для вчителя Start up
Англійська мова 3 кл (у) Робочий зошит для спец.шк. (Калініна)
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
ЗЗ, Англ. мова 3 кл. (Укр) до підр. Карп юк НОВИЙ
Зошит, укладений до підручника О. Д. Карп’юк, містить тематичні та семестрові контрольні, а також поточні перевірочні роботи з англійської мови для учнів 3 класів.Для учнів загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів англійської мови.
Нім. мова. Робочий зошит 2 кл. до підр. Сотникової С.І.,Гоголєвої Г.В. Deutsch lernen ist super!
Нім. мова. Робочий зошит 2 кл. до підр. Сотникової С.І.,Гоголєвої Г.В. Deutsch lernen ist super!
ЗЗ, Англ. мова 2 кл (Укр) до підр. Несвіт Оновл. прогр.
Зошит укладений до підручника А. М. Несвіт. Посібник містить тематичні та семестрові контрольні, а також поточні перевірочні роботи з англійської мови для учнів 2 класів. Для учнів загальноосвітніх шкіл і вчителів англійської мови.
My first English words. Животные - детская книга для изуч. англ.яз.
Игра - лучший способ выучить первые английские слова! С помощью серии обучающих книг «My first English words» малыш познакомится с первыми словами и предметами, которые обьединяет тема книги. А для большего привлечения внимания и игры в книге есть специальные «окошки» за которыми прячутся предметы. В серии раскрываются такие темы: детский садик, животные, ферма, транспорт, дом, покупки. Успех в изучении английского гарантирован!
Англ.мова. Читайлик з англ. мови 1-2 кл. (Укр) НУШ
Английский супертренажер Past Simple поможет ребенку научиться правильно употреблять одно из самых употребимых времен английского языка - Past Simple (простое прошедшее время).Тренажер разработан в соответствии со школьной программой и предназначен для детей 3-6 классов. Издание также может быть использовано взрослыми на начальном этапе изучения английского языка.Каждый их 16 уроков этого супертренажера посвящен отдельной грамматической теме. Такая подача материала поможет поочередно избавиться от всех проблем, с которыми сталкиваются ученики при употреблении времени Past Simple.Супертренажер Past Simple содержит:64 упражнения разного уровня сложности,3 теста, веселые игры для закрепления материала,ответы на все задания и тесты.В начале каждого урока дается небольшое схематич …
Мій конспект. Англійська мова. 9 кл. За підр. Карп юк. ПАМ010
Мій конспект. Англійська мова. 9 кл. За підр. Карп юк. ПАМ010
Різнорівневі тексти для читання English 1-4к
Посібник містить оригінальні англійські вірші, казки та оповідання, а також їх дослівний переклад. Усі твори підібрані відповідно до чинної програми з іноземної мови МОН України для 1-4 класів. Тексти поділені за трьома рівнями складності і супроводжуються словничком корисної лексики та практичними вправами, які допоможуть перевірити, наскільки добре дитина зрозуміла, про що йдеться в тексті. Видання призначене для молодших школярів, їхніх батьків та вчителів.
Англійська мова. 4 кл. Робочий зошит (до підр. Start up!) (уа)
Англійська мова. 4 кл. Робочий зошит (до підр. Start up!) (уа)
Англ.мова роб. зошит 4 кл. до підр. Несвіт (Укр) НОВИЙ
Англ.мова роб. зошит 4 кл. до підр. Несвіт (Укр) НОВИЙ
Книга-тренажер з інтерактивними закладка Aktive book fo kids.Starter English
Шановні батьки!Перед вами не просто англійський словник з малюнками. В цьому посібнику пропонується ефективний та простий спосіб вивчення перших слів іноземної мови за допомогою перевіреногометоду «ПИШИ-СТИРАЙ-ЗАПАМ?ЯТОВУЙ». Тематичний підбір слів, словосполучень, речень і граматичних конструкцій побудований за принципом від простого до складного.Користуючись чарівними закладками у книзі, щоб закривати слова або малюнки, можна практикуватись у вимові та написанні слів.Книга надає 11 поширених тем, завдання для закріплення матеріалута словник.У кожній темі ви знайдете:• 9 основних слів з малюнками-підказками• вимову англійських слів (транскрипція, транслітерація)• прості словосполучення• яскраві веселі малюнкиВивчати англійську стане легше і цікавіше завдяки ігровій формі навчання.
Навчальний посібник №3 Вчи німецьку
Наочний матеріал для навчання пре одночасно двома мовами.Транскрипцію слів подано на зворотіЦупкий папір є абсолютно безпечним та довговіУ навчальних посібниках використано якісні, обрамлені у яскраву рамку, зображення, що привертають увагу малюка.Формат навчальних посібників зручний і для дітей, і для дорослих.Навчальні посібники можна використовувати як для індивідуальних, так і для групових занят
English(початкова) Усі граматичні вправи
Книга Усі граматичні вправи містить різнорівневі вправи, завдання та тексти, що враховують необхідний для засвоєння мінімум лексичних одиниць та граматичних правил учнями молодших класів. Спрямовані на розвиток творчого й аналітичного мислення, вправи допоможуть учням швидко й цікаво вивчити лексику і граматику кожного розділу. Уміщенний матеріал відповідає навчальному плану , а тематика і сфери спілкування - чинним програмам з іноземних мов, Посібник призначенний для учнів молодших класів загальноосвітніх навчальних закладів.
Каліграфія для першокласників. Прописи з англійської мови
Дані книжки допоможуть підготувати руку вашого малюка до письма, навчать цого орієнтуватися на сторінках у клітинку та лінійку, сприятимуть розширенню його знань з математики, української та англійської мов.