Быстрый заказ книги

Иностранные языки

На странице:
Сортировать по:
Англійська мова 3 кл (у) Робочий зошит (Несвіт)
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
35,50грн.
Тренажер з англійської мови. Reading. 4 кл
Тренажер з читання англійською мовою підготовлений відповідно до чинної програми з іноземної мови МОН України для початкової школи. Систематизований і поданий в оригінальному форматі матеріал курсу 4 класу дає змогу підготуватися до аудіювання, словникових диктантів, контрольних і самостійних робіт, поглибити знання, закріпити навички читання за допомогою вправ різних типів. Сучасне оформлення та наочна форма подання матеріалу роблять роботу з книгою легкою і зручною. Видання розраховане на учнів 4 класу загальноосвітніх шкіл, учителів та батьків молодших школярів.
30,90грн.
Практикум 1000 завдань з англійської мови 3 кл.English Tasks
Цей посібник призначений учням 3 класу та їхнім батькам, які прагнуть допомогти дитині оволодіти початковими знаннями іноземної мови і бажають перевірити рівень успішності малюка. Посібник містить близько 1000 завдань і мінімум необхідної лексики, передбачений програмою МОН України. Також робочий зошит стане у пригоді вчителям початкової школи при підбиранні дидактичного матеріалу.
16,50грн.
АНГЛ. мова. Зошит для запису слів 2 кл. 1 рік навч +довідник Н Б 19
Посібник містить довідничок, зошит для запису англійських слів і словничок, складений на основі лексичного матеріалу, що використовується у підручниках О. Д. Карп’юк і В. М. Плахотника. На початку подані знаки нової англійської транскрипції й особливості дієвідмінювання деяких англійських дієслів. Словник містить близько 350 лексичних одиниць різної тематики, що відповідають чинній Програмі з іноземних мов, супроводжуваних транскрипцією та перекладом. Для пояснення артикуляції англійських звуків їх подано в порівнянні з українськими. 
12,50грн.
Англ.мова Флеш-картки 1 кл. до будь-якого підручника (Укр)
Флеш-картки є складовою навчально-методичного комплексу Start Up. Комплект флеш-карток містить: - літери англійського алфавіту з ілюстраціями, - цифри від 1 до 10, - кросворди, ребуси, анаграми, - цікаві завдання й ігри на закріплення лексики.
55,00грн.
Каліграфія для першокласників. Прописи з математики
Дані книжки допоможуть підготувати руку вашого малюка до письма, навчать цого орієнтуватися на сторінках у клітинку та лінійку, сприятимуть розширенню його знань з математики, української та англійської мов.
19,90грн.
Cool Grammar. Pre-Intermediate Level. Вправи з англійської граматики.Підготовчий до середнього рівня
Серія Cool Grammar складається з чотирьох книг різного рівня складності, в яких представлені цікаві завдання граматичного і лексичного матеріалу. Ігровий матеріал вправ вдало поєднує інноваційні підходи до навчання граматиці англійської мови. Навчальні посібники відповідають навчальному плану, а тематика і сфери спілкування - діючим програмам з іноземної мови.
15,50грн.
Різнорівневі усні розмовні теми English 1-4кл
Посібник містить не тільки розмовні теми з дослівним перекладом, а й цікаві завдання, зразки усних відповідей і тематичний словник. Тексти складені в межах лексичного і граматичного матеріалу, що відповідає чинній програмі з іноземної мови МОН України для початкової школи. Чітко структурований за трьома рівнями складності посібник дає змогу ефективно підготуватися до аудіювання, словникових диктантів, контрольних і самостійних робіт, поглибити знання, закріпити комунікативні навички за допомогою вправ різних типів. Видання призначене для молодших школярів, їхніх батьків та вчителів.
44,50грн.
Довідник молодшого школяра. Англійська мова. 1-4 кл
Довідник містить стислі відомості з англійської мови, викладені відповідно до нової програми початкової школи. Використання посібника дозволить учневі уточнити незрозуміле, заповнити наявні прогалини, удосконалити власні вміння й навички, систематизувати отримані знання. Вдале поєднання теоретичного матеріалу й практичних порад робить ці книги справжніми помічниками молодшого школяра, чудовими організаторами його самостійної роботи. Посібник призначений для учнів 1–4 класів, а також для всіх, хто починає вивчати англійську мову. Він стане незамінним помічником учням, їхнім батькам та вчителям.
48,90грн.
Easy english. Starter book. (Легкий англійський) Повнокольорове вид.
Нынче изучение английского языка является не просто хобби, а необходимостью. И заложить фундамент будущего овладения языком стоит как можно раньше, используя колоссальную способность дошкольников к изучению языков.Цель данного пособия – в доступной и интересной форме познакомить ребенка с первыми английскими словами и выражениями. В книге представлены основные темы по развитию устной речи для ребенка, который начинает изучать английский. В пособии вы найдете начальные игровые задания, выполняя которые малыш запомнит первые фразы и слова, приобретет первые навыки общения на английском языке.Весь материал книги разделен на темы и подан в виде разговорника-словаря с черно-белыми рисунками, которые можно раскрашивать.Транскрипция к английским словам украинскими буквами дает ваше …
110,00грн.
Англійська мова 3 кл (у) Робочий зошит для спец.шк. (Калініна)
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
27,90грн.
Англійська на відмінно. English Topics 2 кл
Видання даної серії містять тексти за всіма темами, передбаченими шкільною програмою для 1-4 класів. Кожна тема супроводжується словником та вправами на розвиток монологічного і діалогічного мовлення. В кінці книг розміщені тематичні фрази для щоденного спілкування, а також граматичний тренажер з ключами.
25,00грн.
Читаємо iз задоволенням №2. Merry trains. Посібник для домашнього читання (2-е вид)
“Merry Trains. Посібник для домашнього читання. Другий рік навчання” – друга книжка комплекту посібників для вивчення англійської мови. Пропонований матеріал відповідає вимогам чинної Програми з іноземних мов Міністерства освіти і науки України. Використання посібника сприятиме розвитку в учнів навичок аудіювання, говоріння, читання та письма. Оригінальний методичний апарат допоможе учням розвинути вміння:представляти себе та друзів,називати та описувати предмети,створювати мікродіалоги,ставити запитання та давати відповіді на них,читати мовчки та вголос,писати слова, словосполучення, короткі речення.Для учнів, учителів, батьків.
37,50грн.
АНГЛ. мова. Зошит для запису слів 3 кл. 2 рік навч +довідник
Посібник містить довідничок, зошит для запису англійських слів і словничок, складений на основі лексичного матеріалу, який використовується у підручниках О. Д. Карп юк і В. М. Плахотника. На початку подані знаки нової англійської транскрипції й особливості дієвідмінювання деяких англійських дієслів. Словник містить близько 350 лексичних одиниць різної тематики, які відповідають діючій програмі з іноземних мов, супроводжуваних транскрипцією і перекладом. Для пояснення артикуляції англійських звуків вони подані в порівнянні з українськими. Завдяки допомозі діти з легкістю зможуть: вивчити близько 350 англійських слів різної тематики, які відповідають діючій програмі з іноземних мов, запам ятати нову англійську транскрипцію та користуватися нею на уроках, вивчити дві форми мину …
12,50грн.
АНГЛ.мова 1 кл. Книга для вчителя Start up
Книга для вчителя є частиною навчально-методичного комплексу з англійської мови для 1 класу «Start Up!» і зорієнтована на підручник, робочий зошит та комплект флеш-карток. Містить методичні рекомендації щодо використання матеріалу НМК та перебігу кожного етапу уроку під час викладання англійської мови у перших класах загальноосвітніх навчальних закладів за чинною програмою з іноземних мов Міністерства освіти і науки України. До видання входять також календарно-тематичне планування, додатки, роздавальний та наочний матеріал для використання на уроках. Для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів, методистів, студентів факультетів іноземних мов.
75,00грн.
Тренажер з англійської мови 3 кл.
Тренажер з англійської мови підготовлений відповідно до чинної програми МОН України для початкової школи. Систематизований і поданий в оригінальному форматі матеріал курсу 3 класу дає змогу підготуватися до контрольних і самостійних робіт, поглибити знання, закріпити практичні уміння та навички за допомогою вправ різних типів. Сучасне оформлення та наочна форма подання матеріалу роблять роботу з книгою легкою і зручною.
30,90грн.
Cool speaking Intermediate level Вправи і завдання для розвитку мовлення(рожева)
Серія «Cool Games» складається з чотирьох книжок різного рівня складності, в яких представлені ігрові завдання лексичного, граматичного, комунікативного характеру, а також ігри-проекти, які допоможуть учневі удосконалювати набуті навички в ігровій формі. Навчальні посібники відповідають навчальному плану, а тематика і сфери спілкування — чинним програмам з іноземних мов. Даний посібник призначений для учнів молодших класів загальноосвітніх шкіл (четвертий-п ятий рік навчання).
16,90грн.
Тренажер з англійської мови. Reading. 1 кл
Тренажер з читання англійською мовою підготовлений відповідно до чинної програми з іноземної мови МОН України для початкової школи. Систематизований і поданий в оригінальному форматі матеріал курсу 1 класу дає змогу підготуватися до аудіювання, словникових диктантів, контрольних і самостійних робіт, поглибити знання, закріпити навички читання за допомогою вправ різних типів. Сучасне оформлення та наочна форма подання матеріалу роблять роботу з книгою легкою і зручною. Видання розраховане на учнів 1 класу загальноосвітніх шкіл, учителів та батьків молодших школярів.
30,90грн.
АНГЛ.мова. Enjoy English. Funny Holidays. Summer Level 2. (Дракон) (Укр)
Посібник призначений для занять молодших школярів англійською мовою під час літніх канікул. Виконання лише одного завдання з цієї книжки на день дозволить учням не переривати процес вивчення англійської, повторити протягом літа засвоєні лексичні й граматичні теми та бути підготовленими до продовження навчання. Завдяки ігровій формі вміщених завдань дітям буде легко й цікаво займатися за посібником. Матеріал видання відповідає чинній програмі з іноземних мов, затвердженій Міністерством освіти і науки України.Для учнів, що вивчають англійську мову протягом двох років, та їх батьків.
28,00грн.
English World, Letter Land. Посіб. для вчит.
Посібник присвячений проблемам навчання письма і писемного мовлення учнів молодшого шкільного віку й побудований на імітаційно-ігровому методі. У ньому подано технології навчання письма з опорою на всі види наочності. Тут також розроблено алгоритми навчання писемного мовлення, які допоможуть ефективно сформувати писемну компетенцію учнів. Призначений для студентів педагогічних спеціальностей і вчителів. 
15,50грн.

Акционное предложение
7162306560