Быстрый заказ книги

Иностранные языки

На странице:
Сортировать по:
Англійська мова 3 кл (у) Підручник Несвіт
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
Каліграфія для першокласників. Прописи з німецької мови
Дані прописи допоможуть усім бажаючим навчитися правильно писати друковані та рукописні букви німецького алфавіту та з єднувати їх у слова.
АНГЛ.мова. Enjoy English. Funny Holidays. Summer Level 2. (Дракон) (Укр)
Посібник призначений для занять молодших школярів англійською мовою під час літніх канікул. Виконання лише одного завдання з цієї книжки на день дозволить учням не переривати процес вивчення англійської, повторити протягом літа засвоєні лексичні й граматичні теми та бути підготовленими до продовження навчання. Завдяки ігровій формі вміщених завдань дітям буде легко й цікаво займатися за посібником. Матеріал видання відповідає чинній програмі з іноземних мов, затвердженій Міністерством освіти і науки України.Для учнів, що вивчають англійську мову протягом двох років, та їх батьків.
Читаємо iз задоволенням №4. Merry trains. Посібник для домашн. чит. (2-е вид)
“Merry Trains. Посібник для домашнього читання. Перший рік навчання” – перша книжка комплекту посібників для вивчення англійської мови на початковому етапі. Пропонований матеріал відповідає вимогам чинної Програми з іноземних мов для загальноосвітніх навчальних закладів і спеціалізованих шкіл із поглибленим вивченням іноземних мов. 1–4 класи. К.: Видавничий дім “Освіта”, 2012.Використання посібника сприятиме розвитку в учнів навичок аудіювання, говоріння, читання та письма. Оригінальний методичний апарат допоможе учням розвинути вміння:представляти себе,називати та описувати предмети,лічити предмети,розуміти та виконувати вказівки,розрізняти і продукувати незнайомі звуки,читати слова, словосполучення, речення, засвоєні в усному мовленні,писати літери англійського алфавіту,за  …
Пам’ятка для початкової школи. Англ. мова. Алфавіт та прописи. 1-2 кла
Прописи з англійської мови допоможуть учням вивчити англійський алфавіт, сформувати та закріпити навички написання великих і малих англійських літер, а також засвоїти перші англійські слова.Видання призначене для учнів початкових класів, їхніх батьків та вчителів.
Навчальний посібник №3 Вчи німецьку
Наочний матеріал для навчання пре одночасно двома мовами.Транскрипцію слів подано на зворотіЦупкий папір є абсолютно безпечним та довговіУ навчальних посібниках використано якісні, обрамлені у яскраву рамку, зображення, що привертають увагу малюка.Формат навчальних посібників зручний і для дітей, і для дорослих.Навчальні посібники можна використовувати як для індивідуальних, так і для групових занят
УРОКИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ (Укр) Поч. школа шаблон
Зошит-шаблон складений з врахуванням особливостей написання польських літер,- Літери розташовані у порядку їх вивчення на уроках польської мови,- У зразку до кожної літери подано послідовність її написання, що сприяє правильному відтворенню літери дитиною,- Пунктиром подано контури букв, які діти обводять, тренуючи руку перед написанням літер,- Для кращого засвоєння вивченого матеріалу у посібнику подано буквосполучення, слова та речення.
АНГЛ.мова. Enjoy English. Activity Book. Level 1. (Дракон) (Укр)
Видання являє собою збірник вправ на засвоєння й відпрацювання літер, елементарної лексики й граматики англійської мови. Тематика посібника відповідає чинній програмі з іноземних мов, тож він може використовуватися як додатковий дидактичний матеріал до будь-якого підручника для учнів початкових класів загальноосвітніх шкіл. Завдання розроблені з урахуванням вікових особливостей учнів, із використанням надбань сучасної методики й педагогіки, а також нетрадиційних методів і прийомів навчання. Виконуючи цікаві ігрові вправи, учні зможуть вивчити англійський алфавіт, потренуватися в написанні літер, розширити лексичний запас, засвоїти елементарні граматичні конструкції англійської мови, розвинути свої творчі здібності тощо. Для учнів 1-х класів загальноосвітніх навчальних закладі …
Словарик Англо-русский 1-4 кл. ...
Словарик Англо-русский 1-4 кл. ...
АНГЛ.мова. Start up. 4 кл. Тестовий зошит до підр. Start up! (Укр) Оновл. прогр.
Тестовий зошит, укладений до підручника англійської мови для 4-го класу «Start Up!», містить різнорівневі завдання для оцінювання умінь і навичок учнів з англійської мови. Крім тематичних тестів, до зошита включено семестрове тестування з чотирьох видів мовленнєвої діяльності (читання, аудіювання, письма й мовлення). Зошит створено відповідно до чинної програми (з урахуванням змін, затверджених Наказом МОН України від 05.08.2016 № 948).Містить завдання для контролю рівня знань у двох варіантах:- підсумкові,- семестрові,- екстпрес-тести.Допоможе вчителям провести контроль рівня знань учнів, завдання будуть цікавими для молодших школярів.Для учнів 4-х класів загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів англійської мови.
My first English words. Удома - дитяча книга для вивч. англ.мови
Гра — найкращий спосіб запам’ятати перші англійські слова! За допомогою серії книг «My first English words» малюк познайомиться з першими словами та предметами, котрі об’єднує тема книги. А для більшої цікавості у книзі є маленькі «віконця» за якими ховаються різні предмети. У серії розкриваються таки теми: дитячий садок, тварини, ферма, транспорт, будинок, закупи. Успіх у вивченні англійської гарантован!
Англійська мова 4 кл (у) Підручник Несвіт
Підручник «Англійська мова» створений відповідно до чинної програми з іноземних мов, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для оволодіння англійською мовою у 4-му класі загальноосвітніх навчальних закладів. Підручник побудовано на принципах комунікативнос-ті, інтегрованого розвитку навичок і вмінь аудіювання, читання, говоріння і письма. Тематико-ситуативний розподіл навчального матеріалу забезпечує дотримання принципів посильності, логічності, активності та наочності у навчанні.
My dictionary Словничок молодшого школяра з наліпками (рибка рожева)
Дети или работа? Молодые и талантливые женщины мучают себя этим вопросом со времени появления джинсов и домашнего интернета. А что, если попробовать не выбирать? Людмила Петрановская умело доказывает: быть хорошей матерью и отличным работником – возможно! Хватит мучиться угрызениями совести и переживать. У работающих мам вырастают замечательные дети!«Селфмама. Лайфхаки для работающей мамы» – это практические советы для современных мам, которые стремятся уделять равное количество сил и энергии каждой из сторон своей личности. Простые хитрости, описанные в этой книге, позволят вам избежать жертв в гонке за двумя зайцами: карьерой и семьей. Вы поймете, как можно успеть все, не прибегая к услугам Мэри Поппинс, помощи маховиков времени и волшебства.
Пам’ятка для початкової школи. Англійська мова. Базова лексика. 1-4 кл
Видання містить базову лексику англійської мови, яка вивчається в початковій школі. Слова розділені на тематичні групи, що допоможе учневі використати їх в усних та письмових роботах та легко розкрити кожну тему в повному обсязі.Видання призначене для учнів початкових класів, їхніх батьків та вчителів.
Тренажер з англійської мови 4 кл.
Тренажер з англійської мови підготовлений відповідно до чинної програми МОН України для початкової школи. Систематизований і поданий в оригінальному форматі матеріал курсу 4 класу дає змогу підготуватися до контрольних і самостійних робіт, поглибити знання, закріпити практичні уміння та навички за допомогою вправ різних типів. Сучасне оформлення та наочна форма подання матеріалу роблять роботу з книгою легкою і зручною.
Нім. мова. 2 кл. Тестовий зошит до підр. Сотникової С.І.,Гоголєвої Г.В. Deutsch lernen ist super!
Нім. мова. 2 кл. Тестовий зошит до підр. Сотникової С.І.,Гоголєвої Г.В. Deutsch lernen ist super!
Найкращий довідник в таблицях Англійська мова 1-4 кл (за оновл. пргр.)
Посібник укладено відповідно до чинної оновленої програми в початковій школі. Відомості розташовано від простого до складного. Завдання посібника - навчити дітей працювати зі схемами і таблицями, аналізувати, робити висновки, самостійно закріплювати і поглиблювати отримані знання.Видання стане у пригоді вчителям під час підготовки до уроків, учням та небайдужим батькам, що прагнуть допомогти своїм дітям у навчанні.
My first English words. Покупки - детская книга для изуч. англ.яз.
Игра - лучший способ выучить первые английские слова! С помощью серии обучающих книг «My first English words» малыш познакомится с первыми словами и предметами, которые обьединяет тема книги. А для большего привлечения внимания и игры в книге есть специальные «окошки» за которыми прячутся предметы. В серии раскрываются такие темы: детский садик, животные, ферма, транспорт, дом, покупки. Успех в изучении английского гарантирован!
Easy english. Повнокольорове вид. Starter book. (Легкий англійський)
Нынче изучение английского языка является не просто хобби, а необходимостью. И заложить фундамент будущего овладения языком стоит как можно раньше, используя колоссальную способность дошкольников к изучению языков.Цель данного пособия – в доступной и интересной форме познакомить ребенка с первыми английскими словами и выражениями. В книге представлены основные темы по развитию устной речи для ребенка, который начинает изучать английский. В пособии вы найдете начальные игровые задания, выполняя которые малыш запомнит первые фразы и слова, приобретет первые навыки общения на английском языке.Весь материал книги разделен на темы и подан в виде разговорника-словаря с черно-белыми рисунками, которые можно раскрашивать.Транскрипция к английским словам украинскими буквами дает ваше …