Быстрый заказ книги

Информатика

На странице:
Сортировать по:
Таблиці та схеми д початкової школи ІНФОРМАТИКА (Укр)
Таблиці та схеми д початкової школи ІНФОРМАТИКА (Укр)
НУШ ЯДС Інформатика. Роб. зошит 2 кл. (Укр) до підр. Большакова І.О., Пристінська М.С.
Зміст посібника відповідає вимогам Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом Р. Б. Шияна, та враховує особливості структури підручника «Я досліджую світ» авторів І. О. Большакової, М. С. Пристінської. Видання є складовою навчально-методичного комплекту «Я досліджую світ. 2 клас», який створено на базі підручника.Зошит-посібник містить теоретичний матеріал, інтегровані завдання, спрямовані на розвиток системного, критичного і креативного мислення, таблиці, схеми, алгоритми роботи з комп’ютером, практичні роботи. Матеріал подано в цікавій і доступній формі з урахуванням психологічних особливостей другокласників.Призначено для учнів 2 класу закладів загальної середньої освіти і вчителів початкових класів.
Сходинки до інформатики 2 кл (у) Роб. зошит до підр. Ломаковська Нов.
Сходинки до інформатики 2 кл (у) Роб. зошит до підр. Ломаковська Нов.
ИНФОРМАТИКА 3 кл. Роб. зошит до підр. Корнієнко М.М. та ін. (Укр) НВ
Посібник складений відповідно до чинної програми «Сходинки до інформатики» для 3 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Робочий зошит є складовою навчально-методичного комплекту «Сходинки до інформатики. 3 клас» авторів М. М. Корнієнко, С. М. Крамаровської, І. Т. Зарецької, до якого також входять: підручник, посібник для проведення експрес-контролю, посібник для вчителя, програмне забезпечення комплекту на CD-диску (додається безкоштовно до робочого зошита). Робочий зошит містить вправи, що надають можливість закріпити отримані знання, здійснити підготовку до виконання практичного завдання, розвинути логічне мислення, а також провести інтелектуальну розминку на початку уроку, фізкультхвилинку всередині уроку та рефлексію наприкінці уроку. Матеріал посібника поданий у цік …
Інформатика 3 кл (у) Робочий зошит до підр.Коршунової
Інформатика 3 кл (у) Робочий зошит до підр. Коршунової
ЕК Інформатика 4 кл (у) до підруч. Коршунової
ЕК Інформатика 4 кл (у) до підруч. Коршунової
Інформатика 2 кл (у) Робочий зошит Ч.2 до підр. Корнієнко, Зарецка
Я досліджую світ. Інформатична освітня галузь. Зошит. 2 клас
ИНФОРМАТИКА 4 кл. Підручник (у) Корнієнко М. М. та ін.
ИНФОРМАТИКА 4 кл. Підручник (у) Корнієнко М. М. та ін.
ЕК Сходинки до інформатики 3 кл. до підр. Ломаковської Г.В. та ін. (Укр) НОВА ПРОГРАМА
Посібник складено відповідно до чинної програми та підручника Г. В. Ломаковської «Сходинки до інформатики» для 3 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Видання містить 16 тестів у двох варіантах і призначено для організації поточного контролю знань з метою їх подальшої корекції. Учитель може оцінити роботи учнів за допомогою смайлів, місце для яких передбачено на початку кожного тесту. Призначено для учнів 3 класу загальноосвітніх навчальних закладів, учителів початкової школи, учителів інформатики.
Інформатика 4 кл (у) Робочий зошит до підр. Коршунова О.В.
коршунова зошит з інформатики 4 клас за оновленою програмою Освіта
Сходинки до інформатики 4 кл (у) Підручник Коршунова
Матеріал підручника відповідає чинній програмі. Розділи книги познайомлять дитину з: операціями з файлами і папками, електронному листуванню, роботі з новими алгоритмами розгалуження, створенню проектів. Інформація подається легко, за допомогою ігрових персонажів - Комп юшка та хлопчика Данилка. Усі завдання у підручнику розділені за рівнем складності, на що є спеціальні позначення. Після кожного параграфу учні можуть виконати завдання для самоперевірки вивченого матеріалу. Підручник Коршунова містить не тільки теоретичний, а й практичний зміст: робота за комп ютером, робота в парі з товаришем, що стимулює логічне та творче мислення. Навчально-методичний комплекс містить робочий зошит та методичний посібник для вчителя.
Інформатика 2 кл (у) Робочий зошит (Нов)
Зошит-практикум Інформатика 2 клас НУШ може використовуватися в інтегрованому курсі Я досліджую світ, а також в окремих предметах чи курсах, що стосуються інформатичної освітньої галузі.
Інформатика 3 кл (у) Робочий зошит до підр.Коршунової
Інформатика 3 кл (у) Робочий зошит до підр. Коршунової
ЕК Сходинки до інформатики 3 кл. до підр. Коршунової О.В. (Укр) НОВА ПРОГРАМА
Посібник складено відповідно до чинної програми та підручника О. В. Коршунової «Сходинки до інформатики. 3 клас» для загальноосвітніх навчальних закладів. Видання містить 16 тестів у двох варіантах і призначено для організації поточного контролю знань з метою їх подальшої корекції.Призначено для учнів 3 класу загальноосвітніх навчальних закладів, учителів початкової школи, учителів інформатики.
ИНФОРМАТИКА 2 кл. Роб. зошит до підр. Ломаковської та ін. (Укр) ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
Посібник складено відповідно до чинної програми та підручника Г. В. Ломаковської, Г. О. Проценко, Й. Я. Ривкінда, Ф. М. Рівкінд «Сходинки до інфор¬ма¬тики» для 2 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Зміст посібника зорієн¬товано на формування у другокласників початкових уявлень про базові поняття інформатики, закріплення вивченого матеріалу, розвиток уваги, алгоритмічного та логічного мислення, творчих здібностей.Кожний урок зошита містить завдання на застосування отриманих знань, логічні задачі, творчі завдання. Система завдань розроблена з урахуванням вікових особливостей учнів.Призначено для учнів 2 класу загальноосвітніх навчальних закладів, учителів початкових класів і вчителів інформатики.
Мій конспект. Інформатика. 4 кл ПШМ107
Видання «Мій конспект» — це нова серія посібників, які ставлять за мету надати допомогу вчителю під час підготовки до уроку. Автор пропонує базову основу, використовуючи яку кожен учитель може створити власний конспект уроку.
ЕК Інформатика 4 кл. до підр. Корнієнко та ін. (у) Нов. прогр.
ЕК Інформатика 4 кл. до підр. Корнієнко та ін. (у) Нов. прогр.
ЕК Ступеньки к информатике 3 кл. к учеб. Ломаковской А.В. и др. (РУС) НОВАЯ ПРОГРАММА
Пособие составлено в соответствии с действующей программой и учебником А. В. Ломаковской, Г. А. Проценко, И. Я. Ривкинда, Ф. М. Ривкинд «Ступеньки к информатике» для 3 класса общеобразовательных учебных заведений. Издание содержит 16 тестов в двух вариантах и предназначено для организации текущего контроля знаний с целью их дальнейшей коррекции. Предназначено для учащихся 3 классов общеобразовательных учебных заведений, учителей начальной школы, учителей информатики.
ИНФОРМАТИКА 4 кл. Роб. зошит до підр.Ломаковської та ін.(Укр)ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
Посібник (автор Золочевська М.В.) складено відповідно до чинної програми та з урахуванням концепції підручника для 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів «Інформатика» (автори Г.В. Ломаковська, Г.О. Проценко, Й. Я. Ривкінд). Зміст посібника зорієнтовано на формування в учнів початкових уявлень про базові поняття інформатики, закріплення вивченого матеріалу, розвиток уваги, алгоритмічного та логічного мислення, творчих здібностей. Кожний урок містить три вправи на застосування отриманих знань, логічну задачу і творче завдання.До посібника пропонується електронний додаток, який розміщений на сайті interactive.ranok.com.ua.Призначено для учнів 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів, учителів початкової школи, учителів інформатики.