Быстрый заказ книги
Пн-Пт: 10.00-17.00
(095) 856 74 61
(068) 340 49 30
(093) 286 22 57
Книголенд, книжный интернет-магазин
Язык
укр / рус

Корзина

0 шт. - 0,00грн.
Личный кабинет

Информатика

На странице:
Сортировать по:
Тренувалочка. Англійська мова 3 кл. Зошит практичних завдань
Посібник допоможе учням 3 класу розвинути й удосконалити навички утворення множини іменників і присвійного відмінка, теперішнього й минулого простих часів, а також використання конструкції «there is there are».Перевірити правильність рішення допоможуть ключі, що знаходяться в кінці зошита. Матеріал відповідає освітній програмі з англійської мови для 1–4 класів.
Інформатика. Таблиці та схеми для початкової школи
Таблиці та схеми д початкової школи ІНФОРМАТИКА (Укр)
Інформатика. 4 клас, Робочий зошит (до підруч. Корнієнко та ін.)
ИНФОРМАТИКА 4 кл. Роб. зошит. Сходинки до інформ. до підр. Корнієнко та ін. (у)+ ДИСК
Інформатика. Зошит-посібник. 2 клас. До підручника Я досліджую світ І. Большакової, М. Пристінської
Зміст посібника відповідає вимогам Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом Р. Б. Шияна, та враховує особливості структури підручника «Я досліджую світ» авторів І. О. Большакової, М. С. Пристінської. Видання є складовою навчально-методичного комплекту «Я досліджую світ. 2 клас», який створено на базі підручника.Зошит-посібник містить теоретичний матеріал інтегровані завдання, спрямовані на розвиток системного, критичного і креативного мислення таблиці, схеми, алгоритми роботи з комп’ютером практичні роботи. Матеріал подано в цікавій і доступній формі з урахуванням психологічних особливостей другокласників.Призначено для учнів 2 класу закладів загальної середньої освіти і вчителів початкових класів.
Информатика. 4 кл., Рабочая тетрадь (к учеб. Корниенко)
Рабочая тетрадь (авторы Корниенко М.М., Крамаровская С.Н., Зарецкая И.Т.) составлена согласно действующей программе по информатике для 4 класса общеобразовательных учебных заведений. Пособие является частью учебно-методического комплекта «Информатика-4» авторов М. М. Корниенко, С. Н. Крамаровской, И. Т. Зарецкой, в который также входят, учебник, экспресс-контроль, пособие для учителя. Комплект имеет компьютерную поддержку, которая размещена на сайте interactive.ranok.com.uaТетрадь содержит упражнения, которые помогают закрепить полученные знания, подготовиться к выполнению практического задания, развить алгоритмическое и логическое мышление, творческие способности, а также провести интеллектуальную разминку в начале урока, физкультминутку в середине урока и рефлексию в конце  …
Інформатика. 4 клас. Експрес-контроль, До підруч. Корнієнко
ЕК Інформатика 4 кл. до підр. Корнієнко та ін. (у) Нов. прогр.
Я досліджую світ. Інформатика. 2 клас. Робочий зошит, До підруч. Марини Корнієнко та ін.
Зошит складено відповідно до типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко, та частини 2 підручника «Я досліджую світ» для 2 класу закладів загальної середньої освіти (автори М. М. Корнієнко, С. М. Крамаровська, І. Т. Зарецька).
Інформатика. 4 клас, Експрес-контроль, До підруч. Ломаковської
ЕК Інформатика 4 кл. до підр. Ломаковської та ін. (у) Нов. прогр.
Сходинки до інформатики. 2 клас, Експрес-контроль, До підруч. Ломаковської
ЕК Сходинки до інформатики 2 кл. до підр. Ломаковської Г.В. та ін. (Укр) НОВА ПРОГРАМА
Інформатика. 4 кл., Робочий зошит (до підруч. Ломаковської)
Посібник (автор Золочевська М.В.) складено відповідно до чинної програми та з урахуванням концепції підручника для 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів «Інформатика» (автори Г.В. Ломаковська, Г.О. Проценко, Й. Я. Ривкінд). Зміст посібника зорієнтовано на формування в учнів початкових уявлень про базові поняття інформатики, закріплення вивченого матеріалу, розвиток уваги, алгоритмічного та логічного мислення, творчих здібностей. Кожний урок містить три вправи на застосування отриманих знань, логічну задачу і творче завдання.До посібника пропонується електронний додаток, який розміщений на сайті interactive.ranok.com.ua.Призначено для учнів 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів, учителів початкової школи, учителів інформатики.
Вивчаємо Java у школі, навч. посіб. У 2 ч. Ч. 1, Синтаксис мови
Навчальний посібник містить основні теоретичні відомості про мову програмування Java і складається з двох частин, Синтаксис мови (частина 1) та Класи, об єкти, методи (частина 2). У частині 1 розглянуто синтаксис мови програмування Java. Наведено стислу характеристику мови Java, методику розроблення проекту і структуру програми у середовищі IntelliJ IDEA 14.1. Достатньо детально описано базові компоненти мови Java, у тому числі алфавіт, ідентифікатори, літери, ключові слова, оператори, прості типи даних, арифметичні й логічні оператори та відповідні вирази. Також описано оператори умовного переходу й оператори циклу, порядок оголошеннямасивів і типові операції в одновимірних і двовимірних масивах. Призначено для учнів 8-11 класів ЗНЗ, студентів вищіх навчальних закладів, учит …
Інформатика. Позакласні заходи в початковій школі
ИНФОРМАТИКА 2-4 кл. Позакласні заходи (Укр)
Я исследую мир. Информатика. 2 класс. Рабочая тетрадь
Содержание рабочей тетради соответствует требованиям типовых образовательных программ, разработанных авторскими коллективами под руководством А. Я. Савченко и Р. Б. Шияна (информатическая образовательная отрасль).Тетрадь содержит определения основных понятий информатики и упражнения, направленные на закрепление полученных знаний в стандартных и нестандартных ситуациях, задания для подготовки к работе с компьютером, задачи на развитие логического мышления. В пособии также представлены задания, которые помогут провести интеллектуальную разминку в начале урока, физкульминутку в середине урока и рефлексию в конце урока. Материал пособия составлен с учётом возрастных особенностей учащихся.Предназначено для учащихся 2 класса заведений общего среднего образования, учителей начальных …
Інформатика. 4 клас, Робочий зошит (до підруч. Коршунової)
Інформатика. 4 кл (у) Робочий зошит до підр. Коршунової
Інформатика, підруч. для 4 кл. загальноосвіт. навч. закл.
ИНФОРМАТИКА 4 кл. Підручник (у) Корнієнко М. М. та ін.
Інформатика. 2 кл. Робочий зошит, До підр. Ломаковської
Посібник складено відповідно до чинної програми та підручника Г. В. Ломаковської, Г. О. Проценко, Й. Я. Ривкінда, Ф. М. Рівкінд «Сходинки до інфор¬ма¬тики» для 2 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Зміст посібника зорієн¬товано на формування у другокласників початкових уявлень про базові поняття інформатики закріплення вивченого матеріалу розвиток уваги, алгоритмічного та логічного мислення, творчих здібностей.Кожний урок зошита містить завдання на застосування отриманих знань, логічні задачі, творчі завдання. Система завдань розроблена з урахуванням вікових особливостей учнів.Призначено для учнів 2 класу загальноосвітніх навчальних закладів, учителів початкових класів і вчителів інформатики.