Быстрый заказ книги

Информатика

На странице:
Сортировать по:
Інформатика 2 кл (у) Робочий зошит Ч.2 до підр. Корнієнко, Зарецка
Я досліджую світ. Інформатична освітня галузь. Зошит. 2 клас
НУШ Я досл. світ. Інформатика. Роб. зошит 2 кл. (Укр) до підр. Корнієнко М.М. та ін.
Зошит складено відповідно до типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко, та частини 2 підручника «Я досліджую світ» для 2 класу закладів загальної середньої освіти (автори М. М. Корнієнко, С. М. Крамаровська, І. Т. Зарецька).
Інформатика 2 кл (у) Робочий зошит (Нов)
Зошит-практикум Інформатика 2 клас НУШ може використовуватися в інтегрованому курсі Я досліджую світ, а також в окремих предметах чи курсах, що стосуються інформатичної освітньої галузі.
Інформатика 3 кл (у) Робочий зошит до підр.Коршунової
Інформатика 3 кл (у) Робочий зошит до підр. Коршунової
ИНФОРМАТИКА 4 кл. Роб. зошит до підр.Ломаковської та ін.(Укр)ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
Посібник (автор Золочевська М.В.) складено відповідно до чинної програми та з урахуванням концепції підручника для 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів «Інформатика» (автори Г.В. Ломаковська, Г.О. Проценко, Й. Я. Ривкінд). Зміст посібника зорієнтовано на формування в учнів початкових уявлень про базові поняття інформатики, закріплення вивченого матеріалу, розвиток уваги, алгоритмічного та логічного мислення, творчих здібностей. Кожний урок містить три вправи на застосування отриманих знань, логічну задачу і творче завдання.До посібника пропонується електронний додаток, який розміщений на сайті interactive.ranok.com.ua.Призначено для учнів 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів, учителів початкової школи, учителів інформатики.
НУШ 2 кл. ЯДС. Информатика. Раб. тетрадь (РУС) к учеб. Корниенко М.М., Бибик Н.М.
Содержание рабочей тетради соответствует требованиям типовых образовательных программ, разработанных авторскими коллективами под руководством А. Я. Савченко и Р. Б. Шияна (информатическая образовательная отрасль).Тетрадь содержит определения основных понятий информатики и упражнения, направленные на закрепление полученных знаний в стандартных и нестандартных ситуациях, задания для подготовки к работе с компьютером, задачи на развитие логического мышления. В пособии также представлены задания, которые помогут провести интеллектуальную разминку в начале урока, физкульминутку в середине урока и рефлексию в конце урока. Материал пособия составлен с учётом возрастных особенностей учащихся.Предназначено для учащихся 2 класса заведений общего среднего образования, учителей начальных …
ИНФОРМАТИКА 3 кл. Роб. зошит до підр. Ломаковської та ін. (Укр) ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
Посібник складено відповідно до чинної програми та підручника Г. В. Ломаковської, Г. О. Проценко, Й. Я. Ривкінда, Ф. М. Рівкінд «Сходинки до інформатики. 3 клас» для загальноосвітніх навчальних закладів. Зміст посібника зорієнтовано на формування у третьокласників початкових уявлень про базові поняття інформатики, закріплення вивченого матеріалу, розвиток уваги, алгоритмічного та логічного мислення, творчих здібностей.Кожний урок зошита містить завдання на застосування отриманихзнань, логічну задачу, творче завдання. Система завдань розроблена з урахуванням вікових особливостей учнів.Зошит містить кольорову вкладку «Мандруємо Інтернетом», до якої включено правила безпечної роботи в Інтернеті, а також цікаві та корисні посилання на безпечні сайти, що не тільки стануть у пригод …
ППК 4 кл. Інформатика. Збірник завд.д оц. навч. досяг.
У навчальному посібнику пропонується новий підхід до оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи ,розроблений на основі компетентністно зорієнтованих завдань.
ППК 3 кл. Інформатика. Збірник завд.д оц. навч. досяг.
У навчальному посібнику пропонується новий підхід до оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи ,розроблений на основі компетентністно зорієнтованих завдань.
Тренувалочка. Англійська мова 3 кл. Зошит практичних завдань
Посібник допоможе учням 3 класу розвинути й удосконалити навички утворення множини іменників і присвійного відмінка, теперішнього й минулого простих часів, а також використання конструкції «there is there are».Перевірити правильність рішення допоможуть ключі, що знаходяться в кінці зошита. Матеріал відповідає освітній програмі з англійської мови для 1–4 класів.
Інформатика 4 кл (у) Робочий зошит до підр. Морзе (нов)
Навчальний посібник «Інформатика, робочий зошит, 4 клас» створено згідно з чинною програмою з інформатики для 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Завдання, подані в посібнику, спрямовані на закріплення та поглиблення знань і вмінь учнів з інформатики. Наприкінці кожного уроку подано рубрику, де учням пропонується оцінити свої знання та вміння.
Інформатика 3 кл (у) Робочий зошит до підр. Морзе (нов)
Навчальний посібник «Інформатика, робочий зошит, 3 клас» створено згідно з чинною програмою з інформатики для 3 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Завдання, подані в посібнику, спрямовані на закріплення та поглиблення знань і вмінь учнів з інформатики. Наприкінці кожного уроку подано рубрику, де учням пропонується оцінити свої знання та вміння.
НУШ ЯДС Інформатика. Роб. зошит 2 кл. (Укр) до підр. Большакова І.О., Пристінська М.С.
Зміст посібника відповідає вимогам Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом Р. Б. Шияна, та враховує особливості структури підручника «Я досліджую світ» авторів І. О. Большакової, М. С. Пристінської. Видання є складовою навчально-методичного комплекту «Я досліджую світ. 2 клас», який створено на базі підручника.Зошит-посібник містить теоретичний матеріал, інтегровані завдання, спрямовані на розвиток системного, критичного і креативного мислення, таблиці, схеми, алгоритми роботи з комп’ютером, практичні роботи. Матеріал подано в цікавій і доступній формі з урахуванням психологічних особливостей другокласників.Призначено для учнів 2 класу закладів загальної середньої освіти і вчителів початкових класів.