Быстрый заказ книги

Экология. Природоведение

На странице:
Сортировать по:
ПРИРОДОЗНАВСТВО 3 кл. Розробки уроків до підр. Грущинської (Укр) + ДИСК НОВА ПРОГРАМА
Посібник складений відповідно до нової програми курсу «Природознавство» для загальноосвітніх навчальних закладів, підручника І. В. Грущинської «Природознавство» для 3 класу (К.: Видавничий дім «Освіта», 2013) та посібника для учнів «Природознавство : Робочий зошит. 3 клас. (Діптан Н. В. — Х.: Вид-во «Ранок», 2013). На уроках пропонується використання за необхідності карток-схем, ілюстративного матеріалу, карт, карток для індивідуальної роботи, а також презентацій, що розташовані на диску, який додається безкоштовно до посібника. До посібника безкоштовно додається календарно-тематичний план уроків. Призначено для вчителів початкової школи, методистів, вихователів групи подовженого дня, а також для студентів вищих педагогічних навчальних закладів.
Природознавство р з 3 кл Оновл.прогр. +календ. до підр.Грущинської І.В.
Зошит укладено відповідно до оновленої в 2016 р. програми з природознавства та підручника І.В. Грущинської Природознавство. 3 клас.Виконуючи завдання зошита, учні дізнаються, що таке природа, для чого потрібне сонячне світло й тепло, які властивості повітря й води, що називають грунтом, навчатимуться берегти природу, охороняти рослини і тварин.Для учнів 3 класу загальноосвітніх навчальних закладів, учителів, методистів, батьків.
Таблиці та схеми д початкової школи ПРИРОДОЗНАВСТВО (Укр) НОВА ПРОГРАМА
Таблиці та схеми д початкової школи ПРИРОДОЗНАВСТВО (Укр) НОВА ПРОГРАМА
Природоведение. 4 кл (р) Рабочая тетрадь к уч. Таглиной, Ивановой
Природоведение. 4 кл (р) Рабочая тетрадь к уч. Таглиной, Ивановой
Природоведение 3 кл (р) Тетрадь друга природы Нов. прогр.
Рабочая тетрадь предназначена для учащихся 3 классов общеобразовательных учебных заведений, соответствует программе
Природознавство. 4 кл (у) Робочий зошит до підр. Грущинської
Природознавство. 4 кл (у) Робочий зошит до підр. Грущинської
Природознавство р з 1 кл Оновл.прогр. +календ. до підр.Грущинської І.В.
Зошит укладено відповідно до оновленої в 2016 р. програми з природознавства та підручника І.В. Грущинської Природознавство. 1 клас.Виконуючи завдання зошита, учні дізнаються, що таке природа, для чого потрібне сонячне світло й тепло, які властивості повітря й води, що називають грунтом, навчатимуться берегти природу, охороняти рослини і тварин.Для учнів 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів, учителів, методистів, батьків.
Природознавство 2 кл (у) Зошит друга природи Нов. прогр.
Зошит друга природи 2 клас являє собою доповнення підручника Грущинської І. В.. Зошит з природознавства 2 клас за оновленою програмою 2016 року Грущинська, крім завдань до кожної теми курсу, містить в собі календар погоди, який дає змогу дітям вести спостереження за погодою, сезонними змінами та природою. Також Зошит друга природи 2 клас пропонує тестові завдання для перевірки знань з кожної теми курсу.
ЕК Природознавство 2 кл. (Укр) до підр. Гільберг та Грущинської НОВА ПРОГРАМА
ЕК Природознавство 2 кл. (Укр) до підр. Гільберг та Грущинської НОВА ПРОГРАМА
НУШ Я досліджую світ. Зошит-альбом 1 кл. 1 Ч. (У 2-х ч.) до підр. Тагліної, Іванової
Зошит-альбом відповідає новому Державному стандарту початкової освіти і основним вимогам Нової Української школи. Його зміст спрямований на формування ключових компетентностей для життя. Завдання зошита враховують загальноосвітні орієнтири Нової Української школи на основі компетентнісного підходу за основними групами – «Відчуваю», «Думаю» та «Дію», що віддзеркалює цілісність особистості, баланс між емоційною, мисленнєвою та діяльнісною сферами.Завдання посібника дають можливість використовувати інтерактивні форми і методи навчання – дослідницькі, інформаційні, моделювання, ситуаційні вправи тощо.
ПРИРОДОЗНАВСТВО р з 2 кл+календар до підр.ГІЛЬБЕРГ Т.Г. Оновл.прогр.
Зошит укладено відповідно до оновленої в 2016 р. програми з природознавства. Він призначений для формування в учнів 2 класу практичних умінь і навичок з предмета, узагальнення та закріплення знань. Пропоновані завдання допоможуть зробити уроки природознавства пізнавальними та цікавими.Для учнів загальноосвітніх навчальних закладів, учителів, методистів, батьків.
Природознавство. 4 кл (у) Підручник
Природознавство. 4 кл (у) Підручник
Таблицы и схемы д начальной школы ПРИРОДОВЕДЕНИЕ (РУС) НОВАЯ ПРОГРАММА
Таблицы и схемы д начальной школы ПРИРОДОВЕДЕНИЕ (РУС) НОВАЯ ПРОГРАММА
Природознавство 3 кл (у) Зошит друга природи Нов. прогр.
Зошит друга природи 3 клас являє собою доповнення підручника Грущинської І. В.. Зошит з природознавства 3 клас за оновленою програмою 2016 року Грущинська, крім завдань до кожної теми курсу, містить в собі календар погоди, який дає змогу дітям вести спостереження за погодою, сезонними змінами та природою. Також Зошит друга природи 3 клас пропонує тестові завдання для перевірки знань з кожної теми курсу.
АРТ, Разв. задания по природоведению 1-2 кл. (РУС)
АРТ: Разв. задания по природоведению 1-2 кл. (РУС)
Природоведение 4 кл (р) Тетрадь для ТО
Природоведение 4 кл (р) Тетрадь для ТО
КОНСТРУКТОР уроку з CD Природознавство 3 кл. НОВА ПРОГРАМА
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
Природоведение 4 кл (р) Рабочая тетрадь к уч. Грущинской
Природоведение 4 кл (р) Рабочая тетрадь к уч. Грущинской
КОНСТРУКТОР уроку з CD Природознавство 2 кл.
КОНСТРУКТОР уроку з CD Природознавство 2 кл.
ПРИРОДОЗНАВСТВО р з 1 кл+календар до підр.ГІЛЬБЕРГ Т.Г. Оновл.прогр.
Зошит укладено відповідно до оновленої в 2016 р. програми з природознавства. Він призначений для формування в учнів 1 класу практичних умінь і навичок з предмета, узагальнення та закріплення знань. Пропоновані завдання допоможуть зробити уроки природознавства пізнавальними та цікавими.Для учнів загальноосвітніх навчальних закладів, учителів, методистів, батьків.