Быстрый заказ книги

Дополнительные пособия

На странице:
Сортировать по:
Найшвидший спосіб. Вивчити назви тварин
Із цією книгою ваша дитина легко та швидко вивчить назви тварин, а також потренується впізнавати їх на малюнку, дізнається, де вони мешкають, зможе відгадати загадки й ребуси про тваринний світ.Видання призначене для спільної роботи дорослих з дітьми дошкільного віку.
100 слів про пори року
100 слів про пори року
Нова школа 2 кл. Читаю, переказую, порівнюю Смислове та вдумливе читання.
Нова школа. Я читаю, переказую, порівнюю. Смислове та вдумливе читання. 2 клас
НУШ Картки. Ранкові зустрічі 1-4 кл. Матеріали для вчителя (Укр)
Ранкові зустрічі потрібні для створення гарного настрою дитини. 32 двосторонні картки (захисний лак, крейдований папір, щільність матеріалу 250, кольоровий друк) вкладаються в пластикову папку на кнопці разом з методичкою (143х210 мм, 80 с., газетний папір, щільність матеріалу 45 на скобі без обкладинки? ч б друк) і обкладинкою.
Дидактичні матеріали. Щоденні 3 2 кл. Ч. 2 НУД024
Матеріали посібника допоможуть учителеві успішно організувати роботу другокласників за методикою «Щоденні 3». Він містить безліч дидактичного матеріалу, систематизованого за видами діяльності: «Математика самостійно», «Математика разом із другом» та «Математика письмово».Посібник складено за темами 5 місяців ІІ семестру 2-го класу:«Вартість і цінність»,«Хочу — можу — потрібно»,«Ідеї — винаходи — відкриття»,«Рух і час»,«Все пов’язано з усім».На кожний місяць розроблено по 20 різноманітних цікавих завдань з трьох видів діяльності відповідно до теми. Завдання спрямовані на формування ключових компетентностей молодших школярів Нової української школи.Запропоновані завдання підходять до всіх чинних підручників з математики. Їх можна копіювати й пропонувати учням для роботи на урок …
НУШ ВЧИТЕЛЮ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ Пальчикові ігри 1-4 кл. (Укр)
Книжка містить пальчикові ігри для розвику дрібної моторики рук, що супроводжуються віршиками та малюнками. Ігри допоможуть організувати дозвілля дітей та відпочинок під час уроків, сприятимуть розвитку уваги, навичок письма та читання.Видання призначене для вчителів початкових класів та педагогів підготовчих груп.
Перший довідник учня 1-4 кл (у)
Довідник молодшого школяра складено згідно з чинною навчальною програмою МОН України. Матеріали з української мови, математики, інформатики та інтегрованого курсу «Я досліджую світ» подані у зручній формі алгоритмів, опорних схем, пам’яток, таблиць. Це допоможе учням 1–4 класів запам’ятати і повторити найважливіші правила, а також узагальнити й систематизувати набуті знання з навчальних предметів.Для учнів ЗЗСО, учителів початкових класів, вихователів груп продовженого дня, керівників предметних гуртків, батьків та всіх, хто зацікавлений методом комплексного навчання.
Панорамка-енциклопедія. Таємничий ліс
Ця книжка познайомить малюків з лісовими мешканцями. Видання розширить кругозір дитини, допоможе розвинути творче мислення, фантазію та кмітливість, а також покращить дрібну моторику пальців рук, що сприятиме вдосконаленню мовлення.Велика панорамна ілюстрація, кольорові наліпки та безліч цікавої тематичної інформації гарантують вам захопливе й пізнавальне дозвілля!
5341-2 Економічна гра. Продуктові відділи (у)
Гра «Продуктові відділи» допоможе пояснити дітям, чому в супермаркетах продукти продаються за відділами, вивчити їх назви, а також розповісти про набір базових продуктів харчування, які становлять основу нашого раціону. Використовуючи матеріали гри, ви допоможете малюкам сформувати уявлення про вартість, сприятимете розвиткові творчої ініціативи, мислення, мовлення, виховуватимете ділові якості, організованість, уміння працювати в команді.У наборі 6 ігор, які сподобаються малечі.Мета гри:- познайомити дітей з економічними поняттями «товар», «група товарів», «вартість»,- розширити словниковий запас та кругозір,- розвинути пізнавальну активність, ініціативність та творчість,- навчити висловлювати власну думку та приймати рішення.
Український квітник. Мініатюрні есеї + схеми вишиванок. Початкова школа (Укр)
Український квітник. Мініатюрні есеї + схеми вишиванок. Початкова школа (Укр)
100 слів про трансорт
Фотокнижка-шукалка. 100 слів про транспорт 100 words about Transport (укр анг)
НУШ Свідоцтво досягнень учня 2 кл. (Укр)
Свідоцтво досягнень учня. 2 клас
НУШ КП Укр.мова. Навчання грамоти 1 кл. до букв. Воскресенської, Цепової (Укр)
Орієнтовний календарний план уроків української мови в 1 класі за букварем Н. О. Воскресенської, І. В. Цепової до Типової освітньої програми для закладів загальної середньої освіти. 1-2 класи, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко (кількість уроків кожного періоду навчання грамоти учитель може обирати самостійно).
Науковий комікс, Фізика в природі (у)
Усе наше життя підпорядковане законам фізики. Герої книги — Нік, Макс, Міра та їхній новий друг Фокс — вирішили розібратися із цією непростою, але дуже цікавою наукою. Вони запрошують залучитися до відкриттів!Разом із веселою компанією друзів дитина дізнається:• що таке гравітація та сила тертя,• чому виникає смерч чи цунамі,• як утворюється веселка і багато-багато іншого.
НУШ Типові освітні програми 1-2 кл. 2019 2020 для укр. шк. (Укр)
Збірник містить Державний стандарт початкової освіти, затверджений постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Державного стандарту початкової освіти» від 21.02.2018 №87, типові освітні програми для 1-2 класів закладів загальної середньої осві
НУШ КП навч. курсу Я досліджую світ 1 кл Ч.2
Орієнтовний календарно-тематичний план з інтегрованого курсу «Я досліджую світ» для 1 класу (ІI семестр) для закладів загальної середньої освіти укладено відповідно до Державного стандарту початкової освіти, за Типовою освітньою програмою, розробленою під керівництвом Р. Б. Шияна, та враховує особливості структури підручника «Я досліджую світ» авторів І. О. Большакової, М. С. Пристінської.Орієнтовний розподіл годин між освітніми галузями: мовно-літературна — 2, математична — 1, природнича, технологічна, соціальна і здоров’язбережувальна, громадянська та історична — разом 4 відповідно до додатку 1 Типової освітньої програми початкової освіти (за ред. Р. Б. Шияна).Призначено для вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти. План є орієнтовним. Учителі можуть в …
Посібник для вчителя. Тексти для слухання 1 кл. За методикою Щоденні 5. НУР031
Для розвитку в дітей читацьких умінь і навичок використовують методику «Щоденні 5». Вона передбачає щоденне застосування учнями в навчальному процесі п’яти видів діяльності, до яких належить «Слухання».Пропонований посібник сконструйовано на основі потижневого тематичного планування. Відповідно до теми тижня дібрано декілька різноманітних цікавих творів: казок, оповідань, віршів та наведені завдання до них. Учні можуть слухати вчителя, друга чи аудіофайли. Школярі можуть використати гаджети для цього виду роботи під час навчання.В електронному додатку за QR-кодом учитель зможе завантажити деякі аудіоказки, які читають професійні актори.
НУШ КТП Укр. мова та читання 2 кл. до підр. Тимченко Л.І., Цепова І.В. (Укр)
Орієнтовний календарно-тематичний план розроблено для уроків інтегрованого курсу «Українська мова та читання» відповідно до державного стандарту початкової освіти (2018), типової освітньої програми для закладів загальної середньої освіти, розробленої під керівництвом О. я. Савченко, за навчальнометодичним комлектом лариси тимченко, ірини Цепової «Українська мова та читання. 2 клас».календарний план відображає інноваційні перетворення в системі освіти України, зокрема ст. 1 «Основні терміни та їх визначення» розділу I «Загальні положення» Закону України «про освіту» (2017), а саме, надання вчителю академічної свободи в процесі професійної діяльності. академічна свобода гарантує вчителю можливість моделювати зміст і методи та прийоми навчання на уроках, освітній процес у цілому …
КП поч. шк 3 кл. (Укр) 2019-2020 д укр.шк. ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
Орієнтовний календарний план складено відповідно до навчальних програм Міністерства освіти і науки України (з урахуванням змін, затверджених Наказом МОН України від 05.08.2016 №948), рекомендованих для загальноосвітніх навчальних закладів із навчанням українською мовою. Мета посібника — допомогти вчителеві спланувати уроки української мови, літературного читання математики, природознавства, російської мови, курсів «Основи здоров’я» та «Я у світі», інформатики, образотворчого мистецтва, трудового навчання, фізичної культури та музичного мистецтва.Кількість годин на вивчення розділів і тем є орієнтовною, оскільки за вчителем зберігається право на її корегування з урахуванням специфіки конкретного класу і школи.Призначено для вчителів початкової школи.
Просто. Швидко. Наочно. Математика 3 кл.
Видання охоплює базовий матеріал з математики для учнів 3 класу та відповідає програмі Міністерства освіти і науки України для початкової школи. Усі теми подані в зручній схематичній формі, супроводжуються чіткими та зрозумілими прикладами, а також розміщені на окремих сторінках, які можна відрізати та використати як підказку. Книга дозволить швидко відновити в пам’яті відомі правила, а також легко засвоїти нові.