Быстрый заказ книги

Дополнительные пособия

На странице:
Сортировать по:
Пальчикові вправи 1-4 кл. Вчителю початкових класів (Укр)
Видання містить ігрові вправи для пальчикової гімнастики, які виконуються в супроводі віршованих творів. Вправи сприятимуть розвитку дрібної моторики рук, уваги, навичок письма, а вірші з ілюстраціями — читання та творчого мислення. Книжка допоможе організувати відпочинок дітей під час уроків та інших видів діяльності.Видання призначене для вчителів початкових класів та педагогів підготовчих груп.
КП поч. шк 1 кл. (Укр) 2017-2018 д рос.шк. ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
Орієнтовний календарний план складено відповідно до навчальних програм Міністерства освіти і науки України (з урахуванням змін, затверджених Наказом МОН України від 05.08.2016 №948), рекомендованих для загальноосвітніх навчальних закладів із навчанням рос
Супер канікули 2 клас
Супер канікули 2 клас Зошит «Супер канікули» є продовженням серії видань, призначених для того, щоб допомогти школярам провести канікули весело, цікаво та з користю. Зошит включає незвичайні завдання, цікаві головоломки, захопливі тексти, різноманітні ігри, веселі мандрівки. Це видання, за допомогою якого вивчений у школі матеріал учні зможуть повторити й закріпити в ігровій формі, що сприятиме розвиткові пізнавального інтересу дітей.
Что нужно знать, Девчонкам о мальчишках (РУС)
Всем нам хочется любви, тепла, заботы, внимания. Общение с мальчишками полно приключений, впечатлений и неожиданностей. Наша книга расскажет все, что тебе нужно для лучшего узнавания мальчишек. Она научит дарить свои чувства, с достоинством их принимать, быть понятой, любить и быть любимой. Ведь самое большое богатство, которое мы получаем в жизни, — это опыт Дружбы и Любви.
Перший раз у перший клас. Пам’ятки для першокласників (оновл.) ПРП002
Перший помічник батькам в організації введення до шкільного життяРозпорядок дняЯк збирати портфельЯк вести себе у школі, на уроці, на перервіЯк користуватися підручникамиЯк бути ввічливимЯк бути здоровимЯк виконувати домашні завданняДосягнення, тощо.
Основи християнської етики, 1-4 кл. Навчальна програма
Програма Основи християнської етики для учнів 1-4 класів рекомендована Міністерством освіти і наукі України (Лист 1 ІІ-6347 від 13 липня 2010 року).
СПРАВОЧНИК УНИВЕРСАЛЬНЫЙ комплексный младшего школ.1-4 кл. (РУС) Нов. прогр.
Универсальный комплексный справочник младшего школьника составлен в соответствии с действующей учебной программой МОН Украины. Материалы по русскому языку, литературному чтению, математике, информатике, природоведению, интегрированному курсу «Я в мире» представлены в удобной форме. Издание содержит определения терминов, орфографические правила, порядок выполнения математических действий, описание строения компьютера, алгоритм работы с некоторыми программами. Таблицы и схемы упорядочат знания по теории, будут способствовать формированию компетенций. Для учащихся, учителей начальных классов, воспитателей групп продленного дня, руководителей предметных кружков, родителей и всех, кто интересуется методом комплексного обучения.
Усі ГДР 3 кл (у) 2017
Комплексне видання об’єднує зразки виконання домашніх завдань до 12 НОВИХ підручників, та 5 робочих зошитів з математики, україн­ської мови, російської мови, англійської мови, німецької мови, інфор­матики, творчих робіт з української мови, які необхідні для всебічної підготовки до уроків. Матеріал збірника повністю відповідає НОВІЙ шкільній програмі для 3 класу.
Первый раз в первый класс. Памятки для первоклассников ДНШ10
Первый помощник родителям первоклассника: • Распорядок дня • Как собирать портфель • Как вести себя в школе, на уроке, на перемене • Как пользоваться учебниками • Как быть вежливым • Как быть здоровым • Как выполнять домашние задания • Достижения и т.д..
Усі ГДР 3 кл + Пояснення 2014 р.
Видання «Усі ГДР. 3 клас» дарує дбайливим батькам ЗОЛОТІ ПОЯСНЕННЯ, з якими Вам буде простіше допомогти виконати домашні роботи. Книга об ‘днує виконані домашні роботи за 7 предметами та підручниками. З англійської мови домашні роботи виконані за двома підручниками, що робить видання універсальним для всіх шкіл україни. Рекомендується дбайливим батькам для надання допомоги їхнім дітям та контролю за виконанням домашніх робіт.
Летние тесты, Скоро 2 кл (р)
Серия «Летние тесты» поможет ученикам провести лето с пользой и уверенно начать следующий учебный год. Каждая тетрадь содержит: 1. тестовые задания по математике, русскому и украинскому языкам, чтению, природоведению, 2. интеллектуальные задания для развития смекалки, 3. познавательную информацию про Украину, 4. вкладку-игру, которая сделает обучение еще интереснее и поможет развить воображение. Отдыхайте полезно вместе с «Летними тестами»!
Слухняні рученята 1 кл. Гармонійних розвиток обох півкуль головного мозку
Посібник “Слухняні рученята” відповідає чинній програмі з кінезіології (курсу за вибором для початкових класів варіативної складової Типових навчальних планів), схвалений для використання у загальноосвітніх навчальних закладах (лист ІІТЗО від 31 .12. 2014 р. № 14.1 12-Г-1924). У ньому до кожної лексичної теми дібрано цікаві завдання та вправи для налаштування правої і лівої півкуль головного мозку на гармонійно узгоджену співпрацю за допомогою створення малюнка і написання елементів букв обома руками.Для учнів 1 класу, учителів початкової школи.
ДПА 2018 4 кл Контрольні роботи. Збірник завдань
ДПА 2018 4 кл Контрольні роботи. Збірник завдань
Супер канікули 3 клас
Супер канікули 3 клас Зошит «Супер канікули» є продовженням серії видань, призначених для того, щоб допомогти школярам провести канікули весело, цікаво та з користю. Зошит включає незвичайні завдання, цікаві головоломки, захопливі тексти, різноманітні ігри, веселі мандрівки. Це видання, за допомогою якого вивчений у школі матеріал учні зможуть повторити й закріпити в ігров
ЛІТНІ ВПРАВИ на кожний день. Я йду у 2 клас. Корисний відпочинок (Укр)
Різноманітні мовні ігри, кросворди, шифровки, лабіринти, логічні завдання, зібрані в зошиті, зацікавлять вашу дитину й не дозволять їй сумувати протягом усього літа. Виконуючи запропоновані вправи дитина буде не тільки розважатися, а й розвиватиме логічне мислення, кмітливість, навчиться спостерігати, уявляти та самостійно працювати. Розвивальні завдання допоможуть школярам провести літні канікули весело, цікаво й змістовно, поєднуючи відпочинок з інтелектуальним розвитком, а головне — не загубити набуті протягом попереднього навчального року знання.
ДПА 2018 4 кл Літературне читання. Збірник підсумк. конр. роб. з укр. мов.навч
Навчальний посібник призначений для проведення підсумкових контрольних робіт з літературного читання в 4 класі. Тексти і завдання дібрано відповідно до чинної (оновленої) навчальної програми з літературного читання для 1-4 класів та нової редакції орієнтовних вимог до контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи.Виконання пропонованих контрольних робіт забезпечить ефективну підготовку та успішне складання ДПА.Для учнів початкової школи, вчителів та батьків.
ЗИМНИЕ УПРАЖНЕНИЯ 4 кл. для четвероклассников сирен
Зимние упражнения 4 клас (для четвероклассников) Тетрадь предназначена для учащихся 4 класса. В пособии предложены упражнения обучающего и развивающего характера, которые помогут четвероклассникам обобщить и закрепить знания, полученные в первом семестре учебного года, а также подготовиться к восприятию материала в следующем семестре. Тетрадь красочно иллюстрирована, задания подобраны с учетом программного материала и возрастных особенностей учащихся. Для учителей начальной школы, учащихся 4 класса и их родителей.  
После уроков, Тропинкой предметов 4 кл. (РУС)
Тетрадь-помощник «Тропинкой предметов» серии «После уроков» — новый вид учебной литературы, созданной по принципу интеграции таких дисциплин, как чтение, художественный труд и математика. Подобранный материал соответствует действующей программе по предложенным предметам. Его можно использовать на уроках во время закрепления и повторения тем по математике, на дополнительных занятиях, а также как вид домашних заданий. Для учителей, учеников начальной школы и их родителей.
Ура канікули! 4 кл Зошит (укр)
Пропонований зошит надасть можливість школярям початкової школи корисно та цікаво провести час на канікулах, пізнаючи нове та закріплюючи набуті під час навчального року навички. Вони разом із головними героями Чомусиком і Томусиком відвідуватимуть видатні місця та дитячі тематичні парки Європи, дізнаватимуться багато цікавого. Казковий сюжет доповнений завданнями: логічними задачами, уривками з літературних творів, довідковою інформацією, а також віршами, кросвордами та ребусами. Видання розраховане на учнів, які навчаються у 4-му класі, та призначене для організації самостійної роботи під час канікул з метою закріпити матеріал та поширити кругозір учнів початкової школи. Може бути використано вчителем для організації індивідуальних занять або додаткової роботи на уроці.
2 в 1. Довідник-тренажер. 1-4 кл. Математика. Рахуємо в межах 100
Серія «2 в 1. Довідник-тренажер. 1–4 класи» допоможе вашим маленьким школярикам зробити впевнені кроки у вивченні перших шкільних предметів.Довідкова інформація, структурована й зручно розміщена в книзі, допоможе дітлахам опанувати базовий матеріал, а рухомі круги-тренажери внесуть ігровий момент у навчання та допоможуть закріпити здобуті знання.Такий формат видання сприятиме кращому запам’ятовуванню та підвищенню зацікавленості в дитини, а також розвитку уваги, координації рухів та дрібної моторики.