Быстрый заказ книги

Дополнительные пособия

На странице:
Сортировать по:
КП, 1 кл 2017 2018 н.р. за нов. прогр. до всіх підр.
Спрямування: для вчителів, які будуть викладати у 1 класі
23,50грн.
Первый раз в первый класс. Памятки для первоклассников ДНШ10
Первый помощник родителям первоклассника: • Распорядок дня • Как собирать портфель • Как вести себя в школе, на уроке, на перемене • Как пользоваться учебниками • Как быть вежливым • Как быть здоровым • Как выполнять домашние задания • Достижения и т.д..
10,00грн.
Що потрібно знати, Школа виживання в екстремальних ситуаціях (Укр)
У книзі розповідається про те, як спокійно, грамотно й гідно долати будь-які несподіванки, з якими час від часу нам доводиться зустрічатись. Адже екстремальні ситуації - це частина нашої реальності, хочемо ми цього чи ні. А нашою найголовнішою зброєю є знання, які дозволяють мудро та без зайвого ризику для себе перемагати всі небезпеки.
21,90грн.
Літні тести, Скоро 5 кл (у)
Серія «Літні тести» допоможе учням провести літо з користю та упевнено почати наступний навчальний рік. Кожен зошит включає: 1. тестові завдання з математики, української й російської мов, читання, природознавства, 2. інтелектуальні завдання для розвитку кмітливості, 3. пізнавальну інформацію про Україну, 4. вкладку-гру, яка зробить навчання ще цікавішим та допоможе розвинути уяву. Відпочивайте корисно разом із «Літніми тестами»!
27,50грн.
ТО, Сходинки 4 кл. (Укр) Оновл. прогр.
Зошит призначений для тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів 4 класу з української мови, літературного читання, російської мови, математики та природознавства. Видання впорядковано відповідно до чинної програми (з урахуванням змін, затверджених Наказом МОН України від 05.08.2016 № 948), а також до орієнтовних вимог щодо контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів (з урахуванням змін, затверджених Наказом МОН України від 19.08.2016 № 1009).Посібник містить тестові та комбіновані контрольні роботи з української та російської мови, літературного читання, математики і природознавства.Також пропонуються тексти і завдання для аудіювання, усного переказу, перевірки навичок читання мовчки та вголос.
30,00грн.
Супер канікули 3 клас
Супер канікули 3 клас Зошит «Супер канікули» є продовженням серії видань, призначених для того, щоб допомогти школярам провести канікули весело, цікаво та з користю. Зошит включає незвичайні завдання, цікаві головоломки, захопливі тексти, різноманітні ігри, веселі мандрівки. Це видання, за допомогою якого вивчений у школі матеріал учні зможуть повторити й закріпити в ігров
10,00грн.
Что нужно знать, Ура! Каникулы! (РУС)
Да здравствует лето! Каникулы — время отдыха от школы. А как ты проведешь их, в немалой степени зависит от тебя, твоего настроения и настроя и уже потом — от наличия фантазии, свободного времени и финансовых возможностей твоих родителей.Книга рассказывает о том, как лучше использовать свое свободное время, чтобы оно запомнилось надолго и стало настоящим летним отдыхом.
21,90грн.
КП поч. шк 1 кл. (Укр) 2017-2018 д укр.шк. Оновл. прогр.
Орієнтовний календарний план складено відповідно до навчальних програм Міністерства освіти і науки України (з урахуванням змін, затверджених Наказом МОН України від 05.08.2016 №948), рекомендованих для загальноосвітніх навчальних закладів із навчанням укр
25,00грн.
ЗИМНИЕ УПРАЖНЕНИЯ 4 кл. для четвероклассников сирен
Зимние упражнения 4 клас (для четвероклассников) Тетрадь предназначена для учащихся 4 класса. В пособии предложены упражнения обучающего и развивающего характера, которые помогут четвероклассникам обобщить и закрепить знания, полученные в первом семестре учебного года, а также подготовиться к восприятию материала в следующем семестре. Тетрадь красочно иллюстрирована, задания подобраны с учетом программного материала и возрастных особенностей учащихся. Для учителей начальной школы, учащихся 4 класса и их родителей.  
20,00грн.
После уроков, Тропинкой предметов 4 кл. (РУС)
Тетрадь-помощник «Тропинкой предметов» серии «После уроков» — новый вид учебной литературы, созданной по принципу интеграции таких дисциплин, как чтение, художественный труд и математика. Подобранный материал соответствует действующей программе по предложенным предметам. Его можно использовать на уроках во время закрепления и повторения тем по математике, на дополнительных занятиях, а также как вид домашних заданий. Для учителей, учеников начальной школы и их родителей.
20,00грн.
Пригоди у Країні програмування. HELLO RUBY
“Пригоди у Країні програмування” – це незвичний та цікавий спосіб пізнання комп’ютерів, програмування та технологій. Основні наші інструменти: допитливість, грайливість та логіка.Історія “Hello Ruby” почалась із ідеї однієї книжки, опублікованої на платформі Kickstarter. Вона зібрала необхідні 10 000 доларів всього за три години і 380 000 доларів за період крауд-фаундингу, побивши всі можливі рекорди дитячих книжок. Цю книжку вже перекладено більш ніж 20-ма мовами світу.“Пригоди у Країні програмування” складається з двох частин: розповіді про пригоди дівчинки Рубі та Книги Завдань. Кожен розділ – це не просто цікава історія, а й урок розвитку продуктивного мислення. Кожен урок Книги Завдань містить “Панель інструментів” – додаткову інформацію для дорослого і перелік програмни …
260,00грн.
ДПА 2018 4 кл Українська мова. Збірник завдань
ДПА 2018. Українська мова. Збірник завдань для підсумкових контрольних робіт для 4 класу.
34,90грн.
Первый справочник ученика 1-4 кл. (Рус) СТАНДАРТ!!!
Содержит сжатые сведения по украинскому языку, развитию речи, русскому языку, чтению, математике, курсу «Я и Украина» (природоведение и гражданское образование), изложенные в соответствии с программой начальной школы. Использование пособия позволит ученику уточнить непонятное, заполнить имеющиеся пробелы, усовершенствовать собственные умения и навыки, систематизировать полученные знания. Удачное сочетание теоретического материала и практических советов делает эту книгу настоящим помощником младшего школьника, прекрасным организатором самостоятельной работы ученика. Предназначен для учащихся начальных классов, учителей и родителей.
20,00грн.
Наш клас, Порадник учителя 3 кл. (Укр) + ДИСК
Пропонований посібник містить матеріали з теорії організації навчально-виховної роботи вчителя початкової школи, приклади конспектів уроків, побудованих на основі методу проектів, розробки виховних заходів для третьокласників і педагогічні консультації для їхніх батьків. Також у книзі вчитель знайде цікавий практичний матеріал, що стане у пригоді під час організації навчання та дозвілля учнів.До посібника додається електронний оптичний диск, на якому розміщені офіційна документація, форми для організації класної роботи педагога та шаблони —приклади електронних презентацій батьківських зборів.Видання рекомендовано на допомогу класоводам загальноосвітніх навчальних закладів усіх рівнів.
37,50грн.
Ура канікули! 1 кл Зошит (укр)
Пропонований зошит надасть можливість школярям початкової школи корисно та цікаво провести час на канікулах, пізнаючи нове та закріплюючи набуті під час навчального року навички. Вони разом із головними героями Чомусиком і Томусиком відвідуватимуть видатні місця та дитячі тематичні парки Європи, дізнаватимуться багато цікавого. Казковий сюжет доповнений завданнями: логічними задачами, уривками з літературних творів, довідковою інформацією, а також віршами, кросвордами та ребусами. Видання розраховане на учнів, які навчаються у 2-му класі, та призначене для організації самостійної роботи під час канікул з метою закріпити матеріал та поширити кругозір учнів початкової школи. Може бути використано вчителем для організації індивідуальних занять або додаткової роботи на уроці.
23,50грн.
ТО, Сходинки 3 кл. (Укр) Оновл. прогр.
Зошит призначений для тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів 3 класу з української мови, літературного читання, російської мови, математики та природознавства. Видання впорядковано відповідно до чинної програми (з урахуванням змін, затверджених Наказом МОН України від 05.08.2016 № 948), а також до орієнтовних вимог щодо контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів (з урахуванням змін, затверджених Наказом МОН України від 19.08.2016 № 1009).Посібник містить тестові та комбіновані контрольні роботи з української та російської мови, літературного читання, математики і природознавства.Також пропонуються тексти і завдання для аудіювання, усного переказу, перевірки навичок читання мовчки та вголос.
30,00грн.
Супер канікули 4 клас
Супер канікули 4 клас Зошит «Супер канікули» є продовженням серії видань, призначених для того, щоб допомогти школярам провести канікули весело, цікаво та з користю. Зошит включає незвичайні завдання, цікаві головоломки, захопливі тексти, різноманітні ігри, веселі мандрівки. Це видання, за допомогою якого вивчений у школі матеріал учні зможуть повторити й закріпити в ігровій формі, що сприятиме розвиткові пізнавального інтересу дітей.
10,00грн.
После уроков, Тропинкой предметов 1 кл. (РУС)
Тетрадь-помощник «Тропинкой предметов» серии «После уроков» — новый вид учебной литературы, созданной по принципу интеграции таких дисциплин, как чтение, художественный труд и математика. Подобранный материал соответствует действующей программе по предложенным предметам. Его можно использовать на уроках во время закрепления и повторения тем по математике, на дополнительных занятиях, а также как вид домашних заданий. Для учителей, учеников начальной школы и их родителей.
20,00грн.
Успішні сходинки 2 кл (у) ТО Оновл. прогр.
Зошит «Успішні сходинки. Тематичне оцінювання. 2 клас» складено відповідно до нової програми з української мови, математики, літературного читання, природознавства. Структура зошита зручна як для вчителя, так і для учня: усі роботи подані у двох варіантах, пропонується система оцінювання навчальних досягнень учнів з урахуванням їхнього рівня підготовки. Також автором розроблено завдання з розвитку зв’язного мовлення, подано теми для діалогів, текст для контрольного списування. Зошит розрахований на вчителів та учнів початкових класів.
42,50грн.
ЗИМНИЕ УПРАЖНЕНИЯ в 1 кл. для будущих первоклассников СИНЯЯ
Зимние упражнения для будущих первоклассников Тетрадь предназначена для детей, которые готовятся идти в первый класс. В пособии предложены упражнения и задания обучающего и развивающего характера, которые помогут будущим первоклассникам обобщить и закрепить полученные знания, а также подготовиться к восприятию материала в школе. Тетрадь ярко иллюстрирована, задания подобраны с учетом программного материала и возрастных особенностей детей.
20,00грн.