Быстрый заказ книги

Дополнительные пособия

На странице:
Сортировать по:
АРТ, Предметні олімпіади 4 кл. (Укр)
АРТ: Предметні олімпіади 4 кл. (Укр)
ТО, Сходинки 3 кл. (Укр) Оновл. прогр.
Зошит призначений для тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів 3 класу з української мови, літературного читання, російської мови, математики та природознавства. Видання впорядковано відповідно до чинної програми (з урахуванням змін, затверджених Наказом МОН України від 05.08.2016 № 948), а також до орієнтовних вимог щодо контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів (з урахуванням змін, затверджених Наказом МОН України від 19.08.2016 № 1009).Посібник містить тестові та комбіновані контрольні роботи з української та російської мови, літературного читання, математики і природознавства.Також пропонуються тексти і завдання для аудіювання, усного переказу, перевірки навичок читання мовчки та вголос.
Просто. Швидко. Наочно. Англо-укр словничок 1-4 кл
Англо-український словник містить основні слова, що вивчаються в початковій школі. Кожне слово супроводжується транскрипцією та перекладом. Користуючись виданням, школярі легко засвоять необхідну лексику та навчаться правильно використовувати її в усному й писемному мовленні. Зручний формат полегшить роботу зі словником та дасть змогу використати його як підказку. Книга є чудовим помічником для учнів 1-4 класів, їхніх батьків та вчителів початкової школи.
Просто. Швидко. Наочно. Математика 4 кл.
Видання охоплює базовий матеріал з математики для учнів 4 класу та відповідає програмі Міністерства освіти і науки України для початкової школи. Усі теми подані в зручній схематичній формі, супроводжуються чіткими та зрозумілими прикладами, а також розміщені на окремих сторінках, які можна відрізати та використати як підказку. Книга дозволить швидко відновити в пам’яті відомі правила, а також легко засвоїти нові.
Нова школа 2 кл. Я розв язую задачі Розвиток математичного мислення.
Нова школа 2 кл. Я розв язую задачі Розвиток математичного мислення.
НУШ Типові освітні програми 1-2 кл. 2019 2020 для РОС. шк. (Укр)
Збірник містить Державний стандарт початкової освіти, затверджений постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Державного стандарту початкової освіти» від 21.02.2018 №87, навчальні програми для закладів загальної середньої освіти з навчанням р
Вправи на шкільні канікули 2 кл. (Осінні, зимові, весняні) (Укр) НОВА ПРОГРАМА
Вправи на шкільні канікули 2 кл. (Осінні, зимові, весняні) (Укр) НОВА ПРОГРАМА
2 в 1. Довідник-тренажер. 1-4 кл. Англ. мова. Англо-укр словник. Базові слова
Серія «2 в 1. Довідник-тренажер. 1–4 класи» допоможе вашим маленьким школярикам зробити впевнені кроки у вивченні перших шкільних предметів.Довідкова інформація, структурована й зручно розміщена в книзі, допоможе дітлахам опанувати базовий матеріал, а рухомі круги-тренажери внесуть ігровий момент у навчання та допоможуть закріпити здобуті знання.Такий формат видання сприятиме кращому запам’ятовуванню та підвищенню зацікавленості в дитини, а також розвитку уваги, координації рухів та дрібної моторики.
Дитина в соціумі. Україна - рідний край. Формат А2. ДСН010
Комплект із 7 кольорових, двосторонніх плакатів.У комплекті:Краєвиди України та КиєваНародні символи та ремеслаВироби народних майстрів
Дидактичні матеріали. Щоденні 5. 1 кл. Ч. 2 НУД009
Посібник містить практичний матеріал з навчання грамоти, створений за вимогами Типових освітніх програм з української мови для 1-го класу. Завдання розроблено за методикою «Щоденні 5», яка сприяє розвитку самостійності, креативності, умінню мислити нестан
Найшвидший спосіб. Розвинути мовлення
Із цією книгою ваша дитина легко та швидко навчиться встановлювати логічні зв’язки між предметами, добирати узагальнювальні назви, знаходити загальні або протилежні за змістом ознаки, а також потренується розв’язувати прості логічні задачі за допомогою наліпок.Видання призначене для спільної роботи дорослих з дітьми дошкільного віку.
Что нужно знать, Мальчишкам о девчонках (РУС)
Мальчишки — народ талантливый, гордый и независимый. А в 12—13 лет — тем более. Но когда в их жизни появляются девочки, все разом изменяется.Книга рассказывает, что же такое девочки. Как они устроены и чем отличаются от своих ровесников. Вы узнаете о том, как мальчишкам понять и принять их в свою жизнь, чтобы дальнейшее «плавание по жизненным волнам» проходило успешно.
Літні тести, Скоро 2 кл (у)
Серія «Літні тести» допоможе учням провести літо з користю та упевнено почати наступний навчальний рік. Кожен зошит включає: 1. тестові завдання з математики, української й російської мов, читання, природознавства, 2. інтелектуальні завдання для розвитку кмітливості, 3. пізнавальну інформацію про Україну, 4. вкладку-гру, яка зробить навчання ще цікавішим та допоможе розвинути уяву. Відпочивайте корисно разом із «Літніми тестами»!
Нім. мова. Розгорнуте КП 4 кл. Deutsch lernen ist super!
Нім. мова. Розгорнуте КП 4 кл. Deutsch lernen ist super!
Пам’ятка для початкової школи. Математика 4 кл.
Видання охоплює основні розділи з математики для 4 класу, що передбачені чинною програмою для початкової школи. У пам’ятці в зручному форматі подані найголовніші визначення, правила, формули та зрозумілі приклади, отже, дитина легко зможе вивчити, повторити чи узагальнити матеріал.Видання призначене для учнів початкових класів, їхніх батьків та вчителів.
Впевнений старт, Зошит майбутнього першокласника III ч. (Укр) ОНОВЛЕНЕ ВИДАННЯ з ДОДАТКОМ
Навчальний посібник Зошит майбутнього першокласника направлено на підготовку дитини до шкільного життя. Робота з посібником може здійснюватися в сім ї, в групах дошкільних навчальних закладів, в підготовчих групах при школах, в центрах розвитку дитини. Завдання відповідають запитам практиків і враховують кращі теоретичні та методичні рекомендації, сприяють особистісному розвитку дітей, дають можливість зробити заняття цікавими і змістовними. Робота з посібником забезпечить високий рівень обов язкової дошкільної освіти та однакові стартові можливості всім майбутнім першокласникам.Призначено для батьків, які займаються підготовкою дитини 5-6 років до шкільного життя, для вихователів, гувернерів, студентів вищих навчальних закладів за спеціальністю Дошкільне навчання.
2 в 1. Довідник-тренажер. 1-4 кл. Математика. Вивчаємо таблицю множення
Серія «2 в 1. Довідник-тренажер. 1–4 класи» допоможе вашим маленьким школярикам зробити впевнені кроки у вивченні перших шкільних предметів.Довідкова інформація, структурована й зручно розміщена в книзі, допоможе дітлахам опанувати базовий матеріал, а рухомі круги-тренажери внесуть ігровий момент у навчання та допоможуть закріпити здобуті знання.Такий формат видання сприятиме кращому запам’ятовуванню та підвищенню зацікавленості в дитини, а також розвитку уваги, координації рухів та дрібної моторики.
АРТ, Предметные олимпиады 3 кл. (РУС)
АРТ: Предметные олимпиады 3 кл. (РУС)
АРТ, Предметные олимпиады 4 кл. (РУС)
АРТ: Предметные олимпиады 4 кл. (РУС)
ТО, Ступеньки 2 кл. (РУС) Обновл. прогр.
Тетрадь предназначена для тематического оценивания учебных достижений учащихся 2 класса по русскому языку, математике и природоведению. Издание составлено в соответствии с программой (с учетом изменений, утвержденных Приказом МОН Украины от 05.08.2016 № 948) а также ориентировочными требованиями к контролю и оцениванию учебных достижений учащихся начальной школы (с учетом изменений, утвержденных Приказом МОН Украины от 19.08.2016 № 1009).Пособие содержит тестовые и комбинированные контрольные работы по русскому языку, математике и природоведению.Учитель может воспользоваться бесплатным электронным приложением (методические рекомендации), которое находится на сайте interactive.ranok.com.ua.Пособие содержит:* два варианта каждой работы* тщательно подобранные тексты* тестовые ко …