Быстрый заказ книги

Дополнительные пособия

На странице:
Сортировать по:
Юным умницам и умникам 3 кл (ч.1 и ч.2, комплект)
Данное пособие продолжает систему работы по развитию познавательных способностей детей. Оно ориентировано на детей 8-9 лет и помогает им освоить программу 3 класса общеобразовательной школы. Упражнения, выполненные в определённой последовательности, обеспечивают комплексное развитие различных видов памяти, внимания, развивают наблюдательность, воображение, способствуют развитию сенсорной и двигательной сфер ребёнка, формируют нестандартное мышление. Задания, разработанные в системе, могут быть использованы на уроках математики, информатики, логики. Пособие поможет также педагогам групп продлённого дня при организации свободного времени учащихся и педагогам дополнительного образования при составлении заданий игрового и творческого характера. В пособии использована авторская си …
Таблицы и схемы д начальной школы МАТЕМАТИКА (РУС)...
Таблицы и схемы д начальной школы МАТЕМАТИКА (РУС)...
Слухняні рученята. Гармонійних розвиток обох півкуль головного мозку
Посібник “Слухняні рученята” відповідає чинній програмі з кінезіології (курсу за вибором для початкових класів варіативної складової Типових навчальних планів), схвалений для використання у загальноосвітніх навчальних закладах (лист ІІТЗО від 31 .12. 2014 р. № 14.1 12-Г-1924). У ньому до кожної лексичної теми дібрано цікаві завдання та вправи для налаштування правої і лівої півкуль головного мозку на гармонійно узгоджену співпрацю за допомогою створення малюнка і написання елементів букв обома руками.Для учнів 1 класу, учителів початкової школи.
Ми українці. Зошит з патріотичного виховання 4 кл (у)
Ми українці. Зошит з патріотичного виховання 4 кл (у)
90 днів літа, Картки на кожен день. Скоро 5 кл (у)
Тепер не потрібно вмовляти дитину займатися влітку! Із книгами «90 днів літа» можна за кілька хвилин на день повторити шкільний матеріал за попередній клас та розширити кругозір. Дізнавайтеся нове про українську та світову культуру, архітектуру, історію, науку, мистецтво. Опрацювання однієї картки займе не більше 5 хвилин на день. Як наслідок — дитина повторить вивчене і дізнається багато нового.
Кроки до успіху.Зошит для списування. 3 клас ТНШ6
Усі батьки й учителі мріють про те, щоб дитина грамотно писала. Один з ключиків до грамотного письма прихований у такій вправі, як списування тексту за алгоритмом (правилами) списування. Працюючи за алгоритмом, дитина навчається планувати свої дії, контролювати їх та оцінювати результати.Казкові герої Професор і Майстер, Бджілка Жужу допомагають дитині засвоїти алгоритм списування, перетворюють нецікаве й нудне заняття на захоплююче, значиме, результативне та успішне для маленького учня.
Наш клас, Виховна година 3 кл. (Укр)
У виданні представлені розробки тематичних виховних годин з учнями 3 класу. Мета посібника — допомогти класоводу урізноманітнити і збагатити власну педагогічну діяльність, згуртувати колектив класу, виховати в учнів духовні чесноти, подати необхідну інформацію в цікавій і невимушеній формі.Ця книга стане цінним помічником для вчителя, який прагне тематично збагатити виховні години, організувати дружні стосунки між дітьми, налаштувати їх на творчість.Видання рекомендовано вчителям початкової школи.
АРТ, Предметні олімпіади 3 кл. (Укр)
АРТ: Предметні олімпіади 3 кл. (Укр)
Успішні сходинки 2 кл (у) ТО Оновл. прогр.
Зошит «Успішні сходинки. Тематичне оцінювання. 2 клас» складено відповідно до нової програми з української мови, математики, літературного читання, природознавства. Структура зошита зручна як для вчителя, так і для учня: усі роботи подані у двох варіантах, пропонується система оцінювання навчальних досягнень учнів з урахуванням їхнього рівня підготовки. Також автором розроблено завдання з розвитку зв’язного мовлення, подано теми для діалогів, текст для контрольного списування. Зошит розрахований на вчителів та учнів початкових класів.
Найшвидший спосіб. Рахувати в межах 10
Із цією книгою ваша дитина легко та швидко навчиться рахувати в межах 10, порівнювати числа, а також розв’язувати прості приклади на додавання та віднімання за допомогою наліпок.Видання призначене для спільної роботи дорослих з дітьми дошкільного віку.
Таблицы и схемы д начальной школы Я и УКРАИНА
Я и Украина: Таблицы и схемы Пособие поможет повторить основные теоретические сведения по курсу «Я и Украина» и закрепить соответствующие знания и умения. Задача пособия — научить детей работать с таблицами и схемами, анализировать и сопоставлять, делать выводы. Пособие предназначено для учащихся и учителей начальной школы.
Упражнения на школьные каникулы 3 кл. (Осенние,зимние,весенние) (РУС) НОВАЯ ПРОГРАММА
«Упражнения на школьные каникулы» - новые современные пособия для развития ребенка во время отдыха. Они имеют очень удобную структуру. Тетради содержат 4 раздела - по одному на каждую неделю осенних, зимних и весенних каникул. А каждую неделю разделен на 7 дней-страниц. Только одна страница в день и ваш ребенок незаметно вспомнит и закрепит знания изучаемых на уроках! Кстати, тетрадь содержит задания почти до всех предметов. А неординарная для рабочих тетрадей подача наверняка заинтересует школьника младших классов.
ЛЕТНИЕ УПРАЖНЕНИЯ на каждый день. Я иду в 1 кл. Полезный отдых (р)
Различные языковые игры, кроссворды, шифровки, лабиринты, логические задачи, собранные в тетради, заинтересуют вашего ребёнка и не позволят ему скучать на протяжении всего лета. Выполняя предложенные задания, ребёнок будет не только развлекаться, но и развивать логическое мышление, смекалку, учиться наблюдать, представлять и работать самостоятельно. Развивающие задания помогут школьникам провести летние каникулы интересно и содержательно, сочетая отдых с интеллектуальным развитием, а главное — закрепить знания, полученные в предыдущем учебном году.• Математика• Русский язык• Литературное чтение• Природоведение• Английский язык
АРТ малювалка, Літні пригоди (у)
Усі ідеї модного малювання в одному збірнику!Дудли, тангли, розмальовки-антистреси, домальовки, орнаменти - дитині точно не знудиться! Подаруйте дитині цікаве та творче дозвілля.
Чесноти класної спільноти. Сучасні форми виховної роботи 1 кл. НУР023 Методика. НУШ.
Як, відповідно до Концепції Нової української школи, організувати наскрізний процес виховання, орієнтований на формування в учнів ціннісних ставлень і суджень, необхідних для щасливого особистого життя та успішної взаємодії із суспільством? Як створити нове виховне середовище, не порушуючи життєвого простору дитини? Які форми і методи виховної роботи дібрати, аби зацікавити ними сучасних вихованців? Відповіді на ці та безліч інших запитань ви знайдете на сторінках посібника, що містить практичні розробки виховних заходів у 1-му класі (144 стр).
5341-2 Економічна гра. Продуктові відділи (у)
Гра «Продуктові відділи» допоможе пояснити дітям, чому в супермаркетах продукти продаються за відділами, вивчити їх назви, а також розповісти про набір базових продуктів харчування, які становлять основу нашого раціону. Використовуючи матеріали гри, ви допоможете малюкам сформувати уявлення про вартість, сприятимете розвиткові творчої ініціативи, мислення, мовлення, виховуватимете ділові якості, організованість, уміння працювати в команді.У наборі 6 ігор, які сподобаються малечі.Мета гри:- познайомити дітей з економічними поняттями «товар», «група товарів», «вартість»,- розширити словниковий запас та кругозір,- розвинути пізнавальну активність, ініціативність та творчість,- навчити висловлювати власну думку та приймати рішення.
Найшвидший спосіб. Вивчити цифри, форми, кольори англ. мовою
Із цією книгою ваша дитина легко та швидко запам’ятає назви цифр, геометричних фігур та кольорів англійською мовою, по­тренується читати й перекладати слова, а також складати їх з наліпок.Видання призначене для спільної роботи дорослих з дітьми дошкільного віку.
АРТ, Предметні олімпіади 2 кл. (Укр)
АРТ: Предметні олімпіади 2 кл. (Укр)
Порадник молодшого школяра
У «Пораднику молодшого школяра» зібрані основні правила та теми з української та англійської мов, математики, природознавства, а також цікаві тексти для літературного читання.Матеріал посібника відповідає програмі 1–4 класів і викладений з максимальною візуалізацією — схеми, інфографіка, таблиці тощо. Асоціативні зорові образи допомагають швидко засвоїти та запам’ятати необхідну інформацію. З «Порадником» діти легко підготуються до уроків, а батьки завжди зможуть підгледіти забуті формули чи правила, щоб їм допомогти.
Дитина в соціумі. Родина. ДСН001
Комплект із 9 кольорових, двосторонніх плакатів.Теми:Склад сім ї Сімейні традиціїСімейні обов язкиВзаємна турбота у сім їПрава дитини