Быстрый заказ книги

Дополнительные пособия

На странице:
Сортировать по:
Літні тести, Скоро 3 кл (у)
Серія «Літні тести» допоможе учням провести літо з користю та упевнено почати наступний навчальний рік. Кожен зошит включає: 1. тестові завдання з математики, української й російської мов, читання, природознавства, 2. інтелектуальні завдання для розвитку кмітливості, 3. пізнавальну інформацію про Україну, 4. вкладку-гру, яка зробить навчання ще цікавішим та допоможе розвинути уяву. Відпочивайте корисно разом із «Літніми тестами»!
ДПА 2018 4 кл. Українська мова. Збірник підсумк. контр. роб. з укр. мов. навч.
Навчальний посібник призначений для підготовки і проведення підсумкових контрольних робіт з української мови з урахуванням змістових ліній: мовленнєвої, мовної, соціокультурної, діяльнісної. Тексти і завдання дібрано відповідно до чинної (оновленої) програми та нової редакції орієнтовних вимог до контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи.Виконання пропонованих контрольних робіт забезпечить ефективну підготовку та успішне складання ДПА.
Нім. мова. Розгорнуте КП 4 кл. Deutsch lernen ist super!
Нім. мова. Розгорнуте КП 4 кл. Deutsch lernen ist super!
Кроки до успіху.Зошит для списування. 2 клас. ТНШ5
Усі батьки й учителі мріють про те, щоб дитина грамотно писала. Один з ключиків до грамотного письма прихований у такій вправі, як списування тексту за алгоритмом (правилами) списування. Працюючи за алгоритмом, дитина навчається планувати свої дії, контролювати їх та оцінювати результати.Казкові герої Професор і Майстер, Бджілка Жужу допомагають дитині засвоїти алгоритм списування, перетворюють нецікаве й нудне заняття на захоплююче, значиме, результативне та успішне для маленького учня.
Что нужно знать: Учимся легко! Школа — важнейший этап в жизни каждого человека. Учителя и родители помогают нам пройти его успешно, но главное все же зависит от нас. Книга рассказывает о том, как сделать школьные годы осмысленными, счастливыми и незабываемыми, как выбрать верное направление в жизни, как общаться с товарищами и учителями, как без труда справляться с домашними заданиями, как реализовать все свои способности и скрытые таланты.
АРТ, Предметные олимпиады 4 кл. (РУС)
АРТ: Предметные олимпиады 4 кл. (РУС)
Ура канікули! 4 кл Зошит (укр)
Пропонований зошит надасть можливість школярям початкової школи корисно та цікаво провести час на канікулах, пізнаючи нове та закріплюючи набуті під час навчального року навички. Вони разом із головними героями Чомусиком і Томусиком відвідуватимуть видатні місця та дитячі тематичні парки Європи, дізнаватимуться багато цікавого. Казковий сюжет доповнений завданнями: логічними задачами, уривками з літературних творів, довідковою інформацією, а також віршами, кросвордами та ребусами. Видання розраховане на учнів, які навчаються у 4-му класі, та призначене для організації самостійної роботи під час канікул з метою закріпити матеріал та поширити кругозір учнів початкової школи. Може бути використано вчителем для організації індивідуальних занять або додаткової роботи на уроці.
На допомогу вчителеві початкових класів 2 кл
На Допомогу вчителеві початкових класів. 2 клас. Навчальні програми. Орієнтовне календарне планування + Методичні рекомендації. Нова програма 2016-2017
ДИВОСВІТ Навч. зошит 1 кл. У 4-х ч. Ч.1 Інтегроване навчання (Укр)
Навчальний зошит створений для учнів першого класу відповідно до чинної програми. Інтегрований курс поєднує такі складові, як «Введення в шкільне життя», «Природознавство» та «Основи здоров’я».Зошит відображає реальну психологічну ситуацію входження дитини в шкільне життя. Він побудований на принципах педагогіки партнерства: працювати з ним дитина починає разом із дорослими (учителем, батьками) та однолітками. Посібник є інтерактивним: дитина підписує його, може в ньому малювати, вирізати та клеїти. Інтерактивний зошит відкриває безмежний простір для творчості не тільки дитини, але й дорослих, які знаходяться поруч!
Ми українці. Зошит з патріотичного виховання 2 кл (у)
Ми українці. Зошит з патріотичного виховання 2 кл (у)
Супер канікули 1 клас
Супер канікули 1 клас Зошит «Супер канікули» є продовженням серії видань, призначених для того, щоб допомогти школярам провести канікули весело, цікаво та з користю. Зошит включає незвичайні завдання, цікаві головоломки, захопливі тексти, різноманітні ігри, веселі мандрівки. Це видання, за допомогою якого вивчений у школі матеріал учні зможуть повторити й закріпити в ігровій формі, що сприятиме розвиткові пізнавального інтересу дітей.
Що потрібно знати, Ура! Канікули! (Укр)
Хай живе літо! Канікули — час відпочинку від школи.А як ти проведеш їх, у великій мірі залежить від тебе, твого настрою та настроєння і вже потім — від наявності фантазії, вільного часу та фінансових можливостей твоїх батьків.Книга розповідає про те, як краще використовувати свій вільний час, щоб він запам’ятався надовго і став справжнім літнім відпочинком.
Психологічний розвиток мол. школярів 4 кл. Робочий зошит (у)
Психологічний розвиток мол. школярів 4 кл. Робочий зошит (у)
Секрети Пам яті 1 кл. Робочий зошит з мнемотехніки
Пропонований зошит із друкованою основою створено відповідно до програми курсу за вибором “Секрети пам’яті” для учнів 1 класу (науковий керівник Г. А. Чепурний, автори: Т. І. Парнивода, Т. Б. Ухіна), схваленої для використання у загальноосвітніх навчальних закладах (лист ІІТЗО від 26. 06. 2015 р. № 14.1 12-Г-759).Зошит містить завдання для 36 уроків, укладених за темами: “Основи мнемотехніки”, “Засвоєння числової інформації”, “Засвоєння текстової інформації, “Засвоєння величин та понять”, “Засвоєння правил”. Нестандартні завдання зошита допоможуть дітям в ігровій формі легко та швидко засвоїти числову й текстову інформацію, визначення понять і величин, правила.До кожного завдання у рубриці “Інформація для дорослих” подано методичні поради, взірці виконання завдань, підказки т …
РКП Англійська мова 4 кл. Start up! (Укр)
РКП Англійська мова 4 кл. Start up! (Укр)
Навчальні програми 2017 2018 Початкова школа 4 кл. (Укр)
Навчальні програми 2017 2018 Початкова школа 4 кл. (Укр)
Юным умницам и умникам 2 кл (ч.1 и ч.2, комплект)
Данное пособие продолжает систему работы по развитию познавательных способностей детей. Оно ориентировано на детей 7-8 лет и помогает им освоить программу 2 класса общеобразовательной школы. Упражнения, выполненные в определенной последовательности, обеспечивают комплексное развитие различных видов памяти, внимания, развивают наблюдательность, воображение, способствуют развитию сенсорной и двигательной сфер ребенка, формируют нестандартное мышление. Задания, разработанные в системе, могут быть использованы на уроках математики, информатики, логики. Пособие поможет также воспитателям групп продленного дня при организации свободного времени учащихся и руководителям кружковой работы при составлении заданий игрового и творческого характера.В пособии использована авторская система …
АРТ, Предметные олимпиады 2 кл. (РУС)
АРТ: Предметные олимпиады 2 кл. (РУС)
ДОВІДНИК універсальний комплексний молодшого школяра (Укр) Нов. прогр.
Універсальний комплексний довідник молодшого школяра складено згідно з чинною навчальною програмою МОН України. Матеріали з української та російської мови, літературного читання, математики, інформатики, природознавства, інтегрованого курсу «Я у світі» подані у зручній формі. Видання містить визначення термінів, орфографічні правила, порядок виконання математичних дій, опис будови комп’ютера, алгоритм роботи з деякими програмами. Таблиці і схеми впорядкують знання з теорії, сприятимуть формуванню компетенцій.Для учнів ЗНЗ, учителів початкових класів, вихователів груп продовженого дня, керівників предметних гуртків, батьків та всіх, хто зацікавлений методом комплексного навчання.
ДПА 2018 4 кл Математика. Збірник завдань.
дпа 2018 4 клас математика збірник завдань для підсумкових контрольних робіт