Быстрый заказ книги

Дополнительные пособия

На странице:
Сортировать по:
90 днів літа, Картки на кожен день. Скоро 3 клас (у)
Сучасний інтегрований підхід - поєднання багатьох шкільних дисциплін в одному зошиті. Ера нудних робочих зошитів нарешті минула! Тепер не потрібно вмовляти дитину позайматися влітку. У неї є шанс за кілька хвилин на день із задоволенням потренувати мозок та ще й розширити кругозір. Адже 90 днів літа- це тренувальний зошит + енциклопедія. На звороті кожної картки із завданням - пізнавальний факт за відповідною темою. Виконуючи завдання й читаючи короткі тексти, маленький відпочивальник щодня дізнаватиметься нове про нашу та світову культуру, архітектуру, історію, науку, музику, образотворче мистетство. Школярик подорожуватиме країнами та знайомитиметься з рідною та екзотичною природою. Отже, обов язково знайде те, що його цікавить і про що закортить дізнатися більше. Це заохот …
Что нужно знать: Учимся легко! Школа — важнейший этап в жизни каждого человека. Учителя и родители помогают нам пройти его успешно, но главное все же зависит от нас. Книга рассказывает о том, как сделать школьные годы осмысленными, счастливыми и незабываемыми, как выбрать верное направление в жизни, как общаться с товарищами и учителями, как без труда справляться с домашними заданиями, как реализовать все свои способности и скрытые таланты.
Основи християнської етики 2 кл. Робочий зошит (Укр)
Основи християнської етики 2 кл. Робочий зошит (Укр)
Літні тести, Скоро 5 кл (у)
Серія «Літні тести» допоможе учням провести літо з користю та упевнено почати наступний навчальний рік. Кожен зошит включає: 1. тестові завдання з математики, української й російської мов, читання, природознавства, 2. інтелектуальні завдання для розвитку кмітливості, 3. пізнавальну інформацію про Україну, 4. вкладку-гру, яка зробить навчання ще цікавішим та допоможе розвинути уяву. Відпочивайте корисно разом із «Літніми тестами»!
Контроль знань. УСІ тематичні контрольні роботи. 2 клас. КЗП001
Посібник містить зразки орієнтовних тематичних контрольних робіт різних типів для учнів 2-го класу з математики, української мови, літературного читання, природознавства.Завдання контрольних робіт дібрані відповідно до оновленої навчальної програми (у редакції 2016 р.), Орієнтовних вимог до оцінювання навчальних досягнень учнів 1–4-х класів (Наказ МОН від 19.08.2016 № 1009) та складені на засадах компетентнісного (діяльнісного) підходу. Особливу увагу приділено змістовності, емоційній насиченості завдань, їхньому зв’язку із життєвим досвідом школярів.Матеріали збірника допоможуть педагогам цілеспрямовано розвивати логічне мислення, мовлення, формувати ключові та предметні компетентності молодших школярів, виховувати любов до рідної мови, природи України, багатої культури укра …
ЗИМОВІ ВПРАВИ на кожний день 4 кл. (Укр)
ЗИМОВІ ВПРАВИ на кожний день 4 кл. (Укр)
ТО, Сходинки 2 кл. (Укр) Оновл. прогр.
Зошит призначений для тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів 2 класу з української мови, літературного читання, математики та природознавства. Видання впорядковано відповідно до чинної програми (з урахуванням змін, затверджених Наказом МОН України від 05.08.2016 № 948), а також до орієнтовних вимог щодо контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів (з урахуванням змін, затверджених Наказом МОН України від 19.08.2016 № 1009).Посібник містить тестові та комбіновані контрольні роботи з української мови, літературного читання, математики і природознавства. Також пропонуються тексти і завдання для аудіювання, усного переказу, перевірки навичок читання мовчки та вголос.
Що потрібно знати, Ура! Канікули! (Укр)
Хай живе літо! Канікули — час відпочинку від школи.А як ти проведеш їх, у великій мірі залежить від тебе, твого настрою та настроєння і вже потім — від наявності фантазії, вільного часу та фінансових можливостей твоїх батьків.Книга розповідає про те, як краще використовувати свій вільний час, щоб він запам’ятався надовго і став справжнім літнім відпочинком.
АРТ, Предметні олімпіади 3 кл. (Укр)
АРТ: Предметні олімпіади 3 кл. (Укр)
ТО, Сходинки 4 кл. (Укр) Оновл. прогр.
Зошит призначений для тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів 4 класу з української мови, літературного читання, російської мови, математики та природознавства. Видання впорядковано відповідно до чинної програми (з урахуванням змін, затверджених Наказом МОН України від 05.08.2016 № 948), а також до орієнтовних вимог щодо контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів (з урахуванням змін, затверджених Наказом МОН України від 19.08.2016 № 1009).Посібник містить тестові та комбіновані контрольні роботи з української та російської мови, літературного читання, математики і природознавства.Також пропонуються тексти і завдання для аудіювання, усного переказу, перевірки навичок читання мовчки та вголос.
Батьківські збори - на 12! Посібник класного керівника 1-4 кл КК23
Батьківські збори - на 12! Посібник класного керівника 1-4 кл КК23
Юным умницам и умникам 1 кл (ч.1 и ч.2, комплект)
Данное пособие представляет систему специально разработанных заданий по развитию познавательных способностей детей 6-7 лет. Оно рассчитано на программу 1 класса общеобразовательной школы. Упражнения, выполненные в определенной последовательности, обеспечивают комплексное развития различных видов памяти, внимания, развивают наблюдательность, воображение, способствует развитию сенсорной и двигательной сфер ребенка, формируют нестандартное мышление. Задания, разработанные в системе, могут быть использованы на уроках использованы на уроках математики, информатики, логики. Пособие поможет также воспитателям групп продленного дня при организации свободного времени учащихся и руководителям кружковой работы при составлении заданий игрового и творческого характера. В пособии использов …
Усі ГДР Пояснення 1-2 (2014)
«УСІ ГДР. 1-2 клас» — нове універсальне видання для всіх шкіл України з українською мовою навчання, з яким батькам буде простіше допомагати своїм дітям правильно виконати письмові дoмашні завдання та організувати ефективний і безпечний навчальний процес. Книга розрахована на 2 роки навчання, oб єднує готові домашні роботи за букварем, підручниками 1-го та 2-го класів з математики, української, англійської та російської мов, природознавства, предмета Сходигки до інформатики, а також дарує пояснення та теоретичні обґрунтування, на яких базуються розв язання. Крім тоro, надаються методичні рекомендації для розвитку навичок читання та письма у першокласників, а також важлива інформація, яка допоможе дітям зберегти здоров я та уникнути небезпечних ситуацій. Рекомендовано дбайливим …
ЕК Німецька мова 4 кл. (Укр) Нов. прогр.
Посібник складено відповідно до нової програми з іноземних мов для початкових класів загальноосвітніх шкіл. Збірник завдань призначений для організації самостійної роботи третьокласників на уроках, мета якої — виявити і своєчасно ліквідувати прогалини у знаннях учнів. Кожна самостійна робота подана у двох варіантах і розрахована на 7—10 хвилин.Для учнів загальноосвітніх шкіл, вчителів німецької мови.
Успішні сходинки 2 кл (у) ТО Оновл. прогр.
Зошит «Успішні сходинки. Тематичне оцінювання. 2 клас» складено відповідно до нової програми з української мови, математики, літературного читання, природознавства. Структура зошита зручна як для вчителя, так і для учня: усі роботи подані у двох варіантах, пропонується система оцінювання навчальних досягнень учнів з урахуванням їхнього рівня підготовки. Також автором розроблено завдання з розвитку зв’язного мовлення, подано теми для діалогів, текст для контрольного списування. Зошит розрахований на вчителів та учнів початкових класів.
Ми українці. Зошит з патріотичного виховання 4 кл (у)
Ми українці. Зошит з патріотичного виховання 4 кл (у)
АРТ розмальовка, Розв язую приклади (у)
Ця серія поєднала в собі творчість і навчання. Адже для того, щоб правильно розфарбувати малюнки…• в розмальовці з математики, дитині потрібно буде розв’язувати вирази, • а в розмальовці з англійської, їй знадобиться запам’ятати нові англійські слова.
Успешные ступеньки 3 кл (р) ТО
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
Основи християнської етики 4 кл. Робочий зошит (Укр)
Основи християнської етики 4 кл. Робочий зошит (Укр)
Ура канікули! 3 кл Зошит (укр)
Пропонований зошит надасть можливість школярям початкової школи корисно та цікаво провести час на канікулах, пізнаючи нове та закріплюючи набуті під час навчального року навички. Вони разом із головними героями Чомусиком і Томусиком відвідуватимуть видатні місця та дитячі тематичні парки Європи, дізнаватимуться багато цікавого. Казковий сюжет доповнений завданнями: логічними задачами, уривками з літературних творів, довідковою інформацією, а також віршами, кросвордами та ребусами. Видання розраховане на учнів, які навчаються у 3-му класі, та призначене для організації самостійної роботи під час канікул з метою закріпити матеріал та поширити кругозір учнів початкової школи. Може бути використано вчителем для організації індивідуальних занять або додаткової роботи на уроці.