Быстрый заказ книги

Дополнительные пособия

На странице:
Сортировать по:
После уроков, Тропинкой предметов 3 кл. (РУС)
Тетрадь-помощник «Тропинкой предметов» серии «После уроков» — новый вид учебной литературы, созданной по принципу интеграции таких дисциплин, как чтение, художественный труд и математика. Подобранный материал соответствует действующей программе по предложенным предметам. Его можно использовать на уроках во время закрепления и повторения тем по математике, на дополнительных занятиях, а также как вид домашних заданий. Для учителей, учеников начальной школы и их родителей.
ЛІТНІ ВПРАВИ на кожний день. Я йду у 2 клас. Корисний відпочинок (Укр)
Різноманітні мовні ігри, кросворди, шифровки, лабіринти, логічні завдання, зібрані в зошиті, зацікавлять вашу дитину й не дозволять їй сумувати протягом усього літа. Виконуючи запропоновані вправи дитина буде не тільки розважатися, а й розвиватиме логічне мислення, кмітливість, навчиться спостерігати, уявляти та самостійно працювати. Розвивальні завдання допоможуть школярам провести літні канікули весело, цікаво й змістовно, поєднуючи відпочинок з інтелектуальним розвитком, а головне — не загубити набуті протягом попереднього навчального року знання.
ЕК Німецька мова 4 кл. (Укр) Нов. прогр.
Посібник складено відповідно до нової програми з іноземних мов для початкових класів загальноосвітніх шкіл. Збірник завдань призначений для організації самостійної роботи третьокласників на уроках, мета якої — виявити і своєчасно ліквідувати прогалини у знаннях учнів. Кожна самостійна робота подана у двох варіантах і розрахована на 7—10 хвилин.Для учнів загальноосвітніх шкіл, вчителів німецької мови.
Контроль знань. УСІ тематичні контрольні роботи. 4 кл. КЗП003
Посібник містить зразки орієнтовних тематичних контрольних робіт різних типів для учнів 4-го класу з математики, української мови, літературного читання, природознавства.Завдання контрольних робіт дібрані відповідно до оновленої навчальної програми (у редакції 2016 р.), Орієнтовних вимог до оцінювання навчальних досягнень учнів 1–4-х класів (Наказ МОН від 19.08.2016 № 1009) та складені на засадах компетентнісного (діяльнісного) підходу. Особливу увагу приділено змістовності, емоційній насиченості завдань, їхньому зв’язку із життєвим досвідом школярів.Матеріали збірника допоможуть педагогам цілеспрямовано розвивати логічне мислення, мовлення, формувати ключові та предметні компетентності молодших школярів, виховувати любов до рідної мови, природи України, багатої культури укра …
Методика. НУШ. Вчимося вчитися та критично мислити. Нестан. завд. за тем. тиж. до курсу Я досл. світ
Посібник містить інформаційний, методичний та дидактичний матеріал до уроків інтегрованого курсу «Я досліджую світ» у 1-му класі, дібраний відповідно до вимог нового Державного стандарту загальної початкової освіти та положень Концепції Нової української школи.Цікаві завдання, методики, стратегії, ребуси, дидактичні ігри і вправи допоможуть учителеві урізноманітнити освітній процес, сприятимуть формуванню ключових компетентностей школярів, розвитку критичного мислення, креативності та вмінь учнів орієнтуватися в інформаційному просторі та аналізувати, порівнювати, синтезувати, оцінювати інформацію з будь-яких джерел, робити свідомий вибір, ухвалювати рішення та обґрунтовувати його.Для вчителів початкових класів, студентів педагогічних вузів, вихователів, батьків.
После уроков, Тропинкой предметов 4 кл. (РУС)
Тетрадь-помощник «Тропинкой предметов» серии «После уроков» — новый вид учебной литературы, созданной по принципу интеграции таких дисциплин, как чтение, художественный труд и математика. Подобранный материал соответствует действующей программе по предложенным предметам. Его можно использовать на уроках во время закрепления и повторения тем по математике, на дополнительных занятиях, а также как вид домашних заданий. Для учителей, учеников начальной школы и их родителей.
Уроки психологічного розвитку 1 кл. Робочий зошит (Укр)
Уроки психологічного розвитку 1 кл. Робочий зошит (Укр)
На допомогу вчителеві початкових класів 3 кл
На Допомогу вчителеві початкових класів. 3 клас. Навчальні програми. Орієнтовне календарне планування + Методичні рекомендації. Нова програма 2016-2017
Типові освітні програми 1-2 кл. (англ,франц,нім,іспан. мови) нов. укр. школа
Нова українська школа Іншомовна освіта Англійська, Французька, Німецька, Іспанська мои. Типові освітні програми для закладів загальної середньої освіти. Подробнее: https: bigl.ua p669325231-nova-ukrayinska-shkola
НУШ 1 кл. Зошит дослідника Ч. 2 до підр. Іщенко, Ващенко
Зошит укладено відповідно до змісту другої частини підручника. Уміщує завдання для розвитку фонематичного слуху, вироблення навичок читання, мислення і мовлення.
Нова школа 2 кл. Читаю, переказую, порівнюю Смислове та вдумливе читання.
Нова школа. Я читаю, переказую, порівнюю. Смислове та вдумливе читання. 2 клас
Усі ГДР 3 кл + Пояснення 2014 р.
Видання «Усі ГДР. 3 клас» дарує дбайливим батькам ЗОЛОТІ ПОЯСНЕННЯ, з якими Вам буде простіше допомогти виконати домашні роботи. Книга об ‘днує виконані домашні роботи за 7 предметами та підручниками. З англійської мови домашні роботи виконані за двома підручниками, що робить видання універсальним для всіх шкіл україни. Рекомендується дбайливим батькам для надання допомоги їхнім дітям та контролю за виконанням домашніх робіт.
Успішні сходинки 4 кл (у) ТО Нов. прогр.
Зошит, успішні сходинки 4 клас, тематичне оцінювання, складено відповідно до нової програми МОН України з української мови, математики, літературного читання, природознавства, я у світі. Усі роботи подано у двох варіантах, пропонується система оцінювання навчальних досягнень учнів з урахуванням їхнього рівня підготовки. Також автором розроблено завдання з розвитку зв язного мовлення, подано теми для діалогів, тексти для контрольного списування.
Успішні сходинки 3 кл (у) ТО Оновл. прогр.
Зошит складено відповідно до оновленої програми МОН України з української мови, математики, літературного читання, природознавства. Усі роботи подано у двох варіантах, пропонується система оцінювання навчальних досягнень учнів з урахуванням їхнього рівня підготовки. Також автором розроблено завдання з розвитку зв язного мовлення, подано теми для діалогів, тексти для контрольного списування.Подробнее: https: umka-books.com nachalnaya-shkola tretiy-klass uspishni-shodinki-3-klas-tematichne-ocinyuvannya-pet
Тренажер з навчання грамоти. Формування навичок читання
Формування навичок читання — одна з основних складових навчання грамоти. Завдяки цьому тренажеру дитина ознайомиться з буквами українського алфавіту, засвоїть правила графічного оформлення, поступово навчиться читати слова і складати з них речення.Завдяки цьому тренажеру дитина:вчить букви,оволодіває навичкою читання складів,тренується цілісно сприймати і читати слова,автоматизує вміння читати й аналізувати текст.
Нова школа 2 кл. Я читаю, переказую, аналізую. Читання з розумінням.
Нова школа 2 кл. Я читаю, переказую, аналізую. Читання з розумінням.
ТО, Сходинки 2 кл. (Укр) Оновл. прогр.
Зошит призначений для тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів 2 класу з української мови, літературного читання, математики та природознавства. Видання впорядковано відповідно до чинної програми (з урахуванням змін, затверджених Наказом МОН України від 05.08.2016 № 948), а також до орієнтовних вимог щодо контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів (з урахуванням змін, затверджених Наказом МОН України від 19.08.2016 № 1009).Посібник містить тестові та комбіновані контрольні роботи з української мови, літературного читання, математики і природознавства. Також пропонуються тексти і завдання для аудіювання, усного переказу, перевірки навичок читання мовчки та вголос.
Вправи на шкільні канікули 3 кл. (Осінні, ЗИМОВІ, весняні) (Укр) НОВА ПРОГРАМА
«Вправи на шкільні канікули» — нові сучасні посібники для розвитку дитини під час відпочинку. Вони мають дуже зручну структуру. Зошити містять 4 розділи — по одному на кожен тиждень осінніх, зимових та весняних канікул. А кожен тиждень розділений на 7 днів-сторінок. Лише одна сторінка на день і ваша дитина непомітно пригадає й закріпить знання, що вивчалися на уроках! До речі, зошит містить завдання майже до всіх навчальних предметів. А неординарна для робочих зошитів подача напевно зацікавить школяра молодших класів.
ЛІТНІ ВПРАВИ на кожний день. Я йду в 5 клас. Корисний відпочинок (Укр)
Різноманітні мовні ігри, кросворди, шифровки, лабіринти, логічні завдання, зібрані в зошиті, зацікавлять вашу дитину й не дозволять їй сумувати протягом усього літа. Виконуючи запропоновані вправи, дитина буде не тільки розважатися, а й розвиватиме логічне мислення, кмітливість, навчиться спостерігати, уявляти та самостійно працювати. Розвивальні завдання допоможуть школярам провести літні канікули весело, цікаво й змістовно, поєднуючи відпочинок з інтелектуальним розвитком, а головне — не загубити набуті протягом попереднього навчального року знання.
Контроль знань. УСІ тематичні контрольні роботи. 3 кл (у) КЗП002
Посібник містить зразки орієнтовних тематичних контрольних робіт різних типів для учнів 3-го класу з математики, української мови, літературного читання, природознавства.Завдання контрольних робіт дібрані відповідно до оновленої навчальної програми (у редакції 2016 р.), Орієнтовних вимог до оцінювання навчальних досягнень учнів 1–4-х класів (Наказ МОН від 19.08.2016 № 1009) та складені на засадах компетентнісного (діяльнісного) підходу. Особливу увагу приділено змістовності, емоційній насиченості завдань, їхньомузв’язку із життєвим досвідом школярів.Матеріали збірника допоможуть педагогам цілеспрямовано розвивати логічне мислення, мовлення, формувати ключові та предметні компетентності молодших школярів, виховувати любов до рідної мови, природи України, багатої культури украї …