Быстрый заказ книги

Дополнительные пособия

На странице:
Сортировать по:
Корисні канікули.Прощавай,четвертий клас! ППШ55
Посібник призначений для виконання завдань кожного дня протягом літніх канікул. Цікаві тексти для читання, завдання для повторення лічби, тренування уваги, самоконтролю, майстрування, кулінарії допоможуть підтримати і розвинути не тільки загальнонавчальні навички, але й увагу, память, мислення дітей, допоможуть їм зустріти наступний навчальний рік, не втративши набуті протягом попереднього навчального року знання. Особливу увагу посібнику приділено завданням для розвитку техніки читання та збільшення його швидкості. Матеріал книжки відповідає чинним шкільним загальноосвітнім програмам. Посібник надає вчителеві можливість забезпечити дітей додатковими завданнями на початку канікул, а також перевірити їх на початку наступного навчального року. Це сприятиме мотивації дітей та за …
25,00грн.
Початкова школа. Цікава українська мова 1-4 кл
Даний навчальний посібник містить добірку різноманітних пізнавальних завдань, складених відповідно до діючої навчальної програми МОН України.Зошит покликаний допомогти педагогу організувати фронтальну, групову та індивідуальну роботу з української мови на уроці та в позаурочний час.Посібник розрахований на творчих учителів початкових класів, молодших школярів, їх батьків.
39,90грн.
Я В МИРЕ 4 кл (р) Метод.пособие к уч. Бибик Н.М. Нов. прогр.
Пособие соответствует действующей учебной программе и содержанию учебника для 4 класса общеобразовательных учебных заведений «Я в мире» (автор Н. М. Бибик). Издание включает календарно-¬тематический план, характеристику основных методических решений, которые могут быть реализованы на уроках по предмету «Я в мире», ориентировочные разработки уроков, а также страницы самообразования.Особое внимание уделено системе заданий компетентностного характера, которые основаны на жизненном опыте учащихся и направлены на отработку действий по усвоению правил поведения.Предназначено для учителей начальных классов, преподавателей и студентов высших педагогических учебных заведений, методистов.
39,90грн.
2 в 1. Довідник-тренажер. 1-4 кл. Англ. мова. Англо-укр словник. Базові слова
Серія «2 в 1. Довідник-тренажер. 1–4 класи» допоможе вашим маленьким школярикам зробити впевнені кроки у вивченні перших шкільних предметів.Довідкова інформація, структурована й зручно розміщена в книзі, допоможе дітлахам опанувати базовий матеріал, а рухомі круги-тренажери внесуть ігровий момент у навчання та допоможуть закріпити здобуті знання.Такий формат видання сприятиме кращому запам’ятовуванню та підвищенню зацікавленості в дитини, а також розвитку уваги, координації рухів та дрібної моторики.
29,90грн.
Риторика 4 кл. Навчальний посібник (укр)
Навчальний посібник з риторики призначено для учнів 4-го класу. Основна увага в ньому приділена формуванню умінь ефективного щоденного спілкування, початкових умінь будувати і виголошувати публічний виступ.
29,90грн.
Что нужно знать, Мальчишкам о девчонках (РУС)
Мальчишки — народ талантливый, гордый и независимый. А в 12—13 лет — тем более. Но когда в их жизни появляются девочки, все разом изменяется.Книга рассказывает, что же такое девочки. Как они устроены и чем отличаются от своих ровесников. Вы узнаете о том, как мальчишкам понять и принять их в свою жизнь, чтобы дальнейшее «плавание по жизненным волнам» проходило успешно.
21,90грн.
Літні тести, Скоро 5 кл (у)
Серія «Літні тести» допоможе учням провести літо з користю та упевнено почати наступний навчальний рік. Кожен зошит включає: 1. тестові завдання з математики, української й російської мов, читання, природознавства, 2. інтелектуальні завдання для розвитку кмітливості, 3. пізнавальну інформацію про Україну, 4. вкладку-гру, яка зробить навчання ще цікавішим та допоможе розвинути уяву. Відпочивайте корисно разом із «Літніми тестами»!
27,50грн.
Цікаві канікули 4 кл. (Укр)
Цікаві канікули 4 клас. Корисне дозвілля Цікаві канікули – містить загадки, веселі віршики, ігри, жарти, лабіринти, розмальовки. Це чудова книжечка для дозвілля вашої дитини, захоплюючі завдання, що допоможуть ненав’язливо повторити вивчене у школі, легкий і приємний спосіб залучити малюка до знань та розвиток творчих здібностей вашого школярика
10,00грн.
Цікаві завдання за програмою 3-го кл (у) ЧЗН003
Матеріал посібника відповідає чинним програмам початкової школи. Видання надає вчителеві можливість забезпечити дітей додатковими завданнями протягом навчального року. Вкладка з наліпками сприятиме розвитку мотивації дітей та заохотить їх до роботи з посібником. Для вчителів та учнів початкових класів, керівників методичних об’єднань шкіл, батьків.
30,00грн.
Довідник молодшого школяра Я відмінник Ведення зошита Укр мова Чит. Матем. Природознавство
Пропонований посібник охоплює основний матеріал початкової школи з української мови, читання, математики, природознавства. Поступовий перехід від початкового рівня до базових знань дозволяє працювати з посібниками однаково продуктивно і в 1 класі, і в 4 класі. Творчі завдання, цікаві розповіді, інформація для допитливих дозволять глибше Ознайомитися з досліджуваної темою. Книга стане помічником учителям, особливо тим, хто починає свою діяльність, учням під час підготовки до уроку або у самостійній роботі та батькам, Які без надмірних зусиль зможуть допомогти молодшому школяру виконати домашнє завдання чи оцінити рівень знань дитини.
74,90грн.
Кроки до успіху .Зошит для списування. 4 клас ТНШ7
Усі батьки й учителі мріють про те, щоб дитина грамотно писала. Один з ключиків до грамотного письма прихований у такій вправі, як списування тексту за алгоритмом (правилами) списування. Працюючи за алгоритмом, дитина навчається планувати свої дії, контролювати їх та оцінювати результати.Казкові герої Професор і Майстер, Бджілка Жужу допомагають дитині засвоїти алгоритм списування, перетворюють нецікаве й нудне заняття на захоплююче, значиме, результативне та успішне для маленького учня.
10,00грн.
Що потрібно знати, Дівчаткам про хлопчиків (Укр)
Усім нам хочется кохання, тепла, турботи, уваги. Спілкування з хлопчиками сповнене пригод, вражень і несподіванок. Наша книга розповість усе, що тобі потрібно для кращого пізнавання хлопчиків. Вона навчить дарувати свої почуття, з гідністю їх приймати, бути зрозумілою, кохати й бути коханою. Адже найбільше багатство, яке ми одержуємо в житті, — це досвід Дружби та Кохання.
21,90грн.
ЕК Німецька мова 4 кл. (Укр) Нов. прогр.
Посібник складено відповідно до нової програми з іноземних мов для початкових класів загальноосвітніх шкіл. Збірник завдань призначений для організації самостійної роботи третьокласників на уроках, мета якої — виявити і своєчасно ліквідувати прогалини у знаннях учнів. Кожна самостійна робота подана у двох варіантах і розрахована на 7—10 хвилин.Для учнів загальноосвітніх шкіл, вчителів німецької мови.
16,00грн.
РИТОРИКА Методичний посібник в початкових класах
Мовлення дітей зазвичай тихе, нечітке, невиразне. Часто це пов язане з незавершеним розвитком артикуляційного апарату, а також з непевненістю дітей, невмінням орієнтуватися в ситуаціях спілкування. Мета цього посібника - забезпечити формування особистості, яка б володіла знаннями знаннями, уміннями, і навичками ефективного спілкування, збагачувала свій комунікативний досвід, зберігала культурно-мовленнєві традиції українського народу.
18,00грн.
Наш клас, Батьківські збори 3 кл. (Укр)
Видання пропонує розробки тематичних батьківських зборів для 3-го класу. Мета посібника — допомогти учителеві налагодити щирі та позитивні відносиниз батьками своїх учнів, визначити ефективні методи роботи з дітьми.Ця книга обов’язково стане в пригоді вчителеві, оскільки в ній, окрім безпосередніх розробок зборів, є слушні поради щодо спілкування з батьками учнів. А корисна добірка анкет, пам’яток та психологічних тестів також може бути використана педагогом у роботі з родинами учнів.Посібник рекомендовано на допомогу класоводам загальноосвітніх навчальних закладів усіх рівнів.
29,90грн.
Ура канікули! 1 кл Зошит (укр)
Пропонований зошит надасть можливість школярям початкової школи корисно та цікаво провести час на канікулах, пізнаючи нове та закріплюючи набуті під час навчального року навички. Вони разом із головними героями Чомусиком і Томусиком відвідуватимуть видатні місця та дитячі тематичні парки Європи, дізнаватимуться багато цікавого. Казковий сюжет доповнений завданнями: логічними задачами, уривками з літературних творів, довідковою інформацією, а також віршами, кросвордами та ребусами. Видання розраховане на учнів, які навчаються у 2-му класі, та призначене для організації самостійної роботи під час канікул з метою закріпити матеріал та поширити кругозір учнів початкової школи. Може бути використано вчителем для організації індивідуальних занять або додаткової роботи на уроці.
23,50грн.
Юным умницам и умникам 1 кл (ч.1 и ч.2, комплект)
Данное пособие представляет систему специально разработанных заданий по развитию познавательных способностей детей 6-7 лет. Оно рассчитано на программу 1 класса общеобразовательной школы. Упражнения, выполненные в определенной последовательности, обеспечивают комплексное развития различных видов памяти, внимания, развивают наблюдательность, воображение, способствует развитию сенсорной и двигательной сфер ребенка, формируют нестандартное мышление. Задания, разработанные в системе, могут быть использованы на уроках использованы на уроках математики, информатики, логики. Пособие поможет также воспитателям групп продленного дня при организации свободного времени учащихся и руководителям кружковой работы при составлении заданий игрового и творческого характера. В пособии использов …
145,00грн.
Усі ГДР 5 кл + Пояснення 2014 р.
Видання «УСІ ГДР. 5 клас» дарує дбайливим батькам ПОЯСНЕННЯ ДО РОЗВ’ЯЗАНЬ, з якими Вам буде простіше допомогти дітям виконати домашні роботи.Книга об’єднує виконані домашні роботи за 16 предметами та підручниками. З математики й української мори домашні роботи виконані за трьома підручниками, а з російської та англійської мов — за двома, що робить видання універсальним для всіх шкіл України.Рекомендується дбайливим батькам для надання допомоги їхнім дітям та контролю за виконанням домашніх робіт.
56,90грн.
ТО, Сходинки 4 кл. (Укр) Оновл. прогр.
Зошит призначений для тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів 4 класу з української мови, літературного читання, російської мови, математики та природознавства. Видання впорядковано відповідно до чинної програми (з урахуванням змін, затверджених Наказом МОН України від 05.08.2016 № 948), а також до орієнтовних вимог щодо контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів (з урахуванням змін, затверджених Наказом МОН України від 19.08.2016 № 1009).Посібник містить тестові та комбіновані контрольні роботи з української та російської мови, літературного читання, математики і природознавства.Також пропонуються тексти і завдання для аудіювання, усного переказу, перевірки навичок читання мовчки та вголос.
30,00грн.
Кроки до успіху.Зошит для списування. 2 клас. ТНШ5
Усі батьки й учителі мріють про те, щоб дитина грамотно писала. Один з ключиків до грамотного письма прихований у такій вправі, як списування тексту за алгоритмом (правилами) списування. Працюючи за алгоритмом, дитина навчається планувати свої дії, контролювати їх та оцінювати результати.Казкові герої Професор і Майстер, Бджілка Жужу допомагають дитині засвоїти алгоритм списування, перетворюють нецікаве й нудне заняття на захоплююче, значиме, результативне та успішне для маленького учня.
15,00грн.