Быстрый заказ книги
Пн-Пт: 10.00-17.00
(095) 856 74 61
(068) 340 49 30
(093) 286 22 57
Книголенд, книжный интернет-магазин
Язык
укр / рус

Корзина

0 шт. - 0,00грн.
Личный кабинет

Дополнительные пособия

На странице:
Сортировать по:
Інклюзивна освіта. Методичні рекомендації для педагогів загальноосвітніх навчальних закладів
Мета посібника – надати корисні поради щодо створення компетентної команди в навчальному закладі, де навчаються діти з особливими освітніми потребами, діти із затримкою психічного розвитку, розладами аутистичного спектра тощо. Посібник допоможе розробити індивідуальне планування навчання й адаптації дитини в освітньому середовищі.
Організація і методика 3-4 класи здоровязбережувальної діяльності молодших школярів
Організація і методика 3-4 кл здоров язбережувальної діяльн. мол. школярів
Пальчикові вправи для школярів
Видання містить ігрові вправи для пальчикової гімнастики, які виконуються в супроводі віршованих творів. Вправи сприятимуть розвитку дрібної моторики рук, уваги, навичок письма, а вірші з ілюстраціями — читання та творчого мислення. Книжка допоможе організувати відпочинок дітей під час уроків та інших видів діяльності.Видання призначене для вчителів початкових класів та педагогів підготовчих груп.
Ми — українці. 2 клас. Зошит з патріотичного виховання
Ми українці. Зошит з патріотичного виховання 2 кл (у)
Початкова школа. Типові навчальні програми для ЗЗСО. 1-4 клас (Р. Б. Шиян)
Збірник містить Державний стандарт початкової освіти, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 № 87 «Про затвердження Державного стандарту початкової освіти» (зі змінами, внесеними згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 24.07.2019 № 688), типову освітню програму для 1–2 класів закладів загальної середньої освіти, розроблену під керівництвом Р. Б. Шияна, затверджену Наказом МОН України «Про затвердження типових освітніх програм для 1–2 класів закладів загальної середньої освіти» від 08.10.2019 № 1272 та типову освітню програму для 3–4 класів закладів загальної середньої освіти, розроблену під керівництвом Р. Б. Шияна, затверджену Наказом МОН України «Про затвердження типових освітніх програм для 3–4 класів закладів загальної середньої освіт …
НУШ 1 клас Зошит дослідника Частина 2 до підр. Іщенко О.Л., Ващенко О.М.
Зошит укладено відповідно до змісту другої частини підручника. Уміщує завдання для розвитку фонематичного слуху, вироблення навичок читання, мислення і мовлення.
НУШ 2 клас Зошит дослідника Частина 1 до підр. Іщенко О.Л., Ващенко О.М.
Перша частина Зошита дослідника укладена відповідно до першої частини підручника Я досліджую світ.
Нова школа 2 кл. Я знаходжу значення виразів.Формування новичок обчислення.
Нова школа 2 кл. Я знаходжу значення виразів.Формування новичок обчислення.
Перший довідник учня. 1-4 класи
Довідник молодшого школяра складено згідно з чинною навчальною програмою МОН України. Матеріали з української мови, математики, інформатики та інтегрованого курсу «Я досліджую світ» подані у зручній формі алгоритмів, опорних схем, пам’яток, таблиць. Це допоможе учням 1–4 класів запам’ятати і повторити найважливіші правила, а також узагальнити й систематизувати набуті знання з навчальних предметів.Для учнів ЗЗСО, учителів початкових класів, вихователів груп продовженого дня, керівників предметних гуртків, батьків та всіх, хто зацікавлений методом комплексного навчання.
2 в 1. Довідник-тренажер. 1-4 кл. Математика. Рахуємо в межах 100
Серія «2 в 1. Довідник-тренажер. 1–4 класи» допоможе вашим маленьким школярикам зробити впевнені кроки у вивченні перших шкільних предметів.Довідкова інформація, структурована й зручно розміщена в книзі, допоможе дітлахам опанувати базовий матеріал, а рухомі круги-тренажери внесуть ігровий момент у навчання та допоможуть закріпити здобуті знання.Такий формат видання сприятиме кращому запам’ятовуванню та підвищенню зацікавленості в дитини, а також розвитку уваги, координації рухів та дрібної моторики.
Щоденні 3. 1 клас. Частина 1
Посібник укладено згідно з вимогами Типових освітніх програм з математики для 1 класу (НУШ 1 і НУШ 2). Він містить різноманітні за змістом, ступенем складності та формою виконання завдання, які розроблено за методикою «Щоденні 3». Цей посібник допоможе вчителеві організувати самостійну індивідуальну та парну роботу на уроках математики й в позаурочний час за трьома видами діяльностей, «Математика самостійно», «Математика разом із другом» та «Математика письмово».
Зимові розваги
АРТ малювалки містять безліч технік малювання, дудли, розмальовки-антистреси, тангли, домальовки, орнаменти тощо. Блокноти буде цікаво розмальовувати і дитині, і дорослому. А завдяки зручному формату їх можна брати із собою будь-куди. Доречно під час канікул!
Економічна гра.Продуктові відділи
Гра «Продуктові відділи» допоможе пояснити дітям, чому в супермаркетах продукти продаються за відділами, вивчити їх назви, а також розповісти про набір базових продуктів харчування, які становлять основу нашого раціону. Використовуючи матеріали гри, ви допоможете малюкам сформувати уявлення про вартість сприятимете розвиткові творчої ініціативи, мислення, мовлення виховуватимете ділові якості, організованість, уміння працювати в команді.У наборі 6 ігор, які сподобаються малечі.Мета гри,- познайомити дітей з економічними поняттями «товар», «група товарів», «вартість»- розширити словниковий запас та кругозір- розвинути пізнавальну активність, ініціативність та творчість- навчити висловлювати власну думку та приймати рішення.
АРТ розмальовка. Англійська мова
Арт розмальовка поєднала творчість і навчання. Адже розфарбовуючи малюнки, дитина розв’язуватиме приклади з математики, вивчатиме англійські слова, відпрацьовуватиме орфограми з української мови та вчитиметься читати.
Психологічний розвиток молодших школярів. 4 клас. Робочий зошит
Психологічний розвиток мол. школярів 4 кл. Робочий зошит (у)
Сходинки до вершин. 2 клас. Зошит для тематичного оцінювання
Зошит призначений для тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів 2 класу з української мови, літературного читання, математики та природознавства. Видання впорядковано відповідно до чинної програми (з урахуванням змін, затверджених Наказом МОН України від 05.08.2016 № 948), а також до орієнтовних вимог щодо контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів (з урахуванням змін, затверджених Наказом МОН України від 19.08.2016 № 1009).Посібник містить тестові та комбіновані контрольні роботи з української мови, літературного читання, математики і природознавства. Також пропонуються тексти і завдання для аудіювання, усного переказу, перевірки навичок читання мовчки та вголос.
Зошит майбутнього першокласника. У 3-х частинах. Частина 3 (серія Впевнений старт)
Навчальний посібник Зошит майбутнього першокласника спрамований на підготовку дитини до шкільного життя у родині, у групах дошкільних навчальних закладів, у підготовчих групах при школах, у центі розвитку дитини. Завдання відповідають запитам практиків і враховують кращі теоретичні та методичні рекомендації, сприяють особистому розвитку дітей, дають можливість зробити заняття цікавами і змістовними.
АРТ розмальовка. Розв’язую приклади
Арт розмальовка поєднала творчість і навчання. Адже розфарбовуючи малюнки, дитина розв’язуватиме приклади з математики, вивчатиме англійські слова, відпрацьовуватиме орфограми з української мови та вчитиметься читати.
Банк моїх досягнень. 2 клас. Портфоліо
Портфоліо учня — це один із сучасних способів оцінювання школяра. Навчатися у школі означає здобувати знання, уміння та навички для того, щоб досягти успіху. Завдання в зошиті дібрані так, щоб формувати в дітей уміння бачити взаємозв’язки багатьох аспектів життя. Згідно з філософією Концепції Нової української школи, це, зрештою, стане звичкою, яка допомагатиме дитині в майбутньому.
Хлопчикам про дівчаток
Хлопчаки — народ талановитий, гордий і незалежний. А в 12—13 років — тим більше. Але коли в їхньому житті з’являються дівчатка, все разом змінюється. Книга розповідає, що ж таке дівчатка. Як вони влаштовані і чим відрізняються від своїх ровесників. Ви дізнаєтеся про те, як хлопчакам зрозуміти і прийняти їх у своє життя, щоб подальше «плавання по життєвих хвилях» проходило успішно.