Быстрый заказ книги

Дополнительные пособия

На странице:
Сортировать по:
После уроков, Тропинкой предметов 1 кл. (РУС)
Тетрадь-помощник «Тропинкой предметов» серии «После уроков» — новый вид учебной литературы, созданной по принципу интеграции таких дисциплин, как чтение, художественный труд и математика. Подобранный материал соответствует действующей программе по предложенным предметам. Его можно использовать на уроках во время закрепления и повторения тем по математике, на дополнительных занятиях, а также как вид домашних заданий. Для учителей, учеников начальной школы и их родителей.
20,00грн.
Ура канікули! 3 кл Зошит (укр)
Пропонований зошит надасть можливість школярям початкової школи корисно та цікаво провести час на канікулах, пізнаючи нове та закріплюючи набуті під час навчального року навички. Вони разом із головними героями Чомусиком і Томусиком відвідуватимуть видатні місця та дитячі тематичні парки Європи, дізнаватимуться багато цікавого. Казковий сюжет доповнений завданнями: логічними задачами, уривками з літературних творів, довідковою інформацією, а також віршами, кросвордами та ребусами. Видання розраховане на учнів, які навчаються у 3-му класі, та призначене для організації самостійної роботи під час канікул з метою закріпити матеріал та поширити кругозір учнів початкової школи. Може бути використано вчителем для організації індивідуальних занять або додаткової роботи на уроці.
17,90грн.
Юным умницам и умникам 1 кл (ч.1 и ч.2, комплект)
Данное пособие представляет систему специально разработанных заданий по развитию познавательных способностей детей 6-7 лет. Оно рассчитано на программу 1 класса общеобразовательной школы. Упражнения, выполненные в определенной последовательности, обеспечивают комплексное развития различных видов памяти, внимания, развивают наблюдательность, воображение, способствует развитию сенсорной и двигательной сфер ребенка, формируют нестандартное мышление. Задания, разработанные в системе, могут быть использованы на уроках использованы на уроках математики, информатики, логики. Пособие поможет также воспитателям групп продленного дня при организации свободного времени учащихся и руководителям кружковой работы при составлении заданий игрового и творческого характера. В пособии использов …
129,90грн.
СПРАВОЧНИК УНИВЕРСАЛЬНЫЙ комплексный младшего школ.1-4 кл. (РУС) Нов. прогр.
Универсальный комплексный справочник младшего школьника составлен в соответствии с действующей учебной программой МОН Украины. Материалы по русскому языку, литературному чтению, математике, информатике, природоведению, интегрированному курсу «Я в мире» представлены в удобной форме. Издание содержит определения терминов, орфографические правила, порядок выполнения математических действий, описание строения компьютера, алгоритм работы с некоторыми программами. Таблицы и схемы упорядочат знания по теории, будут способствовать формированию компетенций. Для учащихся, учителей начальных классов, воспитателей групп продленного дня, руководителей предметных кружков, родителей и всех, кто интересуется методом комплексного обучения.
99,00грн.
Порадник молодшого школяра
У «Пораднику молодшого школяра» зібрані основні правила та теми з української та англійської мов, математики, природознавства, а також цікаві тексти для літературного читання.Матеріал посібника відповідає програмі 1–4 класів і викладений з максимальною візуалізацією — схеми, інфографіка, таблиці тощо. Асоціативні зорові образи допомагають швидко засвоїти та запам’ятати необхідну інформацію. З «Порадником» діти легко підготуються до уроків, а батьки завжди зможуть підгледіти забуті формули чи правила, щоб їм допомогти.Подробнее: https: umka-books.com nachalnaya-shkola 1-4-klassy poradnik-molodshogo-shkoljara--1-4-klas
119,00грн.
Кроки до успіху.Зошит для списування. 2 клас. ТНШ5
Усі батьки й учителі мріють про те, щоб дитина грамотно писала. Один з ключиків до грамотного письма прихований у такій вправі, як списування тексту за алгоритмом (правилами) списування. Працюючи за алгоритмом, дитина навчається планувати свої дії, контролювати їх та оцінювати результати.Казкові герої Професор і Майстер, Бджілка Жужу допомагають дитині засвоїти алгоритм списування, перетворюють нецікаве й нудне заняття на захоплююче, значиме, результативне та успішне для маленького учня.
15,00грн.
Навчальні програми 2016 2017 Початкова школа 2 кл (Укр)
Збірник містить чинні навчальні програми для початкової школи, методичні рекомендації МОН України щодо організації навчально-виховного процесу в 2016 2017 навчальному році та коментарі провідних фахівців Інституту педагогіки НАПН України. Посібник допоможе вчителеві скласти календарно-тематичний план, адаптувати підручники до змін у програмах, підготувати матеріали для оцінювання навчальних досягнень учнів відповідно до чинних вимог. Призначено для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів.
20,00грн.
Наш клас, Батьківські збори 3 кл. (Укр)
Видання пропонує розробки тематичних батьківських зборів для 3-го класу. Мета посібника — допомогти учителеві налагодити щирі та позитивні відносиниз батьками своїх учнів, визначити ефективні методи роботи з дітьми.Ця книга обов’язково стане в пригоді вчителеві, оскільки в ній, окрім безпосередніх розробок зборів, є слушні поради щодо спілкування з батьками учнів. А корисна добірка анкет, пам’яток та психологічних тестів також може бути використана педагогом у роботі з родинами учнів.Посібник рекомендовано на допомогу класоводам загальноосвітніх навчальних закладів усіх рівнів.
29,90грн.
ПКР 2017 Українська мова 4 кл.для РОС.шк. (Укр) Оновл. прогр.
ПКР 2017 Українська мова 4 кл.для РОС.шк.
22,50грн.
Риторика 4 кл. Навчальний посібник (укр)
Навчальний посібник з риторики призначено для учнів 4-го класу. Основна увага в ньому приділена формуванню умінь ефективного щоденного спілкування, початкових умінь будувати і виголошувати публічний виступ.
29,90грн.
Цікаві завдання за програмою 3-го кл (у) ЧЗН003
Матеріал посібника відповідає чинним програмам початкової школи. Видання надає вчителеві можливість забезпечити дітей додатковими завданнями протягом навчального року. Вкладка з наліпками сприятиме розвитку мотивації дітей та заохотить їх до роботи з посібником. Для вчителів та учнів початкових класів, керівників методичних об’єднань шкіл, батьків.
30,00грн.
Ура каникулы! 1 кл Тетрадь (рус)
Книга Летние приключения. Путешествуем волшебными тропинками рассказывает об интересной истории Чомусика и Томусика, которым нравится не просто гулять, а проводить своё свободное время с пользой. С нашими героями ребёнок попадёт в мир сказки и в то же время закрепит полученные в 1-м классе знания по украинскому языку, математике, литературному чтению, природоведению, изобразительному искусству. Это пособие может быть использовано в учебном процессе, в летнем пришкольном лагере для организации интересного и познавательного досуга детей. Рассчитано на учеников, которые окончили 1-й класс
17,90грн.
Юным умницам и умникам 4 кл (ч.1 и ч.2, комплект)
Данное пособие представляет систему специально разработанных заданий по развитию познавательных способностей детей 9-10 лет. Оно рассчитано на программу 4 класса общеобразовательной школы. Упражнения, выполненные в определенной последовательности, обеспечивают комплексное развития различных видов памяти, внимания, развивают наблюдательность, воображение, способствует развитию сенсорной и двигательной сфер ребенка, формируют нестандартное мышление. Задания, разработанные в системе, могут быть использованы на уроках использованы на уроках математики, информатики, логики. Пособие поможет также воспитателям групп продленного дня при организации свободного времени учащихся и руководителям кружковой работы при составлении заданий игрового и творческого характера. В пособии использо …
129,00грн.
Ура канікули! 4 кл Зошит (укр)
Пропонований зошит надасть можливість школярям початкової школи корисно та цікаво провести час на канікулах, пізнаючи нове та закріплюючи набуті під час навчального року навички. Вони разом із головними героями Чомусиком і Томусиком відвідуватимуть видатні місця та дитячі тематичні парки Європи, дізнаватимуться багато цікавого. Казковий сюжет доповнений завданнями: логічними задачами, уривками з літературних творів, довідковою інформацією, а також віршами, кросвордами та ребусами. Видання розраховане на учнів, які навчаються у 4-му класі, та призначене для організації самостійної роботи під час канікул з метою закріпити матеріал та поширити кругозір учнів початкової школи. Може бути використано вчителем для організації індивідуальних занять або додаткової роботи на уроці.
17,90грн.
Довідник молодшого школяра Я відмінник Ведення зошита Укр мова Чит. Матем. Природознавство
Пропонований посібник охоплює основний матеріал початкової школи з української мови, читання, математики, природознавства. Поступовий перехід від початкового рівня до базових знань дозволяє працювати з посібниками однаково продуктивно і в 1 класі, і в 4 класі. Творчі завдання, цікаві розповіді, інформація для допитливих дозволять глибше Ознайомитися з досліджуваної темою. Книга стане помічником учителям, особливо тим, хто починає свою діяльність, учням під час підготовки до уроку або у самостійній роботі та батькам, Які без надмірних зусиль зможуть допомогти молодшому школяру виконати домашнє завдання чи оцінити рівень знань дитини.
74,90грн.
Кроки до успіху.Зошит для списування. 3 клас ТНШ6
Усі батьки й учителі мріють про те, щоб дитина грамотно писала. Один з ключиків до грамотного письма прихований у такій вправі, як списування тексту за алгоритмом (правилами) списування. Працюючи за алгоритмом, дитина навчається планувати свої дії, контролювати їх та оцінювати результати.Казкові герої Професор і Майстер, Бджілка Жужу допомагають дитині засвоїти алгоритм списування, перетворюють нецікаве й нудне заняття на захоплююче, значиме, результативне та успішне для маленького учня.
10,00грн.
Что нужно знать: Учимся легко! Школа — важнейший этап в жизни каждого человека. Учителя и родители помогают нам пройти его успешно, но главное все же зависит от нас. Книга рассказывает о том, как сделать школьные годы осмысленными, счастливыми и незабываемыми, как выбрать верное направление в жизни, как общаться с товарищами и учителями, как без труда справляться с домашними заданиями, как реализовать все свои способности и скрытые таланты.
21,90грн.
Що потрібно знати, Навчаємося легко! (Укр)
Школа — найважливіший етап у житті кожної людини. Учителі та батьки допомагають нам пройти його успішно, та головне в житті все ж залежить від нас.Книга розповідає, як обрати правильний напрямок у житті, як спілкуватися з товаришами та вчителями, як легко впоратися з домашніми завданнями, як реалізувати всі свої здібності й приховані таланти.
21,90грн.
ДОВІДНИК універсальний комплексний молодшого школяра (Укр) Нов. прогр.
Універсальний комплексний довідник молодшого школяра складено згідно з чинною навчальною програмою МОН України. Матеріали з української та російської мови, літературного читання, математики, інформатики, природознавства, інтегрованого курсу «Я у світі» подані у зручній формі. Видання містить визначення термінів, орфографічні правила, порядок виконання математичних дій, опис будови комп’ютера, алгоритм роботи з деякими програмами. Таблиці і схеми впорядкують знання з теорії, сприятимуть формуванню компетенцій.Для учнів ЗНЗ, учителів початкових класів, вихователів груп продовженого дня, керівників предметних гуртків, батьків та всіх, хто зацікавлений методом комплексного навчання.
79,90грн.
РИТОРИКА Методичний посібник в початкових класах
Мовлення дітей зазвичай тихе, нечітке, невиразне. Часто це пов язане з незавершеним розвитком артикуляційного апарату, а також з непевненістю дітей, невмінням орієнтуватися в ситуаціях спілкування. Мета цього посібника - забезпечити формування особистості, яка б володіла знаннями знаннями, уміннями, і навичками ефективного спілкування, збагачувала свій комунікативний досвід, зберігала культурно-мовленнєві традиції українського народу.
18,00грн.

Акционное предложение