Быстрый заказ книги

Дополнительные пособия

На странице:
Сортировать по:
АРТ, Предметные олимпиады 4 кл. (РУС)
АРТ: Предметные олимпиады 4 кл. (РУС)
Живлюще джерело, Кращі прислів я та приказки українського народу
Ця книжка є справжньою скарбницею народної мудрості, кмітливості, гумору. Протягом століть шліфувалися шедеври малих форм вітчизняного фольклору.До збірника ввійшло понад 8000 українських прислів’їв та приказок. Природні явища, рослинний і тваринний світ, людина і її діяльність — ці й багато інших тем охоплює пропонований збірник.Видання адресоване широкому читацькому загалу.
Особистість дитини. Правила ввічливості та етикету. ОДН002
Комплект містить 8 кольорових плакатів.Теми: Ввічливі словаПравила поведінки на вулиціПравила поведінки з друзямиПравила поведінки у магазиніПравила поведінки в транспортіПравила поведінки на природіПравила поведінки у театріПравила поведінки за столомПравила поведінки у гостях
НУШ КП навч. курсу Я досліджую світ 1 кл Ч.2
Орієнтовний календарно-тематичний план з інтегрованого курсу «Я досліджую світ» для 1 класу (ІI семестр) для закладів загальної середньої освіти укладено відповідно до Державного стандарту початкової освіти, за Типовою освітньою програмою, розробленою під керівництвом Р. Б. Шияна, та враховує особливості структури підручника «Я досліджую світ» авторів І. О. Большакової, М. С. Пристінської.Орієнтовний розподіл годин між освітніми галузями: мовно-літературна — 2, математична — 1, природнича, технологічна, соціальна і здоров’язбережувальна, громадянська та історична — разом 4 відповідно до додатку 1 Типової освітньої програми початкової освіти (за ред. Р. Б. Шияна).Призначено для вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти. План є орієнтовним. Учителі можуть в …
Нова школа 2 кл. Я вивчаю таблицю множення
Кожна книга цієї серії спрямована на розвиток математичного мислення дитини, здатності розуміти й оцінювати математичні факти й закономірності. Підібрані завдання допоможуть навчитися виконувати арифметичні дії множення та ділення, а також розуміти їх взаємозв язок відповідно до вимог НУШ.
Найшвидший спосіб. Вивчити назви тварин
Із цією книгою ваша дитина легко та швидко вивчить назви тварин, а також потренується впізнавати їх на малюнку, дізнається, де вони мешкають, зможе відгадати загадки й ребуси про тваринний світ.Видання призначене для спільної роботи дорослих з дітьми дошкільного віку.
Що потрібно знати, Навчаємося легко! (Укр)
Школа — найважливіший етап у житті кожної людини. Учителі та батьки допомагають нам пройти його успішно, та головне в житті все ж залежить від нас.Книга розповідає, як обрати правильний напрямок у житті, як спілкуватися з товаришами та вчителями, як легко впоратися з домашніми завданнями, як реалізувати всі свої здібності й приховані таланти.
Упражнения на школьные каникулы 2 кл. (Осенние,зимние,весенние) (РУС) НОВАЯ ПРОГРАММА
Упражнения на школьные каникулы 2 кл. (Осенние,зимние,весенние) (РУС) НОВАЯ ПРОГРАММА
Усі ГДР 3 кл (у) 2017
Комплексне видання об’єднує зразки виконання домашніх завдань до 12 НОВИХ підручників, та 5 робочих зошитів з математики, україн­ської мови, російської мови, англійської мови, німецької мови, інфор­матики, творчих робіт з української мови, які необхідні для всебічної підготовки до уроків. Матеріал збірника повністю відповідає НОВІЙ шкільній програмі для 3 класу.
Найшвидший спосіб. Рахувати в межах 10
Із цією книгою ваша дитина легко та швидко навчиться рахувати в межах 10, порівнювати числа, а також розв’язувати прості приклади на додавання та віднімання за допомогою наліпок.Видання призначене для спільної роботи дорослих з дітьми дошкільного віку.
100 слів про трансорт
Фотокнижка-шукалка. 100 слів про транспорт 100 words about Transport (укр анг)
КП, 2 кл 2019 2020 н.р. 1 семестр за нов. прогр. Шияна
Спрямування: для вчителів, які будуть викладати у 1 класі
АРТ, Предметные олимпиады 2 кл. (РУС)
АРТ: Предметные олимпиады 2 кл. (РУС)
Ура канікули! 3 кл Зошит (укр)
Пропонований зошит надасть можливість школярям початкової школи корисно та цікаво провести час на канікулах, пізнаючи нове та закріплюючи набуті під час навчального року навички. Вони разом із головними героями Чомусиком і Томусиком відвідуватимуть видатні місця та дитячі тематичні парки Європи, дізнаватимуться багато цікавого. Казковий сюжет доповнений завданнями: логічними задачами, уривками з літературних творів, довідковою інформацією, а також віршами, кросвордами та ребусами. Видання розраховане на учнів, які навчаються у 3-му класі, та призначене для організації самостійної роботи під час канікул з метою закріпити матеріал та поширити кругозір учнів початкової школи. Може бути використано вчителем для організації індивідуальних занять або додаткової роботи на уроці.
Корисні навички. Як приборкати час? 32 ідеї тайм-менеджменту для дітей. КНН010
У якому віці починати навчання тайм-менеджменту? Чи давати знання в 6 років перед школою або «після трьох вже пізно»? Як вкласти в голову дитини всі інструменти, якими володіють батьки? А якщо батьки не володіють ними?У книзі Альони Попової дбайливі батьки отримають відповіді на ці та інші запитання, а також ознайомляться з 32 інструментами навчання тайм-менеджменту дітей від півтора до шістнадцяти років.
Ступеньки к успеху 2 кл (р) Мматем., укр. яз, природоведение, лит.чит. (рус)
Ступеньки к успеху 2 кл (р) Мматем., укр. яз, природоведение, лит.чит. (рус)
Юным умницам и умникам 2 кл (ч.1 и ч.2, комплект)
Данное пособие продолжает систему работы по развитию познавательных способностей детей. Оно ориентировано на детей 7-8 лет и помогает им освоить программу 2 класса общеобразовательной школы. Упражнения, выполненные в определенной последовательности, обеспечивают комплексное развитие различных видов памяти, внимания, развивают наблюдательность, воображение, способствуют развитию сенсорной и двигательной сфер ребенка, формируют нестандартное мышление. Задания, разработанные в системе, могут быть использованы на уроках математики, информатики, логики. Пособие поможет также воспитателям групп продленного дня при организации свободного времени учащихся и руководителям кружковой работы при составлении заданий игрового и творческого характера.В пособии использована авторская система …
Наша школа, Супутник бібліотекаря 1-4 кл. (Укр)
Наша школа: Супутник бібліотекаря 1-4 кл. (Укр)
ТО, Ступеньки 2 кл. (РУС) Обновл. прогр.
Тетрадь предназначена для тематического оценивания учебных достижений учащихся 2 класса по русскому языку, математике и природоведению. Издание составлено в соответствии с программой (с учетом изменений, утвержденных Приказом МОН Украины от 05.08.2016 № 948) а также ориентировочными требованиями к контролю и оцениванию учебных достижений учащихся начальной школы (с учетом изменений, утвержденных Приказом МОН Украины от 19.08.2016 № 1009).Пособие содержит тестовые и комбинированные контрольные работы по русскому языку, математике и природоведению.Учитель может воспользоваться бесплатным электронным приложением (методические рекомендации), которое находится на сайте interactive.ranok.com.ua.Пособие содержит:* два варианта каждой работы* тщательно подобранные тексты* тестовые ко …
Особистість дитини. Правила безпеки. ОДН001
Комплект містить 9 кольорових двосторонніх плакатів.Теми:Безпека вдомаБезпека на вулиціБезпека на дорозіБезпека на велосипедіНебезпечны дії під час грозиОбережно: незнайомці!Небезпечна поведінка з тваринамиНебезпечна поведінка на водіБезпека у лісіСлужби допомоги