Быстрый заказ книги
Пн-Пт: 10.00-17.00
(095) 856 74 61
(068) 340 49 30
(093) 286 22 57
Книголенд, книжный интернет-магазин
Язык
укр / рус

Корзина

0 шт. - 0,00грн.
Личный кабинет

Дополнительные пособия

На странице:
Сортировать по:
Інклюзивна освіта. Методичні рекомендації для педагогів загальноосвітніх навчальних закладів
Мета посібника – надати корисні поради щодо створення компетентної команди в навчальному закладі, де навчаються діти з особливими освітніми потребами, діти із затримкою психічного розвитку, розладами аутистичного спектра тощо. Посібник допоможе розробити індивідуальне планування навчання й адаптації дитини в освітньому середовищі.
Чесноти класної спільноти. Сучасні форми виховної роботи. 3 клас
Як, відповідно до Концепції Нової української школи, організувати наскрізний процес виховання, орієнтований на формування в учнів ціннісних ставлень і суджень, необхідних для щасливого особистого життя та успішної взаємодії із суспільством? Як створити нове виховне середовище, не порушуючи життєвого простору дитини? Які форми і методи виховної роботи дібрати, аби зацікавити ними сучасних вихованців та їхніх батьків?
Найшвидший спосіб. Розвинути логічне мислення
Із цією книгою ваша дитина легко та швидко навчиться встановлювати логічні зв’язки між предметами, добирати узагальнювальні назви, знаходити загальні або протилежні за змістом ознаки, а також потренується розв’язувати прості логічні задачі за допомогою наліпок.Видання призначене для спільної роботи дорослих з дітьми дошкільного віку.
Таблицы и схемы дначальной школы ОСНОВЫ ЗДОРОВЬЯ
Таблицы и схемы д начальной школы ОСНОВЫ ЗДОРОВЬЯ (РУС)
Початкова школа. Типові навчальні програми для ЗЗСО. 1-4 клас (Р. Б. Шиян)
Збірник містить Державний стандарт початкової освіти, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 № 87 «Про затвердження Державного стандарту початкової освіти» (зі змінами, внесеними згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 24.07.2019 № 688), типову освітню програму для 1–2 класів закладів загальної середньої освіти, розроблену під керівництвом Р. Б. Шияна, затверджену Наказом МОН України «Про затвердження типових освітніх програм для 1–2 класів закладів загальної середньої освіти» від 08.10.2019 № 1272 та типову освітню програму для 3–4 класів закладів загальної середньої освіти, розроблену під керівництвом Р. Б. Шияна, затверджену Наказом МОН України «Про затвердження типових освітніх програм для 3–4 класів закладів загальної середньої освіт …
НУШ 1 клас Зошит дослідника Частина 2 до підр. Іщенко О.Л., Ващенко О.М.
Зошит укладено відповідно до змісту другої частини підручника. Уміщує завдання для розвитку фонематичного слуху, вироблення навичок читання, мислення і мовлення.
Вправи на шкільні канікули. 1 клас
Вправи на шкільні канікули 1 кл. (Осінні, зимові, весняні) (Укр) НОВА ПРОГРАМА
Стіна слів. 1-2 класи. Робота зі словами за методикою Щоденні 5.
Посібник покликаний активізувати процес опанування лексичного матеріалу в початкових класах під час застосування методики «Щоденні 5», що з-поміж п’яти видів діяльності передбачає роботу зі словами на уроках української мови й читання за допомогою «Стіни слів». Видання містить практичні поради щодо організації й використання «Стіни слів», а також добірку тлумачень слів та словосполучень за темами. Посібник адресовано вчителям початкової школи.
Дитина із порушеннями слуху
Посібники цієї серії розкривають теоретичні і практичні питання інклюзивного навчання, враховуючи сучасні тенденції, передовий міжнародний та український досвід. Автори використовують найсучасніші матеріали, надають корисні поради щодо забезпечення належних умов для адаптаціїдітей з особливими освітніми потребами в навчальному закладі.
2 в 1. Довідник-тренажер. 1-4 кл. Математика. Рахуємо в межах 100
Серія «2 в 1. Довідник-тренажер. 1–4 класи» допоможе вашим маленьким школярикам зробити впевнені кроки у вивченні перших шкільних предметів.Довідкова інформація, структурована й зручно розміщена в книзі, допоможе дітлахам опанувати базовий матеріал, а рухомі круги-тренажери внесуть ігровий момент у навчання та допоможуть закріпити здобуті знання.Такий формат видання сприятиме кращому запам’ятовуванню та підвищенню зацікавленості в дитини, а також розвитку уваги, координації рухів та дрібної моторики.
Картки на кожен день. Скоро 1 клас
Тепер не потрібно вмовляти дитину займатися влітку! Із книгами «90 днів літа» можна за кілька хвилин на день повторити шкільний матеріал за попередній клас та розширити кругозір. Дізнавайтеся нове про українську та світову культуру, архітектуру, історію, науку, мистецтво.
Ми — українці. 4 клас. Зошит з патріотичного виховання
Ми українці. Зошит з патріотичного виховання 4 кл (у)
Психологічний розвиток молодших школярів. 4 клас. Робочий зошит
Психологічний розвиток мол. школярів 4 кл. Робочий зошит (у)
Щоденні 3 . 1 клас. Частина 2
Посібник укладено згідно з вимогами Типових освітніх програм з математики для 1 класу (НУШ 1 і НУШ 2). Він містить різноманітні за змістом, ступенем складності та формою виконання завдання, які розроблено за методикою «Щоденні 3». Цей посібник допоможе вчителеві організувати самостійну індивідуальну та парну роботу на уроках математики й в позаурочний час за трьома видами діяльностей, «Математика самостійно», «Математика разом із другом» та «Математика письмово».
Ранкові зустрічі. 1 клас. І семестр
Посібник містить інформаційний методичний матеріал для підготовки і проведення ранкових зустрічей у 1-му класі (І семестр), дібраний відповідно до Концепції Нової української школи, вимог нового Державного стандарту початкової загальної освіти.
Просто. Швидко. Наочно. Математика 4 кл.
Видання охоплює базовий матеріал з математики для учнів 4 класу та відповідає програмі Міністерства освіти і науки України для початкової школи. Усі теми подані в зручній схематичній формі, супроводжуються чіткими та зрозумілими прикладами, а також розміщені на окремих сторінках, які можна відрізати та використати як підказку. Книга дозволить швидко відновити в пам’яті відомі правила, а також легко засвоїти нові.
Банк моїх досягнень. 2 клас. Портфоліо
Портфоліо учня — це один із сучасних способів оцінювання школяра. Навчатися у школі означає здобувати знання, уміння та навички для того, щоб досягти успіху. Завдання в зошиті дібрані так, щоб формувати в дітей уміння бачити взаємозв’язки багатьох аспектів життя. Згідно з філософією Концепції Нової української школи, це, зрештою, стане звичкою, яка допомагатиме дитині в майбутньому.
Хлопчикам про дівчаток
Хлопчаки — народ талановитий, гордий і незалежний. А в 12—13 років — тим більше. Але коли в їхньому житті з’являються дівчатка, все разом змінюється. Книга розповідає, що ж таке дівчатка. Як вони влаштовані і чим відрізняються від своїх ровесників. Ви дізнаєтеся про те, як хлопчакам зрозуміти і прийняти їх у своє життя, щоб подальше «плавання по життєвих хвилях» проходило успішно.
Найшвидший спосіб. Вивчити назви тварин
Із цією книгою ваша дитина легко та швидко вивчить назви тварин, а також потренується впізнавати їх на малюнку, дізнається, де вони мешкають, зможе відгадати загадки й ребуси про тваринний світ.Видання призначене для спільної роботи дорослих з дітьми дошкільного віку.