Быстрый заказ книги

Дополнительные пособия

На странице:
Сортировать по:
Банк моїх досягнень 1 кл. Портфоліо. НУШ006
Ця казка видатних німецьких письменників Грімм вперше побачила світ у 1812 року і досі не втрачає популярності. За 200 років своєї слави Білосніжка отримала безліч нових сенсів, та завжди залишалася історією про кохання, внутрішню силу та красу.Книжка із серії I love English подає англійський текст казки та його стислий переказ українською. Так дитина зможе легко вивчати незнайомі слова та фрази, а батькам буде легше допомагати їй у цьому. Після прочитання можна виконати завдання на запам’ятовування матеріалу, також додається посилання на завантаження аудіоверсії тексту для контролю якості вимови.
Просто. Швидко. Наочно. Математика 3 кл.
Видання охоплює базовий матеріал з математики для учнів 3 класу та відповідає програмі Міністерства освіти і науки України для початкової школи. Усі теми подані в зручній схематичній формі, супроводжуються чіткими та зрозумілими прикладами, а також розміщені на окремих сторінках, які можна відрізати та використати як підказку. Книга дозволить швидко відновити в пам’яті відомі правила, а також легко засвоїти нові.
КП поч. шк 4 кл. (Укр) 2019-2020 д укр.шк. ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
Орієнтовний календарний план складено відповідно до навчальних програм Міністерства освіти і науки України (з урахуванням змін, затверджених Наказом МОН України від 05.08.2016 №948), рекомендованих для загальноосвітніх навчальних закладів із навчанням українською мовою. Мета посібника — допомогти вчителеві спланувати уроки української мови, літературного читання, математики, курсів «Основи здоров’я» та «Я у світі», природознавства, інформатики, образотворчого мистецтва, трудового навчання, фізичної культури та музичного мистецтва.Кількість годин на вивчення розділів і тем є орієнтовною, оскільки за вчителем зберігається право на її корегування з урахуванням специфіки конкретного класу і школи.Призначено для вчителів початкової школи.
ЛІТНІ ВПРАВИ на кожний день. Я йду у 2 клас. Корисний відпочинок (Укр)
Різноманітні мовні ігри, кросворди, шифровки, лабіринти, логічні завдання, зібрані в зошиті, зацікавлять вашу дитину й не дозволять їй сумувати протягом усього літа. Виконуючи запропоновані вправи дитина буде не тільки розважатися, а й розвиватиме логічне мислення, кмітливість, навчиться спостерігати, уявляти та самостійно працювати. Розвивальні завдання допоможуть школярам провести літні канікули весело, цікаво й змістовно, поєднуючи відпочинок з інтелектуальним розвитком, а головне — не загубити набуті протягом попереднього навчального року знання.
На допомогу вчителеві початкових класів 1 кл
На Допомогу вчителеві початкових класів. 1 клас. Навчальні програми. Орієнтовне календарне планування + Методичні рекомендації. Нова програма 2016-2017
ДПА 2018 4 кл Математика. Збірник підсум. контр. роб. з укр. мов. навч.
ДПА 2018. Збірник підсумкових контрольних робіт з математики. 4 клас. Автор: Оляницька Л.
Дитина в соціумі. Україна - рідний край. ДСН002
Комплект містить 10 кольорових двосторонніх плакатів.У компекті:Краєвиди України та КиєваНародні символи та ремеслаВироби народних майстрів
Чесноти класної спільноти. Сучасні форми виховної роботи 1 кл. НУР023 Методика. НУШ.
Як, відповідно до Концепції Нової української школи, організувати наскрізний процес виховання, орієнтований на формування в учнів ціннісних ставлень і суджень, необхідних для щасливого особистого життя та успішної взаємодії із суспільством? Як створити нове виховне середовище, не порушуючи життєвого простору дитини? Які форми і методи виховної роботи дібрати, аби зацікавити ними сучасних вихованців? Відповіді на ці та безліч інших запитань ви знайдете на сторінках посібника, що містить практичні розробки виховних заходів у 1-му класі (144 стр).
ЗИМОВІ ВПРАВИ 4 клас для чотирикласників сирен
Зимові вправи 4 клас (для чотирикласників) Зошит призначений для учнів, які навчаються у 4 класі. У посібнику запропоновано вправи і завдання начального та розвивального характеру, які допоможуть чотирикласникам узагальнити та закріпити отримані знання, отримані у першому семестрі навчального року, а також підготуватися до сприйняття матеріалу у наступному семестрі. Зошит яскраво ілюстрований, завдання підібрано з урахуванням програмного матеріалу і вікових особливостей учнів.
Що потрібно знати, Хлопчикам про дівчаток (Укр)
Хлопчаки — народ талановитий, гордий і незалежний. А в 12—13 років — тим більше. Але коли в їхньому житті з’являються дівчатка, все разом змінюється. Книга розповідає, що ж таке дівчатка. Як вони влаштовані і чим відрізняються від своїх ровесників. Ви дізнаєтеся про те, як хлопчакам зрозуміти і прийняти їх у своє життя, щоб подальше «плавання по життєвих хвилях» проходило успішно.
КП,2 кл 2019 2020 н.р. 1 семестр до прогр. Савченко
НУШ. Календарное планирование 2 класс (по программе Савченко I семестр)
На допомогу вчителеві початкових класів 4 кл
На Допомогу вчителеві початкових класів. 4 клас. Навчальні програми. Орієнтовне календарне планування + Методичні рекомендації. Нова програма 2016-2017
Ми українці. Зошит з патріотичного виховання 2 кл (у)
Ми українці. Зошит з патріотичного виховання 2 кл (у)
90 днів літа, Картки на кожен день. Скоро 5 кл (у)
Тепер не потрібно вмовляти дитину займатися влітку! Із книгами «90 днів літа» можна за кілька хвилин на день повторити шкільний матеріал за попередній клас та розширити кругозір. Дізнавайтеся нове про українську та світову культуру, архітектуру, історію, науку, мистецтво. Опрацювання однієї картки займе не більше 5 хвилин на день. Як наслідок — дитина повторить вивчене і дізнається багато нового.
ЛЕТНИЕ УПРАЖНЕНИЯ с 4в5 для пятиклас. + постер
В «Летних упражнениях» нет скучных однообразных задач, в них много ярких рисунков, интересных текстов, увлекательных игровых упражнений. Работая с тетрадью, школьники изучают основные предметы, решают кроссворды, головоломки, ребусы, загадки, развивают мышление, воображение, память, приобретают необходимые навыки для изучения школьных предметов
Усі ГДР 3 кл + Пояснення 2014 р.
Видання «Усі ГДР. 3 клас» дарує дбайливим батькам ЗОЛОТІ ПОЯСНЕННЯ, з якими Вам буде простіше допомогти виконати домашні роботи. Книга об ‘днує виконані домашні роботи за 7 предметами та підручниками. З англійської мови домашні роботи виконані за двома підручниками, що робить видання універсальним для всіх шкіл україни. Рекомендується дбайливим батькам для надання допомоги їхнім дітям та контролю за виконанням домашніх робіт.
Усі ГДР 3 з подарунком
Усі ГДР 3 з подарунком
Перший раз у перший клас. Пам’ятки для першокласників (оновл.) ПРП002
Перший помічник батькам в організації введення до шкільного життяРозпорядок дняЯк збирати портфельЯк вести себе у школі, на уроці, на перервіЯк користуватися підручникамиЯк бути ввічливимЯк бути здоровимЯк виконувати домашні завданняДосягнення, тощо.
90 днів літа, Картки на кожен день. Скоро 2 клас (у)
Сучасний інтегрований підхід - поєднання багатьох шкільних дисциплін в одному зошиті. Ера нудних робочих зошитів нарешті минула! Тепер не потрібно вмовляти дитину позайматися влітку. У неї є шанс за кілька хвилин на день із задоволенням потренувати мозок та ще й розширити кругозір. Адже 90 днів літа- це тренувальний зошит + енциклопедія. На звороті кожної картки із завданням - пізнавальний факт за відповідною темою. Виконуючи завдання й читаючи короткі тексти, маленький відпочивальник щодня дізнаватиметься нове про нашу та світову культуру, архітектуру, історію, науку, музику, образотворче мистетство. Школярик подорожуватиме країнами та знайомитиметься з рідною та екзотичною природою. Отже, обов язково знайде те, що його цікавить і про що закортить дізнатися більше. Це заохот …
НУШ Стікери для мотивації учнів Відмінний результат (1-4 кл.) Вип. 1
Стікери призначені для мотивації учнів 1-4 класів під час навчального процесу. Комплект містить 4 яскравих блоків стікерів по 40 аркушів. Кожний блок має власний напис, який дібрано відповідно до методичних рекомендацій щодо оцінювання навчальних досягнень учнів у Новій українській школі.Учителю необхідно обрати з набору доречний стікер, записати на ньому звернення до учня чи побажання, а потім наліпити його в учнівський зошит (альбом, щоденник тощо). Стікери для мотивації учнів - ефективний інструмент вербального оцінювання навчальних досягнень учнів у Новій українській школі.Використання стікерів надасть учителю можливість:- мотивувати та заохочувати учнів до навчання,- формувати в них упевненість у собі,- підбадьорювати та давати поради,- відзначати успіхи своїх вихованців …