Быстрый заказ книги

Чтение

На странице:
Сортировать по:
Литературное чтение 2 кл. Разработки уроков к учебн. Лапшиной, Поповой (РУС) + ДИСК НОВАЯ ПРОГРАММА
Литературное чтение 2 кл. Разработки уроков к учебн. Лапшиной, Поповой (РУС) + ДИСК НОВАЯ ПРОГРАММА
СКХ, Журавлик 2 кл. (РУС) Дополняет темы учеб. Гавриш Н.В., Маркотенко Т.С. НОВАЯ ПРОГРАММА
СКХ: Журавлик 2 кл. (РУС) Дополняет темы учеб. Гавриш Н.В., Маркотенко Т.С. НОВАЯ ПРОГРАММА
Читай! Міркуй! Аналізуй! 3 кл. Тексти та завдання для розвитку критич. мисл. (Укр)
Посібник «Читай! Міркуй! Аналізуй!» містить цікаві інформаційні тексти, які дають змогу сформувати навички смислового читання. Обговорюючи разом з учителем прочитане на уроці, учні навчаться розуміти зміст текстів, аналізувати їх, а також формулювати й висловлювати судження. Поданий посібник допоможе у реалізації міжпредметних зв’язків і забезпечить ефективне навчання. Кожен розворот посібника — це окреме заняття. Ілюстративний ряд допоможе школярам візуалізувати інформацію. Видання призначене для вчителів початкових класів, першокласників та їхніх батьків. За допомогою навчального посібника першокласник навчиться розуміти зміст інформаційних текстів, аналізувати їх, а також висловлювати власні судження щодо прочитаного. Посібник містить тексти та завдання для розвитку критич …
ШКОЛА ЧТЕНИЯ 1 кл. Тексты-открытки для самостоятельного чтения (РУС) Обновл. прогр.
Данные дидактические материалы нацелены на развитие самостоятельности чтения учащихся.Пособие обеспечивает формирование умения самостоятельно читать детские книги, формирует навык функционального чтения — умения самостоятельно работать по заданиям и вопросам, а также целенаправленно совершенствует культуру чтения, расширяет читательский кругозор.Рекомендовано для учителей и учащихся начальной школы, студентов факультетов подготовки учителей начальной школы.
СКХ, ЛУКОШКО (РУС) летняя хрестоматия для будущих третьеклассников
Лукошко: Летняя хрестоматия для будущих третьеклассников Хрестоматия содержит произведения известных детских писателей, литературные и народные сказки, с которыми будет интересно познакомиться школьникам, закончившим 2 класс. Поучительные сказки, веселые рассказы, добрые стихи помогут будущим третьеклассникам, улучшить технику чтения, научиться быстро и выразительно читать, лучше осознавать прочитанное, развивать внимание, память, творческие способности и интересно провести досуг во время летних каникул. В «Интересных заданиях для внимательного читателя» дети смогут выполнить разнообразные творческие упражнения.
Читаю сам, про ВЕДМЕДІВ (укр)
Серія книжок «Читаю сам» створена для дітей 5-7 років – як тих, хто вже вміє читати, так і тих, хто тільки вчиться це робити. Книжки цієї серії містять захопливі розповіді про тварин, що супроводжуються яскравими малюнками. Діти дізнаються про поведінку тварин, де вони живуть і де зимують, чим харчуються, з ким дружать. Діти зможуть не тільки прочитати, а й самостійно намалювати, виліпити чи сконструювати улюблену тваринку за наведеними в кінці книжки інструкціями.
Литературное чтение 3 кл. Разработки уроков к уч. Гавриш Н.В. (РУС) + ДИСК НОВА ПРОГРАМА
Методическое пособие предлагает разработки уроков по литературному чтению для 3 класса, составленные на основе учебника «Литературное чтение. 3 класс» (авторы Н. В. Гавриш, Т. С. Маркотенко) для школ с русским языком обучения. Работа с пособием поспособствует формированию у детей полноценного навыка чтения, формированию морально-этических ценностей через художественные образы, развитию творческой литературной деятельности школьников, воспитанию у детей потребности в систематическом чтении.Издание предназначено для организации учебной деятельности учащихся в 3 классе.
СКХ, Журавлик 2 кл. (РУС) Дополняет темы учеб. Лапшиной И.Н. Поповой Т.Д. НОВАЯ ПРОГРАММА
СКХ: Журавлик 2 кл. (РУС) Дополняет темы учеб. Лапшиной И.Н. Поповой Т.Д. НОВАЯ ПРОГРАММА
Літературне читання. Українська мова 4 кл. Роб. зошит для шк.з рос мов навч
Літературне читання. Українська мова 4 кл. Роб. зошит для шк.з рос мов навч
Мій конспект. Літературне читання 3 кл. I семестр (за підр.Науменко) ПШМ178
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки компетентнісно орієнтованих уроків літературного читання у 3-му класі (І семестр), складені відповідно до вимог оновленої навчальної програми (у редакції 2016 р.), Орієнтовних вимог до оцінювання навчальних досягнень учнів 1–4-х класів (Наказ МОН від 19.08.2016 № 1009) за підручником В. О. Науменко (К. : Видавництво «Генеза», 2013).Зміст конспектів уроків дібраний з метою формування в учнів предметної, зокрема читацької компетентності (формування в учнів повноцінних навичок читання як базової у системі початкового навчання та слухання, ознайомлення учнів з дитячою літературою різної тематики і жанрів, формування у дітей соціальних, морально-етичних, естетичних цінностей через зміст і художні образи літера …
Літературне читання 1-2 кл. Розробки уроків до творів сучасних письмен. УКР шк (Укр) + СК Оовл. прог
Посібник розроблено до чинної програми з літературного читання для 1, 2 класів загальноосвітніх навчальних закладів (з урахуванням змін, затверджених Наказом МОН України від 05.08.2016 № 948). У посібнику наведено розробки уроків літературного читання різних типів, запропоновано різноманітні форми та методи роботи з учнями. Урізноманітнити та збагатити уроки новим матеріалом учителю допоможуть презентації та додатки, зібрані на скретч-картці. Призначено для вчителів початкових класів, студентів вищих навчальних педагогічних закладів.
СКХ, ЗОЛОТИЙ ВІНОЧОК 1кл (Укр) хрестоматія для додатк. читання
Золотий віночок: Хрестоматія для додаткового читання. 1 клас У хрестоматії містяться твори відомих українських письменників і поетів, зразки усної народної творчості, з якими буде цікаво ознайомитися дитині. Книга сприяє розширенню світогляду школяра, вдосконаленню читацьких навичок, вчить бути свідомим читачем, який  вміє аналізувати прочитане. Хрестоматія допоможе учням 1 класу і вчителям підготуватися до уроків з предмету «Я і Україна», українського читання, а також у позакласній роботі при організації і проведенні тематичних класних годин. Крім того, книга стане в пригоді батькам, які прагнуть залучити свою дитину до самостійного читання.
Моя первая книга после букваря 1кл. (РУС)
Моя первая книга после букваря: Учебное пособие для 1 класса + методичка Учебное пособие содержит упражнения, направленные на совершенствование навыков чтения детей, овладевших грамотой по букварю. Предлагаемые задания носят тренировочный характер и позволяют при условии их систематического использования преодолеть основные технические трудности послебукварного периода, сформировать навык осознанного чтения целыми словами.
Цікаве читання 3 кл. Кн. 3 Таємниче небо, або Мандрівка в космос (Укр)
Нові посібники серії «Цікаве читання» — сучасний підхід до залучення та заохочення дітей до світу літератури. Ці книги вигідно відрізняються добором та подачою різноманітного літературного матеріалу. Особливістю посібників є об’єднання однією темою невеликих різножанрових текстів та цікавих завдань, таких як шифровки, ребуси, плутанки, ігри тощо. Звертаємо вашу увагу, що працюючи за даними посібниками, дитина не втомлюється і при цьому розвиває свої навички, здібності та кругозір. Згодом читання для неї стає цікавим пізнавальним процесом. Крім цього, для кожного класу створено по чотири книги різної тематики. Вони враховують вікові інтереси дітей і той навчальний матеріал, що вивчається в класі. Посібники зручно використовувати як на уроках, так і в позаурочний час, а також п …
До школи готовий! Тренажер з читання
Дана книга містить тренувальні завдання з читання, що допоможуть перевірити готовність майбутнього першокласника до школи.Книги серії До школи готовий! допоможуть швидко підготувами малюка до школи. Посібники спрямовані на розвиток та закріплення навичок у кількох напрямках: читання, підготовка до письма, лічба та ангійська мова.Виконуючи цікаві завдання діти:- вивчать цифри та навчаться рахувати в межах 10, ознайомляться з поняттями розміру, ваги, швидкості, висоти та довжини,- навчаться читати склади та речення, а також потренуються читати казки та оповідання,- підготують руку до письма, повправляються в малюванні візерунків і навчаться писати друковані літери,- вивчать англійські літери, запам ятають англійські назви кольорів, іграшок, фруктів та овочів, предметів одягу, ч …
Виручалочка. 1 кл. Учуся читати 2 рів. Зошит (до Захарічук, Науменко) (Укр)
Виручалочка. 1 кл. Учуся читати 2 рів. Зошит (до Захарічук, Науменко) (Укр)
Литературное чтение 2 кл (р) Рабочая тетрадь к учеб. Гариш, Маркотенко
Пособие представляет собой рабочую тетрадь с заданиями, которые носят познавательный и занимательный характер, и отвечает темам учебника Литературное чтение, 2 класс (авт. Н.В. Гавриш, Г.С. Маркотенко). Материал пособия предназначен для закрепления и углубления известный, языковых и речевых умений по всем темам учебной программы и направлен на восприятие во второкласников интереса к изучению литературы. Тетрадь может использоваться как для работы на уроках, так и для занятий дома.
ШКОЛА ЧИТАННЯ 2 кл. Тексти-листівки для самостійного читання (Укр) Оновл. прогр.
Запропоновані в посібнику вправи й завдання спрямовані на закріплення необхідних учням читацьких умінь самостійної роботи з художнім твором і контролю за рівнем сформованості читацьких умінь відповідно до завдань навчальної програми для другого року навчання.Навчальний посібник призначений для самостійної роботи другокласників з художніми текстами на уроках літературного й позакласного читання та в позаурочний час.
Я відмінник! Техніка читання. Читаємо швидко й аналізуємо 3-4 кл
Це видання допоможе дитині навчитися аналізувати прочитані тексти, виокремлювати причини й наслідки змальованих подій, давати оцінку цим подіям та вчинкам персонажів, емоційно сприймати твір, пояснювати власні думки, звертати увагу на описи та міркування, що містяться в художніх текстах. Розділи з тестової перевірки дадуть змогу покращити розуміння прислів’їв та приказок, а також потренуватися самостійно робити поглиблений аналіз художнього тексту.Видання призначене для дітей молодшого шкільного віку.
Підготовка до читання. Буква до букви (від 5 років) (Укр)
Буква до букви (від 5 років). Підготовка дошкільнят до ЧИТАННЯ Цей зошит для тих, хто виховує дошкільника і займається його всебічним розвитком. На сторінках видання ви знайдете багато цікавих завдань, виконуючи які, дитина підготується до читання. Допоможуть в цьому вправи на читання складів, слів, речень і текстів, спрямовані на розвиток артикуляції та фонематичного слуху, різноманітні ігри, творчі завдання. У посібнику пропонуються методичні рекомендації щодо виконання завдань, особливо вони стануть у пригоді батькам, які займатимуться з дітьми самостійно. Видання призначене для вихователів дошкільних навчальних закладів і батьків.