Быстрый заказ книги

Чтение

На странице:
Сортировать по:
ЕК Чтение 2 кл. (РУС) к учеб. Лапшиной, Поповой. НОВАЯ ПОГРАММА
ЕК Чтение 2 кл. (РУС) к учеб. Лапшиной, Поповой. НОВАЯ ПОГРАММА
АРТ, Розв. завдання з читання 3-4 кл. (Укр) НОВА ПРОГРАМА
АРТ: Розв. завдання з читання 3-4 кл. (Укр) НОВА ПРОГРАМА
СКХ, Читаем в классе и дома 2 кл.(РУС) Хрестом. для внеклассного чтения ОБНОВЛЕННАЯ ПРОГРАММА
Хрестоматия составлена с учётом требований учебных программ к организации уроков внеклассного чтения для начальной школы.Материалы хрестоматии обеспечивают свободное чтение учащихся по интересам и подготовку к урокам внекласного чтения.Литература представлена по тематическим блокам с учётом возможности выбора произведений по теме, жанру, автору, а также с учётом читательских предпочтений. В пособии представлены материалы для развития творческого потенциала учащихся средствами литературной игры.Данное пособие обеспечивает готовность учащихся к активной работе на уроке внеклассного чтения.
Літературне читання 1-2 кл. Розробки уроків до творів сучасних письмен. УКР шк (Укр) + СК Оовл. прог
Посібник розроблено до чинної програми з літературного читання для 1, 2 класів загальноосвітніх навчальних закладів (з урахуванням змін, затверджених Наказом МОН України від 05.08.2016 № 948). У посібнику наведено розробки уроків літературного читання різних типів, запропоновано різноманітні форми та методи роботи з учнями. Урізноманітнити та збагатити уроки новим матеріалом учителю допоможуть презентації та додатки, зібрані на скретч-картці. Призначено для вчителів початкових класів, студентів вищих навчальних педагогічних закладів.
СКХ, Веселый ручеек (Рус) 3кл НОВАЯ ПОДБОРКА 2
Веселый ручеек. Внекласное чтение + дневник читателя, 3 клас. Книга 2: для чтения во втором полугодии В хрестоматию включены произведения детских писателей, творчество которых изучается в младших классах общеобразовательных школ всех уровней. Интересные сказки, смешные рассказы, весёлые и добрые стихотворения, занимательные загадки помогут младшим школьникам увлекательно и содержательно провести время досуга за книгой. Эта книга содержит материал, который может быть использован учителем для проведения тематических уроков, внеклассных часов, праздников.
Літературне читання 3 кл (у) Навч. пос. Я люблю читати
НОВА ПРОГРАМА !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
СКХ, Журавлик 2 кл. (РУС) Дополняет темы учеб. Лапшиной И.Н. Поповой Т.Д. НОВАЯ ПРОГРАММА
СКХ: Журавлик 2 кл. (РУС) Дополняет темы учеб. Лапшиной И.Н. Поповой Т.Д. НОВАЯ ПРОГРАММА
Интересное чтение 1 кл. Кн 3. Оглянись вокруг или Об окружающем мире (РУС)
Интересное чтение 1 кл. Кн 3. Оглянись вокруг или Об окружающем мире (РУС)
ШКОЛА ЧИТАННЯ 2 кл. Тексти-листівки для самостійного читання (Укр) Оновл. прогр.
Запропоновані в посібнику вправи й завдання спрямовані на закріплення необхідних учням читацьких умінь самостійної роботи з художнім твором і контролю за рівнем сформованості читацьких умінь відповідно до завдань навчальної програми для другого року навчання.Навчальний посібник призначений для самостійної роботи другокласників з художніми текстами на уроках літературного й позакласного читання та в позаурочний час.
СКХ, Читаем на каникулах 1 кл. (РУС) НУШ
Хрестоматия содержит произведения известных классиков детской литературы, народные сказки, загадки, скороговорки и т. д. Книга способствует совершенствованию навыков чтения, развитию внимания, памяти, воспитанию хорошего литературного вкуса и любви к родному слову.Издание предназначено для учеников 1 класса.
Читаю сам, про БІЛОЧКУ (укр)
Серія книжок «Читаю сам» створена для дітей 5-7 років – як тих, хто вже вміє читати, так і тих, хто тільки вчиться це робити. Книжки цієї серії містять захопливі розповіді про тварин, що супроводжуються яскравими малюнками. Діти дізнаються про поведінку тварин, де вони живуть і де зимують, чим харчуються, з ким дружать. Діти зможуть не тільки прочитати, а й самостійно намалювати, виліпити чи сконструювати улюблену тваринку за наведеними в кінці книжки інструкціями.
Цікаве читання 2 кл. Кн. 4 Пограй з друзями або Про дитячі розваги (Укр)
Нові посібники серії «Цікаве читання» — сучасний підхід до залучення та заохочення дітей до світу літератури. Ці книги вигідно відрізняються добором та подачою різноманітного літературного матеріалу. Особливістю посібників є об’єднання однією темою невеликих різножанрових текстів та цікавих завдань, таких як шифровки, ребуси, плутанки, ігри тощо. Звертаємо вашу увагу, що працюючи за даними посібниками, дитина не втомлюється і при цьому розвиває свої навички, здібності та кругозір. Згодом читання для неї стає цікавим пізнавальним процесом. Крім цього, для кожного класу створено по чотири книги різної тематики. Вони враховують вікові інтереси дітей і той навчальний матеріал, що вивчається в класі. Посібники зручно використовувати як на уроках, так і в позаурочний час, а також п …
СКХ, Журавлик 2 кл. (Укр) Доповнює теми підр. Науменко В.О. НОВА ПРОГРАМА
СКХ: Журавлик 2 кл. (Укр) Доповнює теми підр. Науменко В.О. НОВА ПРОГРАМА
Читай! Размышляй! Анализируй! 2 кл. Тексты и задания для развития критич. мышл. (РУС)
Пособие «Читай! Размышляй! Анализируй» содержит интересные информационные тексты, позволяющие сформировать навыки смыслового чтения. Обсуждая вместе с учителем прочитанное на уроке, учащиеся научатся понимать содержание текстов, анализировать их, а также формулировать и высказывать суждения. Учебное пособие поможет в реализации межпредметных связей и обеспечит эффективное обучение. Каждый разворот пособия это отдельное занятие. Иллюстративный ряд поможет школьникам визуализировать информацию. Издание предназначено для учителей начальных классов, четвероклассников и их родителей.
Читаємо англійською та українською. Рукавичка. Pretty Little Mitten
Вивчення англійської мови в початковій школі — досить копіткий процес, що вимагає багато часу, зусиль та терпіння. Але не слід забувати, що навчання має приносити й задоволення. Саме для того, щоб поєднати навчальний процес із захопливим дозвіллям молодшого школяра, ми створили серію «Читаємо англійською та українською».Кожна книга серії містить україномовний та англомовний варіант казки, відомої кожному з нас ще з раннього дитинства, комплексний та тематичний словники, а також цікаві завдання на відпрацювання прочитаного, відповіді на які слід шукати серед наліпок. Видання дозволить дитині поповнити словниковий запас, повправлятися в граматиці та правописі англійської мови, а також весело та корисно провести час!
Сучасні українські письменники — дітям 1 кл. НУШ
Посібник «Сучасні українські письменники — дітям» ознайомить учнів 1 класу з рекомендованим колом читання і підготує їх до самостійної читацької діяльності. У книгу входять вірші, оповідання, п’єси й літературні казки, написані відомими українськими поетами та прозаїками. Різноманітність творів за тематикою, жанром, емоційною спрямованістю допоможе першокласникам сприймати літературу як незвичайний і захоплюючий світ, у якому кожен може знайти щось цікаве для себе. Чудові ілюстрації сприятимуть кращому усвідомленню змісту прочитаних творів та розвитку художніх смаків і творчої уяви дітей. Для вчителів, учнів 1 класу та їх батьків.
Мій конспект. Літературне читання. 3 клас. ІІ семестр (за підручником О. Я. Савченко). ПШМ177
Мій конспект. Літературне читання. 3 клас. ІІ семестр (за підручником О. Я. Савченко). ПШМ177
Літературне читання 3 кл (у) Робочий зошит Науменко
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
Книжкова країна 3 кл (у) Позакласне читання
НОВА ПРОГРАМА !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
ЧИТАЙКА. Тетрадь по чтению 2 кл. (РУС) для рус.шк. к учеб. Лапшиной, Поповой
ЧИТАЙКА. Тетрадь по чтению 2 кл. (РУС) для рус.шк. к учеб. Лапшиной, Поповой