Быстрый заказ книги

Чтение

На странице:
Сортировать по:
Цікаве читання 3 кл. Кн. 2 Водними просторами, або Про тих, хто вміє плавати (Укр)
Нові посібники серії «Цікаве читання» — сучасний підхід до залучення та заохочення дітей до світу літератури. Ці книги вигідно відрізняються добором та подачою різноманітного літературного матеріалу. Особливістю посібників є об’єднання однією темою невеликих різножанрових текстів та цікавих завдань, таких як шифровки, ребуси, плутанки, ігри тощо. Звертаємо вашу увагу, що працюючи за даними посібниками, дитина не втомлюється і при цьому розвиває свої навички, здібності та кругозір. Згодом читання для неї стає цікавим пізнавальним процесом. Крім цього, для кожного класу створено по чотири книги різної тематики. Вони враховують вікові інтереси дітей і той навчальний матеріал, що вивчається в класі. Посібники зручно використовувати як на уроках, так і в позаурочний час, а також п …
СКХ, Читаємо на канікулах 3 кл. (Укр)
Хрестоматія містить твори провідних класиків української та світової літератури, народні казки, загадки, прислів я тощо. Книга сприятиме вдосконаленню навичок читання, розвитку уваги, пам яті та уяви, вихованню доброго літературного смаку та любові до рідного слова. Видання призначено для учнів 3 класу.
Позакласне читання 2 кл (у)
Збірка містить науково-пізнавальні, художні твори українських та зарубіжних письменників, казки, приказки, прислів я, загадки на теми, передбачені новою шкільною програмою.Творчі й логічні завдання допоможуть краще зрозуміти прочитане. Наприкінці посібників діти знайдуть норми техніки читання, щоденник читача, «гілочку росту» з читання.Для учнів, учителів, батьків, вихователів, студентів, усіх, хто цікавиться питанням навчання, виховання і розвитку дітей.
ШКОЛА ЧТЕНИЯ 2 кл. Тексты-открытки для самостоятельного чтения (РУС) Обновл. прогр.
Данные дидактические материалы нацелены на развитие самостоятельности чтения учащихся.Пособие обеспечивает формирование умения самостоятельно читать детские книги, формирует навык функционального чтения — умения самостоятельно работать по заданиям и вопросам, а также целенаправленно совершенствует культуру чтения, расширяет читательский кругозор.Рекомендовано для учителей и учащихся начальной школы, студентов факультетов подготовки учителей начальной школы.
Чарівний дивоптах. Першокласна читанка. Тексти для читання в пicлябукварний перiод (У)
НУШ Чарівний диво-птах. 1 кл. Читання в післябукварний період (Укр) (80 стр)
Читанка унiверсальна 1 клас
Яскраво ілюстрований посібник для 1 класу містить оригінальні, цікаві та доступні для читачів-початківців тексти й завдання до них. Може використовуватися не тільки безпосередньо на уроках читання, але й як цікавий додатковий матеріал при вивченні провідних навчальних предметів, передбачених програмою молодшої школи, а саме: письмо й розвиток мовлення (Буквар і післябукварний періоди), математика, основи здоров’я, інтегрований курс «Я і Україна».
Читаємо в колі друзів 1-2 кл (у) НУШ
У посібнику вміщено тексти, які допоможуть дітям удосконалити навичку вдумливого читання, сприятимуть формуванню читацької грамотності, розвиватимуть уважність, емоційний інтелект і критичне мислення. До кожного тексту подано систему запитань різного рівня складності.Для учнів 1–2 класів Нової української школи, учителів, батьків.
ЧИТАЙКО. Зошит з читання 3 кл. (Укр) д укр. шк. до підр. Савченко О.Я. НОВА ПРОГРАМА
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
СКХ, Читаем в классе и дома 4 кл.(РУС) Хрестом. для внеклассного чтения Обновл.прогр.
Хрестоматия составлена с учётом требований учебных программ к организации уроков внеклассного чтения для начальной школы.Материалы хрестоматии обеспечивают свободное чтение учащихся по интересам и подготовку к урокам внекласного чтения.Литература представлена по тематическим блокам с учётом возможности выбора произведений по теме, жанру, автору, а также с учётом читательских предпочтений. В пособии представлены материалы для развития творческого потенциала учащихся средствами литературной игры.Данное пособие обеспечивает готовность учащихся к активной работе на уроке внеклассного чтения.
СКХ, Журавлик 2 кл. (Укр) Доповнює теми підр. Савченко О.Я. НОВА ПРОГРАМА
СКХ: Журавлик 2 кл. (Укр) Доповнює теми підр. Савченко О.Я. НОВА ПРОГРАМА
Читай! Размышляй! Анализируй! 4 кл. Тексты и задания для развития критич. мышл. (РУС)
Пособие «Читай! Размышляй! Анализируй» содержит интересные информационные тексты, позволяющие сформировать навыки смыслового чтения. Обсуждая вместе с учителем прочитанное на уроке, учащиеся научатся понимать содержание текстов, анализировать их, а также формулировать и высказывать суждения. Учебное пособие поможет в реализации межпредметных связей и обеспечит эффективное обучение. Каждый разворот пособия это отдельное занятие. Иллюстративный ряд поможет школьникам визуализировать информацию. Издание предназначено для учителей начальных классов, четвероклассников и их родителей.
СКХ, Читаем на каникулах 3 кл. (РУС) Обновл. прогр.
Предлагаемые хрестоматии пригодятся школьникам во время отдыха на каникулах. Цель сборников не только познакомить детей с казной отечественной и мировой детской литературы, но и привлечь к родному слову, сделать чтение любимым занятием. Хрестоматии содержат рассказы, сказки, стихи, загадки и другие произведения, которые обязательно понравятся юным читателям и обогатят их кругозор.
Книжкова подорож з 1-го у 2 кл. Онов. прогр.
1 клас НУШ Навчальний посібник Книжкова подорож до 2 класу з серії Грай, навчайся, розвивайся
СКХ, Веселий струмочок 4кл (Укр) ПІДБІРКА 1
Веселий струмочок. Позакласне читання + щоденник читача, 4 клас Посібник містить художні тексти, що їх пропонує програма для позакласного читання. До збірника увійшли зразки усної народної творчості, прозові й віршові твори про пори року, твори різних авторів про нашу Батьківщину, про природу й ставлення до неї, про ставлення до книги, про виховання кращих рис характеру, про велич людської праці. Упорядник ставив за мету зібрати твори красного письменства, які сприяли б вихованню у дітей бажання читати художню літературу, любити Батьківщину, розвивати кращі риси характеру, з повагою ставитися до старших та ін. До хрестоматії є безкоштовний додаток — «Щоденник читача», в якому учні вестимуть записи про твори, прочитані самостійно.  
Цікаве читання 1 кл. Кн. 3 Озирнись навколо, або Про навколишній світ (Укр)
Нові посібники серії «Цікаве читання» — сучасний підхід до залучення та заохочення дітей до світу літератури. Ці книги вигідно відрізняються добором та подачою різноманітного літературного матеріалу. Особливістю посібників є об’єднання однією темою невеликих різножанрових текстів та цікавих завдань, таких як шифровки, ребуси, плутанки, ігри тощо. Звертаємо вашу увагу, що працюючи за даними посібниками, дитина не втомлюється і при цьому розвиває свої навички, здібності та кругозір. Згодом читання для неї стає цікавим пізнавальним процесом. Крім цього, для кожного класу створено по чотири книги різної тематики. Вони враховують вікові інтереси дітей і той навчальний матеріал, що вивчається в класі. Посібники зручно використовувати як на уроках, так і в позаурочний час, а також п …
Виручалочка. 1 кл. Учуся читати 2 рів. Зошит (до Вашуленка) (Укр)
Виручалочка. 1 кл. Учуся читати 2 рів. Зошит (до Вашуленка) (Укр)
ЕК Літературне читання 4 кл (у) для шк. з укр. мов.навч. до підр. Савченко
ЕК Літературне читання 4 кл (у) для шк. з укр. мов.навч. до підр. Савченко
СКХ, Читаємо в класі та вдома 4 кл (Укр) Хрестом. для позакласного чит. Оновл. прогр.
Хрестоматія спрямована на забезпечення навчальним матеріалом уроків позакласного читання й організацію змістовного дозвілля молодших школярів.У посібнику вміщено твори для дітей — оповідання, вірші, казки, повісті відомих українських та зарубіжних письменників. Додано практичні завдання і поради, спрямовані на формування в учнів читацької культури та інтересу до книги.Літературний матеріал згруповано за тематичними блоками, його зміст відповідає вимогам чинної навчальної програми.Хрестоматія призначена для учнів початкових класів, учителів, батьків.
Шкільна бібліотека, Лисичка, Котик і Півник. Казки. Поезії. Олесь Олександр (Укр)
Серія «Шкільна бібліотека» ознайомить читачів із цікавими творами класиків української літератури та сучасними українськими письменниками. Ретельно дібрані твори розширять колочитання молодших школярів. Кожна збірка стане необхідним доповненням власної бібліотеки сучасного читача. Колоритні ілюстрації до творів сприятимуть розвитку художньо-образногомислення читачів.До збірки увійшли найкращі вірші та казки Олександра Олеся, доступні до сприймання дітьми молодшого шкільного віку. Поетичні твори письменника — мудрі, веселі й сумні, перейняті світлоюностальгією за далеким дитинством, навчають бачити прекрасне в навколишньому світі.
ЧИТАНКА після Букваря 1 кл. (Укр) (Веселий струмочок)
Читанка після Букваря. 1 клас. Веселий струмочок Посібник містить різноманітні вправи й завдання на відпрацювання й удосконалення навчальних умінь із різних видів мовленнєвої діяльності: слухання та розуміння, говоріння й читання. Завдання об єднані тематично, що дає змогу вчителеві логічно завершено використовувати матеріал на уроках навчання грамоти в післябукварний період. Дібрані твори розширюють світогляд дітей і сприяють залученню учнів першого класу до читацької діяльності, розвивають їхню уяву, увагу, пам ять, логічне мислення.