Быстрый заказ книги
Пн-Пт: 10.00-17.00
(095) 856 74 61
(068) 340 49 30
(093) 286 22 57
Книголенд, книжный интернет-магазин
Язык
укр / рус

Корзина

0 шт. - 0,00грн.
Личный кабинет

Музыка

На странице:
Сортировать по:
ВЧИМОСЯ СПІВАТИ. 1-2 класи. Збірник пісень
ВЧИМОСЯ СПІВАТИ 1-2 кл. Збірник пісень Нав. прогр.
Співають діти. Вчимося і співаємо разом. Пісенник молод. шк. вік
Вчимося і співаємо разом. Пісенник для молодшого шкільного віку До збірки увійшли кращі пісні для дітей композитора Михайла Облещука, які можна виконувати на святкових шкільних та позашкільних заходах. Для вчителів музики, керівників дитячих хорових колективів. Пісенник допоможе, - вивчити з дітьми різні тематичні пісні - організувати виступ дитячого хорового колективу на шкільній сцені.
Співають діти. Золота бджілка. Пісенник дошк. вік
МУЗИКА, Співають діти.Золота бджілка. Пісенник (дошк. вік)
МУЗИКА Сольфеджіо. Частина 5
МУЗИКА Сольфеджіо. Частина 5 (Укр)
Музичне мистецтво. 4 клас (за підручником Л. С. Аристової, В. В. Сергієнко)
Посібник складено згідно з чинною програмою Міністерства освіти і науки України за підручником Л. С. Аристової та В. В. Сергієнко «Музичне мистецтво , підручн. для 4 кл. загальноосвіт. навч. закл.», що рекомендований наказом Міносвіти і науки України від 20.07.2015 р. № 777 для використання у навчально-виховному процесі.
Музичне мистецтво. 7 клас. Підручник
Музичне мистецтво 7 кл (у) Підручник
Музичне мистецтво. 7 клас (за підручником Л. Г. Кондратової)
Посібник складено за підручником Л. Г. Кондратової «Музичне мистецтво , підручн. для 7 кл. загальноосвіт. навч. закл.», що рекомендований Міносвіти України для використання у навчально-виховному процесі. Орієнтовні календарне планування та плани-конспекти 35 уроків на відривних аркушах з полями для нотаток допоможуть учителеві скласти поурочні плани, доповнивши запропоновані у цьому виданні форми й методи роботи власними напрацюваннями з урахуванням навчальних досягнень учнів конкретного класу.
Співають діти. Коралове намисто. Пісенник дошк. і мол. шк. вік
Коралове намисто. Пісенник для дошкільного і молодшого шкільного віку Дане видання містить авторські пісні для дошкільнят та молодших школярів, які обов’язково сподобаються дітям, зроблять незабутнім не тільки урок музики, а й будь-яке свято у школі чи дитсадку.Для музичних керівників ДНЗ, вихователів, вчителів, керівників хорових гуртків, студентів музично-педагогічних факультетів вищих та середніх спеціальних навчальних закладів.
Музичне мистецтво. Творчі портрети українських композиторів +СД
Пропонований посібник має на меті допомогти вчителеві познайомити дітей із життєвим і творчим шляхом видатних композиторів, розповісти про історію становлення й розвитку професійного музичного мистецтва в Україні в різні історичні періоди від 18 до кінця 20 століття.Видання рекомендоване педагогічним працівникам загальноосвітніх навчальних закладів усів рівнів.
ВЧИМОСЯ СПІВАТИ 3-4 кл. НОВА ПРОГРАМА
ВЧИМОСЯ СПІВАТИ 3-4 кл. НОВА ПРОГРАМА
Співають діти. аїну вітаю зі святом!. Пісенник молод. шк. вік
Україну вітаю зі святом! Пісенник для молодшого шкільного віку. Серія Співають діти Збірник містить, - пісні про рідну землю, про маму - пісні про красу природи - твори духовної тематики. Видання допоможе педагогу, - розучити з дітьми нові пісні - прищепити школярам любов до музики і слова - урізноманітнити
Музична діяльність майбутнього першокласника. Методичний аспект
У методичному посібнику висвітлено основні питання музичного виховання дітей шостого року життя згідно з програмою розвитку дітей «Впевнений старт». Посібник пропонує практичний матеріал із різних форм музично-педагогічної діяльності та поради щодо художньо-естетичного розвитку старших дошкільників. Видання рекомендовано музичним керівникам і педагогам ДНЗ, а також студентам і викладачам педагогічних навчальних закладів.
Мистецтво 1 клас. Альбом-шаблон
Альбом є частиною навчально-методичного комплекту «Мистецтво» для 1 класу закладів загальної середньої освіти авторів Т. Є. Рублі, Т. Л. Щеглові, І. Л. Мед. Він містить практичний матеріал і реалізує компетентнісний підхід до освітнього процесу в початковій школі. У посібнику представлені вправи, завдання і творчі роботи за темами підручника «Мистецтво. 1 клас» (автори Т. Є. Рубля, Т. Л. Щеглова, І. Л. Мед). Альбом допоможе розвинути в дітей спостережливість, уяву, фантазію, графічні навички.
Музичне виховання у дитячому садку. 3–4 рік життя.
Посібник містить плани-конспекти із музичного мистецтва із вихованцями 3–4 років життя, календарне планування та багатий додатковий матеріал до занять (вірші, розвивальні ігри та вправи тощо). Плани-конспекти музичних занять складені відповідно до базового компоненту дошкільної освіти та вікових особливостей вихованців цього віку. Для музичних керівників ДНЗ.
Співають діти. Маленький школярик. Пісенник дошк. і мол. шк. вік
Маленький школярик. Пісенник для дітей молодшого шкільного віку Дане видання містить авторські пісні для розучування і виконання з дітьми молодшого шкільного віку. Пропоновані твори про маму і першу вчительку, про любов до школи і рідної землі, про звірят і пташок можна використовувати як на уроці музики, так і під час різноманітних шкільних свят.Для вчителів музики, керівників хорових гуртків, студентів.
Інтерактивний урок. Музичне мистецтво. 7 клас + DVD
НОВА ПРОГРАМА - 2015 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
Співають діти. Спорт шануємо я і ти. Пісенник для дошкільнят
Спорт шануємо я і ти. Пісенник для дошкільнят У збірник увійшли кращі сучасні пісні спортивної тематики з акомпанементом для дошкільнят. Малята не тільки розучать нові музичні твори, ознайомляться з різними видами спорту, а й полюблять активне дозвілля і здоровий спосіб життя. Пропоновані пісні стануть окрасою будь-якого спортивного свята в ДНЗ. Для вихователів, музкерівників ДНЗ, керівників дитячих хорових колективів.
МУЗИКА Сольфеджіо. Частина 6
МУЗИКА Сольфеджіо. Частина 6 (Укр)
Співають діти. Витайте, юні соколята. Пісенник мол. і сер. школа
Виростайте, юні соколята. Пісенник для дітей молодшого і середнього шкільного віку До збірки увійшли кращі пісні для дітей композитора Михайла Облещука, які можна виконувати на святкових шкільних та позашкільних заходах. Для вчителів музики, керівників дитячих хорових колективів.
Інтерактивний урок. Музичне мистецтво. 6 клас + СД
У методичному посібнику подані орієнтовні розробки уроків, складені відповідно до нової чинної програми з музичного мистецтва для 6 класу. Уроки містять елементи творчості, ігрові завдання, спрямовані на розвиток творчого потенціалу учнів, їхньої уяви, емоційності та виховання необхідних компетенцій у галузі мистецтвознавста. Урізноманітнити та збагатити уроки музичного мистецтва новим цікавим матеріалом учителю допоможуть презентації, що зібрані на електронному оптичному диску.Видання рекомендоване педагогічним працівникам загальноосвітніх навчальних закладів усіх рівнів.