Быстрый заказ книги
Пн-Пт: 10.00-17.00
(095) 856 74 61
(068) 340 49 30
(093) 286 22 57
Книголенд, книжный интернет-магазин
Язык
укр / рус

Корзина

0 шт. - 0,00грн.
Личный кабинет

ИЗО

На странице:
Сортировать по:
Мистецтво. 2 клас. Альбом
Альбом є частиною навчально-методичного комплекту «Мистецтво» для 2 класу закладів загальної середньої освіти авторів Тетяни Рублі, Ірини Мед, Тетяни Щеглової. Він містить практичний матеріал і реалізує компетентнісний підхід до освітнього процесу в почат
Учусь усе робити сам. Трудове навчання. 3 кл. , альбом із шаблонами до підручника В. К. Сидоренко
Посібник створений відповідно до нової програми для 3 класів та підручника В. К. Сидоренка, Н. В. Котелянець, О. В. Агєєвої
Учусь усе робити сам. Трудове навчання. 4 клас. Альбом із шаблонами.Нова програма з урахуванням змін
Посібник створено відповідно до програми (2011р.) для 3 класів та підручника І.М. Веремійчика, В.П. Тименка
Інтерактивний урок, Образотворче мистецтво. 4 клас (+СД)
Інтерактивний урок, Образотворче мистецтво 4 кл (+СК) (у)
Альбом УЧУСЬ РИСОВАТЬ по изобраз. искусству 2 кл. к учебн. Калиниченко Е. В. , Сергинко В. В.
Альбом по изобраз. искусству 2 кл. к уч. Калиниченко Е.В., Сергинко В.В. (РУС) НОВАЯ ПРОГРАММА
Мистецтво. 2 клас. Робочий зошит
Робочий зошит є частиною навчально-методичного комплекту «Мистецтво» для 2 класу закладів загальної середньої освіти авторів Тетяни Рублі, Ірини Мед, Тетяни Щеглової. У ньому представлені запитання та завдання за темами підручника «Мистецтво. 2 клас» (автори Тетяна Рубля, Ірина Мед, Тетяна Щеглова). Робота із зошитом навчить другокласників сприймати музичні твори, відчувати характер і настрій музики, створювати та виконувати прості ритмічні супроводи розвине художній смак та любов до українського музичного мистецтва. Рекомендовано використовувати разом із альбомом «Мистецтво» для 2 класу закладів загальної середньої освіти авторів Тетяни Рублі, Ірини Мед, Тетяни Щеглової.
Изобразительное искусство. 3 класс. Альбом-пособие с шаблонами. К учебнику Калиниченко Е. В.
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
Дидакта. Мистецтво. Альбом 2 клас (до підручника Мистецтво Масол Л. М.)
Посібник створено відповідно до Державного стандарту початкової освіти та Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О.?Я.?Савченко. Альбом є складовою навчально-методичного комплекту інтегрованого курсу «Мистецтво. 2 клас».
Мистецтво. 2 клас, альбом (до підручника Калініченко)
Альбом є частиною навчально-методичного комплекту «Мистецтво» для 2 класу ЗЗСО до підручника Олени Калініченко, Людмили Аристової. Посібник містить практичний матеріал з різних видів образотворчого мистецтва і реалізує компетентнісний підхід до освітнього процесу в початковій школі. Рекомендовано використовувати разом із робочим зошитом «Мистецтво» для 2 класу ЗЗСО до підручника Олени Калініченко, Людмили Аристової.Призначено для учнів 2 класу закладів загальної середньої освіти, учителів початкових класів.
Мистецтво. 1 клас, зошит (до підручника Калініченко)
Робочий зошит є частиною навчально-методичного комплекту «Мистецтво» для 1 класу ЗЗСО до підручника О. В. Калініченко, Л. С. Аристової. Посібник містить практичний матеріал з музичного мистецтва і реалізує компетентнісний підхід до освітнього процесу в початковій школі. Рекомендовано використовувати разом із альбомом «Мистецтво» для 1 класу ЗЗСО до підручника О. В. Калініченко, Л. С. Аристової.Призначено для учнів 1 класу закладів загальної середньої освіти, учителів початкових класів.
Мистецтво. 2 клас, зошит (до підручника Калініченко)
Робочий зошит є частиною навчально-методичного комплекту «Мистецтво» для 2 класу ЗЗСО до підручника Олени Калініченко, Людмили Аристової. Посібник містить практичний матеріал з музичного мистецтва і реалізує компетентнісний підхід до освітнього процесу в початковій школі. Рекомендовано використовувати разом із альбомом «Мистецтво» для 2 класу ЗЗСО до підручника Олени Калініченко, Людмили Аристової.Призначено для учнів 2 класу закладів загальної середньої освіти, учителів початкових класів.
Творчість в дитячому садку.2 частина.3-4 років
Творчість в дитячому садку Ч.2 3-4 років (у) Робочий зошит 12113108У
Творчість в дитячому садку.1 частина.3-4 років
Творчість в дитячому садку Ч.1 3-4 років (у) Робочий зошит 12113107У
Образотворче мистецтво. 7 клас. Альбом з шаблонами
Образотворче мистецтво. 7 клас. Альбом з шаблонами (12-річна школа) Альбом з шаблонами призначений допомогти в розвитку художньо-творчих здібностей учнів. Матеріал посібника повністю відповідає новій програмі. Альбом містить творчі вправи і завдання, що дозволяють розвивати й закріплювати практичні вміння школярів, а також просторове уявлення, окомір, навички роботи з олівцем, фарбами. У посібник включено необхідний теоретичний матеріал, зразки репродукцій художників.
Мистецтво. 1 клас, альбом (до підручника Калініченко)
Альбом є частиною навчально-методичного комплекту «Мистецтво» для 1 класу ЗЗСО до підручника О. В. Калініченко, Л. С. Аристової. Посібник містить практичний матеріал з різних видів образотворчого мистецтва і реалізує компетентнісний підхід до освітнього процесу в початковій школі. QR-коди, розташовані на сторінках альбому, містять додатковий матеріал для опрацювання у вигляді послідовності виконання творчих завдань та ознайомлення з творами мистецтва. Рекомендовано використовувати разом із робочим зошитом «Мистецтво» для 1 класу ЗЗСО до підручника О. В. Калініченко, Л. С. Аристової.Призначено для учнів 1 класу закладів загальної середньої освіти, учителів початкових класів.
Творчість у дитячому садку.2 частина.2-3 роки
Творчість у дитячому садку Ч.2 2-3 роки (у) Робочий зошит 12113110У
Альбом. Образотворче мистецтво. 4 клас
НОВА ПРОГРАМА - 2015 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
Творчість в дитячому садку.1 частина. 5-6 років
Творчість в дитячому садку Ч.1 5-6 років (у) Робочий зошит 12113103У
Творчість у дитячому садку.2 частина. 1-2 років
Творчість у дитячому садку Ч.2 1-2 років у) Робочий зошит 12113112У
Інтерактивний урок. Образотворче мистецтво. 6 клас (+СД)
Інтерактивний урок. Образотворче мистецтво 6 кл (+СД)