Быстрый заказ книги
Пн-Пт: 10.00-17.00
(095) 856 74 61
(068) 340 49 30
(093) 286 22 57
Книголенд, книжный интернет-магазин
Язык
укр / рус

Корзина

0 шт. - 0,00грн.
Личный кабинет

ИЗО

На странице:
Сортировать по:
Учусь усе робити сам. Трудове навчання. 4 клас. Альбом із шаблонами.Нова програма з урахуванням змін
Посібник створено відповідно до програми (2011р.) для 3 класів та підручника І.М. Веремійчика, В.П. Тименка
Дидакта. Мистецтво. Альбом 2 клас (до підручника Мистецтво Масол Л. М.)
Посібник створено відповідно до Державного стандарту початкової освіти та Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О.?Я.?Савченко. Альбом є складовою навчально-методичного комплекту інтегрованого курсу «Мистецтво. 2 клас».
Альбом УЧУСЬ РИСОВАТЬ по изобраз. искусству 2 кл. к учебн. Калиниченко Е. В. , Сергинко В. В.
Альбом по изобраз. искусству 2 кл. к уч. Калиниченко Е.В., Сергинко В.В. (РУС) НОВАЯ ПРОГРАММА
Мистецтво. 1 клас, зошит (до підручника Калініченко)
Робочий зошит є частиною навчально-методичного комплекту «Мистецтво» для 1 класу ЗЗСО до підручника О. В. Калініченко, Л. С. Аристової. Посібник містить практичний матеріал з музичного мистецтва і реалізує компетентнісний підхід до освітнього процесу в початковій школі. Рекомендовано використовувати разом із альбомом «Мистецтво» для 1 класу ЗЗСО до підручника О. В. Калініченко, Л. С. Аристової.Призначено для учнів 1 класу закладів загальної середньої освіти, учителів початкових класів.
Мистецтво. 2 клас, альбом (до підручника Калініченко)
Альбом є частиною навчально-методичного комплекту «Мистецтво» для 2 класу ЗЗСО до підручника Олени Калініченко, Людмили Аристової. Посібник містить практичний матеріал з різних видів образотворчого мистецтва і реалізує компетентнісний підхід до освітнього процесу в початковій школі. Рекомендовано використовувати разом із робочим зошитом «Мистецтво» для 2 класу ЗЗСО до підручника Олени Калініченко, Людмили Аристової.Призначено для учнів 2 класу закладів загальної середньої освіти, учителів початкових класів.
Творчість в дитячому садку.2 частина.3-4 років
Творчість в дитячому садку Ч.2 3-4 років (у) Робочий зошит 12113108У
Мистецтво. 2 клас, зошит (до підручника Калініченко)
Робочий зошит є частиною навчально-методичного комплекту «Мистецтво» для 2 класу ЗЗСО до підручника Олени Калініченко, Людмили Аристової. Посібник містить практичний матеріал з музичного мистецтва і реалізує компетентнісний підхід до освітнього процесу в початковій школі. Рекомендовано використовувати разом із альбомом «Мистецтво» для 2 класу ЗЗСО до підручника Олени Калініченко, Людмили Аристової.Призначено для учнів 2 класу закладів загальної середньої освіти, учителів початкових класів.
Образотворче мистецтво. 7 клас. Альбом з шаблонами
Образотворче мистецтво. 7 клас. Альбом з шаблонами (12-річна школа) Альбом з шаблонами призначений допомогти в розвитку художньо-творчих здібностей учнів. Матеріал посібника повністю відповідає новій програмі. Альбом містить творчі вправи і завдання, що дозволяють розвивати й закріплювати практичні вміння школярів, а також просторове уявлення, окомір, навички роботи з олівцем, фарбами. У посібник включено необхідний теоретичний матеріал, зразки репродукцій художників.
Творчість в дитячому садку.1 частина.3-4 років
Творчість в дитячому садку Ч.1 3-4 років (у) Робочий зошит 12113107У
Творчість у дитячому садку.2 частина.2-3 роки
Творчість у дитячому садку Ч.2 2-3 роки (у) Робочий зошит 12113110У
Мистецтво. 1 клас, альбом (до підручника Калініченко)
Альбом є частиною навчально-методичного комплекту «Мистецтво» для 1 класу ЗЗСО до підручника О. В. Калініченко, Л. С. Аристової. Посібник містить практичний матеріал з різних видів образотворчого мистецтва і реалізує компетентнісний підхід до освітнього процесу в початковій школі. QR-коди, розташовані на сторінках альбому, містять додатковий матеріал для опрацювання у вигляді послідовності виконання творчих завдань та ознайомлення з творами мистецтва. Рекомендовано використовувати разом із робочим зошитом «Мистецтво» для 1 класу ЗЗСО до підручника О. В. Калініченко, Л. С. Аристової.Призначено для учнів 1 класу закладів загальної середньої освіти, учителів початкових класів.
Творчість у дитячому садку.2 частина. 1-2 років
Творчість у дитячому садку Ч.2 1-2 років у) Робочий зошит 12113112У
Творчість в дитячому садку.1 частина. 5-6 років
Творчість в дитячому садку Ч.1 5-6 років (у) Робочий зошит 12113103У
Творчість в дитячому садку.2 частина.5-6 років
Творчість в дитячому садку Ч.2 5-6 років (у) Робочий зошит 12113104У
Альбом. Образотворче мистецтво. 4 клас
НОВА ПРОГРАМА - 2015 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
Образотворче мистецтво 4 клас Альбом-посібник Оновлена Програма
В альбомі-посібнику стисло й доступно подано матеріал, спрямований на опанування учнями основ формотворення, компонування на площині та кольорознавства.Зміст посібника відповідає чинній програмі з образотворчого мистецтва, затвердженій Міністерством освіти і науки України.Призначено для організації роботи учнів 4-го класу загальноосвітніх навчальних закладів на уроках образотворчого мистецтва.За Оновленою програмою 2016 року.
Інтерактивний урок. Образотворче мистецтво. 6 клас (+СД)
Інтерактивний урок. Образотворче мистецтво 6 кл (+СД)
Дидакта. Мистецтво. 2 кл. Зошит із музики (до підручника Масол Л. М.)
Зошит допоможе дитині закріпити навчальний матеріал і реалізувати свій творчий потенціал при знайомстві зі світом музичного мистецтва. Ілюстрації до посібника виконані в єдиному стилі з урахуванням історичних та етнографічних особливостей різних областей України. QR-коди, розташовані на сторінках посібника, допоможуть швидко перейти до електронного додатка, де містяться записи музичних творів, що збагачують емоційно-естетичний досвід дитини.
Творчість у дитячому садку.1 частина. 1-2 років
Творчість у дитячому садку Ч.1 1-2 років (у) Робочий зошит 12113111У
Інтерактивний урок, Образотворче мистецтво. 4 клас (+СД)
Інтерактивний урок, Образотворче мистецтво 4 кл (+СК) (у)