Быстрый заказ книги

ИЗО

На странице:
Сортировать по:
НУШ Мистецтво. Альбом 2 кл. КОМПЛЕКТ з роб.зошитом до підр. Рублі Т.Є. та ін. (Укр)
Альбом є частиною навчально-методичного комплекту «Мистецтво» для 2 класу закладів загальної середньої освіти авторів Тетяни Рублі, Ірини Мед, Тетяни Щеглової. Він містить практичний матеріал і реалізує компетентнісний підхід до освітнього процесу в почат
НУШ Мистецтво Роб.зошит 1 кл. КОМПЛЕКТ з альбомом до підр. Калініченко, Аристової (Укр) ДИДАКТА
Робочий зошит є частиною навчально-методичного комплекту «Мистецтво» для 1 класу ЗЗСО до підручника О. В. Калініченко, Л. С. Аристової. Посібник містить практичний матеріал з музичного мистецтва і реалізує компетентнісний підхід до освітнього процесу в початковій школі. Рекомендовано використовувати разом із альбомом «Мистецтво» для 1 класу ЗЗСО до підручника О. В. Калініченко, Л. С. Аристової.Призначено для учнів 1 класу закладів загальної середньої освіти, учителів початкових класів.
НУШ Мистецтво Роб.зошит 2 кл. КОМПЛЕКТ з альбомом (Укр) до підр. Калініченко, Аристової ДИДАКТА
Робочий зошит є частиною навчально-методичного комплекту «Мистецтво» для 2 класу ЗЗСО до підручника Олени Калініченко, Людмили Аристової. Посібник містить практичний матеріал з музичного мистецтва і реалізує компетентнісний підхід до освітнього процесу в початковій школі. Рекомендовано використовувати разом із альбомом «Мистецтво» для 2 класу ЗЗСО до підручника Олени Калініченко, Людмили Аристової.Призначено для учнів 2 класу закладів загальної середньої освіти, учителів початкових класів.
НУШ Мистецтво. Альбом 2 кл. КОМПЛЕКТ з роб.зошитом до підр. Калініченко, Аристової (Укр) ДИДАКТА
Альбом є частиною навчально-методичного комплекту «Мистецтво» для 2 класу ЗЗСО до підручника Олени Калініченко, Людмили Аристової. Посібник містить практичний матеріал з різних видів образотворчого мистецтва і реалізує компетентнісний підхід до освітнього процесу в початковій школі. Рекомендовано використовувати разом із робочим зошитом «Мистецтво» для 2 класу ЗЗСО до підручника Олени Калініченко, Людмили Аристової.Призначено для учнів 2 класу закладів загальної середньої освіти, учителів початкових класів.
НУШ Мистецтво. Альбом 1 кл. КОМПЛЕКТ з роб.зошитом до підр. Калініченко, Аристової (Укр) ДИДАКТА
Альбом є частиною навчально-методичного комплекту «Мистецтво» для 1 класу ЗЗСО до підручника О. В. Калініченко, Л. С. Аристової. Посібник містить практичний матеріал з різних видів образотворчого мистецтва і реалізує компетентнісний підхід до освітнього процесу в початковій школі. QR-коди, розташовані на сторінках альбому, містять додатковий матеріал для опрацювання у вигляді послідовності виконання творчих завдань та ознайомлення з творами мистецтва. Рекомендовано використовувати разом із робочим зошитом «Мистецтво» для 1 класу ЗЗСО до підручника О. В. Калініченко, Л. С. Аристової.Призначено для учнів 1 класу закладів загальної середньої освіти, учителів початкових класів.
Посібник створено відповідно до Державного стандарту початкової освіти та Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко.Альбом і зошит є складовими навчальнометодичного комплекту інтегрованого курсу «Мистецтво. 2 клас». Матеріал посібників спрямовані на закріплення знань, умінь, навичок здобувачів освіти.Альбом містить різнорівневі завдання, вправи, Які допоможуть другокласникам набути мистецьких знань та умінь, необхідних для їхнього саморозвитку та самоствердження. Зошит допоможе дитині закріпити навчальний матеріал І реалізувати свій творчий потенціал при знайомстві зі світом музичного мистецтва. Ілюстрації до посібника виконані в єдиному стилі з урахуванням історичних та етнографічних особливостей різник областей України.
НУШ 2 кл. Мистецтво Роб.зошит КОМПЛЕКТ з альбомом до підр. Рублі Т.Є. та ін. (Укр)
Робочий зошит є частиною навчально-методичного комплекту «Мистецтво» для 2 класу закладів загальної середньої освіти авторів Тетяни Рублі, Ірини Мед, Тетяни Щеглової. У ньому представлені запитання та завдання за темами підручника «Мистецтво. 2 клас» (автори Тетяна Рубля, Ірина Мед, Тетяна Щеглова). Робота із зошитом навчить другокласників сприймати музичні твори, відчувати характер і настрій музики, створювати та виконувати прості ритмічні супроводи, розвине художній смак та любов до українського музичного мистецтва. Рекомендовано використовувати разом із альбомом «Мистецтво» для 2 класу закладів загальної середньої освіти авторів Тетяни Рублі, Ірини Мед, Тетяни Щеглової.
Альбом з образотв. мистецтва 1 кл (у) Чарівний пензлик до підр. Калініченко
Альбом-посібник «Чарівний пензлик» для 1 класу. Образотворче мистецтво
Альбом для розв. творч. здібностей осінь-зима старш. вік
Альбом для розвитку творчих здібностей малюка осінь-зима(для старшого дошкільного віку)
Альбом. Трудовое обучение 3 кл. (РУС) к учебн. Сидоренко, Котелянец ОБНОВЛЕННАЯ ПРОГРАММА
Пособие создано в соответствии с программой для 3-го класса (с учетом изменений, утвержденных Приказом МОН Украины от 05.08.2016 № 948) и учебником В. К. Сидоренко, Н. В. Котелянец, Е. В. Агеевой. Пособие содержит творческие задания по трудовому обучению, образцы готовых изделий, схемы выполнения изделий, которые должны изготовить учащиеся, а также стихотворения и загадки.В приложении к альбому представлены шаблоны для изготовления отдельных изделий.Предназначено для организации работы учащихся 3-х классов общеобразовательных учебных заведениях на уроках трудового обучения, учителей начальных классов, студентов высших педагогических учебных заведений.
Мистецтво 1 кл (у) Альбом
Зміст уроків у пропонованому посібнику відповідає новій програмі з мистецтва для 1 класу і підручнику Мистецтво. 1 кл. авторів Л.М. Масол, О.Г. Гайдамаки. Робочий зошит-альбом містить практичний матеріал, що урізноманітнює і доповнює процес навчання.
Мистецтво 1 кл (у) Мої перші творчі кроки. Робочий зошит-альбом. (НУШ)
Калініченко Мистецтво Робочий зошит-альбом 1 клас НУШ 2018
Альбом для розв. творч. здібностей зима-весна старш. вік
бровченко альбом для розвитку творчих здібностей малюка зима-весна для старшого дошкільного віку маленький митець
Альбом для розв. творч. здібностей осінь-зима серед. вік
Альбом для розвитку творчих здібностей малюка зима-весна для дітей четвертого року життя