Быстрый заказ книги

ДПА Билеты

На странице:
Сортировать по:
ДПА 2017 Німецька мова 11 кл. (Укр)
Посібник укладено відповідно до нових вимог Міністерства освіти і науки України до проведення державної підсумкової атестації у 2017 році. Видання містить 20 варіантів тестів, кожен з яких складається з трьох частин: читання, використання мови й писемного мовлення. Всі тести мають різний рівень складності, тож учитель зможе дібрати варіанти підсумкових контрольних робіт на власний розсуд.Для учнів 11-х класів загальноосвітніх і спеціалізованих навчальних закладів, учителів німецької мови.
25,00грн.
ДПА 2017 9 кл. Англійська мова. Збірник завдань (у)
Збірник завдань з Англійської мови для підготовки до Державної Підсумкової Атестації в 9 класі. Відповідає інструктивно-методичним вказівкам МОН України щодо оцінювання навчальних досягнень учнів.Збірник містить 44 тести: 22 тести - рівень А2+, 22 тести - рівень В1. До складу кожного тесту входять:текст для читання з одним післятекстовим завданням,текст із пропущеними словами на використання мови,завдання для написання письмового повідомлення.
30,00грн.
ДПА 2017 Німецька мова 9 кл. (Укр)
Посібник укладено відповідно до нових вимог Міністерства освіти і науки України до проведення державної підсумкової атестації у 2017 році. Видання містить 30 варіантів тестів, кожен з яких складається з трьох частин: читання, використання мови й писемного мовлення. Всі тести мають різний рівень складності, тож учитель зможе дібрати варіанти підсумкових контрольних робіт на власний розсуд.
25,00грн.
ДПА 2016 Англійська мова 11 кл. Level B1. Practice tests (Укр) MM Publications
Зміст і формат іспиту враховує головну мету навчання іноземної мови у загальноосвітніх навчальних закладах — формування в учнів комунікативної компетенції, базою для якої слугують комунікативні вміння, сформовані на основі мовних завдань і навичок. Зміст тестових завдань будується на автентичних зразках мовлення, прийнятих у англомовних країнах та відповідає сферам і тематиці ситуативного спілкування, зазначеним у шкільній навчальній програмі.
85,00грн.
ДПА 2017 9 кл. Українська мова. Збірник диктантів (у)
Посібник укладено згідно з вимогами чинної навчальної програми для загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженої Міністерством освіти і науки України.Видання призначено для тренувальних і контрольних робіт.Збірник містить нові тексти для диктантів, а також ті, що було створено для проведення Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності протягом останніх семи років.Тексти для диктантів, що подані в збірнику, дібрані з класичної та сучасної української літератури, історії й фольклору. Вони призначені для оцінювання правописних умінь учнів (орфографічних і пунктуаційних), передбачають стимулювання та розвиток думки старшокласників, поглиблення знань з української мови.Для учнів загальноосвітніх навчальних закладів, учителів, викладачів, абітурієнтів.
37,50грн.
Готуймося до ДПА. Українська мова (укр)
Усі посібники містять різні види тестових завдань, завдання на встановлення послідовності чи відповідності, творчі завдання. Завдання можна використовувати впродовж навчального року з тренувальною метою у процесі підготовки до ДПА та підсумкових контрольних робіт, для самостійної та домашньої роботи.
15,00грн.
ДПА 2016 4 кл. Відповіді до збірника
корчевська, дпа 2016, 4 клас, математика, українська мова, літературне читання, відповіді до збірника завдань для контрольних робіт, 32 варіанти
24,00грн.
ДПА 2017 9 кл. Українська мова. Збірник диктантів (у)
ДПА 2017 9 кл. Українська мова. Збірник диктантів (у)
30,00грн.
ДПА 2016 4 кл. Математика. Зб.підсумкових контр. робіт
Схвалено МОН УкраїниРозроблено відповідно до нової програми (зі змінами)Відповідає інструктивно-методичним вказівкам МОН України щодо оцінювання навчальних досягнень учнівОдобрено МОН УкраиныРазработан в соответствии с новой программой (с изменениями)Отвечает инструктивно-методическим указаниям МОН Украины по оценке учебных достижений учащихся
20,00грн.
ДПА 2016 Німецька мова 9 кл. (Укр)
Посібник укладено відповідно до нових вимог Міністерства освіти і науки Укра- їни до проведення державної підсумкової атестації у 2016 році. Видання містить 30 варіантів тестів, кожен з яких складається з трьох частин: читання, використання мови й писемного мовлення. Всі тести мають різний рівень складності, тож вчитель зможе дібрати варіанти підсумкових контрольних робіт на власний розсуд. Посібник має електронний додаток, який вміщує методичні рекомендації МОНУ й інструктивний лист щодо проведення ДПА у 2015—2016 навчальному році, додаткові варіанти контрольних робіт, критерії оцінювання атестаційних завдань, а також титульну сторінку роботи та бланк відповідей. Для учнів 9-х класів загальноосвітніх і спеціалізованих навчальних закладів, вчителів німецької мови.
25,00грн.
ДПА 2017 9 кл. Історія України. Збірник завдань (у)
ДПА 2017 9 кл. Історія України. Збірник завдань (у)
30,00грн.
ДПА 2016 9 кл. Географія. Збірник завдань (у)
Збірник завдань охоплює зміст чинної навчальної програми шкільного курсу «Географія України». Основна мета посібника - допомогти вчителю підготувати варіанти контрольних робіт для проведення державної підсумкової атестації з географії в основній школі за допомогою різнорівневих завдань. До збірника входить 10 варіантів контрольних робіт, кожен з яких складається з 23 завдань.
32,00грн.
ДПА 2016 Математика 9 кл (Укр)
Сборник содержит 30 вариантов работ для подготовки к ГИА по математике в 9 классе. Каждый вариант состоит из 18 заданий для учащихся общеобразовательных классов или 21 задания для учащихся классов с углубленным изучением математики.
25,00грн.
ДПА 2017 9 кл. Математика. Збірник завдань (у)
ДПА 2017 9 кл. Математика. Збірник завдань (у)
30,00грн.
ДПА 2016 Географія 9 кл (Укр)
Пособие содержит 16 вариантов заданий для проведения государственной итоговой аттестации по географии для учащихся 9 классов общеобразовательных учебных заведений. Пособие составлено в соответствии с действующей учебной программы по географии.
25,00грн.
ДПА 2016 Англійська мова 11 кл. Level B2. Practice tests (Укр) MM Publications
Пособия для подготовки к ГИА-2016 от издательства MM Publications. Международное издательство MM Publications разработало пособия Go for Ukrainian State Exam для подготовки к ГИА-2016 по английскому языку выпускников одиннадцатых классов общеобразовательных учебных заведений (уровень В1) и выпускников одиннадцатых классов общеобразовательных учебных заведений с углубленным изучением иностранных языков (уровень В2) . Руководство Go for Ukrainian State Exam от издательства MM Publications содержит детализированную информацию по формату, критериев оценки работ и распределения баллов. Также в пособии представлены 8 тренировочных тестов для учеников, первый из которых содержит комментарии по стратегии выполнения задач ГНА и полезные советы. Тексты, представленные в пособии, соотве …
85,00грн.
ДПА 2017 9 кл. Біологія. Збірник завдань (у)
Дпа 2017 9 клас біологія збірник завдань для підсумкових контрольних робіт
30,00грн.
ДПА 2016 Англійська мова 9 кл (Укр)
Посібник укладено відповідно до нових вимог Міністерства освіти і науки України до проведення державної підсумкової атестації у 2015 році (наказ МОНУ від 20.02.2015 № 192). Видання містить 30 варіантів тестів, кожен з яких складається з трьох частин: читання, використання мови й писемне мовлення. Всі тести мають різний рівень складності, тож учитель зможе дібрати варіанти підсумкових контрольних робіт на власний розсуд. Посібник вміщує методичні рекомендації МОНУ й інструктивний лист щодо проведення ДПА у 2014-2015 навчальному році. Вчитель може безкоштовно скачати додаткові варіанти контрольних робіт, а також ознайомитися з Критеріями оцінювання атестаційних завдань МОНУ на сайті e-ranok.com.ua. Для учнів 9-х класів загальноосвітніх і спеціалізованих навчальних закладів, вчи …
25,00грн.
ДПА 2016 4 кл. Літературне читання. Зб.підсумкових контр.робіт з укр. мов навч.
Схвалено МОН УкраїниРозроблено відповідно до нової програми (зі змінами)Відповідає інструктивно-методичним вказівкам МОН України щодо оцінювання навчальних досягнень учнівЗа науковою редакцією О.Я. Савченко
20,00грн.
ДПА 2017 9 кл. Англійська мова. Відповіді до збірника завдань (у)
ДПА 2017 9 кл. Англійська мова. Відповіді до збірника завдань (у)
15,00грн.

Акционное предложение