Быстрый заказ книги
Пн-Пт: 10.00-17.00
(095) 856 74 61
(068) 340 49 30
(093) 286 22 57
Книголенд, книжный интернет-магазин
Язык
укр / рус

Корзина

0 шт. - 0,00грн.
Личный кабинет

Атласы, карты

На странице:
Сортировать по:
Природознавство. 3-4 класи. Атлас та контурні карти
Атлас призначений для учнів 3-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів і відповідає чинній навчальній програмі з природознавства з урахуванням змін, затверджених Наказом МОН від 05.08.2016 № 948.Матеріал посібника збагатить уявлення учнів про навколишній світ. Практичні завдання, робота з картами і схемами допоможуть набути необхідних знань та вмінь, які знадобляться школярам у подальшому житті.
АТЛАС Всесвітня історія 6 кл (Картография)
Атлас Історія стародавнього світу 6 клас - учебное пособие по истории древнего мира для 6 класса на украинском языке. Данное издание охватывает события истории древнего мира от первых людей и до появления христианства в Римской империи. Содержит иллюстративный материал.
КК Всесвітня історія 9 кл (Картография)
Всесвітня історія. Новий час (кінець XVIII-XIX ст.). Контурні карти для 9 класу 12-річної школи.
АТЛАС Українознавство 5-6 кл (Картография)
Атлас розроблено згідно з програмою «Українознавство. 5-11 класи», затвердженою Вченою радою Національного науково-дослідного інституту українознавства та всесвітньої історії Міністерства освіти і науки України. Матеріали були опрацьовані та адаптовані відповідно до вікових особливостей учнів середніх навчальних закладів.
АТЛАС Всесвітня історія 7 кл (Картография)
Цей атлас знайомить читачів з яскравою, об ємною, ілюстрованою численними зображеннями й схемами панорамою фундаментальних досягнень.
АТЛАС Географія 11 кл НОВЫЙ (Картография)
Атлас. Географічний простір землі. 11 клас
АТЛАС Всесвітня історія 11 кл (Картография)
Атлас Новітня історія 11 клас (1939-2005 рр.) - учебное пособие для учеников 11 класса на украинском языке. Данное пособие рассматривает основные события мировой истории с периода 1939 по 2005 год. На украинском языке.
Атлас. Історія України 8 кл (мапа)
Україна історичний атлас 8 клас-учебное пособие по истории Украины для учащихся 8 классов. Данное пособие охватывает период украинской истории 16 - 18 веков. На украинском языке.
Географія. 9 клас. Атлас
Географія. 9 клас. Атлас + контурні карти
КК Всесвітня історія 7 кл (Картография)
Контурні карти з курсу Історія середніх віків, для учнів 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів.
АТЛАС Всесвітня історія 7 кл (ИПТ)
Атлас з історії середніх віків (V-XV ст.) для 7 класу (12-річна школа). Матеріал атласу відповідає чинній навчальній програмі та підручникам.
АТЛАС Природознавство 5 кл НОВЫЙ (Картография)
АТЛАС Природознавство 5 кл НОВЫЙ (Картография) + КК
Атлас. Історія України 9 кл (мапа)
Атлас по истории Украины для 9-го класса.Рекомендовано Научно-методической комисией по истории Министерства образования и науки Украины. На украинском языке.
КК Географія 11 кл (ИПТ) НОВАЯ
Контурні карти. Географічний простір Землі для 11 класу
АТЛАС Всесвітня історія 9 кл (Картография)
Пропонований атлас відбиває основні теми шкільного курсу всесвітньої історії й дозволяє використовувати його у якості посібника для будь-якого чинного підручника. Рекомендований Міністерством освіти і науки України.
КК Географія 6 кл (ИПТ)
Контурні карти укладені відповідно до програми з курсу Загальна географія, затвердженої Міністерством освіти і науки України. Різнорівневі завдання контурних карт сприятимуть високій результативності у засвоєнні навчального матеріалу та формуванню просторової компетентності учнів.Призначені для учнів 6 класу 12-річної школи і вчителів географії.
АТЛАС Географія 6 кл (ИПТ)
НОВА ПРОГРАМА !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
КК Історія України 5 кл (мапа)
Контурная карта «История Украины» для 5-го класса на украинском языке.Составлена на основе исторических атласов Украины для соответствующего класса и полностью с ними согласовывается. Является ценным пособием для углубления знаний и закрепления материала по истории.
АТЛАС Історія України 5 кл НОВАЯ (Картография) + КК
АТЛАС Історія України 5 кл НОВАЯ (Картография) + КК