Быстрый заказ книги

Атласы, карты

На странице:
Сортировать по:
АТЛАС-ШАБЛОН Історія України 9 кл. (Укр.)
Історія України. 9 клас: Атлас-шаблон мова: рос. формат: 220х290 упаковка: 30 кількість сторінок: 16  
АТЛАС Географія 8 кл. (Укр) НОВА ПРОГРАМА
• Зміст і структура атласу відповідають змісту і структурі навчальної програми.• Атлас має більшу інформативність порівняно з іншими подібними виданнями завдяки продуманій та виваженій генералізації.• Карти атласу згруповані в кілька блоків, кожен із яких виділений певним кольором сторінок, шо полегшує роботу учнів із посібником.• Усі необхідні за темою навчальні карти карти розміщені на одному розвороті.• Наявність оригінальних карт, яких немає у жодному аналогічному виданні.
АТЛАС Історія України 11 кл (ИПТ)
АТЛАС Українознавство 5-6 кл (Картография)
Атлас розроблено згідно з програмою «Українознавство. 5-11 класи», затвердженою Вченою радою Національного науково-дослідного інституту українознавства та всесвітньої історії Міністерства освіти і науки України. Матеріали були опрацьовані та адаптовані відповідно до вікових особливостей учнів середніх навчальних закладів.
КК Iсторiя Украiни 7 кл (Укр) ОБЛОЖКА
Зошит відповідає вимогам чинної програми з математики для 7 класу і призначений для поточного і тематичного контролю навчальних досягнень учнів з геометрії. Посібник складається з двох частин: поточний контроль і контрольні роботи. У першій частині запропоновано за кожною темою, що вивчається, декілька перевірочних робіт: картка контролю теоретичних знань, графічний тренінг та самостійна робота. Кожну роботу подано у двох варіантах. Друга частина містить контрольні роботи, що перевіряють рівень засвоєння учнями навчального матеріалу за кожною темою: уміння виконувати рисунок, знаходити елементи геометричної фігури, розв язувати задачі на обчислення, побудову тощо.Тетрадь соответствует требованиям действующей программы по математике для 8 класса и предназначена для текущего и  …
США. Карта м-б 1,3 000 000 на карт
Основне зображення складає загальногеографічна карта США (USA) масштабу 1:3 000 000 та карти-врізки: Аляска (Alaska), Гаваї (Hawaii) масштабу 1:7 000 000, Пуерто-Ріко (Puerto Rico) масштабу 1:3 000 000.
Атлас. Історія України 7 кл (мапа)
КК Всесвітня історія 7 кл (Картография)
Контурні карти з курсу Історія середніх віків, для учнів 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів.
АТЛАС Всесвітня історія 8 кл (Картография)
Представляємо до вашої уваги нову серію атласів для сучасної 12-річної школи з предмету Історія. Атласи змістовно ілюструють ключові події у світі: війни та революції, карти колоній, Європейські країни різних часів.
АТЛАС Всесвітня історія 9 кл (Картография)
Пропонований атлас відбиває основні теми шкільного курсу всесвітньої історії й дозволяє використовувати його у якості посібника для будь-якого чинного підручника. Рекомендований Міністерством освіти і науки України.
Политическая карта мира м-б 1,35 000 000 ламин ( 98х68 см) 1319
Политическая карта мира, ламинированная
АТЛАС Всесвітня історія 9 кл (ИПТ)
АТЛАС-ШАБЛОН Всесвітня історія 7 кл (Укр) Нов. прогр.
АТЛАС-ШАБЛОН Всесвітня історія 7 кл (Укр) Нов. прогр.
КК Iсторiя Украiни 7 кл (Укр) ОБЛОЖКА
Сучасні засоби і прийоми картографічного зображення та дизайну значно полегшують роботу з контурними картами, картографічна інформація доповнюється різнорівневими завданнями і запитаннями.
Всесвітня історія 11 клас: Атлас-шаблон Навчальний атлас відбиває основні теми шкільного курсу всесвітньої історії для 11 класу й дозволяє використовувати його у якості посібника для будь-якого чинного підручника. Перевагою є те, що всі завдання, вміщені в посібнику, учні виконують безпосередньо в атласі.
АТЛАС Географія 8 кл (ИПТ)
КК Всесвітня історія 7 кл (ИПТ)
Контурні карти з курсу Історія середніх віків, V-XV ст., для учнів 7 класу 12-річної школи і вчителів географії.
Мій перший атлас
У цьому атласі читач знайде основну базову інформацію з фізичної і політичної географії. Детальні географічні карти познайомлять малого читача із усіма країнами світу, столицями країн, горами, річками, морями й океанами. Крім того, в атласі наводиться довідкова інформація про територію, населення, державний устрій країн світу.