Быстрый заказ книги

Атласы, карты

На странице:
Сортировать по:
КК Всесв. історія.Істор. Укр. 6 кл (Укр) НОВА ПРОГРАМА
КК Всесв. історія.Істор. Укр. 6 кл (Укр) НОВА ПРОГРАМА
АТЛАС Географія 10 кл НОВЫЙ (ИПТ)
АТЛАС Географія 10 кл НОВЫЙ (ИПТ)
Атлас. Історія України 9 кл (мапа)
Атлас по истории Украины для 9-го класса.Рекомендовано Научно-методической комисией по истории Министерства образования и науки Украины. На украинском языке.
КК Всесвітня історія 8 кл (ИПТ)
Контурні карти з курсу Нова історія (XVI-XVIII cт.). Призначені для учнів 8 класу загальноосвітніх шкіл і вчителів географії.
АТЛАС Всесвітня історія 6 кл (Картография)
Атлас Історія стародавнього світу 6 клас - учебное пособие по истории древнего мира для 6 класса на украинском языке. Данное издание охватывает события истории древнего мира от первых людей и до появления христианства в Римской империи. Содержит иллюстративный материал.
КК Всесвітня історія 11 кл (ИПТ)
Контурні карти з курсу Всесвітня історія. Новітній період (1939-2007), для учнів 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів.
АТЛАС Історія України 8 кл (Картография)
КК Географія 10 кл (Картография)
Контурні карти. Соціально-економічна географія світу 10 кл
КК Історія України 7 кл (мапа) нов
Контурні карти укладені відповідно до програми з курсу Історія України, затвердженої Міністерством освіти і науки України. Різнорівневі завдання контурних карт сприятимуть високій результативності у засвоєнні навчального матеріалу та формуванню просторової компетентності учнів.Призначені для учнів 7 класу загальноосвітніх шкіл і вчителів географії.
АТЛАС Географія 6 кл. загальна (Укр) НОВА ПРОГРАМА
АТЛАС Географія 6 кл. загальна (Укр) НОВА ПРОГРАМА
КК Географія 10 кл (ИПТ) НОВАЯ
КК Географія 10 кл (ИПТ) НОВАЯ
АТЛАС Всесвітня історія 10 кл (Картография)
Атлас Новітня історія (1914-1939) 10 клас - учебное пособие по Новейшей истории для учеников 10-х классов на украинском языке. Данное издание охватывает события Новейшей истории с 1914-1939.Рассматриваются вопросы Первой мировой войны, устройство повоенного мира Версальско-Вашингтонская система 1919-1923 гг., Новые очаги войны. Мир накануне Второй мировой войны и другие вопросы Новейшей истории. На украинском языке.
Українські землi кiнець XIV ст.- перша пол XVI м-б 1,1 000 000 карт
Українські Землі кінець XVI ст. - перша половина XVII ст. 8 клас м-б 1:1 000 000.Видання має гриф Міністерства освіти і науки України та відповідає санітарному законодавству України.
КК Всесвітня історія 6 кл (ИПТ)
Контурни карти для інтегрованого курсу з Всесвітьної історії, 6 клас 12-річної школи.
АТЛАС_Історія України 8 кл. (Укр) НОВА ПРОГРАМА
Опанувати знання про життя та побут жителів тогочасної України, розвиток української державності, культурні надбання епохи Нового часу вам допоможе наш атлас, який містить:• карти та схеми битв• зображення предметів побуту та прикрас• сюжетні ілюстрації та портрети видатних діячів • творчі завдання та запитання
КК Географія 10-11 кл (Картография)
Видання має гриф Міністерства освіти і науки Українита відповідає санітарному законодавству України.
АТЛАС Історія України 8 кл (ИПТ)
АТЛАС Географія 10 кл (Картография)
Атлас. Соціально-економічна географія світу. 10 клас
КК Історія України 8 кл (ИПТ)
Контурні карти укладені відповідно до програми з курсу Історія України, затвердженої Міністерством освіти і науки України. Різнорівневі завдання контурних карт сприятимуть високій результативності у засвоєнні навчального матеріалу та формуванню просторової компетентності учнів.Призначені для учнів 8 класу 12-річної школи і вчителів географії.