Быстрый заказ книги

Атласы, карты

На странице:
Сортировать по:
КК Історія України 10 кл (ИПТ)
Контурні карти з курсу Історія України. Призначені для учнів 10 класу загальноосвітніх шкіл і вчителів географії.
Америка Північна. Економічна карта м-б 1,8 000 000 карт. на план
Америка Північна. Економічна карта м-б 1:8 000 000 карт. на планках.
АТЛАС Природознавство 1-2 кл. (Укр) Оновл. прогр.
Атлас призначений для учнів 1-2 класів загальноосвітніх навчальних закладів і відповідає чинній навчальній програмі з природознавства з урахуванням змін, затверджених Наказом МОН від 05.08.2016 № 948.Матеріал посібника збагатить уявлення учнів про навколишній світ. Практичні завдання, робота з картами і схемами допоможуть набути необхідних знань та вмінь, які знадобляться школярам у подальшому житті.
АТЛАС Всесвітня історія 7 кл (Картография)
Цей атлас знайомить читачів з яскравою, об ємною, ілюстрованою численними зображеннями й схемами панорамою фундаментальних досягнень.
АТЛАС-ШАБЛОН Всесвіт.іст. 9кл(Укр) 12річ.шк
Всесвітня історія. 9 клас: Атлас-шаблон мова: укр. формат: 220х290 упаковка: 30 кількість сторінок: 16  
АТЛАС Історія України 9 кл (ИПТ)
АТЛАС-ШАБЛОН Історія України 7 кл (Укр) Нов. прогр.
АТЛАС-ШАБЛОН Історія України 7 кл (Укр) Нов. прогр.
КК Всесв. історія 7 кл Історія середніх вііків (Укр) обложка
Історія Середніх віків. 7 клас: Контурні карти а мова: укр. формат: 205х290 упаковка: 30 кількість сторінок: 16
АТЛАС Географія 6 кл (Картография)
НОВА ПРОГРАМА !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
Компактный атлас мира (тв)
Компактный атлас мира - это комплексное научно-справочное картографическое издание, предназначенное для широкого круга читателей. Атлас содержит географические и политические карты, карты континентов и океанов, карты отдельных групп стран. Украина представлена отдельным разделом. Карты отражают современный политический строй мира. На них указаны пределы государств и их административное устройство. Картографический материал атласа дополнен справочной информацией о каждой стране мира и указателем географических названий.
АТЛАС географії (Укр)
Перед вами новітнє навчально-дидактичне видання, яке стане у пригоді школярам, а також усім, хто цікавиться фізичною географією. На кожній сторінці атласу на вас чекають численні ілюстрації, що супроводжуються коментарями і довідками про походження нашої планети, її розвиток і трансформації. Видання знайомить з усім різноманіттям елементів, з яких складається наша Земля. Детальний алфавітний покажчик та зручна структура атласу допоможуть швидко зорієнтуватися в усіх тонкощах висвітлених тем.
КК Історія України 5 кл (ИПТ)
Контурні карти укладені відповідно до програми з курсу Історія України, затвердженої Міністерством освіти і науки України. Різнорівневі завдання контурних карт сприятимуть високій результативності у засвоєнні навчального матеріалу та формуванню просторової компетентності учнів.Призначені для учнів 5 класу 12-річної школи і вчителів географії.
КК Історія Украіни 11 кл. (Укр)
КК Історія Украіни 11 кл. (Укр)
АТЛАС Географія 9 кл (ИПТ)
Атлас Географія України 9 світове господарство (ИПТ)
Атлас. Історія України 5 кл (Мапа)
Исторический атлас для 5-го класса.Рекомендовано Научно-методической комисией по истории Министерства образования и науки Украины. На украинском языке.
КК Всесвітня історія 8 кл (ИПТ)
Контурні карти з курсу Нова історія (XVI-XVIII cт.). Призначені для учнів 8 класу загальноосвітніх шкіл і вчителів географії.
АТЛАС Природознавство 5 кл (Картография)
КК Всесвітня історія 8 кл (Картография)
Всесвітня історія. Новий час (XV-XVIII ст.). Контурні карти для 8 класу 12-річної школи.
АТЛАС Всесвітня історія 6 кл (Картография)
Атлас Історія стародавнього світу 6 клас - учебное пособие по истории древнего мира для 6 класса на украинском языке. Данное издание охватывает события истории древнего мира от первых людей и до появления христианства в Римской империи. Содержит иллюстративный материал.
КК Географія 8 кл (Картография)
Контурна карта Географія 8 клас. Нова програма