Быстрый заказ книги

Атласы, карты

На странице:
Сортировать по:
АТЛАС Всесвітня історія 10 кл (Картография)
Атлас Новітня історія (1914-1939) 10 клас - учебное пособие по Новейшей истории для учеников 10-х классов на украинском языке. Данное издание охватывает события Новейшей истории с 1914-1939.Рассматриваются вопросы Первой мировой войны, устройство повоенного мира Версальско-Вашингтонская система 1919-1923 гг., Новые очаги войны. Мир накануне Второй мировой войны и другие вопросы Новейшей истории. На украинском языке.
АТЛАС Істор. Укр. та Всесв. істор. інтегр. курс 7 кл (Орион)
Атлас розроблено згідно з програмою «Українознавство. 5-11 класи», затвердженою Вченою радою Національного науково-дослідного інституту українознавства та всесвітньої історії Міністерства освіти і науки України. Матеріали були опрацьовані та адаптовані відповідно до вікових особливостей учнів середніх навчальних закладів.
КК Географія 8 кл (Картография)
Контурна карта Географія 8 клас. Нова програма
КК Географія 9 кл (УКГ) НОВА ПРОГРАМА
9 клас Географія Контурні карти
КК Географія України 9 кл (у) СТАРАЯ ПРОГРАММА
Контурні карти укладені відповідно до програми з економічної і соціальної географії України, затвердженої Міністерством освіти і науки України. Різнорівневі завдання контурних карт сприятимуть високій результативності у засвоєнні навчального матеріалу та формуванню просторової компетентності учнів.Призначені для учнів 9 класу загальноосвітніх шкіл і вчителів географії.
АТЛАС Всесвітня історія 8 кл (Картография)
Представляємо до вашої уваги нову серію атласів для сучасної 12-річної школи з предмету Історія. Атласи змістовно ілюструють ключові події у світі: війни та революції, карти колоній, Європейські країни різних часів.
КК Географія 9 кл (ИПТ)
КК Географія України 9 кл (у) світове господарство (ИПТ)
КК Історія України 9 кл (ИПТ)
Контурні карти укладені відповідно до програми з курсу Історія України, затвердженої Міністерством освіти і науки України. Різнорівневі завдання контурних карт сприятимуть високій результативності у засвоєнні навчального матеріалу та формуванню просторової компетентності учнів.Призначені для учнів 9 класу загальноосвітніх шкіл і вчителів географії.
АТЛАС Історія України 11 кл (Картография)
АТЛАС Історія України 5 кл НОВАЯ (Картография) + КК
АТЛАС Історія України 5 кл НОВАЯ (Картография) + КК
АТЛАС Всесвітня історія 11 кл (Картография)
Атлас Новітня історія 11 клас (1939-2005 рр.) - учебное пособие для учеников 11 класса на украинском языке. Данное пособие рассматривает основные события мировой истории с периода 1939 по 2005 год. На украинском языке.
Історія України 11 клас.  Атлас Навчальний атлас відбиває основні теми шкільного курсу історії України й дозволяє використовувати його у якості посібника для будь-якого чинного підручника.
КК Всесвітня історія 7 кл (Картография)
Контурні карти з курсу Історія середніх віків, для учнів 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів.
Мій перший атлас
У цьому атласі читач знайде основну базову інформацію з фізичної і політичної географії. Детальні географічні карти познайомлять малого читача із усіма країнами світу, столицями країн, горами, річками, морями й океанами. Крім того, в атласі наводиться довідкова інформація про територію, населення, державний устрій країн світу.
АТЛАС Я у світі 3-4 кл. (Укр) Оновл. прогр.
Атлас призначений для учнів 3-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів і відповідає чинній навчальній програмі з курсу «Я у світі» з урахуванням змін, затверджених Наказом МОН від 05.08.2016 № 948.Матеріал посібника збагатить уявлення учнів про навколишній світ. Практичні завдання, робота з картами і схемами допоможуть набути необхідних знань та вмінь, які знадобляться школярам у подальшому житті.
АТЛАС географии (Рус)
Учебно-методическое издание пригодится школьникам, а также всем, кто интересуется физической географией. На каждой странице атласа вас ждут многочисленные иллюстрации, которые сопровождаются комментариями и справками про происхождение нашей планеты, ее развитие и трансформации. Издание знакомит со всем разнообразием элементов, из которых состоит наша Земля. Подробный алфавитный показатель и удобная структура атласа помогут быстро сориентироваться во всех тонкостях освещенных тем.
КК Всесвітня історія 9 кл (ИПТ)
Контурні карти з курсу Нова історія (1789-1914). Призначені для учнів 9 класу загальноосвітніх шкіл і вчителів географії.
АТЛАС Історія України 9 кл (ИПТ)
АТЛАС Історія України 9 кл (ИПТ)
АТЛАС Географія 10 кл НОВЫЙ (ИПТ)
АТЛАС Географія 10 кл НОВЫЙ (ИПТ)