Быстрый заказ книги

Атласы, карты

На странице:
Сортировать по:
КК Всесвітня історія 9 кл (ИПТ)
Контурні карти з курсу Нова історія (1789-1914). Призначені для учнів 9 класу загальноосвітніх шкіл і вчителів географії.
АТЛАС Історія України 9 кл (ИПТ)
АТЛАС Історія України 9 кл (ИПТ)
АТЛАС Географія 10 кл НОВЫЙ (ИПТ)
АТЛАС Географія 10 кл НОВЫЙ (ИПТ)
АТЛАС Всесвітня історія 11 кл (Картография)
Атлас Новітня історія 11 клас (1939-2005 рр.) - учебное пособие для учеников 11 класса на украинском языке. Данное пособие рассматривает основные события мировой истории с периода 1939 по 2005 год. На украинском языке.
КК Географія 6 кл (ИПТ)
Контурні карти укладені відповідно до програми з курсу Загальна географія, затвердженої Міністерством освіти і науки України. Різнорівневі завдання контурних карт сприятимуть високій результативності у засвоєнні навчального матеріалу та формуванню просторової компетентності учнів.Призначені для учнів 6 класу 12-річної школи і вчителів географії.
КК Всесвітня історія 7 кл (ИПТ)
Контурні карти з курсу Історія середніх віків, V-XV ст., для учнів 7 класу 12-річної школи і вчителів географії.
АТЛАС Історія України 7 кл (Картография)
АТЛАС Природознавство 3-4 кл. (Укр) Оновл. прогр.
Атлас призначений для учнів 3-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів і відповідає чинній навчальній програмі з природознавства з урахуванням змін, затверджених Наказом МОН від 05.08.2016 № 948.Матеріал посібника збагатить уявлення учнів про навколишній світ. Практичні завдання, робота з картами і схемами допоможуть набути необхідних знань та вмінь, які знадобляться школярам у подальшому житті.
АТЛАС географии (Рус)
Учебно-методическое издание пригодится школьникам, а также всем, кто интересуется физической географией. На каждой странице атласа вас ждут многочисленные иллюстрации, которые сопровождаются комментариями и справками про происхождение нашей планеты, ее развитие и трансформации. Издание знакомит со всем разнообразием элементов, из которых состоит наша Земля. Подробный алфавитный показатель и удобная структура атласа помогут быстро сориентироваться во всех тонкостях освещенных тем.
АТЛАС Географія 8 кл. (Укр) НОВА ПРОГРАМА
• Зміст і структура атласу відповідають змісту і структурі навчальної програми.• Атлас має більшу інформативність порівняно з іншими подібними виданнями завдяки продуманій та виваженій генералізації.• Карти атласу згруповані в кілька блоків, кожен із яких виділений певним кольором сторінок, шо полегшує роботу учнів із посібником.• Усі необхідні за темою навчальні карти карти розміщені на одному розвороті.• Наявність оригінальних карт, яких немає у жодному аналогічному виданні.
АТЛАС Географія 6 кл. загальна (Укр) НОВА ПРОГРАМА
АТЛАС Географія 6 кл. загальна (Укр) НОВА ПРОГРАМА
КК Географія 10 кл (ИПТ) НОВАЯ
КК Географія 10 кл (ИПТ) НОВАЯ
КК Географія 8 кл (ИПТ)
Контурна карта Географія України 8 кл
АТЛАС Географія 6 кл (ИПТ)
НОВА ПРОГРАМА !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
КК Історія України 10 кл (ИПТ)
Контурні карти з курсу Історія України. Призначені для учнів 10 класу загальноосвітніх шкіл і вчителів географії.
Америка Північна. Економічна карта м-б 1,8 000 000 карт. на план
Америка Північна. Економічна карта м-б 1:8 000 000 карт. на планках.
КК Географія 10 кл (Картография)
Контурні карти. Соціально-економічна географія світу 10 кл
АТЛАС Всесвітня історія 7 кл (ИПТ)
Атлас з історії середніх віків (V-XV ст.) для 7 класу (12-річна школа). Матеріал атласу відповідає чинній навчальній програмі та підручникам.