Быстрый заказ книги

Атласы, карты

На странице:
Сортировать по:
АТЛАС Географія 8 кл. (Укр) НОВА ПРОГРАМА
• Зміст і структура атласу відповідають змісту і структурі навчальної програми.• Атлас має більшу інформативність порівняно з іншими подібними виданнями завдяки продуманій та виваженій генералізації.• Карти атласу згруповані в кілька блоків, кожен із яких виділений певним кольором сторінок, шо полегшує роботу учнів із посібником.• Усі необхідні за темою навчальні карти карти розміщені на одному розвороті.• Наявність оригінальних карт, яких немає у жодному аналогічному виданні.
АТЛАС Історія України 11 кл (Картография)
АТЛАС Географія 10 кл НОВЫЙ (ИПТ)
АТЛАС Географія 10 кл НОВЫЙ (ИПТ)
АТЛАС Всесвітня історія 10 кл (Картография)
Атлас Новітня історія (1914-1939) 10 клас - учебное пособие по Новейшей истории для учеников 10-х классов на украинском языке. Данное издание охватывает события Новейшей истории с 1914-1939.Рассматриваются вопросы Первой мировой войны, устройство повоенного мира Версальско-Вашингтонская система 1919-1923 гг., Новые очаги войны. Мир накануне Второй мировой войны и другие вопросы Новейшей истории. На украинском языке.
АТЛАС Істор. Укр. та Всесв. істор. інтегр. курс 7 кл (Орион)
Атлас розроблено згідно з програмою «Українознавство. 5-11 класи», затвердженою Вченою радою Національного науково-дослідного інституту українознавства та всесвітньої історії Міністерства освіти і науки України. Матеріали були опрацьовані та адаптовані відповідно до вікових особливостей учнів середніх навчальних закладів.
Географія 10 кл (у) КК Регіони та країни
КК 10кл Географія: регіони та країни Оріон
КК Історія України 10 кл (ИПТ)
Контурні карти з курсу Історія України. Призначені для учнів 10 класу загальноосвітніх шкіл і вчителів географії.
КК Всесвітня історія 10 кл (Картография)
Контурні карти з курсу Новітня історія (1900-1939рр.). Призначені для учнів 10 класу загальноосвітніх шкіл і вчителів географії.
АТЛАС Я у світі 3-4 кл. (Укр) Оновл. прогр.
Атлас призначений для учнів 3-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів і відповідає чинній навчальній програмі з курсу «Я у світі» з урахуванням змін, затверджених Наказом МОН від 05.08.2016 № 948.Матеріал посібника збагатить уявлення учнів про навколишній світ. Практичні завдання, робота з картами і схемами допоможуть набути необхідних знань та вмінь, які знадобляться школярам у подальшому житті.
АТЛАС Історія України 10 кл. (Укр) НОВИЙ
Политическая карта мира м-б 1,35 000 000 ламин ( 98х68 см) 1319
Политическая карта мира, ламинированная
АТЛАС Історія України 9 кл (ИПТ)
АТЛАС Історія України 9 кл (ИПТ)
КК Географія 10 кл (ИПТ) НОВАЯ
КК Географія 10 кл (ИПТ) НОВАЯ
АТЛАС Всесвітня історія 11 кл (Картография)
Атлас Новітня історія 11 клас (1939-2005 рр.) - учебное пособие для учеников 11 класса на украинском языке. Данное пособие рассматривает основные события мировой истории с периода 1939 по 2005 год. На украинском языке.
Історія України 11 клас.  Атлас Навчальний атлас відбиває основні теми шкільного курсу історії України й дозволяє використовувати його у якості посібника для будь-якого чинного підручника.
АТЛАС Географія 11 кл НОВЫЙ (Картография)
Атлас. Географічний простір землі. 11 клас
КК Історія України 5 кл (ИПТ)
Контурні карти укладені відповідно до програми з курсу Історія України, затвердженої Міністерством освіти і науки України. Різнорівневі завдання контурних карт сприятимуть високій результативності у засвоєнні навчального матеріалу та формуванню просторової компетентності учнів.Призначені для учнів 5 класу 12-річної школи і вчителів географії.
АТЛАС Всесвітня історія 8 кл (Картография)
Представляємо до вашої уваги нову серію атласів для сучасної 12-річної школи з предмету Історія. Атласи змістовно ілюструють ключові події у світі: війни та революції, карти колоній, Європейські країни різних часів.