Быстрый заказ книги

Атласы, карты

На странице:
Сортировать по:
АТЛАС Всесвітня історія 9 кл (Картография)
Пропонований атлас відбиває основні теми шкільного курсу всесвітньої історії й дозволяє використовувати його у якості посібника для будь-якого чинного підручника. Рекомендований Міністерством освіти і науки України.
АТЛАС-ШАБЛОН Всесвітня історія. Історія України 6 кл. (Укр) ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
Вивчаючи історію, необхідно вміти визначити, де саме відбувалися події, про які йдеться. Допомагає в цьому історична карта. Вона відображає події, які відбувалися на певній території в різні часи. На карті зображені зміни території і кордонів держави, нар
КК Всесвітня історія 11 кл (ИПТ)
Контурні карти з курсу Всесвітня історія. Новітній період (1939-2007), для учнів 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів.
АТЛАС Всесвітня історія 6 кл (ИПТ)
Атлас з предмету Всесвітня історія, інтегрований курс, для 6 класу 12-річної школи.
АТЛАС Українознавство 7-8 кл (Картография)
Атлас розроблено згідно з програмою «Українознавство. 7-8 класи», затвердженою Вченою радою Національного науково-дослідного інституту українознавства та всесвітньої історії Міністерства освіти і науки України. Матеріали були опрацьовані та адаптовані відповідно до вікових особливостей учнів середніх навчальних закладів.
КК Історія України 8 кл (мапа)
Контурні карти укладені відповідно до програми з курсу Історія України, затвердженої Міністерством освіти і науки України. Різнорівневі завдання контурних карт сприятимуть високій результативності у засвоєнні навчального матеріалу та формуванню просторової компетентності учнів.Призначені для учнів 8 класу загальноосвітніх шкіл і вчителів географії.
АТЛАС Історія України 11 кл (Картография)
АТЛАС Всесвітня історія. Історія України 6 кл. Інтегр. курс УКГ)
Атлас. Всесвітня історія. Історія України. Інтегрований курс. 6 клас
АТЛАС Всесвітня історія 7 кл (Картография)
Цей атлас знайомить читачів з яскравою, об ємною, ілюстрованою численними зображеннями й схемами панорамою фундаментальних досягнень.
АТЛАС Природознавство 3-4 кл (ИПТ)
Этот учебный атлас является внедрением идей современной географической науки, соответствует возрастным особенностям учащихся 3-4 классов и общепринятым требованиям.Согласно действующей программы, атлас структурирован по следующим разделам:- Учитесь ориентироваться на местности,- План местности,- Земля - ??планета Солнечной системы,- Физическая карта Земли,- Физическая карта Украины,- Природные зоны, растения и животные Земли,- Природные зоны, заповедники и национальные природные парки Украины,- Лекарственные растения. Съедобные грибы,- Украина на картах мира и Европы.Дополняют атлас «Птичьи часы», «Цветочные часы» и растительный и животный мир природных зон Украины.
АТЛАС Географія 11 кл НОВЫЙ (ИПТ)
Географічний простір Землі. Атлас для 11 класу
КК Географія 10 кл (ИПТ)
Контурні карти з економічної і соціальної географії світу. Призначені для учнів 10-11 класів загальноосвітніх шкіл і вчителів географії.
КК Всесвітня історія 10 кл (Картография)
Контурні карти з курсу Новітня історія (1900-1939рр.). Призначені для учнів 10 класу загальноосвітніх шкіл і вчителів географії.
АТЛАС Українознавство 5-6 кл (Картография)
Атлас розроблено згідно з програмою «Українознавство. 5-11 класи», затвердженою Вченою радою Національного науково-дослідного інституту українознавства та всесвітньої історії Міністерства освіти і науки України. Матеріали були опрацьовані та адаптовані відповідно до вікових особливостей учнів середніх навчальних закладів.
АТЛАС Географія 11 кл. + контурні карти (Укр) НОВИЙ
Географія. 11 клас. Атлас + контурні карти
КК Історія України 9 кл (мапа)
Контурні карти укладені відповідно до програми з курсу Історія України, затвердженої Міністерством освіти і науки України. Різнорівневі завдання контурних карт сприятимуть високій результативності у засвоєнні навчального матеріалу та формуванню просторової компетентності учнів.Призначені для учнів 9 класу загальноосвітніх шкіл і вчителів географії.