Быстрый заказ книги

Плакаты, комплекты, карточки

На странице:
Сортировать по:
0156 Твої права
Плакат у кожний кабінет.
1561 Магнітна стрічка цифр і чисел
1561 Магнітна стрічка цифр і чисел
Українська мова. 7 кл Комплект навчальних плакатів (у)
НОВА ПРОГРАМА - 2015 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
1137 Склади слово
Матеріал містить перекидні розрізні цифри (букви), з яких можна складати різні числа (слова).
4002.Комплект таблиц.Захист Вітчизни.Цивільна оборона
Комплект містить 12 таблиць за темами:Військові звання Збройних сил УкраїниРучні осколкові гранати із запалом дистанційної діїРучні осколкові гранатиСпособи метання ручних гранатАвтомат КалашниковаПослідовність неповного розбирання автоматаПослідовність складання автоматаПострілМіниДемаскуючі ознаки мін та мінних полівНевибухові дротяні загородженняВідділення в обороні
13105135У Набір. Наклейки. Алфавіт український та цифри (У)
Прекрасные наклейки для изучения цифр, знаков и алфавита в детском саду.
13140023А Набір карток.Читаємо C,G,CH,PH (А)
За допомогою ілюстрованих карток з окремими буквами вивчення англійської мови стане веселим, цікавим та ефективним. Дібравши відповідні картки, дитина отримає зображення об’єкта та його назву, яка містить букви, що вивчаються.
Посібник Птахи набір
Допоможіть малюкові пізнати світ! Картки для вивчення англійської мови «Розвиток малюка» – це внесок у майбутнє Вашої крихітки з наймолодшого віку. На лицьовому боці картки – яскрава картинка з підписами українською та англійською мовами, на звороті – транскрипція. Завдяки такому дизайну дитина одночасно вивчає нові для неї предмети та опановує мови.Придбавши картки, Ви отримуєте:– Наочний матеріал для навчання дитини одночасно двома мовами.– Транскрипцію англійських слів на звороті картки – малюк одразу запам’ятає правильну вимову.– Якісні великі зображення, які дитина роздивлятиметься із задоволенням.– Яскраву рамку, що привертає увагу.Комбінуйте картки різної тематики, використовуйте їх у різноманітних іграх. Навчання відбуватиметься цікаво, невимушено та приємно. Картки « …
13106045У Українська абетка. Роздавальний матері (у)
Пропонуємо вам набір з 36 двосторонніх карток: 33 картки з буквами українського алфавіту та зображеннями тварин на звороті, а також три картки з розділовими знаками. Гра з картками допоможе дитині легко й весело вивчити літери.
13104115У Плакат. Склад числа (будиночки) (у)
Цей плакат допоможе малюкові попрактикуватися у засвоєнні перших математичних знань.
0167 Графік чергувань
Плакат у кожний кабінет.
5317 Моделювання із рваного паперу. Пап є-маше (технологічні картки)
Представляємо інноваційний комплекс з образотворчої діяльності, який повністю забезпечує вимоги педагога з наочних допомог з образотворчої діяльності. Цей системно спланований комплекс має три найважливіші складової - навчальні, навчально-методичні та практичні посібники. Таким чином будується єдиний творчий простір, який поєднує систему розвиваючих занять з малювання, ліплення та аплікації, для дітей 3 вікових груп (2-8 років). Навчально-методичні посібники містять повний курс занять з ліплення, аплікації і малювання з дітьми молодшої, середньої та старшої групи (конспекти з методичними рекомендаціями). Всі заняття взаємопов язані, змістовні і спрямовані на реалізацію базових завдань художньо творчого розвитку дітей. У «Додатках» подані матеріали для проведення ігор для есте …
Наочне виховання. День народження — чарівні спогади на все життя! Дівчинці. ПДБ007
У наборі:кольоровий плакат Мені Х років — прикраса для свята або дитячої кімнати іменинника,забавний плакат Підготовка до дня нароження для заповнення дитиною самостійно або разом з батьками в процесі підготовки до дня народження,зручна Шпаргалка для мами з усіх аспектів підготовки до дня народження (шпаргалку можна згорнути і носити в сумочці або повісити на стіну).
0822 Тренажер Годинник
Знайомимось з годинником, вчимось орієнтуватися в часі. Зрівнюємо циферблати стрілкового годинника з таблом електронного.
1615-1 Комплект таблиц Обучение грамоте Коробка
1615-1 Комплект таблиц Обучение грамоте Коробка
5714 Зразки каліграфічного написання літер і цифр (20 шт)
5714 Зразки каліграфічного написання літер і цифр (20 шт)
13106054У Наклейка, Слава Україні, героям слава (у)
Яскрава жовто-блакитна наліпка з Гербом України та патріотичним лозунгом «Слава Україні! Героям слава!». Призначається для розміщення на різних предметах інтер’єру та автотранспортних засобах.