Быстрый заказ книги

Плакаты, комплекты, карточки

На странице:
Сортировать по:
0101 Державні символи України Нові
Коли розпочинати громадське виховання дитини? Коли вона починає усвідомлювати себе частинкою народу, нації, держави? Відповіді на ці запитання залежать від самого вихователя. Посіяти в маленькому серці зерно любові до батькивщини та рідного краю, навчити шанувати й берегти духовну спадщину свого народу - ось про що ми, дорослі, маємо подбати, виховуючи нове покоління громадян України, наше майбутнє. Книга містить: відомості про історію виникнення прапора, Герба та Гімну України, текст Державного Гімну України, вірші, легенди, відомості про національні символи України.
13,50грн.
1112 Розповімо дітям про дорожні знаки
Посібник містить: 16 дорожних знаків із корисною інформацією(Назва знака, його детальний опис, цікаві факти, стислі пам ятки, вірші, загадки, історічні відомості), 6 цікавих ігор для розвику пам яті, уваги, логічного мислення.
89,90грн.
13105136У Набір. Наклейки на шафки для дитячих садків (У)
Красивые наклейки подарят радость малышам. Теперь у каждого ребёнка будет своя индивидуальная наклейка для шкафчика, кроватки и вешалки.
46,50грн.
13106063У Зошит з патріотичними наліпками. Я люблю Україну (у)
Не приховуй свою любов! Цими наліпками можна прикрасити зошити, своє робоче місце, шафу або компьютер. Покажи всім оточуючим, що ти любиш сильну квітучу Україну! У зошити 4 сторінки з безліччю яскравих наліпок.
19,90грн.
13106059У Наклейка, Без калини немає України (у)
Яскрава наліпка «Без калини немає України» з елементами українського орнаменту та зображенням національного символу – калини. Призначається для прикрашання інтер’єру різних приміщень та оформлення патріотичних стендів.
2,00грн.
Роздавальний матеріал. Математика. 4 кл. Завдання для відпрацювання навичок (У), РМП004
Посібник містить дидактичний матеріал з математики для учнів 4-го класу, дібраний відповідно до вимог чинної програми (у редакції 2014 р.) та змісту сучасних підручників. Різнорівневі завдання у вигляді карток призначені для узагальнення й систематизації математичних знань та вдосконалення й відпрацювання обчислювальних навичок учнів та їх контролю. Зручний формат дозволяє використовувати матеріали посібника як роздавальні (багаторазове копіювання). Додаткові логічні завдання (з розв’язаннями та відповідями), що не увійшли до посібника, можна завантажити, скориставшись кодом на його обкладинці. Для вчителів та учнів 4-го класу, вихователів ГПД, батьків четвертокласників.
25,00грн.
Набір прикрас на голову. Овочі (у)
формат 35х38,5 см 10 овочів Такі наголовники стануть справжньою знахідкою для дитячих свят! Відтепер батькам не треба турбуватись про костюми для дитячих свят. Доповніть святковий одяг наголовником потрібного героя і до свята дитина готова! Для кожного героя на наголовнику ви знайдете загадку.
54,90грн.
SUPER-картки. Учимо кольори, цифри та форми
Гра «Учимо кольори, цифри та форми» призначена для малюків від 3-хроків. Вона спрямована на розвиток уваги, пам’яті та логічногомислення. Гра полягає в тому, що дитина добирає до картки з кольороміншу картку з ілюстрацією до нього. На зворотному боці карток поданіпозначки «Ф» (форми) та «Ц» (цифри). Щоб вивчити форми, малюкмає дібрати пару до зображеної геометричної фігури. Для роботи зцифрами слід викласти цифри у стовпчик та знайти для кожної з нихпару з карток із зображенням.Під час гри дитина:- навчиться розрізняти кольори, форми та числа,- запам’ятає назви кольорів,- навчиться писати цифри.Комплект містить:- 32 картки,- завдання з малюнком на зворотному боці.Яскраві картки не лише привернуть увагу малюків, але й активізуютьпроцес запам’ятовування нового матеріалу. Учити  …
35,50грн.
0187 Ми - діти України
Плакат містить українську етнічну символіку.
18,90грн.
5332 Альбом з розвитку мовлення. Старший вік (5-6 років)
Альбом з розвитку мовлення, старший вік (5-6 років). Серія: "Правильно говоримо в дитячому садочку та вдома". Вправи посібника «Альбом з розвитку мовлення» допомагають розвивати мислення й уяву дитини, навчають установлювати причинно-наслідкові зв’язки, знаходити подібність і різницю між предметами.
24,90грн.
3996а Составь и прочитай
А вы знаете, что это за книга? Ее страницы, из плотного картона, скрепленные специальной пластмассовой трубкой, которую можно легко убрать и разделить страницы друг от друга. На самом деле, страницы книги - это пазлы, из которых Вы с малышом сможете составить картинку о героях книги. Прочитай веселый стишок малышу про каждую важную машину и составь из пазлов - страниц картинку.
12,90грн.
Захист Вітчизни Плакат. Військові звання й знаки розрізнення (Укр)
Плакат містить наочний демонстраційний матеріал, призначений для використання на уроках Захисту Вітчизни. Великий формат Насичена інформативність Укладено за новітніми змінами у ВСУ Зручність у використанні на уроках Відповідає новій програмі із Захисту Вітчизни Мість повну інформацію за заявленою темою
20,50грн.
Плакати. Безпека в сучасному світі. Комплект плакатів. ЗПП003
Плакати. Безпека в сучасному світі. Комплект плакатів.
100,00грн.
13105135У Набір. Наклейки. Алфавіт український та цифри (У)
Прекрасные наклейки для изучения цифр, знаков и алфавита в детском саду.
46,50грн.
6850 Стрічка букв. Раздаточний матеріал. Маленькая на кожну дитину (у)
Стрічкою із букв і цифр користуватися дуже легко. Для полегшення викладання та засвоення матеріалу цифри та букви розділені на групи та позначені різними кольорами.
7,50грн.
13109052У Лото 6 в 1.Транспорт (у)
Развивающая игра, с помощью которой малыши научатся находить логические связи между предметами. Набор содержит несколько вариантов игры: традиционное Лото, захватывающая игра с кубиком и фишками и игра для развития памяти Мемори. Также игра содержит множество веселых заданий с карточками для развития детского мышления, внимания и памяти. 6 игр в 1! • 2 варианта лото • 2 дидактические игры • настольная игра • мемо
59,90грн.
0813а Информационные стенды для ДОУ Личная безопасность ребенка РУС
Предупреждение детского травматизма — одна из самых актуальных проблем современности. Вы должны создать безопасные условия жизнедеятельности детей, сформировать навыки безопасного поведения и умения предвидеть последствия опасных развлечений.
39,90грн.
13104110У, Плакат. Мій рік (у)
Якщо ви бажаєте оригінально та цікаво розповісти рідним та близьким, як дорослішав ваш малюк протягом року, тоді плакат до дня народження МІЙ РІК саме для вас. Просто впишіть ім я, дані та вподобання, вклейте улюблені фото, і плакат яскраво продемонструє новинки із життя іменинника.
19,90грн.
Learn to Read, Вчимося читати, набір флеш-карток
Набір містить 48 карток, розміру А4, які наочно демонструють читання англійських літер та звуків. Використання наочності на уроках англійської мови зробить навчання більш єфективним та цікавим.
58,50грн.