Быстрый заказ книги

Плакаты, комплекты, карточки

На странице:
Сортировать по:
1085 Червона книга України. Рослини
Демонстраційний матеріал Рослини Червоної книги України містить 20 малюнків рослин, інформацію про зникаючі види рослин, перелік природних заповідників України, легенди, пов язані з рослинами.
5332 Альбом з розвитку мовлення. Старший вік (5-6 років)
Альбом з розвитку мовлення, старший вік (5-6 років). Серія: Правильно говоримо в дитячому садочку та вдома. Вправи посібника «Альбом з розвитку мовлення» допомагають розвивати мислення й уяву дитини, навчають установлювати причинно-наслідкові зв’язки, знаходити подібність і різницю між предметами.
4017-1 Навчальні картки Множення та діління
4017-1 Навчальні картки Множення та діління
6520 Набір прикрас з блискітками Осінь
6520 Набір прикрас з блискітками Осінь
0203 Плакат.Україна в нас єдина - бережи її, дитино!
Плакат. Україна в нас єдина - бережи її, дитино!
13103028У Комплект таблиць.Українська мова 3 кл (у)
14 таблиць за розділами:• Мова і мовлення• Каліграфічна абетка• Видатні українці• Державні символи України• Слово. Значення слова• Географічні рекорди України• Іменник• Дієслово• Ненаголошені [е] та [и]• Прикметник• Правопис префіксіф• Текст• Частина мови• Словникові слова
5330 А Тетрадь по развитию речи 1,5-3 года
Пропонуємо купити альбом з розвитку мовлення для проведення занять з дітьми 3-5 років. За допомогою ілюстрацій дитина швидко навчиться складати речення, правильно формулювати запитання та відповідати на них. Заняття сприятиме розвитку зв’язного мовлення та збільшенню словарного запасу.
Набір прикрас на голову. Дикі тварини (у)
формат 35х38,5 см 10 тварин Такі наголовники стануть справжньою знахідкою для дитячих свят! Відтепер батькам не треба турбуватись про костюми для дитячих свят. Доповніть святковий одяг наголовником потрібного героя і до свята дитина готова! Для кожного героя на наголовнику ви знайдете загадку.
0423 Наші малюнки Україна
Стенд виготовлений з високоякісного, суперщільного, вкритого лаком картону (2 мм) – довговічного та екологічно чистого матеріалу! Його можна протирати вологою губкою! Фігурна форма стенда надає додаткової привабливості дизайну дитячого садка! Містить 30 кріплень із магнітом для дитячих малюнків! Зображення – високоякісний друк!
SUPER-картки. Учимо літери
Гра «Учимо літери» призначена для малюків від 3-х років. Вонаспрямована на розвиток уваги, пам’яті та логічного мислення. Граполягає в тому, що дитина вивчає картки, на яких зображені літериалфавіту, їх транскрипція, слова та ілюстрації до них, а потім створює зних склади.Під час гри дитина:- вивчить літери алфавіту,- навчиться писати слова,- покращить навички читання по складах.Комплект містить:- 32 картки,- завдання з малюнками на зворотному боці.Яскраві картки не лише привернуть увагу малюків, але й активізуютьпроцес запам’ятовування нового матеріалу. Учитися читати стане щецікавіше!
6612 Плакат. Сигнали світлофора сірий (у)
6612 Плакат. Сигнали світлофора сірий (у)
0407 СТЕНД План евакуації
Стенд из супер плотного, покрытого лаком картона. На стенде размещен пластиковый карман для плана эвакуации (А4 формат).
0186 Україна-наша батьківщина
Плакат містить державний прапор України, карту України, Державний гімн, герб України.
5330 Альбом з розвитку мовлення. Ранній вік (1,5-3 роки)
Альбом з розвитку мовлення, ранній вік (1,5-3 роки). Серія: "Правильно говоримо в дитячому садочку та вдома". Вправи посібника «Альбом з розвитку мовлення» допомагають розвивати мислення й уяву дитини, навчають установлювати причинно-наслідкові зв’язки, знаходити подібність і різницю між предметами.
1116 Комплект плакатів Українські дитячі письменники
В комплект входять портрети : Василя Сухомлинського, Івана Франка, Тараса Шевченко, Тамари Коломієць, Ліни Костенко, Олександра Олесь, Наталії Забіла, Миколи Сингаївський, Лесі Українки, Дмитра Білоус, Леоніда Глібова .В комплекті міститься 12 портретів українських дитячих письменників та їх стислі біографічні відомості.
0833 Розумні ширмочки. Пожежна безпека
активизируем непроизвольную память украшаем группу используем во время занятий
1121 Комплект плакатів Портрети фізиків
1121 Комплект плакатів Портрети фізиків
3910 Набір Усе для лічби
3910 Набір Усе для лічби
13106058У Наклейка, Україна понад усе (у)
Наліпка «Україна понад усе!» виконана у традиційному жовто-блакитному забарвленні. Може використовуватися для створення патріотичного акценту під час оформлення інтер’єру приміщень різних громадських та політичних організацій.