Быстрый заказ книги

Плакаты, комплекты, карточки

На странице:
Сортировать по:
Дидактичні матеріали. Вивчаю літери із задоволенням. НУД001
Кожна дитина – це маленький всесвіт, де закладена безгранна фантазія та глибокий океан творчості. Ні для кого вже не є секретом, що розвиток дрібної моторики тісно пов’язаний з розвитком мовлення та мислення.Пропонований комплект карток допоможе дитині цікаво та весело вивчати літери, розвивати дрібну моторику, працювати зі словами.Як працювати з картками?Дуже просто!Дорослий пропонує дитині прикрасити літеру. Це можна зробити різними способами:виліпити ковбаски з пластиліну та викласти їх на літеру,розфарбувати,заштрихувати,обклеїти стразами, насінням, крупою, природним матеріалом тощо.Можна використовувати все, що підкаже фантазія.На картці з літерою є малюнки з написами. Можна запропонувати дитині такі завдання:обведи вивчену літеру в кожному слові,визнач розташування (на  …
Символи України (Лепбук-простір для творчості)
Лепбук — це новітній спосіб організації пізнавальної діяльності учнів, простір для навчання і творчості. Лепбуки допомагають швидко й ефективно засвоїти нову інформацію, закріпити вивчене, систематизувати набуті знання. Створення лепбуків — це зах
1100 Розповім дітям про транспорт
Картки містять: 16 фотоіллюстрацій із корисною інформацією(як виглядає, історія створення, вірші та ігри, цікаво знати) та 8 цікавих ігор для розвтку пам яті, уваги, логіки.
Комплект плакатів Англійська мова 4 кл +методичка
Комплект плакатів Англійська мова 4 кл +методичка
Плакати. Література, зарубіжна та українська. Комплекти плакатів Мандруємо крізь століття. ЗПП020
Комплект містить 10 плакатів (5 двосторонніх аркушів), на яких стисло представлено літературно-історичні періоди від Античності до сьогодення, що вивчаються у 5-11 класах із зарубіжної та української літератур. Можуть бути використані для оформлення класних куточків, шкільних стендів, під час проведення уроків та інших заходів відповідної тематики.
0153 Група подовженого дня
Плакат у кожний кабінет.
3994 Навчальні картки Читай по складах 4-6 років
3994 Навчальні картки Читай по складах 4-6 років
Хімія. Правила техніки безпеки та роботи. Крмплект плакатів
Хімія. Правила техніки безпеки та роботи. Крмплект плакатів
1112 Розповімо дітям про дорожні знаки
Посібник містить: 16 дорожних знаків із корисною інформацією(Назва знака, його детальний опис, цікаві факти, стислі пам ятки, вірші, загадки, історічні відомості), 6 цікавих ігор для розвику пам яті, уваги, логічного мислення.
1117у Комплект портретів. Портрети українських письменників (у)
Комплекти містять 12 повнокольорових портретів відомих українських письменників.
13210008У Лепбук. Пожежна безпека (у)
Лепбуки – це підсумковий результат спільної роботи з дітьми по тій чи іншій темі. Містить на картках, в кишеньках та конвертах необхідну інформацію для практичних занять протягом тематичного тижня: дидактичні ігри,інтелектуальні завдання, приказки та прис
Плакати. Зарубіжна літ-ра. Комплект плакатів для школи. Письменники. 10-й клас. ЗПП011
Комплект містить 12 плакатів (6 двосторонніх аркушів), на яких стисло представлено портрети письменників та їхні основні твори, що вивчаються в 10-му класі в курсі зарубіжної літератури. Можуть бути використані для оформлення класних куточків, шкільних стендів, під час проведення уроків та інших заходів відповідної тематики.
0186 Україна-наша батьківщина
Плакат містить державний прапор України, карту України, Державний гімн, герб України.
0826 Ширма Рідна Україна
У світі книжок (Лепбук-простір для творчості)
У світі книжок (Лепбук-простір для творчості)
3908 Набірне полотно для ДНЗ до к-ту Цікава математика
Роздавальні матеріали з математики (150 карток).
Годинник-тренажер. Вивчаємо час (у)
Набір містить:• годинник із стрілками• цікавий матеріал• завдання• логічні задачі• загадки на зворотіФормат: 38,5х31 см (без упаковки - 33,5х30 см)
ЛІТНІ ВПРАВИ Мої літні канікули. АЛЬБОМ-щоденник 1-4 кл. (Укр.)
Альбом-щоденник є продовженням серії зошитів для корисного відпочинку учнів 1-4 класів. Головна мета видання – сприяти розвиткові у школярів допитливості, спостережливості, інтересу до навколишнього середовища. Особливість альбому-щоденника – поєднання цікавого теоретичного матеріалу з практичними порадами й завданнями. Працюючи з ним, учні зможуть отримані у школі знання перевірити на практиці в повсякденному житті та відчути себе дослідниками, винахідниками, мандрівниками. Це допоможе учням провести літні канікули цікаво та з користю. Видання призначене для активного розвитку й набуття навичок самостійної пошукової й творчої роботи учнів початкової школи.
13210007У Лепбук. Правила дорожнього руху. Безпека на дорозі (у)
Лепбуки – це підсумковий результат спільної роботи з дітьми по тій чи іншій темі. Містить на картках, в кишеньках та конвертах необхідну інформацію для практичних занять протягом тематичного тижня: дидактичні ігри,інтелектуальні завдання, приказки та прис

Акционное предложение