Быстрый заказ книги

Плакаты, комплекты, карточки

На странице:
Сортировать по:
5332 Альбом з розвитку мовлення. Старший вік (5-6 років)
Альбом з розвитку мовлення, старший вік (5-6 років). Серія: Правильно говоримо в дитячому садочку та вдома. Вправи посібника «Альбом з розвитку мовлення» допомагають розвивати мислення й уяву дитини, навчають установлювати причинно-наслідкові зв’язки, знаходити подібність і різницю між предметами.
1027-2 Геній з пелюшок.Транспорт
РОЗВИТОК ДИТИНИ ІЗ САМОГО НАРОДЖЕННЯ ЗА МЕТОДИКОЮ ГЛЕНА ДОМАНА! На картонних картках розміщені якісні фотоілюстрації на задану тему, а на звороті цікаві факти та загадки для пізнавальних занять. Гра з картками допоможе дитині запам’ятати назви і зовнішній вигляд предметів, розвити розумові здібності та фотографічну пам’ять.
6522 Набір прикрас з блискітками Птахи
6522 Набір прикрас з блискітками Птахи
Набір прикрас із блискітками. Скоро до школи!
Набір прикрас із блискітками. Скоро до школи!
5255 Портфель першокласниці. Принцеса Софія (у)
У наборі: розклад занять, картка Прийоми обчислення, картка Множення та ділення на 0,1,10,100, картка Міри.Величини, картка Розбір частини мови за будовою, картка Моя країна-Україна, картка Словникові слова, закладки, наліпки.
5330 А Тетрадь по развитию речи 1,5-3 года
Пропонуємо купити альбом з розвитку мовлення для проведення занять з дітьми 3-5 років. За допомогою ілюстрацій дитина швидко навчиться складати речення, правильно формулювати запитання та відповідати на них. Заняття сприятиме розвитку зв’язного мовлення та збільшенню словарного запасу.
Набір карток. Англійська мова. Читаємо E, І
Картки з англійськими буквами допоможуть дитині у короткі терміни поповнити лексичний запас словами, які містять у своєму складі букви Е, І. Призначається для занять у садках, школах та групах з додаткового вивчення іноземної мови.
3934-1 Лото 6 в 1. Колір (у)
Развивающая игра, с помощью которой малыши научатся находить логические связи между предметами. Набор содержит несколько вариантов игры: традиционное Лото, захватывающая игра с кубиком и фишками и игра для развития памяти Мемори. Также игра содержит множество веселых заданий с карточками для развития детского мышления, внимания и памяти. 6 игр в 1! • 2 варианта лото • 2 дидактические игры • настольная игра • мемо
5238 Набори для оформлення свят у дитячому садочку. До побачення, дитячий садочок!
Прикрашаємо музичну залу, групову кімнату. Площа розміщення до 6 м2
6552 Набір для оформлення кімнати для сну. Наш місяць (у)
Набір містить 8 яскравих деталей декору, якими можна кімнату для тихої години у дитячому садку чи вдома! З веселими звірятками хлопчики та дівчатка спатимуть солодко і спокійно! Окремі деталі ви можете компанувати за вашим смаком. Площа розміщення до 4 м! Розмір найбільших деталей – 54х47 см!
Гра. Вивчаємо звичайні дроби (у)
Інтелект-студія «ІНДИГО» - це серія наборів з пазлами та магнітними картками, у якій завдання подані у ігровій формі. Це сприяє кращому запам’ятовуванню дітьми цифр, форм, кольорів, фігур та органів людини. Набори серії дають можливість легко навчитися рахувати, розв’язувати математичні завдання, розвинути вміння малювати крок за кроком, а набір про будову тіла людини змалечку привчить дитину піклуватися про свій організм.• Формування образного, творчого та просторового мислення.• Розвиває інтелект, пам ять, увагу та зорове сприйняття.• Розширення словникового запасу та правильній вимові.• Удосконалення дрібної моторики та точності.Набір містить 20 пазлів. Дозволить швидко засвоїти поняття «звичайний дріб», удосконалити зорову та м’язову пам’ять.
Головоломка. Танграм (у)
Старовинна гра-головоломка, яка знайомить дітей з геометричними фігурами та розвиває:• дрібну моторику• навички конструювання • просторове сприйняття• логіку • творче та образне мислення• фантазію• пам ять та увагуПринцип гри: від простого до складногоЯк грати: з 7 шматочків зібрати різноманітні фігурки
0208 Плакат. Ділення (поч. школа)ред. (у)
Цей плакат допоможе малюкові попрактикуватися у засвоєнні перших математичних знань.
Українська мова 4 кл (у) Картки (ФПК)
Матеріали посібника призначені для формування й розвитку в учнів 4 класу предметних компетентностей. Посібник містить картки з Української мови для учнів 4 класу за Оновленою програмою 2016 року до будь-якого чинного підручника.
Картки англ. мова C1 Advanced (укр) 500 шт.
500 двосторонніх друкованих флеш-карткок для вивчення англійської мови. Рівень C1 AdvancedЯк це працює? English Student розроблена за методом Себастіана Лайтнера, який передбачає мінімум 5 повторень вивченого матеріалу, кожен раз в довшому періоді часу. Тобто слово, яке я вивчив сьогодні, я повторю за день, за 3 дні, за 7 днів і т. д. За одне повторення людина запам ятовує близько 20% інформації.КРОК 1: Заповни картками перегородку 1. Перевір, чи знаєш слова на картціЯкщо знаєш - картка переходить до перегородки 2Якщо не знаєш - картка переходить в кінець перегородки 1КРОК 2: Коли перегородка 2 заповнена картками, перевір, чи пам ятаєш переклад слівЯкщо знаєш, картка переходить до перегородки 3Якщо не знаєш - картка переходить в кінець перегородки 1КРОК 3, 4... Аналогічно кар …
КНП Математика 6 клас, ПЛАКАТИ.ДИСК. Метод.рекоменд.(Укр)
Плакати з математики для 6 класу наочно висвітлюють базові математичні поняття, алгоритми виконання арифметичних дій, приклади за основними темами курсу.Комплект плакатів з математики містить:- 16 плакатів за основними темами курсу 6 класу,- диск із пр
3909 Лічильний матеріал для ДНЗ до к-ту Цікава математика
Счетный материал для дошкольных образовательных учреждений.В набор входит:1. 112 карточек с изображением:- цифр от 0 до 9 (20 шт.),- знаков (20 шт.),- геометрических фигур и предметных рисунков (72 шт.).2. Двухстороннее наборное полотно.3. Инструкция.
15104145У Плакат. Частини мови (у)
6354Р Навчальні пазли.Вивчаємо продукти харчування.IQ-club для малюків 13152043Р
Набор разработан для изучения правил здорового питания и продуктов питания через игру. С помощью игр ребенок знакомится с сервировкой стола, учится группировать элементы по общему признаку, сравнивает с реальными предметами. Игры в наборе имеют разный уровень сложности, это поможет родителям подбирать те, которые отвечают способностям и вызывают интерес у ребенка. Игры развивают внимательность, мышление, воображение, сосредоточенность и моторику, тренируют пространственную ориентацию и навыки чтения, помогают понять причинно-следственные связи, обогащают словарный запас и расширяют мировоззрение.
2994 Розрізний матеріал Веселі задачі.Математичні знаки
2994 Розрізний матеріал Веселі задачі.Математичні знаки