Быстрый заказ книги

Плакаты, комплекты, карточки

На странице:
Сортировать по:
3916 Роздавальний матеріал Державна символіка
Гра-заняття для ознайомлення з державними символами України. 60 карток + 8 малюнків - пазлів. Для вихователів, учителів і батьків.
Дидактичні матеріали. Вивчаю цифри із задовленням. НУД002
Кожна дитина – це маленький всесвіт, де закладена безгранна фантазія та глибокий океан творчості. Ні для кого вже не є секретом, що розвиток дрібної моторики тісно пов’язаний з розвитком мовлення та мислення.Пропонований комплект карток допоможе дитині цікаво та весело вивчати цифри, розвивати дрібну моторику, фантазію.Як працювати з картками?Дуже просто!Дорослий пропонує дитині прикрасити цифру. Це можна зробити різними способами:- виліпити ковбаски з пластиліну та викласти їх на цифру,- розфарбувати,- заштрихувати,- обклеїти стразами, насінням, крупою, природним матеріалом тощо.Можна використовувати все, що підкаже фантазія.На сонечку-жучку можна викласти кульки з пластиліну, квасолин, камінчиків, дрібних деталей леґо, ґудзиків, зерняток, відбити цятки пальчиком, умочивши й …
2978 Плакат. Коло вибору 1 (у)
Як діяти в конфліктній ситуації, як уникнути конфлікту? Цьому треба вчити дітей змалечку.«Коло вибору» - це методика, яку пропонує Нова українська школа, як спосіб подолання конфліктів серед учнів. Перед учнями постає вибір, яку стратегію обрати у вирішенні певної конфліктної ситуації. Методика пропонує декілька варіантів виходу із ситуації, наприклад:- Переключитись на щось інше- Зупинитися- Проігнорувати- Обговорити- Почекати та охолонути- Домовитися- Попросити вибачення- Зіграти у «Камінь, ножиці, папір»Перетворіть вирішення конфлікту на цікаву гру і нехай у вашому класі чи групі панує мир та дружня атмосфера!
6545 Набір прикрас Транспорт
10 деталей!Прикрашаємо музичну залу, групову кімнату наборами прикрас із блискітками на двосторонньому скотчі. Компонуємо прикраси за вашим смаком!
3994 Навчальні картки Читай по складах 4-6 років
3994 Навчальні картки Читай по складах 4-6 років
1137 Склади слово
Матеріал містить перекидні розрізні цифри (букви), з яких можна складати різні числа (слова).
Інтерактивні наочні плакати. Мені 3 роки
Вашій увазі пропонуються 8 інтеракнтивних плакатів в одній книзі для розвитку дитини віком від трьох років.
КНП Календар знаменних дат України (Укр)
Відповідає вимогам концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді.• Державні свята • Дні загальнонаціонального значення • Пам ятні дати
1011 Демонстраційні фотоілюстрації. Моя домівка (у)
Нова серія демонстраційних карток для занять із дітьми у дитячому садочку та вдома. Кожна папка містить високоякісні фотоілюстрації на задану тему. Теми представлені за чотирма тематичними сферами: «Люди», «Культура», «Природа», «Я сам».
Книга. Посібник Квіти набір
Допоможіть малюкові пізнати світ! Картки для вивчення англійської мови «Розвиток малюка» – це внесок у майбутнє Вашої крихітки з наймолодшого віку. На лицьовому боці картки – яскрава картинка з підписами українською та англійською мовами, на звороті – транскрипція. Завдяки такому дизайну дитина одночасно вивчає нові для неї предмети та опановує мови.Придбавши картки, Ви отримуєте:– Наочний матеріал для навчання дитини одночасно двома мовами.– Транскрипцію англійських слів на звороті картки – малюк одразу запам’ятає правильну вимову.– Якісні великі зображення, які дитина роздивлятиметься із задоволенням.– Яскраву рамку, що привертає увагу.Комбінуйте картки різної тематики, використовуйте їх у різноманітних іграх. Навчання відбуватиметься цікаво, невимушено та приємно. Картки « …
1012-1 Міні рахунковий матеріал. Бджілки та квіточки (у)
Набори допоможуть легко навчити дитину рахувати та роз язувати прості математичні завдання.
0913а Буквы (46 в наборе)
Если вы хотите, чтобы ваш ребенок быстро выучил алфавит и научился читать, купите набор карточек с яркими буквами. Ребенку будет интересно составлять слоги и небольшие слова, обучаясь в процессе игры. Комплект можно использовать дома, в детском саду, подготовительных группах и школе.
Годинник-тренажер. Вивчаємо час (у)
Набір містить:• годинник із стрілками• цікавий матеріал• завдання• логічні задачі• загадки на зворотіФормат: 38,5х31 см (без упаковки - 33,5х30 см)
6527 Плакат. Наші іменинники (у)
НУШ Набір для оформлення. Наші іменинники
КНП Здоровий спосіб життя. Безпека дитини 1-4 кл. ПЛАКАТИ НУШ (Укр)
9 двосторонніх плакатівПиши правильно!Режим дня школяраЗдоров’я людиниБезпечний відпочинок протягом рокуКорисна і смачна їжа — джерело енергії та здоров’я організмуЗдорове харчуванняДорожня абеткаДорожня абеткаРегулювання дорожнього рухуМої обов’язкиЗакони дружбиУмови правильного розвитку дитиниУмови правильного розвитку дитиниХарактер людиниФормування особистостіБезпека на дорозіЛюдина і суспільство. Сім’яБезпечна поведінка вдома
Моя сім я
Лепбук — це новітній спосіб організації пізнавальної діяльності учнів, простір для навчання і творчості. Лепбуки допомагають швидко й ефективно засвоїти нову інформацію, закріпити вивчене, систематизувати набуті знання. Створення лепбуків — це захоплююча гра, яка сприяє формуванню в школярів креативності, самостійності, спостережливості, відповідальності, уміння працювати в команді та цінувати результати спільної діяльності.
0101 Державні символи України Нові
Коли розпочинати громадське виховання дитини? Коли вона починає усвідомлювати себе частинкою народу, нації, держави? Відповіді на ці запитання залежать від самого вихователя. Посіяти в маленькому серці зерно любові до батькивщини та рідного краю, навчити шанувати й берегти духовну спадщину свого народу - ось про що ми, дорослі, маємо подбати, виховуючи нове покоління громадян України, наше майбутнє. Книга містить: відомості про історію виникнення прапора, Герба та Гімну України, текст Державного Гімну України, вірші, легенди, відомості про національні символи України.
Картки німецька мова А2 нижче середнього 500 шт.
Вивчаєш німецьку і хочеш нарешті почати розмовляти на базовому рівні? Картки для вивчення німецьких слів рівня А2 – для тебе!5 причин обрати картки від English Student:Вивчай! Нові слова відповідно до свого рівня та середовища застосуванняЗапам’ятовуй! 95% інформації методом інтервальних повтореньРозвивай! Пам’ять за допомогою регулярного повторенняПрактикуй! Розмовну англійську під час гри в настільні ігриПеревіряй! Картками знання дітей або студентівДо набору входить:500 карток з англійськими словами (600-700 слів)коробка для навчання методом інтервальних повтореньдорожній футляр для зручного користуваннязбірка ігор для інтерактивного навчання
0201 Плакат. Мій рік (у)
Якщо ви бажаєте оригінально та цікаво розповісти рідним та близьким, як дорослішав ваш малюк протягом року, тоді плакат до дня народження МІЙ РІК саме для вас. Просто впишіть ім я, дані та вподобання, вклейте улюблені фото, і плакат яскраво продемонструє новинки із життя іменинника.
5244 Портфель першокласниці Феечки
Портфель першокласника це яскрава папка, яка містить усе необхідне малюку з перших днів навчання у школі. Таблички з твердого картону допоможуть швидко запам’ятати алфавіт, кольори, форми та ін. А матеріали для організації навчального процесу (розклад занять, закладки) допоможуть не загубитися малюку у безлічі нових знань. Комплекти містять: алфавіт розклад уроків склад числа таблицю додавання й віднімання цифри та знаки кольори та форми закладки наліпки