Быстрый заказ книги

Плакаты, комплекты, карточки

На странице:
Сортировать по:
Плакати. Місто букв. Інтерактивний плакат з наліпками. ЗПП023
Інтерактивний плакат з наліпками призначений для використання на уроках української мови у період навчання грамоти.Знайомлячи учнів із буквою та її характеристиками, учитель пропонує дітям заселити (наклеїти) букву до відповідного району та вулиці.
1015-2 Лепбук. Весна (у)
РАЗМЕР (СМ): 50,00 X 37,00 X 1,10
1015-13 Лепбук. Професії (у)
Лепбуки – це підсумковий результат спільної роботи з дітьми по тій чи іншій темі. Містить на картках, в кишеньках та конвертах необхідну інформацію для практичних занять протягом тематичного тижня: дидактичні ігри,інтелектуальні завдання, приказки та прис
5347-4 Комплекс дидактичних ігор для 1-2 кл. Подорожуємо у часі (у)
Школярам початкових класів формуємо уявлення про час. У комплекті пропонується 13 навчальних ігор на тему часу, різноманітні цікавинки, вірші або досліди до кожної гри, а також методичні рекомендації. Під час занять знайомимо з історією годинників, розповідаємо про відмінності між механічними та електронними годинниками. На практиці вчимося визначати час, розуміти і розрізняти такі поняття, як «доба» і «тиждень». Навчаємо дітей раціонально використовувати час і умінню планувати свій день, знайомимо з поняттям «режим дня».Мета цього комплексу: формувати уявлення дітей про час, навчити робити висновки та узагальнення, формувати такі якості, як пунктуальність, організованість, працьовитість, відповідальність, інтерес до самостійного здобуття знань.Набір містить: - картки до ігор …
3999 Комплект таблиць Інформатика 2 клас (10шт.) Коробка
SUPER-картки. Учимо кольори, цифри та форми
Картки німецька мова А2 нижче середнього 500 шт.
Посібник Емоції нім. укр
0155 Класне життя
Плакат у кожний кабінет.
1090 Розповімо дітям про свійських тварин (картки)
Видавництво Ранок пропонує вашій увазі серію демонстраційних матеріалів Розповімо дітям. Ця серія представлена тематичними блоками, у кожній з яких входить комплект демонстраційного матеріалу, який містить 16 або 18 кольорових малюнків із цікавою інформацією на звороті кожної картинки, а також ігри, які допоможуть закріпити вивчений матеріал. Діти дошкільного віку в стані сприймати й засвоювати велику кількість матеріалу, але за умови, якщо набридлеве слово урок замінити для них словом гра. При цьому важливо, що б дитина не тільки сприймала інформацію, але й відчувала її, бачила, відтворювала. Демонстраційний матеріал покликаний не тільки розширити знання дітей про навколишній світ, але й допомогти вивчити нову лексику, навчити складно й послідовно виражати свою думку в проце …
1000-4 Набір карток. Потяг з вагонами. Літери англійської абетки (прописні) (у)
Набір містить: потяг +26 вагонів.Розмір готової композиції: 20х800 см.Кольоровий та практичний плакат-потяг приїхав, аби допомогти дітям вивчити англійську абетку.Набір багаторазовий, зроблений не для одного покоління. Кожен вагончик, а їх 26, – це нова літера англійської абетки. Вагони потягу фігурні і кожен везе своє звірятко. Звірята познайомлять малечу з літерами, їхніми вимовами та написанням.Потяг-помічник прикрасить ваш клас та буде нагадувати дітям про вимову, написання та послідовність англійських літер.
8879У Наліпки інтер єрні Панди 15181008У
Поселите в детской комнате панд, которых не нужно кормить. Да это возможно! Интерьерные наклейки «Панды» превратят детскую комнату на милое место в квартире. Семь панд будут радовать хозяев комнаты очень долго. Наклейки сделаны из качественного материала. Они большого размера и легко клеятся. Поселите смешных зверушек у себя дома чтобы иметь хорошее настроение каждый день!
КНП Для оформлення класу, проведення позаклас.заходів 1-4 кл. ПЛАКАТИ.ДИСК. (Укр)
6 двосторонніх плакатів + CDПризначено для учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів та вчителів початкових класів. Диск із презентаціями, методичні рекомендації для вчителя.
3967. Лото для малюків.Овочі,фрукти,дерева,гриби,ягоди та квіти (у)
Ігрові заняття в дитячому садку та вдома. До набору входять: 10 полів, 60 карток та правила гри. Гра допоможе: запам ятати овочі, фрукти, дерева, гриби, ягоди, квіти також логічно мислити й висловлювати свої думки, розвивати увагу й пам ять.
Серия Любимые тетрадки - это: •полный курс занятий с дошкольником. •Более 1000 упражнений. •возможность протестировать и оценить развитие ребенка. •Интересные задания на отдельных листах. •Курс занятий по формированию здорового образа жизни. •Карточки на цветных вкладышах.