Быстрый заказ книги

Плакаты, комплекты, карточки

На странице:
Сортировать по:
1048 Картки Моя країна - Україна (16шт.)
Демонстраційний матеріал. 16 карток з коментарями на звороті.
Альбом дошкільника. Художньо-продукт. діяльність, Малювання. 5–6 р.
Демонстраційний матеріал до занять з малювання з дітьми 5–6 років належить до складу комплекту, що містить альбом для дитини та рекомендацій для педагогів. Цей комплект може бути використаний для організації занять із художньо-продуктивної діяльності (малювання) в старшій групі дошкільного навчального закладу.Відповідно до програми розвитку дітей 5–6 років дібрані теми для малювання різними засобами: гуашевими та акварельними фарбами, простим і восковими олівцями. П ередбачено малювання у традиційних і нетрадиційних техніках.
Природознавство в таблицях 3 кл
Таблиці з природознавства для 3 класу — елемент дидактико-методичного комплекту, який рекомендується використовувати на уроках під час пояснення, узагальнення й закріплення знань, умінь та навичок учнів.Зміст:1. Різноманітність природи. Пізнання природи людиною2. Вода в природі. Світовий океан3. Властивості води4. Вода — розчинник5. Прісна та морська вода6. Робота води в природі7. Використання води людиною8. Охорона води9. Повітря, його склад і властивості10. Як нагрівається повітря над суходолом і водною поверхнею11. Рух повітря12. Охорона повітря від забруднення13. Гірські породи. Корисні копалини14. Як добувають корисні копалини15. Використання корисних копалин16. Ґрунт17. Охорона ґрунтів18. Що таке енергія19. Сонце — найпотужніше джерело енергії20. Енергія вітру та рухомо …
1067 ДМ Посуд
Демонстраційні матеріали Посуд», містять 28 фотоілюстрацій, які познайомлять дитину з різними видами посуду: посуд, чайний сервіз, столовий посуд і прилади.
Математика 3-4 кл. Плакати для поч. школи+CD-диск (у)
Математика 3-4 кл. Плакати для поч. школи+CD-диск (у)
6519 Набір прикрас із блискітками.Калина
6519 Набір прикрас із блискітками.Калина
Математика. 1-2 кл. Плакати для поч. школи+CD-диск (у)
Математика. 1-2 кл. Плакати для поч. школи+CD-диск (у)
Наочне виховання. Мій перший рік. 33 приємних спогади. Для хлопчика. ПДБ006
Батьки новонароджених як ніхто знають, як швидко летить час. Ще вчора ви забирали маленьку крихітку з пологового будинку. А вже через рік малюк навчився сидіти, повзати, сміятися, у нього виросли перші зуби, він подарував вам радісний сміх. У перший рік у дитини, що не день, то нові вміння та навички. Завдяки нашому плакату, усі значущі моменти розвитку дитини будуть у вас перед очима і ви зможете оперативно їх записувати, а також уклеювати фотографії. А уявіть здивовані й радісні очі дитини, коли на повноліття ви вручите їй цей чудовий плакат. Плакат «Мій перший рік. 33 приємних спогади» стане відмінним подарунком молодим батькам на виписку з пологового будинку і хрестини.
13140021А Набір карток.Читаємо E, І (А)
Картки з англійськими буквами допоможуть дитині у короткі терміни поповнити лексичний запас словами, які містять у своєму складі букви Е, І. Призначається для занять у садках, школах та групах з додаткового вивчення іноземної мови.
13109056У Лото 6 в 1. Колір (у)
Развивающая игра, с помощью которой малыши научатся находить логические связи между предметами. Набор содержит несколько вариантов игры: традиционное Лото, захватывающая игра с кубиком и фишками и игра для развития памяти Мемори. Также игра содержит множество веселых заданий с карточками для развития детского мышления, внимания и памяти. 6 игр в 1! • 2 варианта лото • 2 дидактические игры • настольная игра • мемо
Народна лялька 5-6 кл. Інструкційні картки
Посібник складено відповідно до чинної програми трудового навчання для загальноосвітніх навчальних закладів. Формат посібника — це альбом з роз’ємними листками, які зручно використовувати на уроках як роздатковий матеріал для самостійної роботи учнів. Альбом містить інструкційні картки для практичних робіт з виготовлення народної ляльки. Кожна картка складається з короткого покрокового опису роботи, що дає можливість учневі працювати самостійно. Посібник розрахований на вчителів загальноосвітніх навчальних закладів, вихователів дошкільних закладів, усіх зацікавлених осіб. Переглянувши цей матеріал, ви неодмінно зробите свою власну ляльку, дотримуючись всіх народних традицій при її виконанні.
2989 Розрізний матеріал Меблі
2989 Розрізний матеріал Меблі
0180 Шкільні роки чудові
Плакат у кожний клас.
5330 Альбом з розвитку мовлення. Ранній вік (1,5-3 роки)
Альбом з розвитку мовлення, ранній вік (1,5-3 роки). Серія: "Правильно говоримо в дитячому садочку та вдома". Вправи посібника «Альбом з розвитку мовлення» допомагають розвивати мислення й уяву дитини, навчають установлювати причинно-наслідкові зв’язки, знаходити подібність і різницю між предметами.
0211 Стенд Куточок пожежної безпеки
Стенд містить правила порядку використання вогнегасника, поведінки при пожежі та місце для плану - схеми евакуації
2994 Розрізний матеріал Веселі задачі.Математичні знаки
2994 Розрізний матеріал Веселі задачі.Математичні знаки
1120 Комплект плакатів Портрети хіміків
1120 Комплект плакатів Портрети хіміків
1615 Комплект плакатов Изучение грамоты 1 класс
Комплект содержит 33 учебных плаката на каждую букву русского алфавита. Комплект в пакете.
13106051У Наклейка, Я українець і цим пишаюся (у)
Патріотична наліпка «Я – українець» виконана у традиційному жовто-блакитному кольорі із зображенням Герба України та написом. Може використовуватися для прикрашення предметів інтер’єру та автомобілів.