Быстрый заказ книги

Плакаты, комплекты, карточки

На странице:
Сортировать по:
0188 Ми - діти світу
Плакат містить конвенцію ООН про права дитини, міста побратими міст України
Плакат Украінські письменники
Плакат Украінські письменники
1508 Історія України 8 кл.
15 плакатів за розділами:Українські землі в п.п. XVI ст.Українські землі в д.п. XVI ст.Українські землі в п.п. XVII ст.Запорозька Січ у XVI — п.п. XVII ст.Культура України XVI — п.п. XVII ст.Національно-визвольна війна українського народу (події 1648–1650 рр.)Національно-визвольна війна українського народу (події 1651–1657 рр.)Українські землі в 1657–1659 рр.Українські землі в 1659–1667 рр.Українські землі в 1667–1687 рр.Українські землі в 1687–1727 рр.Українські землі в 1727–1768 рр.Південна Україна в д.п. XVIIІ ст.Українські землі наприкінці XVIIІ ст.Культура України в д.п. XVIІ–XVIIІ ст.
6545 Набір прикрас Транспорт
6545 Набір прикрас Транспорт
1615-1 Комплект таблиц Обучение грамоте Коробка
1615-1 Комплект таблиц Обучение грамоте Коробка
13106052У Наклейка, З україною в серці (у)
Яскрава декоративна наліпка у вигляді жовто-блакитного серця та патріотичним написом. Рекомендується для оформлення інтер’єру, плакатів стендів та автотранспортних засобів.
1147 Набір карток. Світ рослин (у)
Использование всех карт серии способствует обогащению знаний и развитию интереса к окружающей среде, а также информационной грамотности, навыкам общения и стремлению применять полученные знания в повседневной жизни. В набор входят 48 карточек, из которых можно составить 24 сюжета.
13105133У Набір .Наклейки. Для заохочення дітей (У)
Яркие наклейки помогут приспособится детям к новой обстановке. Каждый ребёнок сможет получить свой рисунок и наклеить его на свой шкафчик, и кроватку . Также в наборе наклейки-оценки.
13140020А Набір карток.Читаємо А, О
В наборе 48 карточек, из которых можно сложить 16 слов
Посібник Птахи набір
Допоможіть малюкові пізнати світ! Картки для вивчення англійської мови «Розвиток малюка» – це внесок у майбутнє Вашої крихітки з наймолодшого віку. На лицьовому боці картки – яскрава картинка з підписами українською та англійською мовами, на звороті – транскрипція. Завдяки такому дизайну дитина одночасно вивчає нові для неї предмети та опановує мови.Придбавши картки, Ви отримуєте:– Наочний матеріал для навчання дитини одночасно двома мовами.– Транскрипцію англійських слів на звороті картки – малюк одразу запам’ятає правильну вимову.– Якісні великі зображення, які дитина роздивлятиметься із задоволенням.– Яскраву рамку, що привертає увагу.Комбінуйте картки різної тематики, використовуйте їх у різноманітних іграх. Навчання відбуватиметься цікаво, невимушено та приємно. Картки « …
Плакати для учительської, кабінету завуча, методиста.ЗП4
Плакати для учительської, кабінету завуча, методиста.ЗП4
13105151У Набір для оформлення кімнати для сну. Наш місяць (у)
Набір містить 8 яскравих деталей декору, якими можна кімнату для тихої години у дитячому садку чи вдома! З веселими звірятками хлопчики та дівчатка спатимуть солодко і спокійно! Окремі деталі ви можете компанувати за вашим смаком. Площа розміщення до 4 м! Розмір найбільших деталей – 54х47 см!
0825 Розумні ширмочки. Здоровий спосіб життя родини.
Інформація для батьків та вихователів дитячих садків. Ширмочка містить такі теми: Здоров я дітей - найцінійше надбання цивілізованого суспільства, Роль родини у розвитку та формуванні здоров я дитини, Основні показники здорового способу життя родини, Спортивний куточок вдома, Загартування, гігієнічні навички, раціональне харчування дітей, режим дня дитини.
13104110У, Плакат. Мій рік (у)
Якщо ви бажаєте оригінально та цікаво розповісти рідним та близьким, як дорослішав ваш малюк протягом року, тоді плакат до дня народження МІЙ РІК саме для вас. Просто впишіть ім я, дані та вподобання, вклейте улюблені фото, і плакат яскраво продемонструє новинки із життя іменинника.
1101 Розповімо дітям.Про визначні місця України
Демонстраційний матеріал складається з 19 карток з кольоровими зображеннями природних та архітектурних пам’яток України та пізнавальною інформацією на звороті. Корисна інформація: де знаходиться, історія та легенди, цікаво знати. Цікаві ігри для розвитку: логічного мислення, пам’яті, уваги.
1132 Рахунковий матеріал Жолуді
Серія містить набори карток, які допоможуть легко навчити дітей рахувати, розв’язувати математичні завдання. Малюнки на картках різноманітні, тому цей матеріал можна використовувати, ілюструючи задачі будь-якого типу. Заняття будуть відрізнятися від щоденних шкільних вправ.
0810а Информационные стенды для ДОУ Режим дня РУС.
• Активизируем непроизвольную память • Украшаем группу • Используем во время занятий
6600 Набір прикрас із блискітками.Бджілки
6600 Набір прикрас із блискітками.Бджілки
13106046Р Азбука. Раздаточный материал (р)
Предлагаем вам набор из 36 двусторонних карточек: 33 карточки с буквами русского алфавита и изображением животных и предметов на обороте, а также 3 карточки со знаками пунктуации. Карточки помогут превратить занятие в занимательную игру. Рекомендуем за одно занятие знакомить ребенка с 5 буквами, а новое начинать с повторения и добавлять еще 5.