Быстрый заказ книги
Пн-Пт: 10.00-17.00
(095) 856 74 61
(068) 340 49 30
(093) 286 22 57
Книголенд, книжный интернет-магазин
Язык
укр / рус

Корзина

0 шт. - 0,00грн.
Личный кабинет

Грамоты, дипломы

На странице:
Сортировать по:
Диплом про закінчення 1 класу зелений
3883 Диплом про закінчення 1 класу (зелений)
Диплом оранжевий з медалькою
3838 Диплом (оранж з медалькою)
Диплом випускниці початкової школи рожевий
3808 Диплом випускниці початкової школи (рожевий)
Диплом випускника початкової школи синій
3807 Диплом випускника початкової школи (синій)
Диплом синій з гербом
3872 Диплом синій з гербом
Диплом про закінчення початкової школи бордовий
3889 Диплом про закінчення початкової школи (бордовий)
Диплом спортивний
3860 Диплом спортивний А4
Роздавальні картки.Країни.Прапори.Столиці
1068-1 Картки міні Прапори.Країни.Столиці
Диплом про закінчення початкової школи.Принцеси Діснея
Диплом — відзнака за успіхи дітей, яка заохочує до подальшого навчання, гарної поведінки та спонукає стати ще кращим. Відзнака з улюбленими героями подарує дітям гарний настрій. Диплом зроблений книжечкою (формат А5) з глянцевою поверхнею. Він стане гарним рішенням для педагога чи вихователя.
Набір медальок Помічник (всі різні)
Медальки за новою програмою «НУШ» – це веселе заохочення, яке дозволить стимулювати учнів до навчання та розвитку. Цей набір медальок дає можливість дитині побувати в ролі різних помічників, ознайомитися з їхніми обов’язками і запам’ятати, хто що робить
Диплом синій з медалькою
3839 Диплом (синiй з медалькою)
Грамота почесна жовта з ромашками
3837 Грамота почесна(жовта з ромашками)
Диплом про закінчення дитячого садка.Літачки
Диплом — відзнака за успіхи дітей, яка заохочує до подальшого навчання. Це перший серйозний документ дитини, яким вона пишатиметься. Дипломи про закінчення дитячого садка зроблені з любов’ю до дитини. Яскраві герої подарують дітям гарний настрій. Відзнака зроблена книжечкою (формат А5) з глянцевою поверхнею.
Подяка червона
3855 Подяка червона А4
Набір медальок.Наші таланти(рожева)
Медальки – це веселе заохочення, яке дозволить стимулювати учнів до навчання та розвитку особистості. Медальки містять яскраві ілюстрації на різну тематику і зручний отвір для стрічки. У наборі 5 медальок.
Медалька.За старание(рус.яз)
Набор из 5 медалек За отличную учебу - прекрасный способ поощрить отличников и мотивировать остальных учеников кполучению крепких знаний. Имея в запасе наборы медалек, можно устраивать конкурсы и соревнования среди учеников, определяя победителя по количеству полученных медалей.
Подяка зелено-салатна
3864 Подяка зелено-салатна А4
Диплом про закінчення початкової школи
3885 Диплом про закінчення початкової школи (зелений)
Медалька.Окончание детского сада(рус.яз)
Набор из 5 медалек За отличную учебу - прекрасный способ поощрить отличников и мотивировать остальных учеников кполучению крепких знаний. Имея в запасе наборы медалек, можно устраивать конкурсы и соревнования среди учеников, определяя победителя по количеству полученных медалей.
Моє портфоліо.2 клас
В рамках всебічного розвитку дітей, в учбових і дошкільних установах регулярно впроваджуються нововведення. Одним з останніх стало портфоліо учня початкової школи. Тут показуються усі успіхи, досягнення дитини, позитивні емоції, виражені в творчих роботах, думці дитини, та і в цілому його відношення до навколишнього світу. Створення такої презентації допоможе вчителеві більше дізнатися про вашу дитину, адже сторінки портфоліо містять інформацію про характер, захоплення, різних досягненнях в спорті та інше. Портфоліо учня початкової школи може стати своєрідним заохоченням. А заповнення кожної подальшої сторінки, а також внесення цікавого матеріалу мотивуватиме дитину на нові звершення. Батьки і педагоги початкової школи зможуть спостерігати за розумовим, фізичним і психоемоцій …