Быстрый заказ книги

Управление и документация

На странице:
Сортировать по:
СУЧАСНА дошк. освіта, Ознайомлення з природним довкіллям. Молодший вік. (Укр) + ДИСК
У цій книзі педагоги знайдуть конспекти для проведення занять із ознайомлення з природним довкіллям із малюками молодшої групи, а також зведену таблицю календарного планування занять. Матеріал збірника передбачає різноманітні форми роботи з дітьми (бесіди, дідактичні, логічні та інші ігри, спостереження, досліди, практична діялність тощо).Видання допоможе вихователям:• дати дітям початкові знання про закономірності пиродного світу• навчити основ безпечної поведінки в природному довкіллі• сформувати дбайливе ставлення до природи, викликати увагу та співчуття до живих істот• учити пізнавати світ через практичний досвід
39,90грн.
Хрестом. ДНЗ муз. керівника, Пісні та ноти для середнього дошкільного віку ДНЗ (Укр.)
У збірці зібрані пісні для розучування з дітьми середньої групи ДНЗ, які увійшли до скарбниці дитячої пісенної класики. Пісні про пташок і звірят, пісні-ігри, музичні твори про природу, маму, Новий рік тощо допоможуть малятам сприйняти навколишній світ у всій його неповторності та багатогранності.Для музичних керівників ДНЗ, вихователів, студентів музично-педагогічних факультетів вищих та середніх спеціальних навчальних закладів.
12,50грн.
Скарбниця моралі. Програма з морального вих. дітей дошк. віку
Парціальну програму “Скарбниця моралі” упорядковано відповідно до вимог Базового компонента дошкільної освіти (нова редакція). Програма поглиблено висвітлює змістові компоненти, що розкривають питання морального виховання дітей, які представлені в усіх освітніх лініях інваріантної складової: формування етичних уявлень, розвиток моральної свідомості і саморегуляції, гуманних почуттів і емоцій, навичок моральних взаємин з довколишніми і моральної поведінки, моральних якостей тощо.Для використання в дошкільних навчальних закладах та альтернативних формах дошкільної освіти.
62,50грн.
Впевнений старт, Метод. рекомендації до зош. майбутнього першокласника (Укр)
Посібник «Методичні рекомендації до Зошита майбутнього першокласника» відповідає вимогам базової програми «Я у Світі», програми роз­витку дітей «Впевнений старт» і забезпечує реалізацію ­завдань, визначених у розділах «Пізнавальний розвиток», «Мовленнєвий розвиток». У методичних рекомендаціях визначено освітні завдання кожної теми, очікувані результати та шляхи їх досягнення, докладні інструкції щодо виконання кожного завдання. Посібник містить і допоміжний матеріал: короткі відомості з теми, вірші, загадки, скоромовки тощо, які сприяють ­образному сприйняттю теми. Методичні рекомендації до «Зошита майбутнього першокласника» адресовані батькам, педагогам дошкільних, загальноосвітніх закладів, на базі яких здійснюється підготовка дітей до шкільного ­життя. Це видання розроблен …
10,00грн.
СУЧАСНА дош. освіта, Організація освітньої роботи в різновіковій групі ДНЗ (у)
У навчально-методичному посібнику висвітлено особливості комплектування та організацію життєдіяльності дітей різновікової групи, методику проведення ігрової, трудової, навчально-пізнавальної діяльності, умови створення розвивального середовища. Окремим розділом подаються матеріали практичного змісту.Видання адресоване вихователям дошкільних навчальних закладів, викладачам, студентам вищих начальних закладів (спеціальності «Дошкільна освіта»).
24,90грн.
Музичне виховання у дит. садку 6 рік життя за Базовим компонент. дошк освіти
Посібник містить календарне планування та плани-конспекти занять із вихованцями дошкільних навчальних закладів 6-го року життя, а також багатий додатковий матеріал до занять (вірші, розвивальні ігри, вправи тощо).Плани-конспекти музичних занять складено відповідно до Базового компонента дошкільної освіти та вікових особливостей вихованців цього віку.Для музичних керівників ДНЗ.
50,00грн.
Настільна книга керівника ДНЗ ДН53
Книга містить актуальний матеріал для керівників ДНЗ: пріоритетні напрями управлінської діяльності й організації навчально-виховного процесу, програму розвитку ДНЗ, документацію щодо організації контролю за функціонуванням і розвитком ДНЗ, порядок атестації працівників та ін.Матеріали допоможуть оптимізувати педагогічний процес й поліпшити роботу всього закладу. Посібник адресований керівникам ДНЗ.
39,50грн.
СУЧАСНА дошк. освіта, Про себе дбати-лиха не знати. Безпечна повед.вдома та в довкіллі (Укр)
Посібник містить матеріали з безпеки життєдіяльності дітей, присвячені способам уникнення та подолання небезпечних ситуацій удома, на природі, у суспільному середовищі. До структури посібника входять пам’ятки для дорослих та дітей, консультації для батьків та педагогів, проблемні питання для обговорення з дітьми, дидактичні ігри, поради та цікавинки, тематичні вірші, казки, драматизації, що допоможуть дітям засвоїти необхідні знання та навички в ігровій формі. Призначений для педагогів дошкільних навчальних закладів.
35,00грн.
Хрестом. ДНЗ муз. керівника, Пісні та ноти для старшого дошкільного віку ДНЗ (Укр.)
У збірці зібрані пісні для розучування з дітьми середньої групи ДНЗ, які увійшли до скарбниці дитячої пісенної класики. Пісні про пташок і звірят, пісні-ігри, музичні твори про природу, маму, Новий рік тощо допоможуть малятам сприйняти навколишній світ у всій його неповторності та багатогранності.Для музичних керівників ДНЗ, вихователів, студентів музично-педагогічних факультетів вищих та середніх спеціальних навчальних закладів.
12,50грн.
Моніторинг досягнень дітей дошк. віку згідно з Базовим компонентом дошк. освіти
Методичний посібник містить матеріали щодо організації і проведення моніторингу досягнень дітей дошкільного віку згідно з Базовим компонентом дошкільної освіти, показники досягнень дітей, діагностичний інструментарій, обладнання, методику обстеження, характеристику рівнів засвоєння програмових вимог.Для педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів, слухачів курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників, студентів педагогічних навчальних закладів.
139,00грн.
Дит.садок, Персп. планування освітньо-виховної роботи в ДНЗ старша гр. (Я у Світі)
Перспективне планування визначає завдання і зміст роботи дошкільного навчального закладу, методи і прийоми навчально-виховної роботи на кожний день місяця.У виданні подане орієнтовне планування для старшої групи ДНЗ, побудоване на основі нової базової програми «Я у Світі». Воно допоможе вихователю забезпечити гармонійний всебічний розвиток дошкільнят з орієнтацією на їх цінності та інтереси, збереже дитячу субкультуру.
17,50грн.
ШД ДНЗ жовті Журнал здоров я працівників харчоблоку
Журнал здоров я працівників харчоблоку
22,00грн.
Цікава граматика.Розробки занять для дітей старшого дошкільного віку ДН102
Посібник містить розробки занять із навчання грамоти для дітей старшого дошкільного віку. Заняття супроводжуються переліком завдань, наочних матеріалів, покроковим коментарем до ходу занять, графічними зображеннями наочних дидактичних посібників, необхідних для проведення ігор, розвивальних вправ та інше.Рекомендоване вихователям ДНЗ, батькам.
50,00грн.
Планування навчально-виховної роботи з дітьми раннього віку ДНВ12
У посібнику запропонована система планування навчально-виховної роботи з дітьми раннього віку та наведені можливі варіанти організованих колективних занять з логіко-математичного, мовленнєвого розвитку та образотворчого виховання, спрямованих на реалізацію завдань, визначених Базовою програмою розвитку дитини дошкільного віку Я у Світі.
25,00грн.
СУЧАСНА дошк. освіта, Розгорнутий календарний план. ОСІНЬ. Молодша група (Укр)
У посібнику подано перспективний та розгорнутий календарний план організації навчально-виховного процесу з дітьми другої молодшої групи ДНЗ. План складений за блочно-тематичним принципом, що забезпечує змістову цілісність, системність, послідовність, ускладнення та повторення матеріалу протягом тематичного тижня.Цей посібник можна використовувати як робочий календарний план, в який необхідно вписати: індивідуальну роботу, трудову діяльність, загартовувальні заходи, роботу щодо попередження дитячого травматизму та роботу з батьками.
55,00грн.
ШД ДОЗ РОБОЧИЙ ЖУРНАЛ вихователя групи раннього віку синій
Робочий журнал допоможе вихователю групи раннього віку:- організувати послідовну роботу з планування освітньо-виховної діяльності з дітьми раннього віку.- зібрати відомості про вихованців групи та їхні сім ї- провести медико-психолого-педагогічну діагностику готовності дитини до вступу в дошкільний заклад.- здійснювати спостереження за дітьми в період їхньої адаптації в ДНЗ- здійснювати фізкультурно-оздоровчу роботу в групі- правильно спланувати навчально-виховний процес у групі.
20,00грн.
ДНЗ. Вихователю. Ігротека вихователя ДНЗ. Система розвивальних ігор для дітей 5-6-ти (7-ми) років (с
Посібник містить систему розвивальних ігор для дітей 5–6-ти (7-ми) років (старша група), дібраних відповідно до вимог Базового компонента дошкільної освіти та чинних навчальних програм. Проведення ігор розплановано на весь навчальний рік (за місяцями, тижнями, заняттями).Матеріали посібника сприятимуть розвитку мислення, мовлення молодших дошкільників, формуванню у них уміння самостійно ухвалювати рішення, аналізувати предмети та явища навколишнього світу, трансформувати набуті знання у нові способи діяльності, підвищенню їхнього пізнавального інтересу.Для вихователів ДНЗ, батьків дошкільників.
40,00грн.
Дит.садок, Сценаріїї свят для роботи з дітьми 5-7 років
Посібник містить 15 різноманітних сценаріїв, розрахованих на дітей 5-7 років, до свят, що їх традиційно відзначають у дошкільних закладах, а також до тих, які тільки починають святкувати в садочках. Зміст: 1. Правила для пішоходів, 2. Свято ввічливості, 3. Кицьчин дім, 4. Мама, тато і я - спортивна сім я!, 5. День друзів, 6. Із днем народження, 7. Свято тата, 8. 8 березня, 9. Жива природа, 10. Проводи Зими, зустріч Весни, 11. Свято врожаю, 12. День Святого Миколая, 13. Різдво Христове, 14. Великдень
15,00грн.
Усі заняття в групі серед. дошк. віку. 2 півріччя. 5-й рік життя ДНВ040
Методичний посібник містить розробки занять для дітей середнього дошкільного віку (п’ятий рік життя). Заняття побудовані на ігрових сюжетах, складені на навчальний рік і відображають інтеграцію всіх освітніх напрямів пізнавального, мовленнєвого та художньо-естетичного розвитку. Конспекти занять розроблено відповідно до вимог програми розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля».Посібник рекомендований для творчого використання педагогічними працівниками дошкільних навчальних закладів, студентами педагогічних закладів та гувернерами.
35,00грн.
Я кращої в світі країни не знаю… Нац-патріотичне вихов. в ДНЗ. Серед вік. ДНВ047
Посібник містить методичні рекомендації, розробки занять та виховних заходів, добірку дидактичних ігор та мовленнєвих вправ з національно-патріотичного виховання дітей середнього дошкільного віку, матеріали для роботи з батьками дошкільників.
35,00грн.

Акционное предложение