Быстрый заказ книги
Пн-Пт: 10.00-17.00
(095) 856 74 61
(068) 340 49 30
(093) 286 22 57
Книголенд, книжный интернет-магазин
Язык
укр / рус

Корзина

0 шт. - 0,00грн.
Личный кабинет

Управление и документация

На странице:
Сортировать по:
Розгорнутий календарний план. Зима. Ранній вік
У посібника подано перспективний та розгорнутий календарний план організації навчально-виховного процесу з дітьми раннього дошкільного віку. Він укладений за блочно-тематичним принципом, що забезпечує змістову цілісність, системність, послідовність, ускладнення та повторення матеріалу протягом тематичного тижня. Цей посібник можна використати як робочий календарний план, в який необхідно тільки вписати, індивідуальну роботу, загартовувальні заходи, форми роботи щодо попередження дитячого травматизму та форми роботи з батьками.
ДИТИНА ОСІНЬ Розгорн. перспект. план. Середній дошк. вік + ДИСК
СУЧАСНА дошк. освіта, ДИТИНА Розгорн. перспект. план. ОСІНЬ Середній дошк. вік (Укр) + ДИСК
Розгонутий календарний план. Ранній вік. Осінь
У посібника подано перспективний та розгорнутий календарний план організації навчально-виховного процесу з дітьми першої молодшої групи ДНЗ. План складений за блочно-тематичним принципом, що забезпечує змістову цілісність, системність, послідовність, ускладнення та повторення матеріалу протягом тематичного тижня.Під час його складання був врахований наказ Міністерства освіти і науки України від 20.04.2015 № 446 «Про затвердження гранично допустимого навчального навантаження на дитину у дошкільних навчальних закладах різних типів та форм власності».Цей посібник можна використати як робочий календарний план, в який необхідно вписати, індивідуальну роботу, трудову діяльність, загартовувальні заходи, форми роботи щодо попередження дитячого травматизму та роботи з батьками.
ДИТИНА ВЕСНА Розгорн. перспект. план. Старший дошк. вік + ДИСК
СУЧАСНА дошк. освіта, ДИТИНА ВЕСНА Розгорн. перспект. план. Старший дошк. вік (Укр) + ДИСК
Про себе дбати — лиха не мати (БЖД)
Посібник містить матеріали з безпеки життєдіяльності дітей, присвячені способам уникнення та подолання небезпечних ситуацій удома, на природі, у суспільному середовищі. До структури посібника входять пам’ятки для дорослих та дітей, консультації для батьків та педагогів, проблемні питання для обговорення з дітьми, дидактичні ігри, поради та цікавинки, тематичні вірші, казки, драматизації, що допоможуть дітям засвоїти необхідні знання та навички в ігровій формі. Призначений для педагогів дошкільних навчальних закладів.
Опорні схеми для складання описових розповідей
Вчити дітей дошкільного віку складати описові розповіді - дуже важливий аспект їхнього розвитку. Уміння дитини точно, лаконічно й образно описати предмет сприяє удосконаленню його мовлення, мислення, пам яті. Одним із прийомів, які значно полегшують дитині складання описового оповідання, є використання наочних опорних схем. З їх допомогою висловлювання дитини стають чіткими, зв язними і послідовними.
Діагностика в ДНЗ. МОНІТОРИНГ раннього віку осн. компетенцій дітей +Стим. матеріал Я у світі
Діагностика в ДНЗ. МОНІТОРИНГ осн. компетенцій дітей раннього віку +Стим.матеріал (Я у світі)
Організація і проведення прогулянок. Серед. дошк. вік
СУЧАСНА дошк. освіта, Організація і проведення прогулянок. Серед.дошк.вік (Укр)
Образотворча діяльність. Молодший дошкільний вік +СД
Посібник містить ігри і вправи, які сприятимуть сенсорному розвитку дітей раннього віку.Орієнтовні конспекти занять допоможуть вихователям дібрати нетрадиційні підходи, щоб сприяти зануренню дитини у світ відчуттів, сприйняття та уявлень, та виробити інноваційні способи щодо організації дитячого простору. У посібнику наведено орієнтовні дидактичні ігри та іграшки для сенсорного розвитку найменших. Методичний посібник стане у пригоді вихователям ДНЗ, батькам.
Хрестом.-посібник ДНЗ+ ДИСК Художне слово в щод. житті дитини. Молодший дошк. вік.(Я у світі)
Хрестом.-посібник ДНЗ+ ДИСК Художне слово в щод. житті дитини. Молодший дошк. вік.(Я у світі)
СУЧАСНА дошк. освіта, Моніторинг осн. компетенцій дітей. Ст. дошк. вік + стимульний матеріал
СУЧАСНА дошк. освіта, Моніторинг осн. компетенцій дітей. Ст. дошк. вік (Укр) + стимульний матеріал
Ігрова діяльність майбутнього першокласника
Різноманітні цікаві та пізнавальні ігри позитивно впливають на розвиток малят, якщо дитина вміє гратися, якщо її радує власна кмітливість і надихає перемога над труднощами, якщо вона навчилася уважно слухати і бачити, їй ніколи не буде нудно. Такий малюк завжди веселий, допитливий він випромінює позитивні емоції і готовий пізнавати навколишній світ.
Добрі справи, гарні вчинки + СД
Посібник покликаний допомогти дорослим у вихованні цілісної особистості дитини, зокрема, її духовної сфери. Мета даного посібника — введення дитини до культури стосунків між людьми, взаємодії з навколишнім світом, що є початковим етапом не тільки духовно-морального виховання, а й формування духовної культури особистості в подальшому житті. На CD міститься додатковий матеріал, сценарії свят з духовно-морального виховання та добірка літературно-художніх творів для читання дітям. Видання призначене для педагогів дитячих садків, студентів педагогічних коледжів та вишів за спеціальністю «Дошкільна освіта».
Фізичне виховання дошкільників. Середній вік. + СD
СУЧАСНА дошк. освіта, Фізичне виховання дошк.. Середній вік (Укр) + ДИСК
Метод. рекомендації до зош. майбутнього першокласника
Посібник «Методичні рекомендації до Зошита майбутнього першокласника» відповідає вимогам базової програми «Я у Світі», програми роз­витку дітей «Впевнений старт» і забезпечує реалізацію ­завдань, визначених у розділах «Пізнавальний розвиток», «Мовленнєвий розвиток». У методичних рекомендаціях визначено освітні завдання кожної теми, очікувані результати та шляхи їх досягнення, докладні інструкції щодо виконання кожного завдання. Посібник містить і допоміжний матеріал, короткі відомості з теми, вірші, загадки, скоромовки тощо, які сприяють ­образному сприйняттю теми. Методичні рекомендації до «Зошита майбутнього першокласника» адресовані батькам, педагогам дошкільних, загальноосвітніх закладів, на базі яких здійснюється підготовка дітей до шкільного ­життя. Це видання розроблен …
Метод. рекомендации к Тетради будущего первоклассника
Уверенный старт, Метод. рекомендации к Тетради будущего первоклассника (РУС)
Організація і проведення прогулянок. Молод. дошк. вік
СУЧАСНА дошк. освіта, Організація і проведення прогулянок. Молод. дошк. вік (Укр)
ДИТИНА Розгорн. перспект. план. Ранній вік + ДИСК
СУЧАСНА дошк. освіта, ДИТИНА Розгорн. перспект. план. Ранній вік (Укр) + ДИСК
Розширене календарне планування. Осінь. Молодша група
У посібнику подано перспективний та розгорнутий календарний план організації навчально-виховного процесу з дітьми другої молодшої групи ДНЗ. План складений за блочно-тематичним принципом, що забезпечує змістову цілісність, системність, послідовність, ускладнення та повторення матеріалу протягом тематичного тижня.Цей посібник можна використовувати як робочий календарний план, в який необхідно вписати, індивідуальну роботу, трудову діяльність, загартовувальні заходи, роботу щодо попередження дитячого травматизму та роботу з батьками.
Метод проектів у розвитку якості дошк. освіти двсіх вікових гр. + ДИСК
СУЧАСНА дошк. освіта, Метод проектів у розвитку якості дошк. освіти д всіх вікових гр. + ДИСК