Быстрый заказ книги

Управление и документация

На странице:
Сортировать по:
Організація освітнього процесу від вересня до травня. 4-й рік життя.ДНВ35
Організація освітнього процесу від вересня до травня. 4-й рік життя.ДНВ35
Хрестом. ДНЗ муз. керівника, Пісні та ноти для середнього дошкільного віку ДНЗ (Укр.)
У збірці зібрані пісні для розучування з дітьми середньої групи ДНЗ, які увійшли до скарбниці дитячої пісенної класики. Пісні про пташок і звірят, пісні-ігри, музичні твори про природу, маму, Новий рік тощо допоможуть малятам сприйняти навколишній світ у всій його неповторності та багатогранності.Для музичних керівників ДНЗ, вихователів, студентів музично-педагогічних факультетів вищих та середніх спеціальних навчальних закладів.
Сімейна педагогіка, Як навчити вашу дитину ШВИДКО І ПРАВИЛЬНО РАХУВАТИ
Сімейна педагогіка: Як навчити вашу дитину ШВИДКО І ПРАВИЛЬНО РАХУВАТИ
СУЧАСНА дошк. освіта, Розгорнутий календарний план. ОСІНЬ. Молодша група (Укр)
У посібнику подано перспективний та розгорнутий календарний план організації навчально-виховного процесу з дітьми другої молодшої групи ДНЗ. План складений за блочно-тематичним принципом, що забезпечує змістову цілісність, системність, послідовність, ускладнення та повторення матеріалу протягом тематичного тижня.Цей посібник можна використовувати як робочий календарний план, в який необхідно вписати: індивідуальну роботу, трудову діяльність, загартовувальні заходи, роботу щодо попередження дитячого травматизму та роботу з батьками.
СУЧАСНА дошк. освіта, ДИТИНА Розгорн. перспект. план. ОСІНЬ Старший дошк. вік (Укр) + ДИСК
СУЧАСНА дошк. освіта: ДИТИНА Розгорн. перспект. план. ОСІНЬ Старший дошк. вік (Укр) + ДИСК
СВІТ ДИТИНСТВА. Комплексна програма для дошкільних навч. закладів
Програма “Світ дитинства” укладена відповідно до вимог державних стандартів – Базового компонента дошкільної освіти України – за освітніми лініями: “Особистість дитини”, “Дитина в соціумі”, “Дитина у природному довкіллі”, “Дитина у світі культури”, “Гра дитини”, “Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі”, “Мовлення дитини”. Метою програми є забезпечення гармонійного розвитку особистості дитини 4–6 років, її психічного і фізичного здоров’я, виховання ціннісного ставлення до природного, предметного й соціального довкілля, до самої себе, формування механізмів соціальної адаптації, набуття освітніх компетенцій, реалізація творчого потенціалу дитини в різних видах діяльності.Набуття різних видів компетенцій дитиною відбувається в різних видах діяльності: ігровій, сенсорно-пізнавал …
Уверенный старт, Метод. рекомендации к Тетради будущего первоклассника (РУС)
Уверенный старт: Метод. рекомендации к Тетради будущего первоклассника (РУС)
СУЧАСНА дошк. освіта, Організація і проведення прогулянок. Серед.дошк.вік (Укр)
СУЧАСНА дошк. освіта: Організація і проведення прогулянок. Серед.дошк.вік (Укр)
ШД ДНЗ жовті Журнал бракеражу готової продукції
ШД ДНЗ жовті Журнал бракеражу готової продукції
Цікава граматика.Розробки занять для дітей старшого дошкільного віку ДН102
Посібник містить розробки занять із навчання грамоти для дітей старшого дошкільного віку. Заняття супроводжуються переліком завдань, наочних матеріалів, покроковим коментарем до ходу занять, графічними зображеннями наочних дидактичних посібників, необхідних для проведення ігор, розвивальних вправ та інше.Рекомендоване вихователям ДНЗ, батькам.
ДНЗ. Вихователю. Перспективне планування освітнього процесу в групі шостого року життя. ДНВ069
Пропонований посібник містить перспективне планування освітнього процесу з дітьми шостого року життя. Планування укладено з урахуванням блочно-тематичного принципу. У межах кожного місяця заплановані заняття за всіма видами діяльності інваріантної складової Базового компонента дошкільної освіти. До кожного заняття визначено програмовий зміст, лексичний матеріал та обладнання.У межах кожного тематичного блоку наведено перелік рекомендованих літературних творів, рухливих та дидактичних ігор.Посібник рекомендований для використання в роботі вихователями-методистами, вихователями ДНЗ.
Організація раціонального харчування в ДНЗ.ДН176
Посібник містить рекомендації щодо організації раціонального харчування дітей у ДНЗ: перелік нормативно-правових документів, контроль за організацією харчування, оформлення необхідної документації, матеріал для використання в роботі з дітьми стосовно здорового харчування, рекомендації для батьків.Посібник адресовано медичним сестрам з дієтичного харчування, посаду яких нещодавно введено до штатних розписів ДНЗ, керівникам закладу, вихователям, батькам.
ДНЗ. Керівнику. Адміністративно-господарська діяльність у ДНЗ. ДНК007
Посібник містить орієнтовні зразки матеріалу щодо планування та організації адміністративно-господарської діяльності в дошкільному навчальному закладі: перелік нормативно-правових актів, орієнтовні правила, інструкції, розробки окремих заходів, приклади документообігу з цього напрямку роботи тощо.Посібник адресований керівникам та завгоспам ДНЗ.
СУЧАСНА дошк. освіта, ДИТИНА ЗИМА Розгорн. перспект. план. Молод. дошк. вік (Укр) + ДИСК
СУЧАСНА дошк. освіта: ДИТИНА ЗИМА Розгорн. перспект. план. Молод. дошк. вік (Укр) + ДИСК
Вихователю. Дитині про безпеку (у) ЕДВ001
Вихователю. Дитині про безпеку (у) ЕДВ001
ДНЗ. Керівнику. Інноваційні технології в ДНЗ. ДНК009
Посібник містить науково-методичні, практичні засади формування готовності вихователів ДНЗ до вибору та впровадження інновацій.У ньому окреслені основні аспекти успішного здійснення інноваційної діяльності, розвитку інноваційного менеджменту дошкільного навчального закладу. Наведені в посібнику теоретичні, практичні матеріали (діагностичні методики, розробки методичних заходів, занять із дітьми та ін.) щодо формування інноваційного потенціалу педагогічного колективу допоможуть педагогам дошкільних навчальних закладів зосередити зусилля на генеруванні інноваційних ідей, їх визначенні, відборі та забезпеченні впровадження з метою підвищення якості навчально-виховного процесу.
Я кращої в світі країни не знаю… Нац-патріотичне вихов. в ДНЗ. Серед вік. ДНВ047
Посібник містить методичні рекомендації, розробки занять та виховних заходів, добірку дидактичних ігор та мовленнєвих вправ з національно-патріотичного виховання дітей середнього дошкільного віку, матеріали для роботи з батьками дошкільників.
СУЧАСНА дошк. освіта, Розгорнутий календарний план. ОСІНЬ. Перша мол. гр. (Укр)
У посібника подано перспективний та розгорнутий календарний план організації навчально-виховного процесу з дітьми першої молодшої групи ДНЗ. План складений за блочно-тематичним принципом, що забезпечує змістову цілісність, системність, послідовність, ускладнення та повторення матеріалу протягом тематичного тижня.Під час його складання був врахований наказ Міністерства освіти і науки України від 20.04.2015 № 446 «Про затвердження гранично допустимого навчального навантаження на дитину у дошкільних навчальних закладах різних типів та форм власності».Цей посібник можна використати як робочий календарний план, в який необхідно вписати: індивідуальну роботу, трудову діяльність, загартовувальні заходи, форми роботи щодо попередження дитячого травматизму та роботи з батьками.
СУЧАСНА дошк. освіта, ДИТИНА ЗИМА Розгорн. перспект. план. Середній дошк. вік (Укр) + ДИСК
СУЧАСНА дошк. освіта: ДИТИНА ЗИМА Розгорн. перспект. план. Середній дошк. вік (Укр) + ДИСК
СУЧАСНА дошк. освіта, Добрі справи, гарні вчинки. Духовно-моральне виховання дошкільнят. Ст. дошк. в
Посібник покликаний допомогти дорослим у вихованні цілісної особистості дитини, зокрема, її духовної сфери. Мета даного посібника — введення дитини до культури стосунків між людьми, взаємодії з навколишнім світом, що є початковим етапом не тільки духовно-морального виховання, а й формування духовної культури особистості в подальшому житті. На CD міститься додатковий матеріал: сценарії свят з духовно-морального виховання та добірка літературно-художніх творів для читання дітям. Видання призначене для педагогів дитячих садків, студентів педагогічних коледжів та вишів за спеціальністю «Дошкільна освіта».