Быстрый заказ книги

Управление и документация

На странице:
Сортировать по:
СУЧАСНА дошк. освіта, ДИТИНА Розгорн. перспект. план. Ранній вік (Укр) + ДИСК
СУЧАСНА дошк. освіта: ДИТИНА Розгорн. перспект. план. Ранній вік (Укр) + ДИСК
Організаційна та адміністративна робота керівника ДНЗ 2-ге вид. доп.
Доповнення у 2-му виданні:с. 328–339. Додаток до розділу І. Управлінська діяльністьКолективний договір (докладний зразок).с. 340–342. Додаток до розділу ІІ. Робота з кадрамиОформлення трудових книжок: занесення відомостей про роботу, розрахунки за трудові книжки та їх зберігання, дублікат трудової книжки, вкладиш до трудової книжки, видача трудової книжки у разі звільнення.с. 343. Додаток до розділу ІV. Робота з батькамиОрганізація роботи та повноваження батьківського комітету й піклувальної ради у дошкільному навчальному закладі.Збірник містить поради щодо організації управлінської діяльності у дошкільному навчальному закладі, роботи з кадрами, охорони праці та безпеки життєдіяльності, роботи з батьками, атестації дошкільного навчального закладу.Для керівників дошкільних нав …
Хрестом. ДНЗ вихователя, Сфера життєдіяльності Я САМ (Я у світі)
Посібник містить тематичнозгруповані і систематизовані вірші,оповідання, казки, загадки, чистомовки, прислів’я та приказки відповідно до Базової програми «Я у Світі» (сфера життєдіяльності «Я сам»).Видання стане справжнім помічником і порадником для вихователя у роботі з дошкільнятами.
ШД ДНЗ жовті Журнал інструктажу з питань безпеки життєдіяльності при прийомі на роботу (Укр)
ШД ДНЗ жовті Журнал інструктажу з питань безпеки життєдіяльності при прийомі на роботу (Укр)
Професійний довідник учителя-логопеда ДНЗ.ЛП1
Професійний довідник учителя-логопеда ДНЗ.ЛП1
СУЧАСНА дошк. освіта, ДИТИНА ВЕСНА Розгорн. перспект. план. Середній дошк. вік (Укр) + ДИСК
СУЧАСНА дошк. освіта: ДИТИНА ВЕСНА Розгорн. перспект. план. Середній дошк. вік (Укр) + ДИСК
СУЧАСНА дошк. освіта, Фізичне виховання дошкільників. Ранній вік. (Укр) + ДИСК
Запорукою повноцінного розумового, морального та творчого розвитку дитини є належний рівень її здоров’я, реалізація фізичного потенціалу малюка. Якщо організм дитини здоровий та міцний, перед нею повною мірою відкриваються можливості активного пізнання світу та адаптації до соціальних та культурних умов середовища, у якому вона живе. Саме тому ми говоримо про необхідність створення в сучасних дошкільних навчальних закладах ефективної системи фізичного виховання та оздоровлення дітей. Навчальне видання рекомендоване на допомогу вихователям дошкільних навчальних закладів та домашнім педагогам.
СУЧАСНА дошк. освіта, ДИТИНА ВЕСНА Розгорн. перспект. план. Старший дошк. вік (Укр) + ДИСК
СУЧАСНА дошк. освіта: ДИТИНА ВЕСНА Розгорн. перспект. план. Старший дошк. вік (Укр) + ДИСК
ДНЗ. Керівнику. Методична робота в ДНЗ. ДНК008
У посібнику подано теоретичну інформацію щодо основних засад методичної роботи в дошкільному навчальному закладі та зразки необхідного практичного матеріалу щодо організації методичної роботи з кадрами, навчально-виховного процесу, контрольно-аналітичної діяльності, зразки оформлення окремих документів. Методичний посібник адресовано вихователям-методистам, керівникам, педагогам дошкільних навчальних закладів.
Хрестом. ДНЗ муз. керівника , Весела пісня нині лине! (пісенник) (Укр.)
Хрестоматія музичного керівника ДНЗ. Пісні про рідний край, пори року, пташок, звірят, природу, новорічні пісні, пісні про маму і бабусю, пісні-веснянки, пісні про дружбу і майбутнє шкільне життя.
Усі заняття в групі старшого дошк. віку. I півріччя. 6-й рік життя (у) ДНВ041
Методичний посібник містить розробки занять для дітей старшого дошкільного віку (шостий рік життя). Заняття  побудовані на ігрових сюжетах, складені на навчальний рік і відображають інтеграцію всіх освітніх напрямків пізнавального, мовленнєвого та художньо – естетичного розвитку. Конспекти занять розроблено відповідно до вимог програми розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля».
СУЧАСНА дошк. освіта, Організація і проведення прогулянок. Молод. дошк. вік (Укр)
СУЧАСНА дошк. освіта: Організація і проведення прогулянок. Молод. дошк. вік (Укр)
СУЧАСНА дошк. освіта, Інклюзивна освіта в ДНЗ. Для всіх вікових груп (Укр) + ДИСК
СУЧАСНА дошк. освіта: Інклюзивна освіта в ДНЗ. Для всіх вікових груп (Укр) + ДИСК
СУЧАСНА дошк. освіта, Розгорнутий календарний план. ОСІНЬ. Середня група (Укр)
У посібника подано перспективний та розгорнутий календарний план організації навчально-виховного процесу з дітьми дошкільного віку. Він укладений за блочно-тематичним принципом, що забезпечує змістову цілісність, системність, послідовність, ускладнення та повторення матеріалу протягом тематичного тижня.Під час його складання були враховані рекомендації інструктивно-методичного листа Міністерства освіти і науки України «Планування роботи в дошкільних навчальних закладах» (від 03.07.2009р. № 1 9-455) та наказ Міністерства освіти і науки України від 20.04.2015 № 446 «Про затвердження гранично допустимого навчального навантаження на дитину у дошкільних навчальних закладах різних типів та форм власності».Ці посібники можна використати як робочі календарні плани, в які необхідно ті …
СУЧАСНА дошк. освіта, Метод проектів у розвитку якості дошк. освіти д всіх вікових гр. + ДИСК
СУЧАСНА дошк. освіта: Метод проектів у розвитку якості дошк. освіти д всіх вікових гр. + ДИСК
Скарбниця моралі. Програма з морального вих. дітей дошк. віку
Парціальну програму “Скарбниця моралі” упорядковано відповідно до вимог Базового компонента дошкільної освіти (нова редакція). Програма поглиблено висвітлює змістові компоненти, що розкривають питання морального виховання дітей, які представлені в усіх освітніх лініях інваріантної складової: формування етичних уявлень, розвиток моральної свідомості і саморегуляції, гуманних почуттів і емоцій, навичок моральних взаємин з довколишніми і моральної поведінки, моральних якостей тощо.Для використання в дошкільних навчальних закладах та альтернативних формах дошкільної освіти.
Хрестом. ДНЗ муз. керівника, Пісні та ноти для середнього дошкільного віку ДНЗ (Укр.)
У збірці зібрані пісні для розучування з дітьми середньої групи ДНЗ, які увійшли до скарбниці дитячої пісенної класики. Пісні про пташок і звірят, пісні-ігри, музичні твори про природу, маму, Новий рік тощо допоможуть малятам сприйняти навколишній світ у всій його неповторності та багатогранності.Для музичних керівників ДНЗ, вихователів, студентів музично-педагогічних факультетів вищих та середніх спеціальних навчальних закладів.
Сучасна дошк. освіта. Патріотичне виховання в ДНЗ (у)
Сучасна дошк. освіта. Патріотичне виховання в ДНЗ (у)
СУЧАСНА дошк. освіта, Організація і проведення прогулянок. Стар. дошк. вік. (у)
СУЧАСНА дошк. освіта: Організація і проведення прогулянок. Стар. дошк. вік. (у)
СУЧАСНА дошк. освіта, ДИТИНА Розгорн. перспект. план. ОСІНЬ Старший дошк. вік (Укр) + ДИСК
СУЧАСНА дошк. освіта: ДИТИНА Розгорн. перспект. план. ОСІНЬ Старший дошк. вік (Укр) + ДИСК