Быстрый заказ книги

Управление и документация

На странице:
Сортировать по:
Практичний довідник керівника ЗНЗ (Укр)
У посібнику висвітлено теоретичні і практичні аспекти управлінської діяльності директора школи. Видання містить чинні нормативно-правові акти та коментарі-відповіді провідних фахівців МОН України. Тексти документів наводяться за джерелами офіційного опублікування станом на вересень 2016 р.Посібник місить:- Загальні положення управління загальноосвітнім навчальним закладом- Документи на кожен день, що регламентують поточну діяльність- Документи для підготовки та початку навчального року- Документи для завершення навчального року
СУЧАСНА дошк. освіта.Образотворча діяльність. Мол. дошк. вік +СД (у)
Посібник містить ігри і вправи, які сприятимуть сенсорному розвитку дітей раннього віку.Орієнтовні конспекти занять допоможуть вихователям дібрати нетрадиційні підходи, щоб сприяти зануренню дитини у світ відчуттів, сприйняття та уявлень, та виробити інноваційні способи щодо організації дитячого простору. У посібнику наведено орієнтовні дидактичні ігри та іграшки для сенсорного розвитку найменших. Методичний посібник стане у пригоді вихователям ДНЗ, батькам.
СУЧАСНА дошк. освіта, Розгорнутий календарний план. ОСІНЬ. Старша група (Укр)
У посібника подано перспективний та розгорнутий календарний план організації навчально-виховного процесу з дітьми дошкільного віку. Він укладений за блочно-тематичним принципом, що забезпечує змістову цілісність, системність, послідовність, ускладнення та повторення матеріалу протягом тематичного тижня.Під час його складання були враховані рекомендації інструктивно-методичного листа Міністерства освіти і науки України «Планування роботи в дошкільних навчальних закладах» (від 03.07.2009р. № 1 9-455) та наказ Міністерства освіти і науки України від 20.04.2015 № 446 «Про затвердження гранично допустимого навчального навантаження на дитину у дошкільних навчальних закладах різних типів та форм власності».Ці посібники можна використати як робочі календарні плани, в які необхідно ті …
Вихователю. Дитині про безпеку (у) ЕДВ001
Вихователю. Дитині про безпеку (у) ЕДВ001
КП ДНЗ Розгорнуте план. осв.-виховн. роботи в ДНЗ. Ранній дошк. вік (Я у світі)
Видання містить орієнтовне розгорнуте планування для раннього дошкільного віку ДНЗ, побудоване на основі Базової програми «Я у Світі» згідно «Перспективного планування освітньо-виховної роботи в ДНЗ: ранній дошкільний вік» (Харків: Видавництво «Ранок», 2011). Посібник допоможе педагогу успішно організувати освітньо-виховну роботу з малюками, здійснюючи її в інтересах дитини за гіпократівським принципом «На нашкодь!», дасть змогу розвивати форми діяльності малят 2–3 років — предметно-практичну, ігрову, образотворчу, конструктивну тощо. Для педагогічних працівників та методистів ДНЗ.
ШД ДНЗ Журнал обліку щоденного відвідування дітьми группи кольоровий
ШД ДНЗ Журнал обліку щоденного відвідування дітьми группи кольоровий
Організаційна та адміністративна робота керівника ДНЗ 2-ге вид. доп.
Доповнення у 2-му виданні:с. 328–339. Додаток до розділу І. Управлінська діяльністьКолективний договір (докладний зразок).с. 340–342. Додаток до розділу ІІ. Робота з кадрамиОформлення трудових книжок: занесення відомостей про роботу, розрахунки за трудові книжки та їх зберігання, дублікат трудової книжки, вкладиш до трудової книжки, видача трудової книжки у разі звільнення.с. 343. Додаток до розділу ІV. Робота з батькамиОрганізація роботи та повноваження батьківського комітету й піклувальної ради у дошкільному навчальному закладі.Збірник містить поради щодо організації управлінської діяльності у дошкільному навчальному закладі, роботи з кадрами, охорони праці та безпеки життєдіяльності, роботи з батьками, атестації дошкільного навчального закладу.Для керівників дошкільних нав …
Дошк. освіта, Кращій помічник вихователя дитсадка 5-6 років
Якщо ви хочете посіяти в душі дитини золоті зернята духовності, любові до рідного слова, співайте, читайте, спілкуйтеся із нею мовою кращих творів українського фольклору та видатних вітчизняних поетів і письменників.Розробки занять, представлених у даному збірнику, розроблено відповідно до рекомендацій сучасних програм з дошкільного виховання.
Діагностика в ДНЗ. МОНІТОРИНГ фізичного розвитку дітей дошкольного віку (Укр)
Діагностика в ДНЗ. МОНІТОРИНГ фізичного розвитку дітей дошкольного віку (Укр)
Сімейна педагогіка, Як навчити вашу дитину ШВИДКО І ПРАВИЛЬНО РАХУВАТИ
Сімейна педагогіка: Як навчити вашу дитину ШВИДКО І ПРАВИЛЬНО РАХУВАТИ
Професійний довідник учителя-логопеда ДНЗ.ЛП1
Професійний довідник учителя-логопеда ДНЗ.ЛП1
Хрестом. ДНЗ вихователя, Сфера життєдіяльності Я САМ (Я у світі)
Посібник містить тематичнозгруповані і систематизовані вірші,оповідання, казки, загадки, чистомовки, прислів’я та приказки відповідно до Базової програми «Я у Світі» (сфера життєдіяльності «Я сам»).Видання стане справжнім помічником і порадником для вихователя у роботі з дошкільнятами.
СУЧАСНА дошк. освіта, ДИТИНА ВЕСНА Розгорн. перспект. план. Молод. дошк. вік (Укр) + ДИСК
СУЧАСНА дошк. освіта: ДИТИНА ВЕСНА Розгорн. перспект. план. Молод. дошк. вік (Укр) + ДИСК
СУЧАСНА дошк. освіта, Фізичне виховання дошкільників. Ранній вік. (Укр) + ДИСК
Запорукою повноцінного розумового, морального та творчого розвитку дитини є належний рівень її здоров’я, реалізація фізичного потенціалу малюка. Якщо організм дитини здоровий та міцний, перед нею повною мірою відкриваються можливості активного пізнання світу та адаптації до соціальних та культурних умов середовища, у якому вона живе. Саме тому ми говоримо про необхідність створення в сучасних дошкільних навчальних закладах ефективної системи фізичного виховання та оздоровлення дітей. Навчальне видання рекомендоване на допомогу вихователям дошкільних навчальних закладів та домашнім педагогам.
Електронний конструктор урок.Вихователю. Дидактичні ігри. 6-й рік життя (у) ЕДН007
Електронний конструктор урок.Вихователю. Дидактичні ігри. 6-й рік життя (у) ЕДН007
ДНЗ. Керівнику. Інноваційні технології в ДНЗ. ДНК009
Посібник містить науково-методичні, практичні засади формування готовності вихователів ДНЗ до вибору та впровадження інновацій.У ньому окреслені основні аспекти успішного здійснення інноваційної діяльності, розвитку інноваційного менеджменту дошкільного навчального закладу. Наведені в посібнику теоретичні, практичні матеріали (діагностичні методики, розробки методичних заходів, занять із дітьми та ін.) щодо формування інноваційного потенціалу педагогічного колективу допоможуть педагогам дошкільних навчальних закладів зосередити зусилля на генеруванні інноваційних ідей, їх визначенні, відборі та забезпеченні впровадження з метою підвищення якості навчально-виховного процесу.
Моніторинг стану здоровя дошкільників. ДН174
Посібник містить методичні рекомендації з проведення моніторингових процедур щодо формування основ здорового способу життя вихованців та педагогів ДНЗ стану здоров я дітей та їх фізичного розвитку. Наведений матеріал стане при нагоді завідувачам ДНЗ, вихователям-методистам, інструкторам з фізичної культури, методистам районних відділів освіти.
ДНЗ. Керівнику. Методична робота в ДНЗ. ДНК008
У посібнику подано теоретичну інформацію щодо основних засад методичної роботи в дошкільному навчальному закладі та зразки необхідного практичного матеріалу щодо організації методичної роботи з кадрами, навчально-виховного процесу, контрольно-аналітичної діяльності, зразки оформлення окремих документів. Методичний посібник адресовано вихователям-методистам, керівникам, педагогам дошкільних навчальних закладів.
Дошк. освіта, Орієнтовне перспективне планування 5-й рік молод. дош. вік
Навчання - важливий, але не єдиний чинник, що визначає зміст і логіку розвитку дитини, відтак особливу увагу слід зосередити на організації самостійної діяльності дитини - пізнавальної, вольової, почуттєвої, мовленнєвої, соціальної.У пропонованих навчально-методичних посібниках подано орієнтовно-тематичне планування навчально-виховного процесу. Наведений матеріал відповідає змісту, структурі та концептуально-методичним підходам програми розвитку «Я у Світі» й ґрунтується на змістовних лініях Базового компоненту дошкільної освіти.
СУЧАСНА дошк. освіта, Мовленнєвий компонент дошкільної освіти. Для всіх вікових груп (Укр)
СУЧАСНА дошк. освіта: Мовленнєвий компонент дошкільної освіти. Для всіх вікових груп (Укр)