Быстрый заказ книги

Управление и документация

На странице:
Сортировать по:
Діагностика в ДНЗ. МОНІТОРИНГ фізичного розвитку дітей дошкольного віку (Укр)
Діагностика в ДНЗ. МОНІТОРИНГ фізичного розвитку дітей дошкольного віку (Укр)
Сімейна педагогіка, Як навчити вашу дитину ШВИДКО І ПРАВИЛЬНО РАХУВАТИ
Сімейна педагогіка: Як навчити вашу дитину ШВИДКО І ПРАВИЛЬНО РАХУВАТИ
Організація освітнього процесу від вересня до травня. 5-й рік життя.ДНВ38
Організація освітнього процесу від вересня до травня. 5-й рік життя.ДНВ38
Хрестом. ДНЗ вихователя, Сфера життєдіяльності Я САМ (Я у світі)
Посібник містить тематичнозгруповані і систематизовані вірші,оповідання, казки, загадки, чистомовки, прислів’я та приказки відповідно до Базової програми «Я у Світі» (сфера життєдіяльності «Я сам»).Видання стане справжнім помічником і порадником для вихователя у роботі з дошкільнятами.
СУЧАСНА дошк. освіта, ДИТИНА ВЕСНА Розгорн. перспект. план. Молод. дошк. вік (Укр) + ДИСК
СУЧАСНА дошк. освіта: ДИТИНА ВЕСНА Розгорн. перспект. план. Молод. дошк. вік (Укр) + ДИСК
СУЧАСНА дошк. освіта, Фізичне виховання дошкільників. Ранній вік. (Укр) + ДИСК
Запорукою повноцінного розумового, морального та творчого розвитку дитини є належний рівень її здоров’я, реалізація фізичного потенціалу малюка. Якщо організм дитини здоровий та міцний, перед нею повною мірою відкриваються можливості активного пізнання світу та адаптації до соціальних та культурних умов середовища, у якому вона живе. Саме тому ми говоримо про необхідність створення в сучасних дошкільних навчальних закладах ефективної системи фізичного виховання та оздоровлення дітей. Навчальне видання рекомендоване на допомогу вихователям дошкільних навчальних закладів та домашнім педагогам.
Електронний конструктор уроку.Вихователю. Дидактичні ігри. 5-й рік життяЕДН006
Електронний конструктор уроку.Вихователю. Дидактичні ігри. 5-й рік життяЕДН006
ДНЗ. Керівнику. Інноваційні технології в ДНЗ. ДНК009
Посібник містить науково-методичні, практичні засади формування готовності вихователів ДНЗ до вибору та впровадження інновацій.У ньому окреслені основні аспекти успішного здійснення інноваційної діяльності, розвитку інноваційного менеджменту дошкільного навчального закладу. Наведені в посібнику теоретичні, практичні матеріали (діагностичні методики, розробки методичних заходів, занять із дітьми та ін.) щодо формування інноваційного потенціалу педагогічного колективу допоможуть педагогам дошкільних навчальних закладів зосередити зусилля на генеруванні інноваційних ідей, їх визначенні, відборі та забезпеченні впровадження з метою підвищення якості навчально-виховного процесу.
Моніторинг стану здоровя дошкільників. ДН174
Посібник містить методичні рекомендації з проведення моніторингових процедур щодо формування основ здорового способу життя вихованців та педагогів ДНЗ стану здоров я дітей та їх фізичного розвитку. Наведений матеріал стане при нагоді завідувачам ДНЗ, вихователям-методистам, інструкторам з фізичної культури, методистам районних відділів освіти.
ДНЗ. Керівнику. Методична робота в ДНЗ. ДНК008
У посібнику подано теоретичну інформацію щодо основних засад методичної роботи в дошкільному навчальному закладі та зразки необхідного практичного матеріалу щодо організації методичної роботи з кадрами, навчально-виховного процесу, контрольно-аналітичної діяльності, зразки оформлення окремих документів. Методичний посібник адресовано вихователям-методистам, керівникам, педагогам дошкільних навчальних закладів.
СУЧАСНА дошк. освіта, Мовленнєвий компонент дошкільної освіти. Для всіх вікових груп (Укр)
СУЧАСНА дошк. освіта: Мовленнєвий компонент дошкільної освіти. Для всіх вікових груп (Укр)
Цікава граматика.Розробки занять для дітей старшого дошкільного віку ДН102
Посібник містить розробки занять із навчання грамоти для дітей старшого дошкільного віку. Заняття супроводжуються переліком завдань, наочних матеріалів, покроковим коментарем до ходу занять, графічними зображеннями наочних дидактичних посібників, необхідних для проведення ігор, розвивальних вправ та інше.Рекомендоване вихователям ДНЗ, батькам.
Професійний довідник учителя-логопеда ДНЗ.ЛП1
Професійний довідник учителя-логопеда ДНЗ.ЛП1
Хрестом. ДНЗ муз. керівника , Весела пісня нині лине! (пісенник) (Укр.)
Хрестоматія музичного керівника ДНЗ. Пісні про рідний край, пори року, пташок, звірят, природу, новорічні пісні, пісні про маму і бабусю, пісні-веснянки, пісні про дружбу і майбутнє шкільне життя.
СУЧАСНА дошк. освіта, Моніторинг осн. компетенцій дітей. Ст. дошк. вік (Укр) + стимульний матеріал
СУЧАСНА дошк. освіта: Моніторинг осн. компетенцій дітей. Ст. дошк. вік (Укр) + стимульний матеріал
СУЧАСНА дошк. освіта, Розгорнутий календарний план. ОСІНЬ. Середня група (Укр)
У посібника подано перспективний та розгорнутий календарний план організації навчально-виховного процесу з дітьми дошкільного віку. Він укладений за блочно-тематичним принципом, що забезпечує змістову цілісність, системність, послідовність, ускладнення та повторення матеріалу протягом тематичного тижня.Під час його складання були враховані рекомендації інструктивно-методичного листа Міністерства освіти і науки України «Планування роботи в дошкільних навчальних закладах» (від 03.07.2009р. № 1 9-455) та наказ Міністерства освіти і науки України від 20.04.2015 № 446 «Про затвердження гранично допустимого навчального навантаження на дитину у дошкільних навчальних закладах різних типів та форм власності».Ці посібники можна використати як робочі календарні плани, в які необхідно ті …
Вихователю. Дитині про безпеку (у) ЕДВ001
Вихователю. Дитині про безпеку (у) ЕДВ001
Впевнений старт, ВЕСНА. Розгорнуте календарне планування (Укр) + ДИСК
У посібнику подано розгорнуте календарне планування організації навчально-виховного процесу з дітьми старшого дошкільного віку за програмою «Впевнений старт». У ньому визначено найбільш ефективні методи, прийоми та засоби, спрямовані на реалізацію важливих розвивальних, навчальних та виховних завдань. Матеріал поділено за розділами програми з урахуванням різних видів діяльності й індивідуальних особливостей дітей. До запланованих занять дібрано практичний матеріал: рухливі, музичні, дидактичні, мовні, фонематичні, логіко-математичні ігри, фізкультхвилинки, артикуляційні вправи, художні твори тощо. Цей посібник допоможе вихователям змістовно та цікаво організувати роботу з дітьми протягом дня. На CD міститься додатковий матеріал із різних видів діяльності для індивідуальної роботи з дітьми.
СУЧАСНА дошк. освіта, Розгорнутий персп.план на літній оздоровчий період. Ранній вік (Укр) ДИТИНА
СУЧАСНА дошк. освіта: Розгорнутий персп.план на літній оздоровчий період. Ранній вік (Укр) ДИТИНА
РОЗКВІТ. Програма розвитку дітей дошкільного віку з аутизмом
Комплексна програма розвитку дітей дошкільного віку з аутизмом “Розквіт” розроблена з урахуванням сучасних тенденцій щодо інклюзивної освіти дітей з особливими потребами, а також – новітніх підходів до навчання та розвитку дітей із розладами аутистичного спектра. Комплексна програма складається із семи розділів, які охоплюють освітні лінії Базового компонента: “Дитина в соціумі”, “Мовлення дитини”, “Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі”, “Дитина у світі культури”, “Гра дитини”, “Здоров’я та фізичний розвиток” (як частина освітньої лінії “Особистість дитини”), а також розділ “Розвиток соціально-побутових навичок”, який є надзвичайно актуальним в контексті системного впливу на формування дітей із розладами аутистичного спектра.Особливу увагу приділено умовам продуктивного н …