Быстрый заказ книги
Пн-Пт: 10.00-17.00
(095) 856 74 61
(068) 340 49 30
(093) 286 22 57
Книголенд, книжный интернет-магазин
Язык
укр / рус

Корзина

0 шт. - 0,00грн.
Личный кабинет

Тесты, развитие ребенка

На странице:
Сортировать по:
117 розумних наліпок. Розмір, форма, лічба 3-4 р.
Дана книга допоможе вашій дитині вивчити числа від 1 до 10, навчитися визначати розмір і форму предметів, порівнювати предмети між собою, а також згадати назви кольорів веселки.Книга містить прості та цікаві завдання для розвитку уяви, логіки, мислення та ^ дрібної моторики кисті. Відповідь на кожне завдання малюки зможуть знайти серед 117 наліпок, що містяться в кожній книзі.Це видання призначене для спільної роботи дітей віком від трьох років із батьками.
Пазли-половинки. Професії
Ця розвивальна гра легко, весело і швидко навчить діточок з єднувати зображення людини певної професії з відповідними атрибутами.
Тести з наліпками 2–3 роки
Тести з наліпками від бренду Навчалочка допоможуть перевірити знання дитини. Кожна сторінка — це тест із певної теми (навколишній світ, сенсорний розвиток, орієнтування у просторі, розвиток мовлення, математика, мислення). Для позначення відповідей використовуйте наліпки.
117 розумних наліпок.Читаю по складах 4-5 р.
Із цією книгою ваша дитина повторить літери українського алфавіту, потренується складати слова зі складів, а речення — зі слів за допомогою малюнків та наліпок і, звичайно, читати по складах слова й речення. Книга містить прості й цікаві завдання для розвитку уяви, логіки, мислення, пам яті та дрібної моторики кисті. Відповідь на кожне завдання діти зможуть знайти серед 117 наліпок, що містяться в книзі.
Пазли-половинки. Вивчаємо цифри
Ця розвивальна гра допоможе малюку легко, весело і швидко вивчити цифри та набути базових навичок лічби.
Вивчаємо кольори. Гра на липучках
Гра допоможе дитині навчитись розрізняти та співвідносити предмети за їх кольором зіставляти, порівнювати та аналізувати сприятиме розвитку логічного мислення.ДО НАБОРУ ВХОДИТЬ,• 10 ігрових полів• 84 картки.На кожному ігровому полі розміщено 8 віконечок, на які потрібно кріпити картки з липучками.ПIДГОТОВКА ДО ГРИЗніміть липучки з прозорого захисного покриття та приклейте на ігрове поле (на місця, позначені білими кружечками) і на картки (на зворотному боці в центрі). На ігровому полі мають бути липучки із м’якою поверхнею, а на картках — із шорсткою.Увага! Якщо липучки наклеїти не за інструкцією, картки на полі не триматимуться.
Наліпки-розвивалки. У що грають діти
Ця книга розповість про різні ігри, які допоможуть малюкам відкрити для себе цікаві професії, учителя, кондитера, будівельника, пілота, ветеринара та інші. Також видання навчить малюків розрізняти поняття цілого та його частини. За допомогою фрагментів-наліпок дитина зможе доповнювати яскраві картинки, а короткі розповіді на кожній сторінці допоможуть батькам зацікавити малюка й стануть гарним поштовхом до створення власних історій. Книга сприятиме розвитку логічного мислення, фантазії, мовлення, уваги та дрібної моторики пальців рук.Видання призначене для спільної роботи дорослих з дітьми віком від двох років.
Пазли-половинки. Вивчаємо дроби
Ця розвивальна гра легко, весело і швидко навчить діточок розумітися на частках і дробах.
Наліпки для найменших. Хом’ячок
Не секрет, що всі малюки дуже люблять наліпки. Підтримайте їхнє захоплення чудовим подарунком у вигляді книжки.Легкі та зрозумілі завдання, різнобарвні малюнки, великі та яскраві наліпки допоможуть відкрити захопливий світ творчості та пізнання.Допоможіть малюку дібрати потрібні наліпки та доповнити картинку. Книжка «Хом’ячок» зробить ваше спільне дозвілля цікавим і креативним.
Наліпки для найменших. Песик
Не секрет, що всі малюки дуже люблять наліпки. Підтримайте їхнє захоплення чудовим подарунком у вигляді книжки.Легкі та зрозумілі завдання, різнобарвні малюнки, великі та яскраві наліпки допоможуть відкрити захопливий світ творчості та пізнання.Допоможіть малюку дібрати потрібні наліпки та доповнити картинку. Книжка «Песик» зробить ваше спільне дозвілля цікавим і креативним.
Я родился! Первый год жизни
Вот и пришел тот радостный и немного тревожный момент, когда из роддома со всеми почестями прибыл домой ваш малыш. Это не просто ваше продолжение, кровиночка. Ребенок — это маленький человечек со своей особенной психикой и пока не совсем сформированным отношением к реальности. Книга расскажет о том, что нужно малышу на раннем этапе развития. Что он умеет? Как родителям играть и общаться с ним, чтобы помочь войти в жизнь и получить от нее радость.
Дитина з розладами аутистичного спектра
Посібники цієї серії розкривають теоретичні і практичні питання інклюзивного навчання, враховуючи сучасні тенденції, передовий міжнародний та український досвід. Автори використовують найсучасніші матеріали, надають корисні поради щодо забезпечення належних умов для адаптаціїдітей з особливими освітніми потребами в навчальному закладі.
Гра-сортер. Нагодуй тваринку. Домашні улюбленці
Довгі пазли з 15 елементів, які йдуть один за одним та наліпки до них. Дитина складає довгу доріжку з пазликів за окремими ознаками, а також ліпить наліпки згідно поставленому завданню. Пазл-гра розвиває дрібну моторику, логічне та просторове мислення. Окремі набори серії навчають малюків основним кольорам, геометричним формам, лічбі.
Пазли-половинки. Частина і ціле
Ця розвивальна гра легко, весело і швидко навчить діточок з єднувати частину і ціле.
Комплект. Рухливі ігри. Середній та старший вік (папка+книга)
У цій книзі педагоги знайдуть конспекти рухливих ігор - важливого засобу усебічного виховання дітей дошкільного віку. Правильно дібрані ігри задовольняють потребу організму дитині в русі, сприяють збагаченню її рухового досвіду, а також впливають на розумовий розвиток, виховують стійкість, волю, витримку.Видання призначене для вихователів ДНЗ, студентів педагогічних закладів та батьків.
Котигорошко і Шапочка в горошок
Посібник пропонує веселу музичну казку для дошкільнят. У п’єсі трапляються цікаві і несподівані пригоди з героями, добре знайомими дітям. Але, як у кожній казці, зло покаране, а негативні персонажі стають на стежину світла і добра.Для педагогічних працівників ДНЗ, керівників шкільних театральних гуртків.
Пташиний ранок
Посібник пропонує черговий дарунок для дорослих і малят — нову музичну казку. Її можна поставити як на шкільній сцені, так і у дитячому садочку. Адже взаємодопомога, дружба, підтримка потрібні як у казці, так і в житті.Для вчителів, педагогічних працівників ДНЗ, керівників шкільних театральних гуртків.
Наліпки-навчалки. Ферма
Видання містить великі кольорові сюжетні ілюстрації та безліч яскравих наліпок, що неодмінно зацікавлять малюка. Тематичні малюнки познайомлять дитину з мешканцями моря, а поділені на склади підписи до них дозволять легко опанувати навички читання. Також книжки сприятимуть розвитку образного мислення, уяви, зорової пам’яті, уваги та дрібної моторики пальців рук.Видання призначене для спільної роботи дорослих з дітьми дошкільного віку.
Ігрові вправи. Збірник завдань
Завдання з математики, читання, письма за принципом одна сторінка - одне завдання. Закріплюють знання цифр, фігур, математичних дій. Допомагають вивчити літери та розвинути впевнене володіння олівцем.
Пазли-половинки. Що із чого
Ця розвивальна гра легко, весело і швидко пояснить діточкам, що із чого зроблено.