Быстрый заказ книги

Тесты, развитие ребенка

На странице:
Сортировать по:
Універсальний альбом для розвитку дитини 3-4 років (Укр.)
Цей альбом сприяє розвитку уваги та пам яті дитини. Можуть використовувати не тільки педагоги дошкільних закладів, а й батьки. Матеріал призначений як для групової, так і для індивідуальної роботи.
15,00грн.
Прикрась життя українською. Байдики
«Байдики. Перлини рідної мови в наліпках»- ще одна книга серії, яка знайомить зі співучою і колоритною українською мовою. Альбом містить 24 наліпки. З його допомогою вислови про українську мову стануть зрозумілими і доступними. Потороча, кучерики, кульчик, калабалик і багато інших слів міцно увійдуть у словниковий запас.
24,90грн.
Музична казка, Чарівна гілка або Дід Мороз та інопланетяни (Укр)
Відомий в Україні та за її межами поет, композитор, драматург, автор-виконавець популярних пісень Сергій Лазо зробив школярам чудовий подарунок — новорічну п’єсу. Цікавий сюжет, яскраві персонажі, самобутні пісні й танці зроблять новорічне свято по-справжньому незабутнім. Для вчителів, учнів, керівників шкільних театральних гуртків, студентів музично-педагогічних факультетів.
10,00грн.
Радість творчості. Програма художньо-естет. розвитку дітей раннього та дошк. віку
Програма “Радість творчості” – це сучасна парціальна програма з художньо-естетичного розвитку дітей раннього і дошкільного віку. Особливу увагу в ній приділено виявленню, збереженню та розвитку творчого й особистісного потенціалу дитини. Серед пріоритетних завдань програми – розвиток емоційно-естетичного сприймання та ціннісного ставлення до краси навколишнього світу, формування уявлень про різні види мистецтва та їх характерні особливості, розвиток творчих здібностей і збагачення індивідуального художньо-естетичного досвіду кожної окремої дитини. Зміст програми узгоджено з основними вимогами та концептуальними засадами Базового компонента дошкільної освіти (редакція 2012 року) та чинних програм виховання, розвитку і навчання дітей віком від 2 до 6(7) років.У програмі “Радіст …
42,90грн.
Дош. тетрадки, Развивайка 5-6 лет НОВЫЕ ЗАДАНИЯ (РУС)
Рекомендовано для работы с детьми дошкольного возраста в соответствии с новой программой. В тетради: больше 25 иrровых заданий, цветные развороты с упражнениями и лабиринтами, черно-белые рисунки, которые можно раскрасить.
14,90грн.
Играем и развиваемся, Я иду в школу! Ребенок от 5 до 7 лет (РУС)
Вашему малышу уже пять лет. Кто он? Большой ребенок или маленький взрослый? В данный момент его достижения и ценности так же значимы для него, как для вас — ваши профессиональные успехи и личностный рост.Чем ближе к школе, тем ярче и разнообразнее становятся детские игры. В игре ребенок проявляет свои личностные качества, в ней он учится жить, взаимодействовать, понимать других людей, реализовывать свои проекты. Играйте! И у вас появится ключ к пониманию внутреннего мира вашего ребенка.
19,90грн.
Універсальний альбом для розвитку дитини 4-5 років (Укр.)
Цей альбом призначений для дітей від 4 до 5 років. Він стимулюватиме дитину до мовної активності та вміння відстоювати власну думку. Стане надійним помічником для турботливих батьків.
15,00грн.
Прикрась життя українською. Барвники
Видавництво АССА пропонує новий пізнавальний посібник, який допоможе дитині розширити свій словниковий запас і з користю провести дозвілля. Видання являє собою альбом наклейок, вони познайомлять малюка з колоритом і милозвучністю української мови. Яскраві наліпки зроблять навчання цікавим, з їх допомогою можна прикрасити робоче місце, розмістити їх на щоденнику, блокноті, рюкзаку та інших предметах. Стильні і якісні наліпки додадуть індивідуальності і особливого шарму звичайним речам.Завдяки альбому рідна мова стане більш близькою та зрозумілою дитині, а слова знайдуть сенс і поповнять її словниковий запас. Невеликий супровідний текст найбільш повно розкриє зміст слова і допоможе ввести поняття в мовний простір дитини. Яскраві візуальні образи створюють надійний асоціативний  …
24,90грн.
Впевнений старт, Зошит майбутнього першокласника у 3 Ч. (Укр)
Цей зошит спрямований на підготовку дитини до шкільного життя у родині, у групах дошкільних навчальних закладів, у підготовчих групах при школах, у центрі розвитку дитини. Завдання відповідають запитам практиків і враховують кращі теоретичні та методичні рекомендації, сприяють особистісному розвитку дітей, дають можливість зробити щаняття цікавими і змістовними. Робота з посібником сприяттиме наданню обов язкової дошкільної освіти всім дітям та забезпеченню однакових стартових можливостей для всіх майбутніх першокласників.
60,00грн.
Розвивальні ігри та вправи 6-й рік життя (колір)
Альбом розвивальних ігор та вправ призначений для занять дорослого з дитиною шостого року життя. Мета цих занять – сприяти розвиткові пізнавальних процесів (сприймання, пам’яті, мислення, мовлення, уяви) дитини та подолання імпульсивності її поведінки.Для дошкільнят, батьків, вихователів.
46,90грн.
Дошкільні зошити, 4-5 років. РОЗВИВАЙКА (Укр)
Серія «Дошкільні зошити» — це повний комплект за темами: •математика•письмо•логіка•розвиток мовлення•розвивайкаУ зошитах серії: •більше ніж 25 ігрових завдань,•кольорові розвороти із вправами й лабіринтами,•чорно-білі малюнки, які можна розфарбувати!
14,90грн.
Казки про природу для дошкільнят ДМК2
Як виховати в дитині розуміння природи? Як навчити бережно ставитися до всього живого, доглядати кімнатні рослини та дбати про домашніх улюбленців? Як виховати людяність? На ці та інші запитання дасть відповіді книга відомих авторів О. Лопатіної та М. Скребцової Казки про природу для дошкільнят (серія Мудрі казки). Посібник призначено для вихователів дитячих садків та небайдужих батьків.
20,00грн.
Універсальний альбом для розвитку дитини 5-6 років (Укр.)
Матеріал, розміщений в цьому альбомі, допоможе дітям ознайомитись з навколишнім середовищем. Кожна сторінка несе щось нове і сприятиме розвитку уваги, пам яті та логіко-математичного мислення дитини.
15,00грн.
Розвивальні ігри та вправи 7-й рік життя (колір)
Альбом розвивальних ігор та вправ призначений для занять дорослого з дитиною сьомого року життя. Мета цих занять – сприяти розвиткові пізнавальних процесів (сприймання, пам’яті, мислення, мовлення, уяви) дитини та подолання імпульсивності її поведінки.
46,90грн.
3934 Доміно Колір
Вчимося розрізняти й називати кольори, розвиваємо здорове сприйняття, просторове мислення. До набору входять: 28 фішок, правила гри.
49,00грн.
СУЧАСНА дошк. освіта, Пальчикові вправи. Для всіх вікових груп (Укр)
Видання містить ігрові вправи для пальчикової гімнастики, які виконуються в супроводі віршованих творів. Вправи сприятимуть розвитку дрібної моторики рук, уваги, навичок письма, а вірші з ілюстраціями — читання та творчого мислення. Книжка допоможе організувати відпочинок дітей під час різних видів діяльності.Видання призначене для педагогів дошкільних навчальних закладів та батьків дошкільнят.
29,90грн.
Дошкольные тетрадки, 4-5 лет. РАЗВИВАЙКА (РУС)
Серия «Дошкольные тетрадки» — это полный комплект тетрадей по темам: •математика•письмо•развитие речи•логика•развивайкаВ тетрадях серии •больше 25 игровых заданий,•цветные развороты с упражнениями и лабиринтами,•чёрно-белые рисунки, которые можно раскрасить!
14,90грн.
Судоку для малят 5+
Посібник стане у пригоді дітям старше 5 років. У ньому представлена класична японська гра судоку, адаптована для цього віку. Замість абстрактних чисел в таблиці використовуються предмети, кожне завдання має ключ, який допоможе його вирішить. А яскраві наклейки зроблять процес вирішення головоломки веселим і захоплюючим.Подібні розвиваючі ігри для дітей мають ряд важливих переваг. Гра розвиває увагу і спостережливість. Порівнюючи ключ із завданням, дитина вчиться робити логічні висновки. Вибравши правильну наліпку, маленькому гравцеві потрібно розташувати її в потрібному місці так, щоб виконувалася закономірність ряду. Якщо малюк помилився, він може легко і швидко виправити своє упущення: сторіночки посібники мають спеціальне покриття, з якого можна легко зняти наклейку і при …
34,90грн.
Я знаю як! Мені 2 роки. Завдання для якісної підготовки дитини до школи (за прог. Я у світі
Збірка тестів «Мені 2 роки» серії «Я знаю як» призначена для роботи з дітьми раннього віку.Ігровий посібник передбачає підготовку дитини до школи за усіма необхідними параметрами — цікаві та захоплюючі завдання з яскравими ілюстраціями розвивають мовлення та логічне мислення, сприяють набуттю математичних здібностей, формують навички письма.Виконуючи тестові завдання, дитина творчо розвивається, вчиться вільно спілкуватися, висловлювати свої думки, знаходити вірні рішення і не боятися помилок.Посібник повністю відповідає базовій програмі розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі».
26,50грн.
URBI. Село. Розвивальна гра для дітей
Представляємо нову розвивальну гру URBI - комплект для дитячої творчості, працюючи з яким у дитини розвиваються дрібна моторика рук, сприйняття кольорів, посидючість. URBI - це творча КОНСТРУКТОРСЬКО-БУДІВЕЛЬНА ГРА. В неї можна гратися з друзями, всією сім єю, дітям і дорослим. Граючись в URBI, ваша дитина зможе самостійно вирізати, склеїти та зібрати паперове місто для ігор зі своїми іграшковими автомобілями чи ляльками. Для того, щоб зібрати комплект, вам знадобляться: ножиці та клей.
64,90грн.

Акционное предложение