Быстрый заказ книги

Рисование

На странице:
Сортировать по:
Образотворча діяльність у ДНЗ. Молодша група 2 півріччя (укр)
Посібники «Образотворча діяльність у дошкільних закладах» створено з урахуванням вимог та змісту програми «Я У СВІТІ» (лінія художньо-естетичного розвитку дитини) і призначено для використання у дошкільних дитячих закладах. У них вміщено матеріал для навчання дітей ліплення, аплікації, малювання, конструювання, що забезпечують сфери життєдіяльності, означені програмою, - «ПРИРОДА», «КУЛЬТУРА», «ЛЮДИ», «Я САМ».
27,90грн.
Котики. Розумна домальовка
Унікальна «Розумна домальовка. Котики» відкриває нові можливості для творчості та навчання. Завдання проекту: одночасна активація двох півкуль головного мозку у дитини. А як же інакше: малюєш і прораховуєш математичні приклади, розфарбовуєш і вчиш вірш двома мовами, створюєш картинку-антистрес і дізнаєшся багато цікавих фактів про котиків!У розмальовці зібрано цікаві завдання для розвитку уваги, логіки і фантазії.І головне: герої книги - котики, усіх порід і забарвлень!
34,90грн.
СУЧАСНА дошк. освіта, Образотворча діяльність. Ранній вік +СД (у)
У посібнику вміщено теоретичні та практичні матеріали для ефективної організації художньо-естетичного розвитку дітей раннього віку. Основну його частину складають конспекти занять із різних видів образотворчої діяльності. Видання містить також рекомендації для педагогів щодо організації образотворчої діяльності дітей та поради щодо роботи з батьками.CD містить корисні для вихователя допоміжні матеріали.Посібник призначений для працівників дошкільних навчальних закладів, вихователів, методистів, а також для батьків, які цікавляться питаннями розвитку дітей раннього віку.
39,90грн.
Пошаговое рисование Рисуем принцесс
Пошаговое рисование Рисуем принцесс
26,50грн.
Пошаговое рисование Рисуем зверушек
Пошаговое рисование Рисуем зверушек
26,50грн.
Мій альбом для малювання. 5–6 років. Ч.1 ТАД009
Альбом для малювання містить листи-основи з відповідним фоном і певними елементами для домальовування або обробки. Відповідно до програми розвитку дітей 5-6 років підібрані теми для малювання різними засобами: гуашовими і акварельними фарбами, простим і восковими олівцями. Передбачено малювання в традиційних і нетрадиційних техніках. Альбом для малювання містить 16 занять
35,00грн.
Образотворча діяльність у ДНЗ. Середня група 1 півріччя (укр)
Посібники «Образотворча діяльність у дошкільних закладах» створено з урахуванням вимог та змісту програми «Я У СВІТІ» (лінія художньо-естетичного розвитку дитини) і призначено для використання у дошкільних дитячих закладах. У них вміщено матеріал для навчання дітей ліплення, аплікації, малювання, конструювання, що забезпечують сфери життєдіяльності, означені програмою, - «ПРИРОДА», «КУЛЬТУРА», «ЛЮДИ», «Я САМ».
27,90грн.
Пошаговое рисование Рисуем транспорт
Пошаговое рисование Рисуем транспорт
26,50грн.
Альбом по изобраз. искусству 5-6 лет (РУС)
«Альбом по изобразительному искусству. Детям 5—6 лет» является составляющей комплекта учебной литературы по художественно-эстетическому и творческому развитию детей младшего дошкольного возраста в процессе изобразительной деятельности. Его содержательное наполнение согласовано с методическим пособием «Изобразительное искусство для малышей» (5—6 лет).Альбом содержит опорные рисунки с различными типами изображений: предметных, сюжетно-тематических, декоративных. Тематика представленных работ является ориентировочной, к каждому занятию даны советы, направленные на активизацию творческих способностей младших дошкольников.Материалы альбома созданы в помощь педагогам дошкольных учебных заведений, студентам профильных специальностей, родителям и широкому кругу общественности, заинте …
17,50грн.
Покрокове малювання Малюємо принцес
Ваша дитина любить малювати? Ви хочете розвивати навички художника? Вам допоможе в цьому серія книг Пошаговое малювання. Книги цієї серії призначені для юних художників будь-якого рівня підготовки. Тутдітіна знайде прості поради, як намалювати тварин - мешканців лісів, пустель або саван, чарівних принцес і героїв улюблених казок, а також різні види транспорту. Яскраві ілюстрації допоможуть краще зрозуміти та засвоїти запропоновані уроки малювання. Видання містять готові малюнки та детальні ескізи, що відображають всі підготовчі етапи. Для всіх, хто захоплюється малюванням
26,50грн.
5221 Малюнки-самоклейки для ДНЗ (32шт)
Яскраві малюнки-самоклейки обовязково подарують радість вашим малюкам, а також допоможуть їм пристосуватися до нового оточення. Кожний малюк отримає власний малюнок, який розмістить не тільки на особистій шафі, а й на своему ліжечку, та вішалці, для рушника.
54,90грн.
5450 Навчальнi трафарети Букви
5450 Навчальнi трафарети Букви
23,90грн.
Мій альбом для малювання. 4–5 років. Ч.1 ТАД007
Альбом для малювання містить листи-основи з відповідним фоном і певними елементами для домальовування або обробки. Відповідно до програми розвитку дітей 4-5 років життя підібрані теми для малювання різними засобами: гуашовими фарбами, олівцями, фломастерами. Передбачено малювання в традиційних і нетрадиційних техніках. Альбом для малювання містить 16 занять.
35,00грн.
Образотворча діяльність у ДНЗ. Середня група 2 півріччя (укр)
Посібники «Образотворча діяльність у дошкільних закладах» створено з урахуванням вимог та змісту базової програми «Я У СВІТІ» (лінія художньо-естетичного розвитку дитини) і призначено для використання у ДНЗ. У них вміщено матеріал для навчання дітей ліплення, аплікації, малювання, конструювання, що забезпечують сфери життєдіяльності, означені програмою, - «ПРИРОДА», «КУЛЬТУРА», «ЛЮДИ», «Я САМ». Посібники містять творчі завдання з трудового навчання, схеми виконання та зразків виробів.
27,90грн.
Світ захоплень піксель-АРТ, Розфарбуй по клітинках 5+ (Укр)
Малювання по клітинках, створення чудернацьких художніх образів за допомогою олівця на папері — захоплення, яке відоме майже кожній дитині. Це перший крок до знайомства з комп’ютерною графікою — піксель-артом.Доведіть дитині, що вона самостійно може створити мультфільм з власними героями, навіть якщо не володіє комп’ютерною графікою. За допомогою запропонованих малюнків малеча навчиться тренувати увагу, рахувати кількість клітинок, добирати відповідні кольори, порівнювати, відтворювати, розшифровувати. Пропоновані завдання сприяють розвитку творчого мислення, просторової уяви, дрібної моторики.Спонукайте дітей до створення неповторних шедеврів.
17,50грн.
Малюємо залюбки (альбом дошкільника). 4-5 років. ТДН10
Цей альбом складено згідно з вимогами Базового компонента дошкільної освіти України.Основна мета образотворчої діяльності у ДНЗ — розвиток творчих здібностей дітей. Для 4–5-річних дошкільнят це можливо лише за умови практичного застосування ними набутих знань, умінь і навичок. У цьому посібнику розглянуто всі етапи роботи із сюжетного малювання: підготовчий (які кольори знадобляться, як отримати відтінки різних кольорів) та основний (послідовність виконання практичних завдань).Видання містить 16 завдань (по 2 на місяць) із сюжетного малювання, що ознайомлять дошкільнят із різними техніками живопису (пальчиковим, пензлями та шматком зібганого паперу).Для використання під час занять у ДНЗ, а також самостійної роботи дітей удома.
10,00грн.
Світ захоплень піксель-АРТ, Рухливі клітинки 5+ (Укр)
Малювання по клітинках, створення чудернацьких художніх образів за допомогою олівця на папері — захоплення, яке відоме майже кожній дитині. Це перший крок до знайомства з комп’ютерною графікою — піксель-артом. Доведіть дитині, що вона самостійно може створити мультфільм з власними героями, навіть якщо не володіє комп’ютерною графікою. За допомогою запропонованих малюнків малеча навчиться тренувати увагу, рахувати кількість клітинок, добирати відповідні кольори, порівнювати, відтворювати, розшифровувати. Пропоновані завдання сприяють розвитку творчого мислення, просторової уяви, дрібної моторики. Спонукайте дітей до створення неповторних шедеврів.
17,50грн.
5222 Малюнки-самоклейки для ДНЗ 932шт) зелені
Яскраві малюнки-самоклейки обовязково подарують радість вашим малюкам, а також допоможуть їм пристосуватися до нового оточення. Кожний малюнок отримає власний малюнок, який розмістить не тільки на особистій шафі, а й на своему ліжечку, та вішалці, для рушника.
54,90грн.
Художньо-естетичний розвиток старших дошкільників. Образотворча діяльність. Посібник вихователя ВС9
Посібник вихователя є складовою комплекту «Художньо-естетичний розвиток старших дошкільників» і призначений для підготовки вихователя до занять із дітьми шостого року життя та створений відповідно до Програми розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт». Видання містить плани-конспекти 35 занять із образотворчого мистецтва (малювання, ліплення, конструювання, аплікації), календарне планування, змістовні додатки. Рекомендовано фахівцям дошкільних навчальних закладів.
15,00грн.
Мій альбом для малювання. 5–6 років. Ч.2 ТАД010
Альбом для малювання містить листи-основи з відповідним фоном і певними елементами для домальовування або обробки. Відповідно до програми розвитку дітей 5-6 років підібрані теми для малювання різними засобами: гуашовими і акварельними фарбами, простим і восковими олівцями. Передбачено малювання в традиційних і нетрадиційних техніках. Альбом для малювання містить 20 занять.
35,00грн.