Быстрый заказ книги

Рисование

На странице:
Сортировать по:
5221 Малюнки-самоклейки для ДНЗ (32шт)
Яскраві малюнки-самоклейки обовязково подарують радість вашим малюкам, а також допоможуть їм пристосуватися до нового оточення. Кожний малюк отримає власний малюнок, який розмістить не тільки на особистій шафі, а й на своему ліжечку, та вішалці, для рушника.
54,90грн.
Альбом з малювання 6 р.ж. 2 частина (Укр) ДИТИНА
Навчальний посібник містить 20 тематичних занять, розроблених відповідно до вимог Програми виховання і навчання дітей від 2 до 7 років Дитина. Тематика пов*язана із сезонними явищами природи, працею людей, традиціями української національної культури.
35,00грн.
Мій альбом для малювання. 4–5 років. Ч.2 ТАД008
Альбом для малювання містить листи-основи з відповідним фоном і певними елементами для домальовування або обробки. Відповідно до програми розвитку дітей 4-5 років життя підібрані теми для малювання різними засобами: гуашовими фарбами, олівцями, фломастерами. Передбачено малювання в традиційних і нетрадиційних техніках. Альбом для малювання містить 20 занять.
35,00грн.
Багаторазові водні розмальовки. Веселі птахи
Багаторазові водні розмальовки. Веселі птахи
50,90грн.
Піксель-арт 4+. Розвиваюча розмальовка
Піксель-арт, або піксельна графіка, — це зображення, створені з окремих клітинок. Розмальовка пропонує відтворити ці незвичайні малюнки самостійно. Усі зображення підібрані так, що з ними може працювати дитина віком від п яти років. За спостереженнями психологів, подібна робота сприяє розвитку дрібної моторики і позитивно впливає на нервову систему. Крім того, вдаючись до деталей, дитина тренує увагу, вчиться бути зосередженою і опановує навички лічби. Кількість деталей впливає на рівень складності малюнка.
29,50грн.
5415 Зошит з малювання 5-6 р. Ч.1 старш. гр.
Учбовий матеріал зошита складений із врахуванням вимог програми з дошкільного виховання, а також доповнений творчими завданнями, які стимулюють дитину до пліднішої роботи і стимулюють активність в ухваленні самостійних рішень. Зошит містить 20 занять, розрахованих на одне півріччя навчального року. Матеріал заняття містить: зразок, аркуш-основу, додаткові деталі, пальчикові вправи.
32,90грн.
АРТ розмальовка, Розв_язую приклади (у)
Ця серія поєднала в собі творчість і навчання. Адже для того, щоб правильно розфарбувати малюнки… • в розмальовці з математики, дитині потрібно буде розв’язувати вирази, • а в розмальовці з англійської, їй знадобиться запам’ятати нові англійські слова. Отже, завдяки «АРТ розмальовці», дитина у процесі творчості непомітно для себе зможе попрактикуватись у рахуванні або повторити англійську лексику. А на додачу утвориться чудовий малюнок!
27,50грн.
5222 Малюнки-самоклейки для ДНЗ 932шт) зелені
Яскраві малюнки-самоклейки обовязково подарують радість вашим малюкам, а також допоможуть їм пристосуватися до нового оточення. Кожний малюнок отримає власний малюнок, який розмістить не тільки на особистій шафі, а й на своему ліжечку, та вішалці, для рушника.
54,90грн.
Альбом з малювання 6 р.ж. 1 частина (Укр) ДИТИНА
Навчальний посібник містить 20 тематичних занять, розроблених відповідно до вимог Програми виховання і навчання дітей від 2 до 7 років Дитина. Тематика пов*язана із сезонними явищами природи, працею людей, традиціями української національної культури.
35,00грн.
Дзеркальні розмальовки АРТ, Цирк (у)
Дзеркальні розмальовки розвивають просторове сприйняття малюка. Як це відбувається? У цих розмальовках малюнки ніби дивляться на себе у люстерко. Художник розфарбував малюнок, а його віддзеркалення залишив малюку. Відтворюючи малюнок, дитина вчиться розуміти, що об єкт залишається тим самим незалежно від кута зору. Ще й розвиває уважність!
12,00грн.
Образотворча діяльність у ДНЗ. Молодша група 1 півріччя (укр)
Посібники «Образотворча діяльність у дошкільних закладах» створено з урахуванням вимог та змісту базової програми «Я У СВІТІ» (лінія художньо-естетичного розвитку дитини) і призначено для використання у ДНЗ. У них вміщено матеріал для навчання дітей ліплення, аплікації, малювання, конструювання, що забезпечують сфери життєдіяльності, означені програмою, - «ПРИРОДА», «КУЛЬТУРА», «ЛЮДИ», «Я САМ». Посібники містять творчі завдання з трудового навчання, схеми виконання та зразків виробів.
27,90грн.
Піксель-арт 6+. Розвиваюча розмальовка
Пиксель-арт, или пиксельная графика, — это изображения, состоящие из отдельных клеточек. Серия раскрасок «Пиксель-арт» предлагает вам восстановить красочные картинки по образцу этим необычным способом.По наблюдению психологов, такая работа полезна для развития мелкой моторики и положительно влияет на нервную систему. Кроме того, пиксель-арт тренирует внимательность, ведь постоянно приходится сосредотачиваться на цветных клетках, их количестве и стараться найти карандаш нужного цвета.
29,50грн.
Альбом по изобраз. искусству 3-4 года (РУС)
«Альбом по изобразительному искусству. Детям 3—4 лет» является составляющей комплекта учебной литературы по художественно-эстетическому и творческому развитию детей младшего дошкольного возраста в процессе изобразительной деятельности. Его содержательное наполнение согласовано с методическим пособием «Изобразительное искусство для малышей» (3—4 года).Альбом содержит опорные рисунки с различными типами изображений: предметных, сюжетно-тематических, декоративных. Тематика представленных работ является ориентировочной, к каждому занятию даны советы, направленные на активизацию творческих способностей младших дошкольников.Материалы альбома созданы в помощь педагогам дошкольных учебных заведений, студентам профильных специальностей, родителям и широкому кругу общественности, заинт …
17,50грн.
Графічні диктанти. Цікаві вправи з формування графічних навичок учнів (Укр)
Посібник «Графічні диктанти» містить цікаві вправи з формування графічних навичок учнів 1 класу.Виконуючи завдання, запропоновані в зошиті, учень навчиться орієнтуватися на сторінці в клітинку, малювати по клітинках, розвине просторову уяву, логічне і творче мислення.Зошит допоможе вчителям початкових класів і батькам під час проведення занять із дітьми.Навчальний посібник допоможе розвинути:• уміння орієнтуватися на сторінці в клітинку• увагу і вміння виконувати завдання• творче уявленя і кмітливість• координацію рухів і посидючістьПосібник містить:• Графічні диктанти• Геометричні фігури• Блакитну сітку, що зберігає зір дитини• Кольорову вкладку
22,50грн.
5412 Зошит з малювання 3-4 р. Ч.2 мол.гр.
Зошит з малювання - це навчальний комплект Малювання в дитячому садочку та вдома, розроблений для молодшої групи.
32,90грн.
5451 Навчальнi трафарети Цифри
5451 Навчальнi трафарети Цифри
23,90грн.
Розмальовки по стрілочках АРТ, Дракон (у)
Розмальовки по стрілочках — це більше, ніж просто розмальовки! Вони готують дитину до письма. Адже наведення ліній у різних напрямках формує передписьмові навички у малюка. А ще, дитину неодмінно потішать кумедні малюнки.
17,50грн.
Образотворча діяльність у ДНЗ. Молодша група 2 півріччя (укр)
Посібники «Образотворча діяльність у дошкільних закладах» створено з урахуванням вимог та змісту програми «Я У СВІТІ» (лінія художньо-естетичного розвитку дитини) і призначено для використання у дошкільних дитячих закладах. У них вміщено матеріал для навчання дітей ліплення, аплікації, малювання, конструювання, що забезпечують сфери життєдіяльності, означені програмою, - «ПРИРОДА», «КУЛЬТУРА», «ЛЮДИ», «Я САМ».
27,90грн.
Котики. Розумна домальовка
Унікальна «Розумна домальовка. Котики» відкриває нові можливості для творчості та навчання. Завдання проекту: одночасна активація двох півкуль головного мозку у дитини. А як же інакше: малюєш і прораховуєш математичні приклади, розфарбовуєш і вчиш вірш двома мовами, створюєш картинку-антистрес і дізнаєшся багато цікавих фактів про котиків!У розмальовці зібрано цікаві завдання для розвитку уваги, логіки і фантазії.І головне: герої книги - котики, усіх порід і забарвлень!
34,90грн.
СУЧАСНА дошк. освіта, Образотворча діяльність. Ранній вік +СД (у)
У посібнику вміщено теоретичні та практичні матеріали для ефективної організації художньо-естетичного розвитку дітей раннього віку. Основну його частину складають конспекти занять із різних видів образотворчої діяльності. Видання містить також рекомендації для педагогів щодо організації образотворчої діяльності дітей та поради щодо роботи з батьками.CD містить корисні для вихователя допоміжні матеріали.Посібник призначений для працівників дошкільних навчальних закладів, вихователів, методистів, а також для батьків, які цікавляться питаннями розвитку дітей раннього віку.
39,90грн.