Быстрый заказ книги

Рисование

На странице:
Сортировать по:
Малюємо залюбки (альбом дошкільника). 4-5 років. ТДН10
Цей альбом складено згідно з вимогами Базового компонента дошкільної освіти України.Основна мета образотворчої діяльності у ДНЗ — розвиток творчих здібностей дітей. Для 4–5-річних дошкільнят це можливо лише за умови практичного застосування ними набутих знань, умінь і навичок. У цьому посібнику розглянуто всі етапи роботи із сюжетного малювання: підготовчий (які кольори знадобляться, як отримати відтінки різних кольорів) та основний (послідовність виконання практичних завдань).Видання містить 16 завдань (по 2 на місяць) із сюжетного малювання, що ознайомлять дошкільнят із різними техніками живопису (пальчиковим, пензлями та шматком зібганого паперу).Для використання під час занять у ДНЗ, а також самостійної роботи дітей удома.
5411 Зошит з малювання 3-4 р. Ч.1 мол.гр.
5411 Зошит з малювання 3-4 р. Ч.1 мол.гр.
Мій альбом для малювання. 3–4 роки. Ч.1 ТАД005
Альбом для малювання містить аркуші-основи з відповідним фоном і певними елементами для домальовування або оздоблення. Відповідно до програми розвитку дітей 3–4 років дібрані теми для малювання різними засобами: гуашевими фарбами, олівцями, фломастерами.Передбачено малювання традиційними та нетрадиційними техніками штампами, патичком, відбитками природного матеріалу та іншими. Альбом для малювання містить 16 занять.Він належить до складу комплекту, що містить демонстраційний матеріал та рекомендації для педагогів. Цей комплект може бути використаний для організації занять із художньо-продуктивної діяльності малювання в другій молодшій групі дошкільного навчального закладу.
Образотворче мистецтво для малят (2-3 роки) (Укр) Новий базовий компонент
Образотворче мистецтво для малят (2-3 роки) (Укр) Новий базовий компонент
Котики. Розумна домальовка
Унікальна «Розумна домальовка. Котики» відкриває нові можливості для творчості та навчання. Завдання проекту: одночасна активація двох півкуль головного мозку у дитини. А як же інакше: малюєш і прораховуєш математичні приклади, розфарбовуєш і вчиш вірш двома мовами, створюєш картинку-антистрес і дізнаєшся багато цікавих фактів про котиків!У розмальовці зібрано цікаві завдання для розвитку уваги, логіки і фантазії.І головне: герої книги - котики, усіх порід і забарвлень!
Впевнений старт. Художньо-естетичний розвиток дошкільників. Театралізована діяльність ВС11
Посібник містить рекомендації щодо організації театралізованої діяльності дітей старшого дошкільного віку, подані всі види театралізованих ігор, наведені приклади сценаріїв. Матеріали посібникаповною мірою відповідають вимогам програми розвитку дітей «Впевнений старт».
ИЗО, Изобразительное искусство для дошкольников (4-5 лет) (РУС)
ИЗО: Изобразительное искусство для дошкольников (4-5 лет) (РУС)
СУЧАСНА дошк. освіта, Образотворча діяльність. Старший дошк. вік (Укр) + ДИСК
У посібнику вміщено теоретичні та практичні матеріали для ефективної організації художньо-естетичного розвитку дітей старшого дошкільного віку. Основну його частину складають конспекти занять із різних видів образотворчої діяльності. Видання містить поради щодо роботи з батьками. На CD подано корисні для вихователя допоміжні матеріали: слайди, ілюстрації, роздавальний матеріал, аудіо записи для музичного супроводу занять. Посібник призначений для працівників дошкільних навчальних закладів, вихователів, методистів, а також для батьків, які цікавляться питанням розвитку дітей старшого дошкільного віку.
Альбом по рисованию 6 г.ж. Часть 1 (РУС) ДИТИНА
Альбом по рисованию 6 г.ж. Часть 1 (РУС) ДИТИНА
Розвиваємо творчі здібності. Малюємо пальчиками 2-3 роки. В. 2 (Укр) ДИТИНА
Розвиваємо творчі здібності. Малюємо пальчиками 2-3 роки. В. 2 (Укр) ДИТИНА
СУЧАСНА дошк. освіта, Образотворча діяльність. Серед. дошк. вік (Укр) + ДИСК
СУЧАСНА дошк. освіта: Образотворча діяльність. Серед. дошк. вік (Укр) + ДИСК
Образотворче мистецтво для малят (3-4 роки) (Укр) ДИТИНА
Образотворче мистецтво для малят (3-4 роки) (Укр) ДИТИНА
Світ захоплень піксель-АРТ, Розфарбуй по клітинках 5+ (Укр)
Малювання по клітинках, створення чудернацьких художніх образів за допомогою олівця на папері — захоплення, яке відоме майже кожній дитині. Це перший крок до знайомства з комп’ютерною графікою — піксель-артом.Доведіть дитині, що вона самостійно може створити мультфільм з власними героями, навіть якщо не володіє комп’ютерною графікою. За допомогою запропонованих малюнків малеча навчиться тренувати увагу, рахувати кількість клітинок, добирати відповідні кольори, порівнювати, відтворювати, розшифровувати. Пропоновані завдання сприяють розвитку творчого мислення, просторової уяви, дрібної моторики.Спонукайте дітей до створення неповторних шедеврів.
Впевнений старт, Альбом майбутнього першокласника (старш. дошк. вік) (Укр)
В «Альбомі майбутнього першокласника» міститься матеріал, який знайомить дітей з різними жанрами образотворчого мистецтва: пейзажем, портретом, натюрмортом, казковим, побутовим, анімалістичним. Особливу увагу автор приділяє розвитку почуття кольору, форми, композиції. Створювати складні художні образи, багатофігурні сюжетні композиції дитині допоможе аркуш-основа, на якому вже розташовані певні елементи. Автор враховує різні можливості дітей, різний рівень творчої уяви, тому пропонує завдання різного рівня складності, що забезпечить диференційований підхід до навчання малюванню та аплікації. До кожного заняття автор пропонує рекомендації щодо проведення підготовчої роботи, перелік обладнання, варіанти та послідовність виконання роботи. Для створення ігрової атмосфери пропоную …
5450 Навчальнi трафарети Букви
5450 Навчальнi трафарети Букви
Дзеркальні розмальовки АРТ, Сад (у)
Дзеркальні розмальовки розвивають просторове сприйняття малюка. Як це відбувається? У цих розмальовках малюнки ніби дивляться на себе у люстерко. Художник розфарбував малюнок, а його віддзеркалення залишив малюку. Відтворюючи малюнок, дитина вчиться розуміти, що об єкт залишається тим самим незалежно від кута зору. Ще й розвиває уважність!
Развиваем творческие способности. Рисуем пальчиками 2-3 лет. В. 1 (РУС) ДИТИНА
Развиваем творческие способности. Рисуем пальчиками 2-3 лет. В. 1 (РУС) ДИТИНА
Альбом по рисованию 4 г.ж. Часть 1 (РУС) ДИТИНА
Альбом по рисованию 4 г.ж. Часть 1 (РУС) ДИТИНА
Альбом дошкільника. Наочний матеріал. Зображувальна діяльність Малювання. 5–6 років ТАД022
Демонстраційний матеріал до занять з малювання з дітьми 5–6 років належить до складу комплекту, що містить альбом для дитини та рекомендацій для педагогів. Цей комплект може бути використаний для організації занять із художньо-продуктивної діяльності (малювання) в старшій групі дошкільного навчального закладу.Відповідно до програми розвитку дітей 5–6 років дібрані теми для малювання різними засобами: гуашевими та акварельними фарбами, простим і восковими олівцями. П ередбачено малювання у традиційних і нетрадиційних техніках.
Розвиваємо творчі здібності. Декоративне малювання 5-6 р. В. 2 (Укр) ДИТИНА
Розвиваємо творчі здібності. Декоративне малювання 5-6 р. В. 2 (Укр) ДИТИНА