Быстрый заказ книги
Пн-Пт: 10.00-17.00
(095) 856 74 61
(068) 340 49 30
(093) 286 22 57
Книголенд, книжный интернет-магазин
Язык
укр / рус

Корзина

0 шт. - 0,00грн.
Личный кабинет

Представление и творчество

На странице:
Сортировать по:
Виріж та наклей. Збери свій автопарк
Яскравий альбом з кольоровими шаблонами для створення великодніх листівок та наліпками всередині.
Виріж та наклей. Збери парк динозаврів
Яскравий альбом з кольоровими шаблонами для створення великодніх листівок та наліпками всередині.
Аквапазл. Кумедний транспорт
Аквапазл. Забавный транспорт.Игра предназначена для детей от 3-х лет. Она направлена ??на развитие мелкой моторики пальцев, логического мышления и воображения. Игра заключается в том, что ребенок собирает 12 крупных пазлов в единое изображение, которое превращается в многоразовую раскраску. После этого она мокрым кисточкой смачивает места на пазле, выделенные белым цветом. Когда вода высохнет, рисунок исчезнет, ??поэтому его можно использовать снова и снова!Во время игры ребенок,- соберет пазл-картинку и почувствует себя в роли художника- иметь представление о морских животных- разовьет мелкую моторику пальцев, логику, внимание, творческое мышление и наблюдательность.Комплект содержит 12 крупных пазлов.
Математика. Вмію додавати
Виконувати завдання з математики стане надзвичайно цікаво! В серії Вирізалка робити це потрібно через аплікацію. Суперефективна техніка навчання через вирізання неодмінно допоможе вдосконалити навички й не дозволить занудьгувати.
Аплікації 2
Як навчитися складати аплікацію? Як комбінувати різні елементи? Як створювати цілісну картинку? І зрештою, як навчитися вирізати у певному напрямку. Про це у блокнотах серії. Тільки практика.
Мої перші наліпки. Помісти тваринку в її будиночок
Яскраві пізнавальні книжечки зручного формату з наліпками. Сприяють розвитку дрібної моторики, посидючості, логічного мислення. Знайомлять малюків з різними тваринками та місцями їх проживання
Талановиті пальчики. Гламурні дрібнички з бісеру Литера
Плетіння з бісеру чи намистин - цікавий розвивальний вид прикладного мистецтва, що сьогодні користується значною популярністю. Для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку бісероплетіння є унікальною можливістю знайомства з творчістю й цікавими заняттями. плетіння бісером розширює творчі здібності дитини, навчає добирати кольори й вигадувати різноманітні візерунки та мотиви, розвиває й удосконалює дрібну мотрику рук, а також елементарні математичні навички, зокрема усний рахунок.
Шалений день на пухнастій планеті
Книжка для маленьких фантазерів запрошує до дивної планети, де мешкають добрі чудернацькі пухнастики — веселі казкові персонажі, які в цікавій і ненав’язливій формі розповідають про важливі речі. Історія, що відбулася з родиною пухнастиків , навчить малечу того, як важливо займатися саме тією справою, що вдається нам якнайкраще.
Пазли 2
Пазли бувають різної форми й розміру. І перш ніж почати складати картинку, потрібно розібратися в логіці поєднання. Конструктивне мислення, уважність, моторика руки, окомір - усе це ви розвинете, складаючи пазли у блокнотах серії.
Подарунок власноруч. Лялька – м’яка іграшка. Гарнюня
Набір для дитячої творчості. Якісні матеріали для рукоділля, докладна ілюстрована інструкція. Нескладна техніка виконання, яскрава, приємна на дотик бавовняна тканина і бажання зробитиоригінальний подарунокнадихнуть дорослого на створення разом з дитиною її першого рукотворного шедевра. Активізує дрібну моторику, розвиває емоційний інтелект, фантазію та уяву! Дарує гарний настрій! QR- код з докладним відеооглядом майстер-класу всередині.
Талановиті пальчики. Чарівні іграшки Литера
На сторінках цієї книжечки ми пропонуємо зразки виробів із прородного матеріалу. Вони прості у виготовленні та не потребують значних зусиль. Представлені віршовані мініатюри, загадки та скоромовки зроблять заняття ще цікавішим та кориснішим, адже збагачуватимуть словниковий запас вашої дитини.
Розвиваємо творчі здібності. Паперова пластика 3-5 років. Випуск 2 ДИТИНА
Розвиваємо творчі здібності. Паперова пластика 3-5 років. Випуск 2 (Укр) ДИТИНА
Таємниці чарівництва. Досліди з ФІЗИКИ.
Дош. практикум , Таємниці чарівництва. Досліди з ФІЗИКИ.
Чудо-наліпки. Доповни малюнок.
Діти дуже люблять яскраві, кольорові книги з наліпками. Грати з такою книгою дитині не тільки цікаво, але й корисно. Під час подібних занять у малюка піднімається настрій, розвивається увага, уява та мислення, поліпшується пам?ять. Саме тому ми створили серію «Чудо-наліпки».Ця книга містить гарні зображення. Яскраві цікаві картинки і барвисті наліпки дуже сподобаються дитині й захоплять її на тривалий час.
Музичне виховання у дитячому садку. 6 рік життя (за Базовим компонентом дошкільної освіти).
Посібник містить календарне планування та плани-конспекти занять із вихованцями дошкільних навчальних закладів 6-го року життя, а також багатий додатковий матеріал до занять (вірші, розвивальні ігри, вправи тощо). Плани-конспекти музичних занять складено відповідно до Базового компонента дошкільної освіти та вікових особливостей вихованців цього віку. Для музичних керівників ДНЗ.
Аплікації 1
Як навчитися складати аплікацію? Як комбінувати різні елементи? Як створювати цілісну картинку? І зрештою, як навчитися вирізати у певному напрямку. Про це у блокнотах серії. Тільки практика.
Творча гра. Фантазійний набір Варіабілі
Кожен набір містить унікальні авторські картки Варіабілі та книжку, що знайомить читача з їхнім надзвичайним ефектом! Займаючись із картками, і дорослі, і діти зможуть вивільнити свій творчий потенціал, уяву, фантазію і розвинути обидві півкулі мозку.
Математика. Складаю числа
Виконувати завдання з математики стане надзвичайно цікаво! В серії Вирізалка робити це потрібно через аплікацію. Суперефективна техніка навчання через вирізання неодмінно допоможе вдосконалити навички й не дозволить занудьгувати.
Зошит(альбом) з аплікації.Молодша група.4 років
Робочі зошити з аплікації для початкової школи і ДНЗ. Кожний зошит містить все необхідне для занять з аплікаціями протягом усього року з дітьми молодшої, середньої та старшої групи. Цікавий сюжет для кожного заняття пристосований до темпу праці малюка. Схема роботи «від простого до складного» поступово знайомить з поняттям «форма», «розмір», «колір» предметів. А синтез аплікації і малювання буде сприяти всебічному розвитку дитини. Матеріал кожного заняття містить, Деталі для вирізування зразки для створення сюжетних композицій додаткові деталі (дитина використовує як прикраси).
Читання. Вчу букви
Вивчати букви, збирати, складати слова, а потім і читати їх стане надзвичайно цікаво! У серії Вирізалка робити це потрібно через аплікацію. Суперефективна техніка навчання через вирізання неодмінно допоможе вдосконалити навички й не дозволить занудьгувати.