Быстрый заказ книги

Представление и творчество

На странице:
Сортировать по:
5326 Зошит з малювання 2-3 р. Ранній вік
Зошит містить усе необхідне для занять з малювання протягом року: лінії розвитку, завдання, зміст роботи, вірші, пільчикові ігри.
5321 Альбом з дитячої творчості. 3-4 р. Ч.1 (у) Середній вік
Матеріал заняття містить: зразок, аркуш - основу, додаткові деталі (використовуються для пальчикового театру - розігрування сюжету заняття у ролях після виконання основного завдання), пальчикові вправи (сприяють розвитку дрібної моторики. Заняття творчістю сприяє всебічному розвитку дитини, її здібностей, формує позитивний настрій та гарні емоції, відчуття кольору, ритму, виховує естетичний смак, доброзичливе та дбайливе ставлення до природи.
СУЧАСНА дошк. освіта, Чарівний світ емоцій. Гурткова робота. Ст. дошк. вік (Укр) + ДИСК
СУЧАСНА дошк. освіта: Чарівний світ емоцій. Гурткова робота. Ст. дошк. вік (Укр) + ДИСК
Чудо-наліпки. Доповни малюнок.
Діти дуже люблять яскраві, кольорові книги з наліпками. Грати з такою книгою дитині не тільки цікаво, але й корисно. Під час подібних занять у малюка піднімається настрій, розвивається увага, уява та мислення, поліпшується пам?ять. Саме тому ми створили серію «Чудо-наліпки».Ця книга містить гарні зображення. Яскраві цікаві картинки і барвисті наліпки дуже сподобаються дитині й захоплять її на тривалий час.
Блокноти-вирізалки АРТ №1 (у)
Блокноти-вирізалки - це цікаві завдання з математики та логіки у формі аплікації. Дитина не тільки вдосконалить навчальні навички, а ще потренується користуватися ножицями та клеєм, тож розвине дрібну моторику.
КЕНГУРУ З єднай половинки. Овочі та фрукти (Укр)
Набір містить картки-пазли. Кожна картка поділена на дві частини. На кожній зображено половинку овочу або фрукта, частину тварини, половинку якогось виду транспорту чи одягу. Дитина повинна знайти і з’єднати відповідні половинки, щоб вийшло ціле зображення. Картки сприяють розвитку уваги, логічного мислення і дрібної моторики. Крім того, кожна картка містить запитання до зображеної картинки. Таким чином, відповідаючи на запитання, малюк збагачує свій лексичний запас і розширює кругозір.Формат карток 60х130 мм.
Альбом з аплікації та ліплення 5 р.ж. 2 ч. (Укр) + Конструювання До всіх чинних програм
Посібник Н. В. Яковлєвої «Альбом з аплікації та ліплення. Для дитини 5-го року життя. Частина 2 »містить 20 тематичних занять, розроблених відповідно до вимог Базового компоненту дошкільної освіти, чинних програм, завдяки яким створюються Умови для досягнення визначених у Базовому компоненті стандартів виховання і навчання дітей дошкільного віку. На запропонованих заняттях діти отримають уявлення про техніку аплікації, навчаться різноманітних прийомів ліплення, ознайомляться зі способами застосування природних матеріалів для створення різних виробів. . Альбом побудовано за тематичним принципом, тематика занять пов язана із сезонними явищами природи, традиціями української національної культури.
Читаємо. Клеїмо. Малюємо. Веселе жабеня
Читаємо.Клеїмо.Малюємо. Веселе жабеня
Мій конспект. Музичне виховання у дит. садку. 6 рік життя (за Базовим компонентом дошкільної осв
Посібник містить календарне планування та плани-конспекти занять із вихованцями дошкільних навчальних закладів 6-го року життя, а також багатий додатковий матеріал до занять (вірші, розвивальні ігри, вправи тощо).Плани-конспекти музичних занять складено відповідно до Базового компонента дошкільної освіти та вікових особливостей вихованців цього віку.Для музичних керівників ДНЗ.
Мій конверт-секрет. Курочка Ряба
Із грою-казкою «Курочка Ряба» малюк весело та корисно проведе час!Дитина зможе зібрати пазл, орієнтуючись на кольорову ілюстрацію до казки, що розміщена на конверті. А також вона залюбки розфарбує велику розмальовку та створить власну ілюстрацію! Прикрасивши її яскравими наліпками, малюк отримає гарний плакат. Слова-підписи до наліпок допоможуть дитині відпрацювати навички читання по складах.Комплект містить:— плакат-розмальовку (61х40 см),— 40 пазлів (30,5х20,5 см),— 8 кольорових наліпок.
Зроби сам Аплікації з кружечків (кактус) 4+
Книжки серії «Зроби сам. Книга для творчості» допоможуть малюкові розвинути увагу, кмітливість та дрібну моторику. Заняття аплікацією формують інтерес до створення виразних образів, розвивають естетичні почуття, відчуття форми, кольору, симетрії, композиції, просторову орієнтацію на аркуші, сприяють удосконаленню техніки наклеювання, формують уміння викладати і наклеювати деталі, різні за величиною, розвивають уміння складати візерунки, добирати кольори.За допомогою кружечків дитина склеїть відповідну картинку. Таким чином перед малятком постане повне яскраве зображення!
Развиваем творческие способности. Волшебный рисунок 3-4 лет. Выпуск 1 (РУС) ДИТИНА
Развиваем творческие способности. Волшебный рисунок 3-4 лет. Выпуск 1 (РУС) ДИТИНА
Аплікації-наліпки. Машинки
Серія книжок «Аплікації-наліпки» допоможе вам організувати цікаве та пізнавальне дозвілля для свого малюка. Веселі історії спонукатимуть дитину шукати потрібні наліпки та клеїти їх у відповідні місця. Книги сприятимуть розвитку:^ кмітливості,^ дрібної моторики,^ уміння співвідносити частину й ціле.Бажаємо вам чудової подорожі до захопливого світу творчості та пізнання!
У рідному краї і серце співає… Українознавство як основа нац. вихов. дошк. Середн. гр. ДНЗ.
Посібник містить методичні рекомендації щодо ознайомлення дошкільників середнього віку із витоками українознавства як основоюнаціонального виховання, перспективний план занять з українознавства у середній групі, розробки занять, добірку народних ігор та літературнихтворів для опрацювання.Зручний формат та розміщення розробок на окремих аркушах дадуть змогу вихователеві використовувати матеріал посібника як роздавальний,а місця для записів — робити необхідні примітки щодо виконавців ролей, музичного супроводу, дій гравців, необхідного обладнання і т. ін.Для вихователів дошкільних навчальних закладів.
КЕНГУРУ Шалений день на пухнастій планеті (Укр)
Книжка для маленьких фантазерів запрошує до нової планети, де мешкають добрі чудернацькі пухнастики - веселі казкові персонажі, які в цікавій і ненав язливій формі розповідають про важливі речі. Історія, зо відбулася з родиною монстриків, навчить малечу т
5327 Робочий зошит з аплікації ( з тканиною)
Альбом для аплікації з тканини містить кольорові листки-основи для аплікації, папір з шаблонами, 10 клаптиків тканини різного кольору. + рекомендації до занять.
5324 Альбом з дитячої творчості. 3-4 р. Ч.2 (у) Середній вік
Матеріал заняття містить: зразок, аркуш - основу, додаткові деталі (використовуються для пальчикового театру - розігрування сюжету заняття у ролях після виконання основного завдання), пальчикові вправи (сприяють розвитку дрібної моторики. Заняття творчістю сприяє всебічному розвитку дитини, її здібностей, формує позитивний настрій та гарні емоції, відчуття кольору, ритму, виховує естетичний смак, доброзичливе та дбайливе ставлення до природи.
5322 Альбом з дитячої творчості. 4-6 р. Ч.1 (у) Старший вік
Корисний та цікавий альбом для творчості, за допомогою якого дитина отримає навички малювання, розвине пальчикову моторику та уважність. До комплекту входять шаблони, зразки та листи для малювання, елементи для пальчикових вправ. Матеріали розраховані на дітей дошкільного віку.
Грайлик. Програма з організації театралізованої діяльності в дошк. навч. закладі
Парціальна програма “Грайлик” розширює та доповнює зміст роботи педагогів дошкільних навчальних закладів з питань організації театралізованої діяльності. Складена відповідно до Базового компонента дошкільної освіти з урахуванням вікових психолого-фізіологічних особливостей розвитку дітей. Розкриває особливості та умови успішної освітньої роботи, завдання та змістові блоки з організації театралізованої діяльності з дітьми молодшого, середнього та старшого дошкільного віку. Також подано методичні рекомендації, які допоможуть педагогічним працівникам системно підійти до організації цього напряму роботи. Для педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів, студентів педагогічних закладів, батьків вихованців. Гриф: Схвалено для використання в дошкільних навчальних закладах …
Блокноти-вирізалки АРТ №4 (у)
Блокноти-вирізалки - це цікаві завдання з математики та логіки у формі аплікації. Дитина не тільки вдосконалить навчальні навички, а ще потренується користуватися ножицями та клеєм, тож розвине дрібну моторику.