Быстрый заказ книги

Представление и творчество

На странице:
Сортировать по:
Чудо-наліпки. Доповни малюнок.
Діти дуже люблять яскраві, кольорові книги з наліпками. Грати з такою книгою дитині не тільки цікаво, але й корисно. Під час подібних занять у малюка піднімається настрій, розвивається увага, уява та мислення, поліпшується пам?ять. Саме тому ми створили серію «Чудо-наліпки».Ця книга містить гарні зображення. Яскраві цікаві картинки і барвисті наліпки дуже сподобаються дитині й захоплять її на тривалий час.
Наліпки-аплікації для малят. Квіточки
З книжками сері «Наліпки-аплікаці для малят» ваш малюк у цікавій ігровій формі зможе:Видання розраховане на дітей віком від двох років.
Альбом з аплікації та ліплення 5 р.ж. 2 ч. (Укр) + Конструювання До всіх чинних програм
Посібник Н. В. Яковлєвої «Альбом з аплікації та ліплення. Для дитини 5-го року життя. Частина 2 »містить 20 тематичних занять, розроблених відповідно до вимог Базового компоненту дошкільної освіти, чинних програм, завдяки яким створюються Умови для досягнення визначених у Базовому компоненті стандартів виховання і навчання дітей дошкільного віку. На запропонованих заняттях діти отримають уявлення про техніку аплікації, навчаться різноманітних прийомів ліплення, ознайомляться зі способами застосування природних матеріалів для створення різних виробів. . Альбом побудовано за тематичним принципом, тематика занять пов язана із сезонними явищами природи, традиціями української національної культури.
Дош. практикум , Таємниці чарівництва. Досліди з ФІЗИКИ.
Дош. практикум : Таємниці чарівництва. Досліди з ФІЗИКИ.
СУЧАСНА дошк. освіта, Граємося в казку. Демонстраційний матеріал + сценарії. Молодший вік (Укр)
Настільний театр Граємося в казку - це створення маленького дива власними руками. Малюк разом із вами вирізає, склеює ляльок та збирає декорації, а потім стає героєм улюбленої народної казки.Настільний театр розвиває:- монологічне та діалогічне мовлення,- комунікативні і творчі здібності, емоційність,упевненість, пам ять, уяву, креативне мислення.Настільний театр виховує:- любов до рідного слова та українського фольклору,- національну свідомість та любов до культури свого народу,- високі моральні цінності, емпатію, доброзичливість.
Умелые пальчики. Чудесные игрушки из природного материала (русс) Литера
На страницах этой книги мы предлагаем образцы изделий из прородного материала. Они просты в изготовлении и не требуют значительных усилий. Представлены стихотворные миниатюры, загадки и скороговорки сделают занятия еще интереснее и полезнее, ведь обогащать словарный запас вашего ребенка.
Панорамка-гра. Чудовий транспорт
Це видання призначене для розвитку дрібної моторики, уваги, уяви та кмітливості малюків. Загадки у віршах спонукатимуть дитину шукати відповіді серед наліпок клеїти їх до яскраво ілюстрованої панорамки.
Геометричні наліпки. Знайди за кольором
Ця книга познайомить дітей з такими геометричними фігурами, як квадрат, трикутник, коло й ромб та навчить працювати з ними: називати, упізнавати на малюнку та серед інших предметів, шукати наліпки відповідної форми, розміру, кольору тощо. Крім тоґо, наклеювання невеликих за розміром елементів привчає малюків до охайності та розвиває дрібну моторику кисті, що позитивно впливає на розвиток мовлення.Видання призначене для спільної роботи дорослих з дітьми дошкільного віку.
Аплікації-наліпки. Феї
Серія книжок «Аплікації-наліпки» допоможе вам організувати цікаве та пізнавальне дозвілля для свого малюка. Веселі історії спонукатимуть дитину шукати потрібні наліпки та клеїти їх у відповідні місця. Книги сприятимуть розвитку:^ кмітливості,^ дрібної моторики,^ уміння співвідносити частину й ціле.Бажаємо вам чудової подорожі до захопливого світу творчості та пізнання!
ЗДО. Вихователю. Театралізована діяльність в дитячому садку. ДНВ084
У посібнику описано зміст і особливості організації театральної діяльності в закладі дошкільної освіти, наведено орієнтовні заняття та ігри для кожної вікової групи. Заняття, побудовані на ігрових сюжетах, відповідають вимогам чинних програм розвитку дітей дошкільного віку.Посібник адресований вихователям та організаторам театральної діяльності дітей в закладі дошкільної освіти і установах додаткової освіти.
Вітаю тебе Зроби подарунок своїми руками (Укр)
Збірка віршів, оповідань про маму, зразки подарунків, які можна зробити власноруч до дня Матері, до 8 березня або на День народження. Готуючись до цих свят, виберіть разом з дитиною та вивчіть вірш для мами, сестрички, бабусі. Приготуйте подарунки. В книжці пропонуються зразки, легкі для виготовлення. Це не займе багато часу та й дитині буде не важко, зате як приємно тим, хто їх отримає! (Для хлопчиків)
5321 Альбом з дитячої творчості. 3-4 р. Ч.1 (у) Середній вік
Матеріал заняття містить: зразок, аркуш - основу, додаткові деталі (використовуються для пальчикового театру - розігрування сюжету заняття у ролях після виконання основного завдання), пальчикові вправи (сприяють розвитку дрібної моторики. Заняття творчістю сприяє всебічному розвитку дитини, її здібностей, формує позитивний настрій та гарні емоції, відчуття кольору, ритму, виховує естетичний смак, доброзичливе та дбайливе ставлення до природи.
Дош. практикум, Секреты волшебства. Опыты по ФИЗИКЕ.
Дош. практикум: Секреты волшебства. Опыты по ФИЗИКЕ.
Дитяча хореографія. Навчально-методичний посібник
Навчально-методичний посібник містить програму хореографічної діяльності дітей від 3-х до 7-ми років та навчально-методичне забезпечення процесу виховання, освіти і розвитку дітей дошкільного віку в хореографічній діяльності, рекомендується як варіативна частина змісту роботи з дітьми за Базовим компонентом дошкільної освіти, розглядається як діяльність за інтересами, потребами дітей та за вибором батьків і педагогів. Розширює можливості розвитку особистості дитини, мистецької освіти і естетичного виховання за чинними вітчизняними програмами комплексного типу.Для хореографів, музичних керівників, вихователів, для керівників дошкільної освіти, студентів, викладачів вищих навчальних закладів і коледжів, працівників культурно-освітніх установ.Гриф: Схвалено для використання в до …
Моїй рідненькій Зроби подарунок своїми руками (Укр)
Збірка віршів, оповідань про маму, зразки подарунків, які можна зробити власноруч до дня Матері, до 8 березня або на День народження. Готуючись до цих свят, виберіть разом з дитиною та вивчіть вірш для мами, сестрички, бабусі. Приготуйте подарунки. В книжці пропонуються зразки, легкі для виготовлення. Це не займе багато часу та й дитині буде не важко, зате як приємно тим, хто їх отримає! (Для дівчаток).
Програма парціальна. Хореографія в ДНЗ (Укр)
Авторська навчальна программа «Хореографія в дошкільному навчальному закладі» зорієнтована на сприяння фізичному розвитку й естетичному вихованню дошкільників, виявлення здібностей, розкриття їхнього творчого потенціалу, формування в дітей позитивного ставлення до навчання.
Дош. практикум, Секреты живой природы. Опыты по БИОЛОГИИ.
Дош. практикум: Секреты живой природы. Опыты по БИОЛОГИИ.
Наліпки-аплікації для малят. Бджілка
З книжками сері «Наліпки-аплікаці для малят» ваш малюк у цікавій ігровій формі зможе:Видання розраховане на дітей віком від двох років.
Зроби сам Аплікації з кружечків (кактус) 4+
Книжки серії «Зроби сам. Книга для творчості» допоможуть малюкові розвинути увагу, кмітливість та дрібну моторику. Заняття аплікацією формують інтерес до створення виразних образів, розвивають естетичні почуття, відчуття форми, кольору, симетрії, композиції, просторову орієнтацію на аркуші, сприяють удосконаленню техніки наклеювання, формують уміння викладати і наклеювати деталі, різні за величиною, розвивають уміння складати візерунки, добирати кольори.За допомогою кружечків дитина склеїть відповідну картинку. Таким чином перед малятком постане повне яскраве зображення!
5323 Альбом з дитячої творчості. 1,5-3 р. Ч.2 (у) Молодший вік
Друга частина альбому для занять творчістю дітей віком 1,5-3 роки. Містить шаблони та необхідні матеріали для проведення 20-ти занять з малювання, виконання пальчикових вправ та формування інших навичок. Рекомендується для використання вдома з батьками, у дошкільних навчальних закладах.