Быстрый заказ книги

Представление и творчество

На странице:
Сортировать по:
Мій конверт-секрет. Три ведмеді
Із грою-казкою «Три ведмеді» малюк весело та корисно проведе час!Дитина зможе зібрати пазл, орієнтуючись на кольорову ілюстрацію до казки, що розміщена на конверті. А також вона залюбки розфарбує велику розмальовку та створить власну ілюстрацію! Прикрасивши її яскравими наліпками, малюк отримає гарний плакат. Слова-підписи до наліпок допоможуть дитині відпрацювати навички читання по складах.Комплект містить:— плакат-розмальовку (61х40 см),— 40 пазлів (30,5х20,5 см),— 8 кольорових наліпок.
Талановиті пальчики. Гламурні дрібнички з бісеру
Плетіння з бісеру чи намистин - цікавий розвивальний вид прикладного мистецтва, що сьогодні користується значною популярністю. Для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку бісероплетіння є унікальною можливістю знайомства з творчістю й цікавими заняттями. плетіння бісером розширює творчі здібності дитини, навчає добирати кольори й вигадувати різноманітні візерунки та мотиви, розвиває й удосконалює дрібну мотрику рук, а також елементарні математичні навички, зокрема усний рахунок.
ДНЗ. Вихователю. Земля, де народились і ростемо… Українознавство як основа нац. виховання д
Посібник містить методичні рекомендації щодо ознайомлення дошкільників старшого віку із витоками українознавства як основою національного виховання, перспективний план занять з українознавства у старшій групі, розробки занять, добірку народних ігор та літературних творів для опрацювання.Зручний формат та розміщення розробок на відривних аркушах дадуть змогу вихователеві використовувати матеріал посібника як роздавальний, а місця для записів — робити необхідні примітки щодо виконавців ролей, музичного супроводу, дій гравців, необхідного обладнання і т. ін.Для вихователів дошкільних навчальних закладів.
Олівець-малювець у країні Абетка. Альбом розвитку творчої уяви
В Альбомі запропоновано вправи, ігрові завдання, проблемні ситуації, практичні творчі завдання, які спрямовані на розвиток творчої уяви дітей старшого дошкільного віку з підвищеним рівнем пізнавальної активності у процесі ознайомлення їх із буквеними знаками на образній основі в індивідуальній та груповій роботі. Запропоновано як традиційні, так й інноваційні методи та прийоми навчання грамоти й розвитку уяви, мислення, пам’яті: домальовування зображення, вигадування історій про букви, “оживлення” букв тощо.Альбом буде корисним для індивідуальних занять із дітьми вихователям дошкільних навчальних закладів, психологам, а також батькам дошкільників.
Відгадай. Знайди. Наклей Мешканці загадкових джунглів
Книжки серії Відгадай. Знайди. Наклей допоможуть малюкові розвинути увагу,кмітливість та дрібну моторику. Відгадавши цікаву загадку, дитина з легкістю вибере відповідну наліпку та приклеїть її. Таким чином перед малюком постане повне яскраве зображення!
Альбом для творчості. Оригами. Животные (РУС)
Альбом для творчества Оригами. Животные издательства Ранок понравится всем, как взрослым, так и детям. Создать замечательные поделки из бумаги вам помогут подробные пошаговые инструкции и азбука условных обозначений оригами. Для каждой поделки в альбоме Оригами. Животные есть свой лист качественной разноцветной бумаги, работать с которой не только просто и удобно, но и весело. Если вы хотите сделать подарок или провести весело время в кругу друзей или семьи, тогда альбом для творчества Оригами. Животные - это то, что вам нужно.
СУЧАСНА дошк. освіта, Чарівний світ емоцій. Гурткова робота. Ст. дошк. вік (Укр) + ДИСК
СУЧАСНА дошк. освіта: Чарівний світ емоцій. Гурткова робота. Ст. дошк. вік (Укр) + ДИСК
Супермозаїка з наліпок.Іграшки
Книжка містить малюнки-основи для наклеювання наліпок, а також різнокольорові наліпки. Для роботи не треба клею та ножиць, а потрібні тільки вправні пальчики та фантазія. Наклеювання невеликих за розміром елементів привчає малюків до охайності та розвиває дрібну моторику, що позитивно впливає на розвиток мовлення.
Блокноти-вирізалки АРТ №2 (у)
Блокноти-вирізалки - це цікаві завдання з математики та логіки у формі аплікації. Дитина не тільки вдосконалить навчальні навички, а ще потренується користуватися ножицями та клеєм, тож розвине дрібну моторику.
Талановиті пальчики. ПЛАСТИЛІН
З цією книгою бітьки та вихователі зможуть допомогти творчому самовираженню житини. Ліплення розвиває зорову увагу, сприйняття, пам ять і дрібну моторику. У цій книзі матеріал, підібраний за ступенем складності - від простішого до складного з урахуванням вікових особливостей дітей. Завдання супроводжуються віршиком, загадкою чи скоромовкою, що стимулюють мислення дитини. Ця книга стане у пригоді батькам, вихователям дошкільних навчальних закладів.
Аплікації-наліпки. Динозаври
Серія книжок «Аплікації-наліпки» допоможе вам організувати цікаве та пізнавальне дозвілля для свого малюка. Веселі історії спонукатимуть дитину шукати потрібні наліпки та клеїти їх у відповідні місця. Книги сприятимуть розвитку:^ кмітливості,^ дрібної моторики,^ уміння співвідносити частину й ціле.Бажаємо вам чудової подорожі до захопливого світу творчості та пізнання!
ДНЗ. Вихователю. Живи, Україно, живи для краси! Нац-патріотичне вих в ДНЗ. Старший вік
Посібник містить методичні рекомендації, опис проектної діяльності, розробки занять та виховних заходів, добірку ігор з національно-патріотичного виховання старших дошкільників, матеріали для роботи з батьками.
СУЧАСНА дошк. освіта, Інтегровані заняття за казками В. Сухомлинського. Усі вікові групи (Укр)
У пропонованому посібнику викладено авторський досвід педагогів щодо інтегрованого підходу до роботи з дошкільниками за казковими творами В. Сухомлинського. Автори пропонують інноваційну дидактичну модель опрацювання кожної казки, надають приклади методичних розробок занять, створених за визначеними рубриками інтеграційних карт (для кожної вікової групи).Матеріал посібника підкаже педагогам, як за казками Сухомлинського можна досягти позитивних результатів з розвитку мовлення, логічного мислення, емоційності, творчої уяви дітей тощо.
Чарівні наліпки. Рожеві
Романтичні, ніжні зображення точнісінько не залишать байдужими!Граючись наліпками, дитина:- розвине дрібну моторику пальців рук і художнє мислення,- прикрасить свої малюнки, аплікації чудовими стікерами.Комплект містить:- 56 наліпок із різними емоціями,- ручка,- пакет.«Чарівні наліпки» справді надихають і розважають.
17109065У Я вчуся. Малювати (у) Навчальні ігри
Набір, який допоможе дитині зробити перший крок у розвитку творчих здібностей. Ваш малюк познайомиться з технікою малювання пальчиками та легко засвоїть основні навички роботи з пензлем. Яскраві картки заохочуватимуть дитину до самостійної роботи і стануть основою її перших малюнків. Набір містить:• 16 сюжетних фонів• фарби акварельні• пензлик• інструкцію
Блискуча мозаїка. Фея
Набір для творчості «Фея» допоможе вашій дитині весело провести дозвілля! Гра полягає в тому, що дитина прикрашає зображення блискучими наліпками на власний смак.Уклеюючи наліпки, дитина розвине художнє мислення, творчі здібності та дрібну моторику.Комплект містить:— кольоровий фон для гри,— набір м’яких блискучих наліпок,— велику розмальовку (33х47 см).
Развиваем творческие способности. Волшебный рисунок 3-4 лет. Выпуск 1 (РУС) ДИТИНА
Развиваем творческие способности. Волшебный рисунок 3-4 лет. Выпуск 1 (РУС) ДИТИНА
Наліпки-аплікації для малят. Їжачок
Ця серія допоможе вашій дитині потренувати дрібну моторику, навчитися творчо мислити й розвинути уяву, пригадати кольори та створити власні яскраві картинки.Працювати з книжками дуже просто:1) роздивляємося зображення, що має утворитися,2) орієнтуючись за кольором та формою, знаходимо необхідні наліпки,3) клеїмо відсутні деталі на малюнок...
17109069У Я вчуся. Робити мозаїку (у) Навчальні ігри
Набір, який допоможе дитині зробити перший крок у розвитку творчих здібностей. Ваш малюк познайомиться з кольорами, формами (круг, трикутник, квадрат і прямокутник) та з поняттям «величина» (великий та маленький). Яскраві картинки заохочуватимуть дитину до самостійної роботи і стануть основою її перших шедеврів. Бажаємо успіхів!Набір містить:• 16 сюжетних фонів• 190 наліпок • інструкцію
ЗДО. Вихователю. Свята та розваги у ЗДО. ДНВ070
Посібник призначений допомогти музичним керівникам і вихователям в організації свят і розваг у ДНЗ. Він містить значну кількість сценаріїв свят і розваг за віковими групами (від 3-го до 6-го року життя). Проведення свят сприятиме ємоційному, музичному, соціальному розвитку дітей, допоможе розвинути в дітях комунікатівність, товариськість і зробити колектив більш дружним.Для методистів, вихователів і музичних керівників ДНЗ.