Быстрый заказ книги

Представление и творчество

На странице:
Сортировать по:
5303 Зошит з аплікації. Старша група (5-6 р.) оновлені
Робочі зошити з аплікації для початкової школи і ДНЗ. Кожний зошит містить все необхідне для занять з аплікаціями протягом усього року з дітьми молодшої, середньої та старшої групи. Цікавий сюжет для кожного заняття пристосований до темпу праці малюка. Схема роботи «від простого до складного» поступово знайомить з поняттям «форма», «розмір», «колір» предметів. А синтез аплікації і малювання буде сприяти всебічному розвитку дитини. Матеріал кожного заняття містить: Деталі для вирізування, зразки для створення сюжетних композицій, додаткові деталі (дитина використовує як прикраси).
32,90грн.
Альбом з аплікації та ліплення 6 р.ж. 2 ч. (Укр) + Конструювання До всіх чинних програм
Посібник Н. В. Яковлєвої «Альбом з аплікації та ліплення. Для дитини 6-го року життя. Частина 2» містить 20 тематичних занять, розроблених відповідно до вимог Базового компоненту дошкільної освіти, чинних програм, завдяки яким створюються умови длядосягнення визначених у Базовому компоненті стандартів виховання і навчання дітей дошкільного віку.На запропонованих заняттях діти отримають уявлення про техніку аплікації, навчаться різноманітних прийомів ліплення, ознайомляться зі способами застосування природних матеріалів для створення різних виробів. Альбом побудовано за тематичним принципом, тематика занять пов’язана із сезонними явищами природи, традиціями української національної культури.
32,50грн.
Дитяча майстерня, Чарівні зернятка 5+
Чудове ілюстроване видання - придасться маленьким фантазерам. За допомогою покрокових фото і дотепних інструкцій малюки 5-6 років, навіть усіх, зможуть зробити чудові Іграшки, сувеніри, подарункові букети. Виготовляти різні примхи з зерняток можна один, в компанії однолітків або з дорослими, в сімейному колі. Творчий процес принесе задоволення і тим, хто бере в ньому участь, і тим, хто отримає чудовий подарунок, виготовлений «своїми руками». Тематичні веселі віршики на кожній сторінці поліпшать настрій і створять відповідну атмосферу. Викрійка всередині полегшить виготовлення іграшок без додаткових матеріалів, використовуючи деталі з книги. Фантазуйте, творіть, даруєте подарунки і радість близьким і друзям. У книзі ви знайдете: Матеріали, викрійки, композиції іграшок, покроко …
39,50грн.
Талановиті пальчики. ПЛАСТИЛІН
З цією книгою бітьки та вихователі зможуть допомогти творчому самовираженню житини. Ліплення розвиває зорову увагу, сприйняття, пам ять і дрібну моторику. У цій книзі матеріал, підібраний за ступенем складності - від простішого до складного з урахуванням вікових особливостей дітей. Завдання супроводжуються віршиком, загадкою чи скоромовкою, що стимулюють мислення дитини. Ця книга стане у пригоді батькам, вихователям дошкільних навчальних закладів.
14,90грн.
Панорамка-гра. Чудовий транспорт
Це видання призначене для розвитку дрібної моторики, уваги, уяви та кмітливості малюків. Загадки у віршах спонукатимуть дитину шукати відповіді серед наліпок клеїти їх до яскраво ілюстрованої панорамки.
33,90грн.
Наліпки-аплікації для малят. Полуничка
Ця серія допоможе вашій дитині потренувати дрібну моторику, навчитися творчо мислити й розвинути уяву, пригадати кольори та створити власні яскраві картинки.Працювати з книжками дуже просто:1) роздивляємося зображення, що має утворитися,2) орієнтуючись за кольором та формою, знаходимо необхідні наліпки,3) клеїмо відсутні деталі на малюнок...
38,50грн.
5327 Робочий зошит з аплікації ( з тканиною) 3-4 р.
Альбом для аплікації з тканини містить кольорові листки-основи для аплікації, папір з шаблонами, 10 клаптиків тканини різного кольору. + рекомендації до занять.
16,90грн.
Читаємо. Клеїмо. Малюємо. Веселе жабеня
Читаємо.Клеїмо.Малюємо. Веселе жабеня
29,50грн.
Дитяча хореографія. Навчально-методичний посібник
Навчально-методичний посібник містить програму хореографічної діяльності дітей від 3-х до 7-ми років та навчально-методичне забезпечення процесу виховання, освіти і розвитку дітей дошкільного віку в хореографічній діяльності, рекомендується як варіативна частина змісту роботи з дітьми за Базовим компонентом дошкільної освіти, розглядається як діяльність за інтересами, потребами дітей та за вибором батьків і педагогів. Розширює можливості розвитку особистості дитини, мистецької освіти і естетичного виховання за чинними вітчизняними програмами комплексного типу.Для хореографів, музичних керівників, вихователів, для керівників дошкільної освіти, студентів, викладачів вищих навчальних закладів і коледжів, працівників культурно-освітніх установ.Гриф: Схвалено для використання в до …
109,90грн.
5326 Зошит з малювання 2-3 р. Ранній вік
Зошит містить усе необхідне для занять з малювання протягом року: лінії розвитку, завдання, зміст роботи, вірші, пільчикові ігри.
32,90грн.
Альбом з аплікації та ліплення 5 р.ж. 2 ч. (Укр) + Конструювання До всіх чинних програм
Посібник Н. В. Яковлєвої «Альбом з аплікації та ліплення. Для дитини 5-го року життя. Частина 2 »містить 20 тематичних занять, розроблених відповідно до вимог Базового компоненту дошкільної освіти, чинних програм, завдяки яким створюються Умови для досягнення визначених у Базовому компоненті стандартів виховання і навчання дітей дошкільного віку. На запропонованих заняттях діти отримають уявлення про техніку аплікації, навчаться різноманітних прийомів ліплення, ознайомляться зі способами застосування природних матеріалів для створення різних виробів. . Альбом побудовано за тематичним принципом, тематика занять пов язана із сезонними явищами природи, традиціями української національної культури.
32,50грн.
ДНЗ. Вихователю. Земля, де народились і ростемо… Українознавство як основа нац. виховання д
Посібник містить методичні рекомендації щодо ознайомлення дошкільників старшого віку із витоками українознавства як основою національного виховання, перспективний план занять з українознавства у старшій групі, розробки занять, добірку народних ігор та літературних творів для опрацювання.Зручний формат та розміщення розробок на відривних аркушах дадуть змогу вихователеві використовувати матеріал посібника як роздавальний, а місця для записів — робити необхідні примітки щодо виконавців ролей, музичного супроводу, дій гравців, необхідного обладнання і т. ін.Для вихователів дошкільних навчальних закладів.
30,00грн.
Талановиті пальчики. Чарівні іграшки
На сторінках цієї книжечки ми пропонуємо зразки виробів із прородного матеріалу. Вони прості у виготовленні та не потребують значних зусиль. Представлені віршовані мініатюри, загадки та скоромовки зроблять заняття ще цікавішим та кориснішим, адже збагачуватимуть словниковий запас вашої дитини.
14,90грн.
5323 Альбом з дитячої творчості. 1,5-3 р. Ч.2 (у) Молодший вік
Друга частина альбому для занять творчістю дітей віком 1,5-3 роки. Містить шаблони та необхідні матеріали для проведення 20-ти занять з малювання, виконання пальчикових вправ та формування інших навичок. Рекомендується для використання вдома з батьками, у дошкільних навчальних закладах.
34,90грн.
Дитяча майстерня, Чудовий квілінг
Перед вами - замечательное издание серии Детская мастерская. У вас есть возможность с помощью этой книги побудить ребенка к настоящей, творчества, способствовать развитию ее фантазии, художественного воображения, конструкторского и пространственного мышления. Все это необходимо гармонично развитой личности. Начните с бумажного мира! И возможно, весь мир станет добрее. Перед началом работы осторожно выньте вкладку с середины книги и поместите ее в отдельный файл (во вкладке вы найдете схемы). Рассмотрите с ребенком изображения на этой странице и дайте возможность малышу самому выбрать будущий шедевр.
39,50грн.
5321 Альбом з дитячої творчості. 3-4 р. Ч.1 (у) Середній вік
Матеріал заняття містить: зразок, аркуш - основу, додаткові деталі (використовуються для пальчикового театру - розігрування сюжету заняття у ролях після виконання основного завдання), пальчикові вправи (сприяють розвитку дрібної моторики. Заняття творчістю сприяє всебічному розвитку дитини, її здібностей, формує позитивний настрій та гарні емоції, відчуття кольору, ритму, виховує естетичний смак, доброзичливе та дбайливе ставлення до природи.
34,90грн.
Читаємо. Клеїмо. Малюємо. Сміливий динозаврик
Читаємо.Клеїмо.Малюємо. Розумний жирафчик
29,50грн.
Грайлик. Програма з організації театралізованої діяльності в дошк. навч. закладі
Парціальна програма “Грайлик” розширює та доповнює зміст роботи педагогів дошкільних навчальних закладів з питань організації театралізованої діяльності. Складена відповідно до Базового компонента дошкільної освіти з урахуванням вікових психолого-фізіологічних особливостей розвитку дітей. Розкриває особливості та умови успішної освітньої роботи, завдання та змістові блоки з організації театралізованої діяльності з дітьми молодшого, середнього та старшого дошкільного віку. Також подано методичні рекомендації, які допоможуть педагогічним працівникам системно підійти до організації цього напряму роботи. Для педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів, студентів педагогічних закладів, батьків вихованців. Гриф: Схвалено для використання в дошкільних навчальних закладах …
41,50грн.
5327 Робочий зошит з аплікації ( з тканиною)
Альбом для аплікації з тканини містить кольорові листки-основи для аплікації, папір з шаблонами, 10 клаптиків тканини різного кольору. + рекомендації до занять.
16,90грн.
Програма парціальна. Хореографія в ДНЗ (Укр)
Авторська навчальна программа «Хореографія в дошкільному навчальному закладі» зорієнтована на сприяння фізичному розвитку й естетичному вихованню дошкільників, виявлення здібностей, розкриття їхнього творчого потенціалу, формування в дітей позитивного ставлення до навчання.
20,00грн.

Акционное предложение