Быстрый заказ книги

Представление и творчество

На странице:
Сортировать по:
Супермозаїка з наліпок, Овочі. Фрукти
Книга містить малюнки-основи для наклеювання наліпок, а також різнокольорові наліпки. Наклеювання невеликих за розміром елементів привчає малюків до охайності та розвиває дрібну моторику кисті, що позитивно впливає на розвиток мовлення. Для роботи з цією книгою не треба клею та ножиць, а потрібні тільки вправні пальчики та фантазія.
Геометричні наліпки. Знайди за розміром
Ця книга познайомить дітей з такими геометричними фігурами, як квадрат, трикутник, коло и ромб та навчить працювати з ними: називати, упізнавати на малюнку та серед інших предметів, шукати наліпки відповідної форми, розміру, кольору тощо. Крім того, наклеювання невеликих за розміром елементів привчає малюків до охайності та розвиває дрібну моторику кисті, що позитивно впливає на розвиток мовлення.Видання призначене для спільної роботи дорослих з дітьми дошкільного віку.
Наліпки-аплікації для малят. Бджілка
З книжками сері «Наліпки-аплікаці для малят» ваш малюк у цікавій ігровій формі зможе:Видання розраховане на дітей віком від двох років.
Мій конверт-секрет. Курочка Ряба
Із грою-казкою «Курочка Ряба» малюк весело та корисно проведе час!Дитина зможе зібрати пазл, орієнтуючись на кольорову ілюстрацію до казки, що розміщена на конверті. А також вона залюбки розфарбує велику розмальовку та створить власну ілюстрацію! Прикрасивши її яскравими наліпками, малюк отримає гарний плакат. Слова-підписи до наліпок допоможуть дитині відпрацювати навички читання по складах.Комплект містить:— плакат-розмальовку (61х40 см),— 40 пазлів (30,5х20,5 см),— 8 кольорових наліпок.
Умелые пальчики. Конструирование из бумаги (рус)
Конструировнаие объемных предметов из бумаги и картона тесно связано с игрой. Ведь все малыши так любят заниматься с бумагой. Кроме того в процессе выполнения заданий у детей развиваются умения самостоятельно и творчески мыслить, сравнивать, анализировать предметы которые их окружают, формируются такие качества, как опрятность и умение доводить начатое дело до конца. А подробные инструкции к каждому заданию помогут сделать поделки.
Альбом для творчості. Чарівний пластилін (Укр)
Альбом для творчості. Чарівний пластилін (Укр)
Аплікації-наліпки. Феї
Серія книжок «Аплікації-наліпки» допоможе вам організувати цікаве та пізнавальне дозвілля для свого малюка. Веселі історії спонукатимуть дитину шукати потрібні наліпки та клеїти їх у відповідні місця. Книги сприятимуть розвитку:^ кмітливості,^ дрібної моторики,^ уміння співвідносити частину й ціле.Бажаємо вам чудової подорожі до захопливого світу творчості та пізнання!
У рідному краї і серце співає… Українознавство як основа нац. вихов. дошк. Середн. гр. ДНЗ.
Посібник містить методичні рекомендації щодо ознайомлення дошкільників середнього віку із витоками українознавства як основоюнаціонального виховання, перспективний план занять з українознавства у середній групі, розробки занять, добірку народних ігор та літературнихтворів для опрацювання.Зручний формат та розміщення розробок на окремих аркушах дадуть змогу вихователеві використовувати матеріал посібника як роздавальний,а місця для записів — робити необхідні примітки щодо виконавців ролей, музичного супроводу, дій гравців, необхідного обладнання і т. ін.Для вихователів дошкільних навчальних закладів.
КЕНГУРУ Шалений день на пухнастій планеті (Укр)
Книжка для маленьких фантазерів запрошує до нової планети, де мешкають добрі чудернацькі пухнастики - веселі казкові персонажі, які в цікавій і ненав язливій формі розповідають про важливі речі. Історія, зо відбулася з родиною монстриків, навчить малечу т
5303 Зошит з аплікації. Старша група (5-6 р.) оновлені
Робочі зошити з аплікації для початкової школи і ДНЗ. Кожний зошит містить все необхідне для занять з аплікаціями протягом усього року з дітьми молодшої, середньої та старшої групи. Цікавий сюжет для кожного заняття пристосований до темпу праці малюка. Схема роботи «від простого до складного» поступово знайомить з поняттям «форма», «розмір», «колір» предметів. А синтез аплікації і малювання буде сприяти всебічному розвитку дитини. Матеріал кожного заняття містить: Деталі для вирізування, зразки для створення сюжетних композицій, додаткові деталі (дитина використовує як прикраси).
3Д Пазл-конструктор+наліпки. Ферма
Ферма3D Пазл-конструктор+наліпки
Альбом з аплікації та ліплення 4 р.ж. 1 ч. (Укр) + Конструювання До всіх чинних програм
Посібник Н. В. Яковлєвої «Альбом з аплікації та ліплення. Для дитини 4-го року життя. Частина 1 »містить 20 тематичних занять, розроблених відповідно до вимог Базового компоненту дошкільної освіти, чинних програм, завдяки яким створюються умови для досягнення визначених у Базовому компоненті стандартів виховання і навчання дітей дошкільного віку. На запропонованих заняттях діти отримають уявлення про техніку аплікації, навчаться різноманітних прийомів ліплення, ознайомляться зі способами застосування природних матеріалів для створення різних виробів. . Альбом побудовано за тематичним принципом, тематика занять пов язана із сезонними явищами природи, традиціями української національної культури.
Дош. практикум , Таємниці чарівництва. Досліди з ФІЗИКИ.
Дош. практикум : Таємниці чарівництва. Досліди з ФІЗИКИ.
Дитяча хореографія. Навчально-методичний посібник
Навчально-методичний посібник містить програму хореографічної діяльності дітей від 3-х до 7-ми років та навчально-методичне забезпечення процесу виховання, освіти і розвитку дітей дошкільного віку в хореографічній діяльності, рекомендується як варіативна частина змісту роботи з дітьми за Базовим компонентом дошкільної освіти, розглядається як діяльність за інтересами, потребами дітей та за вибором батьків і педагогів. Розширює можливості розвитку особистості дитини, мистецької освіти і естетичного виховання за чинними вітчизняними програмами комплексного типу.Для хореографів, музичних керівників, вихователів, для керівників дошкільної освіти, студентів, викладачів вищих навчальних закладів і коледжів, працівників культурно-освітніх установ.Гриф: Схвалено для використання в до …
Блокноти-вирізалки АРТ №4 (у)
Блокноти-вирізалки - це цікаві завдання з математики та логіки у формі аплікації. Дитина не тільки вдосконалить навчальні навички, а ще потренується користуватися ножицями та клеєм, тож розвине дрібну моторику.
Наліпки-аплікації для малят. Сніговик
З книжками сері «Наліпки-аплікаці для малят» ваш малюк у цікавій ігровій формі зможе:Видання розраховане на дітей віком від двох років.
Супермозаїка з наліпок. Казкові принцеси
Книга містить малюнки-основи для наклеювання наліпок, а також різнокольорові наліпки. Наклеювання невеликих за розміром елементів привчає малюків до охайності та розвиває дрібну моторику кисті, що позитивно впливає на розвиток мовлення. Для роботи з цією книгою не треба клею та ножиць, а потрібні тільки вправні пальчики та фантазія.
Геометричні наліпки. Знайди за кольором
Ця книга познайомить дітей з такими геометричними фігурами, як квадрат, трикутник, коло й ромб та навчить працювати з ними: називати, упізнавати на малюнку та серед інших предметів, шукати наліпки відповідної форми, розміру, кольору тощо. Крім тоґо, наклеювання невеликих за розміром елементів привчає малюків до охайності та розвиває дрібну моторику кисті, що позитивно впливає на розвиток мовлення.Видання призначене для спільної роботи дорослих з дітьми дошкільного віку.
Мій конспект. Музичне виховання у дит. садку. 6 рік життя (за Базовим компонентом дошкільної осв
Посібник містить календарне планування та плани-конспекти занять із вихованцями дошкільних навчальних закладів 6-го року життя, а також багатий додатковий матеріал до занять (вірші, розвивальні ігри, вправи тощо).Плани-конспекти музичних занять складено відповідно до Базового компонента дошкільної освіти та вікових особливостей вихованців цього віку.Для музичних керівників ДНЗ.
Мій конверт-секрет. Колобок
Із грою-казкою «Колобок» малюк весело та корисно проведе час!Дитина зможе зібрати пазл, орієнтуючись на кольорову ілюстрацію до казки, що розміщена на конверті. А також вона залюбки розфарбує велику розмальовку та створить власну ілюстрацію! Прикрасивши її яскравими наліпками, малюк отримає гарний плакат.Слова-підписи до наліпок допоможуть дитині відпрацювати навички читання по складах.Комплект містить:— плакат-розмальовку (61х40 см),— 40 пазлів (30,5х20,5 см),— 8 кольорових наліпок.