Быстрый заказ книги

Представление и творчество

На странице:
Сортировать по:
Сучасна україночка. Одягни ляльку. Альбом наліпок
Одяг українців має давні традиції, які зберігаються і дбайливо передаються із покоління у покоління. Кожен аксесуар, кожен візерунок може розповісти дуже багато про історію нашого народу, його світогляд та звичаї.Альбом наліпок «Сучасна україночка» дає можливість зазирнути у скарбницю народних звичаїв і почерпнути звідти ідеї для сучасного стильного образу.На сторінках альбому дитина зможе знайти паперову ляльку і за допомогою ножиць і клею змайструвати собі захоплюючу іграшку. У наборі представлено понад 40 наліпок одягу, з їх допомогою можна створити безліч нарядів для всіх пір року.Лялька встановлюється на спеціальну підставку і має особливе покриття. Воно дозволяє легко змінювати одяг.
Наліпки-аплікації для малят. Квіточки
З книжками сері «Наліпки-аплікаці для малят» ваш малюк у цікавій ігровій формі зможе:Видання розраховане на дітей віком від двох років.
Альбом з аплікації та ліплення 6 р.ж. 1 ч (Укр) + Конструювання До всіх чинних програм
Посібник Н. В. Яковлєвої «Альбом з аплікації та ліплення. Для дитини 6-го року життя. Частина 1 »містить 20 тематичних занять, розроблених відповідно до вимог Базового компоненту дошкільної освіти, чинних програм, завдяки яким створюються Умови для досягнення визначених у Базовому компоненті стандартів виховання і навчання дітей дошкільного віку. На запропонованих заняттях діти отримають уявлення про техніку аплікації, навчаться різноманітних прийомів ліплення, ознайомляться зі способами застосування природних матеріалів для створення різних виробів. . Альбом побудовано за тематичним принципом, тематика занять пов язана із сезонними явищами природи, традиціями української національної культури.
Організація гурткової роботи в ДНЗ (у) ДНВ043
Посібник містить чинні документи з нормативно-правового забезпечення організації гурткової роботи, зразки ведення документації гуртка та вимоги до неї, орієнтовне планування роботи гуртка, вимоги до створення програми гуртка, методичні рекомендації щодо організації гурткової роботи в дошкільному навчальному закладі, програми гурткової роботи за різним спрямуванням (фізкультурно-спортивне, пізнавальне, гуманітарне, художньо-естетичне), які допоможуть педагогічним працівникам творчо розвивати дошкільників в освітньому просторі дошкільної установи.Для методистів РМК, керівників ДНЗ, вихователів-методистів, вихователів, керівників гуртків дошкільних навчальних закладів.
Читаємо. Клеїмо. Малюємо. Веселе жабеня
Читаємо.Клеїмо.Малюємо. Веселе жабеня
Альбом дошкільника. Мій альбом з аплікації. 4-5 р.ж.. ТАД012
Альбом для аппликации содержит листы-основы с соответствующим фоном и определенными элементами для дополнения изображения или его отделки. Альбом для аппликации содержит 16 занятий. В соответствии с программой развития детей 4-5 лет подобранны темы для ап
Умелые пальчики. ПЛАСТИЛИН (рус)
Хочется верить, что книжечка, которую вы держите в руках, попала к вам не случайно. Ведь вы стремитесь,чтобы ваш малыш рос умным и сообразительным, научился выражать себя в разных видах деятельности. Созданию целого мира самовыражения и фантазии для вас и вашего ребенка поможет изобразительное искусство, и, в частности, лепка.Мы надеемся, что эта книга, в которой шаг за шагом представлена последовательность обучения лепке детей, начиная с 3-х лет, поможет вам проводить с малышом занятия по лепке. Все предложенные задания построены в соответствии с принципом от простого к сложному и учитывают как возрастные, так и психофизические особенности дошкольников.Объединяя разные способы и приемы, создавайте свои игрушки. Проявляйте фантазию и творчество, радуйтесь общим успехам и откр …
Наліпки-аплікації для малят. Паровозик
Ця серія допоможе вашій дитині потренувати дрібну моторику, навчитися творчо мислити й розвинути уяву, пригадати кольори та створити власні яскраві картинки.Працювати з книжками дуже просто:1) роздивляємося зображення, що має утворитися,2) орієнтуючись за кольором та формою, знаходимо необхідні наліпки,3) клеїмо відсутні деталі на малюнок...
Наліпки-аплікації для малят. Їжачок
Ця серія допоможе вашій дитині потренувати дрібну моторику, навчитися творчо мислити й розвинути уяву, пригадати кольори та створити власні яскраві картинки.Працювати з книжками дуже просто:1) роздивляємося зображення, що має утворитися,2) орієнтуючись за кольором та формою, знаходимо необхідні наліпки,3) клеїмо відсутні деталі на малюнок...
Олівець-малювець у країні Абетка. Альбом розвитку творчої уяви
В Альбомі запропоновано вправи, ігрові завдання, проблемні ситуації, практичні творчі завдання, які спрямовані на розвиток творчої уяви дітей старшого дошкільного віку з підвищеним рівнем пізнавальної активності у процесі ознайомлення їх із буквеними знаками на образній основі в індивідуальній та груповій роботі. Запропоновано як традиційні, так й інноваційні методи та прийоми навчання грамоти й розвитку уяви, мислення, пам’яті: домальовування зображення, вигадування історій про букви, “оживлення” букв тощо.Альбом буде корисним для індивідуальних занять із дітьми вихователям дошкільних навчальних закладів, психологам, а також батькам дошкільників.
Вітаю тебе Зроби подарунок своїми руками (Укр)
Збірка віршів, оповідань про маму, зразки подарунків, які можна зробити власноруч до дня Матері, до 8 березня або на День народження. Готуючись до цих свят, виберіть разом з дитиною та вивчіть вірш для мами, сестрички, бабусі. Приготуйте подарунки. В книжці пропонуються зразки, легкі для виготовлення. Це не займе багато часу та й дитині буде не важко, зате як приємно тим, хто їх отримає! (Для хлопчиків)
5327 Робочий зошит з аплікації ( з тканиною) 3-4 р.
Альбом для аплікації з тканини містить кольорові листки-основи для аплікації, папір з шаблонами, 10 клаптиків тканини різного кольору. + рекомендації до занять.
5325 Альбом з дитячої творчості. 4-6 р. Ч.2 (у) Старший вік
Альбом для творчості з шаблонами (ІІ частина), призначений для проведення занять з дітьми старшої групи дитячого садку (4-6 років). Альбом містить зразки та матеріали для виконання завдань. Сприяє розвитку фантазії та моторики рук, формує у дитини необхідні навички.
Музичне виховання. Організація роботи у дошкільному навчальному закладі
У посібнику розкрито функції завідувача, вихователя-методиста, музичного керівника та вихователя з питань організації музичного виховання у дошкільному навчальному закладі, надано рекомендації щодо створення предметно-просторового розвивального музичного середовища для оптимального музичного розвитку дітей, ведення організаційно-розпорядчої документації, планування музичної діяльності, окреслено структуру та завдання музичних занять, висвітлено питання організації діагностики професійної компетентності музичного керівника та вивчення особливостей музичного розвитку дітей дошкільного віку.Для фахівців у галузі теорії і методики дошкільної освіти, завідувачів, вихователів-методистів, музичних керівників, вихователів дошкільних навчальних закладів, студентів, які навчаються за с …
Наліпки-аплікації для малят. Сніговик
З книжками сері «Наліпки-аплікаці для малят» ваш малюк у цікавій ігровій формі зможе:Видання розраховане на дітей віком від двох років.
Альбом з аплікації та ліплення 6 р.ж. 2 ч. (Укр) + Конструювання До всіх чинних програм
Посібник Н. В. Яковлєвої «Альбом з аплікації та ліплення. Для дитини 6-го року життя. Частина 2» містить 20 тематичних занять, розроблених відповідно до вимог Базового компоненту дошкільної освіти, чинних програм, завдяки яким створюються умови длядосягнення визначених у Базовому компоненті стандартів виховання і навчання дітей дошкільного віку.На запропонованих заняттях діти отримають уявлення про техніку аплікації, навчаться різноманітних прийомів ліплення, ознайомляться зі способами застосування природних матеріалів для створення різних виробів. Альбом побудовано за тематичним принципом, тематика занять пов’язана із сезонними явищами природи, традиціями української національної культури.
Дош. практикум , Дивовижні перетворення. Досліди з ХІМІЇ.
Дош. практикум : Дивовижні перетворення. Досліди з ХІМІЇ.
Читаємо. Клеїмо. Малюємо. Сміливий динозаврик
Читаємо.Клеїмо.Малюємо. Розумний жирафчик
СУЧАСНА дошк. освіта, Інтегровані заняття за казками В. Сухомлинського. Усі вікові групи (Укр)
У пропонованому посібнику викладено авторський досвід педагогів щодо інтегрованого підходу до роботи з дошкільниками за казковими творами В. Сухомлинського. Автори пропонують інноваційну дидактичну модель опрацювання кожної казки, надають приклади методичних розробок занять, створених за визначеними рубриками інтеграційних карт (для кожної вікової групи).Матеріал посібника підкаже педагогам, як за казками Сухомлинського можна досягти позитивних результатів з розвитку мовлення, логічного мислення, емоційності, творчої уяви дітей тощо.
Умелые пальчики. РИСОВАНИЕ (русс)
Вашему ребенку исполнилось три года, и вы хотите научить его рисовать? Тогда эта книжечка для вас!Материал в книге размещается от простого к сложному. Даже если ребенок совсем не умеет рисовать, он вместе с вами овладеет этим навыком, ведь все предложенные ему изображения состоят из линий, овалов и окружностей.Круг – это самый простой рисунок и самая распространенная фигура в природе, поэтому его так любят изображать дети. Как отмечают психологи, сначала ребенок рисует отдельные, не сообщающиеся друг с другом окружности, а потом соединяет их в единое, целостное изображение. Именно на этом основывается наша методика. Ребенок, объединяя несколько овалов или окружностей, получает рисунок, близкий к реальному изображению того или иного предмета.Творческих успехов вам и вашим детям!