Быстрый заказ книги

Представление и творчество

На странице:
Сортировать по:
Альбом для творчості. Оригами. Животные (РУС)
Альбом для творчества Оригами. Животные издательства Ранок понравится всем, как взрослым, так и детям. Создать замечательные поделки из бумаги вам помогут подробные пошаговые инструкции и азбука условных обозначений оригами. Для каждой поделки в альбоме Оригами. Животные есть свой лист качественной разноцветной бумаги, работать с которой не только просто и удобно, но и весело. Если вы хотите сделать подарок или провести весело время в кругу друзей или семьи, тогда альбом для творчества Оригами. Животные - это то, что вам нужно.
СУЧАСНА дошк. освіта, Чарівний світ емоцій. Гурткова робота. Ст. дошк. вік (Укр) + ДИСК
СУЧАСНА дошк. освіта: Чарівний світ емоцій. Гурткова робота. Ст. дошк. вік (Укр) + ДИСК
Сучасна україночка. Одягни ляльку. Альбом наліпок
Одяг українців має давні традиції, які зберігаються і дбайливо передаються із покоління у покоління. Кожен аксесуар, кожен візерунок може розповісти дуже багато про історію нашого народу, його світогляд та звичаї.Альбом наліпок «Сучасна україночка» дає можливість зазирнути у скарбницю народних звичаїв і почерпнути звідти ідеї для сучасного стильного образу.На сторінках альбому дитина зможе знайти паперову ляльку і за допомогою ножиць і клею змайструвати собі захоплюючу іграшку. У наборі представлено понад 40 наліпок одягу, з їх допомогою можна створити безліч нарядів для всіх пір року.Лялька встановлюється на спеціальну підставку і має особливе покриття. Воно дозволяє легко змінювати одяг.
Наліпки-аплікації для малят. Квіточки
З книжками сері «Наліпки-аплікаці для малят» ваш малюк у цікавій ігровій формі зможе:Видання розраховане на дітей віком від двох років.
Аплікації-наліпки. Динозаври
Серія книжок «Аплікації-наліпки» допоможе вам організувати цікаве та пізнавальне дозвілля для свого малюка. Веселі історії спонукатимуть дитину шукати потрібні наліпки та клеїти їх у відповідні місця. Книги сприятимуть розвитку:^ кмітливості,^ дрібної моторики,^ уміння співвідносити частину й ціле.Бажаємо вам чудової подорожі до захопливого світу творчості та пізнання!
ДНЗ. Вихователю. Живи, Україно, живи для краси! Нац-патріотичне вих в ДНЗ. Старший вік
Посібник містить методичні рекомендації, опис проектної діяльності, розробки занять та виховних заходів, добірку ігор з національно-патріотичного виховання старших дошкільників, матеріали для роботи з батьками.
Альбом дошкільника. Мій альбом з аплікації. 3-4 р.ж.. ТАД011
Альбом для аппликации содержит листы-основы с соответствующим фоном и определенными элементами для дополнения изображения или его отделки. Альбом для аппликации содержит 16 занятий. В соответствии с программой развития детей 3-4 лет подобранны темы для ап
Умелые пальчики. Чудесные игрушки из природного материала (русс) Литера
На страницах этой книги мы предлагаем образцы изделий из прородного материала. Они просты в изготовлении и не требуют значительных усилий. Представлены стихотворные миниатюры, загадки и скороговорки сделают занятия еще интереснее и полезнее, ведь обогащать словарный запас вашего ребенка.
Развиваем творческие способности. Волшебный рисунок 3-4 лет. Выпуск 1 (РУС) ДИТИНА
Развиваем творческие способности. Волшебный рисунок 3-4 лет. Выпуск 1 (РУС) ДИТИНА
Наліпки-аплікації для малят. Їжачок
Ця серія допоможе вашій дитині потренувати дрібну моторику, навчитися творчо мислити й розвинути уяву, пригадати кольори та створити власні яскраві картинки.Працювати з книжками дуже просто:1) роздивляємося зображення, що має утворитися,2) орієнтуючись за кольором та формою, знаходимо необхідні наліпки,3) клеїмо відсутні деталі на малюнок...
17109068У Я вчуся. Наклеювати (у) Навчальні ігри
Набір, який допоможе дитині зробити перший крок у розвитку творчих здібностей. Ваш малюк познайомиться з технікою наклеювання та легко засвоїть основні навички роботи з ножицями та пензлями. Цікаві сюжетні фони заохочуватимуть дитину до самостійної роботи і стануть основою її перших шедеврів. Набір містить:• 16 чорно-білих фонів для аплікації • кольорові смужки паперу• клей• інструкцію
17109065У Я вчуся. Малювати (у) Навчальні ігри
Набір, який допоможе дитині зробити перший крок у розвитку творчих здібностей. Ваш малюк познайомиться з технікою малювання пальчиками та легко засвоїть основні навички роботи з пензлем. Яскраві картки заохочуватимуть дитину до самостійної роботи і стануть основою її перших малюнків. Набір містить:• 16 сюжетних фонів• фарби акварельні• пензлик• інструкцію
Альбом для творчості. Волшебный пластилин (РУС)
Такой альбом для творчества придется по душе и взрослым, и детям. В нем представлены не только поделки, но и интересные картины, «раскрашенные» пластилином. Для того чтобы обучение ребенка проходило в интересной и увлекательной форме — воспользуйтесь советами и пошаговыми описаниями, представленными в альбоме.
5322 Альбом з дитячої творчості. 4-6 р. Ч.1 (у) Старший вік
Корисний та цікавий альбом для творчості, за допомогою якого дитина отримає навички малювання, розвине пальчикову моторику та уважність. До комплекту входять шаблони, зразки та листи для малювання, елементи для пальчикових вправ. Матеріали розраховані на дітей дошкільного віку.
Супермозаїка з наліпок.Іграшки
Книжка містить малюнки-основи для наклеювання наліпок, а також різнокольорові наліпки. Для роботи не треба клею та ножиць, а потрібні тільки вправні пальчики та фантазія. Наклеювання невеликих за розміром елементів привчає малюків до охайності та розвиває дрібну моторику, що позитивно впливає на розвиток мовлення.
Моїй рідненькій Зроби подарунок своїми руками (Укр)
Збірка віршів, оповідань про маму, зразки подарунків, які можна зробити власноруч до дня Матері, до 8 березня або на День народження. Готуючись до цих свят, виберіть разом з дитиною та вивчіть вірш для мами, сестрички, бабусі. Приготуйте подарунки. В книжці пропонуються зразки, легкі для виготовлення. Це не займе багато часу та й дитині буде не важко, зате як приємно тим, хто їх отримає! (Для дівчаток).
Малюємо залюбки (альбом дошкільника). 5-6 років.ТДН8
Цей альбом складено згідно з вимогами Базового компонента дошкільної освіти України.Основна мета образотворчої діяльності у ДНЗ — розвиток творчих здібностей дітей. Для 5–6-річних дошкільнят це можливо лише за умови практичного застосування ними набутих знань, умінь і навичок. У цьому посібнику розглянуто всі етапи роботи із сюжетного малювання: підготовчий (які кольори знадобляться, як отримати відтінки різних кольорів) та основний (послідовність виконання практичних завдань).Видання містить 16 завдань (по 2 на місяць) із сюжетного малювання, що ознайомлять дошкільнят із різними техніками живопису (пальчиковим, пензлями та шматком зібганого паперу).Для використання під час занять у ДНЗ, а також самостійної роботи дітей удома.
Читаємо. Клеїмо. Малюємо. Веселе жабеня
Читаємо.Клеїмо.Малюємо. Веселе жабеня
Альбом дошкільника. Мій альбом з аплікації. 4-5 р.ж.. ТАД012
Альбом для аппликации содержит листы-основы с соответствующим фоном и определенными элементами для дополнения изображения или его отделки. Альбом для аппликации содержит 16 занятий. В соответствии с программой развития детей 4-5 лет подобранны темы для ап
Зроби сам Аплікації з кружечків (кактус) 4+
Книжки серії «Зроби сам. Книга для творчості» допоможуть малюкові розвинути увагу, кмітливість та дрібну моторику. Заняття аплікацією формують інтерес до створення виразних образів, розвивають естетичні почуття, відчуття форми, кольору, симетрії, композиції, просторову орієнтацію на аркуші, сприяють удосконаленню техніки наклеювання, формують уміння викладати і наклеювати деталі, різні за величиною, розвивають уміння складати візерунки, добирати кольори.За допомогою кружечків дитина склеїть відповідну картинку. Таким чином перед малятком постане повне яскраве зображення!