Быстрый заказ книги

Представление и творчество

На странице:
Сортировать по:
Умелые пальчики. ПЛАСТИЛИН (рус)
Хочется верить, что книжечка, которую вы держите в руках, попала к вам не случайно. Ведь вы стремитесь,чтобы ваш малыш рос умным и сообразительным, научился выражать себя в разных видах деятельности. Созданию целого мира самовыражения и фантазии для вас и вашего ребенка поможет изобразительное искусство, и, в частности, лепка.Мы надеемся, что эта книга, в которой шаг за шагом представлена последовательность обучения лепке детей, начиная с 3-х лет, поможет вам проводить с малышом занятия по лепке. Все предложенные задания построены в соответствии с принципом от простого к сложному и учитывают как возрастные, так и психофизические особенности дошкольников.Объединяя разные способы и приемы, создавайте свои игрушки. Проявляйте фантазию и творчество, радуйтесь общим успехам и откр …
5323 Альбом з дитячої творчості. 1,5-3 р. Ч.2 (у) Молодший вік
Друга частина альбому для занять творчістю дітей віком 1,5-3 роки. Містить шаблони та необхідні матеріали для проведення 20-ти занять з малювання, виконання пальчикових вправ та формування інших навичок. Рекомендується для використання вдома з батьками, у дошкільних навчальних закладах.
Геометричні наліпки. Знайди за кольором
Ця книга познайомить дітей з такими геометричними фігурами, як квадрат, трикутник, коло й ромб та навчить працювати з ними: називати, упізнавати на малюнку та серед інших предметів, шукати наліпки відповідної форми, розміру, кольору тощо. Крім тоґо, наклеювання невеликих за розміром елементів привчає малюків до охайності та розвиває дрібну моторику кисті, що позитивно впливає на розвиток мовлення.Видання призначене для спільної роботи дорослих з дітьми дошкільного віку.
Альбом дошкільника. Мій альбом з аплікації. 4-5 р.ж.. ТАД012
Альбом для аппликации содержит листы-основы с соответствующим фоном и определенными элементами для дополнения изображения или его отделки. Альбом для аппликации содержит 16 занятий. В соответствии с программой развития детей 4-5 лет подобранны темы для ап
5301 Зошит з аплікації. Молодша група (3-4 р.) оновлені
Робочі зошити з аплікації для початкової школи і ДНЗ. Кожний зошит містить все необхідне для занять з аплікаціями протягом усього року з дітьми молодшої, середньої та старшої групи. Цікавий сюжет для кожного заняття пристосований до темпу праці малюка. Схема роботи «від простого до складного» поступово знайомить з поняттям «форма», «розмір», «колір» предметів. А синтез аплікації і малювання буде сприяти всебічному розвитку дитини. Матеріал кожного заняття містить: Деталі для вирізування, зразки для створення сюжетних композицій, додаткові деталі (дитина використовує як прикраси).
5324 Альбом з дитячої творчості. 3-4 р. Ч.2 (у) Середній вік
Матеріал заняття містить: зразок, аркуш - основу, додаткові деталі (використовуються для пальчикового театру - розігрування сюжету заняття у ролях після виконання основного завдання), пальчикові вправи (сприяють розвитку дрібної моторики. Заняття творчістю сприяє всебічному розвитку дитини, її здібностей, формує позитивний настрій та гарні емоції, відчуття кольору, ритму, виховує естетичний смак, доброзичливе та дбайливе ставлення до природи.
Развиваем творческие способности. Волшебный рисунок 3-4 лет. Выпуск 2 (РУС) ДИТИНА
Развиваем творческие способности. Волшебный рисунок 3-4 лет. Выпуск 2 (РУС) ДИТИНА
Аплікації-наліпки. Феї
Серія книжок «Аплікації-наліпки» допоможе вам організувати цікаве та пізнавальне дозвілля для свого малюка. Веселі історії спонукатимуть дитину шукати потрібні наліпки та клеїти їх у відповідні місця. Книги сприятимуть розвитку:^ кмітливості,^ дрібної моторики,^ уміння співвідносити частину й ціле.Бажаємо вам чудової подорожі до захопливого світу творчості та пізнання!
Олівець-малювець у країні Абетка. Альбом розвитку творчої уяви
В Альбомі запропоновано вправи, ігрові завдання, проблемні ситуації, практичні творчі завдання, які спрямовані на розвиток творчої уяви дітей старшого дошкільного віку з підвищеним рівнем пізнавальної активності у процесі ознайомлення їх із буквеними знаками на образній основі в індивідуальній та груповій роботі. Запропоновано як традиційні, так й інноваційні методи та прийоми навчання грамоти й розвитку уяви, мислення, пам’яті: домальовування зображення, вигадування історій про букви, “оживлення” букв тощо.Альбом буде корисним для індивідуальних занять із дітьми вихователям дошкільних навчальних закладів, психологам, а також батькам дошкільників.
Моїй рідненькій Зроби подарунок своїми руками (Укр)
Збірка віршів, оповідань про маму, зразки подарунків, які можна зробити власноруч до дня Матері, до 8 березня або на День народження. Готуючись до цих свят, виберіть разом з дитиною та вивчіть вірш для мами, сестрички, бабусі. Приготуйте подарунки. В книжці пропонуються зразки, легкі для виготовлення. Це не займе багато часу та й дитині буде не важко, зате як приємно тим, хто їх отримає! (Для дівчаток).
Малюємо залюбки (альбом дошкільника) 3-4 р.ТДН9
Наведені у цьому посібнику матеріали з образотворчої діяльності можна використовувати як під час занять із сюжетного малювання (за Програмою «Дитина») у дитячому садку, так і для самостійної роботи вдома (за допомоги дорослих).Для дітей дошкільного віку, їхніх вихователів і батьків.
Дош. практикум, Секреты живой природы. Опыты по БИОЛОГИИ.
Дош. практикум: Секреты живой природы. Опыты по БИОЛОГИИ.
Супермозаїка з наліпок.Принцеси та феї
Це видання познайомить дітлахів із симпатичними динозавриками. Книга містить у собі малюнки-основи для наклеювання наліпок, а також різнокольорові наліпки. Наклеювання невеликих за розміром елементів привчає малюків до охайності та розвиває дрібну моторику кисті, що позитивно впливає на розвиток мовлення. Для роботи із цією книгою не треба клею та ножиць, потрібні тільки вправні пальчики та фантазія.
Умелые пальчики. РИСОВАНИЕ (русс)
Вашему ребенку исполнилось три года, и вы хотите научить его рисовать? Тогда эта книжечка для вас!Материал в книге размещается от простого к сложному. Даже если ребенок совсем не умеет рисовать, он вместе с вами овладеет этим навыком, ведь все предложенные ему изображения состоят из линий, овалов и окружностей.Круг – это самый простой рисунок и самая распространенная фигура в природе, поэтому его так любят изображать дети. Как отмечают психологи, сначала ребенок рисует отдельные, не сообщающиеся друг с другом окружности, а потом соединяет их в единое, целостное изображение. Именно на этом основывается наша методика. Ребенок, объединяя несколько овалов или окружностей, получает рисунок, близкий к реальному изображению того или иного предмета.Творческих успехов вам и вашим детям!
Развиваем творческие способности. Бумажная пластика 3-5 лет. Выпуск 1 (РУС) ДИТИНА
Развиваем творческие способности. Бумажная пластика 3-5 лет. Выпуск 1 (РУС) ДИТИНА
Читаємо. Клеїмо. Малюємо. Прудке зайченя
Читаємо.Клеїмо.Малюємо. Прудке зайченя
СУЧАСНА дошк. освіта, Інтегровані заняття за казками В. Сухомлинського. Усі вікові групи (Укр)
У пропонованому посібнику викладено авторський досвід педагогів щодо інтегрованого підходу до роботи з дошкільниками за казковими творами В. Сухомлинського. Автори пропонують інноваційну дидактичну модель опрацювання кожної казки, надають приклади методичних розробок занять, створених за визначеними рубриками інтеграційних карт (для кожної вікової групи).Матеріал посібника підкаже педагогам, як за казками Сухомлинського можна досягти позитивних результатів з розвитку мовлення, логічного мислення, емоційності, творчої уяви дітей тощо.
5302 Зошит з аплікації. Середня група (4-5 р.) оновлені
Занятия аппликацией содействуют всеобщему развитию ребенка, формирует позитивное настроение и хорошие эмоции, воспитывает старательность в отношении к природе.Учебный материал тетради соответствует требованиям программ по дошкольному воспитанию, а также дополнен творческими заданиями, которые подталкивают ребенка к более продуктивной работе и стимулируют активность в принятии самостоятельных решений.Тетрадь содержит 16 занятий, рассчитаных на один учебный год.
Альбом для творчості. Оригами. Животные (РУС)
Альбом для творчества Оригами. Животные издательства Ранок понравится всем, как взрослым, так и детям. Создать замечательные поделки из бумаги вам помогут подробные пошаговые инструкции и азбука условных обозначений оригами. Для каждой поделки в альбоме Оригами. Животные есть свой лист качественной разноцветной бумаги, работать с которой не только просто и удобно, но и весело. Если вы хотите сделать подарок или провести весело время в кругу друзей или семьи, тогда альбом для творчества Оригами. Животные - это то, что вам нужно.
Розвиваємо творчі здібності. Паперова пластика 3-5 років. Випуск 1 (Укр) ДИТИНА
Розвиваємо творчі здібності. Паперова пластика 3-5 років. Випуск 1 (Укр) ДИТИНА