Быстрый заказ книги

Письмо

На странице:
Сортировать по:
Письмо 5-6 лет (р) Дошкольные тетрадки
Серия Дошкольные тетрадки это полный комплект тетрадей по темам:•Математика. •Логика. •Письмо. •Буквы. Слова. •Развивайка.В тетрадях серии: •Больше 25 игровых заданий, •цветные развороты с упражнениями и лабиринтами, •черно-белые рисунки, которые можно раскрасить!
Експрес-словник. Синоніми та антоніми. 1-4 клас
Навчальний посібник містить зразки синонімів та антонімів в українській мові, пояснення термінології для учнів початкових класів. Компактний, 20х20 см, у вигляді рухомих картонних кіл з віконцями.
Прописи. Українська мова. Розвиваюча абетка
Прописи. Українська мова. Розвиваюча абетка
До школи залюбки. Розвиваю мовлення. 5-6 років. До Базового компонента дошкільної освіти та всіх чин
Робочий зошит містить цікаві, різноманітні завдання, які сприяють розвитку навичок усного мовлення старших дошкільників, розширенню читацького кругозору та загальної культури.Навчальний матеріал посібника дозволяє реалізувати комплексний підхід до розвитку мовленнєвих навичок на рівні звуковимови, лексики, граматики, зв’язного мовлення.Додаток містить наліпки. Наклеювання їх на сторінки зошита не тільки зробить процес навчання цікавим заняттям, а й допоможе розвинути координацію рухів рук, увагу, охайність.Зміст завдань робочого зошита відповідає вимогам чинних програм розвитку, навчання і виховання дітей дошкільного віку.
СУЧАСНА дошк. освіта, Від звука до букви. Гурткова робота. Старший дошкільний вік (Укр) + ДИСК
Цей посібник допоможе вихователям і логопедам дошкільних закладів в ігровій та доступній формі розвивати й вдосконалювати фонематичні процеси дітей старшого дошкільного віку, здійснювати роботу, яка сприяє засвоєнню дітьми звукової, складової сторони слова, що є базою для оволодіння навичками читання і письма.
Впевнений старт. Я пізнаю світ грамоти. Робочий зошит ВС18
Робочий зошит  є складовою комплекту з посібником для вихователя «Навчання грамоти дітей старшого дошкільного віку». У процесі роботи виконання завдань  старші дошкільники навчаться   розрізнювати звуки (голосні, приголосні, м які, тверді),   позначати їх   та  за допомогою  фішок,  визначати кількість складів у слові,   складати речення за   схемами тощо. Рекомендоване фахівцям, які працюють у дошкільних  навчальних закладах, а також батькам під час підготовки дитини до школи.
До школи залюбки. Готуємо руку до письма 5-6 р.ж. (нов. зміст). До Базового компонента дошк.
Робочий зошит містить різноманітні завдання для розвитку дрібної моторики руки: обведення контурів, створення малюнка за зразком, штрихування, лабіринти, розфарбовування та ін. Завдання кожного заняття об’єднані однією темою, що сприяє формуванню інтересу до письма.Додаток містить наліпки. Наклеювання їх на сторінки зошита не тільки зробить процес навчання цікавим заняттям, й допоможе розвинути координацію рухів рук.Зміст завдань робочого зошита відповідає вимогам чинних програм розвитку, навчання і виховання дітей дошкільного віку.
Дош. зошити: 3-4 роки. Письмо (Укр)
Серія «Дошкільні зошити» — це повний комплект за темами: •математика,•письмо,•логіка,•розвиток мовлення,•розвивайка.У зошитах серії: •більше ніж 25 ігрових завдань,•кольорові розвороти із вправами й лабіринтами,•чорно-білі малюнки, які можна розфарбувати!
Прописи-навчалочки. Пишу рукописні літери
Дані прописи допоможуть навчитися правильно писати рукописні букви українського алфавіту та їх з єднання.Книга призначена для старших дошкільників (від 5 років) та першокласників.
Дош. зошити, 5-6 років. Букви. Слова (Укр) НОВІ ЗАВДАННЯ
Дош. зошити: 5-6 років. Букви. Слова (Укр) НОВІ ЗАВДАННЯ
Математика до школи АРТ, Прописи-тренажери. Цифри (у)
Прописи-тренажери, які допоможуть крок за кроком навчитися впевнено малювати фігури і писати цифри. Синьо-чорні сторінки оформлені ілюстраціями в сучасному стилі. ! «Прописи тренажери» є доповненням до серії «Математика в школі».
Письмо 5-6 років (у) Дошкільні зошити
Рекомендовано для роботи з дітьми дошкільного віку відповідно до програми «Я У СВІТІ» У зошиті: більше ніж 25 ігрових завдань, кольорові розвороти з вправами та лабіринтами, черно-білі малюнки, які можна розфарбувати.
Первые прописи-раскраски. Трактор
Данная книга - это первые прописи ребёнка, благодаря которым он научится правильно работать с карандашом, рисовать 16 типов линий, раскрашивать контурные рисунки. Крупные иллюстрации и весёлые персонажи развлекут ребёнка и сделают обучение занимательным и интересным.
Прописи. Українська мова. Друкований шрифт
Прописи. Українська мова. Друкований шрифт
НУШ Укр.мова. Прописи ДЛЯ ЛІВШІВ до букв. Вашуленка 1Ч. (У 2-х ч.) (Укр)
Прописи складено відповідно до «Букваря» М. С. Вашуленко, О. В. Вашуленко Начертання літер відповідає «Єдиним зразкам каліграфічного письма цифр, українських і російських букв та їх з’єднань», затвердженим рішенням Колегії Міністерства освіти і науки України (протокол № 8 2–19 від 18.07.2003 р.) .
Азбука от А до Я, числа от 0 до 10 (р) Подарок маленькому гению (4-7 л.)
Книга представляет собой пособие для детей 4—7 лет. Данный стихотворный материал поможет в интересной, игровой форме познакомить ребенка с буквами от А до Я и числами от 0 до 10.
ІГРОВІ вправи. Письмо 5-6 років
ІГРОВІ вправи. Письмо 5-6 років
Письмо до школи, Багаторазові блокноти. Штриховки (У)
Ці яскраві та зрозумілі «тренажери» з письма неодмінно сподобаються дітям і їхнім батькам. Адже займатися в них можна стільки разів, скільки необхідно дитині, щоб опанувати навичку:1. Пишемо маркером.2. Стираємо вологою серветкою.3. Знову пишемо!Займайтеся та досягайте 100% результату!! «Багаторазові блокноти» найефективніше працюють у парі із зошитами «Письмо до школи».
Дош. зошити, Письмо 5-6 років НОВІ ЗАВДАННЯ (Укр)
Рекомендовано для роботи з дітьми дошкільног віку відповідно до програми «Я У СВІТІ» У зошиті: більше ніж 25 ігрових завдань, кольорові розвороти з вправами та лабіринтами, черно-білі малюнки, які можна розфарбувати.
Прописи-навчальні, Пишу та доповнюю речення
Дані прописи сприятимуть виробленню вмінь красиво та грамотно писати речення. Дитина потренується списувати та доповнювати речення і запам*ятає основні правила пунктуації, котрі корисно знати у віці 5-7 років.