Быстрый заказ книги

Письмо

На странице:
Сортировать по:
Маленькі генії, Чарівні ПРОПИСИ для дівчат 4-6 років
Ці чарівні прописи складені спеціально для дівчат. Чудові вбрання, яскраві дрібнички, чарівні прикраси, крсиві ляльки і плюшеві іграшки - все сподобається маленькій принцесі. Цікаві вправи цієї книги розвивають логіку, мислення, мовлення, тренують увагу, виховують ретельність, що знаддобиться дитині для успішного навчання в школі.
Прописи-навчалочки. Пишу літери, склади та слова
Дані прописи допоможуть дитині навчитися правильно писати елементи літери, склади та слова. Книга призначена для старших дошкільників (від 5 років) та першокласників.
Прописи-навчалочки. Пишу і малюю по точках
Прописи-навчалочки. Пишу і малюю по точках
Прописи. Пальчиковый тренажёр. Готовим руку к письму
Прописи. Пальчиковый тренажёр. Готовим руку к письму
СУЧАСНА дошк. освіта, Занимательная грамота. Ст. дошк.возвраст (РУС) +ДИСК ДИТИНА
Методическое пособие в комплекте с CD-диском предлагает теоретические основы обучения грамоте, сценарии занятий, практический демонстрационный и раздаточный материал, что позволит педагогам дошкольных учреждений дать детям элементарные представления о звуках, буквах и морфологии русского языка.Пособие рекомендовано педагогам детских садов, учащимся педагогических колледжей и студентам вузов по специальности «Дошкольное образование».
ИГРОВЫЕ упражнения. Письмо 5-6 лет
ИГРОВЫЕ упражнения. Письмо 5-6 лет
До школи залюбки. Розвиваю мовлення. 5-6 років. До Базового компонента дошкільної освіти та всіх чин
Робочий зошит містить цікаві, різноманітні завдання, які сприяють розвитку навичок усного мовлення старших дошкільників, розширенню читацького кругозору та загальної культури.Навчальний матеріал посібника дозволяє реалізувати комплексний підхід до розвитку мовленнєвих навичок на рівні звуковимови, лексики, граматики, зв’язного мовлення.Додаток містить наліпки. Наклеювання їх на сторінки зошита не тільки зробить процес навчання цікавим заняттям, а й допоможе розвинути координацію рухів рук, увагу, охайність.Зміст завдань робочого зошита відповідає вимогам чинних програм розвитку, навчання і виховання дітей дошкільного віку.
5430 Прописи - штрихування. (8 стр.) Ч.1
Основні переваги даного зошита: дитина опановує різними видами штрихування, в кожній вправі достатньо вільного місця для повторення невеликих об єктів.
Прописи-обучалочки. Рисую линии и штрихую (р)
Данные прописи помогут малышу подготовить руку к письму. В этой тетраде ребёнок будет рисовать горизонтальные и вертикальные линии, а также штриховать формы разными способами.Книга предназначена для старших дошкольников (от 5 лет) и первоклашек.
117 розумних наліпок. Готуємо руку до письма 3-4 р.
Дана книга допоможе вашій дитині навчитися малювати різні типи ліній і прості візерунки, а також потренуватися малювати предмети по клітинках.Книга містить прості та цікаві завдання для розвитку уяви, логіки, мислення та дрібної моторики кисті. Відповідь на кожне завдання малюки зможуть знайти серед 117 наліпок, що містяться в кожній книзі.Це видання призначене для спільної роботи дітей віком від трьох років із батьками.
Маленькі генії, Чарівні ПРОПИСИ для хлопчиків 4-6 років
Чарівні прописи складені спеціально для хлопчиків. Машинки, літаки, динозаври, конструктори, інструменти - все сподобається маленькому досліднику.
Прописи-навчалочки. Пишу і вчу український алфавіт
Дані прописи допоможуть дитині підготувати руку до письма. Виконуючи завдання, подані в зошиті, дитина навчиться малювати різноманітні предмети по клітинках, а також писати друковані літери українського алфавіту, на які починаються назви малюнків.
Навчання дітей української мови в дошкільних навч. закладах націон. спільнот
Програму і методичні рекомендації складено відповідно до нової редакції Базового компонента дошкільної освіти, а також з урахуванням чинних варіативних програм та рівня розвитку рідного мовлення дітей раннього і дошкільного віку. Під час укладання програми та методичних рекомендацій було використано результати експериментальних досліджень автора та її наукової школи з проблеми двомовності та навчання дітей раннього і дошкільного віку української мови як державної, а також російською мовою навчання південно-східного регіону України.Для педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів національних спільнот, батьків.
Математика до школи АРТ, Прописи-тренажери. Цифри (у)
Прописи-тренажери, які допоможуть крок за кроком навчитися впевнено малювати фігури і писати цифри. Синьо-чорні сторінки оформлені ілюстраціями в сучасному стилі. ! «Прописи тренажери» є доповненням до серії «Математика в школі».
Віконечко у світ грамоти. Звуки. Букви. Читання. 2 Ч. 5-7 р. (Укр) ДИТИНА
Зошити-посібники є складовою частиною навчально-методичного комплекту «Віконечко у світ грамоти» з навчання дітей 5–7 років елементів грамоти. Комплект розроблено для індивідуальної роботи з дитиною з урахуванням її індивідуальних особливостей в умовах дошкільного навчального закладу та сім’ї. У зошитах подано систему ігрових завдань, інтелектуальних ігор, творів художньої літератури з навчання дітей елементів грамоти у добуквеному (у першій частині) та буквеному (у другій частині) періоді. Автором ураховано психолого-педагогічні вимоги сучасних методик, державних програм та рекомендацій до них. Видання призначене для батьків, педагогів, викладачів й студентів дошкільних відділень та факультетів.
Багаторазові блокноти , По клітинках 4+ (у)
Ці яскраві та зрозумілі «тренажери» з лічби, додавання, віднімання неодмінно сподобаються дітям і їхнім батькам. Адже займатися в них можна стільки разів, скільки необхідно дитині, щоб опанувати навичку:1. Пишемо маркером.2. Стираємо вологою серветкою.3. Знову пишемо!Займайтеся та досягайте 100% результату!
НУШ Укр.мова. Прописи ДЛЯ ЛІВШІВ до букв. Вашуленка 1Ч. (У 2-х ч.) (Укр)
Прописи складено відповідно до «Букваря» М. С. Вашуленко, О. В. Вашуленко Начертання літер відповідає «Єдиним зразкам каліграфічного письма цифр, українських і російських букв та їх з’єднань», затвердженим рішенням Колегії Міністерства освіти і науки України (протокол № 8 2–19 від 18.07.2003 р.) .
5436 Починаємо писати букви. Від А до М.
Мої перші прописи! Прописи для дітей віком від 4 років. На кожній сторірнці ви знайдете малюнок до букви, зразок букви (з стрілочками які показують напрям написання букви), пів зошита в косу лінію з зразками написання літери та букви для обведення.
Прописи-обучалочки. Пишу элементы цифр и букв (р)
Данные прописи помогут малышу подготовить руку к письму. В этой тетраде ребёнок будет писать элементы цифр и фрагменты букв.Книга предназначена для старших дошкольников (от 5 лет) и первоклашек.
Нова школа для малят. Тренуємо руку. Лінійка
Тетради серии содержат простые, интересные задания и увлекательную игру, направленные на развитие грамотной речи, внимания, воображения, восприятия, тонкой моторики руки ребенка. Издание предназначено для воспитателей детских садов, дошкольников и их родителей.