Быстрый заказ книги
Пн-Пт: 10.00-17.00
(095) 856 74 61
(068) 340 49 30
(093) 286 22 57
Книголенд, книжный интернет-магазин
Язык
укр / рус

Корзина

0 шт. - 0,00грн.
Личный кабинет

Письмо

На странице:
Сортировать по:
Багаторазові прописи. Англійський алфавіт
Набори містять картки з буквами англійського алфавіту, яскравими кумедними ілюстраціями. Ламіноване покриття дозволить тренуватися в написанні літер – їх можна багато разів писати і стирати, щоразу покращуючи каліграфічні навички, готуючи руку до письма. Картки допоможуть швидко вивчити друковані й рукописні букви, розвити дрібну моторику, уяву і пам’ять.
Прописи-навчалочки. Пишу літери, склади та слова
Дані прописи допоможуть дитині навчитися правильно писати елементи літери, склади та слова. Книга призначена для старших дошкільників (від 5 років) та першокласників.
Прописи будущего первоклассника
Прописи для будущего первоклассника помогут подготовить ребенка к обучению в школе. Пособие содержит разнообразные задания для развития мелкой моторики руки ребенка, координации движений, пространственного воображения. Пособие предназначено для родителей и учителей, которые занимаются подготовкой детей к школе, а также воспитателям, гувернерам, студентам высших учебных заведений.Материал тетради позволяет запомнить последовательность написания букв русского алфавита, установить звуко-буквенные соответствия и развить навыки письма. Задания пособия способствуют развитию образного мышления и творческих способностей детей.
Експрес-словник. Словникові слова 1-4 кл
Серія складається з наочних видань,«Синоніми та антоніми», «Словникові слова», «Розбір слова за будовою» (упорядкування — Л. Іванець)«Англо-український словник», «Тематичний словник», «Неправильні дієслова» (упорядкування — Л. Зінов’єва).Посібники містять інформацію з орфографії, орфоепії, лексикології та морфеміки української мови, а також базову англійську лексику й відомості з англійської граматики, що стануть у пригоді учням 1–4 класів. Завдяки оригінальній формі видання сприятимуть розвитку не лише пам’яті, уваги, пізнавальних і мовленнєвих навичок, а й дрібної моторики. Діти із задоволенням крутитимуть посібники в різні боки, роздивляючись у спеціальних віконцях слова, призначені для запам’ятовування.
Перші кроки з письма 5–6 років
Ігрові вправи крок за кроком підготують дитину до школи. Разом із дошкільником вправи з письма, математики та читання виконує веселий персонаж. На кожній сторінці одне або два завдання. А ще ці зошити можна розфарбовувати.
Дошкольные тетрадки. Письмо. 5-6 лет. НОВЫЕ ЗАДАНИЯ
Рекомендовано для работы с детьми дошкольного возраста в соответствии с новой программой. В тетради, больше 25 иrровых заданий, цветные развороты с упражнениями и лабиринтами, черно-белые рисунки, которые можно раскрасить.
Навчання грамоті. Комплекс практичних матеріалів (усі вікові групи)
СУЧАСНА дошк. освіта, Навчання грамоти. Практ. демонстрац. матеріал. Усі вікові групи (у)
Дошкільні зошити. Букви. Слова. 5-6 років. НОВІ ЗАВДАННЯ
Дош. зошити, 5-6 років. Букви. Слова (Укр) НОВІ ЗАВДАННЯ
Вивчаємо українську мову. Середній дошкільний вік
Книга допоможе вихователеві в організації освітньої та виховної роботи з дітьми середнього дошкільного віку за освітнім напрямом «Мова рідна, слово рідне» чинної програми «Дитина».У посібнику подано докладні розробки занять, що дозволять у невимушеній ігровій формі дати дітям основні мовленнєві вміння, допоможуть розширити словниковий запас малят, сформувати в них навички зв’язного мовлення.До посібника додається електронний оптичний диск із допоміжними матеріалами, які можна роздрукувати та використати під час проведення занять.
Розвиваючі прописи. 1 клас. Серія Мальовнича Україна
Розиваючі прописи серії Мальовнича Україна (автор Цепова І.В.) сприяють заохоченню учнів творити, мислити, запам’ятовувати, аналізувати, а також поповнювати свій словниковий запас. Пропоновані візерунки з елементів букв допоможуть розвинути дрібну моторику, а тлумачення слів та кольорове зображення предметів ознайомлять дітей з побутом та традиціями українського народу. Видання призначене для дошкільнят, які вивчають прописні елементи букв, та учнів перших класів як додатковий матеріал у реалізації програми національно-патріотичного виховання дітей на уроках та в позаурочний час.
Розвиваваючі прописи. Символи вишиванки
Розвиваючі прописи серії «Мальовнича Україна» сприяють заохоченню учнів творити, мислити, запам’ятовувати, аналізувати, а також поповнювати свій словниковий запас.Пропоновані візерунки по клітинках допоможуть розвинути увагу, координацію та дрібну моторику, а тлумачення слів та кольорове зображення символів і орнаментів ознайомлять дітей з традиціями українського народу.Видання призначене для дошкільнят та першокласників як додатковий матеріал у реалізації програми національно-патріотичного виховання дітей на уроках та в позаурочний час.
Я учусь писать Мамина школа (4-6 л.)
Издание ориентировано на развитие базовых графических и каллиграфических навыков, чтобы лучше всего подготовить руку ребенка к письму в школе, развить мышечную память руки и обеспечить развитие мелкой моторики.Этому способствуют разнообразные упражнения на обведение, штрихование и раскрашивание, написание элементов букв и цифр.Удобный небольшой формат дает возможность взять пособие с собой в дорогу или на отдых, заниматься с ним на прогулке.Для детей старшего дошкольного возраста.
Вивчаємо українську мову. Молодший дошкільний вік
У посібнику подано докладні розробки занять, що дозволять у невимушеній ігровій формі дати дітям основні мовленнєві вміння, допоможуть розширити словниковий запас малят, сформувати в них навички зв’язного мовлення.
Прописи для розумників. Хто не літає?
У Прописах для розумників дошколярик потренується писати всі друковані літери та їхні елементи. І це ще не все! Маленький розумник дізнається безліч цікавого про тварин і зрозуміє, хто з них не літає, а хто — не плаває. Отже, дитина одночасно потренує ручку і отримає нові знання.
По клітинках і лініях
Зошити серії Письмо до школи допоможуть дитині вчитися охайно писати. Серія побудована за принципом від простого до складного. Більшість завдань мають зразки виконання, аби дитина могла без складнощів продовжувати писати. Усі необхідні дошкільнику навички з письма в ігровій формі!
Крок 2. Друковані літери
Перші прописи мають бути яскравими та цікавими! Прописи майбутнім школярикам — це мікс веселих завдань та тренувальних вправ для маленької ручки. У серії 2 зошити-кроки. Крок 1, готуємо руку до письма. Крок 2, пишемо друковані літери та слова.
ПРОПИСИ для ДОШКІЛЬНЯТ
Від рівня підготовки дитини в дошкільному віці залежить успішність навчання письма в 1-му класі. Виконуючи завдання прописів, ваш малюк навчатиметься правильно тримати олівець і ручку, писати елементи рукописних букв і навіть не буде здогадуватися про те, що вчиться писати. Ваша дитина буде розфарбовувати, наводити й штрихувати цікаві пізнавальні малюнки, відгадувати загадки й проходити малюнкові лабіринти, викладати фігурки з паличок, виконувати вправи пальчикової гімнастики, малювати й писати елементи рукописних букв. А це, у свою чергу, сприятиме розвитку дрібних м’язів кисті руки, логічного мислення, пам’яті дитини, формуванню практичних навичок письма, що набагато полегшить перший рік навчання малюка в початковій школі.Призначено для індивідуальних занять із дітьми 4–6 р …
Прописи-навчалочки. Пишу друковані літери
Дані прописи допоможуть навчитися правильно писати друковані літери українського алфавіту та слова.Книга призначена для старших дошкільників (від 5 років) та першокласників.
Прописи-штрихування.Готуємо руку до письма.Ч.1(редизайн)
Основні переваги даного зошита, дитина опановує різними видами штрихування в кожній вправі достатньо вільного місця для повторення невеликих об єктів.