Быстрый заказ книги

Письмо

На странице:
Сортировать по:
5437 Починаємо писати букви. Від Н до Я
В зошиті: малюнок до букви, зразок букви (з стрілочками які показують напрям написання букви), пів зошита в косу лінію з зразками написання літери та букви для обведення. Рекомендовано з 4-х років.
10,90грн.
Прописи-навчальні, Пишу англійські друковані літери
Дані прописи допоможуть навчитися правильно писати друковані літери англійського алфавіту та слова.Книга призначена для старших дошкільників (від 5 років) та першокласників.
12,50грн.
Прописи. Графічні вправи. Тренуємо пальчики
Прописи. Графічні вправи. Тренуємо пальчики
14,90грн.
До школи залюбки. Пізнаю світ математики 5-6 років
Робочий зошит містить цікаві, різноманітні завдання, які сприяють формуванню у дошкільників елементарних математичних уявлень (форма, величина, кількість, число, простір, час), а також розвитку логічного мислення, уваги, пам’яті.Додаток містить наліпки. Наклеювання їх на сторінки зошита не тільки зробить процес навчання цікавим заняттям, а й допоможе розвинути координацію рухів рук, увагу, охайність.Зміст завдань робочого зошита відповідає вимогам чинних програм розвитку, навчання і виховання дітей дошкільного віку.
35,00грн.
Прописи-навч. Малюю та доповнюю картинки
Дані прописи допоможуть підготувати руку дитини до письма, розвивають уяву та фантазію.Книга призначена для старших дошкільників (від 5 років) та першокласників.
12,50грн.
ПРОПИСИ. Розвиваючі прописи в клітинку Мальовнича Україна (Укр)
Розвиваючі прописи серії Мальовнича Україна (автор Цепова І.В.) сприяють заохоченню учнів творити, мислити, запам’ятовувати, аналізувати, а також поповнювати свій словниковий запас. Пропоновані візерунки по клітинках допоможуть розвинути увагу, координацію та дрібну моторику, а тлумачення слів та кольорове зображення предметів ознайомлять дітей з побутом та традиціями українського народу. Видання призначене для дошкільнят, які вивчають прописні елементи букв, та учнів перших класів як додатковий матеріал у реалізації програми національно-патріотичного виховання дітей на уроках та в позаурочний час.
18,00грн.
СУЧАСНА дошк. освіта, Від звука до букви. Гурткова робота. Старший дошкільний вік (Укр) + ДИСК
Цей посібник допоможе вихователям і логопедам дошкільних закладів в ігровій та доступній формі розвивати й вдосконалювати фонематичні процеси дітей старшого дошкільного віку, здійснювати роботу, яка сприяє засвоєнню дітьми звукової, складової сторони слова, що є базою для оволодіння навичками читання і письма.
39,90грн.
Впевнений старт, Майбутньому першокласнику. ГОТУЄМОСЯ ДО ПИСЬМА (Укр)
Робочий зошит «Майбутньому першокласнику: готуємося до письма» допоможе підготувати дитину до сприйняття шкільної програми в родині, групах дошкільних навчальних закладів, підготовчих групах при школах, у центрах розвитку дитини. Зошит містить різноманітні завдання для розвитку дрібних м язів руки дитини, координації рухів, просторових уявлень, окоміру, графічні сітки різних типів: «клітинка», горизонтальні лінії, горизонтальні лінії з похилими.
18,00грн.
До школи залюбки. Пізнаю світ грамоти 5-6 років. КДШ006
Робочий зошит містить цікаві, різноманітні завдання для ознайомлення старших дошкільників з елементами грамоти.У процесі виконання завдань дошкільники навчаться розрізняти звуки (голосні, приголосні м’які, приголосні тверді), визначати кількість складів у слові, наголошений склад, складати речення за схемами тощо.Додаток містить наліпки. Наклеювання їх на сторінки зошита не тільки зробить процес навчання цікавим заняттям, а й допоможе розвинути координацію рухів рук, увагу, охайність.Зміст завдань робочого зошита відповідає вимогам чинних програм розвитку, навчання і виховання дітей дошкільного віку.
35,00грн.
5440 Прописи Буква за буквою
Перед Вами оригинальный вариант прописей с веселыми рисунками и забавными фигурками, которые можно рисовать по клеточкам. Ми предлагаем три вида работ с клеточками: раскрашивание, дорисовывание и обведение.На украинском языке.
10,90грн.
Прописи-навчалочки. Пишу рукописні літери
Дані прописи допоможуть навчитися правильно писати рукописні букви українського алфавіту та їх з єднання.Книга призначена для старших дошкільників (від 5 років) та першокласників.
12,50грн.
117 розумних наліпок. Готуємо руку до письма 3-4 р.
Дана книга допоможе вашій дитині навчитися малювати різні типи ліній і прості візерунки, а також потренуватися малювати предмети по клітинках.Книга містить прості та цікаві завдання для розвитку уяви, логіки, мислення та дрібної моторики кисті. Відповідь на кожне завдання малюки зможуть знайти серед 117 наліпок, що містяться в кожній книзі.Це видання призначене для спільної роботи дітей віком від трьох років із батьками.
42,90грн.
Нова школа для малят. Веселі літери
Якщо ваша дитина скоро піде в школу, і ви турбуєтеся про її підготовку, то посібник «Весела абетка» допоможе з користю провести дозвілля. За допомогою різнопланових вправ дитина вивчить і повторить літери, потренується в письмі, розгадає загадки і вивчить тематичні віршики. У зошиті представлені всі букви українського алфавіту. Абетка українська - одна з перших книг, яка допоможе дитині навчитися читати на рідній мові. Після знайомства з кожною літерою малюкові пропонується ряд вправ на закріплення знань. Букви потрібно написати по клітинках, знайти серед інших букв, підкреслити в тексті. Завдання «вчимо букви» включають в себе багато ілюстрацій. Дитині потрібно знайти і розфарбувати предмети, які починаються на літеру, що вивчає. Посібник організовано так, що літеру разом з  …
29,90грн.
Експрес-словник. Синоніми та антоніми. 1-4 клас
Навчальний посібник містить зразки синонімів та антонімів в українській мові, пояснення термінології для учнів початкових класів. Компактний, 20х20 см, у вигляді рухомих картонних кіл з віконцями.
21,50грн.
Готуємось до школи. Тренуємо руку. Лінійка 4-6 р.
Тренуємо руку. Лінійка - це робочій зошит із серії Готуємось до школи. Він містить вправи з написання різноманітних елементів на аркуші в лінійку за поданим зразком. Матеріал у зошиті розташований від простого до складного. Ігровий сюжет та вірші зацікавлять дитину, а пальчикова гімнастика допоможе у виконанні вправ.
12,90грн.
Азбука от А до Я, числа от 0 до 10 (р) Подарок маленькому гению (4-7 л.)
Книга представляет собой пособие для детей 4—7 лет. Данный стихотворный материал поможет в интересной, игровой форме познакомить ребенка с буквами от А до Я и числами от 0 до 10.
39,90грн.
Впевнений старт. Я пізнаю світ грамоти. Робочий зошит ВС18
Робочий зошит  є складовою комплекту з посібником для вихователя «Навчання грамоти дітей старшого дошкільного віку». У процесі роботи виконання завдань  старші дошкільники навчаться   розрізнювати звуки (голосні, приголосні, м які, тверді),   позначати їх   та  за допомогою  фішок,  визначати кількість складів у слові,   складати речення за   схемами тощо. Рекомендоване фахівцям, які працюють у дошкільних  навчальних закладах, а також батькам під час підготовки дитини до школи.
20,00грн.
Письмо до школи, Багаторазові блокноти. Лінії (У)
Ці яскраві та зрозумілі «тренажери» з письма неодмінно сподобаються дітям і їхнім батькам. Адже займатися в них можна стільки разів, скільки необхідно дитині, щоб опанувати навичку:1. Пишемо маркером.2. Стираємо вологою серветкою.3. Знову пишемо!Займайтеся та досягайте 100% результату!! «Багаторазові блокноти» найефективніше працюють у парі із зошитами «Письмо до школи».
12,00грн.
Прописи-навчалочки. Пишу слова та словосполучення
Дані прописи допоможуть навчитися правильно з єднувати букви в слова, а також сприятимуть отриманню практичного вміння писати слова і словосполучення.
12,50грн.
Нова школа для малят. Тренуємо руку. Лінійка
Тетради серии содержат простые, интересные задания и увлекательную игру, направленные на развитие грамотной речи, внимания, воображения, восприятия, тонкой моторики руки ребенка. Издание предназначено для воспитателей детских садов, дошкольников и их родителей.
21,50грн.