Быстрый заказ книги

Письмо

На странице:
Сортировать по:
СУЧАСНА дошк. освіта, Обучение грамоте. Практ. демонстр. материал. Все возвр. группы (РУС) ДИТИНА
СУЧАСНА дошк. освіта: Обучение грамоте. Практ. демонстр. материал. Все возвр. группы (РУС) ДИТИНА
Українська мова. Каліграфіний тренажер (ГРИФ)
Українська мова. Каліграфіний тренажер (ГРИФ)
Дош. зошити: 3-4 роки. Письмо (Укр)
Серія «Дошкільні зошити» — це повний комплект за темами: •математика,•письмо,•логіка,•розвиток мовлення,•розвивайка.У зошитах серії: •більше ніж 25 ігрових завдань,•кольорові розвороти із вправами й лабіринтами,•чорно-білі малюнки, які можна розфарбувати!
Прописи-навчальні, Пишу англійські друковані літери
Дані прописи допоможуть навчитися правильно писати друковані літери англійського алфавіту та слова.Книга призначена для старших дошкільників (від 5 років) та першокласників.
Експрес-словник. Синоніми та антоніми. 1-4 клас
Навчальний посібник містить зразки синонімів та антонімів в українській мові, пояснення термінології для учнів початкових класів. Компактний, 20х20 см, у вигляді рухомих картонних кіл з віконцями.
Прописи. Українська мова. Розвиваюча абетка
Прописи. Українська мова. Розвиваюча абетка
Навчи мене писати. Зошит 2
Складовою частиною заняття з грамоти є робота дітей у комбінованому зошиті. Вправи типу “І” передбачають вправляння дитини у різних видах штрихування, їх виконують на сторінках зошита в широку лінійку. Вправи типу “ІІ” – це проведення прямих і похилих, ламаних, округлих та овальних ліній. Виконують вправи на сторінках зошита в широку лінійку, деякі з них мають ігровий характер. Вправи типу “ІІІ” дають змогу підготувати руку дитини до безвідривного проведення ліній (сторінки зошита в широку лінійку). Заняття на сторінках зошита у косу лінійку (вправи типу “IV”) допоможуть навчити дитину писати між лініями на робочому рядку, не виходячи за межі рядка. Заняття на сторінках зошита у клітинку (вправи типу “V”) дадуть можливість в ігровій формі ознайомитися із зображенням літер. Ді …
Письмо 5-6 років (у) Дошкільні зошити
Рекомендовано для роботи з дітьми дошкільного віку відповідно до програми «Я У СВІТІ» У зошиті: більше ніж 25 ігрових завдань, кольорові розвороти з вправами та лабіринтами, черно-білі малюнки, які можна розфарбувати.
Впевнений старт. Я пізнаю світ грамоти. Робочий зошит ВС18
Робочий зошит  є складовою комплекту з посібником для вихователя «Навчання грамоти дітей старшого дошкільного віку». У процесі роботи виконання завдань  старші дошкільники навчаться   розрізнювати звуки (голосні, приголосні, м які, тверді),   позначати їх   та  за допомогою  фішок,  визначати кількість складів у слові,   складати речення за   схемами тощо. Рекомендоване фахівцям, які працюють у дошкільних  навчальних закладах, а також батькам під час підготовки дитини до школи.
До школи залюбки. Готуємо руку до письма 5-6 р.ж. (нов. зміст). До Базового компонента дошк.
Робочий зошит містить різноманітні завдання для розвитку дрібної моторики руки: обведення контурів, створення малюнка за зразком, штрихування, лабіринти, розфарбовування та ін. Завдання кожного заняття об’єднані однією темою, що сприяє формуванню інтересу до письма.Додаток містить наліпки. Наклеювання їх на сторінки зошита не тільки зробить процес навчання цікавим заняттям, й допоможе розвинути координацію рухів рук.Зміст завдань робочого зошита відповідає вимогам чинних програм розвитку, навчання і виховання дітей дошкільного віку.
СУЧАСНА дошк. освіта, Від звука до букви. Гурткова робота. Старший дошкільний вік (Укр) + ДИСК
Цей посібник допоможе вихователям і логопедам дошкільних закладів в ігровій та доступній формі розвивати й вдосконалювати фонематичні процеси дітей старшого дошкільного віку, здійснювати роботу, яка сприяє засвоєнню дітьми звукової, складової сторони слова, що є базою для оволодіння навичками читання і письма.
Дош. зошити, 5-6 років. Букви. Слова (Укр) НОВІ ЗАВДАННЯ
Дош. зошити: 5-6 років. Букви. Слова (Укр) НОВІ ЗАВДАННЯ
Прописи. Пальчиковый тренажёр. Готовим руку к письму
Прописи. Пальчиковый тренажёр. Готовим руку к письму
Дош. зошити, Письмо 5-6 років НОВІ ЗАВДАННЯ (Укр)
Рекомендовано для роботи з дітьми дошкільног віку відповідно до програми «Я У СВІТІ» У зошиті: більше ніж 25 ігрових завдань, кольорові розвороти з вправами та лабіринтами, черно-білі малюнки, які можна розфарбувати.
Прописи-навчалочки. Пишу рукописні літери
Дані прописи допоможуть навчитися правильно писати рукописні букви українського алфавіту та їх з єднання.Книга призначена для старших дошкільників (від 5 років) та першокласників.
Первые прописи-раскраски. Трактор
Данная книга - это первые прописи ребёнка, благодаря которым он научится правильно работать с карандашом, рисовать 16 типов линий, раскрашивать контурные рисунки. Крупные иллюстрации и весёлые персонажи развлекут ребёнка и сделают обучение занимательным и интересным.
Прописи. Українська мова. Друкований шрифт
Прописи. Українська мова. Друкований шрифт
117 розумних наліпок. Мої перші прописи 4-5 р.
Дана книга допоможе вашій дитині навчитися писати друковані літери українського алфавіту, малювати різні типи ліній, форми та орнаменти, штрихувати зображення і малювати предмети по пунктиру і клітинках.Книга містить прості та цікаві завдання для розвитку уяви, логіки, мислення та дрібної моторики кисті. Відповідь на кожне завдання малюки зможуть знайти серед 117 наліпок, що містяться в кожній книзі.Це видання призначене для спільної роботи дітей віком від чотирьох років із батьками.
Подготовка к чтению, Буква к букве (от 5-ти лет)(РУС) (Я у світі)
Эта тетрадь для тех, кто воспитывает дошкольника и занимается его всесторонним развитием. На страницах издания вы найдете множество интересных заданий, выполняя которые, ребёнок подготовится к чтению. Помогут в этом упражнения на чтение слогов, слов, предложений и текстов, направленные на развитие артикуляции и фонематического слуха, различные игры, творческие задания. В пособии предлагаются методические рекомендации по выполнению заданий, особенно они пригодятся родителям, которые занимаются с детьми самостоятельно. Издание предназначено для воспитателей дошкольных учебных заведений и родителей.
ІГРОВІ вправи. Письмо 5-6 років
ІГРОВІ вправи. Письмо 5-6 років