Быстрый заказ книги

ОБЖД ( основы здоровья )

На странице:
Сортировать по:
Впевнений старт. Фізичний розвиток дошкільників (старший вік) ВС10
Посібник висвітлює питання планування фізкультурних занять із дітьми старшого віку за програмою Впевнений старт 2010 р. Наведено річне планування та розробки фізкультурних занять. У додатках подано зміст рухливих ігор і комплекси загальнорозвивальних вправ.Для методистів, вихователів та інструкторів із фізичного виховання.
Дошкільне виховання Психічний і фізичний розвиток дитини від 0 до1 року
У посібнику докладно викладені проблеми й завдання розвитку дітей віком до одного року, наведені норми їхнього фізичного розвитку, подано опис ігор, рекомендованих для розвитку мислення, уваги, пам’яті, уяви дитини. Спеціальний розділ присвячений заходам щодо забезпечення фізичної безпеки дітей. Наведено перелік іграшок, розвивальних матеріалів і обладнання для дітей цього віку.
Сходинки до школи, Вчимося безпеки 4-6 років
Навчально-наочний посібник для дошкільників із тренажером для пальчиків та наліпками. Пропонований зошит покликаний допомогти розвитку у дитини мовленнєвих навичок. Посібник не перевантажений завданнями, отже дитина не втимлюватиметься під час роботи.
Навчимо дітей плавати. Методичні рекомендації
Посібник містить поради щодо проведення індивідуальних занять із навчання плавання дітей старшого дошкільного віку з батьками, близькими дітям дорослими, інструкторами з фізичного виховання, вихователями дошкільних навчальних закладів.
Програма з основ здоров я дітей дошк. віку Про себе треба знати, про себе треба дбати
Парціальна програма “Про себе треба знати, про себе треба дбати” упорядкована відповідно до вимог Державного стандарту дошкільної освіти України (нової редакції Базового компонента дошкільної освіти, 2012). Програма поглиблено висвітлює змістові компоненти “Про здоров’я” та “Безпека життєдіяльності” освітньої лінії інваріантної складової “Особистість дитини”.Для використання в дошкільних навчальних закладах та альтернативних формах дошкільної освіти як варіативної програми.