Быстрый заказ книги

ОБЖД ( основы здоровья )

На странице:
Сортировать по:
Дошкільне виховання Психічний і фізичний розвиток дитини від 3 до 5 років
У посібнику докладно викладені проблеми й завдання розвитку дітей віком від трьох до п’яти років, наведені норми їхнього фізичного розвитку, подано опис ігор, рекомендованих для розвитку мислення, уваги, пам’яті, уяви дитини. Спеціальний розділ присвячений заходам щодо забезпечення фізичної безпеки дітей. Наведено перелік іграшок, розвивальних матеріалів і обладнання для дітей цього віку.
14,90грн.
Програма розвитку. Рухова активність дитини у дитсадку
В цій книзі ви знайдете: програма фізичного виховання дошкільнят, методичні рекомендації щодо організації різних типів занять, основні вимоги до моделювання рухового режиму в дитячому садку, фізичні вправи, ігри.
14,90грн.
Сходинки до школи, Вчимося безпеки 4-6 років
Навчально-наочний посібник для дошкільників із тренажером для пальчиків та наліпками. Пропонований зошит покликаний допомогти розвитку у дитини мовленнєвих навичок. Посібник не перевантажений завданнями, отже дитина не втимлюватиметься під час роботи.
15,00грн.
Счастливый ребенок-здоровый ребенок ТБ42
Просто и понятно изложенные принципы закаливания, чётко прописанные приёмы массажа и способы выполнения упражнений дадут родителям возможность заниматься с детьми самостоятельно.Эта уникальная книга не простое пособие по обучению массажу, плаванию и закаливанию. Автор книги Татьяна Азаренко уже много лет работает с самыми маленькими детьми. Благодаря интереснейшей авторской методике закаливания, гимнастики и массажа, а также специально разработанным автором урокам плавания для малышей по настоящему понимаешь, что возможности человеческого организма безграничны. Книга является обобщением многолетнего опыта автора и содержит только практические рекомендации и советы увлеченным и заинтересованным родителям.
50,00грн.
Турнір як гра ФК310
Книга розрахована на учителів фізики загальноосвітніх шкіл або викладачів вищих навчальних закладів, які готують школярів до участі у турнірах юних фізиків. Також книга буде корисна всім, хто організує позакласну навчальну роботу з фізики у загальноосвітніх школах.
12,50грн.
Бібл.вих. дит.садка, Правила дорожнього руху (Укр.) старш. гр. РОЗРОБКИ ЗАНЯТЬ розовая
Методичні посібники стануть у пригоді всім, хто воліє якісно та творчо здійснювати розвиток дітей дошкільного віку. Матеріали, що ввійшли до них, допоможуть і молодшим спеціалістам, і досвідченим фахівцям спланувати свою роботу з малятами з урахуванням психологічних особливостей розвитку дитини раннього віку.
15,00грн.
Бібл.вих. дит.садка, Правила дорожнього руху (Укр.) серед. гр. РОЗРОБКИ ЗАНЯТЬ голуба
Методичні посібники стануть у пригоді всім, хто воліє якісно та творчо здійснювати розвиток дітей дошкільного віку. Матеріали, що ввійшли до них, допоможуть і молодшим спеціалістам, і досвідченим фахівцям спланувати свою роботу з малятами з урахуванням психологічних особливостей розвитку дитини раннього віку.
15,00грн.
Впевнений старт. Фізичний розвиток дошкільників (старший вік) ВС10
Посібник висвітлює питання планування фізкультурних занять із дітьми старшого віку за програмою Впевнений старт 2010 р. Наведено річне планування та розробки фізкультурних занять. У додатках подано зміст рухливих ігор і комплекси загальнорозвивальних вправ.Для методистів, вихователів та інструкторів із фізичного виховання.
15,00грн.
Дошкільне виховання Психічний і фізичний розвиток дитини від 0 до1 року
У посібнику докладно викладені проблеми й завдання розвитку дітей віком до одного року, наведені норми їхнього фізичного розвитку, подано опис ігор, рекомендованих для розвитку мислення, уваги, пам’яті, уяви дитини. Спеціальний розділ присвячений заходам щодо забезпечення фізичної безпеки дітей. Наведено перелік іграшок, розвивальних матеріалів і обладнання для дітей цього віку.
14,90грн.

Акционное предложение