Быстрый заказ книги

Общая подготовка

На странице:
Сортировать по:
КЕНГУРУ Мої перші речення. Моя сім я. (Укр)
Гра, яка візуалізує слова та речення для легкого розуміння прочитаного й показує дітям, що читання може бути веселим і цікавим.Допомагає навчитись:- описувати малюнок,- читати окремі слова й цілі речення,- розуміти текст та виділяти смисловий зв’язок слів у ньому,- розрізняти частини мови та визначати, на які запитання вони відповідають,- самостійно складати речення з піктограм, спираючись на малюнок чи на власну уяву.30 карток, інструкція, коробка. 6 карток 200х140 мм, 24 картки 45х45 мм.
Мій зошит. 4-й рік життя. I півріччя. МЗШ012
Робочий зошит містить цікаві ігрові завдання з пізнавального та мовленнєвого розвитку дітей четвертого року життя.Зміст завдань робочого зошита відповідає вимогам чинних програм розвитку, навчання і виховання дітей дошкільного віку і має на меті сприяти розвитку уваги, пам’яті, мислення, мовлення, дрібної моторики кистей рук, формуванню та закріпленню базових знань про довкілля та вмінь відповідно до віку дітей.
Я збираюся до школи. Для майбутніх першокласників і першокласниць та їхніх турботливих батьків. Зоши
Ваша дитина незабаром піде до школи? Ви хвилюєтесь, намагаєтесь допомогти, розмірковуєте над тим, що потрібно, аби дитині в школі було цікаво. Кожна дитина також хвилюється, тому що попереду багато нового та невідомого. Цей інтерактивний посібник допоможе майбутнім першокласникам й першокласницям ознайомитися зі школою та основними шкільними правилами. Розглядаючи малюнки, виконуючи завдання, обговорюючи запропонованіситуації разом із дорослим, дитина позбавиться невідомості, яка її хвилювала й малюк із задоволенням буде збиратися до школи.
Казка про ворону, яка хотіла лишитися чорною (Укр)
На читачів чекає цікава історія про ворону Сажку, яка хотіла лишитися сама собою, незважаючи на обурення та знущання інших ворон. Саме на прикладі своєї героїні автор намагається показати, що в житті дуже важливо бути самим собою і не піддаватися впливам скороминучої моди та хибним настроям натовпу.Книжка призначена для тих, хто прагне відкривати нові простори художніх творів.
КЕНГУРУ Невгамовна мавпочка (Укр)
Немає кращого вихователя і психолога, ніж якісна дитяча література! Серія книжок, що допоможуть вашій дитині навчитися добру, позбавитися зайвих страхів, шкідливих звичок, розвинути чуйність і доброзичливість. На звороті обкладинок є посилання на поради психолога.
КЕНГУРУ Розвивальна логопедія. 2+ Кошенятко Мотя та його сім я (Укр)
Серія «Розвивальна логопедія» у цікавій ігровій формі спонукатиме малюків розмовляти. Головний герой — кошенятко Мотя — у різних книжечках серії знайомить малюків зі своєю сім’єю, розповідає про свої заняття протягом доби, допомагає вивчити пори року.Яскраві ілюстрації та легкі тексти перетворюють заняття на гру. Повторюючи спочатку звуки, а потім слова і навіть речення, дитина вчиться володіти своїм голосом та інтонацією, покращує вимову, розширює словниковий запас. Поради батькам допоможуть урізноманітнити читання різними завданнями, іграми. Вправи не дозволять діточкам нудьгувати і сприятимуть покращенню вимови малюків.
Альбом для малювання та чит. 4+ Від крапки до літери. Готуємо руку до письма (Укр)
Альбом допоможе підготувати дитину до набуття навичок письма. Матеріал згрупований за темами, які зацікавлять і хлопчиків, і дівчаток. До кожної теми пропонуються завдання, які дають можливість організувати навчання у формі гри.
КЕНГУРУ Казка-пазл. Троє поросят. Вовк і семеро козенят (Укр)
Відомі народні казки, адаптовані для малят, містять яскраві ілюстрації і прості зрозумілі тексти. Картки змодельовані таким чином, що, правильно з’єднавши пазли, можна дізнатися про сюжет казки. Набір складається з 5 двобічних карток. З одного боку зображено одну казку, а з другого – іншу. Крім того, на кожній карточці є кілька запитань до тексту. Це надасть можливості батькам виявити, чи зрозумів казку малюк. Не варто обмежуватися лише ними. Можна вигадати безліч запитань до малюнків. Картки спрямовані на розвиток логічного мислення, уважності, фантазії, а також на розвиток дрібної моторики.Формат карток 210х150 мм. Коробка-футляр.
ЗДО. Вихователю. Організація життєдіяльності дітей старшої групи під час канікул. 6-й рік життя. ДНВ
Методичний посібник містить перспективне планування освітнього процесу з дітьми старшого дошкільного віку (6-й рік життя) закладу дошкільної освіти під час канікул. Розроблено орієнтовний розкладзанять на період осінніх, зимових, весняних канікул та конспекти занять з фізичного розвитку та художньо-продуктивної діяльності.Пропоновані матеріали адресовані вихователям-методистам, вихователям закладів дошкільної освіти.
Гра-запам’ятайка. Рахуємо граючи (у)
Чарівна Гра-запам’ятайка допоможе:- розвинути пізнавальні здібності та пам ять,- розвинути логічне й асоціативне мислення,- набути мовленнєвих навичок,- удосконалити навички лічби.Крім того, скринька надасть вашій дитині можливості багаторазово тренуватися і з кожним разом робити все менше помилок!Набір складається: 20 карток, однобічна ламінація, 17х11 см.
КЕНГУРУ Розумний паровозик. 2+ Голосні звуки (Укр)
Набір у вигляді паровозика з вагончиками складається із чотирьох великих карток-пазлів з 10 отворами-шаблонами. У кожнім вагончику є отвір у формі цифри (фігури, букви тощо). Також набір включає 10 окремих елементів (цифр, геометричних фігур, букв), що їх необхідно вставити у відповідний отвір. Набір розвиває логічне мислення, дрібну моторику, увагу і знайомить з новим матеріалом. Картки можна використовувати як трафарет для написання цифр (букв), якщо підкласти під картку чистий аркуш паперу. Набори можуть використовуватись для дітей з особливими освітніми потребами. Схвалено для використання в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами (лист ДНУ Інститут модернізації змісту освіти №22.1 12-Г-148 від 01.03.2018 р.).Розмір карток 231х134 мм.
Уверенный старт, Тетрадь будущего первоклассника 1 Ч. (РУС)
Учебное пособие «Тетрадь будущего первоклассника» направлено на подготовку ребёнка к школьной жизни в семье, в группах дошкольных учебных заведений, в подготовительных группах при школах, в центрах развития ребёнка. Задания отвечают запросам практиков и учитывают лучшие теоретические и методические рекомендации, способствуют личностному развитию детей, дают возможность сделать занятия интересными и содержательными. Работа с пособием обеспечит высокий уровень обязательного дошкольного образования и одинаковые стартовые возможности всем будущим первоклассникам. Предназначено для родителей, занимающихся подготовкой к школьной жизни ребёнка 5—6 лет, для воспитателей, гувернёров, студентов высших учебных заведений по специальности «Дошкольное воспитание».
Дитина в сенсорно–пізнавальному просторі. Цифри, лічба. ДПН007
Комплект із 9 кольорових, двосторонніх плакатів.У комплекті:Число 1, цифра 1Число 2, цифра 2Число 3, цифра 3Число 4, цифра 4Число 5, цифра 5Число 6, цифра 6Число 7, цифра 7Число 8, цифра 8Число 9, цифра 9Число 10Лічба від 0 до 5Лічба від 6 до 10Порядкова лічба
Збірник АРТ, Навчалочка 2-3 роки (у) ред.
«Навчалочка» — оновлене ювілейне видання!Якщо ви збираєтеся облаштовувати заняття з дошкільнятком, значить вам точно сподобається ця серія. Протягом 10 років дітки зростали і розвивалися разом із «Навчалочкою». Найкращі традиції «Навчалочки»:1. Увесь навчальний матеріал певного віку.2. Зрозумілі та точні пояснення.3. 100% результату після виконання завдань.4. Кольорові малюнки та кумедні наліпки.5. Зручний формат і гнучка палітурка.Час не стоїть на місці, тому ми вдосконалили книги серії: • Цілком оновили оформлення.• Додали творчі види діяльності: (аплікація, малювання, саморобки).• Переглянули структуру й завдання на відповідність сучасним програмам, методикам і внесли необхідні корективи. Дбайте про розвиток діток разом із «Навчалочкою».
Який? Яка? Яке? У місті (у)
Гра для закріплення навику читання, розширення словникового запасу, тренування уваги, формування граматично правильної мови.
Мій зошит. 4-й рік життя. 1 півріччя. МЗШ012
Робочий зошит містить цікаві ігрові завдання з пізнавального та мовленнєвого розвитку дітей четвертого року життя. Зміст завдань робочого зошита відповідає вимогам чинних програм розвитку, навчання і виховання дітей дошкільного віку і має на меті сприяти розвитку уваги, пам’яті, мислення, мовлення, дрібної моторики кистей рук, формуванню та закріпленню базових знань про довкілля та вмінь відповідно до віку дітей.
КЕНГУРУ Моя казкотерапія. Будь собою (Укр)
Чудові малюнки, виховальний ефект, захоплива казка!Ваша дитина невпевнена в собі? Разом з героєм цієї казки - чорним кошеням - малюк навчиться вірити в себе і зрозуміє, яким треба бути, щоб тебе любили і поважали! Ілюстрації Наталії Петрачкової.
КЕНГУРУ Скринька-пам?ятайка. 5+ Рахуємо граючись. 20 двобічних карток (Укр)
20 ламінованих багаторазових навчально-розвивальні карткок 170х110 мм. З одного боку картки зображена картинка з акцентом на певних елементах. На її основі й з допомогою додаткових позначок дитина має знайти предмети на конкретну букву, полічити якісь предмети, назвати тварин (залежно від конкретного набору). З іншого боку картки містяться тематичні поширені запитання. За кожну правильну відповідь нараховується певна кількість балів, що записується батьками фломастером на карточці. Усе легко стерти за допомоги вологої серветки. З кожною новою спробою дитина робитиме меншу кількість помилок і отримуватиме більше балів. Картки сприяють розвиткові пам’яті, логічного мислення і пізнавальних здібностей дитини, знайомлять з азами математики.
КЕНГУРУ Нагодуй тваринку. 2+ Домашні улюбленці (Укр)
Набори із серії «НАГОДУЙ ТВАРИНКУ» — це коробки з картками із зображенням домашніх улюбленців або лісових мешканців. Кожна тваринка відкрила ротик і чекає на те, щоб малюк її нагодував. Набори допомагають навчатися у ігровій формі, сприяють ранньому розвитку дітей:- навчають рахувати,- навчають сортувати,- навчають розмовляти,- розвивають дрібну моторику.У наборах по 34 картки із зображенням улюблених ласощів тваринок – матеріал для сортування, рахування, гри. Розмальовка у подарунок.
Правильно-неправильно. У магазині (Укр)
Граємо та навчаємо дитину правильно поводитися в різних місцях. Уважно розглядаємо зображення на одній половинці пазла і знаходимо другу половинку зі схожою ситуацією. З єднуємо пазли і порівнюємо поведінку дитини на двох картинках. Пояснюємо, як треба поводитися в цьому місці. Наклеюємо наліпки-відповіді.12 карток-пазлів, 12 наліпок.

Акционное предложение