Быстрый заказ книги

Общая подготовка

На странице:
Сортировать по:
СУЧАСНА дошк. освіта, Планування муз.-естет.діяльності дошкільників (ст.дошк.вік) + ДИСК (Укр)
СУЧАСНА дошк. освіта: Планування муз.-естет.діяльності дошкільників (ст.дошк.вік) + ДИСК (Укр)
Дружилка 3-4 г (р) Помогаем ребенку стать общительным. Психология для мамы ПП14
Дружилка 3-4 г (р) Помогаем ребенку стать общительным. Психология для мамы ПП14
Наліпки для розвитку дитини. Високий - низький
Клеїти наліпки завжди дуже цікаво і до того ж корисно, адже це заняття розвиває дрібну моторику рук, сприяє розвитку уяви та дарує дітям задоволення! Серія книжок «Наліпки для розвитку дитини» надає малюкам можливість не тільки клеїти наліпки, а ще й поповнити свої знання.Працюючи з даною книгою, діти познайомляться з поняттям Високий-низький, навчаться орієнтуватися у просторі. Яскраві веселі ілюстрації та цікаві завдання стимулюватимуть малюків до пізнання світу — і навчання перетвориться на захопливу гру.
Книга-тренажер. Вивчаємо тварин, птахів та комах
Серія «Книга-тренажер» допоможе малюкам вивчити українську та англійську абетки, опанувати навички лічби в межах 10, познайомитися з кольорами й формами, засвоїти базові правила дорожнього руху та етикету, навчитися орієнтуватися в часі, дізнатися багато цікавого про світ тварин.Захопливі завдання дозволять закріпити здобуті знання, а гра з рухомими кругами сприятиме розвитку не лише уваги, уяви та логічного мислення, а й дрібної моторики.
Ігрові прописи. Математика. Весела лічба
Ігрові прописи. Математика. Весела лічба. 5+
Вчимося орієнтуватися в просторі. Цікаві сліди з багаторазовими наклейками
«Готуємося до школи» — це серія книг з наклейками, що складені відповідно до освітньої лінії «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі» Базового компонента дошкільної освіти. Пропоновані завдання розвивають увагу, творчу уяву, логічне мислення та спостережливість дітей дошкільного віку.
КЕНГУРУ Казка-пазл. Курочка Ряба . Лисиця та Журавель (Укр)
Відомі народні казки, адаптовані для малят, містять яскраві ілюстрації і прості зрозумілі тексти. Картки змодельовані таким чином, що, правильно з’єднавши пазли, можна дізнатися про сюжет казки. Набір складається з 5 двобічних карток. З одного боку зображено одну казку, а з другого – іншу. Крім того, на кожній карточці є кілька запитань до тексту. Це надасть можливості батькам виявити, чи зрозумів казку малюк. Не варто обмежуватися лише ними. Можна вигадати безліч запитань до малюнків. Картки спрямовані на розвиток логічного мислення, уважності, фантазії, а також на розвиток дрібної моторики.Формат карток 210х150 мм. Коробка-футляр.
Дитина в сенсорно–пізнавальному просторі. Склад чисел пешого десятка. ДПН004
Комплект із 5 кольорових, двосторонніх плакатів.У комплекті:Склад числа 3Склад числа 4Склад числа 5Склад числа 6Склад числа 7Склад числа 8Склад числа 9Склад числа 10Склад чисел 2-10
Дошк психологу, Практична психологія старший дош. вік
У цьому посібнику висвітлено питання, пов язані з готовністю та адаптацією дитини до школи. Значне місце відведено питанням спілкування старших дошкільників, а також дитячих страхів і тривожності. Теоретичний матеріал супроводжується різноманітними завданнями, інструкціями, тестами, стимулювальними вправами, розробками занять та рекомендаціями щодо їхньої організації і проведення, рисунками, іграми, задачами, головоломками тощо.Рекомендовано психологам, педагогам, батькам, студентам педагогічних навчальних закладів.
Математика до школи АРТ, Логіка та увага (у)
Ця серія допоможе малюкові попрактикуватися у засвоєнні перших математичних знань. Що робить ці зошити особливими?1. Яскраві малюнки до кожного завдання. (Щоб навчатися було цікаво та весело).2. Гарні сертифіковані папір і фарба. (Адже ми дбаємо про безпеку діток).3. Більшість завдань у зошитах мають зразки виконання. (Отже, дитина без складнощів займатиметься самостійно, і знадобиться мінімум втручання дорослих).4. Серія побудована за принципом «від простого до складного» і включає всі необхідні дошкільнику теми.
Супертренажер майбутнього школяра
Сучасні батьки часто готують своїх дітей до школи не гірше, ніж космонавтів до польоту. Чи дійсно так складно подолати місточок між дитячим садком і школою? Що змушує нас, дорослих, хвилюватися? Як подолати власне занепокоєння і допомогти майбутньому першачкові зробити впевнений самостійний крок?Станьте співавторами навчального процесу і повноцінними тренерами для своєї дитини при підготовці до шкільного життя. Завдання «Супертренажера» допоможуть вам не тільки об’єктивно перевірити рівень знань дитини, але й розвинути найважливіші для навчання навички — логіку, уяву та пам’ять.Більшість завдань книги подані в інтерактивній формі. Супергерої стануть своєрідними провідниками, які допоможуть пройти всі випробування і запропонують цікаві вправи.Успішно виконавши завдання кожно …
СУЧАСНА дошк. освіта, Любій малечі про цікаві речі. Ст. дошк. вік (Укр)
СУЧАСНА дошк. освіта: Любій малечі про цікаві речі. Ст. дошк. вік (Укр)
Сонячна стежина. НМП для дошк.навч.закладів
огульчанський християнська етика 1 клас підручник дорога добра
Збери картинку. Феї
Збери картинку. Феї Книжка Феї із серії Збери картинку допоможе вашій маляті пофантазувати на тему чарівних фей. Щоб побачити повну картинку, дитина повинна знайти на окремих сторінках наліпки, відповідні до певного зображення, і перенести їх у потрібне місце. Щойно малюк це зробить перед його очима з явиться яскраве зображення. Тепер можна буде детально роздивитися фею і вигадати цікаву історію. Сторінки містять віршики, що зроблять заняття ще цікавішими
Тренажер-гра. English. Абетка. Цифри
Ваш малюк уже припинив пробувати маленькі книжечки «на зуб», але повноцінні видання давати ще зарано? Вважаєте, саме час поєднувати ігрову й навчальну діяльність дитини? Тоді «Тренажер-гра» для вас! У цій серії зібрано відмінний інтерактивний наочний матеріал для розвитку дитини. Його вміщено в зручний формат — компактні віяла, що легко згортаються. Таким чином, перші кроки в навчанні перетворюються на веселу гру!
Мій зошит. 6-й рік життя. Зима. З грифом МОНУ. Н.Ц МЗШ006 МЗШ006
Робочий зошит містить цікаві ігри і завдання з пізнавального та мовленнєвого розвитку дітей шостого року життя і є доповненням до навчально-методичного посібника «Мій конспект. 6-й рік життя. ЗИМА» для вихователів ДНЗ.
Рухливі ігри та ігрові вправи з елементами спортивних ігор для дітей старш. дошк віку
Методичний посібник містить рухливі ігри та ігрові вправи з елементами спортивних ігор за рівнями складності ігрових завдань, що стануть у пригоді у фізичному вихованні дітей старшого дошкільного віку (5–6 років).Різноманітність ігор та вправ дасть змогу педагогам розробляти варіативний зміст занять, прогулянок та дозвілля дітей залежно від умов проведення й рівня рухливої підготовленості дошкільників, оптимізує реалізацію навчально-виховного потенціалу ігор.Для вихователів, інструкторів з фізичної культури ДНЗ, а також батьків та студентів.
Мудрі шахи. Методичні рекомендації з навчання дошк. гри в шахи
Методичні рекомендації створено на допомогу дорослому, який вігровій формі навчатиме дітей старшого дошкільного віку гри в шахи.Мета цього навчально-методичного посібника – запропонувати цікаві ме-тоди та прийоми навчання дошкільників основ шахової гри.Він спрямований на реалізацію освітньої лінії “Шахи” та відповідаєпрограмі варіативної складової Базового компонента дошкільноїосвіти “Мудрі шахи” (авт.: Семизорова В. В., Духновська О. І., Па-щенко Л. Ю.), схваленої для використання в дошкільних навчальнихзакладах (лист ІІТЗО від 05.05.2015 р. №14.1 12-Г-262).Для вихователів, батьків, тренерів із гри в шахи.
Обучалочка. Тесты с наклейками 4-5 лет (р)
Как сделать досуг дошкольника интересным и полезным? В єтом помогут наши тетради! Сенсорное развитие, математика, логика, предметы в пространстве, окружающем мире - все эти темы содержат Креативных обучалочках! Каждая страница - это развивающий рисунок, дополняя который, малыш будет отрабатывать важные учебные навыки. 64 стораници + 2 страницы с наклейками.Тесты от бренда Обучалочка - это ...- быстрая проверка знаний ребенка: на каждой странице один тест с определенной теме,- много наклеек: выбираем правильный вариант и клеим птичку в кружочек,- удобный формат: всю страницу легко охватить зрением,- замечательные рисунки: заботимся, чтобы дети рассматривали красивые иллюстрации.
КЕНГУРУ Розвиваючі картки. Знайди пару. 4+ Удома (Укр)
Набір містить подвійні картки-пазли. На одній з половинок зображено сюжетну картинку, пов’язану з якимось явищем природи, на іншій – той чи інший предмет. Дитина повинна знайти серед карток відповідну половинку і з’єднати картки згідно з логікою. Кожна картка містить запитання, що наштовхнуть дитину на правильний вибір. Картки сприяють розвитку асоціативного і логічного мислення, тренують увагу і дрібну моторику.Розмір картки 95х100 мм