Быстрый заказ книги

Общая подготовка

На странице:
Сортировать по:
Ігрові прописи. Логіка
Ігрові прописи. Логіка
12,50грн.
Супертренажер майбутнього школяра
Сучасні батьки часто готують своїх дітей до школи не гірше, ніж космонавтів до польоту. Чи дійсно так складно подолати місточок між дитячим садком і школою? Що змушує нас, дорослих, хвилюватися? Як подолати власне занепокоєння і допомогти майбутньому першачкові зробити впевнений самостійний крок?Станьте співавторами навчального процесу і повноцінними тренерами для своєї дитини при підготовці до шкільного життя. Завдання «Супертренажера» допоможуть вам не тільки об’єктивно перевірити рівень знань дитини, але й розвинути найважливіші для навчання навички — логіку, уяву та пам’ять.Більшість завдань книги подані в інтерактивній формі. Супергерої стануть своєрідними провідниками, які допоможуть пройти всі випробування і запропонують цікаві вправи.Успішно виконавши завдання кожно …
35,50грн.
Сонячна стежина. НМП для дошк.навч.закладів
огульчанський християнська етика 1 клас підручник дорога добра
58,50грн.
Тренажер-розмальовка. Математика 1 кл
Тренажер-розмальовка — це сучасне навчання методом гри та ціла колекція веселих малюнків для першокласників. На кожній сторінці книги подано окрему тему відповідно до оновленої програми початкової школи. Тренажер спонукає дитину до усвідомленого закріплення теоретичної бази і пошуків правильної відповіді. Результатом роботи над завданням буде яскравий малюнок. Завдання тренажера направлені на активізацію зорової пам’яті та формування навичок роботи олівцем. Здається, ніби це лише гра, але непомітно для себе дитина починає звертати увагу на деталі, швидше знаходити закономірність, доводити до автоматизму навички лічби. Здається, ніби це лише гра, але непомітно для себе дитина починає звертати увагу на деталі, швидше знаходити Завдяки цьому тренажеру ваша дитина зможе опанувати …
22,90грн.
Вчимось із задоволенням, Розвиваємо логіку, математичне мислення4+(багаторазові картки)
Вчимося із задоволенням. Розвиваємо логіку, математичне мислення. 4+ Розвиток уяви, багата фантазія впливают на формування всієї пізнавальної сфери, обумовлюють розумову діяльність людини. Головним для дитини молодшого дошкільного віку є наочно-образне мислення. Малюк навчається мислити за допомогою образів, уявлення предметів. Якщо у дитини добре розвинута логіка, у подальшому їй буде набагато легше розвязувати задачі, запамятовувати інформацію і взагалі досягти успіху у різних життєвих сферах. Данний комплект цікавих завдань із серії вчимося із задоволенням підготовлений спеціально для дітей від 4 років. Завдання розроблені відповідно до віку вашого малюка і згідно з рекомендаціями досвідчених методистів. Майте на увазі що набір розвивальних карток призначений не ті …
40,90грн.
Дошкільнятам про державні символи України, інтегровані заняття
У посібнику подано розробки інтегрованих занять з ознайомлення дошкільників з державними та національними символами України для молодшої, середньої та старшої вікових груп. Для вихователів дошкільних навчальних закладів, студентів педагогічних навчальних закладів.
34,50грн.
Маленька книжка-кубик Азбука
В эту серию входят маленькие книжки для малышей, которые можно использовать как учебный материал и интересную игру. Книги можно складывать в форме кубиков и последовательно изучать слова на каждой стороне фигуры, можно раскладывать как плакат и, наконец, разрезать на карточки.В этой серии представлены книги для общего развития ребенка – это кубики с названиями фруктов, овощей, животных на украинском. Их страницы содержат забавные рисунки и стишки, которые сделают занятия веселыми и необременительными. Также широко представлены кубики для изучения английского с транскрипцией и транслитерацией английских названий бытовых вещей, животных, цветов и тому подобное. Кубики помогут ребенку освоить украинский алфавит и английский алфавит, цифры до десяти и много других понятий.
17,90грн.
Учимося з наліпками. Правила безпеки вдома для дошкільнят
Учимося з наліпками. Правила безпеки вдома для дошкільнят
36,50грн.
Учимося з наліпками. Правила безпеки на вулиці для дошкільнят
Учимося з наліпками. Правила безпеки на вулиці для дошкільнят
36,50грн.
Маленька книжка-кубик Тварини .Animals (англ) Ч.1
В эту серию входят маленькие книжки для малышей, которые можно использовать как учебный материал и интересную игру. Книги можно складывать в форме кубиков и последовательно изучать слова на каждой стороне фигуры, можно раскладывать как плакат и, наконец, разрезать на карточки.В этой серии представлены книги для общего развития ребенка – это кубики с названиями фруктов, овощей, животных на украинском. Их страницы содержат забавные рисунки и стишки, которые сделают занятия веселыми и необременительными. Также широко представлены кубики для изучения английского с транскрипцией и транслитерацией английских названий бытовых вещей, животных, цветов и тому подобное. Кубики помогут ребенку освоить украинский алфавит и английский алфавит, цифры до десяти и много других понятий.
17,90грн.
Тренажер з української мови. Подовження та подвоєння приголосних
Завдяки тренажеру учень:повторює базові правила української мови,детально відпрацьовує орфограми «Подвоєння приголосних»,тренується у запам’ятовуванні та уважному написанні слів,автоматизує навички грамотного письма,збагачує своє мовлення правильними граматичними формами.
22,90грн.
Сходинки до школи, Вчимося бути чемними 4-6 років
Посібник створений навчити дитину основним правилам культури поведінки та спілкування. Видання включає різноманітні завдання, спрямовані на виховання моральної особистості, а також на системне ознайомлення з навколишнім світом.
15,00грн.
Мій зошит. 5-й рік життя. Зима.МЗШ003 МЗШ010
Робочий зошит містить цікаві ігри і завдання з пізнавального та мовленнєвого розвитку дітей п ятого року життя і є доповненням до навчально-методичного посібника «Мій конспект. 5-й рік життя. Зима» для вихователів ДНЗ.
25,00грн.
Панорамка-гра. Казковий світ
Це видання призначено для розвитку дрібної моторики, уваги, уяви та кмітливості малюків. Загадки у віршах спонукатимуть дитину шукати відповіді серед наліпок і клеїти до яскраво ілюстрованої панорамки.
30,90грн.
Тренажер-розмальовка. Українська мова 1 кл
Тренажер-розмальовка — це сучасне навчання методом гри та ціла колекція веселих малюнків для першокласників. На кожній сторінці книги подано окрему тему відповідно до оновленої програми початкової школи.Тренажер спонукає дитину до усвідомленого закріплення теоретичної бази і пошуків правильної відповіді. Результатом роботи над завданням буде яскравий малюнок.Здається, ніби це лише гра, але непомітно для себе дитина починає звертати увагу на деталі, швидше знаходити закономірність, відчувати відтінки слова.Завдяки тренажеру дитина сможе опанувати такі теми:Українська абеткаБукви і буквосполученняПоділ слів на складиАнтоніми, синонімиАпострофЗнак м’якшенняПравила переносуПравопис слів з малої та великої літериНаголосПодробнее: https: umka-books.com nachalnaya-shkola pervyy-kla …
22,90грн.
Збірник АРТ, Навчалочка 3-4 роки (у)
«Навчалочка» — оновлене ювілейне видання!Якщо ви збираєтеся облаштовувати заняття з дошкільнятком, значить вам точно сподобається ця серія. Протягом 10 років дітки зростали і розвивалися разом із «Навчалочкою». Найкращі традиції «Навчалочки»:1. Увесь навчальний матеріал певного віку.2. Зрозумілі та точні пояснення.3. 100% результату після виконання завдань.4. Кольорові малюнки та кумедні наліпки.5. Зручний формат і гнучка палітурка.Час не стоїть на місці, тому ми вдосконалили книги серії: • Цілком оновили оформлення.• Додали творчі види діяльності: (аплікація, малювання, саморобки).• Переглянули структуру й завдання на відповідність сучасним програмам, методикам і внесли необхідні корективи. Дбайте про розвиток діток разом із «Навчалочкою».
70,00грн.
СУЧАСНА дошк. освіта, Вчуся жити. Духовно-моральне вихов. дошкільнят.Ст. дошк. вік(Укр) +ДИСК ДИТИНА
Посібник покликаний допомогти дорослим у вихованні цілісної особистості дитини, зокрема, її духовної сфери.Мета даного посібника — введення дитини до культури стосунків між людьми, взаємодії з навколишнім світом, що є початковим етапом не тільки духовно-морального виховання, а й формування духовної культури особистості в подальшому житті.На CD міститься додатковий матеріал: сценарії свят з духовно-морального виховання та добірка літературно-художніх творів для читання дітям.
39,90грн.
Дитячі лабіринти з наліпками Дикі тварини 510наліпок
Лабіринти для малят! Граючи, дитина впорається з цікавим завданням: підбере наліпки із зображенням потрібних лапок, що належать тій чи іншій тварині, і водночас вивчить веселі віршики. До того ж завдяки крихіткам наліпкам дитина розвиватиме дрібну моторику. Книжка стане у пригоді батькам для корисного і захопливого дозвілля з малюком.
23,90грн.
Майбутній першокласник. Робочий зошит-збірка 5-6 р.
Робочий зошит «Майбутній першокласник» містить завдання для пізнавального та мовленнєвого розвитку дітей старшого дошкільного віку. Зошит сприяє розширенню досвіду пізнання світу дитиною та стимуляції пізнавальної активності як запоруки подальшого успішного навчання в школі. Рекомендовано для використання на заняттях у дошкільних навчальних закладах, а також для роботи батьків з дітьми.
45,50грн.
Україна – Моя Батьківщина. Конспекти до програми з нац.-патр. виховання дітей
Посібник створено до парціальної програми національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку “Україна – моя Батьківщина”. Він враховує особливості нового Державного стандарту дошкільної освіти та потреби держави, суспільства, родини, визначає основний зміст освітньої роботи з дітьми на основі Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді, затвердженої наказом Міністерства освіти та науки України від 16. 06. 2015 № 641 і Плану заходів Міністерства освіти і науки України щодо її реалізації, спрямований на забезпечення національно-патріотичного виховання із врахуванням особливостей їх розвитку та вікових сприймальних можливостей.Зміст, виклад і розміщення матеріалу в конспектах занять сприятимуть організації національно-патріотичного виховання дітей серед …
96,90грн.

Акционное предложение