Быстрый заказ книги

Общая подготовка

На странице:
Сортировать по:
Прописи по клітинах 5-6 р. (Лісова школа)
Прописи по клітинах 5-6 р. (Лісова школа)
Альбом для малювання та чит 5+ Від крапки до літери. Готуємо руку до письма (Укр)
Альбом допоможе підготувати дитину до набуття навичок письма. Матеріал згрупований за темами, які зацікавлять і хлопчиків, і дівчаток. До кожної теми пропонуються завдання, які дають можливість організувати навчання у формі гри.
Книжка-гра. Кмітливе жабеня. Доміно, пазли, лічилки, кросворди, загадки
Видання призначене зробити дозвілля малюка захопливим та цікавим. У книзі ви знайдете доміно та пазли, загадки та ребуси, кросворди та інші незвичайні завдання, виконання яких передбачає роботу з яскравими наліпками, які так подобаються дітям. Книга сприятиме розвитку логічного мислення, уваги, уяви, дрібної моторики кисті, а також навичок читання та лічби.
Маленька книжка-кубик Мій дім.My house (англ)
В эту серию входят маленькие книжки для малышей, которые можно использовать как учебный материал и интересную игру. Книги можно складывать в форме кубиков и последовательно изучать слова на каждой стороне фигуры, можно раскладывать как плакат и, наконец, разрезать на карточки.В этой серии представлены книги для общего развития ребенка – это кубики с названиями фруктов, овощей, животных на украинском. Их страницы содержат забавные рисунки и стишки, которые сделают занятия веселыми и необременительными. Также широко представлены кубики для изучения английского с транскрипцией и транслитерацией английских названий бытовых вещей, животных, цветов и тому подобное. Кубики помогут ребенку освоить украинский алфавит и английский алфавит, цифры до десяти и много других понятий.
Тетрадь дошкольника Осень 4-5 лет
Тетрадь разработана в соответствии с требованиями Базового компонента дошкольного образования, действующих программ и методических рекомендаций по разработке учебной литературы для детей дошкольного возраста.Издание может быть использовано воспитателями в условиях дошкольного учебного заведения и родителями во время занятий с ребенком дома.
Перша книга з наліпками. Англійська абетка
За допомогою цієї книги ваш малюк здобуде свої перші знання з англійської мови: познайомиться з буквами, навчиться їх називати, вивчить абетку та прості слова, а також розвине дрібну моторику рук. Яскраві ілюстрації та безліч кольорових наліпок зроблять процес навчання цікавим та захопливим.
Мій зошит. 6-й рік життя. ОСІНЬ.МЗШ005
Мій зошит. 6-й рік життя. ОСІНЬ.МЗШ005
Дитина в сенсорно–пізнавальному просторі. Склад чисел пешого десятка. ДПН004
Комплект із 5 кольорових, двосторонніх плакатів.У комплекті:Склад числа 3Склад числа 4Склад числа 5Склад числа 6Склад числа 7Склад числа 8Склад числа 9Склад числа 10Склад чисел 2-10
КЕНГУРУ Нагодуй тваринку. 2+ Домашні улюбленці (Укр)
Набори із серії «НАГОДУЙ ТВАРИНКУ» — це коробки з картками із зображенням домашніх улюбленців або лісових мешканців. Кожна тваринка відкрила ротик і чекає на те, щоб малюк її нагодував. Набори допомагають навчатися у ігровій формі, сприяють ранньому розвитку дітей:- навчають рахувати,- навчають сортувати,- навчають розмовляти,- розвивають дрібну моторику.У наборах по 34 картки із зображенням улюблених ласощів тваринок – матеріал для сортування, рахування, гри. Розмальовка у подарунок.
Тренажер-комплекс. Непрописи. (5+)
Унікальні запатентовані графічні сітки, які використано у зошиті, допоможуть дитині стандартизувати розмір і пропорції букв та їх елементів, навчать дотримуватися однакової відстані між літерами (елементами), нахилу тощо.
Українсько-англійський розмовник
Українсько-англійський розмовник
Англійська у віршах та наліпках. Тварини. Animals
Серія «Англійська у віршах та наліпках» допоможе дошкільнятам розпочати знайомство з англійською мовою: вивчити літери англійського алфавіту, назви цифр, форм, кольорів, тварин, овочів та фруктів.Кумедні віршики, яскраві ілюстрації та наліпки до кожної в
Впевнений старт, Хрестоматія вихователя ДНЗ. У світі природи (Укр)
Впевнений старт: Хрестоматія вихователя ДНЗ. У світі природи (Укр)
Наліпки для розвитку дитини. Їстівний - неїстівний
Клеїти наліпки завжди дуже цікаво і до того ж корисно, адже це заняття розвиває дрібну моторику рук, сприяє розвитку уяви та дарує дітям задоволення! Серія книжок «Наліпки для розвитку дитини» надає малюкам можливість не тільки клеїти наліпки, а ще й поповнити свої знання.Працюючи з даною книгою, діти познайомляться з темою Їстівний-неїстівний, навчаться орієнтуватися у просторі. Яскраві веселі ілюстрації та цікаві завдання стимулюватимуть малюків до пізнання світу — і навчання перетвориться на захопливу гру.
Книга-тренажер. Вивчаємо українську абетку
Серія «Книга-тренажер» допоможе малюкам вивчити українську та англійську абетки, опанувати навички лічби в межах 10, познайомитися з кольорами й формами, засвоїти базові правила дорожнього руху та етикету, навчитися орієнтуватися в часі, дізнатися багато цікавого про світ тварин.Захопливі завдання дозволять закріпити здобуті знання, а гра з рухомими кругами сприятиме розвитку не лише уваги, уяви та логічного мислення, а й дрібної моторики.
Ігрові прописи. Кмітливість
Ігрові прописи. Кмітливість. 5+
Рухливі ігри та ігрові вправи з елементами спортивних ігор для дітей старш. дошк віку
Методичний посібник містить рухливі ігри та ігрові вправи з елементами спортивних ігор за рівнями складності ігрових завдань, що стануть у пригоді у фізичному вихованні дітей старшого дошкільного віку (5–6 років).Різноманітність ігор та вправ дасть змогу педагогам розробляти варіативний зміст занять, прогулянок та дозвілля дітей залежно від умов проведення й рівня рухливої підготовленості дошкільників, оптимізує реалізацію навчально-виховного потенціалу ігор.Для вихователів, інструкторів з фізичної культури ДНЗ, а також батьків та студентів.
Дитячі головоломки з наліпками 3+*Баранчик*
Серії Дитячі головоломки з наліпками допоможе вашому малюку розвинути логіку, увагу, терпіння і поліпшити дрібну моторику. Для цього використовуються кумедні наліпки, казкові ілюстрації, яскраві лабіринти, судоку та інші логічні вправи. Книжка стане у пригоді як батькам так і малятам. Вона допоможе провести час дозвілля не тільки с користю, а й весело!
КЕНГУРУ Розвиваючі картки. Знайди пару. 4+ Явища природи (Укр)
Набір містить подвійні картки-пазли. На одній з половинок зображено сюжетну картинку, пов’язану з якимось явищем природи, на іншій – той чи інший предмет. Дитина повинна знайти серед карток відповідну половинку і з’єднати картки згідно з логікою. Кожна картка містить запитання, що наштовхнуть дитину на правильний вибір. Картки сприяють розвитку асоціативного і логічного мислення, тренують увагу і дрібну моторику.Розмір картки 95х100 мм
Гарні якості. Як важливо бути терплячим! (Укр)
Мабуть, у тебе склалося враження, що ти марнуєш час, коли навчаєшся чогось нового? Тобі нудно стояти в черзі? Тебе дратує дощ, тобі здається, що він зіпсує весь день? Ймовірно, тобі потрібно набратися терпіння!Міні-історії, які містить ця книжка, переконають будь-яку дитину, що бути терплячим — дуже важливо.Чому б не застосувати цю якість на практиці?