Быстрый заказ книги

Общая подготовка

На странице:
Сортировать по:
Книжка-гра. Кмітливе слоненя. Доміно, пазли, лічилки, кросворди, загадки
Видання призначене зробити дозвілля малюка захопливим та цікавим. У книзі ви знайдете доміно та пазли, загадки та ребуси, кросворди та інші незвичайні завдання, виконання яких передбачає роботу з яскравими наліпками, які так подобаються дітям. Книга сприятиме розвитку логічного мислення, уваги, уяви, дрібної моторики кисті, а також навичок читання та лічби.
26,50грн.
Панорамка-гра. Машинки-помічниці
Це видання призначено для розвитку дрібної моторики, уваги, уяви та кмітливості малюків. Загадки у віршах спонукатимуть дитину шукати відповіді серед наліпок і клеїти до яскраво ілюстрованої панорамки.
33,90грн.
Зошит дошколярика
Посібник рекомендований для занять з дітьми п ятого-шостого року життя. Його розроблено з урахуванням вікових особливостей дітей старшого дошкільного віку, досягнень психолого-педагогічної науки та відповідно чинних програм розвитку дитини, затверджених МОН України. Посібник розрахований як для спільної роботи дитини з дорослим, так і для самостійної діяльності дошкільника. Готуючи руку дитини до письма, потрібно враховувати бажання батьків, але, насамперед, варто зважити на рівень індивідуальних можливостей дитини. Найкраще вирішувати вказані завдання, використовуючи гру як найдоцільніший у дошкільному віці вид діяльності. Завдання дібрано так, аби цікавість дитини до цього складного виду діяльності зростала, і водночас зростала пізнавальна активність дітей. Крім того, в зош …
23,50грн.
Вчимось із задоволенням Розвиваємо уяву, логіку 3+(багаторазові картки)
Вчимося із задоволенням. Розвиваємо уяву і логіку 3+ Розвиток уяви, багата фантазія впливають на формування всієї пізнавальної сфери, обумовлюють розумову діяльність людини. Головним для дитини молодшого дошкільного віку є наочно-образне мислення. Малюк навчається мислити за допомогою образів, уявлення предметів. Якщо у дитини добре розвинута логіка, у подальшому їй буде набагато легше розвязувати задачі, запамятовувати інформацію і взагалі досягти успіху у різних життєвих сферах. Данний комплект цікавих завдань із серії вчимося із задоволенням підготовлений спеціально для дітей від 3 років. Завдання розроблені відповідно до віку вашого малюка і згідно з рекомендаціями досвідчених методистів. Майте на увазі що набір розвивальних карток призначений не тільки вашій дитині,  …
40,90грн.
Сходинки до школи, Вчимося бути чемними 4-6 років
Посібник створений навчити дитину основним правилам культури поведінки та спілкування. Видання включає різноманітні завдання, спрямовані на виховання моральної особистості, а також на системне ознайомлення з навколишнім світом.
16,90грн.
Дитячі кросворди з наліпками Автобус 510 наліпок Кн.1
Дитячі кросворди з наліпками Автобус 510 наліпок Кн.1
29,90грн.
Збери картинку. Феї
Збери картинку. Феї Книжка Феї із серії Збери картинку допоможе вашій маляті пофантазувати на тему чарівних фей. Щоб побачити повну картинку, дитина повинна знайти на окремих сторінках наліпки, відповідні до певного зображення, і перенести їх у потрібне місце. Щойно малюк це зробить перед його очима з явиться яскраве зображення. Тепер можна буде детально роздивитися фею і вигадати цікаву історію. Сторінки містять віршики, що зроблять заняття ще цікавішими
23,90грн.
До першого класу без проблем! Усе, що мають знати батьки майбутніх першокл
Дитина йде до першого класу. Звісно, у батьків виникає безліч запитань: «Як обрати школу?», «У якому віці краще віддавати малюка до школи?» тощо.Творча група практичних психологів дають відповіді на запитання, що є найактуальнішими та найцікавішими, саме їх найчастіше ставлять батьки шестирічних дітей. Відповіді фахівців, які також є батьками, допоможуть дорослим виховати свою доньку або сина впевненими у собі, щасливими, здоровими та розумними!Для батьків майбутніх першокласників.
100,00грн.
Тренажер з англійської мови. Дієслова. Прийменники
Тренажер «Дієслова. Прийменники» дає можливість довести до автоматизму уміння утворювати і вживати різні дієслівні конструкції, доречно використовувати прийменники часу і місця, розширити лексичний запас на теми «Школа», «Тварини», «Тіло», «Пори року. Свята». Запорукою успішного навчання є сучасна методика, покладена в основу посібника, і повна відповідність матеріалу оновленим державним програмам.Тренажери містять правила-підказки з граматики та вправи на збагачення лексичного складу.
22,90грн.
Супертренажер майбутнього школяра
Сучасні батьки часто готують своїх дітей до школи не гірше, ніж космонавтів до польоту. Чи дійсно так складно подолати місточок між дитячим садком і школою? Що змушує нас, дорослих, хвилюватися? Як подолати власне занепокоєння і допомогти майбутньому першачкові зробити впевнений самостійний крок?Станьте співавторами навчального процесу і повноцінними тренерами для своєї дитини при підготовці до шкільного життя. Завдання «Супертренажера» допоможуть вам не тільки об’єктивно перевірити рівень знань дитини, але й розвинути найважливіші для навчання навички — логіку, уяву та пам’ять.Більшість завдань книги подані в інтерактивній формі. Супергерої стануть своєрідними провідниками, які допоможуть пройти всі випробування і запропонують цікаві вправи.Успішно виконавши завдання кожно …
35,50грн.
Уверенный старт, Тетрадь будущего первоклассника 3 Ч. (РУС)
Учебное пособие «Тетрадь будущего первоклассника» направлено на подготовку ребёнка к школьной жизни в семье, в группах дошкольных учебных заведений, в подготовительных группах при школах, в центрах развития ребёнка. Задания отвечают запросам практиков и учитывают лучшие теоретические и методические рекомендации, способствуют личностному развитию детей, дают возможность сделать занятия интересными и содержательными. Работа с пособием обеспечит высокий уровень обязательного дошкольного образования и одинаковые стартовые возможности всем будущим первоклассникам. Предназначено для родителей, занимающихся подготовкой к школьной жизни ребёнка 5—6 лет, для воспитателей, гувернёров, студентов высших учебных заведений по специальности «Дошкольное воспитание».
25,00грн.
Маленька книжка-кубик Овочі, фрукти
В эту серию входят маленькие книжки для малышей, которые можно использовать как учебный материал и интересную игру. Книги можно складывать в форме кубиков и последовательно изучать слова на каждой стороне фигуры, можно раскладывать как плакат и, наконец, разрезать на карточки.В этой серии представлены книги для общего развития ребенка – это кубики с названиями фруктов, овощей, животных на украинском. Их страницы содержат забавные рисунки и стишки, которые сделают занятия веселыми и необременительными. Также широко представлены кубики для изучения английского с транскрипцией и транслитерацией английских названий бытовых вещей, животных, цветов и тому подобное. Кубики помогут ребенку освоить украинский алфавит и английский алфавит, цифры до десяти и много других понятий.
17,90грн.
Шаховими стежинами, програма та метод. посібник з навч. дітей стар. дошк. віку гри в шахи
Програма навчання дітей старшого дошкільного віку гри в шахи “Шаховими стежинами” спрямована на реалізацію освітньої лінії “Шахи” варіативної складової Базового компонента дошкільної освіти.Мета програми – зацікавити дітей грою в шахи, сприяти особистісно зорієнтованому формуванню інтелектуальних якостей у дошкільнят, що необхідні для майбутнього навчання у школі. Вона містить орієнтовний тематичний план навчання та тематику занять. До кожної теми додано перелік дидактичних ігор і вправ з опанування практичними прийомами гри.Методичний посібник допоможе дорослим (вихователям, спеціалістам дошкільних навчальних закладів, батькам) у навчанні дітей гри в шахи через систему занять, дидактичні і практичні вправи та ігри.Для формування шахового досвіду елементів інтелектуальної кул …
96,90грн.
Зошит дошколярика
Цей посібник призначений для дітей 5–6 років, майбутніх першокласників. Він складається з двох частин: «Математичних сходинок» і «Букварика дошколярика». Завдання першої частини сприятимуть формуванню навичок усної лічби, розвитку логічного мислення дітей, їхньої уваги та спостережливості. Друга частина зошита — цікава абетка з великим інформаційним навантаженням. Виконання вправ дозволить збагатити словниковий запас дитини, розвинути її мову та творчі здібності, закласти основу для подальшого навчання грамоти.
20,00грн.
Учимося з наліпками. Правила безпеки вдома для дошкільнят
Учимося з наліпками. Правила безпеки вдома для дошкільнят
36,50грн.
Мій зошит. 5-й рік життя. Зима.МЗШ003 МЗШ010
Робочий зошит містить цікаві ігри і завдання з пізнавального та мовленнєвого розвитку дітей п ятого року життя і є доповненням до навчально-методичного посібника «Мій конспект. 5-й рік життя. Зима» для вихователів ДНЗ.
25,00грн.
Маленька книжка-кубик Побутові речі (англ)
В этой серии представлены книги для общего развития ребенка – это кубики с названиями фруктов, овощей, животных на украинском. Их страницы содержат забавные рисунки и стишки, которые сделают занятия веселыми и необременительными. Также широко представлены кубики для изучения английского с транскрипцией и транслитерацией английских названий бытовых вещей, животных, цветов и тому подобное. Кубики помогут ребенку освоить украинский алфавит и английский алфавит, цифры до десяти и много других понятий.
17,90грн.
Грошенята і малята, Підступна свинка
Ця казка входить до серії книжок, що знайомлять наших малят з грошима. У легкій, гумористичній формі автор на прикладі головного героя пояснює, для чого існують скарбнички і як не слід з ними поводитися.
29,50грн.
Тренажер з англійської мови. Множина іменників. Займенники
Тренажер «Множина іменників. Займенники» дає можливість довести до автоматизму уміння утворювати і вживати різні форми іменника, знаходити і виправляти помилки у словах, доречно використовувати займенники та розширити лексичний запас на теми «Іграшки», «Кольори», «Тіло», «Родина». Запорукою успішного навчання є сучасна методика, покладена в основу посібника, і повна відповідність матеріалу оновленим державним програмам.Тренажери містять правила-підказки з граматики та вправи на збагачення лексичного складу.
22,90грн.
грові прописи. Мислення
Ігрові прописи. Мислення
12,50грн.

Акционное предложение