Быстрый заказ книги

Общая подготовка

На странице:
Сортировать по:
Ігри з водою ДКК8
Ігри з водою ДКК8
Сонячна стежина. НМП для дошк.навч.закладів
огульчанський християнська етика 1 клас підручник дорога добра
Книга-тренажер. Правила дорожнього руху
Серія «Книга-тренажер» допоможе малюкам опанувати навички лічби, додавання й віднімання в межах 10, засвоїти базові правила дорожнього руху та етикету, навчитися орієнтуватися в часі, користуватися годинником і календарем. Цікаві завдання дозволять закріпити здобуті знання, а гра з рухомими кругами сприятиме розвитку не лише уваги, уяви та логічного мислення, а й дрібної моторики.
До першого класу без проблем! Усе, що мають знати батьки майбутніх першокл
Дитина йде до першого класу. Звісно, у батьків виникає безліч запитань: «Як обрати школу?», «У якому віці краще віддавати малюка до школи?» тощо.Творча група практичних психологів дають відповіді на запитання, що є найактуальнішими та найцікавішими, саме їх найчастіше ставлять батьки шестирічних дітей. Відповіді фахівців, які також є батьками, допоможуть дорослим виховати свою доньку або сина впевненими у собі, щасливими, здоровими та розумними!Для батьків майбутніх першокласників.
Нагадайка. Абетка. Цифри. Кольори English
Це видання познайомить малюка з буквами англійського алфавіту та англійськими назвами цифр і кольорів. Зручний невеликий формат та наочна форма подання матеріалу допоможе дітям швидко й легко опанувати нові знання.
Логіка +2
Пропонований посібник — перша частина навчального комплексу з напрямку «Логіка», рекомендовано для дітей віком 2-3 років. У посібнику запропоновано цікаві завдання, укладені відповідно до освітньої лінії «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі» Базового компонента дошкільної освіти, спрямовані на розвиток логічного мислення та вироблення у дітей практичних умінь і навичок, необхідних у повсякденному житті.
КЕНГУРУ Казка-пазл. Троє поросят. Вовк і семеро козенят (Укр)
Відомі народні казки, адаптовані для малят, містять яскраві ілюстрації і прості зрозумілі тексти. Картки змодельовані таким чином, що, правильно з’єднавши пазли, можна дізнатися про сюжет казки. Набір складається з 5 двобічних карток. З одного боку зображено одну казку, а з другого – іншу. Крім того, на кожній карточці є кілька запитань до тексту. Це надасть можливості батькам виявити, чи зрозумів казку малюк. Не варто обмежуватися лише ними. Можна вигадати безліч запитань до малюнків. Картки спрямовані на розвиток логічного мислення, уважності, фантазії, а також на розвиток дрібної моторики.Формат карток 210х150 мм. Коробка-футляр.
КЕНГУРУ Перші прописи. 5+ Пишемо в клітинку (Укр)
Незабаром до школи! Саме час набувати навичок письма. Із книжками серії Перші прописи ваш малюк швидко і легко навчиться писати букви і цифри, починаючи з окремих простих елементів. Прописи місять не тільки різноманітні завдання з письма, а й цікаві творчі вправи і веселівіршики. Усе це сприяє зацікавленості дитини та її розвиткові.Схвалено для використання в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами (лист ДНУ Інституту модернізації змісту освіти від 01.03.2018 р. №22.1 12-Г-149)
КЕНГУРУ Розвиваючі картки. Знайди пару. 4+ Протилежності (Укр)
Набір містить подвійні картки-пазли. На одній з половинок зображено сюжетну картинку, пов’язану з якимось явищем природи, на іншій – той чи інший предмет. Дитина повинна знайти серед карток відповідну половинку і з’єднати картки згідно з логікою. Кожна картка містить запитання, що наштовхнуть дитину на правильний вибір. Картки сприяють розвитку асоціативного і логічного мислення, тренують увагу і дрібну моторику.Розмір картки 95х100 мм
Супертренажер майбутнього школяра
Сучасні батьки часто готують своїх дітей до школи не гірше, ніж космонавтів до польоту. Чи дійсно так складно подолати місточок між дитячим садком і школою? Що змушує нас, дорослих, хвилюватися? Як подолати власне занепокоєння і допомогти майбутньому першачкові зробити впевнений самостійний крок?Станьте співавторами навчального процесу і повноцінними тренерами для своєї дитини при підготовці до шкільного життя. Завдання «Супертренажера» допоможуть вам не тільки об’єктивно перевірити рівень знань дитини, але й розвинути найважливіші для навчання навички — логіку, уяву та пам’ять.Більшість завдань книги подані в інтерактивній формі. Супергерої стануть своєрідними провідниками, які допоможуть пройти всі випробування і запропонують цікаві вправи.Успішно виконавши завдання кожно …
Игры на прогулке.ДКК24
Игры на прогулке.ДКК24
Книжка-гра. Кмітливе жабеня. Доміно, пазли, лічилки, кросворди, загадки
Видання призначене зробити дозвілля малюка захопливим та цікавим. У книзі ви знайдете доміно та пазли, загадки та ребуси, кросворди та інші незвичайні завдання, виконання яких передбачає роботу з яскравими наліпками, які так подобаються дітям. Книга сприятиме розвитку логічного мислення, уваги, уяви, дрібної моторики кисті, а також навичок читання та лічби.
Навчання розповідання з використанням наочності. Старший дошк. вік
У методичному посібнику розглядаються питання навчання дітей старшого дошкільного віку розповідання з використанням наочності. Розроблено тематичне планування та подано орієнтовні конспекти занять з використанням інноваційних форм, інтерактивних методів та прийомів роботи з дітьми.Для педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів, студентів факультетів дошкільної освіти вищих навчальних закладів.
Україна – Моя Батьківщина. Програма нац.-патріот. виховання дітей дошк. віку
Парціальна програма “Україна – моя Батьківщина” розроблена на виконання Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 16.06.2015 № 641 і Плану заходів Міністерства освіти і науки України щодо її реалізації. Зміст програми відповідає вимогам Базового компонента дошкільної освіти, чинних програм розвитку, виховання і навчання дітей дошкільного віку. У посібнику розкрито особливості національно-патріотичного виховання, основні напрями, завдання та зміст роботи з педагогами, поради батькам.Для педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів, студентів, батьків вихованців.
Вчимося орієнтуватися в просторі. Цікаві доріжки з багаторазовими наклейками
«Готуємося до школи» — це серія книг з наклейками, що складені відповідно до освітньої лінії «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі» Базового компонента дошкільної освіти. Пропоновані завдання розвивають увагу, творчу уяву, логічне мислення та спостережливість дітей дошкільного віку.
Рухливі ігри та ігрові вправи з елементами спортивних ігор для дітей старш. дошк віку
Методичний посібник містить рухливі ігри та ігрові вправи з елементами спортивних ігор за рівнями складності ігрових завдань, що стануть у пригоді у фізичному вихованні дітей старшого дошкільного віку (5–6 років).Різноманітність ігор та вправ дасть змогу педагогам розробляти варіативний зміст занять, прогулянок та дозвілля дітей залежно від умов проведення й рівня рухливої підготовленості дошкільників, оптимізує реалізацію навчально-виховного потенціалу ігор.Для вихователів, інструкторів з фізичної культури ДНЗ, а також батьків та студентів.
Мудрі шахи. Методичні рекомендації з навчання дошк. гри в шахи
Методичні рекомендації створено на допомогу дорослому, який вігровій формі навчатиме дітей старшого дошкільного віку гри в шахи.Мета цього навчально-методичного посібника – запропонувати цікаві ме-тоди та прийоми навчання дошкільників основ шахової гри.Він спрямований на реалізацію освітньої лінії “Шахи” та відповідаєпрограмі варіативної складової Базового компонента дошкільноїосвіти “Мудрі шахи” (авт.: Семизорова В. В., Духновська О. І., Па-щенко Л. Ю.), схваленої для використання в дошкільних навчальнихзакладах (лист ІІТЗО від 05.05.2015 р. №14.1 12-Г-262).Для вихователів, батьків, тренерів із гри в шахи.
Обучалочка. Тесты с наклейками 5-6 лет (р)
Как сделать досуг дошкольника интересным и полезным? В єтом помогут наши тетради! Сенсорное развитие, математика, логика, предметы в пространстве, окружающем мире - все эти темы содержат Креативных обучалочках! Каждая страница - это развивающий рисунок, дополняя который, малыш будет отрабатывать важные учебные навыки. 64 стораници + 2 страницы с наклейками.Тесты от бренда Обучалочка - это ...- быстрая проверка знаний ребенка: на каждой странице один тест с определенной теме,- много наклеек: выбираем правильный вариант и клеим птичку в кружочек,- удобный формат: всю страницу легко охватить зрением,- замечательные рисунки: заботимся, чтобы дети рассматривали красивые иллюстрации.
Сходинки до школи, Вчимося бути чемними 4-6 років
Посібник створений навчити дитину основним правилам культури поведінки та спілкування. Видання включає різноманітні завдання, спрямовані на виховання моральної особистості, а також на системне ознайомлення з навколишнім світом.
Мій конспект. 6-й рік життя. Весна.МДН12 ДНВ033
НОВА ПРОГРАМА !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.