Быстрый заказ книги

Общая подготовка

На странице:
Сортировать по:
Дошк психологу, Психогімнастика старший дош. вік
Пропонований посібник спрямований на розвиток і корекцію пізнавальної та психо-емоціональної сфери дітей старшого дошкільного віку. У виданні схарактеризовано основні емоції та психогімнастичні виразні рухи, подано різноманітні ігрові вправи та етюди, що сприяють розвиткові й удосконаленню уваги, пам’яті, вихованню почуттів і моральних якостей, а також подоланню психологічних порушень у дітей. Книжка буде корисною прикладним психологам, вихователям старшої групи, батькам і всім, хто цікавиться проблемами психології та всебічного розвитку дитини.
19,90грн.
Академія розвитку Розвивальні завдання для дітей 5-6 р.
Підготовка до письма,Цифри та лічба,Мислення,Розвиток мовлення,Колір і форма,Навколишній світ.
39,90грн.
Книга-тренажер. Правила дорожнього руху
Серія «Книга-тренажер» допоможе малюкам опанувати навички лічби, додавання й віднімання в межах 10, засвоїти базові правила дорожнього руху та етикету, навчитися орієнтуватися в часі, користуватися годинником і календарем. Цікаві завдання дозволять закріпити здобуті знання, а гра з рухомими кругами сприятиме розвитку не лише уваги, уяви та логічного мислення, а й дрібної моторики.
25,50грн.
Збери картинку, Геометричні фігури Транспорт
Книжки серії Збери картинку. Геометричні фігури допоможуть дитині розвинути увагу, терпіння і дрібну моторику. До того ж малюк познайомиться з пласкими геометричними фігурами та їхніми елементами. Граючи, він упорається із цікавим завданням: власноруч створить яскраву картинку з допомогою наліпок. Книжка стане у пригоді дбайливим батькам і малятам під час корисного і приємного дозвілля.
23,90грн.
Комплексні заняття. Річний курс перед школою (УКР) 4-6 років
Ви тримаєте у руках збірник, призначений допомогти дошкільникові підготуватися до школи. Видання містить комплексні заняття за наступними напрямами: «Мовлення», «Читання», «Підготовка до письма», «Мате матика», «Природа навколо», «Культура», «Безпека». Книга розрахована на річний курс підготовки дітей 4—6 років. У ній багато уваги приділено творчим завданням, які вимагають активної роботи дитини. Автори збірника не мали на меті навчати вашу дитину, але прагнули допомогти малюкові закріпити набуті навички та знання або вдосконалити їх. Видання призначене для вихователів, що працюють із дітьми дошкільного віку, а також батьків і всіх, хто займається вихованням і розвитком дошкільника.
35,00грн.
Учимося з наліпками. Правила безпеки вдома для дошкільнят
Учимося з наліпками. Правила безпеки вдома для дошкільнят
36,50грн.
Розвивайко для малят. Машинки-помічниці
Серія Розвивайко для малят призначена для діточок, які тільки відкривають для себе навколишній світ.Книги серії містять ілюстрований матеріал та інформаю до основних тем, які цікавлять малюків.
47,50грн.
Навчання розповідання з використанням наочності. Старший дошк. вік
У методичному посібнику розглядаються питання навчання дітей старшого дошкільного віку розповідання з використанням наочності. Розроблено тематичне планування та подано орієнтовні конспекти занять з використанням інноваційних форм, інтерактивних методів та прийомів роботи з дітьми.Для педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів, студентів факультетів дошкільної освіти вищих навчальних закладів.
64,90грн.
Тренажер-гра. Учу цифри та рахую
Навчально-методичний посібник Тренажер-гра. Учу цифри та рахую.Упорядкування Л. О. Зінов єва, дизайн К. В. Смирнова.Навчально-методичний посібник Тренажер-гра. Учу цифри та рахую являє собою 15 двосторонніх карток, які з єднані за допомогою гвинта у компактні віяла, що легко згортаються. У цій серії зібрано відмінний інтерактивний наочний матеріал для розвитку дитини.Завдяки своїй оригінальній формі посібник сприятиме розвитку не лише пам яті, уваги, пізнавальних і мовленнєвих навичок, а й дрібної моторики. Призначений для дітей від 3-х років.Розмір 208х72 мм.
31,50грн.
ДИСК Уроки тітоньки Сови, Весела новорічна подорож РУС УКР
Весела анімаційна програма, в якій дітям розповідається про те, як зустрічають Новий рік в різних країнах. До диску з програмою додається диск з мультфільмами у подарунок!Мова: укр. рос.
45,00грн.
Усі заняття в групі молод. дошк. віку. 4- й р. життя ДНВ038
Методичний посібник містить розробки занять для дітей молодшого дошкільного віку (четвертий рік життя). Заняття  побудовані на ігрових сюжетах, складені на навчальний рік і відображають інтеграцію всіх освітніх напрямків пізнавального, мовленнєвого та художньо – естетичного розвитку. Конспекти занять розроблено відповідно до вимог програми розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля».
50,00грн.
Панорамка-гра. Машинки-помічниці
Це видання призначено для розвитку дрібної моторики, уваги, уяви та кмітливості малюків. Загадки у віршах спонукатимуть дитину шукати відповіді серед наліпок і клеїти до яскраво ілюстрованої панорамки.
33,90грн.
Зошит дошколярика
Посібник рекомендований для занять з дітьми п ятого-шостого року життя. Його розроблено з урахуванням вікових особливостей дітей старшого дошкільного віку, досягнень психолого-педагогічної науки та відповідно чинних програм розвитку дитини, затверджених МОН України. Посібник розрахований як для спільної роботи дитини з дорослим, так і для самостійної діяльності дошкільника. Готуючи руку дитини до письма, потрібно враховувати бажання батьків, але, насамперед, варто зважити на рівень індивідуальних можливостей дитини. Найкраще вирішувати вказані завдання, використовуючи гру як найдоцільніший у дошкільному віці вид діяльності. Завдання дібрано так, аби цікавість дитини до цього складного виду діяльності зростала, і водночас зростала пізнавальна активність дітей. Крім того, в зош …
23,50грн.
Бібл.вих. дит.садка, У світі емоцій і почуттів молод. дошкільника
Навчально-методичний посібник розроблено відповідно до Базової програми розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі».Посібник адресовано вихователям, викладачам і студентам педагогічних факультетів, слухачам інститутів післядипломної освіти, батькам і членам родини. У ньому розглянуто теоретичні аспекти і практичні рекомендації щодо виховання в дитини молодшого дошкільного віку основ емоційної культури та розкрито особливості виховної роботи, обслуговує сфери життєдіяльності дитини: «Природа», «Культура», «Люди», «Я сам».
12,50грн.
Промінчики знань. 3+ Робочий зошит. Інтегровані заняття (Укр) ДИТИНА
Зошит призначений для роботи під час проведення інтегрованих занять упродовж навчального року. Кожний разворот ? окрема тема, вивчення якої розраховано на тиждень. Охоплює 32 теми, що дорівнює 32 тижням навчального року. Окрім основних завдань містить в середині окрему вкладку-додаток із додатковими завданнями, які діти можуть виконувати в позаурочний час Використання робочого зошита сприятиме розвитку в дітей уваги, пам’яті, мовлення, логічного мислення й творчих здібностей Відповідає вимогам діючої програми дошкільної освіти «Я у світі».
30,00грн.
Дитячі кросворди з наліпками Автобус 510 наліпок Кн.1
Дитячі кросворди з наліпками Автобус 510 наліпок Кн.1
29,90грн.
Збери картинку. Феї
Збери картинку. Феї Книжка Феї із серії Збери картинку допоможе вашій маляті пофантазувати на тему чарівних фей. Щоб побачити повну картинку, дитина повинна знайти на окремих сторінках наліпки, відповідні до певного зображення, і перенести їх у потрібне місце. Щойно малюк це зробить перед його очима з явиться яскраве зображення. Тепер можна буде детально роздивитися фею і вигадати цікаву історію. Сторінки містять віршики, що зроблять заняття ще цікавішими
23,90грн.
Народні перлини для маленької дитини
Посібник входить у серію “Бібліотека дошкільника” (наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 20.11.2012 р. № 1298 “Про започаткування серії видань “Бібліотека дошкільника”” ).У ньому зібрано й упорядковано малі фольклорні твори, які сприятимуть збагаченню духовного світу дошкільників, формуванню у них елементарних математичних уявлень та знань про навколишній світ. Окрім того, у посібнику є методичні поради щодо використання різних жанрів фольклору у педагогічному процесі ДНЗ, невеликі історичні довідки для вихователів, ігровий дидактичний матеріал, розваги, ребуси тощо та орієнтовні конспекти занять.Для вихователів дошкільних навчальних закладів, батьків, студентів педагогічних навчальних закладів та всіх, кому дорогі духовні скарби українського народу. …
125,00грн.
Комплексні розвиваючі заняття для дітей.2-3 роки ДН56
Посібник містить 18 комплексних розвивальних занять з дітьми 2–3-річного віку. Система пропонованих занять, ігор, вправ спрямована на розвиток у дітей активної пізнавальної діяльності, зв’язного мов­лення, уміння систематизувати, узагальнювати, порівнювати.
35,00грн.
Розвивайко для малят. Дикі тварини
Видання містить 24 основні теми. До кожної теми поданий ілюстративний матеріал та перелік базових питань. Пам ятайте, що під час занять з книгою ви повинні спілкуватися з дитиною — розповідайте, пояснюйте, запитуйте, а малюк хай міркує, відповідає, фантазує. Це сприятиме розвитку його мовлення, мислення, пам яті, уваги та уяви. Перелік тем, що містяться у книзі: Абетка, Кольори, Цифри, Геометричні фігури, Іграшки, Меблі та предмети інтер єру, Тіло людини, Їжа та посуд, Предмети одягу, взуття, Орієнтування в просторі, Овочі, Протилежності, Фрукти та ягоди, Пори року, Свійські тварини, Час та розклад дняДикі тварини, Транспорт і корисні машини, Птахи, Професії, Морські мешканці, Дії, Рослини, Моя Україна.
47,50грн.

Акционное предложение
7167107072