Быстрый заказ книги

Общая подготовка

На странице:
Сортировать по:
Логіка +6
Пропонований посібник — третя частина навчального комплексу з напрямку «Логіка», рекомендовано для дітей віком 4-5 років. У посібнику запропоновано цікаві завдання, укладені відповідно до освітньої лінії «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі» Базового компонента дошкільної освіти, спрямовані на розвиток логічного мислення та вироблення у дітей практичних умінь і навичок, необхідних у повсякденному житті.
Наліпки для розвитку дитини. У морі
Наліпки для розвитку дитини. У морі
СУЧАСНА дошк. освіта, Театралізовані казки. Маски (Укр) для всіх вікових груп
СУЧАСНА дошк. освіта: Театралізовані казки. Маски (Укр) для всіх вікових груп
Розумне малятко. На фермі
Книжки серії «Розумне малятко» призначені для розвитку малюків, які тільки починають пізнавати світ. Видання познайомить дітей з веселими тваринками, які живуть у лісі, на фермі, в морі, у джунглях.Працюючи з книгами, ваш малюк навчиться звуконаслідуванню, дізнається нові слова, потренується малювати прості лінії, клеїти наліпки, познайомиться з навколишнім світом. Різноманітні та цікаві завдання сприятимуть розвитку в малюка мовлення, дрібної моторики, уяви, спостережливості, пам яті й уваги.
Міні-підручник для дошкільнят Протилежності
У серію «Міні-підручники для дошкільнят» входять маленькі яскраві книжечки-розкладайки, що стануть справжніми помічниками вашій малечі у підготовці до школи. З ними дитина легко опанує український алфавіт, склад чисел, фігури, пори року та дні тижня, протилежності, навчиться читати по складах, а також орієнтуватись у просторі та часі і при цьому не занудьгує! Посібники зроблено з урахуванням вікових можливостей.
Тренажер з англійської мови. Множина іменників. Займенники
Тренажер «Множина іменників. Займенники» дає можливість довести до автоматизму уміння утворювати і вживати різні форми іменника, знаходити і виправляти помилки у словах, доречно використовувати займенники та розширити лексичний запас на теми «Іграшки», «Кольори», «Тіло», «Родина». Запорукою успішного навчання є сучасна методика, покладена в основу посібника, і повна відповідність матеріалу оновленим державним програмам.Тренажери містять правила-підказки з граматики та вправи на збагачення лексичного складу.
Логіка +5
Пропонований посібник — четверта частина навчального комплексу з напрямку «Логіка», рекомендовано для дітей віком 5-6 років. У посібнику запропоновано цікаві завдання, укладені відповідно до освітньої лінії «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі» Базового компонента дошкільної освіти, спрямовані на розвиток логічного мислення та вироблення у дітей практичних умінь і навичок, необхідних у повсякденному житті.
КЕНГУРУ Казка-пазл. Курочка Ряба . Лисиця та Журавель (Укр)
Відомі народні казки, адаптовані для малят, містять яскраві ілюстрації і прості зрозумілі тексти. Картки змодельовані таким чином, що, правильно з’єднавши пазли, можна дізнатися про сюжет казки. Набір складається з 5 двобічних карток. З одного боку зображено одну казку, а з другого – іншу. Крім того, на кожній карточці є кілька запитань до тексту. Це надасть можливості батькам виявити, чи зрозумів казку малюк. Не варто обмежуватися лише ними. Можна вигадати безліч запитань до малюнків. Картки спрямовані на розвиток логічного мислення, уважності, фантазії, а також на розвиток дрібної моторики.Формат карток 210х150 мм. Коробка-футляр.
Дитина в сенсорно–пізнавальному просторі. Склад чисел пешого десятка. ДПН004
Комплект із 5 кольорових, двосторонніх плакатів.У комплекті:Склад числа 3Склад числа 4Склад числа 5Склад числа 6Склад числа 7Склад числа 8Склад числа 9Склад числа 10Склад чисел 2-10
КЕНГУРУ Моя казкотерапія. Кнопик- переможець (Укр)
Немає кращого вихователя і психолога, ніж якісна дитяча література! Покоління за поколінням зростали на її чудових зразках. Пропонуємо вам серію книжок, що допоможуть вашій дитині навчитися добру, позбавитися зайвих страхів, шкідливих звичок, розвинути чуйність і доброзичливість. Ці книжки сприяють гармонійному розвиткові маляти.
Прописи по лінійках 5-6 р. (Лісова школа)
Прописи по лінійках 5-6 р. (Лісова школа)
Промінчики знань. 4+ Робочий зошит. Інтегровані заняття (Укр) ДИТИНА
Зошит призначений для роботи під час проведення інтегрованих занять упродовж навчального року. Кожний разворот ? окрема тема, вивчення якої розраховано на тиждень. Відповідає вимогам діючої програми дошкільної освіти «Я у світі». Охоплює 32 теми, що дорівнює 32 тижням навчального року. Окрім основних завдань містить в середині окрему вкладку-додаток із додатковими завданнями, які діти можуть виконувати в позаурочний час Використання робочого зошита сприятиме розвитку в дітей уваги, пам’яті, мовлення, логічного мислення й творчих здібностей Відповідає вимогам діючої програми дошкільної освіти «Я у світі». Охоплює 32 теми, що дорівнює 32 тижням навчального року. Окрім основних завдань містить в середині окрему вкладку-додаток із додатковими завданнями, які діти можуть виконуват …
Хвалилка 3-4 г (р) Помогаем ребёнку поверить в себя. Психология для мамы
Хвалилка 3-4 г (р) Помогаем ребёнку поверить в себя. Психология для мамы
Я вчуся з наліпками. Пам’ять та увага
Книга містить різноманітні завдання, що сприятимуть розвитку памяті та уваги вашого малюка. Виконуючи ігрові завдання, дитина повправляється у запамятовуванні й відтворюванні послідовності слів та малюнків, потренується порівнювати й знаходити відмінності між зображеннями, установлювати логічні звязки між предметами, навчиться розвязувати прості логічні задачі.Серія Я вчуся з наліпками - цікаве та пізнавальне дозвілля для кожного малюка, адже ці книжки поєднують у собі ігрову та навчальну діяльність.
Вчимось із задоволенням, Розвиваємо логіку, математичне мислення4+(багаторазові картки)
Вчимося із задоволенням. Розвиваємо логіку, математичне мислення. 4+ Розвиток уяви, багата фантазія впливают на формування всієї пізнавальної сфери, обумовлюють розумову діяльність людини. Головним для дитини молодшого дошкільного віку є наочно-образне мислення. Малюк навчається мислити за допомогою образів, уявлення предметів. Якщо у дитини добре розвинута логіка, у подальшому їй буде набагато легше розвязувати задачі, запамятовувати інформацію і взагалі досягти успіху у різних життєвих сферах. Данний комплект цікавих завдань із серії вчимося із задоволенням підготовлений спеціально для дітей від 4 років. Завдання розроблені відповідно до віку вашого малюка і згідно з рекомендаціями досвідчених методистів. Майте на увазі що набір розвивальних карток призначений не ті …
Вчимось із задоволенням Розвиваємо уяву і логіку 4+(багаторазові картки)
Вчимося із задоволенням. Розвиваємо уяву і логіку 4+ Розвиток уяви, багата фантазія впливають на формування всієї пізнавальної сфери, обумовлюють розумову діяльність людини. Головним для дитини молодшого дошкільного віку є наочно-образне мислення. Малюк навчається мислити за допомогою образів, уявлення предметів. Якщо у дитини добре розвинута логіка, у подальшому їй буде набагато легше розвязувати задачі, запамятовувати інформацію і взагалі досягти успіху у різних життєвих сферах. Данний комплект цікавих завдань із серії вчимося із задоволенням підготовлений спеціально для дітей від 4 років. Завдання розроблені відповідно до віку вашого малюка і згідно з рекомендаціями досвідчених методистів. Майте на увазі що набір розвивальних карток призначений не тільки вашій дитині,  …
Зошит дошкільника Зима 4-5 лет (р)
Рабочая тетрадь для дошкольников является составляющей учебно-методического комплекта «Пирамидка» и рассчитана на три зимних месяца, что дает возможность сосредоточить внимание детей на учебном материале в соответствии с особенностями сезона. Тетрадь разработана в соответствии с требованиями Базового компонента дошкольного образования, действующих программ и методических рекомендаций по разработке учебной литературы для детей дошкольного возраста. Издание может быть использовано воспитателями в условиях дошкольного учебного заведения и родителями во время занятий с ребенком дома.
Мудрі шахи. Методичні рекомендації з навчання дошк. гри в шахи
Методичні рекомендації створено на допомогу дорослому, який вігровій формі навчатиме дітей старшого дошкільного віку гри в шахи.Мета цього навчально-методичного посібника – запропонувати цікаві ме-тоди та прийоми навчання дошкільників основ шахової гри.Він спрямований на реалізацію освітньої лінії “Шахи” та відповідаєпрограмі варіативної складової Базового компонента дошкільноїосвіти “Мудрі шахи” (авт.: Семизорова В. В., Духновська О. І., Па-щенко Л. Ю.), схваленої для використання в дошкільних навчальнихзакладах (лист ІІТЗО від 05.05.2015 р. №14.1 12-Г-262).Для вихователів, батьків, тренерів із гри в шахи.
Обучалочка. Тесты с наклейками 5-6 лет (р)
Как сделать досуг дошкольника интересным и полезным? В єтом помогут наши тетради! Сенсорное развитие, математика, логика, предметы в пространстве, окружающем мире - все эти темы содержат Креативных обучалочках! Каждая страница - это развивающий рисунок, дополняя который, малыш будет отрабатывать важные учебные навыки. 64 стораници + 2 страницы с наклейками.Тесты от бренда Обучалочка - это ...- быстрая проверка знаний ребенка: на каждой странице один тест с определенной теме,- много наклеек: выбираем правильный вариант и клеим птичку в кружочек,- удобный формат: всю страницу легко охватить зрением,- замечательные рисунки: заботимся, чтобы дети рассматривали красивые иллюстрации.
Звуконаслідування. Тварини (Укр)
Картки з яскравими зображеннями різних предметів, тварин, явищ та звуками, що для них характерні. Картки містять методичні рекомендації логопеда щодо вимови звуків, стимулюють мовлення малих дітей на етапі гуління та навчають більш дорослих діточок правильно вимовляти різні звуки.У кожному наборі 15 двобічних карток.Розмір картки: 150х150 мм. Матеріал коробки та карток: картон 350 гр м2 УФ лак.