Быстрый заказ книги
Пн-Пт: 10.00-17.00
(095) 856 74 61
(068) 340 49 30
(093) 286 22 57
Книголенд, книжный интернет-магазин
Язык
укр / рус

Корзина

0 шт. - 0,00грн.
Личный кабинет

Общая подготовка

На странице:
Сортировать по:
Вчимося визначати час 5-6 р. (Лісова школа)
Рекомендовано для індивідуальних і групових занять з дітьми віком від п яти років.
Нестрашна енциклопедія безпеки для дорослих та дітей. Як навчити дитину правильній поведінці без за
Світ змінився. Світ багаторазово прискорився і ускладнився. Але багато установок у формуванні безпечної поведінки залишилися колишніми, «не розмовляй з незнайомцями», «не бери частувань у сторонніх», «не сідай в чужі авто», «не додавай в друзі дорослих людей»... інакше тебе вкрадуть, вб ють ... Нажаль, вони не працюють! І ми не винні в тому, що виховуємо так, як виховували нас 20-30 років тому... бо ми не знаємо як по-іншому...Ця книга — практичний посібник з безпечного виховання сучасної дитини у великому місті. БЕЗ ПОГРОЗ! Без залякування дитини! Максимально прості і дієві рекомендації про те, як прищепити дитині навички безпечної поведінки,• удома• з незнайомцями• в Інтернеті• у колективі.+ сексуальна безпека дитини. «Нестрашна енциклопедія безпеки для дорослих та дітей» п …
Логічні ігри. Вивчай форми
Кожний набір цієї серії складається із 6 великих ігрових полів та 24 карток. Діти мають установити спільну ознаку (колір, форму, зміст) і за логікою дібрати відповідні картки для кожного поля. Ігри цієї серії тренують у малюків здатність визначати кольори, форми та розміри, навчають логічно мислити, розвивають увагу, сенсорику та дрібну моторику.
Книга-тренажер. Правила дорожнього руху
Серія «Книга-тренажер» допоможе малюкам опанувати навички лічби, додавання й віднімання в межах 10, засвоїти базові правила дорожнього руху та етикету, навчитися орієнтуватися в часі, користуватися годинником і календарем. Цікаві завдання дозволять закріпити здобуті знання, а гра з рухомими кругами сприятиме розвитку не лише уваги, уяви та логічного мислення, а й дрібної моторики.
Казка-пазл. Колобок. Лисиця та Заєць
Відомі народні казки, адаптовані для малят, містять яскраві ілюстрації і прості зрозумілі тексти. Картки змодельовані таким чином, що, правильно з’єднавши пазли, можна дізнатися про сюжет казки. Набір складається з 5 двобічних карток. З одного боку зображено одну казку, а з другого – іншу. Крім того, на кожній карточці є кілька запитань до тексту. Це надасть можливості батькам виявити, чи зрозумів казку малюк. Не варто обмежуватися лише ними. Можна вигадати безліч запитань до малюнків. Картки спрямовані на розвиток логічного мислення, уважності, фантазії, а також на розвиток дрібної моторики.Формат карток 210х150 мм. Коробка-футляр.
Будущему первокласснику, в мире природы (серия Уверенный старт)
Работа с тетрадью «Будущему первокласснику, в мире природы» обеспечит формирование у детей целостной картины мира, компетентного поведения в разных жизненных ситуациях.
Казка-пазл. Курочка Ряба . Лисиця та Журавель
Відомі народні казки, адаптовані для малят, містять яскраві ілюстрації і прості зрозумілі тексти. Картки змодельовані таким чином, що, правильно з’єднавши пазли, можна дізнатися про сюжет казки. Набір складається з 5 двобічних карток. З одного боку зображено одну казку, а з другого – іншу. Крім того, на кожній карточці є кілька запитань до тексту. Це надасть можливості батькам виявити, чи зрозумів казку малюк. Не варто обмежуватися лише ними. Можна вигадати безліч запитань до малюнків. Картки спрямовані на розвиток логічного мислення, уважності, фантазії, а також на розвиток дрібної моторики.Формат карток 210х150 мм. Коробка-футляр.
Експрес-тести для дошкільнят. Світ навколо
Книжка містить тестові завдання, які допоможуть визначити рівень загальної підготовки та обізнаності майбутнього першокласника. Увесь матеріал запропонований в простій та зрозумілій тестовій формі, наявні яскраві ілюстрації та кольорові наліпки, також є перевірочна таблиця та відповіді. Опрацювавши книжку разом з малюком, ви зможете зрозуміти, на скільки дитина готова самостійно здобувати знання в школі.
Розвивайко для малят. Машинки-помічниці
Серія Розвивайко для малят призначена для діточок, які тільки відкривають для себе навколишній світ.Книги серії містять ілюстрований матеріал та інформаю до основних тем, які цікавлять малюків.
Скринька-памʼятайка. Світ довкола
20 ламінованих багаторазових навчально-розвивальні карткок 170х110 мм. З одного боку картки зображена картинка з акцентом на певних елементах. На її основі й з допомогою додаткових позначок дитина має знайти предмети на конкретну букву, полічити якісь предмети, назвати тварин (залежно від конкретного набору). З іншого боку картки містяться тематичні поширені запитання. За кожну правильну відповідь нараховується певна кількість балів, що записується батьками фломастером на карточці. Усе легко стерти за допомоги вологої серветки. З кожною новою спробою дитина робитиме меншу кількість помилок і отримуватиме більше балів. Картки сприяють розвиткові пам’яті, логічного мислення і пізнавальних здібностей дитини, знайомлять з азами математики.
Грошенята і малята, Підступна свинка
Ця казка входить до серії книжок, що знайомлять наших малят з грошима. У легкій, гумористичній формі автор на прикладі головного героя пояснює, для чого існують скарбнички і як не слід з ними поводитися.
Акционная цена
29,50грн.
23,60грн.
Книжка з віконцями. Хто сховався на фермі
Книжка-іграшка, що не залишить байдужим жодного малюка! Її цікаво й корисно розглядати. Вона сприяє розвитку дрібної моторики, мовлення, пам’яті та уваги. Яскраві ілюстрації, загадкові віконця, прості віршики обов’язково зацікавлять діточок і допоможуть їм вивчити різних тварин, яких можна зустріти в лісі, на фермі чи в морі.
Правильно-неправильно. У транспорті
Граємо та навчаємо дитину правильно поводитися в різних місцях. Уважно розглядаємо зображення на одній половинці пазла і знаходимо другу половинку зі схожою ситуацією. З’єднуємо пазли і порівнюємо поведінку дитини на двох картинках. Пояснюємо, як треба поводитися в цьому місці.
Розгорнутий перспективний план. Мол.вік. ОСІНЬ (за програмою світ дитинства)
У посібнику подано перспективний та розгорнутий календарний план організації навчально-виховного процесу з дітьми молодшого віку ЗДО. План складений за блочнотематичним принципом, що забезпечує змістову цілісність, системність, послідовність, ускладнення та повторення матеріалу протягом тематичного тижня.Цей посібник можна використовувати як робочий календарний план, в який необхідно тільки вписати, індивідуальну роботу, трудову діяльність, загартовувальні заходи, роботу щодо попередження дитячого травматизму та роботу з батьками.
Гра-Логіка. Тваринки на машинках
Серія призначена для розвитку дрібної моторики і логічного мислення малюків, а також для навчання їх кольорів. Усередині — 18 круглих фішок та 6 карток, кожна з яких має по 3 отвори. Завдання дітей — закрити ці отвори відповідними фішками, добираючи їх або за кольором, або за зображенням. У грі може брати участь кілька гравців (за принципом лото).
З’єднуємо цифри. Рахуємо предмети
Увага! Перед вами новий набір розвивальних математичних карток! Що необхідно зробити? Подивитись на цифру! Назвати її. Знайти половинку цього пазла із зображенням відповідної кількості предметів (точок, інших деталей). На вашу дитину очікує весела гра з елементами навчання. Малюк зможе розвинути, • навички лічби • пам’ять • мовлення • дрібну моторику. З такою математикою не занудьгуєш!
Будущему первокласснику, готовимся к письму (серия Уверенный старт)
Уверенный старт, Будущему первокласснику, ГОТОВИМСЯ К ПИСЬМУ (РУС)
ДжоIQ. Візьми із собою в дорогу. Цікаві завдання для справжньої принцеси
Яскраві книжки зручного формату з цікавими завданнями, що стануть у пригоді в дорозі, у гостях чи вдома. Допоможуть зацікавити малюка, заохотити його до самостійних занять, розвинути моторику, сформувати навички акуратності, посидючості, підготувати руку до письма.
Міні-підручник для дошкільнят Фігури
У серію «Міні-підручники для дошкільнят» входять маленькі яскраві книжечки-розкладайки, що стануть справжніми помічниками вашій малечі у підготовці до школи. З ними дитина легко опанує український алфавіт, склад чисел, фігури, пори року та дні тижня, протилежності, навчиться читати по складах, а також орієнтуватись у просторі та часі і при цьому не занудьгує! Посібники зроблено з урахуванням вікових можливостей.
Англійська у віршах та наліпках. Тварини. Animals
Серія «Англійська у віршах та наліпках» допоможе дошкільнятам розпочати знайомство з англійською мовою, вивчити літери англійського алфавіту, назви цифр, форм, кольорів, тварин, овочів та фруктів.Кумедні віршики, яскраві ілюстрації та наліпки до кожної в