Быстрый заказ книги
Пн-Пт: 10.00-17.00
(095) 856 74 61
(068) 340 49 30
(093) 286 22 57
Книголенд, книжный интернет-магазин
Язык
укр / рус

Корзина

0 шт. - 0,00грн.
Личный кабинет

Общая подготовка

На странице:
Сортировать по:
2 метри завдань. Читаємо по складах. Мандруємо з піратами
Книжка допоможе відпрацювати навички читання по складах. Під час занять хлопчики зможуть вирушити в захопливу мандрівку разом з піратами й потренуватися складати слова з наліпок, додавати пропущені букви, а також читати прості слова та словосполучення.Видання призначене для спільної роботи дорослих з дітьми дошкільного віку.
Ігрові прописи. Форми та кольори
Ігрові прописи. Форми та кольори
Наліпки для розвитку дитини. Їстівний - неїстівний
Клеїти наліпки завжди дуже цікаво і до того ж корисно, адже це заняття розвиває дрібну моторику рук, сприяє розвитку уяви та дарує дітям задоволення! Серія книжок «Наліпки для розвитку дитини» надає малюкам можливість не тільки клеїти наліпки, а ще й поповнити свої знання.Працюючи з даною книгою, діти познайомляться з темою Їстівний-неїстівний, навчаться орієнтуватися у просторі. Яскраві веселі ілюстрації та цікаві завдання стимулюватимуть малюків до пізнання світу — і навчання перетвориться на захопливу гру.
Мої перші речення. Тварини
Гра, яка візуалізує слова та речення для легкого розуміння прочитаного та показує діткам, що читання може бути веселим і цікавим. Допомагає навчитись, - описувати малюнок- читати окремі слова або ж цілі речення - розуміти текс та виділяти в ньому смисловий зв’язок слів- вчити частини мови та на які запитання вони відповідають- вміти самостійно складати речення з піктограм, опираючись на малюнок чи на власну уяву.
Словник чомусика №1
Нарешті прийшов той очікуваний вік, коли малюк почав розмовляти? Пограйте у гру запитання-відповідь разом зі Словниками чомусика. Книги поповнять словник дитини, учитимуть говорити реченнями та розширять кругозір.
Учимося з наліпками. Правила безпеки на вулиці для дошкільнят
Учимося з наліпками. Правила безпеки на вулиці для дошкільнят
Прописи з наліпками. Пишу цифри, рахую і порівнюю
Із цією книжкою малюк швидко підготує руку до письма, малюючи різноманітні предмети по клітинках, навчиться писати цифри й арифметичні знаки, запише перші математичні вирази. Систематичні заняття сприятимуть розвитку дрібної моторики, уваги та пам’яті, а кольорові наліпки урізноманітнять процес навчання й зроблять його ефективним і цікавим.
2 метри завдань. Математика. У замку принцеси
Книжка допоможе відпрацювати математичні навички. Під час занять дівчатка зможуть завітати до казкового замку принцеси й потренуватися лічити до 10, порівнювати числа, розв’язувати прості приклади на додавання та віднімання, а також повторити поняття висоти та геометричні фігури.Видання призначене для спільної роботи дорослих з дітьми дошкільного віку.
Перші прописи. 5+ Пишемо в клітинку
Із книжками серії «Перші прописи» ваш малюк швидко і легко навчиться писати, починаючи з невеликої кількості простих елементів. Прописи містять не тільки різноманітні завдання з письма, а й цікаві творчі вправи і веселі віршики. Усе це сприяє зацікавленості дитини та її розвиткові!
Тренажер-міні. Креатив. Творче мислення. (5+)
Напевно, усі сучасні батьки усвідомлюють, що для успішного майбутнього дитини розвивати творче мислення не менш важливо, ніж логіку, увагу чи пам’ять. Якщо ви шукаєте посібник-помічник для цього, то цей невеличкий, але змістовний тренажер з різноманітними, цікавими завданнями саме для вас!
Розвивайко для малят. Дикі тварини
Видання містить 24 основні теми. До кожної теми поданий ілюстративний матеріал та перелік базових питань. Пам ятайте, що під час занять з книгою ви повинні спілкуватися з дитиною — розповідайте, пояснюйте, запитуйте, а малюк хай міркує, відповідає, фантазує. Це сприятиме розвитку його мовлення, мислення, пам яті, уваги та уяви. Перелік тем, що містяться у книзі, Абетка, Кольори, Цифри, Геометричні фігури, Іграшки, Меблі та предмети інтер єру, Тіло людини, Їжа та посуд, Предмети одягу, взуття, Орієнтування в просторі, Овочі, Протилежності, Фрукти та ягоди, Пори року, Свійські тварини, Час та розклад дняДикі тварини, Транспорт і корисні машини, Птахи, Професії, Морські мешканці, Дії, Рослини, Моя Україна.
З’єднуємо цифри. Рахуємо очі монстриків
Увага! Перед вами новий набір розвивальних математичних карток! Що необхідно зробити? Подивитись на цифру! Назвати її. Знайти половинку цього пазла із зображенням відповідної кількості предметів (точок, інших деталей). На вашу дитину очікує весела гра з елементами навчання. Малюк зможе розвинути, • навички лічби • пам’ять • мовлення • дрібну моторику. З такою математикою не занудьгуєш!
Моя перша енциклопедія. У світі тварин
Проста, яскрава і цікава — саме такою має бути перша енциклопедія малюка. Вона заохотить дитину до пізнання навколишнього світу, дасть відповіді на багато запитань і познайомить із цікавими фактами. Приємний сюрприз — додаток з веселою грою, в яку можна грати всією родиною.
Финансовая грамотность для малышей. Второй шаг к миллиону
В современном мире не принято посвящать детей в финансовые вопросы и проблемы. Но чем раньше вы расскажете своему ребёнку о том, как зарабатывать деньги, правильно их распределять и вкладывать, тем успешнее он будет в жизни. Это только кажется, что экономические знания слишком сложны для детей. На самом деле детишки очень рано узнают об определённых финансовых операциях и проявляют огромный интерес к тому, как работают деньги. Ведь не зря они спрашивают у взрослых о том, откуда берутся деньги, почему они заканчиваются, почему у одних людей денег много, а у других мало, что такое кредит и др. Эта книга поможет вам ответить на многие детские вопросы, которые касаются темы денег. При помощи интересных историй ребёнок сможет усвоить смысл экономических понятий. А практические зад …
Альбом для малювання та читання 4+ Від крапки до літери. Готуємо руку до письма
Альбом допоможе підготувати дитину до набуття навичок письма. Матеріал згрупований за темами, які зацікавлять і хлопчиків, і дівчаток. До кожної теми пропонуються завдання, які дають можливість організувати навчання у формі гри.
Перші прописи. 5+. Малюємо візерунки
Із книжками серії «Перші прописи» ваш малюк швидко і легко навчиться писати, починаючи з невеликої кількості простих елементів. Прописи містять не тільки різноманітні завдання з письма, а й цікаві творчі вправи і веселі віршики. Усе це сприяє зацікавленості дитини та її розвиткові!
ДжоIQ. Візьми із собою в дорогу. Повтори по клітинках.
Блокнот зручного формату з цікавими завданнями для малюків. Допоможе весело і з користю провести час.
Експрес-тести для дошкільнят. Світ навколо
Книжка містить тестові завдання, які допоможуть визначити рівень загальної підготовки та обізнаності майбутнього першокласника. Увесь матеріал запропонований в простій та зрозумілій тестовій формі, наявні яскраві ілюстрації та кольорові наліпки, також є перевірочна таблиця та відповіді. Опрацювавши книжку разом з малюком, ви зможете зрозуміти, на скільки дитина готова самостійно здобувати знання в школі.
Географія
Чи може наука бути цікавою для маленьких учнів? Наші автори переконані, що так! Потрібно лише, 1. Подати інформацію через малюнок. Якнайкраще наука сприймається в малюнках через стиль інфографіки. 2. Переконатися, що текст зрозумілий. Чим відлякують учнів підручники? Надмірно ускладненим текстом. У книгах Дітям про науку про усе розказується просто. Отже, цікава наука – це просто, доступно й весело.
2 в 1.Тренажер для дошкільнят. Вивчаємо англійську мову
Серія «2 в 1. Тренажер для дошкільнят» допоможе малюкам підготуватися до перших шкільних предметів. Структурована й зручно розміщена в книзі інформація допоможе дітлахам опанувати базовий матеріал, а рухомі круги-тренажери внесуть ігровий момент у навчання та допоможуть закріпити здобуті знання. Такий формат зацікавить дитину, полегшить запам’ятовування, а також розвине увагу, координацію рухів та дрібну моторику.