Быстрый заказ книги

Общая подготовка

На странице:
Сортировать по:
Сходинки до школи, Вчимося бути чемними 4-6 років
Посібник створений навчити дитину основним правилам культури поведінки та спілкування. Видання включає різноманітні завдання, спрямовані на виховання моральної особистості, а також на системне ознайомлення з навколишнім світом.
15,00грн.
Мій зошит. 4-й рік життя (у) МЗШ008
НОВА ПРОГРАМА - 2015 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
30,00грн.
Наліпки для розвитку дитини. Високий - низький
Клеїти наліпки завжди дуже цікаво і до того ж корисно, адже це заняття розвиває дрібну моторику рук, сприяє розвитку уяви та дарує дітям задоволення! Серія книжок «Наліпки для розвитку дитини» надає малюкам можливість не тільки клеїти наліпки, а ще й поповнити свої знання.Працюючи з даною книгою, діти познайомляться з поняттям Високий-низький, навчаться орієнтуватися у просторі. Яскраві веселі ілюстрації та цікаві завдання стимулюватимуть малюків до пізнання світу — і навчання перетвориться на захопливу гру.
36,50грн.
Розмовляйко 4-й рік життя. Комплект (Домашній логопедичний зошит + Посібник для батьків)
Комплект: Домашній логопедичний зошит + Посібник на допомогу батькам!38 занять із виховання звукової культури мовлення дітей четвертого року життяДомашній логопедичний зошитЗошит містить ілюстровану артикуляційну гімнастику та різноманітні цікаві завдання у яскравих малюнках. Поради щодо виконання усіх завдань подано у посібникові на допомогу батькам “Розмовляйко! 38 занять із розвитку мовлення дітей четвертого року життя”.Домашній логопедичний зошит забезпечить співпрацю логопедів, педагогів дошкільних навчальних закладів і батьків, що мають дітей четвертого року життя із мовленнєвими порушеннями.Посібник на допомогу батькам!Посібник містить поради та рекомендації батькам щодо виконання усіх завдань, запропонованих у домашньому логопедичному зошиті “Розмовляйко”, створеному …
75,90грн.
Промінчики знань. 5+ Робочий зошит. Інтегровані заняття (Укр) ДИТИНА
Зошит призначений для роботи під час проведення інтегрованих занять упродовж навчального року. Кожний разворот ? окрема тема, вивчення якої розраховано на тиждень. Відповідає вимогам діючої програми дошкільної освіти «Я у світі». Охоплює 32 теми, що дорівнює 32 тижням навчального року. Окрім основних завдань містить в середині окрему вкладку-додаток із додатковими завданнями, які діти можуть виконувати в позаурочний час Використання робочого зошита сприятиме розвитку в дітей уваги, пам’яті, мовлення, логічного мислення й творчих здібностей Відповідає вимогам діючої програми дошкільної освіти «Я у світі». Охоплює 32 теми, що дорівнює 32 тижням навчального року. Окрім основних завдань містить в середині окрему вкладку-додаток із додатковими завданнями, які діти можуть виконуват …
30,00грн.
Академія розвитку Розвивальні завдання для дітей 5-6 р.
Підготовка до письма,Цифри та лічба,Мислення,Розвиток мовлення,Колір і форма,Навколишній світ.
45,50грн.
Книга-тренажер. Правила дорожнього руху
Серія «Книга-тренажер» допоможе малюкам опанувати навички лічби, додавання й віднімання в межах 10, засвоїти базові правила дорожнього руху та етикету, навчитися орієнтуватися в часі, користуватися годинником і календарем. Цікаві завдання дозволять закріпити здобуті знання, а гра з рухомими кругами сприятиме розвитку не лише уваги, уяви та логічного мислення, а й дрібної моторики.
25,50грн.
Народні перлини для маленької дитини
Посібник входить у серію “Бібліотека дошкільника” (наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 20.11.2012 р. № 1298 “Про започаткування серії видань “Бібліотека дошкільника”” ).У ньому зібрано й упорядковано малі фольклорні твори, які сприятимуть збагаченню духовного світу дошкільників, формуванню у них елементарних математичних уявлень та знань про навколишній світ. Окрім того, у посібнику є методичні поради щодо використання різних жанрів фольклору у педагогічному процесі ДНЗ, невеликі історичні довідки для вихователів, ігровий дидактичний матеріал, розваги, ребуси тощо та орієнтовні конспекти занять.Для вихователів дошкільних навчальних закладів, батьків, студентів педагогічних навчальних закладів та всіх, кому дорогі духовні скарби українського народу. …
125,00грн.
Дитина у світі дорожнього руху. Програма з формув. основ безпечної поведінки дітей дошк. віку
Програма Дитина у світі дорожнього руху створена на реалізацію вимог змістового напряму Безпека життєдіяльності освітньої лінії Особистість дитини Базового компонента дошкільної освіти.Вона є парціальною програмою, у якій конкретизовано освітні завдання з формування у дітей дошкільного віку елементарних уявлень про Правила дорожнього руху, вмінь та навичок безпечної поведінки на вулицях міста (села), у транспорті, подано орієнтовні показники компетентності маленьких учасників дорожнього руху (як пішоходів і пасажирів) за різними віковими групами, розкрито практичні шляхи розв язання програмових завдань.Для педагогів дошкільних навчальних закладів та інших форм здобуття дошкільної освіти, а також батьків, які не байдужі до виховання своїх дітей та турбуються про їх безпеку.
34,50грн.
Зошит дошколярика
Цей посібник призначений для дітей 5–6 років, майбутніх першокласників. Він складається з двох частин: «Математичних сходинок» і «Букварика дошколярика». Завдання першої частини сприятимуть формуванню навичок усної лічби, розвитку логічного мислення дітей, їхньої уваги та спостережливості. Друга частина зошита — цікава абетка з великим інформаційним навантаженням. Виконання вправ дозволить збагатити словниковий запас дитини, розвинути її мову та творчі здібності, закласти основу для подальшого навчання грамоти.
20,00грн.
Книжка-гра. Кмітливе тигреня. Доміно, пазли, лічилки, кросворди, загадки
Видання призначене зробити дозвілля малюка захопливим та цікавим. У книзі ви знайдете доміно та пазли, загадки та ребуси, кросворди та інші незвичайні завдання, виконання яких передбачає роботу з яскравими наліпками, які так подобаються дітям. Книга сприятиме розвитку логічного мислення, уваги, уяви, дрібної моторики кисті, а також навичок читання та лічби.
26,50грн.
Розвивайко для малят. Машинки-помічниці
Серія Розвивайко для малят призначена для діточок, які тільки відкривають для себе навколишній світ.Книги серії містять ілюстрований матеріал та інформаю до основних тем, які цікавлять малюків.
47,50грн.
Навчання розповідання з використанням наочності. Старший дошк. вік
У методичному посібнику розглядаються питання навчання дітей старшого дошкільного віку розповідання з використанням наочності. Розроблено тематичне планування та подано орієнтовні конспекти занять з використанням інноваційних форм, інтерактивних методів та прийомів роботи з дітьми.Для педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів, студентів факультетів дошкільної освіти вищих навчальних закладів.
64,90грн.
Програма розвитку. Ігрові технології розвитку мовлення дошкільнят
Ознайомлення вихованців із звуковою стороною слова є важливою умовою засвоєння ними граматичної будови рідної мови, морфологічної системи, сприяє розвитку відчуття ритму, сприйняття музично-ритмічної будови мовлення. Прислухаючись до різних слів, граючись із ними, діти розвивають слуховий апарат, артикуляцію, вимову, збільшують власний словниковий запас.
15,00грн.
Велика книга дошкільнятка. Математика, читання, письмо, логіка 4-6 р.
Раздел «Играем и пишем» поможет подготовить Вашего ребенка к овладению сложными навыками письма.В разделе «Говорим и читаем» подобраны разнообразные интересные задания, с помощью которых ребенок научится определять место звука в слове читать слоги, слова и небольшие рассказы, говорить, составлять рассказы и сказки.Раздел «Думаем и считаем» поможет развить у дошкольников математические способности и ознакомить с понятиями, которые станут ему полезны во время учебы в школе.А выполнение целенаправленно подобранных нестандартных заданий в разделе «Мыслим и решаем» будет развивать и совершенствовать творческие способности ребенка. Все задания содержат игровой момент и построены в захватывающей для ребенка форме.Книга адресована воспитателям, родителям, детям старшего дошкольного возраста.
64,90грн.
Панорамка-гра. Машинки-помічниці
Це видання призначено для розвитку дрібної моторики, уваги, уяви та кмітливості малюків. Загадки у віршах спонукатимуть дитину шукати відповіді серед наліпок і клеїти до яскраво ілюстрованої панорамки.
33,90грн.
Зошит дошколярика
Посібник рекомендований для занять з дітьми п ятого-шостого року життя. Його розроблено з урахуванням вікових особливостей дітей старшого дошкільного віку, досягнень психолого-педагогічної науки та відповідно чинних програм розвитку дитини, затверджених МОН України. Посібник розрахований як для спільної роботи дитини з дорослим, так і для самостійної діяльності дошкільника. Готуючи руку дитини до письма, потрібно враховувати бажання батьків, але, насамперед, варто зважити на рівень індивідуальних можливостей дитини. Найкраще вирішувати вказані завдання, використовуючи гру як найдоцільніший у дошкільному віці вид діяльності. Завдання дібрано так, аби цікавість дитини до цього складного виду діяльності зростала, і водночас зростала пізнавальна активність дітей. Крім того, в зош …
23,50грн.
До першого класу без проблем! Усе, що мають знати батьки майбутніх першокласників ТБ82
Дитина йде до першого класу. Звісно, у батьків виникає безліч запитань: «Як обрати школу?», «У якому віці краще віддавати малюка до школи?» тощо. Творча група практичних психологів дають відповіді на запитання, що є найактуальнішими та найцікавішими, саме їх найчастіше ставлять батьки шестирічних дітей. Відповіді фахівців, які також є батьками, допоможуть дорослим виховати свою доньку або сина впевненими у собі, щасливими, здоровими та розумними!
50,00грн.
Дитячі кросворди з наліпками Автобус 510 наліпок Кн.1
Дитячі кросворди з наліпками Автобус 510 наліпок Кн.1
29,90грн.
Збери картинку. Феї
Збери картинку. Феї Книжка Феї із серії Збери картинку допоможе вашій маляті пофантазувати на тему чарівних фей. Щоб побачити повну картинку, дитина повинна знайти на окремих сторінках наліпки, відповідні до певного зображення, і перенести їх у потрібне місце. Щойно малюк це зробить перед його очима з явиться яскраве зображення. Тепер можна буде детально роздивитися фею і вигадати цікаву історію. Сторінки містять віршики, що зроблять заняття ще цікавішими
23,90грн.

Акционное предложение