Быстрый заказ книги

Общая подготовка

На странице:
Сортировать по:
Збери картинку. Тваринки
Збери картинку. Тваринки Книжка Тваринки із серії Збери картинку допоможе вашій маляті познайомитися зі свійськими тваринками та мешканцями лісів і боліт. Щоб побачити повну картинку, дитина повинна знайти на окремих сторінках наліпки, відповідні до певного зображення, і перенести їх у потрібне місце. Щойно малюк це зробить перед його очима з явиться повноцінне яскраве зображення. Тепер можна буде детально роздивитися тваринку. Сторінки містять кумедні віршики-загадки, що зроблять заняття ще цікавішими
Розвивайко для малят. Дикі тварини
Видання містить 24 основні теми. До кожної теми поданий ілюстративний матеріал та перелік базових питань. Пам ятайте, що під час занять з книгою ви повинні спілкуватися з дитиною — розповідайте, пояснюйте, запитуйте, а малюк хай міркує, відповідає, фантазує. Це сприятиме розвитку його мовлення, мислення, пам яті, уваги та уяви. Перелік тем, що містяться у книзі: Абетка, Кольори, Цифри, Геометричні фігури, Іграшки, Меблі та предмети інтер єру, Тіло людини, Їжа та посуд, Предмети одягу, взуття, Орієнтування в просторі, Овочі, Протилежності, Фрукти та ягоди, Пори року, Свійські тварини, Час та розклад дняДикі тварини, Транспорт і корисні машини, Птахи, Професії, Морські мешканці, Дії, Рослини, Моя Україна.
Хоробрилка 3-4 р (у) Допомагаємо дитині подолати страхи. Перший тренінг
Хоробрилка 3-4 р (у) Допомагаємо дитині подолати страхи. Перший тренінг
Книжка-гра. Кмітливе зайченя. Доміно, пазли, лічилки, кросворди, загадки
Видання призначене зробити дозвілля малюка захопливим та цікавим. У книзі ви знайдете доміно та пазли, загадки та ребуси, кросворди та інші незвичайні завдання, виконання яких передбачає роботу з яскравими наліпками, які так подобаються дітям. Книга сприятиме розвитку логічного мислення, уваги, уяви, дрібної моторики кисті, а також навичок читання та лічби.
Дошкільнятко. Корекційно-розвив. робота з дітьми з фонетико-фонематичним недорозвитком мовлення
У навчально-методичному посібнику з урахуванням вимог Базового компонента дошкільної освіти, психолінгвістичного та діяльнісного підходів окреслено освітні лінії роботи вихователя та практичного психолога у логопедичній групі для дітей із фонетико-фонематичним недорозвитком мовлення п’ятого та шостого років життя, розкрито окремі змістові аспекти корекційно-розвивальної та навчально-виховної роботи із зазначеною категорією дошкільників.Навчально-методичний посібник адресовано вихователям спеціальних дошкільних навчальних закладів компенсуючого типу для дітей із порушеннями мовлення, практичним психологам, працівникам реабілітаційних центрів.
Книга-тренажер. Вивчаємо форми та кольори
Серія «Книга-тренажер» допоможе малюкам вивчити українську та англійську абетки, опанувати навички лічби в межах 10, познайомитися з кольорами й формами, засвоїти базові правила дорожнього руху та етикету, навчитися орієнтуватися в часі, дізнатися багато цікавого про світ тварин.Захопливі завдання дозволять закріпити здобуті знання, а гра з рухомими кругами сприятиме розвитку не лише уваги, уяви та логічного мислення, а й дрібної моторики.
Вчимося орієнтуватися в просторі. Цікаві доріжки з багаторазовими наклейками
«Готуємося до школи» — це серія книг з наклейками, що складені відповідно до освітньої лінії «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі» Базового компонента дошкільної освіти. Пропоновані завдання розвивають увагу, творчу уяву, логічне мислення та спостережливість дітей дошкільного віку.
КЕНГУРУ Моя казкотерапія. Запаслива білочка (Укр)
Чудові малюнки, виховальний ефект, захоплива казка!Вам здається, що у вашої дитини з являються ознаки жадібності? Не хвилюйтеся, це можна виправити. Із цим легко впораються герої казки про запасливу білочку. Як це сталося, ви дізнаєтесь із цієї книжечки.Ілюстрації Вікторії Скаканді.
Зошит дошкільника Зима 5-6 років (у)
Робочий зошит для дошкільнят є складовою навчально-методичного комплекту «Пірамідка» та розрахований на три зимові місяці, що дає можливість зосередити увагу дітей на навчальному матеріалі відповідно до особливостей сезону. Зошит розроблено відповідно до вимог Базового компонента дошкільної освіти, чинних програм та методичних рекомендацій щодо розроблення навчальної літератури для дітей дошкільного віку. Видання може використовуватися вихователями в умовах дошкільного навчального закладу та батьками під час занять із дитиною вдома.
КРОК ДО ШКОЛИ з калькою
Зошит призначений для розвиток навичок письма в період підготовки дитини до школи. Посібник можна використовувати в процесі навчнання дітей у дитячому садку або в умовах домашньої підготовки дитини. У пропонованому зошиті розроблено цілу систему вправ з підготовки руки дитини дошкільного віку до письма. Штрихування, обведення по контуру, розфарбування малюнків і тренувальні вправи з письма сприятимуть розвитку дрібних м язів руки. Зошит призначено для дітей 5-6 річного віку.
До школи залюбки. Пізнаю світ математики. 5-й рік життя. Робочий зошит. КДШ007
Робочий зошит містить цікаві різноманітні завдання, які допоможуть ефективно організувати розумово-пізнавальну діяльність дітей, розвинути логічне мислення та ознайомити з елементарними математичними поняттями.Додаток містить наліпки, використання яких зробить процес навчання цікавим та привабливим, допоможе розвинути дрібну моторику пальців рук, координацію.Зміст завдань відповідає вимогам чинних програм розвитку, навчання і виховання дітей середнього дошкільного віку.
Альбом для малювання та чит 5+ Від крапки до літери. Готуємо руку до письма (Укр)
Альбом допоможе підготувати дитину до набуття навичок письма. Матеріал згрупований за темами, які зацікавлять і хлопчиків, і дівчаток. До кожної теми пропонуються завдання, які дають можливість організувати навчання у формі гри.
Дитячі кросворди з наліпками Крокодил 510 наліпок Кн.4
Кросворди для малят! Граючи, дитина впорається з цікавим завданням, знайде слово посередині кросворда і водночас вивчить віршики-загадки. Книжка для корисного і веселого дозвілля батьків з малюком. Ваша дитина не лише вивчатиме нові слова, а й розвиватиме дрібну моторику завдяки крихіткам наліпкам.
Панорамка-гра. Морські пригоди
Це видання призначено для розвитку дрібної моторики, уваги, уяви та кмітливості малюків. Загадки у віршах спонукатимуть дитину шукати відповіді серед наліпок і клеїти до яскраво ілюстрованої панорамки.
Вчимось із задоволенням, Розвиваємо фантазію і логіку 3+(багаторазові картки)
Вчимося із задоволенням. Розвиваємо фантазію і логіку 3+ Розвиток уяви, багата фантазія впливають на формування всієї пізнавальної сфери, обумовлюють розумову діяльність людини. Головним для дитини молодшого дошкільного віку є наочно-образне мислення. Малюк навчається мислити за допомогою образів, уявлення предметів. Якщо у дитини добре розвинута логіка, у подальшому їй буде набагато легше розвязувати задачі, запамятовувати інформацію і взагалі досягти успіху у різних життєвих сферах. Данний комплект цікавих завдань із серії вчимося із задоволенням підготовлений спеціально для дітей від 3 років. Завдання розроблені відповідно до віку вашого малюка і згідно з рекомендаціями досвідчених методистів. Майте на увазі що набір розвивальних карток призначений не тільки вашій дити …
Мій зошит. 4-й рік життя. 2 півріччя. ( З грифом МОНУ). МЗШ013
Робочий зошит містить цікаві ігрові завдання для пізнавального і мовного розвитку дітей четвертого року життя. Зміст завдань робочого зошита відповідає вимогам діючих програм розвитку, навчання і виховання дітей дошкільного віку і має на меті сприяти розвитку уваги, пам яті, мислення, мовлення, дрібної моторики кистей рук, формуванню і закріпленню базових знань про навколишнє середовище і умінь відповідно до віку дітей.
2 в 1.Тренажер для дошкільнят. Вивчаємо англійську мову
Серія «2 в 1. Тренажер для дошкільнят» допоможе малюкам підготуватися до перших шкільних предметів. Структурована й зручно розміщена в книзі інформація допоможе дітлахам опанувати базовий матеріал, а рухомі круги-тренажери внесуть ігровий момент у навчання та допоможуть закріпити здобуті знання. Такий формат зацікавить дитину, полегшить запам’ятовування, а також розвине увагу, координацію рухів та дрібну моторику.
КЕНГУРУ Інклюзивна освіта. Педагогічні технології інклюзивного навчання (Укр)
У навчально-методичному посібнику представлено ефективні технології навчання дітей з порушеннями психофізичного розвитку. Посібник містить методичні рекомендації щодо адаптації дитини та модифікації навчального середовища, методичні прийоми, що уможливлюють забезпечення навчальних потреб таких учнів в інклюзивних умовах загальноосвітнього закладу, опис специфіки роботи з батьками таких школярів, поради, що сприятимуть удосконаленню інклюзивної практики.Посібник адресовано педагогам загальноосвітніх закладів, методичним працівникам, асистентам учителів, слухачам курсів підвищення кваліфікації педагогічних кадрів освіти, студентам педагогічних вузів, батькам дітей з особливостями психофізичного розвитку, працівникам соціальних служб.
Дитина в сенсорно–пізнавальному просторі. Цифри, лічба. ДПН007
Комплект із 9 кольорових, двосторонніх плакатів.У комплекті:Число 1, цифра 1Число 2, цифра 2Число 3, цифра 3Число 4, цифра 4Число 5, цифра 5Число 6, цифра 6Число 7, цифра 7Число 8, цифра 8Число 9, цифра 9Число 10Лічба від 0 до 5Лічба від 6 до 10Порядкова лічба
Вчимося визначати час 5-6 р. (Лісова школа)
Рекомендовано для індивідуальних і групових занять з дітьми віком від п яти років.