Быстрый заказ книги

Общая подготовка

На странице:
Сортировать по:
Альбом для синх. розв. Розум на кінчиках пальців 5 -7 р. Ч. 1 (Укр)
Психологи? та? педагоги? переконані,? що? малювання? обома? руками? поліпшує? пам’ять,? увагу,? просторові? уявлення? дитини,? знижує? втомлюваність? та? підвищує? здатність? до? самоконтролю. Альбом? з? іграми? та? вправами? для? синхронного? розвитку? обох? півкуль? мозку? дає? змогу? організувати? навчання,? залучаючи? природну? розумову? активність? дитини,? що? базується? на? гармонійній? єдності? рухів,? мовлення? та? мислення.Кожна? частина? альбому? складається? з? двох? блоків:? перший? призначений? учневі,? другій? —? учителеві.? У? першому? блоці? містяться? частково?декоровані? фони? для? малювання? обома? руками.? У? другому? —? методичні? поради? вчителям.+ Методичні рекомендації (16 с.).
Який? Яка? Яке? У місті (у)
Гра для закріплення навику читання, розширення словникового запасу, тренування уваги, формування граматично правильної мови.
Правильно-неправильно. Удома (Укр)
Граємо та навчаємо дитину правильно поводитися в різних місцях. Уважно розглядаємо зображення на одній половинці пазла і знаходимо другу половинку зі схожою ситуацією. З єднуємо пазли і порівнюємо поведінку дитини на двох картинках. Пояснюємо, як треба поводитися в цьому місці. Наклеюємо наліпки-відповіді.12 карток-пазлів, 12 наліпок.
Малятко Телятко і найкраща мама
Для малят від 2 років Книжки серії Малятко - це маленькі цікаві історії про звіряток та їх пригоди з яскравими ілюстраціями та наліпками. Веселі історії захоплять дитину, а головне малюк зможе проявити творчість, фантазію та власноруч створити казку за допомогою сюжетних наліпок
Гра-запам’ятайка. Світ довкола (у)
Чарівна Гра-запам’ятайка допоможе:- розвинути пізнавальні здібності та пам ять,- розвинути логічне й асоціативне мислення,- набути мовленнєвих навичок,- удосконалити навички лічби.Крім того, скринька надасть вашій дитині можливості багаторазово тренуватися і з кожним разом робити все менше помилок!Набір складається: 20 карток, однобічна ламінація, 17х11 см.
Дитина в сенсорно–пізнавальному просторі. Орієнтування в просторі та часі. ДПН002
Що таке організми і де вони живуть? Які бувають Царства у природі? Хто населяє нашу планету? Що всередині людини? На ці та безліч інших запитань дасть відповідь енциклопедія «Біологія». У ній на вас чекають...• яскраві сучасні ілюстрації,• прості та зрозумілі пояснення,• мінімум тексту та максимум схем у картинках.
Віршики з наліпками. Транспорт. Іграшки
Ця книжка у веселій і цікавій формі познайомить ваших дітей з іграшками й транспортом. Пізнавальні віршики та яскраві картинки допоможуть малюкам легко й швидко, а головне — із задоволенням вивчити назви транспортних засобів й іграшок, а також розвинути з
СУЧАСНА дошк. освіта, СВІТ ДИТИНСТВА ОСІНЬ Розгорн. перспект. план. Старший дошк. вік (Укр)
У посібнику подано перспективний та розгорнутий календарний план організації навчально-виховного процесу з дітьми старшого віку ЗДО. План складений за блочнотематичним принципом, що забезпечує змістову цілісність, системність, послідовність, ускладнення та повторення матеріалу протягом тематичного тижня.Цей посібник можна використовувати як робочий календарний план, в який необхідно тільки вписати: індивідуальну роботу, трудову діяльність, загартовувальні заходи, роботу щодо попередження дитячого травматизму та роботу з батьками.
КЕНГУРУ Розумний паровозик. 2+ Цифри (Укр)
Набір у вигляді паровозика з вагончиками складається із чотирьох великих карток-пазлів з 10 отворами-шаблонами. У кожнім вагончику є отвір у формі цифри (фігури, букви тощо). Також набір включає 10 окремих елементів (цифр, геометричних фігур, букв), що їх необхідно вставити у відповідний отвір. Набір розвиває логічне мислення, дрібну моторику, увагу і знайомить з новим матеріалом. Картки можна використовувати як трафарет для написання цифр (букв), якщо підкласти під картку чистий аркуш паперу. Набори можуть використовуватись для дітей з особливими освітніми потребами. Схвалено для використання в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами (лист ДНУ Інститут модернізації змісту освіти №22.1 12-Г-148 від 01.03.2018 р.).Розмір карток 231х134 мм.
КЕНГУРУ Угадай силует. 2+ Овочі та фрукти. 30 карток (Укр)
Набір містить 10 карток (100х180мм), що поділені на дві частини. На кожній половинці картки зображено тінь іграшки, предмету побуту, овочу, фрукта чи виду транспорту. Окремо надаються 20 карток (90х100 мм) меншого формату з кольоровим зображенням іграшок, предметів побуту, овочів, фруктів чи різних видів транспорту . Дитина повинна знайти відповідну тінь до кожного зображення і накласти картку з кольоровим забарвленням на потрібне місце на карточці з тінями. Крім того, кожна картка містить запитання стосовно зображеного предмета і його назву українською та англійською. Завдання розвивають асоціативне мислення, уяву, увагу і логіку, а також дають перші уроки англійської мови.
Огранізація пошуково-дослідницької діяльності в дошкіллі (У)
Реформування освітянської сфери нашої держави, зокрема, зміни, внесені до Закону України «Про дошкільну освіту», нова редакція Базового компонента дошкільної освіти, засвідчують, що сучасна дитина має активно досліджувати новизну і складність мінливого світу, створювати та знаходити нові оригінальні стратегії поведінки і діяльності. Це активне пізнавальне ставлення до дійсності має формуватися з дитинства. Тому нині необхідна інша система організації пізнавальної діяльності якісно вищого рівня.
Мотивувальні наліпки. Сміливим хлоп ятам
Мотивувальні наліпки. Сміливим хлоп ятам
Ми готуємось до школи. Хітова мегазбірка
Посібник складається з чотирьох розділів: вчимось читати, вчимось писати, вчимось рахувати, вчимось мислити. Ця унікальна збірка завдяки своїй простоті викладення матеріалу та ефективності є незамінним помічником для батьків при підготовці дитини до школи.
Тренажер-міні. Непрописи по клітинках. (5+)
Прописи — навчальний посібник зі зразками каліграфічного письма, що зазвичай пропонується для роботи у молодшій школі. Видавничий дім Школа пропонуємо вам цікаві та ефективні НЕпрописи для дошкільнят, мета яких — набуття й розвиток графічних навичок, що стануть у пригоді для оволодіння власне каліграфією.
Правильно-неправильно. У навчальному закладі (Укр)
Граємо та навчаємо дитину правильно поводитися в різних місцях. Уважно розглядаємо зображення на одній половинці пазла і знаходимо другу половинку зі схожою ситуацією. З єднуємо пазли і порівнюємо поведінку дитини на двох картинках. Пояснюємо, як треба поводитися в цьому місці. Наклеюємо наліпки-відповіді.12 карток-пазлів, 12 наліпок.
Віршики з наліпками. Цифри. Форми. Кольори
Віршики з наліпками. Цифри. Форми. Кольори
Гра-запам’ятайка. Тваринний світ (у)
Чарівна Гра-запам’ятайка допоможе:- розвинути пізнавальні здібності та пам ять,- розвинути логічне й асоціативне мислення,- набути мовленнєвих навичок,- удосконалити навички лічби.Крім того, скринька надасть вашій дитині можливості багаторазово тренуватися і з кожним разом робити все менше помилок!Набір складається: 20 карток, однобічна ламінація, 17х11 см.
English for Kids. Алфавіт і цифри. Alphabet and Numbers
English for Kids Алфавіт і цифри Alphabet and Numbers. Ця книжка допоможе дитині в ігровій формі вивчити англійські слова й назви чисел, потренуватися в написанні англійських друкованих літер і цифр. Великі розмальовки та яскраві наліпки зроблять процес навчання простим і захопливим. Для зручності на початку книжки поданий словничок з правильною вимовою всіх слів.Видання призначене для спільної роботи дітей віком від чотирьох років з батьками.
Віршики з наліпками. Фрукти й овочі
Ця книжка у веселій і цікавій формі познайомить ваших дітей з фруктами й овочами. Пізнавальні віршики та яскраві картинки допоможуть малюкам легко й швидко, а головне — із задоволенням вивчити назви ягід, фруктів й овочів, а також розвинути зорове сприйня
КЕНГУРУ Розвиваючі картки. Знайди пару. 4+ Явища природи (Укр)
Набір містить подвійні картки-пазли. На одній з половинок зображено сюжетну картинку, пов’язану з якимось явищем природи, на іншій – той чи інший предмет. Дитина повинна знайти серед карток відповідну половинку і з’єднати картки згідно з логікою. Кожна картка містить запитання, що наштовхнуть дитину на правильний вибір. Картки сприяють розвитку асоціативного і логічного мислення, тренують увагу і дрібну моторику.Розмір картки 95х100 мм

Акционное предложение