Быстрый заказ книги

Общая подготовка

На странице:
Сортировать по:
ДИСК Уроки тітоньки Сови, Весела новорічна подорож РУС УКР
Весела анімаційна програма, в якій дітям розповідається про те, як зустрічають Новий рік в різних країнах. До диску з програмою додається диск з мультфільмами у подарунок!Мова: укр. рос.
Панорамка-гра. Таємничі джунглі
Це видання призначено для розвитку дрібної моторики, уваги, уяви та кмітливості малюків. Загадки у віршах спонукатимуть дитину шукати відповіді серед наліпок і клеїти до яскраво ілюстрованої панорамки.
Мій зошит. 5-й рік життя. Осінь.МЗШ002 МЗШ009
Робочий зошит містить цікаві ігри і завдання з пізнавального та мовленнєвого розвитку дітей п ятого року життя і є доповненням до навчально-методичного посібника «Мій конспект. 5-й рік життя. Осінь» для вихователів ДНЗ.Зміст завдань робочого зошита відповідає вимогам Базового компонента дошкільної освіти та всім чинним програмам розвитку, навчання і виховання  дітей  дошкільного віку і має на меті сприяти розвитку уваги, пам яті, логічного мислення, мовлення, дрібної моторики,
Уверенный старт, Тетрадь будущего первоклассника 3 Ч. (РУС)
Учебное пособие «Тетрадь будущего первоклассника» направлено на подготовку ребёнка к школьной жизни в семье, в группах дошкольных учебных заведений, в подготовительных группах при школах, в центрах развития ребёнка. Задания отвечают запросам практиков и учитывают лучшие теоретические и методические рекомендации, способствуют личностному развитию детей, дают возможность сделать занятия интересными и содержательными. Работа с пособием обеспечит высокий уровень обязательного дошкольного образования и одинаковые стартовые возможности всем будущим первоклассникам. Предназначено для родителей, занимающихся подготовкой к школьной жизни ребёнка 5—6 лет, для воспитателей, гувернёров, студентов высших учебных заведений по специальности «Дошкольное воспитание».
Корисні навички. Финансовая грамотность для малышей. Первый шаг к миллиону (Р), 30 КНН008
Современные дети проявляют большой интерес к серьёзным экономическим вопросам. Откуда берутся деньги? Почему они заканчиваются? Как можно заработать деньги? Наша жизнь заставляет детей задавать такие вопросы и обращаться с ними ко взрослым. В книге приведены простые и понятные объяснения, которые помогут мамам и папам дать детям доступные основы экономических знаний. При помощи интересных историй ребёнок сможет понять смысл экономических понятий. А практические задания помогут ему закрепить свои знания.
Україна – Моя Батьківщина. Програма нац.-патріот. виховання дітей дошк. віку
Парціальна програма “Україна – моя Батьківщина” розроблена на виконання Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 16.06.2015 № 641 і Плану заходів Міністерства освіти і науки України щодо її реалізації. Зміст програми відповідає вимогам Базового компонента дошкільної освіти, чинних програм розвитку, виховання і навчання дітей дошкільного віку. У посібнику розкрито особливості національно-патріотичного виховання, основні напрями, завдання та зміст роботи з педагогами, поради батькам.Для педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів, студентів, батьків вихованців.
Інтерактивна книжка Підготовка руки до письма. Дрібна моторика
Ця книжка є першою із серії методико-практичних посібників, розроблених з метою допомогти батькам і вихователям дитячих дошкільних закладів належним чином підготувати дитину до школи з урахуванням особливостей її віку й особистісних якостей.
КЕНГУРУ Моя казкотерапія. Запаслива білочка (Укр)
Чудові малюнки, виховальний ефект, захоплива казка!Вам здається, що у вашої дитини з являються ознаки жадібності? Не хвилюйтеся, це можна виправити. Із цим легко впораються герої казки про запасливу білочку. Як це сталося, ви дізнаєтесь із цієї книжечки.Ілюстрації Вікторії Скаканді.
Зошит дошкільника Весна 5-6 років (у)
Робочий зошит для дошкільнят є складовою навчально-методично-го комплекту «Пірамідка» та розрахований на три весняні місяці, що дає можливість зосередити увагу дітей на навчальному матеріалі відповідно до особливостей сезону. Зошит розроблено відповідно до вимог Базового компонента дошкільної освіти, чинних програм та методичних рекомендацій щодо розроблення навчальної літератури для дітей дошкільного віку. Видання може використовуватися вихователями в умовах дошкільного навчального закладу та батьками під час занять із дитиною вдома.
КЕНГУРУ Цікаві кружечки. Загадковий космос. 2+ (Укр)
Це так захоплює!Знайди потрібний кружечок і наліпи його у відповідному місці! Яскраві ілюстрації, цікаві сюжети!Книжки із кружечками-наліпками допоможуть дитині:- отримати неабияке задоволення від процесу,- розвинути дрібну моторику,- навчитися розпізнавати кольори, розміри,- розвинути увагу.
Маленька книжка-кубик Азбука
В эту серию входят маленькие книжки для малышей, которые можно использовать как учебный материал и интересную игру. Книги можно складывать в форме кубиков и последовательно изучать слова на каждой стороне фигуры, можно раскладывать как плакат и, наконец, разрезать на карточки.В этой серии представлены книги для общего развития ребенка – это кубики с названиями фруктов, овощей, животных на украинском. Их страницы содержат забавные рисунки и стишки, которые сделают занятия веселыми и необременительными. Также широко представлены кубики для изучения английского с транскрипцией и транслитерацией английских названий бытовых вещей, животных, цветов и тому подобное. Кубики помогут ребенку освоить украинский алфавит и английский алфавит, цифры до десяти и много других понятий.
Англійська у віршах та наліпках. Алфавіт. Alphabet
Англійська у віршах та наліпках. Алфавіт. Alphabet
Ігри в дощовий день ДКК7
Дружилка 3-4 г (р) Помогаем ребенку стать общительным. Психология для мамы ПП14
Дружилка 3-4 г (р) Помогаем ребенку стать общительным. Психология для мамы ПП14
Наліпки для розвитку дитини. Їстівний - неїстівний
Клеїти наліпки завжди дуже цікаво і до того ж корисно, адже це заняття розвиває дрібну моторику рук, сприяє розвитку уяви та дарує дітям задоволення! Серія книжок «Наліпки для розвитку дитини» надає малюкам можливість не тільки клеїти наліпки, а ще й поповнити свої знання.Працюючи з даною книгою, діти познайомляться з темою Їстівний-неїстівний, навчаться орієнтуватися у просторі. Яскраві веселі ілюстрації та цікаві завдання стимулюватимуть малюків до пізнання світу — і навчання перетвориться на захопливу гру.
Грошенята і малята, Рахуємо гроші
Розвивальна книжка з наліпками. Граючи, дитина познайомиться з грошима, завдяки цікавим завданням навчиться здійснювати прості операції з монетами і паперовими купюрами.
Тренажер з англійської мови. Множина іменників. Займенники
Тренажер «Множина іменників. Займенники» дає можливість довести до автоматизму уміння утворювати і вживати різні форми іменника, знаходити і виправляти помилки у словах, доречно використовувати займенники та розширити лексичний запас на теми «Іграшки», «Кольори», «Тіло», «Родина». Запорукою успішного навчання є сучасна методика, покладена в основу посібника, і повна відповідність матеріалу оновленим державним програмам.Тренажери містять правила-підказки з граматики та вправи на збагачення лексичного складу.
Збірник АРТ, Обучалочка 4-5 лет (р)
Найповніший збірник завдань, підготовлений спеціально для занять із малюками у родинному колі. Чудове доповненнія до книг серії «Навчалочка». Цікаві й різноманітні вправи цієї книги охоплюють необхідний програмовий матеріал, допоможуть вдосконалити розвиток дитини, та підготують її до навчання. Збірник виконаний у новому сучасному дизайні й доповнений актуальними завданнями для малюків.
КЕНГУРУ Інклюзивна освіта. Педагогічні технології інклюзивного навчання (Укр)
У навчально-методичному посібнику представлено ефективні технології навчання дітей з порушеннями психофізичного розвитку. Посібник містить методичні рекомендації щодо адаптації дитини та модифікації навчального середовища, методичні прийоми, що уможливлюють забезпечення навчальних потреб таких учнів в інклюзивних умовах загальноосвітнього закладу, опис специфіки роботи з батьками таких школярів, поради, що сприятимуть удосконаленню інклюзивної практики.Посібник адресовано педагогам загальноосвітніх закладів, методичним працівникам, асистентам учителів, слухачам курсів підвищення кваліфікації педагогічних кадрів освіти, студентам педагогічних вузів, батькам дітей з особливостями психофізичного розвитку, працівникам соціальних служб.
Дитина в сенсорно–пізнавальному просторі. Орієнтування в просторі та часі. ДПН002
Комплект із 7 кольорових, двосторонніх плакатів.У комплекті:Орієнтування в просторі:Близько - далекоВище - нижчеВгору - внизЛівоуч - праворучПопереду - позадуЗнайди за схемоюОрієнтування в часі:Пори рокуДні тижняЧастини добиВчора, сьогодні, завтраГодинник