Быстрый заказ книги

Общая подготовка

На странице:
Сортировать по:
Учимося з наліпками. Правила дорожнього руху для дошкільнят
Учимося з наліпками. Правила дорожнього руху для дошкільнят
Зошит дошколярика
Посібник рекомендований для занять з дітьми п ятого-шостого року життя. Його розроблено з урахуванням вікових особливостей дітей старшого дошкільного віку, досягнень психолого-педагогічної науки та відповідно чинних програм розвитку дитини, затверджених МОН України. Посібник розрахований як для спільної роботи дитини з дорослим, так і для самостійної діяльності дошкільника. Готуючи руку дитини до письма, потрібно враховувати бажання батьків, але, насамперед, варто зважити на рівень індивідуальних можливостей дитини. Найкраще вирішувати вказані завдання, використовуючи гру як найдоцільніший у дошкільному віці вид діяльності. Завдання дібрано так, аби цікавість дитини до цього складного виду діяльності зростала, і водночас зростала пізнавальна активність дітей. Крім того, в зош …
Вчимось із задоволенням Розвиваємо уяву і логіку 4+(багаторазові картки)
Вчимося із задоволенням. Розвиваємо уяву і логіку 4+ Розвиток уяви, багата фантазія впливають на формування всієї пізнавальної сфери, обумовлюють розумову діяльність людини. Головним для дитини молодшого дошкільного віку є наочно-образне мислення. Малюк навчається мислити за допомогою образів, уявлення предметів. Якщо у дитини добре розвинута логіка, у подальшому їй буде набагато легше розвязувати задачі, запамятовувати інформацію і взагалі досягти успіху у різних життєвих сферах. Данний комплект цікавих завдань із серії вчимося із задоволенням підготовлений спеціально для дітей від 4 років. Завдання розроблені відповідно до віку вашого малюка і згідно з рекомендаціями досвідчених методистів. Майте на увазі що набір розвивальних карток призначений не тільки вашій дитині,  …
Мій конспект. 4-й рік життя. I півріччя.ДНВ032
Мій конспект. 4-й рік життя. I півріччя.ДНВ032
Розумні пазли. Цифри. Вивчаємо англійський алфавіт та читаємо
Пазли «Вивчаємо англійський алфавіт та читаємо» призначені для малюків від 3-х років. Вони спрямовані на розвиток уваги, логічного та образного мислення. Гра полягає в тому, що зібравши великий пазл у вигляді носорога, дитина вивчить англійські літери та слова на ці букви.Під час гри дитина:- навчиться читати,- засвоїть літери та слова англійського алфавіту,- збере яскравий пазл-картинку- розвине дрібну моторику пальців, логіку та спостережливість.
Обучалочка. Тесты с наклейками 5-6 лет (р)
Как сделать досуг дошкольника интересным и полезным? В єтом помогут наши тетради! Сенсорное развитие, математика, логика, предметы в пространстве, окружающем мире - все эти темы содержат Креативных обучалочках! Каждая страница - это развивающий рисунок, дополняя который, малыш будет отрабатывать важные учебные навыки. 64 стораници + 2 страницы с наклейками.Тесты от бренда Обучалочка - это ...- быстрая проверка знаний ребенка: на каждой странице один тест с определенной теме,- много наклеек: выбираем правильный вариант и клеим птичку в кружочек,- удобный формат: всю страницу легко охватить зрением,- замечательные рисунки: заботимся, чтобы дети рассматривали красивые иллюстрации.
Гарні якості. Як важливо бути терплячим! (Укр)
Мабуть, у тебе склалося враження, що ти марнуєш час, коли навчаєшся чогось нового? Тобі нудно стояти в черзі? Тебе дратує дощ, тобі здається, що він зіпсує весь день? Ймовірно, тобі потрібно набратися терпіння!Міні-історії, які містить ця книжка, переконають будь-яку дитину, що бути терплячим — дуже важливо.Чому б не застосувати цю якість на практиці?
Корисні навички. Нестрашна енциклопедія безпеки для дорослих та дітей. Як навчити дитину правильній
Світ змінився. Світ багаторазово прискорився і ускладнився. Але багато установок у формуванні безпечної поведінки залишилися колишніми: «не розмовляй з незнайомцями», «не бери частувань у сторонніх», «не сідай в чужі авто», «не додавай в друзі дорослих людей»... інакше тебе вкрадуть, вб ють ... Нажаль, вони не працюють! І ми не винні в тому, що виховуємо так, як виховували нас 20-30 років тому... бо ми не знаємо як по-іншому...Ця книга — практичний посібник з безпечного виховання сучасної дитини у великому місті. БЕЗ ПОГРОЗ! Без залякування дитини! Максимально прості і дієві рекомендації про те, як прищепити дитині навички безпечної поведінки:• удома,• з незнайомцями,• в Інтернеті,• у колективі.+ сексуальна безпека дитини. «Нестрашна енциклопедія безпеки для дорослих та дітей …
КЕНГУРУ Моя казкотерапія. Брехливе мишеня (Укр)
Немає кращого вихователя і психолога, ніж якісна дитяча література! Покоління за поколінням зростали на її чудових зразках. Пропонуємо вам серію книжок, що допоможуть вашій дитині навчитися добру, позбавитися зайвих страхів, шкідливих звичок, розвинути чуйність і доброзичливість. Ці книжки сприяють гармонійному розвиткові маляти.
Книга-тренажер. Вивчаємо підводний світ
Книга-тренажер. Вивчаємо підводний світ
Уверенный старт, Будущему первокласснику, ГОТОВИМСЯ К ПИСЬМУ (РУС)
Уверенный старт: Будущему первокласснику: ГОТОВИМСЯ К ПИСЬМУ (РУС)
Я вчуся з наліпками. Доповни малюнок
Серія Я вчуся з наліпками - цікаве та пізнавальне дозвілля для кожного малюка, адже ці книжки поєднують у собі ігрову та навчальну діяльність.
Корисні навички. Финансовая грамотность для малышей. Второй шаг к миллиону. КНН007
В современном мире не принято посвящать детей в финансовые вопросы и проблемы. Но чем раньше вы расскажете своему ребёнку о том, как зарабатывать деньги, правильно их распределять и вкладывать, тем успешнее он будет в жизни. Это только кажется, что экономические знания слишком сложны для детей. На самом деле детишки очень рано узнают об определённых финансовых операциях и проявляют огромный интерес к тому, как работают деньги. Ведь не зря они спрашивают у взрослых о том, откуда берутся деньги, почему они заканчиваются, почему у одних людей денег много, а у других мало, что такое кредит и др. Эта книга поможет вам ответить на многие детские вопросы, которые касаются темы денег. При помощи интересных историй ребёнок сможет усвоить смысл экономических понятий. А практические зад …
Мій зошит. 4-й рік життя. II півріччя. МЗШ013
Робочий зошит містить цікаві ігрові завдання з пізнавального та мовленнєвого розвитку дітей четвертого року життя.Зміст завдань робочого зошита відповідає вимогам чинних програм розвитку, навчання і виховання дітей дошкільного віку і має на меті сприяти розвитку уваги, пам’яті, мислення, мовлення, дрібної моторики кистей рук, формуванню та закріпленню базових знань про довкілля та вмінь відповідно до віку дітей.
КЕНГУРУ Розумний паровозик. 2+ Форми (Укр)
Набір у вигляді паровозика з вагончиками складається із чотирьох великих карток-пазлів з 10 отворами-шаблонами. У кожнім вагончику є отвір у формі цифри (фігури, букви тощо). Також набір включає 10 окремих елементів (цифр, геометричних фігур, букв), що їх необхідно вставити у відповідний отвір. Набір розвиває логічне мислення, дрібну моторику, увагу і знайомить з новим матеріалом. Картки можна використовувати як трафарет для написання цифр (букв), якщо підкласти під картку чистий аркуш паперу. Набори можуть використовуватись для дітей з особливими освітніми потребами. Схвалено для використання в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами (лист ДНУ Інститут модернізації змісту освіти №22.1 12-Г-148 від 01.03.2018 р.).Розмір карток 231х134 мм.
КЕНГУРУ Скринька-пам?ятайка. 5+ Тваринний світ. 20 двобічних карток (Укр)
20 ламінованих багаторазових навчально-розвивальні карткок 170х110 мм. З одного боку картки зображена картинка з акцентом на певних елементах. На її основі й з допомогою додаткових позначок дитина має знайти предмети на конкретну букву, полічити якісь предмети, назвати тварин (залежно від конкретного набору). З іншого боку картки містяться тематичні поширені запитання. За кожну правильну відповідь нараховується певна кількість балів, що записується батьками фломастером на карточці. Усе легко стерти за допомоги вологої серветки. З кожною новою спробою дитина робитиме меншу кількість помилок і отримуватиме більше балів. Картки сприяють розвиткові пам’яті, логічного мислення і пізнавальних здібностей дитини, знайомлять з азами математики.
Ура, ми заговорили!, Словник чомусика №1 (у)
Нарешті прийшов той очікуваний вік, коли малюк почав розмовляти? Пограйте у гру запитання-відповідь разом зі Словниками чомусика. Книги поповнять словник дитини, учитимуть говорити реченнями та розширять кругозір.В серії також представлені: Ура, ми заговорили! Хто і де?, Ура, ми заговорили! Що і де?
Тренажер-комплекс. Мислення (5+)
Завдання цього зошита спрямовані на розвиток у дошкільнят творчого потенціалу, логічного мислення та кмітливості, а також покращення уваги, пам’яті, закріплення навичок лічби, написання цифр тощо. З його допомогою ви можете навчити дитину не боятися складних завдань, проявляти наполегливість та застосовувати нестандартні прийоми мислення.
Віршики з наліпками. Тварини
Ця книжка у веселій і цікавій формі познайомить ваших дітей із тваринами. Пізнавальні віршики та яскраві картинки допоможуть малюкам легко й швидко, а головне — із задоволенням вивчити назви свійських, диких й екзотичних тварин, а також розвинути зорове с
Перша книга з наліпками. Абетка
За допомогою цієї книги ваш малюк здобуде свої перші знання: познайомиться з буквами, навчиться їх називати, упізнавати й знаходити в словах, вивчить абетку, а також розвине дрібну моторику рук. Яскраві ілюстрації та безліч кольорових наліпок зроблять процес навчання цікавим та захопливим.