Быстрый заказ книги
Книжный каталог
 
 

Логика и мышление

Вид: Список / Витрина
На странице:
Сортировать по:
Готуюсь до школи з наліпка …
Із цією книгою ваша дитина навчиться порівнювати предмети та знаходити загальні або протилежні за змістом ознаки, установлювати логічні звязки між предметами й добирати узагальнювальні назви, а також потренується розвязувати прості логічні задачі.
33,90грн.
ІГРОВІ вправи. Логіка, пам …
Зошит «Ігрові вправи. Логіка, пам‘ять, увага» для занять із дошкільником 5—6 років є частиною цілісного комплекту, спрямованого на комплексну підготовку дитини до вступу в 1 клас. Ефективна структура, доцільні умовні позначки, ігровий та багатоплановий характер вправ — ті відмінні особливості зошита, які сприяють правильній організації процесу підготовки. А цікаві вправи, веселі малю …
18,00грн.
Логика 3-4 года (р) Дошкольные тетрадки
Содержит более 25 игровых заданий, цветные развороты с упражнениями и лабиринтами, рисунки, которые можно раскрасить.
12,50грн.
101 крок до школи. Логіка 5-6 років
Если вашего ребенка можно уже c гордостью назвать дошкольником, а Вас самих беспокоит вопрос, готов ли Ваш малыш к серьезной подготовке, то серия изданий «101 шаг к школе» - именно то, что Вам нужно. Что поможет ребенку быстро и легко приобрести знания и навыки? Конечно же, увлекательная игра и интересные задачи с ярким иллюстративным материалом. Шаг зашагом, уделяя занятиям всего 15 …
23,90грн.
Логіка 3-4 років (у) Дошкільні зошити
«Дошкільні зошити» призначені для дітей, які підуть до першого класу. Майбутні першокласники зможуть потренуватися в навичках письма, лічби, читання, логічного мислення. Зошити містять чорно-білі й кольорові розвороти, що допомагає утримати інтерес дітей під час занять.
12,50грн.
5401 Робочий зошит ЛОГІКА
Зошит призначений для розвитку мислення, уваги, пам’яті, просторової уяви другокласників. Містить 109 різноманітних завдань з логічним навантаженням, необхідні відомості з логіки, схеми, таблиці і малюнки. Зошит супроводжується додатком з відповідями та розв’язаннями.Призначений для учнів 3 класів загальноосвітніх шкіл, учителів і батьків.
12,50грн.
Логіка 5-6 років (у) Дошкільні зошити
«Дошкільні зошити» призначені для дітей, які підуть до першого класу. Майбутні першокласники зможуть потренуватися в навичках письма, лічби, читання, логічного мислення. Зошити містять чорно-білі й кольорові розвороти, що допомагає утримати інтерес дітей під час занять.
12,50грн.
Готуємось до школи Увага. Мислення (укр)
Багаторічна робота з майбутніми першокласниками переконала нас у тому, що кожна дитина неповторна і успіх у шкільному житті залежатиме від того, як подолає вона новий для неї статус першокласника. Дуже часто батьки припускаються помилки, вважаючи, якщо дитина може читати, писати та рахувати, то вона гарно підготовлена до школи. Але це не так. Слід пам’ятати, що готовність дитини до ш …
12,00грн.
Шагаем в школу. Развиваем мышление
Наше пособие адресовано тем, кто желает помочь своему ребёнку в развитии мышления, памяти, внимания, воображения, любознательности.Здесь вы найдете много интересных, разнообразных задач на развитие логического мышления, которые научат ребёнка анализировать, сравнивать, обобщать, выделять главное.
19,50грн.
Дош. зошити, 5-6 років. Ло …
Рекомендовано для роботи з дітьми дошкільног віку відповідно до програми «Я У СВІТІ» У зошиті: більше ніж 25 ігрових завдань, кольорові розвороти з вправами та лабіринтами, черно-білі малюнки, які можна розфарбувати.
12,50грн.
Стартуємо разом, Логічні в …
Завдяки зошиту дошкільник навчиться: порівнювати предмети за різними ознаками, виділяти зайве, однакове, спільне, протилежне, знаходити й складати пари предметів, розуміти просторові поняття, встановлювати послідовність дій, працювати з часовими поняттями, дописувати й домальовувати в логічній послідовності.
18,00грн.
Дош. тетрадки, Логика 5-6  …
Рекомендовано для работы с детьми дошкольного возраста в соответствии с новой программой. В тетради: больше 25 иrровых заданий, цветные развороты с упражнениями и лабиринтами, черно-белые рисунки, которые можно раскрасить.
12,50грн.
Ступеньки к школе, Учимся  …
Пособие направлено на развитие у ребенка логического и наглядно-образного мышления, внимания, памяти, воображения, изобретательности и смекалки. Познавательный материал подается по определенной схеме, учитывающей возрастные особенности ребенка.
15,00грн.
Дошкільне виховання Логік …
Рекомендований посібник є збірником практичних ма-теріалів і методичних рекомендацій до програми «Роз-виток» — однієї з комплексних програм для дошкільнихзакладів. До збірника включені матеріали з діагностикирівня знань і навичок дошкільників, методика занятьу різних вікових групах, приклади занять і завдань дляпедагогів, варіанти перспективного планування.
14,90грн.
Сходинки до школи, Вчимося …
Зошит спрямований на розвиток у дитини логічного і наочно-образного мислення, уваги, пам яті, уяви, винахідливості й кмітливості. Пізнавальний матеріал подається за певною схемою, що враховує вікові особливості дитини.
15,00грн.
Дошкільні зошити, 4-5 рокі …
Серія «Дошкільні зошити» — це повний комплект за темами: •математика•письмо•логіка•розвиток мовлення•розвивайкаУ зошитах серії: •більше ніж 25 ігрових завдань,•кольорові розвороти із вправами й лабіринтами,•чорно-білі малюнки, які можна розфарбувати!
12,50грн.
Домашня логопедія. Подарун …
Посібники серії орієнтовані на дітей 4-6 років (залежно від рівня попередньої підготовки) та охоплюють практично всі напрямки підготовки до школи – буквар, математика, логіка, розвиток навичок читання та правильної вимови звуків, початкові знання про Землю та космос тощо. Посібники стануть дійсно найкращим подарунком для маленьких та допитливих майбутніх геніїв.
39,90грн.
Дошкольные тетрадки, 4-5 л …
Серия «Дошкольные тетрадки» — это полный комплект тетрадей по темам: •математика•письмо•развитие речи•логика•развивайкаВ тетрадях серии •больше 25 игровых заданий,•цветные развороты с упражнениями и лабиринтами,•чёрно-белые рисунки, которые можно раскрасить!
12,50грн.
Логика, память и внимание  …
Издание содержит много интересных разнообразных заданий на развитие разных видов памяти и логического мышления, которые научат ребенка анализировать, сравнивать, обобщать, выделять главное.Удобный небольшой формат дает возможность брать пособие с собой в дорогу или на отдых, заниматься по нему на прогулке.
29,90грн.
ИГРОВЫЕ упражнения. Логика …
Тетрадь «Игровые упражнения. Логика, память, внимание» для занятий с дошкольником 5—6 лет является частью целостного комплекта, направленного на подготовку ребенка к поступлению в 1 класс. Эффективная структура, целесообразные условные обозначения, игровой и многоплановый характер упражнений — те отличительные особенности тетради, которые способствуют правильной организации процесса  …
18,00грн.

Акционное предложение
5303877632